XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
828 utakmica za dan Nedelja, 31 Oktobar 2021


Fudbal

31.10
18:30
Partizan
─îukari─Źki
2
0
31.10.2021 18:30 2 : 0
31.10
17:00
Vo┼żdovac
TSC
1
1
31.10.2021 17:00 1 : 1
TSC
31.10
13:30
Radni─Źki 1923
Crvena zvezda
0
3
31.10.2021 13:30 0 : 3
31.10
13:00
Timok 1919
OFK Ba─Źka
2
2
31.10.2021 13:00 2 : 2
31.10
13:00
IMT
RFK Grafi─Źar
3
0
31.10.2021 13:00
IMT
3 : 0
31.10
13:00
Kabel
Javor Matis
1
2
31.10.2021 13:00 1 : 2
31.10
13:30
Borac (Š)
Radni─Źki (Zr)
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Borac (S)
Feniks 1995
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Sušica
Jedinstvo
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
10:00
Borac
Brodarac
0
5
31.10.2021 10:00 0 : 5
31.10
13:30
Radni─Źki (S)
Radni─Źki (P)
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Budu─çnost (P)
OFK Brzi Brod
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
GFK Dubo─Źica
Jedinstvo (P)
0
0
31.10.2021 13:30 0 : 0
31.10
13:30
GFK Jagodina
Rembas
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Borac
Jedinstvo (BK)
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Omladinac FAM
Vojvodina 1928
5
3
31.10.2021 13:30 5 : 3
31.10
13:30
Budu─çnost
Mladost
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Sloboda
Radni─Źki (NP)
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Hajduk
Sloga (E)
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Podunavac
Donji Srem 2015
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Dunav
Index
0
3
31.10.2021 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Mladost (BP)
─îSK Pivara
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Mladost (T)
Hercegovac
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Ba─Źka (P)
Njegoš
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Tavankut
Preporod
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Vojvodina (BG)
Bajša
0
2
31.10.2021 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Stanišić
Krila Krajine
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
14:00
Komgrap
Crvena zvezda (MML)
0
0
31.10.2021 14:00 0 : 0
31.10
14:00
BSK 1925
Lokomotiva
0
0
31.10.2021 14:00 0 : 0
31.10
14:00
Zuce 2019
Torlak
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
11:00
PKB
Zvezda
5
1
31.10.2021 11:00
PKB
5 : 1
31.10
14:00
Poštar Zvezdara
Srem─Źica
1
4
31.10.2021 14:00 1 : 4
31.10
14:00
Kosmaj
Vin─Źa
0
0
31.10.2021 14:00 0 : 0
31.10
13:00
Jošanica
Bane 1931
1
0
31.10.2021 13:00 1 : 0
31.10
13:00
Kori─çani
Polet
2
1
31.10.2021 13:00 2 : 1
31.10
11:00
Polet (LJ)
Polimlje
5
0
31.10.2021 11:00 5 : 0
31.10
13:30
Jasen
Sloboda
1
3
31.10.2021 13:30 1 : 3
31.10
13:30
Parmenac
Prijevor
1
2
31.10.2021 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Zlatar
Jedinstvo Putevi
2
4
31.10.2021 13:30 2 : 4
31.10
13:30
Polet (T)
Jedinstvo (K)
5
3
31.10.2021 13:30 5 : 3
31.10
13:30
Drina
Cer
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
Cer
31.10
13:30
Zadrugar
Budućnost Krušik 2014
2
2
31.10.2021 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Vrelo Sport
Borac
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Sloga (B)
OFK Mihajlovac
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Rudar (S)
Mladi borac
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Pomoravlje 1946
VGSK
4
2
31.10.2021 13:30 4 : 2
31.10
13:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Grizli ML
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Jedinstvo (GM)
Orljane
2
3
31.10.2021 13:30 2 : 3
31.10
13:30
