XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 436 utakmica za dan
Nedelja, 5 Jun 2022


Fudbal

BASK
Beograd
05.06.2022
10:00
Brodarac
Novi Beograd
05.06.2022 10:00
BASK
:
Brodarac
Borac
Lazarevac
05.06.2022
10:00
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
05.06.2022 10:00
Borac
:
Ušće Novi Beograd
Meševo
Meševo
05.06.2022
17:30
Timočanin
Knjaževac
05.06.2022 17:30
Meševo
:
Timočanin
Rembas
Resavica
05.06.2022
17:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
05.06.2022 17:30
Rembas
:
Jedinstvo (P)
GFK Jagodina
Jagodina
05.06.2022
17:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
05.06.2022 17:30
GFK Jagodina
:
OFK Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
05.06.2022
17:30
Sloga (L)
Leskovac
05.06.2022 17:30
GFK Dubočica
:
Sloga (L)
Budućnost (P)
Popovac
05.06.2022
17:30
Radnički (P)
Pirot
05.06.2022 17:30
Budućnost (P)
:
Radnički (P)
Pčinja
Trgovište
05.06.2022
17:30
Hajduk Veljko
Negotin
05.06.2022 17:30
Pčinja
:
Hajduk Veljko
Trayal
Kruševac
05.06.2022
17:30
Radnički (S)
Svilajnac
05.06.2022 17:30
Trayal
:
Radnički (S)
Stanišić
Stanišić
05.06.2022
17:30
Preporod
Novi Žednik
05.06.2022 17:30
Stanišić
:
Preporod
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
05.06.2022
17:30
Njegoš
Lovćenac
05.06.2022 17:30
Vojvodina (BG)
:
Njegoš
Tavankut
Tavankut
05.06.2022
17:30
ČSK Pivara
Čelarevo
05.06.2022 17:30
Tavankut
:
ČSK Pivara
Bačka (P)
Pačir
05.06.2022
17:30
Bačka 1901
Subotica
05.06.2022 17:30
Bačka (P)
:
Bačka 1901
Mladost (T)
Turija
05.06.2022
17:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
05.06.2022 17:30
Mladost (T)
:
Mladost (BP)
Komgrap
Beograd
05.06.2022
17:00
Vinča
Vinča
05.06.2022 17:00
Komgrap
:
Vinča
Kosmaj
Ralja
05.06.2022
17:00
Torlak
Beograd
05.06.2022 17:00
Kosmaj
:
Torlak
Poštar Zvezdara
Beograd
05.06.2022
17:00
Napredak
Medoševac
05.06.2022 17:00
Poštar Zvezdara
:
Napredak
PKB
Padinska skela
05.06.2022
17:00
Lokomotiva
Beograd
05.06.2022 17:00
PKB
:
Lokomotiva
Zuce 2019
Zuce
05.06.2022
17:00
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
05.06.2022 17:00
Zuce 2019
:
Crvena zvezda (MML)
Budućnost
Resnik
05.06.2022
15:30
Šumadija 1903
Kragujevac
05.06.2022 15:30
Budućnost
:
Šumadija 1903
Gruža
Gruža
05.06.2022
15:30
Karađorđe
Ribnica
05.06.2022 15:30
Gruža
:
Karađorđe
Šumadija (T)
Toponica
05.06.2022
15:30
Jošanica
Novi Pazar
05.06.2022 15:30
Šumadija (T)
:
Jošanica
Goč
Vrnjačka Banja
05.06.2022
15:30
Mokra Gora
Zubin Potok
05.06.2022 15:30
Goč
:
Mokra Gora
Bane 1931
Raška
05.06.2022
15:30
Sloboda
Grbice
05.06.2022 15:30
Bane 1931
:
Sloboda
Tutin
Tutin
05.06.2022
15:30
Polet
Ratina
05.06.2022 15:30
Tutin
:
Polet
Polimlje
Prijepolje
05.06.2022
17:30
Jasen
Brodarevo
05.06.2022 17:30
Polimlje
:
Jasen
Polet (LJ)
Ljubić
05.06.2022
17:30
Parmenac
Parmenac
05.06.2022 17:30
Polet (LJ)
:
Parmenac
Sloboda
Čačak
05.06.2022
17:30
FAP
Priboj
05.06.2022 17:30
Sloboda
:
FAP
Prijevor
Prijevor
05.06.2022
17:30
Sevojno
Sevojno
05.06.2022 17:30
Prijevor
:
Sevojno
Omladinac
Zablaće
05.06.2022
17:30
Zlatar
Nova Varoš
05.06.2022 17:30
Omladinac
:
Zlatar
Savinac
Visibaba
05.06.2022
17:30
Polet (T)
Trbušani
05.06.2022 17:30
Savinac
:
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
Užice
05.06.2022
17:30
Jedinstvo (K)
Konjevići
05.06.2022 17:30
Jedinstvo Putevi
:
Jedinstvo (K)
OFK Divci
Divci
05.06.2022
17:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
05.06.2022 17:30
OFK Divci
:
Jedinstvo Vladimirci 1924
Mladost
Prnjavor
05.06.2022
17:30
Radnički (V)
Valjevo
05.06.2022 17:30
Mladost
:
Radnički (V)
Cer
Petkovica
05.06.2022
17:30
Zadrugar
Lajkovac
05.06.2022 17:30
Cer
:
Zadrugar
Železničar
Lajkovac
05.06.2022
17:30
Ribnica
Mionica
05.06.2022 17:30
Železničar
:
Ribnica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
05.06.2022
17:30
Vrelo Sport
Vrelo
05.06.2022 17:30
Budućnost Krušik 2014
:
Vrelo Sport
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
05.06.2022
17:30
Borac
Lešnica
05.06.2022 17:30
Strmovo 1968
:
Borac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
05.06.2022
17:30
Sloga (B)
Batočina
05.06.2022 17:30
Sloga 33
:
Sloga (B)
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
05.06.2022
17:30
Rudar (S)
Stamnica
05.06.2022 17:30
OFK Mihajlovac
:
Rudar (S)
Đerdap
Golubac
05.06.2022
17:30
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
05.06.2022 17:30
Đerdap
:
Pomoravlje 1946
Mladi borac
Veliko Orašje
05.06.2022
17:30
Karađorđe
Topola
05.06.2022 17:30
Mladi borac
:
Karađorđe
VGSK
Veliko Gradište
05.06.2022
17:30
Morava
Velika Plana
05.06.2022 17:30
VGSK
:
Morava
OFK Napredak
Markovac
05.06.2022
17:30
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
05.06.2022 17:30
OFK Napredak
:
OFK Aranđelovac 1979
Šumadija
Aranđelovac
05.06.2022
17:30
Rudar 2001
Kostolac
05.06.2022 17:30
Šumadija
:
Rudar 2001
Grizli ML
Saranovo
05.06.2022
17:30
Sloboda
Lipe
05.06.2022 17:30
Grizli ML
:
Sloboda
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
05.06.2022
17:30
OFK Sinđelić
Niš
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (GM)
:
OFK Sinđelić
OFK Napredak 1929
Aleksinac
05.06.2022
17:30
Bukovik
Razanj
05.06.2022 17:30
OFK Napredak 1929
:
Bukovik
Delijski Vis
Niš
05.06.2022
17:30
Aluminijum
Niš
05.06.2022 17:30
Delijski Vis
:
Aluminijum
Mladost (M)
Medoševac
05.06.2022
17:30
Mladost (B)
Batušinac
05.06.2022 17:30
Mladost (M)
:
Mladost (B)
Car Konstantin
Niš
05.06.2022
17:30
Rudar
Jelašnica
05.06.2022 17:30
Car Konstantin
:
Rudar
OFK Niš
Niš
05.06.2022
17:30
Malošište
Malošište
05.06.2022 17:30
OFK Niš
:
Malošište
Pukovac
Pukovac
05.06.2022
17:30
Orljane
Orljane
05.06.2022 17:30
Pukovac
:
Orljane
Morava
Žitkovac
05.06.2022
17:30
Naša krila 1936
Belotinac
05.06.2022 17:30
Morava
:
Naša krila 1936
Pusta Reka
Bojnik
05.06.2022
17:30
OFK Topličanin
Prokuplje
05.06.2022 17:30
Pusta Reka
:
OFK Topličanin
