XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 309 utakmica za dan
Nedelja, 28 Avgust 2022


Fudbal

Tisa
Adorjan
28.08.2022
16:30
Podunavac
Belegiš
28.08.2022 16:30
Tisa
:
Podunavac
Stanišić
Stanišić
28.08.2022
16:30
Kabel
Novi Sad
28.08.2022 16:30
Stanišić
:
Kabel
Vlasina
Vlasotince
28.08.2022
16:30
GFK Jagodina
Jagodina
28.08.2022 16:30
Vlasina
:
GFK Jagodina
Car Konstantin
Niš
28.08.2022
11:00
Timok 1919
Zaječar
28.08.2022 11:00
Car Konstantin
:
Timok 1919
Obilić
Zmajevo
28.08.2022
16:30
OFK Vrbas
Vrbas
28.08.2022 16:30
Obilić
:
OFK Vrbas
Mladost (T)
Turija
28.08.2022
16:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
28.08.2022 16:30
Mladost (T)
:
Bratstvo 2019
Hercegovac
Gajdobra
28.08.2022
16:30
Bajša
Bajša
28.08.2022 16:30
Hercegovac
:
Bajša
Radnički 1905
Bajmok
28.08.2022
16:30
Vojvodina
Bačko Gradište
28.08.2022 16:30
Radnički 1905
:
Vojvodina
Preporod
Novi Žednik
28.08.2022
16:30
Bačka 1901
Subotica
28.08.2022 16:30
Preporod
:
Bačka 1901
Radnički 1918
Ratkovo
28.08.2022
16:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
28.08.2022 16:30
Radnički 1918
:
Mladost (BP)
Jedinstvo
Rumenka
28.08.2022
16:30
Veternik
Veternik
28.08.2022 16:30
Jedinstvo
:
Veternik
Dunav
Stari Banovci
28.08.2022
16:30
Donji Srem 2015
Pećinci
28.08.2022 16:30
Dunav
:
Donji Srem 2015
Index
Novi Sad
28.08.2022
10:00
Radnički (Š)
Šid
28.08.2022 10:00
Index
:
Radnički (Š)
Mladost
Omoljica
28.08.2022
16:30
Polet
Idvor
28.08.2022 16:30
Mladost
:
Polet
Vojvodina 1928
Perlez
28.08.2022
16:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
28.08.2022 16:30
Vojvodina 1928
:
Jedinstvo (BK)
Crvena Zvezda
Rusko Selo
28.08.2022
16:30
Radnički
Kovin
28.08.2022 16:30
Crvena Zvezda
:
Radnički
Zuce 2019
Zuce
28.08.2022
16:30
Šušnjar
Šušnjar
28.08.2022 16:30
Zuce 2019
:
Šušnjar
Hajduk
Beograd
28.08.2022
11:00
Boleč
Boleč
28.08.2022 11:00
Hajduk
:
Boleč
PKB
Padinska skela
28.08.2022
16:30
Komgrap
Beograd
28.08.2022 16:30
PKB
:
Komgrap
OFK Žarkovo
Beograd
28.08.2022
10:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
28.08.2022 10:00
OFK Žarkovo
:
OFK Mladenovac
Sloga
Leskovac
28.08.2022
16:30
Mladost 1959
Vinarce
28.08.2022 16:30
Sloga
:
Mladost 1959
Radan
Lebane
28.08.2022
16:30
Ternoci
Trnovac
28.08.2022 16:30
Radan
:
Ternoci
OFK Alakince
Alakince
28.08.2022
16:30
Nebeski Andjeli
Vranje
28.08.2022 16:30
OFK Alakince
:
Nebeski Andjeli
Lugina
Preševo
28.08.2022
16:30
Jablanica
Medveđa
28.08.2022 16:30
Lugina
:
Jablanica
Jedinstvo
Gornje Stopanje
28.08.2022
16:30
Žitorađa
Žitorađa
28.08.2022 16:30
Jedinstvo
:
Žitorađa
Plantaža
Donje Stopanje
28.08.2022
16:30
OFK Kosanica
Kuršumlija
28.08.2022 16:30
Plantaža
:
OFK Kosanica
OFK Napredak 1929
Aleksinac
28.08.2022
16:30
Jedinstvo
Gornji Matejevac
28.08.2022 16:30
OFK Napredak 1929
:
Jedinstvo
Naša krila 1936
Belotinac
28.08.2022
16:30
Bukovik
Razanj
28.08.2022 16:30
Naša krila 1936
:
Bukovik
Orljane
Orljane
28.08.2022
16:30
OFK Sinđelić
Niš
28.08.2022 16:30
Orljane
:
OFK Sinđelić
Mladost (B)
Batušinac
28.08.2022
16:30
Palilulac
Niš
28.08.2022 16:30
Mladost (B)
:
Palilulac
Mladost (M)
Medoševac
28.08.2022
16:30
Rudar
Jelašnica
28.08.2022 16:30
Mladost (M)
:
Rudar
OFK Niš
Niš
28.08.2022
16:30
Delijski Vis
Niš
28.08.2022 16:30
OFK Niš
:
Delijski Vis
Pukovac
Pukovac
28.08.2022
16:30
Morava
Žitkovac
28.08.2022 16:30
Pukovac
:
Morava
Orlovi
Jasenovo
28.08.2022
16:30
OFK Lugomir
Rakitovo
28.08.2022 16:30
Orlovi
:
OFK Lugomir
Levač
Rekovac
28.08.2022
16:30
Vinogradar
Zleginje
28.08.2022 16:30
Levač
:
Vinogradar
Juhor
Obrež
28.08.2022
16:30
Rembas
Resavica
28.08.2022 16:30
Juhor
:
Rembas
Rajko Mitić
Bela Palanka
28.08.2022
16:30
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
28.08.2022 16:30
Rajko Mitić
:
OFK Knjaz
