XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
862 utakmica za dan Nedelja, 24 Oktobar 2021


Fudbal

24.10
17:00
Vojvodina
Radni─Źki 1923
3
1
24.10.2021 17:00 3 : 1
24.10
18:45
Crvena zvezda
Radni─Źki (N)
1
0
24.10.2021 18:45 1 : 0
24.10
13:30
TSC
Partizan
1
3
24.10.2021 13:30
TSC
1 : 3
24.10
17:00
Ma─Źva
IMT
1
1
24.10.2021 17:00 1 : 1
IMT
24.10
14:00
OFK Ba─Źka
Zlatibor
2
0
24.10.2021 14:00 2 : 0
24.10
14:30
Tisa
Dinamo 1945
4
0
24.10.2021 14:30 4 : 0
24.10
13:30
Ra─Ĺevac
Sušica
0
0
24.10.2021 13:30 0 : 0
24.10
13:30
RSK
Trep─Źa
4
1
24.10.2021 13:30
RSK
4 : 1
24.10
14:30
Zvezdara
Teleoptik
1
2
24.10.2021 14:30 1 : 2
24.10
12:00
Studentski grad
Radni─Źki (NB)
1
2
24.10.2021 12:00 1 : 2
24.10
13:30
Timo─Źanin
GFK Dubo─Źica
1
0
24.10.2021 13:30 1 : 0
24.10
13:30
OFK Brzi Brod
P─Źinja
0
1
24.10.2021 13:30 0 : 1
24.10
13:30
Vlasina
Trayal
0
0
24.10.2021 13:30 0 : 0
24.10
13:30
Radni─Źki (P)
Hajduk Veljko
3
0
24.10.2021 13:30 3 : 0
24.10
14:30
Mladost
Omladinac FAM
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Vojvodina 1928
Jedinstvo (V)
4
1
24.10.2021 14:30 4 : 1
24.10
14:30
Polet
Crvena zvezda (VS)
2
2
24.10.2021 14:30 2 : 2
24.10
14:30
Crvena zvezda (RS)
Sloga
6
0
24.10.2021 14:30 6 : 0
24.10
10:00
Index
Podunavac
2
0
24.10.2021 10:00 2 : 0
24.10
14:30
Donji Srem 2015
Radni─Źki (┼á)
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Stanišić
Senta
3
0
24.10.2021 14:30 3 : 0
24.10
14:30
Preporod
Ba─Źka (P)
3
1
24.10.2021 14:30 3 : 1
24.10
14:30
Njegoš
Mladost (T)
0
5
24.10.2021 14:30 0 : 5
24.10
14:30
Hercegovac
Mladost (BP)
4
6
24.10.2021 14:30 4 : 6
24.10
10:00
Torlak
OFK Mladenovac
3
1
24.10.2021 10:00 3 : 1
24.10
13:30
Budu─çnost
Kori─çani
3
2
24.10.2021 13:30 3 : 2
24.10
13:30
Polet
Sloboda
3
0
24.10.2021 13:30 3 : 0
24.10
13:30
Bane 1931
Kara─Ĺor─Ĺe
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
13:30
Šumadija (T)
Gru┼ża
2
1
24.10.2021 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Polimlje
Polet (T)
2
4
24.10.2021 13:30 2 : 4
24.10
13:30
Jedinstvo (K)
Zlatar
5
2
24.10.2021 13:30 5 : 2
24.10
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
1
24.10.2021 11:00 1 : 1
24.10
13:30
Savinac
FAP
4
3
24.10.2021 13:30 4 : 3
FAP
24.10
13:30
Omladinac
Parmenac
6
1
24.10.2021 13:30 6 : 1
24.10
13:30
Prijevor
Jasen
0
0
24.10.2021 13:30 0 : 0
24.10
13:30
Sloboda
Polet (LJ)
2
0
24.10.2021 13:30 2 : 0
24.10
13:30
OFK Divci
Vrelo Sport
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
14:00
Borac
Ribnica
0
1
