XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 318 utakmica za dan
Subota, 28 Avgust 2021


Fudbal

Radnik
Surdulica
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
28.08.2021 17:30
Radnik
1 : 2
Spartak ŽK
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
28.08.2021 15:25
Novi Pazar
2 : 0
Metalac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
IMT
Beograd
28.08.2021 17:00
Radnički (SM)
1 : 2
IMT
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
28.08.2021 17:00
Mladost GAT
2 : 1
Timok 1919
Železničar
Pančevo
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
28.08.2021 17:00
Železničar
1 : 2
OFK Bačka
Rad
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
28.08.2021 20:00
Rad
1 : 1
OFK Žarkovo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
28.08.2021 16:30
Jedinstvo (SP)
0 : 3
OFK Bečej 1918
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.08.2021 16:30
OFK Kikinda
0 : 3
OFK Stari Grad
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
28.08.2021 16:30
Hajduk 1912
0 : 1
Dinamo 1945
Omladinac
Novi Banovci
4 : 2
Tisa
Adorjan
28.08.2021 16:30
Omladinac
4 : 2
Tisa
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.08.2021 16:30
1. Maj Ruma
3 : 0
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
28.08.2021 16:30
Radnički 1912
0 : 1
OFK Vršac
Tekstilac
Odžaci
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
28.08.2021 16:30
Tekstilac
0 : 1
Feniks 1995
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 2
Sloga (P)
Požega
28.08.2021 16:30
Trepča
0 : 2
Sloga (P)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
2 : 1
Borac 1926
Čačak
28.08.2021 16:30
Sloga (BB)
2 : 1
Borac 1926
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Real
Podunavci
28.08.2021 16:30
Takovo
2 : 0
Real
GFK Sloboda
Užice
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
28.08.2021 19:00
GFK Sloboda
2 : 1
Sloga (K)
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
28.08.2021 16:30
Budućnost (A)
1 : 1
Smederevo 1924
Jedinstvo
Ub
3 : 0
RSK
Rabrovo
28.08.2021 16:30
Jedinstvo
3 : 0
RSK
Teleoptik
Zemun
2 : 1
BASK
Beograd
28.08.2021 11:00
Teleoptik
2 : 1
BASK
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.08.2021 16:30
OFK Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Zvezdara
Beograd
28.08.2021 16:30
Radnički (O)
0 : 1
Zvezdara
BSK Borča
Borča
3 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
28.08.2021 16:30
BSK Borča
3 : 0
Studentski grad
Zemun
Zemun
1 : 0
Leštane
Leštane
28.08.2021 16:30
Zemun
1 : 0
Leštane
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Meševo
Meševo
28.08.2021 16:30
Pčinja
1 : 1
Meševo
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
28.08.2021 16:30
GFK Dubočica
3 : 3
Radnički (S)
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
28.08.2021 16:30
GFK Jagodina
0 : 1
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
28.08.2021 16:30
Jedinstvo (P)
2 : 1
OFK Brzi Brod
BAK
Bela Crkva
1 : 1
Borac
Starčevo
28.08.2021 16:30
BAK
1 : 1
Borac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
28.08.2021 16:30
Jedinstvo (V)
4 : 2
Crvena zvezda (VS)
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
28.08.2021 16:30
Sloboda
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Begej
Žitište
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
28.08.2021 16:30
Begej
2 : 0
Kozara
Naftagas
Elemir
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
28.08.2021 16:30
Naftagas
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
28.08.2021 16:30
Radnički (Š)
0 : 1
Sloboda
Sloga (T)
Temerin
2 : 2
Cement
Beočin
28.08.2021 16:30
Sloga (T)
2 : 2
Cement
Veternik
Veternik
2 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
28.08.2021 16:30
Veternik
2 : 1
Radnički (NP)
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Mladost (BP)
Bački Petrovac
28.08.2021 16:30
OFK Mladost APA
1 : 2
Mladost (BP)
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
28.08.2021 16:30
