XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 626 utakmica za dan
Subota, 2 Oktobar 2021


Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.10.2021 15:30
OFK Bečej 1918
2 : 1
Radnički (Zr)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
02.10.2021 15:30
Dinamo 1945
1 : 3
Feniks 1995
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 4
Tekstilac
Odžaci
02.10.2021 15:30
OFK Stari Grad
3 : 4
Tekstilac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
02.10.2021 15:30
Jedinstvo (SP)
1 : 2
1. Maj Ruma
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
02.10.2021 15:30
OFK Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
02.10.2021 15:00
Sloga (P)
3 : 1
Smederevo 1924
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Mačva 1929
Bogatić
02.10.2021 15:00
Sloga (K)
2 : 0
Mačva 1929
Real
Podunavci
2 : 1
RSK
Rabrovo
02.10.2021 15:00
Real
2 : 1
RSK
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
02.10.2021 15:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Jedinstvo
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Rađevac
Krupanj
02.10.2021 15:00
Borac 1926
2 : 0
Rađevac
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Budućnost (A)
Arilje
02.10.2021 15:00
Trepča
1 : 3
Budućnost (A)
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
02.10.2021 15:00
Sloga (BB)
1 : 0
GFK Sloboda
BASK
Beograd
4 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
02.10.2021 10:00
BASK
4 : 1
Studentski grad
Leštane
Leštane
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
02.10.2021 15:30
Leštane
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
02.10.2021 15:30
Radnički (NB)
0 : 1
Radnički (O)
Prva iskra
Barič
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
02.10.2021 11:00
Prva iskra
2 : 0
Brodarac
Teleoptik
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
02.10.2021 11:00
Teleoptik
0 : 0
BSK Borča
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Borac
Lazarevac
02.10.2021 15:30
OFK Beograd
4 : 1
Borac
Meševo
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
02.10.2021 15:00
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Rembas
Resavica
02.10.2021 15:00
Pčinja
1 : 1
Rembas
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Polet
Idvor
02.10.2021 15:30
Kozara
2 : 1
Polet
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
02.10.2021 15:30
Jedinstvo (BK)
3 : 0
Proleter
Sloga
Plandište
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
02.10.2021 15:30
Sloga
0 : 2
Vojvodina 1928
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
Mladost
Omoljica
02.10.2021 15:30
Crvena zvezda (VS)
3 : 2
Mladost
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Naftagas
Elemir
02.10.2021 15:30
BAK
0 : 2
Naftagas
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Begej
Žitište
02.10.2021 15:30
Jedinstvo (V)
3 : 0
Begej
Cement
Beočin
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
02.10.2021 15:30
Cement
2 : 1
Sloga (E)
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.10.2021 15:30
Mladost
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Donji Srem
Pećinci
02.10.2021 15:30
Jedinstvo
1 : 2
Donji Srem
Radnički (Š)
Šid
2 : 3
Sloga (T)
Temerin
02.10.2021 15:30
Radnički (Š)
2 : 3
Sloga (T)
Senta
Senta
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
02.10.2021 15:30
Senta
4 : 0
Hercegovac
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
02.10.2021 15:30
ČSK Pivara
3 : 0
Njegoš
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
02.10.2021 15:30
Bačka 1901
3 : 0
Preporod
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 3
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
02.10.2021 15:30
OFK Mladost APA
1 : 3
Vojvodina (BG)
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
02.10.2021 15:30
Lokomotiva
0 : 1
Torlak
OFK Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Vinča
Vinča
02.10.2021 15:30
OFK Mladenovac
5 : 0
Vinča
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Budućnost
Resnik
02.10.2021 15:00
Goč
0 : 1
Budućnost
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Tutin
Tutin
02.10.2021 15:00
Šumadija 1903
2 : 2
Tutin
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Polet
Ratina
02.10.2021 15:00
Karađorđe
3 : 1
Polet
Parmenac
Parmenac
1 : 5
Jedinstvo (K)
Konjevići
02.10.2021 15:00
Parmenac
1 : 5
Jedinstvo (K)
FAP
Priboj
4 : 0
Polet (T)
Trbušani
02.10.2021 15:00
FAP
4 : 0
Polet (T)
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
02.10.2021 15:00
Sevojno
0 : 0
Zlatar
Cer
Petkovica
2 : 0
OFK Divci
Divci
02.10.2021 15:00
Cer
2 : 0
OFK Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
02.10.2021 15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
1 : 1
Strmovo 1968
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
02.10.2021 15:00
Radnički (V)
2 : 0
Vrelo Sport
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
OFK Napredak
Markovac
02.10.2021 15:00
OFK Mihajlovac
2 : 0
