XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
654 utakmica za dan Nedelja, 3 April 2022


Fudbal

03.04
16:00
Borac (Š)
Hajduk 1912
1
5
03.04.2022 16:00 1 : 5
03.04
16:00
Zvezdara
BASK
0
0
03.04.2022 16:00 0 : 0
03.04
11:00
Radni─Źki (S)
GFK Jagodina
4
2
03.04.2022 11:00 4 : 2
03.04
16:00
Hajduk Veljko
Rembas
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
Vlasina
OFK Brzi Brod
5
0
03.04.2022 16:00 5 : 0
03.04
16:00
Borac
Jedinstvo (V)
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Crvena zvezda (RS)
Vojvodina 1928
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Polet
Proleter
2
1
03.04.2022 16:00 2 : 1
03.04
16:00
Jedinstvo
Sloga (T)
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Ba─Źka (P)
OFK Mladost APA
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
Mladost (T)
Vojvodina (BG)
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Zvezda
Komgrap
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Kosmaj
BSK 1925
3
3
03.04.2022 16:00 3 : 3
03.04
16:00
PKB
Zuce 2019
0
1
03.04.2022 16:00
PKB
0 : 1
03.04
15:30
Polet
Go─Ź
2
0
03.04.2022 15:30 2 : 0
03.04
15:30
Kori─çani
Šumadija (T)
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Sloboda
Gru┼ża
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Jošanica
Kara─Ĺor─Ĺe
7
1
03.04.2022 15:30 7 : 1
03.04
15:30
Polimlje
Savinac
4
1
03.04.2022 15:30 4 : 1
03.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Omladinac
7
0
03.04.2022 11:00 7 : 0
03.04
15:30
Jedinstvo (K)
Prijevor
2
0
03.04.2022 15:30 2 : 0
03.04
15:30
Polet (T)
Sloboda
0
3
03.04.2022 15:30 0 : 3
03.04
15:30
Zlatar
Polet (LJ)
0
2
03.04.2022 15:30 0 : 2
03.04
15:30
OFK Divci
Budućnost Krušik 2014
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Borac
Cer
2
1
03.04.2022 15:30 2 : 1
Cer
03.04
15:30
Vrelo Sport
Mladost
4
1
03.04.2022 15:30 4 : 1
03.04
11:00
Zadrugar
Jedinstvo Vladimirci 1924
2
1
03.04.2022 11:00 2 : 1
03.04
15:30
OFK Napredak
Sloga (B)
2
0
03.04.2022 15:30 2 : 0
03.04
15:30
Grizli ML
Mladi borac
4
1
03.04.2022 15:30 4 : 1
03.04
15:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Sloga 33
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
16:00
Aluminijum
Jedinstvo (GM)
3
2
03.04.2022 16:00 3 : 2
03.04
16:00
Bukovik
Mladost (B)
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
OFK Napredak 1929
Malošište
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Delijski Vis
Orljane
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
Mladost (M)
Naša krila 1936
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
11:00
Car Konstantin
Morava
3
2
03.04.2022 11:00 3 : 2
03.04
16:00
OFK Niš
Pukovac
2
3
03.04.2022 16:00 2 : 3
03.04
16:00
Svetlost
Pusta Reka
1
3
03.04.2022 16:00 1 : 3
03.04
16:00
┼Żitora─Ĺa
Moravac Orion
4
1
03.04.2022 16:00 4 : 1
03.04
16:00
Jedinstvo
Planta┼ża
4
2
03.04.2022 16:00 4 : 2
03.04
16:00
Trnovac
Radan
0
