XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 461 utakmica za dan
Nedelja, 14 Novembar 2021

Fudbal

14.11.2021 Radnički (SM) : Javor Matis
14.11.2021 Rad : Inđija
14.11.2021 Loznica : OFK Žarkovo
14.11.2021 Kabel : Mačva
14.11.2021 Železničar : RFK Grafičar
14.11.2021 Budućnost : OFK Bačka
14.11.2021 Mladost GAT : Zlatibor
14.11.2021 IMT : Timok 1919
14.11.2021 20:45 Portugalija : Srbija
14.11.2021 20:45 Luksemburg : Irska
14.11.2021 13:00 Borac (Š) : Dinamo 1945
14.11.2021 13:00 Borac (S) : Radnički (Zr)
14.11.2021 13:00 Sušica : Mačva 1929
14.11.2021 10:00 Borac : Zvezdara
14.11.2021 13:00 Trayal : Hajduk Veljko
14.11.2021 13:00 Budućnost (P) : Sloga (L)
14.11.2021 13:00 Rembas : Timočanin
14.11.2021 13:00 Borac : Sloga
14.11.2021 13:00 Omladinac FAM : Polet
14.11.2021 13:00 Budućnost : Jedinstvo
14.11.2021 13:00 Sloboda : Mladost
14.11.2021 13:00 Hajduk : Cement
14.11.2021 13:00 Podunavac : Sloga (E)
14.11.2021 13:00 Dunav : RFK Novi Sad 1921
14.11.2021 13:00 Mladost (T) : Bačka 1901
14.11.2021 13:00 Bačka (P) : ČSK Pivara
14.11.2021 13:00 Tavankut : Hercegovac
14.11.2021 13:00 Vojvodina (BG) : Preporod
14.11.2021 13:00 Stanišić : Sloga
14.11.2021 13:30 Komgrap : BSK 1925
14.11.2021 13:30 Zuce 2019 : Lokomotiva
14.11.2021 11:00 PKB : Napredak
14.11.2021 13:30 Poštar Zvezdara : Torlak
14.11.2021 13:30 Kosmaj : Zvezda
14.11.2021 13:00 Jošanica : Šumadija (T)
14.11.2021 13:00 Polet : Tutin
14.11.2021 13:00 Jasen : Polimlje
14.11.2021 13:00 FAP : Sloboda
14.11.2021 13:00 Zlatar : Omladinac
14.11.2021 13:00 Polet (T) : Savinac
14.11.2021 13:00 Jedinstvo (K) : Jedinstvo Putevi
14.11.2021 13:00 Drina : Sloga
14.11.2021 13:00 Zadrugar : Cer
14.11.2021 13:00 Vrelo Sport : Budućnost Krušik 2014
14.11.2021 13:00 Borac : Strmovo 1968
14.11.2021 13:00 Sloga (B) : Sloga 33
14.11.2021 13:00 Rudar (S) : OFK Mihajlovac
14.11.2021 13:00 Pomoravlje 1946 : Đerdap
14.11.2021 13:00 OFK Aranđelovac 1979 : OFK Napredak
14.11.2021 13:00 Jedinstvo (GM) : Naša krila 1936
14.11.2021 13:00 Morava : Orljane
14.11.2021 13:00 Pukovac : Malošište
14.11.2021 13:00 OFK Niš : Rudar
14.11.2021 11:00 Car Konstantin : Mladost (B)
14.11.2021 13:00 Mladost (M) : Aluminjum
14.11.2021 13:00 Delijski Vis : Bukovik
14.11.2021 13:00 OFK Napredak 1929 : OFK Sinđelić
14.11.2021 13:00 Radan : Plantaža
14.11.2021 13:00 Vranjska Banja : Čekmin
14.11.2021 13:00 Trnovac : Moravac Orion
14.11.2021 13:00 Jedinstvo : Žitorađa
14.11.2021 13:00 OFK Alakince : OFK Topličanin
14.11.2021 13:00 Župa : Gradina
14.11.2021 13:00 Juhor : Levač
14.11.2021 13:00 Kušiljevo : Jedinstvo 1936
