18.10
17:00
Metalac
Mladost
0
2
|
18.10.2021 17:00 | Metalac | 0 : 2 | Mladost |
18.10
15:00
IMT
OFK Žarkovo
0
1
|
18.10.2021 15:00 | IMT | 0 : 1 | OFK Žarkovo |
18.10
14:30
OFK Borac
Petnjica
7
3
|
18.10.2021 14:30 | OFK Borac | 7 : 3 | Petnjica |
18.10
21:00
Arsenal
Crystal Palace
2
2
|
18.10.2021 21:00 | Arsenal | 2 : 2 | Crystal Palace |
18.10
19:00
Alaves
Real Betis
0
1
|
18.10.2021 19:00 | Alaves | 0 : 1 | Real Betis | |||||
18.10
21:00
Espanyol
Cadiz
2
0
|
18.10.2021 21:00 | Espanyol | 2 : 0 | Cadiz |
18.10
20:45
Venezia
Fiorentina
1
0
|
18.10.2021 20:45 | Venezia | 1 : 0 | Fiorentina |
18.10
00:00
Radnički (S)
Trayal
0
0
|
18.10.2021 00:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Trayal |
18.10
11:00
Spartak ŽK
OFK Bačka
3
0
|
18.10.2021 11:00 | Spartak ŽK | 3 : 0 | OFK Bačka |
18.10
11:00
011
BASK
0
2
|
18.10.2021 11:00 | 011 | 0 : 2 | BASK |
18.10
14:00
Brodarac
Sinđelić
3
4
|
18.10.2021 14:00 | Brodarac | 3 : 4 | Sinđelić | |||||
18.10
11:00
Voždovac
Rad
0
1
|
18.10.2021 11:00 | Voždovac | 0 : 1 | Rad |
18.10
11:00
Rakovica
Zemun 2
2
2
|
18.10.2021 11:00 | Rakovica | 2 : 2 | Zemun 2 |
18.10
10:00
Kopernikus Železničar 2
Budućnost
0
3
|
18.10.2021 10:00 | Kopernikus Železničar 2 | 0 : 3 | Budućnost |
18.10
16:00
Dunav
Policajac
0
3
|
18.10.2021 16:00 | Dunav | 0 : 3 | Policajac | |||||
18.10
16:00
Kosovo i Metohija
Radnički (O)
2
3
|
18.10.2021 16:00 | Kosovo i Metohija | 2 : 3 | Radnički (O) | |||||
18.10
18:00
Brodarac
Hajduk
6
3
|
18.10.2021 18:00 | Brodarac | 6 : 3 | Hajduk | |||||
18.10
16:00
Beograd
Rekreativo
0
0
|
18.10.2021 16:00 | Beograd | 0 : 0 | Rekreativo | |||||
18.10
16:00
PKB
Sveti Stefan
3
1
|
18.10.2021 16:00 | PKB | 3 : 1 | Sveti Stefan |
18.10
18:00
Šećeranac
Borac
3
1
|
18.10.2021 18:00 | Šećeranac | 3 : 1 | Borac | |||||
18.10
16:00
Resnik
Zvezdara
0
3
|
18.10.2021 16:00 | Resnik | 0 : 3 | Zvezdara | |||||
18.10
16:00
TENT 1994
Kovilovo
3
2
|
18.10.2021 16:00 | TENT 1994 | 3 : 2 | Kovilovo | |||||
18.10
16:00
Železnik
Jedinstvo
2
2
|
18.10.2021 16:00 | Železnik | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
18.10
16:00
Bubamara 2010
Dorćol
4
2
|
18.10.2021 16:00 | Bubamara 2010 | 4 : 2 | Dorćol | |||||
18.10
18:00
Adanex
Duga
4
2
|
18.10.2021 18:00 | Adanex | 4 : 2 | Duga |
18.10
16:00
13. Maj
BSV
3
4
|
18.10.2021 16:00 | 13. Maj | 3 : 4 | BSV | |||||
18.10
16:00
Sremčica
Leštane
4
0
|
18.10.2021 16:00 | Sremčica | 4 : 0 | Leštane | |||||
18.10
17:30
Slavija
Sinđelić (BG)
1
1
|
18.10.2021 17:30 | Slavija | 1 : 1 | Sinđelić (BG) | |||||
18.10
16:00
Sinđelić (U))
Minel
9
4
|
18.10.2021 16:00 | Sinđelić (U)) | 9 : 4 | Minel | |||||
18.10
16:00
GSP Polet
Plavi 2000
5
0
|
18.10.2021 16:00 | GSP Polet | 5 : 0 | Plavi 2000 | |||||
18.10
16:00
Budućnost
TEK Sloga
5
1
|
18.10.2021 16:00 | Budućnost | 5 : 1 | TEK Sloga |
18.10
16:00
Pola pola
Kaluđerica
2
3
|
18.10.2021 16:00 | Pola pola | 2 : 3 | Kaluđerica | |||||
18.10
16:00
Vrčin
Soccer
3
0
|
