XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 590 utakmica za dan
Nedelja, 29 Avgust 2021

Fudbal

29.08.2021 16:00 Napredak 2 : 0 Vojvodina
29.08.2021 18:55 Čukarički 1 : 2 Crvena zvezda
29.08.2021 21:00 Partizan 4 : 0 Radnički (N)
29.08.2021 17:00 Kabel 1 : 4 RFK Grafičar
29.08.2021 17:00 Loznica 4 : 1 Mačva
29.08.2021 16:30 Borac (S) 2 : 2 Borac (Š)
29.08.2021 16:30 Sušica 0 : 0 Mladi radnik 1926
29.08.2021 16:30 Rađevac 1 : 1 Mačva 1929
29.08.2021 10:00 Borac 2 : 2 Jedinstvo
29.08.2021 16:30 Budućnost (P) 0 : 0 Trayal
29.08.2021 16:30 Rembas 4 : 1 Sloga (L)
29.08.2021 16:30 Timočanin 2 : 1 Vlasina
29.08.2021 16:30 Omladinac FAM 3 : 1 Sloga
29.08.2021 16:30 Mladost 4 : 2 Polet
29.08.2021 16:30 Vojvodina 1928 5 : 0 Proleter
29.08.2021 16:30 Hajduk 2 : 0 Budućnost
29.08.2021 16:30 Podunavac 0 : 0 Jedinstvo
29.08.2021 16:30 Dunav 1 : 3 Mladost
29.08.2021 10:00 Index 3 : 1 Sloga (E)
29.08.2021 16:30 Donji Srem 3 : 2 RFK Novi Sad 1921
29.08.2021 16:30 Bačka (P) 0 : 4 Senta
29.08.2021 16:30 Tavankut 0 : 2 Mladost (T)
29.08.2021 16:30 Vojvodina (BG) 3 : 1 Bačka 1901
29.08.2021 16:30 Stanišić 5 : 1 ČSK Pivara
29.08.2021 16:30 Zuce 2019 3 : 1 Komgrap
29.08.2021 11:00 PKB 3 : 3 OFK Mladenovac
29.08.2021 16:30 Poštar Zvezdara 1 : 0 BSK 1925
29.08.2021 16:30 Kosmaj 2 : 0 Crvena zvezda (MML)
29.08.2021 16:30 Vinča 0 : 4 Torlak
29.08.2021 16:30 Budućnost 1 : 2 Karađorđe
29.08.2021 16:30 Jošanica 2 : 1 Šumadija 1903
29.08.2021 16:30 Korićani 2 : 1 Goč
29.08.2021 16:30 Polet 3 : 0 Bane 1931
29.08.2021 16:30 Polimlje 0 : 0 Parmenac
29.08.2021 16:30 FAP 2 : 1 Jasen
29.08.2021 16:30 Sevojno 3 : 7 Polet (LJ)
29.08.2021 16:30 Zlatar 2 : 3 Sloboda
29.08.2021 16:30 Polet (T) 3 : 2 Prijevor
29.08.2021 16:30 Jedinstvo (K) 4 : 1 Omladinac
29.08.2021 11:00 Jedinstvo Putevi 8 : 2 Savinac
29.08.2021 16:30 OFK Divci 6 : 0 Drina
29.08.2021 16:30 Zadrugar 0 : 1 Sloga
29.08.2021 16:30 Vrelo Sport 4 : 0 Cer
29.08.2021 16:30 Borac 0 : 0 Železničar
29.08.2021 16:30 Sloga (B) 1 : 0 Šumadija
29.08.2021 16:30 OFK Napredak 0 : 2 Grizli ML
29.08.2021 16:30 Mladi borac 1 : 3 Rudar 2001
29.08.2021 16:30 Đerdap 6 : 2 OFK Aranđelovac 1979
29.08.2021 16:30 OFK Mihajlovac 4 : 0 Morava
29.08.2021 16:30 Rudar (S) 0 : 1 Pomoravlje 1946
29.08.2021 16:30 Jedinstvo (GM) 3 : 1 Bukovik
29.08.2021 16:30 Mladost (B) 1 : 0 OFK Napredak 1929
29.08.2021 16:30 Rudar 1 : 1 Delijski Vis
29.08.2021 16:30 Malošište 1 : 0 Mladost (M)
29.08.2021 16:30 Orljane 1 : 0 Car Konstantin
29.08.2021 16:30 Naša krila 1936 3 : 2 OFK Niš
29.08.2021 16:30 Morava 1 : 1 Pukovac
29.08.2021 16:30 Svetlost 3 : 0 OFK Topličanin
29.08.2021 16:30 Moravac Orion 3 : 3 OFK Alakince
29.08.2021 16:30 Čekmin 1 : 1 SFK Morava
29.08.2021 16:30 Plantaža 2 : 1 Trnovac
29.08.2021 16:30 Jablanica 1 : 0 Nebeski Andjeli
29.08.2021 16:30 Radan 2 : 0 Vranjska Banja
29.08.2021 16:30 Jedinstvo (M) 4 : 1 Sloga (M)
29.08.2021 16:30 Levač 0 : 5 SFS Borac
29.08.2021 16:30 OFK Lugomir 2 : 1 Morava 1918
29.08.2021 16:30 Gradina 0 : 3 Juhor
29.08.2021 16:30 OFK Slatina 1 : 1 Tanasko Rajić
29.08.2021 11:00 Sloga 0 : 2 OFK 019
29.08.2021 16:30 Bor 1919 0 : 0 Đerdap
29.08.2021 16:30 Naša Zvezda 1 : 0 Budućnost (M)
29.08.2021 16:30 Budućnost (P) 4 : 1 Lipar
