XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 632 utakmica za dan
Nedelja, 4 Septembar 2022


Fudbal

Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
04.09.2022 20:00
Crvena zvezda
1 : 1
TSC
Kolubara
Lazarevac
1 : 5
Partizan
Beograd
04.09.2022 18:00
Kolubara
1 : 5
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Voždovac
Beograd
04.09.2022 18:00
Vojvodina
2 : 1
Voždovac
Mačva
Šabac
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
04.09.2022 18:00
Mačva
2 : 1
OFK Vršac
Rad
Beograd
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
04.09.2022 16:30
Rad
0 : 0
Metalac
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
GFK Sloboda
Užice
04.09.2022 16:30
Zlatibor
4 : 1
GFK Sloboda
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
04.09.2022 16:30
Podunavac
1 : 0
Radnički 1912
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 0
Naftagas
Elemir
04.09.2022 10:00
Radnički (Zr)
0 : 0
Naftagas
Borac (Š)
Šajkaš
3 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
04.09.2022 16:30
Borac (Š)
3 : 0
Jedinstvo
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
04.09.2022 10:00
Kabel
0 : 1
Omladinac
Tisa
Adorjan
4 : 2
Stanišić
Stanišić
04.09.2022 16:30
Tisa
4 : 2
Stanišić
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 3
Sloga (P)
Požega
04.09.2022 11:00
Polet (Lj)
2 : 3
Sloga (P)
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
04.09.2022 16:30
OFK Mihajlovac
1 : 4
Smederevo 1924
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Real
Podunavci
04.09.2022 16:30
Rađevac
1 : 2
Real
Radnički (P)
Pirot
3 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
04.09.2022 16:30
Radnički (P)
3 : 1
OFK Brzi Brod
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
Meševo
Meševo
04.09.2022 11:00
SFS Borac
2 : 0
Meševo
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Car Konstantin
Niš
04.09.2022 16:30
Budućnost (P)
1 : 0
Car Konstantin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 2
Krila Krajine
Bačka Palanka
04.09.2022 16:30
Mladost (BP)
5 : 2
Krila Krajine
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 0
Mladost (T)
Turija
04.09.2022 16:30
OFK Vrbas
0 : 0
Mladost (T)
Slavija
Novi Sad
6 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
04.09.2022 10:00
Slavija
6 : 0
Šajkaš 1908
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
04.09.2022 16:30
Donji Srem 2015
2 : 1
Mladost (BJ)
Hajduk
Divoš
2 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
04.09.2022 16:30
Hajduk
2 : 0
Sloboda
ŽAK
Kikinda
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
04.09.2022 16:30
ŽAK
2 : 1
Jedinstvo (V)
Borac
Starčevo
1 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
04.09.2022 16:30
Borac
1 : 1
Crvena Zvezda
Omladinac FAM
Botoš
3 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
04.09.2022 16:30
Omladinac FAM
3 : 2
Proleter
Polet
Idvor
1 : 1
Vojvodina 1928
Perlez
04.09.2022 16:30
Polet
1 : 1
Vojvodina 1928
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Leštane
Leštane
04.09.2022 16:30
Sremčica
2 : 1
Leštane
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 2
Barajevo
Barajevo
04.09.2022 16:30
Crvena zvezda
0 : 2
Barajevo
Komgrap
Beograd
0 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
04.09.2022 16:30
Komgrap
0 : 3
OFK Žarkovo
Boleč
