XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
425 utakmica za dan Subota, 14 Maj 2022


Fudbal

14.05
19:00
Metalac
Mladost
0
3
14.05.2022 19:00
Metalac
0 : 3
Mladost
14.05
19:00
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki 1923
2
1
14.05.2022 19:00
Spartak ┼ŻK
2 : 1
Radni─Źki 1923
14.05
17:00
Kolubara
Proleter
1
0
14.05.2022 17:00
Kolubara
1 : 0
Proleter
14.05
17:00
OFK Ba─Źka
Ma─Źva
0
1
14.05.2022 17:00
OFK Ba─Źka
0 : 1
Ma─Źva
14.05
17:00
RFK Grafi─Źar
Zlatibor
3
1
14.05.2022 17:00
RFK Grafi─Źar
3 : 1
Zlatibor
14.05
17:00
Kabel
Budu─çnost
1
1
14.05.2022 17:00
Kabel
1 : 1
Budu─çnost
14.05
17:00
Rad
Timok 1919
3
0
14.05.2022 17:00
Rad
3 : 0
Timok 1919
14.05
17:00
Dinamo 1945
OFK Be─Źej 1918
5
3
14.05.2022 17:00
Dinamo 1945
5 : 3
OFK Be─Źej 1918
14.05
17:00
Radni─Źki (Zr)
Borac (Š)
1
0
14.05.2022 17:00
Radni─Źki (Zr)
1 : 0
Borac (Š)
14.05
17:00
OFK Vršac
Jedinstvo (SP)
7
0
14.05.2022 17:00
OFK Vršac
7 : 0
Jedinstvo (SP)
14.05
17:00
Feniks 1995
Borac (S)
2
0
14.05.2022 17:00
Feniks 1995
2 : 0
Borac (S)
14.05
17:00
Tekstilac
OFK Kikinda
5
1
14.05.2022 17:00
Tekstilac
5 : 1
OFK Kikinda
14.05
17:00
Radni─Źki 1912
Hajduk 1912
2
1
14.05.2022 17:00
Radni─Źki 1912
2 : 1
Hajduk 1912
14.05
17:00
1. Maj Ruma
Omladinac
1
2
14.05.2022 17:00
1. Maj Ruma
1 : 2
Omladinac
14.05
16:00
Real
Sloga (P)
2
2
14.05.2022 16:00
Real
2 : 2
Sloga (P)
14.05
17:00
Sloga (K)
Mladi radnik 1926
1
0
14.05.2022 17:00
Sloga (K)
1 : 0
Mladi radnik 1926
14.05
17:00
Smederevo 1924
Borac 1926
4
1
14.05.2022 17:00
Smederevo 1924
4 : 1
Borac 1926
14.05
17:00
Jedinstvo
Sušica
4
0
14.05.2022 17:00
Jedinstvo
4 : 0
Sušica
14.05
16:30
Radni─Źki (O)
OFK Beograd
3
2
14.05.2022 16:30
Radni─Źki (O)
3 : 2
OFK Beograd
14.05
10:00
Brodarac
Borac
0
0
14.05.2022 10:00
Brodarac
0 : 0
Borac
14.05
16:30
BSK Bor─Źa
Zemun
3
1
14.05.2022 16:30
BSK Bor─Źa
3 : 1
Zemun
14.05
17:00
Sloga (L)
Trayal
0
2
14.05.2022 17:00
Sloga (L)
0 : 2
Trayal
14.05
17:00
Jedinstvo (P)
GFK Dubo─Źica
1
1
14.05.2022 17:00
Jedinstvo (P)
1 : 1
GFK Dubo─Źica
14.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Borac
3
1
14.05.2022 17:00
Jedinstvo (BK)
3 : 1
Borac
14.05
17:00
Kozara
Sloga
4
1
14.05.2022 17:00
Kozara
4 : 1
Sloga
14.05
17:00
Proleter
Jedinstvo (V)
2
1
14.05.2022 17:00
Proleter
2 : 1
Jedinstvo (V)
14.05
17:00
Naftagas
Begej
1
0
14.05.2022 17:00
Naftagas
1 : 0
Begej
14.05
17:00
Mladost
Budu─çnost
2
1
14.05.2022 17:00
Mladost
2 : 1
Budu─çnost
14.05
17:00
Cement
Jedinstvo
1
0
14.05.2022 17:00
Cement
1 : 0
Jedinstvo
14.05
17:00
Radni─Źki (NP)
Sloboda
3
0
14.05.2022 17:00
Radni─Źki (NP)
3 : 0
Sloboda
14.05
17:00
Sloga (E)
Hajduk
1
2
14.05.2022 17:00
Sloga (E)
1 : 2
Hajduk
14.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Radni─Źki (┼á)
2
0
14.05.2022 17:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 0
Radni─Źki (┼á)
14.05
17:00
Donji Srem 2015
Podunavac
1
0
14.05.2022 17:00
Donji Srem 2015
1 : 0
Podunavac
14.05
17:00
Veternik
Sloga (T)
5
3
14.05.2022 17:00
Veternik
5 : 3
Sloga (T)
14.05
17:00
Ba─Źka 1901
Senta
3
2
14.05.2022 17:00
Ba─Źka 1901
3 : 2
Senta
14.05
17:00
─îSK Pivara
Mladost (BP)
1
0
14.05.2022 17:00
─îSK Pivara
1 : 0
Mladost (BP)
14.05
17:00
Hercegovac
Mladost (T)
1
0
14.05.2022 17:00
Hercegovac
1 : 0
Mladost (T)
14.05
17:00
Njegoš
Ba─Źka (P)
2
2
14.05.2022 17:00
Njegoš
2 : 2
Ba─Źka (P)
14.05
17:00
Sloga
OFK Mladost APA
3
1