Hajduk Veljko
Negotin
28.08.2022
16:30
Bor 1919
Bor
28.08.2022 16:30
Hajduk Veljko
:
Bor 1919
OFK Slatina
Bor
28.08.2022
16:30
Radnički 1946
Lubnica
28.08.2022 16:30
OFK Slatina
:
Radnički 1946
Jedinstvo
Pirot
28.08.2022
11:00
Lužnica
Babušnica
28.08.2022 11:00
Jedinstvo
:
Lužnica
Tanasko Rajić
Pirot
28.08.2022
11:00
Rtanj
Boljevac
28.08.2022 11:00
Tanasko Rajić
:
Rtanj
Jošanica
Novi Pazar
28.08.2022
16:30
Srbija
Ilićevo
28.08.2022 16:30
Jošanica
:
Srbija
OFK Ras
Novi Pazar
28.08.2022
16:30
Šumadija 1903
Kragujevac
28.08.2022 16:30
OFK Ras
:
Šumadija 1903
Trepča
Kosovska Mitrovica
28.08.2022
16:30
Korićani
Korićani
28.08.2022 16:30
Trepča
:
Korićani
Polet (R)
Ratina
28.08.2022
16:30
Gruža
Gruža
28.08.2022 16:30
Polet (R)
:
Gruža
Bane 1931
Raška
28.08.2022
16:30
Mokra Gora
Zubin Potok
28.08.2022 16:30
Bane 1931
:
Mokra Gora
Lazarica
Prilipac
28.08.2022
16:30
Spartak 1976
Trnava
28.08.2022 16:30
Lazarica
:
Spartak 1976
Polet (T)
Trbušani
28.08.2022
16:30
Omladinac (Z)
Zablaće
28.08.2022 16:30
Polet (T)
:
Omladinac (Z)
Savinac 1933
Visibaba
28.08.2022
16:30
Crnokosa
Kosjerić
28.08.2022 16:30
Savinac 1933
:
Crnokosa
Zlatar
Nova Varoš
28.08.2022
16:30
Jasen
Brodarevo
28.08.2022 16:30
Zlatar
:
Jasen
Jedinstvo Putevi
Užice
28.08.2022
11:00
Polimlje
Prijepolje
28.08.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
:
Polimlje
Rudar
Stamnica
28.08.2022
16:30
Karađorđe
Topola
28.08.2022 16:30
Rudar
:
Karađorđe
Sloga 1924
Batočina
28.08.2022
16:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
28.08.2022 16:30
Sloga 1924
:
Šumadija (A)
RSK
Rabrovo
28.08.2022
16:30
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
28.08.2022 16:30
RSK
:
Pomoravlje 1946
Borac
Lešnica
28.08.2022
16:30
Radnički (V)
Valjevo
28.08.2022 16:30
Borac
:
Radnički (V)
OFK Osečina
Osečina
28.08.2022
16:30
Ribnica
Mionica
28.08.2022 16:30
OFK Osečina
:
Ribnica
Vrelo Sport
Vrelo
28.08.2022
16:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
28.08.2022 16:30
Vrelo Sport
:
Strmovo 1968
Zadrugar
Lajkovac
28.08.2022
16:30
Mladost
Prnjavor
28.08.2022 16:30
Zadrugar
:
Mladost
OFK Divci
Divci
28.08.2022
16:30
Radnički (K)
Klupci
28.08.2022 16:30
OFK Divci
:
Radnički (K)
Potporanj
Potporanj
28.08.2022
16:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
28.08.2022 16:30
Potporanj
:
Sloga (BNS)
Hajdučica
Hajdučica
28.08.2022
16:30
Glogonj
Glogonj
28.08.2022 16:30
Hajdučica
:
Glogonj
Vulturul
Grebenac
28.08.2022
16:30
Dolovo
Dolovo
28.08.2022 16:30
Vulturul
:
Dolovo
Dolina
Padina
28.08.2022
16:30
Budućnost (A)
Alibunar
28.08.2022 16:30
Dolina
:
Budućnost (A)
Tavankut
Tavankut
28.08.2022
Tornjoš
Tornjoš
28.08.2022
Tavankut
:
Tornjoš
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
28.08.2022
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
28.08.2022
Sutjeska
:
Udarnik Višnjevac
Budućnost (M)
Mladenovo
28.08.2022
16:30
Rusin
Ruski Krstur
28.08.2022 16:30
Budućnost (M)
:
Rusin
Hajduk
Stapar
28.08.2022
16:30
Borac (BG)
Bački Gračac
28.08.2022 16:30
Hajduk
:
Borac (BG)
Lipar
Lipar
28.08.2022
16:30
Naša Zvezda
Silbaš
28.08.2022 16:30
Lipar
:
Naša Zvezda
Radnički
Irig
28.08.2022
16:30
Sremac (D)
Deč
28.08.2022 16:30
Radnički
:
Sremac (D)
Sloga
Voganj
28.08.2022
16:30
Hajduk (B)
Beška
28.08.2022 16:30
Sloga
:
Hajduk (B)
Fruškogorac
Manđeloš
28.08.2022
16:30
Borac 1925
Martinci
28.08.2022 16:30
Fruškogorac
:
Borac 1925
Napredak Meridian
Popinci
28.08.2022
16:30
Jadran
Golubinci
28.08.2022 16:30
Napredak Meridian
:
Jadran
Graničar (K)
Kuzmin
28.08.2022
16:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
28.08.2022 16:30
Graničar (K)
:
Podrinje
Srem
Sremski Mihaljevci
28.08.2022
16:30
Sremac (V)
Vojka
28.08.2022 16:30
Srem
:
Sremac (V)
Beograd Karaburma
Beograd
28.08.2022
16:30