24.10.2021 14:00 0 : 1
24.10
13:30
┼Żelezni─Źar
Drina
2
2
24.10.2021 13:30 2 : 2
24.10
13:30
OFK Napredak
Pomoravlje 1946
0
2
24.10.2021 13:30 0 : 2
24.10
13:30
Mladi borac
Sloga 33
0
2
24.10.2021 13:30 0 : 2
24.10
13:30
─Éerdap
OFK Mihajlovac
1
6
24.10.2021 13:30 1 : 6
24.10
13:30
Delijski Vis
Jedinstvo (GM)
0
2
24.10.2021 13:30 0 : 2
24.10
13:30
OFK Napredak 1929
Mladost (M)
3
2
24.10.2021 13:30 3 : 2
24.10
13:30
Bukovik
OFK Niš
2
1
24.10.2021 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Aluminijum
Pukovac
0
2
24.10.2021 13:30 0 : 2
24.10
13:30
Mladost (B)
Morava
3
1
24.10.2021 13:30 3 : 1
24.10
13:30
Rudar
Naša krila 1936
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
13:30
Malošište
Orljane
2
0
24.10.2021 13:30 2 : 0
24.10
13:30
Jedinstvo
Pusta Reka
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
13:30
OFK Alakince
SFK Morava
0
1
24.10.2021 13:30 0 : 1
24.10
13:30
┼Żitora─Ĺa
Nebeski Andjeli
1
1
24.10.2021 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Moravac Orion
Radan
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
13:30
─îekmin
Planta┼ża
3
0
24.10.2021 13:30 3 : 0
24.10
11:00
SFS Borac
┼Żupa
2
2
24.10.2021 11:00 2 : 2
24.10
13:30
Sloga (M)
Kušiljevo
1
0
24.10.2021 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Jedinstvo (M)
Orlovi
3
1
24.10.2021 13:30 3 : 1
24.10
13:30
Leva─Ź
Gradina
4
0
24.10.2021 13:30 4 : 0
24.10
13:30
OFK Lugomir
Trstenik PPT
1
3
24.10.2021 13:30 1 : 3
24.10
13:30
OFK 019
Zvezda
7
1
24.10.2021 13:30 7 : 1
24.10
11:00
Tanasko Raji─ç
─Éerdap
1
0
24.10.2021 11:00 1 : 0
24.10
13:30
OFK Slatina
Dunav
0
1
24.10.2021 13:30 0 : 1
24.10
11:00
Sloga
Ozren
1
3
24.10.2021 11:00 1 : 3
24.10
14:00
Budu─çnost (G)
Radni─Źki (S)
6
1
24.10.2021 14:00 6 : 1
24.10
14:00
Rusin
Kordun
3
3
24.10.2021 14:00 3 : 3
24.10
14:00
Borac 46
Naša Zvezda
1
3
24.10.2021 14:00 1 : 3
24.10
14:00
Radni─Źki 1918
Budu─çnost (M)
4
1
24.10.2021 14:00 4 : 1
24.10
15:00
Petrovaradin
OFK Futog
0
1
24.10.2021 15:00 0 : 1
24.10
15:00
Tatra
Jedinstvo
2
0
24.10.2021 15:00 2 : 0
24.10
15:00
Jugovi─ç
Dinamo
1
0
24.10.2021 15:00 1 : 0
24.10
15:00
┼ŻSK
TSK
1
2
24.10.2021 15:00 1 : 2
TSK
24.10
14:30
Dolovo
Partizan (G)
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Budu─çnost (A)
Dolina
2
1
24.10.2021 14:30 2 : 1
24.10
14:30
Stari Tamiš
Vulturul
0
3
24.10.2021 14:30 0 : 3
24.10
14:30
Hajdu─Źica
Partizan (U)
3
0
24.10.2021 14:30 3 : 0
24.10
14:30
Potporanj
Jedinstvo Stevi─ç
3
1
24.10.2021 14:30 3 : 1
24.10
14:30