Boleč
1 : 2
PKB
Padinska skela
04.09.2022 16:30
Boleč
1 : 2
PKB
Zuce 2019
Zuce
0 : 1
Hajduk
Beograd
04.09.2022 16:30
Zuce 2019
0 : 1
Hajduk
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
04.09.2022 16:30
Svetlost
2 : 2
OFK Kosanica
Žitorađa
Žitorađa
4 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
04.09.2022 16:30
Žitorađa
4 : 0
Plantaža
Jablanica
Medveđa
1 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
04.09.2022 16:30
Jablanica
1 : 4
Jedinstvo
Ternoci
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
04.09.2022 16:30
Ternoci
0 : 0
SFK Morava
Mladost 1959
Vinarce
3 : 0
Radan
Lebane
04.09.2022 16:30
Mladost 1959
3 : 0
Radan
Jedinstvo
Gornji Matejevac
3 : 1
Malošište
Malošište
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
3 : 1
Malošište
Morava
Žitkovac
3 : 1
Svrljig
Svrljig
04.09.2022 16:30
Morava
3 : 1
Svrljig
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Pukovac
Pukovac
04.09.2022 16:30
Delijski Vis
2 : 0
Pukovac
Rudar
Jelašnica
2 : 3
OFK Niš
Niš
04.09.2022 16:30
Rudar
2 : 3
OFK Niš
Palilulac
Niš
0 : 2
Mladost (M)
Medoševac
04.09.2022 16:30
Palilulac
0 : 2
Mladost (M)
Bukovik
Razanj
2 : 0
Orljane
Orljane
04.09.2022 16:30
Bukovik
2 : 0
Orljane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
04.09.2022 16:30
OFK Napredak 1929
2 : 1
Naša krila 1936
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 3
Majdevo-Kupci
Majdevo
04.09.2022 16:30
OFK Lugomir
1 : 3
Majdevo-Kupci
Rembas
Resavica
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
04.09.2022 16:30
Rembas
2 : 1
Morava 1918
Župa
Aleksandrovac
1 : 1
Levač
Rekovac
04.09.2022 16:30
Župa
1 : 1
Levač
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 5
Mladi borac
Sedlare
04.09.2022 16:30
Jedinstvo (M)
0 : 5
Mladi borac
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
04.09.2022 16:30
Kušiljevo
0 : 0
Trstenik PPT
Orlovi
Jasenovo
4 : 1
Blagotin
Poljna
04.09.2022 16:30
Orlovi
4 : 1
Blagotin
Lužnica
Babušnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
04.09.2022 16:30
Lužnica
0 : 2
Tanasko Rajić
Radnički 1946
Lubnica
0 : 3
Đerdap
Kladovo
04.09.2022 16:30
Radnički 1946
0 : 3
Đerdap
Bor 1919
Bor
3 : 1
OFK Slatina
Bor
04.09.2022 16:30
Bor 1919
3 : 1
OFK Slatina
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
04.09.2022 16:30
Rajko Mitić
1 : 0
Hajduk Veljko
Korićani
Korićani
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
04.09.2022 16:30
Korićani
2 : 0
Karađorđe
Srbija
Ilićevo
4 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
04.09.2022 16:30
Srbija
4 : 2
OFK Ras
Polimlje
Prijepolje
3 : 0
Kej
Čačak
04.09.2022 16:30
Polimlje
3 : 0
Kej
Jasen
Brodarevo
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
04.09.2022 16:30
Jasen
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Omladinac (Z)
Zablaće
5 : 1
Savinac 1933
Visibaba
04.09.2022 16:30
Omladinac (Z)
5 : 1
Savinac 1933
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 0
Lazarica
Prilipac
04.09.2022 16:30
Jedinstvo (K)
4 : 0
Lazarica
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 0
Sevojno
Sevojno
04.09.2022 16:30
Sloboda (Č)
4 : 0
Sevojno
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
3 : 1
Đerdap
Golubac
04.09.2022 16:30
Pomoravlje 1946
3 : 1
Đerdap
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 2