KFK Ravna gora
Zemun
28.08.2022 16:30
Beograd Karaburma
:
KFK Ravna gora
Umka
Umka
28.08.2022
16:30
Šećeranac Ada
Beograd
28.08.2022 16:30
Umka
:
Šećeranac Ada
Dunav
Veliko Selo
28.08.2022
16:30
Busije
Zemun
28.08.2022 16:30
Dunav
:
Busije
Siti Sport Klub
Beograd
28.08.2022
11:00
Bratstvo
Krnjača
28.08.2022 11:00
Siti Sport Klub
:
Bratstvo
Poštar Zvezdara
Beograd
28.08.2022
16:30
Borac
Ostružnica
28.08.2022 16:30
Poštar Zvezdara
:
Borac
Heroj Polet
Jajinci
28.08.2022
10:00
BSK 1925
Batajnica
28.08.2022 10:00
Heroj Polet
:
BSK 1925
Rojkovac
Obrenovac
28.08.2022
16:30
BSK 1926
Baćevac
28.08.2022 16:30
Rojkovac
:
BSK 1926
Strelac
Mislođin
28.08.2022
16:30
OFK Budućnost
Dudovica
28.08.2022 16:30
Strelac
:
OFK Budućnost
Omladinac
Veliko Polje
28.08.2022
16:30
Lisović 1977
Lisović
28.08.2022 16:30
Omladinac
:
Lisović 1977
Budućnost
Zvečka
28.08.2022
16:30
Turbina
Vreoci
28.08.2022 16:30
Budućnost
:
Turbina
OFK Zabrežje
Zabrežje
28.08.2022
16:30
Krtinska
Krtinska
28.08.2022 16:30
OFK Zabrežje
:
Krtinska
Radnički
Rudovci
28.08.2022
10:00
Rušanj
Rušanj
28.08.2022 10:00
Radnički
:
Rušanj
Vinča
Vinča
28.08.2022
11:00
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
28.08.2022 11:00
Vinča
:
Kaluđerica 1969
Dubona
Dubona
28.08.2022
16:30
Zaklopača
Zaklopača
28.08.2022 16:30
Dubona
:
Zaklopača
Pudarci
Pudarci
28.08.2022
16:30
Gročanski fudbalski klub
Grocka
28.08.2022 16:30
Pudarci
:
Gročanski fudbalski klub
Vrčin
Vrčin
28.08.2022
16:30
Dunavac
Grocka
28.08.2022 16:30
Vrčin
:
Dunavac
Velika Krsna
Velika Krsna
28.08.2022
16:30
Šumadija 1962
Jagnjilo
28.08.2022 16:30
Velika Krsna
:
Šumadija 1962
Rabrovac
Rabrovac
28.08.2022
16:30
Hajduk
Kamendo
28.08.2022 16:30
Rabrovac
:
Hajduk
Vis
Parcani
28.08.2022
16:30
Kovačevac 1956
Kovačevac
28.08.2022 16:30
Vis
:
Kovačevac 1956
Toplica
Donja Toplica
28.08.2022
16:30
Rajac
Kadina Luka
28.08.2022 16:30
Toplica
:
Rajac
Proleter
Bajevac
28.08.2022
11:00
Spartak 1924
Ljig
28.08.2022 11:00
Proleter
:
Spartak 1924
Iskra
Donja Bukovica
28.08.2022
16:30
Čučuge
Čučuge
28.08.2022 16:30
Iskra
:
Čučuge
Žabari
Žabari (Valjevo)
28.08.2022
11:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
28.08.2022 11:00
Žabari
:
Dimitrije Tucović
Mladost
Dračić
28.08.2022
16:30
OFK Senjak
Valjevo
28.08.2022 16:30
Mladost
:
OFK Senjak
BSK (Bo)
Borač
28.08.2022
17:00
Banja
Banja
28.08.2022 17:00
BSK (Bo)
:
Banja
Mladi rudar
Bukovik
28.08.2022
17:00
Trnava
Donja Trnava
28.08.2022 17:00
Mladi rudar
:
Trnava
Plaskovac
Plaskovac
28.08.2022
17:00
Marjan
Knić
28.08.2022 17:00
Plaskovac
:
Marjan
Šumadinac (N)
Natalinci
28.08.2022
17:00
BSK (Be)
Belosavci
28.08.2022 17:00
Šumadinac (N)
:
BSK (Be)
Grizli ML
Saranovo
28.08.2022
17:00
ŽSK
Žirovnica
28.08.2022 17:00
Grizli ML
:
ŽSK
Šumadinac (S)
Stojnik
28.08.2022
17:00
Vinča
Vinča (Topola)
28.08.2022 17:00
Šumadinac (S)
:
Vinča
Šumadija
Toponica
28.08.2022
17:00
Lokomotiva
Lapovo
28.08.2022 17:00
Šumadija
:
Lokomotiva
Sloga
Milatovac
28.08.2022
17:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
28.08.2022 17:00
Sloga
:
Prvi srpski ustanak
Pobeda
Rusna
28.08.2022
16:30
Toplica
Šarlinac
28.08.2022 16:30
Pobeda
:
Toplica
Moravac (Č)
Čečina
28.08.2022
16:30
Borac
Azbresnica
28.08.2022 16:30
Moravac (Č)
:
Borac
Baličevac
Baličevac
28.08.2022
16:30
Taskovići
Taskovići
28.08.2022 16:30
Baličevac
:
Taskovići
Zemljoradnik
Balajnac
28.08.2022
16:30
Rad
Merošina
28.08.2022 16:30
Zemljoradnik
:
Rad
Naisus 1977
Rožina
28.08.2022
16:30
Sloga (K)
Korman
28.08.2022 16:30
Naisus 1977
:
Sloga (K)
Polet
Radevac
28.08.2022
16:30
Jastrebac
Tešica
28.08.2022 16:30
Polet
:
Jastrebac
Sloga 1980
Jovanovac
28.08.2022
16:30
Radnički 1924
Kočane
28.08.2022 16:30
Sloga 1980
:
Radnički 1924
BSK
Belanovce
28.08.2022
16:30
Mladost
Batulovce
