05.09
16:30
Tisa
1. Maj Ruma
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Tisa | 2 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
05.09
16:30
Borac (Å )
OFK Kikinda
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Borac (Å ) | 1 : 0 | OFK Kikinda |
05.09
16:30
Sloga (P)
RSK
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | RSK | |||||
05.09
16:30
MaÄva 1929
Jedinstvo
0
0
|
05.09.2021 16:30 | MaÄva 1929 | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.09
16:30
Smederevo 1924
RaÄevac
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | RaÄevac | |||||
05.09
16:30
Sloga (K)
BuduÄnost (A)
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloga (K) | 0 : 1 | BuduÄnost (A) | |||||
05.09
16:30
Real
GFK Sloboda
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Real | 1 : 1 | GFK Sloboda | |||||
05.09
16:30
Mladi radnik 1926
Takovo
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Takovo | |||||
05.09
16:30
Borac 1926
SuŔica
4
1
|
05.09.2021 16:30 | Borac 1926 | 4 : 1 | SuŔica |
05.09
16:30
Jedinstvo
Zemun
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Zemun |
05.09
16:30
Vlasina
Jedinstvo (P)
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Vlasina | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
05.09
16:30
Hajduk Veljko
GFK Jagodina
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Hajduk Veljko | 0 : 1 | GFK Jagodina | |||||
05.09
16:30
Trayal
GFK DuboÄica
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Trayal | 1 : 1 | GFK DuboÄica |
05.09
16:30
Borac
Proleter
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 2 : 0 | Proleter | |||||
05.09
16:30
Polet
Vojvodina 1928
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 0 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
05.09
16:30
Crvena zvezda (RS)
Mladost
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Crvena zvezda (RS) | 1 : 0 | Mladost |
05.09
16:30
BuduÄnost
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
05.09
16:30
Sloboda
Podunavac
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloboda | 0 : 1 | Podunavac | |||||
05.09
16:30
Hajduk
RadniÄki (Å )
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Hajduk | 2 : 1 | RadniÄki (Å ) |
05.09
16:30
NjegoÅ”
Sloga
6
2
|
05.09.2021 16:30 | NjegoÅ” | 6 : 2 | Sloga | |||||
05.09
16:30
Hercegovac
BajŔa
2
5
|
05.09.2021 16:30 | Hercegovac | 2 : 5 | BajŔa | |||||
05.09
16:30
Mladost (BP)
Vojvodina (BG)
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (BP) | 1 : 1 | Vojvodina (BG) | |||||
05.09
16:30
Mladost (T)
OFK Mladost APA
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (T) | 2 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
05.09
16:30
BaÄka (P)
Tavankut
2
0
|
05.09.2021 16:30 | BaÄka (P) | 2 : 0 | Tavankut |
05.09
16:30
Komgrap
Zvezda
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Komgrap | 1 : 2 | Zvezda | |||||
05.09
10:00
Torlak
SremÄica
1
0
|
05.09.2021 10:00 | Torlak | 1 : 0 | SremÄica | |||||
05.09
16:30
Crvena zvezda (MML)
SinÄeliÄ
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Crvena zvezda (MML) | 4 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
05.09
16:30
BSK 1925
Kosmaj
0
1
|
05.09.2021 16:30 | BSK 1925 | 0 : 1 | Kosmaj | |||||
05.09
16:30
Zuce 2019
PKB
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Zuce 2019 | 3 : 0 | PKB |
05.09
16:30
Bane 1931
Tutin
1
3
|
05.09.2021 16:30 | Bane 1931 | 1 : 3 | Tutin | |||||
05.09
16:30
GoÄ
Polet
0
2
|
05.09.2021 16:30 | GoÄ | 0 : 2 | Polet | |||||
05.09
16:30
Å umadija (T)
KoriÄani
1
6
|
05.09.2021 16:30 | Å umadija (T) | 1 : 6 | KoriÄani | |||||
05.09
16:30
Gruža
Sloboda
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Gruža | 4 : 0 | Sloboda | |||||
05.09
16:30
Å umadija 1903
Mokra Gora
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Å umadija 1903 | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
05.09
16:30
KaraÄorÄe
JoŔanica
1
3
|
05.09.2021 16:30 | KaraÄorÄe | 1 : 3 | JoÅ”anica |
05.09
16:30
Savinac
Polimlje
4
1
|
05.09.2021 16:30 | Savinac | 4 : 1 | Polimlje | |||||
05.09
16:30
Omladinac
Jedinstvo Putevi
4
1
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
05.09
16:30
Prijevor
Jedinstvo (K)
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Prijevor | 1 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
05.09
16:30
Sloboda
Polet (T)
8
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloboda | 8 : 1 | Polet (T) | |||||
05.09
11:00
Polet (LJ)
Zlatar
2
2
|
05.09.2021 11:00 | Polet (LJ) | 2 : 2 | Zlatar | |||||
05.09
16:30
Jasen
Sevojno
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Jasen | 3 : 0 | Sevojno |
05.09
16:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
OFK Divci
1
0
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
05.09
16:30
ŽelezniÄar
Strmovo 1968
0
3
|
05.09.2021 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Strmovo 1968 | |||||
05.09
16:30
Mladost
Vrelo Sport
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Vrelo Sport | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Zadrugar
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
05.09
16:30
Drina
RadniÄki (V)
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Drina | 2 : 0 | RadniÄki (V) |
05.09
16:30
Pomoravlje 1946
Sloga (B)
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Pomoravlje 1946 | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
05.09
16:30
KaraÄorÄe
Rudar (S)
0
2
|
05.09.2021 16:30 | KaraÄorÄe | 0 : 2 | Rudar (S) | |||||
05.09
16:30
Morava
Sloga 33
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Morava | 1 : 0 | Sloga 33 | |||||
05.09
16:30
OFK AranÄelovac 1979
OFK Mihajlovac
0
5
|
05.09.2021 16:30 | OFK AranÄelovac 1979 | 0 : 5 | OFK Mihajlovac | |||||
05.09
16:30
Rudar 2001
Äerdap
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Rudar 2001 | 2 : 1 | Äerdap | |||||
05.09
16:30
Sloboda
Mladi borac
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Mladi borac | |||||
05.09
16:30
Grizli ML
VGSK
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Grizli ML | 1 : 2 | VGSK | |||||
05.09
16:30
Å umadija
OFK Napredak
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Å umadija | 2 : 3 | OFK Napredak |
05.09
16:30
Pukovac
Jedinstvo (GM)
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Pukovac | 1 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
05.09
11:00
Car Konstantin
NaŔa krila 1936
3
2
|
05.09.2021 11:00 | Car Konstantin | 3 : 2 | NaŔa krila 1936 | |||||
05.09
16:30
Mladost (M)
Orljane
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (M) | 1 : 2 | Orljane | |||||
05.09
16:30
Delijski Vis
MaloŔiŔte
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Delijski Vis | 1 : 1 | MaloŔiŔte | |||||
05.09
16:30
OFK Napredak 1929
Rudar
2
1
|
05.09.2021 16:30 | OFK Napredak 1929 | 2 : 1 | Rudar | |||||
05.09
16:30
Bukovik
Aluminijum
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Bukovik | 4 : 0 | Aluminijum |
05.09
16:30
Trnovac
Jablanica
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Trnovac | 1 : 1 | Jablanica | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo
Äekmin
6
3
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 6 : 3 | Äekmin | |||||
05.09
16:30
OFK TopliÄanin
Moravac Orion
4
0
|
05.09.2021 16:30 | OFK TopliÄanin | 4 : 0 | Moravac Orion | |||||
05.09
16:30
ŽitoraÄa
Svetlost
1
1
|
05.09.2021 16:30 | ŽitoraÄa | 1 : 1 | Svetlost |
05.09
16:30
Juhor
Sloga (D)
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Juhor | 1 : 1 | Sloga (D) | |||||
05.09
16:30
KuŔiljevo
Gradina
5
0
|
05.09.2021 16:30 | KuŔiljevo | 5 : 0 | Gradina | |||||
05.09
11:00
SFS Borac
OFK Lugomir
8
0
|
05.09.2021 11:00 | SFS Borac | 8 : 0 | OFK Lugomir | |||||
05.09
16:30
Sloga (M)
Jedinstvo 1936
0
2
|
05.09.2021 16:30 | Sloga (M) | 0 : 2 | Jedinstvo 1936 |
05.09
16:30
Rajko MitiÄ
Ozren
5
2
|
05.09.2021 16:30 | Rajko MitiÄ | 5 : 2 | Ozren | |||||
05.09
16:30
Zvezda
Bor 1919
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Zvezda | 2 : 3 | Bor 1919 | |||||
05.09
16:30
OFK 019
Brodoremont
3
0
|
05.09.2021 16:30 | OFK 019 | 3 : 0 | Brodoremont | |||||
05.09
13:00
Tanasko RajiÄ
Sloga
5
0
|
05.09.2021 13:00 | Tanasko RajiÄ | 5 : 0 | Sloga |
05.09
16:30
RadniÄki 1918
Borac 46
5
1
|
05.09.2021 16:30 | RadniÄki 1918 | 5 : 1 | Borac 46 | |||||
05.09
16:30
Lipar
BuduÄnost (G)
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Lipar | 1 : 2 | BuduÄnost (G) | |||||
05.09
16:30
BuduÄnost (M)
Kordun
2
1
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost (M) | 2 : 1 | Kordun |
05.09
17:00
BaÄka 1923
Omladinac
3
2
|
05.09.2021 17:00 | BaÄka 1923 | 3 : 2 | Omladinac | |||||
05.09
17:00
JugoviÄ
Tatra
1
2
|
05.09.2021 17:00 | JugoviÄ | 1 : 2 | Tatra | |||||
05.09
17:00
ŽSK
Petrovaradin
0
0
|
05.09.2021 17:00 | ŽSK | 0 : 0 | Petrovaradin | |||||
05.09
17:00
TSK
FruŔkogorski partizan
3
2
|
05.09.2021 17:00 | TSK | 3 : 2 | FruŔkogorski partizan | |||||
05.09
17:00
Dinamo
OFK Futog
1
0
|
05.09.2021 17:00 | Dinamo | 1 : 0 | OFK Futog | |||||
05.09
17:00
FruŔkogorac
Jedinstvo
6
0
|
05.09.2021 17:00 | FruŔkogorac | 6 : 0 | Jedinstvo |
05.09
16:30
Partizan (G)
Sloga (BNS)
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Partizan (G) | 4 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
05.09
16:30
HajduÄica
Stari TamiÅ”
1
1
|
05.09.2021 16:30 | HajduÄica | 1 : 1 | Stari TamiÅ” | |||||
05.09
16:30
Potporanj
RadniÄki (K)
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Potporanj | 1 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
05.09
16:30
Jugoslavija
BuduÄnost (A)
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Jugoslavija | 1 : 1 | BuduÄnost (A) | |||||
05.09
16:30
Spartak 1911
Dolovo
0
2
|
05.09.2021 16:30 | Spartak 1911 | 0 : 2 | Dolovo |
05.09
16:30
Sremac (D)
Sremac (DeÄ)
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Sremac (D) | 1 : 1 | Sremac (DeÄ) | |||||
05.09
16:30
Hajduk
Sremac (V)
5
1
|
05.09.2021 16:30 | Hajduk | 5 : 1 | Sremac (V) | |||||
05.09
16:30
Jadran
ŽelezniÄar
0
3
|
05.09.2021 16:30 | Jadran | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
05.09
16:30
Borac (K)
Napredak
0
3
|
05.09.2021 16:30 | Borac (K) | 0 : 3 | Napredak | |||||
05.09
16:30
Ljukovo
RadniÄki
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Ljukovo | 0 : 1 | RadniÄki | |||||
05.09
16:30
Borac (M)
Partizan
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Borac (M) | 2 : 0 | Partizan |
05.09
16:30
ObiliÄ (Z)
ÄurÄin
3
0
|
05.09.2021 16:30 | ObiliÄ (Z) | 3 : 0 | ÄurÄin | |||||
05.09
16:30
Sutjeska
TornjoÅ”
5
1
|
05.09.2021 16:30 | Sutjeska | 5 : 1 | TornjoÅ” |
05.09
16:30
Podunavac
Borac 1932
0
3
|
05.09.2021 16:30 | Podunavac | 0 : 3 | Borac 1932 | |||||
05.09
16:30
GlavaÅ”
PetliÄ SD 026
1
1
|
05.09.2021 16:30 | GlavaÅ” | 1 : 1 | PetliÄ SD 026 | |||||
05.09
16:30
Sloga
Polet
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Polet | |||||
05.09
16:30
Osipaonica
Mladi radnik 1940
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Osipaonica | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
05.09
16:30
SASK
Jedinstvo
1
0
|
05.09.2021 16:30 | SASK | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.09
16:30
ŽelezniÄar Kusadak
Mladost 1948
0
3
|
05.09.2021 16:30 | ŽelezniÄar Kusadak | 0 : 3 | Mladost 1948 |
05.09
17:00
BSK
Mladi rudar 1954
2
0
|
05.09.2021 17:00 | BSK | 2 : 0 | Mladi rudar 1954 | |||||
05.09
17:00
Å umadinac 1913
Badnjevac
5
0
|
05.09.2021 17:00 | Å umadinac 1913 | 5 : 0 | Badnjevac | |||||
05.09
17:00
Lokomotiva
Plaskovac
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Plaskovac | |||||
05.09
17:00
ŽSK
VinÄa
1
2
|
05.09.2021 17:00 | ŽSK | 1 : 2 | VinÄa | |||||
05.09
17:00
Prvi srpski ustanak
Sloga (M)
2
3
|
05.09.2021 17:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
05.09
17:00
Jasenica
Marjan
2
1
|
05.09.2021 17:00 | Jasenica | 2 : 1 | Marjan | |||||
05.09
17:00
Omladinac (D.R.)
