XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
381 utakmica za dan Subota, 21 Maj 2022


Fudbal

21.05
17:30
In─Ĺija
Radni─Źki (SM)
2
0
21.05.2022 17:30 2 : 0
21.05
17:30
Mladost GAT
IMT
2
3
21.05.2022 17:30 2 : 3
IMT
21.05
17:30
Javor Matis
Loznica
1
0
21.05.2022 17:30 1 : 0
21.05
17:30
┼Żelezni─Źar
OFK ┼Żarkovo
1
0
21.05.2022 17:30 1 : 0
21.05
19:00
Ma─Źva
RFK Grafi─Źar
1
1
21.05.2022 19:00 1 : 1
21.05
17:00
OFK Be─Źej 1918
1. Maj Ruma
2
4
21.05.2022 17:00 2 : 4
21.05
17:00
OFK Kikinda
Feniks 1995
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Radni─Źki (Zr)
2
2
21.05.2022 17:00 2 : 2
21.05
17:00
OFK Stari Grad
Dinamo 1945
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Sloga (BB)
Ma─Źva 1929
1
1
21.05.2022 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Trep─Źa
Smederevo 1924
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
10:00
BASK
BSK Bor─Źa
3
1
21.05.2022 10:00 3 : 1
21.05
17:00
Zemun
Brodarac
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
17:00
OFK Beograd
Zvezdara
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
11:00
Teleoptik
Studentski grad
1
1
21.05.2022 11:00 1 : 1
21.05
11:00
Prva iskra
Leštane
6
3
21.05.2022 11:00 6 : 3
21.05
17:00
Meševo
Rembas
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
GFK Jagodina
Timo─Źanin
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
17:00
GFK Dubo─Źica
OFK Brzi Brod
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
P─Źinja
Sloga (L)
3
1
21.05.2022 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Trayal
Radni─Źki (P)
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Begej
Mladost
0
0
21.05.2022 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Jedinstvo (V)
Polet
0
0
21.05.2022 17:00 0 : 0
21.05
17:00
BAK
Crvena zvezda (RS)
5
1
21.05.2022 17:00
BAK
5 : 1
21.05
17:00
Crvena zvezda (VS)
Kozara
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Sloga
Jedinstvo (BK)
0
2
21.05.2022 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Sloga (T)
Index
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Radni─Źki (┼á)
Sloga (E)
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Senta
Krila Krajine
4
2
21.05.2022 17:00 4 : 2
21.05
17:00
OFK Mladost APA
Preporod
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Vin─Źa
5
3
21.05.2022 10:00 5 : 3
21.05
17:00
OFK Mladenovac
Lokomotiva
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Sloboda
Polet
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Mokra Gora
Tutin
0
4
21.05.2022 17:00 0 : 4
21.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Bane 1931
2
3
21.05.2022 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Šumadija 1903
Go─Ź
4
0
21.05.2022 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Gru┼ża
Šumadija (T)
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Sevojno