Jugoslavija
Spartak 1911
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:00
Sloga
Sremac (D)
2
1
24.10.2021 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Napredak
Radni─Źki
3
2
24.10.2021 14:00 3 : 2
24.10
14:00
Sremac (V)
Partizan
2
0
24.10.2021 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Sremac (De─Ź)
Borac (M)
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Hajduk
GFK Sloven
0
1
24.10.2021 14:00 0 : 1
24.10
14:00
Jadran
Ljukovo
0
0
24.10.2021 14:00 0 : 0
24.10
14:00
Borac (K)
Podrinje
3
6
24.10.2021 14:00 3 : 6
24.10
14:30
─Éur─Ĺin
Tornjoš
4
1
24.10.2021 14:30 4 : 1
24.10
14:30
Ba─Źka
Obili─ç (NK)
6
2
24.10.2021 14:30 6 : 2
24.10
14:30
Obili─ç (Z)
Jadran
5
2
24.10.2021 14:30 5 : 2
24.10
14:30
Radnik
Ba─Źinac
1
0
24.10.2021 14:30 1 : 0
24.10
14:30
Osipaonica
Sloga
1
6
24.10.2021 14:30 1 : 6
24.10
14:30
SASK
Glavaš
8
3
24.10.2021 14:30 8 : 3
24.10
14:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Podunavac
5
0
24.10.2021 14:30 5 : 0
24.10
14:30
Jedinstvo
Borac 1932
1
4
24.10.2021 14:30 1 : 4
24.10
14:30
Mladi radnik 1940
Petli─ç SD 026
3
1
24.10.2021 14:30 3 : 1
24.10
14:30
Trnava
Mladi rudar 1954
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:30
Prvi srpski ustanak
┼ŻSK
0
3
24.10.2021 14:30 0 : 3
24.10
14:30
Jasenica
Lokomotiva
1
5
24.10.2021 14:30 1 : 5
24.10
14:30
Omladinac (D.R.)
Šumadinac 1913
1
3
24.10.2021 14:30 1 : 3
24.10
14:30
Banja 1957
BSK
4
2
24.10.2021 14:30 4 : 2
BSK
24.10
14:30
Marjan
Badnjevac
5
0
24.10.2021 14:30 5 : 0
24.10
14:30
Sloga (M)
Plaskovac
0
2
24.10.2021 14:30 0 : 2
24.10
14:00
Polet
Klju─Ź
5
4
24.10.2021 14:00 5 : 4
24.10
11:00
Miloševo
Rudna Glava
2
1
24.10.2021 11:00 2 : 1
24.10
11:00
Mala Vrbica
Urovica
2
1
24.10.2021 11:00 2 : 1
24.10
14:30
Kumarevo 65
Jedinstvo (G)
0
7
24.10.2021 14:30 0 : 7
24.10
14:30
Zlo─çudovo
Umac
1
1
24.10.2021 14:30 1 : 1
24.10
14:30
Mladost
Donja Lomnica
3
3
24.10.2021 14:30 3 : 3
24.10
14:30
Vu─Źje
Progres
4
0
24.10.2021 14:30 4 : 0
24.10
14:30
Sloga
Mladost 1959
0
1
24.10.2021 14:30 0 : 1
24.10
14:30
Moravac
Sloboda
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:30
┼Żelezni─Źar
Milanovo
0
1
24.10.2021 14:30 0 : 1
24.10
14:30
Jedinstvo (B)
Veliko Trnjane
2
0
24.10.2021 14:30 2 : 0
24.10
14:30
Real
BSK
2
3
24.10.2021 14:30 2 : 3
BSK
24.10
14:30
Bobište
OFK Morava
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
13:30
Rad
Jastrebac
1
0
24.10.2021 13:30
Rad
1 : 0
24.10
13:30
Moravac
Radni─Źki 1924
1
0
