XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
809 utakmica za dan Nedelja, 10 April 2022


Fudbal

10.04
14:00
TSC
Vo┼żdovac
2
1
10.04.2022 14:00
TSC
2 : 1
10.04
16:00
Radni─Źki (SM)
Zlatibor
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
OFK Ba─Źka
Timok 1919
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
14:00
RFK Grafi─Źar
IMT
1
3
10.04.2022 14:00 1 : 3
IMT
10.04
16:00
Ma─Źva
Mladost GAT
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
OFK ┼Żarkovo
Budu─çnost
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
18:00
Javor Matis
Kabel
4
0
10.04.2022 18:00 4 : 0
10.04
16:00
Rad
Loznica
1
0
10.04.2022 16:00
Rad
1 : 0
10.04
16:00
Tekstilac
Tisa
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
15:30
RSK
Smederevo 1924
1
2
10.04.2022 15:30
RSK
1 : 2
10.04
15:30
Ra─Ĺevac
Real
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
16:00
Zvezdara
Studentski grad
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
13:00
Brodarac
Jedinstvo
3
1
10.04.2022 13:00 3 : 1
10.04
10:00
Borac
Teleoptik
1
0
10.04.2022 10:00 1 : 0
10.04
16:00
Vlasina
Meševo
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
OFK Brzi Brod
Sloga (L)
5
1
10.04.2022 16:00 5 : 1
10.04
16:00
Timo─Źanin
Hajduk Veljko
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Rembas
Radni─Źki (S)
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Polet
Borac
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:00
Vojvodina 1928
Kozara
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Mladost
Jedinstvo (BK)
3
4
10.04.2022 16:00 3 : 4
10.04
16:00
Omladinac FAM
Jedinstvo (V)
5
1
10.04.2022 16:00 5 : 1
10.04
16:00
Donji Srem 2015
Cement
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
10:00
Index
Mladost
3
1
10.04.2022 10:00 3 : 1
10.04
16:00
Dunav
Hajduk
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Podunavac
Radni─Źki (┼á)
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Preporod
Hercegovac
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Stanišić
Mladost (T)
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Vojvodina (BG)
Ba─Źka (P)
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Komgrap
PKB
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
PKB
10.04
16:00
Zuce 2019
Poštar Zvezdara
4
0
10.04.2022 16:00 4 : 0
10.04
16:00
BSK 1925
Sin─Ĺeli─ç
0
5
10.04.2022 16:00 0 : 5
10.04
16:00
Crvena zvezda (MML)
GSP Polet Dor─çol
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Torlak
Zvezda
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
15:30
Jošanica
Budu─çnost
4
2
10.04.2022 15:30 4 : 2
10.04
15:30
Šumadija (T)
Polet
0
2
10.04.2022 15:30 0 : 2
10.04
15:30
Parmenac
Sevojno
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
10.04
15:30
Jasen
Zlatar
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
11:00
Polet (LJ)
Polet (T)
4
0
10.04.2022 11:00 4 : 0
10.04
15:30
Sloboda
Jedinstvo (K)
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
Prijevor
Jedinstvo Putevi
0
4
10.04.2022 15:30 0 : 4
10.04
15:30
Omladinac
Savinac
6
0
10.04.2022 15:30 6 : 0
10.04
15:30
Mladost
Borac
3
2
10.04.2022 15:30 3 : 2
10.04
15:30
┼Żelezni─Źar
Budućnost Krušik 2014
1
4
10.04.2022 15:30 1 : 4
10.04
15:30
Sloga (B)
Kara─Ĺor─Ĺe
2
3
10.04.2022 15:30 2 : 3
10.04
15:30
Pomoravlje 1946
Morava
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
15:30
Rudar (S)
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
OFK Mihajlovac
Sloboda
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
