XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
419 utakmica za dan Subota, 4 Septembar 2021


Fudbal

04.09
16:30
OFK Be─Źej 1918
Feniks 1995
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:30
OFK Vršac
Tekstilac
0
0
04.09.2021 16:30 0 : 0
04.09
16:30
Radni─Źki (Zr)
Radni─Źki 1912
1
2
04.09.2021 16:30 1 : 2
04.09
16:30
Dinamo 1945
Omladinac
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
OFK Stari Grad
Hajduk 1912
1
2
04.09.2021 16:30 1 : 2
04.09
16:30
Jedinstvo (SP)
Borac (S)
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
15:00
Trep─Źa
Sloga (BB)
1
2
04.09.2021 15:00 1 : 2
04.09
10:00
BASK
Zvezdara
5
1
04.09.2021 10:00 5 : 1
04.09
16:30
Ušće Novi Beograd
Radni─Źki (O)
2
2
04.09.2021 16:30 2 : 2
04.09
16:30
Leštane
BSK Bor─Źa
1
2
04.09.2021 16:30 1 : 2
04.09
16:30
Radni─Źki (NB)
Borac
2
3
04.09.2021 16:30 2 : 3
04.09
11:00
Prva iskra
OFK Beograd
1
1
04.09.2021 11:00 1 : 1
04.09
16:30
Meševo
OFK Brzi Brod
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Sloga (L)
Timo─Źanin
0
4
04.09.2021 16:30 0 : 4
04.09
16:30
Radni─Źki (P)
Rembas
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
16:30
P─Źinja
Budu─çnost (P)
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
Kozara
Naftagas
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Jedinstvo (BK)
Begej
3
1
04.09.2021 16:30 3 : 1
04.09
16:30
Sloga
Sloboda
2
2
04.09.2021 16:30 2 : 2
04.09
16:30
Crvena zvezda (VS)
Omladinac FAM
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
BAK
Jedinstvo (V)
2
2
04.09.2021 16:30
BAK
2 : 2
04.09
16:30
Sloga (E)
Donji Srem 2015
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:30
Radni─Źki (NP)
Index
3
1
04.09.2021 16:30 3 : 1
04.09
16:30
Cement
Veternik
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
Mladost
Sloga (T)
0
4
04.09.2021 16:30 0 : 4
04.09
16:30
Jedinstvo
Dunav
3
1
04.09.2021 16:30 3 : 1
04.09
16:30
Senta
Preporod
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
─îSK Pivara
Krila Krajine
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
Ba─Źka 1901
Stanišić
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Napredak
Vin─Źa
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Lokomotiva
GSP Polet Dor─çol
0
3
04.09.2021 16:30 0 : 3
04.09
16:30
OFK Mladenovac
Poštar Zvezdara
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
15:00
Parmenac
FAP
1
2
04.09.2021 15:00 1 : 2
FAP
04.09
15:00
Cer
Borac
1
0
04.09.2021 15:00
Cer
1 : 0
04.09
16:30
OFK Niš
Morava
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
OFK Sin─Ĺeli─ç
Mladost (B)
5
1
04.09.2021 16:30 5 : 1
04.09
16:30
Nebeski Andjeli
Radan
3
3
04.09.2021 16:30 3 : 3
04.09
16:30
SFK Morava
Planta┼ża
3
2
04.09.2021 16:30 3 : 2
04.09
