XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 815 utakmica za dan
Nedelja, 10 Oktobar 2021


Fudbal

GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Sušica
Kragujevac
10.10.2021 15:00
GFK Sloboda
2 : 0
Sušica
Rađevac
Krupanj
4 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
10.10.2021 15:00
Rađevac
4 : 2
Trepča
RSK
Rabrovo
0 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.10.2021 15:00
RSK
0 : 4
Mladi radnik 1926
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.10.2021 15:00
Zvezdara
0 : 1
Radnički (NB)
Rembas
Resavica
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
10.10.2021 15:00
Rembas
0 : 1
Budućnost (P)
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Pčinja
Trgovište
10.10.2021 15:00
Timočanin
5 : 1
Pčinja
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.10.2021 15:00
OFK Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
10.10.2021 15:00
Vlasina
2 : 1
Hajduk Veljko
Mladost
Omoljica
1 : 0
BAK
Bela Crkva
10.10.2021 15:00
Mladost
1 : 0
BAK
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
10.10.2021 15:00
Vojvodina 1928
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Polet
Idvor
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
10.10.2021 15:00
Polet
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
10.10.2021 15:00
Crvena zvezda (RS)
2 : 0
Kozara
Dunav
Stari Banovci
1 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
10.10.2021 15:00
Dunav
1 : 4
Budućnost
Index
Novi Sad
2 : 2
Hajduk
Divoš
10.10.2021 10:00
Index
2 : 2
Hajduk
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
10.10.2021 15:00
Donji Srem
2 : 1
Sloboda
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 0
Senta
Senta
10.10.2021 15:00
Vojvodina (BG)
1 : 0
Senta
Stanišić
Stanišić
3 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
10.10.2021 15:00
Stanišić
3 : 1
OFK Mladost APA
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
10.10.2021 15:00
Preporod
2 : 0
Mladost (BP)
Njegoš
Lovćenac
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
10.10.2021 15:00
Njegoš
1 : 3
Bačka 1901
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
10.10.2021 15:00
Hercegovac
1 : 1
ČSK Pivara
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Komgrap
Beograd
10.10.2021 11:00
Kosmaj
2 : 1
Komgrap
Torlak
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
10.10.2021 10:00
Torlak
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Budućnost
Resnik
1 : 1
Sloboda
Grbice
10.10.2021 15:00
Budućnost
1 : 1
Sloboda
Korićani
Korićani
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
10.10.2021 15:00
Korićani
1 : 1
Mokra Gora
Polet
Ratina
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
10.10.2021 15:00
Polet
0 : 0
Jošanica
Bane 1931
Raška
3 : 1
Gruža
Gruža
10.10.2021 15:00
Bane 1931
3 : 1
Gruža
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
10.10.2021 15:00
Polimlje
1 : 2
Zlatar
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Sevojno
Sevojno
10.10.2021 15:00
Polet (T)
1 : 1
Sevojno
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
FAP
Priboj
10.10.2021 15:00
Jedinstvo (K)
1 : 2
FAP
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 1
Parmenac
Parmenac
10.10.2021 11:00
Jedinstvo Putevi
7 : 1
Parmenac
Savinac
Visibaba
1 : 2
Jasen
Brodarevo
10.10.2021 15:00
Savinac
1 : 2
Jasen
Omladinac
Zablaće
2 : 4
Polet (LJ)
Ljubić
10.10.2021 15:00
Omladinac
2 : 4
Polet (LJ)
Prijevor
Prijevor
1 : 3
Sloboda
Čačak
10.10.2021 15:00
Prijevor
1 : 3
Sloboda
OFK Divci
Divci
4 : 1
Ribnica
Mionica
10.10.2021 15:00
OFK Divci
4 : 1
Ribnica
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
10.10.2021 15:00
Vrelo Sport
1 : 1
Zadrugar
Borac
Lešnica
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
10.10.2021 15:00
Borac
3 : 1
Radnički (V)
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 2
Sloga (B)
Batočina
10.10.2021 15:00
OFK Aranđelovac 1979
2 : 2
Sloga (B)
OFK Napredak
Markovac
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10.10.2021 15:00
OFK Napredak
3 : 1
Sloga 33
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 3
Đerdap
Golubac
10.10.2021 15:00
Mladi borac
3 : 3
Đerdap
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
10.10.2021 15:00
Mladost (M)
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Car Konstantin
Niš
10.10.2021 15:00
Delijski Vis
0 : 3
Car Konstantin
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 1
OFK Niš
Niš
10.10.2021 15:00
OFK Napredak 1929
0 : 1
OFK Niš
Bukovik
Razanj
3 : 1
Morava
Žitkovac
10.10.2021 15:00
Bukovik
3 : 1
Morava
Aluminijum
Niš
2 : 6
Naša krila 1936
Belotinac
10.10.2021 15:00
Aluminijum
2 : 6
Naša krila 1936
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Orljane
Orljane
10.10.2021 15:00
Mladost (B)
2 : 1
Orljane
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Malošište
Malošište
10.10.2021 15:00
Rudar
1 : 1
Malošište
Jedinstvo
Gornje Stopanje
8 : 5
Trnovac
Trnovac
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
8 : 5
Trnovac
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
10.10.2021 15:00
OFK Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Radan
Lebane
10.10.2021 15:00
Žitorađa
3 : 0
Radan
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Jablanica
Medveđa
10.10.2021 15:00
Svetlost
4 : 0
Jablanica
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