Krila Krajine
3 : 0
Hercegovac
Bajša
Bajša
2 : 2
Njegoš
Lovćenac
28.08.2021 16:30
Bajša
2 : 2
Njegoš
Sloga
Čonoplja
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
28.08.2021 16:30
Sloga
1 : 1
Preporod
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
28.08.2021 10:00
Sinđelić
1 : 0
Lokomotiva
GSP Polet Dorćol
Beograd
0 : 1
Napredak
Medoševac
28.08.2021 11:00
GSP Polet Dorćol
0 : 1
Napredak
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Zvezda
Konatice
28.08.2021 16:30
Sremčica
2 : 2
Zvezda
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Gruža
Gruža
28.08.2021 16:30
Mokra Gora
2 : 2
Gruža
Sloboda
Grbice
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
28.08.2021 16:30
Sloboda
2 : 0
Šumadija (T)
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
28.08.2021 16:30
Radnički (V)
1 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Ribnica
Mionica
0 : 1
Mladost
Prnjavor
28.08.2021 16:30
Ribnica
0 : 1
Mladost
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.08.2021 16:30
Strmovo 1968
1 : 3
Budućnost Krušik 2014
VGSK
Veliko Gradište
6 : 2
Sloboda
Lipe
28.08.2021 16:30
VGSK
6 : 2
Sloboda
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Karađorđe
Topola
28.08.2021 16:30
Sloga 33
1 : 0
Karađorđe
OFK Sinđelić
Niš
8 : 0
Aluminijum
Niš
28.08.2021 16:30
OFK Sinđelić
8 : 0
Aluminijum
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
28.08.2021 16:30
Pusta Reka
0 : 2
Žitorađa
Jedinstvo 1936
Kruševac
4 : 1
Blagotin
Poljna
28.08.2021 16:30
Jedinstvo 1936
4 : 1
Blagotin
Trstenik PPT
Trstenik
4 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
28.08.2021 16:30
Trstenik PPT
4 : 0
Kušiljevo
Sloga (D)
Despotovac
0 : 1
Orlovi
Jasenovo
28.08.2021 16:30
Sloga (D)
0 : 1
Orlovi
Brodoremont
Kladovo
2 : 2
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
28.08.2021 16:30
Brodoremont
2 : 2
OFK Knjaz
BSK
Bogovina
3 : 1
Zvezda
Blato
28.08.2021 16:30
BSK
3 : 1
Zvezda
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Rajko Mitić
Bela Palanka
28.08.2021 16:30
Balkanski
4 : 1
Rajko Mitić
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Dunav
Prahovo
28.08.2021 16:30
Ozren
0 : 3
Dunav
Bratstvo 2019
Prigrevica
10 : 0
Radnički (S)
Sombor
28.08.2021 16:30
Bratstvo 2019
10 : 0
Radnički (S)
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
ŽAK
Sombor
28.08.2021 16:30
Kordun
1 : 0
ŽAK
Polet
Karavukovo
2 : 1
Crvenka
Crvenka
28.08.2021 16:30
Polet
2 : 1
Crvenka
OFK Futog
Futog
2 : 0
TSK
Temerin
28.08.2021 17:00
OFK Futog
2 : 0
TSK
Borac
Novi Sad
0 : 2
Crvena Zvezda
Novi Sad
28.08.2021 17:00
Borac
0 : 2
Crvena Zvezda
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 0
ŽSK
Žabalj
28.08.2021 17:00
Šajkaš 1908
6 : 0
ŽSK
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Hajdučica
Hajdučica
28.08.2021 16:30
Radnički (K)
4 : 1
Hajdučica
Fruškogorac
Manđelos
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
28.08.2021 16:30
Fruškogorac
1 : 1
Ljukovo
Železničar
Inđija
2 : 0
Hajduk
Beška
28.08.2021 16:30
Železničar
2 : 0
Hajduk
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Srbobran
Srbobran
28.08.2021 16:30
OFK Vrbas
2 : 1
Srbobran
Obilić (NK)
Novi Kneževac
3 : 2
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
28.08.2021 16:30
Obilić (NK)
3 : 2
Sutjeska
Tornjoš
Tornjoš
1 : 2
Jadran
Feketić
28.08.2021 16:30
Tornjoš
1 : 2
Jadran
Napredak
Nadalj
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
28.08.2021 16:30
Napredak
1 : 1
Radnički 1905
Mladost 1948
Donja Livadica
3 : 2
SASK
Saraorci
28.08.2021 16:30
Mladost 1948
3 : 2
SASK
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Podunavac
Udovice
28.08.2021 16:30
Petlić SD 026
1 : 1
Podunavac
Zlot
Zlot
4 : 3
Rudna Glava
Rudna Glava
28.08.2021 17:00
Zlot
4 : 3
Rudna Glava
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
Vučje
Vučje
28.08.2021 17:00
Jedinstvo (G)
3 : 0
Vučje
Palilula
Aleksinac
3 : 2
Toplica
Šarlinac
28.08.2021 16:30
Palilula
3 : 2
Toplica
Moravac
Čečina