16:30
Orlovi
┼Żupa
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
16:30
Morava 1918
Trstenik PPT
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
Blagotin
Leva─Ź
5
1
04.09.2021 16:30 5 : 1
04.09
16:30
Dunav
Jedinstvo (P)
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
─Éerdap
Balkanski
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
OFK Knjaz
BSK
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
BSK
04.09
16:30
Lu┼żnica
OFK Slatina
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
Radni─Źki (S)
Borac (BG)
0
7
04.09.2021 16:30 0 : 7
04.09
16:30
Crvenka
Rusin
0
2
04.09.2021 16:30 0 : 2
04.09
16:30
Vojvodina
Polet
0
3
04.09.2021 16:30 0 : 3
04.09
16:30
┼ŻAK
Budu─çnost (P)
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
16:30
Bratstvo 2019
Naša Zvezda
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
17:00
Crvena Zvezda
Šajkaš 1908
0
3
04.09.2021 17:00 0 : 3
04.09
17:00
Slavija
Borac
2
0
04.09.2021 17:00 2 : 0
04.09
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Dolina
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:30
Partizan (U)
Crvena zvezda
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Podrinje
Sloga
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
GFK Sloven
Fruškogorac
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
Radni─Źki 1905
OFK Vrbas
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
Sloga
Napredak
3
1
04.09.2021 16:30 3 : 1
04.09
16:30
Proleter
Ba─Źka
6
1
04.09.2021 16:30 6 : 1
04.09
16:30
Jadran
Iskra
4
4
04.09.2021 16:30 4 : 4
04.09
16:30
AFK
Obili─ç (NK)
2
0
04.09.2021 16:30
AFK
2 : 0
04.09
16:30
Srbobran
Budu─çnost
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:30
Jasenica 2017
Ba─Źinac
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
Šarbanovac
Polet
4
0
04.09.2021 16:30 4 : 0
04.09
16:30
Pore─Ź
Polom
0
0
04.09.2021 16:30 0 : 0
04.09
17:00
Jedinstvo (Š)
Zlo─çudovo
0
3
04.09.2021 17:00 0 : 3
04.09
16:30
Svrljig
Jastrebac
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
16:30
Taskovi─çi
Pobeda
3
0
04.09.2021 16:30 3 : 0
04.09
16:30
Rtanj
Omladinac
3
0
04.09.2021 16:30 3 : 0
04.09
16:30
Rudar Vrška Čuka
OFK Rtanj
4
0
04.09.2021 16:30 4 : 0
04.09
16:00
─îitluk
Ma─Źkovac
3
1
04.09.2021 16:00 3 : 1
04.09
16:30
Budu─çnost
Krajina
3
1
04.09.2021 16:30 3 : 1
04.09
16:30
Delija
Rusanda
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
16:30
Rudar (SR)
Kolare
2
2
04.09.2021 16:30 2 : 2
04.09
16:30
Partizan (G)
Morava
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Zvi┼żd
┼Żelezni─Źar
4
2
04.09.2021 16:30 4 : 2
04.09
16:30
┼Żitkovica 2017
Sloga (L)
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:30
Sloboda
┼Żelju┼ía
