XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 693 utakmica za dan
Subota, 16 Oktobar 2021

Fudbal

16.10.2021 18:00 Čukarički 1 : 1 Vojvodina
16.10.2021 15:55 Kolubara 1 : 7 Crvena zvezda
16.10.2021 15:00 Timok 1919 0 : 1 Mačva
16.10.2021 15:00 Mladost GAT 2 : 3 Inđija
16.10.2021 15:00 Budućnost 0 : 0 Javor Matis
16.10.2021 15:00 Železničar 2 : 1 Rad
16.10.2021 15:00 OFK Bečej 1918 1 : 1 Tisa
16.10.2021 15:00 Dinamo 1945 2 : 1 Radnički (Zr)
16.10.2021 15:00 OFK Stari Grad 2 : 5 OFK Vršac
16.10.2021 15:00 Jedinstvo (SP) 1 : 2 Tekstilac
16.10.2021 15:00 Hajduk 1912 2 : 0 Omladinac
16.10.2021 14:30 Sloga (P) 4 : 1 Sloga (K)
16.10.2021 14:30 Real 2 : 2 Smederevo 1924
16.10.2021 14:30 Mladi radnik 1926 0 : 1 Mačva 1929
16.10.2021 14:30 Borac 1926 4 : 1 RSK
16.10.2021 14:30 Trepča 0 : 0 Jedinstvo
16.10.2021 14:30 Sloga (BB) 1 : 0 Rađevac
16.10.2021 14:30 Takovo 0 : 0 GFK Sloboda
16.10.2021 15:00 Radnički (NB) 1 : 0 Ušće Novi Beograd
16.10.2021 11:00 Prva iskra 1 : 0 Zvezdara
16.10.2021 11:00 Teleoptik 2 : 2 Radnički (O)
16.10.2021 15:00 OFK Beograd 4 : 2 BSK Borča
16.10.2021 14:30 Meševo 2 : 1 Radnički (P)
16.10.2021 14:30 GFK Dubočica 2 : 0 Rembas
16.10.2021 14:30 Dinamo 1 : 4 GFK Jagodina
16.10.2021 15:00 Jedinstvo (BK) 2 : 0 Crvena zvezda (RS)
16.10.2021 15:00 Sloga 3 : 4 Polet
16.10.2021 15:00 Crvena zvezda (VS) 4 : 0 Proleter
16.10.2021 15:00 BAK 0 : 2 Vojvodina 1928
16.10.2021 15:00 Jedinstvo (V) 4 : 0 Mladost
16.10.2021 15:00 Sloboda 1 : 0 Begej
16.10.2021 15:00 Mladost 1 : 0 Radnički (NP)
16.10.2021 15:00 Jedinstvo 1 : 0 Sloga (E)
16.10.2021 15:00 Radnički (Š) 2 : 1 Index
16.10.2021 15:00 Senta 3 : 1 ČSK Pivara
16.10.2021 15:00 Bačka 1901 2 : 1 Hercegovac
16.10.2021 15:00 Mladost APA 0 : 0 Krila Krajine
16.10.2021 15:00 OFK Mladenovac 5 : 3 Zvezda
16.10.2021 14:30 Gruža 3 : 1 Goč
16.10.2021 14:30 Šumadija 1903 5 : 0 Bane 1931
16.10.2021 14:30 Sloboda 0 : 1 Korićani
16.10.2021 14:30 Parmenac 0 : 0 Savinac
16.10.2021 14:30 FAP 2 : 3 Jedinstvo Putevi
16.10.2021 14:30 Sevojno 3 : 1 Jedinstvo (K)
16.10.2021 14:30 Jedinstvo Vladimirci 1924 3 : 2 Železničar
16.10.2021 14:30 Radnički (V) 2 : 2 Strmovo 1968
16.10.2021 14:30 Ribnica 2 : 2 Vrelo Sport
16.10.2021 14:30 Sloga 33 8 : 1 VGSK
16.10.2021 14:30 Karađorđe 1 : 1 Grizli ML
16.10.2021 14:30 Morava 2 : 2 Sloboda
16.10.2021 14:30 Pusta Reka 7 : 1 Čekmin
16.10.2021 14:30 Nebeski Andjeli 0 : 2 OFK Topličanin
16.10.2021 14:30 SFK Morava 1 : 1 Jedinstvo
16.10.2021 14:30 Trstenik PPT 3 : 1 Levač
16.10.2021 14:30 Sloga (D) 6 : 0 Jedinstvo (M)
16.10.2021 14:30 Morava 1918 2 : 4 SFS Borac
16.10.2021 14:30 Bor 1919 2 : 0 Brodoremont
16.10.2021 14:30 Balkanski 5 : 0 Sloga
16.10.2021 14:30 Ozren 1 : 2 OFK Slatina
16.10.2021 14:30 Đerdap 5 : 0 OFK 019
16.10.2021 14:30 Zvezda 1 : 3 OFK Knjaz
16.10.2021 15:00 Radnički (S) 1 : 3 Vojvodina
16.10.2021 15:00 ŽAK 0 : 1 Radnički 1918
16.10.2021 15:00 Bratstvo 2019 3 : 0 Borac 46
16.10.2021 15:30 Slavija 2 : 0 ŽSK
16.10.2021 15:30 OFK Futog 0 : 3 Šajkaš 1908
16.10.2021 15:30 Fruškogorski partizan 0 : 1 Borac
16.10.2021 15:00 Jedinstvo Stević 2 : 1 Hajdučica
16.10.2021 15:00 Partizan (U) 0 : 0 Sloga (BNS)
