XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 561 utakmica za dan
Subota, 18 Septembar 2021


Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
18.09.2021 16:00
OFK Bečej 1918
1 : 2
OFK Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
18.09.2021 16:00
Radnički (Zr)
0 : 1
Feniks 1995
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
18.09.2021 16:00
Dinamo 1945
1 : 2
Radnički 1912
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
18.09.2021 16:00
OFK Stari Grad
0 : 1
1. Maj Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 2
Hajduk 1912
Kula
18.09.2021 16:00
Jedinstvo (SP)
5 : 2
Hajduk 1912
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
18.09.2021 16:00
Sloga (P)
2 : 1
Mačva 1929
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
RSK
Rabrovo
18.09.2021 16:00
Smederevo 1924
3 : 0
RSK
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Jedinstvo
Ub
18.09.2021 16:00
Sloga (K)
0 : 1
Jedinstvo
Real
Podunavci
1 : 1
Rađevac
Krupanj
18.09.2021 16:00
Real
1 : 1
Rađevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Budućnost (A)
Arilje
18.09.2021 16:00
Mladi radnik 1926
2 : 1
Budućnost (A)
Borac 1926
Čačak
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
18.09.2021 16:00
Borac 1926
1 : 0
GFK Sloboda
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
18.09.2021 16:00
Trepča
0 : 0
Takovo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Sušica
Kragujevac
18.09.2021 16:00
Sloga (BB)
1 : 2
Sušica
Leštane
Leštane
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
18.09.2021 16:00
Leštane
0 : 1
Radnički (O)
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
18.09.2021 16:00
Radnički (NB)
0 : 1
BSK Borča
Prva iskra
Barič
2 : 1
Zemun
Zemun
18.09.2021 11:00
Prva iskra
2 : 1
Zemun
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Borac
Lazarevac
18.09.2021 11:00
Teleoptik
3 : 0
Borac
Meševo
Meševo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
18.09.2021 16:00
Meševo
1 : 2
Vlasina
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
18.09.2021 16:00
Sloga (L)
1 : 1
OFK Brzi Brod
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
18.09.2021 16:00
Kozara
2 : 0
Vojvodina 1928
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Mladost
Omoljica
18.09.2021 16:00
Jedinstvo (BK)
2 : 0
Mladost
Sloga
Plandište
1 : 2
Naftagas
Elemir
18.09.2021 16:00
Sloga
1 : 2
Naftagas
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 4
Begej
Žitište
18.09.2021 16:00
Crvena zvezda (VS)
0 : 4
Begej
BAK
Bela Crkva
0 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
18.09.2021 16:00
BAK
0 : 4
Sloboda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Omladinac FAM
Botoš
18.09.2021 16:00
Jedinstvo (V)
3 : 1
Omladinac FAM
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
18.09.2021 16:00
Radnički (NP)
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Cement
Beočin
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
18.09.2021 16:00
Cement
1 : 1
Donji Srem
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Index
Novi Sad
18.09.2021 16:00
Mladost
1 : 2
Index
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Veternik
Veternik
18.09.2021 16:00
Jedinstvo
3 : 0
Veternik
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Podunavac
Belegiš
18.09.2021 16:00
Radnički (Š)
0 : 1
Podunavac
Senta
Senta
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
18.09.2021 16:00
Senta
2 : 1
Njegoš
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Bajša
Bajša
18.09.2021 16:00
Bačka 1901
1 : 1
Bajša
Napredak
Medoševac
2 : 4
Zvezda
Konatice
18.09.2021 16:00
Napredak
2 : 4
Zvezda
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Sremčica
Sremčica
18.09.2021 16:00
Lokomotiva
0 : 2
Sremčica
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Sinđelić
Beograd
18.09.2021 16:00
OFK Mladenovac
1 : 0
Sinđelić
Gruža
Gruža
1 : 0
Polet
Ratina
18.09.2021 16:00
Gruža
1 : 0
Polet
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
18.09.2021 16:00
Šumadija 1903
1 : 0
Korićani
Karađorđe
Ribnica
5 : 1
Sloboda
Grbice
18.09.2021 16:00
Karađorđe
5 : 1
Sloboda
Sloboda
Čačak
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
18.09.2021 16:00
Sloboda
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Parmenac
Parmenac
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
18.09.2021 16:00
Parmenac
0 : 4
Zlatar
FAP
Priboj
2 : 1
Sevojno
Sevojno
18.09.2021 16:00
FAP
2 : 1
Sevojno
Cer
Petkovica
1 : 7
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
18.09.2021 16:00
Cer
1 : 7
Budućnost Krušik 2014
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
18.09.2021 16:00
Radnički (V)
2 : 1
Zadrugar
Karađorđe
Topola
0 : 1
Sloga (B)
Batočina
18.09.2021 16:00
Karađorđe
0 : 1
Sloga (B)
Morava
Velika Plana
1 : 3
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
18.09.2021 16:00
Morava
1 : 3
Pomoravlje 1946
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
18.09.2021 16:00
Rudar 2001
0 : 2
Sloga 33
Sloboda
Lipe
