04.06
17:30
1. Maj Ruma
Tekstilac
3
4
|
04.06.2022 17:30 | 1. Maj Ruma | 3 : 4 | Tekstilac | |||||
04.06
17:30
Omladinac
Feniks 1995
0
2
|
04.06.2022 17:30 | Omladinac | 0 : 2 | Feniks 1995 | |||||
04.06
17:30
Hajduk 1912
OFK Vršac
4
2
|
04.06.2022 17:30 | Hajduk 1912 | 4 : 2 | OFK Vršac | |||||
04.06
17:30
OFK Kikinda
Radnički (Zr)
0
1
|
04.06.2022 17:30 | OFK Kikinda | 0 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
04.06
17:30
Borac (S)
Tisa
6
1
|
04.06.2022 17:30 | Borac (S) | 6 : 1 | Tisa | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
2
5
|
04.06.2022 17:30 | Jedinstvo (SP) | 2 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
04.06
17:30
Borac (Š)
OFK Stari Grad
6
0
|
04.06.2022 17:30 | Borac (Š) | 6 : 0 | OFK Stari Grad |
04.06
17:30
Sloga (P)
Rađevac
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Sloga (P) | 3 : 0 | Rađevac | |||||
04.06
17:30
Budućnost (A)
Jedinstvo
0
2
|
04.06.2022 17:30 | Budućnost (A) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
GFK Sloboda
RSK
3
0
|
04.06.2022 17:30 | GFK Sloboda | 3 : 0 | RSK | |||||
04.06
17:30
Takovo
Mačva 1929
1
3
|
04.06.2022 17:30 | Takovo | 1 : 3 | Mačva 1929 | |||||
04.06
17:30
Sušica
Smederevo 1924
2
1
|
04.06.2022 17:30 | Sušica | 2 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
04.06
17:30
Sloga (BB)
Sloga (K)
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Sloga (BB) | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
04.06
17:30
Trepča
Real
0
2
|
04.06.2022 17:30 | Trepča | 0 : 2 | Real | |||||
04.06
17:30
Borac 1926
Mladi radnik 1926
1
0
|
04.06.2022 17:30 | Borac 1926 | 1 : 0 | Mladi radnik 1926 |
04.06
17:00
BASK
Brodarac
3
2
|
04.06.2022 17:00 | BASK | 3 : 2 | Brodarac | |||||
04.06
17:00
BSK Borča
Radnički (O)
5
1
|
04.06.2022 17:00 | BSK Borča | 5 : 1 | Radnički (O) | |||||
04.06
17:00
Zemun
Zvezdara
3
0
|
04.06.2022 17:00 | Zemun | 3 : 0 | Zvezdara | |||||
04.06
17:00
Borac
Ušće Novi Beograd
2
1
|
04.06.2022 17:00 | Borac | 2 : 1 | Ušće Novi Beograd | |||||
04.06
17:00
OFK Beograd
Studentski grad
4
0
|
04.06.2022 17:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Studentski grad | |||||
04.06
17:00
TEK Sloga
Leštane
6
4
|
04.06.2022 17:00 | TEK Sloga | 6 : 4 | Leštane | |||||
04.06
17:00
Teleoptik
Jedinstvo
3
2
|
04.06.2022 17:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:00
Prva iskra
Radnički (NB)
1
1
|
04.06.2022 17:00 | Prva iskra | 1 : 1 | Radnički (NB) |
04.06
17:30
Borac
Mladost
0
1
|
04.06.2022 17:30 | Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Naftagas
Vojvodina 1928
4
1
|
04.06.2022 17:30 | Naftagas | 4 : 1 | Vojvodina 1928 | |||||
04.06
17:30
Begej
Proleter
2
1
|
04.06.2022 17:30 | Begej | 2 : 1 | Proleter | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Polet
1
1
|
04.06.2022 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Polet | |||||
04.06
17:30
Omladinac FAM
Crvena zvezda (RS)
4
1
|
04.06.2022 17:30 | Omladinac FAM | 4 : 1 | Crvena zvezda (RS) | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo (V)
Kozara
3
1
|
04.06.2022 17:30 | Jedinstvo (V) | 3 : 1 | Kozara | |||||
04.06
17:30
BAK
Jedinstvo (BK)
3
2
|
04.06.2022 17:30 | BAK | 3 : 2 | Jedinstvo (BK) | |||||
04.06
17:30
Crvena zvezda (VS)
Sloga
7
0
|
04.06.2022 17:30 | Crvena zvezda (VS) | 7 : 0 | Sloga |
04.06
17:30
Budućnost
Index
2
2
|
04.06.2022 17:30 | Budućnost | 2 : 2 | Index | |||||
04.06
17:30
Veternik
Donji Srem 2015
1
1
|
04.06.2022 17:30 | Veternik | 1 : 1 | Donji Srem 2015 | |||||
04.06
17:30
Sloga (T)