24.10.2021 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Zemljoradnik
Polet
5
1
24.10.2021 13:30 5 : 1
24.10
13:30
Bali─Źevac
Svrljig
3
4
24.10.2021 13:30 3 : 4
24.10
13:30
Naisus 1977
Radni─Źki 1947
11
1
24.10.2021 13:30 11 : 1
24.10
15:00
Osni─ç
OFK Rtanj
1
2
24.10.2021 15:00 1 : 2
24.10
15:00
Omladinac
Rudar (P)
4
1
24.10.2021 15:00 4 : 1
24.10
15:00
FSU Kraljevica
Grani─Źar
1
2
24.10.2021 15:00 1 : 2
24.10
15:00
Radni─Źki 1946
Kosovo
3
0
24.10.2021 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Velika Jasikova
Mid┼żor
0
3
24.10.2021 15:00 0 : 3
24.10
15:00
Sloga
Šljivar
3
0
24.10.2021 15:00 3 : 0
24.10
14:00
Vinogradar
Kupci
3
2
24.10.2021 14:00 3 : 2
24.10
14:00
Bošnjane
Trudbenik
1
2
24.10.2021 14:00 1 : 2
24.10
14:00
Sloga (L)
Parunovac
1
0
24.10.2021 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Jastrebac (VŠ)
Rubin
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Sloga (D)
─îitluk
2
2
24.10.2021 14:00 2 : 2
24.10
14:00
13. April
Temni─ç 1924
1
5
24.10.2021 14:00 1 : 5
24.10
14:00
Sebe─Źevac
Sloga (─ć)
1
3
24.10.2021 14:00 1 : 3
24.10
14:00
Rusanda
Vojvodina (NM)
0
0
24.10.2021 14:00 0 : 0
24.10
14:00
Vojvodina (B)
Mladost (BD)
3
6
24.10.2021 14:00 3 : 6
24.10
14:00
┼ŻFK Banat
Napredak
0
0
24.10.2021 14:00 0 : 0
24.10
14:00
┼ŻAK
Polet
1
2
24.10.2021 14:00 1 : 2
24.10
14:00
Banat
ASK
1
1
24.10.2021 14:00 1 : 1
ASK
24.10
14:00
Borac
Delija
2
0
24.10.2021 14:00 2 : 0
24.10
13:30
Budu─çnost (M)
Kolare
3
2
24.10.2021 13:30 3 : 2
24.10
13:30
Budu─çnost (─É)
Partizan (M)
6
2
24.10.2021 13:30 6 : 2
24.10
13:30
Javor
Moravac 2015
1
1
24.10.2021 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Juhor (G)
Rudar (SR)
2
1
24.10.2021 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Dragocvet
Rudar (St)
1
1
24.10.2021 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Sloga
Mladi Borac
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
13:30
Morava
Napredak
1
1
24.10.2021 13:30 1 : 1
24.10
13:30
OFK Juhor 2016
GFK Tabane
1
0
24.10.2021 13:30 1 : 0
24.10
14:30
Sirakovo
Obili─ç
2
4
24.10.2021 14:30 2 : 4
24.10
14:30
Budu─çnost (V)
Vihor
2
1
24.10.2021 14:30 2 : 1
24.10
14:30
Sloga (L)
Mladost (R)
0
2
24.10.2021 14:30 0 : 2
24.10
14:30
Šapine
┼Żelezni─Źar
4
2
24.10.2021 14:30 4 : 2
24.10
14:30
Rudar (Kr)
Krilaš
0
3
24.10.2021 14:30 0 : 3
24.10
14:00
┼Żelju┼ía
Vladimir Durkovi─ç
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Gnjilan
Zadrugar
2
0
24.10.2021 14:00 2 : 0
24.10
11:00
Napredak
Pobeda
1
1
24.10.2021 11:00 1 : 1
24.10