0 : 3
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
18.09.2021 16:00
Sloboda
0 : 3
OFK Mihajlovac
Grizli ML
Saranovo
1 : 0
Đerdap
Golubac
18.09.2021 16:00
Grizli ML
1 : 0
Đerdap
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
18.09.2021 16:00
Šumadija
1 : 0
Mladi borac
OFK Sinđelić
Niš
4 : 0
Malošište
Malošište
18.09.2021 16:00
OFK Sinđelić
4 : 0
Malošište
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
18.09.2021 16:00
Nebeski Andjeli
1 : 2
Pusta Reka
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Radan
Lebane
18.09.2021 16:00
SFK Morava
2 : 0
Radan
OFK Alakince
Alakince
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
18.09.2021 16:00
OFK Alakince
2 : 2
Plantaža
Morava 1918
Ćuprija
0 : 4
Sloga (D)
Despotovac
18.09.2021 16:00
Morava 1918
0 : 4
Sloga (D)
Blagotin
Poljna
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
18.09.2021 16:00
Blagotin
1 : 2
Trstenik PPT
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
18.09.2021 16:00
Rajko Mitić
2 : 3
Jedinstvo (P)
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Dunav
Prahovo
18.09.2021 16:00
Đerdap
1 : 1
Dunav
Zvezda
Blato
1 : 2
Ozren
Sokobanja
18.09.2021 16:00
Zvezda
1 : 2
Ozren
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
18.09.2021 16:00
OFK Knjaz
1 : 0
Balkanski
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
18.09.2021 16:00
Lužnica
2 : 1
Brodoremont
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
18.09.2021 16:00
Radnički (S)
0 : 2
Radnički 1918
Crvenka
Crvenka
1 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
18.09.2021 16:00
Crvenka
1 : 3
Borac (BG)
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Borac 46
Obrovac
18.09.2021 16:00
Vojvodina
1 : 1
Borac 46
ŽAK
Sombor
1 : 1
Polet
Karavukovo
18.09.2021 16:00
ŽAK
1 : 1
Polet
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 0
Budućnost (P)
Parage
18.09.2021 16:00
Bratstvo 2019
4 : 0
Budućnost (P)
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 2
Tatra
Kisač
18.09.2021 16:30
Crvena Zvezda
0 : 2
Tatra
Slavija
Novi Sad
4 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
18.09.2021 16:30
Slavija
4 : 0
Petrovaradin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
18.09.2021 16:00
Jedinstvo Stević
0 : 0
Budućnost (A)
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Dolovo
Dolovo
18.09.2021 16:00
Partizan (U)
3 : 2
Dolovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Železničar
Inđija
18.09.2021 16:00
Podrinje
1 : 1
Železničar
GFK Sloven
Ruma
1 : 1
Sloga
Voganj
18.09.2021 16:00
GFK Sloven
1 : 1
Sloga
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
18.09.2021 16:00
Partizan
2 : 0
Fruškogorac
Sloga
Ostojićevo
2 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
18.09.2021 16:00
Sloga
2 : 2
OFK Vrbas
Proleter
Ravno Selo
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
18.09.2021 16:00
Proleter
1 : 1
Radnički 1905
Jadran
Feketić
2 : 2
Bačka
Mol
18.09.2021 16:00
Jadran
2 : 2
Bačka
AFK
Ada
2 : 1
Iskra
Kucura
18.09.2021 16:00
AFK
2 : 1
Iskra
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
18.09.2021 16:00
Srbobran
2 : 0
Tornjoš
Petlić SD 026
Smederevo
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
18.09.2021 15:30
Petlić SD 026
0 : 0
Osipaonica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 3
Sloga
Lugavčina
18.09.2021 15:30
Jasenica 2017
1 : 3
Sloga
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 0
Blizna
Blizna
18.09.2021 16:00
Šarbanovac
2 : 0
Blizna
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
BSK
Bukovče
18.09.2021 16:00
Poreč
2 : 0
BSK
Rudna Glava
Rudna Glava
6 : 0
Ključ
Podvrška
18.09.2021 16:00
Rudna Glava
6 : 0
Ključ
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Rad
Merošina
18.09.2021 16:00
Svrljig
2 : 1
Rad
Polet
Radevac
1 : 2
Jastrebac
Tešica
18.09.2021 16:00
Polet
1 : 2
Jastrebac
Rtanj
Boljevac
8 : 1
Hajduk
Rujevica
18.09.2021 16:00
Rtanj
8 : 1
Hajduk
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 3
FSU Kraljevica
Zaječar
18.09.2021 16:00
Rudar Vrška Čuka
3 : 3
FSU Kraljevica
Midžor
Kalna
5 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
18.09.2021 16:00
Midžor
5 : 2
OFK Rtanj
Rubin
Donji Stupanj
0 : 4
Kupci
Kupci
18.09.2021 20:00
Rubin
0 : 4
Kupci
Delija
Mokrin
0 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
18.09.2021 16:00
Delija
0 : 2
ŽFK Banat
Partizan (G)
Glogovac
3 : 1
GFK Tabane
Jagodina
18.09.2021 15:30
Partizan (G)
3 : 1
GFK Tabane
Omladinac (Š)
Šetonje
7 : 1
Sloga (L)
Lučica
18.09.2021 16:00
Omladinac (Š)
7 : 1
Sloga (L)
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Vihor
Маljurevac
18.09.2021 16:00
Zvižd
2 : 0
Vihor
Napredak
Izvor
5 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
18.09.2021 15:30
Napredak
5 : 1
Vladimir Durković
Zadrugar
Krupac
0 : 0
Dragoš
Pirot
18.09.2021 15:30
Zadrugar
0 : 0
Dragoš
Strelac
Mislođin
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
18.09.2021 16:00
Strelac
0 : 2
Omladinac
Šumadija
Šopić