14.05.2022 17:00
Sloga
3 : 1
OFK Mladost APA
14.05
17:00
Bajša
Vojvodina (BG)
3
0
14.05.2022 17:00
Bajša
3 : 0
Vojvodina (BG)
14.05
17:00
Krila Krajine
Stanišić
2
1
14.05.2022 17:00
Krila Krajine
2 : 1
Stanišić
14.05
16:30
OFK Mladenovac
Torlak
0
2
14.05.2022 16:30
OFK Mladenovac
0 : 2
Torlak
14.05
17:00
Go─Ź
Gru┼ża
2
1
14.05.2022 17:00
Go─Ź
2 : 1
Gru┼ża
14.05
17:00
Tutin
Jošanica
2
1
14.05.2022 17:00
Tutin
2 : 1
Jošanica
14.05
17:00
Morava
Grizli ML
3
0
14.05.2022 17:00
Morava
3 : 0
Grizli ML
14.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Šumadija
1
3
14.05.2022 17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 3
Šumadija
14.05
17:00
Sloga 33
Mladi borac
7
0
14.05.2022 17:00
Sloga 33
7 : 0
Mladi borac
14.05
17:00
Pusta Reka
Jedinstvo
6
1
14.05.2022 17:00
Pusta Reka
6 : 1
Jedinstvo
14.05
17:00
SFK Morava
OFK Alakince
3
1
14.05.2022 17:00
SFK Morava
3 : 1
OFK Alakince
14.05
17:00
Nebeski Andjeli
┼Żitora─Ĺa
1
0
14.05.2022 17:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
┼Żitora─Ĺa
14.05
17:00
Morava 1918
Blagotin
5
2
14.05.2022 17:00
Morava 1918
5 : 2
Blagotin
14.05
17:00
Sloga (D)
Jedinstvo 1936
0
0
14.05.2022 17:00
Sloga (D)
0 : 0
Jedinstvo 1936
14.05
17:00
Trstenik PPT
OFK Lugomir
2
0
14.05.2022 17:00
Trstenik PPT
2 : 0
OFK Lugomir
14.05
17:00
─Éerdap
Tanasko Raji─ç
1
2
14.05.2022 17:00
─Éerdap
1 : 2
Tanasko Raji─ç
14.05
17:00
Dunav
OFK Slatina
4
2
14.05.2022 17:00
Dunav
4 : 2
OFK Slatina
14.05
17:00
Balkanski
Brodoremont
15
0
14.05.2022 17:00
Balkanski
15 : 0
Brodoremont
14.05
17:00
Radni─Źki (S)
Budu─çnost (G)
0
4
14.05.2022 17:00
Radni─Źki (S)
0 : 4
Budu─çnost (G)
14.05
17:00
Bratstvo 2019
Borac (BG)
9
0
14.05.2022 17:00
Bratstvo 2019
9 : 0
Borac (BG)
14.05
17:00
┼ŻAK
Crvenka
1
1
14.05.2022 17:00
┼ŻAK
1 : 1
Crvenka
14.05
17:30
OFK Futog
Borac
2
0
14.05.2022 17:30
OFK Futog
2 : 0
Borac
14.05
17:30
Slavija
Jugovi─ç
5
1
14.05.2022 17:30
Slavija
5 : 1
Jugovi─ç
14.05
17:30
Crvena Zvezda
┼ŻSK
2
0
14.05.2022 17:30
Crvena Zvezda
2 : 0
┼ŻSK
14.05
17:00
Partizan (U)
Hajdu─Źica
0
3
14.05.2022 17:00
Partizan (U)
0 : 3
Hajdu─Źica
14.05
17:00
Jedinstvo Stevi─ç
Potporanj
2
0
14.05.2022 17:00
Jedinstvo Stevi─ç
2 : 0
Potporanj
14.05
17:00
Podrinje
Sremac (D)
5
1
14.05.2022 17:00
Podrinje
5 : 1
Sremac (D)
14.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Radni─Źki
1
0
14.05.2022 17:00
┼Żelezni─Źar
1 : 0
Radni─Źki
14.05
17:00
Tornjoš
─Éur─Ĺin
3
2
14.05.2022 17:00
Tornjoš
3 : 2
─Éur─Ĺin
14.05
17:00
Obili─ç (NK)
Ba─Źka
3
2
14.05.2022 17:00
Obili─ç (NK)
3 : 2
Ba─Źka
14.05
17:00
Srbobran
Radni─Źki 1905
3
2
14.05.2022 17:00
Srbobran
3 : 2
Radni─Źki 1905
14.05
17:00
AFK
Sloga
5
2
14.05.2022 17:00
AFK
5 : 2
Sloga
14.05
17:00
Jadran
Obili─ç (Z)
3
2
14.05.2022 17:00
Jadran
3 : 2
Obili─ç (Z)
14.05
17:00
Mladost 1948
Borac 1932
0
2
14.05.2022 17:00
Mladost 1948
0 : 2
Borac 1932
14.05
17:00
Rudna Glava
Miloševo
5
0
14.05.2022 17:00
Rudna Glava
5 : 0
Miloševo
14.05
17:00
Pore─Ź
Šarbanovac
1
1
14.05.2022 17:00
Pore─Ź
1 : 1
Šarbanovac
14.05
17:00
Pobeda
Palilula
5
0
14.05.2022 17:00
Pobeda
5 : 0
Palilula
14.05
17:00
Taskovi─çi
Toplica
8
2
14.05.2022 17:00
Taskovi─çi
8 : 2
Toplica
14.05
17:00
Svrljig
Bali─Źevac
8
1
14.05.2022 17:00
Svrljig
8 : 1
Bali─Źevac
14.05
Mid┼żor
Rtanj
2
3
14.05.2022
Mid┼żor
2 : 3
Rtanj
14.05
17:00
Sebe─Źevac
Temni─ç 1924
3
2
14.05.2022 17:00
Sebe─Źevac
3 : 2
Temni─ç 1924
14.05
