XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 333 utakmica za dan
Nedelja, 21 Avgust 2022


Fudbal

Radnik
Surdulica
21.08.2022
18:00
Radnički (N)
Niš
21.08.2022 18:00
Radnik
:
Radnički (N)
Partizan
Beograd
21.08.2022
19:30
Spartak ŽK
Subotica
21.08.2022 19:30
Partizan
:
Spartak ŽK
TSC
Bačka Topola
21.08.2022
18:00
Mladost GAT
Novi Sad
21.08.2022 18:00
TSC
:
Mladost GAT
Metalac
Gornji Milanovac
21.08.2022
19:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.08.2022 19:00
Metalac
:
Radnički (SM)
Podunavac
Belegiš
21.08.2022
17:00
Tekstilac
Odžaci
21.08.2022 17:00
Podunavac
:
Tekstilac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
21.08.2022
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
21.08.2022 10:00
Radnički (Zr)
:
OFK Bačka
Borac (Š)
Šajkaš
21.08.2022
17:00
Stanišić
Stanišić
21.08.2022 17:00
Borac (Š)
:
Stanišić
Kabel
Novi Sad
21.08.2022
10:00
Tisa
Adorjan
21.08.2022 10:00
Kabel
:
Tisa
Budućnost
Dobanovci
21.08.2022
17:00
Brodarac
Novi Beograd
21.08.2022 17:00
Budućnost
:
Brodarac
Torlak
Beograd
21.08.2022
10:00
Prva iskra
Barič
21.08.2022 10:00
Torlak
:
Prva iskra
Jedinstvo
Surčin
21.08.2022
17:00
Zvezdara
Beograd
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Zvezdara
Polet (Lj)
Ljubić
21.08.2022
11:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
21.08.2022 11:00
Polet (Lj)
:
Sloga (BB)
Sloga (P)
Požega
21.08.2022
17:00
Smederevo 1924
Smederevo
21.08.2022 17:00
Sloga (P)
:
Smederevo 1924
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
21.08.2022
17:00
Tutin
Tutin
21.08.2022 17:00
OFK Mihajlovac
:
Tutin
Rađevac
Krupanj
21.08.2022
17:00
Sloga (K)
Kraljevo
21.08.2022 17:00
Rađevac
:
Sloga (K)
Radnički (P)
Pirot
21.08.2022
17:00
Meševo
Meševo
21.08.2022 17:00
Radnički (P)
:
Meševo
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
21.08.2022
17:00
Timočanin
Knjaževac
21.08.2022 17:00
OFK Brzi Brod
:
Timočanin
SFS Borac
Paraćin
21.08.2022
17:00
Pčinja
Trgovište
21.08.2022 17:00
SFS Borac
:
Pčinja
Budućnost (P)
Popovac
21.08.2022
17:00
Jedinstvo (P)
Paraćin
21.08.2022 17:00
Budućnost (P)
:
Jedinstvo (P)
Sloga
Čonoplja
21.08.2022
17:00
Krila Krajine
Bačka Palanka
21.08.2022 17:00
Sloga
:
Krila Krajine
Mladost (BP)
Bački Petrovac
21.08.2022
17:00
Preporod
Novi Žednik
21.08.2022 17:00
Mladost (BP)
:
Preporod
Vojvodina
Bačko Gradište
21.08.2022
17:00
Hercegovac
Gajdobra
21.08.2022 17:00
Vojvodina
:
Hercegovac
Slavija
Novi Sad
21.08.2022
10:00
Železničar
Inđija
21.08.2022 10:00
Slavija
:
Železničar
Donji Srem 2015
Pećinci
21.08.2022
17:00
Jedinstvo
Rumenka
21.08.2022 17:00
Donji Srem 2015
:
Jedinstvo
Hajduk
Divoš
21.08.2022
17:00
Radnički (NP)
Nova Pazova
21.08.2022 17:00
Hajduk
:
Radnički (NP)
ŽAK
Kikinda
21.08.2022
17:00
OFK Kikinda
Kikinda
21.08.2022 17:00
ŽAK
:
OFK Kikinda
Borac
Starčevo
21.08.2022
17:00
Begej
Žitište
21.08.2022 17:00
Borac
:
Begej
Omladinac FAM
Botoš
21.08.2022
17:00
Vojvodina 1928
Perlez
21.08.2022 17:00
Omladinac FAM
:
Vojvodina 1928
Polet
Idvor
21.08.2022
17:00
Kozara
Banatsko Veliko Selo
21.08.2022 17:00
Polet
:
Kozara
Kosmaj
Ralja
21.08.2022
17:00
Leštane
Leštane
21.08.2022 17:00
Kosmaj
:
Leštane
Sremčica
Sremčica
21.08.2022
17:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
21.08.2022 17:00
Sremčica
:
GSP Polet Dorćol
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
21.08.2022
17:00
OFK Žarkovo
Beograd
21.08.2022 17:00
Crvena zvezda
:
OFK Žarkovo
Komgrap
Beograd
21.08.2022
17:00
Hajduk
Beograd
21.08.2022 17:00
Komgrap
:
Hajduk
Boleč
Boleč
21.08.2022
17:00
Zuce 2019
Zuce
21.08.2022 17:00
Boleč
:
Zuce 2019
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
21.08.2022
17:00
Plantaža
Donje Stopanje
21.08.2022 17:00
Svetlost
:
Plantaža
Žitorađa
Žitorađa
21.08.2022
17:00
Lugina
Preševo
21.08.2022 17:00
Žitorađa
:
Lugina
Jablanica
Medveđa
21.08.2022
17:00
OFK Alakince
Alakince
21.08.2022 17:00
Jablanica
:
OFK Alakince
Ternoci
Trnovac
21.08.2022
17:00
Sloga
Leskovac
21.08.2022 17:00
Ternoci
:
Sloga
Mladost 1959
Vinarce
21.08.2022
17:00
Gracko
Staro Gracko
21.08.2022 17:00
Mladost 1959
:
Gracko