1 : 5
BSK 1926
Baćevac
18.09.2021 16:00
Šumadija
1 : 5
BSK 1926
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
18.09.2021 16:00
Barajevo
3 : 0
Dimitrije Tucović
Milutinac
Zemun
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
18.09.2021 16:00
Milutinac
0 : 2
Heroj Polet
Rakovica
Beograd
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
18.09.2021 10:30
Rakovica
1 : 2
Dunav
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
18.09.2021 16:00
Bratstvo 1975
1 : 3
Pobeda 1926
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
18.09.2021 16:00
Sloga (D)
2 : 1
Mladost (P)
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
18.09.2021 16:00
Kolonija
0 : 1
Srbija
Spartak 1924
Ljig
6 : 0
ZSK
Valjevo
18.09.2021 16:00
Spartak 1924
6 : 0
ZSK
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 2
Trlić
Trlić
18.09.2021 16:00
OFK Brđanac
2 : 2
Trlić
Ovčar
Markovica
1 : 1
Slatina
Slatina
18.09.2021 16:30
Ovčar
1 : 1
Slatina
Mladost (V)
Vrdila
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
18.09.2021 16:30
Mladost (V)
2 : 0
Zvezda
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Lazarica
Prilipac
18.09.2021 16:00
Crnokosa
4 : 0
Lazarica
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
18.09.2021 15:30
Mladost (S)
2 : 1
Mladost (B)
Rajac
Kadina Luka
7 : 0
Dračić 2018
Dračić
18.09.2021 16:00
Rajac
7 : 0
Dračić 2018
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 5
Popadić
Popadić
18.09.2021 16:00
Junior Novo Naselje
3 : 5
Popadić
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
18.09.2021 00:00
Omladinac (D)
0 : 0
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Polet
Sivac
18.09.2021
Terekveš
2 : 1
Polet
Kula
Kula
2 : 1
Mladost
Kruščić
18.09.2021
Kula
2 : 1
Mladost
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Hajduk
Stapar
18.09.2021
Dinamo 1923
1 : 0
Hajduk
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
18.09.2021
OFK Odžaci
2 : 0
BSK
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
18.09.2021
Omladinac (B)
3 : 0
Zadrugar
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Gornji Katun
18.09.2021 15:30
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Garevina
Garevina
1 : 3
Polet 57
Milutovac
18.09.2021 15:30
Garevina
1 : 3
Polet 57
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
18.09.2021 15:30
Mladost
2 : 0
Poljoprivrednik
Vinogradar
Riljac
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
18.09.2021 15:30
Vinogradar
3 : 2
Kamenorezac 76
Varvarin
Varvarin
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
18.09.2021 15:30
Varvarin
0 : 3
Omladinac
Rudar
Vrdnik
2 : 0
Jedinstvo
Platičevo
18.09.2021 16:00
Rudar
2 : 0
Jedinstvo
OFK Klek
Klek
6 : 4
Potisje
Knićanin
18.09.2021 16:00
OFK Klek
6 : 4
Potisje
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
Partizan
Tomaševac
18.09.2021 16:00
Zadrugar
6 : 0
Partizan
Radnički (P)
Pertate
5 : 0
Navalin
Navalin
18.09.2021 16:30
Radnički (P)
5 : 0
Navalin
Luk
Voćnjak
7 : 2
Sinđelić
Lipnica
18.09.2021 15:30
Luk
7 : 2
Sinđelić
Rojkovac
Obrenovac
7 : 1
Rvati
Obrenovac
18.09.2021 14:30
Rojkovac
7 : 1
Rvati
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
18.09.2021 15:30
OFK Zabrežje
2 : 0
Duboko
Pobednik
Piroman
5 : 0
Partizan
Draževac
18.09.2021 15:30
Pobednik
5 : 0
Partizan
Planinac
Panjevac
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
18.09.2021 15:30
Planinac
1 : 2
Omladinac
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
18.09.2021 15:30
Beljanica
2 : 2
Pomoravlje
Stanovo 1941
Stanovo
3 : 2
Seljak
Cvetojevac
18.09.2021 16:00
Stanovo 1941
3 : 2
Seljak
Jedinstvo
Oplanić
0 : 2
Karađorđe
Vučić
18.09.2021 16:30
Jedinstvo
0 : 2
Karađorđe
GFK Strelište
Jagodina
1 : 2
Mladost (T)
Tečić
18.09.2021 15:30
GFK Strelište
1 : 2
Mladost (T)
Šumadinac
Dragovo
2 : 5
Osaonica
Bagrdan
18.09.2021 15:30
Šumadinac
2 : 5
Osaonica
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
18.09.2021 15:30
Kupinovac
3 : 0
Mladost (G)
Tvrđava
Bač
6 : 0
Kulpin
Kulpin
18.09.2021 16:00
Tvrđava
6 : 0
Kulpin
Mlada krila
Metikoši
0 : 4
Jedinstvo (G)
Godačica
18.09.2021 16:30
Mlada krila
0 : 4
Jedinstvo (G)
Real Niš
Niš
1 : 2
Novoselac
Novo Selo
18.09.2021 16:00
Real Niš
1 : 2
Novoselac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 4
2. Oktobar
Kumane
18.09.2021 16:00
Jedinstvo (NB)
2 : 4
2. Oktobar
Čačak 94
Čačak
4 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
18.09.2021 00:00
Čačak 94
4 : 0
Gavrilo Princip
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 1
Mladi Borac
Majilovac
18.09.2021 16:00
OFK Braničevo
1 : 1
Mladi Borac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
18.09.2021 16:00
Bata Bulić
3 : 1
Jedinstvo (S)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
18.09.2021 16:00
Trgovački
0 : 1
Zadrugar 1947
Nišavac
Staničenje
4 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
18.09.2021 15:30
Nišavac
4 : 0
Veliki Suvodol
Mladost (MS)
Mali Suvodol
1 : 0
Padež
Petrovac
18.09.2021 15:30