29.08.2021 16:30 Budućnost (G) 3 : 2 Vojvodina
29.08.2021 16:30 Rusin 0 : 4 Radnički 1918
29.08.2021 16:30 Borac 46 3 : 0 Borac (BG)
29.08.2021 17:00 Fruškogorac 3 : 1 Bačka 1923
29.08.2021 17:00 Jedinstvo 1 : 2 Dinamo
29.08.2021 17:00 Jugović 3 : 1 Petrovaradin
29.08.2021 17:00 Tatra 5 : 0 Omladinac
29.08.2021 16:30 Strela 0 : 3 Partizan (G)
29.08.2021 16:30 Vulturul 2 : 0 Partizan (U)
29.08.2021 16:30 Crvena zvezda 3 : 2 Jedinstvo Stević
29.08.2021 16:30 Dolina 4 : 0 Spartak 1911
29.08.2021 16:30 Dolovo 4 : 3 Jugoslavija
29.08.2021 16:30 Budućnost (A) 2 : 2 Potporanj
29.08.2021 16:30 Stari Tamiš 4 : 1 Sloga (BNS)
29.08.2021 16:30 Borac (M) 1 : 0 Sremac (D)
29.08.2021 16:30 Partizan 0 : 1 GFK Sloven
29.08.2021 16:30 Radnički 1 : 0 Podrinje
29.08.2021 16:30 Sloga 3 : 1 Borac (K)
29.08.2021 16:30 Napredak 2 : 3 Jadran
29.08.2021 16:30 Sremac (V) 2 : 1 Sremac (Deč)
29.08.2021 16:30 Budućnost 1 : 2 AFK
29.08.2021 16:30 Iskra 0 : 1 Obilić (Z)
29.08.2021 16:30 Đurđin 3 : 4 Proleter
29.08.2021 16:30 Bačka 1 : 2 Sloga
29.08.2021 16:30 Bačinac 1 : 3 Železničar Kusadak
29.08.2021 16:30 Jedinstvo 4 : 1 Osipaonica
29.08.2021 16:30 Mladi radnik 1940 3 : 2 Radnik
29.08.2021 16:30 Polet 2 : 3 Glavaš
29.08.2021 16:30 Borac 1932 4 : 1 Jasenica 2017
29.08.2021 17:00 Mladi rudar 1954 4 : 3 Omladinac (D.R.)
29.08.2021 17:00 Banja 1957 4 : 2 Jasenica
29.08.2021 17:00 Marjan 4 : 2 Prvi srpski ustanak
29.08.2021 17:00 Sloga (M) 4 : 1 Trnava
29.08.2021 17:00 Sloga (Z) 2 : 3 ŽSK
29.08.2021 17:00 Vinča 2 : 0 Lokomotiva
29.08.2021 17:00 Plaskovac 1 : 2 Šumadinac 1913
29.08.2021 17:00 Badnjevac 3 : 1 BSK
29.08.2021 17:00 Branik 6 : 0 Nemetali
29.08.2021 17:00 Brestovac 5 : 4 Urovica
29.08.2021 11:00 Ključ 4 : 3 Poreč
29.08.2021 17:00 Polom 3 : 1 Šarbanovac
29.08.2021 17:00 Polet 5 : 1 Mala Vrbica
29.08.2021 17:00 BSK 1 : 2 Radnički (K)
29.08.2021 17:00 Blizna 3 : 0 Miloševo
29.08.2021 17:00 Bratstvo 0 : 2 Donja Lomnica
29.08.2021 17:00 Umac 1 : 4 Progres
29.08.2021 17:00 OFK Brza 1 : 4 Mladost
29.08.2021 17:00 Kumarevo 65 0 : 1 Jedinstvo (Š)
29.08.2021 17:00 Zloćudovo 3 : 6 Budućnost
29.08.2021 17:00 Milanovo 2 : 1 BSK
29.08.2021 17:00 Sloboda 1 : 3 OFK Morava
29.08.2021 17:00 Mladost 1959 5 : 3 Bobište
29.08.2021 17:00 Mladi borac 1 : 4 Real
29.08.2021 17:00 Sloga 1 : 2 Jedinstvo (B)
29.08.2021 17:00 Moravac 4 : 3 Železničar
29.08.2021 16:30 Borac 2 : 2 Polet
29.08.2021 16:30 Radnički 1924 4 : 2 Taskovići
29.08.2021 16:30 Pobeda 0 : 0 Svrljig
29.08.2021 16:30 Jastrebac 1 : 5 Radnički 1947
29.08.2021 16:30 Rad 3 : 1 Baličevac
29.08.2021 17:00 Osnić 1 : 2 Kosovo
29.08.2021 17:00 Trebič 6 : 3 Midžor
29.08.2021 17:00 Graničar 3 : 0 Šljivar
29.08.2021 17:00 Rudar (P) 1 : 2 Rudar Vrška Čuka
29.08.2021 17:00 OFK Rtanj 1 : 5 Rtanj
29.08.2021 17:00 Omladinac 2 : 0 Sloga
29.08.2021 17:00 FSU Kraljevica 3 : 2 Velika Jasikova
29.08.2021 16:30 FUD 1 : 0 Vinogradar
29.08.2021 16:30 Jastrebac (VŠ) 3 : 2 Sloga (L)
29.08.2021 16:30 Sloga (D) 2 : 3 Bošnjane
29.08.2021 16:30 13. April 3 : 1 Gornji Stepoš
29.08.2021 16:30 Sebečevac 0 : 3 Kupci
29.08.2021 16:30 Sloga (Ć) 3 : 1 Mačkovac
29.08.2021 16:30 Temnić 1924 4 : 1 Trudbenik
29.08.2021 16:30 Čitluk 4 : 3 Parunovac