Jedinstvo
Gornji Matejevac
21.08.2022
17:00
Svrljig
Svrljig
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Svrljig
Malošište
Malošište
21.08.2022
17:00
Pukovac
Pukovac
21.08.2022 17:00
Malošište
:
Pukovac
Morava
Žitkovac
21.08.2022
17:00
OFK Niš
Niš
21.08.2022 17:00
Morava
:
OFK Niš
Delijski Vis
Niš
21.08.2022
17:00
Mladost (M)
Medoševac
21.08.2022 17:00
Delijski Vis
:
Mladost (M)
Rudar
Jelašnica
21.08.2022
17:00
Mladost (B)
Batušinac
21.08.2022 17:00
Rudar
:
Mladost (B)
Palilulac
Niš
21.08.2022
17:00
Orljane
Orljane
21.08.2022 17:00
Palilulac
:
Orljane
Bukovik
Razanj
21.08.2022
17:00
OFK Napredak 1929
Aleksinac
21.08.2022 17:00
Bukovik
:
OFK Napredak 1929
OFK Lugomir
Rakitovo
21.08.2022
17:00
Morava 1918
Ćuprija
21.08.2022 17:00
OFK Lugomir
:
Morava 1918
Majdevo-kupci
Majdevo
21.08.2022
17:00
Juhor
Obrež
21.08.2022 17:00
Majdevo-kupci
:
Juhor
Rembas
Resavica
21.08.2022
17:00
Levač
Rekovac
21.08.2022 17:00
Rembas
:
Levač
Vinogradar
Zleginje
21.08.2022
17:00
Mladi borac
Sedlare
21.08.2022 17:00
Vinogradar
:
Mladi borac
Župa
Aleksandrovac
21.08.2022
17:00
Trstenik PPT
Trstenik
21.08.2022 17:00
Župa
:
Trstenik PPT
Jedinstvo (M)
Mijatovac
21.08.2022
17:00
Sloga (D)
Despotovac
21.08.2022 17:00
Jedinstvo (M)
:
Sloga (D)
Kušiljevo
Kušiljevo
21.08.2022
17:00
Blagotin
Poljna
21.08.2022 17:00
Kušiljevo
:
Blagotin
Lužnica
Babušnica
21.08.2022
17:00
OFK Zlot
Zlot
21.08.2022 17:00
Lužnica
:
OFK Zlot
BSK
Bogovina
21.08.2022
17:00
OFK Slatina
Bor
21.08.2022 17:00
BSK
:
OFK Slatina
Radnički 1946
Lubnica
21.08.2022
17:00
Hajduk Veljko
Negotin
21.08.2022 17:00
Radnički 1946
:
Hajduk Veljko
Bor 1919
Bor
21.08.2022
17:00
Rajko Mitić
Bela Palanka
21.08.2022 17:00
Bor 1919
:
Rajko Mitić
Bane 1931
Raška
21.08.2022
17:00
Jošanica
Novi Pazar
21.08.2022 17:00
Bane 1931
:
Jošanica
Budućnost (R)
Resnik
21.08.2022
17:00
OFK Ras
Novi Pazar
21.08.2022 17:00
Budućnost (R)
:
OFK Ras
Jedinstvo Putevi
Užice
21.08.2022
11:00
Kej
Čačak
21.08.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
:
Kej
Polimlje
Prijepolje
21.08.2022
17:00
Zlatar
Nova Varoš
21.08.2022 17:00
Polimlje
:
Zlatar
Jasen
Brodarevo
21.08.2022
17:00
Savinac 1933
Visibaba
21.08.2022 17:00
Jasen
:
Savinac 1933
Omladinac (Z)
Zablaće
21.08.2022
17:00
Lazarica
Prilipac
21.08.2022 17:00
Omladinac (Z)
:
Lazarica
Jedinstvo (K)
Konjevići
21.08.2022
17:00
Sloboda (Č)
Čačak
21.08.2022 17:00
Jedinstvo (K)
:
Sloboda (Č)
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
21.08.2022
17:00
Sloga 1924
Batočina
21.08.2022 17:00
Pomoravlje 1946
:
Sloga 1924
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
21.08.2022
17:00
Rudar
Stamnica
21.08.2022 17:00
OFK Aranđelovac 1979
:
Rudar
OFK Divci
Divci
21.08.2022
17:00
Borac
Lešnica
21.08.2022 17:00
OFK Divci
:
Borac
Radnički (K)
Klupci
21.08.2022
17:00
Cer
Petkovica
21.08.2022 17:00
Radnički (K)
:
Cer
Kačer
Belanovica
21.08.2022
11:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
21.08.2022 11:00
Kačer
:
Jedinstvo Vladimirci 1924
Železničar
Lajkovac
21.08.2022
17:00
Zadrugar
Lajkovac
21.08.2022 17:00
Železničar
:
Zadrugar
Mladost
Prnjavor
21.08.2022
17:00
Vrelo Sport
Vrelo
21.08.2022 17:00
Mladost
:
Vrelo Sport
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
21.08.2022
17:00
Karaš (J)
Jasenovo
21.08.2022 17:00
Sloga (BNS)
:
Karaš (J)
Crvena zvezda
Pavliš
21.08.2022
17:00
Sloga (P)
Plandište
21.08.2022 17:00
Crvena zvezda
:
Sloga (P)
Partizan (G)
Gaj
21.08.2022
17:00
Partizan (U)
Uljma
21.08.2022 17:00
Partizan (G)
:
Partizan (U)
Spartak 1911
Debeljača
21.08.2022
17:00
Dolina
Padina
21.08.2022 17:00
Spartak 1911
:
Dolina
Budućnost (A)
Alibunar
21.08.2022
17:00
Vulturul
Grebenac
21.08.2022 17:00
Budućnost (A)
:
Vulturul
Dolovo
Dolovo
21.08.2022
17:00
Hajdučica
Hajdučica
21.08.2022 17:00
Dolovo
:
Hajdučica
Unirea
Uzdin
21.08.2022
17:00
Potporanj
Potporanj
21.08.2022 17:00
Unirea
:
Potporanj
Đurđin
Đurđin
21.08.2022
17:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
21.08.2022 17:00
Đurđin
:
Sutjeska
Budućnost
Savino Selo
21.08.2022
17:00
Tavankut
Tavankut
21.08.2022 17:00
Budućnost