OFK Alakince
Alakince
05.06.2022
17:30
Žitorađa
Žitorađa
05.06.2022 17:30
OFK Alakince
:
Žitorađa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
05.06.2022
17:30
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
05.06.2022 17:30
Jedinstvo
:
Svetlost
SFK Morava
Vladičin Han
05.06.2022
17:30
Moravac Orion
Mrštane
05.06.2022 17:30
SFK Morava
:
Moravac Orion
Nebeski Andjeli
Vranje
05.06.2022
17:30
Čekmin
Čekmin
05.06.2022 17:30
Nebeski Andjeli
:
Čekmin
Radan
Lebane
05.06.2022
17:30
Jablanica
Medveđa
05.06.2022 17:30
Radan
:
Jablanica
Župa
Aleksandrovac
05.06.2022
17:30
Sloga (M)
Majdevo
05.06.2022 17:30
Župa
:
Sloga (M)
SFS Borac
Paraćin
05.06.2022
17:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
05.06.2022 17:30
SFS Borac
:
Jedinstvo (M)
Morava 1918
Ćuprija
05.06.2022
17:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
05.06.2022 17:30
Morava 1918
:
Jedinstvo 1936
Kušiljevo
Kušiljevo
05.06.2022
17:30
Levač
Rekovac
05.06.2022 17:30
Kušiljevo
:
Levač
Juhor
Obrež
05.06.2022
17:30
OFK Lugomir
Rakitovo
05.06.2022 17:30
Juhor
:
OFK Lugomir
Orlovi
Jasenovo
05.06.2022
17:30
Trstenik PPT
Trstenik
05.06.2022 17:30
Orlovi
:
Trstenik PPT
Sloga (D)
Despotovac
05.06.2022
17:30
Gradina
Pejovac
05.06.2022 17:30
Sloga (D)
:
Gradina
Jedinstvo (P)
Pirot
05.06.2022
17:30
Tanasko Rajić
Pirot
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (P)
:
Tanasko Rajić
OFK 019
Zaječar
05.06.2022
17:30
Lužnica
Babušnica
05.06.2022 17:30
OFK 019
:
Lužnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
05.06.2022
17:30
OFK Slatina
Bor
05.06.2022 17:30
OFK Knjaz
:
OFK Slatina
Zvezda
Blato
05.06.2022
17:30
Sloga
Kobišnica
05.06.2022 17:30
Zvezda
:
Sloga
Đerdap
Kladovo
05.06.2022
17:30
Brodoremont
Kladovo
05.06.2022 17:30
Đerdap
:
Brodoremont
Rajko Mitić
Bela Palanka
05.06.2022
17:30
BSK
Bogovina
05.06.2022 17:30
Rajko Mitić
:
BSK
Dunav
Prahovo
05.06.2022
17:30
Bor 1919
Bor
05.06.2022 17:30
Dunav
:
Bor 1919
Ozren
Sokobanja
05.06.2022
17:30
Balkanski
Dimitrovgrad
05.06.2022 17:30
Ozren
:
Balkanski
ŽAK
Sombor
05.06.2022
17:30
Radnički (S)
Sombor
05.06.2022 17:30
ŽAK
:
Radnički (S)
Lipar
Lipar
05.06.2022
17:30
Budućnost (M)
Mladenovo
05.06.2022 17:30
Lipar
:
Budućnost (M)
Vojvodina
Tovariševo
05.06.2022
17:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
05.06.2022 17:30
Vojvodina
:
Bratstvo 2019
Crvenka
Crvenka
05.06.2022
17:30
Naša Zvezda
Silbaš
05.06.2022 17:30
Crvenka
:
Naša Zvezda
Radnički 1918
Ratkovo
05.06.2022
17:30
Kordun
Kljajićevo
05.06.2022 17:30
Radnički 1918
:
Kordun
Borac (BG)
Bački Gračac
05.06.2022
17:30
Budućnost (P)
Parage
05.06.2022 17:30
Borac (BG)
:
Budućnost (P)
Borac 46
Obrovac
05.06.2022
17:30
Budućnost (G)
Gložan
05.06.2022 17:30
Borac 46
:
Budućnost (G)
Rusin
Ruski Krstur
05.06.2022
17:30
Polet
Karavukovo
05.06.2022 17:30
Rusin
:
Polet
Bačka 1923
Đurđevo
05.06.2022
18:00
Šajkaš 1908
Kovilj
05.06.2022 18:00
Bačka 1923
:
Šajkaš 1908
Jedinstvo
Gospođinci
05.06.2022
18:00
Jugović
Kać
05.06.2022 18:00
Jedinstvo
:
Jugović
Fruškogorac
Sremska Kamenica
05.06.2022
18:00
ŽSK
Žabalj
05.06.2022 18:00
Fruškogorac
:
ŽSK
Dinamo
Budisava
05.06.2022
18:00
Crvena Zvezda
Novi Sad
05.06.2022 18:00
Dinamo
:
Crvena Zvezda
TSK
Temerin
05.06.2022
18:00
Slavija
Novi Sad
05.06.2022 18:00
TSK
:
Slavija
Jedinstvo Stević
Kačarevo
05.06.2022
17:30
Partizan (G)
Gaj
05.06.2022 17:30
Jedinstvo Stević
:
Partizan (G)
Spartak 1911
Debeljača
05.06.2022
17:30
Partizan (U)
Uljma
05.06.2022 17:30
Spartak 1911
:
Partizan (U)
Potporanj
Potporanj
05.06.2022
17:30
Vulturul
Grebenac
05.06.2022 17:30
Potporanj
:
Vulturul
Hajdučica
Hajdučica
05.06.2022
17:30
Crvena zvezda
Pavliš
05.06.2022 17:30
Hajdučica
:
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
05.06.2022
17:30
Dolina
Padina
05.06.2022 17:30
Sloga (BNS)
:
Dolina
Stari Tamiš
Stari Tamiš
05.06.2022
17:30
Dolovo
Dolovo
05.06.2022 17:30
Stari Tamiš
:
Dolovo
Radnički (K)
Kovin
05.06.2022
17:30
Budućnost (A)
Alibunar
05.06.2022 17:30
Radnički (K)
:
Budućnost (A)
Sremac (D)
Dobrinci
05.06.2022
17:30
Železničar
Inđija
05.06.2022 17:30
Sremac (D)
:
Železničar
Napredak
Popinci
05.06.2022
17:30
Sremac (V)
Vojka
05.06.2022 17:30
Napredak
:
Sremac (V)
Sloga
Voganj
05.06.2022
17:30
Sremac (Deč)
Deč
05.06.2022 17:30
Sloga
:
Sremac (Deč)
Radnički
Irig
05.06.2022
17:30
Hajduk
Beška
05.06.2022 17:30
Radnički
:
Hajduk
Fruškogorac
Manđelos
05.06.2022
17:30
Jadran
Golubinci
05.06.2022 17:30
Fruškogorac
:
Jadran
Partizan
Vitojevci
05.06.2022
17:30
Borac (K)
Klenak
05.06.2022 17:30
Partizan
:
Borac (K)
Borac (M)
Martinci
05.06.2022
17:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
05.06.2022 17:30
Borac (M)
:
Podrinje
GFK Sloven
Ruma
05.06.2022
17:30
Ljukovo
Ljukovo
05.06.2022 17:30
GFK Sloven
:
Ljukovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
05.06.2022
17:30
OFK Vrbas
Vrbas
05.06.2022 17:30
Sutjeska
:
OFK Vrbas
Obilić (Z)
Zmajevo
05.06.2022
17:30
Srbobran
Srbobran
05.06.2022 17:30
Obilić (Z)
:
Srbobran
Bačka
Mol
05.06.2022
17:30
Đurđin
Đurđin
05.06.2022 17:30
Bačka
:
Đurđin
Bačinac
Bačinac
05.06.2022
17:30
Osipaonica
Osipaonica
05.06.2022 17:30
Bačinac
:
Osipaonica
Radnik
Smederevska Palanka
05.06.2022
17:30
SASK
Saraorci
05.06.2022 17:30
Radnik
:
SASK
Sloga
Lugavčina
05.06.2022
17:30
Železničar Kusadak
Kusadak
05.06.2022 17:30
Sloga
:
Železničar Kusadak
Glavaš
Glibovac
05.06.2022
17:30
Mladost 1948
Donja Livadica
05.06.2022 17:30
Glavaš
:
Mladost 1948
Podunavac
Udovice
05.06.2022
17:30
Jedinstvo
Krnjevo
05.06.2022 17:30
Podunavac
:
Jedinstvo
Mladi rudar 1954
Bukovik
05.06.2022
17:30
Prvi srpski ustanak
Orašac
05.06.2022 17:30
Mladi rudar 1954
:
Prvi srpski ustanak
Trnava
Donja Trnava
05.06.2022
17:30
Jasenica
Božurnja
05.06.2022 17:30
Trnava
:
Jasenica
ŽSK
Žirovnica
05.06.2022
17:30
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
05.06.2022 17:30
ŽSK
:
Omladinac (D.R.)