29.08.2021 16:30 Rubin 4 : 1 Mladost (T)
29.08.2021 17:00 Polet 3 : 1 Vojvodina (NM)
29.08.2021 17:00 Mladost (L) 4 : 1 Radnički
29.08.2021 17:00 Napredak 1 : 0 ASK
29.08.2021 17:00 Mladost (BD) 1 : 1 Delija
29.08.2021 17:00 Rusanda 6 : 2 Borac
29.08.2021 17:00 Vojvodina (B) 2 : 5 Banat
29.08.2021 17:00 ŽFK Banat 0 : 0 Budućnost
29.08.2021 16:30 Kolare 2 : 1 Juhor (G)
29.08.2021 16:30 Dragocvet 2 : 0 Javor
29.08.2021 16:30 Sloga 4 : 1 Partizan (G)
29.08.2021 16:30 Morava 0 : 1 Budućnost (Đ)
29.08.2021 16:30 OFK Juhor 2016 3 : 2 Budućnost (M)
29.08.2021 16:30 GFK Tabane 0 : 0 Partizan (M)
29.08.2021 16:30 Napredak 1 : 0 Mladost
29.08.2021 17:00 Napredak 1936 1 : 1 Žitkovica 2017
29.08.2021 17:00 Sloga (L) 0 : 5 Budućnost (V)
29.08.2021 17:00 Šapine 5 : 0 Sirakovo
29.08.2021 17:00 Rudar (Kr) 1 : 4 Obilić
29.08.2021 17:00 Krilaš 0 : 3 Vihor
29.08.2021 17:00 Borac (Ž) 1 : 1 Zvižd
29.08.2021 17:00 Železničar 2 : 2 Mladost (R)
29.08.2021 16:30 Mladost 1 : 1 Turbina
29.08.2021 16:30 Budućnost (Z) 0 : 1 Barajevo
29.08.2021 16:30 Beljina 0 : 2 Radnički (R)
29.08.2021 16:30 Krtinska 2 : 1 Šumadija
29.08.2021 16:30 OFK Budućnost 2 : 2 Lisović 1977
29.08.2021 17:00 BSK 1926 1 : 1 Omladinac
29.08.2021 16:30 Podunavac 0 : 7 Vrčin
29.08.2021 16:30 Rabrovac 5 : 0 SUF Dubona
29.08.2021 16:30 Dunavac 0 : 3 Boleč
29.08.2021 16:30 Đurinci 1 : 4 Šumadija 1962
29.08.2021 11:00 Kaluđerica 1969 4 : 0 Zaklopača
29.08.2021 16:30 Napredak 1 : 2 SUF Kovačevac 1956
29.08.2021 16:30 Velika Krsna 1 : 1 Pudarci
29.08.2021 11:00 Siti Sport Klub 1 : 2 Šećeranac Ada
29.08.2021 16:30 Dunav 5 : 0 Milutinac
29.08.2021 16:30 Umka 0 : 3 Balkan Mirijevo
29.08.2021 16:30 Beograd Karaburma 0 : 1 Srem
29.08.2021 16:30 Heroj Polet 1 : 0 Posavac Tišma
29.08.2021 11:00 Hajduk 4 : 3 Borac (O)
29.08.2021 17:00 Maršić 1 : 2 Sloga (D)
29.08.2021 17:00 Jedinstvo 2 : 5 Košutnjak
29.08.2021 17:00 Srbija 2 : 0 Slavija
29.08.2021 17:00 Mladost (P) 3 : 2 Zastava
29.08.2021 17:00 Šumadinac 0 : 1 Kutlovo
29.08.2021 17:30 ZSK 0 : 4 Iskra
29.08.2021 17:30 Trlić 2 : 3 OFK Osečina
29.08.2021 17:30 OFK Senjak 1 : 0 Proleter
29.08.2021 11:00 Toplica 2 : 2 Banjani
29.08.2021 17:30 Dimitrije Tucović 2 : 1 Spartak 1924
29.08.2021 16:30 Omladinac 0 : 0 Mladost
29.08.2021 16:30 Proleter 6 : 0 Čegar 2013
29.08.2021 16:30 Planinac 1933 2 : 4 Stevan Nešticki
29.08.2021 16:30 Radnički 1936 0 : 3 Sloboda
29.08.2021 16:30 Vulkan 1963 3 : 0 Čegar 1946
29.08.2021 16:30 Morava 1 : 5 Palilulac
29.08.2021 17:00 Dragačevo 3 : 0 Voćar
29.08.2021 17:00 Gorušica 2 : 2 Kej
29.08.2021 17:00 Prilike 0 : 1 Ovčar
29.08.2021 17:00 Morava 6 : 0 Jedinstvo
29.08.2021 17:00 Orlovac 1932 3 : 0 Rudar
29.08.2021 17:00 Donja Vrbava 0 : 1 Ozrem
29.08.2021 17:00 Zadrugar 2 : 1 Napredak
29.08.2021 17:00 Jedinstvo (GG) 2 : 0 Šumadija
29.08.2021 17:00 Tavnik 5 : 3 Rudar
29.08.2021 17:00 Ibar 3 : 0 Omladinac (NS)
29.08.2021 17:00 Budućnost 5 : 0 Zvezda
29.08.2021 17:00 Jedinstvo 2017 1 : 2 OFK Progorelica
29.08.2021 17:00 Napredak 6 : 1 Ribnica
29.08.2021 17:00 Mataruge 0 : 2 Radnik
29.08.2021 17:00 Jedinstvo (MZ) 1 : 1 Majur
29.08.2021 17:00 Karađorđe 8 : 3 Lipolist
29.08.2021 17:00 Gučevo 1929 0 : 2 Podrinje