10.10.2021 15:00
Moravac Orion
1 : 2
Plantaža
SFS Borac
Paraćin
4 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
10.10.2021 11:00
SFS Borac
4 : 2
Kušiljevo
Sloga (M)
Majdevo
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
10.10.2021 15:00
Sloga (M)
2 : 1
Orlovi
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Gradina
Pejovac
10.10.2021 15:00
Jedinstvo (M)
0 : 1
Gradina
Levač
Rekovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
10.10.2021 15:00
Levač
2 : 0
OFK Lugomir
OFK 019
Zaječar
1 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
10.10.2021 15:00
OFK 019
1 : 2
Rajko Mitić
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Dunav
Prahovo
10.10.2021 13:00
Tanasko Rajić
3 : 0
Dunav
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
10.10.2021 15:00
OFK Slatina
3 : 0
Balkanski
Sloga
Kobišnica
1 : 2
Bor 1919
Bor
10.10.2021 11:00
Sloga
1 : 2
Bor 1919
Budućnost (P)
Parage
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
10.10.2021 15:00
Budućnost (P)
6 : 0
Radnički (S)
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
10.10.2021 15:00
Budućnost (G)
2 : 1
Kordun
Rusin
Ruski Krstur
0 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
10.10.2021 15:00
Rusin
0 : 3
Bratstvo 2019
Borac 46
Obrovac
2 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
10.10.2021 15:00
Borac 46
2 : 3
Budućnost (M)
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 2
Lipar
Lipar
10.10.2021 15:00
Radnički 1918
0 : 2
Lipar
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
10.10.2021 15:30
Petrovaradin
2 : 1
Fruškogorac
Tatra
Kisač
1 : 0
Dinamo
Budisava
10.10.2021 15:30
Tatra
1 : 0
Dinamo
Jugović
Kać
0 : 1
Slavija
Novi Sad
10.10.2021 15:30
Jugović
0 : 1
Slavija
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
10.10.2021 15:30
ŽSK
2 : 1
Crvena Zvezda
Dolina
Padina
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
10.10.2021 15:00
Dolina
2 : 1
Partizan (G)
Dolovo
Dolovo
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
10.10.2021 15:00
Dolovo
4 : 0
Crvena zvezda
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Vulturul
Grebenac
10.10.2021 15:00
Budućnost (A)
6 : 1
Vulturul
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
10.10.2021 15:00
Stari Tamiš
4 : 0
Partizan (U)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.10.2021 15:00
Sloga (BNS)
2 : 2
Jedinstvo Stević
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Spartak 1911
Debeljača
10.10.2021 15:00
Hajdučica
3 : 1
Spartak 1911
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
10.10.2021 15:00
Potporanj
2 : 2
Jugoslavija
Radnički
Irig
2 : 2
Sremac (D)
Dobrinci
10.10.2021 15:00
Radnički
2 : 2
Sremac (D)
Sloga
Voganj
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
10.10.2021 15:00
Sloga
2 : 0
Fruškogorac
Napredak
Popinci
0 : 2
Partizan
Vitojevci
10.10.2021 15:00
Napredak
0 : 2
Partizan
Sremac (V)
Vojka
1 : 2
GFK Sloven
Ruma
10.10.2021 15:00
Sremac (V)
1 : 2
GFK Sloven
Sremac (Deč)
Deč
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
10.10.2021 15:00
Sremac (Deč)
2 : 1
Ljukovo
Hajduk
Beška
4 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
10.10.2021 15:00
Hajduk
4 : 2
Podrinje
Jadran
Golubinci
9 : 2
Borac (K)
Klenak
10.10.2021 15:00
Jadran
9 : 2
Borac (K)
Iskra
Kucura
5 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
10.10.2021 15:00
Iskra
5 : 0
Obilić (NK)
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Budućnost
Savino Selo
10.10.2021 15:00
Đurđin
2 : 2
Budućnost
Bačka
Mol
0 : 1
Srbobran
Srbobran
10.10.2021 15:00
Bačka
0 : 1
Srbobran
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Jadran
Feketić
10.10.2021 15:00
Sloga
1 : 2
Jadran
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Bačinac
Bačinac
10.10.2021 15:00
Sloga
3 : 0
Bačinac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Glavaš
Glibovac
10.10.2021 15:00
Radnik
2 : 0
Glavaš
Osipaonica
Osipaonica
0 : 1
Podunavac
Udovice
10.10.2021 15:00
Osipaonica
0 : 1
Podunavac
SASK
Saraorci
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
10.10.2021 15:00
SASK
1 : 0
Jasenica 2017
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 1
Borac 1932
Ralja
10.10.2021 15:00
Železničar Kusadak
0 : 1
Borac 1932
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 1
Polet
Trnovče
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Polet
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
10.10.2021 15:30
ŽSK
1 : 2
Mladi rudar 1954
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
10.10.2021 15:30
Trnava
2 : 1
Lokomotiva
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
10.10.2021 15:30
Prvi srpski ustanak
0 : 3
Šumadinac 1913
Jasenica
Božurnja
1 : 2
BSK
Belosavci
10.10.2021 15:30
Jasenica
1 : 2
BSK
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
10.10.2021 15:30
Omladinac (D.R.)
1 : 0
Badnjevac
Banja 1957
Banja
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
10.10.2021 15:30
Banja 1957
2 : 1
Plaskovac
Marjan
Knić
1 : 2
Vinča
Vinča
10.10.2021 15:30
Marjan
1 : 2
Vinča
Polom
Leskovo
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
10.10.2021 15:00
Polom
3 : 1
Brestovac
Polet
Jabukovac
1 : 4
Branik
Štubik
10.10.2021 15:00
Polet
1 : 4
Branik
Blizna
Blizna
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
10.10.2021 15:00
Blizna
5 : 1
Nemetali
Miloševo
Miloševo
2 : 3
Urovica
Urovica