Mladost (MS)
1 : 0
Padež
Tempo
Mozgovo
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
18.09.2021 16:00
Tempo
3 : 1
Ratar
Potisje
Kanjiža
8 : 0
Tromeđa
Majdan
18.09.2021 16:00
Potisje
8 : 0
Tromeđa
Omladinac 1977
Arbanasce
9 : 5
Dobrič 1974
Brest
18.09.2021 10:00
Omladinac 1977
9 : 5
Dobrič 1974
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Budućnost 1948
Ratari
18.09.2021 15:30
Cerovac 2013
0 : 0
Budućnost 1948
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 4
Rtanj
Vrmdža
18.09.2021 16:00
Sloboda 2013
3 : 4
Rtanj
Makrešane
Makrešane
1 : 2
Padež
Padež
18.09.2021 15:30
Makrešane
1 : 2
Padež
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Borac
Rakovac
18.09.2021 16:30
Železničar
1 : 1
Borac
Rekreativo
Zabrežje
3 : 4
Ljubinić
Ljubinić
18.09.2021 15:30
Rekreativo
3 : 4
Ljubinić
Borba
Cvetojevac
0 : 5
Azbest
Stragari
18.09.2021 16:00
Borba
0 : 5
Azbest
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 1
Sloga Obrva
Obrva
18.09.2021 16:30
Milakovac 2018
3 : 1
Sloga Obrva
Mladost 1981
Štulac
1 : 4
Morava (M)
Mrsać
18.09.2021 16:30
Mladost 1981
1 : 4
Morava (M)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
18.09.2021 16:30
Bogutovačka Banja
0 : 3
Stara Čaršija
Gradac
Pločnik
0 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
18.09.2021 15:30
Gradac
0 : 3
Beli Orlovi
Šampion 2013
Bošnjane
2 : 1
Bresno Polje
Bresno Polje
18.09.2021 16:00
Šampion 2013
2 : 1
Bresno Polje
Napredak
Staro Lanište
1 : 5
Dobra Voda
Dobra Voda
18.09.2021 15:30
Napredak
1 : 5
Dobra Voda
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 4
Mladost
Bukovče
18.09.2021 15:30
OFK Dragoševac
3 : 4
Mladost
Popovac
Popovac
1 : 0
Napredak (St)
Stubica
18.09.2021 16:00
Popovac
1 : 0
Napredak (St)
Radnik
Davidovac
4 : 1
ISK Izvor
Izvor
18.09.2021 16:00
Radnik
4 : 1
ISK Izvor
Hajduk
Čepure
3 : 1
Budućnost
Lebina
18.09.2021 16:00
Hajduk
3 : 1
Budućnost
Sloboda
Stubica
2 : 0
Petka
Petka
18.09.2021 16:00
Sloboda
2 : 0
Petka
BSK
Brajkovac
2 : 1
Sloga
Lukavica
18.09.2021 16:00
BSK
2 : 1
Sloga
Mladi radnik
Junkovac
3 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
18.09.2021 16:00
Mladi radnik
3 : 3
20. Oktobar
Strmovo
Strmovo
0 : 2
Mladost
Baroševac
18.09.2021 16:00
Strmovo
0 : 2
Mladost
Rudar 1945
Radljevo
3 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
18.09.2021 16:00
Rudar 1945
3 : 0
Sloga (V)
Kalenić
Kalenić
2 : 3
Tamnava
Sovljak
18.09.2021 16:00
Kalenić
2 : 3
Tamnava
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
18.09.2021
Mladost (DL)
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Osanica
Osanica
0 : 2
Borac (V)
Vukovac
18.09.2021 16:00
Osanica
0 : 2
Borac (V)
Vrelo
Milanovac
4 : 1
Zvezda
Izvarica
18.09.2021 16:00
Vrelo
4 : 1
Zvezda
Homoljac
Žagubica
5 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
18.09.2021 16:00
Homoljac
5 : 1
Bliznak-Medveđica
Napredak
Toponica
2 : 3
BSK 1924
Boževac
18.09.2021 16:00
Napredak
2 : 3
BSK 1924
Mladost
Velika Greda
6 : 1
Rapid
Nikolinci
18.09.2021 16:00
Mladost
6 : 1
Rapid
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 2
Vojvodina
Seleuš
18.09.2021 16:00
Solunac
2 : 2
Vojvodina
Proleter 1936
Svetlić
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
18.09.2021 16:00
Proleter 1936
2 : 1
Krćevac 04
Šumadinac
Šume
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
18.09.2021 16:00
Šumadinac
3 : 0
Jarmenovci
Hajduk
Šušara
4 : 0
Pobeda
Parta
18.09.2021 16:00
Hajduk
4 : 0
Pobeda
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 4
Vinogradar
Gudurica
18.09.2021 16:00
Borac (VG)
1 : 4
Vinogradar
Srem
Sremska Mitrovica
6 : 3
Trgovački
Sremska Mitrovica
18.09.2021 16:30
Srem
6 : 3
Trgovački
Jedinstvo 2020
Maovi
5 : 1
Partizan
Drenovac
18.09.2021 15:30
Jedinstvo 2020
5 : 1
Partizan
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Moravac 1933
Dragovac
18.09.2021 16:00
Dunav
5 : 1
Moravac 1933
Vukan
Ždrelo
4 : 0
Burovac
Burovac
18.09.2021 16:00
Vukan
4 : 0
Burovac
Rudar 1947
Stamnica
2 : 2
Sloga
Burovac
18.09.2021 16:00
Rudar 1947
2 : 2
Sloga
Melnica
Melnica
1 : 1
Omladinac
Busur
18.09.2021 16:00
Melnica
1 : 1
Omladinac
Napredak
Trnovče
2 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
18.09.2021 16:00
Napredak
2 : 4
Jedinstvo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Radnik
Pankovo
18.09.2021 16:00
Petar Dobrnjac
4 : 0
Radnik
BSK
Bošnjak
1 : 0
Radnički
Knežica
18.09.2021 11:00
BSK
1 : 0
Radnički
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 4
Zabrđe 1936
Zabrđe
18.09.2021 16:00
Sloga 1952
4 : 4
Zabrđe 1936
Bare
Bare
2 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
18.09.2021 16:00
Bare
2 : 0
Kotlenik
Paskovac
Paskovac
1 : 0
Sloga
Korenita
18.09.2021 15:30
Paskovac
1 : 0
Sloga
Jadar 07
Loznica
2 : 5
Hajduk
Ribarica
18.09.2021 15:30
Jadar 07
2 : 5
Hajduk
Sloga
Viteževo
1 : 3
Mladost
Porodin
18.09.2021 16:00
Sloga
1 : 3
Mladost
BSK
Bela Voda
8 : 2
Polet
Kobilje
18.09.2021 15:30
BSK
8 : 2
Polet