RFK Novi Sad 1921
2
4
|
04.06.2022 17:30 | Sloga (T) | 2 : 4 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
04.06
17:30
Dunav
Sloga (E)
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Dunav | 2 : 0 | Sloga (E) | |||||
04.06
17:30
Podunavac
Radnički (NP)
1
0
|
04.06.2022 17:30 | Podunavac | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
04.06
17:30
Radnički (Š)
Cement
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Cement | |||||
04.06
17:30
Hajduk
Mladost
2
4
|
04.06.2022 17:30 | Hajduk | 2 : 4 | Mladost | |||||
04.06
17:30
Sloboda
Jedinstvo
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Sloboda | 2 : 0 | Jedinstvo |
04.06
17:30
Senta
Bajša
0
0
|
04.06.2022 17:30 | Senta | 0 : 0 | Bajša |
04.06
17:30
Goč
Mokra Gora
4
3
|
04.06.2022 17:30 | Goč | 4 : 3 | Mokra Gora |
04.06
17:30
Zvezda
Sloga
3
3
|
04.06.2022 17:30 | Zvezda | 3 : 3 | Sloga |
04.06
18:00
Borac
Petrovaradin
2
10
|
04.06.2022 18:00 | Borac | 2 : 10 | Petrovaradin | |||||
04.06
18:00
Fruškogorski partizan
Tatra
0
3
|
04.06.2022 18:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 3 | Tatra | |||||
04.06
18:00
OFK Futog
Omladinac
3
1
|
04.06.2022 18:00 | OFK Futog | 3 : 1 | Omladinac |
04.06
17:30
Sutjeska
OFK Vrbas
1
1
|
04.06.2022 17:30 | Sutjeska | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
04.06
17:30
Jadran
AFK
7
1
|
04.06.2022 17:30 | Jadran | 7 : 1 | AFK | |||||
04.06
17:30
Obilić (Z)
Srbobran
5
1
|
04.06.2022 17:30 | Obilić (Z) | 5 : 1 | Srbobran | |||||
04.06
17:30
Proleter
Budućnost
3
1
|
04.06.2022 17:30 | Proleter | 3 : 1 | Budućnost | |||||
04.06
17:30
Sloga
Obilić (NK)
7
5
|
04.06.2022 17:30 | Sloga | 7 : 5 | Obilić (NK) | |||||
04.06
17:30
Radnički 1905
Tornjoš
2
2
|
04.06.2022 17:30 | Radnički 1905 | 2 : 2 | Tornjoš | |||||
04.06
17:30
Napredak
Iskra
1
4
|
04.06.2022 17:30 | Napredak | 1 : 4 | Iskra | |||||
04.06
17:30
Bačka
Đurđin
1
0
|
04.06.2022 17:30 | Bačka | 1 : 0 | Đurđin |
04.06
17:30
Jasenica 2017
Mladi radnik 1940
1
0
|
04.06.2022 17:30 | Jasenica 2017 | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
04.06
17:30
Petlić SD 026
Polet
1
3
|
04.06.2022 17:30 | Petlić SD 026 | 1 : 3 | Polet |
04.06
17:30
Zlot
Urovica
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Zlot | 3 : 0 | Urovica | |||||
04.06
17:30
Poreč
Nemetali
5
4
|
04.06.2022 17:30 | Poreč | 5 : 4 | Nemetali | |||||
04.06
17:30
Šarbanovac
Rudna Glava
6
1
|
04.06.2022 17:30 | Šarbanovac | 6 : 1 | Rudna Glava |
04.06
Osnić
Midžor
3
0
|
04.06.2022 | Osnić | 3 : 0 | Midžor | |||||
04.06
Šljivar
Kosovo
0
0
|
04.06.2022 | Šljivar | 0 : 0 | Kosovo | |||||
04.06
Rudar Vrška Čuka
Trebič
3
1
|
04.06.2022 | Rudar Vrška Čuka | 3 : 1 | Trebič | |||||
04.06
Rtanj
Graničar
2
0
|
04.06.2022 | Rtanj | 2 : 0 | Graničar | |||||
04.06
Sloga
Rudar (P)
2
0
|
04.06.2022 | Sloga | 2 : 0 | Rudar (P) | |||||
04.06
Velika Jasikova
OFK Rtanj
0
3
|
04.06.2022 | Velika Jasikova | 0 : 3 | OFK Rtanj | |||||
04.06
Radnički 1946
Omladinac
3
0
|
04.06.2022 | Radnički 1946 | 3 : 0 | Omladinac | |||||
04.06
Hajduk
FSU Kraljevica
3
3
|
04.06.2022 | Hajduk | 3 : 3 | FSU Kraljevica |
04.06
17:30
Šapine
Vihor
2
1
|
04.06.2022 17:30 | Šapine | 2 : 1 | Vihor |
04.06
17:00
Siti Sport Klub
PKB Kovilovo
3
0
|
04.06.2022 17:00 | Siti Sport Klub | 3 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
04.06
17:00
Milutinac
Šećeranac Ada
2
0
|
04.06.2022 17:00 | Milutinac | 2 : 0 | Šećeranac Ada | |||||
04.06
17:00
Balkan Mirijevo
Rakovica
2
2
|