Sloga 1924
Batočina
04.09.2022 16:30
OFK Aranđelovac 1979
3 : 2
Sloga 1924
Borac 1932
Ralja
3 : 1
Rudar
Stamnica
04.09.2022 16:30
Borac 1932
3 : 1
Rudar
Radnički (K)
Klupci
1 : 1
Borac
Lešnica
04.09.2022 16:30
Radnički (K)
1 : 1
Borac
Kačer
Belanovica
1 : 1
OFK Divci
Divci
04.09.2022 11:00
Kačer
1 : 1
OFK Divci
Železničar
Lajkovac
1 : 1
Cer
Petkovica
04.09.2022 16:30
Železničar
1 : 1
Cer
Mladost
Prnjavor
4 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
04.09.2022 16:30
Mladost
4 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
3 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
04.09.2022 16:30
Sloga (BNS)
3 : 0
Crvena zvezda
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
04.09.2022 16:30
Partizan (G)
4 : 1
Karaš (J)
Spartak 1911
Debeljača
3 : 3
Sloga (P)
Plandište
04.09.2022 16:30
Spartak 1911
3 : 3
Sloga (P)
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 1
Partizan (U)
Uljma
04.09.2022 16:30
Budućnost (A)
3 : 1
Partizan (U)
Dolovo
Dolovo
1 : 4
Dolina
Padina
04.09.2022 16:30
Dolovo
1 : 4
Dolina
Unirea
Uzdin
3 : 3
Hajdučica
Hajdučica
04.09.2022 16:30
Unirea
3 : 3
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
2 : 2
BAK
Bela Crkva
04.09.2022 16:30
Potporanj
2 : 2
BAK
Đurđin
Đurđin
4 : 0
Napredak
Nadalj
04.09.2022 16:30
Đurđin
4 : 0
Napredak
Budućnost
Savino Selo
2 : 5
Srbobran
Srbobran
04.09.2022 16:30
Budućnost
2 : 5
Srbobran
Jedinstvo
Srpski Krstur
4 : 3
Iskra
Kucura
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
4 : 3
Iskra
Budućnost (G)
Gložan
3 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
04.09.2022 16:30
Budućnost (G)
3 : 1
Naša Zvezda
Borac 46
Obrovac
1 : 3
Lipar
Lipar
04.09.2022 16:30
Borac 46
1 : 3
Lipar
Budućnost (P)
Parage
3 : 1
ŽAK
Sombor
04.09.2022 16:30
Budućnost (P)
3 : 1
ŽAK
Rusin
Ruski Krstur
3 : 0
Kordun
Kljajićevo
04.09.2022 16:30
Rusin
3 : 0
Kordun
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
04.09.2022 16:30
Radnički 1911
1 : 0
OFK Stajićevo
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
4 : 1
MSK
Mihajlovo
04.09.2022 16:30
Crvena zvezda
4 : 1
MSK
ŽFK Banat
Zrenjanin
4 : 0
Krajina
Krajišnik
04.09.2022 16:30
ŽFK Banat
4 : 0
Krajina
Banat
Čenta
3 : 2
2. Oktobar
Kumane
04.09.2022 16:30
Banat
3 : 2
2. Oktobar
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 0
ASK
Aradac
04.09.2022 16:30
Mladost
1 : 0
ASK
Vojvodina
Novo Miloševo
1 : 2
Rusanda
Melenci
04.09.2022 16:30
Vojvodina
1 : 2
Rusanda
Napredak
Čestereg
1 : 3
Budućnost
Srpska Crnja
04.09.2022 16:30
Napredak
1 : 3
Budućnost
Polet
Nakovo
6 : 1
Delija
Mokrin
04.09.2022 16:30
Polet
6 : 1
Delija
Sremac (D)
Deč
1 : 0
Sremac (V)
Vojka
04.09.2022 16:30
Sremac (D)
1 : 0
Sremac (V)
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
04.09.2022 16:30
Budućnost
1 : 2
Srem
Šumar
Ogar
6 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
04.09.2022 16:30
Šumar
6 : 1
Graničar (K)
Jadran
Golubinci
1 : 4
Partizan
Vitojevci
04.09.2022 16:30
Jadran
1 : 4
Partizan
Borac 1925
Martinci
0 : 6
Napredak Meridian
Popinci
04.09.2022 16:30
Borac 1925
0 : 6
Napredak Meridian
Radnički
Irig
3 : 0
Sloga
Voganj
04.09.2022 16:30
Radnički
3 : 0
Sloga
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
ŽSK
Žabalj
04.09.2022 17:00
Petrovaradin
1 : 1
ŽSK
Jugović
Kać
1 : 0
Dinamo
Budisava