10.10.2021 11:00
Miloševo
2 : 3
Urovica
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
10.10.2021 15:00
Radnički (K)
1 : 0
Poreč
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
10.10.2021 11:00
Mala Vrbica
5 : 2
Šarbanovac
OFK Brza
Brza
3 : 2
Umac
Miroševce
10.10.2021 15:30
OFK Brza
3 : 2
Umac
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
10.10.2021 15:30
Kumarevo 65
0 : 2
Bratstvo
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Polet
Stajkovce
10.10.2021 15:30
Zloćudovo
3 : 2
Polet
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 1
Progres
Ladovica
10.10.2021 15:30
Jedinstvo (Š)
2 : 1
Progres
Mladost
Batulovce
3 : 1
Vučje
Vučje
10.10.2021 15:30
Mladost
3 : 1
Vučje
Mladi borac
Živkovo
3 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
10.10.2021 15:30
Mladi borac
3 : 2
Sloboda
Sloga
Lipovica
4 : 1
Milanovo
Milanovo
10.10.2021 15:30
Sloga
4 : 1
Milanovo
Moravac
Pečenjevce
1 : 5
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
10.10.2021 15:30
Moravac
1 : 5
Veliko Trnjane
Železničar
Brestovac
3 : 1
BSK
Belanovce
10.10.2021 15:30
Železničar
3 : 1
BSK
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 1
OFK Morava
Leskovac
10.10.2021 15:30
Jedinstvo (B)
5 : 1
OFK Morava
Real
Donja Jajina
0 : 3
Bobište
Bobište
10.10.2021 15:30
Real
0 : 3
Bobište
Borac
Azbresnica
3 : 0
Jastrebac
Tešica
10.10.2021 15:00
Borac
3 : 0
Jastrebac
Rad
Merošina
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
10.10.2021 15:00
Rad
1 : 2
Radnički 1924
Moravac
Čečina
1 : 6
Taskovići
Taskovići
10.10.2021 15:00
Moravac
1 : 6
Taskovići
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Svrljig
Svrljig
10.10.2021 15:00
Zemljoradnik
0 : 0
Svrljig
Toplica
Šarlinac
5 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
10.10.2021 15:00
Toplica
5 : 4
Radnički 1947
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Naisus 1977
Rožina
10.10.2021 15:00
Baličevac
1 : 0
Naisus 1977
Osnić
Osnić
3 : 3
Rudar (P)
Podvis
10.10.2021 15:30
Osnić
3 : 3
Rudar (P)
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
10.10.2021 15:30
OFK Rtanj
1 : 1
Graničar
Omladinac
Grezna
1 : 2
Trebič
Sokobanja
10.10.2021 15:30
Omladinac
1 : 2
Trebič
FSU Kraljevica
Zaječar
2 : 0
Kosovo
Zvezdan
10.10.2021 15:30
FSU Kraljevica
2 : 0
Kosovo
Radnički 1946
Lubnica
4 : 0
Šljivar
Šljivar
10.10.2021 15:30
Radnički 1946
4 : 0
Šljivar
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
10.10.2021 15:30
Velika Jasikova
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Sloga
Minićevo
4 : 3
Rtanj
Boljevac
10.10.2021 15:30
Sloga
4 : 3
Rtanj
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
10.10.2021 15:00
Vinogradar
1 : 0
Mačkovac
Bošnjane
Bošnjane
4 : 1
Mladost (T)
Toljevac
10.10.2021 15:00
Bošnjane
4 : 1
Mladost (T)
Sloga (L)
Lozna
0 : 2
Rubin
Donji Stupanj
10.10.2021 15:00
Sloga (L)
0 : 2
Rubin
FUD
Brus
3 : 3
Čitluk
Čitluk
10.10.2021 15:00
FUD
3 : 3
Čitluk
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
4 : 4
Temnić 1924
Varvarin
10.10.2021 15:00
Jastrebac (VŠ)
4 : 4
Temnić 1924
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
10.10.2021 15:00
Sloga (D)
1 : 0
Sloga (Ć)
13. April
Lomnica
1 : 8
Sebečevac
Sebečevac
10.10.2021 15:00
13. April
1 : 8
Sebečevac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
10.10.2021 15:00
Mladost (BD)
4 : 1
Vojvodina (NM)
Rusanda
Melenci
2 : 1
Napredak
Čestereg
10.10.2021 15:00
Rusanda
2 : 1
Napredak
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
10.10.2021 15:00
Vojvodina (B)
1 : 0
Mladost (L)
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
Polet
Nakovo
10.10.2021 15:00
ŽFK Banat
3 : 1
Polet
ŽAK
Kikinda
3 : 0
ASK
Aradac
10.10.2021 15:00
ŽAK
3 : 0
ASK
Banat
Čenta
3 : 0
Borac
Aleksandrovo
10.10.2021 15:00
Banat
3 : 0
Borac
Partizan (M)
Majur
1 : 4
Kolare
Kolare
10.10.2021 14:00
Partizan (M)
1 : 4
Kolare
Budućnost (M)
Miliva
0 : 3
Mladost
Jovac
10.10.2021 14:00
Budućnost (M)
0 : 3
Mladost
Budućnost (Đ)
Đurinac
8 : 1
Moravac 2015
Krušar
10.10.2021 14:00
Budućnost (Đ)
8 : 1
Moravac 2015
Javor
Sladaja
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
10.10.2021 14:00
Javor
2 : 1
Rudar (St)
Juhor (G)
Glavinci
2 : 1
Mladi Borac
Sedlare
10.10.2021 14:00
Juhor (G)
2 : 1
Mladi Borac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Napredak
Drenovac
10.10.2021 14:00
Dragocvet
3 : 1
Napredak
Sloga
Voljavče
2 : 1
GFK Tabane
Jagodina
10.10.2021 14:00
Sloga
2 : 1
GFK Tabane
Morava
Kočino Selo
2 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
10.10.2021 14:00
Morava
2 : 1
OFK Juhor 2016
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Vihor
Маljurevac
10.10.2021 15:00
Borac (K)
2 : 1
Vihor
Sirakovo
Sirakovo
1 : 6
Zvižd
Kučevo
10.10.2021 15:00
Sirakovo
1 : 6
Zvižd
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Mladost (R)
Ranovac
10.10.2021 15:00
Budućnost (V)
3 : 1
Mladost (R)
Sloga (L)
Lučica
1 : 4
Borac (Ž)
Žabari
10.10.2021 15:00
Sloga (L)
1 : 4
Borac (Ž)
Šapine
Šapine
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
10.10.2021 15:00
Šapine
2 : 0
Krilaš
Željuša
Željuša
4 : 5
Senjak
Pirot
10.10.2021 15:00
Željuša
4 : 5
Senjak
Spartak
Pirot
5 : 0
Pobeda
Držina
10.10.2021 15:00
Spartak
5 : 0
Pobeda
Mladost
Cvetovac
0 : 3
Krtinska
Krtinska
10.10.2021 15:00
Mladost
0 : 3
Krtinska
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