04.06.2022 17:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 2 | Rakovica | |||||
04.06
17:00
Srem
Dunav
4
3
|
04.06.2022 17:00 | Srem | 4 : 3 | Dunav | |||||
04.06
17:00
Posavac Tišma
Umka
2
4
|
04.06.2022 17:00 | Posavac Tišma | 2 : 4 | Umka | |||||
04.06
17:00
Borac (O)
Beograd Karaburma
2
1
|
04.06.2022 17:00 | Borac (O) | 2 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
04.06
17:00
Hajduk
Heroj Polet
3
2
|
04.06.2022 17:00 | Hajduk | 3 : 2 | Heroj Polet |
04.06
17:30
Košutnjak
Kolonija
0
3
|
04.06.2022 17:30 | Košutnjak | 0 : 3 | Kolonija | |||||
04.06
17:30
Slavija
Maršić
1
6
|
04.06.2022 17:30 | Slavija | 1 : 6 | Maršić | |||||
04.06
17:30
Zastava
Jedinstvo
0
2
|
04.06.2022 17:30 | Zastava | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Bratstvo 1975
Srbija
2
1
|
04.06.2022 17:30 | Bratstvo 1975 | 2 : 1 | Srbija | |||||
04.06
17:30
Kutlovo
Mladost (P)
0
3
|
04.06.2022 17:30 | Kutlovo | 0 : 3 | Mladost (P) | |||||
04.06
17:30
Pobeda 1926
Borac (D)
4
0
|
04.06.2022 17:30 | Pobeda 1926 | 4 : 0 | Borac (D) | |||||
04.06
17:30
Šumadija 1934
Šumadinac
0
1
|
04.06.2022 17:30 | Šumadija 1934 | 0 : 1 | Šumadinac |
04.06
17:30
Dimitrije Tucović
ZSK
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | ZSK | |||||
04.06
17:30
OFK Jabučje
Radnik
0
3
|
04.06.2022 17:30 | OFK Jabučje | 0 : 3 | Radnik | |||||
04.06
17:30
Toplica
Mladost (D)
3
1
|
04.06.2022 17:30 | Toplica | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
04.06
17:30
OFK Senjak
Spartak 1924
2
3
|
04.06.2022 17:30 | OFK Senjak | 2 : 3 | Spartak 1924 | |||||
04.06
17:30
Trlić
Kačer
1
4
|
04.06.2022 17:30 | Trlić | 1 : 4 | Kačer | |||||
04.06
17:30
OFK Brđanac
Banjani
7
4
|
04.06.2022 17:30 | OFK Brđanac | 7 : 4 | Banjani | |||||
04.06
17:30
Iskra
Proleter
5
1
|
04.06.2022 17:30 | Iskra | 5 : 1 | Proleter | |||||
04.06
17:30
Žabari
OFK Osečina
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Žabari | 2 : 0 | OFK Osečina |
04.06
17:00
OFK Ras
Napredak
2
1
|
04.06.2022 17:00 | OFK Ras | 2 : 1 | Napredak |
04.06
17:00
Dobrič
Akademija 10
3
0
|
04.06.2022 17:00 | Dobrič | 3 : 0 | Akademija 10 |
04.06
00:00
Župski biseri
Poljoprivrednik
1
4
|
04.06.2022 00:00 | Župski biseri | 1 : 4 | Poljoprivrednik | |||||
04.06
Kamenorezac 76
Polet 57
1
2
|
04.06.2022 | Kamenorezac 76 | 1 : 2 | Polet 57 | |||||
04.06
00:00
Omladinac
Borac
2
4
|
04.06.2022 00:00 | Omladinac | 2 : 4 | Borac | |||||
04.06
Jezero 2017
Velika Drenova
5
5
|
04.06.2022 | Jezero 2017 | 5 : 5 | Velika Drenova | |||||
04.06
Ribnik
Stari Trstenik
1
5
|
04.06.2022 | Ribnik | 1 : 5 | Stari Trstenik | |||||
04.06
00:00
Donji Kopaonik
Garevina
6
2
|
04.06.2022 00:00 | Donji Kopaonik | 6 : 2 | Garevina | |||||
04.06
09:00
14. Oktobar
Mladost
0
3
|
04.06.2022 09:00 | 14. Oktobar | 0 : 3 | Mladost | |||||
04.06
Varvarin
Vinogradar
4
5
|
04.06.2022 | Varvarin | 4 : 5 | Vinogradar |
04.06
17:00
Crvena Jabuka
Tvrdojevac
1
2
|
04.06.2022 17:00 | Crvena Jabuka | 1 : 2 | Tvrdojevac | |||||
04.06
17:00
Pepeljevac
Sovljak
8
2
|
04.06.2022 17:00 | Pepeljevac | 8 : 2 | Sovljak |
04.06
17:30
OFK Klek
Lehel
6
2
|
04.06.2022 17:30 | OFK Klek | 6 : 2 | Lehel |
04.06
17:30
Luk
Jelav
2
2
|
04.06.2022 17:30 | Luk | 2 : 2 | Jelav | |||||
04.06
17:30
Antimon
Prva Iskra
2
2
|
04.06.2022 17:30 | Antimon | 2 : 2 | Prva Iskra | |||||
04.06
17:30
TE Gučevo
Studenac
3
0
|
04.06.2022 17:30 | TE Gučevo | 3 : 0 | Studenac | |||||
04.06
17:30
Sloga
Mladost (DB)
4
2
|
04.06.2022 17:30 | Sloga | 4 : 2 | Mladost (DB) | |||||
04.06
17:30
Jadar 1961
7. Juli
