13.11
13:00
OFK Bečej 1918
OFK Stari Grad
1
2
|
13.11.2021 13:00 | OFK Bečej 1918 | 1 : 2 | OFK Stari Grad | |||||
13.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Tisa
1
2
|
13.11.2021 13:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 2 | Tisa | |||||
13.11
13:00
OFK Kikinda
OFK Vršac
1
4
|
13.11.2021 13:00 | OFK Kikinda | 1 : 4 | OFK Vršac | |||||
13.11
13:00
Hajduk 1912
Feniks 1995
0
1
|
13.11.2021 13:00 | Hajduk 1912 | 0 : 1 | Feniks 1995 | |||||
13.11
13:00
Omladinac
Tekstilac
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
13.11
13:00
1. Maj Ruma
Radnički 1912
0
2
|
13.11.2021 13:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 2 | Radnički 1912 |
13.11
13:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
13.11
13:00
Trepča
Sloga (K)
2
0
|
13.11.2021 13:00 | Trepča | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
13.11
13:00
Sloga (BB)
Smederevo 1924
0
0
|
13.11.2021 13:00 | Sloga (BB) | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
13.11
13:00
Takovo
RSK
1
1
|
13.11.2021 13:00 | Takovo | 1 : 1 | RSK | |||||
13.11
17:00
GFK Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
13.11.2021 17:00 | GFK Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.11
13:00
Budućnost (A)
Rađevac
0
3
|
13.11.2021 13:00 | Budućnost (A) | 0 : 3 | Rađevac |
13.11
10:00
BASK
Radnički (NB)
2
2
|
13.11.2021 10:00 | BASK | 2 : 2 | Radnički (NB) | |||||
13.11
11:00
Teleoptik
Leštane
5
0
|
13.11.2021 11:00 | Teleoptik | 5 : 0 | Leštane | |||||
13.11
13:30
OFK Beograd
Ušće Novi Beograd
2
1
|
13.11.2021 13:30 | OFK Beograd | 2 : 1 | Ušće Novi Beograd | |||||
13.11
13:30
Zemun
Radnički (O)
2
1
|
13.11.2021 13:30 | Zemun | 2 : 1 | Radnički (O) |
13.11
13:00
Meševo
Radnički (S)
1
2
|
13.11.2021 13:00 | Meševo | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
13.11
13:00
Pčinja
Radnički (P)
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Pčinja | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
13.11
13:00
GFK Dubočica
Vlasina
6
1
|
13.11.2021 13:00 | GFK Dubočica | 6 : 1 | Vlasina | |||||
13.11
13:00
GFK Jagodina
Jedinstvo (P)
0
0
|
13.11.2021 13:00 | GFK Jagodina | 0 : 0 | Jedinstvo (P) |
13.11
13:00
Crvena zvezda (VS)
Jedinstvo (BK)
2
4
|
13.11.2021 13:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 4 | Jedinstvo (BK) | |||||
13.11
13:00
BAK
Kozara
0
0
|
13.11.2021 13:00 | BAK | 0 : 0 | Kozara | |||||
13.11
13:00
Jedinstvo (V)
Crvena zvezda (RS)
4
4
|
13.11.2021 13:00 | Jedinstvo (V) | 4 : 4 | Crvena zvezda (RS) | |||||
13.11
13:00
Sloboda
Proleter
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | Proleter | |||||
13.11
13:00
Begej
Vojvodina 1928
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Begej | 2 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
13.11
13:00
Naftagas
Mladost
6
0
|
13.11.2021 13:00 | Naftagas | 6 : 0 | Mladost |
13.11
13:00
Radnički (Š)
Radnički (NP)
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Radnički (Š) | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
13.11
13:00
Sloga (T)
Donji Srem 2015
1
3
|
13.11.2021 13:00 | Sloga (T) | 1 : 3 | Donji Srem 2015 | |||||
13.11
13:00
Veternik
Index
2
2
|
13.11.2021 13:00 | Veternik | 2 : 2 | Index |
13.11
13:00
Senta
Mladost (BP)
2
0
|
13.11.2021 13:00 | Senta | 2 : 0 | Mladost (BP) | |||||
13.11
13:00
OFK Mladost APA
Njegoš
6
2
|
13.11.2021 13:00 | OFK Mladost APA | 6 : 2 | Njegoš | |||||
13.11
13:00
Krila Krajine
Bajša
0
2
|
13.11.2021 13:00 | Krila Krajine | 0 : 2 | Bajša |
13.11
13:30
OFK Mladenovac
Crvena zvezda (MML)
0
1
|
13.11.2021 13:30 | OFK Mladenovac | 0 : 1 | Crvena zvezda (MML) | |||||
13.11
10:00
Sinđelić
Sremčica
0
3
|
13.11.2021 10:00 | Sinđelić | 0 : 3 | Sremčica | |||||
13.11
11:00
GSP Polet Dorćol
Vinča
1
0
|
13.11.2021 11:00 | GSP Polet Dorćol | 1 : 0 | Vinča |
13.11
13:00
Šumadija 1903
Budućnost
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Budućnost | |||||
13.11
13:00
Karađorđe
Gruža
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Gruža | |||||
13.11
13:00
Mokra Gora
Goč
3
2
|
13.11.2021 13:00 | Mokra Gora | 3 : 2 | Goč | |||||
13.11
13:00
Sloboda
Bane 1931
1
2
|
13.11.2021 13:00 | Sloboda | 1 : 2 | Bane 1931 |
13.11
13:00
Parmenac
Polet (LJ)
2
8
|
13.11.2021 13:00 | Parmenac | 2 : 8 | Polet (LJ) | |||||
13.11
13:00
FAP
Sloboda
2
2
|
13.11.2021 13:00 | FAP | 2 : 2 | Sloboda | |||||
13.11
13:00
Sevojno
Prijevor
0
1
|
13.11.2021 13:00 | Sevojno | 0 : 1 | Prijevor |
13.11
13:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
OFK Divci
3
1
|
13.11.2021 13:00 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | 3 : 1 | OFK Divci | |||||
13.11
13:00
Radnički (V)
Mladost
2
0
|
13.11.2021 13:00 | Radnički (V) | 2 : 0 | Mladost | |||||
13.11
13:00
Ribnica
Železničar
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Ribnica | 1 : 0 | Železničar |
13.11
13:00
Karađorđe
Mladi borac
2
2
|
13.11.2021 13:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Mladi borac | |||||
13.11
13:00
Morava
VGSK
3
3
|
13.11.2021 13:00 | Morava | 3 : 3 | VGSK | |||||
13.11
13:00
Rudar 2001
Šumadija
0
3
|
13.11.2021 13:00 | Rudar 2001 | 0 : 3 | Šumadija | |||||
13.11
13:00
Sloboda
Grizli ML
2
0
|
13.11.2021 13:00 | Sloboda | 2 : 0 | Grizli ML |
13.11
13:00
Pusta Reka
Jablanica
0
1
|
13.11.2021 13:00 | Pusta Reka | 0 : 1 | Jablanica | |||||
13.11
13:00
SFK Morava
Svetlost
0
3
|
13.11.2021 13:00 | SFK Morava | 0 : 3 | Svetlost |
13.11
13:00
Sloga (D)
Trstenik PPT
0
0
|
13.11.2021 13:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Trstenik PPT | |||||
13.11
13:00
Orlovi
OFK Lugomir
3
1
|
13.11.2021 13:00 | Orlovi | 3 : 1 | OFK Lugomir | |||||
13.11
13:00
Morava 1918
Jedinstvo (M)
4
0
|
13.11.2021 13:00 | Morava 1918 | 4 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
13.11
13:00
Blagotin
Sloga (M)
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Blagotin | 2 : 1 | Sloga (M) |