3 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
28.08.2021 16:30
Moravac
3 : 0
Zemljoradnik
Hajduk
Rujevica
1 : 3
Radnički 1946
Lubnica
28.08.2021 17:00
Hajduk
1 : 3
Radnički 1946
Krajina
Krajišnik
0 : 4
ŽAK
Kikinda
28.08.2021 17:00
Krajina
0 : 4
ŽAK
Mladi Borac
Sedlare
4 : 0
Moravac 2015
Krušar
28.08.2021 16:30
Mladi Borac
4 : 0
Moravac 2015
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
28.08.2021 16:30
Rudar (St)
2 : 1
Rudar (SR)
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
28.08.2021 17:00
Omladinac (Š)
3 : 1
Borac (K)
Dimitrije Tucović
Šušnjar
0 : 0
Strelac
Mislođin
28.08.2021 16:30
Dimitrije Tucović
0 : 0
Strelac
Rakovica
Beograd
2 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
28.08.2021 10:30
Rakovica
2 : 0
PKB Kovilovo
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Bratstvo 1975
Erdeč
28.08.2021 17:00
Borac (D)
0 : 3
Bratstvo 1975
Šumadija 1934
Drača
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
28.08.2021 17:00
Šumadija 1934
1 : 0
Pobeda 1926
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
28.08.2021 17:30
OFK Brđanac
2 : 0
Žabari
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 0
Kačer
Belanovica
28.08.2021 17:30
OFK Jabučje
1 : 0
Kačer
Radnik
Ub
1 : 1
Mladost (D)
Dračić
28.08.2021 17:30
Radnik
1 : 1
Mladost (D)
Radnički 2020
Knez Selo
4 : 0
Crvena zastava
Hum
28.08.2021 16:30
Radnički 2020
4 : 0
Crvena zastava
Spartak 1976
Trnava
1 : 1
Slatina
Slatina
28.08.2021 17:00
Spartak 1976
1 : 1
Slatina
Rakova
Rakova
0 : 1
Mladost
Preljina
28.08.2021 17:00
Rakova
0 : 1
Mladost
Koštampolje
Delimeđe
0 : 1
Proleter
Pečenog
28.08.2021 17:00
Koštampolje
0 : 1
Proleter
Mladost (V)
Vrdila
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
28.08.2021 17:00
Mladost (V)
2 : 0
OFK Ras
14. Oktobar
Izbenica
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
28.08.2021 16:30
14. Oktobar
4 : 1
Župski biseri
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 5
Vinogradar
Riljac
28.08.2021 16:30
Ribnik
1 : 5
Vinogradar
Jezero 2017
Zlatari
3 : 0
Mladost
Donji Katun
28.08.2021 16:30
Jezero 2017
3 : 0
Mladost
Proleter (M)
Mramorak
1 : 0
Omladinac 1927
Opovo
28.08.2021 16:30
Proleter (M)
1 : 0
Omladinac 1927
Crvena Jabuka
Ub
1 : 1
Polet (T)
Takovo
28.08.2021 17:30
Crvena Jabuka
1 : 1
Polet (T)
Zadrugar
Lazarevo
10 : 0
Tamiš
Farkaždin
28.08.2021 16:30
Zadrugar
10 : 0
Tamiš
Šumadija
Razgojna
3 : 2
Jašunja
Jašunja
28.08.2021 17:30
Šumadija
3 : 2
Jašunja
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 0
Radnički (P)
Pertate
28.08.2021 17:30
Marjan MB
1 : 0
Radnički (P)
Pobednik
Piroman
1 : 0
Borac
Ušće
28.08.2021 16:30
Pobednik
1 : 0
Borac
Šumadija
Trešnjevica
3 : 3
Pomoravlje
Ostrikovac
28.08.2021 17:00
Šumadija
3 : 3
Pomoravlje
KFK Ravna gora
Zemun
2 : 1
Mladi proleter
Beograd
28.08.2021 18:00
KFK Ravna gora
2 : 1
Mladi proleter
Stanovo 1941
Stanovo
5 : 0
Dobrača
Dobrača
28.08.2021 17:00
Stanovo 1941
5 : 0
Dobrača
GFK Strelište
Jagodina
2 : 3
Trnava
Trnava
28.08.2021 17:00
GFK Strelište
2 : 3
Trnava
Kupinovac
Kupinovac
1 : 2
Morava
Ribare
28.08.2021 17:00
Kupinovac
1 : 2
Morava
Soko
Nova Gajdobra
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
28.08.2021 16:30
Soko
3 : 1
Maglić
Milicionar
Bogatić
4 : 3
Mladi borac
Dublje
28.08.2021 17:00
Milicionar
4 : 3
Mladi borac
Mlada krila
Metikoši
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
28.08.2021 17:00
Mlada krila
4 : 0
Jedinstvo (D)
Čačak 94
Čačak
1 : 0
Planinac
Vujetinci
28.08.2021
Čačak 94
1 : 0
Planinac
Morava
Mojsinje
2 : 2
Gladijator
Čačak
28.08.2021
Morava
2 : 2
Gladijator
Gaučosi
Čačak
0 : 3
Vujan
Prislonica
28.08.2021 00:00
Gaučosi
0 : 3
Vujan
Gavrilo Princip
Vranići
28.08.2021
Prijatelji
Čačak
28.08.2021
Gavrilo Princip
:
Prijatelji
Remont
Čačak
4 : 0
Budućnost
Stančići
28.08.2021 00:00
Remont
4 : 0
Budućnost
Mršinci
Mršinci
3 : 1
Malba
Žaočani
28.08.2021
Mršinci
3 : 1
Malba
Lugovi
Čačak
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