Jedinstvo Putevi
0
0
21.05.2022 17:00 0 : 0
21.05
17:00
FAP
Savinac
7
0
21.05.2022 17:00
FAP
7 : 0
21.05
17:00
Ribnica
Borac
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Radni─Źki (V)
Budućnost Krušik 2014
3
3
21.05.2022 17:00 3 : 3
21.05
17:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Cer
3
1
21.05.2022 17:00 3 : 1
Cer
21.05
17:00
─Éerdap
Sloga 33
4
3
21.05.2022 17:00 4 : 3
21.05
17:00
VGSK
Pomoravlje 1946
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Šumadija
Morava
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Sloboda
Rudar 2001
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Pusta Reka
OFK Alakince
0
2
21.05.2022 17:00 0 : 2
21.05
17:00
SFK Morava
┼Żitora─Ĺa
4
1
21.05.2022 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Nebeski Andjeli
Moravac Orion
6
0
21.05.2022 17:00 6 : 0
21.05
17:00
Sloga (D)
OFK Lugomir
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
OFK Knjaz
Tanasko Raji─ç
2
4
21.05.2022 17:00 2 : 4
21.05
17:00
─Éerdap
OFK Slatina
6
0
21.05.2022 17:00 6 : 0
21.05
17:00
Dunav
Brodoremont
6
0
21.05.2022 17:00 6 : 0
21.05
17:00
Balkanski
Bor 1919
5
0
21.05.2022 17:00 5 : 0
21.05
17:00
Vojvodina
┼ŻAK
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Crvenka
Budu─çnost (M)
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Borac (BG)
Naša Zvezda
1
1
21.05.2022 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Polet
Budu─çnost (G)
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
17:30
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
4
5
21.05.2022 17:30 4 : 5
21.05
17:30
OFK Futog
Petrovaradin
1
4
21.05.2022 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Slavija
Crvena Zvezda
3
2
21.05.2022 17:30 3 : 2
21.05
17:00
Radni─Źki (K)
Dolina
2
4
21.05.2022 17:00 2 : 4
21.05
17:00
Partizan
Hajduk
4
3
21.05.2022 17:00 4 : 3
21.05
17:00
GFK Sloven
Borac (K)
9
0
21.05.2022 17:00 9 : 0
21.05
17:00
OFK Vrbas
Jadran
4
2
21.05.2022 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Sloga
Srbobran
4
2
21.05.2022 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Radni─Źki 1905
Budu─çnost
7
0
21.05.2022 17:00 7 : 0
21.05
17:00
Napredak
Obili─ç (NK)
5
3
21.05.2022 17:00 5 : 3
21.05
17:00
Jasenica 2017
Mladost 1948
3
2
21.05.2022 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Petli─ç SD 026
Mladi radnik 1940
0
2
21.05.2022 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Zlot
Pore─Ź
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Šarbanovac
Urovica
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Bratstvo
0
2
21.05.2022 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Budu─çnost
Umac
5
2
21.05.2022 17:00 5 : 2
21.05
17:00
Bobište
BSK
4
3
21.05.2022 17:00 4 : 3
BSK
21.05
17:00
Jedinstvo (B)
Milanovo
7
0
21.05.2022 17:00 7 : 0
