XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 705 utakmica za dan
Nedelja, 22 Maj 2022


Fudbal

Hajduk 1912
Kula
2 : 1
Tekstilac
Odžaci
22.05.2022 17:00
Hajduk 1912
2 : 1
Tekstilac
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Tisa
Adorjan
22.05.2022 17:00
Borac (Š)
2 : 1
Tisa
Budućnost (A)
Arilje
2 : 3
GFK Sloboda
Užice
22.05.2022 17:00
Budućnost (A)
2 : 3
GFK Sloboda
Borac
Lazarevac
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
22.05.2022 10:00
Borac
0 : 1
Radnički (O)
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
22.05.2022 17:00
TEK Sloga
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Budućnost (P)
Popovac
0 : 1
Vlasina
Vlasotince
22.05.2022 17:00
Budućnost (P)
0 : 1
Vlasina
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
22.05.2022 17:00
Radnički (S)
2 : 1
Hajduk Veljko
Borac
Starčevo
5 : 3
Naftagas
Elemir
22.05.2022 17:00
Borac
5 : 3
Naftagas
Sloboda
Novi Kozarci
0 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
22.05.2022 17:00
Sloboda
0 : 1
Vojvodina 1928
Omladinac FAM
Botoš
2 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
22.05.2022 17:00
Omladinac FAM
2 : 3
Proleter
Budućnost
Salaš Noćajski
4 : 1
Veternik
Veternik
22.05.2022 17:00
Budućnost
4 : 1
Veternik
Dunav
Stari Banovci
3 : 2
Donji Srem
Pećinci
22.05.2022 17:00
Dunav
3 : 2
Donji Srem
Podunavac
Belegiš
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
22.05.2022 17:00
Podunavac
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Hajduk
Divoš
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
22.05.2022 17:00
Hajduk
1 : 2
Radnički (NP)
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Cement
Beočin
22.05.2022 17:00
Sloboda
0 : 1
Cement
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Mladost
Bački Jarak
22.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 2
Mladost
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Bajša
Bajša
22.05.2022 17:00
Stanišić
3 : 0
Bajša
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
2 : 3
Sloga
Čonoplja
22.05.2022 17:00
Vojvodina (BG)
2 : 3
Sloga
Tavankut
Tavankut
5 : 0
Njegoš
Lovćenac
22.05.2022 17:00
Tavankut
5 : 0
Njegoš
Bačka (P)
Pačir
2 : 4
Hercegovac
Gajdobra
22.05.2022 17:00
Bačka (P)
2 : 4
Hercegovac
Mladost (T)
Turija
0 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
22.05.2022 17:00
Mladost (T)
0 : 1
ČSK Pivara
Mladost (BP)
Bački Petrovac
4 : 2
Bačka 1901
Subotica
22.05.2022 17:00
Mladost (BP)
4 : 2
Bačka 1901
Komgrap
Beograd
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
22.05.2022 17:00
Komgrap
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Sremčica
Sremčica
22.05.2022 17:00
Kosmaj
2 : 1
Sremčica
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 4
Zvezda
Konatice
22.05.2022 17:00
Poštar Zvezdara
2 : 4
Zvezda
PKB
Padinska skela
2 : 2
Torlak
Beograd
22.05.2022 17:00
PKB
2 : 2
Torlak
Zuce 2019
Zuce
2 : 3
Napredak
Medoševac
22.05.2022 17:00
Zuce 2019
2 : 3
Napredak
BSK 1925
Batajnica
0 : 2
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
22.05.2022 17:00
BSK 1925
0 : 2
Crvena zvezda (MML)
Korićani
Korićani
1 : 2
Budućnost
Resnik
22.05.2022 17:00
Korićani
1 : 2
Budućnost
Polet (T)
Trbušani
5 : 1
Polimlje
Prijepolje
22.05.2022 17:00
Polet (T)
5 : 1
Polimlje
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
22.05.2022 17:00
Zlatar
1 : 0
Jedinstvo (K)
Parmenac
Parmenac
1 : 8
Omladinac
Zablaće
22.05.2022 17:00
Parmenac
1 : 8
Omladinac
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Prijevor
Prijevor
22.05.2022 17:00
Jasen
2 : 0
Prijevor
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 1
Sloboda
Čačak
22.05.2022 11:00
Polet (LJ)
4 : 1
Sloboda
Vrelo Sport
Vrelo
3 : 0
OFK Divci
Divci
22.05.2022 17:00
Vrelo Sport
3 : 0
OFK Divci
Zadrugar
Lajkovac
1 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
22.05.2022 17:00
Zadrugar
1 : 3
Strmovo 1968
Drina
Ljubovija
0 : 2
Železničar
Lajkovac
22.05.2022 17:00
Drina
0 : 2
Železničar
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
10 : 1
Sloga (B)
Batočina
22.05.2022 17:00
OFK Mihajlovac
10 : 1
Sloga (B)
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 8
Rudar (S)
Stamnica
22.05.2022 17:00
Mladi borac
2 : 8
Rudar (S)
OFK Napredak
Markovac
3 : 2
Karađorđe
Topola
22.05.2022 17:00
OFK Napredak
3 : 2
Karađorđe
Grizli ML
Saranovo
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
22.05.2022 17:00
Grizli ML
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
0 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
22.05.2022 17:00
Jedinstvo (GM)
0 : 0
OFK Napredak 1929
Delijski Vis
Niš
0 : 7
OFK Sinđelić
Niš
22.05.2022 17:00
Delijski Vis
0 : 7
OFK Sinđelić
Mladost (M)
Medoševac
2 : 1
Bukovik
Razanj
22.05.2022 17:00
Mladost (M)
2 : 1
Bukovik
Car Konstantin
Niš
12 : 0
Aluminijum
Niš
22.05.2022 11:00
Car Konstantin
12 : 0
Aluminijum
OFK Niš
Niš