14:30
Mladost
Dimitrije Tucovi─ç
0
3
24.10.2021 14:30 0 : 3
24.10
14:30
OFK Budu─çnost
Krtinska
2
3
24.10.2021 14:30 2 : 3
24.10
18:00
BSK 1926
Beljina
6
1
24.10.2021 18:00 6 : 1
24.10
14:30
Omladinac
Budu─çnost (Z)
9
2
24.10.2021 14:30 9 : 2
24.10
14:30
Lisovi─ç 1977
Turbina
5
1
24.10.2021 14:30 5 : 1
24.10
14:30
Bole─Ź
Zaklopa─Źa
4
0
24.10.2021 14:30 4 : 0
24.10
14:30
Vr─Źin
SUF Dubona
4
1
24.10.2021 14:30 4 : 1
24.10
14:30
Rabrovac
Dunavac
4
1
24.10.2021 14:30 4 : 1
24.10
14:30
Pudarci
SUF Kova─Źevac 1956
1
0
24.10.2021 14:30 1 : 0
24.10
14:30
Podunavac
Velika Krsna
2
3
24.10.2021 14:30 2 : 3
24.10
14:30
Šumadija 1962
Kalu─Ĺerica 1969
2
0
24.10.2021 14:30 2 : 0
24.10
14:30
Heroj Polet
Umka
1
2
24.10.2021 14:30 1 : 2
24.10
11:00
Hajduk
Dunav
2
1
24.10.2021 11:00 2 : 1
24.10
14:30
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:30
Srem
PKB Kovilovo
2
1
24.10.2021 14:30 2 : 1
24.10
14:30
Balkan Mirijevo
Milutinac
1
1
24.10.2021 14:30 1 : 1
24.10
15:00
Šumadinac
Jedinstvo
3
0
24.10.2021 15:00 3 : 0
24.10
15:00
Pobeda 1926
Kolonija
3
1
24.10.2021 15:00 3 : 1
24.10
15:00
Kutlovo
Sloga (D)
2
1
24.10.2021 15:00 2 : 1
24.10
15:00
Zastava
Slavija
0
1
24.10.2021 15:00 0 : 1
24.10
14:30
ZSK
Toplica
1
2
24.10.2021 14:30
ZSK
1 : 2
24.10
14:30
Dimitrije Tucovi─ç
Trli─ç
3
1
24.10.2021 14:30 3 : 1
24.10
14:30
Mladost (D)
Iskra
4
2
24.10.2021 14:30 4 : 2
24.10
11:00
Ka─Źer
OFK Ose─Źina
2
0
24.10.2021 11:00 2 : 0
24.10
14:30
Banjani
Proleter
0
2
24.10.2021 14:30 0 : 2
24.10
13:30
Radni─Źki 1936
Mladost
0
0
24.10.2021 13:30 0 : 0
24.10
13:30
Vulkan 1963
Planinac 1933
1
0
24.10.2021 13:30 1 : 0
24.10
13:30
Morava
Radni─Źki 2020
1
1
24.10.2021 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Palilulac
Proleter
4
2
24.10.2021 13:30 4 : 2
24.10
13:30
─îegar 1946
Omladinac
1
2
24.10.2021 13:30 1 : 2
24.10
13:30
Stevan Nešticki
Crvena zastava
3
2
24.10.2021 13:30 3 : 2
24.10
15:00
Draga─Źevo
Spartak 1976
2
0
24.10.2021 15:00 2 : 0
24.10
15:00
Morava
Slatina
3
2
24.10.2021 15:00 3 : 2
24.10
15:00
Prilike
Jedinstvo
5
1
24.10.2021 15:00 5 : 1
24.10
15:00
Gorušica
Ov─Źar
1
2
24.10.2021 15:00 1 : 2
24.10
15:00
Vo─çar
Kej
0
2
24.10.2021 15:00 0 : 2
Kej
24.10
15:00
Orlovac 1932
Jedinstvo (GG)
1
0
24.10.2021 15:00 1 : 0
24.10
15:00
Zadrugar
Mladost
4
3
24.10.2021 15:00 4 : 3
24.10
15:00
Donja Vrbava
Napredak
2
2
24.10.2021 15:00 2 : 2
24.10
15:00
Rudar
Ozrem
2
3
24.10.2021 15:00 2 : 3
24.10
14:00
Zvezda
Tavnik
0
3
24.10.2021 14:00 0 : 3
24.10
14:00
Omladinac (NS)