Lokomotiva
Lapovo
05.06.2022
17:30
Banja 1957
Banja
05.06.2022 17:30
Lokomotiva
:
Banja 1957
Šumadinac 1913
Natalinci
05.06.2022
17:30
Marjan
Knić
05.06.2022 17:30
Šumadinac 1913
:
Marjan
BSK
Belosavci
05.06.2022
17:30
Sloga (M)
Milatovac
05.06.2022 17:30
BSK
:
Sloga (M)
Plaskovac
Plaskovac
05.06.2022
17:30
Vinča
Vinča
05.06.2022 17:30
Plaskovac
:
Vinča
Mala Vrbica
Mala Vrbica
05.06.2022
11:00
Branik
Štubik
05.06.2022 11:00
Mala Vrbica
:
Branik
Radnički (K)
Klokočevac
05.06.2022
17:30
Brestovac
Borski Brestovac
05.06.2022 17:30
Radnički (K)
:
Brestovac
Miloševo
Miloševo
05.06.2022
11:00
Ključ
Podvrška
05.06.2022 11:00
Miloševo
:
Ključ
Blizna
Blizna
05.06.2022
17:30
Polom
Leskovo
05.06.2022 17:30
Blizna
:
Polom
BSK
Bukovče
05.06.2022
11:00
Polet
Jabukovac
05.06.2022 11:00
BSK
:
Polet
Palilula
Aleksinac
05.06.2022
17:30
Borac
Azbresnica
05.06.2022 17:30
Palilula
:
Borac
Rad
Merošina
05.06.2022
17:30
Moravac
Čečina
05.06.2022 17:30
Rad
:
Moravac
Jastrebac
Tešica
05.06.2022
17:30
Toplica
Šarlinac
05.06.2022 17:30
Jastrebac
:
Toplica
Pobeda
Rusna
05.06.2022
17:30
Baličevac
Baličevac
05.06.2022 17:30
Pobeda
:
Baličevac
Radnički 1924
Kočane
05.06.2022
17:30
Naisus 1977
Rožina
05.06.2022 17:30
Radnički 1924
:
Naisus 1977
Polet
Radevac
05.06.2022
17:30
Radnički 1947
Čapljinac
05.06.2022 17:30
Polet
:
Radnički 1947
Taskovići
Taskovići
05.06.2022
17:30
Svrljig
Svrljig
05.06.2022 17:30
Taskovići
:
Svrljig
Vinogradar
Zleginje
05.06.2022
Čitluk
Čitluk
05.06.2022
Vinogradar
:
Čitluk
Temnić 1924
Varvarin
05.06.2022
Rubin
Donji Stupanj
05.06.2022
Temnić 1924
:
Rubin
Sloga (Ć)
Ćićevac
05.06.2022
Mladost (T)
Toljevac
05.06.2022
Sloga (Ć)
:
Mladost (T)
Sebečevac
Sebečevac
05.06.2022
Parunovac
Parunovac
05.06.2022
Sebečevac
:
Parunovac
13. April
Lomnica
05.06.2022
Trudbenik
Stalać
05.06.2022
13. April
:
Trudbenik
Sloga (D)
Dašnica
05.06.2022
Mačkovac
Mačkovac
05.06.2022
Sloga (D)
:
Mačkovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
05.06.2022
Kupci
Kupci
05.06.2022
Jastrebac (VŠ)
:
Kupci
FUD
Brus
05.06.2022
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
05.06.2022
FUD
:
Gornji Stepoš
Sloga (L)
Lozna
05.06.2022
Bošnjane
Bošnjane
05.06.2022
Sloga (L)
:
Bošnjane
ASK
Aradac
05.06.2022
17:00
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
05.06.2022 17:00
ASK
:
Vojvodina (NM)
Borac
Aleksandrovo
05.06.2022
17:00
Polet
Nakovo
05.06.2022 17:00
Borac
:
Polet
Banat
Čenta
05.06.2022
17:00
Mladost (L)
Lukićevo
05.06.2022 17:00
Banat
:
Mladost (L)
ŽAK
Kikinda
05.06.2022
17:00
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
05.06.2022 17:00
ŽAK
:
Mladost (BD)
ŽFK Banat
Zrenjanin
05.06.2022
17:00
Vojvodina (B)
Bašaid
05.06.2022 17:00
ŽFK Banat
:
Vojvodina (B)
Napredak
Drenovac
05.06.2022
18:00
Kolare
Kolare
05.06.2022 18:00
Napredak
:
Kolare
GFK Tabane
Jagodina
05.06.2022
18:00
Mladi Borac
Sedlare
05.06.2022 18:00
GFK Tabane
:
Mladi Borac
OFK Juhor 2016
Potočac
05.06.2022
18:00
Rudar (St)
Stenjevac
05.06.2022 18:00
OFK Juhor 2016
:
Rudar (St)
Morava
Kočino Selo
05.06.2022
18:00
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
05.06.2022 18:00
Morava
:
Rudar (SR)
Sloga
Voljavče
05.06.2022
18:00
Moravac 2015
Krušar
05.06.2022 18:00
Sloga
:
Moravac 2015
Dragocvet
Dragocvet
05.06.2022
18:00
Mladost
Jovac
05.06.2022 18:00
Dragocvet
:
Mladost
Juhor (G)
Glavinci
05.06.2022
18:00
Partizan (M)
Majur
05.06.2022 18:00
Juhor (G)
:
Partizan (M)
Javor
Sladaja
05.06.2022
18:00
Budućnost (M)
Miliva
05.06.2022 18:00
Javor
:
Budućnost (M)
Partizan (G)
Glogovac
05.06.2022
18:00
Budućnost (Đ)
Đurinac
05.06.2022 18:00
Partizan (G)
:
Budućnost (Đ)
Krilaš
Ćovdin
05.06.2022
17:30
Železničar
Požarevac
05.06.2022 17:30
Krilaš
:
Železničar
Rudar (Kr)
Krepoljin
05.06.2022
17:30
Mladost (R)
Ranovac
05.06.2022 17:30
Rudar (Kr)
:
Mladost (R)
Omladinac (Š)
Šetonje
05.06.2022
17:30
Zvižd
Kučevo
05.06.2022 17:30
Omladinac (Š)
:
Zvižd
Šapine
Šapine
05.06.2022
17:30
Vihor
Маljurevac
05.06.2022 17:30
Šapine
:
Vihor
Sloga (L)
Lučica
05.06.2022
17:30
Obilić
Živica
05.06.2022 17:30
Sloga (L)
:
Obilić
Žitkovica 2017
Žitkovica
05.06.2022
17:30
Borac (K)
Klenovnik
05.06.2022 17:30
Žitkovica 2017
:
Borac (K)
Budućnost (V)
Vezičevo
05.06.2022
17:30
Sirakovo
Sirakovo
05.06.2022 17:30
Budućnost (V)
:
Sirakovo
Mladost
Cvetovac
05.06.2022
17:00
Barajevo
Barajevo
05.06.2022 17:00
Mladost
:
Barajevo
Radnički (R)
Rudovci
05.06.2022
10:00
Turbina
Vreoci
05.06.2022 10:00
Radnički (R)
:
Turbina
Šumadija
Šopić
05.06.2022
17:00
Budućnost (Z)
Zvečka
05.06.2022 17:00
Šumadija
:
Budućnost (Z)
Strelac
Mislođin
05.06.2022
17:00
Beljina
Beljina
05.06.2022 17:00
Strelac
:
Beljina
Lisović 1977
Lisović
05.06.2022
17:00
Krtinska
Krtinska
05.06.2022 17:00
Lisović 1977
:
Krtinska
Omladinac
Veliko Polje
05.06.2022
17:00
Dimitrije Tucović
Šušnjar
05.06.2022 17:00
Omladinac
:
Dimitrije Tucović
BSK 1926
Baćevac
05.06.2022
17:00
OFK Budućnost
Dudovica
05.06.2022 17:00
BSK 1926
:
OFK Budućnost
Šumadija 1962
Jagnjilo
05.06.2022
17:00
Dunavac
Grocka
05.06.2022 17:00
Šumadija 1962
:
Dunavac
Rabrovac
Rabrovac
05.06.2022
17:00
Zaklopača
Zaklopača