Mladi borac
Šumadija
2
2
10.04.2022 15:30 2 : 2
10.04
16:00
Jedinstvo (GM)
OFK Niš
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
11:00
Pukovac
Car Konstantin
1
3
10.04.2022 11:00 1 : 3
10.04
16:00
Morava
Mladost (M)
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Naša krila 1936
Delijski Vis
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:00
Malošište
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
3
10.04.2022 16:00 1 : 3
10.04
16:00
Rudar
Bukovik
1
3
10.04.2022 16:00 1 : 3
10.04
16:00
Mladost (B)
Aluminijum
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Radan
SFK Morava
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Jablanica
Jedinstvo
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Planta┼ża
OFK Alakince
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
─îekmin
OFK Topli─Źanin
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
16:00
Moravac Orion
Svetlost
0
3
10.04.2022 16:00 0 : 3
10.04
16:00
┼Żupa
Juhor
5
0
10.04.2022 16:00 5 : 0
10.04
16:00
Orlovi
Kušiljevo
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Gradina
SFS Borac
0
5
10.04.2022 16:00 0 : 5
10.04
16:00
OFK Lugomir
Sloga (M)
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
11:00
Jedinstvo (P)
Rajko Miti─ç
1
2
10.04.2022 11:00 1 : 2
10.04
16:00
Ozren
Zvezda
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Bor 1919
OFK 019
6
0
10.04.2022 16:00 6 : 0
10.04
16:00
Brodoremont
Lu┼żnica
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Radni─Źki 1918
Radni─Źki (S)
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Borac 46
Vojvodina
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Rusin
Lipar
6
1
10.04.2022 16:00 6 : 1
10.04
16:00
Budu─çnost (G)
Budu─çnost (M)
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Budu─çnost (P)
Bratstvo 2019
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
16:00
Kordun
Naša Zvezda
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
17:00
Tatra
Jugovi─ç
5
0
10.04.2022 17:00 5 : 0
10.04
17:00
Petrovaradin
┼ŻSK
2
2
10.04.2022 17:00 2 : 2
10.04
17:00
Jedinstvo
Fruškogorac
2
4
10.04.2022 17:00 2 : 4
10.04
16:00
Hajdu─Źica
Partizan (G)
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Sloga (BNS)
Potporanj
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Stari Tamiš
Jugoslavija
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Budu─çnost (A)
Jedinstvo Stevi─ç
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
16:00
Dolovo
Partizan (U)
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Crvena zvezda
Vulturul
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Hajduk
Sremac (D)
6
0
10.04.2022 16:00 6 : 0
10.04
16:00
Sremac (De─Ź)
Jadran
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Sremac (V)
Borac (K)
4
2
10.04.2022 16:00 4 : 2
10.04
16:00
Napredak
Ljukovo
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Sloga
GFK Sloven
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Radni─Źki
Borac (M)
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Fruškogorac
Partizan
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Ba─Źka
Jadran
4
2
10.04.2022 16:00 4 : 2
10.04
16:00
─Éur─Ĺin
Sutjeska
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Iskra
AFK
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
AFK
10.04
15:30
Ba─Źinac
Podunavac
3
2
10.04.2022 15:30 3 : 2
10.04
15:30
Borac 1932
Sloga
2
2
10.04.2022 15:30 2 : 2
10.04
15:30
Polet
Osipaonica
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
15:30
Mladi radnik 1940