16.10.2021 15:00 Podrinje 1 : 1 Jadran
16.10.2021 15:00 GFK Sloven 1 : 0 Sremac (Deč)
16.10.2021 15:00 Partizan 1 : 2 Železničar
16.10.2021 15:00 Jadran 2 : 1 Proleter
16.10.2021 15:00 AFK 2 : 3 Radnički 1905
16.10.2021 15:00 Srbobran 4 : 0 Napredak
16.10.2021 15:00 Obilić (NK) 1 : 3 Đurđin
16.10.2021 15:00 Tornjoš 1 : 0 Iskra
16.10.2021 14:30 Petlić SD 026 1 : 2 Jedinstvo
16.10.2021 14:30 Jasenica 2017 0 : 2 Železničar Kusadak
16.10.2021 15:00 Šarbanovac 2 : 3 Zlot
16.10.2021 15:00 Poreč 2 : 1 Mala Vrbica
16.10.2021 15:00 Rudna Glava 3 : 1 Blizna
16.10.2021 15:00 Jedinstvo (G) 3 : 0 OFK Brza
16.10.2021 14:30 Naisus 1977 5 : 2 Borac
16.10.2021 14:30 Svrljig 4 : 1 Toplica
16.10.2021 15:00 Rtanj 7 : 3 Osnić
16.10.2021 15:00 Rudar Vrška Čuka 0 : 0 Sloga
16.10.2021 15:00 Midžor 0 : 1 Radnički 1946
16.10.2021 15:00 Mladost (T) 1 : 0 Sloga (L)
16.10.2021 15:00 Delija 3 : 3 Banat
16.10.2021 15:00 Radnički 0 : 8 ŽAK
16.10.2021 13:30 Mladi Borac 5 : 3 Dragocvet
16.10.2021 13:30 Rudar (St) 1 : 1 Juhor (G)
16.10.2021 13:30 Rudar (SR) 3 : 2 Javor
16.10.2021 15:00 Zvižd 1 : 0 Budućnost (V)
16.10.2021 14:30 Napredak 2 : 1 Željuša
16.10.2021 14:30 Senjak 2 : 1 Vladimir Durković
16.10.2021 15:00 Šumadija 5 : 4 Mladost
16.10.2021 15:00 Barajevo 1 : 0 Lisović 1977
16.10.2021 10:00 Turbina 0 : 3 Omladinac
16.10.2021 15:00 Milutinac 3 : 0 Srem
16.10.2021 18:30 Šećeranac Ada 1 : 1 Borac (O)
16.10.2021 10:30 Rakovica 0 : 3 Hajduk
16.10.2021 15:00 Sloga (D) 1 : 0 Pobeda 1926
16.10.2021 15:00 Kolonija 0 : 1 Šumadija 1934
16.10.2021 14:30 OFK Brđanac 0 : 1 Dimitrije Tucović
16.10.2021 14:30 Radnički 2020 0 : 4 Vulkan 1963
16.10.2021 15:00 Rakova 2 : 1 Jedinstvo (GG)
16.10.2021 15:00 Mladost (V) 4 : 0 Novi Pazar 1928
16.10.2021 14:00 Moravac : Ropotovo
16.10.2021 14:00 Morava : Sloga
16.10.2021 14:00 Oskar : Rudar
16.10.2021 14:30 Junior Novo Naselje 3 : 2 Dračić 2018
16.10.2021 15:00 Varvarin 3 : 1 Borac
16.10.2021 15:00 Ribnik 1 : 1 Kamenorezac 76
16.10.2021 15:00 Jezero 2017 0 : 3 Omladinac
16.10.2021 14:30 Crvena Jabuka 0 : 3 Joševa
16.10.2021 15:00 Rudar 3 : 1 Hajduk 1932
16.10.2021 15:00 Zadrugar 6 : 0 Naftagas
16.10.2021 15:00 Šumadija 3 : 0 Gradac
16.10.2021 15:00 Luk 1 : 0 Studenac
16.10.2021 15:00 Pobednik 2 : 1 Duboko
16.10.2021 14:00 Dedinje 2 : 4 BUSK
16.10.2021 15:00 Stanovo 1941 2 : 0 OFK Žeželj
16.10.2021 15:00 Mladost (P) 2 : 2 Borac
16.10.2021 15:00 Mladost (R) 3 : 0 Šumadija
16.10.2021 14:00 GFK Strelište 1 : 1 Vinogradar
16.10.2021 14:00 Kupinovac 0 : 0 Mladost (T)
16.10.2021 14:00 Mladost (D) 5 : 0 Sinđelić 1934
16.10.2021 15:00 Tvrđava 1 : 0 Maglić
16.10.2021 15:00 Mlada krila 5 : 1 Studen Vitez
16.10.2021 15:00 Čačak 94 3 : 0 Tigrovi Mija Gold
16.10.2021 15:00 Polet (V) 3 : 2 Dizel
16.10.2021 15:00 Trgovački 4 : 0 Rade Milošević
16.10.2021 15:00 Jasenovac 1 : 0 Integral
16.10.2021 14:30 Mladost (MS) 3 : 1 Nišavac
16.10.2021 14:30 Rongo Siti 3 : 4 Veliki Suvodol
16.10.2021 14:30 OFK Sloga 0 : 1 Crvena zvezda
16.10.2021 14:30 Škriljac 3 : 1 Rutevac
16.10.2021 14:30 Bjelica 1 : 3 Bratstvo
16.10.2021 Omladinac 1977 1 : 2 Jastrebac 1979
16.10.2021 Sloga 1980 1 : 1 Balajnac 2019
16.10.2021 Dobrič 1974 3 : 5 Jugovići 1976