21.05
11:00
Jastrebac
Moravac
3
0
21.05.2022 11:00 3 : 0
21.05
17:00
Taskovi─çi
Naisus 1977
5
2
21.05.2022 17:00 5 : 2
21.05
17:00
Svrljig
Radni─Źki 1947
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
Rudar Vrška Čuka
Mid┼żor
3
0
21.05.2022 3 : 0
21.05
Rtanj
Kosovo
7
2
21.05.2022 7 : 2
21.05
Radni─Źki 1946
Rudar (P)
3
0
21.05.2022 3 : 0
21.05
Hajduk
OFK Rtanj
5
0
21.05.2022 5 : 0
21.05
17:00
FUD
Ma─Źkovac
2
0
21.05.2022 17:00
FUD
2 : 0
21.05
17:00
Bošnjane
Gornji Stepoš
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
16:30
Delija
Vojvodina (NM)
2
1
21.05.2022 16:30 2 : 1
21.05
16:30
Budu─çnost
Polet
1
2
21.05.2022 16:30 1 : 2
21.05
17:30
Mladost
Partizan (G)
5
2
21.05.2022 17:30 5 : 2
21.05
17:30
Rudar (SR)
Juhor (G)
1
4
21.05.2022 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Mladi Borac
Sloga
2
1
21.05.2022 17:30 2 : 1
21.05
17:00
Omladinac (Š)
┼Żelezni─Źar
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
┼Żitkovica 2017
Vihor
1
6
21.05.2022 17:00 1 : 6
21.05
18:00
BSK 1926
Krtinska
6
0
21.05.2022 18:00 6 : 0
21.05
17:00
Siti Sport Klub
Milutinac
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Borac (O)
Dunav
4
1
21.05.2022 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Bratstvo 1975
Maršić
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
17:00
OFK Jabu─Źje
ZSK
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
ZSK
21.05
17:00
OFK Senjak
Radnik
8
4
21.05.2022 17:00 8 : 4
21.05
17:00
OFK Br─Ĺanac
Spartak 1924
1
1
21.05.2022 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Spartak 1976
Slatina
1
1
21.05.2022 17:00 1 : 1
21.05
17:30
Rudar
Ribnica
1
0
21.05.2022 17:30 1 : 0
21.05
17:00
Cer
Rudar
0
3
21.05.2022 17:00
Cer
0 : 3
21.05
17:00
Gu─Źevo 1929
Jedinstvo (Š)
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
16:30
BSK Bujanovac
Levosoje
2
1
21.05.2022 16:30 2 : 1
21.05
17:00
Mineralac
Ropotovo
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
┼Żupski biseri
Kamenorezac 76
3
1
21.05.2022 3 : 1
21.05
Jezero 2017
Polet 57
0
0
21.05.2022 0 : 0
21.05
Varvarin
Garevina
5
1
21.05.2022 5 : 1
21.05
16:30
Crvena Jabuka
─îu─Źuge
0
4
21.05.2022 16:30 0 : 4
21.05
16:30
Pepeljevac
Tvrdojevac
2
2
21.05.2022 16:30 2 : 2
21.05
17:00
OFK Klek
Zadrugar
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Luk
Jedinstvo
3
2
21.05.2022 17:00
Luk
3 : 2
21.05
17:00
OFK Zabre┼żje
Pobednik
4
0
21.05.2022 17:00 4 : 0
21.05
17:30
Rvati
Partizan
1
2
21.05.2022 17:30 1 : 2
21.05
17:30
OFK Batinac
Planinac
7
0
21.05.2022 17:30 7 : 0
21.05
17:30
Donja Mutnica
Beljanica
2
1
21.05.2022 17:30 2 : 1
21.05
10:30
Miljakovac
Borac
0
2
21.05.2022 10:30 0 : 2
21.05
17:00
Zmaj Novi grad
Novi Beograd
1
5
21.05.2022 17:00 1 : 5
21.05
17:00
Borac
Mladost (P)
1
1
21.05.2022 17:00 1 : 1
21.05
17:30