Banja 1957
3
0
|
05.09.2021 17:00 | Omladinac (D.R.) | 3 : 0 | Banja 1957 |
05.09
11:00
MiloŔevo
Zlot
1
1
|
05.09.2021 11:00 | MiloŔevo | 1 : 1 | Zlot | |||||
05.09
16:30
RadniÄki (K)
Blizna
0
0
|
05.09.2021 16:30 | RadniÄki (K) | 0 : 0 | Blizna | |||||
05.09
11:00
Mala Vrbica
BSK
4
0
|
05.09.2021 11:00 | Mala Vrbica | 4 : 0 | BSK | |||||
05.09
16:30
Urovica
KljuÄ
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Urovica | 2 : 1 | KljuÄ | |||||
05.09
16:30
Nemetali
Brestovac
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Nemetali | 1 : 2 | Brestovac | |||||
05.09
16:30
Rudna Glava
Branik
1
3
|
05.09.2021 16:30 | Rudna Glava | 1 : 3 | Branik |
05.09
17:00
Mladost
Kumarevo 65
7
1
|
05.09.2021 17:00 | Mladost | 7 : 1 | Kumarevo 65 | |||||
05.09
17:00
VuÄje
OFK Brza
2
2
|
05.09.2021 17:00 | VuÄje | 2 : 2 | OFK Brza | |||||
05.09
17:00
Progres
Jedinstvo (G)
1
2
|
05.09.2021 17:00 | Progres | 1 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
05.09
17:00
Donja Lomnica
Umac
7
0
|
05.09.2021 17:00 | Donja Lomnica | 7 : 0 | Umac | |||||
05.09
17:00
Polet
Bratstvo
0
1
|
05.09.2021 17:00 | Polet | 0 : 1 | Bratstvo |
05.09
17:00
Jedinstvo (B)
Moravac
3
0
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | Moravac | |||||
05.09
17:00
Real
Sloga
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Real | 2 : 0 | Sloga | |||||
05.09
17:00
BobiŔte
Mladi borac
4
1
|
05.09.2021 17:00 | BobiŔte | 4 : 1 | Mladi borac | |||||
05.09
17:00
OFK Morava
Mladost 1959
4
1
|
05.09.2021 17:00 | OFK Morava | 4 : 1 | Mladost 1959 | |||||
05.09
17:00
BSK
Sloboda
2
0
|
05.09.2021 17:00 | BSK | 2 : 0 | Sloboda | |||||
05.09
17:00
Veliko Trnjane
Milanovo
0
1
|
05.09.2021 17:00 | Veliko Trnjane | 0 : 1 | Milanovo |
05.09
16:30
Zemljoradnik
Borac
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Borac | |||||
05.09
16:30
Toplica
Moravac
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Toplica | 3 : 1 | Moravac | |||||
05.09
16:30
BaliÄevac
Palilula
4
1
|
05.09.2021 16:30 | BaliÄevac | 4 : 1 | Palilula | |||||
05.09
16:30
Naisus 1977
Rad
4
2
|
05.09.2021 16:30 | Naisus 1977 | 4 : 2 | Rad | |||||
05.09
16:30
Polet
RadniÄki 1924
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 1 : 2 | RadniÄki 1924 |
05.09
16:30
RadniÄki 1946
OsniÄ
3
0
|
05.09.2021 16:30 | RadniÄki 1946 | 3 : 0 | OsniÄ | |||||
05.09
16:30
Velika Jasikova
Hajduk
0
3
|
05.09.2021 16:30 | Velika Jasikova | 0 : 3 | Hajduk | |||||
05.09
16:30
Sloga
FSU Kraljevica
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Sloga | 2 : 3 | FSU Kraljevica | |||||
05.09
16:30
Å ljivar
Rudar (P)
4
2
|
05.09.2021 16:30 | Å ljivar | 4 : 2 | Rudar (P) | |||||
05.09
16:30
Midžor
GraniÄar
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Midžor | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
05.09
16:30
Kosovo
TrebiÄ
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Kosovo | 1 : 2 | TrebiÄ |
05.09
16:00
Jastrebac (VÅ )
Vinogradar
2
2
|
05.09.2021 16:00 | Jastrebac (VÅ ) | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
05.09
16:00
Sloga (D)
FUD
1
2
|
05.09.2021 16:00 | Sloga (D) | 1 : 2 | FUD | |||||
05.09
16:00
13. April
Sloga (L)
0
1
|
05.09.2021 16:00 | 13. April | 0 : 1 | Sloga (L) | |||||
05.09
16:00
SebeÄevac
BoŔnjane
3
0
|
05.09.2021 16:00 | SebeÄevac | 3 : 0 | BoÅ”njane | |||||
05.09
16:00
TemniÄ 1924
Kupci
5
2
|
05.09.2021 16:00 | TemniÄ 1924 | 5 : 2 | Kupci | |||||
05.09
20:00
Rubin
Trudbenik
2
0
|
05.09.2021 20:00 | Rubin | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
05.09
16:00
Mladost (T)
Parunovac
1
1
|
05.09.2021 16:00 | Mladost (T) | 1 : 1 | Parunovac |
05.09
16:30
Vojvodina (NM)
ŽAK
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Vojvodina (NM) | 1 : 1 | ŽAK | |||||
05.09
16:30
Banat
ŽFK Banat
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Banat | 2 : 2 | ŽFK Banat | |||||
05.09
16:30
Borac
Vojvodina (B)
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 3 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
05.09
16:30
ASK
Mladost (BD)
3
1
|
05.09.2021 16:30 | ASK | 3 : 1 | Mladost (BD) | |||||
05.09
16:30
Polet
Mladost (L)
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 3 : 1 | Mladost (L) |
05.09
16:30
Moravac 2015
Rudar (St)
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Moravac 2015 | 0 : 1 | Rudar (St) | |||||
05.09
16:30
Mladost
Mladi Borac
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
05.09
16:30
Partizan (M)
Napredak
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Partizan (M) | 1 : 1 | Napredak | |||||
05.09
16:30
BuduÄnost (M)
GFK Tabane
1
1
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost (M) | 1 : 1 | GFK Tabane | |||||
05.09
16:30
BuduÄnost (Ä)
OFK Juhor 2016
3
2
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost (Ä) | 3 : 2 | OFK Juhor 2016 | |||||
05.09
16:30
Javor
Sloga
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Javor | 2 : 1 | Sloga | |||||
05.09
16:30
Juhor (G)
Dragocvet
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Juhor (G) | 0 : 0 | Dragocvet |
05.09
16:30
Vihor
Borac (Ž)
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Vihor | 0 : 0 | Borac (Ž) | |||||
05.09
16:30
ObiliÄ
KrilaÅ”
0
1
|
05.09.2021 16:30 | ObiliÄ | 0 : 1 | KrilaÅ” | |||||
05.09
16:30
Borac (K)
Rudar (Kr)
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Rudar (Kr) | |||||
05.09
16:30
Sirakovo
Omladinac (Å )
0
3
|
05.09.2021 16:30 | Sirakovo | 0 : 3 | Omladinac (Å ) | |||||
05.09
16:30
BuduÄnost (V)
Å apine
4
1
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost (V) | 4 : 1 | Å apine |
05.09
16:30
Spartak
Vladimir DurkoviÄ
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Spartak | 3 : 1 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
05.09
16:30
Gnjilan
Senjak
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Gnjilan | 2 : 0 | Senjak | |||||
05.09
16:30
Pobeda
Zadrugar
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Pobeda | 3 : 1 | Zadrugar |
05.09
16:30
Omladinac
Mladost
4
1
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac | 4 : 1 | Mladost | |||||
05.09
16:30
LisoviÄ 1977
BSK 1926
0
0
|
05.09.2021 16:30 | LisoviÄ 1977 | 0 : 0 | BSK 1926 | |||||
05.09
10:00
RadniÄki (R)
Krtinska
1
0
|
05.09.2021 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 0 | Krtinska |
05.09
16:30
ZaklopaÄa
Napredak
4
0
|
05.09.2021 16:30 | ZaklopaÄa | 4 : 0 | Napredak | |||||
05.09
17:00
Å umadija 1962
Rabrovac
0
0
|
05.09.2021 17:00 | Å umadija 1962 | 0 : 0 | Rabrovac | |||||
05.09
16:30
SUF KovaÄevac 1956
Velika Krsna
1
1
|
05.09.2021 16:30 | SUF KovaÄevac 1956 | 1 : 1 | Velika Krsna | |||||
05.09
16:30
SUF Dubona
KaluÄerica 1969
0
5
|
05.09.2021 16:30 | SUF Dubona | 0 : 5 | KaluÄerica 1969 | |||||
05.09
17:00
BoleÄ
Podunavac
8
1
|
05.09.2021 17:00 | BoleÄ | 8 : 1 | Podunavac | |||||
05.09
16:30
Pudarci
Dunavac
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Pudarci | 1 : 1 | Dunavac |
05.09
16:30
Posavac TiŔma
Hajduk
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Posavac TiŔma | 1 : 2 | Hajduk | |||||
05.09
16:30
Srem
Heroj Polet
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Srem | 1 : 2 | Heroj Polet | |||||
05.09
16:30
Balkan Mirijevo
Beograd Karaburma
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Balkan Mirijevo | 2 : 2 | Beograd Karaburma | |||||
05.09
16:30
PKB Kovilovo
Dunav
0
2
|
05.09.2021 16:30 | PKB Kovilovo | 0 : 2 | Dunav |
05.09
17:00
Kutlovo
Å umadija 1934
2
3
|
05.09.2021 17:00 | Kutlovo | 2 : 3 | Å umadija 1934 | |||||
05.09
17:00
Slavija
Mladost (P)
4
2
|
05.09.2021 17:00 | Slavija | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
05.09
17:00
KoŔutnjak
Srbija
0
2
|
05.09.2021 17:00 | KoŔutnjak | 0 : 2 | Srbija |
