25.05
19:00
IMT
Novi Pazar
1
3
|
25.05.2022 19:00 | IMT | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
25.05
17:00
Železničar
Radnički 1923
1
3
|
25.05.2022 17:00 | Železničar | 1 : 3 | Radnički 1923 |
25.05
17:00
Sloga (P)
Budućnost (A)
6
0
|
25.05.2022 17:00 | Sloga (P) | 6 : 0 | Budućnost (A) | |||||
25.05
19:00
GFK Sloboda
Rađevac
2
0
|
25.05.2022 19:00 | GFK Sloboda | 2 : 0 | Rađevac | |||||
25.05
17:00
Takovo
Jedinstvo
1
0
|
25.05.2022 17:00 | Takovo | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.05
17:00
Sušica
RSK
4
2
|
25.05.2022 17:00 | Sušica | 4 : 2 | RSK | |||||
25.05
17:00
Borac 1926
Sloga (K)
1
0
|
25.05.2022 17:00 | Borac 1926 | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
25.05
17:00
Mladi radnik 1926
Real
3
1
|
25.05.2022 17:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 1 | Real |
25.05
17:00
Budućnost
Gruža
1
0
|
25.05.2022 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Gruža | |||||
25.05
17:00
Šumadija (T)
Šumadija 1903
0
2
|
25.05.2022 17:00 | Šumadija (T) | 0 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
25.05
17:00
Goč
Karađorđe
1
0
|
25.05.2022 17:00 | Goč | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
25.05
17:00
Bane 1931
Jošanica
0
2
|
25.05.2022 17:00 | Bane 1931 | 0 : 2 | Jošanica | |||||
25.05
17:00
Tutin
Sloboda
7
1
|
25.05.2022 17:00 | Tutin | 7 : 1 | Sloboda | |||||
25.05
17:00
Polet
Korićani
1
1
|
25.05.2022 17:00 | Polet | 1 : 1 | Korićani |
25.05
17:00
Polimlje
Polet (LJ)
0
2
|
25.05.2022 17:00 | Polimlje | 0 : 2 | Polet (LJ) | |||||
25.05
17:00
Sloboda
Jasen
6
0
|
25.05.2022 17:00 | Sloboda | 6 : 0 | Jasen | |||||
25.05
17:00
Prijevor
Parmenac
2
0
|
25.05.2022 17:00 | Prijevor | 2 : 0 | Parmenac | |||||
25.05
17:00
Omladinac
FAP
2
2
|
25.05.2022 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | FAP | |||||
25.05
17:00
Savinac
Sevojno
3
2
|
25.05.2022 17:00 | Savinac | 3 : 2 | Sevojno | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo Putevi
Zlatar
7
0
|
25.05.2022 17:00 | Jedinstvo Putevi | 7 : 0 | Zlatar | |||||
25.05
17:00
Jedinstvo (K)
Polet (T)
2
4
|
25.05.2022 17:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 4 | Polet (T) |
25.05
17:00
Mladost
Jedinstvo Vladimirci 1924
3
1
|
25.05.2022 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
25.05
17:00
Cer
Drina
3
1
|
25.05.2022 17:00 | Cer | 3 : 1 | Drina | |||||
25.05
17:00
Železničar
Radnički (V)
2
4
|
25.05.2022 17:00 | Železničar | 2 : 4 | Radnički (V) | |||||
25.05
17:00
Budućnost Krušik 2014
Zadrugar
4
0
|
25.05.2022 17:00 | Budućnost Krušik 2014 | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
25.05
17:00
Strmovo 1968
Ribnica
1
1
|
25.05.2022 17:00 | Strmovo 1968 | 1 : 1 | Ribnica | |||||
25.05
17:00
Borac
Vrelo Sport
1
0
|
25.05.2022 17:00 | Borac | 1 : 0 | Vrelo Sport |
25.05
17:30
OFK Brza
Zloćudovo
3
3
|
25.05.2022 17:30 | OFK Brza | 3 : 3 | Zloćudovo | |||||
25.05
17:30
Jedinstvo (G)
Budućnost
2
3
|
25.05.2022 17:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 3 | Budućnost | |||||