28.08.2022 16:30
BSK
:
Mladost
Zloćudovo
Zloćudovo
28.08.2022
16:30
Budućnost
Orašje
28.08.2022 16:30
Zloćudovo
:
Budućnost
Donja Lomnica
Donja Lomnica
28.08.2022
11:00
Sloga
Lipovica
28.08.2022 11:00
Donja Lomnica
:
Sloga
Lemind 1953
Leskovac
28.08.2022
11:00
OFK Morava
Leskovac
28.08.2022 11:00
Lemind 1953
:
OFK Morava
Vučje
Vučje
28.08.2022
16:30
Jedinstvo (G)
Grdelica
28.08.2022 16:30
Vučje
:
Jedinstvo (G)
Čekmin
Čekmin
28.08.2022
16:30
Moravac Orion
Mrštane
28.08.2022 16:30
Čekmin
:
Moravac Orion
Milanovo
Milanovo
28.08.2022
16:30
Polet
Stajkovce
28.08.2022 16:30
Milanovo
:
Polet
Jedinstvo (B)
Bošnjace
28.08.2022
16:30
Železničar
Brestovac
28.08.2022 16:30
Jedinstvo (B)
:
Železničar
Mladost (NS)
Novo Selo
28.08.2022
Petlić SD 026
Smederevo
28.08.2022
Mladost (NS)
:
Petlić SD 026
Crvena zvezda
Suvodol
28.08.2022
Podunavac
Udovice
28.08.2022
Crvena zvezda
:
Podunavac
Mladi radnik 1940
Radinac
28.08.2022
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
28.08.2022
Mladi radnik 1940
:
Jasenica 2017
Polet
Trnovče
28.08.2022
SASK
Saraorci
28.08.2022
Polet
:
SASK
Mladost 1948
Donja Livadica
28.08.2022
Mladi borac
Veliko Orašje
28.08.2022
Mladost 1948
:
Mladi borac
Radnik
Smederevska Palanka
28.08.2022
Pobeda
Golobok
28.08.2022
Radnik
:
Pobeda
Železničar Kusadak
Kusadak
28.08.2022
Sloga
Lugavčina
28.08.2022
Železničar Kusadak
:
Sloga
Proleter 1947
Vranovo
28.08.2022
OFK Napredak
Markovac
28.08.2022
Proleter 1947
:
OFK Napredak
Ključ
Podvrška
28.08.2022
Poreč
Donji milanovac
28.08.2022
Ključ
:
Poreč
Blizna
Blizna
28.08.2022
Nemetali
Donja Bela Reka
28.08.2022
Blizna
:
Nemetali
Polet
Jabukovac
28.08.2022
Rudna Glava
Rudna Glava
28.08.2022
Polet
:
Rudna Glava
Branik
Štubik
28.08.2022
Miloševo
Miloševo
28.08.2022
Branik
:
Miloševo
Krilaš
Ćovdin
28.08.2022
17:00
Zvižd
Kučevo
28.08.2022 17:00
Krilaš
:
Zvižd
Rudar (Kr)
Krepoljin
28.08.2022
17:00
Vihor
Маljurevac
28.08.2022 17:00
Rudar (Kr)
:
Vihor
Batovac
Batovac
28.08.2022
17:00
BSK 1931
Brežane
28.08.2022 17:00
Batovac
:
BSK 1931
Šapine
Šapine
28.08.2022
17:00
Napredak (S)
Simićevo
28.08.2022 17:00
Šapine
:
Napredak (S)
Borac (K)
Klenovnik
28.08.2022
17:00
Sloga 1945
Veliko Selo
28.08.2022 17:00
Borac (K)
:
Sloga 1945
Sirakovo
Sirakovo
28.08.2022
17:00
Železničar
Požarevac
28.08.2022 17:00
Sirakovo
:
Železničar
Borac (Ž)
Žabari
28.08.2022
17:00
Obilić
Živica
28.08.2022 17:00
Borac (Ž)
:
Obilić
Jedinstvo (M)
Milorci
28.08.2022
16:30
Šarbane
Šarbane
28.08.2022 16:30
Jedinstvo (M)
:
Šarbane
Joševa
Joševa
28.08.2022
16:30
Ratkovac
Ratkovac
28.08.2022 16:30
Joševa
:
Ratkovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
28.08.2022
16:30
Polet (T)
Takovo
28.08.2022 16:30
OFK Paljuvi
:
Polet (T)
Sovljak
Sovljak
28.08.2022
16:30
Tulari
Tulari
28.08.2022 16:30
Sovljak
:
Tulari
Polet (DL)
Donji Lajkovac
28.08.2022
16:30
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
28.08.2022 16:30
Polet (DL)
:
Pepeljevac
Omladinac (K)
Kalinovac
28.08.2022
11:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
28.08.2022 11:00
Omladinac (K)
:
Tvrdojevac
OFK Stublenica
Stublenica
28.08.2022
16:30
Nepričava
Nepričava
28.08.2022 16:30
OFK Stublenica
:
Nepričava
ZSK
Valjevo
28.08.2022
11:00
Ribnikar
Pecka
28.08.2022 11:00
ZSK
:
Ribnikar
Stari drugari
Ljig
28.08.2022
11:00
Kolubara 2
Valjevo
28.08.2022 11:00
Stari drugari
:
Kolubara 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
28.08.2022
11:00
Rakac Stave
Stave
28.08.2022 11:00
Milenko Pavlović
:
Rakac Stave
Jadar 2013
Valjevo
28.08.2022
11:00
Kotešica
Kotešica
28.08.2022 11:00
Jadar 2013
:
Kotešica
Napredak
Jajčić
28.08.2022
11:00
Popadić
Popadić
28.08.2022 11:00
Napredak
:
Popadić
Polet
Popučke
28.08.2022
11:00
Mali korak
Oglađenovac
28.08.2022 11:00
Polet
:
Mali korak
