XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
726 utakmica za dan Nedelja, 12 Septembar 2021


Fudbal

12.09
16:55
Kolubara
Novi Pazar
3
0
12.09.2021 16:55 3 : 0
12.09
16:55
Radni─Źki (N)
Vo┼żdovac
1
0
12.09.2021 16:55 1 : 0
12.09
19:00
Mladost
─îukari─Źki
0
0
12.09.2021 19:00 0 : 0
12.09
16:30
Budu─çnost
IMT
2
3
12.09.2021 16:30 2 : 3
IMT
12.09
16:30
Kabel
Zlatibor
1
1
12.09.2021 16:30 1 : 1
12.09
16:30
Loznica
OFK Ba─Źka
2
0
12.09.2021 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Rad
RFK Grafi─Źar
2
1
12.09.2021 16:30
Rad
2 : 1
12.09
16:30
In─Ĺija
OFK ┼Żarkovo
1
0
12.09.2021 16:30 1 : 0
12.09
16:00
Borac (S)
OFK Be─Źej 1918
3
3
12.09.2021 16:00 3 : 3
12.09
16:00
Sušica
Trep─Źa
0
0
12.09.2021 16:00 0 : 0
12.09
19:00
GFK Sloboda
Mladi radnik 1926
0
3
12.09.2021 19:00 0 : 3
12.09
16:00
Ra─Ĺevac
Sloga (K)
0
0
12.09.2021 16:00 0 : 0
12.09
16:00
RSK
Ma─Źva 1929
2
2
12.09.2021 16:00
RSK
2 : 2
12.09
10:00
Borac
Prva iskra
1
0
12.09.2021 10:00 1 : 0
12.09
16:00
Zvezdara
Ušće Novi Beograd
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Budu─çnost (P)
Meševo
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
GFK Jagodina
Radni─Źki (S)
0
1
12.09.2021 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Rembas
Hajduk Veljko
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Timo─Źanin
Radni─Źki (P)
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
OFK Brzi Brod
Vlasina
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Omladinac FAM
BAK
4
0
12.09.2021 16:00 4 : 0
BAK
12.09
16:00
Mladost
Kozara
0
0
12.09.2021 16:00 0 : 0
12.09
16:00
Vojvodina 1928
Crvena zvezda (RS)
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Podunavac
Hajduk
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Dunav
Sloboda
1
2
12.09.2021 16:00 1 : 2
12.09
10:00
Index
Cement
1
0
12.09.2021 10:00 1 : 0
12.09
16:00
Donji Srem 2015
Radni─Źki (NP)
0
0
12.09.2021 16:00 0 : 0
12.09
16:00
Tavankut
Senta
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Vojvodina (BG)
Mladost (T)
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Stanišić
Mladost (BP)
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Preporod
Njegoš
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
11:00
PKB
Komgrap
0
3
12.09.2021 11:00
PKB
0 : 3
12.09
16:00
Poštar Zvezdara
Zuce 2019
2
4
12.09.2021 16:00 2 : 4
12.09
16:00
Kosmaj
OFK Mladenovac
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Budu─çnost
Jošanica
0
3
12.09.2021 16:00 0 : 3
12.09
16:00
Kori─çani
Gru┼ża
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Polet
Šumadija (T)
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Polimlje
FAP
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
FAP
12.09
16:00
Sevojno
Parmenac
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Zlatar
Jasen
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Polet (T)
Polet (LJ)
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Jedinstvo (K)
Sloboda
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Prijevor
1
0
12.09.2021 11:00 1 : 0
12.09
16:00
Savinac
Omladinac
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
OFK Divci
Radni─Źki (V)
4
1
12.09.2021 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Zadrugar
Drina
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Borac
Mladost
0
1
12.09.2021 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Sloga (B)
OFK Napredak
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Mladi borac
Grizli ML
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
─Éerdap
Sloboda
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
OFK Mihajlovac
Rudar 2001
4
1
12.09.2021 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Sloga 33