17:00
Jastrebac (VŠ)
Mladost (T)
6
1
14.05.2022 17:00
Jastrebac (VŠ)
6 : 1
Mladost (T)
14.05
17:00
Sloga (L)
Trudbenik
3
1
14.05.2022 17:00
Sloga (L)
3 : 1
Trudbenik
14.05
17:00
Bošnjane
Ma─Źkovac
2
1
14.05.2022 17:00
Bošnjane
2 : 1
Ma─Źkovac
14.05
17:00
Gornji Stepoš
Kupci
1
0
14.05.2022 17:00
Gornji Stepoš
1 : 0
Kupci
14.05
16:30
Delija
Borac
2
2
14.05.2022 16:30
Delija
2 : 2
Borac
14.05
17:30
Morava
GFK Tabane
1
4
14.05.2022 17:30
Morava
1 : 4
GFK Tabane
14.05
17:30
Partizan (G)
Moravac 2015
1
1
14.05.2022 17:30
Partizan (G)
1 : 1
Moravac 2015
14.05
17:00
Zvi┼żd
┼Żitkovica 2017
9
0
14.05.2022 17:00
Zvi┼żd
9 : 0
┼Żitkovica 2017
14.05
17:00
Sloboda
Dragoš
2
1
14.05.2022 17:00
Sloboda
2 : 1
Dragoš
14.05
17:00
Vladimir Durkovi─ç
Senjak
3
0
14.05.2022 17:00
Vladimir Durkovi─ç
3 : 0
Senjak
14.05
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
Mladost
5
3
14.05.2022 16:30
Dimitrije Tucovi─ç
5 : 3
Mladost
14.05
16:30
Barajevo
Strelac
2
1
14.05.2022 16:30
Barajevo
2 : 1
Strelac
14.05
10:30
Rakovica
Borac (O)
4
2
14.05.2022 10:30
Rakovica
4 : 2
Borac (O)
14.05
18:30
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
5
0
14.05.2022 18:30
Šećeranac Ada
5 : 0
Posavac Tišma
14.05
16:30
Milutinac
Balkan Mirijevo
0
4
14.05.2022 16:30
Milutinac
0 : 4
Balkan Mirijevo
14.05
17:00
Srbija
Šumadija 1934
1
1
14.05.2022 17:00
Srbija
1 : 1
Šumadija 1934
14.05
17:00
Sloga (D)
Zastava
6
7
14.05.2022 17:00
Sloga (D)
6 : 7
Zastava
14.05
17:00
Košutnjak
Slavija
1
2
14.05.2022 17:00
Košutnjak
1 : 2
Slavija
14.05
17:00
Spartak 1924
Iskra
2
2
14.05.2022 17:00
Spartak 1924
2 : 2
Iskra
14.05
19:30
Radnik
Trli─ç
0
0
14.05.2022 19:30
Radnik
0 : 0
Trli─ç
14.05
17:00
OFK Jabu─Źje
Toplica
1
2
14.05.2022 17:00
OFK Jabu─Źje
1 : 2
Toplica
14.05
17:00
Radni─Źki 2020
Morava
8
0
14.05.2022 17:00
Radni─Źki 2020
8 : 0
Morava
14.05
17:00
Slatina
Morava
1
0
14.05.2022 17:00
Slatina
1 : 0
Morava
14.05
17:00
Ov─Źar
Spartak 1976
2
1
14.05.2022 17:00
Ov─Źar
2 : 1
Spartak 1976
14.05
17:30
Rudar
OFK Ras
0
1
14.05.2022 17:30
Rudar
0 : 1
OFK Ras
14.05
17:00
Rudar
Drina
2
3
14.05.2022 17:00
Rudar
2 : 3
Drina
14.05
16:30
Mladost (S)
Vihor
2
3
14.05.2022 16:30
Mladost (S)
2 : 3
Vihor
14.05
14:00
Rudar
Mineralac
4
5
14.05.2022 14:00
Rudar
4 : 5
Mineralac
14.05
16:30
Rajac
Tešnjar
5
1
14.05.2022 16:30
Rajac
5 : 1
Tešnjar
14.05
Garevina
Vinogradar
3
3
14.05.2022
Garevina
3 : 3
Vinogradar
14.05
Velika Drenova
14. Oktobar
3
0
14.05.2022
Velika Drenova
3 : 0
14. Oktobar
14.05
Polet 57
Ribnik
4
0
14.05.2022
Polet 57
4 : 0
Ribnik
14.05
17:00
Poljoprivrednik
Jezero 2017
0
2
14.05.2022 17:00
Poljoprivrednik
0 : 2
Jezero 2017
14.05
17:00
Proleter (M)
Glogonj
5
2
14.05.2022 17:00
Proleter (M)
5 : 2
Glogonj
14.05
17:00
Grani─Źar (O)
Napredak
2
1
14.05.2022 17:00
Grani─Źar (O)
2 : 1
Napredak
14.05
17:00
Rudar
Šumar
2
5
14.05.2022 17:00
Rudar
2 : 5
Šumar
14.05
17:00
Srem
Mladost
4
2
14.05.2022 17:00
Srem
4 : 2
Mladost
14.05
17:00
Zadrugar
Radni─Źki 1911
1
1
14.05.2022 17:00
Zadrugar
1 : 1
Radni─Źki 1911
14.05
17:00
Navalin
Jašunja
2
1
14.05.2022 17:00
Navalin
2 : 1
Jašunja
14.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Sloga
4
3
14.05.2022 17:00
Sin─Ĺeli─ç
4 : 3
Sloga
14.05
17:30
Pobednik
Rvati
4
1
14.05.2022 17:30
Pobednik
4 : 1
Rvati
14.05
17:30
Skela
OFK Zabre┼żje
2
3
14.05.2022 17:30
Skela
2 : 3
OFK Zabre┼żje
14.05
17:00
Beljanica
15. Avgust 1950