14.11.2021 11:00 Jedinstvo (P) : Balkanski
14.11.2021 13:00 Rajko Mitić : Brodoremont
14.11.2021 13:00 OFK 019 : Tanasko Rajić
14.11.2021 13:00 Budućnost (M) : Lipar
14.11.2021 13:00 Naša Zvezda : Crvenka
14.11.2021 13:00 Kordun : Radnički 1918
14.11.2021 13:00 Budućnost (P) : Borac (BG)
14.11.2021 13:00 Budućnost (G) : Borac 46
14.11.2021 13:00 Bačka 1923 : TSK
14.11.2021 13:00 Dinamo : Slavija
14.11.2021 13:00 Fruškogorac : Crvena Zvezda
14.11.2021 13:00 Jedinstvo : ŽSK
14.11.2021 13:00 Partizan (G) : Jedinstvo Stević
14.11.2021 13:00 Strela : Jugoslavija
14.11.2021 13:00 Vulturul : Potporanj
14.11.2021 13:00 Crvena zvezda : Hajdučica
14.11.2021 13:00 Dolina : Sloga (BNS)
14.11.2021 13:00 Dolovo : Stari Tamiš
14.11.2021 13:00 Budućnost (A) : Radnički (K)
14.11.2021 13:00 Sremac (D) : Ljukovo
14.11.2021 13:00 Borac (M) : Borac (K)
14.11.2021 13:00 Fruškogorac : Hajduk
14.11.2021 13:00 Radnički : Sremac (Deč)
14.11.2021 13:00 Sloga : Sremac (V)
14.11.2021 13:00 Napredak : Železničar
14.11.2021 13:00 Budućnost : Proleter
14.11.2021 13:00 Iskra : Napredak
14.11.2021 13:00 Đurđin : Bačka
14.11.2021 13:00 Bačinac : Petlić SD 026
14.11.2021 13:00 Borac 1932 : Polet
14.11.2021 13:00 Podunavac : Mladi radnik 1940
14.11.2021 13:00 Glavaš : Jedinstvo
14.11.2021 13:00 Sloga : Mladost 1948
14.11.2021 13:00 Radnik : Železničar Kusadak
14.11.2021 13:00 Osipaonica : SASK
14.11.2021 13:00 Mladi rudar 1954 : Plaskovac
14.11.2021 13:00 Badnjevac : Vinča
14.11.2021 13:00 BSK : Sloga (Z)
14.11.2021 13:00 Šumadinac 1913 : Sloga (M)
14.11.2021 13:00 Lokomotiva : Marjan
14.11.2021 13:00 ŽSK : Banja 1957
14.11.2021 13:00 Trnava : Omladinac (D.R.)
14.11.2021 13:00 Prvi srpski ustanak : Jasenica
14.11.2021 13:00 Polet : Progres
14.11.2021 13:00 Bratstvo : Vučje
14.11.2021 13:00 Umac : Mladost
14.11.2021 13:00 OFK Brza : Budućnost
14.11.2021 13:00 Kumarevo 65 : Zloćudovo
14.11.2021 13:00 Veliko Trnjane : OFK Morava
14.11.2021 13:00 Milanovo : Bobište
14.11.2021 13:00 Sloboda : Real
14.11.2021 13:00 Mladost 1959 : Jedinstvo (B)
14.11.2021 13:00 Mladi borac : Železničar
14.11.2021 13:00 Sloga : Moravac
14.11.2021 13:00 Taskovići : Radnički 1947
14.11.2021 13:00 Polet : Naisus 1977
14.11.2021 13:00 Radnički 1924 : Baličevac
14.11.2021 13:00 Jastrebac : Zemljoradnik
14.11.2021 13:00 Rad : Palilula
14.11.2021 13:30 Šljivar : Osnić
14.11.2021 13:30 Kosovo : Rtanj
14.11.2021 13:30 Trebič : Sloga
14.11.2021 13:30 Graničar : Velika Jasikova
14.11.2021 13:30 Rudar (P) : Radnički 1946
14.11.2021 13:30 OFK Rtanj : Hajduk
14.11.2021 13:30 Omladinac : FSU Kraljevica
14.11.2021 13:00 Temnić 1924 : Vinogradar