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Rudar (S)
Morava
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Jedinstvo (GM)
Aluminijum
5
1
12.09.2021 16:00 5 : 1
12.09
16:00
Mladost (B)
Bukovik
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Rudar
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
6
12.09.2021 16:00 0 : 6
12.09
16:00
Malošište
OFK Napredak 1929
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Orljane
Delijski Vis
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Naša krila 1936
Mladost (M)
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Morava
Car Konstantin
0
1
12.09.2021 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Pukovac
OFK Niš
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Moravac Orion
┼Żitora─Ĺa
1
4
12.09.2021 16:00 1 : 4
12.09
16:00
─îekmin
OFK Alakince
4
0
12.09.2021 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Planta┼ża
Jedinstvo
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Jablanica
SFK Morava
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Radan
Trnovac
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
16:00
┼Żupa
Jedinstvo (M)
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Leva─Ź
Sloga (M)
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
OFK Lugomir
Blagotin
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Gradina
Morava 1918
1
3
12.09.2021 16:00 1 : 3
12.09
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Slatina
1
1
12.09.2021 11:00 1 : 1
12.09
13:00
Sloga
Lu┼żnica
1
4
12.09.2021 13:00 1 : 4
12.09
16:00
Naša Zvezda
Radni─Źki (S)
7
0
12.09.2021 16:00 7 : 0
12.09
16:00
Kordun
Bratstvo 2019
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Budu─çnost (P)
Budu─çnost (M)
4
1
12.09.2021 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Budu─çnost (G)
┼ŻAK
1
3
12.09.2021 16:00 1 : 3
12.09
16:00
Rusin
Vojvodina
4
2
12.09.2021 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Borac 46
Crvenka
4
3
12.09.2021 16:00 4 : 3
12.09
16:30
Jedinstvo
Ba─Źka 1923
1
2
12.09.2021 16:30 1 : 2
12.09
16:30
Petrovaradin
Crvena Zvezda
1
1
12.09.2021 16:30 1 : 1
12.09
16:30
Tatra
┼ŻSK
5
0
12.09.2021 16:30 5 : 0
12.09
16:00
Vulturul
Partizan (G)
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Dolina
Partizan (U)
4
1
12.09.2021 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Dolovo
Jedinstvo Stevi─ç
0
3
12.09.2021 16:00 0 : 3
12.09
16:00
Budu─çnost (A)
Spartak 1911
5
0
12.09.2021 16:00 5 : 0
12.09
16:00
Stari Tamiš
Potporanj
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Sloga (BNS)
Hajdu─Źica
0
0
12.09.2021 16:00 0 : 0
12.09
16:00
Fruškogorac
Borac (M)
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
16:00
Radni─Źki
GFK Sloven
1
5
12.09.2021 16:00 1 : 5
12.09
16:00
Sloga
Ljukovo
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Napredak
Podrinje
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
Sremac (V)
Jadran
0
5
12.09.2021 16:00 0 : 5
12.09
16:00
Sremac (De─Ź)
Hajduk
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Iskra
Sutjeska
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
─Éur─Ĺin
Jadran
3
3
12.09.2021 16:00 3 : 3
12.09
16:00
Ba─Źka
Obili─ç (Z)
0
4
12.09.2021 16:00 0 : 4
12.09
16:00
Ba─Źinac
Mladost 1948
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Jedinstvo
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Mladi radnik 1940
SASK
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Polet
Radnik
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Borac 1932
Glavaš
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
16:30
Mladi rudar 1954
Banja 1957
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Marjan
Omladinac (D.R.)