13.11
13:00
Ozren
Bor 1919
0
3
|
13.11.2021 13:00 | Ozren | 0 : 3 | Bor 1919 | |||||
13.11
13:00
Dunav
BSK
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Dunav | 2 : 1 | BSK | |||||
13.11
13:00
Zvezda
OFK Slatina
1
3
|
13.11.2021 13:00 | Zvezda | 1 : 3 | OFK Slatina | |||||
13.11
13:00
OFK Knjaz
Lužnica
1
0
|
13.11.2021 13:00 | OFK Knjaz | 1 : 0 | Lužnica |
13.11
13:00
Radnički (S)
ŽAK
0
5
|
13.11.2021 13:00 | Radnički (S) | 0 : 5 | ŽAK | |||||
13.11
13:00
Bratstvo 2019
Vojvodina
6
2
|
13.11.2021 13:00 | Bratstvo 2019 | 6 : 2 | Vojvodina | |||||
13.11
13:00
Polet
Rusin
0
2
|
13.11.2021 13:00 | Polet | 0 : 2 | Rusin |
13.11
13:00
Partizan (U)
Spartak 1911
4
0
|
13.11.2021 13:00 | Partizan (U) | 4 : 0 | Spartak 1911 |
13.11
13:00
GFK Sloven
Podrinje
2
0
|
13.11.2021 13:00 | GFK Sloven | 2 : 0 | Podrinje |
13.11
13:00
OFK Vrbas
Sutjeska
3
2
|
13.11.2021 13:00 | OFK Vrbas | 3 : 2 | Sutjeska | |||||
13.11
13:00
AFK
Jadran
5
1
|
13.11.2021 13:00 | AFK | 5 : 1 | Jadran | |||||
13.11
13:00
Srbobran
Obilić (Z)
0
2
|
13.11.2021 13:00 | Srbobran | 0 : 2 | Obilić (Z) | |||||
13.11
13:00
Obilić (NK)
Sloga
2
3
|
13.11.2021 13:00 | Obilić (NK) | 2 : 3 | Sloga | |||||
13.11
13:00
Tornjoš
Radnički 1905
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Tornjoš | 1 : 0 | Radnički 1905 |
13.11
13:00
Rudna Glava
Šarbanovac
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Rudna Glava | 3 : 0 | Šarbanovac |
13.11
13:00
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (Š)
4
0
|
13.11.2021 13:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | Jedinstvo (Š) |
13.11
13:00
Svrljig
Borac
3
2
|
13.11.2021 13:00 | Svrljig | 3 : 2 | Borac | |||||
13.11
13:00
Pobeda
Toplica
1
1
|
13.11.2021 13:00 | Pobeda | 1 : 1 | Toplica |
13.11
13:30
Midžor
Rudar Vrška Čuka
1
0
|
13.11.2021 13:30 | Midžor | 1 : 0 | Rudar Vrška Čuka |
13.11
13:00
Parunovac
Sloga (D)
6
3
|
13.11.2021 13:00 | Parunovac | 6 : 3 | Sloga (D) | |||||
13.11
13:00
Gornji Stepoš
Bošnjane
2
0
|
13.11.2021 13:00 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Bošnjane |
13.11
13:00
Mladi Borac
GFK Tabane
5
1
|
13.11.2021 13:00 | Mladi Borac | 5 : 1 | GFK Tabane | |||||
13.11
13:00
Rudar (St)
OFK Juhor 2016
6
1
|
13.11.2021 13:00 | Rudar (St) | 6 : 1 | OFK Juhor 2016 | |||||
13.11
13:00
Rudar (SR)
Morava
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Rudar (SR) | 2 : 1 | Morava |
13.11
13:00
Zvižd
Omladinac (Š)
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Zvižd | 1 : 0 | Omladinac (Š) |
13.11
13:30
Barajevo
Mladost
8
0
|
13.11.2021 13:30 | Barajevo | 8 : 0 | Mladost | |||||
13.11
10:00
Turbina
Radnički (R)
3
4
|
13.11.2021 10:00 | Turbina | 3 : 4 | Radnički (R) | |||||
13.11
13:30
Dimitrije Tucović
Omladinac
3
0
|
13.11.2021 13:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Omladinac |
13.11
10:30
Rakovica
Balkan Mirijevo
0
1
|
13.11.2021 10:30 | Rakovica | 0 : 1 | Balkan Mirijevo |
13.11
14:00
Sloga (D)
Slavija
4
2
|
13.11.2021 14:00 | Sloga (D) | 4 : 2 | Slavija | |||||
13.11
14:00
Kolonija
Zastava
3
3
|
13.11.2021 14:00 | Kolonija | 3 : 3 | Zastava | |||||
13.11
14:00
Borac (D)
Šumadinac
3
1
|
13.11.2021 14:00 | Borac (D) | 3 : 1 | Šumadinac |
13.11
13:30
OFK Brđanac
Kačer
1
0
|
13.11.2021 13:30 | OFK Brđanac | 1 : 0 | Kačer | |||||
13.11
13:30
OFK Jabučje
Dimitrije Tucović
0
4
|
13.11.2021 13:30 | OFK Jabučje | 0 : 4 | Dimitrije Tucović |
13.11
13:00
Radnički 2020
Sloboda
3
1
|
13.11.2021 13:00 | Radnički 2020 | 3 : 1 | Sloboda |
13.11
13:30
Ovčar
Spartak 1976
0
1
|
13.11.2021 13:30 | Ovčar | 0 : 1 | Spartak 1976 |
13.11
13:30
Mladost (V)
Napredak
3
1
|
13.11.2021 13:30 | Mladost (V) | 3 : 1 | Napredak |
13.11
13:00
Mladost (B)
Pavlovac
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Pavlovac |
13.11
Ropotovo
Mineralac
2
2
|
13.11.2021 | Ropotovo | 2 : 2 | Mineralac |
13.11
13:00
Varvarin
Mladost
2
2
|
13.11.2021 13:00 | Varvarin | 2 : 2 | Mladost | |||||
13.11
13:00
14. Oktobar
Garevina
1
3
|
13.11.2021 13:00 | 14. Oktobar | 1 : 3 | Garevina | |||||
13.11
13:00
Ribnik
Velika Drenova
0
3
|
13.11.2021 13:00 | Ribnik | 0 : 3 | Velika Drenova | |||||
13.11
13:00
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
1
1
|
13.11.2021 13:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 1 | Poljoprivrednik |
13.11
13:30
Crvena Jabuka
Ratkovac
4
0
|
13.11.2021 13:30 | Crvena Jabuka | 4 : 0 | Ratkovac |
13.11
13:00
Rudar
Srem
0
6
|
13.11.2021 13:00 | Rudar | 0 : 6 | Srem |
13.11
13:00
Zadrugar
OFK Stajićevo
4
0
|
13.11.2021 13:00 | Zadrugar | 4 : 0 | OFK Stajićevo |
13.11
13:00
Radnički (P)
Marjan MB
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Radnički (P) | 3 : 0 | Marjan MB |
13.11
13:30
Luk
7. Juli
2
4
|
13.11.2021 13:30 | Luk | 2 : 4 | 7. Juli |
13.11
12:30
Dedinje
Zmaj Novi grad
0
4
|
13.11.2021 12:30 | Dedinje | 0 : 4 | Zmaj Novi grad |
13.11
18:00
KFK Ravna gora
Minel
4
1
|
13.11.2021 18:00 | KFK Ravna gora | 4 : 1 | Minel |
13.11
13:30
GFK Strelište
Kupinovac
3
1
|
13.11.2021 13:30 | GFK Strelište | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
13.11
13:30
Mladost (D)
Osaonica
2
1
|
13.11.2021 13:30 | Mladost (D) | 2 : 1 | Osaonica |
13.11
13:00
Tvrđava
Slavija (B)
9
0
|
13.11.2021 13:00 | Tvrđava | 9 : 0 | Slavija (B) |
13.11
13:30
Čačak 94
Vujan
4
0
|
13.11.2021 13:30 | Čačak 94 | 4 : 0 | Vujan |
13.11
13:00
Polet (V)
Beli Orao
4
1
|
13.11.2021 13:00 | Polet (V) | 4 : 1 | Beli Orao |
13.11
13:00
Jasenovac
Napredak (S)
0
3
|
13.11.2021 13:00 | Jasenovac | 0 : 3 | Napredak (S) |
13.11
13:00
Rongo Siti
Mladost (MS)
3
1
|
13.11.2021 13:00 | Rongo Siti | 3 : 1 | Mladost (MS) | |||||
13.11
13:00
Padež
Lokomotiva
3
3
|
13.11.2021 13:00 | Padež | 3 : 3 | Lokomotiva | |||||
13.11
13:00
Budućnost
Veliki Suvodol
5
2
|
13.11.2021 13:00 | Budućnost | 5 : 2 | Veliki Suvodol |
13.11
13:00
Sloga