28.08.2021
Lugovi
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Polet (V)
Voluja
1 : 5
Batovac
Batovac
28.08.2021 17:00
Polet (V)
1 : 5
Batovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Soko
Krvije
28.08.2021 17:00
Trgovački
3 : 0
Soko
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
28.08.2021 17:00
Jasenovac
2 : 1
Sloga 1945
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 1
Srem
Sremska Rača
28.08.2021 16:30
OFK Bačinci
2 : 1
Srem
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 2
Solid
Subotica
28.08.2021 17:30
SFU Graničar 024
0 : 2
Solid
Zmajevac
Belasica
0 : 5
Dedina
Dedina
28.08.2021 16:30
Zmajevac
0 : 5
Dedina
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 3
Borac
Bivolje
28.08.2021 16:30
Pepeljevac 1947
1 : 3
Borac
Titel
Titel
0 : 4
Miletić
Mošorin
28.08.2021 17:00
Titel
0 : 4
Miletić
Mladost 1977
Garevina
4 : 1
Omladinac (V)
Vitkovo
28.08.2021 16:30
Mladost 1977
4 : 1
Omladinac (V)
Bresno Polje
Bresno Polje
0 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
28.08.2021 16:30
Bresno Polje
0 : 2
Stara Čaršija
Mladost (MD)
Mala Drenova
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
28.08.2021 16:30
Mladost (MD)
2 : 2
Beli Orlovi
Velež
Mostar
2 : 1
Leotar
Trebinje
28.08.2021 21:00
Velež
2 : 1
Leotar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
3 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
28.08.2021 19:00
Tuzla City
3 : 2
Rudar Prijedor
Ljubić
Prnjavor
0 : 1
Sloga
Doboj
28.08.2021 17:30
Ljubić
0 : 1
Sloga
Podrinje
Janja
0 : 1
Omarska
Omarska
28.08.2021 17:30
Podrinje
0 : 1
Omarska
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
28.08.2021 17:30
Željezničar Sport Team
1 : 1
Zvijezda 09
Borac
Kozarska Dubica
0 : 0
Sloboda
Novi Grad
28.08.2021 17:30
Borac
0 : 0
Sloboda
Modriča
Modriča
1 : 1
Tekstilac
Derventa
28.08.2021 17:30
Modriča
1 : 1
Tekstilac
Budućnost
Pilica
1 : 4
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.08.2021 17:30
Budućnost
1 : 4
Krupa
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 0
Kozara
Gradiška
28.08.2021 17:30
Slavija
1 : 0
Kozara
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Zvijezda
Gradačac
28.08.2021 17:00
Simm Bau
1 : 1
Zvijezda
Rudar
Kakanj
2 : 2
Budućnost
Banovići
28.08.2021 17:00
Rudar
2 : 2
Budućnost
Igman
Konjic
3 : 1
Bratstvo
Gračanica
28.08.2021 17:00
Igman
3 : 1
Bratstvo
Orašje
Orašje
1 : 1
GOŠK
Gabela
28.08.2021 17:00
Orašje
1 : 1
GOŠK
Jedinstvo
Bihać
2 : 1
Travnik
Travnik
28.08.2021 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Travnik
Tomislav
Tomislavgrad
0 : 4
Goražde
Goražde
28.08.2021 17:00
Tomislav
0 : 4
Goražde
Radnik
Hadžići
3 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
28.08.2021 17:00
Radnik
3 : 0
Mladost
Jezero
Plav
1 : 2
Podgorica
Podgorica
28.08.2021 18:00
Jezero
1 : 2
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
4 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
28.08.2021 19:00
Iskra
4 : 1
OFK Petrovac
Karioke
Podgorica
3 : 0
Iskra 2
Danilovgrad
28.08.2021 10:00
Karioke
3 : 0
Iskra 2
Manchester City
Manchester
5 : 0
Arsenal
London
28.08.2021 13:30
Manchester City
5 : 0
Arsenal
Aston Villa
Birmingem
1 : 1
Brentford
Brentford, Middlesex
28.08.2021 16:00
Aston Villa
1 : 1
Brentford
Brighton & Hove Albion
Brighton
0 : 2
Everton
Liverpool
28.08.2021 16:00
Brighton & Hove Albion
0 : 2
Everton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 2
Southampton
Southampton
28.08.2021 16:00
Newcastle United
2 : 2
Southampton
Norwich City
Norwich
1 : 2
Leicester City
Leicester
28.08.2021 16:00
Norwich City
1 : 2
Leicester City
West Ham United
London
2 : 2
Crystal Palace
London
28.08.2021 16:00
West Ham United
2 : 2
Crystal Palace
Liverpool
Liverpool
1 : 1
Chelsea
London
28.08.2021 18:30
Liverpool
1 : 1
Chelsea
Cardiff City
Cardiff
1 : 2
Bristol City
Bristol
28.08.2021 13:30
Cardiff City
1 : 2
Bristol City
Derby County
Derby
1 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