:
Tavankut
Budućnost (G)
Gložan
21.08.2022
17:00
Lipar
Lipar
21.08.2022 17:00
Budućnost (G)
:
Lipar
Naša Zvezda
Silbaš
21.08.2022
17:00
Tvrđava
Bač
21.08.2022 17:00
Naša Zvezda
:
Tvrđava
Borac 46
Obrovac
21.08.2022
17:00
Hajduk
Stapar
21.08.2022 17:00
Borac 46
:
Hajduk
Budućnost (P)
Parage
21.08.2022
17:00
Budućnost (M)
Mladenovo
21.08.2022 17:00
Budućnost (P)
:
Budućnost (M)
Rusin
Ruski Krstur
21.08.2022
17:00
Soko
Nova Gajdobra
21.08.2022 17:00
Rusin
:
Soko
Radnički 1911
Jaša Tomić
21.08.2022
17:00
MSK
Mihajlovo
21.08.2022 17:00
Radnički 1911
:
MSK
OFK Stajićevo
Stajićevo
21.08.2022
17:00
Krajina
Krajišnik
21.08.2022 17:00
OFK Stajićevo
:
Krajina
ŽFK Banat
Zrenjanin
21.08.2022
17:00
ASK
Aradac
21.08.2022 17:00
ŽFK Banat
:
ASK
Banat
Čenta
21.08.2022
17:00
Rusanda
Melenci
21.08.2022 17:00
Banat
:
Rusanda
Mladost
Banatski Despotovac
21.08.2022
17:00
Budućnost
Srpska Crnja
21.08.2022 17:00
Mladost
:
Budućnost
Vojvodina
Novo Miloševo
21.08.2022
17:00
Delija
Mokrin
21.08.2022 17:00
Vojvodina
:
Delija
Napredak
Čestereg
21.08.2022
17:00
Polet
Nakovo
21.08.2022 17:00
Napredak
:
Polet
Sremac (D)
Deč
21.08.2022
17:00
Srem
Sremski Mihaljevci
21.08.2022 17:00
Sremac (D)
:
Srem
Sremac (V)
Vojka
21.08.2022
17:00
Hajduk (V)
Višnjićevo
21.08.2022 17:00
Sremac (V)
:
Hajduk (V)
Budućnost
Salaš Noćajski
21.08.2022
17:00
Graničar (K)
Kuzmin
21.08.2022 17:00
Budućnost
:
Graničar (K)
Šumar
Ogar
21.08.2022
17:00
Napredak Meridian
Popinci
21.08.2022 17:00
Šumar
:
Napredak Meridian
Jadran
Golubinci
21.08.2022
17:00
Fruškogorac
Manđeloš
21.08.2022 17:00
Jadran
:
Fruškogorac
Borac 1925
Martinci
21.08.2022
17:00
Sloga
Voganj
21.08.2022 17:00
Borac 1925
:
Sloga
Dinamo
Budisava
21.08.2022
17:30
ŽSK
Žabalj
21.08.2022 17:30
Dinamo
:
ŽSK
Petrovaradin
Petrovaradin
21.08.2022
17:30
OFK Futog
Futog
21.08.2022 17:30
Petrovaradin
:
OFK Futog
Jugović
Kać
21.08.2022
17:30
Omladinac
Stepanovićevo
21.08.2022 17:30
Jugović
:
Omladinac
Bačka 1923
Đurđevo
21.08.2022
17:30
Cement
Beočin
21.08.2022 17:30
Bačka 1923
:
Cement
Tatra
Kisač
21.08.2022
17:30
Bačka (B)
Begeč
21.08.2022 17:30
Tatra
:
Bačka (B)
TSK
Temerin
21.08.2022
17:30
Fruškogorac
Sremska Kamenica
21.08.2022 17:30
TSK
:
Fruškogorac
BSK 1925
Batajnica
21.08.2022
17:00
Poštar Zvezdara
Beograd
21.08.2022 17:00
BSK 1925
:
Poštar Zvezdara
Siti Sport Klub
Beograd
21.08.2022
11:00
Umka
Umka
21.08.2022 11:00
Siti Sport Klub
:
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
21.08.2022
17:00
Heroj Polet
Jajinci
21.08.2022 17:00
Posavac Tišma
:
Heroj Polet
Bratstvo
Krnjača
21.08.2022
17:00
Beograd Karaburma
Beograd
21.08.2022 17:00
Bratstvo
:
Beograd Karaburma
KFK Ravna gora
Zemun
21.08.2022
17:00
Dunav
Veliko Selo
21.08.2022 17:00
KFK Ravna gora
:
Dunav
Busije
Zemun
21.08.2022
17:00
Balkan Mirijevo
Beograd
21.08.2022 17:00
Busije
:
Balkan Mirijevo
Radnički
Rudovci
21.08.2022
10:00
Šumadija
Šopić
21.08.2022 10:00
Radnički
:
Šumadija
Rušanj
Rušanj
21.08.2022
17:00
OFK Zabrežje
Zabrežje
21.08.2022 17:00
Rušanj
:
OFK Zabrežje
Krtinska
Krtinska
21.08.2022
17:00
Budućnost
Zvečka
21.08.2022 17:00
Krtinska
:
Budućnost
Turbina
Vreoci
21.08.2022
17:00
Omladinac
Veliko Polje
21.08.2022 17:00
Turbina
:
Omladinac
Lisović 1977
Lisović
21.08.2022
17:00
Strelac
Mislođin
21.08.2022 17:00
Lisović 1977
:
Strelac
OFK Budućnost
Dudovica
21.08.2022
17:00
Rojkovac
Obrenovac
21.08.2022 17:00
OFK Budućnost
:
Rojkovac
Vinča
Vinča
21.08.2022
11:00
Vis
Parcani
21.08.2022 11:00
Vinča
:
Vis
Zaklopača
Zaklopača
21.08.2022
17:00
Pudarci
Pudarci
21.08.2022 17:00
Zaklopača
:
Pudarci
Šumadija 1962
Jagnjilo
21.08.2022
17:00
Rabrovac
Rabrovac
21.08.2022 17:00
Šumadija 1962
:
Rabrovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
21.08.2022
11:00
Dubona
Dubona
21.08.2022 11:00
Kaluđerica 1969
:
Dubona
Gročanski fudbalski klub
Grocka
21.08.2022
17:00
Vrčin
Vrčin
21.08.2022 17:00
Gročanski fudbalski klub
:
Vrčin
Dunavac
Grocka
21.08.2022
17:00
Velika Krsna
Velika Krsna
21.08.2022 17:00
Dunavac
:
Velika Krsna
Hajduk
Kamendo
21.08.2022
17:00
Kovačevac 1956
Kovačevac
21.08.2022 17:00
Hajduk