05.09
16:30
Mladost (D)
ZSK
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (D) | 3 : 1 | ZSK | |||||
05.09
11:00
KaÄer
Dimitrije TucoviÄ
2
0
|
05.09.2021 11:00 | KaÄer | 2 : 0 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
05.09
16:30
Banjani
OFK JabuÄje
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Banjani | 0 : 1 | OFK JabuÄje | |||||
05.09
11:00
Proleter
Toplica
2
0
|
05.09.2021 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Toplica | |||||
05.09
16:30
OFK OseÄina
OFK Senjak
4
3
|
05.09.2021 16:30 | OFK OseÄina | 4 : 3 | OFK Senjak | |||||
05.09
16:30
Žabari
TrliÄ
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Žabari | 2 : 1 | TrliÄ | |||||
05.09
16:30
Iskra
OFK BrÄanac
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Iskra | 2 : 3 | OFK BrÄanac |
05.09
16:30
Mladost
Palilulac
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Palilulac | |||||
05.09
16:30
Äegar 1946
Morava
4
3
|
05.09.2021 16:30 | Äegar 1946 | 4 : 3 | Morava | |||||
05.09
16:30
Sloboda
Vulkan 1963
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
05.09
16:30
Stevan NeŔticki
RadniÄki 1936
5
1
|
05.09.2021 16:30 | Stevan NeÅ”ticki | 5 : 1 | RadniÄki 1936 | |||||
05.09
16:30
Crvena zastava
Planinac 1933
0
3
|
05.09.2021 16:30 | Crvena zastava | 0 : 3 | Planinac 1933 | |||||
05.09
16:30
Omladinac
Proleter
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Proleter |
05.09
17:00
Jedinstvo
Spartak 1976
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Spartak 1976 | |||||
05.09
17:00
Kej
Prilike
3
1
|
05.09.2021 17:00 | Kej | 3 : 1 | Prilike | |||||
05.09
17:00
VoÄar
GoruŔica
2
2
|
05.09.2021 17:00 | VoÄar | 2 : 2 | GoruÅ”ica |
05.09
17:00
Å umadija
Orlovac 1932
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Å umadija | 1 : 1 | Orlovac 1932 | |||||
05.09
17:00
Mladost
Jedinstvo (GG)
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Mladost | 2 : 0 | Jedinstvo (GG) | |||||
05.09
17:00
Napredak
Rakova
3
2
|
05.09.2021 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Rakova | |||||
05.09
17:00
Ozrem
Zadrugar
0
2
|
05.09.2021 17:00 | Ozrem | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
05.09
17:00
Rudar
Donja Vrbava
0
1
|
05.09.2021 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Donja Vrbava |
05.09
17:00
OFK Ras
Tavnik
1
2
|
05.09.2021 17:00 | OFK Ras | 1 : 2 | Tavnik | |||||
05.09
17:00
Radnik
Mladost (V)
2
3
|
05.09.2021 17:00 | Radnik | 2 : 3 | Mladost (V) | |||||
05.09
17:00
Ribnica
Mataruge
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Ribnica | 1 : 1 | Mataruge | |||||
05.09
17:00
OFK Progorelica
Napredak
1
1
|
05.09.2021 17:00 | OFK Progorelica | 1 : 1 | Napredak | |||||
05.09
17:00
Zvezda
Jedinstvo 2017
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Zvezda | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
05.09
17:00
Omladinac (NS)
BuduÄnost
1
3
|
05.09.2021 17:00 | Omladinac (NS) | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
05.09
11:00
Proleter
Ibar
2
2
|
05.09.2021 11:00 | Proleter | 2 : 2 | Ibar |
05.09
16:00
Jedinstvo (Å )
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
05.09.2021 16:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) | |||||
05.09
16:00
RadniÄki (Kl)
Sloga
2
0
|
05.09.2021 16:00 | RadniÄki (Kl) | 2 : 0 | Sloga | |||||
05.09
11:00
Vidojevica
Rudar
1
1
|
05.09.2021 11:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Rudar | |||||
05.09
16:00
Milan OrliÄ
Hajduk Stanko
0
3
|
05.09.2021 16:00 | Milan OrliÄ | 0 : 3 | Hajduk Stanko | |||||
05.09
16:00
RadniÄki (Ko)
Cer
3
0
|
05.09.2021 16:00 | RadniÄki (Ko) | 3 : 0 | Cer | |||||
05.09
16:00
Podrinje
Drina
2
0
|
05.09.2021 16:00 | Podrinje | 2 : 0 | Drina | |||||
05.09
16:00
Lipolist
GuÄevo 1929
2
1
|
05.09.2021 16:00 | Lipolist | 2 : 1 | GuÄevo 1929 | |||||
05.09
16:00
Majur
KaraÄorÄe
2
0
|
05.09.2021 16:00 | Majur | 2 : 0 | KaraÄorÄe |
05.09
14:30
Jedinstvo
Omladinac
1
2
|
05.09.2021 14:30 | Jedinstvo | 1 : 2 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
Polet
SeÄica
4
1
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 4 : 1 | SeÄica | |||||
05.09
16:30
Ježevica
OFK Kotroman
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Ježevica | 2 : 0 | OFK Kotroman | |||||
05.09
16:30
AvijatiÄar Vranjani
Bakionica
0
4
|
05.09.2021 16:30 | AvijatiÄar Vranjani | 0 : 4 | Bakionica |
05.09
16:30
Sloga
Äajetina
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Äajetina | |||||
05.09
16:30
ViŔesava
PeruÄac
1
0
|
05.09.2021 16:30 | ViÅ”esava | 1 : 0 | PeruÄac | |||||
05.09
11:00
Tara
Lazarica
1
2
|
05.09.2021 11:00 | Tara | 1 : 2 | Lazarica | |||||
05.09
11:00
Prvi partizan
Crnokosa
2
1
|
05.09.2021 11:00 | Prvi partizan | 2 : 1 | Crnokosa |
05.09
11:00
Rakac Stave
DraÄiÄ 2018
1
3
|
05.09.2021 11:00 | Rakac Stave | 1 : 3 | DraÄiÄ 2018 | |||||
05.09
11:00
KoteŔica
Mali korak
2
1
|
05.09.2021 11:00 | KoteŔica | 2 : 1 | Mali korak | |||||
05.09
11:00
Junior Novo Naselje
Milenko PavloviÄ
2
2
|
05.09.2021 11:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 2 | Milenko PavloviÄ | |||||
05.09
11:00
Kolubara 2
Jadar 2013
1
1
|
05.09.2021 11:00 | Kolubara 2 | 1 : 1 | Jadar 2013 | |||||
05.09
11:00
TeŔnjar
Lukavac
2
0
|
05.09.2021 11:00 | TeŔnjar | 2 : 0 | Lukavac | |||||
05.09
11:00
Polet
Stari drugari
1
2
|
05.09.2021 11:00 | Polet | 1 : 2 | Stari drugari |
05.09
16:30
Aleksa Å antiÄ
GraniÄar
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Aleksa Å antiÄ | 4 : 0 | GraniÄar | |||||
05.09
16:30
Omladinac (D)
Mladost
6
1
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac (D) | 6 : 1 | Mladost | |||||
05.09
16:30
TerekveÅ”
Hajduk
2
3
|
05.09.2021 16:30 | TerekveÅ” | 2 : 3 | Hajduk | |||||
05.09
16:30
Kula
BSK
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Kula | 2 : 1 | BSK | |||||
05.09
16:30
Dinamo 1923
Zadrugar
8
2
|
05.09.2021 16:30 | Dinamo 1923 | 8 : 2 | Zadrugar | |||||
05.09
16:30
OFK Odžaci
Omladinac (B)
3
0
|
05.09.2021 16:30 | OFK Odžaci | 3 : 0 | Omladinac (B) |
05.09
16:00
Velika Drenova
Polet 57
2
2
|
05.09.2021 16:00 | Velika Drenova | 2 : 2 | Polet 57 | |||||
05.09
13:00
Stari Trstenik
Poljoprivrednik
2
2
|
05.09.2021 13:00 | Stari Trstenik | 2 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
05.09
16:00
Mladost
Omladinac
1
0
|
05.09.2021 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac | |||||
05.09
16:00
Vinogradar
Jezero 2017
1
1
|
05.09.2021 16:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Jezero 2017 | |||||
05.09
16:00
14. Oktobar
Donji Kopaonik
2
1
|
05.09.2021 16:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Donji Kopaonik |
05.09
16:30
Omladinac 1927
Glogonj
0
4
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac 1927 | 0 : 4 | Glogonj | |||||
05.09
16:30
Unirea
Proleter (M)
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Unirea | 2 : 2 | Proleter (M) | |||||
05.09
16:30
Mladost (V)
Omladinac (D)
1
3
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (V) | 1 : 3 | Omladinac (D) | |||||
05.09
16:30
Mundial
BSK BavaniŔte
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Mundial | 2 : 0 | BSK BavaniŔte | |||||
05.09
16:30
RadniÄki (B)
Pobeda
2
0
|
05.09.2021 16:30 | RadniÄki (B) | 2 : 0 | Pobeda |
05.09
16:30
Ratkovac
Å arbane
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Ratkovac | 2 : 0 | Å arbane | |||||
05.09
16:30
Sovljak
Tvrdojevac
5
1
|
05.09.2021 16:30 | Sovljak | 5 : 1 | Tvrdojevac | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo (M)
OFK Paljuvi
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
05.09
16:30
NepriÄava
ÄuÄuge
1
1
|
05.09.2021 16:30 | NepriÄava | 1 : 1 | ÄuÄuge | |||||
05.09
16:30
Polet (T)
JoŔeva