┼Żelezni─Źar Kusadak
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Jedinstvo
Mladost 1948
0
2
10.04.2022 15:30 0 : 2
10.04
15:30
Omladinac (D.R.)
Marjan
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Jasenica
Sloga (M)
0
3
10.04.2022 15:30 0 : 3
10.04
15:30
Trnava
Vin─Źa
1
3
10.04.2022 15:30 1 : 3
10.04
15:30
┼ŻSK
Plaskovac
4
1
10.04.2022 15:30 4 : 1
10.04
15:30
Lokomotiva
Badnjevac
3
2
10.04.2022 15:30 3 : 2
10.04
15:30
Šumadinac 1913
BSK
4
0
10.04.2022 15:30 4 : 0
BSK
10.04
11:00
Miloševo
Mala Vrbica
4
1
10.04.2022 11:00 4 : 1
10.04
16:00
Blizna
Šarbanovac
2
4
10.04.2022 16:00 2 : 4
10.04
11:00
BSK
Pore─Ź
1
6
10.04.2022 11:00
BSK
1 : 6
10.04
16:00
Polet
Urovica
3
3
10.04.2022 16:00 3 : 3
10.04
16:00
Polom
Nemetali
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
11:00
Klju─Ź
Rudna Glava
5
1
10.04.2022 11:00 5 : 1
10.04
16:00
Brestovac
Branik
0
2
10.04.2022 16:00 0 : 2
10.04
16:00
Umac
Bratstvo
2
5
10.04.2022 16:00 2 : 5
10.04
16:00
Zlo─çudovo
Vu─Źje
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Kumarevo 65
Progres
0
7
10.04.2022 16:00 0 : 7
10.04
16:00
OFK Brza
Donja Lomnica
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Jedinstvo (G)
Polet
2
2
10.04.2022 16:00 2 : 2
10.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Real
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Moravac
Bobište
3
4
10.04.2022 16:00 3 : 4
10.04
16:00
Sloga
OFK Morava
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
16:00
Mladi borac
BSK
4
2
10.04.2022 16:00 4 : 2
BSK
10.04
16:00
Mladost 1959
Veliko Trnjane
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Sloboda
Milanovo
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:00
Borac
Toplica
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Zemljoradnik
Bali─Źevac
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Moravac
Naisus 1977
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Pobeda
Radni─Źki 1924
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
Osni─ç
Velika Jasikova
3
0
10.04.2022 3 : 0
10.04
FSU Kraljevica
Rudar Vrška Čuka
2
2
10.04.2022 2 : 2
10.04
Omladinac
Šljivar
5
2
10.04.2022 5 : 2
10.04
OFK Rtanj
Mid┼żor
0
1
10.04.2022 0 : 1
10.04
Rudar (P)
Kosovo
0
0
10.04.2022 0 : 0
10.04
Grani─Źar
Trebi─Ź
3
1
10.04.2022 3 : 1
10.04
16:30
Vinogradar
Sloga (D)
1
0
10.04.2022 16:30 1 : 0
10.04
16:30
Jastrebac (VŠ)
13. April
4
0
10.04.2022 16:30 4 : 0
10.04
16:30
Sloga (L)
Sloga (─ć)
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Kupci
Rubin
5
2
10.04.2022 16:30 5 : 2
10.04
16:30
Ma─Źkovac
Mladost (T)
7
2
10.04.2022 16:30 7 : 2
10.04
16:00
┼ŻAK
Banat
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Krajina
Borac
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
┼ŻFK Banat
Delija
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Vojvodina (B)
ASK
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
ASK
10.04
16:00
Mladost (BD)
Polet
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Napredak
Mladost (L)
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:30
Dragocvet
Kolare
7
3
10.04.2022 16:30 7 : 3
10.04
16:30
Juhor (G)
Sloga
4
0
10.04.2022 16:30 4 : 0
10.04
16:30
Javor
Morava
6
1
10.04.2022 16:30 6 : 1
10.04
16:30
Budu─çnost (─É)
GFK Tabane
1
3
10.04.2022 16:30 1 : 3
10.04
16:30
Budu─çnost (M)
Napredak
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Partizan (M)
Mladi Borac
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:30
Mladost
Rudar (St)
4
1
10.04.2022 16:30 4 : 1