29.08.2021 17:00 Drina 5 : 0 Radnički (Ko)
29.08.2021 17:00 Cer 2 : 0 Milan Orlić
29.08.2021 17:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Vidojevica
29.08.2021 17:00 Rudar 1 : 0 Radnički (Kl)
29.08.2021 17:00 Sloga 2 : 1 Jedinstvo (Š)
29.08.2021 17:00 Bakionica 1 : 3 Ježevica
29.08.2021 17:00 OFK Kotroman 1 : 3 Polet
29.08.2021 17:00 Sečica 2 : 3 Jedinstvo
29.08.2021 17:00 Omladinac 4 : 1 Plavi Tok
29.08.2021 17:00 Crnokosa 7 : 0 Tara
29.08.2021 17:00 Lazarica 1 : 2 Višesava
29.08.2021 17:00 Perućac 0 : 0 Sloga
29.08.2021 17:00 Čajetina 2 : 0 Rampa
29.08.2021 11:00 Dračić 2018 1 : 1 OFK Povlen
29.08.2021 11:00 Stari drugari 2 : 1 Tešnjar
29.08.2021 11:00 Lukavac 1 : 4 Kolubara 2
29.08.2021 11:00 Jadar 2013 2 : 1 Junior Novo Naselje
29.08.2021 11:00 Milenko Pavlović 2 : 1 Kotešica
29.08.2021 11:00 Mali korak 0 : 1 Rajac
29.08.2021 11:00 Popadić 3 : 0 Rakac Stave
29.08.2021 16:30 Graničar 2 : 0 OFK Odžaci
29.08.2021 16:30 Omladinac (B) 2 : 0 Dinamo 1923
29.08.2021 16:30 Zadrugar 1 : 4 Kula
29.08.2021 16:30 BSK 7 : 1 Terekveš
29.08.2021 16:30 Hajduk 5 : 1 Omladinac (D)
29.08.2021 16:30 Mladost 3 : 0 Dunav
29.08.2021 16:30 Polet 3 : 3 Aleksa Šantić
29.08.2021 13:00 Donji Kopaonik 5 : 0 Varvarin
29.08.2021 13:00 Omladinac 0 : 0 Garevina
29.08.2021 13:00 Kamenorezac 76 1 : 3 Stari Trstenik
29.08.2021 16:30 Polet 57 1 : 1 Borac
29.08.2021 16:30 Glogonj 4 : 2 Pobeda
29.08.2021 16:30 Radnički (B) 4 : 1 Mundial
29.08.2021 16:30 BSK Bavanište 3 : 0 Mladost (V)
29.08.2021 16:30 Omladinac (D) 3 : 2 Unirea
29.08.2021 17:30 Šarbane 2 : 1 Polet (DL)
29.08.2021 17:30 Pepeljevac 3 : 1 Omladinac (K)
29.08.2021 17:30 Mladost (V) 4 : 6 Pambukovica
29.08.2021 17:30 Joševa 0 : 0 Nepričava
29.08.2021 17:30 Čučuge 1 : 0 Jedinstvo (M)
29.08.2021 17:30 OFK Paljuvi 3 : 0 Sovljak
29.08.2021 17:30 Tvrdojevac 0 : 2 Ratkovac
29.08.2021 17:00 PSK Putinci 1 : 2 Rudar
29.08.2021 17:00 Krušedol 2 : 3 Polet
29.08.2021 17:00 Graničar (O) 0 : 3 Srem
29.08.2021 17:00 Jedinstvo 0 : 2 Mladost
29.08.2021 17:00 Fruškogorac 0 : 1 ČSK Čortanovci
29.08.2021 17:00 Graničar (G) 0 : 3 Šumar
29.08.2021 17:00 Napredak 2 : 1 Hajduk 1932
29.08.2021 16:30 Potisje 3 : 1 Bilećanin
29.08.2021 16:30 Partizan 2 : 0 Tisa 1933
29.08.2021 16:30 Lehel 0 : 2 OFK Stajićevo
29.08.2021 16:30 Mladost 1 : 2 OFK Gradnulica
29.08.2021 16:30 MSK 0 : 1 OFK Klek
29.08.2021 16:30 Naftagas 0 : 2 Radnički 1911
29.08.2021 11:00 Lemind 1953 1 : 2 Rudar 1973
29.08.2021 11:00 Gradac 4 : 1 Badince
29.08.2021 17:00 Jadar 1961 2 : 1 Luk
29.08.2021 17:00 Sloga 3 : 0 7. Juli
29.08.2021 17:00 TE Gučevo 1 : 0 Mladost (DB)
29.08.2021 17:00 Antimon 2 : 1 Studenac
29.08.2021 17:00 Velika Reka 1 : 0 Prva Iskra
29.08.2021 17:00 Jedinstvo 6 : 2 Sinđelić
29.08.2021 16:30 Skela 0 : 3 Rojkovac
29.08.2021 16:30 Partizan 1 : 4 Polet
29.08.2021 16:30 Posavina 2 : 5 OFK Zabrežje
29.08.2021 16:30 Jedinstvo 6 : 2 Rvati
29.08.2021 16:30 Munja 2 : 1 Duboko
29.08.2021 17:00 Omladinac 3 : 1 OFK Batinac
29.08.2021 17:00 Radnički 3 : 0 Donja Mutnica
29.08.2021 17:00 Mladi radnik 2 : 2 15. Avgust 1950
29.08.2021 17:00 Rudar 6 : 1 Sinđelić
29.08.2021 17:00 Sloga 4 : 1 Planinac
29.08.2021 16:30 Busije 4 : 1 Borac
29.08.2021 16:30 Velika Moštanica 5 : 2 Železnik 1930