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
22.05.2022 17:00
OFK Niš
1 : 1
Mladost (B)
Pukovac
Pukovac
1 : 2
Rudar
Jelašnica
22.05.2022 17:00
Pukovac
1 : 2
Rudar
Morava
Žitkovac
1 : 0
Malošište
Malošište
22.05.2022 17:00
Morava
1 : 0
Malošište
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 1
Orljane
Orljane
22.05.2022 17:00
Naša krila 1936
1 : 1
Orljane
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
22.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 2
OFK Topličanin
Trnovac
Trnovac
3 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
22.05.2022 17:00
Trnovac
3 : 1
Svetlost
Radan
Lebane
8 : 1
Čekmin
Čekmin
22.05.2022 17:00
Radan
8 : 1
Čekmin
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
22.05.2022 17:00
Jablanica
1 : 0
Plantaža
Župa
Aleksandrovac
4 : 3
Blagotin
Poljna
22.05.2022 17:00
Župa
4 : 3
Blagotin
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Sloga (M)
Majdevo
22.05.2022 11:00
SFS Borac
5 : 1
Sloga (M)
Kušiljevo
Kušiljevo
6 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
22.05.2022 17:00
Kušiljevo
6 : 0
Jedinstvo (M)
Juhor
Obrež
2 : 4
Jedinstvo 1936
Kruševac
22.05.2022 17:00
Juhor
2 : 4
Jedinstvo 1936
Orlovi
Jasenovo
1 : 0
Levač
Rekovac
22.05.2022 17:00
Orlovi
1 : 0
Levač
Gradina
Pejovac
3 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
22.05.2022 17:00
Gradina
3 : 0
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
Pirot
6 : 2
OFK 019
Zaječar
22.05.2022 11:00
Jedinstvo (P)
6 : 2
OFK 019
Zvezda
Blato
0 : 6
Lužnica
Babušnica
22.05.2022 11:00
Zvezda
0 : 6
Lužnica
Rajko Mitić
Bela Palanka
5 : 0
Sloga
Kobišnica
22.05.2022 17:00
Rajko Mitić
5 : 0
Sloga
Ozren
Sokobanja
2 : 1
BSK
Bogovina
22.05.2022 17:00
Ozren
2 : 1
BSK
Lipar
Lipar
4 : 1
Radnički (S)
Sombor
22.05.2022 17:00
Lipar
4 : 1
Radnički (S)
Radnički 1918
Ratkovo
1 : 0
Bratstvo 2019
Prigrevica
22.05.2022 17:00
Radnički 1918
1 : 0
Bratstvo 2019
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
22.05.2022 17:00
Borac 46
2 : 1
Kordun
Rusin
Ruski Krstur
5 : 0
Budućnost (P)
Parage
22.05.2022 17:00
Rusin
5 : 0
Budućnost (P)
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 2
Borac
Novi Sad
22.05.2022 17:30
Bačka 1923
1 : 2
Borac
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 3
Tatra
Kisač
22.05.2022 17:30
Jedinstvo
0 : 3
Tatra
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
22.05.2022 17:30
Fruškogorac
2 : 1
Omladinac
Dinamo
Budisava
1 : 0
Jugović
Kać
22.05.2022 17:30
Dinamo
1 : 0
Jugović
TSK
Temerin
5 : 2
ŽSK
Žabalj
22.05.2022 17:30
TSK
5 : 2
ŽSK
Spartak 1911
Debeljača
4 : 0
Partizan (G)
Gaj
22.05.2022 17:00
Spartak 1911
4 : 0
Partizan (G)
Jugoslavija
Jabuka
3 : 5
Jedinstvo Stević
Kačarevo
22.05.2022 17:00
Jugoslavija
3 : 5
Jedinstvo Stević
Potporanj
Potporanj
1 : 2
Partizan (U)
Uljma
22.05.2022 17:00
Potporanj
1 : 2
Partizan (U)
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Vulturul
Grebenac
22.05.2022 17:00
Sloga (BNS)
0 : 1
Vulturul
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
22.05.2022 17:00
Stari Tamiš
3 : 3
Crvena zvezda
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 3
Dolovo
Dolovo
22.05.2022 17:00
Budućnost (A)
2 : 3
Dolovo
Sremac (D)
Dobrinci
1 : 3
Napredak
Popinci
22.05.2022 17:00
Sremac (D)
1 : 3
Napredak
Sloga
Voganj
0 : 6
Železničar
Inđija
22.05.2022 17:00
Sloga
0 : 6
Železničar
Radnički
Irig
4 : 2
Sremac (V)
Vojka
22.05.2022 17:00
Radnički
4 : 2
Sremac (V)
Fruškogorac
Manđelos
3 : 1
Sremac (Deč)
Deč
22.05.2022 17:00
Fruškogorac
3 : 1
Sremac (Deč)
Borac (M)
Martinci
3 : 0
Jadran
Golubinci
22.05.2022 17:00
Borac (M)
3 : 0
Jadran
Ljukovo
Ljukovo
1 : 6
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
22.05.2022 17:00
Ljukovo
1 : 6
Podrinje
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
22.05.2022 17:00
Obilić (Z)
2 : 0
Sutjeska
Bačka
Mol
0 : 2
Tornjoš
Tornjoš
22.05.2022 17:00
Bačka
0 : 2
Tornjoš
Đurđin
Đurđin
3 : 1
Iskra
Kucura
22.05.2022 17:00
Đurđin
3 : 1
Iskra
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
22.05.2022 17:00
Bačinac
2 : 0
Radnik
Sloga
Lugavčina
2 : 3
Osipaonica
Osipaonica
22.05.2022 17:00
Sloga
2 : 3
Osipaonica
Glavaš
Glibovac
0 : 2
SASK
Saraorci
22.05.2022 17:00
Glavaš
0 : 2
SASK
Podunavac
Udovice
3 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
22.05.2022 17:00
Podunavac
3 : 1
Železničar Kusadak
Borac 1932
Ralja
6 : 1
Jedinstvo
Krnjevo
22.05.2022 17:00
Borac 1932
6 : 1
Jedinstvo
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
22.05.2022 17:00
Mladi rudar 1954
1 : 1
Trnava
ŽSK
Žirovnica
0 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
22.05.2022 17:00
ŽSK
0 : 2
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
Lapovo
3 : 1
Jasenica
Božurnja
22.05.2022 17:00
Lokomotiva
3 : 1
Jasenica
Šumadinac 1913
Natalinci
8 : 2
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
22.05.2022 17:00
Šumadinac 1913
8 : 2
Omladinac (D.R.)