16.10.2021 14:30 10. februar 1 : 0 Grkinja
16.10.2021 15:00 Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo : Jedinstvo
16.10.2021 15:00 Vrelo 8 : 2 Krivelj
16.10.2021 15:00 Makrešane 0 : 3 Borac
16.10.2021 15:30 Železničar 0 : 1 OFK Sirig
16.10.2021 15:30 Miletić 2 : 0 Sloga
16.10.2021 15:00 Rekreativo 9 : 2 Crvena zastava
16.10.2021 15:00 Vranić 7 : 2 Veliki Borak
16.10.2021 15:00 Morava (M) 2 : 2 Sloga Obrva
16.10.2021 15:00 Bogutovačka Banja 5 : 1 Borac (A)
16.10.2021 15:00 Budućnost 1 : 2 Magnohrom
16.10.2021 15:00 Šampion 2013 3 : 1 Gradac
16.10.2021 15:00 OFK Orašje 1960 1 : 1 Stara Čaršija
16.10.2021 15:00 Mladost 1977 1 : 2 Beli Orlovi
16.10.2021 13:30 Mladost 2 : 0 Omladinac
16.10.2021 13:30 Dobra Voda 2 : 2 Mladi radnik
16.10.2021 15:00 Popovac 3 : 2 Železničar
16.10.2021 15:00 Radnik 0 : 2 Mladost
16.10.2021 15:00 Borac 1950 5 : 0 BSK
16.10.2021 15:00 Hajduk 0 : 1 Zemljoradnik
16.10.2021 14:30 Petka 4 : 0 Mladost
16.10.2021 14:30 Kalenić 4 : 1 Kolubara (LP)
16.10.2021 14:30 Tamnava 3 : 0 Sloga (V)
16.10.2021 15:00 Mladost (DL) 3 : 0 Radnik 2013
16.10.2021 15:00 Atletiko 1 : 2 Morava
16.10.2021 15:00 ŠFU Derbi 2016 10 : 1 Gornje Sinkovce
16.10.2021 11:00 Rubribreza 2 : 2 Babajić
16.10.2021 14:30 Napredak 3 : 0 Proleter
16.10.2021 15:00 Vrelo 3 : 2 Laznica
16.10.2021 15:00 Homoljac 2 : 0 Selište
16.10.2021 15:00 Polet (SD) 6 : 0 Budućnost (M)
16.10.2021 15:00 Napredak 2 : 2 Radnik
16.10.2021 15:00 Crni Vitez 1 : 4 BSK 1924
16.10.2021 15:00 Mladost 0 : 3 Dobrica
16.10.2021 15:00 Šumadinac 2 : 1 Junkovac
16.10.2021 15:00 Budućnost MI 2 : 3 Gornja Trnava 1938
16.10.2021 15:00 Hajduk 2 : 3 Vinogradar
16.10.2021 15:00 Borac (VG) 0 : 3 Pobeda
16.10.2021 15:00 Džemerovac 2020 3 : 0 OFK Varna
16.10.2021 15:00 POFK Metaloplastika 2006 : Roma-Odžino selo
16.10.2021 15:00 Rankovac 4 : 1 Galeb
16.10.2021 15:00 Vukan 0 : 3 Melnica
16.10.2021 11:00 Udarnik 2015 4 : 0 Rudar 1947
16.10.2021 11:00 Borac 4 : 5 Burovac
16.10.2021 11:00 Omladinac 1 : 4 Sloga
16.10.2021 15:00 Napredak 4 : 1 BSK
16.10.2021 15:00 Sloga 1952 4 : 2 Petar Dobrnjac
16.10.2021 15:00 Zabrđe 1936 1 : 1 Jedinstvo
16.10.2021 15:00 Radnički 3 : 1 Radnik
16.10.2021 15:00 Grivac 0 : 5 Omladinac
16.10.2021 15:00 Kotlenik : Polet
16.10.2021 14:30 Jadar 07 3 : 2 Jadar
16.10.2021 15:00 Proleter 1 : 4 BSK
16.10.2021 11:00 Selanac 2 : 4 Grabovica
16.10.2021 11:00 Crnča 1 : 6 Azbukovica
16.10.2021 14:00 Sinđelić 4 : 0 Resavac
16.10.2021 14:00 Borac 1 : 1 Leotar
16.10.2021 17:00 Željezničar 2 : 1 Tuzla City
16.10.2021 17:00 Sloboda 3 : 0 Radnik
16.10.2021 14:30 Drina 1 : 1 Sloboda
16.10.2021 14:30 Zvijezda 09 2 : 0 Tekstilac
16.10.2021 14:30 Sloga 3 : 0 Kozara
16.10.2021 17:30 Sutjeska 4 : 0 Slavija
16.10.2021 14:30 Ljubić 3 : 2 Budućnost
16.10.2021 14:30 Podrinje 1 : 1 Modriča
16.10.2021 16:00 Sutjeska 2 : 0 Zeta
16.10.2021 17:00 Dečić 2 : 0 Jezero
16.10.2021 17:00 Clermont 1 : 0 Lille
16.10.2021 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 0 Monaco
16.10.2021 16:00 Aston Villa 2 : 3 Wolverhampton Wanderers
16.10.2021 18:30 Brentford 0 : 1 Chelsea
16.10.2021 16:00 Leicester City 4 : 2 Manchester United
16.10.2021 16:00 Manchester City 2 : 0 Burnley