OFK Napredak
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
02.10.2021 15:00
Sloga 33
2 : 1
Šumadija
Karađorđe
Topola
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
02.10.2021 15:00
Karađorđe
1 : 1
Rudar 2001
Morava
Velika Plana
5 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
02.10.2021 15:00
Morava
5 : 1
OFK Aranđelovac 1979
OFK Sinđelić
Niš
6 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
02.10.2021 15:00
OFK Sinđelić
6 : 0
Naša krila 1936
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
02.10.2021 15:00
SFK Morava
1 : 0
Nebeski Andjeli
Morava 1918
Ćuprija
5 : 1
Juhor
Obrež
02.10.2021 15:00
Morava 1918
5 : 1
Juhor
Blagotin
Poljna
1 : 2
Sloga (D)
Despotovac
02.10.2021 15:00
Blagotin
1 : 2
Sloga (D)
Jedinstvo 1936
Kruševac
5 : 0
Levač
Rekovac
02.10.2021 15:00
Jedinstvo 1936
5 : 0
Levač
Đerdap
Kladovo
5 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
02.10.2021 15:00
Đerdap
5 : 1
Jedinstvo (P)
Zvezda
Blato
0 : 5
Rajko Mitić
Bela Palanka
02.10.2021 15:00
Zvezda
0 : 5
Rajko Mitić
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 2
Dunav
Prahovo
02.10.2021 15:00
OFK Knjaz
0 : 2
Dunav
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Bor 1919
Bor
02.10.2021 15:00
Lužnica
3 : 1
Bor 1919
Radnički (S)
Sombor
2 : 5
Crvenka
Crvenka
02.10.2021 15:30
Radnički (S)
2 : 5
Crvenka
Vojvodina
Tovariševo
0 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
02.10.2021 15:30
Vojvodina
0 : 3
Radnički 1918
ŽAK
Sombor
1 : 0
Borac 46
Obrovac
02.10.2021 15:30
ŽAK
1 : 0
Borac 46
Bratstvo 2019
Prigrevica
2 : 1
Polet
Karavukovo
02.10.2021 15:30
Bratstvo 2019
2 : 1
Polet
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 3
Jugović
Kać
02.10.2021 16:00
Crvena Zvezda
1 : 3
Jugović
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
02.10.2021 16:00
Slavija
3 : 0
Omladinac
OFK Futog
Futog
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
02.10.2021 16:00
OFK Futog
3 : 1
Fruškogorski partizan
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
02.10.2021 15:30
Jedinstvo Stević
2 : 2
Stari Tamiš
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
02.10.2021 15:30
Partizan (U)
2 : 0
Radnički (K)
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 3
Sremac (Deč)
Deč
02.10.2021 15:30
Podrinje
1 : 3
Sremac (Deč)
GFK Sloven
Ruma
2 : 1
Železničar
Inđija
02.10.2021 15:30
GFK Sloven
2 : 1
Železničar
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Sloga
Voganj
02.10.2021 15:30
Partizan
3 : 1
Sloga
Proleter
Ravno Selo
0 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
02.10.2021 15:30
Proleter
0 : 2
OFK Vrbas
Jadran
Feketić
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
02.10.2021 15:30
Jadran
4 : 1
Radnički 1905
AFK
Ada
3 : 0
Bačka
Mol
02.10.2021 15:30
AFK
3 : 0
Bačka
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Đurđin
Đurđin
02.10.2021 15:30
Srbobran
4 : 1
Đurđin
Obilić (NK)
Novi Kneževac
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
02.10.2021 15:30
Obilić (NK)
2 : 0
Tornjoš
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
02.10.2021 15:00
Petlić SD 026
1 : 1
Železničar Kusadak
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
02.10.2021 15:00
Jasenica 2017
3 : 2
Osipaonica
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 3
Radnički (K)
Klokočevac
02.10.2021 15:30
Šarbanovac
3 : 3
Radnički (K)
Poreč
Donji milanovac
0 : 0
Miloševo
Miloševo
02.10.2021 15:30
Poreč
0 : 0
Miloševo
Rudna Glava
Rudna Glava
10 : 1
Polet
Jabukovac
02.10.2021 15:30
Rudna Glava
10 : 1
Polet
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Borac
Azbresnica
02.10.2021 15:00
Baličevac
3 : 1
Borac
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Moravac
Čečina
02.10.2021 15:00
Svrljig
3 : 1
Moravac
Rtanj
Boljevac
02.10.2021
15:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
02.10.2021 15:30
Rtanj
:
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
02.10.2021 15:30
Rudar Vrška Čuka
0 : 1
Radnički 1946
Midžor
Kalna
4 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
02.10.2021 15:30
Midžor
4 : 0
FSU Kraljevica
Sebečevac
Sebečevac
8 : 1
Sloga (D)
Dašnica
02.10.2021 15:00
Sebečevac
8 : 1
Sloga (D)
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 4
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
02.10.2021 15:00
Sloga (Ć)
3 : 4
Jastrebac (VŠ)
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
02.10.2021 19:30
Rubin
1 : 1
Bošnjane
Delija
Mokrin
2 : 0
ŽAK
Kikinda
02.10.2021 15:30
Delija
2 : 0
ŽAK
Mladi Borac
Sedlare
3 : 1
Javor
Sladaja
02.10.2021 14:30
Mladi Borac
3 : 1
Javor
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 1
Partizan (G)
Glogovac
02.10.2021 14:30
Rudar (St)
4 : 1
Partizan (G)
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Borac (K)
Klenovnik
02.10.2021 15:30
Zvižd
0 : 1
Borac (K)
Napredak
Izvor
3 : 0
Spartak
Pirot
02.10.2021 15:00
Napredak
3 : 0
Spartak
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