14.11.2021 13:00 Čitluk : Sloga (Ć)
14.11.2021 13:00 Mladost (T) : 13. April
14.11.2021 13:00 Trudbenik : Jastrebac (VŠ)
14.11.2021 13:00 Mačkovac : FUD
14.11.2021 13:00 Kupci : Sloga (L)
14.11.2021 13:00 Kolare : Napredak
14.11.2021 13:00 Moravac 2015 : Sloga
14.11.2021 13:00 Mladost : Dragocvet
14.11.2021 13:00 Partizan (M) : Juhor (G)
14.11.2021 13:00 Budućnost (M) : Javor
14.11.2021 13:00 Budućnost (Đ) : Partizan (G)
14.11.2021 13:00 Napredak 1936 : Borac (Ž)
14.11.2021 13:00 Železničar : Krilaš
14.11.2021 13:00 Mladost (R) : Rudar (Kr)
14.11.2021 13:00 Vihor : Šapine
14.11.2021 13:00 Obilić : Sloga (L)
14.11.2021 13:00 Borac (K) : Žitkovica 2017
14.11.2021 13:00 Sirakovo : Budućnost (V)
14.11.2021 13:30 Budućnost (Z) : Šumadija
14.11.2021 13:30 Beljina : Strelac
14.11.2021 13:30 Krtinska : Lisović 1977
14.11.2021 13:30 OFK Budućnost : BSK 1926
14.11.2021 13:30 PKB Kovilovo : Siti Sport Klub
14.11.2021 13:30 Dunav : Srem
14.11.2021 13:30 Umka : Posavac Tišma
14.11.2021 13:30 Beograd Karaburma : Borac (O)
14.11.2021 13:30 Heroj Polet : Hajduk
14.11.2021 14:00 Maršić : Bratstvo 1975
14.11.2021 14:00 Jedinstvo : Kutlovo
14.11.2021 14:00 Srbija : Pobeda 1926
14.11.2021 14:00 Mladost (P) : Šumadija 1934
14.11.2021 13:30 OFK Osečina : ZSK
14.11.2021 13:30 Žabari : Proleter
14.11.2021 13:30 Iskra : Banjani
14.11.2021 13:30 Trlić : Spartak 1924
14.11.2021 13:30 OFK Senjak : Mladost (D)
14.11.2021 11:00 Toplica : Radnik
14.11.2021 13:00 Mladost : Čegar 2013
14.11.2021 13:00 Omladinac : Crvena zastava
14.11.2021 13:00 Proleter : Stevan Nešticki
14.11.2021 13:00 Planinac 1933 : Čegar 1946
14.11.2021 13:00 Radnički 1936 : Palilulac
14.11.2021 13:00 Vulkan 1963 : Morava
14.11.2021 13:30 Gorušica : Dragačevo
14.11.2021 13:30 Voćar : Prilike
14.11.2021 13:30 Kej : Morava
14.11.2021 13:30 Jedinstvo : Slatina
14.11.2021 13:30 Donja Vrbava : Orlovac 1932
14.11.2021 13:30 Rudar : Zadrugar
14.11.2021 13:30 Ozrem : Rakova
14.11.2021 13:30 Napredak : Jedinstvo (GG)
14.11.2021 13:30 Mladost : Šumadija
14.11.2021 14:30 Tavnik : Mataruge
14.11.2021 14:30 OFK Ras : Jedinstvo 2017
14.11.2021 14:30 Radnik : Budućnost
14.11.2021 14:30 Ribnica : Ibar
14.11.2021 14:30 OFK Progorelica : Novi Pazar 1928
14.11.2021 14:30 Zvezda : Rudar
14.11.2021 14:30 Omladinac (NS) : Proleter
14.11.2021 13:00 Podrinje : Jedinstvo (MZ)
14.11.2021 13:00 Lipolist : Radnički (Ko)
14.11.2021 13:00 Majur : Milan Orlić
14.11.2021 13:00 Karađorđe : Vidojevica
14.11.2021 13:00 Gučevo 1929 : Radnički (Kl)
14.11.2021 13:00 Drina : Jedinstvo (Š)
14.11.2021 13:00 Cer : Sloga