16.10.2021 16:00 Norwich City 0 : 0 Brighton & Hove Albion
16.10.2021 16:00 Southampton 1 : 0 Leeds United
16.10.2021 13:30 Watford 0 : 5 Liverpool
16.10.2021 18:00 Lazio 3 : 1 Inter
16.10.2021 15:00 Spezia 2 : 1 Salernitana
16.10.2021 20:45 Milan 3 : 2 Hellas Verona
16.10.2021 15:30 Borussia Dortmund 3 : 1 Mainz 05
16.10.2021 15:30 Eintracht 1 : 2 Hertha BSC
16.10.2021 15:30 Union Berlin 2 : 0 Wolfsburg
16.10.2021 18:30 Borussia M'gladbach 1 : 1 Stuttgart
16.10.2021 15:30 Freiburg 1 : 1 RB Leipzig
16.10.2021 15:30 Greuther Fürth 0 : 1 Bochum
16.10.2021 16:00 Nottingham Forest 2 : 1 Blackpool
16.10.2021 16:00 Millwall 0 : 2 Luton Town
16.10.2021 16:00 Bristol City 0 : 2 AFC Bournemouth
16.10.2021 16:00 Preston North End 0 : 0 Derby County
16.10.2021 13:30 Fulham 4 : 1 Queens Park Rangers
16.10.2021 16:00 Middlesbrough 2 : 0 Peterborough United
16.10.2021 16:00 Reading 1 : 0 Barnsley
16.10.2021 16:00 Blackburn Rovers 2 : 2 Coventry City
16.10.2021 16:00 Huddersfield Town 2 : 0 Hull City
16.10.2021 16:00 Sheffield United 2 : 1 Stoke City
16.10.2021 18:30 Levante 0 : 0 Getafe
16.10.2021 21:00 Real Sociedad 1 : 0 Mallorca
16.10.2021 14:30 Vojvodina 2 : 3 TSC
16.10.2021 15:00 Mašinac 13 : 0 Požarevac
16.10.2021 14:00 Sloga 1 : 2 Spartak
16.10.2021 13:00 Radnički 1923 9 : 1 Levač
16.10.2021 14:30 Napredak Junior 2018 1 : 1 Jedinstvo 2014
16.10.2021 14:30 Kraljica Marija 3 : 0 Slatke male
16.10.2021 14:30 Loznica : Šampion
16.10.2021 15:00 Voja Gačić 2 : 4 Moskva
16.10.2021 00:00 Vučice 2 : 3 Mašinac 2020
16.10.2021 00:00 Majdanpek 11 : 0 Knjaževac 2015
16.10.2021 SUŽF Stol 0 : 12 Kolibri
16.10.2021 Dinamo 6 : 0 Morava
16.10.2021 00:00 Heroj Polet 3 : 0 Desetka
16.10.2021 00:00 Rad : Vinča
16.10.2021 11:00 Mladost (L) 2 : 0 Spartak ŽK
16.10.2021 13:00 Čukarički 2 : 0 Radnički 1923
16.10.2021 11:00 IMT 1 : 0 Brodarac
16.10.2021 16:30 Zemun 1 : 0 OFK Beograd
16.10.2021 13:00 Rad 1 : 1 TSC
16.10.2021 00:00 Dunav : Crvena zvezda
16.10.2021 00:00 Radnicki : Heroj Polet
16.10.2021 Timok 1919 0 : 1 GFK Jagodina
16.10.2021 Budućnost 3 : 0 Real
16.10.2021 Radnik 0 : 8 Radnički (N)
16.10.2021 10:00 Radnički 1912 1 : 3 RFK Novi Sad 1921
16.10.2021 10:00 Prof. Bolesnikov 0 : 5 Vojvodina
16.10.2021 10:00 Tisa Njerš 3 : 0 Mladost (NS)
16.10.2021 13:00 Index 0 : 2 Proleter
16.10.2021 15:30 Bežanija 0 : 0 Lokomotiva
16.10.2021 15:00 Sinđelić 1 : 0 BSK Borča
16.10.2021 11:00 Napredak 6 : 3 Sloga (B)
16.10.2021 11:00 Korićani 10 : 0 Borac 1932
16.10.2021 11:00 OFK Aranđelovac 1979 2 : 3 Šumadija (T)
16.10.2021 13:00 Sušica 9 : 1 Karađorđe
16.10.2021 14:30 Mladi radnik (R) : Šumadija (A)
16.10.2021 12:00 Hajduk 11 : 0 1. Maj
16.10.2021 10:30 Radnički (K) 5 : 1 Mladost (BJ)
16.10.2021 00:00 Radnički : Prva Iskra
16.10.2021 00:00 OFK Beograd : BSK 1925
16.10.2021 00:00 Siti Sport Klub : Torlak
16.10.2021 00:00 Budućnost : DIF
16.10.2021 00:00 Beograd Karaburma : Rojkovac
16.10.2021 00:00 GSP Polet : Balkan
16.10.2021 Vulturul 0 : 3 Strela
16.10.2021 Mladost : Jedinstvo
16.10.2021 Borac 3 : 0 Partizan
16.10.2021 Voja Gačić : Jugoslavija
16.10.2021 Radnički 4 : 5 Mladost
16.10.2021 Omladinac 1927 1 : 2 Borac