04.09.2022 17:00
Jugović
1 : 0
Dinamo
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 2
OFK Futog
Futog
04.09.2022 17:00
Bačka 1923
1 : 2
OFK Futog
TSK
Temerin
2 : 1
Bačka (B)
Begeč
04.09.2022 17:00
TSK
2 : 1
Bačka (B)
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
OFK Sirig
Sirig
04.09.2022 17:00
Fruškogorac
1 : 1
OFK Sirig
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 2
Poštar Zvezdara
Beograd
04.09.2022 16:30
Šećeranac Ada
2 : 2
Poštar Zvezdara
Busije
Zemun
3 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
04.09.2022 16:30
Busije
3 : 0
Beograd Karaburma
Bratstvo
Krnjača
0 : 1
Umka
Umka
04.09.2022 16:30
Bratstvo
0 : 1
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 0
Dunav
Veliko Selo
04.09.2022 16:30
Posavac Tišma
3 : 0
Dunav
BSK 1925
Batajnica
1 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
04.09.2022 16:30
BSK 1925
1 : 3
Balkan Mirijevo
KFK Ravna gora
Zemun
0 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
04.09.2022 16:30
KFK Ravna gora
0 : 0
Siti Sport Klub
Rušanj
Rušanj
2 : 1
Šumadija
Šopić
04.09.2022 16:30
Rušanj
2 : 1
Šumadija
Krtinska
Krtinska
0 : 1
Radnički
Rudovci
04.09.2022 16:30
Krtinska
0 : 1
Radnički
Turbina
Vreoci
2 : 4
OFK Zabrežje
Zabrežje
04.09.2022 16:30
Turbina
2 : 4
OFK Zabrežje
Lisović 1977
Lisović
4 : 2
Budućnost
Zvečka
04.09.2022 16:30
Lisović 1977
4 : 2
Budućnost
OFK Budućnost
Dudovica
5 : 0
Omladinac
Veliko Polje
04.09.2022 16:30
OFK Budućnost
5 : 0
Omladinac
Vranić
Vranić
2 : 2
Rojkovac
Obrenovac
04.09.2022 16:30
Vranić
2 : 2
Rojkovac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 0
Vis
Parcani
04.09.2022 11:00
Kaluđerica 1969
6 : 0
Vis
Zaklopača
Zaklopača
1 : 2
Vinča
Vinča
04.09.2022 16:30
Zaklopača
1 : 2
Vinča
Dunavac
Grocka
3 : 2
Pudarci
Pudarci
04.09.2022 16:30
Dunavac
3 : 2
Pudarci
Šumadija 1962
Jagnjilo
2 : 0
Vrčin
Vrčin
04.09.2022 16:30
Šumadija 1962
2 : 0
Vrčin
Hajduk
Kamendo
1 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
04.09.2022 16:30
Hajduk
1 : 0
Velika Krsna
Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
04.09.2022 16:30
Kovačevac 1956
0 : 1
Rabrovac
Sloga (L)
Lozna
2 : 1
Polet 57
Milutovac
04.09.2022 16:30
Sloga (L)
2 : 1
Polet 57
Bošnjane
Bošnjane
0 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
04.09.2022 16:30
Bošnjane
0 : 2
Jastrebac
Rubin
Donji Stupanj
0 : 3
Sloga (D)
Dašnica
04.09.2022 16:30
Rubin
0 : 3
Sloga (D)
FUD
Brus
4 : 1
13. April
Lomnica
04.09.2022 16:30
FUD
4 : 1
13. April
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Sebečevac
Sebečevac
04.09.2022 16:30
Trudbenik
4 : 1
Sebečevac
Parunovac
Parunovac
2 : 2
Dedina
Dedina
04.09.2022 16:30
Parunovac
2 : 2
Dedina
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 0
Gradina
Pejovac
04.09.2022 16:30
Sloga (Ć)
5 : 0
Gradina
Mačkovac
Mačkovac
2 : 4
Čitluk
Čitluk
04.09.2022 16:30
Mačkovac
2 : 4
Čitluk
Rajac
Kadina Luka
0 : 1
OFK Senjak
Valjevo
04.09.2022 16:30
Rajac
0 : 1
OFK Senjak
Trlić
Trlić
1 : 2
Mladost
Dračić
04.09.2022 16:30
Trlić
1 : 2
Mladost
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 4
Radnik
Ub
04.09.2022 16:30
Dimitrije Tucović
1 : 4
Radnik
Banjani
Banjani
1 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
04.09.2022 16:30
Banjani
1 : 0
Žabari
Čučuge
Čučuge
4 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