10.04
16:30
Moravac 2015
Rudar (SR)
2
0
10.04.2022 16:30 2 : 0
10.04
15:30
Sloga (L)
Omladinac (Š)
0
2
10.04.2022 15:30 0 : 2
10.04
15:30
Budu─çnost (V)
Krilaš
0
2
10.04.2022 15:30 0 : 2
10.04
15:30
Sirakovo
Borac (┼Ż)
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
Borac (K)
┼Żelezni─Źar
3
1
10.04.2022 15:30 3 : 1
10.04
15:30
Obili─ç
Mladost (R)
2
1
10.04.2022 15:30 2 : 1
10.04
15:30
Vihor
Zvi┼żd
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
16:00
┼Żelju┼ía
Spartak
5
2
10.04.2022 16:00 5 : 2
10.04
16:00
Dragoš
Zadrugar
0
2
10.04.2022 16:00 0 : 2
10.04
16:00
Mladost
Lisovi─ç 1977
0
2
10.04.2022 16:00 0 : 2
10.04
16:00
Omladinac
Strelac
1
6
10.04.2022 16:00 1 : 6
10.04
16:00
OFK Budu─çnost
Radni─Źki (R)
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Krtinska
Turbina
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Beljina
Budu─çnost (Z)
2
2
10.04.2022 16:00 2 : 2
10.04
16:00
Velika Krsna
SUF Dubona
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Rabrovac
Vr─Źin
1
3
10.04.2022 16:00 1 : 3
10.04
16:00
Dunavac
Zaklopa─Źa
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Napredak
Kalu─Ĺerica 1969
0
5
10.04.2022 16:00 0 : 5
10.04
16:00
Šumadija 1962
Bole─Ź
0
5
10.04.2022 16:00 0 : 5
10.04
16:00
Podunavac
SUF Kova─Źevac 1956
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
11:00
Siti Sport Klub
Posavac Tišma
0
0
10.04.2022 11:00 0 : 0
10.04
11:00
Hajduk
Balkan Mirijevo
2
0
10.04.2022 11:00 2 : 0
10.04
10:00
Heroj Polet
Milutinac
4
3
10.04.2022 10:00 4 : 3
10.04
16:00
Beograd Karaburma
PKB Kovilovo
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Umka
Šećeranac Ada
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:00
Dunav
Rakovica
3
0
10.04.2022 16:00 3 : 0
10.04
16:00
Pobeda 1926
Bratstvo 1975
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Šumadinac
Slavija
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
16:00
Borac (D)
Košutnjak
2
6
10.04.2022 16:00 2 : 6
10.04
16:00
Jedinstvo
Maršić
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
15:30
Iskra
Trli─ç
2
2
10.04.2022 15:30 2 : 2
10.04
15:30
┼Żabari
OFK Senjak
4
2
10.04.2022 15:30 4 : 2
10.04
15:30
OFK Ose─Źina
Toplica
4
1
10.04.2022 15:30 4 : 1
10.04
11:00
Proleter
OFK Jabu─Źje
3
1
10.04.2022 11:00 3 : 1
10.04
15:30
Banjani
Dimitrije Tucovi─ç
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
10.04
11:00
Ka─Źer
Radnik
7
2
10.04.2022 11:00 7 : 2
10.04
16:00
─îegar 1946
Mladost
5
2
10.04.2022 16:00 5 : 2
10.04
16:00
Palilulac
Sloboda
5
2
10.04.2022 16:00 5 : 2
10.04
16:00
Morava
Stevan Nešticki
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Vulkan 1963
Crvena zastava
5
0
10.04.2022 16:00 5 : 0
10.04
16:00
Planinac 1933
Omladinac
2
2
10.04.2022 16:00 2 : 2
10.04
15:30
Draga─Źevo
Kej
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
Kej
10.04
15:30
Jedinstvo
Gorušica
2
2
10.04.2022 15:30 2 : 2
10.04
15:30
Orlovac 1932
Ozrem
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Napredak
Rudar
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Mladost
Donja Vrbava
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
15:30
Šumadija
Zadrugar
1
2
10.04.2022 15:30 1 : 2
10.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Rakova
2
0
10.04.2022 15:30 2 : 0
10.04
16:00
Tavnik
Radnik
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
16:00
OFK Ras
Ribnica
4
0
10.04.2022 16:00 4 : 0
10.04
16:00
Mataruge
Zvezda
0
2
10.04.2022 16:00 0 : 2
10.04
16:00
Napredak
Omladinac (NS)
