XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
436 utakmica za dan Nedelja, 1 Maj 2022


Fudbal

01.05
17:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
3
01.05.2022 17:00 0 : 3
01.05
19:05
Napredak
Partizan
0
3
01.05.2022 19:05 0 : 3
01.05
18:30
TSC
Vo┼żdovac
1
1
01.05.2022 18:30
TSC
1 : 1
01.05
16:00
Rad
Ma─Źva
1
1
01.05.2022 16:00
Rad
1 : 1
01.05
16:00
Timok 1919
OFK Ba─Źka
3
0
01.05.2022 16:00 3 : 0
01.05
16:30
Tisa
OFK Be─Źej 1918
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Ra─Ĺevac
Sloga (BB)
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Polet
Sloga
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Mladost
Jedinstvo (V)
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Komgrap
Kosmaj
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Zuce 2019
Vin─Źa
3
1
01.05.2022 16:30 3 : 1
01.05
16:30
BSK 1925
Zvezda
1
1
01.05.2022 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Budu─çnost
Go─Ź
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Bane 1931
Šumadija (T)
9
1
01.05.2022 16:30 9 : 1
01.05
16:30
Kori─çani
Jošanica
0
1
01.05.2022 16:30 0 : 1
01.05
16:30
Polimlje
Prijevor
5
1
01.05.2022 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Omladinac
Sloboda
4
5
01.05.2022 16:30 4 : 5
01.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Jasen
6
0
01.05.2022 11:00 6 : 0
01.05
16:30
Jedinstvo (K)
Parmenac
4
2
01.05.2022 16:30 4 : 2
01.05
16:30
OFK Divci
Cer
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
Cer
01.05
16:30
┼Żelezni─Źar
Mladost
4
0
01.05.2022 16:30 4 : 0
01.05
16:30
Borac
Drina
1
1
01.05.2022 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Vrelo Sport
Radni─Źki (V)
3
3
01.05.2022 16:30 3 : 3
01.05
16:30
Sloga (B)
OFK Aran─Ĺelovac 1979
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
16:30
Pomoravlje 1946
Grizli ML
4
0
01.05.2022 16:30 4 : 0
01.05
16:30
OFK Mihajlovac
VGSK
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
OFK Niš
OFK Napredak 1929
0
0
01.05.2022 16:30 0 : 0
01.05
16:30
Pukovac
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
3
01.05.2022 16:30 1 : 3
01.05
16:30
Orljane
Mladost (B)
0
7
01.05.2022 16:30 0 : 7
01.05
16:30
Malošište
Rudar
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Trnovac
Jedinstvo
5
2
01.05.2022 16:30 5 : 2
01.05
16:30
Radan
┼Żitora─Ĺa
0
2
01.05.2022 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Juhor
Blagotin
2
5
01.05.2022 16:30 2 : 5
01.05
16:30
Orlovi
Sloga (M)
4
2
01.05.2022 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Gradina
Jedinstvo (M)
1
4
01.05.2022 16:30 1 : 4
01.05
16:30
OFK Lugomir
Leva─Ź
1
1
01.05.2022 16:30 1 : 1
01.05
11:00
Jedinstvo (P)
Zvezda
2
0
01.05.2022 11:00 2 : 0
01.05
16:30
Naša Zvezda
Polet
1
1
01.05.2022 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Budu─çnost (M)
Borac 46
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Borac (K)
Sremac (D)
4
5
01.05.2022 16:30 4 : 5
01.05
16:30
Sloga
Radni─Źki
4
5
01.05.2022 16:30 4 : 5
01.05
16:30
Obili─ç (Z)
Proleter
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
16:30
Mladi radnik 1940
Ba─Źinac
0
1
01.05.2022 16:30 0 : 1
01.05
16:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Petli─ç SD 026
2
1
01.05.2022 16:30 2 : 1
01.05
16:30
SASK
Borac 1932
2
2
01.05.2022 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Osipaonica
Jasenica 2017
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Radnik
Podunavac
0
0
01.05.2022 16:30 0 : 0
01.05
16:30
Sloga
Glavaš
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Sloga (M)
Mladi rudar 1954
4
0
01.05.2022 16:30 4 : 0
01.05
16:30
Banja 1957
Vin─Źa
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Omladinac (D.R.)