16.10.2021 20:30 RFK Grafičar : Studentski grad
16.10.2021 12:00 Crvena zvezda 6 : 3 Radnički (NB)
16.10.2021 16:00 Vinča 0 : 0 Rakovica
16.10.2021 09:00 OFK Beograd 2 : 1 Zmaj 1953
16.10.2021 Sloga : Palanka
16.10.2021 Podunavac : Polet
16.10.2021 10:00 Sloboda : Jedinstvo
16.10.2021 Železničar : Bresje Superior
16.10.2021 12:00 Loznica 0 : 4 Metalac (GM)
16.10.2021 Timočanin 4 : 0 Radnik
16.10.2021 Radnički (P) 7 : 0 Dinamo
16.10.2021 Radnički 2 4 : 0 Budućnost
16.10.2021 OFK Radnički 1 : 3 Mineralac
16.10.2021 Trayal 5 : 3 GFK Dubočica
16.10.2021 Kopernikus Želežničar 10 : 1 SFS Borac
16.10.2021 12:00 Radnički 1912 0 : 0 RFK NS 1921
16.10.2021 12:00 Tisa Njerš 0 : 4 TSC
16.10.2021 15:00 Index 0 : 6 Proleter (NS)
16.10.2021 10:00 ODR 0 : 1 Petrika
16.10.2021 12:00 Inđija 6 : 0 Petar Puača
16.10.2021 09:15 Kolubara 4 : 2 Lokomotiva
16.10.2021 OFK Beograd : Studentski grad
16.10.2021 09:30 Radničkin(NB) 1 : 1 Internacional
16.10.2021 09:30 OLE 5 : 1 BSK Borča
16.10.2021 08:30 Rakovica 0 : 4 Voždovac
16.10.2021 10:00 GFK Sloven 2 : 3 Radnički (Š)
16.10.2021 14:30 Trlić 2 : 4 Vrelo Sport
16.10.2021 10:00 OFK Senjak 2 : 0 Mačva 1929
16.10.2021 10:00 Strmovo 1986 1 : 2 Rađevac
16.10.2021 10:00 Budućnost Krušik 2014 4 : 1 Mačva (Š)
16.10.2021 Budućnost : Zvezdara
16.10.2021 Beograd 1 : 1 Balkan
16.10.2021 Lestane : Vinča
16.10.2021 09:30 DIF 3 : 1 Palilulac
16.10.2021 Radnički (O) 0 : 1 Prva Iskra
16.10.2021 09:00 BSK 1925 1 : 0 Žarkovo
16.10.2021 Bežanija 2 : 0 BASK
16.10.2021 12:00 Takovo 0 : 1 Zlatibor
16.10.2021 12:00 Sloboda (Č) 2 : 2 FAP
16.10.2021 12:00 Spartak 1976 5 : 0 Polimlje
16.10.2021 12:00 Čačak 94 0 : 3 Jedinstvo Putevi
16.10.2021 Banat 1 : 5 Ševac
16.10.2021 Proleter : Budućnost
16.10.2021 Partizan : Crvena zvezda
16.10.2021 10:00 Banat 3 : 2 Sloga
16.10.2021 00:00 Hajdučica 1 : 4 Invictus 2020
16.10.2021 Omladinac 2 : 1 Proleter
16.10.2021 Glogonj : Sloga
16.10.2021 00:00 Borac 1 : 6 Spartak 1911
16.10.2021 Tempo 0 : 8 Mladost
16.10.2021 10:00 Sloga 2 : 5 Vinogradar
16.10.2021 14:00 Preporod 1 : 5 Bačka 1901
16.10.2021 Jedinstvo : Sloga
16.10.2021 Hajduk Stanko : POFK Savacium
16.10.2021 12:30 Ušće Novi Beograd 4 : 2 OFK Budućnost
16.10.2021 11:00 TSC : Bačka
16.10.2021 11:00 Đurđin : Njegoš
16.10.2021 14:00 Zemun : OFK Beograd
16.10.2021 09:00 Voždovac : Crvena zvezda
16.10.2021 13:00 Teleoptik : Radnički (NB)
16.10.2021 13:00 011 : RFK Grafičar
16.10.2021 09:00 Sinđelić : Lokomotiva
16.10.2021 11:00 BSK 1925 0 : 0 Brodarac 2
16.10.2021 11:15 Kolubara 4 : 0 RFK Grafičar
16.10.2021 12:00 Rad 3 : 1 Sinđelić
16.10.2021 00:00 Crvena zvezda : Šumadija 1962
16.10.2021 00:00 Mladenovac : OFK Beograd
16.10.2021 00:00 Sremčica : Zemun
16.10.2021 00:00 Rad : Resnik
16.10.2021 00:00 Borac : Dunavac
16.10.2021 09:00 Zvezda 0 : 3 Budućnost
16.10.2021 11:00 Crvena Zastava : Zabrezje
16.10.2021 10:00 Jedinstvo : Posavina
16.10.2021 11:00 Iskra 2 : 1 Jadran
16.10.2021 11:00 Sutjeska 3 : 1 Obilić
16.10.2021 11:00 Proleter : Mladost
16.10.2021 11:00 Napredak : Njegoš
16.10.2021 11:00 Budućnost 2 : 0 Eđšeg
16.10.2021 Šampion 2014 2 : 0 OFK Radnički
16.10.2021 Radnički (N) 4 : 0 Car Konstantin
16.10.2021 Vlasina 0 : 4 Real