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Velež
Mostar
18.09.2021 17:00
Željezničar
0 : 0
Velež
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Sloboda
Tuzla
18.09.2021 18:55
Tuzla City
1 : 0
Sloboda
Posušje
Posušje
1 : 1
Radnik
Bijeljina
18.09.2021 16:30
Posušje
1 : 1
Radnik
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
18.09.2021 21:10
Zrinjski
3 : 0
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
18.09.2021 16:00
Drina
0 : 1
Krupa
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Kozara
Gradiška
18.09.2021 16:00
Tekstilac
3 : 1
Kozara
Sloboda
Novi Grad
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
18.09.2021 16:00
Sloboda
1 : 0
Slavija
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
6 : 0
Budućnost
Pilica
18.09.2021 16:00
Zvijezda 09
6 : 0
Budućnost
Sloga
Doboj
4 : 0
Borac
Kozarska Dubica
18.09.2021 16:00
Sloga
4 : 0
Borac
Ljubić
Prnjavor
5 : 1
Podrinje
Janja
18.09.2021 16:00
Ljubić
5 : 1
Podrinje
Zvijezda
Gradačac
3 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
18.09.2021 16:00
Zvijezda
3 : 0
Mladost
Goražde
Goražde
2 : 1
Gradina
Srebrenik
18.09.2021 16:00
Goražde
2 : 1
Gradina
Travnik
Travnik
1 : 1
TOŠK
Tešanj
18.09.2021 16:00
Travnik
1 : 1
TOŠK
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
18.09.2021 16:00
Bratstvo
3 : 0
Tomislav
Budućnost
Banovići
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
18.09.2021 16:00
Budućnost
1 : 0
Jedinstvo
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Orašje
Orašje
18.09.2021 16:00
Simm Bau
1 : 1
Orašje
Rudar
Kakanj
1 : 0
Igman
Konjic
18.09.2021 16:00
Rudar
1 : 0
Igman
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Zeta
Golubovci
18.09.2021 18:00
Rudar
2 : 0
Zeta
Iskra
Danilovgrad
4 : 2
Podgorica
Podgorica
18.09.2021 19:00
Iskra
4 : 2
Podgorica
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
0 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
18.09.2021 13:30
Wolverhampton Wanderers
0 : 2
Brentford
Burnley
Burnley
0 : 1
Arsenal
London
18.09.2021 16:00
Burnley
0 : 1
Arsenal
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Crystal Palace
London
18.09.2021 16:00
Liverpool
3 : 0
Crystal Palace
Manchester City
Manchester
0 : 0
Southampton
Southampton
18.09.2021 16:00
Manchester City
0 : 0
Southampton
Norwich City
Norwich
1 : 3
Watford
Watford
18.09.2021 16:00
Norwich City
1 : 3
Watford
Aston Villa
Birmingem
3 : 0
Everton
Liverpool
18.09.2021 18:30
Aston Villa
3 : 0
Everton
Hull City
Hull
1 : 3
Sheffield United
Sheffield
18.09.2021 13:30
Hull City
1 : 3
Sheffield United
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 2
Nottingham Forest
Nottingham
18.09.2021 16:00
Huddersfield Town
0 : 2
Nottingham Forest
Queens Park Rangers
London
1 : 2
Bristol City
Bristol
18.09.2021 16:00
Queens Park Rangers
1 : 2
Bristol City
Fulham
London
1 : 2
Reading
Reading
18.09.2021 16:00
Fulham
1 : 2
Reading
Barnsley
Barnsley
0 : 0
Blackburn Rovers
Blackburn
18.09.2021 16:00
Barnsley
0 : 0
Blackburn Rovers
Derby County
Derby
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
18.09.2021 16:00
Derby County
2 : 1
Stoke City
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Blackpool
Blackpool
18.09.2021 16:00
Middlesbrough
1 : 2
Blackpool
Luton Town
Luton
3 : 3
Swansea City
Swansea
18.09.2021 16:00
Luton Town
3 : 3
Swansea City
Peterborough United
Peterborough
3 : 0
Birmingham City
Birmingham
18.09.2021 16:00
Peterborough United
3 : 0
Birmingham City
Preston North End
Preston
1 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
18.09.2021 16:00
Preston North End
1 : 1
West Bromwich Albion
Millwall
London
1 : 1
Coventry City
Coventry
18.09.2021 16:00
Millwall
1 : 1
Coventry City
Cardiff City
Cardiff
0 : 1
AFC Bournemouth
Bournemouth
18.09.2021 16:00
Cardiff City
0 : 1
AFC Bournemouth
Alaves
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
18.09.2021 21:00
Alaves
0 : 2
Osasuna
Atletico Madrid
Madrid
0 : 0
Athletic Bilbao
Bilbao
18.09.2021 16:15
Atletico Madrid
0 : 0
Athletic Bilbao
Rayo Vallecano
Madrid
3 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
18.09.2021 14:00
Rayo Vallecano
3 : 0
Getafe
Elche
Elche
1 : 1
Levante
Valencia
18.09.2021 18:30
Elche
1 : 1
Levante
Bayern
München
7 : 0
Bochum
Bochum
18.09.2021 15:30
Bayern
7 : 0
Bochum
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
18.09.2021 15:30
Mainz 05
0 : 0
Freiburg
Augsburg
Augsburg
1 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
18.09.2021 15:30
Augsburg
1 : 0
Borussia M'gladbach
Arminia
Bielefeld
0 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
18.09.2021 15:30
Arminia
0 : 0
Hoffenheim
Köln
Köln
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
18.09.2021 18:30
Köln
1 : 1
RB Leipzig
Genoa
Genova
1 : 2
Fiorentina
Firenze
18.09.2021 15:00
Genoa
1 : 2
Fiorentina
Salernitana
Salerno
0 : 1
Atalanta
Bergamo
18.09.2021 20:45
Salernitana
0 : 1
Atalanta
Inter
Milano
6 : 1
Bologna
Bologna
18.09.2021 18:00
Inter
6 : 1
Bologna
Lens
Lens