02.10.2021 15:00
Zadrugar
3 : 2
Vladimir Durković
Strelac
Mislođin
2 : 0
Mladost
Cvetovac
02.10.2021 15:30
Strelac
2 : 0
Mladost
Šumadija
Šopić
0 : 5
Lisović 1977
Lisović
02.10.2021 15:30
Šumadija
0 : 5
Lisović 1977
Barajevo
Barajevo
3 : 2
BSK 1926
Baćevac
02.10.2021 15:30
Barajevo
3 : 2
BSK 1926
Turbina
Vreoci
0 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
02.10.2021 10:00
Turbina
0 : 2
OFK Budućnost
Milutinac
Zemun
0 : 2
Borac (O)
Ostružnica
02.10.2021 15:30
Milutinac
0 : 2
Borac (O)
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 3
Heroj Polet
Jajinci
02.10.2021 18:00
Šećeranac Ada
4 : 3
Heroj Polet
Rakovica
Beograd
0 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
02.10.2021 10:30
Rakovica
0 : 0
Beograd Karaburma
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Šumadinac
Kragujevac
02.10.2021 15:00
Sloga (D)
2 : 0
Šumadinac
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
02.10.2021 15:00
Kolonija
2 : 1
Borac (D)
OFK Brđanac
Valjevo
7 : 0
Toplica
Donja Toplica
02.10.2021 15:00
OFK Brđanac
7 : 0
Toplica
Radnički 2020
Knez Selo
4 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
02.10.2021 15:00
Radnički 2020
4 : 0
Planinac 1933
Ovčar
Markovica
3 : 1
Dragačevo
Guča
02.10.2021 15:30
Ovčar
3 : 1
Dragačevo
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Proleter
Pečenog
02.10.2021 15:30
Mladost (V)
2 : 1
Proleter
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Čajetina
Čajetina
02.10.2021 15:00
Crnokosa
2 : 1
Čajetina
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
02.10.2021 14:30
Mladost (S)
1 : 0
FSU Južna pruga
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
02.10.2021 14:30
Levosoje
2 : 2
Mladost (B)
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 5
Rajac
Kadina Luka
02.10.2021 15:00
Junior Novo Naselje
0 : 5
Rajac
Mladost
Donji Katun
0 : 3
Borac
Gornji Katun
02.10.2021 15:00
Mladost
0 : 3
Borac
Varvarin
Varvarin
0 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
02.10.2021 15:00
Varvarin
0 : 1
Poljoprivrednik
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Mladost
Belo Blato
02.10.2021 15:30
Zadrugar
4 : 1
Mladost
Rudar 1973
Rudare
0 : 4
Badince
Badince
02.10.2021 15:30
Rudar 1973
0 : 4
Badince
Luk
Voćnjak
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
02.10.2021 15:00
Luk
1 : 0
Prva Iskra
Pobednik
Piroman
4 : 0
Jedinstvo
Dren
02.10.2021 15:30
Pobednik
4 : 0
Jedinstvo
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
02.10.2021 15:00
Beljanica
3 : 1
Omladinac
Miljakovac
Beograd
1 : 3
Busije
Zemun
02.10.2021 14:30
Miljakovac
1 : 3
Busije
Stanovo 1941
Stanovo
3 : 1
Kragujevac
Kragujevac
02.10.2021 15:00
Stanovo 1941
3 : 1
Kragujevac
Mladost (P)
Pretoke
1 : 1
Šumadija
Sipić
02.10.2021 15:30
Mladost (P)
1 : 1
Šumadija
GFK Strelište
Jagodina
4 : 1
Šumadinac
Dragovo
02.10.2021 15:00
GFK Strelište
4 : 1
Šumadinac
Kupinovac
Kupinovac
7 : 1
Trnava
Trnava
02.10.2021 15:00
Kupinovac
7 : 1
Trnava
Tvrđava
Bač
5 : 0
Mladost
Mali Bač
02.10.2021 15:30
Tvrđava
5 : 0
Mladost
Mlada krila
Metikoši
0 : 0
Omladinac
Drakčići
02.10.2021 15:30
Mlada krila
0 : 0
Omladinac
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
9 : 1
Roham
Nova Crnja
02.10.2021 15:30
Jedinstvo (NB)
9 : 1
Roham
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Budućnost
Stančići
02.10.2021 15:30
Planinac
3 : 1
Budućnost
Prijatelji
Čačak
02.10.2021
11:00
Malba
Žaočani
02.10.2021 11:00
Prijatelji
:
Malba
Vujan
Prislonica
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
02.10.2021 15:30
Vujan
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Gladijator
Čačak
1 : 3
Lugovi
Čačak
02.10.2021 15:30
Gladijator
1 : 3
Lugovi
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Mršinci
Mršinci
02.10.2021 15:30
Čačak 94
2 : 0
Mršinci
Morava
Mojsinje
1 : 4
Remont
Čačak
02.10.2021 15:30
Morava
1 : 4
Remont
Gaučosi
Čačak
3 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
02.10.2021 15:30
Gaučosi
3 : 2
Gavrilo Princip
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 4
BSK 1931
Brežane
02.10.2021 15:30
OFK Braničevo
0 : 4
BSK 1931
Polet (V)
Voluja
1 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
02.10.2021 15:30
Polet (V)
1 : 4
Napredak (B)
Bata Bulić
Bistrica
0 : 1
Mladost (K)
Krupaja
02.10.2021 15:30
Bata Bulić
0 : 1
Mladost (K)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Integral
Batuša
02.10.2021 15:30
Trgovački
0 : 1
Integral
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
02.10.2021 15:30
Jasenovac
1 : 0
Zadrugar 1947
Borac
Barje Čiflik
3 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
02.10.2021 15:00
Borac
3 : 0
Budućnost
Rongo Siti
Pirot
6 : 5
Padež
Petrovac
02.10.2021 15:00
Rongo Siti
6 : 5
Padež
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Polet
Vitoševac
02.10.2021 15:00
OFK Sloga
2 : 2
Polet
Jedinstvo
Bobovište
2 : 5
Škriljac
Bradarac
02.10.2021 15:00
Jedinstvo
2 : 5
Škriljac