:
Kovačevac 1956
Mačkovac
Mačkovac
21.08.2022
Sloga (Ć)
Ćićevac
21.08.2022
Mačkovac
:
Sloga (Ć)
Čitluk
Čitluk
21.08.2022
Parunovac
Parunovac
21.08.2022
Čitluk
:
Parunovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
21.08.2022
Trudbenik
Stalać
21.08.2022
Gornji Stepoš
:
Trudbenik
Gradina
Pejovac
21.08.2022
FUD
Brus
21.08.2022
Gradina
:
FUD
Dedina
Dedina
21.08.2022
Rubin
Donji Stupanj
21.08.2022
Dedina
:
Rubin
13. April
Lomnica
21.08.2022
Polet 57
Milutovac
21.08.2022
13. April
:
Polet 57
Sloga (D)
Dašnica
21.08.2022
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
21.08.2022
Sloga (D)
:
Jastrebac
Rajac
Kadina Luka
21.08.2022
17:30
Mladost
Dračić
21.08.2022 17:30
Rajac
:
Mladost
OFK Senjak
Valjevo
21.08.2022
17:30
Radnik
Ub
21.08.2022 17:30
OFK Senjak
:
Radnik
Trlić
Trlić
21.08.2022
17:30
Žabari
Žabari (Valjevo)
21.08.2022 17:30
Trlić
:
Žabari
Dimitrije Tucović
Ćelije
21.08.2022
17:30
OFK Jabučje
Jabučje
21.08.2022 17:30
Dimitrije Tucović
:
OFK Jabučje
Banjani
Banjani
21.08.2022
17:30
Iskra
Donja Bukovica
21.08.2022 17:30
Banjani
:
Iskra
Čučuge
Čučuge
21.08.2022
17:30
Proleter
Bajevac
21.08.2022 17:30
Čučuge
:
Proleter
Banja
Banja
21.08.2022
17:30
Sloga
Milatovac
21.08.2022 17:30
Banja
:
Sloga
Prvi srpski ustanak
Orašac
21.08.2022
17:30
Šumadija
Toponica
21.08.2022 17:30
Prvi srpski ustanak
:
Šumadija
Lokomotiva
Lapovo
21.08.2022
17:30
Šumadinac (S)
Stojnik
21.08.2022 17:30
Lokomotiva
:
Šumadinac (S)
Vinča
Vinča (Topola)
21.08.2022
17:30
Grizli ML
Saranovo
21.08.2022 17:30
Vinča
:
Grizli ML
ŽSK
Žirovnica
21.08.2022
17:30
Šumadinac (N)
Natalinci
21.08.2022 17:30
ŽSK
:
Šumadinac (N)
BSK (Be)
Belosavci
21.08.2022
17:30
Plaskovac
Plaskovac
21.08.2022 17:30
BSK (Be)
:
Plaskovac
Marjan
Knić
21.08.2022
17:30
Mladi rudar
Bukovik
21.08.2022 17:30
Marjan
:
Mladi rudar
Toplica
Šarlinac
21.08.2022
17:00
Sloga 1980
Jovanovac
21.08.2022 17:00
Toplica
:
Sloga 1980
Jastrebac
Tešica
21.08.2022
17:00
Naisus 1977
Rožina
21.08.2022 17:00
Jastrebac
:
Naisus 1977
Sloga (K)
Korman
21.08.2022
17:00
Zemljoradnik
Balajnac
21.08.2022 17:00
Sloga (K)
:
Zemljoradnik
Rad
Merošina
21.08.2022
17:00
Baličevac
Baličevac
21.08.2022 17:00
Rad
:
Baličevac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
21.08.2022
17:00
Moravac (Č)
Čečina
21.08.2022 17:00
Moravac (ZT)
:
Moravac (Č)
Borac
Azbresnica
21.08.2022
17:00
Pobeda
Rusna
21.08.2022 17:00
Borac
:
Pobeda
Jedinstvo (B)
Bošnjace
21.08.2022
17:00
BSK
Belanovce
21.08.2022 17:00
Jedinstvo (B)
:
BSK
Železničar
Brestovac
21.08.2022
17:00
Milanovo
Milanovo
21.08.2022 17:00
Železničar
:
Milanovo
Polet
Stajkovce
21.08.2022
17:00
Čekmin
Čekmin
21.08.2022 17:00
Polet
:
Čekmin
Moravac Orion
Mrštane
21.08.2022
17:00
Vučje
Vučje
21.08.2022 17:00
Moravac Orion
:
Vučje
Jedinstvo (G)
Grdelica
21.08.2022
17:00
Lemind 1953
Leskovac
21.08.2022 17:00
Jedinstvo (G)
:
Lemind 1953
OFK Morava
Leskovac
21.08.2022
17:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
21.08.2022 17:00
OFK Morava
:
Donja Lomnica
Sloga
Lipovica
21.08.2022
17:00
Zloćudovo
Zloćudovo
21.08.2022 17:00
Sloga
:
Zloćudovo
Branik
Štubik
21.08.2022
Sloga (K)
Kobišnica
21.08.2022
Branik
:
Sloga (K)
Miloševo
Miloševo
21.08.2022
Polet
Jabukovac
21.08.2022
Miloševo
:
Polet
Rudna Glava
Rudna Glava
21.08.2022
Šarbanovac
Šarbanovac
21.08.2022
Rudna Glava
:
Šarbanovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
21.08.2022
Blizna
Blizna
21.08.2022
Mala Vrbica
:
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
21.08.2022
Ključ
Podvrška
21.08.2022
Nemetali
:
Ključ
Radnički (K)
Klokočevac
21.08.2022
Krivelj
Krivelj
21.08.2022
Radnički (K)
:
Krivelj
Urovica
Urovica
21.08.2022
Brestovac
Borski Brestovac
21.08.2022
Urovica
:
Brestovac
Budućnost (V)
Vezičevo
21.08.2022
17:30
Borac (Ž)
Žabari
21.08.2022 17:30
Budućnost (V)
:
Borac (Ž)
Obilić
Živica
21.08.2022
17:30
Sirakovo
Sirakovo
21.08.2022 17:30
Obilić
:
Sirakovo
Železničar
Požarevac
21.08.2022
17:30
Borac (K)
Klenovnik
21.08.2022 17:30
Železničar
:
Borac (K)
Sloga 1945
Veliko Selo
21.08.2022
17:30
Šapine
Šapine
21.08.2022 17:30
Sloga 1945