4
0
14.05.2022 17:00
Beljanica
4 : 0
15. Avgust 1950
14.05
17:00
Planinac
Donja Mutnica
0
7
14.05.2022 17:00
Planinac
0 : 7
Donja Mutnica
14.05
12:30
Dedinje
13. maj
2
0
14.05.2022 12:30
Dedinje
2 : 0
13. maj
14.05
16:15
KFK Ravna gora
Bratstvo
3
0
14.05.2022 16:15
KFK Ravna gora
3 : 0
Bratstvo
14.05
17:00
Jedinstvo
BSK
1
2
14.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 2
BSK
14.05
17:00
Mladost (R)
Sloga
1
1
14.05.2022 17:00
Mladost (R)
1 : 1
Sloga
14.05
17:00
Mladost (P)
Kara─Ĺor─Ĺe
3
2
14.05.2022 17:00
Mladost (P)
3 : 2
Kara─Ĺor─Ĺe
14.05
17:00
Kruševica 1980
Borac
5
1
14.05.2022 17:00
Kruševica 1980
5 : 1
Borac
14.05
17:00
Šumadinac
Bratstvo
5
1
14.05.2022 17:00
Šumadinac
5 : 1
Bratstvo
14.05
17:00
Borac
Šamot
0
0
14.05.2022 17:00
Borac
0 : 0
Šamot
14.05
17:00
Mladost (J)
Ven─Źani
1
4
14.05.2022 17:00
Mladost (J)
1 : 4
Ven─Źani
14.05
17:30
Ba─Źki Hajduk
Soko
0
3
14.05.2022 17:30
Ba─Źki Hajduk
0 : 3
Soko
14.05
17:00
Tvr─Ĺava
Krivanj
4
0
14.05.2022 17:00
Tvr─Ĺava
4 : 0
Krivanj
14.05
17:00
Jedinstvo (NB)
SU Podgrme─Ź
7
0
14.05.2022 17:00
Jedinstvo (NB)
7 : 0
SU Podgrme─Ź
14.05
16:00
Tigrovi Mija Gold
─îa─Źak 94
0
1
14.05.2022 16:00
Tigrovi Mija Gold
0 : 1
─îa─Źak 94
14.05
17:00
Polet (V)
Mladi Borac
5
4
14.05.2022 17:00
Polet (V)
5 : 4
Mladi Borac
14.05
17:00
Jasenovac
Jedinstvo (S)
2
1
14.05.2022 17:00
Jasenovac
2 : 1
Jedinstvo (S)
14.05
17:00
Trgova─Źki
Mladost (K)
3
0
14.05.2022 17:00
Trgova─Źki
3 : 0
Mladost (K)
14.05
17:00
Budu─çnost
Borac
0
5
14.05.2022 17:00
Budu─çnost
0 : 5
Borac
14.05
17:00
Pade┼ż
Rongo Siti
2
7
14.05.2022 17:00
Pade┼ż
2 : 7
Rongo Siti
14.05
17:00
Polet
Sloga
3
4
14.05.2022 17:00
Polet
3 : 4
Sloga
14.05
17:00
Horgoš 1911
Trome─Ĺa
6
1
14.05.2022 17:00
Horgoš 1911
6 : 1
Trome─Ĺa
14.05
17:00
Vinogradar
─îantavir
3
0
14.05.2022 17:00
Vinogradar
3 : 0
─îantavir
14.05
17:00
SFU Grani─Źar 024
┼Żednik
0
3
14.05.2022 17:00
SFU Grani─Źar 024
0 : 3
┼Żednik
14.05
17:00
Sloga (M)
Karaš (J)
2
3
14.05.2022 17:00
Sloga (M)
2 : 3
Karaš (J)
14.05
17:00
10. februar
Mekiš
0
3
14.05.2022 17:00
10. februar
0 : 3
Mekiš
14.05
Sloboda
Jedinstvo
3
0
14.05.2022
Sloboda
3 : 0
Jedinstvo
14.05
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Proleter
5
1
14.05.2022
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
5 : 1
Proleter
14.05
17:00
┼Żabare
Naupare
1
0
14.05.2022 17:00
┼Żabare
1 : 0
Naupare
14.05
17:00
Rasina
Bukovica
4
6
14.05.2022 17:00
Rasina
4 : 6
Bukovica
14.05
17:30
┼Żelezni─Źar
Susek
0
1
14.05.2022 17:30
┼Żelezni─Źar
0 : 1
Susek
14.05
17:30
Rekreativo
Sloga
5
1
14.05.2022 17:30
Rekreativo
5 : 1
Sloga
14.05
17:00
Borba
Bukorovac
5
1
14.05.2022 17:00
Borba
5 : 1
Bukorovac
14.05
17:30
Milakovac 2018
Zgoda─Źica
1
0
14.05.2022 17:30
Milakovac 2018
1 : 0
Zgoda─Źica
14.05
17:30
Budu─çnost
Biljanovac
0
3
14.05.2022 17:30
Budu─çnost
0 : 3
Biljanovac
14.05
17:30
Bogutova─Źka Banja
Mladi radnik 1925
3
2
14.05.2022 17:30
Bogutova─Źka Banja
3 : 2
Mladi radnik 1925
14.05
17:00
Gradac
Šampion 2013
2
1
14.05.2022 17:00
Gradac
2 : 1
Šampion 2013
14.05
17:30
Beli Orlovi
Mladost 1977
3
0
14.05.2022 17:30
Beli Orlovi
3 : 0
Mladost 1977
14.05
17:00
Mladost (MD)
Borjak 2013
5
1
14.05.2022 17:00
Mladost (MD)
5 : 1
Borjak 2013
14.05
17:00
Sport
PIK
2
4
14.05.2022 17:00
Sport
2 : 4
PIK
14.05
17:30
Jedinstvo
Doma─çin
4
0
14.05.2022 17:30
Jedinstvo
4 : 0
Doma─çin
14.05
17:30
Sloboda
