XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 337 utakmica za dan
Nedelja, 21 Novembar 2021

Fudbal

21.11.2021 13:00 Tisa : Borac (S)
21.11.2021 13:00 Rađevac : Sloga (P)
21.11.2021 13:00 RSK : GFK Sloboda
21.11.2021 13:00 Zvezdara : Zemun
21.11.2021 13:00 Leštane : TEK Sloga
21.11.2021 13:00 Jedinstvo : Teleoptik
21.11.2021 13:00 Timočanin : Meševo
21.11.2021 13:00 OFK Brzi Brod : GFK Jagodina
21.11.2021 13:00 Vlasina : Dinamo
21.11.2021 13:00 Radnički (P) : Budućnost (P)
21.11.2021 13:00 Hajduk Veljko : Pčinja
21.11.2021 11:00 Radnički (S) : Trayal
21.11.2021 13:00 Mladost : Borac
21.11.2021 13:00 Vojvodina 1928 : Naftagas
21.11.2021 13:00 Polet : Sloboda
21.11.2021 13:00 Crvena zvezda (RS) : Omladinac FAM
21.11.2021 10:00 Index : Budućnost
21.11.2021 13:00 Donji Srem : Veternik
21.11.2021 13:00 Preporod : Stanišić
21.11.2021 13:00 Njegoš : Vojvodina (BG)
21.11.2021 13:00 Hercegovac : OFK Mladost APA
21.11.2021 13:00 Mladost (BP) : Mladost (T)
21.11.2021 10:00 Torlak : Kosmaj
21.11.2021 13:00 Crvena zvezda (MML) : Zuce 2019
21.11.2021 13:00 BSK 1925 : OFK Mladenovac
21.11.2021 13:00 OFK Napredak : Rudar 2001
21.11.2021 13:00 Mladi borac : Morava
21.11.2021 13:00 Đerdap : Karađorđe
21.11.2021 13:00 OFK Mihajlovac : Pomoravlje 1946
21.11.2021 13:00 Bukovik : OFK Napredak 1929
21.11.2021 13:00 Aluminjum : Delijski Vis
21.11.2021 13:00 Mladost (B) : Mladost (M)
21.11.2021 13:00 Rudar : Car Konstantin
21.11.2021 13:00 Malošište : OFK Niš
21.11.2021 13:00 Orljane : Pukovac
21.11.2021 13:00 Naša krila 1936 : Morava
21.11.2021 13:00 Žitorađa : OFK Alakince
21.11.2021 13:00 Svetlost : Jedinstvo
21.11.2021 13:00 Čekmin : Nebeski Andjeli
21.11.2021 13:00 Plantaža : Vranjska Banja
21.11.2021 13:00 Jablanica : Radan
21.11.2021 13:00 Sloga (M) : Župa
21.11.2021 13:00 Jedinstvo (M) : SFS Borac
21.11.2021 13:00 Levač : Kušiljevo
21.11.2021 13:00 OFK Lugomir : Juhor
21.11.2021 13:00 Gradina : Sloga (D)
21.11.2021 11:00 Tanasko Rajić : Jedinstvo (P)
21.11.2021 13:00 Lužnica : OFK 019
21.11.2021 13:00 OFK Slatina : OFK Knjaz
21.11.2021 11:00 Sloga : Zvezda
21.11.2021 13:00 Rusin : Radnički (S)
21.11.2021 13:00 Borac 46 : Polet
21.11.2021 13:00 Radnički 1918 : Budućnost (P)
21.11.2021 13:00 Lipar : Bratstvo 2019
21.11.2021 13:00 Petrovaradin : Bačka 1923
21.11.2021 13:00 Tatra : Šajkaš 1908
21.11.2021 13:00 Jugović : Fruškogorski partizan
21.11.2021 13:00 ŽSK : OFK Futog
21.11.2021 13:00 TSK : Dinamo
21.11.2021 13:00 Stari Tamiš : Budućnost (A)
21.11.2021 13:00 Sloga (BNS) : Dolovo
21.11.2021 13:00 Hajdučica : Dolina
21.11.2021 13:00 Potporanj : Crvena zvezda
21.11.2021 13:00 Jugoslavija : Vulturul
21.11.2021 13:00 Spartak 1911 : Strela