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Jedinstvo 2017
Proleter
2
6
10.04.2022 16:00 2 : 6
10.04
16:00
Budu─çnost
Rudar
6
1
10.04.2022 16:00 6 : 1
10.04
16:00
Ibar
Koštampolje
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Drina
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Majur
Cer
4
0
10.04.2022 16:00 4 : 0
Cer
10.04
16:00
Lipolist
Hajduk Stanko
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Podrinje
Rudar
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Radni─Źki (Ko)
Sloga
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Milan Orli─ç
Jedinstvo (Š)
4
0
10.04.2022 16:00 4 : 0
10.04
11:00
Vidojevica
Radni─Źki (Kl)
1
2
10.04.2022 11:00 1 : 2
10.04
15:00
Polet
Avijati─Źar Vranjani
3
2
10.04.2022 15:00 3 : 2
10.04
15:00
Jedinstvo
Bakionica
5
4
10.04.2022 15:00 5 : 4
10.04
15:00
Plavi Tok
OFK Kotroman
0
3
10.04.2022 15:00 0 : 3
10.04
15:00
Omladinac
Se─Źica
5
0
10.04.2022 15:00 5 : 0
10.04
15:00
Višesava
Prvi partizan
2
1
10.04.2022 15:00 2 : 1
10.04
15:00
Sloga
Crnokosa
0
1
10.04.2022 15:00 0 : 1
10.04
15:00
Rampa
Lazarica
2
3
10.04.2022 15:00 2 : 3
10.04
15:00
─îajetina
Peru─çac
7
1
10.04.2022 15:00 7 : 1
10.04
15:30
Pavlovac
Lugina
0
0
10.04.2022 15:30 0 : 0
10.04
15:30
Radni─Źki 2021
Vihor
0
3
10.04.2022 15:30 0 : 3
10.04
15:30
FSU Ju┼żna pruga
Mladost (S)
4
0
10.04.2022 15:30 4 : 0
10.04
15:30
─îelik
Mineralac
1
4
10.04.2022 15:30 1 : 4
10.04
16:00
Jug Bogdan
Dobri─Ź
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Polet
Kosovac
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Spartak
Borac
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Jastrebac
Partizanski put
9
1
10.04.2022 16:00 9 : 1
10.04
11:00
OFK Povlen
Stari drugari
1
5
10.04.2022 11:00 1 : 5
10.04
11:00
Polet
Lukavac
3
4
10.04.2022 11:00 3 : 4
10.04
15:30
Tešnjar
Jadar 2013
4
2
10.04.2022 15:30 4 : 2
10.04
11:00
Kolubara 2
Milenko Pavlovi─ç
4
0
10.04.2022 11:00 4 : 0
10.04
11:00
Kotešica
Popadi─ç
1
3
10.04.2022 11:00 1 : 3
10.04
15:30
Aleksa Šantić
Omladinac (D)
3
1
10.04.2022 15:30 3 : 1
10.04
15:30
Polet
Terekveš
0
0
10.04.2022 15:30 0 : 0
10.04
15:30
Mladost
Kula
2
3
10.04.2022 15:30 2 : 3
10.04
15:30
Hajduk
Dinamo 1923
3
0
10.04.2022 15:30 3 : 0
10.04
15:30
BSK
OFK Od┼żaci
2
1
10.04.2022 15:30
BSK
2 : 1
10.04
15:30
Zadrugar
Omladinac (B)
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
16:30
Velika Drenova
┼Żupski biseri
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
Polet 57
Garevina
3
2
10.04.2022 3 : 2
10.04
Kamenorezac 76
Vinogradar
2
0
10.04.2022 2 : 0
10.04
Omladinac
Varvarin
3
1
10.04.2022 3 : 1
10.04
Ribnik
Donji Kopaonik
2
3
10.04.2022 2 : 3
10.04
16:00
Glogonj
Mundial
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
16:00
Mladost (V)
Pobeda
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Unirea
Radni─Źki (B)
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Omladinac 1927
BSK Bavanište
2
2
10.04.2022 16:00 2 : 2
10.04
15:30
Polet (DL)
Mladost (V)
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
11:00
Omladinac (K)
Crvena Jabuka
2
2
10.04.2022 11:00 2 : 2
10.04
15:30
Pambukovica
Joševa
0
2
10.04.2022 15:30 0 : 2
10.04
15:30
Polet (T)
─îu─Źuge
3
1
10.04.2022 15:30 3 : 1
10.04
15:30
Nepri─Źava
OFK Paljuvi
1
1
10.04.2022 15:30 1 : 1
10.04
15:30
Jedinstvo (M)
Tvrdojevac
3
1
10.04.2022 15:30 3 : 1
10.04
15:30
Sovljak
Ratkovac
0
1
10.04.2022 15:30 0 : 1
10.04
16:00
PSK Putinci
Šumar
0
3
10.04.2022 16:00 0 : 3
10.04
16:00
Hajduk 1932
─îSK ─îortanovci