OFK Progorelica
1
0
24.10.2021 14:00 1 : 0
24.10
11:00
Proleter
Ribnica
1
1
24.10.2021 11:00 1 : 1
24.10
14:00
Koštampolje
OFK Ras
1
3
24.10.2021 14:00 1 : 3
24.10
14:00
Ibar
Mladost (V)
1
0
24.10.2021 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Budu─çnost
Mataruge
2
1
24.10.2021 14:00 2 : 1
24.10
14:00
Jedinstvo 2017
Napredak
2
2
24.10.2021 14:00 2 : 2
24.10
14:00
Jedinstvo (MZ)
Cer
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
Cer
24.10
14:00
Hajduk Stanko
Drina
1
1
24.10.2021 14:00 1 : 1
24.10
14:00
Rudar
Gu─Źevo 1929
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Sloga
Kara─Ĺor─Ĺe
1
0
24.10.2021 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Jedinstvo (Š)
Majur
2
0
24.10.2021 14:00 2 : 0
24.10
14:00
Radni─Źki (Kl)
Lipolist
3
2
24.10.2021 14:00 3 : 2
24.10
11:00
Vidojevica
Podrinje
1
1
24.10.2021 11:00 1 : 1
24.10
14:00
Milan Orli─ç
Radni─Źki (Ko)
3
0
24.10.2021 14:00 3 : 0
24.10
13:30
Plavi Tok
Se─Źica
2
0
24.10.2021 13:30 2 : 0
24.10
13:30
OFK Kotroman
Jedinstvo
2
1
24.10.2021 13:30 2 : 1
24.10
13:30
Bakionica
Polet
2
4
24.10.2021 13:30 2 : 4
24.10
13:30
Avijati─Źar Vranjani
Je┼żevica
1
1
24.10.2021 13:30 1 : 1
24.10
13:30
Peru─çac
Rampa
4
1
24.10.2021 13:30 4 : 1
24.10
13:30
Lazarica
Sloga
3
1
24.10.2021 13:30 3 : 1
24.10
13:30
Crnokosa
Višesava
2
2
24.10.2021 13:30 2 : 2
24.10
13:00
Prvi partizan
Tara
1
5
24.10.2021 13:00 1 : 5
24.10
14:00
─îelik
Lugina
0
3
24.10.2021 14:00 0 : 3
24.10
14:00
FSU Ju┼żna pruga
Mladost (B)
1
6
24.10.2021 14:00 1 : 6
24.10
14:00
Radni─Źki 2021
Levosoje
0
3
24.10.2021 14:00 0 : 3
24.10
14:00
Pavlovac
Mladost (S)
3
0
24.10.2021 14:00 3 : 0
24.10
14:00
BSK Bujanovac
Vihor
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
24.10
Spartak
Dobri─Ź
1
4
24.10.2021 1 : 4
24.10
Akademija 10
Partizanski put
5
2
24.10.2021 5 : 2
24.10
Polet
Borac
2
2
24.10.2021 2 : 2
24.10
Jug Bogdan
OFK Kosanica
0
2
24.10.2021 0 : 2
24.10
14:00
Oskar
Rudar
4
3
24.10.2021 14:00 4 : 3
24.10
12:00
Moravac
Ropotovo
2
3
24.10.2021 12:00 2 : 3
24.10
14:00
Morava
Mineralac
1
1
24.10.2021 14:00 1 : 1
24.10
11:00
Dra─Źi─ç 2018
Jadar 2013
1
3
24.10.2021 11:00 1 : 3
24.10
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Lukavac
3
0
24.10.2021 11:00 3 : 0
24.10
11:00
Mali korak
Stari drugari
2
3
24.10.2021 11:00 2 : 3
24.10
11:00
Rakac Stave
OFK Povlen
2
1
24.10.2021 11:00 2 : 1
24.10
11:00
Kotešica
Tešnjar
3
1
24.10.2021 11:00 3 : 1
24.10
14:30
Grani─Źar
Hajduk
1
2
24.10.2021 14:30 1 : 2
24.10