21.11.2021 13:00 Sremac (V) : Napredak
21.11.2021 13:00 Sremac (Deč) : Sloga
21.11.2021 13:00 Hajduk : Radnički
21.11.2021 13:00 Jadran : Fruškogorac
21.11.2021 13:00 Borac (K) : Partizan
21.11.2021 13:00 Ljukovo : GFK Sloven
21.11.2021 13:00 Bačka : OFK Vrbas
21.11.2021 13:00 Obilić (Z) : Budućnost
21.11.2021 13:00 Sutjeska : AFK
21.11.2021 13:00 SASK : Bačinac
21.11.2021 13:00 Železničar Kusadak : Osipaonica
21.11.2021 13:00 Jedinstvo : Sloga
21.11.2021 13:00 Mladi radnik 1940 : Glavaš
21.11.2021 13:00 Polet : Jasenica 2017
21.11.2021 13:00 Jasenica : Mladi rudar 1954
21.11.2021 13:00 Omladinac (D.R.) : Prvi srpski ustanak
21.11.2021 13:00 Banja 1957 : Trnava
21.11.2021 13:00 Marjan : ŽSK
21.11.2021 13:00 Sloga (M) : Lokomotiva
21.11.2021 13:00 Sloga (Z) : Šumadinac 1913
21.11.2021 13:00 Vinča : BSK
21.11.2021 13:00 Plaskovac : Badnjevac
21.11.2021 13:00 Borac : Palilula
21.11.2021 13:00 Moravac : Rad
21.11.2021 13:00 Toplica : Jastrebac
21.11.2021 13:00 Baličevac : Pobeda
21.11.2021 13:00 Naisus 1977 : Radnički 1924
21.11.2021 13:00 Radnički 1947 : Polet
21.11.2021 13:30 Osnić : FSU Kraljevica
21.11.2021 13:30 Radnički 1946 : OFK Rtanj
21.11.2021 13:30 Velika Jasikova : Rudar (P)
21.11.2021 13:30 Sloga : Graničar
21.11.2021 13:30 Šljivar : Midžor
21.11.2021 13:00 Vinogradar : Bošnjane
21.11.2021 13:00 FUD : Kupci
21.11.2021 13:00 Jastrebac (VŠ) : Mačkovac
21.11.2021 13:00 13. April : Parunovac
21.11.2021 13:00 Sebečevac : Mladost (T)
21.11.2021 13:00 Sloga (Ć) : Rubin
21.11.2021 13:00 Javor : Budućnost (Đ)
21.11.2021 13:00 Juhor (G) : Budućnost (M)
21.11.2021 13:00 Dragocvet : Partizan (M)
21.11.2021 13:00 Sloga : Mladost
21.11.2021 13:00 Morava : Moravac 2015
21.11.2021 13:00 OFK Juhor 2016 : Rudar (SR)
21.11.2021 13:00 GFK Tabane : Rudar (St)
21.11.2021 13:00 Napredak : Mladi Borac
21.11.2021 13:00 Budućnost (V) : Napredak 1936
21.11.2021 13:00 Sloga (L) : Borac (K)
21.11.2021 13:00 Šapine : Obilić
21.11.2021 13:00 Rudar (Kr) : Zvižd
21.11.2021 13:00 Krilaš : Mladost (R)
21.11.2021 13:00 Borac (Ž) : Železničar
21.11.2021 13:00 Šumadija 1934 : Borac (D)
21.11.2021 13:00 Pobeda 1926 : Mladost (P)
21.11.2021 13:00 Kutlovo : Srbija
21.11.2021 13:00 Zastava : Maršić
21.11.2021 13:00 Slavija : Kolonija
21.11.2021 13:00 Košutnjak : Sloga (D)
21.11.2021 13:00 ZSK : Dimitrije Tucović
21.11.2021 13:00 Mladost (D) : Toplica
21.11.2021 11:00 Kačer : Trlić
21.11.2021 13:00 Banjani : OFK Brđanac
21.11.2021 11:00 Proleter : Iskra
21.11.2021 13:00 OFK Osečina : Žabari
21.11.2021 13:00 Morava : Mladost
21.11.2021 13:00 Palilulac : Vulkan 1963
21.11.2021 13:00 Čegar 1946 : Radnički 1936
21.11.2021 13:00 Sloboda : Planinac 1933