OFK Sloga
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Sloga | 1 : 0 | OFK Sloga | |||||
13.11
13:00
Jedinstvo
Borac
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Borac | |||||
13.11
13:00
Škriljac
Crvena zvezda
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Škriljac | 3 : 0 | Crvena zvezda |
13.11
13:00
Horgoš 1911
Potisje
2
2
|
13.11.2021 13:00 | Horgoš 1911 | 2 : 2 | Potisje |
13.11
13:00
Jugovići 1976
Jastrebac 1979
5
0
|
13.11.2021 13:00 | Jugovići 1976 | 5 : 0 | Jastrebac 1979 |
13.11
13:00
Zmajevac
Naupare
0
1
|
13.11.2021 13:00 | Zmajevac | 0 : 1 | Naupare |
13.11
11:00
Rubribreza
Kolubara
2
2
|
13.11.2021 11:00 | Rubribreza | 2 : 2 | Kolubara | |||||
13.11
13:00
Napredak
Mladost
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Napredak | 3 : 0 | Mladost |
13.11
13:00
Homoljac
Mlava (R)
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Homoljac | 3 : 0 | Mlava (R) | |||||
13.11
13:00
Polet (SD)
Vukovac 98
5
0
|
13.11.2021 13:00 | Polet (SD) | 5 : 0 | Vukovac 98 |
13.11
13:30
Metaloplastika 2006
Varna
1
1
|
13.11.2021 13:30 | Metaloplastika 2006 | 1 : 1 | Varna |
13.11
13:30
Rankovac
Zablaće
0
3
|
13.11.2021 13:30 | Rankovac | 0 : 3 | Zablaće |
13.11
13:00
Jadar 07
Vuk
1
5
|
13.11.2021 13:00 | Jadar 07 | 1 : 5 | Vuk | |||||
13.11
13:00
Krajišnici
Jadar
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Krajišnici | 2 : 1 | Jadar |
13.11
13:30
Sinđelić
Resava
4
0
|
13.11.2021 13:30 | Sinđelić | 4 : 0 | Resava |
13.11
13:00
Drina
Omarska
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Drina | 2 : 1 | Omarska | |||||
13.11
13:00
Sloga
Zvijezda 09
0
1
|
13.11.2021 13:00 | Sloga | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
13.11
15:00
Sutjeska
Sloboda
1
1
|
13.11.2021 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Sloboda | |||||
13.11
13:00
Podrinje
Krupa
0
2
|
13.11.2021 13:00 | Podrinje | 0 : 2 | Krupa | |||||
13.11
13:00
Željezničar Sport Team
Kozara
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Kozara | |||||
13.11
13:00
Borac
Slavija
3
2
|
13.11.2021 13:00 | Borac | 3 : 2 | Slavija |
13.11
13:00
Gusinje
Petnjica
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Gusinje | 3 : 0 | Petnjica |
13.11
14:00
Hajduk
Otrant Olympic
2
1
|
13.11.2021 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Otrant Olympic |
13.11
15:00
Bosna i Hercegovina
Finska
1
3
|
13.11.2021 15:00 | Bosna i Hercegovina | 1 : 3 | Finska | |||||
13.11
20:45
Francuska
Kazahstan
8
0
|
13.11.2021 20:45 | Francuska | 8 : 0 | Kazahstan |
13.11
18:00
Norveška
Letonija
0
0
|
13.11.2021 18:00 | Norveška | 0 : 0 | Letonija | |||||
13.11
18:00
Turska
Gibraltar
6
0
|
13.11.2021 18:00 | Turska | 6 : 0 | Gibraltar | |||||
13.11
20:45
Crna Gora
Holandija
2
2
|
13.11.2021 20:45 | Crna Gora | 2 : 2 | Holandija |
13.11
17:00
Spartak
TSC
9
1
|
13.11.2021 17:00 | Spartak | 9 : 1 | TSC |
13.11
13:00
Spartak DOO
Radnički 1923
1
0
|
13.11.2021 13:00 | Spartak DOO | 1 : 0 | Radnički 1923 |
13.11
Napredak
Timočanin
13
1
|
13.11.2021 | Napredak | 13 : 1 | Timočanin | |||||
13.11
Trayal
GFK Jagodina
3
3
|
13.11.2021 | Trayal | 3 : 3 | GFK Jagodina |
13.11
Real
OFK Radnički
1
4
|
13.11.2021 | Real | 1 : 4 | OFK Radnički |
13.11
10:00
RFK Novi Sad 1921
Index
0
1
|
13.11.2021 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 1 | Index |
13.11
13:00
Radnički
011
7
1
|
13.11.2021 13:00 | Radnički | 7 : 1 | 011 | |||||
13.11
14:00
Bežanija
OFK Žarkovo
4
2
|
13.11.2021 14:00 | Bežanija | 4 : 2 | OFK Žarkovo | |||||
13.11
10:00
Lokomotiva
Kolubara
2
2
|
13.11.2021 10:00 | Lokomotiva | 2 : 2 | Kolubara |
13.11
10:00
Grizzly ML
Korićani
1
0
|
13.11.2021 10:00 | Grizzly ML | 1 : 0 | Korićani | |||||
13.11
10:00
OFK Aranđelovac 1979
Napredak
1
1
|
13.11.2021 10:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 1 : 1 | Napredak | |||||
13.11
10:00
Radnički 1923
Smederevo 1924
2
1
|
13.11.2021 10:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
13.11
10:00
Sušica
Sloga (B)
3
2
|
13.11.2021 10:00 | Sušica | 3 : 2 | Sloga (B) | |||||
13.11
10:00
Mladi radnik (R)
Borac 1932
|
13.11.2021 10:00 | Mladi radnik (R) | : | Borac 1932 | |||||
13.11
10:00
Šumadija (A)
Šumadija (T)
1
2
|
13.11.2021 10:00 | Šumadija (A) | 1 : 2 | Šumadija (T) | |||||
13.11
10:00
Karađorđe
RSK
7
0
|
13.11.2021 10:00 | Karađorđe | 7 : 0 | RSK |
13.11
00:00
Siti Sport Klub
Prva Iskra
2
2
|
13.11.2021 00:00 | Siti Sport Klub | 2 : 2 | Prva Iskra | |||||
13.11
00:00
Beograd Karaburma
Radnički
0
1
|
13.11.2021 00:00 | Beograd Karaburma | 0 : 1 | Radnički | |||||
13.11
00:00
GSP Polet
BSK 1925
1
0
|
13.11.2021 00:00 | GSP Polet | 1 : 0 | BSK 1925 | |||||
13.11
00:00
OFK Balkan
Dunav (VS)
|
13.11.2021 00:00 | OFK Balkan | : | Dunav (VS) | |||||
13.11
00:00
Rojkovac
DIF
0
3
|
13.11.2021 00:00 | Rojkovac | 0 : 3 | DIF |
13.11
Jedinstvo
Kabel
|
13.11.2021 | Jedinstvo | : | Kabel | |||||
13.11
Borac
TSK
2
0
|
13.11.2021 | Borac | 2 : 0 | TSK | |||||
13.11
Bačka
Petrika
1
2
|
13.11.2021 | Bačka | 1 : 2 | Petrika |
13.11
20:00
RFK Grafičar
Sopot
5
0
|
13.11.2021 20:00 | RFK Grafičar | 5 : 0 | Sopot | |||||
13.11
16:30
Zemun
OLE
2
1
|
13.11.2021 16:30 | Zemun | 2 : 1 | OLE |
13.11
13:30
Kovačevac
Vinča
3
1
|
13.11.2021 13:30 | Kovačevac | 3 : 1 | Vinča | |||||
13.11
13:00
Sinđelić 2
Zmaj 1953
0
0
|
13.11.2021 13:00 | Sinđelić 2 | 0 : 0 | Zmaj 1953 |
13.11
Trayal
Budućnost
2
2
|
13.11.2021 | Trayal | 2 : 2 | Budućnost | |||||
13.11
SFS Borac
Mineralac
0
5
|
13.11.2021 | SFS Borac | 0 : 5 | Mineralac |
13.11
12:00
RFK NS 1921
Index
4
0
|
13.11.2021 12:00 | RFK NS 1921 | 4 : 0 | Index |
13.11
12:00
Proleter 2006
Železničar
0
1
|
13.11.2021 12:00 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Železničar |
13.11
12:00
OLE
011
3
1
|
13.11.2021 12:00 | OLE | 3 : 1 | 011 | |||||
13.11
12:30
BSK Borča
Internacional
1
2
|
