XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
69 utakmica za dan Sreda, 22 Septembar 2021


Fudbal

22.09
15:30
Radni─Źki 1923
Novi Pazar
2
1
22.09.2021 15:30 2 : 1
22.09
17:30
Spartak ┼ŻK
Proleter
1
2
22.09.2021 17:30 1 : 2
22.09
17:30
Napredak
─îukari─Źki
1
2
22.09.2021 17:30 1 : 2
22.09
16:00
Radni─Źki (SM)
Budu─çnost
3
0
22.09.2021 16:00 3 : 0
22.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Mladost GAT
3
0
22.09.2021 16:00 3 : 0
22.09
16:00
Kabel
IMT
0
3
22.09.2021 16:00 0 : 3
IMT
22.09
16:00
Loznica
Timok 1919
2
0
22.09.2021 16:00 2 : 0
22.09
16:00
Rad
Zlatibor
2
1
22.09.2021 16:00
Rad
2 : 1
22.09
19:00
Javor Matis
OFK Ba─Źka
2
0
22.09.2021 19:00 2 : 0
22.09
16:00
In─Ĺija
RFK Grafi─Źar
5
3
22.09.2021 16:00 5 : 3
22.09
16:00
OFK ┼Żarkovo
Ma─Źva
1
3
22.09.2021 16:00 1 : 3
22.09
16:00
Teleoptik
TEK Sloga
1
2
22.09.2021 16:00 1 : 2
22.09
15:30
Sloga (B)
VGSK
3
2
22.09.2021 15:30 3 : 2
22.09
15:30
Mladi borac
OFK Napredak
2
1
22.09.2021 15:30 2 : 1
22.09
15:30
─Éerdap
Šumadija
2
0
22.09.2021 15:30 2 : 0
22.09
15:30
OFK Mihajlovac
Grizli ML
6
0
22.09.2021 15:30 6 : 0
22.09
15:30
Sloga 33
Sloboda
2
0
22.09.2021 15:30 2 : 0
22.09
15:30
Rudar (S)
Rudar 2001
3
0
22.09.2021 15:30 3 : 0
22.09
15:30
Pomoravlje 1946
OFK Aran─Ĺelovac 1979
3
1
22.09.2021 15:30 3 : 1
22.09
15:30
Kara─Ĺor─Ĺe
Morava
1
0
22.09.2021 15:30 1 : 0
22.09
16:00
Trstenik PPT
SFS Borac
0
2
22.09.2021 16:00 0 : 2
22.09
16:00
Jedinstvo (P)
Lu┼żnica
3
1
22.09.2021 16:00 3 : 1
22.09
15:00
Kolare
Sloga
2
1
22.09.2021 15:00 2 : 1
22.09
15:00
Morava
Dragocvet
2
1
22.09.2021 15:00 2 : 1
22.09
15:00
OFK Juhor 2016
Juhor (G)
0
4
22.09.2021 15:00 0 : 4
22.09
15:00
GFK Tabane
Javor
2
3
22.09.2021 15:00 2 : 3
22.09
15:00
Napredak
Partizan (G)
2
2
22.09.2021 15:00 2 : 2
22.09
15:00
Mladi Borac
Budu─çnost (─É)
4
1
22.09.2021 15:00 4 : 1
22.09
15:00
Rudar (St)
Budu─çnost (M)
2
2
22.09.2021 15:00 2 : 2
22.09
15:00
Rudar (SR)
Partizan (M)
9
0
22.09.2021 15:00 9 : 0
22.09
15:00
Moravac 2015
Mladost
0
0
22.09.2021 15:00 0 : 0
22.09
16:00
Jedinstvo 2017
Rudar
4
2
22.09.2021 16:00 4 : 2
22.09
16:00
Vuk
Mladost (B)
5
1
22.09.2021 16:00
Vuk
5 : 1
22.09
16:00
Gradilište
Mladost Gradilište