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Brezova
Brezova
02.10.2021 15:30
Bjelica
3 : 0
Brezova
Omladinac 1977
Arbanasce
6 : 1
Balajnac 2019
Balajnac
02.10.2021
Omladinac 1977
6 : 1
Balajnac 2019
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 2
Dobrič 1974
Brest
02.10.2021
Sloga 1980
2 : 2
Dobrič 1974
Oko sokolovo
Gadžin han
1 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
02.10.2021 15:30
Oko sokolovo
1 : 1
Marina Kutina
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
02.10.2021 15:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
3 : 0
Sloboda
Makrešane
Makrešane
3 : 4
Naupare
Naupare
02.10.2021 15:00
Makrešane
3 : 4
Naupare
Železničar
Novi Sad
2 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
02.10.2021 16:00
Železničar
2 : 1
OFK Hajduk
Miletić
Mošorin
3 : 2
Čenej
Čenej
02.10.2021 16:00
Miletić
3 : 2
Čenej
Rekreativo
Zabrežje
1 : 8
OFK Urovci
Urovci
02.10.2021 15:30
Rekreativo
1 : 8
OFK Urovci
Borba
Cvetojevac
1 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
02.10.2021 15:00
Borba
1 : 1
Hajduk 1936
Milakovac 2018
Milakovac
0 : 0
Mladost 1925
Oplanići
02.10.2021 15:30
Milakovac 2018
0 : 0
Mladost 1925
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 4
Magnohrom
Kraljevo
02.10.2021 15:30
Bogutovačka Banja
3 : 4
Magnohrom
Budućnost
Samaila
0 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
02.10.2021 15:30
Budućnost
0 : 2
Stara Čaršija
Šampion 2013
Bošnjane
0 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
02.10.2021 15:00
Šampion 2013
0 : 2
Beli Orlovi
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
02.10.2021 14:30
Dražmirovac
2 : 1
Jedinstvo
Popovac
Popovac
0 : 3
Istok 63
Plana
02.10.2021 15:30
Popovac
0 : 3
Istok 63
Radnik
Davidovac
5 : 1
BSK
Buljane
02.10.2021 15:30
Radnik
5 : 1
BSK
Borac 1950
Bošnjane
4 : 0
ISK Izvor
Izvor
02.10.2021 15:30
Borac 1950
4 : 0
ISK Izvor
Sloboda
Stubica
4 : 3
Mladi borac
Županjac
02.10.2021 15:00
Sloboda
4 : 3
Mladi borac
BSK
Brajkovac
3 : 0
Mladost
Čibutkovica
02.10.2021 15:00
BSK
3 : 0
Mladost
Mladi radnik
Junkovac
1 : 3
OFK Borac
Arapovac
02.10.2021 15:00
Mladi radnik
1 : 3
OFK Borac
Strmovo
Strmovo
8 : 1
OFK Polet
Mirosaljci
02.10.2021 15:00
Strmovo
8 : 1
OFK Polet
Rudar 1945
Radljevo
1 : 0
Trnjaci 2021
Trnjaci
02.10.2021 15:00
Rudar 1945
1 : 0
Trnjaci 2021
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
02.10.2021 15:00
Kalenić
1 : 0
Murgaš 2012
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 0
Morava
Gložane
02.10.2021 15:30
Mladost (DL)
1 : 0
Morava
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
02.10.2021 15:30
Atletiko
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Rubribreza
Rubribreza
0 : 3
Napredak
Jajčić
02.10.2021 11:00
Rubribreza
0 : 3
Napredak
Osanica
Osanica
3 : 1
Laznica
Laznica
02.10.2021 15:30
Osanica
3 : 1
Laznica
Vrelo
Milanovac
0 : 2
Borac (V)
Vukovac
02.10.2021 15:30
Vrelo
0 : 2
Borac (V)
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
02.10.2021 15:30
Homoljac
1 : 0
Budućnost (M)
Polet (SD)
Suvi Do
7 : 0
Bliznak-Medveđica
Bliznak
02.10.2021 15:30
Polet (SD)
7 : 0
Bliznak-Medveđica
Mladost
Velika Greda
5 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
02.10.2021 15:30
Mladost
5 : 1
Solunac
Šumadinac
Šume
1 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
02.10.2021 15:30
Šumadinac
1 : 1
Gornja Trnava 1938
Budućnost MI
Donja Trnava
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
02.10.2021 15:30
Budućnost MI
3 : 0
Jarmenovci
Hajduk
Šušara
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
02.10.2021 15:30
Hajduk
4 : 2
Borac (VG)
Pobeda
Parta
2 : 2
Vinogradar
Gudurica
02.10.2021 15:30
Pobeda
2 : 2
Vinogradar
Jedinstvo 2020
Maovi
5 : 0
Varna
Varna
02.10.2021 15:30
Jedinstvo 2020
5 : 0
Varna
Dunav
Ostrovo
0 : 4
Napredak
Poljana
02.10.2021 15:30
Dunav
0 : 4
Napredak
Vukan
Ždrelo
1 : 1
Rudar 1947
Stamnica
02.10.2021 15:30
Vukan
1 : 1
Rudar 1947
Melnica
Melnica
3 : 0
Burovac
Burovac
02.10.2021 15:30
Melnica
3 : 0
Burovac
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 0
Sloga
Burovac
02.10.2021 11:00
Udarnik 2015
1 : 0
Sloga
Napredak
Trnovče
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
02.10.2021 15:30
Napredak
3 : 1
Petar Dobrnjac
BSK
Bošnjak
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
02.10.2021 11:00
BSK
0 : 1
Jedinstvo
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Radnik
Pankovo
02.10.2021 15:30
Sloga 1952
2 : 1
Radnik
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Radnički
Knežica
02.10.2021 15:30
Zabrđe 1936
1 : 0
Radnički
Bare
Bare
4 : 1
Omladinac
Vučkovica
02.10.2021 15:30
Bare
4 : 1
Omladinac
Grivac
Grivac
0 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
02.10.2021 15:30
Grivac
0 : 2
Kotlenik
Paskovac
Paskovac
4 : 0
Stolice
Krupanj
02.10.2021 15:00
Paskovac
4 : 0
Stolice
Jadar 07
Loznica
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
02.10.2021 15:00
Jadar 07
1 : 4
Mladost (B)
Budućnost
Kočetin