13.11.2021 12:30 | BSK Borča | 1 : 2 | Internacional |
13.11
10:00
Strmovo 1986
Vrelo Sport
2
3
|
13.11.2021 10:00 | Strmovo 1986 | 2 : 3 | Vrelo Sport |
13.11
00:00
Budućnost
Lestane
|
13.11.2021 00:00 | Budućnost | : | Lestane | |||||
13.11
00:00
DIF
Beograd
2
1
|
13.11.2021 00:00 | DIF | 2 : 1 | Beograd | |||||
13.11
00:00
Radnički (O)
Zvezdara
2
3
|
13.11.2021 00:00 | Radnički (O) | 2 : 3 | Zvezdara | |||||
13.11
00:00
BSK 1925
OFK Balkan
3
1
|
13.11.2021 00:00 | BSK 1925 | 3 : 1 | OFK Balkan | |||||
13.11
00:00
Bežanija
Vinča
4
1
|
13.11.2021 00:00 | Bežanija | 4 : 1 | Vinča | |||||
13.11
00:00
BASK
Palilulac
3
1
|
13.11.2021 00:00 | BASK | 3 : 1 | Palilulac |
13.11
10:00
Sloga
Tavankut
2
2
|
13.11.2021 10:00 | Sloga | 2 : 2 | Tavankut |
13.11
11:00
POFK Savacium
Jedinstvo
2
3
|
13.11.2021 11:00 | POFK Savacium | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
13.11
Jedinstvo
POFK Savacium
3
0
|
13.11.2021 | Jedinstvo | 3 : 0 | POFK Savacium | |||||
13.11
Jedinstvo 1924
Sloga
0
1
|
13.11.2021 | Jedinstvo 1924 | 0 : 1 | Sloga |
13.11
Mladost GAT
Sutjeska
0
3
|
13.11.2021 | Mladost GAT | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
13.11
Armija SK
Fruškogorac
|
13.11.2021 | Armija SK | : | Fruškogorac |
13.11
17:00
RFK Grafičar
Napredak
0
0
|
13.11.2021 17:00 | RFK Grafičar | 0 : 0 | Napredak | |||||
13.11
13:00
Crvena zvezda
Mladost (L)
3
0
|
13.11.2021 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
13.11
13:00
Čukarički
Kiker
4
1
|
13.11.2021 13:00 | Čukarički | 4 : 1 | Kiker | |||||
13.11
15:30
Zemun
Vojvodina
0
1
|
13.11.2021 15:30 | Zemun | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
13.11
10:30
Rad
Partizan
0
2
|
13.11.2021 10:30 | Rad | 0 : 2 | Partizan | |||||
13.11
13:00
Teleoptik
Brodarac
2
1
|
13.11.2021 13:00 | Teleoptik | 2 : 1 | Brodarac |
13.11
10:00
OFK Beograd
ADA
3
1
|
13.11.2021 10:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | ADA | |||||
13.11
10:00
Čukarički
Lokomotiva
4
2
|
13.11.2021 10:00 | Čukarički | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
13.11
10:00
Crvena zvezda
IMT
9
0
|
13.11.2021 10:00 | Crvena zvezda | 9 : 0 | IMT | |||||
13.11
09:00
Voždovac
Brodarac
2
3
|
13.11.2021 09:00 | Voždovac | 2 : 3 | Brodarac |
13.11
09:30
Kolubara
Brodarac 2
4
0
|
13.11.2021 09:30 | Kolubara | 4 : 0 | Brodarac 2 | |||||
13.11
19:00
OFK Beograd 2
Rakovica
0
1
|
13.11.2021 19:00 | OFK Beograd 2 | 0 : 1 | Rakovica | |||||
13.11
10:30
Radnički (NB) 2
Zemun 2
1
1
|
13.11.2021 10:30 | Radnički (NB) 2 | 1 : 1 | Zemun 2 | |||||
13.11
08:45
BSK Borča
RFK Grafičar
0
2
|
13.11.2021 08:45 | BSK Borča | 0 : 2 | RFK Grafičar |
13.11
Vlasina
Timok 1919
4
0
|
13.11.2021 | Vlasina | 4 : 0 | Timok 1919 |
13.11
10:00
OFK Kikinda 1909
Kabel
3
2
|
13.11.2021 10:00 | OFK Kikinda 1909 | 3 : 2 | Kabel | |||||
13.11
10:00
Petar Puača
Radnički 1912
1
4
|
13.11.2021 10:00 | Petar Puača | 1 : 4 | Radnički 1912 |
13.11
11:00
OLE
Zemun
2
1
|
13.11.2021 11:00 | OLE | 2 : 1 | Zemun | |||||
13.11
13:00
Rad
Radnički (NB)
1
1
|
13.11.2021 13:00 | Rad | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
13.11
11:00
Voždovac
Čukarički
0
0
|
13.11.2021 11:00 | Voždovac | 0 : 0 | Čukarički |
13.11
10:00
Senjak
Omladinac 2014
3
0
|
13.11.2021 10:00 | Senjak | 3 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
13.11
11:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
13.11.2021 11:00 | Loznica | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
13.11
10:00
Jedinstvo (Ub)
Ribnica
4
0
|
13.11.2021 10:00 | Jedinstvo (Ub) | 4 : 0 | Ribnica | |||||
13.11
10:00
Drina
Respekt
3
1
|
13.11.2021 10:00 | Drina | 3 : 1 | Respekt | |||||
13.11
10:00
Fenix
Mačva 1929
5
0
|
13.11.2021 10:00 | Fenix | 5 : 0 | Mačva 1929 |
13.11
GFK Dubočica
SFK Morava
4
1
|
13.11.2021 | GFK Dubočica | 4 : 1 | SFK Morava | |||||
13.11
Radnik
Lugina
6
2
|
13.11.2021 | Radnik | 6 : 2 | Lugina | |||||
13.11
OFK Budućnost 2020
OFK Kosanica
5
2
|
13.11.2021 | OFK Budućnost 2020 | 5 : 2 | OFK Kosanica | |||||
13.11
Dinamo
Čekmin
3
0
|
13.11.2021 | Dinamo | 3 : 0 | Čekmin | |||||
13.11
00:00
Real Niš
BSK
14
0
|
13.11.2021 00:00 | Real Niš | 14 : 0 | BSK | |||||
13.11
Kopernikus Železničar 2
Filip Filipović
0
3
|
13.11.2021 | Kopernikus Železničar 2 | 0 : 3 | Filip Filipović | |||||
13.11
Vučje
Mineralac
1
1
|
13.11.2021 | Vučje | 1 : 1 | Mineralac | |||||
13.11
Trnovac
OFK Topličanin
2
0
|
13.11.2021 | Trnovac | 2 : 0 | OFK Topličanin |
13.11
00:00
BSK
Rakovica
0
1
|
13.11.2021 00:00 | BSK | 0 : 1 | Rakovica | |||||
13.11
00:00
Karioke
BSK 1925
2
0
|
13.11.2021 00:00 | Karioke | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
13.11
00:00
Kolubara
Lokomotiva
5
1
|
13.11.2021 00:00 | Kolubara | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
13.11
00:00
Balkan
Radnički (O)
2
1
|
13.11.2021 00:00 | Balkan | 2 : 1 | Radnički (O) |
13.11
00:00
Vukovi
Duel Juniors 2
3
3
|
13.11.2021 00:00 | Vukovi | 3 : 3 | Duel Juniors 2 | |||||
13.11
00:00
Timočanin
OFK Bratstvo
8
1
|
13.11.2021 00:00 | Timočanin | 8 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
13.11
00:00
Radnički (S)
GFK Jagodina 2
2
0
|
13.11.2021 00:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | GFK Jagodina 2 | |||||
13.11
00:00
Finale 2013
Meševo
7
2
|
13.11.2021 00:00 | Finale 2013 | 7 : 2 | Meševo | |||||
13.11
00:00
Župa
Car Lazar 2015
4
0
|
13.11.2021 00:00 | Župa | 4 : 0 | Car Lazar 2015 | |||||
13.11
00:00
Trstenik PTT
Jedinstvo
6
0
|
13.11.2021 00:00 | Trstenik PTT | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.11
00:00
Morava 1918
Junior
4
0
|
13.11.2021 00:00 | Morava 1918 | 4 : 0 | Junior |
13.11
11:00
Tisa Njerš
Arena Su
1
2
|
13.11.2021 11:00 | Tisa Njerš | 1 : 2 | Arena Su | |||||
13.11
10:00
Radnički 1905
Spartak ŽK
2
4
|
13.11.2021 10:00 | Radnički 1905 | 2 : 4 | Spartak ŽK |
13.11
10:00
Mačva
Sunrise Šabac
2
2
|