16.10.2021 GFK Jagodina 1 : 1 Napredak
16.10.2021 13:00 Kabel 0 : 3 TSC
16.10.2021 10:00 Krila Krajine 1 : 2 Radnički 1912
16.10.2021 10:00 RFK NS 1921 0 : 7 CFK
16.10.2021 10:00 OFK Kikinda 1909 1 : 0 OFK Bačka
16.10.2021 10:00 Petar Puača 0 : 0 One team
16.10.2021 10:00 Radnički (Zr) 3 : 0 Derby 2015
16.10.2021 10:00 Inđija 4 : 0 Proleter 2006
16.10.2021 13:00 Brodarac : Ada
16.10.2021 08:30 Teleoptik : Radnički (NB)
16.10.2021 15:00 011 : Čukarički
16.10.2021 14:00 RFK Grafičar : Crvena zvezda
16.10.2021 12:30 OLE : Partizan
16.10.2021 10:00 Rađevac 4 : 1 Jedinstvo (Ub)
16.10.2021 10:00 Radnički (V) 4 : 1 Loznica
16.10.2021 10:00 Mačva 1929 0 : 11 Mačva (Š)
16.10.2021 15:00 VGSK 2 : 2 Soko 2015
16.10.2021 11:00 Trnovac 2 : 2 Dinamo
16.10.2021 00:00 Rakovica : BSK 1925
16.10.2021 00:00 IMT : Lokomotiva
16.10.2021 00:00 BSK : Radnički (O)
16.10.2021 00:00 Studentski grad : Balkan
16.10.2021 00:00 Karioke : Kolubara
16.10.2021 00:00 Vukovi : GFK Jagodina 2
16.10.2021 00:00 OFK Bratstvo : Meševo
16.10.2021 00:00 Duel Juniors 2 : Car Lazar 2015
16.10.2021 00:00 Timočanin : Jedinstvo
16.10.2021 00:00 Radnički (S) : Junior
16.10.2021 00:00 Finale 2013 : Morava 1918
16.10.2021 00:00 Župa : Trstenik PTT
16.10.2021 10:00 Radnički 1905 1 : 7 AFK
16.10.2021 10:00 Spartak ŽK 2 : 1 Bajša
16.10.2021 11:00 Arena Su 2 : 3 Tisa Njerš
16.10.2021 15:00 Polet 1 : 0 Borac
16.10.2021 Ratar 1 : 11 Potporanj
16.10.2021 Karaš 2 : 8 Partizan
16.10.2021 OFK Plandište : BAK
16.10.2021 Jugoslavija 3 : 0 Sloga
16.10.2021 Unirea 3 : 2 Polet
16.10.2021 Stari Tamiš 7 : 0 Borac
16.10.2021 Pobeda : BSK
16.10.2021 00:00 Proleter 2 : 4 Voja Gačić
16.10.2021 Radnički 2 : 4 OFK Vršac
16.10.2021 Mundial 1 : 0 Borac
16.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Bežanija
16.10.2021 00:00 Resnik : Obrenovac 1905
16.10.2021 00:00 Budućnost : Milutinac
16.10.2021 00:00 Omladinac : Srem
16.10.2021 00:00 OLE : Kosmaj
16.10.2021 00:00 Boleč : Vinča
16.10.2021 00:00 Palilulac : Hajduk
16.10.2021 00:00 Torlak : OFK Crvenka
16.10.2021 11:00 OFK Majur 0 : 11 Sunrise Šabac
16.10.2021 Tutin : OFK Vlada Dimitrijević
16.10.2021 Koštam Polje 2 : 0 Jošanica
16.10.2021 Novi Pazar 6 : 0 AL AHLI
16.10.2021 OFK Ras : Sport Klub 99
16.10.2021 Pazar Juniors 1 : 0 OFK National AG
16.10.2021 18:00 Kolubara : Radnički
16.10.2021 10:00 Polet : Goč
16.10.2021 10:00 Real : Vrnjci
16.10.2021 10:00 Sloga : Kiker
16.10.2021 10:00 Radnik 3 : 2 Karađorđe
16.10.2021 00:00 RFK Grafičar : Rakovica
16.10.2021 00:00 Partizan : Zemun
16.10.2021 00:00 BSK Borča : OFK Beograd
16.10.2021 00:00 OFK Crvenka : Čukarički
16.10.2021 00:00 Ada : Rad
16.10.2021 00:00 Bezanija : DIF
16.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Banja
16.10.2021 00:00 Vranić : Železnik 1930
16.10.2021 00:00 Prva Iskra : Kolubara
16.10.2021 00:00 Rad : Borac (L)
16.10.2021 00:00 Borac (O) : Jedinstvo
16.10.2021 00:00 Lokomotiva : Žarkovo
16.10.2021 00:00 Prima Fortuna : Trudbenik
16.10.2021 00:00 PKB : IMT
16.10.2021 00:00 Palilulac : Sinđelić
16.10.2021 00:00 Vrčin : Institut MK
16.10.2021 00:00 Obilić 1924 : Zvezdara
16.10.2021 00:00 Dunavac : Leštane
16.10.2021 00:00 Mungosi MK : Crvena zvezda