0 : 4
Udarnik
Sibnica
02.10.2021 15:30
Budućnost
0 : 4
Udarnik
Azbukovica
Crnča
2 : 1
Selanac
Selanac
02.10.2021 14:00
Azbukovica
2 : 1
Selanac
Crnča
Crnča
0 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
02.10.2021 11:00
Crnča
0 : 2
Grabovica
Sinđelić
Grabovac
2 : 2
Resavski Despoti
Vitance
02.10.2021 15:00
Sinđelić
2 : 2
Resavski Despoti
BSK
Bela Voda
2 : 1
Mladost VPD
Kruševac
02.10.2021 15:00
BSK
2 : 1
Mladost VPD
Leotar
Trebinje
1 : 0
Radnik
Bijeljina
02.10.2021 15:00
Leotar
1 : 0
Radnik
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
02.10.2021 19:00
Zrinjski
4 : 0
Široki Brijeg
Posušje
Posušje
2 : 4
Velež
Mostar
02.10.2021 15:00
Posušje
2 : 4
Velež
Drina
Zvornik
0 : 1
Tekstilac
Derventa
02.10.2021 15:30
Drina
0 : 1
Tekstilac
Sloboda
Novi Grad
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
02.10.2021 15:30
Sloboda
1 : 2
Krupa
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Kozara
Gradiška
02.10.2021 15:30
Zvijezda 09
1 : 1
Kozara
Sloga
Doboj
4 : 0
Budućnost
Pilica
02.10.2021 15:30
Sloga
4 : 0
Budućnost
Sutjeska
Foča
5 : 0
Modriča
Modriča
02.10.2021 18:00
Sutjeska
5 : 0
Modriča
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Borac
Kozarska Dubica
02.10.2021 15:30
Ljubić
2 : 0
Borac
Podrinje
Janja
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
02.10.2021 15:30
Podrinje
0 : 2
Željezničar Sport Team
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Goražde
Goražde
02.10.2021 15:30
Zvijezda
0 : 1
Goražde
Bratstvo
Gračanica
2 : 0
TOŠK
Tešanj
02.10.2021 15:30
Bratstvo
2 : 0
TOŠK
Budućnost
Banovići
0 : 0
Radnik
Hadžići
02.10.2021 15:30
Budućnost
0 : 0
Radnik
Simm Bau
Kosova
3 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
02.10.2021 15:30
Simm Bau
3 : 1
Tomislav
Rudar
Kakanj
1 : 0
Jedinstvo
Bihać
02.10.2021 15:30
Rudar
1 : 0
Jedinstvo
Igman
Konjic
2 : 0
Orašje
Orašje
02.10.2021 15:30
Igman
2 : 0
Orašje
Podgorica
Podgorica
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
02.10.2021 18:00
Podgorica
1 : 2
Sutjeska
Mornar
Bar
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
02.10.2021 19:00
Mornar
0 : 0
OFK Petrovac
Brskovo
Mojkovac
5 : 1
Petnjica
Petnjica
02.10.2021 15:30
Brskovo
5 : 1
Petnjica
Brighton & Hove Albion
Brighton
0 : 0
Arsenal
London
02.10.2021 18:30
Brighton & Hove Albion
0 : 0
Arsenal
Burnley
Burnley
0 : 0
Norwich City
Norwich
02.10.2021 16:00
Burnley
0 : 0
Norwich City
Chelsea
London
3 : 1
Southampton
Southampton
02.10.2021 16:00
Chelsea
3 : 1
Southampton
Leeds United
Leeds
1 : 0
Watford
Watford
02.10.2021 16:00
Leeds United
1 : 0
Watford
Manchester United
Manchester
1 : 1
Everton
Liverpool
02.10.2021 13:30
Manchester United
1 : 1
Everton
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
2 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
02.10.2021 16:00
Wolverhampton Wanderers
2 : 1
Newcastle United
Cardiff City
Cardiff
0 : 1
Reading
Reading
02.10.2021 16:00
Cardiff City
0 : 1
Reading
Coventry City
Coventry
4 : 1
Fulham
London
02.10.2021 13:30
Coventry City
4 : 1
Fulham
Barnsley
Barnsley
0 : 1
Millwall
London
02.10.2021 16:00
Barnsley
0 : 1
Millwall
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
02.10.2021 16:00
AFC Bournemouth
2 : 1
Sheffield United
Hull City
Hull
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
02.10.2021 16:00
Hull City
2 : 0
Middlesbrough
Blackpool
Blackpool
2 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
02.10.2021 16:00
Blackpool
2 : 1
Blackburn Rovers
Queens Park Rangers
London
3 : 2
Preston North End
Preston
02.10.2021 16:00
Queens Park Rangers
3 : 2
Preston North End
Peterborough United
Peterborough
2 : 3
Bristol City
Bristol
02.10.2021 16:00
Peterborough United
2 : 3
Bristol City
Luton Town
Luton
0 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
02.10.2021 16:00
Luton Town
0 : 0
Huddersfield Town
Derby County
Derby
0 : 0
Swansea City
Swansea
02.10.2021 16:00
Derby County
0 : 0
Swansea City
Birmingham City
Birmingham
0 : 3
Nottingham Forest
Nottingham
02.10.2021 16:00
Birmingham City
0 : 3
Nottingham Forest
Atletico Madrid
Madrid
2 : 0
Barcelona
Barcelona
02.10.2021 21:00
Atletico Madrid
2 : 0
Barcelona
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Levante
Valencia
02.10.2021 16:15
Mallorca
1 : 0
Levante
Cadiz
Cádiz
0 : 0
Valencia
Valencia
02.10.2021 18:30
Cadiz
0 : 0
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
02.10.2021 14:00
Osasuna
1 : 0
Rayo Vallecano
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Bochum
Bochum
02.10.2021 18:30
RB Leipzig
3 : 0
Bochum
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Augsburg
Augsburg
02.10.2021 15:30
Borussia Dortmund
2 : 1
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
02.10.2021 15:30
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Stuttgart
Stuttgart
3 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
02.10.2021 15:30
Stuttgart
3 : 1
Hoffenheim
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