13.11.2021 10:00 | Mačva | 2 : 2 | Sunrise Šabac | |||||
13.11
09:30
POFK Savacium
OFK Majur
2
2
|
13.11.2021 09:30 | POFK Savacium | 2 : 2 | OFK Majur |
13.11
Novi Pazar
Tutin
8
2
|
13.11.2021 | Novi Pazar | 8 : 2 | Tutin | |||||
13.11
OFK Ras
Jedinstvo 2017
1
1
|
13.11.2021 | OFK Ras | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
13.11
Pazar Juniors
OFK Vlada Dimitrijević
6
2
|
13.11.2021 | Pazar Juniors | 6 : 2 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
13.11
OFK National AG
Jošanica
6
2
|
13.11.2021 | OFK National AG | 6 : 2 | Jošanica | |||||
13.11
Sport Klub 99
AL AHLI
4
0
|
13.11.2021 | Sport Klub 99 | 4 : 0 | AL AHLI |
13.11
11:00
Iskra
Proleter
3
1
|
13.11.2021 11:00 | Iskra | 3 : 1 | Proleter | |||||
13.11
11:00
Njegoš
Mladost
5
4
|
13.11.2021 11:00 | Njegoš | 5 : 4 | Mladost | |||||
13.11
11:00
Sutjeska
Jadran
3
1
|
13.11.2021 11:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Jadran | |||||
13.11
11:00
Napredak
Budućnost
1
2
|
13.11.2021 11:00 | Napredak | 1 : 2 | Budućnost | |||||
13.11
11:00
Obilić
Eđšeg
2
1
|
13.11.2021 11:00 | Obilić | 2 : 1 | Eđšeg |
13.11
09:00
Marjan
Pobeda
|
13.11.2021 09:00 | Marjan | : | Pobeda | |||||
13.11
09:00
Šumadija 1903
Morava
1
6
|
13.11.2021 09:00 | Šumadija 1903 | 1 : 6 | Morava | |||||
13.11
09:00
Slavija
Sloga 1924
0
3
|
13.11.2021 09:00 | Slavija | 0 : 3 | Sloga 1924 | |||||
13.11
09:00
Vašarište
Radnički 1923
1
6
|
13.11.2021 09:00 | Vašarište | 1 : 6 | Radnički 1923 | |||||
13.11
09:00
Sušica
Karađorđe
3
2
|
13.11.2021 09:00 | Sušica | 3 : 2 | Karađorđe |
13.11
00:00
BSK Borča
Rakovica
0
6
|
13.11.2021 00:00 | BSK Borča | 0 : 6 | Rakovica | |||||
13.11
00:00
OFK Crvenka
Partizan
2
4
|
13.11.2021 00:00 | OFK Crvenka | 2 : 4 | Partizan | |||||
13.11
00:00
Bežanija
Zemun
0
4
|
13.11.2021 00:00 | Bežanija | 0 : 4 | Zemun | |||||
13.11
00:00
DIF
OFK Beograd
4
0
|
13.11.2021 00:00 | DIF | 4 : 0 | OFK Beograd | |||||
13.11
00:00
Rad
Čukarički
4
1
|
13.11.2021 00:00 | Rad | 4 : 1 | Čukarički |
13.11
00:00
Prva Iskra
Banja
1
0
|
13.11.2021 00:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Banja | |||||
13.11
00:00
Rad
Vranić
3
3
|
13.11.2021 00:00 | Rad | 3 : 3 | Vranić | |||||
13.11
00:00
Borac (O)
PFK Žarkovo 2000
1
1
|
13.11.2021 00:00 | Borac (O) | 1 : 1 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
13.11
00:00
OFK Žarkovo
Kolubara
0
2
|
13.11.2021 00:00 | OFK Žarkovo | 0 : 2 | Kolubara | |||||
13.11
00:00
Jedinstvo
Borac (L)
1
2
|
13.11.2021 00:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Borac (L) |
13.11
00:00
Palilulac
Trudbenik
3
0
|
13.11.2021 00:00 | Palilulac | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
13.11
00:00
Vrčin
PKB
4
1
|
13.11.2021 00:00 | Vrčin | 4 : 1 | PKB | |||||
13.11
00:00
Obilić 1924
OFK Prima Fortuna
1
2
|
13.11.2021 00:00 | Obilić 1924 | 1 : 2 | OFK Prima Fortuna | |||||
13.11
00:00
Dunavac
IMT
1
0
|
13.11.2021 00:00 | Dunavac | 1 : 0 | IMT | |||||
13.11
00:00
Leštane
Sinđelić
2
0
|
13.11.2021 00:00 | Leštane | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
13.11
00:00
Zvezdara
Institut
3
2
|
13.11.2021 00:00 | Zvezdara | 3 : 2 | Institut |
13.11
Lavice Dubočica
Dinamo
3
0
|
13.11.2021 | Lavice Dubočica | 3 : 0 | Dinamo | |||||
13.11
Radnički 2012
Kolibri
3
0
|
13.11.2021 | Radnički 2012 | 3 : 0 | Kolibri | |||||
13.11
Jagodina
Majdanpek
4
1
|
13.11.2021 | Jagodina | 4 : 1 | Majdanpek | |||||
13.11
Vučice
Mašinac
0
2
|
13.11.2021 | Vučice | 0 : 2 | Mašinac | |||||
13.11
00:00
Ozren
Fudbol per femra
0
6
|
13.11.2021 00:00 | Ozren | 0 : 6 | Fudbol per femra | |||||
13.11
Napredak junior 2018
Rosulja 2014
6
0
|
13.11.2021 | Napredak junior 2018 | 6 : 0 | Rosulja 2014 |
13.11
14:30
Vinča
Crvena zvezda
2
3
|
13.11.2021 14:30 | Vinča | 2 : 3 | Crvena zvezda |
13.11
14:00
Jedinstvo
Šumadinac
5
0
|
13.11.2021 14:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
13.11
10:00
Srem
Zemun
0
3
|
13.11.2021 10:00 | Srem | 0 : 3 | Zemun |
13.11
09:00
Tika taka 1
POFK Savacium 1
1
2
|
13.11.2021 09:00 | Tika taka 1 | 1 : 2 | POFK Savacium 1 | |||||
13.11
POFK Čivija
Mladost
1
3
|
13.11.2021 | POFK Čivija | 1 : 3 | Mladost |
13.11
00:00
Leštane
Beograd 1929
1
4
|
13.11.2021 00:00 | Leštane | 1 : 4 | Beograd 1929 | |||||
13.11
00:00
Sopot
OFK Beograd
2
3
|
13.11.2021 00:00 | Sopot | 2 : 3 | OFK Beograd | |||||
13.11
00:00
Budućnost
Obilic 1924
0
4
|
13.11.2021 00:00 | Budućnost | 0 : 4 | Obilic 1924 |
13.11
00:00
Milano Stars
Palilulac
2
3
|
13.11.2021 00:00 | Milano Stars | 2 : 3 | Palilulac | |||||
13.11
00:00
Balkan Mirijevo
Beograd 1929
2
1
|
13.11.2021 00:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 1 | Beograd 1929 | |||||
13.11
00:00
BSK Borča
Trudbenik
0
3
|
13.11.2021 00:00 | BSK Borča | 0 : 3 | Trudbenik | |||||
13.11
00:00
DIV
RFK Grafičar
1
1
|
13.11.2021 00:00 | DIV | 1 : 1 | RFK Grafičar | |||||
13.11
00:00
PKB
Zvezdara
4
3
|
13.11.2021 00:00 | PKB | 4 : 3 | Zvezdara | |||||
13.11
00:00
Banja
OFK Crvenka
1
6
|
13.11.2021 00:00 | Banja | 1 : 6 | OFK Crvenka |
13.11
00:00
Duel Juniors
Trajal - Prosoker
9
0
|
13.11.2021 00:00 | Duel Juniors | 9 : 0 | Trajal - Prosoker | |||||
13.11
00:00
Nacional
OFK Šampion
10
0
|
13.11.2021 00:00 | Nacional | 10 : 0 | OFK Šampion | |||||
13.11
00:00
OFK Paraćin
Lider MGM
3
4
|
13.11.2021 00:00 | OFK Paraćin | 3 : 4 | Lider MGM | |||||
13.11
00:00
Vlasina
Timok 1919
0
4
|
13.11.2021 00:00 | Vlasina | 0 : 4 | Timok 1919 | |||||
13.11
00:00
GFK Jagodina
Radnički 2
8
1
|
13.11.2021 00:00 | GFK Jagodina | 8 : 1 | Radnički 2 | |||||
13.11
00:00
Napredak
Real Niš
0
7
|
13.11.2021 00:00 | Napredak | 0 : 7 | Real Niš | |||||
13.11
00:00
Radnički
Radnički
1
3
|
13.11.2021 00:00 | Radnički | 1 : 3 | Radnički | |||||
13.11
00:00
Trio
Kopernikus Železničar
3
3
|
13.11.2021 00:00 | Trio | 3 : 3 | Kopernikus Železničar |
13.11
12:00
Radnički (S)
GFK Jagodina