5
2
|
04.06.2022 17:30 | Jadar 1961 | 5 : 2 | 7. Juli |
04.06
17:30
Rojkovac
Munja
5
1
|
04.06.2022 17:30 | Rojkovac | 5 : 1 | Munja | |||||
04.06
17:30
Jedinstvo
Duboko
3
2
|
04.06.2022 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Duboko | |||||
04.06
17:30
Pobednik
Polet
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Pobednik | 3 : 0 | Polet |
04.06
17:30
Sloga
Omladinac
1
3
|
04.06.2022 17:30 | Sloga | 1 : 3 | Omladinac | |||||
04.06
17:30
Rudar
Pomoravlje
4
0
|
04.06.2022 17:30 | Rudar | 4 : 0 | Pomoravlje | |||||
04.06
17:30
Radnički
Beljanica
0
3
|
04.06.2022 17:30 | Radnički | 0 : 3 | Beljanica | |||||
04.06
17:30
OFK Batinac
Sinđelić
2
0
|
04.06.2022 17:30 | OFK Batinac | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
04.06
17:30
Donja Mutnica
15. Avgust 1950
7
0
|
04.06.2022 17:30 | Donja Mutnica | 7 : 0 | 15. Avgust 1950 |
04.06
10:30
Miljakovac
Velika Moštanica
0
0
|
04.06.2022 10:30 | Miljakovac | 0 : 0 | Velika Moštanica | |||||
04.06
17:00
Zmaj Novi grad
Dedinje
3
0
|
04.06.2022 17:00 | Zmaj Novi grad | 3 : 0 | Dedinje |
04.06
17:30
Mladost (P)
Jedinstvo
3
1
|
04.06.2022 17:30 | Mladost (P) | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Kruševica 1980
Feniks
1
3
|
04.06.2022 17:30 | Kruševica 1980 | 1 : 3 | Feniks | |||||
04.06
17:30
Borac
Mladost (R)
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Borac | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
04.06
17:30
Karađorđe
Partizan
5
0
|
04.06.2022 17:30 | Karađorđe | 5 : 0 | Partizan | |||||
04.06
17:30
Šumadija
BSK
0
3
|
04.06.2022 17:30 | Šumadija | 0 : 3 | BSK |
04.06
17:30
Kupinovac
GFK Strelište
5
0
|
04.06.2022 17:30 | Kupinovac | 5 : 0 | GFK Strelište | |||||
04.06
17:30
Bratstvo
Ursule
5
2
|
04.06.2022 17:30 | Bratstvo | 5 : 2 | Ursule | |||||
04.06
17:30
Vinogradar
Šantarovac
3
2
|
04.06.2022 17:30 | Vinogradar | 3 : 2 | Šantarovac | |||||
04.06
17:30
Šumadinac
Morava
4
1
|
04.06.2022 17:30 | Šumadinac | 4 : 1 | Morava | |||||
04.06
17:30
Mladost (T)
Mladost (K)
4
1
|
04.06.2022 17:30 | Mladost (T) | 4 : 1 | Mladost (K) | |||||
04.06
17:30
Osaonica
Mladost (D)
1
0
|
04.06.2022 17:30 | Osaonica | 1 : 0 | Mladost (D) | |||||
04.06
17:30
Vinorača
Mladost (G)
5
5
|
04.06.2022 17:30 | Vinorača | 5 : 5 | Mladost (G) |
04.06
17:30
Kalipolje
Borac
1
2
|
04.06.2022 17:30 | Kalipolje | 1 : 2 | Borac | |||||
04.06
17:30
Mladost (R)
Kopljari
1
5
|
04.06.2022 17:30 | Mladost (R) | 1 : 5 | Kopljari | |||||
04.06
17:30
B 2000
Mladost (J)
3
1
|
04.06.2022 17:30 | B 2000 | 3 : 1 | Mladost (J) | |||||
04.06
17:30
Tulež
Šumadinac
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Tulež | 2 : 0 | Šumadinac | |||||
04.06
17:30
Gorski Car
Šamot
3
4
|
04.06.2022 17:30 | Gorski Car | 3 : 4 | Šamot | |||||
04.06
17:30
Venčani
Trešnjevica
3
3
|
04.06.2022 17:30 | Venčani | 3 : 3 | Trešnjevica |
04.06
17:30
Petlovača
Omladinac
3
2
|
04.06.2022 17:30 | Petlovača | 3 : 2 | Omladinac |
04.06
18:00
Mlada krila
Kraljevo Hajduk
2
2
|
04.06.2022 18:00 | Mlada krila | 2 : 2 | Kraljevo Hajduk |
04.06
17:30
Jedinstvo (NB)
Omladinac
8
0
|
04.06.2022 17:30 | Jedinstvo (NB) | 8 : 0 | Omladinac |
04.06
17:30
Bata Bulić
Manastirica
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Bata Bulić | 3 : 0 | Manastirica |
04.06
17:30
Rongo Siti
Lokomotiva
1
6
|
04.06.2022 17:30 | Rongo Siti | 1 : 6 | Lokomotiva | |||||
04.06
17:30
Borac
Nišavac
1
1
|
04.06.2022 17:30 | Borac | 1 : 1 | Nišavac | |||||
04.06
17:30
Mladost (MS)
Sloga
1
4
|
