01.04
18:30
Kolubara
Mladost
2
2
|
01.04.2022 18:30 | Kolubara | 2 : 2 | Mladost | |||||
01.04
16:15
Novi Pazar
Napredak
1
0
|
01.04.2022 16:15 | Novi Pazar | 1 : 0 | Napredak |
01.04
15:30
Bliznak-Medveđica
Homoljac
0
6
|
01.04.2022 15:30 | Bliznak-Medveđica | 0 : 6 | Homoljac |
01.04
18:00
Velež
Široki Brijeg
1
0
|
01.04.2022 18:00 | Velež | 1 : 0 | Široki Brijeg |
01.04
20:45
Hull City
Huddersfield Town
0
1
|
01.04.2022 20:45 | Hull City | 0 : 1 | Huddersfield Town |
01.04
20:30
Union Berlin
Köln
1
0
|
01.04.2022 20:30 | Union Berlin | 1 : 0 | Köln |
01.04
13:00
Zemun
Kolubara
1
3
|
01.04.2022 13:00 | Zemun | 1 : 3 | Kolubara |
01.04
11:00
Radnički
Sinđelić
2
2
|
01.04.2022 11:00 | Radnički | 2 : 2 | Sinđelić |
01.04
Timočanin
GFK Jagodina
0
1
|
01.04.2022 | Timočanin | 0 : 1 | GFK Jagodina | |||||
01.04
Radnički 2
SFS Borac
6
2
|
01.04.2022 | Radnički 2 | 6 : 2 | SFS Borac | |||||
01.04
Radnički (P)
GFK Dubočica
3
2
|
01.04.2022 | Radnički (P) | 3 : 2 | GFK Dubočica |
01.04
17:00
Voždovac
IMT
8
0
|
01.04.2022 17:00 | Voždovac | 8 : 0 | IMT |
01.04
20:30
Bayern
Crvena zvezda
82
57
|
01.04.2022 20:30 | Bayern | 82 : 57 | Crvena zvezda | |||||
01.04
19:30
Anadolu Efes
Alba Berlin
87
77
|
01.04.2022 19:30 | Anadolu Efes | 87 : 77 | Alba Berlin | |||||
01.04
20:00
Olympiacos
Barcelona
73
66
|
01.04.2022 20:00 | Olympiacos | 73 : 66 | Barcelona | |||||
01.04
20:30
Baskonia
Žalgiris Kaunas
96
79
|
01.04.2022 20:30 | Baskonia | 96 : 79 | Žalgiris Kaunas |
01.04
18:00
Cibona
Igokea m:tel
77
82
|
01.04.2022 18:00 | Cibona | 77 : 82 | Igokea m:tel |
01.04
19:00
Radnički 1950
M015
25
18
|
01.04.2022 19:00 | Radnički 1950 | 25 : 18 | M015 | |||||
01.04
17:00
Požarevac
Loznica
19
15
|
01.04.2022 17:00 | Požarevac | 19 : 15 | Loznica |
01.04
20:00
Svilajnac
Crnokosa
27
15
|
01.04.2022 20:00 | Svilajnac | 27 : 15 | Crnokosa |
01.04
20:30
Dimitrovgrad
Mladost Vesna
86
88
|
01.04.2022 20:30 | Dimitrovgrad | 86 : 88 | Mladost Vesna |
01.04
20:00
Podrinje
Srem
71
94
|
01.04.2022 20:00 | Podrinje | 71 : 94 | Srem | |||||
01.04
21:00
Nova Pazova
Velika Kikinda
91
72
|
01.04.2022 21:00 | Nova Pazova | 91 : 72 | Velika Kikinda |
01.04
20:45
Opovo 99
Dinamo
13
17
|
01.04.2022 20:45 | Opovo 99 | 13 : 17 | Dinamo |
01.04
20:30
Stari Ras
Sloga (B)
88
79
|
01.04.2022 20:30 | Stari Ras | 88 : 79 | Sloga (B) |
01.04
14:30
Šumadija 2017
Zicer
24
0
|
01.04.2022 14:30 | Šumadija 2017 | 24 : 0 | Zicer |
01.04
20:00
Bavanište
Proleter
1
3
|
01.04.2022 20:00 | Bavanište | 1 : 3 | Proleter |
01.04
17:00
Borac (S)
Jedinstvo
3
1
|
01.04.2022 17:00 | Borac (S) | 3 : 1 | Jedinstvo |
01.04
19:00
Banat
Užice
3
2
|
01.04.2022 19:00 | Banat | 3 : 2 | Užice | |||||
01.04
20:00
Vojvodina 2
Železničar
3
0
|
01.04.2022 20:00 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Železničar |