Šumadinac
Ursule
3
2
21.05.2022 17:30 3 : 2
21.05
17:30
Trnava
Mladost (K)
3
2
21.05.2022 17:30 3 : 2
21.05
17:00
Trešnjevica
Šamot
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:30
Soko
Kulpin
4
0
21.05.2022 17:30 4 : 0
21.05
17:30
Granit
Jedinstvo (G)
2
1
21.05.2022 17:30 2 : 1
21.05
17:30
Mlada krila
Lazac
3
1
21.05.2022 17:30 3 : 1
21.05
17:00
Spartak
Standard 2021
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Bata Buli─ç
Pobeda 1953
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Mladost (PR)
Pade┼ż
7
0
21.05.2022 17:00 7 : 0
21.05
17:00
Rongo Siti
Budu─çnost
3
2
21.05.2022 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Borac
Veliki Suvodol
7
0
21.05.2022 17:00 7 : 0
21.05
17:00
Mladost (MS)
Lokomotiva
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Sloga
Nišavac
3
1
21.05.2022 17:00 3 : 1
21.05
17:30
Jedinstvo
Polet
5
3
21.05.2022 17:30 5 : 3
21.05
17:30
Napredak 2012
Crvena zvezda
4
2
21.05.2022 17:30 4 : 2
21.05
17:00
Landol
Jezava
5
3
21.05.2022 17:00 5 : 3
21.05
17:00
Bjelica
Sloga
2
2
21.05.2022 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Potisje
Jedinstvo (M)
4
0
21.05.2022 17:00 4 : 0
21.05
17:00
OFK Ba─Źinci
OFK Biki─ç
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
16:30
Semedra┼ż
Backovac Junajted
6
0
21.05.2022 16:30 6 : 0
21.05
Lunjevica
Omladinac
2
1
21.05.2022 2 : 1
21.05
17:00
Cerovac 2013
Bukovac
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Mladost
Bresje Superior
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Oko sokolovo
10. februar
1
3
21.05.2022 17:00 1 : 3
21.05
Jedinstvo
Tomislavci
0
3
21.05.2022 0 : 3
21.05
17:00
Borac
Rasina
4
0
21.05.2022 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Pepeljevac 1947
Modrica
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Stanovo 1941
Divostin
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
17:30
Mladi radnik 1925
Partizan (V)
6
0
21.05.2022 17:30 6 : 0
21.05
17:00
OFK Orašje 1960
Gradac
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
17:30
Mladost
Kolonija
3
0
21.05.2022 17:30 3 : 0
21.05
17:30
Doma─çin
Belica
4
5
21.05.2022 17:30 4 : 5
21.05
17:30
Napredak (St)
┼Żelezni─Źar
4
0
21.05.2022 17:30 4 : 0
21.05
17:30
ISK Izvor
BSK
4
1
21.05.2022 17:30 4 : 1
BSK
21.05
17:30
Borac 1950
Istok 63
2
2
21.05.2022 17:30 2 : 2
21.05
17:30
Polet
Mladost
0
4
21.05.2022 17:30 0 : 4
21.05
17:30
Radnik
Popovac
4
1
21.05.2022 17:30 4 : 1
21.05
17:00
Voja Ga─Źi─ç
Borac
13
0
21.05.2022 17:00 13 : 0
21.05
17:00
Ram
Mladost 1970
3
1
21.05.2022 17:00
Ram
3 : 1
21.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Morava
3
1
21.05.2022 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Atletiko
Moravac
0
1
21.05.2022 17:00 0 : 1
21.05
17:00
Mladost (DL)
Napredak
0
2