BSK
Belosavci
3 : 2
Banja 1957
Banja
22.05.2022 17:00
BSK
3 : 2
Banja 1957
Badnjevac
Badnjevac
0 : 2
Marjan
Knić
22.05.2022 17:00
Badnjevac
0 : 2
Marjan
Plaskovac
Plaskovac
4 : 0
Sloga (M)
Milatovac
22.05.2022 17:00
Plaskovac
4 : 0
Sloga (M)
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
22.05.2022 11:00
Mala Vrbica
3 : 1
Nemetali
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
22.05.2022 17:00
Radnički (K)
3 : 2
Rudna Glava
Miloševo
Miloševo
1 : 3
Branik
Štubik
22.05.2022 11:00
Miloševo
1 : 3
Branik
Blizna
Blizna
2 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
22.05.2022 17:00
Blizna
2 : 2
Brestovac
BSK
Bukovče
3 : 0
Ključ
Podvrška
22.05.2022 11:00
BSK
3 : 0
Ključ
Polet
Jabukovac
3 : 0
Polom
Leskovo
22.05.2022 17:00
Polet
3 : 0
Polom
Vučje
Vučje
2 : 1
Donja Lomnica
Donja Lomnica
22.05.2022 17:00
Vučje
2 : 1
Donja Lomnica
Mladost
Batulovce
0 : 0
Polet
Stajkovce
22.05.2022 17:00
Mladost
0 : 0
Polet
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
22.05.2022 17:00
Zloćudovo
3 : 1
Jedinstvo (G)
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 2
OFK Brza
Brza
22.05.2022 17:00
Kumarevo 65
1 : 2
OFK Brza
Real
Donja Jajina
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
22.05.2022 17:00
Real
2 : 0
Veliko Trnjane
Železničar
Brestovac
5 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
22.05.2022 17:00
Železničar
5 : 2
Sloboda
Moravac
Pečenjevce
2 : 3
Mladost 1959
Vinarce
22.05.2022 17:00
Moravac
2 : 3
Mladost 1959
Sloga
Lipovica
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
22.05.2022 17:00
Sloga
4 : 1
Mladi borac
Rad
Merošina
3 : 5
Borac
Azbresnica
22.05.2022 17:00
Rad
3 : 5
Borac
Pobeda
Rusna
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
22.05.2022 17:00
Pobeda
4 : 1
Zemljoradnik
Radnički 1924
Kočane
3 : 4
Toplica
Šarlinac
22.05.2022 17:00
Radnički 1924
3 : 4
Toplica
Polet
Radevac
2 : 3
Baličevac
Baličevac
22.05.2022 17:00
Polet
2 : 3
Baličevac
Osnić
Osnić
6 : 1
Šljivar
Šljivar
22.05.2022
Osnić
6 : 1
Šljivar
Sloga
Minićevo
3 : 0
Trebič
Sokobanja
22.05.2022
Sloga
3 : 0
Trebič
Velika Jasikova
Velika Jasikova
22.05.2022
Graničar
Veliki Izvor
22.05.2022
Velika Jasikova
:
Graničar
FSU Kraljevica
Zaječar
3 : 0
Omladinac
Grezna
22.05.2022
FSU Kraljevica
3 : 0
Omladinac
Vinogradar
Zleginje
8 : 0
Temnić 1924
Varvarin
22.05.2022 17:00
Vinogradar
8 : 0
Temnić 1924
Sloga (Ć)
Ćićevac
7 : 0
Čitluk
Čitluk
22.05.2022 17:00
Sloga (Ć)
7 : 0
Čitluk
Sebečevac
Sebečevac
2 : 0
Rubin
Donji Stupanj
22.05.2022 17:00
Sebečevac
2 : 0
Rubin
13. April
Lomnica
3 : 2
Mladost (T)
Toljevac
22.05.2022 17:00
13. April
3 : 2
Mladost (T)
Sloga (D)
Dašnica
4 : 1
Parunovac
Parunovac
22.05.2022 17:00
Sloga (D)
4 : 1
Parunovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
5 : 2
Trudbenik
Stalać
22.05.2022 17:00
Jastrebac (VŠ)
5 : 2
Trudbenik
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Kupci
Kupci
22.05.2022 17:00
Sloga (L)
3 : 1
Kupci
Borac
Aleksandrovo
3 : 2
ASK
Aradac
22.05.2022 16:30
Borac
3 : 2
ASK
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
22.05.2022 16:30
ŽAK
2 : 1
Mladost (L)
Krajina
Krajišnik
4 : 2
Napredak
Čestereg
22.05.2022 16:30
Krajina
4 : 2
Napredak
ŽFK Banat
Zrenjanin
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
22.05.2022 16:30
ŽFK Banat
1 : 2
Mladost (BD)
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 0
Rusanda
Melenci
22.05.2022 16:30
Vojvodina (B)
2 : 0
Rusanda
Kolare
Kolare
2 : 4
Budućnost (M)
Miliva
22.05.2022 17:30
Kolare
2 : 4
Budućnost (M)
Partizan (M)
Majur
2 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
22.05.2022 17:30
Partizan (M)
2 : 1
Budućnost (Đ)
Moravac 2015
Krušar
2 : 1
Javor
Sladaja
22.05.2022 17:30
Moravac 2015
2 : 1
Javor
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 2
Dragocvet
Dragocvet
22.05.2022 17:30
Rudar (St)
1 : 2
Dragocvet
Napredak
Drenovac
22.05.2022
17:30
Morava
Kočino Selo
22.05.2022 17:30
Napredak
:
Morava
GFK Tabane
Jagodina
2 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
22.05.2022 17:30
GFK Tabane
2 : 0
OFK Juhor 2016
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
Borac (Ž)
Žabari
22.05.2022 17:00
Rudar (Kr)
2 : 1
Borac (Ž)
Šapine
Šapine
3 : 0
Mladost (R)
Ranovac
22.05.2022 17:00
Šapine
3 : 0
Mladost (R)
Sloga (L)
Lučica
3 : 5
Zvižd
Kučevo
22.05.2022 17:00
Sloga (L)
3 : 5
Zvižd
Budućnost (V)
Vezičevo
4 : 2
Obilić
Živica
22.05.2022 17:00
Budućnost (V)
4 : 2
Obilić
Sirakovo
Sirakovo
3 : 2
Borac (K)
Klenovnik
22.05.2022 17:00
Sirakovo
3 : 2
Borac (K)
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 1
Željuša
Željuša
22.05.2022 17:00
Vladimir Durković
3 : 1
Željuša
Senjak
Pirot
4 : 1
Sloboda
Rasnica
22.05.2022 17:00
Senjak
4 : 1
Sloboda
Dragoš
Pirot
3 : 0
Spartak
Pirot
22.05.2022 17:00
Dragoš
3 : 0
Spartak
Zadrugar
Krupac
2 : 3
Gnjilan
Gnjilan
22.05.2022 17:00
Zadrugar
2 : 3
Gnjilan
Pobeda
Držina
1 : 1
Napredak
Izvor
22.05.2022 17:00
Pobeda
1 : 1
Napredak
Mladost
Cvetovac
2 : 8
Radnički (R)
Rudovci
22.05.2022 17:00
Mladost
2 : 8
Radnički (R)
Šumadija
Šopić
0 : 7
Barajevo
Barajevo
22.05.2022 17:00
Šumadija
0 : 7
Barajevo
Strelac
Mislođin
6 : 3
Turbina
Vreoci
22.05.2022 17:00
Strelac
6 : 3
Turbina
Lisović 1977
Lisović
1 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
22.05.2022 17:00
Lisović 1977
1 : 2
Budućnost (Z)
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Beljina