29.08.2021 10:30 Dedinje 0 : 4 Rekreativo 011
29.08.2021 16:30 BUSK 4 : 0 Miljakovac
29.08.2021 11:00 13. maj 0 : 5 Zmaj Novi grad
29.08.2021 16:30 Šumadinac 2 : 2 Bežanija
29.08.2021 16:30 Bratstvo 0 : 3 Resnik
29.08.2021 16:30 OFK Crvenka 1 : 0 OFK Lug 2020
29.08.2021 16:30 Lepušnica 0 : 1 Palilulac
29.08.2021 16:30 Pionir 1 : 2 Pinosava
29.08.2021 16:30 Avala 1939 4 : 1 Minel
29.08.2021 17:00 Jadran 3 : 0 Divostin
29.08.2021 11:00 Seljak 1 : 0 Ćava
29.08.2021 17:00 21. oktobar 0 : 6 OFK Žeželj
29.08.2021 11:00 Kragujevac 9 : 0 OFK Bagremar
29.08.2021 10:00 Feniks 2 : 1 Jedinstvo
29.08.2021 17:00 Mladost (R) 0 : 0 Mladost (P)
29.08.2021 17:00 Partizan 4 : 3 Kruševica 1980
29.08.2021 17:00 BSK 4 : 3 Borac
29.08.2021 17:00 Karađorđe 1 : 7 Karađorđe
29.08.2021 17:00 Sloga 3 : 1 Šumadija
29.08.2021 17:00 Osaonica 2 : 1 Vinorača
29.08.2021 17:00 Mladost (T) 5 : 0 Mladost (G)
29.08.2021 17:00 Vinogradar 0 : 0 Mladost (D)
29.08.2021 17:00 Bratstvo 1 : 1 Mladost (K)
29.08.2021 17:00 Ursule 0 : 5 Šantarovac
29.08.2021 17:00 Kopljari 4 : 2 Borac
29.08.2021 17:00 Mladost (J) 3 : 2 Kalipolje
29.08.2021 17:00 Šumadinac 7 : 1 Mladost (R)
29.08.2021 17:00 Šamot 2 : 2 B 2000
29.08.2021 11:00 Trešnjevica 1 : 0 Tulež
29.08.2021 17:00 Venčani 4 : 3 Gorski Car
29.08.2021 16:30 Slavija (P) 1 : 3 Tvrđava
29.08.2021 16:30 Orlovi 3 : 1 Borac
29.08.2021 16:30 Bački Hajduk 5 : 1 Slavija (B)
29.08.2021 16:30 Kulpin 0 : 4 Neštin
29.08.2021 16:30 Bačka (D) 10 : 1 Bačka 1945
29.08.2021 16:30 Mladost 4 : 0 Krivanj
29.08.2021 17:00 Sloboda 1 : 0 Mladost
29.08.2021 17:00 Budućnost (PD) 1 : 3 Stojan Lazarac
29.08.2021 17:00 Duško 4 : 3 Sloga
29.08.2021 17:00 Petlovača 8 : 4 Torpedo
29.08.2021 17:00 Gorki 2 : 1 Omladinac
29.08.2021 17:00 Budućnost (Z) 4 : 2 Napredak
29.08.2021 17:00 Gruža 4 : 0 Omladinac
29.08.2021 17:00 Apolon 2018 4 : 0 Mineral 2015
29.08.2021 11:00 Studen Vitez 3 : 5 Jedinstvo (G)
29.08.2021 17:00 Lazac 1 : 1 Borac
29.08.2021 11:00 Miločajac 3 : 2 Granit
29.08.2021 17:00 Kraljevo Hajduk 1 : 0 Braća Vuković
29.08.2021 17:00 Jovo Kursula 5 : 1 Popovići Vrnjci
29.08.2021 17:00 Mladost (PP) 3 : 3 Vlašić
29.08.2021 17:00 Sloga (K) 1 : 3 Mrovska
29.08.2021 17:00 Dobrava 3 : 0 Šipurske livade
29.08.2021 17:00 Jevremovac 1 : 0 Vojvoda Stepa Stepanović
29.08.2021 17:00 OFK Letnjikovac 1983 2 : 5 Trešnjevka
29.08.2021 17:00 Dumača 0 : 0 Dobrava Žabar 2020
29.08.2021 17:00 Sloga (M) 0 : 2 Pričinović
29.08.2021 17:00 Mlava (B) 2 : 2 Sloga 1932
29.08.2021 17:00 Barič 2 : 2 Ljubičevo
29.08.2021 17:00 Napredak (B) 1 : 0 OFK Braničevo
29.08.2021 17:00 Stig 1955 1 : 3 Beli Orao
29.08.2021 17:00 Dizel 1 : 0 BSK 1931
29.08.2021 17:00 Manastirica 0 : 4 Pobeda 1953
29.08.2021 17:00 Zadrugar 1947 3 : 0 Bata Bulić
29.08.2021 17:00 Mlava (ML) 0 : 3 Napredak (S)
29.08.2021 17:00 Integral 6 : 0 Mladost (K)
29.08.2021 17:00 Jedinstvo (S) 0 : 2 Rade Milošević
29.08.2021 16:30 LSK Laćarak 0 : 4 Hajduk
29.08.2021 16:30 Erdevik 2017 1 : 0 OFK Bikić
29.08.2021 16:30 Obilić 1993 2 : 2 BSK
29.08.2021 16:30 Zmaj 4 : 2 Graničar (A)
29.08.2021 16:30 Fruška Gora 1 : 3 Graničar (K)
29.08.2021 16:30 OFK Zeka Buljubaša 1 : 0 Jedinstvo
29.08.2021 17:00 Velereč 94 2 : 2 Backovac Junajted