28.08.2021 13:30
Derby County
1 : 1
Nottingham Forest
Barnsley
Barnsley
1 : 1
Birmingham City
Birmingham
28.08.2021 16:00
Barnsley
1 : 1
Birmingham City
Fulham
London
3 : 0
Stoke City
Stoke-on-Trent
28.08.2021 16:00
Fulham
3 : 0
Stoke City
Huddersfield Town
Huddersfield
4 : 0
Reading
Reading
28.08.2021 16:00
Huddersfield Town
4 : 0
Reading
Hull City
Hull
0 : 0
AFC Bournemouth
Bournemouth
28.08.2021 16:00
Hull City
0 : 0
AFC Bournemouth
Luton Town
Luton
0 : 0
Sheffield United
Sheffield
28.08.2021 16:00
Luton Town
0 : 0
Sheffield United
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
28.08.2021 16:00
Middlesbrough
1 : 1
Blackburn Rovers
Millwall
London
2 : 1
Blackpool
Blackpool
28.08.2021 16:00
Millwall
2 : 1
Blackpool
Preston North End
Preston
3 : 1
Swansea City
Swansea
28.08.2021 16:00
Preston North End
3 : 1
Swansea City
Queens Park Rangers
London
2 : 0
Coventry City
Coventry
28.08.2021 16:00
Queens Park Rangers
2 : 0
Coventry City
Peterborough United
Peterborough
0 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
28.08.2021 21:00
Peterborough United
0 : 1
West Bromwich Albion
Celta Vigo
Vigo
0 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
28.08.2021 17:00
Celta Vigo
0 : 1
Athletic Bilbao
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Levante
Valencia
28.08.2021 19:30
Real Sociedad
1 : 0
Levante
Elche
Elche
1 : 1
Sevilla
Sevilla
28.08.2021 19:30
Elche
1 : 1
Sevilla
Real Betis
Sevilla
0 : 1
Real Madrid
Madrid
28.08.2021 22:00
Real Betis
0 : 1
Real Madrid
Stuttgart
Stuttgart
2 : 3
Freiburg
Freiburg im Breisgau
28.08.2021 15:30
Stuttgart
2 : 3
Freiburg
Mainz 05
Mainz
3 : 0
Greuther Fürth
Fürth
28.08.2021 15:30
Mainz 05
3 : 0
Greuther Fürth
Augsburg
Augsburg
1 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
28.08.2021 15:30
Augsburg
1 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Arminia
Bielefeld
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
28.08.2021 15:30
Arminia
1 : 1
Eintracht
Köln
Köln
2 : 1
Bochum
Bochum
28.08.2021 15:30
Köln
2 : 1
Bochum
Bayern
München
5 : 0
Hertha BSC
Berlin
28.08.2021 18:30
Bayern
5 : 0
Hertha BSC
Atalanta
Bergamo
0 : 0
Bologna
Bologna
28.08.2021 18:30
Atalanta
0 : 0
Bologna
Lazio
Roma
6 : 1
Spezia
La Spezia
28.08.2021 18:30
Lazio
6 : 1
Spezia
Fiorentina
Firenze
2 : 1
Torino
Torino
28.08.2021 20:45
Fiorentina
2 : 1
Torino
Juventus
Torino
0 : 1
Empoli
Empoli
28.08.2021 20:45
Juventus
0 : 1
Empoli
Nice
Nice
4 : 0
Bordeaux
Bordeaux
28.08.2021 17:00
Nice
4 : 0
Bordeaux
Olympique Marseille
Marseille
3 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
28.08.2021 21:00
Olympique Marseille
3 : 1
Saint-Étienne
Timočanin
Knjaževac
6 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
28.08.2021
Timočanin
6 : 0
GFK Jagodina
Budućnost
Popovac
6 : 0
Dinamo
Vranje
28.08.2021
Budućnost
6 : 0
Dinamo
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
28.08.2021
OFK Topličanin
1 : 1
Kopernikus Želežničar
Index
Novi Sad
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.08.2021 11:00
Index
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina
Novi Sad
28.08.2021 10:00
Mladost (NS)
0 : 3
Vojvodina
Železničar
Pančevo
5 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
28.08.2021 10:00
Železničar
5 : 0
Radnički (NP)
Zvezdara
Beograd
1 : 1
IMT 2
Beograd
28.08.2021 17:30
Zvezdara
1 : 1
IMT 2
IM Rakovica
Rakovica
4 : 3
Kolubara
Lazarevac
28.08.2021 00:00
IM Rakovica
4 : 3
Kolubara
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
28.08.2021
OFK Žarkovo
0 : 1
Lokomotiva
BASK
Beograd
4 : 1
BSK Borča
Borča
28.08.2021
BASK
4 : 1
BSK Borča
Ada
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
28.08.2021
Ada
3 : 1
Sinđelić
011
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
28.08.2021
011
1 : 1
Bežanija
Brodarac 2
Beograd
2 : 4
Internacional
Beograd
28.08.2021
Brodarac 2
2 : 4
Internacional
Radnički
Novi Beograd
8 : 0
Studentski Grad
Beograd
28.08.2021
Radnički
8 : 0
Studentski Grad