Beljina
22.05.2022 17:00
Omladinac
0 : 1
Beljina
OFK Budućnost
Dudovica
0 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
22.05.2022 17:00
OFK Budućnost
0 : 2
Dimitrije Tucović
Rabrovac
Rabrovac
0 : 3
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
22.05.2022 17:00
Rabrovac
0 : 3
SUF Kovačevac 1956
Šumadija 1962
Jagnjilo
9 : 2
Napredak
Međulužje
22.05.2022 17:00
Šumadija 1962
9 : 2
Napredak
Podunavac
Ritopek
0 : 5
Dunavac
Grocka
22.05.2022 17:00
Podunavac
0 : 5
Dunavac
Pudarci
Pudarci
1 : 2
Zaklopača
Zaklopača
22.05.2022 17:00
Pudarci
1 : 2
Zaklopača
Boleč
Boleč
7 : 1
SUF Dubona
Dubona
22.05.2022 17:00
Boleč
7 : 1
SUF Dubona
Vrčin
Vrčin
1 : 3
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
22.05.2022 17:00
Vrčin
1 : 3
Kaluđerica 1969
Balkan Mirijevo
Beograd
4 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
22.05.2022 17:00
Balkan Mirijevo
4 : 1
PKB Kovilovo
Srem
Jakovo
3 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
22.05.2022 17:00
Srem
3 : 2
Šećeranac Ada
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
Rakovica
Beograd
22.05.2022 17:00
Posavac Tišma
2 : 1
Rakovica
Hajduk
Beograd
3 : 2
Umka
Umka
22.05.2022 11:00
Hajduk
3 : 2
Umka
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
Beograd Karaburma
Beograd
22.05.2022 10:00
Heroj Polet
0 : 4
Beograd Karaburma
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
22.05.2022 17:00
Slavija
2 : 1
Sloga (D)
Zastava
Kragujevac
5 : 2
Kolonija
Kragujevac
22.05.2022 17:00
Zastava
5 : 2
Kolonija
Kutlovo
Kutlovo
0 : 2
Jedinstvo
Petrovac
22.05.2022 17:00
Kutlovo
0 : 2
Jedinstvo
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 1
Srbija
Ilićevo
22.05.2022 17:00
Pobeda 1926
1 : 1
Srbija
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
22.05.2022 17:00
Šumadija 1934
3 : 2
Mladost (P)
Šumadinac
Kragujevac
3 : 0
Borac (D)
Drenovac
22.05.2022 17:00
Šumadinac
3 : 0
Borac (D)
Toplica
Donja Toplica
3 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
22.05.2022 17:00
Toplica
3 : 0
Dimitrije Tucović
Trlić
Trlić
3 : 2
Mladost (D)
Dračić
22.05.2022 17:00
Trlić
3 : 2
Mladost (D)
Iskra
Donja Bukovica
0 : 5
Kačer
Belanovica
22.05.2022 17:00
Iskra
0 : 5
Kačer
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 2
Banjani
Banjani
22.05.2022 17:00
Žabari
3 : 2
Banjani
OFK Osečina
Osečina
2 : 0
Proleter
Bajevac
22.05.2022 17:00
OFK Osečina
2 : 0
Proleter
Crvena zastava
Hum
3 : 1
Mladost
Lalinac
22.05.2022 17:00
Crvena zastava
3 : 1
Mladost
Sloboda
Gornja Vrežina
5 : 2
Omladinac
Gornji Komren
22.05.2022 17:00
Sloboda
5 : 2
Omladinac
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 0
Proleter
Donja Vrežina
22.05.2022 17:00
Čegar 1946
2 : 0
Proleter
Palilulac
Niš
2 : 0
Radnički 2020
Knez Selo
22.05.2022 17:00
Palilulac
2 : 0
Radnički 2020
Morava
Krušce
3 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
22.05.2022 17:00
Morava
3 : 1
Planinac 1933
Vulkan 1963
Brenica
6 : 2
Radnički 1936
Trupale
22.05.2022 17:00
Vulkan 1963
6 : 2
Radnički 1936
Gorušica
Viča
2 : 2
Ovčar
Markovica
22.05.2022 17:00
Gorušica
2 : 2
Ovčar
Jedinstvo
Puhovo
0 : 2
Kej
Čačak
22.05.2022 17:00
Jedinstvo
0 : 2
Kej
Dragačevo
Guča
0 : 3
Prilike
Prilike
22.05.2022 17:00
Dragačevo
0 : 3
Prilike
Morava
Katrga
5 : 4
Voćar
Kotraža
22.05.2022 17:00
Morava
5 : 4
Voćar
Rudar
Bresnica
2 : 0
Šumadija
Brđani
22.05.2022 17:00
Rudar
2 : 0
Šumadija
Napredak
Svračkovci
0 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
22.05.2022 17:00
Napredak
0 : 1
Zadrugar
Orlovac 1932
Mrčajevci
7 : 1
Mladost
Preljina
22.05.2022 17:00
Orlovac 1932
7 : 1
Mladost
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Ozrem
Ozrem
22.05.2022 17:00
Donja Vrbava
2 : 0
Ozrem
Rakova
Rakova
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
22.05.2022 17:00
Rakova
0 : 3
Jedinstvo (GG)
Napredak
Gračac
3 : 0
Tavnik
Tavnik
22.05.2022 17:30
Napredak
3 : 0
Tavnik
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 0
Mataruge
Mataruge
22.05.2022 17:30
Jedinstvo 2017
5 : 0
Mataruge
Budućnost
Konarevo
4 : 0
Mladost (V)
Vrdila
22.05.2022 17:30
Budućnost
4 : 0
Mladost (V)
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
22.05.2022 17:30
Ibar
1 : 2
OFK Ras
Koštampolje
Delimeđe
1 : 0
Radnik
Ušće
22.05.2022 17:30
Koštampolje
1 : 0
Radnik
Proleter
Pečenog
4 : 3
OFK Progorelica
Progorelica
22.05.2022 11:00
Proleter
4 : 3
OFK Progorelica
Omladinac (NS)
Novo Selo
3 : 1
Zvezda
Čukojevac
22.05.2022 17:30
Omladinac (NS)
3 : 1
Zvezda
Hajduk Stanko
Crna Bara
7 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
22.05.2022 17:00
Hajduk Stanko
7 : 0
Jedinstvo (MZ)
Drina
Badovinci
0 : 3
Sloga
Lipnički Šor
22.05.2022 17:00
Drina
0 : 3
Sloga
Karađorđe
Mišar
0 : 2
Radnički (Kl)
Klupci
22.05.2022 17:00
Karađorđe
0 : 2
Radnički (Kl)
Majur
Majur
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
22.05.2022 17:00
Majur
0 : 1
Vidojevica
Lipolist
Lipolist
3 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
22.05.2022 17:00
Lipolist
3 : 1
Milan Orlić
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Radnički (Ko)
Koceljeva
22.05.2022 17:00
Podrinje
3 : 2
Radnički (Ko)
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 4
Višesava
Bajina Bašta
22.05.2022 17:00
Avijatičar Vranjani
1 : 4
Višesava
Polet
Rasna
1 : 2
Crnokosa
Kosjerić
22.05.2022 17:00
Polet
1 : 2
Crnokosa
