XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
748 utakmica za dan Nedelja, 19 Septembar 2021


Fudbal

19.09
18:00
Partizan
Crvena zvezda
1
1
19.09.2021 18:00 1 : 1
19.09
16:00
Tisa
Tekstilac
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:00
Borac (Š)
Omladinac
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Borac (S)
OFK Kikinda
4
1
19.09.2021 16:00 4 : 1
19.09
10:00
BASK
Ušće Novi Beograd
0
0
19.09.2021 10:00 0 : 0
19.09
16:00
Jedinstvo
Brodarac
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Radni─Źki (P)
Jedinstvo (P)
1
5
19.09.2021 16:00 1 : 5
19.09
16:00
Hajduk Veljko
Timo─Źanin
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
11:00
Radni─Źki (S)
Rembas
3
2
19.09.2021 11:00 3 : 2
19.09
16:00
Budu─çnost (P)
GFK Dubo─Źica
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Borac
Polet
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Crvena zvezda (RS)
Proleter
4
0
19.09.2021 16:00 4 : 0
19.09
16:00
Budu─çnost
Sloga (E)
0
4
19.09.2021 16:00 0 : 4
19.09
16:00
Sloboda
Sloga (T)
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Hajduk
Dunav
5
0
19.09.2021 16:00 5 : 0
19.09
16:00
Hercegovac
Preporod
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
─îSK Pivara
Sloga
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Mladost (BP)
Krila Krajine
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Mladost (T)
Stanišić
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Ba─Źka (P)
Vojvodina (BG)
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Tavankut
OFK Mladost APA
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Komgrap
Torlak
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Crvena zvezda (MML)
Vin─Źa
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
BSK 1925
GSP Polet Dor─çol
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Zuce 2019
Kosmaj
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
11:00
PKB
Poštar Zvezdara
3
0
19.09.2021 11:00
PKB
3 : 0
19.09
16:00
Šumadija (T)
Tutin
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
16:00
Jošanica
Mokra Gora
3
0
19.09.2021 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Omladinac
Polimlje
5
3
19.09.2021 16:00 5 : 3
19.09
16:00
Prijevor
Savinac
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
11:00
Polet (LJ)
Jedinstvo (K)
4
0
19.09.2021 11:00 4 : 0
19.09
16:00
Jasen
Polet (T)
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
┼Żelezni─Źar
OFK Divci
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:00
Mladost
Strmovo 1968
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Drina
Ribnica
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
16:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Rudar (S)
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
OFK Napredak
VGSK
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:00
OFK Niš
Jedinstvo (GM)
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
11:00
Car Konstantin
Pukovac
4
1
19.09.2021 11:00 4 : 1
19.09
16:00
Mladost (M)
Morava
3
2
19.09.2021 16:00 3 : 2
19.09
16:00
Delijski Vis
Naša krila 1936
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
OFK Napredak 1929
Orljane
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Bukovik
Rudar
3
0
19.09.2021 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Aluminijum
Mladost (B)
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Jedinstvo
Jablanica
3
3
19.09.2021 16:00 3 : 3
19.09
16:00
OFK Topli─Źanin
─îekmin
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Svetlost
Moravac Orion
4
0