04.06.2022 17:30 | Mladost (MS) | 1 : 4 | Sloga |
04.06
17:30
Tempo
Rudar 2016
1
3
|
04.06.2022 17:30 | Tempo | 1 : 3 | Rudar 2016 |
04.06
17:30
Potisje
Horgoš 1911
4
1
|
04.06.2022 17:30 | Potisje | 4 : 1 | Horgoš 1911 |
04.06
Lunjevica
Jablanica
1
3
|
04.06.2022 | Lunjevica | 1 : 3 | Jablanica |
04.06
17:30
Vitorul
Banat (D)
4
5
|
04.06.2022 17:30 | Vitorul | 4 : 5 | Banat (D) |
04.06
17:30
Žabare
Dedina
2
3
|
04.06.2022 17:30 | Žabare | 2 : 3 | Dedina | |||||
04.06
17:30
Rasina
Konjuh
5
7
|
04.06.2022 17:30 | Rasina | 5 : 7 | Konjuh |
04.06
18:00
Železničar
Obilić
2
1
|
04.06.2022 18:00 | Železničar | 2 : 1 | Obilić |
04.06
18:00
Belpos
Hajduk
1
6
|
04.06.2022 18:00 | Belpos | 1 : 6 | Hajduk | |||||
04.06
18:00
Skupljen 2013
Mladost (Z)
3
0
|
04.06.2022 18:00 | Skupljen 2013 | 3 : 0 | Mladost (Z) |
04.06
18:00
Milakovac 2018
Šumadija
3
1
|
04.06.2022 18:00 | Milakovac 2018 | 3 : 1 | Šumadija | |||||
04.06
18:00
Mladost 1925
Morava (M)
5
2
|
04.06.2022 18:00 | Mladost 1925 | 5 : 2 | Morava (M) | |||||
04.06
18:00
Morava (S)
Sloga Obrva
3
0
|
04.06.2022 18:00 | Morava (S) | 3 : 0 | Sloga Obrva |
04.06
18:00
Borac (A)
Budućnost
2
3
|
04.06.2022 18:00 | Borac (A) | 2 : 3 | Budućnost | |||||
04.06
18:00
Mladi radnik 1925
Stara Čaršija
1
3
|
04.06.2022 18:00 | Mladi radnik 1925 | 1 : 3 | Stara Čaršija | |||||
04.06
18:00
Magnohrom
Biljanovac
3
2
|
04.06.2022 18:00 | Magnohrom | 3 : 2 | Biljanovac |
04.06
17:00
Parcane
Beli Orlovi
0
3
|
04.06.2022 17:00 | Parcane | 0 : 3 | Beli Orlovi | |||||
04.06
17:00
Velika Morava
Stara Čaršija
0
3
|
04.06.2022 17:00 | Velika Morava | 0 : 3 | Stara Čaršija | |||||
04.06
17:30
Mladost 1977
Ratajac
11
1
|
04.06.2022 17:30 | Mladost 1977 | 11 : 1 | Ratajac |
04.06
18:00
OFK Dragoševac
Belica
3
7
|
04.06.2022 18:00 | OFK Dragoševac | 3 : 7 | Belica |
04.06
17:30
Budućnost (M)
Selište
2
1
|
04.06.2022 17:30 | Budućnost (M) | 2 : 1 | Selište | |||||
04.06
17:30
Zvezda
Laznica
1
2
|
04.06.2022 17:30 | Zvezda | 1 : 2 | Laznica | |||||
04.06
17:30
Bliznak-Medveđica
Vukovac 98
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Bliznak-Medveđica | 2 : 0 | Vukovac 98 | |||||
04.06
17:30
Polet (SD)
Osanica
3
0
|
04.06.2022 17:30 | Polet (SD) | 3 : 0 | Osanica | |||||
04.06
17:30
Sloga (J)
Mlava (R)
1
0
|
04.06.2022 17:30 | Sloga (J) | 1 : 0 | Mlava (R) | |||||
04.06
17:30
Homoljac
Vrelo
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Homoljac | 2 : 0 | Vrelo |
04.06
17:30
Mladost
Vojvodina
1
6
|
04.06.2022 17:30 | Mladost | 1 : 6 | Vojvodina | |||||
04.06
17:30
Naša Krajina
Rapid
6
1
|
04.06.2022 17:30 | Naša Krajina | 6 : 1 | Rapid |
04.06
17:30
Proleter 1936
Jarmenovci
5
4
|
04.06.2022 17:30 | Proleter 1936 | 5 : 4 | Jarmenovci |
04.06
18:00
Varna
Zadrugar
0
3
|
04.06.2022 18:00 | Varna | 0 : 3 | Zadrugar | |||||
04.06
18:00
Metaloplastika 2006
Napredak
0
3
|
04.06.2022 18:00 | Metaloplastika 2006 | 0 : 3 | Napredak | |||||
04.06
15:30
Roma - Odžino selo
Jedinstvo 2020
6
3
|
04.06.2022 15:30 | Roma - Odžino selo | 6 : 3 | Jedinstvo 2020 |
04.06
17:30
Resavski Despoti
Resava
6
1
|
04.06.2022 17:30 | Resavski Despoti | 6 : 1 | Resava |
04.06
13:00
Radnički 2012
Majdanpek
3
2
|
04.06.2022 13:00 | Radnički 2012 | 3 : 2 | Majdanpek |
04.06
13:00
Mladi radnik 1926
Zlatibor
2
2
|
04.06.2022 13:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 2 | Zlatibor | |||||
04.06
16:30
Novi Pazar
Jedinstvo
2
2
|
04.06.2022 16:30 | Novi Pazar | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.06
11:00
Javor
Sloga (P)
1
2
|