21.05.2022 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Polet (SD)
Laznica
3
1
21.05.2022 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Homoljac
Osanica
4
2
21.05.2022 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Vrelo
Mlava (R)
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Mladost
Naša Krajina
0
7
21.05.2022 17:00 0 : 7
21.05
17:00
Proleter 1936
Radoje Domanovi─ç
5
2
21.05.2022 17:00 5 : 2
21.05
17:30
Roma - Od┼żino selo
Partizan
4
2
21.05.2022 17:30 4 : 2
21.05
17:00
Dunav
Sopot
5
1
21.05.2022 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Vukan
Sloga
1
3
21.05.2022 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Napredak
Radnik
6
1
21.05.2022 17:00 6 : 1
21.05
17:00
Radni─Źki
Jedinstvo
2
3
21.05.2022 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Zabr─Ĺe 1936
Petar Dobrnjac
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Sloga 1952
BSK
3
2
21.05.2022 17:00 3 : 2
BSK
21.05
17:00
Kotlenik
Omladinac
1
5
21.05.2022 17:00 1 : 5
21.05
17:00
Grivac
Mladi radnik
0
5
21.05.2022 17:00 0 : 5
21.05
11:00
Jadar 07
Paskovac
0
0
21.05.2022 11:00 0 : 0
21.05
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Resavac
3
0
21.05.2022 17:00 3 : 0
21.05
17:30
Morava
SFK Glogovac
2
1
21.05.2022 17:30 2 : 1
21.05
19:00
Zrinjski
Leotar
1
0
21.05.2022 19:00 1 : 0
21.05
17:00
Omarska
Drina
2
2
21.05.2022 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Zvijezda 09
Sloga
1
2
21.05.2022 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Sloboda
Sutjeska
5
1
21.05.2022 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Tekstilac
Ljubi─ç
0
0
21.05.2022 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Krupa
Podrinje
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Kozara
┼Żeljezni─Źar Sport Team
2
0
21.05.2022 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Slavija
Borac
1
0
21.05.2022 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Budu─çnost
Modri─Źa
2
3
21.05.2022 17:00 2 : 3
21.05
17:30
Travnik
Bratstvo
3
0
21.05.2022 17:30 3 : 0
21.05
17:30
Gora┼żde
Budu─çnost
3
2
21.05.2022 17:30 3 : 2
21.05
17:30
Mladost
Simm Bau
2
1
21.05.2022 17:30 2 : 1
21.05
17:30
Gradina
Rudar
3
1
21.05.2022 17:30 3 : 1
21.05
17:30
Radnik
Orašje
2
2
21.05.2022 17:30 2 : 2
21.05
17:30
Tomislav
Jedinstvo
4
0
21.05.2022 17:30 4 : 0
21.05
17:30
Valencia
Celta Vigo
2
0
21.05.2022 17:30 2 : 0
21.05
20:45
Atalanta
Empoli
0
1
21.05.2022 20:45 0 : 1
21.05
20:45
Fiorentina
Juventus
2
0
21.05.2022 20:45 2 : 0
21.05
20:45
Lazio
Hellas Verona
3
3
21.05.2022 20:45 3 : 3
21.05
21:00
Angers
Montpellier
2
0
21.05.2022 21:00 2 : 0
21.05
21:00
Brest
Bordeaux
2
4
21.05.2022 21:00 2 : 4
21.05
21:00
Clermont
Olympique Lyonnais
1
2
21.05.2022 21:00 1 : 2
21.05
21:00
Lens
Monaco
2
2
21.05.2022 21:00 2 : 2
21.05
21:00
Lille
Rennes
2
2
21.05.2022 21:00 2 : 2