14.11.2021 13:00 Hajduk Stanko : Rudar
14.11.2021 13:00 Lugina : Mladost (S)
14.11.2021 13:00 Mineralac : Vihor
14.11.2021 13:00 Levosoje : BSK Bujanovac
14.11.2021 13:00 Mladost (B) : Pavlovac
14.11.2021 13:00 FSU Južna pruga : Radnički 2021
14.11.2021 Dobrič : OFK Kosanica
14.11.2021 Borac : NS Tatko
14.11.2021 Partizanski put : Kosovac
14.11.2021 Jastrebac : Jug Bogdan
14.11.2021 Spartak : Polet
14.11.2021 Omladinac : Akademija 10
14.11.2021 10:00 Tešnjar : Dračić 2018
14.11.2021 11:00 Polet : Kolubara 2
14.11.2021 11:00 OFK Povlen : Junior Novo Naselje
14.11.2021 11:00 Stari drugari : Rajac
14.11.2021 11:00 Lukavac : Rakac Stave
14.11.2021 11:00 Jadar 2013 : Popadić
14.11.2021 11:00 Milenko Pavlović : Mali korak
14.11.2021 13:30 Dinamo 1923 : Graničar
14.11.2021 13:30 OFK Odžaci : Kula
14.11.2021 13:30 Omladinac (B) : Terekveš
14.11.2021 13:30 Zadrugar : Omladinac (D)
14.11.2021 13:30 BSK : Dunav
14.11.2021 13:30 Hajduk : Aleksa Šantić
14.11.2021 13:30 Mladost : Polet
14.11.2021 13:00 Župski biseri : Vinogradar
14.11.2021 13:00 14. Oktobar : Garevina
14.11.2021 13:00 Donji Kopaonik : Stari Trstenik
14.11.2021 13:00 Ribnik : Velika Drenova
14.11.2021 13:00 Omladinac : Polet 57
14.11.2021 13:00 Kamenorezac 76 : Poljoprivrednik
14.11.2021 13:00 Radnički (B) : Glogonj
14.11.2021 13:00 Pobeda : BSK Bavanište
14.11.2021 13:00 Mundial : Omladinac (D)
14.11.2021 13:00 Mladost (V) : Proleter (M)
14.11.2021 13:00 Unirea : Omladinac 1927
14.11.2021 13:30 Pambukovica : Šarbane
14.11.2021 11:00 Omladinac (K) : Polet (T)
14.11.2021 13:30 Polet (DL) : Nepričava
14.11.2021 13:30 Pepeljevac : Jedinstvo (M)
14.11.2021 13:30 Mladost (V) : Sovljak
14.11.2021 13:30 Joševa : Tvrdojevac
14.11.2021 13:30 Čučuge : OFK Paljuvi
14.11.2021 13:30 Polet : PSK Putinci
14.11.2021 13:30 Krušedol : Mladost
14.11.2021 13:30 Graničar (O) : ČSK Čortanovci
14.11.2021 13:30 Jedinstvo : Šumar
14.11.2021 13:30 Fruškogorac : Hajduk 1932
14.11.2021 13:30 Graničar (G) : Napredak
14.11.2021 13:30 Jadar 1961 : Mladost (DB)
14.11.2021 13:30 Sloga : Studenac
14.11.2021 13:30 TE Gučevo : Prva Iskra
14.11.2021 13:30 Antimon : Sinđelić
14.11.2021 13:30 Jedinstvo : Jelav
14.11.2021 13:30 Donja Mutnica : Omladinac
14.11.2021 13:30 OFK Batinac : 15. Avgust 1950
14.11.2021 13:30 Radnički : Sinđelić
14.11.2021 13:30 Mladi radnik : Beljanica
14.11.2021 13:30 Rudar : Planinac
14.11.2021 13:30 Sloga : Šumadija
14.11.2021 13:30 Sinđelić 2012 : Busije
14.11.2021 13:30 Borac : Železnik 1930
14.11.2021 13:30 Novi Beograd : Rekreativo 011
14.11.2021 13:30 Velika Moštanica : Miljakovac
14.11.2021 13:30 BUSK : Bežanija