Naša krila 1936
Malošište
1
3
31.10.2021 13:30 1 : 3
31.10
13:30
Morava
Rudar
6
0
31.10.2021 13:30 6 : 0
31.10
13:30
OFK Niš
Aluminijum
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
11:00
Car Konstantin
Bukovik
3
2
31.10.2021 11:00 3 : 2
31.10
13:30
Mladost (M)
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
2
31.10.2021 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Delijski Vis
OFK Napredak 1929
0
0
31.10.2021 13:30 0 : 0
31.10
13:30
Jablanica
─îekmin
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Trnovac
┼Żitora─Ĺa
0
0
31.10.2021 13:30 0 : 0
31.10
13:30
Jedinstvo
OFK Alakince
4
4
31.10.2021 13:30 4 : 4
31.10
13:30
┼Żupa
Trstenik PPT
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Gradina
OFK Lugomir
1
3
31.10.2021 13:30 1 : 3
31.10
13:30
Juhor
Jedinstvo (M)
3
2
31.10.2021 13:30 3 : 2
31.10
11:00
SFS Borac
Blagotin
5
0
31.10.2021 11:00 5 : 0
31.10
11:00
Jedinstvo (P)
Bor 1919
2
0
31.10.2021 11:00 2 : 0
31.10
13:30
Rajko Miti─ç
OFK Slatina
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
14:00
Budu─çnost (M)
Crvenka
3
2
31.10.2021 14:00 3 : 2
31.10
14:00
Naša Zvezda
Borac (BG)
4
0
31.10.2021 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Kordun
Borac 46
4
0
31.10.2021 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Budu─çnost (P)
Rusin
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Budu─çnost (G)
Polet
0
5
31.10.2021 14:00 0 : 5
31.10
14:00
Ba─Źka 1923
Slavija
0
3
31.10.2021 14:00 0 : 3
31.10
14:00
TSK
Crvena Zvezda
3
0
31.10.2021 14:00
TSK
3 : 0
31.10
14:00
Dinamo
┼ŻSK
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Fruškogorac
Jugovi─ç
7
2
31.10.2021 14:00 7 : 2
31.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
13:30
Partizan (G)
Spartak 1911
4
1
31.10.2021 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Vulturul
Sloga (BNS)
6
2
31.10.2021 13:30 6 : 2
31.10
13:30
Crvena zvezda
Stari Tamiš
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Dolina
Radni─Źki (K)
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Dolovo
Budu─çnost (A)
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Sremac (D)
Podrinje
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Ljukovo
Borac (K)
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Borac (M)
Hajduk
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Fruškogorac
Sremac (V)
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Radni─Źki
┼Żelezni─Źar
1
4
31.10.2021 13:30 1 : 4
31.10
13:30
Sloga
Napredak
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Sutjeska
Obili─ç (Z)
2
7
31.10.2021 13:30 2 : 7
31.10
13:30
Srbobran
Sloga
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Budu─çnost
Radni─Źki 1905
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Iskra
─Éur─Ĺin
2
4
31.10.2021 13:30 2 : 4
31.10
13:30
Ba─Źinac
Polet
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Borac 1932
Mladi radnik 1940
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Podunavac
Mladost 1948
4
2
31.10.2021 13:30 4 : 2
31.10
13:30
Glavaš
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
2
31.10.2021 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Sloga
SASK
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Radnik
Osipaonica
7
0
31.10.2021 13:30 7 : 0
31.10
14:00
Mladi rudar 1954
Vin─Źa
1
6
31.10.2021 14:00 1 : 6
31.10
14:00
Badnjevac
Sloga (M)
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
14:00
BSK
Marjan
5
3
31.10.2021 14:00
BSK
5 : 3
31.10
14:00
Šumadinac 1913
Banja 1957
5
1
31.10.2021 14:00 5 : 1
31.10
14:00
Lokomotiva
Omladinac (D.R.)