14:30
Mladost
BSK
5
2
24.10.2021 14:30 5 : 2
BSK
24.10
14:30
Polet
Zadrugar
7
0
24.10.2021 14:30 7 : 0
24.10
14:30
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
1
1
24.10.2021 14:30 1 : 1
24.10
14:30
Omladinac (D)
Dinamo 1923
5
1
24.10.2021 14:30 5 : 1
24.10
14:30
Terekveš
Kula
0
2
24.10.2021 14:30 0 : 2
24.10
14:00
Omladinac
┼Żupski biseri
6
1
24.10.2021 14:00 6 : 1
24.10
14:00
Polet 57
Donji Kopaonik
4
1
24.10.2021 14:00 4 : 1
24.10
14:30
Borac
14. Oktobar
3
1
24.10.2021 14:30 3 : 1
24.10
14:00
Stari Trstenik
Vinogradar
1
1
24.10.2021 14:00 1 : 1
24.10
14:30
Glogonj
Proleter (M)
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:30
Omladinac (D)
Omladinac 1927
10
2
24.10.2021 14:30 10 : 2
24.10
14:30
BSK Bavanište
Unirea
2
3
24.10.2021 14:30 2 : 3
24.10
14:30
Radni─Źki (B)
Mladost (V)
5
0
24.10.2021 14:30 5 : 0
24.10
14:30
Pobeda
Mundial
9
0
24.10.2021 14:30 9 : 0
24.10
14:30
Šarbane
Joševa
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:30
─îu─Źuge
Crvena Jabuka
4
3
24.10.2021 14:30 4 : 3
24.10
14:30
OFK Paljuvi
Mladost (V)
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
0
24.10.2021 14:30 2 : 0
24.10
14:30
Ratkovac
Polet (DL)
1
2
24.10.2021 14:30 1 : 2
24.10
14:30
Sovljak
Omladinac (K)
5
0
24.10.2021 14:30 5 : 0
24.10
14:30
Jedinstvo (M)
Pambukovica
2
3
24.10.2021 14:30 2 : 3
24.10
14:30
Nepri─Źava
Polet (T)
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
PSK Putinci
Fruškogorac
0
6
24.10.2021 14:30 0 : 6
24.10
14:30
Napredak
Grani─Źar (O)
3
2
24.10.2021 14:30 3 : 2
24.10
14:30
Hajduk 1932
Krušedol
1
4
24.10.2021 14:30 1 : 4
24.10
14:30
Šumar
Rudar
3
1
24.10.2021 14:30 3 : 1
24.10
14:30
─îSK ─îortanovci
Polet
1
1
24.10.2021 14:30 1 : 1
24.10
14:00
Mladost
Srem
2
4
24.10.2021 14:00 2 : 4
24.10
14:00
Potisje
Mladost
2
2
24.10.2021 14:00 2 : 2
24.10
14:00
MSK
Lehel
6
0
24.10.2021 14:00
MSK
6 : 0
24.10
14:00
Naftagas
Partizan
3
1
24.10.2021 14:00 3 : 1
24.10
14:00
Radni─Źki 1911
Zadrugar
3
3
24.10.2021 14:00 3 : 3
24.10
14:00
OFK Gradnulica
Tamiš
2
2
24.10.2021 14:00 2 : 2
24.10
14:00
OFK Staji─çevo
Tisa 1933
6
1
24.10.2021 14:00 6 : 1
24.10
11:00
Badince
Šumadija
4
5
24.10.2021 11:00 4 : 5
24.10
11:00
Jašunja
Rudar 1973
1
1
24.10.2021 11:00 1 : 1
24.10
14:30
Velika Reka
Luk
2
1
24.10.2021 14:30 2 : 1
Luk
24.10
14:30
Jedinstvo
Antimon
2
3
24.10.2021 14:30 2 : 3
24.10
14:30
Jelav
TE Gu─Źevo
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Prva Iskra
7. Juli
0
3
24.10.2021 14:30 0 : 3
24.10
14:30
Studenac