18.10.2021 16:00 | Vrčin | 3 : 0 | Soccer | |||||
18.10
16:00
Borusija
Crvenka
7
4
|
18.10.2021 16:00 | Borusija | 7 : 4 | Crvenka | |||||
18.10
16:00
Banja
Batajnica
2
4
|
18.10.2021 16:00 | Banja | 2 : 4 | Batajnica | |||||
18.10
16:00
Old Tajmeri
Palilulac
1
1
|
18.10.2021 16:00 | Old Tajmeri | 1 : 1 | Palilulac |
18.10
16:00
Obrenovac
Beljina
4
9
|
18.10.2021 16:00 | Obrenovac | 4 : 9 | Beljina | |||||
18.10
16:00
Krajišnik
Peks
5
1
|
18.10.2021 16:00 | Krajišnik | 5 : 1 | Peks | |||||
18.10
16:00
Republički organi
Div
1
4
|
18.10.2021 16:00 | Republički organi | 1 : 4 | Div | |||||
18.10
16:00
Posavina
Veterani 78
5
3
|
18.10.2021 16:00 | Posavina | 5 : 3 | Veterani 78 | |||||
18.10
16:00
Strelac
Lavirint Company
2
4
|
18.10.2021 16:00 | Strelac | 2 : 4 | Lavirint Company | |||||
18.10
17:30
Rakovica
Rušanj
2
4
|
18.10.2021 17:30 | Rakovica | 2 : 4 | Rušanj | |||||
18.10
16:00
Umka
Lokomotiva
7
4
|
18.10.2021 16:00 | Umka | 7 : 4 | Lokomotiva |
18.10
16:30
Železničar
Selevac
2
1
|
18.10.2021 16:30 | Železničar | 2 : 1 | Selevac | |||||
18.10
16:30
Mladi radnik
Crvena zvezda
3
0
|
18.10.2021 16:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.10
16:30
Omladinac
Sloboda
6
2
|
18.10.2021 16:30 | Omladinac | 6 : 2 | Sloboda | |||||
18.10
16:30
Dunav Osiguranje
Radnički
1
2
|
18.10.2021 16:30 | Dunav Osiguranje | 1 : 2 | Radnički |
18.10
16:30
Kolonija
BSK
3
0
|
18.10.2021 16:30 | Kolonija | 3 : 0 | BSK | |||||
18.10
16:30
Drugovac
Mihajlovac
9
6
|
18.10.2021 16:30 | Drugovac | 9 : 6 | Mihajlovac |
18.10
18:00
SPD Radnički
Mladost MaxBet
89
93
|
18.10.2021 18:00 | SPD Radnički | 89 : 93 | Mladost MaxBet |
18.10
20:30
Torlak
IBC
98
93
|
18.10.2021 20:30 | Torlak | 98 : 93 | IBC |
18.10
19:00
Gračac
Metalac Takovo 2
3
1
|
18.10.2021 19:00 | Gračac | 3 : 1 | Metalac Takovo 2 |
18.10
19:15
Stari Grad
Rasina
13
9
|
18.10.2021 19:15 | Stari Grad | 13 : 9 | Rasina |
18.10
21:50
Hram
Beogradski
4
12
|
18.10.2021 21:50 | Hram | 4 : 12 | Beogradski |
18.10
21:00
ŽAK Junior
Leteći Bajmočani
4
2
|
18.10.2021 21:00 | ŽAK Junior | 4 : 2 | Leteći Bajmočani |
18.10
20:00
Kikinda
Forum
2
7
|
18.10.2021 20:00 | Kikinda | 2 : 7 | Forum | |||||
18.10
19:30
Kraljevićevo
Fortuna
11
5
|
18.10.2021 19:30 | Kraljevićevo | 11 : 5 | Fortuna |
18.10
21:00
Župski rubin
RB
4
3
|
18.10.2021 21:00 | Župski rubin | 4 : 3 | RB | |||||
18.10
20:00
Oplenac
Bajina Bašta
6
2
|
18.10.2021 20:00 | Oplenac | 6 : 2 | Bajina Bašta |
18.10
20:30
Pirgos
Prokuplje
5
3
|
18.10.2021 20:30 | Pirgos | 5 : 3 | Prokuplje |
18.10
21:00
MB Namenska
92
3
2
|
18.10.2021 21:00 | MB Namenska | 3 : 2 | 92 |
18.10
19:00
Karanovac
Euro-lider
2
6
|
18.10.2021 19:00 | Karanovac | 2 : 6 | Euro-lider | |||||
18.10
20:00
Kareli
Zenon
4
3
|
18.10.2021 20:00 | Kareli | 4 : 3 | Zenon | |||||
18.10
19:00
Aranđelovac
Bezbednost 192
7
5
|
18.10.2021 19:00 | Aranđelovac | 7 : 5 | Bezbednost 192 |
18.10
19:30
Sisak
Zagreb
4
3
|
18.10.2021 19:30 | Sisak | E 4 : 3 | Zagreb |