Napredak
7
1
14.05.2022 17:30
Sloboda
7 : 1
Napredak
14.05
17:30
Kolonija
OFK Dragoševac
5
0
14.05.2022 17:30
Kolonija
5 : 0
OFK Dragoševac
14.05
17:30
Mladost
Radnik
2
1
14.05.2022 17:30
Mladost
2 : 1
Radnik
14.05
17:30
Napredak (St)
ISK Izvor
3
0
14.05.2022 17:30
Napredak (St)
3 : 0
ISK Izvor
14.05
17:30
Heroj
Razvitak
3
0
14.05.2022 17:30
Heroj
3 : 0
Razvitak
14.05
17:00
Moravac
Mladost (DB)
5
0
14.05.2022 17:00
Moravac
5 : 0
Mladost (DB)
14.05
17:00
Osanica
Vrelo
2
1
14.05.2022 17:00
Osanica
2 : 1
Vrelo
14.05
17:00
Laznica
Sloga (J)
1
1
14.05.2022 17:00
Laznica
1 : 1
Sloga (J)
14.05
17:00
Selište
Polet (SD)
4
5
14.05.2022 17:00
Selište
4 : 5
Polet (SD)
14.05
17:00
Napredak
Crni Vitez
1
3
14.05.2022 17:00
Napredak
1 : 3
Crni Vitez
14.05
17:00
Solunac
Janošik
3
4
14.05.2022 17:00
Solunac
3 : 4
Janošik
14.05
17:00
Vojvodina
Banatul
0
3
14.05.2022 17:00
Vojvodina
0 : 3
Banatul
14.05
17:00
Naša Krajina
Crvena zvezda
1
3
14.05.2022 17:00
Naša Krajina
1 : 3
Crvena zvezda
14.05
17:00
Budu─çnost MI
Kr─çevac 04
2
0
14.05.2022 17:00
Budu─çnost MI
2 : 0
Kr─çevac 04
14.05
17:00
Šumadinac
Proleter 1936
3
0
14.05.2022 17:00
Šumadinac
3 : 0
Proleter 1936
14.05
17:30
Jedinstvo 2020
Proleter
3
2
14.05.2022 17:30
Jedinstvo 2020
3 : 2
Proleter
14.05
17:00
Melnica
Vukan
2
0
14.05.2022 17:00
Melnica
2 : 0
Vukan
14.05
17:00
Sloga
Omladinac
8
3
14.05.2022 17:00
Sloga
8 : 3
Omladinac
14.05
17:00
Petar Dobrnjac
Sloga 1952
2
3
14.05.2022 17:00
Petar Dobrnjac
2 : 3
Sloga 1952
14.05
17:00
Jedinstvo
Zabr─Ĺe 1936
2
3
14.05.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 3
Zabr─Ĺe 1936
14.05
17:00
Radnik
Radni─Źki
3
0
14.05.2022 17:00
Radnik
3 : 0
Radni─Źki
14.05
17:00
Mladi radnik
Beli Orlovi
0
2
14.05.2022 17:00
Mladi radnik
0 : 2
Beli Orlovi
14.05
17:00
Omladinac
Grivac
3
0
14.05.2022 17:00
Omladinac
3 : 0
Grivac
14.05
11:00
Paskovac
Borac
2
0
14.05.2022 11:00
Paskovac
2 : 0
Borac
14.05
17:00
BSK
Proleter
5
0
14.05.2022 17:00
BSK
5 : 0
Proleter
14.05
17:00
Mladost
Jedinstvo
3
1
14.05.2022 17:00
Mladost
3 : 1
Jedinstvo
14.05
17:00
Napredak (U)
Mladost
1
2
14.05.2022 17:00
Napredak (U)
1 : 2
Mladost
14.05
17:00
Zeppelin 026
┼Żelezni─Źar
1
0
14.05.2022 17:00
Zeppelin 026
1 : 0
┼Żelezni─Źar
14.05
17:30
PSS-192
Morava
1
4
14.05.2022 17:30
PSS-192
1 : 4
Morava
14.05
17:00
Široki Brijeg
Sarajevo
2
0
14.05.2022 17:00
Široki Brijeg
2 : 0
Sarajevo
14.05
17:00
Vele┼ż
Tuzla City
1
0
14.05.2022 17:00
Vele┼ż
1 : 0
Tuzla City
14.05
15:00
Leotar
Rudar Prijedor
2
0
14.05.2022 15:00
Leotar
2 : 0
Rudar Prijedor
14.05
17:00
Drina
Modri─Źa
4
0
14.05.2022 17:00
Drina
4 : 0
Modri─Źa
14.05
17:00
Borac
Budu─çnost
5
1
14.05.2022 17:00
Borac
5 : 1
Budu─çnost
14.05
17:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
Slavija
0
2
14.05.2022 17:00
┼Żeljezni─Źar Sport Team
0 : 2
Slavija
14.05
17:00
Podrinje
Kozara
3
1
14.05.2022 17:00
Podrinje
3 : 1
Kozara
14.05
17:00
Ljubi─ç
Krupa
2
4
14.05.2022 17:00
Ljubi─ç
2 : 4
Krupa
14.05
17:00
Sutjeska
Tekstilac
2
0
14.05.2022 17:00
Sutjeska
2 : 0
Tekstilac
14.05
17:00
Sloga
Sloboda
2
2
14.05.2022 17:00
Sloga
2 : 2
Sloboda
14.05
17:00
Omarska
Zvijezda 09
1
1
14.05.2022 17:00
Omarska
1 : 1
Zvijezda 09
14.05
17:00
Zvijezda
Jedinstvo
5
0
14.05.2022 17:00
Zvijezda
5 : 0
Jedinstvo
14.05
17:00
Orašje
Tomislav
4
1
14.05.2022 17:00
Orašje
4 : 1
Tomislav
14.05
17:00
Igman
Radnik
3
0
14.05.2022 17:00
Igman
3 : 0