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
18.09.2021 17:00
Lens
1 : 0
Lille
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 2
Bordeaux
Bordeaux
18.09.2021 21:00
Saint-Étienne
1 : 2
Bordeaux
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
18.09.2021 16:00
OFK Žarkovo
1 : 0
Radnički (SM)
Mačva
Šabac
2 : 1
Inđija
Inđija
18.09.2021 19:00
Mačva
2 : 1
Inđija
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Rad
Beograd
18.09.2021 16:00
OFK Bačka
0 : 1
Rad
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Loznica
Loznica
18.09.2021 16:00
Zlatibor
0 : 0
Loznica
IMT
Beograd
0 : 0
Železničar
Pančevo
18.09.2021 16:00
IMT
0 : 0
Železničar
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
18.09.2021 16:00
Mladost GAT
1 : 0
Budućnost
Čukarički
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
18.09.2021 16:00
Čukarički
2 : 1
Spartak ŽK
Proleter
Novi Sad
2 : 3
Mladost
Lučani
18.09.2021 16:00
Proleter
2 : 3
Mladost
Voždovac
Beograd
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
18.09.2021 18:30
Voždovac
1 : 2
Radnički 1923
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
18.09.2021 16:00
Radnički 1923
1 : 1
Kolubara
Mačva
Šabac
3 : 2
Karađorđe
Topola
18.09.2021 13:00
Mačva
3 : 2
Karađorđe
Levač
Rekovac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
18.09.2021 16:00
Levač
2 : 1
Jedinstvo 2014
Zemun
Zemun
6 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
18.09.2021 16:00
Zemun
6 : 1
Napredak Junior 2018
Heroj Polet
Jajinci
7 : 1
Vinča
Vinča
18.09.2021 00:00
Heroj Polet
7 : 1
Vinča
Rad
Beograd
24 : 0
Desetka
Obrenovac
18.09.2021 00:00
Rad
24 : 0
Desetka
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Voždovac
Beograd
18.09.2021 11:00
Vojvodina
1 : 1
Voždovac
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
18.09.2021 19:00
RFK Grafičar
2 : 1
OFK Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
TSC
Bačka Topola
18.09.2021 13:00
Crvena zvezda
4 : 1
TSC
Čukarički
Beograd
2 : 4
Rad
Beograd
18.09.2021 10:00
Čukarički
2 : 4
Rad
Napredak
Kruševac
5 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
18.09.2021 11:00
Napredak
5 : 2
GFK Jagodina
Jedinstvo
Paraćin
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
18.09.2021 11:00
Jedinstvo
1 : 3
Timočanin
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
OFK Radnički
Niš
18.09.2021 14:30
Kopernikus Želežničar
1 : 0
OFK Radnički
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Radnik
Surdulica
18.09.2021 14:00
GFK Dubočica
2 : 2
Radnik
Budućnost
Popovac
7 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
18.09.2021 09:30
Budućnost
7 : 0
OFK Topličanin
Spartak ŽK
Subotica
2 : 3
Kabel
Novi Sad
18.09.2021 10:00
Spartak ŽK
2 : 3
Kabel
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
18.09.2021 10:00
Prof. Bolesnikov
3 : 0
Tisa Njerš
Zvezdara
Beograd
0 : 7
OFK Žarkovo
Beograd
18.09.2021 12:30
Zvezdara
0 : 7
OFK Žarkovo
Ada
Beograd
4 : 2
IMT 2
Beograd
18.09.2021 20:30
Ada
4 : 2
IMT 2
Internacional
Beograd
1 : 3
Bežanija
Beograd
18.09.2021 09:00
Internacional
1 : 3
Bežanija
Sloga (B)
Batočina
1 : 5
Šumadija (T)
Toponica
18.09.2021 10:00
Sloga (B)
1 : 5
Šumadija (T)
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 0
RSK
Rabrovo
18.09.2021 10:00
Smederevo 1924
7 : 0
RSK
Napredak
Markovac
5 : 2
Karađorđe
Topola
18.09.2021 11:00
Napredak
5 : 2
Karađorđe
Korićani
Korićani
3 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
18.09.2021 10:00
Korićani
3 : 4
Šumadija (A)
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
18.09.2021
10:00
Mladi radnik (R)
Radinac
18.09.2021 10:00
OFK Aranđelovac 1979
:
Mladi radnik (R)
Sofeks
Futog
1 : 1
Veternik
Veternik
18.09.2021 10:00
Sofeks
1 : 1
Veternik
Hajduk
Divoš
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
18.09.2021 12:00
Hajduk
1 : 0
Jedinstvo (SP)
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
18.09.2021 00:00
OFK Kikinda
0 : 1
Radnički (K)
Dunav (VS)
Veliko Selo
18.09.2021
00:00
Prva Iskra
Barič
18.09.2021 00:00
Dunav (VS)
:
Prva Iskra
BSK 1925
Beograd
4 : 3
DIF
Beograd
18.09.2021 00:00
BSK 1925
4 : 3
DIF
Radnički
Obrenovac
8 : 0
Rojkovac
Obrenovac
18.09.2021 00:00
Radnički
8 : 0
Rojkovac
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
OFK Balkan
Beograd
18.09.2021 00:00
OFK Beograd
5 : 1
OFK Balkan
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
18.09.2021 00:00
Siti Sport Klub
1 : 0
GSP Polet
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
18.09.2021 00:00
Budućnost
4 : 1
Beograd Karaburma
Strela
Ivanovo
7 : 1
Partizan
Gaj
18.09.2021
Strela
7 : 1
Partizan
Dolovo
Dolovo
3 : 4
Borac
Starčevo
18.09.2021 00:00
Dolovo
3 : 4
Borac
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Mladost
Omoljica
18.09.2021
Vulturul
1 : 3
Mladost
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 1
Omladinac 1927
Opovo
18.09.2021
Jedinstvo Stević
5 : 1
Omladinac 1927
Voja Gačić
Pančevo
5 : 2
Radnički
Baranda
18.09.2021 00:00
Voja Gačić
5 : 2
Radnički
Radnicki