Mladost (DB)
0
2
24.10.2021 14:30 0 : 2
24.10
14:00
Jedinstvo
Rojkovac
1
4
24.10.2021 14:00 1 : 4
24.10
14:00
Munja
Posavina
4
2
24.10.2021 14:00 4 : 2
24.10
14:00
Duboko
Partizan
1
0
24.10.2021 14:00 1 : 0
24.10
14:00
Rvati
Pobednik
2
0
24.10.2021 14:00 2 : 0
24.10
13:30
Sloga
Rudar
2
4
24.10.2021 13:30 2 : 4
24.10
13:30
Pomoravlje
Radni─Źki
3
1
24.10.2021 13:30 3 : 1
24.10
13:30
Sin─Ĺeli─ç
15. Avgust 1950
0
1
24.10.2021 13:30 0 : 1
24.10
14:30
Busije
BUSK
4
0
24.10.2021 14:30 4 : 0
24.10
11:00
13. maj
Dedinje
1
5
24.10.2021 11:00 1 : 5
24.10
14:30
Šumadinac
Velika Moštanica
1
1
24.10.2021 14:30 1 : 1
24.10
10:00
Be┼żanija
Novi Beograd
0
1
24.10.2021 10:00 0 : 1
24.10
14:30
Zmaj Novi grad
Borac
1
3
24.10.2021 14:30 1 : 3
24.10
20:00
Rekreativo 011
┼Żeleznik 1930
1
1
24.10.2021 20:00 1 : 1
24.10
14:30
Bratstvo
KFK Ravna gora
0
1
24.10.2021 14:30 0 : 1
24.10
14:30
Avala 1939
Lepušnica
3
0
24.10.2021 14:30 3 : 0
24.10
14:30
Minel
OFK Crvenka
4
1
24.10.2021 14:30 4 : 1
24.10
14:30
Sveti Stefan
Resnik
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
11:00
Mladi proleter
OFK Lug 2020
3
1
24.10.2021 11:00 3 : 1
24.10
14:30
Pinosava
Palilulac
1
1
24.10.2021 14:30 1 : 1
24.10
11:00
Kragujevac
Divostin
2
3
24.10.2021 11:00 2 : 3
24.10
15:00
OFK Bagremar
21. oktobar
3
4
24.10.2021 15:00 3 : 4
24.10
15:00
OFK ┼Że┼żelj
Seljak
4
3
24.10.2021 15:00 4 : 3
24.10
15:00
─ćava
Stanovo 1941
0
3
24.10.2021 15:00 0 : 3
24.10
15:00
Dobra─Źa
Jadran
1
8
24.10.2021 15:00 1 : 8
24.10
14:30
Šumadija
Partizan
4
1
24.10.2021 14:30 4 : 1
24.10
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Mladost (R)
3
1
24.10.2021 11:00 3 : 1
24.10
13:30
Mladost (G)
Mladost (D)
4
2
24.10.2021 13:30 4 : 2
24.10
13:30
Vinora─Źa
Mladost (K)
2
0
24.10.2021 13:30 2 : 0
24.10
13:30
Trnava
Morava
1
5
24.10.2021 13:30 1 : 5
24.10
13:30
Osaonica
Šantarovac
2
0
24.10.2021 13:30 2 : 0
24.10
13:30
Mladost (T)
Ursule
4
1
24.10.2021 13:30 4 : 1
24.10
13:30
Vinogradar
Bratstvo
3
0
24.10.2021 13:30 3 : 0
24.10
11:00
Trešnjevica
Borac
2
2
24.10.2021 11:00 2 : 2
24.10
14:30
Ven─Źani
Šamot
1
3
24.10.2021 14:30 1 : 3
24.10
11:00
Gorski Car
Šumadinac
0
3
24.10.2021 11:00 0 : 3
24.10
14:30
Tule┼ż
Mladost (J)
2
1
24.10.2021 14:30 2 : 1
24.10
11:00
B 2000
Kopljari
2
1
24.10.2021 11:00 2 : 1
24.10
14:30
Mladost (R)
Kalipolje
1
2
24.10.2021 14:30 1 : 2
24.10
14:30
Slavija (P)
Ba─Źka (D)
0
0
24.10.2021 14:30 0 : 0
24.10
14:30
Mladost
Kulpin
3
0
24.10.2021 14:30 3 : 0
24.10
14:30
Magli─ç
Orlovi
1
1