0
03.04.2022 16:00 0 : 0
03.04
16:00
Jedinstvo (M)
┼Żupa
3
3
03.04.2022 16:00 3 : 3
03.04
16:00
Sloga (M)
Leva─Ź
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
11:00
SFS Borac
Trstenik PPT
4
0
03.04.2022 11:00 4 : 0
03.04
16:00
Kušiljevo
Sloga (D)
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Juhor
Orlovi
1
2
03.04.2022 16:00 1 : 2
03.04
16:00
OFK Slatina
Jedinstvo (P)
4
2
03.04.2022 16:00 4 : 2
03.04
11:00
Tanasko Raji─ç
Brodoremont
6
0
03.04.2022 11:00 6 : 0
03.04
16:00
OFK 019
BSK
2
2
03.04.2022 16:00 2 : 2
BSK
03.04
16:00
Budu─çnost (M)
Budu─çnost (P)
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
Lipar
Polet
4
3
03.04.2022 16:00 4 : 3
03.04
16:00
Radni─Źki 1918
Borac (BG)
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
17:00
Ba─Źka 1923
Fruškogorac
1
3
03.04.2022 17:00 1 : 3
03.04
17:00
Dinamo
Jedinstvo
1
0
03.04.2022 17:00 1 : 0
03.04
17:00
TSK
OFK Futog
1
2
03.04.2022 17:00
TSK
1 : 2
03.04
17:00
Jugovi─ç
Petrovaradin
2
1
03.04.2022 17:00 2 : 1
03.04
16:00
Partizan (G)
Vulturul
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Spartak 1911
Budu─çnost (A)
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Jugoslavija
Radni─Źki (K)
2
2
03.04.2022 16:00 2 : 2
03.04
16:00
Potporanj
Stari Tamiš
2
1
03.04.2022 16:00 2 : 1
03.04
16:00
Hajdu─Źica
Sloga (BNS)
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Budu─çnost
OFK Vrbas
0
4
03.04.2022 16:00 0 : 4
03.04
16:00
Sutjeska
Iskra
4
2
03.04.2022 16:00 4 : 2
03.04
16:00
Jadran
─Éur─Ĺin
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Obili─ç (Z)
Ba─Źka
4
2
03.04.2022 16:00 4 : 2
03.04
15:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Jedinstvo
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
03.04
15:30
SASK
Mladi radnik 1940
2
1
03.04.2022 15:30 2 : 1
03.04
15:30
Radnik
Polet
0
2
03.04.2022 15:30 0 : 2
03.04
15:30
Sloga
Petli─ç SD 026
0
2
03.04.2022 15:30 0 : 2
03.04
15:30
Glavaš
Borac 1932
1
3
03.04.2022 15:30 1 : 3
03.04
15:30
Podunavac
Jasenica 2017
0
1
03.04.2022 15:30 0 : 1
03.04
15:30
Mladi rudar 1954
BSK
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
BSK
03.04
15:30
Badnjevac
Šumadinac 1913
0
2
03.04.2022 15:30 0 : 2
03.04
15:30
Plaskovac
Lokomotiva
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Vin─Źa
┼ŻSK
2
0
03.04.2022 15:30 2 : 0
03.04
15:30
Sloga (M)
Prvi srpski ustanak
5
0
03.04.2022 15:30 5 : 0
03.04
15:30
Marjan
Jasenica
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
15:30
Banja 1957
Omladinac (D.R.)
3
2
03.04.2022 15:30 3 : 2
03.04
16:00
Polet
Umac
4
3
03.04.2022 16:00 4 : 3
03.04
11:00
Donja Lomnica
Jedinstvo (G)
2
1
03.04.2022 11:00 2 : 1
03.04
16:00
Progres
OFK Brza
6
2
03.04.2022 16:00 6 : 2
03.04
16:00
Vu─Źje
Kumarevo 65
5
0
03.04.2022 16:00 5 : 0
03.04
16:00
Mladost
Zlo─çudovo
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
Veliko Trnjane
Sloboda
2
2