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Polet (T) | 2 : 3 | JoŔeva | |||||
05.09
16:30
Pambukovica
Crvena Jabuka
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Pambukovica | 1 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
05.09
11:00
Omladinac (K)
Mladost (V)
0
1
|
05.09.2021 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 1 | Mladost (V) | |||||
05.09
16:30
Polet (DL)
Pepeljevac
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Polet (DL) | 0 : 0 | Pepeljevac |
05.09
16:30
Hajduk 1932
PSK Putinci
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Hajduk 1932 | 3 : 0 | PSK Putinci | |||||
05.09
16:30
Å umar
Napredak
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Å umar | 2 : 0 | Napredak | |||||
05.09
16:30
Mladost
FruŔkogorac
5
1
|
05.09.2021 16:30 | Mladost | 5 : 1 | FruŔkogorac | |||||
05.09
16:30
Srem
Jedinstvo
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Srem | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.09
16:30
Polet
GraniÄar (O)
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 3 : 1 | GraniÄar (O) |
05.09
16:30
RadniÄki 1911
Potisje
3
1
|
05.09.2021 16:30 | RadniÄki 1911 | 3 : 1 | Potisje | |||||
05.09
16:30
OFK Klek
Naftagas
4
0
|
05.09.2021 16:30 | OFK Klek | 4 : 0 | Naftagas | |||||
05.09
16:30
OFK Gradnulica
MSK
0
3
|
05.09.2021 16:30 | OFK Gradnulica | 0 : 3 | MSK | |||||
05.09
16:30
OFK StajiÄevo
Mladost
7
2
|
05.09.2021 16:30 | OFK StajiÄevo | 7 : 2 | Mladost | |||||
05.09
16:30
Tisa 1933
Lehel
1
3
|
05.09.2021 16:30 | Tisa 1933 | 1 : 3 | Lehel | |||||
05.09
16:30
TamiÅ”
Partizan
9
1
|
05.09.2021 16:30 | TamiÅ” | 9 : 1 | Partizan | |||||
05.09
16:30
BileÄanin
Zadrugar
0
2
|
05.09.2021 16:30 | BileÄanin | 0 : 2 | Zadrugar |
05.09
11:00
Badince
Navalin
2
8
|
05.09.2021 11:00 | Badince | 2 : 8 | Navalin |
05.09
16:00
Prva Iskra
Jedinstvo
0
2
|
05.09.2021 16:00 | Prva Iskra | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
05.09
16:00
Studenac
Velika Reka
4
2
|
05.09.2021 16:00 | Studenac | 4 : 2 | Velika Reka | |||||
05.09
16:00
Mladost (DB)
Antimon
0
2
|
05.09.2021 16:00 | Mladost (DB) | 0 : 2 | Antimon | |||||
05.09
16:00
7. Juli
TE GuÄevo
1
0
|
05.09.2021 16:00 | 7. Juli | 1 : 0 | TE GuÄevo | |||||
05.09
16:00
Jadar 1961
Sloga
6
1
|
05.09.2021 16:00 | Jadar 1961 | 6 : 1 | Sloga |
05.09
16:30
Rojkovac
Duboko
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Rojkovac | 2 : 0 | Duboko | |||||
05.09
16:30
Rvati
Munja
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Rvati | 2 : 2 | Munja | |||||
05.09
16:30
Polet
Posavina
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 2 : 0 | Posavina | |||||
05.09
16:30
Borac
Partizan
7
1
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 7 : 1 | Partizan | |||||
05.09
16:30
Skela
Pobednik
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Skela | 1 : 1 | Pobednik |
05.09
16:30
Pomoravlje
Omladinac
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Pomoravlje | 2 : 2 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
15. Avgust 1950
Rudar
1
4
|
05.09.2021 16:30 | 15. Avgust 1950 | 1 : 4 | Rudar | |||||
05.09
16:30
OFK Batinac
RadniÄki
4
0
|
05.09.2021 16:30 | OFK Batinac | 4 : 0 | RadniÄki |
05.09
10:00
Bežanija
Busije
3
2
|
05.09.2021 10:00 | Bežanija | 3 : 2 | Busije | |||||
05.09
16:30
Zmaj Novi grad
Å umadinac
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Zmaj Novi grad | 0 : 1 | Å umadinac | |||||
05.09
15:30
Rekreativo 011
BUSK
1
2
|
05.09.2021 15:30 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | BUSK | |||||
05.09
10:00
Železnik 1930
Dedinje
5
3
|
05.09.2021 10:00 | Železnik 1930 | 5 : 3 | Dedinje | |||||
05.09
16:30
SinÄeliÄ 2012
Velika MoŔtanica
1
1
|
05.09.2021 16:30 | SinÄeliÄ 2012 | 1 : 1 | Velika MoÅ”tanica | |||||
05.09
16:30
Borac
Novi Beograd
2
4
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 2 : 4 | Novi Beograd |
05.09
16:30
Sveti Stefan
Avala 1939
3
6
|
05.09.2021 16:30 | Sveti Stefan | 3 : 6 | Avala 1939 | |||||
05.09
16:30
Pinosava
KFK Ravna gora
2
5
|
05.09.2021 16:30 | Pinosava | 2 : 5 | KFK Ravna gora | |||||
05.09
16:30
Palilulac
Pionir
7
0
|
05.09.2021 16:30 | Palilulac | 7 : 0 | Pionir | |||||
05.09
10:00
OFK Lug 2020
LepuŔnica
0
3
|
05.09.2021 10:00 | OFK Lug 2020 | 0 : 3 | LepuŔnica | |||||
05.09
16:30
Resnik
OFK Crvenka
3
2
|
05.09.2021 16:30 | Resnik | 3 : 2 | OFK Crvenka |
05.09
17:00
Divostin
OFK Bagremar
3
0
|
05.09.2021 17:00 | Divostin | 3 : 0 | OFK Bagremar | |||||
05.09
17:00
OFK Žeželj
Kragujevac
2
2
|
05.09.2021 17:00 | OFK Žeželj | 2 : 2 | Kragujevac | |||||
05.09
17:00
Äava
21. oktobar
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Äava | 2 : 0 | 21. oktobar | |||||
05.09
17:00
DobraÄa
Seljak
1
8
|
05.09.2021 17:00 | DobraÄa | 1 : 8 | Seljak | |||||
05.09
17:00
Jadran
Stanovo 1941
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Jadran | 1 : 1 | Stanovo 1941 |
05.09
17:00
Jedinstvo
Å umadija
1
0
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Å umadija | |||||
05.09
11:00
KaraÄorÄe
Sloga
1
0
|
05.09.2021 11:00 | KaraÄorÄe | 1 : 0 | Sloga | |||||
05.09
17:00
KruŔevica 1980
BSK
0
3
|
05.09.2021 17:00 | KruŔevica 1980 | 0 : 3 | BSK | |||||
05.09
10:00
Feniks
Mladost (R)
0
0
|
05.09.2021 10:00 | Feniks | 0 : 0 | Mladost (R) |
05.09
16:30
Å antarovac
GFK StreliŔte
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Šantarovac | 2 : 0 | GFK StreliŔte | |||||
05.09
16:30
Morava
Ursule
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Morava | 4 : 0 | Ursule | |||||
05.09
16:30
Mladost (K)
Kupinovac
6
2
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (K) | 6 : 2 | Kupinovac | |||||
05.09
16:30
Mladost (G)
Å umadinac
6
1
|
05.09.2021 16:30 | Mladost (G) | 6 : 1 | Å umadinac | |||||
05.09
16:30
VinoraÄa
Mladost (T)
2
1
|
05.09.2021 16:30 | VinoraÄa | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
05.09
16:30
Trnava
Osaonica
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Trnava | 1 : 2 | Osaonica |
05.09
17:00
Borac
Gorski Car
0
2
|
05.09.2021 17:00 | Borac | 0 : 2 | Gorski Car | |||||
05.09
17:00
Tulež
VenÄani
0
0
|
05.09.2021 17:00 | Tulež | 0 : 0 | VenÄani | |||||
05.09
11:00
B 2000
TreŔnjevica
2
1
|
05.09.2021 11:00 | B 2000 | 2 : 1 | TreŔnjevica | |||||
05.09
17:00
Mladost (R)
Å amot
3
0
|
05.09.2021 17:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Å amot | |||||
05.09
11:00
Kalipolje
Å umadinac
0
4
|
05.09.2021 11:00 | Kalipolje | 0 : 4 | Å umadinac | |||||
05.09
17:00
Kopljari
Mladost (J)
2
2
|
05.09.2021 17:00 | Kopljari | 2 : 2 | Mladost (J) |
05.09
16:30
MagliÄ
Slavija (P)
0
0
|
05.09.2021 16:30 | MagliÄ | 0 : 0 | Slavija (P) | |||||
05.09
16:30
Krivanj
Soko
0
2
|
05.09.2021 16:30 | Krivanj | 0 : 2 | Soko | |||||
05.09
16:30
NeŔtin
BaÄka (D)
1
2
|
05.09.2021 16:30 | NeÅ”tin | 1 : 2 | BaÄka (D) | |||||
05.09
16:30
Slavija (B)
Kulpin
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Slavija (B) | 2 : 2 | Kulpin | |||||
05.09
16:30
Borac
BaÄki Hajduk
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 2 : 2 | BaÄki Hajduk |
05.09
16:00
Mladost
Mladi borac
2
1
|
05.09.2021 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
05.09
16:00
Napredak
Milicionar
1
1
|
05.09.2021 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Milicionar | |||||
05.09
16:00
Omladinac
BuduÄnost (Z)
4
0
|
05.09.2021 16:00 | Omladinac | 4 : 0 | BuduÄnost (Z) | |||||
05.09
16:00
Torpedo
Gorki
2
2
|
05.09.2021 16:00 | Torpedo | 2 : 2 | Gorki | |||||
05.09
16:00
Sloga
PetlovaÄa
0
4
|
05.09.2021 16:00 | Sloga | 0 : 4 | PetlovaÄa | |||||
05.09
16:00
Stojan Lazarac
DuŔko
2
0
|
05.09.2021 16:00 | Stojan Lazarac | 2 : 0 | DuŔko | |||||
05.09
16:00
Sloboda
BuduÄnost (PD)
3
1
|