0
3
12.09.2021 16:30 0 : 3
12.09
16:30
Sloga (M)
Jasenica
6
0
12.09.2021 16:30 6 : 0
12.09
16:30
Vin─Źa
Trnava
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
Plaskovac
┼ŻSK
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Badnjevac
Lokomotiva
1
4
12.09.2021 16:30 1 : 4
12.09
16:30
BSK
Šumadinac 1913
0
2
12.09.2021 16:30
BSK
0 : 2
12.09
16:00
Brestovac
Rudna Glava
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
11:00
Klju─Ź
Nemetali
3
1
12.09.2021 11:00 3 : 1
12.09
16:00
Polom
Urovica
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Polet
Pore─Ź
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Blizna
Mala Vrbica
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
11:00
Miloševo
Radni─Źki (K)
0
1
12.09.2021 11:00 0 : 1
12.09
16:30
Umac
Polet
4
2
12.09.2021 16:30 4 : 2
12.09
16:30
OFK Brza
Progres
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Kumarevo 65
Vu─Źje
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Zlo─çudovo
Mladost
4
3
12.09.2021 16:30 4 : 3
12.09
16:30
Mladost 1959
BSK
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
BSK
12.09
16:30
Mladi borac
OFK Morava
4
2
12.09.2021 16:30 4 : 2
12.09
16:30
Sloga
Bobište
3
2
12.09.2021 16:30 3 : 2
12.09
16:30
Moravac
Real
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Jedinstvo (B)
2
1
12.09.2021 16:30 2 : 1
12.09
16:30
Sloboda
Veliko Trnjane
2
1
12.09.2021 16:30 2 : 1
12.09
16:00
Pobeda
Polet
4
1
12.09.2021 16:00 4 : 1
12.09
16:00
Jastrebac
Taskovi─çi
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Rad
Radni─Źki 1947
1
1
12.09.2021 16:00
Rad
1 : 1
12.09
16:00
Moravac
Bali─Źevac
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Zemljoradnik
Toplica
7
0
12.09.2021 16:00 7 : 0
12.09
16:30
Osni─ç
Trebi─Ź
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Grani─Źar
Kosovo
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Rudar (P)
Mid┼żor
1
2
12.09.2021 16:30 1 : 2
12.09
16:30
OFK Rtanj
Šljivar
5
0
12.09.2021 16:30 5 : 0
12.09
16:30
Omladinac
Rudar Vrška Čuka
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
FSU Kraljevica
Rtanj
1
3
12.09.2021 16:30 1 : 3
12.09
16:30
Radni─Źki 1946
Velika Jasikova
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:00
Vinogradar
Parunovac
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Ma─Źkovac
Rubin
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Kupci
─îitluk
5
1
12.09.2021 16:00 5 : 1
12.09
16:00
Bošnjane
Sloga (─ć)
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Sloga (L)
Sebe─Źevac
4
0
12.09.2021 16:00 4 : 0
12.09
16:00
FUD
13. April
3
1
12.09.2021 16:00
FUD
3 : 1
12.09
16:30
Mladost (L)
Vojvodina (NM)
3
2
12.09.2021 16:30 3 : 2
12.09
16:30
Rusanda
ASK
1
2
12.09.2021 16:30 1 : 2
ASK
12.09
16:30
Vojvodina (B)
Delija
4
1
12.09.2021 16:30 4 : 1
12.09
16:30
┼ŻFK Banat
Borac
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
┼ŻAK
Budu─çnost
3
2
12.09.2021 16:30 3 : 2
12.09
16:00
Kolare
Dragocvet
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Sloga
Juhor (G)
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Morava
Javor
5
2
12.09.2021 16:00 5 : 2
12.09
16:00
OFK Juhor 2016
Partizan (G)
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
GFK Tabane
Budu─çnost (─É)
1
3
12.09.2021 16:00 1 : 3
12.09
16:00
Napredak
Budu─çnost (M)
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:30
Šapine
┼Żitkovica 2017
4
1
12.09.2021 16:30 4 : 1
12.09
16:30
Rudar (Kr)