04.09.2022 16:30
Čučuge
4 : 0
OFK Jabučje
Toplica
Donja Toplica
0 : 1
Rubribreza
Rubribreza
04.09.2022 16:30
Toplica
0 : 1
Rubribreza
Banja
Banja
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
04.09.2022 17:00
Banja
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
Sloga
Milatovac
04.09.2022 17:00
Lokomotiva
0 : 0
Sloga
Vinča
Vinča (Topola)
2 : 7
Šumadija
Toponica
04.09.2022 17:00
Vinča
2 : 7
Šumadija
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
04.09.2022 17:00
ŽSK
0 : 0
Šumadinac (S)
BSK (Be)
Belosavci
3 : 1
Grizli ML
Saranovo
04.09.2022 17:00
BSK (Be)
3 : 1
Grizli ML
Marjan
Knić
1 : 3
Šumadinac (N)
Natalinci
04.09.2022 17:00
Marjan
1 : 3
Šumadinac (N)
BSK (Bo)
Borač
4 : 1
Mladi rudar
Bukovik
04.09.2022 17:00
BSK (Bo)
4 : 1
Mladi rudar
Toplica
Šarlinac
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
04.09.2022 16:30
Toplica
1 : 2
Radnički 1924
Jastrebac
Tešica
2 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
04.09.2022 16:30
Jastrebac
2 : 1
Sloga 1980
Sloga (K)
Korman
1 : 6
Polet
Radevac
04.09.2022 16:30
Sloga (K)
1 : 6
Polet
Rad
Merošina
1 : 1
Naisus 1977
Rožina
04.09.2022 16:30
Rad
1 : 1
Naisus 1977
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
3 : 2
Baličevac
Baličevac
04.09.2022 16:30
Moravac (ZT)
3 : 2
Baličevac
Pobeda
Rusna
3 : 2
Moravac (Č)
Čečina
04.09.2022 16:30
Pobeda
3 : 2
Moravac (Č)
Železničar
Brestovac
3 : 1
BSK
Belanovce
04.09.2022 16:30
Železničar
3 : 1
BSK
Polet
Stajkovce
0 : 0
Jedinstvo (B)
Bošnjace
04.09.2022 16:30
Polet
0 : 0
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
Mrštane
1 : 7
Milanovo
Milanovo
04.09.2022 16:30
Moravac Orion
1 : 7
Milanovo
Jedinstvo (G)
Grdelica
2 : 0
Čekmin
Čekmin
04.09.2022 16:30
Jedinstvo (G)
2 : 0
Čekmin
OFK Morava
Leskovac
3 : 1
Vučje
Vučje
04.09.2022 16:30
OFK Morava
3 : 1
Vučje
Sloga
Lipovica
1 : 1
Lemind 1953
Leskovac
04.09.2022 16:30
Sloga
1 : 1
Lemind 1953
Mladost
Batulovce
1 : 0
Zloćudovo
Zloćudovo
04.09.2022 16:30
Mladost
1 : 0
Zloćudovo
Sloga
Lugavčina
1 : 0
Proleter 1947
Vranovo
04.09.2022 16:30
Sloga
1 : 0
Proleter 1947
Pobeda
Golobok
2 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
04.09.2022 16:30
Pobeda
2 : 2
Železničar Kusadak
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
04.09.2022 16:30
Mladi borac
1 : 1
Radnik
SASK
Saraorci
4 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
04.09.2022 16:30
SASK
4 : 0
Mladost 1948
Podunavac
Udovice
6 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
04.09.2022 16:30
Podunavac
6 : 1
Mladi radnik 1940
Petlić SD 2006
Smederevo
1 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
04.09.2022 16:30
Petlić SD 2006
1 : 4
Crvena zvezda
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Sloga (K)
Kobišnica
04.09.2022 11:00
Miloševo
2 : 1
Sloga (K)
Mala Vrbica
Mala Vrbica
6 : 1
Polet
Jabukovac
04.09.2022 11:00
Mala Vrbica
6 : 1
Polet
Radnički (K)
Klokočevac
3 : 2
Ključ
Podvrška
04.09.2022 16:30
Radnički (K)
3 : 2
Ključ
Urovica
Urovica
6 : 1
Polom
Leskovo
04.09.2022 16:30
Urovica
6 : 1
Polom
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 2
Krivelj
Krivelj
04.09.2022 16:30
Brestovac
3 : 2
Krivelj
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
04.09.2022 16:30
Budućnost (V)
3 : 1
Krilaš
Obilić
Živica