05.09.2021 16:00 | Sloboda | 3 : 1 | BuduÄnost (PD) |
05.09
13:30
PopoviÄi Vrnjci
Gruža
1
3
|
05.09.2021 13:30 | PopoviÄi Vrnjci | 1 : 3 | Gruža | |||||
05.09
17:00
Jedinstvo (D)
Jovo Kursula
3
2
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 2 | Jovo Kursula | |||||
05.09
17:00
Granit
Kraljevo Hajduk
4
4
|
05.09.2021 17:00 | Granit | 4 : 4 | Kraljevo Hajduk | |||||
05.09
17:00
Borac
MiloÄajac
7
2
|
05.09.2021 17:00 | Borac | 7 : 2 | MiloÄajac | |||||
05.09
17:00
Jedinstvo (G)
Lazac
0
0
|
05.09.2021 17:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 0 | Lazac | |||||
05.09
11:00
Mineral 2015
Studen Vitez
3
0
|
05.09.2021 11:00 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Studen Vitez | |||||
05.09
17:00
Omladinac
Apolon 2018
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Apolon 2018 |
05.09
16:00
VlaÅ”iÄ
PriÄinoviÄ
3
3
|
05.09.2021 16:00 | VlaÅ”iÄ | 3 : 3 | PriÄinoviÄ | |||||
05.09
16:00
Dobrava Žabar 2020
Sloga (M)
3
2
|
05.09.2021 16:00 | Dobrava Žabar 2020 | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
05.09
16:00
TreŔnjevka
DumaÄa
3
2
|
05.09.2021 16:00 | TreÅ”njevka | 3 : 2 | DumaÄa | |||||
05.09
16:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
OFK Letnjikovac 1983
4
0
|
05.09.2021 16:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 4 : 0 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
05.09
16:00
Å ipurske livade
Jevremovac
1
2
|
05.09.2021 16:00 | Å ipurske livade | 1 : 2 | Jevremovac | |||||
05.09
16:00
Mrovska
Dobrava
0
2
|
05.09.2021 16:00 | Mrovska | 0 : 2 | Dobrava | |||||
05.09
16:00
Mladost (PP)
Sloga (K)
3
1
|
05.09.2021 16:00 | Mladost (PP) | 3 : 1 | Sloga (K) |
05.09
16:30
Mezgraja
Novoselac
1
5
|
05.09.2021 16:30 | Mezgraja | 1 : 5 | Novoselac | |||||
05.09
16:30
Real NiÅ”
VrtiŔte
10
0
|
05.09.2021 16:30 | Real NiŔ | 10 : 0 | VrtiŔte | |||||
05.09
16:30
Mramor
Mladost
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Mramor | 1 : 0 | Mladost | |||||
05.09
16:30
Spartak
Sloga (DT)
3
3
|
05.09.2021 16:30 | Spartak | 3 : 3 | Sloga (DT) | |||||
05.09
16:30
Supovac
Jasenovik 2018
3
2
|
05.09.2021 16:30 | Supovac | 3 : 2 | Jasenovik 2018 |
05.09
16:30
Roham
2. Oktobar
1
3
|
05.09.2021 16:30 | Roham | 1 : 3 | 2. Oktobar | |||||
05.09
16:30
SU PodgrmeÄ
Napredak
1
2
|
05.09.2021 16:30 | SU PodgrmeÄ | 1 : 2 | Napredak | |||||
05.09
16:30
TerekveÅ”
Omladinac
2
0
|
05.09.2021 16:30 | TerekveÅ” | 2 : 0 | Omladinac |
05.09
16:30
BSK 1931
Mladi Borac
4
3
|
05.09.2021 16:30 | BSK 1931 | 4 : 3 | Mladi Borac | |||||
05.09
16:30
Beli Orao
Dizel
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Beli Orao | 2 : 3 | Dizel | |||||
05.09
16:30
Batovac
Napredak (B)
7
1
|
05.09.2021 16:30 | Batovac | 7 : 1 | Napredak (B) | |||||
05.09
16:30
LjubiÄevo
Polet (V)
4
2
|
05.09.2021 16:30 | LjubiÄevo | 4 : 2 | Polet (V) | |||||
05.09
16:30
Mlava (B)
BariÄ
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Mlava (B) | 1 : 2 | BariÄ |
05.09
16:30
Soko
Rade MiloÅ”eviÄ
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Soko | 1 : 2 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
05.09
16:30
Napredak (S)
Integral
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Napredak (S) | 1 : 0 | Integral | |||||
05.09
16:30
Sloga 1945
Zadrugar 1947
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Sloga 1945 | 1 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
05.09
16:30
Pobeda 1953
Jasenovac
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Pobeda 1953 | 3 : 1 | Jasenovac |
05.09
11:00
Lokomotiva
BuduÄnost
6
0
|
05.09.2021 11:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | BuduÄnost | |||||
05.09
16:30
Sloga
Temac
2
3
|
05.09.2021 16:30 | Sloga | 2 : 3 | Temac |
05.09
16:30
BuduÄnost
Badljevica
2
5
|
05.09.2021 16:30 | BuduÄnost | 2 : 5 | Badljevica | |||||
05.09
16:30
Jezava
Lunjevac
5
2
|
05.09.2021 16:30 | Jezava | 5 : 2 | Lunjevac | |||||
05.09
16:30
Stari Hrast 2018
Proleter 1947
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Stari Hrast 2018 | 1 : 2 | Proleter 1947 | |||||
05.09
16:30
Crvena zvezda
Vožd 2020
4
1
|
05.09.2021 16:30 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Vožd 2020 |
05.09
17:00
Sloga
RadniÄki
3
0
|
05.09.2021 17:00 | Sloga | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
05.09
17:00
DeviÄi
Brezova
2
6
|
05.09.2021 17:00 | DeviÄi | 2 : 6 | Brezova | |||||
05.09
17:00
Gradina
Bjelica
2
8
|
05.09.2021 17:00 | Gradina | 2 : 8 | Bjelica | |||||
05.09
17:00
Vrelo
Jelica
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Vrelo | 1 : 1 | Jelica |
05.09
16:30
Å ampion
TromeÄa
8
1
|
05.09.2021 16:30 | Å ampion | 8 : 1 | TromeÄa | |||||
05.09
16:30
Tisa
HorgoÅ” 1911
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Tisa | 1 : 1 | HorgoÅ” 1911 | |||||
05.09
16:30
Jadran
Hajduk
3
3
|
05.09.2021 16:30 | Jadran | 3 : 3 | Hajduk | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo (SK)
Jedinstvo (M)
6
0
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo (SK) | 6 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
05.09
16:30
Slavija
GraniÄar
0
0
|
05.09.2021 16:30 | Slavija | 0 : 0 | GraniÄar |
05.09
16:30
Jedinstvo
OFK BaÄinci
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | OFK BaÄinci | |||||
05.09
16:30
GraniÄar (K)
OFK Zeka BuljubaŔa
3
0
|
05.09.2021 16:30 | GraniÄar (K) | 3 : 0 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | |||||
05.09
16:30
GraniÄar (A)
FruŔka Gora
4
2
|
05.09.2021 16:30 | GraniÄar (A) | 4 : 2 | FruÅ”ka Gora | |||||
05.09
16:30
BSK
Zmaj
3
2
|
05.09.2021 16:30 | BSK | 3 : 2 | Zmaj | |||||
05.09
16:30
OFK BikiÄ
ObiliÄ 1993
2
2
|
05.09.2021 16:30 | OFK BikiÄ | 2 : 2 | ObiliÄ 1993 | |||||
05.09
16:30
Hajduk
Erdevik 2017
5
0
|
05.09.2021 16:30 | Hajduk | 5 : 0 | Erdevik 2017 | |||||
05.09
16:30
Srem
LSK LaÄarak
1
0
|
05.09.2021 16:30 | Srem | 1 : 0 | LSK LaÄarak |
05.09
16:30
Backovac Junajted
Takovski Ustanak
9
1
|
05.09.2021 16:30 | Backovac Junajted | 9 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
05.09
16:30
Å ilopaj
Lunjevica
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Å ilopaj | 2 : 2 | Lunjevica | |||||
05.09
16:30
Brezak
Jablanica
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Brezak | 1 : 2 | Jablanica | |||||
05.09
16:30
Semedraž
Ozremica
3
4
|
05.09.2021 16:30 | Semedraž | 3 : 4 | Ozremica | |||||
05.09
16:30
Majdan
Omladinac
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Majdan | 2 : 0 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
VelereÄ 94
FC Stella Rossa
3
0
|
05.09.2021 16:30 | VelereÄ 94 | 3 : 0 | FC Stella Rossa |
05.09
17:00
Hajduk 1950
Solid
1
2
|
05.09.2021 17:00 | Hajduk 1950 | 1 : 2 | Solid | |||||
05.09
17:00
Udarnik ViŔnjevac
Žednik
3
1
|
05.09.2021 17:00 | Udarnik ViŔnjevac | 3 : 1 | Žednik | |||||
05.09
17:00
Lokomotiva
Elektrovojvodina
3
4
|
05.09.2021 17:00 | Lokomotiva | 3 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
05.09
17:00
Bikovo
Äantavir
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Bikovo | 2 : 0 | Äantavir | |||||
05.09
17:00
PaliÄ
OFK Mala Bosna 2015
5
1
|
05.09.2021 17:00 | PaliÄ | 5 : 1 | OFK Mala Bosna 2015 |
05.09
16:30
GraniÄar
KaraÅ” (K)
1
3
|
05.09.2021 16:30 | GraniÄar | 1 : 3 | KaraÅ” (K) | |||||
05.09
16:30
Banat (I)
Vitorul
6
0
|
05.09.2021 16:30 | Banat (I) | 6 : 0 | Vitorul | |||||
05.09
16:30
Omladinac
Borac (VS)
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Borac (VS) | |||||
05.09
16:30
Dunav
Ratar
3
2
|
05.09.2021 16:30 | Dunav | 3 : 2 | Ratar | |||||
05.09
16:30
Partizan
Å evac
3
1
|
05.09.2021 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Å evac | |||||
05.09
16:30
KaraÅ” (J)
Polet
5
1
|
05.09.2021 16:30 | KaraÅ” (J) | 5 : 1 | Polet |
05.09