2
7
|
13.11.2021 12:00 | Radnički (S) | 2 : 7 | GFK Jagodina |
13.11
00:00
Radnik
Lugina
3
0
|
13.11.2021 00:00 | Radnik | 3 : 0 | Lugina | |||||
13.11
00:00
OFK Budućnost 2020
OFK Kosanica
0
1
|
13.11.2021 00:00 | OFK Budućnost 2020 | 0 : 1 | OFK Kosanica | |||||
13.11
00:00
Vučje
Mineralac
1
5
|
13.11.2021 00:00 | Vučje | 1 : 5 | Mineralac | |||||
13.11
00:00
Trnovac
OFK Topličanin
1
3
|
13.11.2021 00:00 | Trnovac | 1 : 3 | OFK Topličanin | |||||
13.11
00:00
Dinamo
Sloga
10
0
|
13.11.2021 00:00 | Dinamo | 10 : 0 | Sloga | |||||
13.11
00:00
Kopernikus Železničar 2
Filip Filipović
0
4
|
13.11.2021 00:00 | Kopernikus Železničar 2 | 0 : 4 | Filip Filipović | |||||
13.11
00:00
Real Niš 2
BSK
4
1
|
13.11.2021 00:00 | Real Niš 2 | 4 : 1 | BSK |
13.11
13:00
Rekreativo
Sveti Stefan
4
1
|
13.11.2021 13:00 | Rekreativo | 4 : 1 | Sveti Stefan |
13.11
14:30
Crvenka
Old Tajmeri
1
2
|
13.11.2021 14:30 | Crvenka | 1 : 2 | Old Tajmeri |
13.11
17:00
Borac
Cibona
59
62
|
13.11.2021 17:00 | Borac | 59 : 62 | Cibona | |||||
13.11
19:00
Budućnost VOLI
Zadar
84
69
|
13.11.2021 19:00 | Budućnost VOLI | 84 : 69 | Zadar | |||||
13.11
21:00
Cedevita Olimpija
Mornar Barsko zlato
79
59
|
13.11.2021 21:00 | Cedevita Olimpija | 79 : 59 | Mornar Barsko zlato |
13.11
17:00
Dynamic VIP PAY
OKK Beograd
97
88
|
13.11.2021 17:00 | Dynamic VIP PAY | 97 : 88 | OKK Beograd | |||||
13.11
20:00
Tamiš
SPD Radnički
76
80
|
13.11.2021 20:00 | Tamiš | 76 : 80 | SPD Radnički | |||||
13.11
18:00
Vršac
Sloga
75
82
|
13.11.2021 18:00 | Vršac | 75 : 82 | Sloga |
13.11
18:00
Klik
Borac
73
68
|
13.11.2021 18:00 | Klik | 73 : 68 | Borac | |||||
13.11
18:00
Napredak Metalka Majur
Star
89
56
|
13.11.2021 18:00 | Napredak Metalka Majur | 89 : 56 | Star |
13.11
18:00
Pirot
Proleter Naftagas
75
72
|
13.11.2021 18:00 | Pirot | 75 : 72 | Proleter Naftagas | |||||
13.11
18:00
Napredak Junior
Spartak Office Shoes
64
78
|
13.11.2021 18:00 | Napredak Junior | 64 : 78 | Spartak Office Shoes | |||||
13.11
19:00
Mladost
Žitko Basket
81
79
|
13.11.2021 19:00 | Mladost | 81 : 79 | Žitko Basket |
13.11
19:00
Mladenovac
Astra
82
94
|
13.11.2021 19:00 | Mladenovac | 82 : 94 | Astra |
13.11
17:30
Flash
Vizura
69
75
|
13.11.2021 17:30 | Flash | 69 : 75 | Vizura | |||||
13.11
20:00
Borac
IBC
83
59
|
13.11.2021 20:00 | Borac | 83 : 59 | IBC |
13.11
19:30
Sloga Elite
Požarevac
65
70
|
13.11.2021 19:30 | Sloga Elite | 65 : 70 | Požarevac | |||||
13.11
20:00
Svilajnac
Paraćin
46
71
|
13.11.2021 20:00 | Svilajnac | 46 : 71 | Paraćin |
13.11
17:00
Zlatar
Priboj
76
74
|
13.11.2021 17:00 | Zlatar | 76 : 74 | Priboj | |||||
13.11
19:00
Loznica
Crnokosa
99
84
|
13.11.2021 19:00 | Loznica | 99 : 84 | Crnokosa | |||||
13.11
18:00
Student BB
M015
58
67
|
13.11.2021 18:00 | Student BB | 58 : 67 | M015 |
13.11
19:00
Knjaževac 1950
Morava
69
79
|
13.11.2021 19:00 | Knjaževac 1950 | 69 : 79 | Morava | |||||
13.11
19:00
Topličanin
OKK Junior
90
58
|
13.11.2021 19:00 | Topličanin | 90 : 58 | OKK Junior |
13.11
13:00
Panteri
Actavis Academy
78
54
|
13.11.2021 13:00 | Panteri | 78 : 54 | Actavis Academy |
13.11
17:00
Joker
Podrinje
87
65
|
13.11.2021 17:00 | Joker | 87 : 65 | Podrinje | |||||
13.11
17:00
Nova Pazova
Hajduk
57
89
|
13.11.2021 17:00 | Nova Pazova | 57 : 89 | Hajduk | |||||
13.11
19:00
Topola
Sloven
82
72
|
13.11.2021 19:00 | Topola | 82 : 72 | Sloven |
13.11
14:00
Eko Sport
Cerak
69
46
|
13.11.2021 14:00 | Eko Sport | 69 : 46 | Cerak |
13.11
20:00
Radnički
Mix
95
59
|
13.11.2021 20:00 | Radnički | 95 : 59 | Mix | |||||
13.11
17:00
Osečina
Šabac
57
89
|
13.11.2021 17:00 | Osečina | 57 : 89 | Šabac |
13.11
14:00
Mladost
Babajić
94
38
|
13.11.2021 14:00 | Mladost | 94 : 38 | Babajić | |||||
13.11
18:30
Užice
Sevojno
76
71
|
13.11.2021 18:30 | Užice | 76 : 71 | Sevojno |
13.11
15:00
I Came To Play
Sivac
92
63
|
13.11.2021 15:00 | I Came To Play | 92 : 63 | Sivac |
13.11
18:00
Karađorđevo
Veternik 1998
78
61
|
13.11.2021 18:00 | Karađorđevo | 78 : 61 | Veternik 1998 |
13.11
18:00
Jedinstvo
Radnički
80
88
|
13.11.2021 18:00 | Jedinstvo | 80 : 88 | Radnički |
13.11
15:00
Svrljig
OKK Sokobanja
76
60
|
13.11.2021 15:00 | Svrljig | 76 : 60 | OKK Sokobanja |
13.11
15:00
Koš 020
Prva Petoletka
67
90
|
13.11.2021 15:00 | Koš 020 | 67 : 90 | Prva Petoletka | |||||
13.11
16:30
Trepča
Goč
102
86
|
13.11.2021 16:30 | Trepča | 102 : 86 | Goč |
13.11
18:00
Sloga (D)
Ćuprija
80
84
|
13.11.2021 18:00 | Sloga (D) | 80 : 84 | Ćuprija | |||||
13.11
18:00
Sloga (B)
Smederevo 1953
96
75
|
13.11.2021 18:00 | Sloga (B) | 96 : 75 | Smederevo 1953 |
13.11
12:30
Javor
Železničar
69
53
|
13.11.2021 12:30 | Javor | 69 : 53 | Železničar |
13.11
13:30
Palanka 2021
Hajduk Veljko
50
53
|
13.11.2021 13:30 | Palanka 2021 | 50 : 53 | Hajduk Veljko |
13.11
16:00
SO ŽKK
Proleter
57
81
|
13.11.2021 16:00 | SO ŽKK | 57 : 81 | Proleter | |||||
13.11
12:20
Mondo Basket
Čelarevo
77
50
|
13.11.2021 12:20 | Mondo Basket | 77 : 50 | Čelarevo | |||||
13.11
14:30
Vojvodina 021- 2
Borča
82
45
|
13.11.2021 14:30 | Vojvodina 021- 2 | 82 : 45 | Borča |
13.11
18:30
Titel
Girl Basket
51
64
|
13.11.2021 18:30 | Titel | 51 : 64 | Girl Basket | |||||
13.11
14:30
Srem
Sivac
70
42
|
13.11.2021 14:30 | Srem | 70 : 42 | Sivac | |||||
13.11
14:30
Delfin
Jedinstvo
59
45
|
13.11.2021 14:30 | Delfin | 59 : 45 | Jedinstvo |
13.11
15:15
Konstantin
Mega Mozzart
72
101
|
13.11.2021 15:15 | Konstantin | 72 : 101 | Mega Mozzart | |||||
13.11
12:00
Borac
SPD Radnički
100
50
|
13.11.2021 12:00 | Borac | 100 : 50 | SPD Radnički | |||||
13.11
13:30
Partizan NIS
Sloga
85
75
|
13.11.2021 13:30 | Partizan NIS | 85 : 75 | Sloga | |||||
13.11
19:00
Spartak Office shoes
Star
66
77
|
13.11.2021 19:00 | Spartak Office shoes | 66 : 77 | Star | |||||
13.11
14:00
Crvena zvezda MTS
Sloboda
75
52
|
13.11.2021 14:00 | Crvena zvezda MTS | 75 : 52 | Sloboda |
13.11
15:00