03.04.2022 16:00 2 : 2
03.04
16:00
BSK
Mladost 1959
3
4
03.04.2022 16:00
BSK
3 : 4
03.04
16:00
OFK Morava
Mladi borac
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Bobište
Sloga
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Real
Moravac
6
0
03.04.2022 16:00 6 : 0
03.04
16:00
Jedinstvo (B)
┼Żelezni─Źar
6
0
03.04.2022 16:00 6 : 0
03.04
16:00
Radni─Źki 1924
Borac
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Polet
Pobeda
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Radni─Źki 1947
Rad
2
4
03.04.2022 16:00 2 : 4
Rad
03.04
16:00
Bali─Źevac
Moravac
0
2
03.04.2022 16:00 0 : 2
03.04
Trebi─Ź
Osni─ç
4
0
03.04.2022 4 : 0
03.04
Kosovo
Grani─Źar
0
1
03.04.2022 0 : 1
03.04
Šljivar
OFK Rtanj
1
4
03.04.2022 1 : 4
03.04
Sloga
Hajduk
1
1
03.04.2022 1 : 1
03.04
Velika Jasikova
Radni─Źki 1946
0
3
03.04.2022 0 : 3
03.04
16:30
Parunovac
Vinogradar
0
0
03.04.2022 16:30 0 : 0
03.04
16:30
Mladost (T)
Trudbenik
2
4
03.04.2022 16:30 2 : 4
03.04
16:30
Rubin
Ma─Źkovac
0
1
03.04.2022 16:30 0 : 1
03.04
16:30
Temni─ç 1924
Gornji Stepoš
4
0
03.04.2022 16:30 4 : 0
03.04
16:30
Sloga (─ć)
Bošnjane
2
1
03.04.2022 16:30 2 : 1
03.04
16:30
Sebe─Źevac
Sloga (L)
0
0
03.04.2022 16:30 0 : 0
03.04
16:30
13. April
FUD
4
2
03.04.2022 16:30 4 : 2
FUD
03.04
16:30
Sloga (D)
Jastrebac (VŠ)
3
0
03.04.2022 16:30 3 : 0
03.04
15:30
Vojvodina (NM)
Mladost (L)
2
2
03.04.2022 15:30 2 : 2
03.04
15:30
Polet
Napredak
4
1
03.04.2022 15:30 4 : 1
03.04
15:30
ASK
Rusanda
0
0
03.04.2022 15:30
ASK
0 : 0
03.04
15:30
Borac
┼ŻFK Banat
0
2
03.04.2022 15:30 0 : 2
03.04
15:30
Banat
Krajina
4
1
03.04.2022 15:30 4 : 1
03.04
16:30
Juhor (G)
Kolare
0
0
03.04.2022 16:30 0 : 0
03.04
16:30
Javor
Dragocvet
3
1
03.04.2022 16:30 3 : 1
03.04
16:30
Budu─çnost (─É)
Morava
3
2
03.04.2022 16:30 3 : 2
03.04
16:30
Budu─çnost (M)
OFK Juhor 2016
3
0
03.04.2022 16:30 3 : 0
03.04
16:30
Partizan (M)
GFK Tabane
1
2
03.04.2022 16:30 1 : 2
03.04
16:30
Mladost
Napredak
1
1
03.04.2022 16:30 1 : 1
03.04
16:30
Moravac 2015
Mladi Borac
0
2
03.04.2022 16:30 0 : 2
03.04
15:30
Budu─çnost (V)
Omladinac (Š)
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Sirakovo
Rudar (Kr)
4
2
03.04.2022 15:30 4 : 2
03.04
15:30
Borac (K)
Krilaš
2
2
03.04.2022 15:30 2 : 2
03.04
15:30
Obili─ç
Borac (┼Ż)
2
3
03.04.2022 15:30 2 : 3
03.04
15:30
Vihor
┼Żelezni─Źar
0
4
03.04.2022 15:30 0 : 4
03.04
16:00
Pobeda
Dragoš
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
Gnjilan
Vladimir Durkovi─ç
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
Spartak
Sloboda
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
Budu─çnost (Z)
Mladost
2
1
03.04.2022 16:00 2 : 1
03.04
10:00
Radni─Źki (R)
Dimitrije Tucovi─ç
1
0
03.04.2022 10:00 1 : 0
03.04
16:00
Šumadija
OFK Budu─çnost
0
0
03.04.2022 16:00 0 : 0
03.04
16:00
Strelac
BSK 1926
4
0
03.04.2022 16:00 4 : 0
03.04
16:00
Lisovi─ç 1977
Omladinac
6
0