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Napredak
Dragoš
3
0
04.09.2021 16:30 3 : 0
04.09
16:30
Strelac
OFK Budu─çnost
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Šumadija
Dimitrije Tucovi─ç
0
4
04.09.2021 16:30 0 : 4
04.09
16:30
Barajevo
Beljina
5
0
04.09.2021 16:30 5 : 0
04.09
10:00
Turbina
Budu─çnost (Z)
5
0
04.09.2021 10:00 5 : 0
04.09
16:30
Borac (O)
Siti Sport Klub
3
1
04.09.2021 16:30 3 : 1
04.09
16:30
Milutinac
Umka
1
2
04.09.2021 16:30 1 : 2
04.09
15:00
Šećeranac Ada
Rakovica
4
2
04.09.2021 15:00 4 : 2
04.09
17:00
Bratstvo 1975
Šumadinac
1
0
04.09.2021 17:00 1 : 0
04.09
17:00
Sloga (D)
Jedinstvo
4
0
04.09.2021 17:00 4 : 0
04.09
17:00
Kolonija
Maršić
0
2
04.09.2021 17:00 0 : 2
04.09
16:30
Spartak 1924
Radnik
1
3
04.09.2021 16:30 1 : 3
04.09
17:00
Slatina
Draga─Źevo
2
0
04.09.2021 17:00 2 : 0
04.09
17:00
Ov─Źar
Morava
3
3
04.09.2021 17:00 3 : 3
04.09
16:30
Rudar
Koštampolje
3
2
04.09.2021 16:30 3 : 2
04.09
16:30
Rajac
Popadi─ç
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:00
┼Żupski biseri
Borac
2
3
04.09.2021 16:00 2 : 3
04.09
16:00
Garevina
Kamenorezac 76
2
1
04.09.2021 16:00 2 : 1
04.09
16:00
Varvarin
Ribnik
7
0
04.09.2021 16:00 7 : 0
04.09
16:30
Rudar
Krušedol
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
17:00
Radni─Źki (P)
Gradac
1
0
04.09.2021 17:00 1 : 0
04.09
17:00
Rudar 1973
Šumadija
3
3
04.09.2021 17:00 3 : 3
04.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç
Jelav
1
1
04.09.2021 16:00 1 : 1
04.09
16:30
OFK Zabre┼żje
Jedinstvo
4
0
04.09.2021 16:30 4 : 0
04.09
16:30
Planinac
Šumadija
1
0
04.09.2021 16:30 1 : 0
04.09
16:30
Beljanica
Sloga
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
10:30
Miljakovac
13. maj
1
0
04.09.2021 10:30 1 : 0
04.09
16:30
Minel
Bratstvo
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
17:00
Mladost (P)
Partizan
0
2
04.09.2021 17:00 0 : 2
04.09
16:30
Mladost (D)
Bratstvo
3
2
04.09.2021 16:30 3 : 2
04.09
16:30
Tvr─Ĺava
Orlovi
5
0
04.09.2021 16:30 5 : 0
04.09
16:30
Standard 2021
Sloga 1948
1
2
04.09.2021 16:30 1 : 2
04.09
16:30
Jedinstvo (NB)
1. Oktobar
6
2
04.09.2021 16:30 6 : 2
04.09
Planinac
Tigrovi Mija Gold
1
2
04.09.2021 1 : 2
04.09
Malba
Lugovi
2
4
04.09.2021 2 : 4
04.09
11:00
Prijatelji
Remont
04.09.2021 11:00 :
04.09
Vujan
Gavrilo Princip
3
2
04.09.2021 3 : 2
04.09
00:00
Gladijator
Gau─Źosi
4
2
04.09.2021 00:00 4 : 2
04.09
17:00
─îa─Źak 94
Morava
10
0
04.09.2021 17:00 10 : 0
04.09
16:30
OFK Brani─Źevo
Stig 1955
2
2
04.09.2021 16:30 2 : 2
04.09
16:30
Mladost (K)
Jedinstvo (S)
0
4
04.09.2021 16:30 0 : 4
04.09
16:30
Bata Buli─ç
Mlava (ML)
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Trgova─Źki
Manastirica
7
1
04.09.2021 16:30 7 : 1
04.09