3 : 0
Rudar 2001
Kostolac
04.09.2022 16:30
Obilić
3 : 0
Rudar 2001
Železničar
Požarevac
3 : 1
Borac (Ž)
Žabari
04.09.2022 16:30
Železničar
3 : 1
Borac (Ž)
Sloga 1945
Veliko Selo
6 : 1
Sirakovo
Sirakovo
04.09.2022 16:30
Sloga 1945
6 : 1
Sirakovo
Napredak (S)
Simićevo
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
04.09.2022 16:30
Napredak (S)
2 : 1
Borac (K)
BSK 1931
Brežane
1 : 3
Šapine
Šapine
04.09.2022 16:30
BSK 1931
1 : 3
Šapine
Vihor
Маljurevac
0 : 1
Batovac
Batovac
04.09.2022 16:30
Vihor
0 : 1
Batovac
Budućnost
Konarevo
3 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
04.09.2022 17:00
Budućnost
3 : 2
Jedinstvo 2017
Koštampolje
Delimeđe
0 : 2
Rudar
Baljevac
04.09.2022 17:00
Koštampolje
0 : 2
Rudar
Miločajac
Miločaj
1 : 0
Omladinac
Novo Selo
04.09.2022 11:00
Miločajac
1 : 0
Omladinac
Ribnica
Jovac
1 : 3
Ibar
Mataruška Banja
04.09.2022 17:00
Ribnica
1 : 3
Ibar
Radnik
Ušće
0 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
04.09.2022 17:00
Radnik
0 : 0
OFK Progorelica
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Proleter
Pečenog
04.09.2022 17:00
Tavnik
1 : 2
Proleter
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 0
Osaonica
Bagrdan
04.09.2022 16:30
Budućnost (Đ)
2 : 0
Osaonica
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
04.09.2022 16:30
Mladost (J)
1 : 0
Rudar (SR)
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 0
Partizan
Majur
04.09.2022 16:30
Rudar (St)
3 : 0
Partizan
Mladost (T)
Tečić
3 : 4
GFK Tabane
Jagodina
04.09.2022 16:30
Mladost (T)
3 : 4
GFK Tabane
Juhor
Glavinci
4 : 1
Borac 1950
Bošnjane
04.09.2022 16:30
Juhor
4 : 1
Borac 1950
Dragocvet
Dragocvet
1 : 2
Kolare
Kolare
04.09.2022 16:30
Dragocvet
1 : 2
Kolare
Budućnost (M)
Miliva
1 : 1
Moravac 2015
Krušar
04.09.2022 16:30
Budućnost (M)
1 : 1
Moravac 2015
Donja Mutnica
Donja Mutnica
5 : 2
Sloga
Voljavče
04.09.2022 16:30
Donja Mutnica
5 : 2
Sloga
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Mladost
Lalinac
04.09.2022 16:30
Vulkan 1963
3 : 2
Mladost
Sloga
Donja Trnava
5 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
04.09.2022 16:30
Sloga
5 : 1
Planinac 1933
Morava
Krušce
4 : 0
Radnički 1936
Trupale
04.09.2022 16:30
Morava
4 : 0
Radnički 1936
Omladinac
Gornji Komren
0 : 6
Novoselac
Novo Selo
04.09.2022 16:30
Omladinac
0 : 6
Novoselac
Proleter
Donja Vrežina
3 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
04.09.2022 11:00
Proleter
3 : 1
Čegar 1946
Vidojevica
Lešnica
0 : 2
Drina (Lj)
Ljubovija
04.09.2022 11:00
Vidojevica
0 : 2
Drina (Lj)
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
04.09.2022 16:00
Jedinstvo (MZ)
1 : 1
Hajduk Stanko
Podrinje
Lozničko Polje
10 : 0
Drina (B)
Badovinci
04.09.2022 16:00
Podrinje
10 : 0
Drina (B)
Jedinstvo (Š)
Štitar
3 : 2
Karađorđe
Mišar
04.09.2022 16:00
Jedinstvo (Š)
3 : 2
Karađorđe
Sloga
Lipnički Šor
1 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
04.09.2022 16:00
Sloga
1 : 0
Gučevo 1929
Antimon
Zajača
3 : 1
Lipolist
Lipolist
04.09.2022 16:00
Antimon
3 : 1
Lipolist
Majur
Majur
1 : 3
Jevremovac
Jevremovac
04.09.2022 16:00
Majur
1 : 3
Jevremovac
Spartak
Pirot
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
04.09.2022 16:30
Spartak
3 : 1
Vladimir Durković
Mladost
Poljska Ržana
1 : 1
Zvezda
Blato
04.09.2022 16:30
Mladost
1 : 1