Plaskovac
2
2
01.05.2022 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Jasenica
Badnjevac
0
0
01.05.2022 16:30 0 : 0
01.05
16:30
Prvi srpski ustanak
BSK
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
BSK
01.05
16:30
Trnava
Šumadinac 1913
2
3
01.05.2022 16:30 2 : 3
01.05
16:30
┼ŻSK
Lokomotiva
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
11:00
Klju─Ź
Zlot
0
1
01.05.2022 11:00 0 : 1
01.05
16:30
Brestovac
Polom
2
1
01.05.2022 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Branik
Polet
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Nemetali
Blizna
6
0
01.05.2022 16:30 6 : 0
01.05
16:30
Umac
OFK Brza
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
16:30
Bratstvo
Kumarevo 65
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Polet
Zlo─çudovo
0
1
01.05.2022 16:30 0 : 1
01.05
11:00
Donja Lomnica
Budu─çnost
2
0
01.05.2022 11:00 2 : 0
01.05
16:30
Progres
Jedinstvo (Š)
2
4
01.05.2022 16:30 2 : 4
01.05
16:30
Vu─Źje
Mladost
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Milanovo
Sloga
5
2
01.05.2022 16:30 5 : 2
01.05
16:30
Veliko Trnjane
Moravac
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
11:00
OFK Morava
Jedinstvo (B)
1
6
01.05.2022 11:00 1 : 6
01.05
16:30
Bobište
Real
4
2
01.05.2022 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Jastrebac
Borac
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Polet
Palilula
2
1
01.05.2022 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Naisus 1977
Bali─Źevac
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
Osni─ç
Rtanj
0
3
01.05.2022 0 : 3
01.05
Sloga
Rudar Vrška Čuka
0
0
01.05.2022 0 : 0
01.05
Velika Jasikova
Šljivar
0
3
01.05.2022 0 : 3
01.05
FSU Kraljevica
Trebi─Ź
1
1
01.05.2022 1 : 1
01.05
Omladinac
Grani─Źar
2
1
01.05.2022 2 : 1
01.05
OFK Rtanj
Rudar (P)
2
1
01.05.2022 2 : 1
01.05
17:00
Ma─Źkovac
Vinogradar
1
2
01.05.2022 17:00 1 : 2
01.05
17:00
Rubin
Sloga (L)
1
1
01.05.2022 17:00 1 : 1
01.05
17:00
─îitluk
FUD
0
1
01.05.2022 17:00 0 : 1
FUD
01.05
16:30
Mladost (L)
Vojvodina (B)
4
1
01.05.2022 16:30 4 : 1
01.05
16:30
Polet
┼ŻFK Banat
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Borac
Banat
3
1
01.05.2022 16:30 3 : 1
01.05
17:00
Kolare
Mladost
1
2
01.05.2022 17:00 1 : 2
01.05
17:00
Rudar (St)
Budu─çnost (─É)
2
1
01.05.2022 17:00 2 : 1
01.05
16:30
Vihor
Borac (K)
5
3
01.05.2022 16:30 5 : 3
01.05
16:30
Mladost (R)
Budu─çnost (V)
0
3
01.05.2022 16:30 0 : 3
01.05
16:30
Borac (┼Ż)
Sloga (L)
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Rudar (Kr)
Omladinac (Š)
1
4
01.05.2022 16:30 1 : 4
01.05
16:30
Krtinska
Mladost
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
10:00
Radni─Źki (R)
Lisovi─ç 1977
1
0
01.05.2022 10:00 1 : 0