05.06.2022 17:00
Rabrovac
:
Zaklopača
Vrčin
Vrčin
05.06.2022
17:00
Velika Krsna
Velika Krsna
05.06.2022 17:00
Vrčin
:
Velika Krsna
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
05.06.2022
17:00
SUF Dubona
Dubona
05.06.2022 17:00
SUF Kovačevac 1956
:
SUF Dubona
Pudarci
Pudarci
05.06.2022
17:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
05.06.2022 17:00
Pudarci
:
Kaluđerica 1969
Boleč
Boleč
05.06.2022
17:00
Napredak
Međulužje
05.06.2022 17:00
Boleč
:
Napredak
Siti Sport Klub
Beograd
05.06.2022
17:00
PKB Kovilovo
Kovilovo
05.06.2022 17:00
Siti Sport Klub
:
PKB Kovilovo
Balkan Mirijevo
Beograd
05.06.2022
17:00
Rakovica
Beograd
05.06.2022 17:00
Balkan Mirijevo
:
Rakovica
Srem
Jakovo
05.06.2022
17:00
Dunav
Veliko Selo
05.06.2022 17:00
Srem
:
Dunav
Posavac Tišma
Boljevci
05.06.2022
17:00
Umka
Umka
05.06.2022 17:00
Posavac Tišma
:
Umka
Hajduk
Beograd
05.06.2022
11:00
Heroj Polet
Jajinci
05.06.2022 11:00
Hajduk
:
Heroj Polet
Gorušica
Viča
05.06.2022
17:30
Slatina
Slatina
05.06.2022 17:30
Gorušica
:
Slatina
Jedinstvo
Puhovo
05.06.2022
17:30
Spartak 1976
Trnava
05.06.2022 17:30
Jedinstvo
:
Spartak 1976
Dragačevo
Guča
05.06.2022
17:30
Ovčar
Markovica
05.06.2022 17:30
Dragačevo
:
Ovčar
Morava
Katrga
05.06.2022
17:30
Kej
Čačak
05.06.2022 17:30
Morava
:
Kej
Voćar
Kotraža
05.06.2022
17:30
Prilike
Prilike
05.06.2022 17:30
Voćar
:
Prilike
Napredak
Svračkovci
05.06.2022
17:30
Šumadija
Brđani
05.06.2022 17:30
Napredak
:
Šumadija
Orlovac 1932
Mrčajevci
05.06.2022
17:30
Rudar
Bresnica
05.06.2022 17:30
Orlovac 1932
:
Rudar
Donja Vrbava
Donja Vrbava
05.06.2022
17:30
Zadrugar
Donja Trepča
05.06.2022 17:30
Donja Vrbava
:
Zadrugar
Rakova
Rakova
05.06.2022
17:30
Mladost
Preljina
05.06.2022 17:30
Rakova
:
Mladost
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
05.06.2022
17:30
Ozrem
Ozrem
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (GG)
:
Ozrem
Tavnik
Tavnik
05.06.2022
18:00
Proleter
Pečenog
05.06.2022 18:00
Tavnik
:
Proleter
Omladinac (NS)
Novo Selo
05.06.2022
18:00
Rudar
Baljevac
05.06.2022 18:00
Omladinac (NS)
:
Rudar
Zvezda
Čukojevac
05.06.2022
18:00
Koštampolje
Delimeđe
05.06.2022 18:00
Zvezda
:
Koštampolje
OFK Progorelica
Progorelica
05.06.2022
18:00
Ibar
Mataruška Banja
05.06.2022 18:00
OFK Progorelica
:
Ibar
Ribnica
Jovac
05.06.2022
18:00
Budućnost
Konarevo
05.06.2022 18:00
Ribnica
:
Budućnost
Radnik
Ušće
05.06.2022
18:00
Jedinstvo 2017
Tutin
05.06.2022 18:00
Radnik
:
Jedinstvo 2017
OFK Ras
Novi Pazar
05.06.2022
18:00
Napredak
Gračac
05.06.2022 18:00
OFK Ras
:
Napredak
Mladost (V)
Vrdila
05.06.2022
18:00
Mataruge
Mataruge
05.06.2022 18:00
Mladost (V)
:
Mataruge
Hajduk Stanko
Crna Bara
05.06.2022
Sloga
Lipnički Šor
05.06.2022
Hajduk Stanko
:
Sloga
Drina
Badovinci
05.06.2022
Radnički (Kl)
Klupci
05.06.2022
Drina
:
Radnički (Kl)
Karađorđe
Mišar
05.06.2022
Milan Orlić
Novo Selo
05.06.2022
Karađorđe
:
Milan Orlić
Majur
Majur
05.06.2022
Radnički (Ko)
Koceljeva
05.06.2022
Majur
:
Radnički (Ko)
Lipolist
Lipolist
05.06.2022
Podrinje
Lozničko Polje
05.06.2022
Lipolist
:
Podrinje
Sečica
Seča reka
05.06.2022
Tara
Kremna
05.06.2022
Sečica
:
Tara
Perućac
Perućac
05.06.2022
Plavi Tok
Dražinovići
05.06.2022
Perućac
:
Plavi Tok
Bakionica
Bakionica
05.06.2022
Prvi partizan
Užice
05.06.2022
Bakionica
:
Prvi partizan
Sloga
Sjenica
05.06.2022
OFK Kotroman
Mokra Gora
05.06.2022
Sloga
:
OFK Kotroman
Jedinstvo
Kalenić
05.06.2022
Rampa
Požega
05.06.2022
Jedinstvo
:
Rampa
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
05.06.2022
11:00
Dračić 2018
Dračić
05.06.2022 11:00
Milenko Pavlović
:
Dračić 2018
Jadar 2013
Valjevo
05.06.2022
11:00
Mali korak
Oglađenovac
05.06.2022 11:00
Jadar 2013
:
Mali korak
Lukavac
Lukavac
05.06.2022
11:00
Popadić
Popadić
05.06.2022 11:00
Lukavac
:
Popadić
Stari drugari
Ljig
05.06.2022
11:00
Rakac Stave
Stave
05.06.2022 11:00
Stari drugari
:
Rakac Stave
OFK Povlen
Brezovice
05.06.2022
11:00
Kotešica
Kotešica
05.06.2022 11:00
OFK Povlen
:
Kotešica
Polet
Popučke
05.06.2022
11:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
05.06.2022 11:00
Polet
:
Junior Novo Naselje
Tešnjar
Valjevo
05.06.2022
17:00
Kolubara 2
Valjevo
05.06.2022 17:00
Tešnjar
:
Kolubara 2
Graničar
Riđica
05.06.2022
17:30
Dinamo 1923
Bački Breg
05.06.2022 17:30
Graničar
:
Dinamo 1923
Kula
Kula
05.06.2022
17:30
OFK Odžaci
Odžaci
05.06.2022 17:30
Kula
:
OFK Odžaci
Terekveš
Svilojevo
05.06.2022
17:30
Omladinac (B)
Bukovac
05.06.2022 17:30
Terekveš
:
Omladinac (B)
Omladinac (D)
Deronje
05.06.2022
17:30
Zadrugar
Srpski Miletić
05.06.2022 17:30
Omladinac (D)
:
Zadrugar
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
05.06.2022
17:30
Hajduk
Stapar
05.06.2022 17:30
Aleksa Šantić
:
Hajduk
Polet
Sivac
05.06.2022
17:30
Mladost
Kruščić
05.06.2022 17:30
Polet
:
Mladost
Pobeda
Samoš
05.06.2022
17:30
Omladinac 1927
Opovo
05.06.2022 17:30
Pobeda
:
Omladinac 1927
Glogonj
Glogonj
05.06.2022
17:30
Mundial
Pančevo
05.06.2022 17:30
Glogonj
:
Mundial
Unirea
Uzdin
05.06.2022
17:30
Mladost (V)
Vojlovica
05.06.2022 17:30
Unirea
:
Mladost (V)
Omladinac (D)
Deliblato
05.06.2022
17:30
BSK Bavanište
Bavanište