25.05
17:30
Umac
Jedinstvo (Š)
5
1
|
25.05.2022 17:30 | Umac | 5 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
25.05
17:30
Bratstvo
Mladost
2
1
|
25.05.2022 17:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Mladost | |||||
25.05
17:30
Polet
Vučje
4
2
|
25.05.2022 17:30 | Polet | 4 : 2 | Vučje | |||||
25.05
11:00
Donja Lomnica
Progres
2
2
|
25.05.2022 11:00 | Donja Lomnica | 2 : 2 | Progres |
25.05
17:30
Mladi borac
Moravac
3
1
|
25.05.2022 17:30 | Mladi borac | 3 : 1 | Moravac | |||||
25.05
17:30
Mladost 1959
Železničar
2
0
|
25.05.2022 17:30 | Mladost 1959 | 2 : 0 | Železničar | |||||
25.05
17:30
Sloboda
Jedinstvo (B)
1
1
|
25.05.2022 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
25.05
17:30
Milanovo
Real
4
1
|
25.05.2022 17:30 | Milanovo | 4 : 1 | Real | |||||
25.05
17:30
Veliko Trnjane
Bobište
2
4
|
25.05.2022 17:30 | Veliko Trnjane | 2 : 4 | Bobište | |||||
25.05
17:30
BSK
OFK Morava
4
3
|
25.05.2022 17:30 | BSK | 4 : 3 | OFK Morava |
25.05
17:00
Krivelj
Vrelo
5
0
|
25.05.2022 17:00 | Krivelj | 5 : 0 | Vrelo |
25.05
Stara Čaršija
Ratajac
1
1
|
25.05.2022 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Ratajac |
25.05
17:00
Omladinac
Bratstvo
|
25.05.2022 17:00 | Omladinac | : | Bratstvo |
25.05
17:30
Zvijezda
Tomislav
1
2
|
25.05.2022 17:30 | Zvijezda | 1 : 2 | Tomislav | |||||
25.05
17:30
Jedinstvo
Radnik
5
3
|
25.05.2022 17:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Radnik | |||||
25.05
17:30
Orašje
TOŠK
2
1
|
25.05.2022 17:30 | Orašje | 2 : 1 | TOŠK | |||||
25.05
17:30
Igman
Gradina
1
0
|
25.05.2022 17:30 | Igman | 1 : 0 | Gradina | |||||
25.05
17:30
Rudar
Mladost
1
0
|
25.05.2022 17:30 | Rudar | 1 : 0 | Mladost | |||||
25.05
17:30
Simm Bau
Goražde
1
0
|
25.05.2022 17:30 | Simm Bau | 1 : 0 | Goražde | |||||
25.05
17:30
Budućnost
Travnik
2
1
|
25.05.2022 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Travnik | |||||
25.05
17:30
Bratstvo
GOŠK
1
2
|
25.05.2022 17:30 | Bratstvo | 1 : 2 | GOŠK |
25.05
21:00
Roma
Feyenoord
1
0
|
25.05.2022 21:00 | Roma | 1 : 0 | Feyenoord |
25.05
16:00
OFK Bačka
Spartak ŽK
0
1
|
25.05.2022 16:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Spartak ŽK |
25.05
10:00
Bežanija
Radnički
0
2
|
25.05.2022 10:00 | Bežanija | 0 : 2 | Radnički |
25.05
17:00
Mladost (BJ)
Radnički (K)
3
6
|
25.05.2022 17:00 | Mladost (BJ) | 3 : 6 | Radnički (K) |
25.05
10:00
Savacijum
Mačva
2
2
|
25.05.2022 10:00 | Savacijum | 2 : 2 | Mačva |
25.05
10:00
Spartak ŽK
TSC
5
1
|
25.05.2022 10:00 | Spartak ŽK | 5 : 1 | TSC |
25.05
10:00
ODR
Radnički (Š)
3
1
|
25.05.2022 10:00 | ODR | 3 : 1 | Radnički (Š) |
25.05
17:30
AFK
Tornjoš
15
0
|
25.05.2022 17:30 | AFK | 15 : 0 | Tornjoš |
25.05
16:00
Radnički (S)
OFK Knez Lazar
2
3
|
25.05.2022 16:00 | Radnički (S) | 2 : 3 | OFK Knez Lazar |
25.05
20:00
Medicinar
Jagodina
18
28
|
25.05.2022 20:00 | Medicinar | 18 : 28 | Jagodina |
25.05
20:30
Loznica Grad 2018
FON
3
1
|
25.05.2022 20:30 | Loznica Grad 2018 | 3 : 1 | FON |