Banat
Ilandža
28.08.2022
16:30
Banat
Dupljaja
28.08.2022 16:30
Banat
:
Banat
Polet
Izbište
28.08.2022
16:30
Ratar
Kruščica
28.08.2022 16:30
Polet
:
Ratar
Ševac
Kusić
28.08.2022
16:30
Dunav
Banatska Palanka
28.08.2022 16:30
Ševac
:
Dunav
Vladimirovac
Vladimirovac
28.08.2022
16:30
Karaš
Kuštilj
28.08.2022 16:30
Vladimirovac
:
Karaš
Vinogradar
Gudurica
28.08.2022
16:30
Omladinac
Zagajica
28.08.2022 16:30
Vinogradar
:
Omladinac
Partizan
Kajtasovo
28.08.2022
16:30
Sloga
Margita
28.08.2022 16:30
Partizan
:
Sloga
Banatul
Lokve
28.08.2022
16:30
Borac
Veliko Središte
28.08.2022 16:30
Banatul
:
Borac
Ljukovo
Ljukovo
28.08.2022
Krušedol
Krušedol
28.08.2022
Ljukovo
:
Krušedol
Car Uroš
Jazak
28.08.2022
Graničar
Obrež
28.08.2022
Car Uroš
:
Graničar
Sremac
Dobrinci
28.08.2022
Polet
Nikinci
28.08.2022
Sremac
:
Polet
Polet
Novi Karlovci
28.08.2022
Napredak
Žarkovac
28.08.2022
Polet
:
Napredak
Kameni
Ašanja
28.08.2022
ČSK Čortanovci
Čortanovci
28.08.2022
Kameni
:
ČSK Čortanovci
Rudar
Vrdnik
28.08.2022
Mladost
Buđanovci
28.08.2022
Rudar
:
Mladost
Hajduk 1932
Šimanovci
28.08.2022
Fruškogorac
Krčedin
28.08.2022
Hajduk 1932
:
Fruškogorac
Beljanica
Strmosten
28.08.2022
16:30
Pomoravlje
Ostrikovac
28.08.2022 16:30
Beljanica
:
Pomoravlje
Radnički
Tekija
28.08.2022
16:30
OFK Batinac
Batinac
28.08.2022 16:30
Radnički
:
OFK Batinac
Istok 63
Plana
28.08.2022
16:30
Napredak
Stubica
28.08.2022 16:30
Istok 63
:
Napredak
Mladost
Bukovče
28.08.2022
16:30
Šumadija
Trešnjevica
28.08.2022 16:30
Mladost
:
Šumadija
15. Avgust 1950
Lomnica
28.08.2022
16:30
Planinac
Panjevac
28.08.2022 16:30
15. Avgust 1950
:
Planinac
Sinđelić
Vojnik
28.08.2022
16:30
Omladinac
Šaludovac
28.08.2022 16:30
Sinđelić
:
Omladinac
Resavski Despoti
Vitance
28.08.2022
16:30
Rudar
Plazane
28.08.2022 16:30
Resavski Despoti
:
Rudar
Mladost (K)
Končarevo
28.08.2022
16:30
Trnava
Trnava
28.08.2022 16:30
Mladost (K)
:
Trnava
Vinogradar
Crkvenac
28.08.2022
16:30
Zenit
Oparić
28.08.2022 16:30
Vinogradar
:
Zenit
Mladost (G)
Gložane
28.08.2022
16:30
Partizan
Glogovac
28.08.2022 16:30
Mladost (G)
:
Partizan
Vinorača
Vinorača
28.08.2022
16:30
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
28.08.2022 16:30
Vinorača
:
Jedinstvo
Sinđelić
Grabovac
28.08.2022
16:30
Sloboda
Šuljkovac
28.08.2022 16:30
Sinđelić
:
Sloboda
Šantarovac
Šantarovac
28.08.2022
16:30
Šumadinac
Dragovo
28.08.2022 16:30
Šantarovac
:
Šumadinac
Morava (R)
Ribare
28.08.2022
16:30
Morava (KS)
Kočino Selo
28.08.2022 16:30
Morava (R)
:
Morava (KS)
Ursule
Ursule
28.08.2022
16:30
GFK Strelište
Jagodina
28.08.2022 16:30
Ursule
:
GFK Strelište
Napredak
Vašica
28.08.2022
16:30
LSK
Laćarak
28.08.2022 16:30
Napredak
:
LSK
Obilić 1993
Kukujevci
28.08.2022
16:30
Jedinstvo
Ruma
28.08.2022 16:30
Obilić 1993
:
Jedinstvo
Srem
Sremska Rača
28.08.2022
16:30
Erdevik 2017
Erdevik
28.08.2022 16:30
Srem
:
Erdevik 2017
Borac (VR)
Veliki Radinci
28.08.2022
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
28.08.2022 16:30
Borac (VR)
:
OFK Zeka Buljubaša
Fruška Gora
Ruma
28.08.2022
10:00
BSK
Bešenovo
28.08.2022 10:00
Fruška Gora
:
BSK
OFK Bikić
Bikić Do
28.08.2022
16:30
Zmaj
Noćaj
28.08.2022 16:30
OFK Bikić
:
Zmaj
Zadrugar 1947
Tabanovac
28.08.2022
17:00
Jedinstvo (S)
Smoljinac
28.08.2022 17:00
Zadrugar 1947
:
Jedinstvo (S)
Integral
Batuša
28.08.2022
17:00
BSK 1924
Boževac
28.08.2022 17:00
Integral
:
BSK 1924
Borac (V)
Vukovac
28.08.2022
17:00
Rade Milošević
Dubočka
28.08.2022 17:00
Borac (V)
:
Rade Milošević
Zabrđe 1936
Zabrđe
28.08.2022
17:00
Pobeda 1953
Osanica
28.08.2022 17:00
Zabrđe 1936
:
Pobeda 1953
Bata Bulić
Bistrica
28.08.2022
17:00
Polet (SD)
Suvi Do
28.08.2022 17:00
Bata Bulić
:
Polet (SD)
Napredak 1934
Nabrđe
28.08.2022
17:00
Beli Orao
Bradarac
28.08.2022 17:00