10.10.2021 15:00
OFK Budućnost
2 : 2
Budućnost (Z)
BSK 1926
Baćevac
7 : 0
Turbina
Vreoci
10.10.2021 18:00
BSK 1926
7 : 0
Turbina
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Barajevo
Barajevo
10.10.2021 15:00
Omladinac
0 : 1
Barajevo
Lisović 1977
Lisović
2 : 1
Radnički (R)
Rudovci
10.10.2021 15:00
Lisović 1977
2 : 1
Radnički (R)
Rabrovac
Rabrovac
3 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
10.10.2021 15:00
Rabrovac
3 : 3
Velika Krsna
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 0
Zaklopača
Zaklopača
10.10.2021 15:00
Šumadija 1962
1 : 0
Zaklopača
Vrčin
Vrčin
4 : 1
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
10.10.2021 15:00
Vrčin
4 : 1
SUF Kovačevac 1956
Boleč
Boleč
1 : 0
Pudarci
Pudarci
10.10.2021 15:00
Boleč
1 : 0
Pudarci
Podunavac
Ritopek
0 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
10.10.2021 15:00
Podunavac
0 : 5
Kaluđerica 1969
Dunavac
Grocka
6 : 2
Napredak
Međulužje
10.10.2021 15:00
Dunavac
6 : 2
Napredak
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
10.10.2021 15:00
Beograd Karaburma
1 : 2
Dunav
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Rakovica
Beograd
10.10.2021 15:00
Heroj Polet
1 : 1
Rakovica
Hajduk
Beograd
7 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
10.10.2021 11:00
Hajduk
7 : 1
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Milutinac
Zemun
10.10.2021 15:00
Posavac Tišma
1 : 2
Milutinac
Srem
Jakovo
2 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
10.10.2021 15:00
Srem
2 : 2
Balkan Mirijevo
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 3
Jedinstvo
Petrovac
10.10.2021 15:00
Mladost (P)
1 : 3
Jedinstvo
Šumadinac
Kragujevac
4 : 2
Kolonija
Kragujevac
10.10.2021 15:00
Šumadinac
4 : 2
Kolonija
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
10.10.2021 15:00
Pobeda 1926
1 : 0
Košutnjak
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Slavija
Kragujevac
10.10.2021 15:00
Kutlovo
1 : 1
Slavija
ZSK
Valjevo
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
10.10.2021 15:00
ZSK
1 : 1
OFK Senjak
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Trlić
Trlić
10.10.2021 11:00
Toplica
0 : 3
Trlić
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
10.10.2021 15:00
Dimitrije Tucović
3 : 0
Iskra
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
10.10.2021 15:00
Mladost (D)
2 : 1
OFK Osečina
Kačer
Belanovica
3 : 1
Banjani
Banjani
10.10.2021 11:00
Kačer
3 : 1
Banjani
Planinac 1933
Prva Kutina
6 : 3
Mladost
Lalinac
10.10.2021 15:00
Planinac 1933
6 : 3
Mladost
Radnički 1936
Trupale
0 : 0
Radnički 2020
Knez Selo
10.10.2021 15:00
Radnički 1936
0 : 0
Radnički 2020
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Proleter
Donja Vrežina
10.10.2021 15:00
Vulkan 1963
2 : 0
Proleter
Morava
Krušce
2 : 3
Omladinac
Gornji Komren
10.10.2021 15:00
Morava
2 : 3
Omladinac
Čegar 1946
Donji Matejevac
6 : 0
Crvena zastava
Hum
10.10.2021 15:00
Čegar 1946
6 : 0
Crvena zastava
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
10.10.2021 15:00
Sloboda
3 : 1
Stevan Nešticki
Dragačevo
Guča
3 : 1
Morava
Katrga
10.10.2021 15:30
Dragačevo
3 : 1
Morava
Jedinstvo
Puhovo
2 : 1
Voćar
Kotraža
10.10.2021 15:30
Jedinstvo
2 : 1
Voćar
Orlovac 1932
Mrčajevci
8 : 0
Rakova
Rakova
10.10.2021 15:30
Orlovac 1932
8 : 0
Rakova
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
10.10.2021 15:30
Jedinstvo (GG)
2 : 2
Zadrugar
Šumadija
Brđani
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
10.10.2021 15:30
Šumadija
1 : 0
Donja Vrbava
Mladost
Preljina
1 : 1
Rudar
Bresnica
10.10.2021 15:30
Mladost
1 : 1
Rudar
Napredak
Svračkovci
0 : 1
Ozrem
Ozrem
10.10.2021 15:30
Napredak
0 : 1
Ozrem
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 7
Tavnik
Tavnik
10.10.2021 15:30
OFK Progorelica
1 : 7
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Ribnica
Jovac
10.10.2021 15:30
Zvezda
2 : 1
Ribnica
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Radnik
Ušće
10.10.2021 15:30
Omladinac (NS)
2 : 1
Radnik
Proleter
Pečenog
2 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
10.10.2021 11:00
Proleter
2 : 3
OFK Ras
Koštampolje
Delimeđe
0 : 1
Mataruge
Mataruge
10.10.2021 15:30
Koštampolje
0 : 1
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Napredak
Gračac
10.10.2021 15:30
Ibar
1 : 2
Napredak
Budućnost
Konarevo
2 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
10.10.2021 15:30
Budućnost
2 : 3
Jedinstvo 2017
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Drina
Badovinci
10.10.2021 15:00
Jedinstvo (MZ)
2 : 1
Drina
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
10.10.2021 15:00
Cer
1 : 0
Gučevo 1929
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Karađorđe
Mišar
10.10.2021 15:00
Hajduk Stanko
2 : 1
Karađorđe
Rudar
Brasina
1 : 0
Majur
Majur
10.10.2021 15:00
Rudar
1 : 0
Majur
Sloga
Lipnički Šor
1 : 0
Lipolist
Lipolist
10.10.2021 15:00
Sloga
1 : 0
Lipolist
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
10.10.2021 15:00
Jedinstvo (Š)
2 : 2
Podrinje
Vidojevica
Lešnica
1 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
10.10.2021 11:00
Vidojevica
1 : 3
Milan Orlić
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
OFK Kotroman
Mokra Gora
10.10.2021 15:00
Omladinac
2 : 1
OFK Kotroman
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 6
Bakionica
Bakionica
10.10.2021 15:00