14.11.2021 11:00 13. maj : Šumadinac
14.11.2021 10:00 OFK Lug 2020 : Bratstvo
14.11.2021 13:30 Resnik : Palilulac
14.11.2021 13:30 OFK Crvenka : Pinosava
14.11.2021 13:30 Lepušnica : Mladi proleter
14.11.2021 13:30 Pionir : Sveti Stefan
14.11.2021 13:30 Ursule : Bratstvo
14.11.2021 13:30 Šantarovac : Vinogradar
14.11.2021 13:30 Morava : Šumadinac
14.11.2021 13:30 Mladost (K) : Mladost (T)
14.11.2021 13:30 Sinđelić 1934 : Trnava
14.11.2021 13:30 Mladost (G) : Vinorača
14.11.2021 13:00 Borac : Slavija (P)
14.11.2021 13:00 Orlovi : Neštin
14.11.2021 13:00 Bački Hajduk : Bačka 1945
14.11.2021 13:00 Kulpin : Krivanj
14.11.2021 13:00 Bačka (D) : Maglić
14.11.2021 13:00 Mladost : Soko
14.11.2021 13:00 Mladost : Stojan Lazarac
14.11.2021 13:00 Sloboda : Sloga
14.11.2021 13:00 Budućnost (PD) : Torpedo
14.11.2021 13:00 Duško : Omladinac
14.11.2021 13:00 Petlovača : Napredak
14.11.2021 13:00 Gorki : Mladi borac
14.11.2021 13:00 Budućnost (Z) : Milicionar
14.11.2021 13:30 Gruža : Mlada krila
14.11.2021 13:30 Jovo Kursula : Kraljevo Hajduk
14.11.2021 13:30 Popovići Vrnjci : Miločajac
14.11.2021 13:30 Jedinstvo (D) : Lazac
14.11.2021 13:30 Braća Vuković : Studen Vitez
14.11.2021 13:30 Granit : Apolon 2018
14.11.2021 13:30 Borac : Omladinac
14.11.2021 13:30 Jedinstvo (G) : Mineral 2015
14.11.2021 13:00 Vlašić : Mrovska
14.11.2021 13:00 Mladost (PP) : Šipurske livade
14.11.2021 13:00 Sloga (K) : Vojvoda Stepa Stepanović
14.11.2021 13:00 Dobrava : Trešnjevka
14.11.2021 13:00 Jevremovac : Dobrava Žabar 2020
14.11.2021 13:00 OFK Letnjikovac 1983 : Pričinović
14.11.2021 13:00 Dumača : Sloga (M)
14.11.2021 13:00 Supovac : Novoselac
14.11.2021 13:00 Jasenovik 2018 : Spartak
14.11.2021 13:00 Sloga (DT) : Standard 2021
14.11.2021 13:00 Sloga 1948 : Mramor
14.11.2021 13:00 Mladost : Real Niš
14.11.2021 13:00 Vrtište : Mezgraja
14.11.2021 13:00 Sloga 1932 : Ljubičevo
14.11.2021 13:00 Mlava (B) : Batovac
14.11.2021 13:00 Barič : OFK Braničevo
14.11.2021 13:00 Napredak (B) : BSK 1931
14.11.2021 13:00 Stig 1955 : Napredak 1934
14.11.2021 13:00 Dizel : Mladi Borac
14.11.2021 13:00 Soko : Pobeda 1953
14.11.2021 13:00 Manastirica : Bata Bulić
14.11.2021 13:00 Zadrugar 1947 : Mladost (K)
14.11.2021 13:00 Mlava (ML) : Rade Milošević
14.11.2021 13:00 Integral : Jedinstvo (S)
14.11.2021 13:00 Mladost (PR) : Sloga
14.11.2021 13:00 Temac : Nišavac
14.11.2021 13:00 Tempo : Napredak 2012
14.11.2021 10:00 Rutevac : Ratar
14.11.2021 10:00 Rudar 2016 : Polet
14.11.2021 13:00 Crvena zvezda : Badljevica
14.11.2021 13:00 Vožd 2020 : Skobalj
14.11.2021 13:00 Landol : Stari Hrast 2018