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
┼ŻSK
Jasenica
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Trnava
Prvi srpski ustanak
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
13:30
Urovica
Šarbanovac
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Nemetali
Mala Vrbica
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Branik
Miloševo
5
2
31.10.2021 13:30 5 : 2
31.10
13:30
Brestovac
Blizna
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
11:00
Klju─Ź
BSK
2
1
31.10.2021 11:00 2 : 1
BSK
31.10
13:30
Polom
Polet
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Donja Lomnica
Vu─Źje
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Polet
Mladost
2
2
31.10.2021 13:30 2 : 2
31.10
13:30
Bratstvo
Jedinstvo (Š)
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Umac
Budu─çnost
3
6
31.10.2021 13:30 3 : 6
31.10
13:30
OFK Brza
Kumarevo 65
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
BSK
Bobište
2
1
31.10.2021 13:30
BSK
2 : 1
31.10
13:30
Veliko Trnjane
Real
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Milanovo
Jedinstvo (B)
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Sloboda
┼Żelezni─Źar
0
2
31.10.2021 13:30 0 : 2
31.10
13:30
Mladost 1959
Moravac
6
1
31.10.2021 13:30 6 : 1
31.10
13:30
Mladi borac
Sloga
1
4
31.10.2021 13:30 1 : 4
31.10
13:30
Radni─Źki 1947
Borac
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Taskovi─çi
Bali─Źevac
8
2
31.10.2021 13:30 8 : 2
31.10
13:30
Polet
Toplica
0
4
31.10.2021 13:30 0 : 4
31.10
13:30
Pobeda
Moravac
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Jastrebac
Palilula
3
3
31.10.2021 13:30 3 : 3
31.10
14:30
Kosovo
Velika Jasikova
3
0
31.10.2021 14:30 3 : 0
31.10
14:30
Trebi─Ź
Radni─Źki 1946
2
3
31.10.2021 14:30 2 : 3
31.10
14:30
Grani─Źar
Hajduk
3
0
31.10.2021 14:30 3 : 0
31.10
14:30
Rudar (P)
FSU Kraljevica
1
5
31.10.2021 14:30 1 : 5
31.10
14:30
OFK Rtanj
Omladinac
1
3
31.10.2021 14:30 1 : 3
31.10
13:30
Sloga (─ć)
Vinogradar
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Temni─ç 1924
Sebe─Źevac
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
─îitluk
13. April
4
2
31.10.2021 13:30 4 : 2
31.10
13:30
Mladost (T)
Jastrebac (VŠ)
3
2
31.10.2021 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Parunovac
FUD
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
FUD
31.10
13:30
Trudbenik
Sloga (L)
3
2
31.10.2021 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Ma─Źkovac
Bošnjane
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Kupci
Gornji Stepoš
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
13:30
Vojvodina (NM)
Delija
3
4
31.10.2021 13:30 3 : 4
31.10
13:30
ASK
Borac
5
3
31.10.2021 13:30
ASK
5 : 3
31.10
13:30
Polet
Budu─çnost
4
0
31.10.2021 13:30 4 : 0
31.10
13:30
Mladost (L)
┼ŻAK
2
6
31.10.2021 13:30 2 : 6
31.10
13:30
Napredak
Krajina
5
1
31.10.2021 13:30 5 : 1
31.10
13:30
Mladost (BD)
┼ŻFK Banat
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Rusanda
Vojvodina (B)
4
0
31.10.2021 13:30 4 : 0
31.10
13:30
Kolare
GFK Tabane
1
3
31.10.2021 13:30 1 : 3
31.10
13:30
Napredak
OFK Juhor 2016
0
0
31.10.2021 13:30 0 : 0
31.10
13:30
Moravac 2015
Juhor (G)
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Mladost
Javor
3
2
31.10.2021 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Partizan (M)
Partizan (G)
4
2
31.10.2021 13:30 4 : 2
31.10
13:30
Budu─çnost (M)
Budu─çnost (─É)
1
0
31.10.2021 13:30 1 : 0
31.10
14:00
Borac (┼Ż)
Rudar (Kr)
5
0
31.10.2021 14:00 5 : 0
31.10
14:00