Plavi Tok
2 : 6
Bakionica
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Avijatičar Vranjani
Polet
Rasna
2 : 1
Ježevica
Velika Ježevica
10.10.2021 15:00
Polet
2 : 1
Ježevica
Čajetina
Čajetina
0 : 1
Lazarica
Prilipac
10.10.2021 15:00
Čajetina
0 : 1
Lazarica
Rampa
Požega
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
10.10.2021 15:00
Rampa
1 : 4
Crnokosa
Sloga
Sjenica
1 : 0
Prvi partizan
Užice
10.10.2021 15:00
Sloga
1 : 0
Prvi partizan
Višesava
Bajina Bašta
6 : 3
Tara
Kremna
10.10.2021 15:00
Višesava
6 : 3
Tara
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 4
Lugina
Preševo
10.10.2021 14:30
Mladost (B)
2 : 4
Lugina
Čelik
Belo polje
0 : 0
Levosoje
Levosoje
10.10.2021 14:30
Čelik
0 : 0
Levosoje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
10.10.2021 14:30
FSU Južna pruga
1 : 2
Mineralac
Radnički 2021
Vranje
1 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
10.10.2021 14:30
Radnički 2021
1 : 0
Mladost (S)
Pavlovac
Pavlovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
10.10.2021 14:30
Pavlovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Jastrebac
Blace
5 : 1
Dobrič
Pejkovac
10.10.2021 00:00
Jastrebac
5 : 1
Dobrič
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
3 : 3
Partizanski put
Grudaš
10.10.2021 00:00
Spartak
3 : 3
Partizanski put
Akademija 10
Prokuplje
0 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
10.10.2021 11:00
Akademija 10
0 : 6
OFK Kosanica
Jug Bogdan
Đakus
2 : 4
Kosovac
Prokuplje
10.10.2021 00:00
Jug Bogdan
2 : 4
Kosovac
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Lukavac
Lukavac
10.10.2021 11:00
Dračić 2018
1 : 1
Lukavac
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Stari drugari
Ljig
10.10.2021 11:00
Jadar 2013
0 : 2
Stari drugari
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
10.10.2021 11:00
Mali korak
2 : 1
OFK Povlen
Popadić
Popadić
0 : 1
Polet
Popučke
10.10.2021 11:00
Popadić
0 : 1
Polet
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
10.10.2021 11:00
Rakac Stave
3 : 0
Tešnjar
Kotešica
Kotešica
3 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
10.10.2021 11:00
Kotešica
3 : 2
Junior Novo Naselje
Graničar
Riđica
2 : 5
BSK
Bački Brestovac
10.10.2021 15:00
Graničar
2 : 5
BSK
Hajduk
Stapar
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
10.10.2021 15:00
Hajduk
3 : 0
Zadrugar
Mladost
Kruščić
3 : 5
Omladinac (B)
Bukovac
10.10.2021 15:00
Mladost
3 : 5
Omladinac (B)
Polet
Sivac
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
10.10.2021 15:00
Polet
2 : 2
OFK Odžaci
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
10.10.2021 15:00
Aleksa Šantić
4 : 0
Dinamo 1923
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
10.10.2021 15:00
Omladinac (D)
1 : 1
Terekveš
Omladinac
Ugljarevo
7 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
10.10.2021 15:00
Omladinac
7 : 0
Ribnik
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
10.10.2021 15:00
Kamenorezac 76
3 : 0
Donji Kopaonik
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Mladost
Donji Katun
10.10.2021 15:00
Velika Drenova
3 : 0
Mladost
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
10.10.2021 15:00
Glogonj
1 : 0
Omladinac (D)
Omladinac 1927
Opovo
0 : 7
Radnički (B)
Baranda
10.10.2021 15:00
Omladinac 1927
0 : 7
Radnički (B)
Unirea
Uzdin
7 : 1
Pobeda
Samoš
10.10.2021 15:00
Unirea
7 : 1
Pobeda
Mladost (V)
Vojlovica
6 : 1
Mundial
Pančevo
10.10.2021 15:00
Mladost (V)
6 : 1
Mundial
Šarbane
Šarbane
3 : 3
Crvena Jabuka
Ub
10.10.2021 15:00
Šarbane
3 : 3
Crvena Jabuka
Joševa
Joševa
3 : 0
Mladost (V)
Vračević
10.10.2021 15:00
Joševa
3 : 0
Mladost (V)
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
10.10.2021 15:00
Čučuge
2 : 1
Pepeljevac
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
10.10.2021 15:00
OFK Paljuvi
2 : 0
Polet (DL)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
10.10.2021 15:00
Tvrdojevac
2 : 1
Omladinac (K)
Ratkovac
Ratkovac
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
10.10.2021 15:00
Ratkovac
2 : 0
Pambukovica
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Polet (T)
Takovo
10.10.2021 15:00
Sovljak
2 : 0
Polet (T)
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 1
Nepričava
Nepričava
10.10.2021 15:00
Jedinstvo (M)
0 : 1
Nepričava
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Jedinstvo
Platičevo
10.10.2021 15:00
PSK Putinci
0 : 2
Jedinstvo
Fruškogorac
Krčedin
3 : 1
Graničar (O)
Obrež
10.10.2021 15:00
Fruškogorac
3 : 1
Graničar (O)
Napredak
Žarkovac
7 : 1
Rudar
Vrdnik
10.10.2021 15:00
Napredak
7 : 1
Rudar
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Polet
Novi Karlovci
10.10.2021 15:00
Hajduk 1932
0 : 3
Polet
Šumar
Ogar
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
10.10.2021 15:00
Šumar
0 : 3
Srem
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 1
Mladost
Buđanovci
10.10.2021 15:00
ČSK Čortanovci
1 : 1
Mladost
Potisje
Knićanin
5 : 1
Lehel
Mužlja
10.10.2021 15:00
Potisje
5 : 1
Lehel
Mladost
Belo Blato
2 : 1
Partizan
Tomaševac
10.10.2021 15:00
Mladost
2 : 1
Partizan
MSK
Mihajlovo
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
10.10.2021 15:00
MSK
1 : 2
Zadrugar
Naftagas
Boka
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
10.10.2021 15:00
Naftagas
1 : 2
Bilećanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
8 : 1
Tamiš