03.04.2022 16:00 6 : 0
03.04
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Rabrovac
3
0
03.04.2022 11:00 3 : 0
03.04
16:00
Zaklopa─Źa
Velika Krsna
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Pudarci
Podunavac
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Vr─Źin
Šumadija 1962
4
1
03.04.2022 16:00 4 : 1
03.04
16:00
SUF Kova─Źevac 1956
Dunavac
0
3
03.04.2022 16:00 0 : 3
03.04
16:00
SUF Dubona
Napredak
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
PKB Kovilovo
Umka
2
1
03.04.2022 16:00 2 : 1
03.04
16:00
Balkan Mirijevo
Heroj Polet
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Srem
Hajduk
0
4
03.04.2022 16:00 0 : 4
03.04
16:00
Posavac Tišma
Borac (O)
4
0
03.04.2022 16:00 4 : 0
03.04
16:00
Kolonija
Jedinstvo
0
3
03.04.2022 16:00 0 : 3
03.04
16:00
Slavija
Borac (D)
4
2
03.04.2022 16:00 4 : 2
03.04
16:00
Zastava
Šumadinac
4
2
03.04.2022 16:00 4 : 2
03.04
16:00
Kutlovo
Pobeda 1926
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
15:30
ZSK
Mladost (D)
0
3
03.04.2022 15:30
ZSK
0 : 3
03.04
15:30
Dimitrije Tucovi─ç
Ka─Źer
0
0
03.04.2022 15:30 0 : 0
03.04
15:30
Toplica
Proleter
2
3
03.04.2022 15:30 2 : 3
03.04
15:30
Trli─ç
┼Żabari
2
1
03.04.2022 15:30 2 : 1
03.04
16:00
Mladost
Proleter
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Omladinac
Radni─Źki 2020
0
2
03.04.2022 16:00 0 : 2
03.04
16:00
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Sloboda
Morava
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
─îegar 1946
Palilulac
1
2
03.04.2022 16:00 1 : 2
03.04
15:30
Morava
Draga─Źevo
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
03.04
15:30
Prilike
Spartak 1976
2
1
03.04.2022 15:30 2 : 1
03.04
15:30
Gorušica
Slatina
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
15:30
Vo─çar
Jedinstvo
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
15:30
Kej
Ov─Źar
1
1
03.04.2022 15:30
Kej
1 : 1
03.04
15:30
Zadrugar
Jedinstvo (GG)
2
3
03.04.2022 15:30 2 : 3
03.04
15:30
Donja Vrbava
Šumadija
2
1
03.04.2022 15:30 2 : 1
03.04
15:30
Rudar
Mladost
2
2
03.04.2022 15:30 2 : 2
03.04
15:30
Ozrem
Napredak
3
2
03.04.2022 15:30 3 : 2
03.04
16:00
Tavnik
OFK Ras
1
2
03.04.2022 16:00 1 : 2
03.04
16:00
Mataruge
Ribnica
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Napredak
OFK Progorelica
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Jedinstvo 2017
Zvezda
5
2
03.04.2022 16:00 5 : 2
03.04
16:00
Budu─çnost
Omladinac (NS)
3
4
03.04.2022 16:00 3 : 4
03.04
16:00
Ibar
Proleter
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Radni─Źki (Kl)
0
6
03.04.2022 16:00 0 : 6
03.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Vidojevica
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
Sloga
Milan Orli─ç
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Hajduk Stanko
Podrinje
0
0
03.04.2022 16:00 0 : 0
03.04
16:00
Drina
Majur
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