┼Żelezni─Źar
Omladinac (Š)
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Mladost (R)
Šapine
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Vihor
┼Żitkovica 2017
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Obili─ç
Budu─çnost (V)
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Borac (K)
Sirakovo
17
1
31.10.2021 14:00 17 : 1
31.10
13:30
Pobeda
┼Żelju┼ía
3
4
31.10.2021 13:30 3 : 4
31.10
13:30
Dragoš
Gnjilan
0
5
31.10.2021 13:30 0 : 5
31.10
10:00
Radni─Źki (R)
Mladost
3
3
31.10.2021 10:00 3 : 3
31.10
14:00
Budu─çnost (Z)
Lisovi─ç 1977
0
2
31.10.2021 14:00 0 : 2
31.10
14:00
Beljina
Omladinac
1
3
31.10.2021 14:00 1 : 3
31.10
14:00
Krtinska
BSK 1926
1
4
31.10.2021 14:00 1 : 4
31.10
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Vr─Źin
3
0
31.10.2021 11:00 3 : 0
31.10
14:00
Dunavac
Podunavac
4
1
31.10.2021 14:00 4 : 1
31.10
14:00
SUF Kova─Źevac 1956
Rabrovac
1
3
31.10.2021 14:00 1 : 3
31.10
13:00
Napredak
Šumadija 1962
1
2
31.10.2021 13:00 1 : 2
31.10
14:00
Zaklopa─Źa
Pudarci
0
1
31.10.2021 14:00 0 : 1
31.10
14:00
SUF Dubona
Bole─Ź
1
2
31.10.2021 14:00 1 : 2
31.10
14:00
PKB Kovilovo
Balkan Mirijevo
0
1
31.10.2021 14:00 0 : 1
31.10
18:00
Šećeranac Ada
Srem
3
2
31.10.2021 18:00 3 : 2
31.10
14:00
Dunav
Borac (O)
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Umka
Hajduk
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Beograd Karaburma
Heroj Polet
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Košutnjak
Zastava
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Kolonija
Kutlovo
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Maršić
Pobeda 1926
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Srbija
Šumadinac
7
1
31.10.2021 14:00 7 : 1
31.10
14:00
Mladost (P)
Borac (D)
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
11:00
Proleter
ZSK
4
0
31.10.2021 11:00 4 : 0
ZSK
31.10
14:00
OFK Ose─Źina
Banjani
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
┼Żabari
Ka─Źer
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Iskra
Spartak 1924
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Trli─ç
Radnik
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
OFK Senjak
Dimitrije Tucovi─ç
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
11:00
Toplica
OFK Jabu─Źje
3
0
31.10.2021 11:00 3 : 0
31.10
13:30
Mladost
Crvena zastava
4
3
31.10.2021 13:30 4 : 3
31.10
13:30
Omladinac
Sloboda
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Proleter
─îegar 1946
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Planinac 1933
Morava
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
13:30
Radni─Źki 1936
Vulkan 1963
1
4
31.10.2021 13:30 1 : 4
31.10
14:00
Vo─çar
Draga─Źevo
1
5
31.10.2021 14:00 1 : 5
31.10
14:00
Kej
Gorušica
3
0
31.10.2021 14:00
Kej
3 : 0
31.10
14:00
Jedinstvo
Morava
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Rudar
Orlovac 1932
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Ozrem
Donja Vrbava
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Napredak
Zadrugar
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Mladost
Rakova
4
0
31.10.2021 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Šumadija
Jedinstvo (GG)
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Tavnik
Napredak
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Mataruge
Jedinstvo 2017
2
2
31.10.2021 14:00 2 : 2
31.10
14:00
OFK Ras
Ibar
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Radnik
Koštampolje
0
0
31.10.2021 14:00 0 : 0
31.10
14:00