02.10.2021 15:30
Hertha BSC
1 : 2
Freiburg
Salernitana
Salerno
1 : 0
Genoa
Genova
02.10.2021 15:00
Salernitana
1 : 0
Genoa
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 2
Inter
Milano
02.10.2021 20:45
Sassuolo
1 : 2
Inter
Torino
Torino
0 : 1
Juventus
Torino
02.10.2021 18:00
Torino
0 : 1
Juventus
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
02.10.2021 17:00
Montpellier
1 : 1
Strasbourg
Nice
Nice
2 : 1
Brest
Brest
02.10.2021 21:00
Nice
2 : 1
Brest
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Železničar
Pančevo
02.10.2021 15:00
Radnički (SM)
2 : 1
Železničar
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
02.10.2021 15:00
Kabel
0 : 0
Budućnost
Loznica
Loznica
1 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
02.10.2021 15:00
Loznica
1 : 1
Mladost GAT
Rad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
02.10.2021 15:00
Rad
1 : 0
IMT
Inđija
Inđija
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
02.10.2021 15:00
Inđija
3 : 1
Zlatibor
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.10.2021 15:00
OFK Žarkovo
0 : 1
OFK Bačka
Mačva
Šabac
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.10.2021 19:00
Mačva
2 : 1
RFK Grafičar
Spartak ŽK
Subotica
0 : 4
Voždovac
Beograd
02.10.2021 18:00
Spartak ŽK
0 : 4
Voždovac
Radnik
Surdulica
0 : 1
Proleter
Novi Sad
02.10.2021 18:00
Radnik
0 : 1
Proleter
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Čukarički
Beograd
02.10.2021 16:00
TSC
1 : 2
Čukarički
Mašinac
Niš
4 : 1
Sloga
Zemun
02.10.2021 16:00
Mašinac
4 : 1
Sloga
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Mačva
Šabac
02.10.2021 16:00
Radnički 1923
9 : 1
Mačva
Levač
Rekovac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
02.10.2021 15:00
Levač
1 : 1
Kolubara
Zemun
Zemun
3 : 1
Karađorđe
Topola
02.10.2021 16:30
Zemun
3 : 1
Karađorđe
Kraljica Marija
Novo Selo
14 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
02.10.2021 16:00
Kraljica Marija
14 : 0
Jedinstvo Putevi
Voja Gačić
Pančevo
2 : 1
Banat
Vršac
02.10.2021 13:15
Voja Gačić
2 : 1
Banat
Radnički 2012
Niš
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
02.10.2021
Radnički 2012
1 : 0
Knjaževac 2015
Vučice
Vučje
0 : 4
Kolibri
Kuršumlija
02.10.2021
Vučice
0 : 4
Kolibri
Majdanpek
Majdanpek
02.10.2021
Morava
Žitkovac
02.10.2021
Majdanpek
:
Morava
SUŽF Stol
Bor
02.10.2021
Dinamo
Vranje
02.10.2021
SUŽF Stol
:
Dinamo
Heroj Polet
Jajinci
3 : 2
Rad
Beograd
02.10.2021 00:00
Heroj Polet
3 : 2
Rad
Vinča
Vinča
3 : 0
Desetka
Obrenovac
02.10.2021 00:00
Vinča
3 : 0
Desetka
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
02.10.2021 10:00
Brodarac
2 : 0
Čukarički
Partizan
Beograd
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.10.2021 13:30
Partizan
4 : 1
RFK Grafičar
Jedinstvo
Paraćin
1 : 3
Trayal
Kruševac
02.10.2021
Jedinstvo
1 : 3
Trayal
Budućnost
Popovac
5 : 0
Radnički (N)
Niš
02.10.2021
Budućnost
5 : 0
Radnički (N)
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Radnik
Surdulica
02.10.2021
OFK Topličanin
2 : 2
Radnik
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 4
Proleter
Novi Sad
02.10.2021 10:00
Prof. Bolesnikov
1 : 4
Proleter
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
Index
Novi Sad
02.10.2021 10:00
Tisa Njerš
1 : 3
Index
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Petrika
Novi Sad
02.10.2021 14:30
Radnički (Š)
0 : 1
Petrika
Ada
Beograd
3 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
02.10.2021 20:15
Ada
3 : 3
OFK Žarkovo
Internacional
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
02.10.2021 15:00
Internacional
1 : 4
BSK Borča
Bežanija
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
02.10.2021 16:00
Bežanija
1 : 1
Sinđelić
Napredak
Markovac
1 : 2
Šumadija (T)
Toponica
02.10.2021 11:00
Napredak
1 : 2
Šumadija (T)
Hajduk
Divoš
5 : 1
Mladost (BJ)
Backi Jarak
02.10.2021 15:00
Hajduk
5 : 1
Mladost (BJ)
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
02.10.2021 00:00
BSK 1925
2 : 1
Prva Iskra
Radnički
Obrenovac
02.10.2021
00:00
Dunav (VS)
Veliko Selo
02.10.2021 00:00
Radnički
:
Dunav (VS)
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
DIF
Beograd
02.10.2021 00:00
OFK Beograd
3 : 1
DIF
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 2
Rojkovac
Obrenovac
02.10.2021 00:00
Siti Sport Klub
5 : 2
Rojkovac
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
OFK Balkan
Beograd
02.10.2021 00:00
Budućnost
3 : 3
OFK Balkan
Beograd Karaburma
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Beograd
02.10.2021 00:00
Beograd Karaburma
4 : 0
GSP Polet
Dolovo
Dolovo
0 : 5
Jedinstvo
Vlajkovac
02.10.2021
Dolovo
0 : 5
Jedinstvo
Vulturul
Grebenac
6 : 0
Partizan
Gaj
02.10.2021
Vulturul
6 : 0
Partizan
Mladost
Omoljica
2 : 0
Borac
Starčevo
02.10.2021
Mladost
2 : 0
Borac
Voja Gačić
Pančevo
4 : 3
Borac
Sakule
02.10.2021 00:00
Voja Gačić
4 : 3
Borac
Radnički
Baranda
4 : 6
Omladinac 1927
Opovo
02.10.2021
Radnički