15:00
OFK Kotroman
Omladinac
0
2
03.04.2022 15:00 0 : 2
03.04
15:00
Bakionica
Plavi Tok
3
4
03.04.2022 15:00 3 : 4
03.04
15:00
Avijati─Źar Vranjani
Jedinstvo
2
0
03.04.2022 15:00 2 : 0
03.04
15:00
Je┼żevica
Polet
1
2
03.04.2022 15:00 1 : 2
03.04
15:00
Lazarica
─îajetina
1
0
03.04.2022 15:00 1 : 0
03.04
15:00
Crnokosa
Rampa
3
0
03.04.2022 15:00 3 : 0
03.04
15:00
Prvi partizan
Sloga
1
0
03.04.2022 15:00 1 : 0
03.04
15:00
Tara
Višesava
1
1
03.04.2022 15:00 1 : 1
03.04
15:30
Lugina
Levosoje
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
03.04
15:30
Mineralac
Mladost (B)
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
03.04
15:30
Vihor
FSU Ju┼żna pruga
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
03.04
15:30
BSK Bujanovac
Radni─Źki 2021
7
0
03.04.2022 15:30 7 : 0
03.04
15:00
Borac
Jastrebac
0
2
03.04.2022 15:00 0 : 2
03.04
15:00
OFK Kosanica
Spartak
5
0
03.04.2022 15:00 5 : 0
03.04
15:00
Kosovac
Akademija 10
3
1
03.04.2022 15:00 3 : 1
03.04
15:00
Jug Bogdan
Polet
2
0
03.04.2022 15:00 2 : 0
03.04
11:00
Dra─Źi─ç 2018
Rakac Stave
2
1
03.04.2022 11:00 2 : 1
03.04
11:00
Popadi─ç
Rajac
2
5
03.04.2022 11:00 2 : 5
03.04
11:00
Mali korak
Kotešica
2
0
03.04.2022 11:00 2 : 0
03.04
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Junior Novo Naselje
0
2
03.04.2022 11:00 0 : 2
03.04
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
2
2
03.04.2022 11:00 2 : 2
03.04
11:00
Lukavac
Tešnjar
2
2
03.04.2022 11:00 2 : 2
03.04
11:00
Stari drugari
Polet
2
1
03.04.2022 11:00 2 : 1
03.04
16:00
Omladinac (B)
Grani─Źar
5
0
03.04.2022 16:00 5 : 0
03.04
16:00
OFK Od┼żaci
Zadrugar
3
2
03.04.2022 16:00 3 : 2
03.04
16:00
Dinamo 1923
BSK
6
0
03.04.2022 16:00 6 : 0
BSK
03.04
16:00
Kula
Hajduk
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Terekveš
Mladost
2
2
03.04.2022 16:00 2 : 2
03.04
16:00
Omladinac (D)
Polet
1
3
03.04.2022 16:00 1 : 3
03.04
00:00
┼Żupski biseri
Donji Kopaonik
2
0
03.04.2022 00:00 2 : 0
03.04
00:00
Vinogradar
Omladinac
2
1
03.04.2022 00:00 2 : 1
03.04
Mladost
Kamenorezac 76
2
0
03.04.2022 2 : 0
03.04
16:30
Velika Drenova
Borac
3
2
03.04.2022 16:30 3 : 2
03.04
16:00
Omladinac (D)
Glogonj
3
7
03.04.2022 16:00 3 : 7
03.04
16:00
BSK Bavanište
Proleter (M)
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Radni─Źki (B)
Omladinac 1927
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
Pobeda
Unirea
1
6
03.04.2022 16:00 1 : 6
03.04
16:00
Mundial
Mladost (V)
3
4
03.04.2022 16:00 3 : 4
03.04
15:30
Šarbane
Ratkovac
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Tvrdojevac
Sovljak
3
0
03.04.2022 15:30 3 : 0
03.04
15:30
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
2
0
03.04.2022 15:30 2 : 0
03.04
15:30
─îu─Źuge
Nepri─Źava
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
15:30
Joševa
Polet (T)
5
2
03.04.2022 15:30 5 : 2
03.04
15:30
Mladost (V)
Omladinac (K)