05.06.2022 17:30
Omladinac (D)
:
BSK Bavanište
Radnički (B)
Baranda
05.06.2022
17:30
Proleter (M)
Mramorak
05.06.2022 17:30
Radnički (B)
:
Proleter (M)
Čučuge
Čučuge
05.06.2022
17:00
Šarbane
Šarbane
05.06.2022 17:00
Čučuge
:
Šarbane
Joševa
Joševa
05.06.2022
17:00
OFK Paljuvi
Paljuvi
05.06.2022 17:00
Joševa
:
OFK Paljuvi
Mladost (V)
Vračević
05.06.2022
17:00
Ratkovac
Ratkovac
05.06.2022 17:00
Mladost (V)
:
Ratkovac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
05.06.2022
17:00
Jedinstvo (M)
Milorci
05.06.2022 17:00
Polet (DL)
:
Jedinstvo (M)
Omladinac (K)
Kalinovac
05.06.2022
11:00
Nepričava
Nepričava
05.06.2022 11:00
Omladinac (K)
:
Nepričava
Pambukovica
Pambukovica
05.06.2022
17:00
Polet (T)
Takovo
05.06.2022 17:00
Pambukovica
:
Polet (T)
PSK Putinci
Putinci
05.06.2022
17:30
Polet
Novi Karlovci
05.06.2022 17:30
PSK Putinci
:
Polet
Srem
Sremski Mihaljevci
05.06.2022
17:30
Rudar
Vrdnik
05.06.2022 17:30
Srem
:
Rudar
Mladost
Buđanovci
05.06.2022
17:30
Krušedol
Krušedol
05.06.2022 17:30
Mladost
:
Krušedol
ČSK Čortanovci
Čortanovci
05.06.2022
17:30
Graničar (O)
Obrež
05.06.2022 17:30
ČSK Čortanovci
:
Graničar (O)
Šumar
Ogar
05.06.2022
17:30
Jedinstvo
Platičevo
05.06.2022 17:30
Šumar
:
Jedinstvo
Hajduk 1932
Šimanovci
05.06.2022
17:30
Fruškogorac
Krčedin
05.06.2022 17:30
Hajduk 1932
:
Fruškogorac
Potisje
Knićanin
05.06.2022
17:30
Tamiš
Farkaždin
05.06.2022 17:30
Potisje
:
Tamiš
Tisa 1933
Taraš
05.06.2022
17:30
Bilećanin
Sečanj
05.06.2022 17:30
Tisa 1933
:
Bilećanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
05.06.2022
17:30
Zadrugar
Lazarevo
05.06.2022 17:30
OFK Stajićevo
:
Zadrugar
OFK Gradnulica
Zrenjanin
05.06.2022
17:30
Partizan
Tomaševac
05.06.2022 17:30
OFK Gradnulica
:
Partizan
Radnički 1911
Jaša Tomić
05.06.2022
17:30
Mladost
Belo Blato
05.06.2022 17:30
Radnički 1911
:
Mladost
Naftagas
Boka
05.06.2022
17:30
MSK
Mihajlovo
05.06.2022 17:30
Naftagas
:
MSK
Velika Reka
Velika Reka
05.06.2022
17:30
Sinđelić
Lipnica
05.06.2022 17:30
Velika Reka
:
Sinđelić
Antimon
Zajača
05.06.2022
17:30
Prva Iskra
Runjani
05.06.2022 17:30
Antimon
:
Prva Iskra
TE Gučevo
Trbušnica
05.06.2022
17:30
Studenac
Gornja Koviljača
05.06.2022 17:30
TE Gučevo
:
Studenac
Sloga
Straža
05.06.2022
17:30
Mladost (DB)
Donja Borina
05.06.2022 17:30
Sloga
:
Mladost (DB)
Jadar 1961
Gornji Dobrić
05.06.2022
17:30
7. Juli
Bela Crkva
05.06.2022 17:30
Jadar 1961
:
7. Juli
Popović
Popovići
05.06.2022
17:30
Sopot
Sopot
05.06.2022 17:30
Popović
:
Sopot
Mladost (G)
Guberevac
05.06.2022
17:30
Vojvoda
Dučina
05.06.2022 17:30
Mladost (G)
:
Vojvoda
Stojnik
Stojnik
05.06.2022
17:30
Mladost (MI)
Mala Ivanča
05.06.2022 17:30
Stojnik
:
Mladost (MI)
OFK Rogača
Rogača
05.06.2022
17:30
Crvena zvezda
Ralja
05.06.2022 17:30
OFK Rogača
:
Crvena zvezda
OFK Slatina
Slatina
05.06.2022
17:30
Mali Požarevac
Mali Požarevac
05.06.2022 17:30
OFK Slatina
:
Mali Požarevac
Sibnica
Sibnica
05.06.2022
17:30
Vis
Parcani
05.06.2022 17:30
Sibnica
:
Vis
Rojkovac
Obrenovac
05.06.2022
17:30
Munja
Barič
05.06.2022 17:30
Rojkovac
:
Munja
Posavina
Stubline
05.06.2022
17:30
Rvati
Obrenovac
05.06.2022 17:30
Posavina
:
Rvati
Skela
Skela
05.06.2022
17:30
Borac
Ušće
05.06.2022 17:30
Skela
:
Borac
Busije
Zemun
05.06.2022
17:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
05.06.2022 17:00
Busije
:
Sinđelić 2012
Železnik 1930
Železnik
05.06.2022
10:00
Borac
Progar
05.06.2022 10:00
Železnik 1930
:
Borac
Rekreativo 011
Beograd
05.06.2022
10:00
Novi Beograd
Novi Beograd
05.06.2022 10:00
Rekreativo 011
:
Novi Beograd
Zmaj Novi grad
Zemun
05.06.2022
17:00
Dedinje
Beograd
05.06.2022 17:00
Zmaj Novi grad
:
Dedinje
Bežanija
Beograd
05.06.2022
10:00
BUSK
Beograd
05.06.2022 10:00
Bežanija
:
BUSK
Šumadinac
Bečmen
05.06.2022
17:00
13. maj
Zemun
05.06.2022 17:00
Šumadinac
:
13. maj
Bratstvo
Krnjača
05.06.2022
17:00
OFK Lug 2020
Lug
05.06.2022 17:00
Bratstvo
:
OFK Lug 2020
Palilulac
Beograd
05.06.2022
17:00
Resnik
Resnik
05.06.2022 17:00
Palilulac
:
Resnik
Pinosava
Pinosava
05.06.2022
17:00
OFK Crvenka
Borča
05.06.2022 17:00
Pinosava
:
OFK Crvenka
Mladi proleter
Beograd
05.06.2022
11:00
Lepušnica
Glogonjski rit
05.06.2022 11:00
Mladi proleter
:
Lepušnica
Sveti Stefan
Slanci
05.06.2022
17:00
Pionir
Besni Fok
05.06.2022 17:00
Sveti Stefan
:
Pionir
Minel
Ripanj
05.06.2022
17:00
KFK Ravna gora
Zemun
05.06.2022 17:00
Minel
:
KFK Ravna gora
Karađorđe
Vučić
05.06.2022
11:00
Partizan
Bumbarevo Brdo
05.06.2022 11:00
Karađorđe
:
Partizan
Slavija (P)
Pivnice
05.06.2022
17:30
Borac
Vizić
05.06.2022 17:30
Slavija (P)
:
Borac
Slavija (B)
Bođani
05.06.2022
17:30
Tvrđava
Bač
05.06.2022 17:30
Slavija (B)
:
Tvrđava
Neštin
Neštin
05.06.2022
17:30
Orlovi
Bačka Palanka
05.06.2022 17:30
Neštin
:
Orlovi
Krivanj
Selenča
05.06.2022
17:30
Kulpin
Kulpin
05.06.2022 17:30
Krivanj
:
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
05.06.2022
17:30
Bačka (D)
Despotovo
05.06.2022 17:30
Maglić
:
Bačka (D)
Gruža
Vitanovac
05.06.2022
18:00
Jedinstvo (G)
Godačica
05.06.2022 18:00
Gruža
:
Jedinstvo (G)
Borac
Vraneši
05.06.2022
18:00
Mineral 2015
Rudno
05.06.2022 18:00
Borac
:
Mineral 2015
Granit