Sirakovo
6
2
12.09.2021 16:30 6 : 2
12.09
16:30
Krilaš
Borac (K)
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Borac (┼Ż)
Obili─ç
1
2
12.09.2021 16:30 1 : 2
12.09
16:30
┼Żelezni─Źar
Vihor
2
1
12.09.2021 16:30 2 : 1
12.09
16:30
Mladost (R)
Zvi┼żd
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:00
┼Żelju┼ía
Zadrugar
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
Dragoš
Pobeda
1
2
12.09.2021 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Mladost
Budu─çnost (Z)
5
4
12.09.2021 16:00 5 : 4
12.09
16:00
Beljina
Turbina
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Krtinska
Barajevo
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
OFK Budu─çnost
Šumadija
4
1
12.09.2021 16:00 4 : 1
12.09
18:00
BSK 1926
Strelac
1
1
12.09.2021 18:00 1 : 1
12.09
16:00
Omladinac
Lisovi─ç 1977
5
0
12.09.2021 16:00 5 : 0
12.09
16:00
Napredak
SUF Dubona
0
1
12.09.2021 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Rabrovac
Kalu─Ĺerica 1969
1
6
12.09.2021 16:00 1 : 6
12.09
16:00
Podunavac
Pudarci
0
0
12.09.2021 16:00 0 : 0
12.09
16:00
Šumadija 1962
Vr─Źin
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Velika Krsna
Zaklopa─Źa
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Dunavac
SUF Kova─Źevac 1956
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Dunav
Šećeranac Ada
3
3
12.09.2021 16:00 3 : 3
12.09
16:00
Umka
PKB Kovilovo
1
2
12.09.2021 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Beograd Karaburma
Milutinac
0
1
12.09.2021 16:00 0 : 1
12.09
16:00
Heroj Polet
Balkan Mirijevo
0
3
12.09.2021 16:00 0 : 3
12.09
11:00
Hajduk
Srem
4
0
12.09.2021 11:00 4 : 0
12.09
16:00
Jedinstvo
Kolonija
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
Srbija
Sloga (D)
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Mladost (P)
Košutnjak
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Šumadinac
Zastava
5
2
12.09.2021 16:00 5 : 2
12.09
16:00
Pobeda 1926
Kutlovo
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:30
ZSK
OFK Br─Ĺanac
0
5
12.09.2021 16:30
ZSK
0 : 5
12.09
16:30
Trli─ç
Iskra
2
1
12.09.2021 16:30 2 : 1
12.09
16:30
OFK Senjak
┼Żabari
1
1
12.09.2021 16:30 1 : 1
12.09
11:00
Toplica
OFK Ose─Źina
1
5
12.09.2021 11:00 1 : 5
12.09
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
Banjani
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Mladost (D)
Spartak 1924
1
0
12.09.2021 16:30 1 : 0
12.09
16:00
Proleter
Mladost
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
16:00
Radni─Źki 1936
Crvena zastava
4
0
12.09.2021 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Morava
Sloboda
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Palilulac
─îegar 1946
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:30
Draga─Źevo
Gorušica
1
1
12.09.2021 16:30 1 : 1
12.09
16:30
Prilike
Vo─çar
3
0
12.09.2021 16:30 3 : 0
12.09
16:30
Morava
Kej
2
2
12.09.2021 16:30 2 : 2
Kej
12.09
16:30
Orlovac 1932
Donja Vrbava
4
0
12.09.2021 16:30 4 : 0
12.09
16:30
Zadrugar
Rudar
2
3
12.09.2021 16:30 2 : 3
12.09
16:30
Jedinstvo (GG)
Napredak
0
4
12.09.2021 16:30 0 : 4
12.09
16:30
Šumadija
Mladost
0
0
12.09.2021 16:30 0 : 0
12.09
16:30
Radnik
Tavnik
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Ribnica
OFK Ras
1
0
12.09.2021 16:30 1 : 0
12.09
16:30
OFK Progorelica
Mladost (V)
2
1
12.09.2021 16:30 2 : 1
12.09
16:30
Zvezda
Mataruge
4
1
12.09.2021 16:30 4 : 1
12.09
16:30
Omladinac (NS)
Napredak
0
2