Farkaždin
10.10.2021 15:00
Radnički 1911
8 : 1
Tamiš
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
10.10.2021 15:00
OFK Gradnulica
4 : 0
OFK Stajićevo
Gradac
Konopnica
0 : 3
Lemind 1953
Leskovac
10.10.2021 11:00
Gradac
0 : 3
Lemind 1953
Antimon
Zajača
4 : 0
Luk
Voćnjak
10.10.2021 15:00
Antimon
4 : 0
Luk
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
10.10.2021 15:00
Velika Reka
3 : 1
TE Gučevo
Jedinstvo
Zavlaka
6 : 4
Sloga
Straža
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
6 : 4
Sloga
Jelav
Jelav
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
10.10.2021 15:00
Jelav
2 : 1
Jadar 1961
Prva Iskra
Runjani
1 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
10.10.2021 15:00
Prva Iskra
1 : 4
Studenac
Posavina
Stubline
0 : 5
Rojkovac
Obrenovac
10.10.2021 15:00
Posavina
0 : 5
Rojkovac
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Partizan
Draževac
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
4 : 1
Partizan
Munja
Barič
1 : 1
Pobednik
Piroman
10.10.2021 15:00
Munja
1 : 1
Pobednik
Duboko
Mala Moštanica
2 : 7
Skela
Skela
10.10.2021 15:00
Duboko
2 : 7
Skela
Rvati
Obrenovac
1 : 6
Borac
Ušće
10.10.2021 15:00
Rvati
1 : 6
Borac
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
Rudar
Plazane
10.10.2021 14:30
Omladinac
3 : 2
Rudar
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Radnički
Tekija
10.10.2021 14:30
Sloga
3 : 0
Radnički
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 4
Donja Mutnica
Donja Mutnica
10.10.2021 14:30
Pomoravlje
2 : 4
Donja Mutnica
Busije
Zemun
1 : 0
Dedinje
Beograd
10.10.2021 15:00
Busije
1 : 0
Dedinje
BUSK
Beograd
1 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
10.10.2021 15:00
BUSK
1 : 4
Velika Moštanica
13. maj
Zemun
0 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
10.10.2021 11:00
13. maj
0 : 0
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Borac
Progar
10.10.2021 15:00
Šumadinac
2 : 0
Borac
Bežanija
Beograd
2 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
10.10.2021 10:00
Bežanija
2 : 3
Sinđelić 2012
Zmaj Novi grad
Zemun
2 : 1
Železnik 1930
Železnik
10.10.2021 15:00
Zmaj Novi grad
2 : 1
Železnik 1930
Bratstvo
Krnjača
1 : 0
Pionir
Besni Fok
10.10.2021 15:00
Bratstvo
1 : 0
Pionir
Avala 1939
Beli Potok
3 : 2
Resnik
Resnik
10.10.2021 15:00
Avala 1939
3 : 2
Resnik
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Pinosava
Pinosava
10.10.2021 11:00
Mladi proleter
2 : 1
Pinosava
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Divostin
Kragujevac
10.10.2021 15:00
21. oktobar
1 : 3
Divostin
Kragujevac
Kragujevac
0 : 1
Seljak
Cvetojevac
10.10.2021 11:00
Kragujevac
0 : 1
Seljak
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 4
Stanovo 1941
Stanovo
10.10.2021 15:00
OFK Bagremar
0 : 4
Stanovo 1941
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Jadran
Kragujevac
10.10.2021 15:00
OFK Žeželj
4 : 1
Jadran
Ćava
Grošnica
5 : 0
Dobrača
Dobrača
10.10.2021 15:00
Ćava
5 : 0
Dobrača
Šumadija
Sipić
2 : 3
Feniks
Rača
10.10.2021 15:30
Šumadija
2 : 3
Feniks
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Mladost (P)
Pretoke
10.10.2021 11:00
Karađorđe
3 : 0
Mladost (P)
Borac
Pajsijevići
1 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
10.10.2021 15:30
Borac
1 : 1
Kruševica 1980
Mladost (G)
Gložane
0 : 1
Morava
Ribare
10.10.2021 14:30
Mladost (G)
0 : 1
Morava
Vinorača
Vinorača
5 : 5
Šantarovac
Šantarovac
10.10.2021 14:30
Vinorača
5 : 5
Šantarovac
Trnava
Trnava
4 : 2
Ursule
Ursule
10.10.2021 14:30
Trnava
4 : 2
Ursule
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
10.10.2021 14:30
Osaonica
2 : 1
Kupinovac
Mladost (T)
Tečić
4 : 1
Bratstvo
Međureč
10.10.2021 14:30
Mladost (T)
4 : 1
Bratstvo
Šamot
Aranđelovac
1 : 3
Borac
Kloka
10.10.2021 15:30
Šamot
1 : 3
Borac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 4
Šumadinac
Stojnik
10.10.2021 11:00
Trešnjevica
0 : 4
Šumadinac
Venčani
Venčani
1 : 0
Mladost (J)
Jelenac
10.10.2021 15:30
Venčani
1 : 0
Mladost (J)
Gorski Car
Garaši
1 : 1
Kopljari
Kopljari
10.10.2021 11:00
Gorski Car
1 : 1
Kopljari
Tulež
Tulež
2 : 4
Kalipolje
Žabare
10.10.2021 15:30
Tulež
2 : 4
Kalipolje
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
10.10.2021 11:00
B 2000
2 : 0
Mladost (R)
Slavija (P)
Pivnice
2 : 0
Kulpin
Kulpin
10.10.2021 15:00
Slavija (P)
2 : 0
Kulpin
Bačka (D)
Despotovo
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
10.10.2021 15:00
Bačka (D)
2 : 1
Bački Hajduk
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Orlovi
Bačka Palanka
10.10.2021 15:00
Mladost
1 : 2
Orlovi
Maglić
Bački Maglić
4 : 0
Borac
Vizić
10.10.2021 15:00
Maglić
4 : 0
Borac
Krivanj
Selenča
6 : 1
Slavija (B)
Bođani
10.10.2021 15:00
Krivanj
6 : 1
Slavija (B)
Petlovača
Petlovača
2 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
10.10.2021 15:00
Petlovača
2 : 0
Mladost
Gorki
Glušci
1 : 3
Duško
Klenje
10.10.2021 15:00
Gorki
1 : 3
Duško
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
10.10.2021 15:00
Budućnost (Z)
4 : 0
Budućnost (PD)
Mladi borac
Dublje
1 : 5
Stojan Lazarac
Sovljak
10.10.2021 15:00
Mladi borac
1 : 5
Stojan Lazarac
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Sloga
Duvanište
10.10.2021 15:00
Napredak
1 : 2
Sloga
Omladinac
Slepčević
5 : 2
Torpedo
Tabanović
10.10.2021 15:00
Omladinac
5 : 2
Torpedo
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Gruža