Radnik
14.05
17:00
Rudar
TOŠK
3
1
14.05.2022 17:00
Rudar
3 : 1
TOŠK
14.05
17:00
Simm Bau
Gradina
0
1
14.05.2022 17:00
Simm Bau
0 : 1
Gradina
14.05
17:00
Budu─çnost
Mladost
2
1
14.05.2022 17:00
Budu─çnost
2 : 1
Mladost
14.05
17:00
Bratstvo
Gora┼żde
3
1
14.05.2022 17:00
Bratstvo
3 : 1
Gora┼żde
14.05
19:00
Budu─çnost
Sutjeska
4
2
14.05.2022 19:00
Budu─çnost
4 : 2
Sutjeska
14.05
19:00
De─Źi─ç
OFK Petrovac
2
1
14.05.2022 19:00
De─Źi─ç
2 : 1
OFK Petrovac
14.05
19:00
Iskra
Mornar
1
0
14.05.2022 19:00
Iskra
1 : 0
Mornar
14.05
19:00
Rudar
Podgorica
1
1
14.05.2022 19:00
Rudar
1 : 1
Podgorica
14.05
19:00
Jezero
Zeta
0
0
14.05.2022 19:00
Jezero
0 : 0
Zeta
14.05
18:30
Espanyol
Valencia
1
1
14.05.2022 18:30
Espanyol
1 : 1
Valencia
14.05
15:30
Borussia Dortmund
Hertha BSC
2
1
14.05.2022 15:30
Borussia Dortmund
2 : 1
Hertha BSC
14.05
15:30
Wolfsburg
Bayern
2
2
14.05.2022 15:30
Wolfsburg
2 : 2
Bayern
14.05
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Freiburg
2
1
14.05.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
2 : 1
Freiburg
14.05
15:30
Union Berlin
Bochum
3
2
14.05.2022 15:30
Union Berlin
3 : 2
Bochum
14.05
15:30
Borussia M'gladbach
Hoffenheim
5
1
14.05.2022 15:30
Borussia M'gladbach
5 : 1
Hoffenheim
14.05
15:30
Stuttgart
K├Âln
2
1
14.05.2022 15:30
Stuttgart
2 : 1
K├Âln
14.05
15:30
Mainz 05
Eintracht
2
2
14.05.2022 15:30
Mainz 05
2 : 2
Eintracht
14.05
15:30
Augsburg
Greuther F├╝rth
2
1
14.05.2022 15:30
Augsburg
2 : 1
Greuther F├╝rth
14.05
15:30
Arminia
RB Leipzig
1
1
14.05.2022 15:30
Arminia
1 : 1
RB Leipzig
14.05
15:00
Empoli
Salernitana
1
1
14.05.2022 15:00
Empoli
1 : 1
Salernitana
14.05
18:00
Hellas Verona
Torino
0
1
14.05.2022 18:00
Hellas Verona
0 : 1
Torino
14.05
20:45
Roma
Venezia
1
1
14.05.2022 20:45
Roma
1 : 1
Venezia
14.05
18:00
Udinese
Spezia
2
3
14.05.2022 18:00
Udinese
2 : 3
Spezia
14.05
21:00
Bordeaux
Lorient
0
0
14.05.2022 21:00
Bordeaux
0 : 0
Lorient
14.05
21:00
Olympique Lyonnais
Nantes
3
2
14.05.2022 21:00
Olympique Lyonnais
3 : 2
Nantes
14.05
21:00
Metz
Angers
1
0
14.05.2022 21:00
Metz
1 : 0
Angers
14.05
21:00
Monaco
Brest
4
2
14.05.2022 21:00
Monaco
4 : 2
Brest
14.05
21:00
Montpellier
PSG
0
4
14.05.2022 21:00
Montpellier
0 : 4
PSG
14.05
21:00
Nice
Lille
1
3
14.05.2022 21:00
Nice
1 : 3
Lille
14.05
21:00
Rennes
Olympique Marseille
2
0
14.05.2022 21:00
Rennes
2 : 0
Olympique Marseille
14.05
21:00
Saint-Étienne
Reims
1
2
14.05.2022 21:00
Saint-Étienne
1 : 2
Reims
14.05
21:00
Strasbourg
Clermont
1
0
14.05.2022 21:00
Strasbourg
1 : 0
Clermont
14.05
21:00
Troyes
Lens
1
3
14.05.2022 21:00
Troyes
1 : 3
Lens
14.05
16:00
Loznica
Slatke male
3
0
14.05.2022 16:00
Loznica
3 : 0
Slatke male
14.05
16:00
Kraljica Marija
┼ŻGFK Borac
0
2
14.05.2022 16:00
Kraljica Marija
0 : 2
┼ŻGFK Borac
14.05
00:00
Mašinac 2020
Vu─Źice
0
3
14.05.2022 00:00
Mašinac 2020
0 : 3
Vu─Źice
14.05
11:00
Metalac (GM)
Šumadija 1903
4
1
14.05.2022 11:00
Metalac (GM)
4 : 1
Šumadija 1903
14.05
14:30
Loznica
Sloga (P)
5
0
14.05.2022 14:30
Loznica
5 : 0
Sloga (P)
14.05
10:00
Zlatibor
Borac 1926
1
3
14.05.2022 10:00
Zlatibor
1 : 3
Borac 1926
14.05
14:30
Sunrise Šabac
GFK Sloboda
2
0
14.05.2022 14:30
Sunrise Šabac
2 : 0
GFK Sloboda
14.05
11:30
Mladost (L)
Mladi radnik 1926
4
0
14.05.2022 11:30
Mladost (L)
4 : 0
Mladi radnik 1926
14.05
12:00
Radni─Źki
Timo─Źanin
2
0
14.05.2022 12:00
Radni─Źki
2 : 0
Timo─Źanin
14.05
17:00