Lazarica
Prilipac
4 : 2
Čajetina
Čajetina
22.05.2022 17:00
Lazarica
4 : 2
Čajetina
Ježevica
Velika Ježevica
6 : 0
Omladinac
Zdravčići
22.05.2022 17:00
Ježevica
6 : 0
Omladinac
Sečica
Seča reka
3 : 0
Plavi Tok
Dražinovići
22.05.2022 17:00
Sečica
3 : 0
Plavi Tok
Tara
Kremna
1 : 4
Prvi partizan
Užice
22.05.2022 11:00
Tara
1 : 4
Prvi partizan
Perućac
Perućac
3 : 2
OFK Kotroman
Mokra Gora
22.05.2022 17:00
Perućac
3 : 2
OFK Kotroman
Bakionica
Bakionica
3 : 2
Rampa
Požega
22.05.2022 11:00
Bakionica
3 : 2
Rampa
Sloga
Sjenica
0 : 0
Jedinstvo
Kalenić
22.05.2022 15:00
Sloga
0 : 0
Jedinstvo
Mladost (S)
Suvojnica
0 : 3
Lugina
Preševo
22.05.2022 16:30
Mladost (S)
0 : 3
Lugina
Vihor
Žbevac
2 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
22.05.2022 16:30
Vihor
2 : 2
Mineralac
Pavlovac
Pavlovac
22.05.2022
16:30
Mladost (B)
Bosilegrad
22.05.2022 16:30
Pavlovac
:
Mladost (B)
Radnički 2021
Vranje
3 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
22.05.2022 16:30
Radnički 2021
3 : 3
FSU Južna pruga
Partizanski put
Grudaš
0 : 5
Jug Bogdan
Đakus
22.05.2022 17:00
Partizanski put
0 : 5
Jug Bogdan
Jadar 2013
Valjevo
4 : 0
Dračić 2018
Dračić
22.05.2022 11:00
Jadar 2013
4 : 0
Dračić 2018
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
22.05.2022 11:00
Lukavac
2 : 1
Milenko Pavlović
Stari drugari
Ljig
0 : 1
Mali korak
Oglađenovac
22.05.2022 11:00
Stari drugari
0 : 1
Mali korak
OFK Povlen
Brezovice
0 : 4
Rakac Stave
Stave
22.05.2022 11:00
OFK Povlen
0 : 4
Rakac Stave
Polet
Popučke
6 : 2
Rajac
Kadina Luka
22.05.2022 11:00
Polet
6 : 2
Rajac
Tešnjar
Valjevo
5 : 1
Kotešica
Kotešica
22.05.2022 16:30
Tešnjar
5 : 1
Kotešica
Kolubara 2
Valjevo
0 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
22.05.2022 11:00
Kolubara 2
0 : 1
Junior Novo Naselje
Graničar
Riđica
0 : 2
Kula
Kula
22.05.2022 17:00
Graničar
0 : 2
Kula
Terekveš
Svilojevo
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
22.05.2022 17:00
Terekveš
4 : 0
Dinamo 1923
Omladinac (D)
Deronje
1 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
22.05.2022 17:00
Omladinac (D)
1 : 0
OFK Odžaci
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
22.05.2022 17:00
Aleksa Šantić
2 : 2
Zadrugar
Polet
Sivac
2 : 4
BSK
Bački Brestovac
22.05.2022 17:00
Polet
2 : 4
BSK
Mladost
Kruščić
4 : 4
Hajduk
Stapar
22.05.2022 17:00
Mladost
4 : 4
Hajduk
Omladinac
Ugljarevo
0 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
22.05.2022
Omladinac
0 : 1
Poljoprivrednik
Ribnik
Gornji Ribnik
2 : 4
Borac
Gornji Katun
22.05.2022
Ribnik
2 : 4
Borac
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
22.05.2022
Donji Kopaonik
1 : 1
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
0 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
22.05.2022
14. Oktobar
0 : 3
Stari Trstenik
Vinogradar
Riljac
3 : 0
Mladost
Donji Katun
22.05.2022
Vinogradar
3 : 0
Mladost
Pobeda
Samoš
22.05.2022
17:00
Mundial
Pančevo
22.05.2022 17:00
Pobeda
:
Mundial
Omladinac 1927
Opovo
2 : 2
Mladost (V)
Vojlovica
22.05.2022 17:00
Omladinac 1927
2 : 2
Mladost (V)
Glogonj
Glogonj
5 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
22.05.2022 17:00
Glogonj
5 : 2
BSK Bavanište
Unirea
Uzdin
1 : 1
Proleter (M)
Mramorak
22.05.2022 17:00
Unirea
1 : 1
Proleter (M)
Omladinac (D)
Deliblato
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
22.05.2022 17:00
Omladinac (D)
1 : 0
Radnički (B)
Joševa
Joševa
1 : 0
Šarbane
Šarbane
22.05.2022 16:30
Joševa
1 : 0
Šarbane
Mladost (V)
Vračević
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
22.05.2022 16:30
Mladost (V)
1 : 0
OFK Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 3
Ratkovac
Ratkovac
22.05.2022 16:30
Polet (DL)
1 : 3
Ratkovac
Omladinac (K)
Kalinovac
4 : 2
Sovljak
Sovljak
22.05.2022 11:00
Omladinac (K)
4 : 2
Sovljak
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
22.05.2022 16:30
Pambukovica
1 : 0
Jedinstvo (M)
Polet (T)
Takovo
3 : 3
Nepričava
Nepričava
22.05.2022 16:30
Polet (T)
3 : 3
Nepričava
PSK Putinci
Putinci
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
22.05.2022 17:00
PSK Putinci
0 : 3
Srem
Mladost
Buđanovci
4 : 2
Polet
Novi Karlovci
22.05.2022 17:00
Mladost
4 : 2
Polet
ČSK Čortanovci
Čortanovci
5 : 2
Rudar
Vrdnik
22.05.2022 17:00
ČSK Čortanovci
5 : 2
Rudar
Šumar
Ogar
1 : 3
Krušedol
Krušedol
22.05.2022 17:00
Šumar
1 : 3
Krušedol
Hajduk 1932
Šimanovci
2 : 0
Graničar (O)
Obrež
22.05.2022 17:00
Hajduk 1932
2 : 0
Graničar (O)
Napredak
Žarkovac
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
22.05.2022 17:00
Napredak
1 : 1
Jedinstvo
Potisje
Knićanin
7 : 1
Tisa 1933
Taraš
22.05.2022 17:00
Potisje
7 : 1
Tisa 1933
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 1
Tamiš
Farkaždin
22.05.2022 17:00
OFK Stajićevo
2 : 1
Tamiš
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 5
Bilećanin
Sečanj
22.05.2022 17:00
OFK Gradnulica
1 : 5
Bilećanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
11 : 0
Partizan
Tomaševac
22.05.2022 17:00
Radnički 1911
11 : 0
Partizan
Naftagas
Boka
4 : 1
Lehel
Mužlja
22.05.2022 17:00
Naftagas
4 : 1
Lehel
MSK
Mihajlovo
8 : 0
Mladost
Belo Blato
22.05.2022 17:00
MSK
8 : 0
Mladost
Marjan MB
Mala Biljanica
4 : 0
Navalin
Navalin
22.05.2022 11:00
Marjan MB
4 : 0
Navalin
Šumadija
Razgojna
5 : 4
Badince
Badince
22.05.2022 11:00
Šumadija
5 : 4
Badince
Lemind 1953
Leskovac
2 : 1
Radnički (P)