21.05
21:00
Lorient
Troyes
1
1
21.05.2022 21:00 1 : 1
21.05
21:00
Olympique Marseille
Strasbourg
4
0
21.05.2022 21:00 4 : 0
21.05
21:00
Nantes
Saint-Étienne
1
1
21.05.2022 21:00 1 : 1
21.05
21:00
PSG
Metz
5
0
21.05.2022 21:00
PSG
5 : 0
21.05
21:00
Reims
Nice
2
3
21.05.2022 21:00 2 : 3
21.05
17:00
Ma─Źva
Crvena zvezda
0
3
21.05.2022 17:00 0 : 3
21.05
10:30
Proleter
Staji─çevo 2017
10
0
21.05.2022 10:30 10 : 0
21.05
00:00
Majdanpek
Mašinac 2020
3
0
21.05.2022 00:00 3 : 0
21.05
13:30
Sloga (K)
Jedinstvo
1
3
21.05.2022 13:30 1 : 3
21.05
OFK Topli─Źanin
Morava 1918
4
0
21.05.2022 4 : 0
21.05
Radnik
Jedinstvo
3
4
21.05.2022 3 : 4
21.05
10:00
Kabel
Spartak ┼ŻK
2
2
21.05.2022 10:00 2 : 2
21.05
10:00
Prof. Bolesnikov
OFK Ba─Źka
4
4
21.05.2022 10:00 4 : 4
21.05
10:00
Hajduk 1912
Tisa Njerš
1
0
21.05.2022 10:00 1 : 0
21.05
10:00
Zvezdara
Lokomotiva
0
7
21.05.2022 10:00 0 : 7
21.05
12:45
Sin─Ĺeli─ç
IMT 2
6
1
21.05.2022 12:45 6 : 1
21.05
11:00
Internacional
OFK ┼Żarkovo
2
4
21.05.2022 11:00 2 : 4
21.05
20:15
Radni─Źki
Ada
1
0
21.05.2022 20:15 1 : 0
Ada
21.05
10:00
Borac 1932
Radni─Źki 1923
0
11
21.05.2022 10:00 0 : 11
21.05
10:00
Šumadija (T)
Sušica
1
1
21.05.2022 10:00 1 : 1
21.05
10:00
Hajduk
Sofeks
3
0
21.05.2022 10:00 3 : 0
21.05
13:00
Radni─Źki (K)
Kara─Ĺor─Ĺe
1
3
21.05.2022 13:00 1 : 3
21.05
11:00
Rojkovac
Prva Iskra
2
3
21.05.2022 11:00 2 : 3
21.05
11:00
OFK Balkan
DIF
0
4
21.05.2022 11:00 0 : 4
DIF
21.05
11:00
GSP Polet
Dunav (VS)
4
1
21.05.2022 11:00 4 : 1
21.05
11:00
Beograd Karaburma
BSK 1925
1
1
21.05.2022 11:00 1 : 1
21.05
11:00
Budu─çnost
Radni─Źki
1
2
21.05.2022 11:00 1 : 2
21.05
Petrika
Kabel
21.05.2022 :
21.05
Ba─Źka
TSK
21.05.2022 :
TSK
21.05
Borac
Jedinstvo
21.05.2022 :
21.05
11:00
Rad
Vojvodina
3
1
21.05.2022 11:00
Rad
3 : 1
21.05
15:30
Zemun
Spartak ┼ŻK
0
0
21.05.2022 15:30 0 : 0
21.05
15:00
─îukari─Źki
Mladost (L)
1
1
21.05.2022 15:00 1 : 1
21.05
11:00
Crvena zvezda
RFK Grafi─Źar
2
3
21.05.2022 11:00 2 : 3
21.05
00:00
Brodarac
Rad
1
1
21.05.2022 00:00 1 : 1
Rad
21.05
00:00
OFK Beograd
Radni─Źki (NB)
4
2
21.05.2022 00:00 4 : 2
21.05
00:00
Vo┼żdovac
Studentski grad
3
0
21.05.2022 00:00 3 : 0
21.05
00:00
Zemun
Partizan
2
4
21.05.2022 00:00 2 : 4
21.05
00:00
Crvena zvezda
OLE
5
2
21.05.2022 00:00 5 : 2
OLE
21.05
00:00
RFK Grafi─Źar
Sin─Ĺeli─ç
2
3
21.05.2022 00:00 2 : 3
21.05
00:00
Lokomotiva
Sopot
0
3
21.05.2022 00:00 0 : 3
21.05
00:00
Sin─Ĺeli─ç 2
Borac
6
3
21.05.2022 00:00 6 : 3
21.05
00:00
Radni─Źki (NB) 2
Zmaj 1953
4
5
21.05.2022 00:00 4 : 5
21.05
00:00
Kova─Źevac
BASK
2
3
21.05.2022 00:00 2 : 3
21.05
00:00
OFK Beograd 2
Bole─Ź
4
0
21.05.2022 00:00 4 : 0
21.05
11:00
Šumadija 1903
Radni─Źki 1923
0
1
21.05.2022 11:00 0 : 1
21.05
11:00
Apolon 2018
Sunrise Šabac
3
0
21.05.2022 11:00 3 : 0
21.05
11:00
GFK Sloboda