19.09.2021 16:00 4 : 0
19.09
16:00
Juhor
┼Żupa
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:00
Kušiljevo
Orlovi
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
11:00
SFS Borac
Gradina
8
0
19.09.2021 11:00 8 : 0
19.09
16:00
Sloga (M)
OFK Lugomir
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Jedinstvo (M)
Jedinstvo 1936
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
OFK 019
Bor 1919
0
3
19.09.2021 16:00 0 : 3
19.09
13:00
Tanasko Raji─ç
BSK
4
0
19.09.2021 13:00 4 : 0
BSK
19.09
16:00
OFK Slatina
Sloga
5
2
19.09.2021 16:00 5 : 2
19.09
16:00
Lipar
Rusin
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
16:00
Budu─çnost (M)
Budu─çnost (G)
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Naša Zvezda
Kordun
3
2
19.09.2021 16:00 3 : 2
19.09
16:30
Ba─Źka 1923
Jugovi─ç
0
1
19.09.2021 16:30 0 : 1
19.09
16:30
┼ŻSK
Omladinac
2
1
19.09.2021 16:30 2 : 1
19.09
16:30
TSK
Šajkaš 1908
2
2
19.09.2021 16:30
TSK
2 : 2
19.09
16:30
Dinamo
Borac
2
0
19.09.2021 16:30 2 : 0
19.09
16:30
Fruškogorac
Fruškogorski partizan
5
2
19.09.2021 16:30 5 : 2
19.09
16:30
Jedinstvo
OFK Futog
6
0
19.09.2021 16:30 6 : 0
19.09
16:00
Partizan (G)
Hajdu─Źica
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Potporanj
Sloga (BNS)
5
1
19.09.2021 16:00 5 : 1
19.09
16:00
Jugoslavija
Stari Tamiš
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Spartak 1911
Radni─Źki (K)
0
7
19.09.2021 16:00 0 : 7
19.09
16:00
Vulturul
Crvena zvezda
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Sremac (D)
Hajduk
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Jadran
Sremac (De─Ź)
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Borac (K)
Sremac (V)
5
2
19.09.2021 16:00 5 : 2
19.09
16:00
Ljukovo
Napredak
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Borac (M)
Radni─Źki
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Obili─ç (Z)
Napredak
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Sutjeska
─Éur─Ĺin
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Budu─çnost
Obili─ç (NK)
5
0
19.09.2021 16:00 5 : 0
19.09
15:30
Ba─Źinac
Jedinstvo
2
0
19.09.2021 15:30 2 : 0
19.09
15:30
Mladi radnik 1940
Mladost 1948
1
1
19.09.2021 15:30 1 : 1
19.09
15:30
Polet
SASK
2
3
19.09.2021 15:30 2 : 3
19.09
15:30
Borac 1932
Radnik
4
0
19.09.2021 15:30 4 : 0
19.09
15:30
Podunavac
Glavaš
2
1
19.09.2021 15:30 2 : 1
19.09
16:00
Mladi rudar 1954
Marjan
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Sloga (M)
Banja 1957
3
0
19.09.2021 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Vin─Źa
Jasenica
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Plaskovac
Prvi srpski ustanak
4
1
19.09.2021 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Badnjevac
Trnava
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
BSK
┼ŻSK
2
2
19.09.2021 16:00
BSK
2 : 2
19.09
16:00
Šumadinac 1913
Lokomotiva
6
0
19.09.2021 16:00 6 : 0
19.09
16:00
Radni─Źki (K)
Zlot
2
3
19.09.2021 16:00 2 : 3
19.09
11:00
Mala Vrbica
Miloševo
4
2
19.09.2021 11:00 4 : 2
19.09
16:00
Urovica
Polet
4
2
19.09.2021 16:00 4 : 2
19.09
16:00
Nemetali
Polom
5
2
19.09.2021 16:00 5 : 2
19.09
16:00
Branik
Brestovac
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:30
Mladost
Budu─çnost
3
1
19.09.2021 16:30 3 : 1
19.09
16:30
Vu─Źje
Zlo─çudovo
0
1
19.09.2021 16:30 0 : 1
19.09
16:30
Progres
Kumarevo 65
7
0
19.09.2021 16:30 7 : 0
19.09
11:00
Donja Lomnica
OFK Brza
10
1
19.09.2021 11:00 10 : 1
19.09
16:30
Polet
Jedinstvo (G)
0
2
19.09.2021 16:30 0 : 2
19.09
16:30
Bratstvo
Umac
1
0
19.09.2021 16:30 1 : 0
19.09
16:30