4 : 6
Omladinac 1927
Heroj Polet
Beograd
02.10.2021
00:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
02.10.2021 00:00
Heroj Polet
:
Crvena zvezda
Radnicki
Rudovci
3 : 5
Dunav
Veliko Selo
02.10.2021 00:00
Radnicki
3 : 5
Dunav
Partizan
Drazevac
1 : 8
TEK Sloga
Veliki Crljeni
02.10.2021 11:00
Partizan
1 : 8
TEK Sloga
Omladinac
Veliko Polje
6 : 3
OFK Urovci
Urovci
02.10.2021
Omladinac
6 : 3
OFK Urovci
Proleter
Novi Sad
4 : 2
Kabel
Novi Sad
02.10.2021
Proleter
4 : 2
Kabel
Bačka
Đurđevo
02.10.2021
Petrika
Novi Sad
02.10.2021
Bačka
:
Petrika
Jedinstvo
Rumenka
4 : 1
TSK
Temerin
02.10.2021
Jedinstvo
4 : 1
TSK
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.10.2021 11:15
Lokomotiva
3 : 2
Radnički (NB)
RFK Grafičar
Beograd
3 : 2
IMT
Beograd
02.10.2021 16:00
RFK Grafičar
3 : 2
IMT
Zemun
Zemun
11 : 0
011
Beograd
02.10.2021 14:00
Zemun
11 : 0
011
BASK
Beograd
2 : 1
Rakovica
Beograd
02.10.2021 13:00
BASK
2 : 1
Rakovica
Boleč
Boleč
4 : 5
Borac
Lazarevac
02.10.2021 13:00
Boleč
4 : 5
Borac
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
02.10.2021 15:30
Kovačevac
1 : 2
Radnički (NB) 2
Radnički (P)
Pirot
4 : 3
Vlasina
Vlasotince
02.10.2021
Radnički (P)
4 : 3
Vlasina
Radnički 2
Niš
2 : 1
Mineralac
Vranje
02.10.2021
Radnički 2
2 : 1
Mineralac
OFK Radnički
Niš
11 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
02.10.2021
OFK Radnički
11 : 3
GFK Dubočica
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
SFS Borac
Paraćin
02.10.2021
GFK Jagodina
7 : 0
SFS Borac
Trayal
Kruševac
2 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
02.10.2021
Trayal
2 : 3
Kopernikus Želežničar
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 2
Index
Novi sad
02.10.2021 12:00
Tisa Njerš
2 : 2
Index
ODR
Petrovaradin
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
02.10.2021 10:00
ODR
4 : 0
Proleter 2006
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
011
Beograd
02.10.2021 09:30
Kolubara
2 : 2
011
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
02.10.2021 13:15
Lokomotiva
4 : 1
Sinđelić
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
02.10.2021 10:00
OFK Beograd
3 : 2
BSK Borča
OLE
Zemun
3 : 1
Rakovica
Rakovica
02.10.2021 09:30
OLE
3 : 1
Rakovica
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
02.10.2021 15:30
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo 2017
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
OFK Jugović
Kać
02.10.2021 12:00
OFK Kikinda
1 : 2
OFK Jugović
Voja Gačić
Pančevo
4 : 2
Cement
Beočin
02.10.2021 15:15
Voja Gačić
4 : 2
Cement
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 4
Strmovo 1986
Strmovo
02.10.2021 10:00
Vrelo Sport
4 : 4
Strmovo 1986
Budućnost
Dobanovci
02.10.2021
00:00
OFK Balkan
Beograd
02.10.2021 00:00
Budućnost
:
OFK Balkan
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Vinča
Vinča
02.10.2021 00:00
Zvezdara
1 : 1
Vinča
Beograd
Beograd
0 : 0
Palilulac
Beograd
02.10.2021 00:00
Beograd
0 : 0
Palilulac
Lestane
Lestane
1 : 13
Prva Iskra
Barič
02.10.2021 00:00
Lestane
1 : 13
Prva Iskra
DIF
Beograd
2 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
02.10.2021 09:00
DIF
2 : 3
OFK Žarkovo
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
BASK
Beograd
02.10.2021 00:00
Radnički (O)
3 : 1
BASK
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
02.10.2021 00:00
BSK 1925
2 : 0
Bežanija
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 3
FAP
Priboj
02.10.2021 10:00
Sloga (BB)
0 : 3
FAP
Budućnost
Alibunar
7 : 2
Ševac
Kusić
02.10.2021
Budućnost
7 : 2
Ševac
Banat
Ilandža
0 : 5
Crvena zvezda
Pavliš
02.10.2021
Banat
0 : 5
Crvena zvezda
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Sloga
Plandište
02.10.2021
Proleter
2 : 1
Sloga
Partizan
Uljma
2 : 1
Invictus 2020
Bela Crkva
02.10.2021
Partizan
2 : 1
Invictus 2020
Banat
Dupljaja
1 : 4
Hajdučica
Hajdučica
02.10.2021
Banat
1 : 4
Hajdučica
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Proleter
Mramorak
02.10.2021
Sloga
1 : 2
Proleter
Omladinac
Deliblato
1 : 5
Spartak 1911
Debeljača
02.10.2021 00:00
Omladinac
1 : 5
Spartak 1911
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Mladost
Omoljica
02.10.2021
Glogonj
2 : 0
Mladost
Borac
Sakule
2 : 1
Tempo
Sefkerin
02.10.2021
Borac
2 : 1
Tempo
Sloga
Ostojićevo
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
02.10.2021 10:00
Sloga
0 : 0
Radnički 1905
Jedinstvo 1924
Vladimirci
02.10.2021
POFK Savacium
Šabac
02.10.2021
Jedinstvo 1924
:
POFK Savacium
Jedinstvo
Štitar
3 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
02.10.2021
Jedinstvo
3 : 0
Hajduk Stanko
TEK Sloga
Lazarevac
3 : 3
Kolubara
Lazarevac
02.10.2021 10:00
TEK Sloga
3 : 3
Kolubara
Polet
Trnovče
02.10.2021
Palanka
Cerovac
02.10.2021
Polet
:
Palanka
Sloga
Miloševac
02.10.2021
Jedinstvo
Krnjevo
02.10.2021
Sloga
:
Jedinstvo
Podunavac
Udovice
02.10.2021
Bresje Superior
Velika Plana
02.10.2021
Podunavac
:
Bresje Superior
Sloboda
Lipe
02.10.2021
10:00