Napredak 1934
:
Beli Orao
Napredak (P)
Poljana
28.08.2022
17:00
Vojvoda Milenko
Kličevac
28.08.2022 17:00
Napredak (P)
:
Vojvoda Milenko
Napredak (B)
Bubušinac
28.08.2022
17:00
Kumane
Kumane
28.08.2022 17:00
Napredak (B)
:
Kumane
Polet (V)
Voluja
28.08.2022
17:00
Mladi Borac
Majilovac
28.08.2022 17:00
Polet (V)
:
Mladi Borac
Barič
Barič
28.08.2022
17:00
OFK Braničevo
Braničevo
28.08.2022 17:00
Barič
:
OFK Braničevo
Sloga (L)
Lučica
28.08.2022
17:00
Mlava (B)
Bratinac
28.08.2022 17:00
Sloga (L)
:
Mlava (B)
Dizel
Bare
28.08.2022
17:00
Žitkovica 2017
Žitkovica
28.08.2022 17:00
Dizel
:
Žitkovica 2017
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
28.08.2022
17:00
Slavija
Pivnice
28.08.2022 17:00
Bački Hajduk
:
Slavija
Krivanj
Selenča
28.08.2022
17:00
Labudnjača
Vajska
28.08.2022 17:00
Krivanj
:
Labudnjača
Slavija
Bođani
28.08.2022
17:00
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.08.2022 17:00
Slavija
:
OFK Stari Grad
Borac
Vizić
28.08.2022
17:00
Neštin
Neštin
28.08.2022 17:00
Borac
:
Neštin
Mladost
Mali Bač
28.08.2022
17:00
Bačka
Despotovo
28.08.2022 17:00
Mladost
:
Bačka
Sloga
Bogosavac
28.08.2022
Omladinac
Slepčević
28.08.2022
Sloga
:
Omladinac
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
28.08.2022
Napredak
Mačvanski Belotić
28.08.2022
Mladost (MM)
:
Napredak
Stojan Lazarac
Sovljak
28.08.2022
Petlovača
Petlovača
28.08.2022
Stojan Lazarac
:
Petlovača
Torpedo
Tabanović
28.08.2022
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
28.08.2022
Torpedo
:
Zadrugar
Bair
Bogatić
28.08.2022
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
28.08.2022
Bair
:
Budućnost (PD)
Duško
Klenje
28.08.2022
Sloboda
Salaš Crnobarski
28.08.2022
Duško
:
Sloboda
Radnički
Pertate
28.08.2022
Kumarevo 65
Kumarevo
28.08.2022
Radnički
:
Kumarevo 65
Mladi borac
Živkovo
28.08.2022
Bobište
Bobište
28.08.2022
Mladi borac
:
Bobište
Moravac (G)
Guberevac
28.08.2022
Moravac (P)
Pečenjevce
28.08.2022
Moravac (G)
:
Moravac (P)
Jedinstvo
Šišava
28.08.2022
Šumadija
Razgojna
28.08.2022
Jedinstvo
:
Šumadija
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
28.08.2022
Umac
Miroševce
28.08.2022
Veliko Trnjane
:
Umac
Sloboda
Donje Brijanje
28.08.2022
Bratstvo
Bratmilovce
28.08.2022
Sloboda
:
Bratstvo
OFK Brza
Brza
28.08.2022
Gradac
Konopnica
28.08.2022
OFK Brza
:
Gradac
Progres
Ladovica
28.08.2022
Real
Donja Jajina
28.08.2022
Progres
:
Real
Pričinović
Pocerski Pričinović
28.08.2022
16:30
Radnički (K)
Koceljeva
28.08.2022 16:30
Pričinović
:
Radnički (K)
Dobrava Žabar 2020
Žabar
28.08.2022
16:30
Mišar
Mišar
28.08.2022 16:30
Dobrava Žabar 2020
:
Mišar
Vlašić
Donje Crniljevo
28.08.2022
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
28.08.2022 16:30
Vlašić
:
OFK Letnjikovac 1983
Bobovik
Bobovik
28.08.2022
16:30
Mrovska
Mrovska
28.08.2022 16:30
Bobovik
:
Mrovska
Dumača
Pocerski Metković
28.08.2022
16:30
Trešnjevka
Trbušac
28.08.2022 16:30
Dumača
:
Trešnjevka
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
28.08.2022
16:30
Sloga (K)
Krnić
28.08.2022 16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
:
Sloga (K)
Šipurske Livade
Šabac
28.08.2022
16:30
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
28.08.2022 16:30
Šipurske Livade
:
Mladost (PP)
Omarska
Omarska
28.08.2022
17:00
Slavija
Istočno Sarajevo
28.08.2022 17:00
Omarska
:
Slavija
Krupa
Krupa na Vrbasu
28.08.2022
17:00
Sloboda (NG)
Novi Grad
28.08.2022 17:00
Krupa
:
Sloboda (NG)
Famos
Vojkovići
28.08.2022
17:00
Rudar Prijedor
Prijedor
28.08.2022 17:00
Famos
:
Rudar Prijedor
Aston Villa
Birmingham
28.08.2022
15:00
West Ham United
London
28.08.2022 15:00
Aston Villa
:
West Ham United
Wolverhampton
Wolverhampton
28.08.2022
15:00
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
28.08.2022 15:00