Zvezda
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 2
Kolonija
Kragujevac
04.09.2022 17:00
Pobeda 1926
3 : 2
Kolonija
Slavija
Kragujevac
1 : 4
Košutnjak
Kragujevac
04.09.2022 17:00
Slavija
1 : 4
Košutnjak
Sloboda (G)
Grbice
1 : 1
Jedinstvo
Petrovac
04.09.2022 17:00
Sloboda (G)
1 : 1
Jedinstvo
Zastava 1973
Kragujevac
2 : 1
Maršić
Maršić
04.09.2022 17:00
Zastava 1973
2 : 1
Maršić
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Perućac
Perućac
04.09.2022 11:00
Omladinac
3 : 0
Perućac
Polet
Rasna
1 : 0
Sloga
Sjenica
04.09.2022 16:30
Polet
1 : 0
Sloga
Čajetina
Čajetina
5 : 0
Avijatičar Vranjani
Vranjani
04.09.2022 12:00
Čajetina
5 : 0
Avijatičar Vranjani
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Rampa
Požega
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
0 : 1
Rampa
Bakionica
Bakionica
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
04.09.2022 16:30
Bakionica
2 : 1
Gorobilje
Sečica
Seča reka
0 : 5
Ježevica
Velika Ježevica
04.09.2022 16:30
Sečica
0 : 5
Ježevica
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Kotroman
Mokra Gora
04.09.2022 12:00
Prvi partizan
2 : 1
Kotroman
Tara
Kremna
1 : 1
Višesava
Bajina Bašta
04.09.2022 16:30
Tara
1 : 1
Višesava
Rudar
Bresnica
0 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
04.09.2022 16:30
Rudar
0 : 0
Orlovac 1932
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
0 : 4
Prijevor
Prijevor
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
0 : 4
Prijevor
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Napredak
Svračkovci
04.09.2022 16:30
Zadrugar
2 : 1
Napredak
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 3
Mladost
Preljina
04.09.2022 16:30
Ozrem PMH
3 : 3
Mladost
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Velereč 94
Velereč
04.09.2022 16:30
Donja Vrbava
2 : 0
Velereč 94
Jedinstvo
Puhovo
6 : 0
Morava
Katrga
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
6 : 0
Morava
Prilike
Prilike
3 : 0
Čačak 94
Čačak
04.09.2022 16:30
Prilike
3 : 0
Čačak 94
Borac
Držanovac
04.09.2022
16:30
Polet
Samarinovac
04.09.2022 16:30
Borac
:
Polet
Jug Bogdan
Đakus
04.09.2022
16:30
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
04.09.2022 16:30
Jug Bogdan
:
Spartak
Akademija 10
Prokuplje
04.09.2022
16:30
Kosovac
Prokuplje
04.09.2022 16:30
Akademija 10
:
Kosovac
Jastrebac
Blace
04.09.2022
16:30
Dobrič
Pejkovac
04.09.2022 16:30
Jastrebac
:
Dobrič
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Polet (S)
Sivac
04.09.2022 16:30
BSK
1 : 0
Polet (S)
Mladost
Kruščić
0 : 4
Terekveš
Svilojevo
04.09.2022 16:30
Mladost
0 : 4
Terekveš
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 3
Zadrugar
Srpski Miletić
04.09.2022 16:30
OFK Odžaci
2 : 3
Zadrugar
Omladinac (D)
Deronje
2 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
04.09.2022 16:30
Omladinac (D)
2 : 1
Dinamo 1923
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 0
Radnički (S)
Sombor
04.09.2022 16:30
Omladinac (B)
4 : 0
Radnički (S)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Kula
Kula
04.09.2022 16:30
Aleksa Šantić
1 : 1
Kula
Telečka
Telečka
3 : 5
Polet (R)
Rastina
04.09.2022 16:30
Telečka
3 : 5
Polet (R)
Župski biseri
Lacisled
0 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
04.09.2022 14:00
Župski biseri
0 : 2