16:30
Nišavac
Pade┼ż
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Mladost (MS)
Mladost (PR)
2
5
04.09.2021 16:30 2 : 5
04.09
16:30
Borac
Rongo Siti
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Potisje
─îoka
4
0
04.09.2021 16:30 4 : 0
04.09
17:00
Vinogradar
SFU Grani─Źar 024
3
0
04.09.2021 17:00 3 : 0
04.09
16:30
Sloga (M)
Banat (D)
3
3
04.09.2021 16:30 3 : 3
04.09
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
0
04.09.2021 17:00 3 : 0
04.09
17:00
Sloboda 2013
Slemen
0
3
04.09.2021 17:00 0 : 3
04.09
16:00
Makrešane
Modrica
2
3
04.09.2021 16:00 2 : 3
04.09
17:00
┼Żelezni─Źar
Vinogradar
0
0
04.09.2021 17:00 0 : 0
04.09
17:00
Borba
Šumadija
4
1
04.09.2021 17:00 4 : 1
04.09
17:00
Milakovac 2018
Stubal
2
0
04.09.2021 17:00 2 : 0
04.09
17:00
Mladi radnik 1925
Biljanovac
2
1
04.09.2021 17:00 2 : 1
04.09
17:00
Bogutova─Źka Banja
Partizan (V)
1
1
04.09.2021 17:00 1 : 1
04.09
16:00
Stara Čaršija
Mladost (MD)
2
5
04.09.2021 16:00 2 : 5
04.09
16:00
Gradac
Bresno Polje
5
2
04.09.2021 16:00 5 : 2
04.09
16:00
Šampion 2013
Parcane
1
1
04.09.2021 16:00 1 : 1
04.09
16:00
OFK Orašje 1960
Velika Morava
0
0
04.09.2021 16:00 0 : 0
04.09
00:00
Mladost 1977
Borjak 2013
3
0
04.09.2021 00:00 3 : 0
04.09
16:30
Sport
Jedinstvo (R)
1
3
04.09.2021 16:30 1 : 3
04.09
16:30
Popovac
Borac 1950
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Radnik
Polet
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Mladi borac
Petka
0
4
04.09.2021 16:30 0 : 4
04.09
16:30
Sloboda
BSK
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
BSK
04.09
16:30
Mladi radnik
Proleter
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Strmovo
Šumadinac
0
4
04.09.2021 16:30 0 : 4
04.09
16:30
Rudar 1945
OFK Stublenica
1
4
04.09.2021 16:30 1 : 4
04.09
16:30
Kaleni─ç
Brgule
3
0
04.09.2021 16:30 3 : 0
04.09
17:00
Moravac
Gornje Sinkovce
3
0
04.09.2021 17:00 3 : 0
04.09
17:00
Mladost (DL)
Mladost (DB)
3
1
04.09.2021 17:00 3 : 1
04.09
16:30
Laznica
Borac (V)
1
3
04.09.2021 16:30 1 : 3
04.09
16:30
Osanica
Zvezda
2
1
04.09.2021 16:30 2 : 1
04.09
16:30
Vrelo
Polet (SD)
1
5
04.09.2021 16:30 1 : 5
04.09
16:30
Homoljac
Sloga (J)
2
0
04.09.2021 16:30 2 : 0
04.09
17:00
Srem
Sloga
4
1
04.09.2021 17:00 4 : 1
04.09
16:00
Granit
Jadar
3
0
04.09.2021 16:00 3 : 0
04.09
16:00
Paskovac
Krajišnici
4
0
04.09.2021 16:00 4 : 0
04.09
16:00
14. Oktobar
Hajduk
0
3
04.09.2021 16:00 0 : 3
04.09
16:00
Borac
Jadar 07
3
0
04.09.2021 16:00 3 : 0
04.09
17:00
Drina
Kozara
2
0
04.09.2021 17:00 2 : 0
04.09
16:30
Krupa
Slavija
5
0
04.09.2021 16:30 5 : 0
04.09
17:00
Tekstilac
Budu─çnost
1
0
04.09.2021 17:00 1 : 0
04.09
17:00
Sloboda
Modri─Źa
2
0
04.09.2021 17:00 2 : 0
04.09
17:00
Zvijezda 09
Borac
1
0