Real
┼Żelezni─Źar
1
4
19.09.2021 16:30 1 : 4
19.09
16:30
Bobište
Moravac
3
0
19.09.2021 16:30 3 : 0
19.09
16:30
OFK Morava
Sloga
2
1
19.09.2021 16:30 2 : 1
19.09
16:30
BSK
Mladi borac
6
3
19.09.2021 16:30
BSK
6 : 3
19.09
16:30
Veliko Trnjane
Mladost 1959
2
4
19.09.2021 16:30 2 : 4
19.09
16:30
Milanovo
Sloboda
2
2
19.09.2021 16:30 2 : 2
19.09
16:00
Toplica
Borac
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Bali─Źevac
Zemljoradnik
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Naisus 1977
Moravac
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Radni─Źki 1947
Palilula
4
2
19.09.2021 16:00 4 : 2
19.09
16:00
Radni─Źki 1924
Pobeda
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Velika Jasikova
Osni─ç
0
3
19.09.2021 16:00 0 : 3
19.09
16:00
Sloga
Radni─Źki 1946
2
3
19.09.2021 16:00 2 : 3
19.09
16:00
Šljivar
Omladinac
0
3
19.09.2021 16:00 0 : 3
19.09
16:00
Kosovo
Rudar (P)
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Trebi─Ź
Grani─Źar
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
15:30
Sloga (D)
Vinogradar
1
4
19.09.2021 15:30 1 : 4
19.09
15:30
13. April
Jastrebac (VŠ)
2
6
19.09.2021 15:30 2 : 6
19.09
15:30
Sebe─Źevac
FUD
0
1
19.09.2021 15:30 0 : 1
FUD
19.09
15:30
Sloga (─ć)
Sloga (L)
4
0
19.09.2021 15:30 4 : 0
19.09
15:30
Temni─ç 1924
Bošnjane
2
0
19.09.2021 15:30 2 : 0
19.09
15:30
─îitluk
Gornji Stepoš
4
1
19.09.2021 15:30 4 : 1
19.09
15:30
Mladost (T)
Ma─Źkovac
1
2
19.09.2021 15:30 1 : 2
19.09
15:30
Parunovac
Trudbenik
6
0
19.09.2021 15:30 6 : 0
19.09
16:00
Vojvodina (NM)
Budu─çnost
4
1
19.09.2021 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Banat
┼ŻAK
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Borac
Krajina
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
ASK
Vojvodina (B)
3
1
19.09.2021 16:00
ASK
3 : 1
19.09
16:00
Polet
Mladost (BD)
4
1
19.09.2021 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Mladost (L)
Napredak
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
15:30
Moravac 2015
Kolare
2
0
19.09.2021 15:30 2 : 0
19.09
15:30
Mladost
Rudar (SR)
1
2
19.09.2021 15:30 1 : 2
19.09
15:30
Partizan (M)
Rudar (St)
3
0
19.09.2021 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Budu─çnost (M)
Mladi Borac
0
4
19.09.2021 15:30 0 : 4
19.09
15:30
Budu─çnost (─É)
Napredak
4
0
19.09.2021 15:30 4 : 0
19.09
15:30
Javor
OFK Juhor 2016
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Juhor (G)
Morava
1
1
19.09.2021 15:30 1 : 1
19.09
15:30
Dragocvet
Sloga
2
0
19.09.2021 15:30 2 : 0
19.09
16:00
Rudar (Kr)
┼Żitkovica 2017
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Krilaš
Budu─çnost (V)
5
2
19.09.2021 16:00 5 : 2
19.09
16:00
Borac (┼Ż)
Sirakovo
5
1
19.09.2021 16:00 5 : 1
19.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Borac (K)
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Mladost (R)
Obili─ç
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
15:30
Spartak
┼Żelju┼ía
5
0
19.09.2021 15:30 5 : 0
19.09
15:30
Gnjilan
Sloboda
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Pobeda
Senjak
2
1
19.09.2021 15:30 2 : 1
19.09
16:00
Lisovi─ç 1977
Mladost
6
2
19.09.2021 16:00 6 : 2
19.09
10:00
Radni─Źki (R)
OFK Budu─çnost
3
1
19.09.2021 10:00 3 : 1
19.09
16:00
Budu─çnost (Z)
Beljina
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
SUF Dubona
Velika Krsna
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Vr─Źin
Rabrovac
3
0
19.09.2021 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Zaklopa─Źa
Dunavac
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Napredak