17:00
Palilulac
Sloga
3
0
|
05.09.2021 17:00 | Palilulac | 3 : 0 | Sloga |
05.09
11:00
Gaglovo
Bukovica
9
0
|
05.09.2021 11:00 | Gaglovo | 9 : 0 | Bukovica | |||||
05.09
16:00
Borac
Naupare
5
0
|
05.09.2021 16:00 | Borac | 5 : 0 | Naupare | |||||
05.09
16:00
Mudrakovac
Pepeljevac 1947
3
1
|
05.09.2021 16:00 | Mudrakovac | 3 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
05.09
11:00
Dedina
Padež
5
2
|
05.09.2021 11:00 | Dedina | 5 : 2 | Padež | |||||
05.09
11:00
Konjuh
Zmajevac
3
0
|
05.09.2021 11:00 | Konjuh | 3 : 0 | Zmajevac | |||||
05.09
16:00
Kapidžija
Polet
1
2
|
05.09.2021 16:00 | Kapidžija | 1 : 2 | Polet | |||||
05.09
16:00
Rasina
Žabare
1
2
|
05.09.2021 16:00 | Rasina | 1 : 2 | Žabare |
05.09
17:00
ObiliÄ
OFK Hajduk
1
2
|
05.09.2021 17:00 | ObiliÄ | 1 : 2 | OFK Hajduk | |||||
05.09
17:00
Susek
Moskva
9
0
|
05.09.2021 17:00 | Susek | 9 : 0 | Moskva | |||||
05.09
17:00
OFK Sirig
Borac
6
0
|
05.09.2021 17:00 | OFK Sirig | 6 : 0 | Borac | |||||
05.09
17:00
Hajduk (Ä)
Sloga
8
3
|
05.09.2021 17:00 | Hajduk (Ä) | 8 : 3 | Sloga | |||||
05.09
17:00
Titel
Äenej
0
2
|
05.09.2021 17:00 | Titel | 0 : 2 | Äenej | |||||
05.09
17:00
Hajduk (G)
MiletiÄ
1
0
|
05.09.2021 17:00 | Hajduk (G) | 1 : 0 | MiletiÄ | |||||
05.09
17:00
Proleter
BaÄka
0
0
|
05.09.2021 17:00 | Proleter | 0 : 0 | BaÄka |
05.09
16:30
Kupinovo
Kameni
0
2
|
05.09.2021 16:30 | Kupinovo | 0 : 2 | Kameni | |||||
05.09
16:30
Mladost 1935
Lovac
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Mladost 1935 | 2 : 0 | Lovac | |||||
05.09
16:30
Vitez
Sloven
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Vitez | 2 : 0 | Sloven |
05.09
16:30
Jedinstvo 2014
KSK Konak 1926
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
05.09
16:30
Proleter
Borac
4
6
|
05.09.2021 16:30 | Proleter | 4 : 6 | Borac | |||||
05.09
16:30
Zlatica
Sloga
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Zlatica | 4 : 0 | Sloga |
05.09
11:00
Provo 2015
Verko
3
2
|
05.09.2021 11:00 | Provo 2015 | 3 : 2 | Verko | |||||
05.09
11:00
Belpos
Skupljen 2013
2
3
|
05.09.2021 11:00 | Belpos | 2 : 3 | Skupljen 2013 | |||||
05.09
11:00
Bobovik
Mladost (Z)
9
0
|
05.09.2021 11:00 | Bobovik | 9 : 0 | Mladost (Z) | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo 2014
Petrovac 74
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo 2014 | 2 : 2 | Petrovac 74 | |||||
05.09
11:00
Torpedo
Hajduk
1
4
|
05.09.2021 11:00 | Torpedo | 1 : 4 | Hajduk |
05.09
16:30
Veliki Borak
VraniÄ
1
5
|
05.09.2021 16:30 | Veliki Borak | 1 : 5 | VraniÄ | |||||
05.09
16:30
OFK Borac
RuŔanj
0
2
|
05.09.2021 16:30 | OFK Borac | 0 : 2 | RuŔanj |
05.09
17:00
Azbest
Hajduk 1936
2
0
|
05.09.2021 17:00 | Azbest | 2 : 0 | Hajduk 1936 | |||||
05.09
17:00
Kremenac
Bukorovac
2
1
|
05.09.2021 17:00 | Kremenac | 2 : 1 | Bukorovac | |||||
05.09
17:00
Apolon 4
Jovanovac
2
2
|
05.09.2021 17:00 | Apolon 4 | 2 : 2 | Jovanovac |
05.09
17:00
Mladost 1925
Sloga Obrva
2
2
|
05.09.2021 17:00 | Mladost 1925 | 2 : 2 | Sloga Obrva | |||||
05.09
17:00
ZgodaÄica
Morava (M)
0
2
|
05.09.2021 17:00 | ZgodaÄica | 0 : 2 | Morava (M) | |||||
05.09
17:00
Mladost 1981
Å umadija
2
3
|
05.09.2021 17:00 | Mladost 1981 | 2 : 3 | Å umadija |
05.09
17:00
Borac (A)
Stara ÄarÅ”ija
3
6
|
05.09.2021 17:00 | Borac (A) | 3 : 6 | Stara ÄarÅ”ija |
05.09
11:00
Omladinac (V)
Beli Orlovi
0
3
|
05.09.2021 11:00 | Omladinac (V) | 0 : 3 | Beli Orlovi |
05.09
16:30
Jedinstvo
Borac
3
2
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Borac | |||||
05.09
16:30
Donji Petrovci
Polet
1
4
|
05.09.2021 16:30 | Donji Petrovci | 1 : 4 | Polet | |||||
05.09
16:30
FruŔkogorac
Hrtkovci
3
1
|
05.09.2021 16:30 | FruŔkogorac | 3 : 1 | Hrtkovci |
05.09
16:30
Borac
Vojvodina
3
4
|
05.09.2021 16:30 | Borac | 3 : 4 | Vojvodina | |||||
05.09
16:30
Planinac
Car UroÅ”
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Planinac | 2 : 2 | Car UroÅ” | |||||
05.09
16:30
Dunav
27. Oktobar
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Dunav | 2 : 1 | 27. Oktobar | |||||
05.09
16:30
Sloga (M)
Sloga (K)
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Sloga (M) | 3 : 0 | Sloga (K) |
05.09
16:30
PIK
Polet
2
2
|
05.09.2021 16:30 | PIK | 2 : 2 | Polet | |||||
05.09
16:30
Dinamo
TeleÄka
0
2
|
05.09.2021 16:30 | Dinamo | 0 : 2 | TeleÄka |
05.09
16:30
Dražmirovac
Kolonija
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Dražmirovac | 2 : 0 | Kolonija | |||||
05.09
16:30
Sloboda
Omladinac
8
0
|
05.09.2021 16:30 | Sloboda | 8 : 0 | Omladinac | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo
Mladi radnik
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
05.09
16:30
Belica
Dobra Voda
1
5
|
05.09.2021 16:30 | Belica | 1 : 5 | Dobra Voda | |||||
05.09
16:30
DomaÄin
Mladost
0
5
|
05.09.2021 16:30 | DomaÄin | 0 : 5 | Mladost | |||||
05.09
16:30
Napredak
OFK DragoŔevac
3
3
|
05.09.2021 16:30 | Napredak | 3 : 3 | OFK DragoŔevac |
05.09
11:00
Vukona
Strelac 001
3
2
|
05.09.2021 11:00 | Vukona | 3 : 2 | Strelac 001 | |||||
05.09
11:00
Zvizdar 2012
BuduÄnost 1995
3
0
|
05.09.2021 11:00 | Zvizdar 2012 | 3 : 0 | BuduÄnost 1995 | |||||
05.09
11:00
Vrelo
OFK Takovo
4
0
|
05.09.2021 11:00 | Vrelo | 4 : 0 | OFK Takovo | |||||
05.09
11:00
Gunjevac
Tulari
3
1
|
05.09.2021 11:00 | Gunjevac | 3 : 1 | Tulari | |||||
05.09
11:00
Brezovica
Dokmir
3
2
|
05.09.2021 11:00 | Brezovica | 3 : 2 | Dokmir |
05.09
16:30
Bratstvo
Napredak
0
2
|
05.09.2021 16:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Napredak | |||||
05.09
16:30
Omladinac
Jednota
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Jednota | |||||
05.09
16:30
SinÄeliÄ
Jedinstvo (M)
1
4
|
05.09.2021 16:30 | SinÄeliÄ | 1 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
05.09
16:30
GraniÄar
Borac
6
0
|
05.09.2021 16:30 | GraniÄar | 6 : 0 | Borac | |||||
05.09
16:30
OFK Bingula
Jedinstvo (lj)
2
1
|
05.09.2021 16:30 | OFK Bingula | 2 : 1 | Jedinstvo (lj) |
05.09
16:30
BSK
ŽelezniÄar
2
5
|
05.09.2021 16:30 | BSK | 2 : 5 | ŽelezniÄar | |||||
05.09
16:30
Istok 63
Napredak (St)
7
0
|
05.09.2021 16:30 | Istok 63 | 7 : 0 | Napredak (St) | |||||
05.09
16:30
Mladost
ISK Izvor
1
4
|
05.09.2021 16:30 | Mladost | 1 : 4 | ISK Izvor |
05.09
16:30
Jedinstvo
Sloboda
1
1
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloboda | |||||
05.09
16:30
Zemljoradnik
Moravac
3
4
|
05.09.2021 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 4 | Moravac | |||||
05.09
16:30
Heroj
PotoÄac
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Heroj | 2 : 1 | PotoÄac | |||||
05.09
16:30
Napredak (Sv)
BuduÄnost
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Napredak (Sv) | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
05.09
16:30
Razvitak
Hajduk
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Razvitak | 2 : 1 | Hajduk |
05.09
16:30
Kolonija
Voja GaÄiÄ
2
1
|
05.09.2021 16:30 | Kolonija | 2 : 1 | Voja GaÄiÄ | |||||
05.09
16:30
Jedinstvo
Borac
4
3
|
05.09.2021 16:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Borac | |||||
05.09
16:30
Tempo
BuduÄnost
3
4
|
05.09.2021 16:30 | Tempo | 3 : 4 | BuduÄnost |
05.09
16:30
OFK RadniÄki
Sloga
3
3
|
05.09.2021 16:30 | OFK RadniÄki | 3 : 3 | Sloga |
05.09
16:30
20. Oktobar
OFK Borac
1
3
|
05.09.2021 16:30 | 20. Oktobar | 1 : 3 | OFK Borac | |||||
05.09
16:30
OFK Polet
Mladost
0
0
|
05.09.2021 16:30 | OFK Polet | 0 : 0 | Mladost |
05.09
16:30
Mirko TomiÄ
Žika MarkoviÄ - UÄa
6
0
|
05.09.2021 16:30 | Mirko TomiÄ | 6 : 0 | Žika MarkoviÄ - UÄa | |||||
05.09
16:30
Sloga TOP
Borac 2016
1
2
|
05.09.2021 16:30 | Sloga TOP | 1 : 2 | Borac 2016 | |||||
05.09
16:30
Pek
Dunavac 1929
0
4
|
05.09.2021 16:30 | Pek | 0 : 4 | Dunavac 1929 | |||||
05.09
16:30
Polet
BaŔtovan 2015
5