12.09.2021 16:30 0 : 2
12.09
11:00
Proleter
Jedinstvo 2017
2
0
12.09.2021 11:00 2 : 0
12.09
16:30
Koštampolje
Ibar
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:00
Jedinstvo (MZ)
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Gu─Źevo 1929
Majur
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
Drina
Lipolist
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
16:00
Cer
Podrinje
1
0
12.09.2021 16:00
Cer
1 : 0
12.09
16:00
Hajduk Stanko
Radni─Źki (Ko)
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Rudar
Milan Orli─ç
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
Sloga
Vidojevica
4
0
12.09.2021 16:00 4 : 0
12.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Radni─Źki (Kl)
1
2
12.09.2021 16:00 1 : 2
12.09
16:00
OFK Kotroman
Avijati─Źar Vranjani
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Se─Źica
Je┼żevica
1
6
12.09.2021 16:00 1 : 6
12.09
16:00
Omladinac
Polet
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Plavi Tok
Jedinstvo
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Lazarica
Prvi partizan
6
0
12.09.2021 16:00 6 : 0
12.09
16:00
Peru─çac
Tara
3
1
12.09.2021 16:00 3 : 1
12.09
13:00
─îajetina
Višesava
0
0
12.09.2021 13:00 0 : 0
12.09
15:30
Mineralac
Lugina
3
3
12.09.2021 15:30 3 : 3
12.09
15:30
Levosoje
Mladost (S)
5
2
12.09.2021 15:30 5 : 2
12.09
15:30
Mladost (B)
Vihor
3
0
12.09.2021 15:30 3 : 0
12.09
15:30
─îelik
BSK Bujanovac
0
3
12.09.2021 15:30 0 : 3
12.09
15:30
FSU Ju┼żna pruga
Pavlovac
2
5
12.09.2021 15:30 2 : 5
12.09
11:00
Stari drugari
OFK Povlen
5
0
12.09.2021 11:00 5 : 0
12.09
11:00
Lukavac
Polet
0
4
12.09.2021 11:00 0 : 4
12.09
11:00
Jadar 2013
Tešnjar
3
1
12.09.2021 11:00 3 : 1
12.09
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Kolubara 2
4
1
12.09.2021 11:00 4 : 1
12.09
11:00
Mali korak
Junior Novo Naselje
2
1
12.09.2021 11:00 2 : 1
12.09
11:00
Popadi─ç
Kotešica
0
1
12.09.2021 11:00 0 : 1
12.09
11:00
Rakac Stave
Rajac
0
1
12.09.2021 11:00 0 : 1
12.09
16:00
Grani─Źar
Omladinac (B)
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
12.09
16:00
Zadrugar
OFK Od┼żaci
2
7
12.09.2021 16:00 2 : 7
12.09
16:00
BSK
Dinamo 1923
4
0
12.09.2021 16:00
BSK
4 : 0
12.09
16:00
Hajduk
Kula
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
Mladost
Terekveš
1
1
12.09.2021 16:00 1 : 1
12.09
16:00
Polet
Omladinac (D)
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Donji Kopaonik
┼Żupski biseri
4
2
12.09.2021 16:00 4 : 2
12.09
13:00
Omladinac
Vinogradar
1
0
12.09.2021 13:00 1 : 0
12.09
16:00
Kamenorezac 76
Mladost
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
Glogonj
Radni─Źki (B)
1
0
12.09.2021 16:00 1 : 0
12.09
16:00
BSK Bavanište
Pobeda
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Omladinac (D)
Mundial
4
2
12.09.2021 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Omladinac 1927
Unirea
3
3
12.09.2021 16:00 3 : 3
12.09
16:30
Šarbane
Pepeljevac
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Mladost (V)
Polet (DL)
0
0
12.09.2021 16:30 0 : 0
12.09
16:30
Joševa
Pambukovica
2
3
12.09.2021 16:30 2 : 3
12.09
16:30
─îu─Źuge
Polet (T)
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
OFK Paljuvi
Nepri─Źava
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
Tvrdojevac
Jedinstvo (M)
3
2
12.09.2021 16:30 3 : 2
12.09
16:30
Ratkovac
Sovljak
0
0
12.09.2021 16:30 0 : 0
12.09
16:30
PSK Putinci
Krušedol
1
5
12.09.2021 16:30 1 : 5
12.09