01.04
21:00
NS Volej Team
Ruma
3
0
|
01.04.2022 21:00 | NS Volej Team | 3 : 0 | Ruma | |||||
01.04
21:00
Kikinda 0230
Mladost 1979
3
2
|
01.04.2022 21:00 | Kikinda 0230 | 3 : 2 | Mladost 1979 |
01.04
19:00
Banatski Karlovac
Vojvoda Stepa
39
33
|
01.04.2022 19:00 | Banatski Karlovac | 39 : 33 | Vojvoda Stepa | |||||
01.04
19:00
Radnički 1958
Hercegovac
31
31
|
01.04.2022 19:00 | Radnički 1958 | 31 : 31 | Hercegovac |
01.04
20:30
Šamot 65 2
Arilje
38
12
|
01.04.2022 20:30 | Šamot 65 2 | 38 : 12 | Arilje | |||||
01.04
21:00
Užice
Ub 2
28
36
|
01.04.2022 21:00 | Užice | 28 : 36 | Ub 2 |
01.04
21:00
Jagodina 2
Bane
27
28
|
01.04.2022 21:00 | Jagodina 2 | 27 : 28 | Bane |
01.04
15:30
Mladenovac
Rakovica
34
35
|
01.04.2022 15:30 | Mladenovac | 34 : 35 | Rakovica | |||||
01.04
15:30
Novi Beograd
RSU Akademija Lečić
36
23
|
01.04.2022 15:30 | Novi Beograd | 36 : 23 | RSU Akademija Lečić | |||||
01.04
15:30
BASK Soko
Beograd
30
30
|
01.04.2022 15:30 | BASK Soko | 30 : 30 | Beograd | |||||
01.04
15:30
Rekreativo
Crvena zvezda 2
34
32
|
01.04.2022 15:30 | Rekreativo | 34 : 32 | Crvena zvezda 2 | |||||
01.04
15:30
SU Lavovi
Radnički
27
24
|
01.04.2022 15:30 | SU Lavovi | 27 : 24 | Radnički | |||||
01.04
15:30
Studentski grad
Partizan 2
37
36
|
01.04.2022 15:30 | Studentski grad | 37 : 36 | Partizan 2 |
01.04
15:30
Gučevo
Kolubara 2
32
36
|
01.04.2022 15:30 | Gučevo | 32 : 36 | Kolubara 2 |
01.04
20:00
Jugović 2
Srem (SM)
0
10
|
01.04.2022 20:00 | Jugović 2 | 0 : 10 | Srem (SM) |
01.04
19:00
Vojvodina
Metaloplastika
28
29
|
01.04.2022 19:00 | Vojvodina | 28 : 29 | Metaloplastika |
01.04
19:30
RSU Feniks
Aleksinac
35
25
|
01.04.2022 19:30 | RSU Feniks | 35 : 25 | Aleksinac |
01.04
18:00
Rtanj
Bor - RTB 2
30
37
|
01.04.2022 18:00 | Rtanj | 30 : 37 | Bor - RTB 2 |
01.04
15:30
Kosmaj
SU Hazena
29
35
|
01.04.2022 15:30 | Kosmaj | 29 : 35 | SU Hazena | |||||
01.04
15:30
ORK Beograd
Grand Zvezda
43
27
|
01.04.2022 15:30 | ORK Beograd | 43 : 27 | Grand Zvezda | |||||
01.04
15:30
Radnički
Studentski grad
24
33
|
01.04.2022 15:30 | Radnički | 24 : 33 | Studentski grad |
01.04
19:00
Železničar
Naisa
31
28
|
01.04.2022 19:00 | Železničar | 31 : 28 | Naisa |
01.04
21:00
Forum
Leteći Holandjanin
1
0
|
01.04.2022 21:00 | Forum | 1 : 0 | Leteći Holandjanin |
01.04
20:00
Ozren
Pirot
7
2
|
01.04.2022 20:00 | Ozren | 7 : 2 | Pirot |
01.04
21:15
Šljivići
Sjenica
3
3
|
01.04.2022 21:15 | Šljivići | 3 : 3 | Sjenica |
01.04
20:00
Karađorđe 2015
Aranđelovac
4
5
|
01.04.2022 20:00 | Karađorđe 2015 | 4 : 5 | Aranđelovac | |||||
01.04
22:00
Flash
Bezbednost 192
4
2
|
01.04.2022 22:00 | Flash | 4 : 2 | Bezbednost 192 |
01.04
14:00
Bor
Brđanka
5
6
|
01.04.2022 14:00 | Bor | 5 : 6 | Brđanka | |||||
01.04
20:00
Timok 2013
Jagodina
3
4
|
01.04.2022 20:00 | Timok 2013 | 3 : 4 | Jagodina |