3
|
05.09.2021 16:30 | Polet | 5 : 3 | BaŔtovan 2015 | |||||
05.09
16:30
Kumane
Mladost 1970
5
0
|
05.09.2021 16:30 | Kumane | 5 : 0 | Mladost 1970 |
05.09
11:00
Trnjaci 2021
Sloga (V)
5
2
|
05.09.2021 11:00 | Trnjaci 2021 | 5 : 2 | Sloga (V) | |||||
05.09
11:00
Kolubara (LP)
Tamnava
7
2
|
05.09.2021 11:00 | Kolubara (LP) | 7 : 2 | Tamnava |
05.09
10:00
Napredak
Atletiko
0
3
|
05.09.2021 10:00 | Napredak | 0 : 3 | Atletiko |
05.09
10:00
Vukovac 98
BuduÄnost (M)
3
1
|
05.09.2021 10:00 | Vukovac 98 | 3 : 1 | BuduÄnost (M) | |||||
05.09
10:00
Mlava (R)
Bliznak-MedveÄica
1
3
|
05.09.2021 10:00 | Mlava (R) | 1 : 3 | Bliznak-MedveÄica |
05.09
17:00
Mitros
Sremac (J)
5
0
|
05.09.2021 17:00 | Mitros | 5 : 0 | Sremac (J) | |||||
05.09
17:00
OFK Bosut
Borac (VR)
0
0
|
05.09.2021 17:00 | OFK Bosut | 0 : 0 | Borac (VR) | |||||
05.09
17:00
Sloga (Z)
Borac (R)
2
1
|
05.09.2021 17:00 | Sloga (Z) | 2 : 1 | Borac (R) |
05.09
17:00
Sloboda
Planinac
1
1
|
05.09.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Planinac |
05.09
16:30
Kosmajac
Selo Mladenovac
3
0
|
05.09.2021 16:30 | Kosmajac | 3 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
05.09
16:30
Sloga
Markovac
0
6
|
05.09.2021 16:30 | Sloga | 0 : 6 | Markovac | |||||
05.09
16:30
Omladinac
Borac
2
2
|
05.09.2021 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Borac |
05.09
11:00
Mladost VPD
KruŔevica
3
2
|
05.09.2021 11:00 | Mladost VPD | 3 : 2 | KruŔevica | |||||
05.09
16:00
Dvorane
Vratare
3
0
|
05.09.2021 16:00 | Dvorane | 3 : 0 | Vratare | |||||
05.09
16:00
Grkljane
Polet
1
1
|
05.09.2021 16:00 | Grkljane | 1 : 1 | Polet | |||||
05.09
16:00
Kaonik
BSK
1
0
|
05.09.2021 16:00 | Kaonik | 1 : 0 | BSK |
05.09
17:00
Omarska
ŽeljezniÄar Sport Team
1
0
|
05.09.2021 17:00 | Omarska | 1 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team |
05.09
16:30
Zvijezda
Gradina
2
0
|
05.09.2021 16:30 | Zvijezda | 2 : 0 | Gradina | |||||
05.09
16:30
GOÅ K
Jedinstvo
2
1
|
05.09.2021 16:30 | GOÅ K | 2 : 1 | Jedinstvo |
05.09
20:00
Jedinstvo
Cetinje
0
0
|
05.09.2021 20:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Cetinje | |||||
05.09
20:00
Bokelj
Berane
3
1
|
05.09.2021 20:00 | Bokelj | 3 : 1 | Berane | |||||
05.09
17:30
Igalo
Kom
3
0
|
05.09.2021 17:30 | Igalo | 3 : 0 | Kom | |||||
05.09
19:00
OFK Titograd
Arsenal
0
1
|
05.09.2021 19:00 | OFK Titograd | 0 : 1 | Arsenal |
05.09
16:30
Brskovo
Komovi
4
0
|
05.09.2021 16:30 | Brskovo | 4 : 0 | Komovi |
05.09
16:00
Crvena stijena
Karioke
6
1
|
05.09.2021 16:00 | Crvena stijena | 6 : 1 | Karioke | |||||
05.09
16:30
Ilarion
Olympico
9
0
|
05.09.2021 16:30 | Ilarion | 9 : 0 | Olympico | |||||
05.09
11:00
Polet Stars
Internacional
0
1
|
05.09.2021 11:00 | Polet Stars | 0 : 1 | Internacional | |||||
05.09
15:00
Drezga
Zabjelo
0
3
|
05.09.2021 15:00 | Drezga | 0 : 3 | Zabjelo | |||||
05.09
16:30
Adria
Zora
0
1
|
05.09.2021 16:30 | Adria | 0 : 1 | Zora | |||||
05.09
08:00
Ribnica
OFK NikÅ”iÄ
0
3
|
05.09.2021 08:00 | Ribnica | 0 : 3 | OFK NikÅ”iÄ |
05.09
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina
3
1
|
05.09.2021 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Vojvodina |
05.09
13:30
Borac 1926
Å umadija 1903
2
0
|
05.09.2021 13:30 | Borac 1926 | 2 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
05.09
13:30
Novi Pazar
Sloga (K)
5
0
|
05.09.2021 13:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Sloga (K) | |||||
05.09
13:30
GFK Sloboda
Javor
1
0
|
05.09.2021 13:30 | GFK Sloboda | 1 : 0 | Javor | |||||
05.09
13:30
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
2
1
|
05.09.2021 13:30 | Mladi radnik 1926 | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
05.09
13:30
Mladost (L)
Metalac (GM)
3
0
|
05.09.2021 13:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Metalac (GM) | |||||
05.09
13:30
Sunrise Å abac
Loznica
3
2
|
05.09.2021 13:30 | Sunrise Å abac | 3 : 2 | Loznica | |||||
05.09
13:30
Zlatibor
RadniÄki (V)
2
2
|
05.09.2021 13:30 | Zlatibor | 2 : 2 | RadniÄki (V) |
05.09
OFK RadniÄki
RadniÄki (P)
7
0
|
05.09.2021 | OFK RadniÄki | 7 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
05.09
Dinamo
OFK TopliÄanin
5
1
|
05.09.2021 | Dinamo | 5 : 1 | OFK TopliÄanin |
05.09
10:00
OFK BaÄka
Index
2
0
|
05.09.2021 10:00 | OFK BaÄka | 2 : 0 | Index |
05.09
10:00
RadniÄki (SM)
ŽelezniÄar
1
1
|
05.09.2021 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
05.09
12:00
Petrika
Petar PuaÄa
3
1
|
05.09.2021 12:00 | Petrika | 3 : 1 | Petar PuaÄa | |||||
05.09
10:00
Dinamo 1945
InÄija
3
3
|
05.09.2021 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 3 | InÄija | |||||
05.09
10:00
GFK Sloven
RadniÄki (Zr)
6
1
|
05.09.2021 10:00 | GFK Sloven | 6 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
05.09
10:00
OFK VrŔac
Omladinac
6
0
|
05.09.2021 10:00 | OFK VrŔac | 6 : 0 | Omladinac |
05.09
17:00
Zvezdara
IM Rakovica
0
0
|
05.09.2021 17:00 | Zvezdara | 0 : 0 | IM Rakovica | |||||
05.09
10:00
OFK Žarkovo
IMT 2
1
1
|
05.09.2021 10:00 | OFK Žarkovo | 1 : 1 | IMT 2 | |||||
05.09
09:30
BASK
Kolubara
6
3
|
05.09.2021 09:30 | BASK | 6 : 3 | Kolubara | |||||
05.09
10:00
RadniÄki
Bežanija
2
1
|
05.09.2021 10:00 | RadniÄki | 2 : 1 | Bežanija | |||||
05.09
13:00
Studentski Grad
Internacional
4
3
|
05.09.2021 13:00 | Studentski Grad | 4 : 3 | Internacional |
05.09
11:00
1. Maj
Mladost (BJ)
0
8
|
05.09.2021 11:00 | 1. Maj | 0 : 8 | Mladost (BJ) | |||||
05.09
12:00
OFK BeÄej 1918
RadniÄki (K)
4
1
|
05.09.2021 12:00 | OFK BeÄej 1918 | 4 : 1 | RadniÄki (K) |
05.09
10:00
RadniÄki (K)
Novi Pazar
0
1
|
05.09.2021 10:00 | RadniÄki (K) | 0 : 1 | Novi Pazar | |||||
05.09
10:00
OFK Senjak
Crnokosa
2
1
|
05.09.2021 10:00 | OFK Senjak | 2 : 1 | Crnokosa | |||||
05.09
10:00
KaraÄorÄe
Takovo
0
0
|
05.09.2021 10:00 | KaraÄorÄe | 0 : 0 | Takovo | |||||
05.09
10:00
BuduÄnost (A)
Jedinstvo Putevi
1
9
|
05.09.2021 10:00 | BuduÄnost (A) | 1 : 9 | Jedinstvo Putevi |
05.09
Stari Hrast 2018
Proleter 1947
3
0
|
05.09.2021 | Stari Hrast 2018 | 3 : 0 | Proleter 1947 | |||||
05.09
Skobalj
Landol
15
0
|
05.09.2021 | Skobalj | 15 : 0 | Landol | |||||
05.09
Crvena Zvezda Suvodol
Vožd 2020
3
0
|
05.09.2021 | Crvena Zvezda Suvodol | 3 : 0 | Vožd 2020 |
05.09
12:30
Partizan
RadniÄki (NB)
2
0
|
05.09.2021 12:30 | Partizan | 2 : 0 | RadniÄki (NB) | |||||
05.09
16:30
OLE
IMT
0
0
|
05.09.2021 16:30 | OLE | 0 : 0 | IMT | |||||
05.09
13:00
Lokomotiva
OFK Beograd
0
5
|
05.09.2021 13:00 | Lokomotiva | 0 : 5 | OFK Beograd | |||||
05.09
11:00
RFK GrafiÄar
Voždovac
6
1
|
05.09.2021 11:00 | RFK GrafiÄar | 6 : 1 | Voždovac |
05.09
11:00
Borac 1926
Å umadija 1903
3
0
|
05.09.2021 11:00 | Borac 1926 | 3 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
05.09
11:00
Novi Pazar
Sloga (K)
1
2
|
05.09.2021 11:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
05.09
11:00
GFK Sloboda
Javor
5
0
|
05.09.2021 11:00 | GFK Sloboda | 5 : 0 | Javor | |||||
05.09
11:00
Apolon 2018
Savacijum
5
3
|
05.09.2021 11:00 | Apolon 2018 | 5 : 3 | Savacijum | |||||
05.09
11:00
RadniÄki 1923
Metalac (GM)
4
3
|
05.09.2021 11:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 3 | Metalac (GM) | |||||
05.09
11:00
Sunrise Å abac
Loznica
1
2
|
05.09.2021 11:00 | Sunrise Å abac | 1 : 2 | Loznica | |||||
05.09
11:00
Apolon 4
Jedinstvo
1
1
|
05.09.2021 11:00 | Apolon 4 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.09
11:00
MaÄva
RadniÄki (V)
1
0
|
05.09.2021 11:00 | MaÄva | 1 : 0 | RadniÄki (V) |
05.09
TimoÄanin
Vlasina
2
1
|
05.09.2021 | TimoÄanin | 2 : 1 | Vlasina | |||||
05.09
BuduÄnost
Mineralac
3
1
|
05.09.2021 | BuduÄnost | 3 : 1 | Mineralac | |||||
05.09
Dinamo
Timok 1919
0
2
|
05.09.2021 | Dinamo | 0 : 2 | Timok 1919 | |||||
05.09