6
1
19.09.2021 11:00 6 : 1
19.09
16:00
Bole─Ź
Šumadija 1962
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
SUF Kova─Źevac 1956
Podunavac
6
0
19.09.2021 16:00 6 : 0
19.09
16:00
Posavac Tišma
Siti Sport Klub
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Srem
Borac (O)
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
16:00
Balkan Mirijevo
Hajduk
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
PKB Kovilovo
Beograd Karaburma
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Šećeranac Ada
Umka
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Zastava
Šumadija 1934
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Slavija
Šumadinac
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Košutnjak
Borac (D)
7
1
19.09.2021 16:00 7 : 1
19.09
16:00
Maršić
Jedinstvo
3
2
19.09.2021 16:00 3 : 2
19.09
11:00
Ka─Źer
Mladost (D)
4
3
19.09.2021 11:00 4 : 3
19.09
16:00
Banjani
Radnik
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
11:00
Proleter
Dimitrije Tucovi─ç
2
2
19.09.2021 11:00 2 : 2
19.09
16:00
OFK Ose─Źina
OFK Jabu─Źje
3
3
19.09.2021 16:00 3 : 3
19.09
16:00
┼Żabari
Toplica
5
1
19.09.2021 16:00 5 : 1
19.09
16:00
Iskra
OFK Senjak
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Mladost
─îegar 1946
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Sloboda
Palilulac
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:00
Stevan Nešticki
Morava
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Crvena zastava
Vulkan 1963
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:00
Omladinac
Planinac 1933
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Proleter
Radni─Źki 2020
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:30
Jedinstvo
Draga─Źevo
3
1
19.09.2021 16:30 3 : 1
19.09
16:30
Kej
Spartak 1976
2
1
19.09.2021 16:30
Kej
2 : 1
19.09
16:30
Vo─çar
Morava
5
2
19.09.2021 16:30 5 : 2
19.09
16:30
Gorušica
Prilike
2
2
19.09.2021 16:30 2 : 2
19.09
16:30
Mladost
Orlovac 1932
1
2
19.09.2021 16:30 1 : 2
19.09
16:30
Napredak
Šumadija
5
1
19.09.2021 16:30 5 : 1
19.09
16:30
Ozrem
Jedinstvo (GG)
6
1
19.09.2021 16:30 6 : 1
19.09
16:30
Rudar
Rakova
6
1
19.09.2021 16:30 6 : 1
19.09
16:30
Donja Vrbava
Zadrugar
2
5
19.09.2021 16:30 2 : 5
19.09
16:30
Tavnik
Ibar
2
0
19.09.2021 16:30 2 : 0
19.09
16:30
Budu─çnost
Koštampolje
2
1
19.09.2021 16:30 2 : 1
19.09
16:30
Napredak
Proleter
4
0
19.09.2021 16:30 4 : 0
19.09
16:30
Mataruge
Omladinac (NS)
0
2
19.09.2021 16:30 0 : 2
19.09
16:30
OFK Ras
OFK Progorelica
4
0
19.09.2021 16:30 4 : 0
19.09
16:30
Radnik
Ribnica
2
2
19.09.2021 16:30 2 : 2
19.09
15:30
Radni─Źki (Kl)
Jedinstvo (MZ)
5
1
19.09.2021 15:30 5 : 1
19.09
11:00
Vidojevica
Jedinstvo (Š)
1
1
19.09.2021 11:00 1 : 1
19.09
15:30
Milan Orli─ç
Sloga
4
1
19.09.2021 15:30 4 : 1
19.09
15:30
Radni─Źki (Ko)
Rudar
0
1
19.09.2021 15:30 0 : 1
19.09
15:30
Podrinje
Hajduk Stanko
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Lipolist
Cer
3
4
19.09.2021 15:30 3 : 4
Cer
19.09
15:30
Majur
Drina
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Gu─Źevo 1929
2
1
19.09.2021 15:30 2 : 1
19.09
16:00
Polet
Plavi Tok
7
1
19.09.2021 16:00 7 : 1
19.09
16:00
Je┼żevica
Omladinac
0
0
19.09.2021 16:00 0 : 0
19.09
16:00
Avijati─Źar Vranjani
Se─Źica
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
12:00
Bakionica
OFK Kotroman
7
1
19.09.2021 12:00 7 : 1
19.09
16:00
Višesava
Rampa
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
11:00
Tara
─îajetina
0
3
19.09.2021 11:00 0 : 3
19.09
11:00
Prvi partizan
Peru─çac
1
2
19.09.2021 11:00 1 : 2