04.09.2021 17:00 1 : 0
04.09
17:00
Sloga
Podrinje
4
0
04.09.2021 17:00 4 : 0
04.09
19:30
Sutjeska
Ljubi─ç
3
1
04.09.2021 19:30 3 : 1
04.09
16:30
Mladost
TOŠK
2
4
04.09.2021 16:30 2 : 4
04.09
16:30
Gora┼żde
Radnik
0
1
04.09.2021 16:30 0 : 1
04.09
16:30
Travnik
Tomislav
1
1
04.09.2021 16:30 1 : 1
04.09
16:30
Bratstvo
Orašje
4
1
04.09.2021 16:30 4 : 1
04.09
16:30
Budu─çnost
Igman
1
2
04.09.2021 16:30 1 : 2
04.09
16:30
Simm Bau
Rudar
4
0
04.09.2021 16:30 4 : 0
04.09
16:30
Gusinje
OFK Borac
1
6
04.09.2021 16:30 1 : 6
04.09
18:00
Srbija
Luksemburg
4
1
04.09.2021 18:00 4 : 1
04.09
18:00
Irska
Azerbejd┼żan
1
1
04.09.2021 18:00 1 : 1
04.09
20:45
Ukrajina
Francuska
1
1
04.09.2021 20:45 1 : 1
04.09
15:00
Finska
Kazahstan
1
0
04.09.2021 15:00 1 : 0
04.09
18:00
Letonija
Norveška
0
2
04.09.2021 18:00 0 : 2
04.09
20:45
Gibraltar
Turska
0
3
04.09.2021 20:45 0 : 3
04.09
20:45
Holandija
Crna Gora
4
0
04.09.2021 20:45 4 : 0
04.09
16:30
Mašinac
┼ŻFU Zvezda B 2018
4
0
04.09.2021 16:30 4 : 0
04.09
15:00
Sloga
TSC
6
4
04.09.2021 15:00 6 : 4
TSC
04.09
16:30
Spartak
Po┼żarevac
14
0
04.09.2021 16:30 14 : 0
04.09
15:00
Vu─Źice
Majdanpek
1
7
04.09.2021 15:00 1 : 7
04.09
GFK Jagodina
OFK Slatina
7
0
04.09.2021 7 : 0
04.09
Napredak
Morava 1918
10
1
04.09.2021 10 : 1
04.09
Jedinstvo
Timok 1919
3
1
04.09.2021 3 : 1
04.09
Bor 1919
Radni─Źki (S)
5
1
04.09.2021 5 : 1
04.09
Real
Radni─Źki (N)
2
1
04.09.2021 2 : 1
04.09
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Radnik
2
0
04.09.2021 2 : 0
04.09
GFK Dubo─Źica
Budu─çnost
1
5
04.09.2021 1 : 5
04.09
10:00
Spartak ┼ŻK
Vojvodina
3
1
04.09.2021 10:00 3 : 1
04.09
10:00
Kabel
Mladost (NS)
3
0
04.09.2021 10:00 3 : 0
04.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
Proleter
2
2
04.09.2021 10:00 2 : 2
04.09
20:00
Ada
Lokomotiva
3
1
04.09.2021 20:00
Ada
3 : 1
04.09
09:00
011
BSK Bor─Źa
3
4
04.09.2021 09:00
011
3 : 4
04.09
12:30
Brodarac 2
Sin─Ĺeli─ç
3
0
04.09.2021 12:30 3 : 0
04.09
10:00
Grizzly ML
Šumadija (T)
3
2
04.09.2021 10:00 3 : 2
04.09
10:00
Sloga (B)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
1
04.09.2021 10:00 1 : 1
04.09
10:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
4
0
04.09.2021 10:00 4 : 0
04.09
11:00
Napredak
Mladi radnik (R)
04.09.2021 11:00 :
04.09
10:00
Kori─çani
Sušica
0
1
04.09.2021 10:00 0 : 1
04.09
10:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Radni─Źki 1923
0
2
04.09.2021 10:00 0 : 2
04.09
10:00
Sofeks
Borac (Š)
1
1
04.09.2021 10:00 1 : 1
04.09
10:00
Feniks 1995
Jedinstvo (SP)
3
2
04.09.2021 10:00 3 : 2
04.09
15:00
Hajduk
OFK Kikinda
3
0
04.09.2021 15:00 3 : 0
04.09
00:00
DIF
Prva Iskra
1
5
04.09.2021 00:00
DIF
1 : 5
04.09
00:00
Dunav (VS)
Rojkovac
04.09.2021 00:00