Wolverhampton
:
Newcastle United
Nottingham Forest
28.08.2022
17:30
Tottenham Hotspur
London
28.08.2022 17:30
Nottingham Forest
:
Tottenham Hotspur
1. FC Köln
Köln
28.08.2022
15:30
VfB Stuttgart
Stuttgart
28.08.2022 15:30
1. FC Köln
:
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Bremen
28.08.2022
17:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
28.08.2022 17:30
Werder Bremen
:
Eintracht Frankfurt
FC Nantes
28.08.2022
13:00
Toulouse
Toulouse
28.08.2022 13:00
FC Nantes
:
Toulouse
Lorient
Lorient
28.08.2022
15:00
Clermont Foot 63
28.08.2022 15:00
Lorient
:
Clermont Foot 63
OGC Nice
28.08.2022
15:00
Olympique de Marseille
28.08.2022 15:00
OGC Nice
:
Olympique de Marseille
Stade Brestois 29
28.08.2022
15:00
Montpellier
Montpellier
28.08.2022 15:00
Stade Brestois 29
:
Montpellier
Troyes
Troyes
28.08.2022
15:00
Angers
Angers
28.08.2022 15:00
Troyes
:
Angers
Stade de Reims
28.08.2022
17:05
Olympique Lyonnais
Lyon
28.08.2022 17:05
Stade de Reims
:
Olympique Lyonnais
Paris Saint-Germain
28.08.2022
20:45
AS Monaco
28.08.2022 20:45
Paris Saint-Germain
:
AS Monaco
Hellas Verona
Verona
28.08.2022
18:30
Atalanta
Ciserano
28.08.2022 18:30
Hellas Verona
:
Atalanta
Salernitana
Salerno
28.08.2022
18:30
Sampdoria
Genova
28.08.2022 18:30
Salernitana
:
Sampdoria
Fiorentina
Firenze
28.08.2022
20:45
Napoli
Napoli
28.08.2022 20:45
Fiorentina
:
Napoli
Lecce
Lecce
28.08.2022
20:45
Empoli
Empoli
28.08.2022 20:45
Lecce
:
Empoli
Getafe
Getafe (Madrid)
28.08.2022
17:30
Villarreal
Villarreal
28.08.2022 17:30
Getafe
:
Villarreal
Barcelona
Barcelona
28.08.2022
19:30
Real Valladolid
Valladolid
28.08.2022 19:30
Barcelona
:
Real Valladolid
Espanyol
Barcelona
28.08.2022
22:00
Real Madrid
Madrid
28.08.2022 22:00
Espanyol
:
Real Madrid
Majur
Majur
28.08.2022
16:30
Vidojevica
Lešnica
28.08.2022 16:30
Majur
:
Vidojevica
Mladi borac
Dublje
28.08.2022
16:30
Jedinstvo (Š)
Štitar
28.08.2022 16:30
Mladi borac
:
Jedinstvo (Š)
Karađorđe
Mišar
28.08.2022
16:30
Podrinje
Lozničko Polje
28.08.2022 16:30
Karađorđe
:
Podrinje
Drina (B)
Badovinci
28.08.2022
16:30
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
28.08.2022 16:30
Drina (B)
:
Jedinstvo (MZ)
Hajduk Stanko
Crna Bara
28.08.2022
16:30
Drina (Lj)
Ljubovija
28.08.2022 16:30
Hajduk Stanko
:
Drina (Lj)
Polet
Šavrane
28.08.2022
11:00
Makrešane
Makrešane
28.08.2022 11:00
Polet
:
Makrešane
Modrica
Modrica
28.08.2022
11:00
Bukovica
Bukovica
28.08.2022 11:00
Modrica
:
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
28.08.2022
16:30
Žabare
Žabare
28.08.2022 16:30
Kapidžija
:
Žabare
Borac
Bivolje
28.08.2022
16:30
Naupare
Naupare
28.08.2022 16:30
Borac
:
Naupare
Padež
Padež
28.08.2022
16:30
Gaglovo
Gaglovo
28.08.2022 16:30
Padež
:
Gaglovo
Mudrakovac
Mudrakovac
28.08.2022
16:30
Konjuh
Konjuh
28.08.2022 16:30
Mudrakovac
:
Konjuh
Novi Beograd
Novi Beograd
28.08.2022
16:30
Velika Moštanica
Velika Moštanica
28.08.2022 16:30
Novi Beograd
:
Velika Moštanica
13. maj
Zemun
28.08.2022
11:00
Miljakovac
Beograd
28.08.2022 11:00
13. maj
:
Miljakovac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
28.08.2022
16:30
Bežanija
Beograd
28.08.2022 16:30
Sinđelić 2012
:
Bežanija
Železnik 1930
Železnik
28.08.2022
16:30
Dedinje
Beograd
28.08.2022 16:30
Železnik 1930
:
Dedinje
BUSK
Beograd
28.08.2022
16:30
Srem
Jakovo
28.08.2022 16:30
BUSK
:
Srem
Borac
Progar
28.08.2022
16:30
Šumadinac
Bečmen
28.08.2022 16:30
Borac
:
Šumadinac
OFK Lug 2020
Lug
28.08.2022
11:00
Sveti Stefan
Slanci
28.08.2022 11:00
OFK Lug 2020
:
Sveti Stefan
Palilulac
Beograd
28.08.2022
16:30
OFK Crvenka
Borča
28.08.2022 16:30
Palilulac
:
OFK Crvenka
Mladi proleter
Beograd
28.08.2022
11:00
Resnik
Resnik
28.08.2022 11:00
Mladi proleter
:
Resnik
Lepušnica
Glogonjski rit
28.08.2022
16:30