29.08.2021 17:00 FC Stella Rossa 3 : 0 Majdan
29.08.2021 17:00 Omladinac 3 : 6 Semedraž
29.08.2021 17:00 Ozremica 0 : 4 Brezak
29.08.2021 17:00 Jablanica 3 : 3 Šilopaj
29.08.2021 17:00 Lunjevica 0 : 2 Takovski Ustanak
29.08.2021 17:30 Palić 0 : 1 Hajduk 1950
29.08.2021 17:30 OFK Mala Bosna 2015 3 : 0 Bikovo
29.08.2021 17:30 Čantavir 1 : 2 Lokomotiva
29.08.2021 17:30 Elektrovojvodina 1 : 2 Udarnik Višnjevac
29.08.2021 17:30 Žednik 2 : 1 Vinogradar
29.08.2021 16:30 Banat (D) 3 : 2 Karaš (J)
29.08.2021 16:30 Polet 2 : 4 Partizan
29.08.2021 16:30 Ševac 3 : 2 Dunav
29.08.2021 16:30 Ratar 1 : 2 Omladinac
29.08.2021 16:30 Borac (VS) 4 : 4 Banat (I)
29.08.2021 16:30 Vitorul 0 : 2 Graničar
29.08.2021 16:30 Karaš (K) 6 : 3 Sloga (M)
29.08.2021 16:30 Rasina 2 : 0 Gaglovo
29.08.2021 16:30 Žabare 1 : 3 Kapidžija
29.08.2021 11:00 Polet 1 : 0 Makrešane
29.08.2021 11:00 Modrica 2 : 1 Konjuh
29.08.2021 16:30 Padež 4 : 2 Mudrakovac
29.08.2021 16:30 Naupare 3 : 2 Bukovica
29.08.2021 17:00 Proleter 6 : 1 Obilić
29.08.2021 17:00 Bačka 5 : 2 Hajduk (G)
29.08.2021 17:00 Čenej 1 : 0 Železničar
29.08.2021 17:00 Vinogradar 3 : 2 Hajduk (Č)
29.08.2021 17:00 Sloga 0 : 1 OFK Sirig
29.08.2021 17:00 Borac 1 : 3 Susek
29.08.2021 17:00 OFK Hajduk 2 : 5 Moskva
29.08.2021 16:30 Zlatica 0 : 2 Jedinstvo 2014
29.08.2021 16:30 Sloga 7 : 2 Proleter
29.08.2021 16:30 Borac 8 : 0 KSK Konak 1926
29.08.2021 11:00 Polet 0 : 3 Provo 2015
29.08.2021 16:30 Sparta 1 : 6 Torpedo
29.08.2021 11:00 Hajduk 2 : 0 Jedinstvo 2014
29.08.2021 16:30 Petrovac 74 0 : 3 Bobovik
29.08.2021 11:00 Mladost (Z) 0 : 2 Belpos
29.08.2021 16:30 Skupljen 2013 2 : 3 Verko
29.08.2021 16:30 Rušanj 2 : 1 Veliki Borak
29.08.2021 16:30 Vranić 5 : 0 OFK Boždarevac
29.08.2021 11:00 Borjak 2013 3 : 5 OFK Orašje 1960
29.08.2021 11:00 Velika Morava 3 : 1 Šampion 2013
29.08.2021 21:00 Parcane 1 : 1 Ratajac
29.08.2021 17:00 Fruškogorac 3 : 3 Jedinstvo
29.08.2021 17:00 Hrtkovci 2 : 2 Donji Petrovci
29.08.2021 17:00 Polet 5 : 0 Borac
29.08.2021 17:00 Vojvodina 4 : 3 Sloga (M)
29.08.2021 17:00 Sloga (K) 4 : 4 Dunav
29.08.2021 17:00 27. Oktobar 2 : 4 Planinac
29.08.2021 17:00 Car Uroš 2 : 1 Borac
29.08.2021 16:30 Napredak 1 : 2 Dražmirovac
29.08.2021 16:30 OFK Dragoševac 3 : 0 Domaćin
29.08.2021 16:30 Mladost 0 : 3 Belica
29.08.2021 16:30 Dobra Voda 3 : 6 Jedinstvo
29.08.2021 16:30 Mladi radnik 1 : 2 Sloboda
29.08.2021 16:30 Omladinac 4 : 3 Kolonija
29.08.2021 17:30 OFK Bingula 7 : 1 Bratstvo
29.08.2021 17:30 Jedinstvo (lj) 0 : 0 Graničar
29.08.2021 17:30 Borac 0 : 6 Sinđelić
29.08.2021 17:30 Jedinstvo (M) 4 : 1 Omladinac
29.08.2021 17:30 Jednota 0 : 4 Napredak
29.08.2021 16:30 Radnički 0 : 0 Kumane
29.08.2021 16:30 Mladost 1970 2 : 2 Polet
29.08.2021 16:30 Baštovan 2015 : Pek
29.08.2021 16:30 Dunavac 1929 2 : 1 Sloga TOP
29.08.2021 16:30 Borac 2016 0 : 2 Mirko Tomić
29.08.2021 16:30 Žika Marković - Uča 2 : 2 Ram
29.08.2021 16:30 Kruševica 2 : 3 Kaonik
29.08.2021 11:00 BSK 6 : 0 Grkljane
29.08.2021 11:00 Polet 2 : 3 Dvorane
29.08.2021 16:30 Vratare 1 : 1 Mladost VPD
29.08.2021 21:00 Željezničar 1 : 1 Sloboda
29.08.2021 19:00 Borac 4 : 3 Radnik
29.08.2021 17:00 Posušje 0 : 0 Zrinjski
29.08.2021 19:00 Budućnost 5 : 1 Zeta