19.09
15:30
Pavlovac
Radni─Źki 2021
2
1
19.09.2021 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Vihor
─îelik
3
0
19.09.2021 15:30 3 : 0
19.09
15:30
Mineralac
Levosoje
3
2
19.09.2021 15:30 3 : 2
19.09
11:00
Kotešica
Rakac Stave
0
3
19.09.2021 11:00 0 : 3
19.09
11:00
Kolubara 2
Mali korak
4
0
19.09.2021 11:00 4 : 0
19.09
10:00
Tešnjar
Milenko Pavlovi─ç
4
1
19.09.2021 10:00 4 : 1
19.09
11:00
Polet
Jadar 2013
4
1
19.09.2021 11:00 4 : 1
19.09
11:00
OFK Povlen
Lukavac
1
5
19.09.2021 11:00 1 : 5
19.09
15:30
┼Żupski biseri
Velika Drenova
2
3
19.09.2021 15:30 2 : 3
19.09
16:00
14. Oktobar
Jezero 2017
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
15:30
Donji Kopaonik
Ribnik
6
1
19.09.2021 15:30 6 : 1
19.09
16:00
Unirea
Glogonj
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Mladost (V)
Omladinac 1927
8
1
19.09.2021 16:00 8 : 1
19.09
16:00
Mundial
Proleter (M)
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Pobeda
Omladinac (D)
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Radni─Źki (B)
BSK Bavanište
6
1
19.09.2021 16:00 6 : 1
19.09
16:00
Sovljak
Šarbane
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Jedinstvo (M)
Ratkovac
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Nepri─Źava
Tvrdojevac
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Polet (T)
OFK Paljuvi
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
16:00
Pambukovica
─îu─Źuge
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
11:00
Omladinac (K)
Joševa
1
3
19.09.2021 11:00 1 : 3
19.09
16:00
Polet (DL)
Crvena Jabuka
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Pepeljevac
Mladost (V)
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Šumar
PSK Putinci
5
0
19.09.2021 16:00 5 : 0
19.09
16:00
─îSK ─îortanovci
Hajduk 1932
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Mladost
Napredak
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Polet
Fruškogorac
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Krušedol
Grani─Źar (O)
4
0
19.09.2021 16:00 4 : 0
19.09
16:00
OFK Gradnulica
Radni─Źki 1911
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
16:00
OFK Staji─çevo
Naftagas
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1
19.09
16:00
Tisa 1933
MSK
0
9
19.09.2021 16:00 0 : 9
MSK
19.09
16:00
Tamiš
Mladost
4
0
19.09.2021 16:00 4 : 0
19.09
16:00
Bile─çanin
Lehel
2
1
19.09.2021 16:00 2 : 1
19.09
11:00
Jašunja
Gradac
6
2
19.09.2021 11:00 6 : 2
19.09
11:00
Rudar 1973
Marjan MB
5
2
19.09.2021 11:00 5 : 2
19.09
11:00
Lemind 1953
Šumadija
4
3
19.09.2021 11:00 4 : 3
19.09
15:30
Studenac
Jelav
2
1
19.09.2021 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Mladost (DB)
Jedinstvo
2
4
19.09.2021 15:30 2 : 4
19.09
15:30
7. Juli
Velika Reka
2
3
19.09.2021 15:30 2 : 3
19.09
15:30
Jadar 1961
Antimon
4
0
19.09.2021 15:30 4 : 0
19.09
15:00
Sloga
TE Gu─Źevo
5
3
19.09.2021 15:00 5 : 3
19.09
11:00
Polet
Munja
3
0
19.09.2021 11:00 3 : 0
19.09
15:30
Borac
Jedinstvo
2
1
19.09.2021 15:30 2 : 1
19.09
15:30
Skela
Posavina
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Sin─Ĺeli─ç
Šumadija
2
0
19.09.2021 15:30 2 : 0
19.09
15:30
15. Avgust 1950
Sloga
0
3
19.09.2021 15:30 0 : 3
19.09
15:30
OFK Batinac
Rudar
1
2
19.09.2021 15:30 1 : 2
19.09
16:00
Zmaj Novi grad
Busije
6
1
19.09.2021 16:00 6 : 1
19.09
10:00
Rekreativo 011
Šumadinac
2
2
19.09.2021 10:00 2 : 2
19.09
10:00
┼Żeleznik 1930
13. maj
3
1
19.09.2021 10:00 3 : 1
19.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
BUSK
5
3
19.09.2021 16:00 5 : 3
19.09
16:00
Borac
Dedinje
3
0