Pertate
22.05.2022 11:00
Lemind 1953
2 : 1
Radnički (P)
Rudar 1973
Rudare
4 : 2
Jašunja
Jašunja
22.05.2022 11:00
Rudar 1973
4 : 2
Jašunja
Velika Reka
Velika Reka
5 : 0
Jelav
Jelav
22.05.2022 17:00
Velika Reka
5 : 0
Jelav
TE Gučevo
Trbušnica
7 : 4
Sinđelić
Lipnica
22.05.2022 17:00
TE Gučevo
7 : 4
Sinđelić
Sloga
Straža
1 : 1
Prva Iskra
Runjani
22.05.2022 17:00
Sloga
1 : 1
Prva Iskra
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
22.05.2022 17:00
Jadar 1961
4 : 0
Studenac
7. Juli
Bela Crkva
2 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
22.05.2022 17:00
7. Juli
2 : 2
Mladost (DB)
Mladost (G)
Guberevac
2 : 4
Nemenikuće
Nemenikuće
22.05.2022 17:00
Mladost (G)
2 : 4
Nemenikuće
Stojnik
Stojnik
0 : 3
Sopot
Sopot
22.05.2022 17:00
Stojnik
0 : 3
Sopot
OFK Rogača
Rogača
4 : 2
Vojvoda
Dučina
22.05.2022 17:00
OFK Rogača
4 : 2
Vojvoda
OFK Slatina
Slatina
1 : 1
Mladost (MI)
Mala Ivanča
22.05.2022 17:00
OFK Slatina
1 : 1
Mladost (MI)
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Crvena zvezda
Ralja
22.05.2022 17:00
Sibnica
0 : 3
Crvena zvezda
Vis
Parcani
3 : 2
Mali Požarevac
Mali Požarevac
22.05.2022 17:00
Vis
3 : 2
Mali Požarevac
Borac
Ušće
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
22.05.2022 17:30
Borac
1 : 1
Rojkovac
Polet
Grabovac
1 : 6
Skela
Skela
22.05.2022 11:00
Polet
1 : 6
Skela
Duboko
Mala Moštanica
2 : 3
Posavina
Stubline
22.05.2022 17:30
Duboko
2 : 3
Posavina
Munja
Barič
4 : 2
Jedinstvo
Dren
22.05.2022 17:30
Munja
4 : 2
Jedinstvo
Rudar
Plazane
4 : 1
Sloga
Donje Vidovo
22.05.2022 17:30
Rudar
4 : 1
Sloga
Radnički
Tekija
3 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
22.05.2022 17:30
Radnički
3 : 0
Pomoravlje
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 7
Sinđelić
Vojnik
22.05.2022 17:30
15. Avgust 1950
0 : 7
Sinđelić
Busije
Zemun
6 : 0
Železnik 1930
Železnik
22.05.2022 17:00
Busije
6 : 0
Železnik 1930
Rekreativo 011
Beograd
3 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
22.05.2022 18:00
Rekreativo 011
3 : 1
Sinđelić 2012
Bežanija
Beograd
2 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
22.05.2022 10:00
Bežanija
2 : 4
Velika Moštanica
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Dedinje
Beograd
22.05.2022 17:00
Šumadinac
2 : 1
Dedinje
13. maj
Zemun
1 : 5
BUSK
Beograd
22.05.2022 11:00
13. maj
1 : 5
BUSK
Bratstvo
Krnjača
3 : 1
Palilulac
Beograd
22.05.2022 17:00
Bratstvo
3 : 1
Palilulac
Pinosava
Pinosava
4 : 1
OFK Lug 2020
Lug
22.05.2022 17:00
Pinosava
4 : 1
OFK Lug 2020
Mladi proleter
Beograd
3 : 0
Resnik
Resnik
22.05.2022 11:00
Mladi proleter
3 : 0
Resnik
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
OFK Crvenka
Borča
22.05.2022 17:00
Sveti Stefan
1 : 0
OFK Crvenka
Minel
Ripanj
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
22.05.2022 17:00
Minel
3 : 0
Lepušnica
Avala 1939
Beli Potok
3 : 0
Pionir
Besni Fok
22.05.2022 17:00
Avala 1939
3 : 0
Pionir
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 1
Jedinstvo
Oplanić
22.05.2022 17:00
Kruševica 1980
3 : 1
Jedinstvo
Karađorđe
Vučić
0 : 0
Feniks
Rača
22.05.2022 11:00
Karađorđe
0 : 0
Feniks
Šumadija
Sipić
1 : 3
Mladost (R)
Rašković
22.05.2022 17:00
Šumadija
1 : 3
Mladost (R)
Sloga
Zabojnica
3 : 0
Partizan
Bumbarevo Brdo
22.05.2022 17:00
Sloga
3 : 0
Partizan
Bratstvo
Međureč
0 : 2
GFK Strelište
Jagodina
22.05.2022 17:30
Bratstvo
0 : 2
GFK Strelište
Vinogradar
Crkvenac
5 : 0
Kupinovac
Kupinovac
22.05.2022 17:30
Vinogradar
5 : 0
Kupinovac
Mladost (T)
Tečić
4 : 2
Šantarovac
Šantarovac
22.05.2022 17:30
Mladost (T)
4 : 2
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Morava
Ribare
22.05.2022 17:30
Osaonica
3 : 1
Morava
Vinorača
Vinorača
0 : 2
Mladost (D)
Dublje
22.05.2022 17:30
Vinorača
0 : 2
Mladost (D)
Mladost (R)
Rajkovac
0 : 5
Borac
Kloka
22.05.2022 17:00
Mladost (R)
0 : 5
Borac
B 2000
Aranđelovac
1 : 1
Kalipolje
Žabare
22.05.2022 11:00
B 2000
1 : 1
Kalipolje
Tulež
Tulež
1 : 1
Kopljari
Kopljari
22.05.2022 17:00
Tulež
1 : 1
Kopljari
Gorski Car
Garaši
3 : 0
Mladost (J)
Jelenac
22.05.2022 11:00
Gorski Car
3 : 0
Mladost (J)
Venčani
Venčani
1 : 3
Šumadinac
Stojnik
22.05.2022 17:00
Venčani
1 : 3
Šumadinac
Slavija (P)
Pivnice
5 : 0
Slavija (B)
Bođani
22.05.2022 17:30
Slavija (P)
5 : 0
Slavija (B)
Neštin
Neštin
5 : 1
Borac
Vizić
22.05.2022 17:30
Neštin
5 : 1
Borac
Krivanj
Selenča
1 : 6
Orlovi
Bačka Palanka
22.05.2022 17:30
Krivanj
1 : 6
Orlovi
Maglić
Bački Maglić
3 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
22.05.2022 17:30
Maglić
3 : 2
Bački Hajduk
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Bačka (D)
Despotovo
22.05.2022 17:30
Mladost
1 : 3
Bačka (D)
Mladost
Mačvanski Metković
3 : 1
Budućnost (Z)
Zminjak
22.05.2022 17:00
Mladost
3 : 1
Budućnost (Z)
Gorki
Glušci
4 : 3
Milicionar
Bogatić
22.05.2022 17:00
Gorki
4 : 3
Milicionar
Petlovača
Petlovača
0 : 3
Mladi borac
Dublje
22.05.2022 17:00
Petlovača
0 : 3
Mladi borac
Duško
Klenje
0 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
22.05.2022 17:00
Duško
0 : 2
Napredak
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Omladinac
Slepčević
22.05.2022 17:00
Budućnost (PD)
2 : 0
Omladinac
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 4
Torpedo
Tabanović
22.05.2022 17:00
Sloboda
4 : 4
Torpedo
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 0
Sloga
Duvanište
22.05.2022 17:00
Stojan Lazarac