16.10.2021 00:00 PFK Žarkovo 2000 : Čukarički
16.10.2021 00:00 OFK Beograd : Milutinac
16.10.2021 00:00 Ole : Brodarac
16.10.2021 00:00 Sinđelić : Petlic
16.10.2021 00:00 Dušanovac : Radnički
16.10.2021 00:00 Olimpik : Radnički
16.10.2021 00:00 Teleoptik : Zemun
16.10.2021 00:00 011 : RFK Grafičar
16.10.2021 00:00 Lokomotiva : Partizan
16.10.2021 Lavice Dubočica 2 : 0 Jedinstvo 2014
16.10.2021 Kolibri 13 : 0 Majdanpek
16.10.2021 Dinamo 0 : 2 Mašinac
16.10.2021 Radnički 2012 2 : 3 Fudbol per femra
16.10.2021 Morava : Rosulja 2014
16.10.2021 Jagodina 4 : 0 Levač
16.10.2021 Vučice : SUZF Stol
16.10.2021 Ozren 0 : 3 Napredak junior 2018
16.10.2021 14:30 ŽGFK Borac 6 : 0 Savac
16.10.2021 14:30 Požega 6 : 2 Plana
16.10.2021 14:30 Radnički 1923 3 : 0 Jedinstvo
16.10.2021 14:30 Požarevac : Kraljica Marija
16.10.2021 14:30 Mačva : Loznica
16.10.2021 11:00 Ruma : TSC
16.10.2021 11:00 Polet 0 : 16 Spartak
16.10.2021 12:00 Lehel 2019 1 : 1 Voša AS
16.10.2021 Banat : Proleter
16.10.2021 12:00 Stajićevo 2017 2 : 3 Nova Kolonija
16.10.2021 Teleoptik : Kolubara
16.10.2021 Voždovac : Radnički (NB)
16.10.2021 Rad : RFK Grafičar
16.10.2021 Žarkovo 2000 : Dušanovac
16.10.2021 Zemun : Obrenovac 1905
16.10.2021 Brodarac : Partizan
16.10.2021 Radnički (O) : Kampione
16.10.2021 GSP Polet : OLE
16.10.2021 Sinđelić : Čukarički
16.10.2021 BSK 1925 : Olimpik
16.10.2021 T6 Nika : OFK Beograd
16.10.2021 Crvena zvezda : 011
16.10.2021 09:00 Arena SU 3 : 3 Subotica
16.10.2021 10:00 SuTeam ŠS 0 : 12 Spartak ŽK '09
16.10.2021 08:30 Bežanija 7 : 1 Šumadinac
16.10.2021 10:00 Čanković 8 : 0 Sinđelić
16.10.2021 14:30 Jedinstvo 1 : 5 Zemun
16.10.2021 09:00 IMT 2 : 0 Milutinac
16.10.2021 10:00 Mladost (C) 6 : 1 Ušće Novi Beograd
16.10.2021 10:00 Kolubara 2 3 : 5 Budućnost (D)
16.10.2021 10:00 Mačva 1 9 : 0 POFK Čivija
16.10.2021 Fenix 1 : OFK Atletiko
16.10.2021 POFK Savacium 1 : Mačva 1929
16.10.2021 Pazar Juniors 4 : 0 Novi Pazar
16.10.2021 Sport Club 99 8 : 0 Jedinstvo 2017
16.10.2021 AF AS Novi Pazar 3 : 2 Bane 1931
16.10.2021 Kosmet 2 : 0 OFK National
16.10.2021 Sport Club 99 : OFK Vlada Dimitrijević
16.10.2021 Novi Pazar 3 : 1 OFK National
16.10.2021 Rudar : AL AHLI
16.10.2021 Pazar Juniors B 2 : 0 OFK Ras
16.10.2021 11:00 SFU Gornjak 0 : 5 RSK
16.10.2021 13:00 OPK Rudar 1933 5 : 0 Mladi Radnik 1926
16.10.2021 11:00 ZFK Desetka : Radnički
16.10.2021 09:00 Zvezda : Zabrežje
16.10.2021 10:00 Omladinac 8 : 0 Posavina
16.10.2021 11:00 Rvati 0 : 3 Budućnost

Košarka

16.10.2021 19:00 Budućnost VOLI 81 : 68 Igokea
16.10.2021 19:30 Sloga 104 : 98 Kolubara LA 2003
16.10.2021 20:00 Tamiš 91 : 83 Metalac
16.10.2021 18:00 Vršac 90 : 84 Zlatibor
16.10.2021 19:00 Sloboda 91 : 77 Dunav
16.10.2021 16:30 Borac 76 : 75 Železničar
16.10.2021 14:00 Konstantin 67 : 65 Star
16.10.2021 19:00 Hercegovac 91 : 67 Napredak Metalka Majur
16.10.2021 16:00 Čačak 94 74 : 64 Mladost
16.10.2021 18:00 Pirot 73 : 69 Napredak Junior
16.10.2021 Zvezdara : Barajevo
16.10.2021 Zemun : Astra
16.10.2021 Crvena zvezda 2 : Mladenovac
16.10.2021 Žarkovo : BKK Radnički
16.10.2021 Vizura : Rivers BM
16.10.2021 Torlak : IBC
16.10.2021 Radnički : Borac
16.10.2021 Beko : Flash