Apolon 4
0
2
21.05.2022 11:00 0 : 2
21.05
11:00
Novi Pazar
Ma─Źva
0
1
21.05.2022 11:00 0 : 1
21.05
11:00
Borac 1926
Radni─Źki (V)
0
1
21.05.2022 11:00 0 : 1
21.05
11:00
Javor
Loznica
3
1
21.05.2022 11:00 3 : 1
21.05
11:00
Savacijum
Metalac (GM)
2
1
21.05.2022 11:00 2 : 1
21.05
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Mineralac
3
3
21.05.2022 3 : 3
21.05
OFK Radni─Źki
Dinamo
8
5
21.05.2022 8 : 5
21.05
Real Niš
Radnik
6
0
21.05.2022 6 : 0
21.05
Radni─Źki 2
Radni─Źki (P)
4
2
21.05.2022 4 : 2
21.05
10:00
ODR
Proleter (NS)
1
4
21.05.2022 10:00
ODR
1 : 4
21.05
12:00
Spartak ┼ŻK
OFK Vršac
1
0
21.05.2022 12:00 1 : 0
21.05
12:00
Kabel
RFK Novi Sad 1921
2
2
21.05.2022 12:00 2 : 2
21.05
12:00
Prof. Bolesnikov
OFK Ba─Źka
3
0
21.05.2022 12:00 3 : 0
21.05
12:00
Hajduk 1912
Tisa Njerš
0
1
21.05.2022 12:00 0 : 1
21.05
10:00
Dinamo 1945
Podrinje
1
2
21.05.2022 10:00 1 : 2
21.05
12:00
Borac (Š)
Derby 2015
21.05.2022 12:00
21.05
12:00
OFK Kikinda
OFK Jugovi─ç
21.05.2022 12:00
21.05
12:00
OFK Vrbas
Mladost (L)
21.05.2022 12:00
21.05
12:00
Arena Su
Petrika
21.05.2022 12:00
21.05
12:00
GFK Sloven
Podunavac
21.05.2022 12:00
21.05
12:00
Radni─Źki (┼á)
Dunav
8
0
21.05.2022 12:00 8 : 0
21.05
12:00
Voja Ga─Źi─ç
Cement
5
3
21.05.2022 12:00 5 : 3
21.05
12:00
ODR
Jedinstvo (SP)
0
2
21.05.2022 12:00
ODR
0 : 2
21.05
14:00
OFK Senjak
Ma─Źva (┼á)
3
0
21.05.2022 14:00 3 : 0
21.05
10:00
Strmovo 1986
Budućnost Krušik 2014
2
1
21.05.2022 10:00 2 : 1
21.05
10:00
Radni─Źki (O)
OFK Balkan
5
1
21.05.2022 10:00 5 : 1
21.05
13:00
Lestane
Beograd
0
3
21.05.2022 13:00 0 : 3
21.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Spartak 1976
3
2
21.05.2022 11:00 3 : 2
21.05
11:00
Polimlje
Sloboda (─î)
3
0
21.05.2022 11:00 3 : 0
21.05
13:00
Brodarac
Napredak
3
0
21.05.2022 13:00 3 : 0
21.05
13:00
Teleoptik
Sloga (P)
3
0
21.05.2022 13:00 3 : 0
21.05
13:00
Rad
Vojvodina
1
1
21.05.2022 13:00
Rad
1 : 1
21.05
13:00
Zemun
Spartak ┼ŻK
2
5
21.05.2022 13:00 2 : 5
21.05
13:00
Ada
Kiker
1
4
21.05.2022 13:00
Ada
1 : 4
21.05
13:00
─îukari─Źki
Mladost (L)
4
2
21.05.2022 13:00 4 : 2
21.05
09:00
Crvena zvezda
RFK Grafi─Źar
2
1
21.05.2022 09:00 2 : 1
21.05
12:00
Kolubara
Rakovica
5
1
21.05.2022 12:00 5 : 1
21.05
17:00
RSK
Ma─Źva
2
2
21.05.2022 17:00
RSK
2 : 2
21.05
17:00
Sun Rise
Apolon
2
1
21.05.2022 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Cepelin 026
Sloboda
1
4
21.05.2022 17:00 1 : 4
21.05
11:00
Šumadija 1903
Kiker
1
3
21.05.2022 11:00 1 : 3
21.05
11:00
Apolon 2018
AF AS Novi Pazar
21.05.2022 11:00
21.05
11:00
Bubamara
Sport Klub 99
6
3
21.05.2022 11:00 6 : 3
21.05
11:00
Pazar Juniors
Bane 1931
3
1
21.05.2022 11:00 3 : 1
21.05
10:00
Sloga (P)
Sloga (BB)
2
3
21.05.2022 10:00 2 : 3
21.05
10:00
Sloboda (─î)
Ares 2015
21.05.2022 10:00
21.05
09:30
Takovo
Borac 1926
0
5