Vitanovac
10.10.2021 15:30
Granit
1 : 0
Gruža
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
10.10.2021 15:30
Jedinstvo (G)
0 : 0
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
Rudno
2 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
10.10.2021 11:00
Mineral 2015
2 : 0
Popovići Vrnjci
Omladinac
Drakčići
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
10.10.2021 15:30
Omladinac
0 : 0
Jovo Kursula
Apolon 2018
Kovači
6 : 2
Mlada krila
Metikoši
10.10.2021 15:30
Apolon 2018
6 : 2
Mlada krila
Studen Vitez
Studenica
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
10.10.2021 11:00
Studen Vitez
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Lazac
Lazac
2 : 3
Miločajac
Miločaj
10.10.2021 15:30
Lazac
2 : 3
Miločajac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
1 : 1
Dobrava
Vukošić
10.10.2021 15:00
OFK Letnjikovac 1983
1 : 1
Dobrava
Sloga (M)
Matijevac
1 : 6
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
10.10.2021 15:00
Sloga (M)
1 : 6
Mladost (PP)
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Mrovska
Mrovska
10.10.2021 15:00
Pričinović
2 : 0
Mrovska
Dobrava Žabar 2020
Žabar
1 : 3
Šipurske livade
Šabac
10.10.2021 15:00
Dobrava Žabar 2020
1 : 3
Šipurske livade
Trešnjevka
Trbusac
5 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
10.10.2021 15:00
Trešnjevka
5 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Novoselac
Novo Selo
0 : 3
Sloga 1948
Malča
10.10.2021 15:00
Novoselac
0 : 3
Sloga 1948
Mladost
Donji Komren
6 : 4
Sloga (DT)
Donja Trnava
10.10.2021 15:00
Mladost
6 : 4
Sloga (DT)
Vrtište
Vrtište
3 : 3
Jasenovik 2018
Jasenovik
10.10.2021 15:00
Vrtište
3 : 3
Jasenovik 2018
Mezgraja
Mezgraja
4 : 2
Supovac
Supovac
10.10.2021 15:00
Mezgraja
4 : 2
Supovac
Real Niš
Niš
9 : 0
Spartak
Sićevo
10.10.2021 15:00
Real Niš
9 : 0
Spartak
Mramor
Mramor
8 : 0
Standard 2021
Čamurlija
10.10.2021 15:00
Mramor
8 : 0
Standard 2021
2. Oktobar
Kumane
3 : 1
1. Oktobar
Srpski Itebej
10.10.2021 15:00
2. Oktobar
3 : 1
1. Oktobar
Proleter
Međa
5 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
10.10.2021 15:00
Proleter
5 : 3
Omladinac
Roham
Nova Crnja
1 : 4
Terekveš
Hetin
10.10.2021 15:00
Roham
1 : 4
Terekveš
SU Podgrmeč
Žitište
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
10.10.2021 15:00
SU Podgrmeč
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Stig 1955
Beranje
2 : 0
Polet (V)
Voluja
10.10.2021 15:00
Stig 1955
2 : 0
Polet (V)
Dizel
Bare
2 : 1
Barič
Barič
10.10.2021 15:00
Dizel
2 : 1
Barič
Mladi Borac
Majilovac
3 : 4
Mlava (B)
Bratinac
10.10.2021 15:00
Mladi Borac
3 : 4
Mlava (B)
Napredak 1934
Nabrđe
7 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
10.10.2021 15:00
Napredak 1934
7 : 1
Ljubičevo
BSK 1931
Brežane
1 : 2
Batovac
Batovac
10.10.2021 15:00
BSK 1931
1 : 2
Batovac
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
10.10.2021 15:00
Beli Orao
3 : 0
OFK Braničevo
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Soko
Krvije
10.10.2021 15:00
Zadrugar 1947
4 : 1
Soko
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
10.10.2021 15:00
Mlava (ML)
1 : 1
Jasenovac
Integral
Batuša
2 : 1
Manastirica
Manastirica
10.10.2021 15:00
Integral
2 : 1
Manastirica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
2 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
10.10.2021 15:00
Jedinstvo (S)
2 : 3
Trgovački
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Pobeda 1953
Osanica
10.10.2021 15:00
Rade Milošević
2 : 1
Pobeda 1953
Napredak (S)
Simićevo
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
10.10.2021 15:00
Napredak (S)
5 : 1
Bata Bulić
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 5
Borac
Barje Čiflik
10.10.2021 15:00
Veliki Suvodol
1 : 5
Borac
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
10.10.2021 15:00
Lokomotiva
3 : 1
Mladost (MS)
Nišavac
Staničenje
1 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
10.10.2021 11:00
Nišavac
1 : 3
Sloga
Škriljac
Bradarac
4 : 0
Tempo
Mozgovo
10.10.2021 11:00
Škriljac
4 : 0
Tempo
Rutevac
Rutevac
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
10.10.2021 11:00
Rutevac
0 : 3
Jedinstvo
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
2 : 1
Sloga
Korman
10.10.2021 15:00
Rudar 2016
2 : 1
Sloga
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
10.10.2021 11:00
Ratar
1 : 3
OFK Sloga
Badljevica
Badljevica
2 : 6
Proleter 1947
Vranovo
10.10.2021 15:00
Badljevica
2 : 6
Proleter 1947
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Landol
Landol
10.10.2021 15:00
Lunjevac
3 : 2
Landol
Godomin
Smederevo
5 : 1
Vožd 2020
Vodanj
10.10.2021 15:00
Godomin
5 : 1
Vožd 2020
Budućnost
Mala Krsna
1 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
10.10.2021 15:00
Budućnost
1 : 3
Crvena zvezda
Jezava
Smederevo
3 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
10.10.2021 15:00
Jezava
3 : 1
Stari Hrast 2018
Radnički
Turica
5 : 5
Bjelica
Milatovići
10.10.2021 15:00
Radnički
5 : 5
Bjelica
Bratstvo
Dljin
3 : 1
Jelica
Goračići
10.10.2021 15:00
Bratstvo
3 : 1
Jelica
Sloga
Kaona
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
10.10.2021 15:00
Sloga
3 : 1
Vrelo
Devići
Devići
2 : 1
Gradina
Rti
10.10.2021 15:00
Devići
2 : 1
Gradina
Tromeđa
Majdan
1 : 2
Hajduk
Podlokanj
10.10.2021 15:00
Tromeđa
1 : 2
Hajduk
Čoka
Čoka
2 : 0
Graničar