Real NiÅ”
Trayal
1
0
|
05.09.2021 | Real NiÅ” | 1 : 0 | Trayal |
05.09
12:00
OFK BaÄka
Index
4
0
|
05.09.2021 12:00 | OFK BaÄka | 4 : 0 | Index |
05.09
10:00
Podrinje
Proleter 2006
3
0
|
05.09.2021 10:00 | Podrinje | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
05.09
12:00
RadniÄki (SM)
ŽelezniÄar
4
1
|
05.09.2021 12:00 | RadniÄki (SM) | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
05.09
10:00
Petrika
Petar PuaÄa
7
2
|
05.09.2021 10:00 | Petrika | 7 : 2 | Petar PuaÄa | |||||
05.09
12:00
Dinamo 1945
InÄija
1
9
|
05.09.2021 12:00 | Dinamo 1945 | 1 : 9 | InÄija | |||||
05.09
10:00
ODR
RadniÄki (Zr)
1
1
|
05.09.2021 10:00 | ODR | 1 : 1 | RadniÄki (Zr) | |||||
05.09
12:00
OFK VrŔac
Omladinac
4
2
|
05.09.2021 12:00 | OFK VrŔac | 4 : 2 | Omladinac |
05.09
10:00
Borac (Å )
Mladost (L)
0
0
|
05.09.2021 10:00 | Borac (Å ) | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
05.09
10:00
OFK Kikinda
OFK Vrbas
2
3
|
05.09.2021 10:00 | OFK Kikinda | 2 : 3 | OFK Vrbas |
05.09
12:00
GFK Sloven
Cement
5
0
|
05.09.2021 12:00 | GFK Sloven | 5 : 0 | Cement |
05.09
11:00
Strmovo 1986
MaÄva (Å )
3
4
|
05.09.2021 11:00 | Strmovo 1986 | 3 : 4 | MaÄva (Å ) |
05.09
10:00
VGSK
SuŔica
2
1
|
05.09.2021 10:00 | VGSK | 2 : 1 | SuŔica | |||||
05.09
10:00
Mladi radnik 1926
RadniÄki 1923
6
1
|
05.09.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 6 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
05.09
10:00
Arsenal
Rudar (S)
3
1
|
05.09.2021 10:00 | Arsenal | 3 : 1 | Rudar (S) | |||||
05.09
10:00
Å umadija (A)
Smederevo 1924
0
4
|
05.09.2021 10:00 | Å umadija (A) | 0 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
05.09
10:00
Jasenica 2017
Äerdap
1
1
|
05.09.2021 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 1 | Äerdap | |||||
05.09
10:00
ŽelezniÄar
OPK Rudar 1933
|
05.09.2021 10:00 | ŽelezniÄar | : | OPK Rudar 1933 |
05.09
09:00
OFK Balkan
OFK Žarkovo
0
2
|
05.09.2021 09:00 | OFK Balkan | 0 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
05.09
13:00
Beograd
Bežanija
3
2
|
05.09.2021 13:00 | Beograd | 3 : 2 | Bežanija |
05.09
10:00
Sloga (BB)
Spartak 1976
0
0
|
05.09.2021 10:00 | Sloga (BB) | 0 : 0 | Spartak 1976 | |||||
05.09
10:00
Takovo
Sloboda (Ä)
1
0
|
05.09.2021 10:00 | Takovo | 1 : 0 | Sloboda (Ä) |
05.09
10:00
RadniÄki 1905
Tavankut
4
2
|
05.09.2021 10:00 | RadniÄki 1905 | 4 : 2 | Tavankut | |||||
05.09
14:00
Vinogradar
Preporod
2
0
|
05.09.2021 14:00 | Vinogradar | 2 : 0 | Preporod |
05.09
10:00
Zemun 2
BSK BorÄa
4
2
|
05.09.2021 10:00 | Zemun 2 | 4 : 2 | BSK BorÄa |
05.09
10:00
SuŔica
Å umadija 1903
2
1
|
05.09.2021 10:00 | SuŔica | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
05.09
10:00
Kosmet
Bubamara
2
6
|
05.09.2021 10:00 | Kosmet | 2 : 6 | Bubamara | |||||
05.09
10:00
Apolon 2018
Pazar Juniors
2
2
|
05.09.2021 10:00 | Apolon 2018 | 2 : 2 | Pazar Juniors | |||||
05.09
10:00
Kiker
Bane 1931
3
1
|
05.09.2021 10:00 | Kiker | 3 : 1 | Bane 1931 | |||||
05.09
10:00
AF AS Novi Pazar
Sport Klub 99
3
4
|
05.09.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | 3 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
05.09
10:00
Apolon 4
RadniÄki 1923
0
4
|
05.09.2021 10:00 | Apolon 4 | 0 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
05.09
12:00
Sloga (K)
Rudar (KM)
9
1
|
05.09.2021 12:00 | Sloga (K) | 9 : 1 | Rudar (KM) |
05.09
10:00
Takovo
Polimlje
2
3
|
05.09.2021 10:00 | Takovo | 2 : 3 | Polimlje | |||||
05.09
10:00
Sloboda (Ä)
GFK Sloboda
2
1
|
05.09.2021 10:00 | Sloboda (Ä) | 2 : 1 | GFK Sloboda | |||||
05.09
10:00
Sloga (P)
Javor Matis
2
1
|
05.09.2021 10:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Javor Matis | |||||
05.09
10:00
Metalac
Spartak 1976
6
0
|
05.09.2021 10:00 | Metalac | 6 : 0 | Spartak 1976 | |||||
05.09
10:00
Zlatibor
Mladost (L)
0
3
|
05.09.2021 10:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
05.09
10:00
GauÄosi
Jedinstvo Putevi
1
2
|
05.09.2021 10:00 | GauÄosi | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
05.09
10:00
Ares 2015
Borac 1926
1
5
|
05.09.2021 10:00 | Ares 2015 | 1 : 5 | Borac 1926 |
05.09
OFK RadniÄki
Lider MGM
5
0
|
05.09.2021 | OFK RadniÄki | 5 : 0 | Lider MGM |
05.09
10:00
CFK
TSC
0
4
|
05.09.2021 10:00 | CFK | 0 : 4 | TSC | |||||
05.09
10:00
Arena Su
Petar PuaÄa
4
0
|
05.09.2021 10:00 | Arena Su | 4 : 0 | Petar PuaÄa | |||||
05.09
14:00
RFK NS 1921
OFK Kikinda 1909
1
5
|
05.09.2021 14:00 | RFK NS 1921 | 1 : 5 | OFK Kikinda 1909 |
05.09
16:00
Sporto 023
Derby 2015
5
0
|
05.09.2021 16:00 | Sporto 023 | 5 : 0 | Derby 2015 | |||||
05.09
10:00
Proleter 2006
ODR
2
2
|
05.09.2021 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 2 | ODR | |||||
05.09
10:00
RadniÄki (Zr)
Omladinac
14
0
|
05.09.2021 10:00 | RadniÄki (Zr) | 14 : 0 | Omladinac | |||||
05.09
14:00
Petrika
Jedinstvo (SP)
5
0
|
05.09.2021 14:00 | Petrika | 5 : 0 | Jedinstvo (SP) |
05.09
13:00
RadniÄki (NB)
Crvena zvezda
1
6
|
05.09.2021 13:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 6 | Crvena zvezda | |||||
05.09
12:30
Zemun
Partizan
1
2
|
05.09.2021 12:30 | Zemun | 1 : 2 | Partizan |
05.09
10:00
ŽelezniÄar
Savacium
1
4
|
05.09.2021 10:00 | ŽelezniÄar | 1 : 4 | Savacium |
05.09
10:00
AF Duljaj
Jasenica 2017
11
0
|
05.09.2021 10:00 | AF Duljaj | 11 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
05.09
10:00
Soko 2015
RSK
0
7
|
05.09.2021 10:00 | Soko 2015 | 0 : 7 | RSK | |||||
05.09
10:00
Mladi radnik 1926
ŽelezniÄar
1
1
|
05.09.2021 10:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
05.09
10:00
Å umadija
Zvižd
6
0
|
05.09.2021 10:00 | Šumadija | 6 : 0 | Zvižd | |||||
05.09
10:00
AF ÄokiÄ
Cepelin 026
0
9
|
05.09.2021 10:00 | AF ÄokiÄ | 0 : 9 | Cepelin 026 | |||||
05.09
10:00
VGSK
PetliÄ SD 2006
5
1
|
05.09.2021 10:00 | VGSK | 5 : 1 | PetliÄ SD 2006 | |||||
05.09
10:00
Plana
Smederevo 1924
1
0
|
05.09.2021 10:00 | Plana | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
05.09
10:00
OPK Rudar 1933
Sloga 33
5
1
|
05.09.2021 10:00 | OPK Rudar 1933 | 5 : 1 | Sloga 33 |
05.09
10:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1905
5
3
|
05.09.2021 10:00 | Spartak ŽK | 5 : 3 | RadniÄki 1905 |
05.09
13:00
Milutinac
Å umadinac
3
0
|
05.09.2021 13:00 | Milutinac | 3 : 0 | Å umadinac |
05.09
10:00
TEK Sloga
Kolubara 1
0
3
|
05.09.2021 10:00 | TEK Sloga | 0 : 3 | Kolubara 1 | |||||
05.09
10:00
BuduÄnost (D)
Å F IvanÄa
3
6
|
05.09.2021 10:00 | BuduÄnost (D) | 3 : 6 | Å F IvanÄa | |||||
05.09
13:30
RadniÄki (R)
Lazarevac
0
3
|
05.09.2021 13:30 | RadniÄki (R) | 0 : 3 | Lazarevac |
05.09
10:00
Zadrugar
Ribnica
0
2
|
05.09.2021 10:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Ribnica | |||||
05.09
10:00
OFK Senjak
Omladinac
2
1
|
05.09.2021 10:00 | OFK Senjak | 2 : 1 | Omladinac | |||||
05.09
10:00
OFK OseÄina
OFK Divci
11
1
|
05.09.2021 10:00 | OFK OseÄina | 11 : 1 | OFK Divci | |||||
05.09
10:00
TeŔnjar Stari Grad
RadniÄki (V)
0
3
|
05.09.2021 10:00 | TeÅ”njar Stari Grad | 0 : 3 | RadniÄki (V) | |||||
05.09
10:00
Vojvode
POFK ŽelezniÄar
1
1
|
05.09.2021 10:00 | Vojvode | 1 : 1 | POFK ŽelezniÄar | |||||
05.09
10:00
Jedinstvo (Ub)
Pambukovica
4
0
|
05.09.2021 10:00 | Jedinstvo (Ub) | 4 : 0 | Pambukovica |
05.09
12:00
OFK Morava 2012
Junior
5
1
|
05.09.2021 12:00 | OFK Morava 2012 | 5 : 1 | Junior | |||||
05.09
12:00
Vukovi
OFK ParaÄin
1
6
|
05.09.2021 12:00 | Vukovi | 1 : 6 | OFK ParaÄin |
05.09
16:30
Meshkov Brest
Motor Zaporozhye
20
31
|
05.09.2021 16:30 | Meshkov Brest | 20 : 31 | Motor Zaporozhye | |||||
05.09
19:00
PPD Zagreb
Telekom Veszprem
29
31
|
05.09.2021 19:00 | PPD Zagreb | 29 : 31 | Telekom Veszprem |
05.09
16:00
Partizan 1953
RadniÄki
88
18
|
05.09.2021 16:00 | Partizan 1953 | 88 : 18 | RadniÄki |