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 3
Grizzly ML
Saranovo
28.08.2021 10:00
OFK Aranđelovac 1979
1 : 3
Grizzly ML
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Korićani
Korićani
28.08.2021 10:00
Radnički 1923
4 : 0
Korićani
Sušica
Kragujevac
6 : 0
Napredak
Markovac
28.08.2021 10:00
Sušica
6 : 0
Napredak
Mladi radnik (R)
Radinac
28.08.2021
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
28.08.2021 10:00
Mladi radnik (R)
:
Smederevo 1924
Šumadija (A)
Aranđelovac
7 : 0
Sloga (B)
Batočina
28.08.2021 10:00
Šumadija (A)
7 : 0
Sloga (B)
Karađorđe
Topola
9 : 0
Borac 1932
Ralja
28.08.2021 10:00
Karađorđe
9 : 0
Borac 1932
RSK
Rabrovo
1 : 7
Šumadija (T)
Toponica
28.08.2021 10:00
RSK
1 : 7
Šumadija (T)
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
OFK Bečej 1918
Bečej
28.08.2021 12:00
OFK Kikinda
2 : 1
OFK Bečej 1918
Radnički (K)
Kovin
5 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
28.08.2021 12:00
Radnički (K)
5 : 0
Feniks 1995
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
6 : 0
Sofeks
Futog
28.08.2021 00:00
Jedinstvo (SP)
6 : 0
Sofeks
Borac (Š)
Šajkaš
10 : 2
1. Maj
Ruma
28.08.2021 10:00
Borac (Š)
10 : 2
1. Maj
Čukarički
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
28.08.2021 10:00
Čukarički
1 : 1
IMT
Mačva
Šabac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
28.08.2021 17:00
Mačva
0 : 2
OFK Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 2
Zemun
Zemun
28.08.2021 18:00
Crvena zvezda
3 : 2
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
28.08.2021 20:00
RFK Grafičar
2 : 1
Rad
Brodarac
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.08.2021 10:00
Brodarac
2 : 3
Radnički (NB)
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
28.08.2021 17:00
Partizan
3 : 0
Rad
OFK Radnički
Niš
0 : 3
Timočanin
Knjaževac
28.08.2021
OFK Radnički
0 : 3
Timočanin
Trayal
Kruševac
1 : 1
Radnički 2
Niš
28.08.2021
Trayal
1 : 1
Radnički 2
SFS Borac
Paraćin
1 : 7
Radnik
Surdulica
28.08.2021
SFS Borac
1 : 7
Radnik
Mineralac
Vranje
1 : 3
Vlasina
Vlasotince
28.08.2021
Mineralac
1 : 3
Vlasina
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
28.08.2021 10:00
Prof. Bolesnikov
0 : 0
Radnički 1912
Index
Novi sad
1 : 2
RFK NS 1921
Novi Sad
28.08.2021 13:00
Index
1 : 2
RFK NS 1921
TSC
Bačka Topola
6 : 1
Vojvodina
Novi Sad
28.08.2021 00:00
TSC
6 : 1
Vojvodina
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
28.08.2021 10:00
OFK Beograd
2 : 1
Kolubara
OLE
Zemun
5 : 0
RFK Grafičar
Beograd
28.08.2021 17:00
OLE
5 : 0
RFK Grafičar
Rakovica
Rakovica
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
28.08.2021 16:30
Rakovica
2 : 2
Lokomotiva
Voždovac
Beograd
0 : 3
011
Beograd
28.08.2021 09:00
Voždovac
0 : 3
011
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
28.08.2021 00:00
OFK Kikinda
1 : 1
Borac (Š)
Petrika
Novi Sad
0 : 10
Mladost (L)
Lukićevo
28.08.2021 16:30
Petrika
0 : 10
Mladost (L)
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
GFK Sloven
Ruma
28.08.2021 10:00
Radnički (Š)
2 : 4
GFK Sloven
ODR
Petrovaradin
7 : 0
Dunav
Stari Banovci
28.08.2021 17:30
ODR
7 : 0
Dunav
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Cement
Beočin
28.08.2021 00:00
Jedinstvo (SP)
1 : 2
Cement
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
OFK Senjak
Valjevo
28.08.2021 12:00
Mačva 1929
3 : 0
OFK Senjak
Rađevac
Krupanj
6 : 0
Strmovo 1986
Strmovo
28.08.2021 11:00
Rađevac
6 : 0
Strmovo 1986
Mačva (Š)
Šabac
0 : 6
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
28.08.2021 13:00
Mačva (Š)
0 : 6
Budućnost Krušik 2014
DIF
Beograd
28.08.2021
11:00
Budućnost
Dobanovci
28.08.2021 11:00
DIF
:
Budućnost
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 0
Lestane
Lestane
28.08.2021 10:00
Radnički (O)
3 : 0
Lestane
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Beograd
Beograd
28.08.2021 09:00
BSK 1925
2 : 1
Beograd
Bežanija
Beograd
4 : 0
Zvezdara
Beograd
28.08.2021 00:00
Bežanija
4 : 0
Zvezdara