04.06.2022 11:00 | Javor | 1 : 2 | Sloga (P) |
04.06
11:00
Timok 1919
Kopernikus Želežničar
5
1
|
04.06.2022 11:00 | Timok 1919 | 5 : 1 | Kopernikus Želežničar | |||||
04.06
18:00
Trayal
Real
9
1
|
04.06.2022 18:00 | Trayal | 9 : 1 | Real |
04.06
00:00
Dinamo
Morava 1918
7
2
|
04.06.2022 00:00 | Dinamo | 7 : 2 | Morava 1918 | |||||
04.06
00:00
Radnik
Radnički (S)
1
1
|
04.06.2022 00:00 | Radnik | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
04.06
00:00
Radnički (P)
Bor 1919
4
2
|
04.06.2022 00:00 | Radnički (P) | 4 : 2 | Bor 1919 | |||||
04.06
00:00
OFK Topličanin
Jedinstvo
3
2
|
04.06.2022 00:00 | OFK Topličanin | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.06
00:00
GFK Dubočica
OFK Slatina
3
0
|
04.06.2022 00:00 | GFK Dubočica | 3 : 0 | OFK Slatina |
04.06
11:30
OFK Vršac
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
04.06.2022 11:30 | OFK Vršac | 1 : 2 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
04.06
09:00
Vojvodina
Petar Puača
4
0
|
04.06.2022 09:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Petar Puača |
04.06
10:00
Kabel
Mladost GAT
1
1
|
04.06.2022 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Mladost GAT | |||||
04.06
10:00
Prof. Bolesnikov
Radnički 1912
0
5
|
04.06.2022 10:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 5 | Radnički 1912 |
04.06
10:00
Zvezdara
Kolubara
1
3
|
04.06.2022 10:00 | Zvezdara | 1 : 3 | Kolubara | |||||
04.06
10:00
Lokomotiva
IMT 2
0
6
|
04.06.2022 10:00 | Lokomotiva | 0 : 6 | IMT 2 | |||||
04.06
09:00
Sinđelić
OFK Žarkovo
2
1
|
04.06.2022 09:00 | Sinđelić | 2 : 1 | OFK Žarkovo |
04.06
11:00
Napredak
OFK Aranđelovac 1979
6
1
|
04.06.2022 11:00 | Napredak | 6 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
04.06
10:00
Šumadija (T)
Šumadija (A)
0
3
|
04.06.2022 10:00 | Šumadija (T) | 0 : 3 | Šumadija (A) |
04.06
Borac (Š)
Veternik
3
0
|
04.06.2022 | Borac (Š) | 3 : 0 | Veternik | |||||
04.06
Radnički (K)
Sofeks
3
0
|
04.06.2022 | Radnički (K) | 3 : 0 | Sofeks |
04.06
Proleter
Kabel
|
04.06.2022 | Proleter | : | Kabel | |||||
04.06
Bačka
Petrika
|
04.06.2022 | Bačka | : | Petrika | |||||
04.06
Jedinstvo
TSK
|
04.06.2022 | Jedinstvo | : | TSK |
04.06
10:00
Radnički 1923
Apolon 4
3
1
|
04.06.2022 10:00 | Radnički 1923 | 3 : 1 | Apolon 4 | |||||
04.06
11:00
Apolon 2018
Mačva
1
1
|
04.06.2022 11:00 | Apolon 2018 | 1 : 1 | Mačva | |||||
04.06
11:00
GFK Sloboda
Radnički (V)
2
2
|
04.06.2022 11:00 | GFK Sloboda | 2 : 2 | Radnički (V) | |||||
04.06
11:00
Novi Pazar
Jedinstvo
1
1
|
04.06.2022 11:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.06
11:00
Borac 1926
Loznica
3
0
|
04.06.2022 11:00 | Borac 1926 | 3 : 0 | Loznica | |||||
04.06
11:00
Sloga (K)
Metalac (GM)
0
2
|
04.06.2022 11:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
04.06
11:00
Javor
Savacijum
2
1
|
04.06.2022 11:00 | Javor | 2 : 1 | Savacijum |
04.06
Trayal
Dinamo
3
0
|
04.06.2022 | Trayal | 3 : 0 | Dinamo | |||||
04.06
GFK Jagodina
Radnik
7
0
|
04.06.2022 | GFK Jagodina | 7 : 0 | Radnik | |||||
04.06
OFK Radnički
Radnički (P)
5
3
|
04.06.2022 | OFK Radnički | 5 : 3 | Radnički (P) |
04.06
12:00
Petrika
Proleter (NS)
4
0
|
04.06.2022 12:00 | Petrika | 4 : 0 | Proleter (NS) | |||||
04.06
12:00
Spartak ŽK
Železničar
6
2
|
04.06.2022 12:00 | Spartak ŽK | 6 : 2 | Železničar | |||||
04.06
11:00
Vojvodina
ODR
3
0
|
04.06.2022 11:00 | Vojvodina | 3 : 0 | ODR |
04.06
12:00
Kabel
Index
3
0
|
04.06.2022 12:00 | Kabel | 3 : 0 | Index | |||||
04.06
12:00
Prof. Bolesnikov
Radnički 1912