29.08.2021 17:30 Rudar 2 : 1 Mornar
29.08.2021 20:00 Dečić 1 : 1 Sutjeska
29.08.2021 19:00 OFK Titograd 1 : 0 Mladost
29.08.2021 17:30 Arsenal 1 : 0 Igalo
29.08.2021 20:00 Kom 0 : 2 Bokelj
29.08.2021 20:00 Berane 0 : 1 Jedinstvo
29.08.2021 17:30 Cetinje 2 : 0 Grbalj
29.08.2021 13:00 Troyes 1 : 2 Monaco
29.08.2021 15:00 Angers 2 : 0 Rennes
29.08.2021 15:00 Clermont 2 : 2 Metz
29.08.2021 15:00 Lens 2 : 2 Lorient
29.08.2021 15:00 Strasbourg 3 : 1 Brest
29.08.2021 17:00 Lille 2 : 1 Montpellier
29.08.2021 20:45 Reims 0 : 2 PSG
29.08.2021 15:00 Burnley 1 : 1 Leeds United
29.08.2021 15:00 Tottenham Hotspur 1 : 0 Watford
29.08.2021 17:30 Wolverhampton Wanderers 0 : 1 Manchester United
29.08.2021 18:30 Genoa 1 : 2 Napoli
29.08.2021 18:30 Sassuolo 0 : 0 Sampdoria
29.08.2021 20:45 Milan 4 : 1 Cagliari
29.08.2021 20:45 Salernitana 0 : 4 Roma
29.08.2021 15:30 Union Berlin 2 : 1 Borussia M'gladbach
29.08.2021 17:30 Wolfsburg 1 : 0 RB Leipzig
29.08.2021 17:00 Barcelona 2 : 1 Getafe
29.08.2021 19:30 Cadiz 2 : 3 Osasuna
29.08.2021 19:30 Rayo Vallecano 4 : 0 Granada
29.08.2021 22:00 Atletico Madrid 2 : 2 Villarreal
29.08.2021 16:30 TSC 1 : 4 Mašinac
29.08.2021 17:00 Požarevac 0 : 6 Sloga
29.08.2021 10:00 Partizan 1 : 0 Voždovac
29.08.2021 11:00 Mladost (L) 2 : 3 TSC
29.08.2021 13:00 Vojvodina 0 : 1 Radnički 1923
29.08.2021 13:30 Šumadija 1903 2 : 0 Zlatibor
29.08.2021 13:30 Radnički (V) : Železničar
29.08.2021 13:30 Jedinstvo 3 : 0 Sunrise Šabac
29.08.2021 13:30 Loznica 4 : 1 Mladost (L)
29.08.2021 13:30 Metalac (GM) 2 : 0 Mladi radnik 1926
29.08.2021 13:30 Sloga (P) 0 : 1 GFK Sloboda
29.08.2021 13:30 Javor 2 : 3 Novi Pazar
29.08.2021 13:30 Sloga (K) 3 : 1 Borac 1926
29.08.2021 Radnički (S) 5 : 0 Jedinstvo
29.08.2021 Radnik 1 : 4 Real
29.08.2021 10:00 Hajduk 1912 1 : 5 Spartak ŽK
29.08.2021 10:00 Prof. Bolesnikov 1 : 3 Radnički 1912
29.08.2021 10:00 Tisa Njerš 2 : 4 OFK Bačka
29.08.2021 10:00 OFK Vršac 6 : 3 Radnički (Š)
29.08.2021 10:00 Radnički (Zr) 1 : 3 Dinamo 1945
29.08.2021 10:00 Inđija 5 : 2 Petrika
29.08.2021 10:00 Petar Puača 4 : 1 Radnički (SM)
29.08.2021 10:00 Mladost (BJ) 1 : 2 Veternik
29.08.2021 10:00 Budućnost Krušik 2014 10 : 1 Budućnost (A)
29.08.2021 10:00 Jedinstvo Putevi 0 : 0 Karađorđe
29.08.2021 10:00 Takovo 2 : 0 OFK Senjak
29.08.2021 10:00 Crnokosa 0 : 4 Novi Pazar
29.08.2021 14:30 Studentski grad 0 : 0 IMT
29.08.2021 17:30 OLE 4 : 1 011
29.08.2021 10:00 Sinđelić 1 : 4 OFK Beograd
29.08.2021 11:00 Sopot 1 : 1 Voždovac
29.08.2021 11:00 Lokomotiva 0 : 2 Zemun
29.08.2021 13:00 Partizan 2 : 1 Napredak
29.08.2021 13:00 Vojvodina 5 : 0 Sloga (P)
29.08.2021 14:00 Mladost (L) 7 : 2 Radnički (N)
29.08.2021 11:00 Šumadija 1903 1 : 3 Mačva
29.08.2021 11:00 Radnički (V) 1 : 1 Apolon 4
29.08.2021 11:00 Jedinstvo 1 : 0 Sunrise Šabac
29.08.2021 11:00 Loznica 2 : 2 Radnički 1923
29.08.2021 11:00 Metalac (GM) 0 : 3 Apolon 2018
29.08.2021 11:00 Savacijum 4 : 0 GFK Sloboda
29.08.2021 11:00 Javor 2 : 1 Novi Pazar
29.08.2021 11:00 Sloga (K) 3 : 0 Borac 1926
29.08.2021 GFK Jagodina 3 : 0 Real Niš
29.08.2021 Kopernikus Želežničar 4 : 1 Radnički (P)
29.08.2021 GFK Dubočica 4 : 1 Dinamo
29.08.2021 Timok 1919 2 : 1 Budućnost