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Napredak
Mladost
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Fruškogorac
Polet
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Jedinstvo
Rudar
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Grani─Źar (O)
Krušedol
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Potisje
OFK Klek
0
1
10.04.2022 16:00 0 : 1
10.04
16:00
Radni─Źki 1911
OFK Gradnulica
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Naftagas
OFK Staji─çevo
0
5
10.04.2022 16:00 0 : 5
10.04
16:00
MSK
Tisa 1933
5
1
10.04.2022 16:00
MSK
5 : 1
10.04
16:00
Mladost
Tamiš
3
2
10.04.2022 16:00 3 : 2
10.04
16:00
Lehel
Bile─çanin
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Partizan
Zadrugar
0
5
10.04.2022 16:00 0 : 5
10.04
11:00
Lemind 1953
Navalin
3
0
10.04.2022 11:00 3 : 0
10.04
11:00
Jašunja
Marjan MB
1
1
10.04.2022 11:00 1 : 1
10.04
16:00
Luk
TE Gu─Źevo
1
3
10.04.2022 16:00
Luk
1 : 3
10.04
16:00
Sloga
Antimon
0
3
10.04.2022 16:00 0 : 3
10.04
16:00
Jadar 1961
Velika Reka
2
3
10.04.2022 16:00 2 : 3
10.04
16:00
7. Juli
Jedinstvo
0
0
10.04.2022 16:00 0 : 0
10.04
16:00
Mladost (DB)
Jelav
0
3
10.04.2022 16:00 0 : 3
10.04
16:00
Prva Iskra
Sin─Ĺeli─ç
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
OFK Slatina
Stojnik
5
2
10.04.2022 16:00 5 : 2
10.04
16:00
Sibnica
Mladost (G)
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:00
Vis
Popovi─ç
2
1
10.04.2022 16:00
Vis
2 : 1
10.04
16:00
Mali Po┼żarevac
Nemeniku─çe
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Crvena zvezda
Sopot
1
0
10.04.2022 16:00 1 : 0
10.04
16:00
Mladost (MI)
Vojvoda
1
2
10.04.2022 16:00 1 : 2
10.04
16:00
Duboko
OFK Zabre┼żje
3
3
10.04.2022 16:00 3 : 3
10.04
16:00
Munja
Polet
2
4
10.04.2022 16:00 2 : 4
10.04
16:00
Posavina
Skela
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
11:00
Partizan
Pobednik
1
5
10.04.2022 11:00 1 : 5
10.04
16:30
Radni─Źki
Omladinac
0
1
10.04.2022 16:30 0 : 1
10.04
16:30
Donja Mutnica
Rudar
0
0
10.04.2022 16:30 0 : 0
10.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
Sloga
2
1
10.04.2022 16:30 2 : 1
10.04
16:00
Busije
Zmaj Novi grad
5
3
10.04.2022 16:00 5 : 3
10.04
10:00
Be┼żanija
Miljakovac
3
1
10.04.2022 10:00 3 : 1
10.04
16:00
Šumadinac
Rekreativo 011
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
11:00
13. maj
┼Żeleznik 1930
0
2
10.04.2022 11:00 0 : 2
10.04
13:00
BUSK
Sin─Ĺeli─ç 2012
1
2
10.04.2022 13:00 1 : 2
10.04
16:00
Velika Moštanica
Novi Beograd
3
1
10.04.2022 16:00 3 : 1
10.04
16:00
Bratstvo
Sveti Stefan
2
0
10.04.2022 16:00 2 : 0
10.04
16:00
Minel
Mladi proleter
2
2
10.04.2022 16:00 2 : 2
10.04
16:00
Avala 1939
Pinosava
4
1
10.04.2022 16:00 4 : 1
10.04
16:00
Pionir
Resnik
4
0
10.04.2022 16:00 4 : 0
10.04
16:00
Lepušnica
OFK Crvenka
3
5
10.04.2022 16:00 3 : 5
10.04
16:00
Divostin
Seljak
1
1
10.04.2022 16:00 1 : 1
10.04
16:00
Jadran
Kragujevac
2
1
10.04.2022 16:00 2 : 1
10.04
16:00
Dobra─Źa
OFK Bagremar
2
4
10.04.2022 16:00 2 : 4
10.04
16:00
─ćava
OFK ┼Że┼żelj
5
0
10.04.2022 16:00 5 : 0
10.04
15:30
Sloga
Kara─Ĺor─Ĺe
5
2
10.04.2022 15:30 5 : 2
10.04
15:30
BSK
Kruševica 1980
5
0
10.04.2022 15:30
BSK
5 : 0
10.04
15:30
Partizan
Mladost (P)
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
15:30
Mladost (R)
Feniks
1
0
10.04.2022 15:30 1 : 0
10.04
16:30
Šantarovac
Mladost (K)
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Ursule
Mladost (D)
1
1
10.04.2022 16:30 1 : 1
10.04
16:30
Bratstvo
Mladost (G)
1
2
10.04.2022 16:30 1 : 2