04.09
00:00
BSK 1925
OFK Balkan
1
0
04.09.2021 00:00 1 : 0
04.09
00:00
Radni─Źki
GSP Polet
3
1
04.09.2021 00:00 3 : 1
04.09
00:00
Siti Sport Klub
Budu─çnost
3
0
04.09.2021 00:00 3 : 0
04.09
Jedinstvo
Borac
4
0
04.09.2021 4 : 0
04.09
Strela
Mladost
0
7
04.09.2021 0 : 7
04.09
Dolovo
Vulturul
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
00:00
Jedinstvo Stevi─ç
Voja Ga─Źi─ç
1
6
04.09.2021 00:00 1 : 6
04.09
00:00
Dunav
Crvena zvezda
1
10
04.09.2021 00:00 1 : 10
04.09
00:00
Radnicki
Heroj Polet
04.09.2021 00:00 :
04.09
Armija SK
Kabel
1
11
04.09.2021 1 : 11
04.09
Petrika
TSK
6
1
04.09.2021 6 : 1
TSK
04.09
Proleter
Jedinstvo
04.09.2021 :
04.09
Ba─Źka
Borac
6
0
04.09.2021 6 : 0
04.09
15:00
Brodarac
Studentski grad
7
4
04.09.2021 15:00 7 : 4
04.09
00:00
Borac
Rakovica
0
7
04.09.2021 00:00 0 : 7
04.09
00:00
BASK
Sin─Ĺeli─ç 2
4
2
04.09.2021 00:00 4 : 2
04.09
00:00
Vin─Źa
Radni─Źki (NB) 2
2
1
04.09.2021 00:00 2 : 1
04.09
00:00
Bole─Ź
Kova─Źevac
2
1
04.09.2021 00:00 2 : 1
04.09
Radnik
GFK Dubo─Źica
3
1
04.09.2021 3 : 1
04.09
Radni─Źki (P)
SFS Borac
10
2
04.09.2021 10 : 2
04.09
Radni─Źki 2
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
0
1
04.09.2021 0 : 1
04.09
OFK Radni─Źki
GFK Jagodina
0
3
04.09.2021 0 : 3
04.09
12:00
Spartak ┼ŻK
Vojvodina
1
3
04.09.2021 12:00 1 : 3
04.09
12:00
Kabel
TSC
0
3
04.09.2021 12:00 0 : 3
TSC
04.09
12:00
RFK NS 1921
Proleter (NS)
3
5
04.09.2021 12:00 3 : 5
04.09
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Internacional
2
0
04.09.2021 10:00 2 : 0
04.09
12:00
011
BSK Bor─Źa
4
1
04.09.2021 12:00
011
4 : 1
04.09
11:00
Lokomotiva
Vo┼żdovac
0
3
04.09.2021 11:00 0 : 3
04.09
00:00
RFK Grafi─Źar
Rakovica
2
1
04.09.2021 00:00 2 : 1
04.09
09:00
IMT
OLE
2
5
04.09.2021 09:00
IMT
2 : 5
OLE
04.09
13:30
OFK Beograd
Radni─Źki (NB)
1
2
04.09.2021 13:30 1 : 2
04.09
11:00
Bane 1931
Jedinstvo 2017
1
0
04.09.2021 11:00 1 : 0
04.09
15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Kiker
2
2
04.09.2021 15:00 2 : 2
04.09
15:30
OFK Jugovi─ç
Petrika
1
3
04.09.2021 15:30 1 : 3
04.09
13:00
Derby 2015
Arena Su
4
2
04.09.2021 13:00 4 : 2
04.09
10:00
Dunav
Jedinstvo (SP)
0
6
04.09.2021 10:00 0 : 6
04.09
15:00
Podunavac
ODR
1
1
04.09.2021 15:00 1 : 1
ODR
04.09
10:00
Radni─Źki (┼á)
Voja Ga─Źi─ç
7
0
04.09.2021 10:00 7 : 0
04.09
12:00
OFK Senjak
Ra─Ĺevac
7
0
04.09.2021 12:00 7 : 0
04.09
13:00
Vrelo Sport
Ma─Źva 1929
2
9
04.09.2021 13:00 2 : 9
04.09
14:00
Budu─çnost
Palilulac
04.09.2021 14:00
04.09
17:00
Vin─Źa
Prva Iskra
1
3
04.09.2021 17:00 1 : 3
04.09
17:15
Zvezdara
BASK
0
4
04.09.2021 17:15 0 : 4
04.09
10:00
Lestane
BSK 1925
0
5
04.09.2021 10:00 0 : 5
04.09
13:00
DIF
Radni─Źki (O)
2
1
04.09.2021 13:00
DIF
2 : 1
04.09
Trio