01.05
16:30
Šumadija
Strelac
4
3
01.05.2022 16:30 4 : 3
01.05
16:30
SUF Kova─Źevac 1956
Vr─Źin
4
2
01.05.2022 16:30 4 : 2
01.05
16:30
Velika Krsna
Rabrovac
6
1
01.05.2022 16:30 6 : 1
01.05
16:30
Zaklopa─Źa
Šumadija 1962
0
0
01.05.2022 16:30 0 : 0
01.05
16:30
Napredak
Dunavac
1
4
01.05.2022 16:30 1 : 4
01.05
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Podunavac
6
0
01.05.2022 11:00 6 : 0
01.05
16:30
Umka
Siti Sport Klub
2
3
01.05.2022 16:30 2 : 3
01.05
16:30
PKB Kovilovo
Borac (O)
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
13:00
Kutlovo
Košutnjak
3
4
01.05.2022 13:00 3 : 4
01.05
16:30
Šumadinac
Maršić
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Borac (D)
Jedinstvo
1
5
01.05.2022 16:30 1 : 5
01.05
16:30
Mladost (P)
Srbija
0
4
01.05.2022 16:30 0 : 4
01.05
16:00
Trli─ç
Toplica
4
0
01.05.2022 16:00 4 : 0
01.05
16:00
Iskra
Dimitrije Tucovi─ç
2
1
01.05.2022 16:00 2 : 1
01.05
11:00
┼Żabari
Radnik
4
0
01.05.2022 11:00 4 : 0
01.05
16:00
OFK Ose─Źina
Mladost (D)
1
0
01.05.2022 16:00 1 : 0
01.05
11:00
Proleter
Spartak 1924
2
2
01.05.2022 11:00 2 : 2
01.05
16:00
Banjani
Ka─Źer
1
3
01.05.2022 16:00 1 : 3
01.05
16:00
Kej
Slatina
4
0
01.05.2022 16:00
Kej
4 : 0
01.05
16:00
Gorušica
Morava
1
1
01.05.2022 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Jedinstvo
Draga─Źevo
4
3
01.05.2022 16:00 4 : 3
01.05
16:00
Mladost
Šumadija
1
3
01.05.2022 16:00 1 : 3
01.05
16:00
Zadrugar
Ozrem
2
4
01.05.2022 16:00 2 : 4
01.05
16:00
Rudar
Jedinstvo (GG)
2
3
01.05.2022 16:00 2 : 3
01.05
16:00
Napredak
Rakova
2
2
01.05.2022 16:00 2 : 2
01.05
16:00
Orlovac 1932
Donja Vrbava
3
0
01.05.2022 16:00 3 : 0
01.05
17:00
Budu─çnost
Tavnik
0
2
01.05.2022 17:00 0 : 2
01.05
11:00
Proleter
Mladost (V)
1
0
01.05.2022 11:00 1 : 0
01.05
17:00
Omladinac (NS)
OFK Ras
2
2
01.05.2022 17:00 2 : 2
01.05
17:00
Zvezda
Radnik
1
2
01.05.2022 17:00 1 : 2
01.05
17:00
OFK Progorelica
Ribnica
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
00:00
Jedinstvo (MZ)
Milan Orli─ç
5
0
01.05.2022 00:00 5 : 0
01.05
11:00
Vidojevica
Radni─Źki (Ko)
0
2
01.05.2022 11:00 0 : 2
01.05
00:00
Radni─Źki (Kl)
Podrinje
2
0
01.05.2022 00:00 2 : 0
01.05
00:00
Jedinstvo (Š)
Lipolist
2
2
01.05.2022 00:00 2 : 2
01.05
00:00
Sloga
Majur
4
0
01.05.2022 00:00 4 : 0
01.05
Hajduk Stanko
Gu─Źevo 1929
6
1
01.05.2022 6 : 1
01.05
16:30
Lazarica
Avijati─Źar Vranjani
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Je┼żevica
Polet
1
3
01.05.2022 16:30 1 : 3
01.05
00:00
Omladinac
Višesava
2
2
01.05.2022 00:00 2 : 2
01.05
00:00
─îajetina
Crnokosa
0
1
01.05.2022 00:00 0 : 1
01.05
16:30
Bakionica
Se─Źica
4
4
01.05.2022 16:30 4 : 4
01.05
16:30
Sloga
Peru─çac
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