21.11.2021 13:00 Stevan Nešticki : Radnički 2020
21.11.2021 13:00 Crvena zastava : Proleter
21.11.2021 13:00 Čegar 2013 : Omladinac
21.11.2021 13:30 Dragačevo : Jedinstvo
21.11.2021 13:30 Morava : Voćar
21.11.2021 13:30 Prilike : Gorušica
21.11.2021 13:30 Orlovac 1932 : Mladost
21.11.2021 13:30 Šumadija : Napredak
21.11.2021 13:30 Jedinstvo (GG) : Ozrem
21.11.2021 13:30 Zadrugar : Donja Vrbava
21.11.2021 11:00 Proleter : Tavnik
21.11.2021 14:00 Novi Pazar 1928 : Zvezda
21.11.2021 14:00 Ibar : OFK Progorelica
21.11.2021 14:00 Budućnost : Ribnica
21.11.2021 14:00 Jedinstvo 2017 : Radnik
21.11.2021 14:00 Napredak : OFK Ras
21.11.2021 14:00 Mataruge : Mladost (V)
21.11.2021 13:00 Jedinstvo (MZ) : Rudar
21.11.2021 13:00 Sloga : Hajduk Stanko
21.11.2021 13:00 Jedinstvo (Š) : Cer
21.11.2021 13:00 Radnički (Kl) : Drina
21.11.2021 11:00 Vidojevica : Gučevo 1929
21.11.2021 13:00 Milan Orlić : Karađorđe
21.11.2021 13:00 Radnički (Ko) : Majur
21.11.2021 13:00 Podrinje : Lipolist
21.11.2021 13:00 Radnički 2021 : Lugina
21.11.2021 13:00 Pavlovac : Čelik
21.11.2021 13:00 BSK Bujanovac : Mladost (B)
21.11.2021 13:00 Vihor : Levosoje
21.11.2021 Akademija 10 : Dobrič
21.11.2021 Polet : Omladinac
21.11.2021 Jug Bogdan : Spartak
21.11.2021 Kosovac : Jastrebac
21.11.2021 NS Tatko : Partizanski put
21.11.2021 OFK Kosanica : Borac
21.11.2021 11:00 Dračić 2018 : Mali korak
21.11.2021 11:00 Popadić : Milenko Pavlović
21.11.2021 11:00 Rakac Stave : Jadar 2013
21.11.2021 11:00 Kotešica : Stari drugari
21.11.2021 11:00 Kolubara 2 : OFK Povlen
21.11.2021 10:00 Tešnjar : Polet
21.11.2021 13:00 Polet 57 : Kamenorezac 76
21.11.2021 13:00 Borac : Omladinac
21.11.2021 13:00 Velika Drenova : Jezero 2017
21.11.2021 13:00 Mladost : 14. Oktobar
21.11.2021 13:00 Šarbane : OFK Paljuvi
21.11.2021 13:00 Tvrdojevac : Čučuge
21.11.2021 13:00 Ratkovac : Joševa
21.11.2021 13:00 Sovljak : Crvena Jabuka
21.11.2021 13:00 Jedinstvo (M) : Mladost (V)
21.11.2021 13:00 Nepričava : Pepeljevac
21.11.2021 13:00 Polet (T) : Polet (DL)
21.11.2021 13:00 Pambukovica : Omladinac (K)
21.11.2021 13:00 Jelav : Luk
21.11.2021 13:00 Prva Iskra : Antimon
21.11.2021 13:00 Studenac : TE Gučevo
21.11.2021 13:00 Mladost (DB) : Sloga
21.11.2021 13:00 7. Juli : Jadar 1961
21.11.2021 13:00 Vinorača : GFK Strelište
21.11.2021 13:00 Trnava : Mladost (G)
21.11.2021 13:00 Osaonica : Sinđelić 1934
21.11.2021 13:00 Mladost (T) : Mladost (D)
21.11.2021 13:00 Vinogradar : Morava
21.11.2021 13:00 Bratstvo : Šantarovac
21.11.2021 13:00 Mladi borac : Budućnost (Z)
21.11.2021 13:00 Napredak : Gorki
21.11.2021 13:00 Omladinac : Petlovača
21.11.2021 13:00 Torpedo : Duško
21.11.2021 13:00 Sloga : Budućnost (PD)