14.11.2021 13:00 Proleter 1947 : Jezava
14.11.2021 13:00 Lunjevac : Omladinac
14.11.2021 13:00 Godomin : Budućnost
14.11.2021 13:00 Slavija : Tromeđa
14.11.2021 13:00 Graničar : Jedinstvo (SK)
14.11.2021 13:00 Jedinstvo (M) : Jadran
14.11.2021 13:00 Hajduk : Tisa
14.11.2021 13:00 Čoka : Šampion
14.11.2021 13:00 Hajduk : OFK Bačinci
14.11.2021 13:00 Srem : OFK Bikić
14.11.2021 13:00 LSK Laćarak : BSK
14.11.2021 13:00 Erdevik 2017 : Graničar (A)
14.11.2021 13:00 Obilić 1993 : Graničar (K)
14.11.2021 13:00 Zmaj : Jedinstvo
14.11.2021 13:00 Fruška Gora : OFK Zeka Buljubaša
14.11.2021 13:00 Partizan : Banat (D)
14.11.2021 13:00 Karaš (J) : Dunav
14.11.2021 13:00 Polet : Omladinac
14.11.2021 13:00 Ševac : Banat (I)
14.11.2021 13:00 Ratar : Graničar
14.11.2021 13:00 Borac (VS) : Sloga (M)
14.11.2021 13:00 Vitorul : Karaš (K)
14.11.2021 11:00 Gaglovo : Makrešane
14.11.2021 13:00 Kapidžija : Konjuh
14.11.2021 13:00 Rasina : Dedina
14.11.2021 13:00 Žabare : Mudrakovac
14.11.2021 11:00 Polet : Borac
14.11.2021 11:00 Modrica : Bukovica
14.11.2021 13:00 Padež : Pepeljevac 1947
14.11.2021 13:00 Obilić : Titel
14.11.2021 13:00 Hajduk (G) : Železničar
14.11.2021 13:00 Proleter : Hajduk (Č)
14.11.2021 13:00 Bačka : OFK Sirig
14.11.2021 13:00 Čenej : OFK Hajduk
14.11.2021 13:00 Vinogradar : Moskva
14.11.2021 13:00 Sloga : Borac
14.11.2021 Ratajac : Mladost (MD)
14.11.2021 13:30 Napredak (Sv) : Razvitak
14.11.2021 13:00 Stiški Kurjak : Polet
14.11.2021 13:00 Radnički : Pek
14.11.2021 13:00 Mladost 1970 : Sloga TOP
14.11.2021 13:00 Baštovan 2015 : Mirko Tomić
14.11.2021 13:00 Dunavac 1929 : Ram
14.11.2021 13:00 Borac 2016 : Žika Marković - Uča
14.11.2021 13:00 Proleter : Izviđač
14.11.2021 13:00 Babajić : Borac
14.11.2021 10:00 Sloga (J) : Osanica
14.11.2021 10:00 Zvezda : Selište
14.11.2021 10:00 Budućnost (M) : Borac (V)
14.11.2021 11:00 Radnik : Crni Vitez
14.11.2021 11:00 Stig (MC) : Napredak
14.11.2021 10:00 Radoje Domanović : Budućnost (B)
14.11.2021 10:00 Jarmenovci : Proleter 1936
14.11.2021 10:00 Maskar : Junkovac
14.11.2021 10:00 Gornja Trnava 1938 : Krćevac 04
14.11.2021 10:00 OFK Jelen : Napredak
14.11.2021 10:00 Proleter : Jedinstvo 2020
14.11.2021 10:00 Culjković : Pocerina
14.11.2021 10:00 Zadrugar : Partizan
14.11.2021 10:00 Mladost Svileuva : Rudar
14.11.2021 10:00 Korman : Sava
14.11.2021 10:00 Bojić : Borac BTG
14.11.2021 10:00 Galeb : Mišar
14.11.2021 10:00 Mladost Slatina : Metlić
14.11.2021 13:30 Napredak : Resavac
14.11.2021 13:30 Jasenovo : Resavski Despoti
14.11.2021 13:00 Železničar : Petrijevac
14.11.2021 13:00 Vrbovac : Kolarac