29.08.2021 12:00 Hajduk 1912 2 : 5 Spartak ŽK
29.08.2021 12:00 Tisa Njerš 1 : 2 OFK Bačka
29.08.2021 12:00 OFK Vršac 2 : 1 Podrinje
29.08.2021 12:00 Omladinac 2 : 3 ODR
29.08.2021 12:00 Radnički (Zr) 3 : 0 Dinamo 1945
29.08.2021 12:00 Inđija 1 : 3 Petrika
29.08.2021 12:00 Petar Puača 2 : 7 Radnički (SM)
29.08.2021 13:00 Radničkin(NB) 2 : 2 IMT
29.08.2021 12:00 BSK Borča 2 : 2 Sinđelić
29.08.2021 10:00 Karađorđe : Bubamara
29.08.2021 10:00 Kiker 2 : 2 Trepča
29.08.2021 10:00 Novi Pazar 2 : 2 Bane 1931
29.08.2021 10:00 Jedinstvo 2017 5 : 0 Tutin
29.08.2021 12:00 OFK Vrbas 4 : 2 Derby 2015
29.08.2021 10:00 Arena Su 4 : 0 OFK Jugović
29.08.2021 10:00 Železničar : VGSK
29.08.2021 10:00 OPK Rudar 1933 13 : 0 Jasenica 2017
29.08.2021 10:00 Đerdap 1 : 2 Šumadija (A)
29.08.2021 10:00 Smederevo 1924 4 : 1 Arsenal
29.08.2021 10:00 Rudar (S) 2 : 4 Mladi radnik 1926
29.08.2021 10:00 Radnički 1923 1 : 0 Sušica
29.08.2021 11:00 Vučje 0 : 3 Meševo - Knez Lazar
29.08.2021 10:00 Spartak 1976 1 : 0 Zlatibor
29.08.2021 10:00 Čačak 94 2 : 2 FAP
29.08.2021 16:30 Jedinstvo Putevi 4 : 0 Polimlje
29.08.2021 10:00 Šumadija 1903 1 : 3 Sloga (K)
29.08.2021 17:30 Rudar (KM) 1 : 0 Apolon 4
29.08.2021 10:00 Radnički 1923 6 : 0 AF AS Novi Pazar
29.08.2021 10:00 Sport Klub 99 4 : 3 Kiker
29.08.2021 10:00 Bane 1931 1 : 5 Apolon 2018
29.08.2021 10:00 Pazar Juniors 6 : 0 Kosmet
29.08.2021 10:00 Bubamara 0 : 0 Novi Pazar
29.08.2021 10:00 Jedinstvo 2017 : Sušica
29.08.2021 10:00 Polimlje 10 : 3 ARES 2015
29.08.2021 10:00 Borac 1926 3 : 1 Sloga (BB)
29.08.2021 10:00 FAP : Gaučosi
29.08.2021 10:00 Jedinstvo Putevi 10 : 2 Zlatibor
29.08.2021 10:00 Mladost (L) 6 : 1 Metalac
29.08.2021 10:00 Spartak 1976 1 : 6 Sloga (P)
29.08.2021 10:00 Javor Matis 1 : 4 Sloboda (Č)
29.08.2021 10:00 GFK Sloboda 5 : 1 Takovo
29.08.2021 Radnički (P) 0 : 4 Radnički (N)
29.08.2021 00:00 GFK Jagodina 2 : 1 Šampion 2014
29.08.2021 SFS Borac 1 : 5 OFK Radnički
29.08.2021 10:00 OFK Kikinda 1909 5 : 1 Krila Krajine
29.08.2021 10:00 One team 0 : 7 Vojvodina
29.08.2021 Spartak ŽK 1 : 0 Radnički 1912
29.08.2021 10:00 Derby 2015 8 : 0 Petrika
29.08.2021 10:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Inđija
29.08.2021 10:00 Železničar 2 : 1 Radnički (Zr)
29.08.2021 10:00 Radnički (Š) 2 : 0 Proleter 2006
29.08.2021 10:00 Ribnica 0 : 3 Fenix
29.08.2021 10:00 Budućnost Krušik 2014 5 : 1 Železničar
29.08.2021 10:00 Omladinac 2014 4 : 4 Jedinstvo (Ub)
29.08.2021 10:00 Jasenica 2017 0 : 5 OPK Rudar 1933
29.08.2021 10:00 Sloga 33 3 : 3 Plana
29.08.2021 10:00 Smederevo 1924 7 : 1 VGSK
29.08.2021 10:00 Petlić SD 2006 2 : 3 AF Đokić
29.08.2021 10:00 Cepelin 026 5 : 2 Šumadija
29.08.2021 10:00 Zvižd 1 : 12 Mladi radnik 1926
29.08.2021 10:00 Železničar 6 : 0 Soko 2015
29.08.2021 10:00 RSK 7 : 4 AF Duljaj
29.08.2021 11:00 Radnički 1923 2 : 2 ŽGFK Borac
29.08.2021 12:00 Požarevac 5 : 0 Karađorđe
29.08.2021 12:00 Finale 2013 10 : 1 OFK Bratstvo
29.08.2021 10:00 Trstenik PPT 3 : 4 OFK Knez Lazar
29.08.2021 12:00 Morava 1918 0 : 6 OFK Morava 2012

Rukomet

29.08.2021 18:30 Motor Zaporozhye 29 : 19 Tatran
29.08.2021 17:00 Meshkov Brest 35 : 31 Eurofarm Pelister
29.08.2021 14:30 Mira 14 : 37 Naisa
29.08.2021 17:00 Borac 28 : 28 Jagodina