0
5
22.09.2021 16:00 0 : 5
22.09
16:00
Leotar
Rudar Prijedor
2
1
22.09.2021 16:00 2 : 1
22.09
18:00
Radnik
Zrinjski
1
0
22.09.2021 18:00 1 : 0
22.09
18:00
Široki Brijeg
Tuzla City
2
1
22.09.2021 18:00 2 : 1
22.09
20:30
Sarajevo
┼Żeljezni─Źar
2
0
22.09.2021 20:30 2 : 0
22.09
19:30
Espanyol
Alaves
1
0
22.09.2021 19:30 1 : 0
22.09
22:00
Real Madrid
Mallorca
6
1
22.09.2021 22:00 6 : 1
22.09
19:30
Sevilla
Valencia
3
1
22.09.2021 19:30 3 : 1
22.09
22:00
Villarreal
Elche
4
1
22.09.2021 22:00 4 : 1
22.09
20:45
Cagliari
Empoli
0
2
22.09.2021 20:45 0 : 2
22.09
20:45
Milan
Venezia
2
0
22.09.2021 20:45 2 : 0
22.09
18:30
Salernitana
Hellas Verona
2
2
22.09.2021 18:30 2 : 2
22.09
18:30
Spezia
Juventus
2
3
22.09.2021 18:30 2 : 3
22.09
21:00
Angers
Olympique Marseille
0
0
22.09.2021 21:00 0 : 0
22.09
21:00
Lens
Strasbourg
0
1
22.09.2021 21:00 0 : 1
22.09
19:00
Lille
Reims
2
1
22.09.2021 19:00 2 : 1
22.09
21:00
Lorient
Nice
1
0
22.09.2021 21:00 1 : 0
22.09
21:00
Olympique Lyonnais
Troyes
3
1
22.09.2021 21:00 3 : 1
22.09
21:00
Metz
PSG
1
2
22.09.2021 21:00 1 : 2
PSG
22.09
19:00
Monaco
Saint-Étienne
3
1
22.09.2021 19:00 3 : 1
22.09
19:00
Montpellier
Bordeaux
3
3
22.09.2021 19:00 3 : 3
22.09
19:00
Nantes
Brest
3
1
22.09.2021 19:00 3 : 1
22.09
19:00
Rennes
Clermont
6
0
22.09.2021 19:00 6 : 0
22.09
13:30
Radni─Źki (NB)
OFK Beograd
3
3
22.09.2021 13:30 3 : 3
22.09
16:15
Crvena zvezda
RFK Grafi─Źar
4
2
22.09.2021 16:15 4 : 2
22.09
Zemun
─îukari─Źki
0
2
22.09.2021 0 : 2
22.09
09:00
Vo┼żdovac
Milutinac
7
0
22.09.2021 09:00 7 : 0
22.09
09:00
Teleoptik
ADA
3
1
22.09.2021 09:00 3 : 1
ADA
22.09
011
Partizan
0
4
22.09.2021
011
0 : 4
22.09
14:00
Brodarac
Lokomotiva
0
0
22.09.2021 14:00 0 : 0
22.09
12:00
Rad
Sin─Ĺeli─ç
1
2
22.09.2021 12:00
Rad
1 : 2
22.09
15:00
IMT
OLE
2
8
22.09.2021 15:00
IMT
2 : 8
OLE

Rukomet

22.09
20:30
Metaloplastika
Crvena zvezda
30
23
22.09.2021 20:30 30 : 23
22.09
20:00
Jadran
Proleter
22
25
22.09.2021 20:00 22 : 25

Hokej

22.09
19:00
Maribor
S┼Ż Olimpija
2
3
22.09.2021 19:00 E 2 : 3
22.09
18:15
Celje
Triglav
3
5
22.09.2021 18:15 3 : 5
Draca je postavio sliku
Bara┼ż za popunu Podru─Źne lige Sombor: FK Radni─Źki Sombor - OFK Stari Grad 5:0 (2:0)