Jošanička banja
05.06.2022
18:00
Omladinac
Drakčići
05.06.2022 18:00
Granit
:
Omladinac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
05.06.2022
18:00
Studen Vitez
Studenica
05.06.2022 18:00
Jedinstvo (D)
:
Studen Vitez
Popovići Vrnjci
Vrnjci
05.06.2022
18:00
Lazac
Lazac
05.06.2022 18:00
Popovići Vrnjci
:
Lazac
Jovo Kursula
Cvetke
05.06.2022
18:00
Miločajac
Miločaj
05.06.2022 18:00
Jovo Kursula
:
Miločajac
Vlašić
Donje Crniljevo
05.06.2022
17:00
Sloga (M)
Matijevac
05.06.2022 17:00
Vlašić
:
Sloga (M)
Dumača
Pocerski Metković
05.06.2022
17:00
Pričinović
Pocerski Pričinović
05.06.2022 17:00
Dumača
:
Pričinović
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
05.06.2022
17:00
Dobrava Žabar 2020
Žabar
05.06.2022 17:00
OFK Letnjikovac 1983
:
Dobrava Žabar 2020
Jevremovac
Jevremovac
05.06.2022
17:00
Trešnjevka
Trbusac
05.06.2022 17:00
Jevremovac
:
Trešnjevka
Dobrava
Vukošić
05.06.2022
17:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
05.06.2022 17:00
Dobrava
:
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga (K)
Krnić
05.06.2022
17:00
Šipurske livade
Šabac
05.06.2022 17:00
Sloga (K)
:
Šipurske livade
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
05.06.2022
17:00
Mrovska
Mrovska
05.06.2022 17:00
Mladost (PP)
:
Mrovska
Vrtište
Vrtište
05.06.2022
17:30
Novoselac
Novo Selo
05.06.2022 17:30
Vrtište
:
Novoselac
Mladost
Donji Komren
05.06.2022
17:30
Mezgraja
Mezgraja
05.06.2022 17:30
Mladost
:
Mezgraja
Sloga 1948
Malča
05.06.2022
17:30
Real Niš
Niš
05.06.2022 17:30
Sloga 1948
:
Real Niš
Sloga (DT)
Donja Trnava
05.06.2022
17:30
Mramor
Mramor
05.06.2022 17:30
Sloga (DT)
:
Mramor
Jasenovik 2018
Jasenovik
05.06.2022
17:30
Standard 2021
Čamurlija
05.06.2022 17:30
Jasenovik 2018
:
Standard 2021
Supovac
Supovac
05.06.2022
17:30
Spartak
Sićevo
05.06.2022 17:30
Supovac
:
Spartak
SU Podgrmeč
Žitište
05.06.2022
17:30
1. Oktobar
Srpski Itebej
05.06.2022 17:30
SU Podgrmeč
:
1. Oktobar
Roham
Nova Crnja
05.06.2022
17:30
Napredak
Banatska Topola
05.06.2022 17:30
Roham
:
Napredak
Proleter
Međa
05.06.2022
17:30
2. Oktobar
Kumane
05.06.2022 17:30
Proleter
:
2. Oktobar
Planinac
Vujetinci
05.06.2022
Mršinci
Mršinci
05.06.2022
Planinac
:
Mršinci
Remont
Čačak
05.06.2022
Lugovi
Čačak
05.06.2022
Remont
:
Lugovi
Gavrilo Princip
Vranići
05.06.2022
Tigrovi Mija Gold
Preljina
05.06.2022
Gavrilo Princip
:
Tigrovi Mija Gold
Gaučosi
Čačak
05.06.2022
Malba
Žaočani
05.06.2022
Gaučosi
:
Malba
Morava
Mojsinje
05.06.2022
Budućnost
Stančići
05.06.2022
Morava
:
Budućnost
Čačak 94
Čačak
05.06.2022
Prijatelji
Čačak
05.06.2022
Čačak 94
:
Prijatelji
Gladijator
Čačak
05.06.2022
Vujan
Prislonica
05.06.2022
Gladijator
:
Vujan
Batovac
Batovac
05.06.2022
17:30
Mlava (B)
Bratinac
05.06.2022 17:30
Batovac
:
Mlava (B)
OFK Braničevo
Braničevo
05.06.2022
17:30
Barič
Barič
05.06.2022 17:30
OFK Braničevo
:
Barič
Beli Orao
Bradarac
05.06.2022
17:30
Polet (V)
Voluja
05.06.2022 17:30
Beli Orao
:
Polet (V)
BSK 1931
Brežane
05.06.2022
17:30
Napredak (B)
Bubušinac
05.06.2022 17:30
BSK 1931
:
Napredak (B)
Napredak 1934
Nabrđe
05.06.2022
17:30
Stig 1955
Beranje
05.06.2022 17:30
Napredak 1934
:
Stig 1955
Mladi Borac
Majilovac
05.06.2022
17:30
Dizel
Bare
05.06.2022 17:30
Mladi Borac
:
Dizel
Pobeda 1953
Osanica
05.06.2022
17:30
Soko
Krvije
05.06.2022 17:30
Pobeda 1953
:
Soko
Sloga 1945
Veliko Selo
05.06.2022
17:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
05.06.2022 17:30
Sloga 1945
:
Trgovački
Bata Bulić
Bistrica
05.06.2022
17:30
Manastirica
Manastirica
05.06.2022 17:30
Bata Bulić
:
Manastirica
Napredak (S)
Simićevo
05.06.2022
17:30
Jasenovac
Krepoljin
05.06.2022 17:30
Napredak (S)
:
Jasenovac
Mladost (K)
Krupaja
05.06.2022
17:30
Zadrugar 1947
Tabanovac
05.06.2022 17:30
Mladost (K)
:
Zadrugar 1947
Rade Milošević
Dubočka
05.06.2022
17:30
Mlava (ML)
Malo Laole
05.06.2022 17:30
Rade Milošević
:
Mlava (ML)
Jedinstvo (S)
Smoljinac
05.06.2022
17:30
Integral
Batuša
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (S)
:
Integral
Temac
Temska
05.06.2022
17:30
Budućnost
Veliki Jovanovac
05.06.2022 17:30
Temac
:
Budućnost
Mladost (PR)
Poljska Ržana
05.06.2022
17:30
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
05.06.2022 17:30
Mladost (PR)
:
Veliki Suvodol
Rutevac
Rutevac
05.06.2022
17:30
Polet
Vitoševac
05.06.2022 17:30
Rutevac
:
Polet
Škriljac
Bradarac
05.06.2022
11:00
Ratar
Gornja Peščanica
05.06.2022 11:00
Škriljac
:
Ratar
Jedinstvo
Bobovište
05.06.2022
11:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
05.06.2022 11:00
Jedinstvo
:
Crvena zvezda
Sloga
Korman
05.06.2022
11:00
Borac
Trnjane
05.06.2022 11:00
Sloga
:
Borac
Napredak 2012
Krušje
05.06.2022
11:00
OFK Sloga
Dobrujevac
05.06.2022 11:00
Napredak 2012
:
OFK Sloga
Tromeđa
Majdan
05.06.2022
17:30
Slavija
Banatsko Aranđelovo
05.06.2022 17:30
Tromeđa
:
Slavija
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
05.06.2022
17:30
Graničar
Đala
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (SK)
:
Graničar
Jadran
Sanad
05.06.2022
17:30
Jedinstvo (M)
Martonoš
05.06.2022 17:30
Jadran
:
Jedinstvo (M)
Tisa
Padej
05.06.2022
17:30
Hajduk
Podlokanj