Rudovci
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
18.09.2021 00:00
Radnicki
1 : 1
Crvena zvezda
Heroj Polet
Beograd
18.09.2021
00:00
Dunav
Veliko Selo
18.09.2021 00:00
Heroj Polet
:
Dunav
OFK Urovci
Urovci
2 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
18.09.2021 00:00
OFK Urovci
2 : 4
TEK Sloga
Partizan
Drazevac
2 : 4
Omladinac
Veliko Polje
18.09.2021 11:00
Partizan
2 : 4
Omladinac
Petrika
Novi Sad
18.09.2021
Kabel
Novi Sad
18.09.2021
Petrika
:
Kabel
Bačka
Đurđevo
3 : 0
TSK
Temerin
18.09.2021
Bačka
3 : 0
TSK
Borac
Novi Sad
18.09.2021
Jedinstvo
Rumenka
18.09.2021
Borac
:
Jedinstvo
OLE
Beograd
5 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
18.09.2021 10:00
OLE
5 : 1
Studentski grad
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
18.09.2021 09:00
Lokomotiva
2 : 2
Rad
RFK Grafičar
Beograd
7 : 1
011
Beograd
18.09.2021 11:00
RFK Grafičar
7 : 1
011
Zemun
Zemun
0 : 1
Voždovac
Beograd
18.09.2021 13:30
Zemun
0 : 1
Voždovac
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
Rakovica
Beograd
18.09.2021 00:00
Zmaj 1953
1 : 3
Rakovica
BASK
Beograd
9 : 0
Borac
Lazarevac
18.09.2021 00:00
BASK
9 : 0
Borac
Boleč
Boleč
3 : 6
Sinđelić 2
Beograd
18.09.2021 00:00
Boleč
3 : 6
Sinđelić 2
OFK Beograd 2
Beograd
3 : 2
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
18.09.2021 00:00
OFK Beograd 2
3 : 2
Radnički (NB) 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 5
Kovačevac
Kovačevac
18.09.2021 00:00
OFK Mladenovac
0 : 5
Kovačevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Napredak
Kruševac
18.09.2021 13:00
Vojvodina
3 : 0
Napredak
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
18.09.2021 16:00
Kiker
2 : 2
Sloga (P)
RFK Grafičar
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
18.09.2021 11:00
RFK Grafičar
0 : 0
Teleoptik
Čukarički
Beograd
5 : 3
Rad
Beograd
18.09.2021 12:30
Čukarički
5 : 3
Rad
Ada
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
18.09.2021 18:15
Ada
0 : 1
Zemun
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Budućnost
Popovac
18.09.2021 11:00
Timočanin
2 : 0
Budućnost
Dinamo
Vranje
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
18.09.2021 10:00
Dinamo
1 : 1
Vlasina
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
18.09.2021 11:00
Radnički (P)
0 : 2
Timok 1919
Radnički 2
Niš
11 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
18.09.2021 13:30
Radnički 2
11 : 0
GFK Dubočica
Real Niš
Niš
9 : 1
SFS Borac
Paraćin
18.09.2021 11:00
Real Niš
9 : 1
SFS Borac
OFK Radnički
Niš
2 : 6
Kopernikus Želežničar
Niš
18.09.2021 10:00
OFK Radnički
2 : 6
Kopernikus Želežničar
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 1
Trayal
Kruševac
18.09.2021 14:00
GFK Jagodina
5 : 1
Trayal
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Kabel
Novi Sad
18.09.2021 12:00
Spartak ŽK
3 : 0
Kabel
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
18.09.2021 17:00
ODR
2 : 0
Petar Puača
RFK Grafičar
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
18.09.2021 09:00
RFK Grafičar
4 : 0
BSK Borča
IMT
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
18.09.2021 09:00
IMT
1 : 2
Voždovac
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Rakovica
Rakovica
18.09.2021 11:15
OFK Beograd
2 : 0
Rakovica
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
OFK Jugović
Kać
18.09.2021 10:00
Borac (Š)
0 : 0
OFK Jugović
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 3
Petrika
Novi Sad
18.09.2021 10:00
OFK Kikinda
3 : 3
Petrika
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Arena Su
Subotica
18.09.2021 12:00
OFK Vrbas
0 : 1
Arena Su
GFK Sloven
Ruma
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
18.09.2021 10:00
GFK Sloven
3 : 0
Dunav
Podunavac
Belegiš
2 : 4
Cement
Beočin
18.09.2021 13:00
Podunavac
2 : 4
Cement
Radnički (Š)
Šid
7 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
18.09.2021 10:00
Radnički (Š)
7 : 1
Jedinstvo (SP)
Voja Gačić
Pančevo
1 : 1
ODR
Petrovaradin
18.09.2021 10:00
Voja Gačić
1 : 1
ODR
OFK Senjak
Valjevo
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
18.09.2021 12:00
OFK Senjak
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
OFK Balkan
Beograd
6 : 3
Palilulac
Beograd
18.09.2021 09:00
OFK Balkan
6 : 3
Palilulac
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Prva Iskra
Barič
18.09.2021 15:30
Zvezdara
0 : 2
Prva Iskra
Beograd
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
18.09.2021 10:00
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
DIF
Beograd
1 : 3
Bežanija
Beograd
18.09.2021 09:00
DIF
1 : 3
Bežanija
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
BSK 1925
Beograd
18.09.2021 09:30
Radnički (O)
2 : 3
BSK 1925
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
18.09.2021 10:00
Zlatibor
2 : 0
Polimlje
Crvena zvezda
Pavliš
8 : 2
Ševac
Kusić
18.09.2021
Crvena zvezda
8 : 2
Ševac
Budućnost
Alibunar
1 : 6
Sloga
Plandište
18.09.2021
Budućnost
1 : 6
Sloga
Banat
Ilandža
1 : 5
Invictus 2020