Đala
10.10.2021 15:00
Čoka
2 : 0
Graničar
Šampion
Orom
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
10.10.2021 15:00
Šampion
0 : 0
Slavija
Tisa
Padej
2 : 1
Jadran
Sanad
10.10.2021 15:00
Tisa
2 : 1
Jadran
Zmaj
Noćaj
6 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
10.10.2021 15:00
Zmaj
6 : 2
Erdevik 2017
Fruška Gora
Ruma
1 : 4
LSK Laćarak
Laćarak
10.10.2021 10:00
Fruška Gora
1 : 4
LSK Laćarak
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Srem
Sremska Rača
10.10.2021 15:00
OFK Zeka Buljubaša
3 : 0
Srem
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Hajduk
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
10.10.2021 15:00
Graničar (K)
1 : 3
OFK Bikić
Graničar (A)
Adaševci
3 : 1
BSK
Bešenovo
10.10.2021 15:00
Graničar (A)
3 : 1
BSK
Ozremica
Beršići
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
10.10.2021 15:00
Ozremica
0 : 1
Backovac Junajted
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
10.10.2021 15:00
Jablanica
3 : 0
Omladinac
Lunjevica
Lunjevica
4 : 3
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
10.10.2021 15:00
Lunjevica
4 : 3
FC Stella Rossa
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 7
Velereč 94
Velereč
10.10.2021 15:00
Takovski Ustanak
0 : 7
Velereč 94
Šilopaj
Šilopaj
1 : 3
Majdan
Majdan
10.10.2021 15:00
Šilopaj
1 : 3
Majdan
Brezak
Pranjani
5 : 2
Semedraž
Semedraž
10.10.2021 15:00
Brezak
5 : 2
Semedraž
Balajnac 2019
Balajnac
1 : 5
Arbanasce
Arbanasce
10.10.2021
Balajnac 2019
1 : 5
Arbanasce
Jastrebac 1979
Krajkovac
4 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
10.10.2021
Jastrebac 1979
4 : 1
Lepaja 2018
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
10.10.2021 15:30
Elektrovojvodina
3 : 0
Hajduk 1950
Žednik
Stari Žednik
0 : 3
Čantavir
Čantavir
10.10.2021 15:30
Žednik
0 : 3
Čantavir
Solid
Subotica
1 : 2
Palić
Palić
10.10.2021 15:30
Solid
1 : 2
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Lokomotiva
Subotica
10.10.2021 15:30
Udarnik Višnjevac
3 : 1
Lokomotiva
Banat (D)
Dupljaja
3 : 1
Ratar
Kruščica
10.10.2021 15:00
Banat (D)
3 : 1
Ratar
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Ševac
Kusić
10.10.2021 15:00
Borac (VS)
1 : 0
Ševac
Vitorul
Straža
1 : 3
Polet
Izbište
10.10.2021 15:00
Vitorul
1 : 3
Polet
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
10.10.2021 15:00
Karaš (K)
1 : 2
Karaš (J)
Graničar
Miletićevo
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
10.10.2021 15:00
Graničar
1 : 2
Dunav
Banat (I)
Ilandža
7 : 1
Omladinac
Zagajica
10.10.2021 15:00
Banat (I)
7 : 1
Omladinac
Budućnost 1948
Ratari
0 : 2
Udarnik
Baničina
10.10.2021 15:00
Budućnost 1948
0 : 2
Udarnik
Bukovac
Mramorac
6 : 0
Selevac 1919
Selevac
10.10.2021 15:00
Bukovac
6 : 0
Selevac 1919
Obilić
Staro Selo
2 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
10.10.2021 00:00
Obilić
2 : 2
Bresje Superior
Mladost
Novo Selo
1 : 3
Omladinac
Rakinac
10.10.2021 00:00
Mladost
1 : 3
Omladinac
Karadjordje
Radovanje
1 : 6
Sloga
Miloševac
10.10.2021 00:00
Karadjordje
1 : 6
Sloga
Marina Kutina
Marina Kutina
5 : 0
10. februar
Šajinovac
10.10.2021 15:00
Marina Kutina
5 : 0
10. februar
Mekiš
Mekiš
0 : 3
Moravac
Zaplanjska Toponica
10.10.2021 11:00
Mekiš
0 : 3
Moravac
Tomislavci
Tomislavci
3 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
10.10.2021
Tomislavci
3 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Slavija
Novo Orahovo
10.10.2021
Jedinstvo
1 : 0
Slavija
Proleter
Njegoševo
6 : 3
Mladost
Radičević
10.10.2021
Proleter
6 : 3
Mladost
Pobeda
Pobeda
2 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
10.10.2021
Pobeda
2 : 2
Eđšeg
Krivelj
Krivelj
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
10.10.2021 15:00
Krivelj
4 : 1
OFK Tamnič
OFK Sikole
Sikole
3 : 4
Mladost
Karbulovo
10.10.2021 15:00
OFK Sikole
3 : 4
Mladost
Egeta
Brza Palanka
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
10.10.2021 15:00
Egeta
1 : 1
Lokomotiva
Kladušnica
Kladušnica
5 : 2
Koča Anđelković
Tekija
10.10.2021 15:00
Kladušnica
5 : 2
Koča Anđelković
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 1
Glumač
Glumač
10.10.2021 15:30
Napredak
4 : 1
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 0
Knjaz
Srednja Dobrinja
10.10.2021 12:00
Gorobilje
0 : 0
Knjaz
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 1
Duškovci
Duškovci
10.10.2021 12:30
Dobrinjac
2 : 1
Duškovci
Kriva Reka
Kriva Reka
2 : 6
Soko
Bajina Bašta
10.10.2021 14:00
Kriva Reka
2 : 6
Soko
Modrica
Modrica
2 : 1
Gaglovo
Gaglovo
10.10.2021 11:00
Modrica
2 : 1
Gaglovo
Padež
Padež
0 : 1
Žabare
Žabare
10.10.2021 15:00
Padež
0 : 1
Žabare
Naupare
Naupare
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
10.10.2021 15:00
Naupare
3 : 1
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
5 : 0
Makrešane
Makrešane
10.10.2021 15:00
Bukovica
5 : 0
Makrešane
Borac
Bivolje
5 : 1
Konjuh
Konjuh
10.10.2021 15:00
Borac
5 : 1
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Dedina
Dedina
10.10.2021 15:00
Mudrakovac
2 : 1
Dedina
Čenej
Čenej
7 : 1
Obilić
Vilovo
10.10.2021 15:30
Čenej
7 : 1
Obilić
Vinogradar
Ledinci
7 : 3
Miletić
Mošorin
10.10.2021 15:30
Vinogradar
7 : 3
Miletić
Sloga
Lok
1 : 1
Bačka
Begeč
10.10.2021 15:30
Sloga
1 : 1
Bačka
Borac
Rakovac
1 : 5
Proleter
Banoštor
10.10.2021 15:30
Borac
1 : 5
Proleter
Moskva
Budisava
1 : 4
Hajduk (G)
Gardinovci