05.06.2022 17:30
Tisa
:
Hajduk
Šampion
Orom
05.06.2022
17:30
Čoka
Čoka
05.06.2022 17:30
Šampion
:
Čoka
OFK Bačinci
Bačinci
05.06.2022
17:30
Hajduk
Višnjićevo
05.06.2022 17:30
OFK Bačinci
:
Hajduk
OFK Bikić
Bikić Do
05.06.2022
17:30
Srem
Sremska Rača
05.06.2022 17:30
OFK Bikić
:
Srem
BSK
Bešenovo
05.06.2022
17:30
LSK Laćarak
Laćarak
05.06.2022 17:30
BSK
:
LSK Laćarak
Graničar (A)
Adaševci
05.06.2022
17:30
Erdevik 2017
Erdevik
05.06.2022 17:30
Graničar (A)
:
Erdevik 2017
Graničar (K)
Kuzmin
05.06.2022
17:30
Obilić 1993
Kukujevci
05.06.2022 17:30
Graničar (K)
:
Obilić 1993
Jedinstvo
Ruma
05.06.2022
17:30
Zmaj
Noćaj
05.06.2022 17:30
Jedinstvo
:
Zmaj
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
05.06.2022
17:30
Fruška Gora
Ruma
05.06.2022 17:30
OFK Zeka Buljubaša
:
Fruška Gora
Majdan
Majdan
05.06.2022
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
05.06.2022
Majdan
:
Backovac Junajted
Semedraž
Semedraž
05.06.2022
Velereč 94
Velereč
05.06.2022
Semedraž
:
Velereč 94
Brezak
Pranjani
05.06.2022
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
05.06.2022
Brezak
:
FC Stella Rossa
Šilopaj
Šilopaj
05.06.2022
Omladinac
Kalimanići
05.06.2022
Šilopaj
:
Omladinac
Takovski Ustanak
Takovo
05.06.2022
Ozremica
Beršići
05.06.2022
Takovski Ustanak
:
Ozremica
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
05.06.2022
13:00
Koprijan
Gradište
05.06.2022 13:00
Jugovići 1976
:
Koprijan
Dobrič 1974
Brest
05.06.2022
10:00
Jastrebac 1979
Krajkovac
05.06.2022 10:00
Dobrič 1974
:
Jastrebac 1979
Sloga 1980
Jovanovac
05.06.2022
13:00
Lepaja 2018
Lepaja
05.06.2022 13:00
Sloga 1980
:
Lepaja 2018
Arbanasce
Arbanasce
05.06.2022
10:00
Omladinac 1977
Arbanasce
05.06.2022 10:00
Arbanasce
:
Omladinac 1977
Vitorul
Straža
05.06.2022
17:30
Banat (D)
Dupljaja
05.06.2022 17:30
Vitorul
:
Banat (D)
Borac (VS)
Veliko Središte
05.06.2022
17:30
Karaš (K)
Kuštilj
05.06.2022 17:30
Borac (VS)
:
Karaš (K)
Ratar
Kruščica
05.06.2022
17:30
Sloga (M)
Margita
05.06.2022 17:30
Ratar
:
Sloga (M)
Ševac
Kusić
05.06.2022
17:30
Graničar
Miletićevo
05.06.2022 17:30
Ševac
:
Graničar
Polet
Izbište
05.06.2022
17:30
Banat (I)
Ilandža
05.06.2022 17:30
Polet
:
Banat (I)
Karaš (J)
Jasenovo
05.06.2022
17:30
Omladinac
Zagajica
05.06.2022 17:30
Karaš (J)
:
Omladinac
Partizan
Kajtasovo
05.06.2022
17:30
Dunav
Banatska Palanka
05.06.2022 17:30
Partizan
:
Dunav
Divostin
Kragujevac
05.06.2022
17:30
Jadran
Kragujevac
05.06.2022 17:30
Divostin
:
Jadran
Ćava
Grošnica
05.06.2022
17:30
OFK Bagremar
Kragujevac
05.06.2022 17:30
Ćava
:
OFK Bagremar
21. oktobar
Kragujevac
05.06.2022
17:30
Seljak
Cvetojevac
05.06.2022 17:30
21. oktobar
:
Seljak
Hajduk (Č)
Čurug
05.06.2022
18:00
Titel
Titel
05.06.2022 18:00
Hajduk (Č)
:
Titel
OFK Sirig
Sirig
05.06.2022
18:00
Hajduk (G)
Gardinovci
05.06.2022 18:00
OFK Sirig
:
Hajduk (G)
Susek
Susek
05.06.2022
18:00
Proleter
Banoštor
05.06.2022 18:00
Susek
:
Proleter
OFK Hajduk
Novi Sad
05.06.2022
18:00
Bačka
Begeč
05.06.2022 18:00
OFK Hajduk
:
Bačka
Moskva
Budisava
05.06.2022
10:00
Miletić
Mošorin
05.06.2022 10:00
Moskva
:
Miletić
Borac
Rakovac
05.06.2022
18:00
Čenej
Čenej
05.06.2022 18:00
Borac
:
Čenej
Sloga
Lok
05.06.2022
18:00
Vinogradar
Ledinci
05.06.2022 18:00
Sloga
:
Vinogradar
Lovac
Karlovčić
05.06.2022
17:00
Sloven
Sibač
05.06.2022 17:00
Lovac
:
Sloven
Torpedo
Lojanice
05.06.2022
11:00
Provo 2015
Provo
05.06.2022 11:00
Torpedo
:
Provo 2015
Jedinstvo 2014
Beljin
05.06.2022
18:00
Polet
Jalovik
05.06.2022 18:00
Jedinstvo 2014
:
Polet
Belpos
Belotić
05.06.2022
11:00
Hajduk
Debrc
05.06.2022 11:00
Belpos
:
Hajduk
Verko
Suvo Selo
05.06.2022
18:00
Petrovac 74
Kujavica
05.06.2022 18:00
Verko
:
Petrovac 74
Skupljen 2013
Skupljen
05.06.2022
18:00
Mladost (Z)
Zvezd
05.06.2022 18:00
Skupljen 2013
:
Mladost (Z)
Kremenac
Rogojevac
05.06.2022
17:30
Apolon 4
Kragujevac
05.06.2022 17:30
Kremenac
:
Apolon 4
Azbest
Stragari
05.06.2022
17:30
Bukorovac
Kragujevac
05.06.2022 17:30
Azbest
:
Bukorovac
Hajduk 1936
Jovanovac
05.06.2022
17:30
Borba
Cvetojevac
05.06.2022 17:30
Hajduk 1936
:
Borba
Jovanovac
Jovanovac
05.06.2022
17:30
Šumadija
Čumić
05.06.2022 17:30
Jovanovac
:
Šumadija
Dunav
Novi Slankamen
05.06.2022
17:30
Vojvodina
Neradin
05.06.2022 17:30
Dunav
:
Vojvodina
Sloga (M)
Maradik
05.06.2022
17:30
Planinac
Rivica
05.06.2022 17:30
Sloga (M)
:
Planinac
Sloga (K)
Krnješevci
05.06.2022
17:30
Borac
Jarkovci
05.06.2022 17:30
Sloga (K)
:
Borac
27. Oktobar
Šatrinci
05.06.2022
17:30
Car Uroš
Jazak
05.06.2022 17:30
27. Oktobar
:
Car Uroš
Telečka
Telečka
05.06.2022
17:30
PIK
Sombor
05.06.2022 17:30
Telečka
:
PIK
Polet
Rastina
05.06.2022
17:30
Sport
Bezdan
05.06.2022 17:30
Polet
:
Sport
Jedinstvo (R)
Ribarevo
05.06.2022
17:30
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (R)
:
Jedinstvo Lemeš
Dražmirovac
Dražmirovac
05.06.2022
18:00
Omladinac
Bunar
05.06.2022 18:00
Dražmirovac
:
Omladinac
Mladi radnik
Novo Laniste
05.06.2022
18:00
Kolonija
Jagodina
05.06.2022 18:00
Mladi radnik
:
Kolonija
Dobra Voda
Dobra Voda
05.06.2022
18:00
Sloboda
Šuljkovac
05.06.2022 18:00
Dobra Voda
:
Sloboda
Mladost
Bukovče
05.06.2022
18:00