Rudar
Radnički 2
3
0
|
13.11.2021 15:00 | Rudar | 3 : 0 | Radnički 2 | |||||
13.11
15:00
Mladi radnik 2
Crvena zvezda 2
0
3
|
13.11.2021 15:00 | Mladi radnik 2 | 0 : 3 | Crvena zvezda 2 |
13.11
17:00
Srem Iton
Stražilovo
0
3
|
13.11.2021 17:00 | Srem Iton | 0 : 3 | Stražilovo | |||||
13.11
19:00
Mladost
Mladost
3
0
|
13.11.2021 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Mladost |
13.11
16:00
Hajduk Veljko 2
Timok
0
3
|
13.11.2021 16:00 | Hajduk Veljko 2 | 0 : 3 | Timok | |||||
13.11
20:30
Volejbor-tim
Ozren
1
3
|
13.11.2021 20:30 | Volejbor-tim | 1 : 3 | Ozren |
13.11
Bačka Palanka
Sombor
3
1
|
13.11.2021 | Bačka Palanka | 3 : 1 | Sombor | |||||
13.11
Novi Sad 2
Botafogo
3
0
|
13.11.2021 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Botafogo | |||||
13.11
Mladost
Sloven
0
3
|
13.11.2021 | Mladost | 0 : 3 | Sloven | |||||
13.11
Vrbas
Dunav Voley 2
3
0
|
13.11.2021 | Vrbas | 3 : 0 | Dunav Voley 2 | |||||
13.11
Maglić 1953
Klek Srbijašume 2
3
0
|
13.11.2021 | Maglić 1953 | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 |
13.11
19:00
Metalac Takovo
Radnički
2
3
|
13.11.2021 19:00 | Metalac Takovo | 2 : 3 | Radnički |
13.11
19:00
Karađorđe
Borac (P)
3
0
|
13.11.2021 19:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
13.11
15:00
Borac (S)
Smederevo Carina
2
3
|
13.11.2021 15:00 | Borac (S) | 2 : 3 | Smederevo Carina | |||||
13.11
19:30
Dubočica
VGSK
2
3
|
13.11.2021 19:30 | Dubočica | 2 : 3 | VGSK |
13.11
17:00
Kulpin
Ribnica 2
3
2
|
13.11.2021 17:00 | Kulpin | 3 : 2 | Ribnica 2 | |||||
13.11
20:00
Futog
Vojvodina 2
3
1
|
13.11.2021 20:00 | Futog | 3 : 1 | Vojvodina 2 |
13.11
15:00
ŽOK Napredak 037
Kosovska Mitrovica
3
1
|
13.11.2021 15:00 | ŽOK Napredak 037 | 3 : 1 | Kosovska Mitrovica | |||||
13.11
16:30
Tehničar
Sloboda S
1
3
|
13.11.2021 16:30 | Tehničar | 1 : 3 | Sloboda S |
13.11
12:30
Novi Sad 2
Futog
0
3
|
13.11.2021 12:30 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Futog | |||||
13.11
17:15
Štrand Volej
Ruma
3
1
|
13.11.2021 17:15 | Štrand Volej | 3 : 1 | Ruma |
13.11
13:00
Đerdap
Viner
0
3
|
13.11.2021 13:00 | Đerdap | 0 : 3 | Viner | |||||
13.11
18:00
Volejbor-Tim
Ozren
2
3
|
13.11.2021 18:00 | Volejbor-Tim | 2 : 3 | Ozren |
13.11
Paraćin
Borac
3
2
|
13.11.2021 | Paraćin | 3 : 2 | Borac | |||||
13.11
Karađorđe
Smeč 5 2
1
3
|
13.11.2021 | Karađorđe | 1 : 3 | Smeč 5 2 | |||||
13.11
Ravno
Fortuna plus
1
3
|
13.11.2021 | Ravno | 1 : 3 | Fortuna plus |
13.11
19:00
Proleter
Vršac
0
3
|
13.11.2021 19:00 | Proleter | 0 : 3 | Vršac |
13.11
Mladost
Štrand Volej 2
0
3
|
13.11.2021 | Mladost | 0 : 3 | Štrand Volej 2 | |||||
13.11
Maks
FOK 2
2
3
|
13.11.2021 | Maks | 2 : 3 | FOK 2 | |||||
13.11
Inđija 2
Partizan
1
3
|
13.11.2021 | Inđija 2 | 1 : 3 | Partizan | |||||
13.11
Dunav Volej
Beočin
3
0
|
13.11.2021 | Dunav Volej | 3 : 0 | Beočin |
13.11
00:00
Desetka
PIN
3
1
|
13.11.2021 00:00 | Desetka | 3 : 1 | PIN | |||||
13.11
00:00
Milenijum
Student 2
3
0
|
13.11.2021 00:00 | Milenijum | 3 : 0 | Student 2 | |||||
13.11
00:00
Pirot
Stampedo 2
0
3
|
13.11.2021 00:00 | Pirot | 0 : 3 | Stampedo 2 |
13.11
17:00
Stars
Prilike
3
0
|
13.11.2021 17:00 | Stars | 3 : 0 | Prilike | |||||
13.11
17:00
Budućnost Nec
Sloboda S -2
1
3
|
13.11.2021 17:00 | Budućnost Nec | 1 : 3 | Sloboda S -2 | |||||
13.11
17:00
Crnokosa
Zlatar
1
3
|
13.11.2021 17:00 | Crnokosa | 1 : 3 | Zlatar | |||||
13.11
17:00
Priboj
Sloga 031
2
3
|
13.11.2021 17:00 | Priboj | 2 : 3 | Sloga 031 | |||||
13.11
17:00
Sjenica
Putevi Trendteks
0
3
|
13.11.2021 17:00 | Sjenica | 0 : 3 | Putevi Trendteks |
13.11
Vrbas
Apatin
3
0
|
13.11.2021 | Vrbas | 3 : 0 | Apatin | |||||
13.11
Subotica
Elbraco Technoland CVS
0
3
|
13.11.2021 | Subotica | 0 : 3 | Elbraco Technoland CVS | |||||
13.11
Goks IN
Spartak 2
0
3
|
13.11.2021 | Goks IN | 0 : 3 | Spartak 2 | |||||
13.11
Win Volley
Hajduk
3
1
|
13.11.2021 | Win Volley | 3 : 1 | Hajduk |
13.11
Grbić
Blok aut
2
3
|
13.11.2021 | Grbić | 2 : 3 | Blok aut | |||||
13.11
SK Volej
Voriors
2
3
|
13.11.2021 | SK Volej | 2 : 3 | Voriors | |||||
13.11
Merkur
Lavovi 07
2
3
|
13.11.2021 | Merkur | 2 : 3 | Lavovi 07 | |||||
13.11
Respekt
Star
3
0
|
13.11.2021 | Respekt | 3 : 0 | Star |
13.11
Kolubara
Crnjanski
2
3
|
13.11.2021 | Kolubara | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
13.11
AS
Roda 2
3
0
|
13.11.2021 | AS | 3 : 0 | Roda 2 | |||||
13.11
Železničar
Volleyland
2
3
|
13.11.2021 | Železničar | 2 : 3 | Volleyland |
13.11
19:00
Klek
Jedinstvo
0
3
|
13.11.2021 19:00 | Klek | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
13.11
17:00
Partizan Soccerbet
Ub
0
3
|
13.11.2021 17:00 | Partizan Soccerbet | 0 : 3 | Ub | |||||
13.11
19:00
Železničar
Srem
3
0
|
13.11.2021 19:00 | Železničar | 3 : 0 | Srem | |||||
13.11
19:00
TENT
Inđija
3
2
|
13.11.2021 19:00 | TENT | 3 : 2 | Inđija |
13.11
17:00
Radnički Blasters
Takovo Zvezda Helios
2
3
|
13.11.2021 17:00 | Radnički Blasters | 2 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
13.11
15:00
Spartak
AS Batajnica
0
3
|
13.11.2021 15:00 | Spartak | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
13.11
19:00
Jedinstvo
Crno Bele 011
3
1
|
13.11.2021 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Crno Bele 011 |
13.11
18:00
Smeč 5
Leskovac 98
1
3
|
13.11.2021 18:00 | Smeč 5 | 1 : 3 | Leskovac 98 | |||||
13.11
20:00
Dunav
Vranje
0
3
|
13.11.2021 20:00 | Dunav | 0 : 3 | Vranje | |||||
13.11
16:00
Sterija
Gimnazijalac
3
0
|
13.11.2021 16:00 | Sterija | 3 : 0 | Gimnazijalac |
13.11
16:30
Radnički
Obilić
25
23
|
13.11.2021 16:30 | Radnički | 25 : 23 | Obilić | |||||
13.11
17:30
Dinamo
Crvena zvezda
31
25
|
13.11.2021 17:30 | Dinamo | 31 : 25 | Crvena zvezda |
13.11
19:00
Šamot 65
Mokra Gora
28
25
|
13.11.2021 19:00 | Šamot 65 | 28 : 25 | Mokra Gora | |||||
13.11
19:00
Rudar
Spartak
34
25
|
13.11.2021 19:00 | Rudar | 34 : 25 | Spartak | |||||