OFK Radni─Źki
Trayal
0
2
14.05.2022 17:00
OFK Radni─Źki
0 : 2
Trayal
14.05
11:00
Timok 1919
Real
1
5
14.05.2022 11:00
Timok 1919
1 : 5
Real
14.05
Morava 1918
Radni─Źki (P)
5
2
14.05.2022
Morava 1918
5 : 2
Radni─Źki (P)
14.05
Radni─Źki (S)
OFK Topli─Źanin
2
0
14.05.2022
Radni─Źki (S)
2 : 0
OFK Topli─Źanin
14.05
Bor 1919
GFK Dubo─Źica
0
1
14.05.2022
Bor 1919
0 : 1
GFK Dubo─Źica
14.05
Jedinstvo
Dinamo
2
0
14.05.2022
Jedinstvo
2 : 0
Dinamo
14.05
OFK Slatina
Radnik
1
5
14.05.2022
OFK Slatina
1 : 5
Radnik
14.05
10:00
Vojvodina
GFK Sloven
3
1
14.05.2022 10:00
Vojvodina
3 : 1
GFK Sloven
14.05
10:30
Index
Petar Pua─Źa
2
0
14.05.2022 10:30
Index
2 : 0
Petar Pua─Źa
14.05
10:00
Tisa Njerš
Prof. Bolesnikov
2
2
14.05.2022 10:00
Tisa Njerš
2 : 2
Prof. Bolesnikov
14.05
10:00
Spartak ┼ŻK
Radni─Źki 1912
3
0
14.05.2022 10:00
Spartak ┼ŻK
3 : 0
Radni─Źki 1912
14.05
17:00
BASK
Radni─Źki
2
1
14.05.2022 17:00
BASK
2 : 1
Radni─Źki
14.05
10:00
Lokomotiva
BSK Bor─Źa
4
2
14.05.2022 10:00
Lokomotiva
4 : 2
BSK Bor─Źa
14.05
11:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Borac 1932
5
0
14.05.2022 11:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
5 : 0
Borac 1932
14.05
11:00
Napredak
Smederevo 1924
2
3
14.05.2022 11:00
Napredak
2 : 3
Smederevo 1924
14.05
10:00
Sofeks
OFK Be─Źej 1918
2
0
14.05.2022 10:00
Sofeks
2 : 0
OFK Be─Źej 1918
14.05
12:00
Jedinstvo Putevi
Radni─Źki (K)
5
1
14.05.2022 12:00
Jedinstvo Putevi
5 : 1
Radni─Źki (K)
14.05
11:00
Takovo
Budućnost Krušik 2014
2
3
14.05.2022 11:00
Takovo
2 : 3
Budućnost Krušik 2014
14.05
10:00
Novi Pazar
Budu─çnost (A)
3
1
14.05.2022 10:00
Novi Pazar
3 : 1
Budu─çnost (A)
14.05
11:00
OFK Senjak
Kara─Ĺor─Ĺe
2
0
14.05.2022 11:00
OFK Senjak
2 : 0
Kara─Ĺor─Ĺe
14.05
11:00
Radni─Źki
Siti Sport Klub
0
0
14.05.2022 11:00
Radni─Źki
0 : 0
Siti Sport Klub
14.05
11:00
BSK 1925
Budu─çnost
4
4
14.05.2022 11:00
BSK 1925
4 : 4
Budu─çnost
14.05
11:00
Dunav (VS)
Beograd Karaburma
0
1
14.05.2022 11:00
Dunav (VS)
0 : 1
Beograd Karaburma
14.05
11:00
DIF
GSP Polet
6
0
14.05.2022 11:00
DIF
6 : 0
GSP Polet
14.05
11:00
Rojkovac
OFK Balkan
4
1
14.05.2022 11:00
Rojkovac
4 : 1
OFK Balkan
14.05
Kabel
Borac
14.05.2022
Kabel
:
Borac
14.05
Jedinstvo
Ba─Źka
4
2
14.05.2022
Jedinstvo
4 : 2
Ba─Źka
14.05
TSK
Proleter
14.05.2022
TSK
:
Proleter
14.05
14:00
Vo┼żdovac
RFK Grafi─Źar
1
0
14.05.2022 14:00
Vo┼żdovac
1 : 0
RFK Grafi─Źar
14.05
11:00
Ma─Źva
─îukari─Źki
0
0
14.05.2022 11:00
Ma─Źva
0 : 0
─îukari─Źki
14.05
11:00
Radni─Źki 1923
TSC
1
0
14.05.2022 11:00
Radni─Źki 1923
1 : 0
TSC
14.05
00:00
Sopot
Brodarac
3
0
14.05.2022 00:00
Sopot
3 : 0
Brodarac
14.05
00:00
Sin─Ĺeli─ç
Lokomotiva
4
2
14.05.2022 00:00
Sin─Ĺeli─ç
4 : 2
Lokomotiva
14.05
00:00
OLE
RFK Grafi─Źar
1
4
14.05.2022 00:00
OLE
1 : 4
RFK Grafi─Źar
14.05
00:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
14.05.2022 00:00
Partizan
1 : 0
Crvena zvezda
14.05
00:00
Studentski grad
Zemun
4
6
14.05.2022 00:00
Studentski grad
4 : 6
Zemun
14.05
00:00
Radni─Źki (NB)
Vo┼żdovac
2
3
14.05.2022 00:00
Radni─Źki (NB)
2 : 3
Vo┼żdovac
14.05
00:00
IMT
OFK Beograd
4
3
14.05.2022 00:00
IMT
4 : 3
OFK Beograd
14.05
00:00
Rakovica
Bole─Ź
3
0
14.05.2022 00:00
Rakovica
3 : 0
Bole─Ź
14.05
00:00
Vin─Źa
OFK Beograd 2
3
5
14.05.2022 00:00
Vin─Źa
3 : 5
OFK Beograd 2
14.05
00:00
Zmaj 1953
Kova─Źevac
0
4
14.05.2022 00:00
Zmaj 1953
0 : 4
Kova─Źevac
14.05
00:00
Borac
Radni─Źki (NB) 2