:
Šapine
Napredak (S)
Simićevo
21.08.2022
17:30
Batovac
Batovac
21.08.2022 17:30
Napredak (S)
:
Batovac
BSK 1931
Brežane
21.08.2022
17:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
21.08.2022 17:30
BSK 1931
:
Rudar (Kr)
Vihor
Маljurevac
21.08.2022
17:30
Zvižd
Kučevo
21.08.2022 17:30
Vihor
:
Zvižd
Osaonica
Bagrdan
21.08.2022
17:00
Mladost (D)
Dublje
21.08.2022 17:00
Osaonica
:
Mladost (D)
Donja Mutnica
Donja Mutnica
21.08.2022
17:00
Budućnost (M)
Miliva
21.08.2022 17:00
Donja Mutnica
:
Budućnost (M)
Sloga
Voljavče
21.08.2022
17:00
Dragocvet
Dragocvet
21.08.2022 17:00
Sloga
:
Dragocvet
Napredak
Drenovac
21.08.2022
17:00
Juhor
Glavinci
21.08.2022 17:00
Napredak
:
Juhor
Moravac 2015
Krušar
21.08.2022
17:00
Mladost (T)
Tečić
21.08.2022 17:00
Moravac 2015
:
Mladost (T)
Kolare
Kolare
21.08.2022
17:00
Rudar Stenjevac
Stenjevac
21.08.2022 17:00
Kolare
:
Rudar Stenjevac
GFK Tabane
Jagodina
21.08.2022
17:00
Budućnost (Đ)
Đurinac
21.08.2022 17:00
GFK Tabane
:
Budućnost (Đ)
Partizan
Majur
21.08.2022
17:00
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
21.08.2022 17:00
Partizan
:
Rudar (SR)
Planinac 1933
Prva Kutina
21.08.2022
17:30
Mladost
Lalinac
21.08.2022 17:30
Planinac 1933
:
Mladost
Vulkan 1963
Brenica
21.08.2022
17:30
Stevan Nešticki
Leskovik
21.08.2022 17:30
Vulkan 1963
:
Stevan Nešticki
Sloga
Donja Trnava
21.08.2022
17:30
Radnički 1936
Trupale
21.08.2022 17:30
Sloga
:
Radnički 1936
Morava
Krušce
21.08.2022
17:30
Sloboda
Gornja Vrežina
21.08.2022 17:30
Morava
:
Sloboda
Omladinac
Gornji Komren
21.08.2022
17:30
Čegar 1946
Donji Matejevac
21.08.2022 17:30
Omladinac
:
Čegar 1946
Aluminijum
Niš
21.08.2022
17:30
Proleter
Donja Vrežina
21.08.2022 17:30
Aluminijum
:
Proleter
Ribnik
Gornji Ribnik
21.08.2022
Beli Orlovi
Tobolac
21.08.2022
Ribnik
:
Beli Orlovi
Borac
Gornji Katun
21.08.2022
Jezero 2017
Zlatari
21.08.2022
Borac
:
Jezero 2017
Velika Drenova
Velika Drenova
21.08.2022
Donji Kopaonik
Razbojna
21.08.2022
Velika Drenova
:
Donji Kopaonik
Omladinac
Ugljarevo
21.08.2022
Mladost 1977
Garevina
21.08.2022
Omladinac
:
Mladost 1977
Mladost (T)
Toljevac
21.08.2022
Kamenorezac 76
Dublje
21.08.2022
Mladost (T)
:
Kamenorezac 76
Mladost (DK)
Donji Katun
21.08.2022
Poljoprivrednik
Počekovina
21.08.2022
Mladost (DK)
:
Poljoprivrednik
Vinogradar
Riljac
21.08.2022
Stari Trstenik
Stari Trstenik
21.08.2022
Vinogradar
:
Stari Trstenik
Šarbane
Šarbane
21.08.2022
17:30
OFK Stublenica
Stublenica
21.08.2022 17:30
Šarbane
:
OFK Stublenica
Nepričava
Nepričava
21.08.2022
17:30
Crvena Jabuka
Ub
21.08.2022 17:30
Nepričava
:
Crvena Jabuka
Pambukovica
Pambukovica
21.08.2022
17:30
Omladinac (K)
Kalinovac
21.08.2022 17:30
Pambukovica
:
Omladinac (K)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
21.08.2022
17:30
Polet (DL)
Donji Lajkovac
21.08.2022 17:30
Tvrdojevac
:
Polet (DL)
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
21.08.2022
17:30
Sovljak
Sovljak
21.08.2022 17:30
Pepeljevac
:
Sovljak
Tulari
Tulari
21.08.2022
17:30
OFK Paljuvi
Paljuvi
21.08.2022 17:30
Tulari
:
OFK Paljuvi
Polet (T)
Takovo
21.08.2022
17:30
Joševa
Joševa
21.08.2022 17:30
Polet (T)
:
Joševa
Ratkovac
Ratkovac
21.08.2022
17:30
Jedinstvo (M)
Milorci
21.08.2022 17:30
Ratkovac
:
Jedinstvo (M)
Tešnjar
Valjevo
21.08.2022
11:00
Polet
Popučke
21.08.2022 11:00
Tešnjar
:
Polet
Mali korak
Oglađenovac
21.08.2022
11:00
Napredak
Jajčić
21.08.2022 11:00
Mali korak
:
Napredak
Popadić
Popadić
21.08.2022
11:00
Jadar 2013
Valjevo
21.08.2022 11:00
Popadić
:
Jadar 2013
Kotešica
Kotešica
21.08.2022
11:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
21.08.2022 11:00
Kotešica
:
Milenko Pavlović
Rakac Stave
Stave
21.08.2022
11:00
Stari drugari
Ljig
21.08.2022 11:00
Rakac Stave
:
Stari drugari
Kolubara 2
Valjevo
21.08.2022
11:00
Ribnikar
Pecka
21.08.2022 11:00
Kolubara 2
:
Ribnikar
Banatul
Lokve
21.08.2022
17:00
Banat
Ilandža
21.08.2022 17:00
Banatul
:
Banat
Borac
Veliko Središte
21.08.2022
17:00
Partizan
Kajtasovo
21.08.2022 17:00
Borac
:
Partizan
Omladinac
Zagajica
21.08.2022
17:00
Vladimirovac
Vladimirovac
21.08.2022 17:00