13.11
17:00
Železničar 1949
Partizan
19
30
|
13.11.2021 17:00 | Železničar 1949 | 19 : 30 | Partizan |
13.11
19:00
Vranje 1957
Bela Palanka
42
35
|
13.11.2021 19:00 | Vranje 1957 | 42 : 35 | Bela Palanka | |||||
13.11
18:00
Priboj
Metalac
24
21
|
13.11.2021 18:00 | Priboj | 24 : 21 | Metalac | |||||
13.11
19:00
Vlasotince
Zlatar
32
25
|
13.11.2021 19:00 | Vlasotince | 32 : 25 | Zlatar | |||||
13.11
19:00
Jastrebac
Župa 54
32
32
|
13.11.2021 19:00 | Jastrebac | 32 : 32 | Župa 54 |
13.11
13:00
Smederevo
Apatin
28
26
|
13.11.2021 13:00 | Smederevo | 28 : 26 | Apatin | |||||
13.11
13:00
Ub
Sinđelić
23
20
|
13.11.2021 13:00 | Ub | 23 : 20 | Sinđelić | |||||
13.11
19:00
Kikinda
Kolubara
32
26
|
13.11.2021 19:00 | Kikinda | 32 : 26 | Kolubara | |||||
13.11
20:30
Sportski Centar Voždovac 2012
Sivac 69
24
22
|
13.11.2021 20:30 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 24 : 22 | Sivac 69 | |||||
13.11
18:00
Vrbas
Inđija
34
29
|
13.11.2021 18:00 | Vrbas | 34 : 29 | Inđija | |||||
13.11
19:00
Morava
Crvenka
23
34
|
13.11.2021 19:00 | Morava | 23 : 34 | Crvenka |
13.11
12:00
Hercegovina
Potisje Pleteks
29
28
|
13.11.2021 12:00 | Hercegovina | 29 : 28 | Potisje Pleteks | |||||
13.11
19:00
Vojvoda Stepa
Slavija
25
26
|
13.11.2021 19:00 | Vojvoda Stepa | 25 : 26 | Slavija | |||||
13.11
19:00
Jabuka
Jedinstvo
29
25
|
13.11.2021 19:00 | Jabuka | 29 : 25 | Jedinstvo | |||||
13.11
19:00
Radnički 1958
Mladost TSK
37
34
|
13.11.2021 19:00 | Radnički 1958 | 37 : 34 | Mladost TSK |
13.11
21:00
Jagodina 2
Mladost
26
34
|
13.11.2021 21:00 | Jagodina 2 | 26 : 34 | Mladost | |||||
13.11
20:00
Kruševac
Radnički
23
51
|
13.11.2021 20:00 | Kruševac | 23 : 51 | Radnički |
13.11
19:30
Sloga
Zaječar 1949
41
36
|
13.11.2021 19:30 | Sloga | 41 : 36 | Zaječar 1949 | |||||
13.11
19:00
Đerdap
ORK Bor
32
28
|
13.11.2021 19:00 | Đerdap | 32 : 28 | ORK Bor | |||||
13.11
20:00
Osipaonica
Rudar 2
29
29
|
13.11.2021 20:00 | Osipaonica | 29 : 29 | Rudar 2 |
13.11
17:00
Rtanj
BSK Heba
42
27
|
13.11.2021 17:00 | Rtanj | 42 : 27 | BSK Heba |
13.11
18:30
Rekreativo
Radnički
24
23
|
13.11.2021 18:30 | Rekreativo | 24 : 23 | Radnički |
13.11
16:00
Crepaja
Graničar
29
26
|
13.11.2021 16:00 | Crepaja | 29 : 26 | Graničar |
13.11
19:30
Temerin
Krule
32
18
|
13.11.2021 19:30 | Temerin | 32 : 18 | Krule | |||||
13.11
19:00
Spartak
Jadran
33
26
|
13.11.2021 19:00 | Spartak | 33 : 26 | Jadran | |||||
13.11
20:00
Sloven
Ruma
20
28
|
13.11.2021 20:00 | Sloven | 20 : 28 | Ruma |
13.11
18:00
Metalac 2015
Loznica grad
28
24
|
13.11.2021 18:00 | Metalac 2015 | 28 : 24 | Loznica grad |
13.11
15:00
Pazar 2003
Jagodina 2
13
23
|
13.11.2021 15:00 | Pazar 2003 | 13 : 23 | Jagodina 2 |
13.11
18:00
Hajduk Veljko
Sloga
22
29
|
13.11.2021 18:00 | Hajduk Veljko | 22 : 29 | Sloga | |||||
13.11
18:00
Požarevac
Rudar
21
28
|
13.11.2021 18:00 | Požarevac | 21 : 28 | Rudar |
13.11
13:00
Železničar 2
Odžaci
44
14
|
13.11.2021 13:00 | Železničar 2 | 44 : 14 | Odžaci |
13.11
18:30
SU Hazena
Kosmaj
24
29
|
13.11.2021 18:30 | SU Hazena | 24 : 29 | Kosmaj | |||||
13.11
15:30
Grand Zvezda
ORK Beograd
21
43
|
13.11.2021 15:30 | Grand Zvezda | 21 : 43 | ORK Beograd | |||||
13.11
15:30
Studentski grad
Radnički
29
23
|
13.11.2021 15:30 | Studentski grad | 29 : 23 | Radnički |
13.11
19:30
Naisa
Medicinar
30
29
|
13.11.2021 19:30 | Naisa | 30 : 29 | Medicinar | |||||
13.11
19:00
Mladost (NP)
Železničar
27
36
|
13.11.2021 19:00 | Mladost (NP) | 27 : 36 | Železničar | |||||
13.11
20:00
Vrbas
SPD Radnički
36
23
|
13.11.2021 20:00 | Vrbas | 36 : 23 | SPD Radnički |
13.11
16:00
Mladi radnik
Topličanin
30
30
|
13.11.2021 16:00 | Mladi radnik | 30 : 30 | Topličanin | |||||
13.11
19:00
Halas Jožef
Pančevo
30
24
|
13.11.2021 19:00 | Halas Jožef | 30 : 24 | Pančevo | |||||
13.11
16:30
Kikinda
Petrovaradin
26
23
|
13.11.2021 16:30 | Kikinda | 26 : 23 | Petrovaradin |
13.11
19:00
Partizan
SPD Radnički
13
11
|
13.11.2021 19:00 | Partizan | 13 : 11 | SPD Radnički | |||||
13.11
21:00
Valis
BVK Crvena zvezda
12
20
|
13.11.2021 21:00 | Valis | 12 : 20 | BVK Crvena zvezda | |||||
13.11
19:00
Proleter
Novi Beograd
5
22
|
13.11.2021 19:00 | Proleter | 5 : 22 | Novi Beograd | |||||
13.11
20:30
Šabac
Zemun
15
10
|
13.11.2021 20:30 | Šabac | 15 : 10 | Zemun | |||||
13.11
18:00
Vojvodina
Nais
21
12
|
13.11.2021 18:00 | Vojvodina | 21 : 12 | Nais |
13.11
19:45
NBG Vukovi
Bečej
20
8
|
13.11.2021 19:45 | NBG Vukovi | 20 : 8 | Bečej | |||||
13.11
20:30
Taš
Valjevo
16
17
|
13.11.2021 20:30 | Taš | 16 : 17 | Valjevo |
13.11
21:00
TENT
Košutnjak
8
6
|
13.11.2021 21:00 | TENT | 8 : 6 | Košutnjak |
13.11
20:00
Vojvodina
Partizan
15
8
|
13.11.2021 20:00 | Vojvodina | 15 : 8 | Partizan |
13.11
18:00
Vračar
Valis
12
10
|
13.11.2021 18:00 | Vračar | 12 : 10 | Valis |
13.11
20:30
Pirgos
Akademac
3
3
|
13.11.2021 20:30 | Pirgos | 3 : 3 | Akademac |
13.11
14:00
92
Sjenica
0
6
|
13.11.2021 14:00 | 92 | 0 : 6 | Sjenica |
13.11
20:00
Zemun Samo pravo
Kalča
2
1
|
13.11.2021 20:00 | Zemun Samo pravo | 2 : 1 | Kalča |
13.11
18:30
Student
Jastrebac
2
5
|
13.11.2021 18:30 | Student | 2 : 5 | Jastrebac |
13.11
14:00
Partizan 1953
Crvena zvezda
18
30
|
13.11.2021 14:00 | Partizan 1953 | 18 : 30 | Crvena zvezda |
13.11
19:00
Maribor
Triglav
1
2
|
13.11.2021 19:00 | Maribor | 1 : 2 | Triglav |
13.11
17:15
Mladost
Vojvodina
2
3
|
13.11.2021 17:15 | Mladost | 2 : 3 | Vojvodina | |||||
13.11
19:30
Sisak
Crvena zvezda
3
1
|
13.11.2021 19:30 | Sisak | 3 : 1 | Crvena zvezda |
13.11
00:00
Vukovi
Crvena zvezda
|
13.11.2021 00:00 | Vukovi | : | Crvena zvezda | |||||
13.11
00:00
NSA Sofija
Partizan
|
13.11.2021 00:00 | NSA Sofija | : | Partizan | |||||
13.11
00:00
NS Stars
Marbo
|
13.11.2021 00:00 | NS Stars | : | Marbo |
13.11
13:15
Crvena zvezda
Vojvodina
4
0
|
13.11.2021 13:15 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Vojvodina |