Ribnica
Rudar
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
11:00
OFK Progorelica
Proleter
4
3
31.10.2021 11:00 4 : 3
31.10
14:00
Zvezda
Omladinac (NS)
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Radni─Źki (Ko)
Jedinstvo (MZ)
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Podrinje
Milan Orli─ç
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Lipolist
Vidojevica
3
0
31.10.2021 14:00 3 : 0
31.10
14:00
Majur
Radni─Źki (Kl)
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Jedinstvo (Š)
4
2
31.10.2021 14:00 4 : 2
31.10
14:00
Gu─Źevo 1929
Sloga
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Drina
Rudar
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Cer
Hajduk Stanko
0
3
31.10.2021 14:00
Cer
0 : 3
31.10
13:30
Je┼żevica
Bakionica
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:30
Polet
OFK Kotroman
7
2
31.10.2021 13:30 7 : 2
31.10
13:30
Jedinstvo
Se─Źica
5
1
31.10.2021 13:30 5 : 1
31.10
13:30
Plavi Tok
Omladinac
4
4
31.10.2021 13:30 4 : 4
31.10
11:00
Tara
Crnokosa
0
3
31.10.2021 11:00 0 : 3
31.10
13:30
Višesava
Lazarica
0
1
31.10.2021 13:30 0 : 1
31.10
13:30
Sloga
Peru─çac
3
1
31.10.2021 13:30 3 : 1
31.10
13:00
Lugina
Vihor
5
0
31.10.2021 13:00 5 : 0
31.10
13:00
Mineralac
Pavlovac
1
0
31.10.2021 13:00 1 : 0
31.10
13:00
Mladost (B)
Radni─Źki 2021
6
1
31.10.2021 13:00 6 : 1
31.10
13:00
─îelik
FSU Ju┼żna pruga
5
3
31.10.2021 13:00 5 : 3
31.10
00:00
OFK Kosanica
Kosovac
4
0
31.10.2021 00:00 4 : 0
31.10
00:00
Borac
Jug Bogdan
2
3
31.10.2021 00:00 2 : 3
31.10
Partizanski put
Polet
1
4
31.10.2021 1 : 4
31.10
Jastrebac
Akademija 10
6
1
31.10.2021 6 : 1
31.10
14:00
Mineralac
Moravac
5
3
31.10.2021 14:00 5 : 3
31.10
12:00
Morava
Rudar
3
0
31.10.2021 12:00 3 : 0
31.10
13:30
Oskar
Ropotovo
6
3
31.10.2021 13:30 6 : 3
31.10
11:00
Kolubara 2
Dra─Źi─ç 2018
5
1
31.10.2021 11:00 5 : 1
31.10
10:00
Tešnjar
Junior Novo Naselje
3
3
31.10.2021 10:00 3 : 3
31.10
11:00
Polet
Kotešica
4
2
31.10.2021 11:00 4 : 2
31.10
11:00
OFK Povlen
Rajac
2
8
31.10.2021 11:00 2 : 8
31.10
11:00
Stari drugari
Popadi─ç
1
2
31.10.2021 11:00 1 : 2
31.10
11:00
Lukavac
Mali korak
1
1
31.10.2021 11:00 1 : 1
31.10
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlovi─ç
0
1
31.10.2021 11:00 0 : 1
31.10
14:00
Kula
Grani─Źar
5
0
31.10.2021 14:00 5 : 0
31.10
14:00
Dinamo 1923
Terekveš
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
OFK Od┼żaci
Omladinac (D)
2
2
31.10.2021 14:00 2 : 2
31.10
14:00
Zadrugar
Aleksa Šantić
0
9
31.10.2021 14:00 0 : 9
31.10
14:00
BSK
Polet
1
0
31.10.2021 14:00
BSK
1 : 0
31.10
14:00
Hajduk
Mladost
8
1
31.10.2021 14:00 8 : 1
31.10
13:30
┼Żupski biseri
Mladost
1
2
31.10.2021 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Ribnik
Polet 57
0
6
31.10.2021 13:30 0 : 6
31.10
13:30
Pobeda
Glogonj
0
4
31.10.2021 13:30 0 : 4
31.10
13:30
Mundial
Radni─Źki (B)
2
5
31.10.2021 13:30 2 : 5
31.10
13:30
Mladost (V)
BSK Bavanište
1
2
31.10.2021 13:30 1 : 2
31.10
13:30
Unirea
Omladinac (D)
3
2
31.10.2021 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Omladinac 1927
Proleter (M)
2
4
31.10.2021 13:30 2 : 4
31.10
14:00
Polet (T)
Šarbane
0
2
31.10.2021 14:00 0 : 2
31.10
14:00
Pambukovica
Nepri─Źava
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
11:00
Omladinac (K)
Jedinstvo (M)
1
0
31.10.2021 11:00 1 : 0
31.10
14:00
Polet (DL)
Sovljak
0
1
31.10.2021 14:00 0 : 1
31.10
14:00
Pepeljevac
Ratkovac
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Mladost (V)
Tvrdojevac
1
2