0
4
|
04.06.2022 12:00 | Prof. Bolesnikov | 0 : 4 | Radnički 1912 |
04.06
10:00
Radnički (Z)
Radnički (SM)
0
3
|
04.06.2022 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 3 | Radnički (SM) |
04.06
10:00
Novi Pazar
Tutin
9
0
|
04.06.2022 10:00 | Novi Pazar | 9 : 0 | Tutin | |||||
04.06
14:00
Karađorđe
Trepča
3
1
|
04.06.2022 14:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Trepča |
04.06
11:00
Mačva 1929
Mačva (Š)
2
1
|
04.06.2022 11:00 | Mačva 1929 | 2 : 1 | Mačva (Š) | |||||
04.06
13:00
OFK Senjak
Strmovo 1986
2
1
|
04.06.2022 13:00 | OFK Senjak | 2 : 1 | Strmovo 1986 |
04.06
10:00
Radnički (O)
Beograd
1
0
|
04.06.2022 10:00 | Radnički (O) | 1 : 0 | Beograd |
04.06
10:00
FAP
Spartak 1976
1
0
|
04.06.2022 10:00 | FAP | 1 : 0 | Spartak 1976 |
04.06
10:00
Sloga
Bačka 1901
2
1
|
04.06.2022 10:00 | Sloga | 2 : 1 | Bačka 1901 |
04.06
11:00
RSK
Radnički 1923
2
6
|
04.06.2022 11:00 | RSK | 2 : 6 | Radnički 1923 | |||||
04.06
16:00
Mačva
Apolon
3
0
|
04.06.2022 16:00 | Mačva | 3 : 0 | Apolon | |||||
04.06
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda
8
0
|
04.06.2022 11:00 | Jedinstvo Putevi | 8 : 0 | Sloboda | |||||
04.06
11:00
Sun Rise
Cepelin 026
6
0
|
04.06.2022 11:00 | Sun Rise | 6 : 0 | Cepelin 026 |
04.06
11:00
Bubamara
Šumadija 1903
4
1
|
04.06.2022 11:00 | Bubamara | 4 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
04.06
11:00
Bane 1931
Sušica
0
2
|
04.06.2022 11:00 | Bane 1931 | 0 : 2 | Sušica | |||||
04.06
11:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
3
1
|
04.06.2022 11:00 | Sport Klub 99 | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
04.06
11:00
Radnički 1923
Kosmet
|
04.06.2022 11:00 | Radnički 1923 | : | Kosmet | |||||
04.06
11:00
Rudar (KM)
Apolon 2018
|
04.06.2022 11:00 | Rudar (KM) | : | Apolon 2018 | |||||
04.06
11:00
Sloga (K)
Kiker
2
1
|
04.06.2022 11:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Kiker | |||||
04.06
11:00
Apolon 4
AF AS Novi Pazar
1
2
|
04.06.2022 11:00 | Apolon 4 | 1 : 2 | AF AS Novi Pazar |
04.06
11:00
Polimlje
Gaučosi
2
0
|
04.06.2022 11:00 | Polimlje | 2 : 0 | Gaučosi | |||||
04.06
20:00
Metalac
Ares 2015
1
5
|
04.06.2022 20:00 | Metalac | 1 : 5 | Ares 2015 | |||||
04.06
10:00
Sloga (P)
Borac 1926
1
5
|
04.06.2022 10:00 | Sloga (P) | 1 : 5 | Borac 1926 | |||||
04.06
10:00
Takovo
Jedinstvo Putevi
|
04.06.2022 10:00 | Takovo | : | Jedinstvo Putevi | |||||
04.06
13:30
Javor Matis
Spartak 1976
0
2
|
04.06.2022 13:30 | Javor Matis | 0 : 2 | Spartak 1976 |
04.06
Trio
Lider MGM
1
3
|
04.06.2022 | Trio | 1 : 3 | Lider MGM | |||||
04.06
SFS Borac
Real
2
1
|
04.06.2022 | SFS Borac | 2 : 1 | Real | |||||
04.06
Napredak
Car Konstantin
4
0
|
04.06.2022 | Napredak | 4 : 0 | Car Konstantin | |||||
04.06
Vlasina
Šampion 2014
1
5
|
04.06.2022 | Vlasina | 1 : 5 | Šampion 2014 | |||||
04.06
Radnički (N)
Kopernikus Železničar
11
0
|
04.06.2022 | Radnički (N) | 11 : 0 | Kopernikus Železničar |
04.06
10:00
Jasenica 2017
VGSK
5
1
|
04.06.2022 10:00 | Jasenica 2017 | 5 : 1 | VGSK | |||||
04.06
10:00
AF Đokić
Plana
1
6
|
04.06.2022 10:00 | AF Đokić | 1 : 6 | Plana | |||||
04.06
10:00
Šumadija
OPK Rudar 1933
3
1
|
04.06.2022 10:00 | Šumadija | 3 : 1 | OPK Rudar 1933 | |||||
04.06
10:00
Mladi radnik 1926
Sloga 33
2
2
|
04.06.2022 10:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 2 | Sloga 33 | |||||
04.06
10:00
Soko 2015
Smederevo 1924
1
5
|
04.06.2022 10:00 | Soko 2015 | 1 : 5 | Smederevo 1924 | |||||
04.06
10:00
AF Duljaj
Petlić SD 2006
8
0
|