Bela Crkva
18.09.2021
Banat
1 : 5
Invictus 2020
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 3
Hajdučica
Hajdučica
18.09.2021
Proleter
2 : 3
Hajdučica
Partizan
Uljma
7 : 1
Banat
Dupljaja
18.09.2021
Partizan
7 : 1
Banat
Spartak 1911
Debeljača
10 : 1
Proleter
Mramorak
18.09.2021
Spartak 1911
10 : 1
Proleter
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 3
Mladost
Omoljica
18.09.2021
Sloga
3 : 3
Mladost
Omladinac
Deliblato
3 : 1
Tempo
Sefkerin
18.09.2021
Omladinac
3 : 1
Tempo
Glogonj
Glogonj
10 : 1
Borac
Sakule
18.09.2021
Glogonj
10 : 1
Borac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
7 : 3
OFK Borac
Arnajevo
18.09.2021 12:00
Ušće Novi Beograd
7 : 3
OFK Borac
Jedinstvo
Krnjevo
18.09.2021
Palanka
Cerovac
18.09.2021
Jedinstvo
:
Palanka
Polet
Trnovče
18.09.2021
Bresje Superior
Velika Plana
18.09.2021
Polet
:
Bresje Superior
Sloga
Miloševac
18.09.2021
Železničar
Kusadak
18.09.2021
Sloga
:
Železničar
Podunavac
Udovice
18.09.2021
Sloboda
Lipe
18.09.2021
Podunavac
:
Sloboda
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
18.09.2021 10:00
Obrenovac 1905
3 : 0
Rojkovac
Duboko
Mala Mostanica
2 : 2
Rvati
Obrenovac
18.09.2021 11:00
Duboko
2 : 2
Rvati
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 2
Fruškogorac
Sremska Kamenica
18.09.2021
Jedinstvo
2 : 2
Fruškogorac
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
18.09.2021
Mladost GAT
2 : 3
RFK Novi Sad 1921
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
IMT
Novi Beograd
18.09.2021 11:15
OFK Beograd
1 : 1
IMT
OLE
Zemun
0 : 1
Rad
Beograd
18.09.2021 13:00
OLE
0 : 1
Rad
Milutinac
Zemun
1 : 4
Zemun
Zemun
18.09.2021 09:00
Milutinac
1 : 4
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
18.09.2021 09:00
RFK Grafičar
3 : 0
Radnički (NB)
BSK 1925
Batajnica
6 : 2
Sinđelić 2
Beograd
18.09.2021 12:30
BSK 1925
6 : 2
Sinđelić 2
Rakovica
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
18.09.2021 08:30
Rakovica
3 : 1
BSK Borča
Kolubara
Lazarevac
6 : 1
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
18.09.2021 09:30
Kolubara
6 : 1
Radnički (NB) 2
Zemun 3
Zemun
2 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
18.09.2021 00:00
Zemun 3
2 : 2
Šumadija 1962
OFK Beograd 3
Beograd
0 : 1
Resnik
Resnik
18.09.2021 00:00
OFK Beograd 3
0 : 1
Resnik
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 5
Dunavac
Grocka
18.09.2021 00:00
Crvena zvezda
1 : 5
Dunavac
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Borac
Ostružnica
18.09.2021 00:00
Mladenovac
3 : 0
Borac
Sremčica
Sremčica
1 : 4
Rad 3
Beograd
18.09.2021 00:00
Sremčica
1 : 4
Rad 3
Kosmet
Leposavić
4 : 1
Sušica
Kragujevac
18.09.2021 13:00
Kosmet
4 : 1
Sušica
Kiker
Kraljevo
4 : 2
Bubamara
Kraljevo
18.09.2021 11:00
Kiker
4 : 2
Bubamara
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
18.09.2021 15:30
Rudar (KM)
0 : 5
Radnički 1923
Sloga (P)
Požega
7 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
18.09.2021 10:00
Sloga (P)
7 : 1
Takovo
Trio
Paraćin
1 : 1
Trayal Knez Lazar
Kruševac
18.09.2021 14:00
Trio
1 : 1
Trayal Knez Lazar
OFK Radnički
Niš
6 : 0
Car Konstantin
Niš
18.09.2021 13:00
OFK Radnički
6 : 0
Car Konstantin
Timok 1919
Zaječar
0 : 3
Real
Niš
18.09.2021 10:00
Timok 1919
0 : 3
Real
Šampion 2014
Leskovac
1 : 1
Lider MGM
Leskovac
18.09.2021 11:00
Šampion 2014
1 : 1
Lider MGM
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Napredak
Kruševac
18.09.2021 10:00
Radnički (N)
4 : 0
Napredak
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
Duel Juniors
Kruševac
18.09.2021 10:00
Radnički (P)
2 : 2
Duel Juniors
Radnički 1912
Sombor
1 : 0
TSC
Bačka Topola
18.09.2021 10:00
Radnički 1912
1 : 0
TSC
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
CFK
Vrbas
18.09.2021 10:00
Vojvodina
4 : 0
CFK
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 4
Derby 2015
Novi Sad
18.09.2021 10:00
Proleter 2006
0 : 4
Derby 2015
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
18.09.2021 11:00
OFK Vršac
2 : 0
Radnički (Š)
Inđija
Inđija
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
18.09.2021 10:00
Inđija
3 : 0
Omladinac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
18.09.2021 00:00
Brodarac
1 : 3
Radnički (NB)
Zemun
Zemun
0 : 6
Čukarički
Beograd
18.09.2021 00:00
Zemun
0 : 6
Čukarički
Ada
Beograd
0 : 9
Crvena zvezda
Beograd
18.09.2021 00:00
Ada
0 : 9
Crvena zvezda
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
18.09.2021 00:00
OFK Beograd
0 : 1
Partizan
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Voždovac
Beograd
18.09.2021 00:00
Teleoptik
4 : 2
Voždovac
RFK Grafičar
Beograd
4 : 3
OLE
Zemun
18.09.2021 00:00
RFK Grafičar
4 : 3
OLE
Fenix
Šabac
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
18.09.2021 10:00
Fenix
2 : 0
Omladinac 2014
Radnički (V)
Valjevo
4 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
18.09.2021 10:00
Radnički (V)
4 : 2
Budućnost Krušik 2014
Sun Rise
Šabac
2 : 0
Respekt
Loznica
18.09.2021 10:00
Sun Rise
2 : 0
Respekt