21.11.2021 13:00 Stojan Lazarac : Sloboda
21.11.2021 13:30 Mineral 2015 : Gruža
21.11.2021 13:30 Omladinac : Jedinstvo (G)
21.11.2021 13:30 Apolon 2018 : Borac
21.11.2021 11:00 Studen Vitez : Granit
21.11.2021 13:30 Lazac : Braća Vuković
21.11.2021 11:00 Miločajac : Jedinstvo (D)
21.11.2021 13:30 Kraljevo Hajduk : Popovići Vrnjci
21.11.2021 13:00 Sloga (M) : Vlašić
21.11.2021 13:00 Pričinović : Dumača
21.11.2021 13:00 Dobrava Žabar 2020 : OFK Letnjikovac 1983
21.11.2021 13:00 Trešnjevka : Jevremovac
21.11.2021 13:00 Vojvoda Stepa Stepanović : Dobrava
21.11.2021 13:00 Šipurske livade : Sloga (K)
21.11.2021 13:00 Mrovska : Mladost (PP)
21.11.2021 13:00 Mladi Borac : Sloga 1932
21.11.2021 13:00 Napredak 1934 : Dizel
21.11.2021 13:00 BSK 1931 : Stig 1955
21.11.2021 13:00 Beli Orao : Napredak (B)
21.11.2021 13:00 Batovac : Barič
21.11.2021 13:00 Ljubičevo : Mlava (B)
21.11.2021 13:00 Jedinstvo (S) : Soko
21.11.2021 13:00 Rade Milošević : Integral
21.11.2021 13:00 Napredak (S) : Zadrugar 1947
21.11.2021 13:00 Sloga 1945 : Manastirica
21.11.2021 13:00 Pobeda 1953 : Trgovački
21.11.2021 10:00 Crvena zvezda : Rutevac
21.11.2021 13:00 Borac : Škriljac
21.11.2021 10:00 Napredak 2012 : Sloga
21.11.2021 13:00 Naupare : Padež
21.11.2021 13:00 Bukovica : Zmajevac
21.11.2021 13:00 Borac : Modrica
21.11.2021 13:00 Mudrakovac : Polet
21.11.2021 11:00 Dedina : Žabare
21.11.2021 11:00 Konjuh : Rasina
21.11.2021 13:00 Borac : Obilić
21.11.2021 10:00 Moskva : Sloga
21.11.2021 13:00 OFK Hajduk : Vinogradar
21.11.2021 13:00 Susek : Čenej
21.11.2021 13:00 OFK Sirig : Miletić
21.11.2021 13:00 Hajduk (Č) : Bačka
21.11.2021 13:00 Titel : Hajduk (G)
21.11.2021 13:00 Ram : Borac 2016
21.11.2021 13:00 Mirko Tomić : Dunavac 1929
21.11.2021 13:00 Sloga TOP : Baštovan 2015
21.11.2021 13:00 Pek : Mladost 1970
21.11.2021 13:00 Polet : Radnički
21.11.2021 13:00 Kumane : Stiški Kurjak
21.11.2021 10:00 Vukovac 98 : Bliznak-Medveđica
21.11.2021 10:00 Mlava (R) : Sloga (J)
21.11.2021 10:00 Junkovac : Gornja Trnava 1938
21.11.2021 10:00 Budućnost (B) : Budućnost MI
21.11.2021 13:00 Šumadinac : Radoje Domanović
21.11.2021 10:00 OFK Varna : Roma-Odžino selo
21.11.2021 10:00 Napredak : Proleter
21.11.2021 10:00 Mišar : Mladost Slatina
21.11.2021 10:00 Zablaće : Galeb
21.11.2021 10:00 Borac BTG : Rankovac
21.11.2021 10:00 Sava : Bojić
21.11.2021 10:00 Rudar : Korman
21.11.2021 10:00 Jedinstvo : Mladost Svileuva
21.11.2021 13:00 Omarska : Sloga
21.11.2021 17:30 Bokelj : Mladost
21.11.2021 17:30 Jedinstvo : Igalo
21.11.2021 17:30 Grbalj : OFK Titograd
21.11.2021 17:30 Cetinje : Arsenal
21.11.2021 17:30 Berane : Kom
21.11.2021 00:00 Atletico Madrid : Osasuna