Jedinstvo
Tara
4
1
01.05.2022 4 : 1
01.05
16:30
Rampa
Plavi Tok
7
0
01.05.2022 16:30 7 : 0
01.05
16:30
OFK Kotroman
Prvi partizan
4
2
01.05.2022 16:30 4 : 2
01.05
16:00
Lugina
─îelik
3
0
01.05.2022 16:00 3 : 0
01.05
16:00
Vihor
BSK Bujanovac
4
0
01.05.2022 16:00 4 : 0
01.05
11:00
Dra─Źi─ç 2018
Kotešica
3
3
01.05.2022 11:00 3 : 3
01.05
11:00
Rakac Stave
Kolubara 2
4
1
01.05.2022 11:00 4 : 1
01.05
11:00
Mali korak
Polet
0
0
01.05.2022 11:00 0 : 0
01.05
11:00
Milenko Pavlovi─ç
OFK Povlen
5
2
01.05.2022 11:00 5 : 2
01.05
11:00
Lukavac
Stari drugari
0
3
01.05.2022 11:00 0 : 3
01.05
16:30
Zadrugar
Hajduk
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Terekveš
Omladinac (D)
5
1
01.05.2022 16:30 5 : 1
01.05
17:00
Stari Trstenik
Mladost
3
1
01.05.2022 17:00 3 : 1
01.05
16:00
Šarbane
Jedinstvo (M)
5
3
01.05.2022 16:00 5 : 3
01.05
16:00
Sovljak
Nepri─Źava
2
1
01.05.2022 16:00 2 : 1
01.05
16:00
Ratkovac
Polet (T)
5
0
01.05.2022 16:00 5 : 0
01.05
16:00
Tvrdojevac
Pambukovica
3
0
01.05.2022 16:00 3 : 0
01.05
16:00
OFK Paljuvi
Omladinac (K)
2
1
01.05.2022 16:00 2 : 1
01.05
16:00
─îu─Źuge
Polet (DL)
1
1
01.05.2022 16:00 1 : 1
01.05
16:00
Joševa
Pepeljevac
1
1
01.05.2022 16:00 1 : 1
01.05
16:30
Srem
Šumar
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Lehel
Potisje
2
2
01.05.2022 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Bile─çanin
Naftagas
6
2
01.05.2022 16:30 6 : 2
01.05
16:30
Tisa 1933
OFK Klek
3
6
01.05.2022 16:30 3 : 6
01.05
16:30
OFK Staji─çevo
OFK Gradnulica
5
1
01.05.2022 16:30 5 : 1
01.05
11:00
Badince
Rudar 1973
6
1
01.05.2022 11:00 6 : 1
01.05
11:00
Marjan MB
Lemind 1953
0
3
01.05.2022 11:00 0 : 3
01.05
16:30
Prva Iskra
Mladost (DB)
4
1
01.05.2022 16:30 4 : 1
01.05
16:30
Jelav
Sloga
2
2
01.05.2022 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Jedinstvo
TE Gu─Źevo
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Velika Reka
Antimon
2
2
01.05.2022 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Mladost (MI)
Mali Po┼żarevac
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Vojvoda
Vis
1
4
01.05.2022 16:30 1 : 4
Vis
01.05
17:00
Sopot
Sibnica
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
16:30
Nemeniku─çe
OFK Slatina
5
1
01.05.2022 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Popovi─ç
OFK Roga─Źa
1
3
01.05.2022 16:30 1 : 3
01.05
16:30
Mladost (G)
Stojnik
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
17:00
Partizan
Jedinstvo
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Skela
Duboko
7
0
01.05.2022 17:00 7 : 0
01.05
17:00
Borac
Rvati
8
0
01.05.2022 17:00 8 : 0
01.05
11:00
Polet
OFK Zabre┼żje
1
1
01.05.2022 11:00 1 : 1
01.05
16:30
Velika Moštanica
BUSK