Bravo
Kozež
28.08.2022 16:30
Lepušnica
:
Bravo
Kutlovo
Kutlovo
28.08.2022
17:30
Zastava 1973
Kragujevac
28.08.2022 17:30
Kutlovo
:
Zastava 1973
Maršić
Maršić
28.08.2022
17:30
Sloga 1934
Desimirovac
28.08.2022 17:30
Maršić
:
Sloga 1934
Šumadija 1934
Drača
28.08.2022
17:30
Sloboda (G)
Grbice
28.08.2022 17:30
Šumadija 1934
:
Sloboda (G)
Jedinstvo
Petrovac
28.08.2022
17:30
Slavija
Kragujevac
28.08.2022 17:30
Jedinstvo
:
Slavija
Divostin
Kragujevac
28.08.2022
17:30
Pobeda 1926
Beloševac
28.08.2022 17:30
Divostin
:
Pobeda 1926
Mladost (P)
Pajazitovo
28.08.2022
17:30
OFK Žeželj
Donja Sabanta
28.08.2022 17:30
Mladost (P)
:
OFK Žeželj
Kragujevac
Kragujevac
28.08.2022
11:00
Jadran
Kragujevac
28.08.2022 11:00
Kragujevac
:
Jadran
Azbest 1927
Stragari
28.08.2022
17:30
21. oktobar
Kragujevac
28.08.2022 17:30
Azbest 1927
:
21. oktobar
Mladost (DD)
Donji Dobrić
28.08.2022
Jadar (S)
Stupnica
28.08.2022
Mladost (DD)
:
Jadar (S)
Sinđelić
Lipnica
28.08.2022
Sloga
Korenita
28.08.2022
Sinđelić
:
Sloga
Granit
Radalj
28.08.2022
Krajišnici
Loznica
28.08.2022
Granit
:
Krajišnici
Gradilište
Loznica
28.08.2022
Borac
Kozjak
28.08.2022
Gradilište
:
Borac
Paskovac
Paskovac
28.08.2022
Jadar 07
Loznica
28.08.2022
Paskovac
:
Jadar 07
Vuk
Tršić
28.08.2022
Mladost (L)
Loznica
28.08.2022
Vuk
:
Mladost (L)
Stolice
Krupanj
28.08.2022
14. oktobar
Draginac
28.08.2022
Stolice
:
14. oktobar
Mladost (B)
Brezjak
28.08.2022
Respekt
Loznica
28.08.2022
Mladost (B)
:
Respekt
OFK Budućnost 2020
Niš
28.08.2022
17:00
Jasenovik 2018
Jasenovik
28.08.2022 17:00
OFK Budućnost 2020
:
Jasenovik 2018
Standard 2021
Čamurlija
28.08.2022
17:00
Jedinstvo
Gornja Toponica
28.08.2022 17:00
Standard 2021
:
Jedinstvo
Crvena zastava
Hum
28.08.2022
17:00
Mezgraja
Mezgraja
28.08.2022 17:00
Crvena zastava
:
Mezgraja
Mladost
Donji Komren
28.08.2022
17:00
Spartak
Sićevo
28.08.2022 17:00
Mladost
:
Spartak
Mramor
Mramor
28.08.2022
17:00
Moravac 1948
Gornje Međurovo
28.08.2022 17:00
Mramor
:
Moravac 1948
Sloga 1948
Malča
28.08.2022
17:00
Vrtište
Vrtište
28.08.2022 17:00
Sloga 1948
:
Vrtište
Real Niš
Niš
28.08.2022
17:00
Supovac
Supovac
28.08.2022 17:00
Real Niš
:
Supovac
Perućac
Perućac
28.08.2022
16:30
Tara
Kremna
28.08.2022 16:30
Perućac
:
Tara
Višesava
Bajina Bašta
28.08.2022
16:30
Prvi partizan
Užice
28.08.2022 16:30
Višesava
:
Prvi partizan
Kotroman
Mokra Gora
28.08.2022
16:30
Sečica
Seča reka
28.08.2022 16:30
Kotroman
:
Sečica
Ježevica
Velika Ježevica
28.08.2022
16:30
Bakionica
Bakionica
28.08.2022 16:30
Ježevica
:
Bakionica
Gorobilje
Gorobilje
28.08.2022
16:30
Jedinstvo
Kalenić
28.08.2022 16:30
Gorobilje
:
Jedinstvo
Rampa
Požega
28.08.2022
16:30
Čajetina
Čajetina
28.08.2022 16:30
Rampa
:
Čajetina
Avijatičar Vranjani
Vranjani
28.08.2022
16:30
Polet
Rasna
28.08.2022 16:30
Avijatičar Vranjani
:
Polet
Sloga
Sjenica
28.08.2022
16:30
Omladinac
Zdravčići
28.08.2022 16:30
Sloga
:
Omladinac
Orlovac 1932
Mrčajevci
28.08.2022
17:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
28.08.2022 17:00
Orlovac 1932
:
Donja Vrbava
Velereč 94
Velereč
28.08.2022
17:00
Ozrem PMH
Ozrem
28.08.2022 17:00
Velereč 94
:
Ozrem PMH
Mladost
Preljina
28.08.2022
17:00
Zadrugar
Donja Trepča
28.08.2022 17:00
Mladost
:
Zadrugar
Napredak
Svračkovci
28.08.2022
17:00
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
28.08.2022 17:00
Napredak
:
Jedinstvo
Prijevor
Prijevor
28.08.2022
17:00
Rudar
Bresnica
28.08.2022 17:00
Prijevor
:
Rudar
Dragačevo
Guča
28.08.2022
17:00
Sloga
Kaona
28.08.2022 17:00
Dragačevo
:
Sloga
Gorušica
Viča
28.08.2022
17:00
Prilike
Prilike
28.08.2022 17:00
Gorušica
:
Prilike
Čačak 94
Čačak
28.08.2022
17:00
Jedinstvo
Puhovo
28.08.2022 17:00
Čačak 94
:
Jedinstvo
Morava
Katrga
28.08.2022
17:00
Ovčar
Markovica
28.08.2022 17:00
Morava
:
Ovčar