19.09.2021 16:00 3 : 0
19.09
16:00
Novi Beograd
Velika Moštanica
4
1
19.09.2021 16:00 4 : 1
19.09
16:00
Sveti Stefan
Bratstvo
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
11:00
Mladi proleter
Minel
2
1
19.09.2021 11:00 2 : 1
19.09
16:00
Pinosava
Avala 1939
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
10:00
OFK Lug 2020
KFK Ravna gora
2
3
19.09.2021 10:00 2 : 3
19.09
16:00
Resnik
Pionir
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
OFK Crvenka
Lepušnica
0
2
19.09.2021 16:00 0 : 2
19.09
16:00
Divostin
OFK ┼Że┼żelj
4
2
19.09.2021 16:00 4 : 2
19.09
16:00
─ćava
OFK Bagremar
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Dobra─Źa
Kragujevac
1
5
19.09.2021 16:00 1 : 5
19.09
16:00
Jadran
21. oktobar
0
1
19.09.2021 16:00 0 : 1
19.09
16:30
Borac
Šumadija
4
0
19.09.2021 16:30 4 : 0
19.09
16:30
Kruševica 1980
Sloga
1
1
19.09.2021 16:30 1 : 1
19.09
10:00
Feniks
BSK
1
0
19.09.2021 10:00 1 : 0
BSK
19.09
16:30
Mladost (R)
Partizan
4
1
19.09.2021 16:30 4 : 1
19.09
15:30
Vinogradar
Trnava
4
1
19.09.2021 15:30 4 : 1
19.09
15:30
Bratstvo
Vinora─Źa
2
2
19.09.2021 15:30 2 : 2
19.09
15:30
Šantarovac
Mladost (D)
1
3
19.09.2021 15:30 1 : 3
19.09
15:30
Morava
Mladost (K)
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
16:00
Borac
Tule┼ż
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
11:00
B 2000
Gorski Car
1
0
19.09.2021 11:00 1 : 0
19.09
16:00
Mladost (R)
Ven─Źani
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
11:00
Kalipolje
Trešnjevica
4
1
19.09.2021 11:00 4 : 1
19.09
16:00
Kopljari
Šamot
4
3
19.09.2021 16:00 4 : 3
19.09
16:00
Mladost (J)
Šumadinac
2
2
19.09.2021 16:00 2 : 2
19.09
16:00
Krivanj
Slavija (P)
1
0
19.09.2021 16:00 1 : 0
19.09
16:00
Neštin
Soko
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Slavija (B)
Mladost
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Borac
Ba─Źka (D)
1
3
19.09.2021 16:00 1 : 3
19.09
16:00
Orlovi
Ba─Źki Hajduk
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
15:30
Mladost
Napredak
0
1
19.09.2021 15:30 0 : 1
19.09
15:30
Omladinac
Mladi borac
1
0
19.09.2021 15:30 1 : 0
19.09
15:30
Torpedo
Milicionar
1
4
19.09.2021 15:30 1 : 4
19.09
15:30
Sloga
Budu─çnost (Z)
1
3
19.09.2021 15:30 1 : 3
19.09
15:30
Stojan Lazarac
Gorki
1
1
19.09.2021 15:30 1 : 1
19.09
15:30
Sloboda
Petlova─Źa
3
1
19.09.2021 15:30 3 : 1
19.09
15:30
Budu─çnost (PD)
Duško
0
4
19.09.2021 15:30 0 : 4
19.09
16:30
Gru┼ża
Studen Vitez
3
0
19.09.2021 16:30 3 : 0
19.09
16:30
Lazac
Apolon 2018
3
0
19.09.2021 16:30 3 : 0
19.09
11:00
Milo─Źajac
Omladinac
4
2
19.09.2021 11:00 4 : 2
19.09
16:30
Kraljevo Hajduk
Mineral 2015
2
0
19.09.2021 16:30 2 : 0
19.09
16:30
Jovo Kursula
Borac
0
1
19.09.2021 16:30 0 : 1
19.09
16:30
Popovi─çi Vrnjci
Granit
5
1
19.09.2021 16:30 5 : 1
19.09
15:30
Vlašić
Dobrava ┼Żabar 2020
4
1
19.09.2021 15:30 4 : 1
19.09
15:30
Trešnjevka
Pri─Źinovi─ç
3
1
19.09.2021 15:30 3 : 1
19.09
15:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Sloga (M)
7
3
19.09.2021 15:30 7 : 3
19.09
15:30
Šipurske livade
Duma─Źa
4
0
19.09.2021 15:30 4 : 0
19.09
15:30
Mrovska
OFK Letnjikovac 1983
6
3
19.09.2021 15:30 6 : 3
19.09
15:30
Mladost (PP)
Jevremovac
1
2
19.09.2021 15:30 1 : 2
19.09
15:30
Sloga (K)
Dobrava
5
1
19.09.2021 15:30 5 : 1
19.09
16:00
Mramor
Mezgraja
2
0
19.09.2021 16:00 2 : 0
19.09
16:00
Standard 2021
Vrtište
1
2
19.09.2021 16:00 1 : 2
19.09
16:00
Spartak
Mladost
1
1
19.09.2021 16:00 1 : 1
19.09
16:00
Supovac
Sloga 1948
1
4
19.09.2021 16:00 1 : 4
19.09
16:00
Jasenovik 2018
Sloga (DT)
3
1
19.09.2021 16:00 3 : 1