SFK Morava
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
Meševo - Knez Lazar
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
Finale 2013
Vu─Źje
4
1
04.09.2021 4 : 1
04.09
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
0
1
04.09.2021 0 : 1
04.09
Radni─Źki (S)
Lider MGM
3
3
04.09.2021 3 : 3
04.09
Sloga
Ševac
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
Crvena zvezda
Invictus 2020
4
3
04.09.2021 4 : 3
04.09
Budu─çnost
Hajdu─Źica
2
0
04.09.2021 2 : 0
04.09
Banat
Banat
2
4
04.09.2021 2 : 4
04.09
Proleter
Partizan
2
3
04.09.2021 2 : 3
04.09
Mladost
Proleter
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
00:00
Spartak 1911
Tempo
3
0
04.09.2021 00:00 3 : 0
04.09
Sloga
Borac
3
1
04.09.2021 3 : 1
04.09
Omladinac
Glogonj
1
6
04.09.2021 1 : 6
04.09
10:00
Bresje Superior
Palanka
04.09.2021 10:00 :
04.09
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar
2
4
04.09.2021 2 : 4
04.09
Polet
Sloboda
3
4
04.09.2021 3 : 4
04.09
Sloga
Podunavac
12
2
04.09.2021 12 : 2
04.09
12:30
Zemun
RFK Grafi─Źar
1
5
04.09.2021 12:30 1 : 5
04.09
00:00
OFK Beograd
Rad
1
1
04.09.2021 00:00 1 : 1
Rad
04.09
00:00
IMT
Brodarac
2
3
04.09.2021 00:00
IMT
2 : 3
04.09
00:00
OLE
011
0
3
04.09.2021 00:00
OLE
0 : 3
011
04.09
00:00
Sin─Ĺeli─ç
Teleoptik
1
1
04.09.2021 00:00 1 : 1
04.09
00:00
Lokomotiva
Vo┼żdovac
1
3
04.09.2021 00:00 1 : 3
04.09
00:00
Partizan
Zemun
4
1
04.09.2021 00:00 4 : 1
04.09
00:00
ADA
Crvena zvezda
0
1
04.09.2021 00:00
ADA
0 : 1
04.09
00:00
Milutinac
Radni─Źki (NB)
0
6
04.09.2021 00:00 0 : 6
04.09
00:00
─îukari─Źki
RFK Grafi─Źar
4
1
04.09.2021 00:00 4 : 1
04.09
13:00
RFK Grafi─Źar
Sin─Ĺeli─ç 2
7
0
04.09.2021 13:00 7 : 0
04.09
11:00
BSK 1925
Radni─Źki (NB) 2
3
0
04.09.2021 11:00 3 : 0
04.09
08:30
Rakovica
Rad 2
1
3
04.09.2021 08:30 1 : 3
04.09
12:00
Kolubara
OFK Beograd 2
1
3
04.09.2021 12:00 1 : 3
04.09
00:00
Resnik
Šumadija 1962
3
3
04.09.2021 00:00 3 : 3
04.09
00:00
Zemun 3
Dunavac
2
3
04.09.2021 00:00 2 : 3
04.09
00:00
Crvena zvezda
Rad 3
0
3
04.09.2021 00:00 0 : 3
04.09
00:00
Mladenovac
Srem─Źica
3
2
04.09.2021 00:00 3 : 2
04.09
Trio
Car Konstantin
0
4
04.09.2021 0 : 4
04.09
Trayal Knez Lazar
Real
0
8
04.09.2021 0 : 8
04.09
00:00
Timok 1919
SFS Borac
1
2
04.09.2021 00:00 1 : 2
04.09
Šampion 2014
Napredak
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
Kopernikus ┼Żelezni─Źar
GFK Jagodina
4
1
04.09.2021 4 : 1
04.09
Radni─Źki (N)
Duel Juniors
3
0
04.09.2021 3 : 0
04.09
00:00
Vlasina
Radni─Źki (P)
2
2
04.09.2021 00:00 2 : 2
04.09
10:00
Radni─Źki 1912
OFK Ba─Źka
3
0
04.09.2021 10:00 3 : 0
04.09
10:00
Krila Krajine
Hajduk 1912
5
0
04.09.2021 10:00 5 : 0
04.09
10:00
Radni─Źki (SM)
Radni─Źki (┼á)
2
1
04.09.2021 10:00