04.06.2022 10:00 | AF Duljaj | 8 : 0 | Petlić SD 2006 | |||||
04.06
10:00
RSK
Cepelin 026
|
04.06.2022 10:00 | RSK | : | Cepelin 026 | |||||
04.06
10:00
Železničar
Zvižd
2
1
|
04.06.2022 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Zvižd |
04.06
10:00
AFK
Spartak ŽK
7
4
|
04.06.2022 10:00 | AFK | 7 : 4 | Spartak ŽK | |||||
04.06
11:00
Arena Su
Radnički 1905
6
0
|
04.06.2022 11:00 | Arena Su | 6 : 0 | Radnički 1905 | |||||
04.06
10:00
Tisa Njerš
Bajša
1
5
|
04.06.2022 10:00 | Tisa Njerš | 1 : 5 | Bajša |
04.06
16:00
RFK Grafičar
Rad
3
1
|
04.06.2022 16:00 | RFK Grafičar | 3 : 1 | Rad | |||||
04.06
12:30
Partizan
Teleoptik
4
1
|
04.06.2022 12:30 | Partizan | 4 : 1 | Teleoptik | |||||
04.06
14:00
Brodarac
Čukarički
1
2
|
04.06.2022 14:00 | Brodarac | 1 : 2 | Čukarički | |||||
04.06
00:00
Crvena zvezda
PFK Žarkovo 2000
5
0
|
04.06.2022 00:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
04.06
10:00
Ole
Voždovac
0
0
|
04.06.2022 10:00 | Ole | 0 : 0 | Voždovac | |||||
04.06
13:00
Mungosi
Dušanovac
1
3
|
04.06.2022 13:00 | Mungosi | 1 : 3 | Dušanovac |
04.06
15:00
Majdanpek
Radnički 2012
2
3
|
04.06.2022 15:00 | Majdanpek | 2 : 3 | Radnički 2012 | |||||
04.06
Napredak junior 2018
Fudbol per femra
3
0
|
04.06.2022 | Napredak junior 2018 | 3 : 0 | Fudbol per femra | |||||
04.06
11:00
Ozren
Mašinac
0
9
|
04.06.2022 11:00 | Ozren | 0 : 9 | Mašinac | |||||
04.06
13:00
Jagodina
Jedinstvo 2014
4
0
|
04.06.2022 13:00 | Jagodina | 4 : 0 | Jedinstvo 2014 |
04.06
17:30
Loznica
Jedinstvo
8
0
|
04.06.2022 17:30 | Loznica | 8 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.06
17:30
Mačva
Plana
4
1
|
04.06.2022 17:30 | Mačva | 4 : 1 | Plana | |||||
04.06
17:30
Radnički 1923
Karađorđe
2
0
|
04.06.2022 17:30 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
04.06
17:30
Požega
ŽGFK Borac
0
2
|
04.06.2022 17:30 | Požega | 0 : 2 | ŽGFK Borac |
04.06
14:00
Sloga
Zemun
0
7
|
04.06.2022 14:00 | Sloga | 0 : 7 | Zemun | |||||
04.06
19:00
Kolubara
Vinča
0
2
|
04.06.2022 19:00 | Kolubara | 0 : 2 | Vinča |
04.06
16:00
Radnički
OFK Beograd
0
3
|
04.06.2022 16:00 | Radnički | 0 : 3 | OFK Beograd |
04.06
10:00
Spartak ŽK '10
TSC '10
0
1
|
04.06.2022 10:00 | Spartak ŽK '10 | 0 : 1 | TSC '10 | |||||
04.06
10:00
Obilić
SuTeam Akademija
0
1
|
04.06.2022 10:00 | Obilić | 0 : 1 | SuTeam Akademija |
04.06
10:00
Čanković
Budućnost
2
0
|
04.06.2022 10:00 | Čanković | 2 : 0 | Budućnost |
04.06
12:00
CN Marseille
Jug AO
15
13
|
04.06.2022 12:00 | CN Marseille | 15 : 13 | Jug AO | |||||
04.06
14:00
Waspo 98 Hannover
CNA Barceloneta
10
12
|
04.06.2022 14:00 | Waspo 98 Hannover | 10 : 12 | CNA Barceloneta | |||||
04.06
17:00
AN Brescia
FTC Telekom Budapest
12
14
|
04.06.2022 17:00 | AN Brescia | 12 : 14 | FTC Telekom Budapest | |||||
04.06
19:30
Novi Beograd
Pro Recco
16
17
|
04.06.2022 19:30 | Novi Beograd | 16 : 17 | Pro Recco |
04.06
00:00
Dorćol Tigrovi
Zemun
70
10
|
04.06.2022 00:00 | Dorćol Tigrovi | 70 : 10 | Zemun |
04.06
17:00
Blue Dragons Beograd
Mammoths Kikinda
67
16
|
04.06.2022 17:00 | Blue Dragons Beograd | 67 : 16 | Mammoths Kikinda | |||||
04.06
00:00
Novi Sad Wild Dogs
Wild Boars Kragujevac
0
35
|
04.06.2022 00:00 | Novi Sad Wild Dogs | 0 : 35 | Wild Boars Kragujevac | |||||
04.06
00:00
Pastuvi Požarevac
Vukovi Beograd
0
35
|
04.06.2022 00:00 | Pastuvi Požarevac | 0 : 35 | Vukovi Beograd |
04.06
Orlovi
Vukovi
31
39
|
04.06.2022 | Orlovi | 31 : 39 | Vukovi |
04.06
Royal Crowns
Black Hornets
35
0
|
04.06.2022 | Royal Crowns | 35 : 0 | Black Hornets |