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Borac
Šumadinac
3
1
01.05.2022 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Sin─Ĺeli─ç 2012
Be┼żanija
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
10:00
┼Żeleznik 1930
Zmaj Novi grad
5
2
01.05.2022 10:00 5 : 2
01.05
11:00
OFK Lug 2020
Minel
1
2
01.05.2022 11:00 1 : 2
01.05
16:30
Dobra─Źa
Divostin
0
3
01.05.2022 16:30 0 : 3
01.05
16:30
OFK ┼Że┼żelj
Stanovo 1941
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
OFK Bagremar
Seljak
1
3
01.05.2022 16:30 1 : 3
01.05
11:00
Kragujevac
21. oktobar
2
2
01.05.2022 11:00 2 : 2
01.05
16:30
Jedinstvo
Partizan
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
16:30
Kruševica 1980
Šumadija
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Borac
Kara─Ĺor─Ĺe
2
5
01.05.2022 16:30 2 : 5
01.05
17:00
Mladost (T)
Vinogradar
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Osaonica
Bratstvo
6
1
01.05.2022 17:00 6 : 1
01.05
17:00
Mladost (G)
Šantarovac
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
16:30
Borac
Šumadinac
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Mladost (J)
Šamot
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
11:00
Kalipolje
Ven─Źani
4
1
01.05.2022 11:00 4 : 1
01.05
16:30
Mladost (R)
Gorski Car
0
6
01.05.2022 16:30 0 : 6
01.05
11:00
B 2000
Tule┼ż
3
1
01.05.2022 11:00 3 : 1
01.05
16:30
Torpedo
Mladost
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Omladinac
Sloga
5
3
01.05.2022 16:30 5 : 3
01.05
16:30
Napredak
Stojan Lazarac
1
4
01.05.2022 16:30 1 : 4
01.05
16:30
Mladi borac
Sloboda
2
1
01.05.2022 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Milicionar
Budu─çnost (PD)
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Budu─çnost (Z)
Duško
1
2
01.05.2022 16:30 1 : 2
01.05
16:30
Gorki
Petlova─Źa
2
4
01.05.2022 16:30 2 : 4
01.05
17:00
Lazac
Gru┼ża
0
2
01.05.2022 17:00 0 : 2
01.05
11:00
Studen Vitez
Milo─Źajac
0
3
01.05.2022 11:00 0 : 3
01.05
17:00
Omladinac
Mlada krila
2
4
01.05.2022 17:00 2 : 4
01.05
11:00
Mineral 2015
Jovo Kursula
5
2
01.05.2022 11:00 5 : 2
01.05
17:00
Borac
Jedinstvo (D)
8
0
01.05.2022 17:00 8 : 0
01.05
16:30
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Vlašić
2
1
01.05.2022 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Trešnjevka
Šipurske livade
3
1
01.05.2022 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Dobrava ┼Żabar 2020
Mrovska
5
2
01.05.2022 16:30 5 : 2
01.05
16:30
Pri─Źinovi─ç
Mladost (PP)
2
1
01.05.2022 16:30 2 : 1
01.05
16:30
Sloga (M)
Sloga (K)
0
3
01.05.2022 16:30 0 : 3
01.05
16:30
Duma─Źa
Dobrava
5
3
01.05.2022 16:30 5 : 3
01.05
16:30
Omladinac
Napredak
4
2
01.05.2022 16:30 4 : 2
01.05
00:00
Terekveš
2. Oktobar
3
6
01.05.2022 00:00 3 : 6