Omladinac
:
Vladimirovac
Karaš
Kuštilj
21.08.2022
17:00
Ševac
Kusić
21.08.2022 17:00
Karaš
:
Ševac
Dunav
Banatska Palanka
21.08.2022
17:00
Polet
Izbište
21.08.2022 17:00
Dunav
:
Polet
Ratar
Kruščica
21.08.2022
17:00
Banat
Dupljaja
21.08.2022 17:00
Ratar
:
Banat
Hajduk 1932
Šimanovci
21.08.2022
17:00
Ljukovo
Ljukovo
21.08.2022 17:00
Hajduk 1932
:
Ljukovo
Fruškogorac
Krčedin
21.08.2022
17:00
Borac
Klenak
21.08.2022 17:00
Fruškogorac
:
Borac
Mladost
Buđanovci
21.08.2022
17:00
Kameni
Ašanja
21.08.2022 17:00
Mladost
:
Kameni
ČSK Čortanovci
Čortanovci
21.08.2022
17:00
Polet
Novi Karlovci
21.08.2022 17:00
ČSK Čortanovci
:
Polet
Polet
Nikinci
21.08.2022
17:00
Car Uroš
Jazak
21.08.2022 17:00
Polet
:
Car Uroš
Graničar
Obrež
21.08.2022
17:00
Krušedol
Krušedol
21.08.2022 17:00
Graničar
:
Krušedol
Resavski Despoti
Vitance
21.08.2022
17:00
Beljanica
Strmosten
21.08.2022 17:00
Resavski Despoti
:
Beljanica
Rudar
Plazane
21.08.2022
17:00
Sinđelić
Vojnik
21.08.2022 17:00
Rudar
:
Sinđelić
Omladinac
Šaludovac
21.08.2022
17:00
15. Avgust 1950
Lomnica
21.08.2022 17:00
Omladinac
:
15. Avgust 1950
Planinac
Panjevac
21.08.2022
17:00
Mladost
Bukovče
21.08.2022 17:00
Planinac
:
Mladost
Šumadija
Trešnjevica
21.08.2022
17:00
Istok 63
Plana
21.08.2022 17:00
Šumadija
:
Istok 63
Napredak
Stubica
21.08.2022
17:00
Radnički
Tekija
21.08.2022 17:00
Napredak
:
Radnički
OFK Batinac
Batinac
21.08.2022
17:00
Pomoravlje
Ostrikovac
21.08.2022 17:00
OFK Batinac
:
Pomoravlje
Trnava
Trnava
21.08.2022
17:00
Ursule
Ursule
21.08.2022 17:00
Trnava
:
Ursule
Morava (KS)
Kočino Selo
21.08.2022
17:00
Šantarovac
Šantarovac
21.08.2022 17:00
Morava (KS)
:
Šantarovac
Šumadinac
Dragovo
21.08.2022
17:00
Sinđelić
Grabovac
21.08.2022 17:00
Šumadinac
:
Sinđelić
Sloboda
Šuljkovac
21.08.2022
17:00
Vinorača
Vinorača
21.08.2022 17:00
Sloboda
:
Vinorača
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
21.08.2022
17:00
Mladost (G)
Gložane
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Mladost (G)
Partizan
Glogovac
21.08.2022
17:00
Vinogradar
Crkvenac
21.08.2022 17:00
Partizan
:
Vinogradar
Zenit
Oparić
21.08.2022
17:00
Mladost (K)
Končarevo
21.08.2022 17:00
Zenit
:
Mladost (K)
OFK Bikić
Bikić Do
21.08.2022
17:00
Napredak
Vašica
21.08.2022 17:00
OFK Bikić
:
Napredak
Zmaj
Noćaj
21.08.2022
17:00
Fruška Gora
Ruma
21.08.2022 17:00
Zmaj
:
Fruška Gora
BSK
Bešenovo
21.08.2022
17:00
Rudar
Vrdnik
21.08.2022 17:00
BSK
:
Rudar
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
21.08.2022
17:00
Srem
Sremska Rača
21.08.2022 17:00
OFK Zeka Buljubaša
:
Srem
Erdevik 2017
Erdevik
21.08.2022
17:00
Obilić 1993
Kukujevci
21.08.2022 17:00
Erdevik 2017
:
Obilić 1993
Jedinstvo
Ruma
21.08.2022
17:00
Borac
Radenković
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Borac
Graničar
Adaševci
21.08.2022
17:00
LSK
Laćarak
21.08.2022 17:00
Graničar
:
LSK
Kulpin
Kulpin
21.08.2022
17:00
Mladost
Mali Bač
21.08.2022 17:00
Kulpin
:
Mladost
Bačka
Despotovo
21.08.2022
17:00
Borac
Vizić
21.08.2022 17:00
Bačka
:
Borac
Neštin
Neštin
21.08.2022
17:00
Slavija
Bođani
21.08.2022 17:00
Neštin
:
Slavija
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
21.08.2022
17:00
Krivanj
Selenča
21.08.2022 17:00
OFK Stari Grad
:
Krivanj
Labudnjača
Vajska
21.08.2022
17:00
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
21.08.2022 17:00
Labudnjača
:
Bački Hajduk
Slavija
Pivnice
21.08.2022
17:00
Maglić
Bački Maglić
21.08.2022 17:00
Slavija
:
Maglić
Progres
Ladovica
21.08.2022
Radnički
Pertate
21.08.2022
Progres
:
Radnički
Real
Donja Jajina
21.08.2022
OFK Brza
Brza
21.08.2022
Real
:
OFK Brza
Gradac
Konopnica
21.08.2022
Sloboda
Donje Brijanje
21.08.2022
Gradac
:
Sloboda
Bratstvo
Bratmilovce
21.08.2022
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
21.08.2022
Bratstvo
:
Veliko Trnjane
Umac
Miroševce
21.08.2022
Jedinstvo
Šišava
21.08.2022
Umac
:
Jedinstvo
Šumadija
Razgojna
21.08.2022
Moravac (G)
Guberevac
21.08.2022
Šumadija
:
Moravac (G)
Moravac (P)
Pečenjevce
21.08.2022
Mladi borac
Živkovo
21.08.2022
Moravac (P)
:
Mladi borac
Bobište
Bobište
21.08.2022
Kumarevo 65