BASK
Beograd
6 : 0
OFK Balkan
Beograd
28.08.2021 00:00
BASK
6 : 0
OFK Balkan
OFK Žarkovo
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
28.08.2021 09:00
OFK Žarkovo
3 : 0
Vinča
Prva Iskra
Barič
2 : 2
Palilulac
Beograd
28.08.2021 10:00
Prva Iskra
2 : 2
Palilulac
Lider MGM
Leskovac
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
28.08.2021 17:00
Lider MGM
3 : 0
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 5
Finale 2013
Kruševac
28.08.2021 11:00
Hajduk Veljko
3 : 5
Finale 2013
Kopernikus Želežničar
Niš
3 : 3
Trio
Paraćin
28.08.2021 14:00
Kopernikus Želežničar
3 : 3
Trio
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
28.08.2021 11:00
SFK Morava
1 : 1
Sloga (L)
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Zemun
Zemun
28.08.2021 10:00
Crvena zvezda
2 : 1
Zemun
Čukarički
Beograd
6 : 0
Ada
Beograd
28.08.2021 12:30
Čukarički
6 : 0
Ada
Kiker
Kraljevo
4 : 2
Teleoptik
Zemun
28.08.2021 17:00
Kiker
4 : 2
Teleoptik
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Brodarac
Beograd
28.08.2021 00:00
OFK Beograd
1 : 4
Brodarac
Rad
Beograd
2 : 1
011
Beograd
28.08.2021 00:00
Rad
2 : 1
011
IMT
Novi Beograd
0 : 6
Teleoptik
Zemun
28.08.2021 00:00
IMT
0 : 6
Teleoptik
OLE
Zemun
2 : 4
Voždovac
Beograd
28.08.2021 00:00
OLE
2 : 4
Voždovac
Sinđelić
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
28.08.2021 00:00
Sinđelić
0 : 2
Zemun
Lokomotiva
Beograd
0 : 9
Crvena zvezda
Beograd
28.08.2021 00:00
Lokomotiva
0 : 9
Crvena zvezda
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.08.2021 00:00
Partizan
2 : 0
Radnički (NB)
ADA
Beograd
0 : 4
RFK Grafičar
Beograd
28.08.2021 00:00
ADA
0 : 4
RFK Grafičar
Milutinac
Zemun
0 : 2
Čukarički
Beograd
28.08.2021
Milutinac
0 : 2
Čukarički
Vlasina
Vlasotince
10 : 1
Trio
Paraćin
28.08.2021 00:00
Vlasina
10 : 1
Trio
Napredak
Kruševac
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
28.08.2021
Napredak
0 : 1
Timok 1919
Lider MGM
Leskovac
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
28.08.2021
Lider MGM
4 : 0
Trayal Knez Lazar
Real
Niš
6 : 0
Car Konstantin
Niš
28.08.2021
Real
6 : 0
Car Konstantin
TSC
Bačka Topola
15 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
28.08.2021 10:00
TSC
15 : 0
RFK NS 1921
Hajduk 1912
Kula
2 : 9
Arena Su
Subotica
28.08.2021 14:00
Hajduk 1912
2 : 9
Arena Su
Petar Puača
Novi Sad
0 : 6
Kabel
Novi Sad
28.08.2021 10:00
Petar Puača
0 : 6
Kabel
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
CFK
Vrbas
28.08.2021 10:00
OFK Bačka
2 : 1
CFK
GFK Sloven
Ruma
1 : 5
OFK Vršac
Vršac
28.08.2021 12:00
GFK Sloven
1 : 5
OFK Vršac
011
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
28.08.2021 18:00
011
0 : 1
Brodarac
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
28.08.2021 08:30
RFK Grafičar
2 : 1
Teleoptik
OLE
Zemun
3 : 1
OFK Beograd
Beograd
28.08.2021 14:30
OLE
3 : 1
OFK Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 3
Zemun
Zemun
28.08.2021 11:00
Voždovac
2 : 3
Zemun
Mačva 1929
Bogatić
0 : 4
Senjak
Valjevo
28.08.2021 10:00
Mačva 1929
0 : 4
Senjak
Sun Rise
Šabac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
28.08.2021 10:00
Sun Rise
4 : 0
Radnički (V)
Respekt
Loznica
1 : 3
Rađevac
Krupanj
28.08.2021 10:00
Respekt
1 : 3
Rađevac
Savacium
Šabac
10 : 1
Drina
Ljubovija
28.08.2021 10:00
Savacium
10 : 1
Drina
Mačva (Š)
Šabac
5 : 0
Loznica
Loznica
28.08.2021 10:00
Mačva (Š)
5 : 0
Loznica
Radnik
Surdulica
0 : 8
Budućnost
Popovac
28.08.2021
Radnik
0 : 8
Budućnost
OFK Budućnost 2020
Niš
0 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
28.08.2021
OFK Budućnost 2020
0 : 3
GFK Dubočica
Real Niš
Niš
7 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
28.08.2021
Real Niš
7 : 0
SFK Morava
Kopernikus Železničar 2
Niš
7 : 0
Lugina
Preševo
28.08.2021
Kopernikus Železničar 2
7 : 0
Lugina
Vučje
Vučje
0 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
28.08.2021
Vučje
0 : 6
OFK Kosanica
Trnovac
Veliki Trnovac
6 : 5
Čekmin
Čekmin
28.08.2021
Trnovac