31.10.2021 14:00 1 : 2
31.10
14:00
Joševa
─îu─Źuge
0
3
31.10.2021 14:00 0 : 3
31.10
13:30
Srem
PSK Putinci
8
1
31.10.2021 13:30 8 : 1
31.10
13:30
Polet
Mladost
4
1
31.10.2021 13:30 4 : 1
31.10
13:30
Krušedol
Šumar
2
3
31.10.2021 13:30 2 : 3
31.10
13:30
Grani─Źar (O)
Hajduk 1932
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Jedinstvo
Napredak
0
3
31.10.2021 13:30 0 : 3
31.10
13:30
Tisa 1933
Potisje
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Tamiš
OFK Staji─çevo
0
6
31.10.2021 13:30 0 : 6
31.10
13:30
Bile─çanin
OFK Gradnulica
1
1
31.10.2021 13:30 1 : 1
31.10
13:30
Partizan
Radni─Źki 1911
1
4
31.10.2021 13:30 1 : 4
31.10
13:30
Lehel
Naftagas
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Mladost
MSK
1
5
31.10.2021 13:30 1 : 5
MSK
31.10
14:00
7. Juli
Studenac
0
2
31.10.2021 14:00 0 : 2
31.10
14:00
Jadar 1961
Prva Iskra
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Sloga
Sin─Ĺeli─ç
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Antimon
Jelav
4
0
31.10.2021 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Velika Reka
Jedinstvo
5
3
31.10.2021 14:00 5 : 3
31.10
13:30
Rojkovac
Borac
3
2
31.10.2021 13:30 3 : 2
31.10
13:30
Skela
Polet
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Partizan
Rvati
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Posavina
Duboko
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Jedinstvo
Munja
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
15. Avgust 1950
Omladinac
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Donja Mutnica
Sin─Ĺeli─ç
2
0
31.10.2021 13:30 2 : 0
31.10
13:30
Radni─Źki
Planinac
5
1
31.10.2021 13:30 5 : 1
31.10
13:30
Rudar
Šumadija
3
0
31.10.2021 13:30 3 : 0
31.10
10:00
┼Żeleznik 1930
Busije
1
3
31.10.2021 10:00 1 : 3
31.10
14:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Rekreativo 011
4
0
31.10.2021 14:00 4 : 0
31.10
14:00
Borac
Miljakovac
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
14:00
Novi Beograd
Zmaj Novi grad
1
1
31.10.2021 14:00 1 : 1
31.10
14:00
Velika Moštanica
Be┼żanija
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
BUSK
13. maj
5
1
31.10.2021 14:00 5 : 1
31.10
14:00
Palilulac
Bratstvo
2
0
31.10.2021 14:00 2 : 0
31.10
10:00
OFK Lug 2020
Pinosava
0
2
31.10.2021 10:00 0 : 2
31.10
14:00
Resnik
Mladi proleter
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
OFK Crvenka
Sveti Stefan
3
1
31.10.2021 14:00 3 : 1
31.10
14:00
Lepušnica
Minel
0
4
31.10.2021 14:00 0 : 4
31.10
14:00
Pionir
Avala 1939
0
1
31.10.2021 14:00 0 : 1
31.10
14:00
Divostin
Jadran
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Dobra─Źa
Stanovo 1941
1
9
31.10.2021 14:00 1 : 9
31.10
14:00
─ćava
Seljak
4
1
31.10.2021 14:00 4 : 1
31.10
14:00
OFK ┼Że┼żelj
21. oktobar
4
4
31.10.2021 14:00 4 : 4
31.10
14:00
OFK Bagremar
Kragujevac
0
4
31.10.2021 14:00 0 : 4
31.10
10:00
Feniks
Kruševica 1980
2
0
31.10.2021 10:00 2 : 0
31.10
13:30
Ursule
Šumadinac
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Šantarovac
Mladost (T)
2
3
31.10.2021 13:30 2 : 3
31.10
13:30
Morava
Osaonica
2
1
31.10.2021 13:30 2 : 1
31.10
13:30
Mladost (K)
Trnava
4
0
31.10.2021 13:30 4 : 0
31.10
14:00
Borac
Kalipolje
1
2
31.10.2021 14:00 1 : 2
31.10
14:00
Kopljari
Mladost (R)
1
0
31.10.2021 14:00 1 : 0
31.10
14:00
Mladost (J)
B 2000
2
1
31.10.2021 14:00 2 : 1
31.10
14:00
Šumadinac
Tule┼ż
6
0
31.10.2021 14:00 6 : 0
31.10
14:00
Šamot
Gorski Car
4
0
31.10.2021 14:00 4 : 0
31.10
11:00
Trešnjevica
Ven─Źani
1
0
31.10.2021 11:00 1 : 0
11.kolo