Kumarevo
21.08.2022
Bobište
:
Kumarevo 65
Stara Čaršija
Osaonica
21.08.2022
11:00
Ratajac
Donje Rataje
21.08.2022 11:00
Stara Čaršija
:
Ratajac
Topoljak
Grabovac
21.08.2022
11:00
Bresno Polje
Bresno Polje
21.08.2022 11:00
Topoljak
:
Bresno Polje
Omladinac
Vitkovo
21.08.2022
11:00
Omladinac
Pojate
21.08.2022 11:00
Omladinac
:
Omladinac
Posušje
Posušje
21.08.2022
17:30
Igman
Konjic
21.08.2022 17:30
Posušje
:
Igman
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
21.08.2022
17:00
Tekstilac
Derventa
21.08.2022 17:00
Sloboda (MG)
:
Tekstilac
Modriča
Modriča
21.08.2022
20:30
Omarska
Omarska
21.08.2022 20:30
Modriča
:
Omarska
Dečić
Tuzi
21.08.2022
20:00
Rudar
Pljevlja
21.08.2022 20:00
Dečić
:
Rudar
Leeds United
21.08.2022
15:00
Chelsea
London
21.08.2022 15:00
Leeds United
:
Chelsea
West Ham United
London
21.08.2022
15:00
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
21.08.2022 15:00
West Ham United
:
Brighton & Hove Albion
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
21.08.2022
17:30
Manchester City
Manchester
21.08.2022 17:30
Newcastle United
:
Manchester City
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
21.08.2022
15:30
1. FC Köln
Köln
21.08.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
:
1. FC Köln
VfL Bochum
21.08.2022
17:30
Bayern München
München
21.08.2022 17:30
VfL Bochum
:
Bayern München
RC Strasbourg
21.08.2022
13:00
Stade de Reims
21.08.2022 13:00
RC Strasbourg
:
Stade de Reims
Angers
Angers
21.08.2022
15:00
Stade Brestois 29
21.08.2022 15:00
Angers
:
Stade Brestois 29
Clermont Foot 63
21.08.2022
15:00
OGC Nice
21.08.2022 15:00
Clermont Foot 63
:
OGC Nice
Montpellier
Montpellier
21.08.2022
15:00
AJ Auxerre
21.08.2022 15:00
Montpellier
:
AJ Auxerre
Toulouse
Toulouse
21.08.2022
15:00
Lorient
Lorient
21.08.2022 15:00
Toulouse
:
Lorient
Stade Rennais
21.08.2022
17:05
AC Ajaccio
21.08.2022 17:05
Stade Rennais
:
AC Ajaccio
Lille OSC
21.08.2022
20:45
Paris Saint-Germain
21.08.2022 20:45
Lille OSC
:
Paris Saint-Germain
Empoli
Empoli
21.08.2022
18:30
Fiorentina
Firenze
21.08.2022 18:30
Empoli
:
Fiorentina
Napoli
Napoli
21.08.2022
18:30
Monza
Monza
21.08.2022 18:30
Napoli
:
Monza
Atalanta
Ciserano
21.08.2022
20:45
Milan
Milano
21.08.2022 20:45
Atalanta
:
Milan
Bologna
Bologna
21.08.2022
20:45
Hellas Verona
Verona
21.08.2022 20:45
Bologna
:
Hellas Verona
Athletic Club
Bilbao
21.08.2022
17:30
Valencia
Valencia
21.08.2022 17:30
Athletic Club
:
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
21.08.2022
19:30
Villarreal
Villarreal
21.08.2022 19:30
Atlético Madrid
:
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
21.08.2022
22:00
Barcelona
Barcelona
21.08.2022 22:00
Real Sociedad
:
Barcelona
Bukovica
Bukovica
21.08.2022
11:00
BSK
Bela Voda
21.08.2022 11:00
Bukovica
:
BSK
Konjuh
Konjuh
21.08.2022
11:00
Padež
Padež
21.08.2022 11:00
Konjuh
:
Padež
Gaglovo
Gaglovo
21.08.2022
11:00
Borac
Bivolje
21.08.2022 11:00
Gaglovo
:
Borac
Rasina
Vitanovac
21.08.2022
17:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
21.08.2022 17:00
Rasina
:
Pepeljevac 1947
Kaonik
Kaonik
21.08.2022
17:00
Kapidžija
Kapidžija
21.08.2022 17:00
Kaonik
:
Kapidžija
Naupare
Naupare
21.08.2022
17:00
Modrica
Modrica
21.08.2022 17:00
Naupare
:
Modrica
Žabare
Žabare
21.08.2022
17:00
Polet
Šavrane
21.08.2022 17:00
Žabare
:
Polet
Šumadinac
Bečmen
21.08.2022
17:00
BUSK
Beograd
21.08.2022 17:00
Šumadinac
:
BUSK
Srem
Jakovo
21.08.2022
17:00
Železnik 1930
Železnik
21.08.2022 17:00
Srem
:
Železnik 1930
Dedinje
Beograd
21.08.2022
10:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
21.08.2022 10:00
Dedinje
:
Sinđelić 2012
Velika Moštanica
Velika Moštanica
21.08.2022
17:00
Rekreativo 011
Beograd
21.08.2022 17:00
Velika Moštanica
:
Rekreativo 011
Bravo
Kozež
21.08.2022
17:00
Mladi proleter
Beograd
21.08.2022 17:00
Bravo
:
Mladi proleter
Resnik
Resnik
21.08.2022
17:00
Palilulac
Beograd
21.08.2022 17:00
Resnik
:
Palilulac
OFK Crvenka
Borča
21.08.2022
17:00
OFK Lug 2020
Lug
21.08.2022 17:00
OFK Crvenka
:
OFK Lug 2020
Sveti Stefan
Slanci
21.08.2022
17:00
Rakovica
Beograd
21.08.2022 17:00