6
1
14.05.2022 00:00
Borac
6 : 1
Radni─Źki (NB) 2
14.05
11:00
Metalac (GM)
Šumadija 1903
1
4
14.05.2022 11:00
Metalac (GM)
1 : 4
Šumadija 1903
14.05
11:00
Loznica
Savacijum
1
4
14.05.2022 11:00
Loznica
1 : 4
Savacijum
14.05
11:00
Radni─Źki (V)
Sloga (K)
7
0
14.05.2022 11:00
Radni─Źki (V)
7 : 0
Sloga (K)
14.05
11:00
Ma─Źva
Borac 1926
0
0
14.05.2022 11:00
Ma─Źva
0 : 0
Borac 1926
14.05
11:00
Apolon 4
Novi Pazar
1
1
14.05.2022 11:00
Apolon 4
1 : 1
Novi Pazar
14.05
11:00
Sunrise Šabac
GFK Sloboda
1
2
14.05.2022 11:00
Sunrise Šabac
1 : 2
GFK Sloboda
14.05
11:00
Radni─Źki 1923
Apolon 2018
2
2
14.05.2022 11:00
Radni─Źki 1923
2 : 2
Apolon 2018
14.05
Radnik
Radni─Źki 2
1
1
14.05.2022
Radnik
1 : 1
Radni─Źki 2
14.05
Mineralac
Trayal
2
2
14.05.2022
Mineralac
2 : 2
Trayal
14.05
14:00
Petrika
TSC
3
2
14.05.2022 14:00
Petrika
3 : 2
TSC
14.05
12:00
Vojvodina
┼Żelezni─Źar
4
1
14.05.2022 12:00
Vojvodina
4 : 1
┼Żelezni─Źar
14.05
12:00
Tisa Njerš
Prof. Bolesnikov
1
2
14.05.2022 12:00
Tisa Njerš
1 : 2
Prof. Bolesnikov
14.05
13:00
Proleter 2006
Omladinac
4
1
14.05.2022 13:00
Proleter 2006
4 : 1
Omladinac
14.05
10:00
Radni─Źki (SM)
Dinamo 1945
5
2
14.05.2022 10:00
Radni─Źki (SM)
5 : 2
Dinamo 1945
14.05
12:00
Arena Su
Borac (Š)
2
0
14.05.2022 12:00
Arena Su
2 : 0
Borac (Š)
14.05
12:00
Petrika
OFK Vrbas
3
0
14.05.2022 12:00
Petrika
3 : 0
OFK Vrbas
14.05
12:00
Mladost (L)
OFK Kikinda
3
1
14.05.2022 12:00
Mladost (L)
3 : 1
OFK Kikinda
14.05
12:00
OFK Jugovi─ç
Derby 2015
2
2
14.05.2022 12:00
OFK Jugovi─ç
2 : 2
Derby 2015
14.05
12:00
ODR
GFK Sloven
4
2
14.05.2022 12:00
ODR
4 : 2
GFK Sloven
14.05
12:00
Jedinstvo (SP)
Voja Ga─Źi─ç
1
3
14.05.2022 12:00
Jedinstvo (SP)
1 : 3
Voja Ga─Źi─ç
14.05
12:00
Cement
Radni─Źki (┼á)
2
5
14.05.2022 12:00
Cement
2 : 5
Radni─Źki (┼á)
14.05
12:00
Dunav
Podunavac
14.05.2022 12:00
Dunav
:
Podunavac
14.05
12:00
Ma─Źva 1929
Vrelo Sport
7
3
14.05.2022 12:00
Ma─Źva 1929
7 : 3
Vrelo Sport
14.05
10:00
Sloga (BB)
FAP
4
1
14.05.2022 10:00
Sloga (BB)
4 : 1
FAP
14.05
13:00
Napredak
RFK Grafi─Źar
2
0
14.05.2022 13:00
Napredak
2 : 0
RFK Grafi─Źar
14.05
17:00
Kiker
─îukari─Źki
0
1
14.05.2022 17:00
Kiker
0 : 1
─îukari─Źki
14.05
16:00
Zemun 2
OFK Beograd 2
4
4
14.05.2022 16:00
Zemun 2
4 : 4
OFK Beograd 2
14.05
09:00
RFK Grafi─Źar
Rad 2
3
0
14.05.2022 09:00
RFK Grafi─Źar
3 : 0
Rad 2
14.05
16:30
Šumadinac
Radni─Źki (NB) 2
4
1
14.05.2022 16:30
Šumadinac
4 : 1
Radni─Źki (NB) 2
14.05
13:30
Sin─Ĺeli─ç 2
BSK Bor─Źa
2
0
14.05.2022 13:30
Sin─Ĺeli─ç 2
2 : 0
BSK Bor─Źa
14.05
11:00
Bane 1931
Šumadija 1903
8
1
14.05.2022 11:00
Bane 1931
8 : 1
Šumadija 1903
14.05
10:00
Mladost (L)
Polimlje
3
2
14.05.2022 10:00
Mladost (L)
3 : 2
Polimlje
14.05
10:00
Jedinstvo Putevi
Spartak 1976
14.05.2022 10:00
Jedinstvo Putevi
:
Spartak 1976
14.05
10:00
Borac 1926
GFK Sloboda
2
2
14.05.2022 10:00
Borac 1926
2 : 2
GFK Sloboda
14.05
10:00
Ares 2015
Takovo
9
5
14.05.2022 10:00
Ares 2015
9 : 5
Takovo
14.05
10:00
Sloga (BB)
Sloboda (─î)
14.05.2022 10:00
Sloga (BB)
:
Sloboda (─î)
14.05
10:00
Gau─Źosi
Sloga (P)
1
0
14.05.2022 10:00
Gau─Źosi
1 : 0
Sloga (P)
14.05
10:00
Zlatibor
Metalac
0
2
14.05.2022 10:00
Zlatibor
0 : 2
Metalac
14.05
Šampion 2014
Trio
11
0
14.05.2022
Šampion 2014
11 : 0
Trio
14.05
OFK Radni─Źki
Radni─Źki (N)
2
7
14.05.2022
OFK Radni─Źki
2 : 7
Radni─Źki (N)
14.05
Trayal Knez Lazar
Vlasina
7
1
14.05.2022
Trayal Knez Lazar
7 : 1