16:30
Grani─Źar (O)
Rudar
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
Jedinstvo
Polet
0
0
12.09.2021 16:30 0 : 0
12.09
16:00
Fruškogorac
Srem
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:30
Napredak
─îSK ─îortanovci
6
1
12.09.2021 16:30 6 : 1
12.09
16:30
Hajduk 1932
Šumar
0
4
12.09.2021 16:30 0 : 4
12.09
16:00
Potisje
Zadrugar
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Partizan
Bile─çanin
2
3
12.09.2021 16:00 2 : 3
12.09
16:00
Lehel
Tamiš
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Mladost
Tisa 1933
5
2
12.09.2021 16:00 5 : 2
12.09
16:00
MSK
OFK Staji─çevo
0
3
12.09.2021 16:00
MSK
0 : 3
12.09
16:00
Naftagas
OFK Gradnulica
1
5
12.09.2021 16:00 1 : 5
12.09
16:00
Radni─Źki 1911
OFK Klek
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
11:00
Badince
Radni─Źki (P)
0
2
12.09.2021 11:00 0 : 2
12.09
16:00
Sloga
Luk
3
2
12.09.2021 16:00 3 : 2
Luk
12.09
16:00
TE Gu─Źevo
Jadar 1961
2
2
12.09.2021 16:00 2 : 2
12.09
16:00
Antimon
7. Juli
4
2
12.09.2021 16:00 4 : 2
12.09
16:00
Velika Reka
Mladost (DB)
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Jedinstvo
Studenac
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Jelav
Prva Iskra
0
1
12.09.2021 16:00 0 : 1
12.09
16:30
Partizan
Skela
1
3
12.09.2021 16:30 1 : 3
12.09
16:30
Posavina
Borac
1
1
12.09.2021 16:30 1 : 1
12.09
16:30
Jedinstvo
Polet
1
2
12.09.2021 16:30 1 : 2
12.09
16:30
Munja
OFK Zabre┼żje
0
4
12.09.2021 16:30 0 : 4
12.09
16:30
Duboko
Rvati
0
2
12.09.2021 16:30 0 : 2
12.09
16:30
Omladinac
Radni─Źki
1
0
12.09.2021 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Rudar
Donja Mutnica
1
1
12.09.2021 16:30 1 : 1
12.09
16:30
Sloga
Sin─Ĺeli─ç
0
2
12.09.2021 16:30 0 : 2
12.09
16:30
Pomoravlje
Planinac
6
2
12.09.2021 16:30 6 : 2
12.09
16:00
Busije
Novi Beograd
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
16:00
Velika Moštanica
Borac
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
16:00
BUSK
┼Żeleznik 1930
0
2
12.09.2021 16:00 0 : 2
12.09
11:00
13. maj
Rekreativo 011
1
2
12.09.2021 11:00 1 : 2
12.09
16:00
Šumadinac
Miljakovac
2
0
12.09.2021 16:00 2 : 0
12.09
10:00
Be┼żanija
Zmaj Novi grad
1
1
12.09.2021 10:00 1 : 1
12.09
16:00
Bratstvo
OFK Crvenka
1
2
12.09.2021 16:00 1 : 2
12.09
16:00
Lepušnica
Resnik
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Pionir
OFK Lug 2020
2
1
12.09.2021 16:00 2 : 1
12.09
16:00
Avala 1939
Mladi proleter
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
16:00
Minel
Sveti Stefan
3
0
12.09.2021 16:00 3 : 0
12.09
11:00
Seljak
Jadran
0
1
12.09.2021 11:00 0 : 1
12.09
16:00
21. oktobar
Dobra─Źa
8
2
12.09.2021 16:00 8 : 2
12.09
11:00
Kragujevac
─ćava
6
4
12.09.2021 11:00 6 : 4
12.09
16:00
OFK Bagremar
OFK ┼Że┼żelj
1
3
12.09.2021 16:00 1 : 3
12.09
16:30
Partizan
Feniks
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
BSK
Mladost (P)
6
1
12.09.2021 16:30
BSK
6 : 1
12.09
16:30
Sloga
Borac
1
0
12.09.2021 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Šumadija
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
12.09.2021 16:30 3 : 1
12.09
16:30
Morava
GFK Strelište
0
1
12.09.2021 16:30 0 : 1
12.09
16:30
Mladost (K)
Šantarovac
1
0
12.09.2021 16:30 1 : 0
12.09
16:30
Mladost (G)
Bratstvo
2
0
12.09.2021 16:30 2 : 0
12.09
16:30
Vinora─Źa
Vinogradar
2
1
12.09.2021 16:30 2 : 1
12.09
16:30
Trnava
Šumadinac
7
0
12.09.2021 16:30 7 : 0
12.09
16:30
Osaonica
Mladost (T)
1
1
12.09.2021 16:30