01.05
16:30
SU Podgrme─Ź
Roham
2
3
01.05.2022 16:30 2 : 3
01.05
16:00
Budu─çnost
Planinac
3
1
01.05.2022 16:00 3 : 1
01.05
Malba
Prijatelji
01.05.2022 :
01.05
12:00
Lugovi
Gladijator
6
1
01.05.2022 12:00 6 : 1
01.05
Remont
Morava
2
0
01.05.2022 2 : 0
01.05
16:00
Gavrilo Princip
Gau─Źosi
0
6
01.05.2022 16:00 0 : 6
01.05
16:30
Bari─Ź
Dizel
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
Mlava (B)
Mladi Borac
5
3
01.05.2022 16:30 5 : 3
01.05
16:30
Ljubi─Źevo
Napredak 1934
4
5
01.05.2022 16:30 4 : 5
01.05
16:30
Batovac
BSK 1931
3
2
01.05.2022 16:30 3 : 2
01.05
16:30
OFK Brani─Źevo
Beli Orao
1
1
01.05.2022 16:30 1 : 1
01.05
16:30
Soko
Zadrugar 1947
4
0
01.05.2022 16:30 4 : 0
01.05
16:30
Manastirica
Integral
3
4
01.05.2022 16:30 3 : 4
01.05
16:30
Sloga 1945
Mladost (K)
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
Temac
Borac
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
17:00
Sloga
Gradina
6
0
01.05.2022 17:00 6 : 0
01.05
11:00
Bratstvo
Vrelo
3
0
01.05.2022 11:00 3 : 0
01.05
17:00
Radni─Źki
Jelica
4
2
01.05.2022 17:00 4 : 2
01.05
11:00
Brezova
Bjelica
0
1
01.05.2022 11:00 0 : 1
01.05
16:30
Hajduk
Trome─Ĺa
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Jedinstvo (M)
Horgoš 1911
0
3
01.05.2022 16:30 0 : 3
01.05
16:30
Grani─Źar
─îoka
2
3
01.05.2022 16:30 2 : 3
01.05
16:30
Slavija
Šampion
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Jedinstvo (SK)
Potisje
5
1
01.05.2022 16:30 5 : 1
01.05
16:30
Jadran
Tisa
0
2
01.05.2022 16:30 0 : 2
01.05
16:30
Obili─ç 1993
OFK Ba─Źinci
4
1
01.05.2022 16:30 4 : 1
01.05
16:30
Erdevik 2017
Zmaj
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Srem
OFK Zeka Buljubaša
2
5
01.05.2022 16:30 2 : 5
01.05
16:30
Hajduk
Jedinstvo
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
Backovac Junajted
Omladinac
6
3
01.05.2022 6 : 3
01.05
FC Stella Rossa
Ozremica
3
3
01.05.2022 3 : 3
01.05
Velere─Ź 94
Jablanica
3
0
01.05.2022 3 : 0
01.05
00:00
Majdan
Lunjevica
3
0
01.05.2022 00:00 3 : 0
01.05
Semedra┼ż
Takovski Ustanak
3
2
01.05.2022 3 : 2
01.05
Brezak
Šilopaj
3
2
01.05.2022 3 : 2
01.05
16:30
Lokomotiva
Hajduk 1950
4
0
01.05.2022 16:30 4 : 0
01.05
16:30
Udarnik Višnjevac
Bikovo
3
1
01.05.2022 16:30 3 : 1
01.05
16:30
Solid
OFK Mala Bosna 2015
1
0
01.05.2022 16:30 1 : 0
01.05
16:30
┼Żednik
Elektrovojvodina
1
4
01.05.2022 16:30 1 : 4
01.05
17:00
Udarnik
Budu─çnost 1948
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
12:00
Selevac 1919
Bukovac
2
5
01.05.2022 12:00 2 : 5
01.05
17:00
Beli Orlovi
Cerovac 2013
0
5
01.05.2022 17:00 0 : 5
01.05
16:30
Moravac
Mekiš
1
1
01.05.2022 16:30 1 : 1
01.05
11:00
Elid
Oko sokolovo
3
0
01.05.2022 11:00 3 : 0
01.05
Slavija
Jedinstvo
01.05.2022 :
01.05