Sveti Stefan
:
Rakovica
Avala 1939
Beli Potok
21.08.2022
17:00
PKB Kovilovo
Kovilovo
21.08.2022 17:00
Avala 1939
:
PKB Kovilovo
Divostin
Kragujevac
21.08.2022
17:30
Kolonija
Kragujevac
21.08.2022 17:30
Divostin
:
Kolonija
Pobeda 1926
Beloševac
21.08.2022
17:30
Košutnjak
Kragujevac
21.08.2022 17:30
Pobeda 1926
:
Košutnjak
Slavija
Kragujevac
21.08.2022
17:30
Šumadija 1934
Drača
21.08.2022 17:30
Slavija
:
Šumadija 1934
Sloboda (G)
Grbice
21.08.2022
17:30
Maršić
Maršić
21.08.2022 17:30
Sloboda (G)
:
Maršić
Zastava 1973
Kragujevac
21.08.2022
17:30
Stanovo 1941
Stanovo
21.08.2022 17:30
Zastava 1973
:
Stanovo 1941
Trebič
Sokobanja
21.08.2022
17:30
Osnić
Osnić
21.08.2022 17:30
Trebič
:
Osnić
Kosovo
Zvezdan
21.08.2022
17:30
FSU Kraljevica
Zaječar
21.08.2022 17:30
Kosovo
:
FSU Kraljevica
Sloga
Minićevo
21.08.2022
17:30
Graničar
Veliki Izvor
21.08.2022 17:30
Sloga
:
Graničar
Rudar Vrška Čuka
Grljan
21.08.2022
17:30
OFK 019
Zaječar
21.08.2022 17:30
Rudar Vrška Čuka
:
OFK 019
Rudar
Podvis
21.08.2022
17:30
Malinik
Podgorac
21.08.2022 17:30
Rudar
:
Malinik
Šljivar
Šljivar
21.08.2022
17:30
Omladinac
Grezna
21.08.2022 17:30
Šljivar
:
Omladinac
Sloga
Sjenica
21.08.2022
17:00
Perućac
Perućac
21.08.2022 17:00
Sloga
:
Perućac
Omladinac
Zdravčići
21.08.2022
11:00
Avijatičar Vranjani
Vranjani
21.08.2022 11:00
Omladinac
:
Avijatičar Vranjani
Polet
Rasna
21.08.2022
17:00
Rampa
Požega
21.08.2022 17:00
Polet
:
Rampa
Čajetina
Čajetina
21.08.2022
17:00
Gorobilje
Gorobilje
21.08.2022 17:00
Čajetina
:
Gorobilje
Jedinstvo
Kalenić
21.08.2022
17:00
Ježevica
Velika Ježevica
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Ježevica
Bakionica
Bakionica
21.08.2022
17:00
Kotroman
Mokra Gora
21.08.2022 17:00
Bakionica
:
Kotroman
Sečica
Seča reka
21.08.2022
17:00
Višesava
Bajina Bašta
21.08.2022 17:00
Sečica
:
Višesava
Prvi partizan
Užice
21.08.2022
11:00
Tara
Kremna
21.08.2022 11:00
Prvi partizan
:
Tara
Prijevor
Prijevor
21.08.2022
17:00
Orlovac 1932
Mrčajevci
21.08.2022 17:00
Prijevor
:
Orlovac 1932
Rudar
Bresnica
21.08.2022
17:00
Napredak
Svračkovci
21.08.2022 17:00
Rudar
:
Napredak
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
21.08.2022
17:00
Mladost
Preljina
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Mladost
Zadrugar
Donja Trepča
21.08.2022
17:00
Velereč 94
Velereč
21.08.2022 17:00
Zadrugar
:
Velereč 94
Ozrem PMH
Ozrem
21.08.2022
17:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
21.08.2022 17:00
Ozrem PMH
:
Donja Vrbava
Morava
Katrga
21.08.2022
17:00
Dragačevo
Guča
21.08.2022 17:00
Morava
:
Dragačevo
Jedinstvo
Puhovo
21.08.2022
17:00
Gorušica
Viča
21.08.2022 17:00
Jedinstvo
:
Gorušica
Prilike
Prilike
21.08.2022
17:00
Parmenac
Parmenac
21.08.2022 17:00
Prilike
:
Parmenac
RFK Grafičar
Beograd
21.08.2022
19:00
Mladost (L)
Lučani
21.08.2022 19:00
RFK Grafičar
:
Mladost (L)
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
21.08.2022
10:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.08.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
:
Radnički (SM)
Radnički 1912
Sombor
21.08.2022
10:00
Vojvodina
Novi Sad
21.08.2022 10:00
Radnički 1912
:
Vojvodina
RFK Grafičar
Beograd
21.08.2022
17:00
Mladost (L)
Lučani
21.08.2022 17:00
RFK Grafičar
:
Mladost (L)
OLE
Borča
21.08.2022
17:00
Partizan
Beograd
21.08.2022 17:00
OLE
:
Partizan
1. maj
Ruma
21.08.2022
12:00
Petrika
Novi Sad
21.08.2022 12:00
1. maj
:
Petrika
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
21.08.2022
10:00
Proleter 2006
Zrenjanin
21.08.2022 10:00
Jedinstvo (SP)
:
Proleter 2006
Železničar
Pančevo
21.08.2022
10:00
Radnički (Z)
Zrenjanin
21.08.2022 10:00
Železničar
:
Radnički (Z)
GFK Sloven
Ruma
21.08.2022
12:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
21.08.2022 12:00
GFK Sloven
:
Radnički (SM)
AF Duljaj
Topola
21.08.2022
10:00
RSK
Rabrovo
21.08.2022 10:00
AF Duljaj
:
RSK
Napredak
Markovac
21.08.2022
10:00
Plana
Velika Plana
21.08.2022 10:00
Napredak
:
Plana
Šumadija (A)
Aranđelovac
21.08.2022
10:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
21.08.2022 10:00
Šumadija (A)
:
Sloga 33