3 : 0
Sloga
Gruža
Vitanovac
0 : 6
Borac
Vraneši
22.05.2022 17:30
Gruža
0 : 6
Borac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Omladinac
Drakčići
22.05.2022 17:30
Jedinstvo (D)
1 : 1
Omladinac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
4 : 3
Apolon 2018
Kovači
22.05.2022 17:30
Popovići Vrnjci
4 : 3
Apolon 2018
Jovo Kursula
Cvetke
9 : 0
Studen Vitez
Studenica
22.05.2022 17:30
Jovo Kursula
9 : 0
Studen Vitez
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 2
Miločajac
Miločaj
22.05.2022 17:30
Kraljevo Hajduk
1 : 2
Miločajac
Vlašić
Donje Crniljevo
7 : 1
Dumača
Pocerski Metković
22.05.2022 17:00
Vlašić
7 : 1
Dumača
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 2
Sloga (M)
Matijevac
22.05.2022 17:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 2
Sloga (M)
Jevremovac
Jevremovac
4 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
22.05.2022 17:00
Jevremovac
4 : 2
Pričinović
Dobrava
Vukošić
1 : 7
Dobrava Žabar 2020
Žabar
22.05.2022 17:00
Dobrava
1 : 7
Dobrava Žabar 2020
Sloga (K)
Krnić
2 : 1
Trešnjevka
Trbusac
22.05.2022 17:00
Sloga (K)
2 : 1
Trešnjevka
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
2 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
22.05.2022 17:00
Mladost (PP)
2 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Mrovska
Mrovska
4 : 3
Šipurske livade
Šabac
22.05.2022 17:00
Mrovska
4 : 3
Šipurske livade
Mladost
Donji Komren
0 : 3
Novoselac
Novo Selo
22.05.2022 17:00
Mladost
0 : 3
Novoselac
Sloga 1948
Malča
1 : 2
Vrtište
Vrtište
22.05.2022 17:00
Sloga 1948
1 : 2
Vrtište
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 10
Real Niš
Niš
22.05.2022 17:00
Jasenovik 2018
3 : 10
Real Niš
Supovac
Supovac
2 : 3
Mramor
Mramor
22.05.2022 17:00
Supovac
2 : 3
Mramor
SU Podgrmeč
Žitište
2 : 2
Terekveš
Hetin
22.05.2022 17:00
SU Podgrmeč
2 : 2
Terekveš
Roham
Nova Crnja
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
22.05.2022 17:00
Roham
2 : 1
Omladinac
Proleter
Međa
0 : 6
1. Oktobar
Srpski Itebej
22.05.2022 17:00
Proleter
0 : 6
1. Oktobar
2. Oktobar
Kumane
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
22.05.2022 17:00
2. Oktobar
3 : 1
Napredak
Planinac
Vujetinci
2 : 1
Remont
Čačak
22.05.2022 16:30
Planinac
2 : 1
Remont
Gavrilo Princip
Vranići
22.05.2022
16:30
Mršinci
Mršinci
22.05.2022 16:30
Gavrilo Princip
:
Mršinci
Gaučosi
Čačak
22.05.2022
16:30
Lugovi
Čačak
22.05.2022 16:30
Gaučosi
:
Lugovi
Morava
Mojsinje
2 : 0
Tigrovi Mija Gold
Preljina
22.05.2022 16:30
Morava
2 : 0
Tigrovi Mija Gold
Čačak 94
Čačak
1 : 1
Malba
Žaočani
22.05.2022 16:30
Čačak 94
1 : 1
Malba
Gladijator
Čačak
1 : 3
Budućnost
Stančići
22.05.2022 16:30
Gladijator
1 : 3
Budućnost
Vujan
Prislonica
22.05.2022
16:30
Prijatelji
Čačak
22.05.2022 16:30
Vujan
:
Prijatelji
OFK Braničevo
Braničevo
6 : 4
Ljubičevo
Ljubičevo
22.05.2022 17:00
OFK Braničevo
6 : 4
Ljubičevo
Beli Orao
Bradarac
4 : 1
Mlava (B)
Bratinac
22.05.2022 17:00
Beli Orao
4 : 1
Mlava (B)
BSK 1931
Brežane
4 : 2
Barič
Barič
22.05.2022 17:00
BSK 1931
4 : 2
Barič
Napredak 1934
Nabrđe
1 : 2
Polet (V)
Voluja
22.05.2022 17:00
Napredak 1934
1 : 2
Polet (V)
Mladi Borac
Majilovac
4 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
22.05.2022 17:00
Mladi Borac
4 : 1
Napredak (B)
Dizel
Bare
1 : 3
Stig 1955
Beranje
22.05.2022 17:00
Dizel
1 : 3
Stig 1955
Sloga 1945
Veliko Selo
5 : 0
Soko
Krvije
22.05.2022 17:00
Sloga 1945
5 : 0
Soko
Napredak (S)
Simićevo
5 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
22.05.2022 17:00
Napredak (S)
5 : 0
Trgovački
Mladost (K)
Krupaja
5 : 1
Manastirica
Manastirica
22.05.2022 17:00
Mladost (K)
5 : 1
Manastirica
Rade Milošević
Dubočka
3 : 1
Jasenovac
Krepoljin
22.05.2022 17:00
Rade Milošević
3 : 1
Jasenovac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
22.05.2022 17:00
Jedinstvo (S)
1 : 1
Zadrugar 1947
Integral
Batuša
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
22.05.2022 17:00
Integral
3 : 2
Mlava (ML)
Tempo
Mozgovo
0 : 1
Rutevac
Rutevac
22.05.2022 17:30
Tempo
0 : 1
Rutevac
Škriljac
Bradarac
4 : 1
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
22.05.2022 11:00
Škriljac
4 : 1
Rudar 2016
Sloga
Korman
4 : 3
Ratar
Gornja Peščanica
22.05.2022 17:30
Sloga
4 : 3
Ratar
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Borac
Trnjane
22.05.2022 11:00
OFK Sloga
2 : 2
Borac
Godomin
Smederevo
5 : 0
Badljevica
Badljevica
22.05.2022 17:00
Godomin
5 : 0
Badljevica
Lunjevac
Lunjevac
3 : 3
Budućnost
Mala Krsna
22.05.2022 17:00
Lunjevac
3 : 3
Budućnost
Vožd 2020
Vodanj
5 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
22.05.2022 17:00
Vožd 2020
5 : 3
Stari Hrast 2018
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 2
Skobalj
Skobalj
22.05.2022 17:00
Crvena zvezda
2 : 2
Skobalj
Brezova
Brezova
1 : 0
Bratstvo
Dljin
22.05.2022 17:00
Brezova
1 : 0
Bratstvo
Jelica
Goračići
1 : 5
Devići
Devići
22.05.2022 17:00
Jelica
1 : 5
Devići
Vrelo
Gornja Kravarica
5 : 3
Gradina
Rti
22.05.2022 17:00
Vrelo
5 : 3
Gradina
Tromeđa
Majdan
1 : 10
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
22.05.2022 17:00
Tromeđa
1 : 10
Jedinstvo (SK)
Jadran
Sanad
4 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
22.05.2022 17:00
Jadran
4 : 2
Slavija
Tisa
Padej
1 : 0
Graničar
Đala
22.05.2022 17:00
Tisa
1 : 0
Graničar
Šampion
Orom
22.05.2022
17:00
Hajduk
Podlokanj
22.05.2022 17:00