1
1
03.04.2022 15:30 1 : 1
03.04
16:00
Bile─çanin
Partizan
3
1
03.04.2022 16:00 3 : 1
03.04
16:00
Tamiš
Lehel
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Tisa 1933
Mladost
0
3
03.04.2022 16:00 0 : 3
03.04
16:00
OFK Staji─çevo
MSK
2
2
03.04.2022 16:00 2 : 2
MSK
03.04
16:00
OFK Gradnulica
Naftagas
1
2
03.04.2022 16:00 1 : 2
03.04
11:00
Gradac
Radni─Źki (P)
4
2
03.04.2022 11:00 4 : 2
03.04
16:00
Jelav
Studenac
4
1
03.04.2022 16:00 4 : 1
03.04
16:00
Jedinstvo
Mladost (DB)
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Velika Reka
7. Juli
5
1
03.04.2022 16:00 5 : 1
03.04
16:00
Antimon
Jadar 1961
0
1
03.04.2022 16:00 0 : 1
03.04
16:00
TE Gu─Źevo
Sloga
3
2
03.04.2022 16:00 3 : 2
03.04
16:00
Sopot
Mladost (MI)
2
3
03.04.2022 16:00 2 : 3
03.04
16:00
Nemeniku─çe
Crvena zvezda
0
3
03.04.2022 16:00 0 : 3
03.04
16:00
Popovi─ç
Mali Po┼żarevac
1
2
03.04.2022 16:00 1 : 2
03.04
16:00
Mladost (G)
Vis
0
3
03.04.2022 16:00 0 : 3
Vis
03.04
16:00
Stojnik
Sibnica
0
6
03.04.2022 16:00 0 : 6
03.04
16:00
OFK Roga─Źa
OFK Slatina
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Skela
Partizan
4
0
03.04.2022 16:00 4 : 0
03.04
16:00
Borac
Posavina
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
11:00
Polet
Jedinstvo
3
0
03.04.2022 11:00 3 : 0
03.04
16:00
Rvati
Duboko
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:30
Omladinac
Pomoravlje
2
1
03.04.2022 16:30 2 : 1
03.04
16:30
Šumadija
Planinac
3
0
03.04.2022 16:30 3 : 0
03.04
16:30
Sloga
Beljanica
0
3
03.04.2022 16:30 0 : 3
03.04
16:30
Rudar
15. Avgust 1950
5
0
03.04.2022 16:30 5 : 0
03.04
16:30
Radni─Źki
OFK Batinac
1
3
03.04.2022 16:30 1 : 3
03.04
16:00
Novi Beograd
Busije
2
3
03.04.2022 16:00 2 : 3
03.04
16:00
Borac
Velika Moštanica
4
1
03.04.2022 16:00 4 : 1
03.04
16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Dedinje
2
3
03.04.2022 16:00 2 : 3
03.04
10:00
┼Żeleznik 1930
BUSK
1
1
03.04.2022 10:00 1 : 1
03.04
20:00
Rekreativo 011
13. maj
1
2
03.04.2022 20:00 1 : 2
03.04
16:00
Zmaj Novi grad
Be┼żanija
0
3
03.04.2022 16:00 0 : 3
03.04
16:00
OFK Crvenka
Bratstvo
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
16:00
Resnik
Lepušnica
2
2
03.04.2022 16:00 2 : 2
03.04
11:00
OFK Lug 2020
Pionir
2
2
03.04.2022 11:00 2 : 2
03.04
16:00
Palilulac
KFK Ravna gora
1
6
03.04.2022 16:00 1 : 6
03.04
11:00
Mladi proleter
Avala 1939
0
1
03.04.2022 11:00 0 : 1
03.04
16:00
Sveti Stefan
Minel
0
2
03.04.2022 16:00 0 : 2
03.04
16:00
OFK ┼Że┼żelj
Divostin
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
OFK Bagremar
─ćava
1
8
03.04.2022 16:00 1 : 8
03.04
11:00
Kragujevac
Dobra─Źa
4
0
03.04.2022 11:00 4 : 0
03.04
16:00
21. oktobar
Jadran
1
1
03.04.2022 16:00 1 : 1
03.04
16:00
Seljak
Stanovo 1941
0
2
03.04.2022 16:00 0 : 2
03.04
15:30
Jedinstvo
Feniks
3
3
03.04.2022 15:30 3 : 3
03.04
15:30
Borac
BSK
1
2
03.04.2022 15:30 1 : 2
BSK
03.04
15:30
Šumadija
Sloga