6 : 5
Čekmin
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 0
BSK
Bujanovac
28.08.2021
OFK Topličanin
3 : 0
BSK
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 3
Filip Filipović
Niš
28.08.2021
Mineralac
1 : 3
Filip Filipović
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Vukovi
Brus
28.08.2021 00:00
Timočanin
5 : 0
Vukovi
Radnički (S)
Svilajnac
6 : 3
Duel Juniors 2
Kruševac
28.08.2021 00:00
Radnički (S)
6 : 3
Duel Juniors 2
Finale 2013
Kruševac
6 : 3
OFK Bratstvo
Medveđa
28.08.2021 00:00
Finale 2013
6 : 3
OFK Bratstvo
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
GFK Jagodina 2
Jagodina
28.08.2021 00:00
Župa
2 : 2
GFK Jagodina 2
Trstenik PTT
Trstenik
3 : 4
Meševo
Meševo
28.08.2021 00:00
Trstenik PTT
3 : 4
Meševo
Morava 1918
Ćuprija
4 : 1
Car Lazar 2015
Kruševac
28.08.2021 00:00
Morava 1918
4 : 1
Car Lazar 2015
Junior
Jagodina
6 : 1
Jedinstvo
Paraćin
28.08.2021 00:00
Junior
6 : 1
Jedinstvo
Jagodina
Jagodina
0 : 14
Radnički 2012
Niš
28.08.2021 00:00
Jagodina
0 : 14
Radnički 2012
Vučice
Vučje
3 : 0
Dinamo
Vranje
28.08.2021 00:00
Vučice
3 : 0
Dinamo
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Kolibri
Kuršumlija
28.08.2021 00:00
Ozren
0 : 3
Kolibri
Napredak junior 2018
Kruševac
0 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
28.08.2021 00:00
Napredak junior 2018
0 : 0
Jedinstvo 2014
Levač
Rekovac
0 : 12
Mašinac
Niš
28.08.2021 00:00
Levač
0 : 12
Mašinac
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 6
Fudbol per femra
Preševo
28.08.2021 00:00
Rosulja 2014
1 : 6
Fudbol per femra
Loznica
Loznica
8 : 0
Plana
Velika Plana
28.08.2021 16:30
Loznica
8 : 0
Plana
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 2
Jedinstvo
Ub
28.08.2021 16:30
Kraljica Marija
0 : 2
Jedinstvo
OFK Paraćin
Paraćin
1 : 2
Nacional
Niš
28.08.2021 00:00
OFK Paraćin
1 : 2
Nacional
Lider MGM
Leskovac
5 : 1
Trajal - Prosoker
Kruševac
28.08.2021 00:00
Lider MGM
5 : 1
Trajal - Prosoker
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Trio
Paracin
28.08.2021 00:00
Vlasina
2 : 1
Trio
Napredak
Kruševac
0 : 3
Timok 1919
Zaječar
28.08.2021 00:00
Napredak
0 : 3
Timok 1919
Real Niš
Niš
12 : 0
Radnički 2
Niš
28.08.2021 00:00
Real Niš
12 : 0
Radnički 2
Radnički
Pirot
2 : 9
Radnički
Niš
28.08.2021 00:00
Radnički
2 : 9
Radnički
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
OFK Šampion
Leskovac
28.08.2021 00:00
GFK Jagodina
5 : 0
OFK Šampion
Duel Juniors
Kruševac
0 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
28.08.2021 00:00
Duel Juniors
0 : 0
Kopernikus Železničar
Junior
Jagodina
2 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
28.08.2021 12:00
Junior
2 : 2
OFK Paraćin
Župa
Aleksandrovac
4 : 5
GFK Jagodina
Jagodina
28.08.2021 13:00
Župa
4 : 5
GFK Jagodina
Kopernikus Železničar 2
Niš
1 : 4
Lugina
Presevo
28.08.2021 00:00
Kopernikus Železničar 2
1 : 4
Lugina
Radnik
Surdulica
1 : 5
Budućnost
Popovac
28.08.2021 00:00
Radnik
1 : 5
Budućnost
Vučje
Leskovac
1 : 5
OFK Kosanica
Kuršumlija
28.08.2021 00:00
Vučje
1 : 5
OFK Kosanica
Trnovac
Veliki Trnovac
8 : 3
Sloga
Leskovac
28.08.2021 00:00
Trnovac
8 : 3
Sloga
OFK Budućnost 2020
Niš
4 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
28.08.2021 00:00
OFK Budućnost 2020
4 : 0
GFK Dubočica
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 2
Filip Filipović
Niš
28.08.2021 00:00
Mineralac
1 : 2
Filip Filipović
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 0
BSK
Bujanovac
28.08.2021 00:00
OFK Topličanin
7 : 0
BSK

Rukomet

Tatran
Prešov
22 : 27
Motor Zaporozhye
Zaporožija
28.08.2021 21:00
Tatran
22 : 27
Motor Zaporozhye
Borac
Banja Luka
48 : 23
Mira
Prijedor
28.08.2021 16:00
Borac
48 : 23
Mira
Jagodina
Jagodina
27 : 23
Naisa
Niš
28.08.2021 18:30
Jagodina
27 : 23
Naisa
gdimi76 je ocenio igrača
gdimi76 je ocenio igrača
gdimi76 je ocenio igrača
gdimi76 je ocenio igrača
gdimi76 je ocenio igrača
gdimi76 je ocenio igrača
gdimi76 je ocenio igrača
Branke90 je kreirao novo takmičenje