16.10.2021 19:30 Jagodina 62 : 68 Paraćin
16.10.2021 18:00 Plana 63 : 70 Radnički 1950
16.10.2021 17:00 Zlatar 55 : 76 Mileševac
16.10.2021 19:00 Crnokosa 56 : 87 M015
16.10.2021 17:00 Loznica 71 : 85 Ivanjica
16.10.2021 19:00 Morava 122 : 55 Mladost Vesna
16.10.2021 19:00 Bor RTB 77 : 61 OKK Vlasotince
16.10.2021 19:00 Knjaževac 85 : 77 Topličanin
16.10.2021 20:30 Rtanj 89 : 96 Actavis Academy
16.10.2021 19:00 Dimitrovgrad 61 : 77 Marinos
16.10.2021 20:30 Futog 68 : 90 Podrinje
16.10.2021 17:00 Joker 102 : 69 Topola
16.10.2021 17:00 Nova Pazova 82 : 88 Sveti Đorđe
16.10.2021 20:00 Srem 72 : 73 Vrbas
16.10.2021 18:45 Železničar 80 : 74 Velika Kikinda
16.10.2021 Cerak : Borča
16.10.2021 Real : Gorica
16.10.2021 Eko Sport : Surčin
16.10.2021 Gro-Basket : Umka Džez
16.10.2021 Veba Basket : Mondo Basket
16.10.2021 Ras : Barajevo Bambi
16.10.2021 17:00 Šabac 74 : 73 Mladost 2014
16.10.2021 20:00 Radnički : Osečina
16.10.2021 16:30 Sloga 63 : 76 Sevojno
16.10.2021 Student 014 : Mladost
16.10.2021 18:30 Vojka 58 : 79 Radnički
16.10.2021 18:00 Ru koš 77 : 60 Agrobanat
16.10.2021 Jastreb : Hisar
16.10.2021 00:00 Kuršumlija 78 : 66 Trijumf
16.10.2021 Radan : Bin
16.10.2021 Svrljig : Pusta Reka
16.10.2021 Stari Ras : Goč
16.10.2021 Zicer : Trepča
16.10.2021 Kruševac : Koš 020
16.10.2021 Ćuprija : Smederevo 1953
16.10.2021 Zicer 2014 : Sloga (B)
16.10.2021 Sloga (D) : Šumadija 2017
16.10.2021 18:30 Crvena zvezda 104 : 43 Proleter
16.10.2021 16:30 Kraljevo 86 : 63 SPD Radnički
16.10.2021 15:00 Vršac 92 : 94 Radivoj Korać
16.10.2021 18:30 Student 74 : 86 Vrbas Medela
16.10.2021 18:00 Stara Pazova 62 : 77 Topolčanka
16.10.2021 19:30 Šabac 66 : 57 MKA 2017
16.10.2021 00:00 Zvečan : Javor
16.10.2021 14:00 Hajduk Veljko 66 : 61 Radnički SPD 2
16.10.2021 14:00 Paraćin 80 : 39 Palanka 2021
16.10.2021 12:00 Bagdala 49 : 52 Student 2
16.10.2021 Borča : Proleter
16.10.2021 Čelarevo : Karađorđevo
16.10.2021 SO ŽKK : Ras
16.10.2021 Mondo Basket : Vojvodina 021- 2
16.10.2021 Sivac : Vizura
16.10.2021 Girl Basket : Jedinstvo
16.10.2021 Radnički : Delfin
16.10.2021 Titel : Srem

Odbojka

16.10.2021 19:00 Spartak (Lj) 0 : 3 Crvena zvezda
16.10.2021 17:30 Vojvodina NS Seme 0 : 3 Partizan Soccerbet
16.10.2021 18:30 Novi Pazar 3 : 2 Borac (P)
16.10.2021 16:00 Smederevo Carina 0 : 3 Mladenovac
16.10.2021 19:00 Karađorđe 3 : 0 VGSK
16.10.2021 15:00 Borac (S) 3 : 0 Klek Srbijašume
16.10.2021 20:00 Novi Sad 3 : 1 VA 014
16.10.2021 19:00 Jedinstvo 3 : 0 Dubočica
16.10.2021 17:00 Kulpin 0 : 3 Železničar
16.10.2021 18:00 Futog 3 : 1 Loznica
16.10.2021 19:30 Ribnica 3 : Tutin 020
16.10.2021 17:00 Partizan : Rudar
16.10.2021 17:00 Lucky Star 0 : 3 Crvena zvezda 2
16.10.2021 15:00 Rudar : Mladi radnik 2
16.10.2021 19:00 Vest : Bavanište
16.10.2021 16:30 Hajduk : Stražilovo
16.10.2021 18:00 Partizan : Mladost
16.10.2021 14:00 Vojvodina 3 1 : 3 Mladost
16.10.2021 20:00 Vranje : Niš 2
16.10.2021 19:00 Ub 0 : 3 Jedinstvo
16.10.2021 19:00 Klek 2 : 3 Inđija
16.10.2021 17:00 Srbijanka 014 3 : 0 Takovo Zvezda Helios
16.10.2021 19:00 Smederevo 3 : 2 AS Batajnica
16.10.2021 16:00 Radnički Blasters 3 : 0 Novi Sad
16.10.2021 16:30 Beograd 3 : 2 Jedinstvo
16.10.2021 15:30