1
2
03.04.2022 15:30 1 : 2
03.04
16:30
Osaonica
GFK Strelište
5
2
03.04.2022 16:30 5 : 2
03.04
16:30
Trnava
Mladost (T)
2
4
03.04.2022 16:30 2 : 4
03.04
16:30
Vinora─Źa
Šumadinac
4
1
03.04.2022 16:30 4 : 1
03.04
16:30
Mladost (G)
Vinogradar
2
2
03.04.2022 16:30 2 : 2
03.04
16:30
Mladost (K)
Ursule
1
0
03.04.2022 16:30 1 : 0
03.04
16:30
Morava
Šantarovac
1
4
03.04.2022 16:30 1 : 4
03.04
15:30
Borac
Kopljari
2
1
03.04.2022 15:30 2 : 1
03.04
11:00
Kalipolje
Mladost (J)
2
1
03.04.2022 11:00 2 : 1
03.04
15:30
Mladost (R)
Šumadinac
1
4
03.04.2022 15:30 1 : 4
03.04
11:00
B 2000
Šamot
0
3
03.04.2022 11:00 0 : 3
03.04
15:30
Tule┼ż
Trešnjevica
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
11:00
Gorski Car
Ven─Źani
1
1
03.04.2022 11:00 1 : 1
03.04
16:30
Orlovi
Slavija (P)
1
0
03.04.2022 16:30 1 : 0
03.04
16:00
Slavija (B)
Ba─Źka (D)
1
4
03.04.2022 16:00 1 : 4
03.04
16:30
Neštin
Mladost
3
1
03.04.2022 16:30 3 : 1
03.04
16:30
Krivanj
Magli─ç
1
3
03.04.2022 16:30 1 : 3
03.04
15:30
Napredak
Mladost
0
2
03.04.2022 15:30 0 : 2
03.04
15:30
Mladi borac
Omladinac
6
1
03.04.2022 15:30 6 : 1
03.04
15:30
Milicionar
Torpedo
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
15:30
Budu─çnost (Z)
Sloga
4
0
03.04.2022 15:30 4 : 0
03.04
15:30
Gorki
Stojan Lazarac
1
5
03.04.2022 15:30 1 : 5
03.04
15:30
Petlova─Źa
Sloboda
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
Duško
Budu─çnost (PD)
2
3
03.04.2022 15:30 2 : 3
03.04
16:00
Gru┼ża
Popovi─çi Vrnjci
5
0
03.04.2022 16:00 5 : 0
03.04
16:00
Jovo Kursula
Jedinstvo (D)
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Granit
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
11:00
Milo─Źajac
Borac
1
1
03.04.2022 11:00 1 : 1
03.04
16:00
Lazac
Jedinstvo (G)
2
0
03.04.2022 16:00 2 : 0
03.04
11:00
Studen Vitez
Mineral 2015
3
1
03.04.2022 11:00 3 : 1
03.04
16:00
Apolon 2018
Omladinac
6
0
03.04.2022 16:00 6 : 0
03.04
15:30
Dobrava ┼Żabar 2020
Vlašić
7
2
03.04.2022 15:30 7 : 2
03.04
15:30
Pri─Źinovi─ç
Trešnjevka
1
2
03.04.2022 15:30 1 : 2
03.04
15:30
Sloga (M)
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
1
3
03.04.2022 15:30 1 : 3
03.04
15:30
Duma─Źa
Šipurske livade
1
0
03.04.2022 15:30 1 : 0
03.04
15:30
OFK Letnjikovac 1983
Mrovska
3
1
03.04.2022 15:30 3 : 1
03.04
16:00
Jevremovac
Mladost (PP)
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
15:30
Dobrava
Sloga (K)
1
1
03.04.2022 15:30 1 : 1
03.04
16:00
Novoselac
Mezgraja
3
0
03.04.2022 16:00 3 : 0
03.04
16:00
Vrtište
Real Niš
4
3
03.04.2022 16:00 4 : 3
03.04
16:00
Mladost
Mramor
1
3
03.04.2022 16:00 1 : 3
03.04
16:00
Sloga 1948
Standard 2021
7
0
03.04.2022 16:00 7 : 0
03.04
16:00
Sloga (DT)
Spartak
1
0
03.04.2022 16:00 1 : 0
03.04
16:00
Jasenovik 2018
Supovac
2
6
03.04.2022 16:00 2 : 6
03.04
14:30
Tigrovi Mija Gold
Planinac
1
1
03.04.2022 14:30 1 : 1
03.04
14:30
Lugovi
Malba
2
3
03.04.2022 14:30 2 : 3