Mladost
Proleter
2
1
01.05.2022 2 : 1
01.05
E─Ĺ┼íeg
Pobeda
3
0
01.05.2022 3 : 0
01.05
16:30
Mladost
Vrelo
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
16:30
OFK Bresta─Ź
Mladost 1935
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
14:00
Kameni
Vitez
3
0
01.05.2022 14:00 3 : 0
01.05
16:30
Jedinstvo 2014
Zlatica
6
0
01.05.2022 16:30 6 : 0
01.05
16:30
Proleter
Sloga
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
KSK Konak 1926
Borac
1
8
01.05.2022 16:30 1 : 8
01.05
17:00
Ljubini─ç
OFK Urovci
2
6
01.05.2022 17:00 2 : 6
01.05
17:00
Sloga
Crvena zastava
6
2
01.05.2022 17:00 6 : 2
01.05
17:00
Provo 2015
Hajduk
3
1
01.05.2022 17:00 3 : 1
01.05
17:00
Polet
Mladost (Z)
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
11:00
Torpedo
Skupljen 2013
4
1
01.05.2022 11:00 4 : 1
01.05
17:00
Jedinstvo 2014
Verko
3
2
01.05.2022 17:00 3 : 2
01.05
11:00
Bobovik
Belpos
4
0
01.05.2022 11:00 4 : 0
01.05
16:30
OFK Bo┼żdarevac
Vrani─ç
2
6
01.05.2022 16:30 2 : 6
01.05
13:00
Hajduk 1936
Apolon 4
7
0
01.05.2022 13:00 7 : 0
01.05
16:30
Azbest
Kremenac
5
0
01.05.2022 16:30 5 : 0
01.05
13:00
Hajduk 1936
Apolon 4
8
1
01.05.2022 13:00 8 : 1
01.05
16:30
Jovanovac
Bukorovac
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
16:30
Šumadija
Borba
2
0
01.05.2022 16:30 2 : 0
01.05
17:00
Šumadija
Morava (M)
1
3
01.05.2022 17:00 1 : 3
01.05
17:00
Zgoda─Źica
Mladost 1925
0
3
01.05.2022 17:00 0 : 3
01.05
17:00
Partizan (V)
Stara Čaršija
0
2
01.05.2022 17:00 0 : 2
01.05
17:00
Borac (A)
Mladi radnik 1925
2
1
01.05.2022 17:00 2 : 1
01.05
00:00
Bresno Polje
Mladost 1977
0
3
01.05.2022 00:00 0 : 3
01.05
16:30
Borac
Vojvodina
2
3
01.05.2022 16:30 2 : 3
01.05
16:30
Planinac
Car Uroš
1
3
01.05.2022 16:30 1 : 3
01.05
16:30
Dunav
27. Oktobar
2
2
01.05.2022 16:30 2 : 2
01.05
16:30
Sloga (M)
Sloga (K)
5
9
01.05.2022 16:30 5 : 9
01.05
16:30
Polet
Dinamo
3
0
01.05.2022 16:30 3 : 0
01.05
16:30
Jedinstvo (R)
PIK
0
0
01.05.2022 16:30 0 : 0
PIK
01.05
17:00
Sloboda
Belica
10
3
01.05.2022 17:00 10 : 3
01.05
17:00
Kolonija
Doma─çin
8
1
01.05.2022 17:00 8 : 1
01.05
17:00
Omladinac
Napredak
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Mladi radnik
OFK Dragoševac
1
0
01.05.2022 17:00 1 : 0
01.05
11:00
Strelac 001
Gunjevac
3
1
01.05.2022 11:00 3 : 1
01.05
11:00
Vrelo
Brezovica
1
0
01.05.2022 11:00 1 : 0
01.05
11:00
Zvizdar 2012
Dokmir
1
3
01.05.2022 11:00 1 : 3
01.05
11:00
Vukona
Tulari
0
6
01.05.2022 11:00 0 : 6
01.05
11:00
Budu─çnost 1995
OFK Takovo
6
2
01.05.2022 11:00 6 : 2
01.05
17:00
Napredak
Sin─Ĺeli─ç
4
1
01.05.2022 17:00 4 : 1
01.05
17:00
Jednota
Grani─Źar
4
2
01.05.2022 17:00 4 : 2
01.05
17:00
Jedinstvo (M)
OFK Bingula
3
0
01.05.2022 17:00 3 : 0
01.05
17:00
Borac