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
05.06.2022 18:00
Mladost
:
Jedinstvo
Napredak
Staro Lanište
05.06.2022
18:00
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
05.06.2022 18:00
Napredak
:
Domaćin
Bratstvo
Sot
05.06.2022
17:30
Jednota
Šid
05.06.2022 17:30
Bratstvo
:
Jednota
Jedinstvo (M)
Morović
05.06.2022
17:30
Napredak
Vašica
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (M)
:
Napredak
Borac
Ilinci
05.06.2022
17:30
Omladinac
Batrovci
05.06.2022 17:30
Borac
:
Omladinac
Jedinstvo (lj)
Ljuba
05.06.2022
17:30
Sinđelić
Gibarac
05.06.2022 17:30
Jedinstvo (lj)
:
Sinđelić
OFK Bingula
Bingula
05.06.2022
17:30
Graničar
Jamena
05.06.2022 17:30
OFK Bingula
:
Graničar
Pek
Kusiće
05.06.2022
17:30
Radnički
Požeženo
05.06.2022 17:30
Pek
:
Radnički
Sloga TOP
Topolovnik
05.06.2022
17:30
Mladost 1970
Radoševac
05.06.2022 17:30
Sloga TOP
:
Mladost 1970
Mirko Tomić
Tribrode
05.06.2022
17:30
Baštovan 2015
Carevac
05.06.2022 17:30
Mirko Tomić
:
Baštovan 2015
Ram
Ram
05.06.2022
17:30
Dunavac 1929
Kisiljevo
05.06.2022 17:30
Ram
:
Dunavac 1929
Žika Marković - Uča
Miljević
05.06.2022
17:30
Borac 2016
Donja Kruševica
05.06.2022 17:30
Žika Marković - Uča
:
Borac 2016
Proleter
Latković
05.06.2022
17:30
Borac
Rajković
05.06.2022 17:30
Proleter
:
Borac
Napredak
Jajčić
05.06.2022
17:30
Izviđač
Lajkovac
05.06.2022 17:30
Napredak
:
Izviđač
Rubribreza
Rubribreza
05.06.2022
17:30
Mladost
Latković
05.06.2022 17:30
Rubribreza
:
Mladost
Stepanje
Stepanje
05.06.2022
17:30
Kolubara
Jabučje
05.06.2022 17:30
Stepanje
:
Kolubara
Crvena zvezda
Novi Kozjak
05.06.2022
17:30
Solunac
Banatski Sokolac
05.06.2022 17:30
Crvena zvezda
:
Solunac
Banatul
Lokve
05.06.2022
17:30
Dobrica
Dobrica
05.06.2022 17:30
Banatul
:
Dobrica
Vladimirovac
Vladimirovac
05.06.2022
17:30
Janošik
Janošik
05.06.2022 17:30
Vladimirovac
:
Janošik
Budućnost (B)
Blaznava
05.06.2022
10:00
Radoje Domanović
Ovsište
05.06.2022 10:00
Budućnost (B)
:
Radoje Domanović
Junkovac
Junkovac
05.06.2022
10:00
Maskar
Maskar
05.06.2022 10:00
Junkovac
:
Maskar
Krćevac 04
Krćevac
05.06.2022
10:00
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
05.06.2022 10:00
Krćevac 04
:
Gornja Trnava 1938
Proleter
Šabac
05.06.2022
11:00
Jelen
Jelenča
05.06.2022 11:00
Proleter
:
Jelen
Mladost Slatina
Slatina
05.06.2022
11:00
Mišar
Mišar
05.06.2022 11:00
Mladost Slatina
:
Mišar
Galeb
Cerovac
05.06.2022
11:00
Zablaće
Zablaće (Šabac)
05.06.2022 11:00
Galeb
:
Zablaće
Rankovac
Nakučani
05.06.2022
11:00
Borac BTG
Batalage
05.06.2022 11:00
Rankovac
:
Borac BTG
Bojić
Bojić
05.06.2022
11:00
Sava
Mrđenovac
05.06.2022 11:00
Bojić
:
Sava
Korman
Korman (Šabac)
05.06.2022
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
05.06.2022 11:00
Korman
:
Rudar
Mladost Svileuva
Svileuva
05.06.2022
11:00
Jedinstvo
Mala Vranjska
05.06.2022 11:00
Mladost Svileuva
:
Jedinstvo
Jadar
Stupnica
05.06.2022
11:00
Stolice
Krupanj
05.06.2022 11:00
Jadar
:
Stolice
Krajišnici
Loznica
05.06.2022
11:00
Sloga
Korenita
05.06.2022 11:00
Krajišnici
:
Sloga
Mladost (B)
Brezjak
05.06.2022
11:00
Granit
Radalj
05.06.2022 11:00
Mladost (B)
:
Granit
Mladost Gradilište
Loznica
05.06.2022
11:00
Paskovac
Paskovac
05.06.2022 11:00
Mladost Gradilište
:
Paskovac
Hajduk
Ribarica
05.06.2022
11:00
Vuk
Tršić
05.06.2022 11:00
Hajduk
:
Vuk
Borac
Kozjak
05.06.2022
11:00
14. Oktobar
Draginac
05.06.2022 11:00
Borac
:
14. Oktobar
Vrbica
Arandjelovac
05.06.2022
11:00
Brezovac
Brezovac
05.06.2022 11:00
Vrbica
:
Brezovac
Ranilović 1970
Ranilović
05.06.2022
11:00
Partizan 1945
Darosava
05.06.2022 11:00
Ranilović 1970
:
Partizan 1945
Napredak
Zlatovo
05.06.2022
17:30
Sinđelić
Grabovac
05.06.2022 17:30
Napredak
:
Sinđelić
Korićani
Korićani
05.06.2022
10:00
Grizzly ML
Saranovo
05.06.2022 10:00
Korićani
:
Grizzly ML
Kolubara
Lazarevac
05.06.2022
Internacional
Beograd
05.06.2022
Kolubara
:
Internacional
Voždovac
Beograd
05.06.2022
Sinđelić
Beograd
05.06.2022
Voždovac
:
Sinđelić
Rakovica
Rakovica
05.06.2022
011
Beograd
05.06.2022
Rakovica
:
011
OLE
Zemun
05.06.2022
Lokomotiva
Beograd
05.06.2022
OLE
:
Lokomotiva
Radnički (NB)
Novi Beograd
05.06.2022
RFK Grafičar
Beograd
05.06.2022
Radnički (NB)
:
RFK Grafičar
OFK Beograd
Beograd
05.06.2022
IMT
Beograd
05.06.2022
OFK Beograd
:
IMT
Budućnost
Dobanovci
05.06.2022
Prva Iskra
Barič
05.06.2022
Budućnost
:
Prva Iskra
OFK Žarkovo
Beograd
05.06.2022
Palilulac
Beograd
05.06.2022
OFK Žarkovo
:
Palilulac
BASK
Beograd
05.06.2022
Vinča
Vinča
05.06.2022
BASK
:
Vinča
Bežanija
Beograd
05.06.2022
OFK Balkan
Beograd
05.06.2022
Bežanija
:
OFK Balkan
BSK 1925
Beograd
05.06.2022
Zvezdara
Beograd
05.06.2022
BSK 1925
:
Zvezdara
Radnički (O)
Obrenovac
05.06.2022
Beograd
Beograd
05.06.2022
Radnički (O)
:
Beograd
DIF
Beograd
05.06.2022
Lestane
Lestane
05.06.2022
DIF
:
Lestane
Tavankut
Tavankut
05.06.2022
10:00
Preporod
Novi Žednik
05.06.2022 10:00
Tavankut
:
Preporod
Radnički 1905
Bajmok
05.06.2022
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
05.06.2022 10:00
Radnički 1905
:
Vinogradar
Obilić
Novi Kneževac
05.06.2022
10:00
SuTeam Akademija
Subotica
05.06.2022 10:00
Obilić
:
SuTeam Akademija