Železničar
Kusadak
02.10.2021 10:00
Sloboda
:
Železničar
Duboko
Mala Mostanica
0 : 11
Omladinac
Veliko Polje
02.10.2021 11:00
Duboko
0 : 11
Omladinac
Rvati
Obrenovac
5 : 4
Rojkovac
Obrenovac
02.10.2021 10:00
Rvati
5 : 4
Rojkovac
TSC
Bačka Topola
7 : 5
Vojvodina
Bačko Gradište
02.10.2021 11:00
TSC
7 : 5
Vojvodina
Bačka
Pačir
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
02.10.2021 11:00
Bačka
2 : 1
Njegoš
Đurđin
Đurđin
2 : 1
Obilić
Zmajevo
02.10.2021 11:00
Đurđin
2 : 1
Obilić
Armija SK
Novi Sad
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.10.2021
Armija SK
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 3
Kabel
Novi Sad
02.10.2021
Mladost GAT
1 : 3
Kabel
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.10.2021 11:30
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Voždovac
Beograd
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
02.10.2021 11:00
Voždovac
4 : 1
RFK Grafičar
Teleoptik
Zemun
1 : 5
Čukarički
Beograd
02.10.2021 08:30
Teleoptik
1 : 5
Čukarički
011
Beograd
2 : 1
Milutinac
Zemun
02.10.2021 13:00
011
2 : 1
Milutinac
Brodarac
Beograd
7 : 0
ADA
Beograd
02.10.2021 13:00
Brodarac
7 : 0
ADA
IMT
Novi Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
02.10.2021 09:00
IMT
3 : 2
Lokomotiva
Rakovica
Beograd
7 : 2
Šumadinac
Bečmen
02.10.2021 08:30
Rakovica
7 : 2
Šumadinac
OFK Beograd 3
Beograd
5 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
02.10.2021 00:00
OFK Beograd 3
5 : 1
Šumadija 1962
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
7 : 2
Zemun 3
Zemun
02.10.2021 00:00
Crvena zvezda
7 : 2
Zemun 3
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Resnik
Resnik
02.10.2021 00:00
Mladenovac
1 : 3
Resnik
Sremčica
Sremčica
0 : 5
Dunavac
Grocka
02.10.2021 00:00
Sremčica
0 : 5
Dunavac
Rad 3
Beograd
8 : 0
Borac
Ostružnica
02.10.2021 00:00
Rad 3
8 : 0
Borac
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
02.10.2021 11:00
Apolon 2018
2 : 0
Novi Pazar
Trio
Paraćin
0 : 3
OFK Radnički
Niš
02.10.2021
Trio
0 : 3
OFK Radnički
Šampion 2014
Leskovac
3 : 3
Car Konstantin
Niš
02.10.2021
Šampion 2014
3 : 3
Car Konstantin
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Lider MGM
Leskovac
02.10.2021
Radnički (N)
0 : 1
Lider MGM
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Napredak
Kruševac
02.10.2021
Radnički (P)
0 : 1
Napredak
Kabel
Novi Sad
1 : 3
Radnički 1912
Sombor
02.10.2021 10:00
Kabel
1 : 3
Radnički 1912
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.10.2021 15:00
Krila Krajine
0 : 2
OFK Bačka
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
02.10.2021 10:00
Hajduk 1912
0 : 3
Petar Puača
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 5
Derby 2015
Novi Sad
02.10.2021 10:00
Radnički (SM)
1 : 5
Derby 2015
Radnički (Zr)
Zrenjanin
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
02.10.2021 10:00
Radnički (Zr)
5 : 1
Proleter 2006
OFK Vršac
Vršac
5 : 1
Sporto 023
Zrenjanin
02.10.2021 11:00
OFK Vršac
5 : 1
Sporto 023
Inđija
Inđija
5 : 0
ODR
Petrovaradin
02.10.2021 10:00
Inđija
5 : 0
ODR
Petrika
Novi Sad
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
02.10.2021 12:00
Petrika
1 : 0
Radnički (Š)
GFK Sloven
Ruma
1 : 2
Železničar
Pančevo
02.10.2021 10:00
GFK Sloven
1 : 2
Železničar
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
02.10.2021 15:30
Brodarac
3 : 0
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2021 15:30
Teleoptik
0 : 3
Crvena zvezda
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
02.10.2021 12:00
RFK Grafičar
1 : 0
Voždovac
OLE
Zemun
2 : 2
Rad
Beograd
02.10.2021 13:00
OLE
2 : 2
Rad
Drina
Ljubovija
1 : 1
Senjak
Valjevo
02.10.2021 10:00
Drina
1 : 1
Senjak
Fenix
Šabac
3 : 1
Loznica
Loznica
02.10.2021 10:00
Fenix
3 : 1
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Omladinac 2014
Ljig
02.10.2021 10:00
Radnički (V)
0 : 1
Omladinac 2014
Respekt
Loznica
8 : 0
Ribnica
Mionica
02.10.2021 10:00
Respekt
8 : 0
Ribnica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
02.10.2021 09:30
Smederevo 1924
1 : 1
Petlić SD 2006
Real Niš
Niš
2 : 1
Budućnost
Popovac
02.10.2021 10:00
Real Niš
2 : 1
Budućnost
Kopernikus Železničar 2
Niš
1 : 3
Dinamo
Vranje
02.10.2021 13:30
Kopernikus Železničar 2
1 : 3
Dinamo
Trnovac
Veliki Trnovac
2 : 2
Radnik
Surdulica
02.10.2021 10:00
Trnovac
2 : 2
Radnik
BSK
Bujanovac
0 : 7
Lugina
Preševo
02.10.2021 12:00
BSK
0 : 7
Lugina
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
02.10.2021 00:00
Sinđelić
2 : 0
Lokomotiva
Rakovica
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
02.10.2021 00:00
Rakovica
0 : 0
Radnički (O)
IMT
Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
02.10.2021 00:00
IMT
3 : 0
Balkan
BSK
Borča
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
02.10.2021 00:00
BSK
0 : 2
Kolubara
Vukovi
Brus
1 : 5
Meševo
Meševo
02.10.2021 00:00
Vukovi
1 : 5
Meševo
GFK Jagodina 2
Jagodina
6 : 3
Car Lazar 2015
Kruševac
02.10.2021 00:00
GFK Jagodina 2