14.11.2021 13:00 Ravni Gaj : Zeppelin 026
14.11.2021 13:00 OFK Slavija : Vučak
14.11.2021 17:30 Mladost : Kom
14.11.2021 17:30 Arsenal : Berane
14.11.2021 17:30 OFK Titograd : Cetinje
14.11.2021 17:30 Igalo : Grbalj
14.11.2021 17:30 Bokelj : Jedinstvo
14.11.2021 13:30 Šumadija 1903 : Javor
14.11.2021 13:30 Sloga (K) : Sloga (P)
14.11.2021 13:30 Borac 1926 : Metalac (GM)
14.11.2021 13:30 Novi Pazar : Loznica
14.11.2021 13:30 GFK Sloboda : Jedinstvo
14.11.2021 13:30 Mladi radnik 1926 : Radnički (V)
14.11.2021 13:30 Mladost (L) : Zlatibor
14.11.2021 13:30 Sunrise Šabac : Železničar
14.11.2021 10:00 OFK Senjak : Radnički (K)
14.11.2021 10:00 Novi Pazar : Karađorđe
14.11.2021 10:00 Crnokosa : Budućnost (A)
14.11.2021 10:00 Jedinstvo Putevi : Budućnost Krušik 2014
14.11.2021 Crvena Zvezda Suvodol : Badljevica
14.11.2021 Vožd 2020 : Skobalj
14.11.2021 Landol : Stari Hrast 2018
14.11.2021 Lunjevac : Omladinac
14.11.2021 11:00 Šumadija 1903 : Javor
14.11.2021 11:00 Sloga (K) : Savacijum
14.11.2021 11:00 Borac 1926 : Metalac (GM)
14.11.2021 11:00 Novi Pazar : Loznica
14.11.2021 11:00 GFK Sloboda : Jedinstvo
14.11.2021 11:00 Apolon 2018 : Radnički (V)
14.11.2021 11:00 Radnički 1923 : Mačva
14.11.2021 11:00 Sunrise Šabac : Apolon 4
14.11.2021 10:00 Šumadija 1903 : Bubamara
14.11.2021 10:00 Jedinstvo 2017 : Pazar Juniors
14.11.2021 10:00 Sušica : Bane 1931
14.11.2021 10:00 Novi Pazar : Sport Klub 99
14.11.2021 10:00 Kosmet : Radnički 1923
14.11.2021 10:00 Apolon 2018 : Rudar (KM)
14.11.2021 10:00 Kiker : Sloga (K)
14.11.2021 10:00 AF AS Novi Pazar : Apolon 4
14.11.2021 10:00 Polimlje : Javor Matis
14.11.2021 10:00 GFK Sloboda : Spartak 1976
14.11.2021 10:00 Takovo : Mladost (L)
14.11.2021 10:00 Sloboda (Č) : Jedinstvo Putevi
14.11.2021 10:00 Sloga (P) : FAP
14.11.2021 10:00 Metalac : Borac 1926
14.11.2021 10:00 Zlatibor : ARES 2015
14.11.2021 10:00 Gaučosi : Sloga (BB)
14.11.2021 10:00 Jasenica 2017 : Železničar
14.11.2021 10:00 RSK : Zvižd
14.11.2021 10:00 AF Duljaj : Cepelin 026
14.11.2021 10:00 Soko 2015 : Petlić SD 2006
14.11.2021 10:00 Mladi radnik 1926 : Smederevo 1924
14.11.2021 10:00 Šumadija : Sloga 33
14.11.2021 10:00 AF Đokić : OPK Rudar 1933
14.11.2021 10:00 VGSK : Plana
14.11.2021 10:00 Jedinstvo (Ub) : Tešnjar Stari Grad
14.11.2021 10:00 Pambukovica : OFK Osečina
14.11.2021 10:00 POFK Železničar : OFK Senjak
14.11.2021 10:00 Radnički (V) : Zadrugar
14.11.2021 10:00 OFK Divci : Budućnost Krušik 014
14.11.2021 10:00 Omladinac : Ribnica

Rukomet

14.11.2021 ORK Beograd : Studentski grad
14.11.2021 Kosmaj : Grand Zvezda
14.11.2021 Junior : SU Hazena