21.11.2021 00:00 Barcelona : Espanyol
21.11.2021 00:00 Celta Vigo : Villarreal
21.11.2021 00:00 Getafe : Cadiz
21.11.2021 00:00 Granada : Real Madrid
21.11.2021 00:00 Levante : Athletic Bilbao
21.11.2021 00:00 Real Sociedad : Valencia
21.11.2021 00:00 Sevilla : Alaves
21.11.2021 00:00 Rayo Vallecano : Mallorca
21.11.2021 00:00 Elche : Real Betis
21.11.2021 Mašinac : Crvena zvezda
21.11.2021 Vojvodina : Sloga
21.11.2021 ŽFU Zvezda B 2018 : Spartak
21.11.2021 TSC : Požarevac
21.11.2021 13:30 Železničar : Šumadija 1903
21.11.2021 13:30 Zlatibor : Sunrise Šabac
21.11.2021 13:30 Radnički (V) : Mladost (L)
21.11.2021 13:30 Jedinstvo : Mladi radnik 1926
21.11.2021 13:30 Loznica : GFK Sloboda
21.11.2021 13:30 Metalac (GM) : Novi Pazar
21.11.2021 13:30 Sloga (P) : Borac 1926
21.11.2021 13:30 Javor : Sloga (K)
21.11.2021 10:00 Radnički (K) : Jedinstvo Putevi
21.11.2021 10:00 Budućnost Krušik 2014 : Takovo
21.11.2021 10:00 Budućnost (A) : Novi Pazar
21.11.2021 10:00 Karađorđe : OFK Senjak
21.11.2021 11:00 Apolon 4 : Šumadija 1903
21.11.2021 11:00 Mačva : Sunrise Šabac
21.11.2021 11:00 Radnički (V) : Radnički 1923
21.11.2021 11:00 Jedinstvo : Apolon 2018
21.11.2021 11:00 Loznica : GFK Sloboda
21.11.2021 11:00 Metalac (GM) : Novi Pazar
21.11.2021 11:00 Savacijum : Borac 1926
21.11.2021 11:00 Javor : Sloga (K)
21.11.2021 10:00 Apolon 4 : Šumadija 1903
21.11.2021 10:00 Sloga (K) : AF AS Novi Pazar
21.11.2021 10:00 Rudar (KM) : Kiker
21.11.2021 10:00 Radnički 1923 : Apolon 2018
21.11.2021 10:00 Sport Klub 99 : Kosmet
21.11.2021 10:00 Bane 1931 : Novi Pazar
21.11.2021 10:00 Pazar Juniors : Sušica
21.11.2021 10:00 Bubamara : Jedinstvo 2017
21.11.2021 10:00 Sloga (BB) : Polimlje
21.11.2021 10:00 ARES 2015 : Gaučosi
21.11.2021 10:00 Borac 1926 : Zlatibor
21.11.2021 10:00 FAP : Metalac
21.11.2021 10:00 Jedinstvo Putevi : Sloga (P)
21.11.2021 10:00 Mladost (L) : Sloboda (Č)
21.11.2021 10:00 Spartak 1976 : Takovo
21.11.2021 10:00 Javor Matis : GFK Sloboda
21.11.2021 10:00 Plana : Jasenica 2017
21.11.2021 10:00 OPK Rudar 1933 : VGSK
21.11.2021 10:00 Sloga 33 : AF Đokić
21.11.2021 10:00 Smederevo 1924 : Šumadija
21.11.2021 10:00 Petlić SD 2006 : Mladi radnik 1926
21.11.2021 10:00 Cepelin 026 : Soko 2015
21.11.2021 10:00 Zvižd : AF Duljaj
21.11.2021 10:00 Železničar : RSK
21.11.2021 10:00 Budućnost Krušik 014 : Omladinac
21.11.2021 10:00 Zadrugar : OFK Divci
21.11.2021 10:00 OFK Senjak : Radnički (V)
21.11.2021 10:00 OFK Osečina : POFK Železničar
21.11.2021 10:00 Tešnjar Stari Grad : Pambukovica
21.11.2021 10:00 Vojvode : Jedinstvo (Ub)

Rukomet

21.11.2021 Grand Zvezda : Junior
21.11.2021 Studentski grad : Kosmaj
21.11.2021 Radnički : ORK Beograd