Šampion
:
Hajduk
Čoka
Čoka
0 : 2
Horgoš 1911
Horgoš
22.05.2022 17:00
Čoka
0 : 2
Horgoš 1911
BSK
Bešenovo
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
22.05.2022 17:00
BSK
2 : 0
Hajduk
Graničar (A)
Adaševci
3 : 1
Srem
Sremska Rača
22.05.2022 17:00
Graničar (A)
3 : 1
Srem
Graničar (K)
Kuzmin
6 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
22.05.2022 17:00
Graničar (K)
6 : 1
LSK Laćarak
Jedinstvo
Ruma
5 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
22.05.2022 17:00
Jedinstvo
5 : 0
Erdevik 2017
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
22.05.2022 17:00
OFK Zeka Buljubaša
4 : 3
Obilić 1993
Fruška Gora
Ruma
6 : 0
Zmaj
Noćaj
22.05.2022 17:00
Fruška Gora
6 : 0
Zmaj
Brezak
Pranjani
5 : 1
Majdan
Majdan
22.05.2022
Brezak
5 : 1
Majdan
Šilopaj
Šilopaj
0 : 5
Velereč 94
Velereč
22.05.2022
Šilopaj
0 : 5
Velereč 94
Takovski Ustanak
Takovo
5 : 2
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
22.05.2022
Takovski Ustanak
5 : 2
FC Stella Rossa
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Ozremica
Beršići
22.05.2022
Jablanica
3 : 0
Ozremica
Dobrič 1974
Brest
1 : 0
Balajnac 2019
Balajnac
22.05.2022 13:00
Dobrič 1974
1 : 0
Balajnac 2019
Sloga 1980
Jovanovac
3 : 0
Koprijan
Gradište
22.05.2022 13:00
Sloga 1980
3 : 0
Koprijan
Arbanasce
Arbanasce
2 : 2
Jastrebac 1979
Krajkovac
22.05.2022 10:00
Arbanasce
2 : 2
Jastrebac 1979
Omladinac 1977
Arbanasce
3 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
22.05.2022 10:00
Omladinac 1977
3 : 1
Lepaja 2018
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
22.05.2022
17:00
SFU Graničar 024
Kelebija
22.05.2022 17:00
Hajduk 1950
:
SFU Graničar 024
Žednik
Stari Žednik
22.05.2022
17:00
Solid
Subotica
22.05.2022 17:00
Žednik
:
Solid
Elektrovojvodina
Subotica
22.05.2022
17:00
Vinogradar
Hajdukovo
22.05.2022 17:00
Elektrovojvodina
:
Vinogradar
Čantavir
Čantavir
22.05.2022
17:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
22.05.2022 17:00
Čantavir
:
Udarnik Višnjevac
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
22.05.2022
17:00
Lokomotiva
Subotica
22.05.2022 17:00
OFK Mala Bosna 2015
:
Lokomotiva
Palić
Palić
22.05.2022
17:00
Bikovo
Bikovo
22.05.2022 17:00
Palić
:
Bikovo
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 1
Banat (D)
Dupljaja
22.05.2022 17:00
Borac (VS)
1 : 1
Banat (D)
Ratar
Kruščica
4 : 3
Vitorul
Straža
22.05.2022 17:00
Ratar
4 : 3
Vitorul
Ševac
Kusić
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
22.05.2022 17:00
Ševac
1 : 0
Karaš (K)
Polet
Izbište
0 : 0
Sloga (M)
Margita
22.05.2022 17:00
Polet
0 : 0
Sloga (M)
Karaš (J)
Jasenovo
4 : 3
Graničar
Miletićevo
22.05.2022 17:00
Karaš (J)
4 : 3
Graničar
Partizan
Kajtasovo
1 : 2
Banat (I)
Ilandža
22.05.2022 17:00
Partizan
1 : 2
Banat (I)
Dunav
Banatska Palanka
4 : 3
Omladinac
Zagajica
22.05.2022 17:00
Dunav
4 : 3
Omladinac
Budućnost 1948
Ratari
1 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
22.05.2022 17:00
Budućnost 1948
1 : 0
Beli Orlovi
Pobeda
Golobok
3 : 0
Selevac 1919
Selevac
22.05.2022 17:00
Pobeda
3 : 0
Selevac 1919
Obilić
Staro Selo
2 : 3
Sloga
Miloševac
22.05.2022 17:00
Obilić
2 : 3
Sloga
Karadjordje
Radovanje
0 : 3
Omladinac
Rakinac
22.05.2022 17:00
Karadjordje
0 : 3
Omladinac
Marina Kutina
Marina Kutina
2 : 5
Moravac
Zaplanjska Toponica
22.05.2022 11:00
Marina Kutina
2 : 5
Moravac
Mekiš
Mekiš
6 : 3
Grkinja
Grkinja
22.05.2022 11:00
Mekiš
6 : 3
Grkinja
Eđšeg
Mali Iđoš
22.05.2022
Slavija
Novo Orahovo
22.05.2022
Eđšeg
:
Slavija
Pobeda
Pobeda
22.05.2022
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
22.05.2022
Pobeda
:
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Proleter
Njegoševo
2 : 1
Sloboda
Stara Moravica
22.05.2022
Proleter
2 : 1
Sloboda
OFK Sikole
Sikole
0 : 3
OFK Tamnič
Tamnič
22.05.2022 17:00
OFK Sikole
0 : 3
OFK Tamnič
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 1
Knjaz
Srednja Dobrinja
22.05.2022 17:30
Dobrinjac
2 : 1
Knjaz
Gorobilje
Gorobilje
7 : 1
Glumač
Glumač
22.05.2022 15:30
Gorobilje
7 : 1
Glumač
Napredak
Gornja Dobrinja
3 : 0
Trešnjica
Tvrdići
22.05.2022 14:30
Napredak
3 : 0
Trešnjica
Konjuh
Konjuh
0 : 2
Gaglovo
Gaglovo
22.05.2022 17:00
Konjuh
0 : 2
Gaglovo
Dedina
Dedina
4 : 2
Makrešane
Makrešane
22.05.2022 17:00
Dedina
4 : 2
Makrešane
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 2
Kapidžija
Kapidžija
22.05.2022 11:00
Mudrakovac
2 : 2
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
3 : 0
Žabare
Žabare
22.05.2022 11:00
Bukovica
3 : 0
Žabare
Naupare
Naupare
3 : 0
Polet
Šavrane
22.05.2022 11:00
Naupare
3 : 0
Polet
Padež
Padež
3 : 0
Zmajevac
Belasica
22.05.2022 11:00
Padež
3 : 0
Zmajevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 0
Jadran
Kragujevac
22.05.2022 17:00
OFK Žeželj
0 : 0
Jadran
Dobrača
Dobrača
1 : 7
Seljak
Cvetojevac
22.05.2022 17:00
Dobrača
1 : 7
Seljak
Ćava
Grošnica
4 : 0
21. oktobar
Kragujevac
22.05.2022 17:00
Ćava
4 : 0
21. oktobar
Hajduk (Č)
Čurug
6 : 1
Obilić
Vilovo
22.05.2022 17:30
Hajduk (Č)
6 : 1
Obilić
OFK Sirig
Sirig
4 : 0
Železničar
Novi Sad
22.05.2022 17:30
OFK Sirig
4 : 0
Železničar
Susek
Susek
3 : 0
Titel
Titel
22.05.2022 17:30
Susek
3 : 0
Titel
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 1
Hajduk (G)
Gardinovci
22.05.2022 17:30
OFK Hajduk
1 : 1
Hajduk (G)
Moskva
Budisava
2 : 3
Proleter
Banoštor
22.05.2022 17:30
Moskva
2 : 3