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 0
Vinogradar
Riljac
04.09.2022 16:30
Kamenorezac 76
1 : 0
Vinogradar
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 4
Garevina
Garevina
04.09.2022 14:00
Donji Kopaonik
1 : 4
Garevina
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 5
Velika Drenova
Velika Drenova
04.09.2022 14:00
Ribnik
0 : 5
Velika Drenova
Borac
Gornji Katun
3 : 0
OFK Kopaonik 1931
Brus
04.09.2022 16:30
Borac
3 : 0
OFK Kopaonik 1931
Mladost
Vojlovica
1 : 0
Radnički
Baranda
04.09.2022 16:30
Mladost
1 : 0
Radnički
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
BSK Bavanište
Bavanište
04.09.2022 16:30
Jugoslavija
3 : 2
BSK Bavanište
Omladinac (O)
Opovo
0 : 0
Proleter
Mramorak
04.09.2022 16:30
Omladinac (O)
0 : 0
Proleter
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 2
Mundial
Pančevo
04.09.2022 16:30
Budućnost
3 : 2
Mundial
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
04.09.2022 16:30
Stari Tamiš
3 : 1
Omladinac (D)
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Nepričava
Nepričava
04.09.2022 16:30
Šarbane
3 : 0
Nepričava
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
04.09.2022 16:30
Pambukovica
1 : 0
OFK Stublenica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 4
Crvena Jabuka
Ub
04.09.2022 16:30
Tvrdojevac
0 : 4
Crvena Jabuka
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
2 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
04.09.2022 16:30
Pepeljevac
2 : 1
Omladinac (K)
Tulari
Tulari
1 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
04.09.2022 16:30
Tulari
1 : 0
Polet (DL)
Polet (T)
Takovo
0 : 2
Sovljak
Sovljak
04.09.2022 16:30
Polet (T)
0 : 2
Sovljak
Ratkovac
Ratkovac
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
04.09.2022 16:30
Ratkovac
0 : 3
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
Milorci
3 : 1
Joševa
Joševa
04.09.2022 16:30
Jedinstvo (M)
3 : 1
Joševa
Naftagas
Boka
3 : 2
Potisje
Knićanin
04.09.2022 16:30
Naftagas
3 : 2
Potisje
OFK Klek
Klek
1 : 3
Bilećanin
Sečanj
04.09.2022 16:30
OFK Klek
1 : 3
Bilećanin
Partizan
Tomaševac
3 : 0
Borac
Zrenjanin
04.09.2022 16:30
Partizan
3 : 0
Borac
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
Mladost (BB)
Belo Blato
04.09.2022 16:30
Mladost (L)
1 : 2
Mladost (BB)
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 3
Lehel
Mužlja
04.09.2022 16:30
OFK Gradnulica
1 : 3
Lehel
Tamiš
Farkaždin
1 : 0
Zadrugar
Lazarevo
04.09.2022 16:30
Tamiš
1 : 0
Zadrugar
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
ZSK
Valjevo
04.09.2022 11:00
Tešnjar
3 : 0
ZSK
Mali korak
Oglađenovac
0 : 4
Junior Novo Naselje
Valjevo
04.09.2022 11:00
Mali korak
0 : 4
Junior Novo Naselje
Popadić
Popadić
1 : 2
Polet
Popučke
04.09.2022 11:00
Popadić
1 : 2
Polet
Kotešica
Kotešica
0 : 1
Napredak
Jajčić
04.09.2022 11:00
Kotešica
0 : 1
Napredak
Rakac Stave
Stave
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
04.09.2022 11:00
Rakac Stave
2 : 1
Jadar 2013
Kolubara 2
Valjevo
7 : 3
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
04.09.2022 11:00
Kolubara 2
7 : 3
Milenko Pavlović
Ribnikar
Pecka
0 : 2
Stari drugari
Ljig
04.09.2022 11:00
Ribnikar
0 : 2
Stari drugari
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 0
Banat (I)
Ilandža
04.09.2022 16:30
Borac (VS)
3 : 0
Banat (I)
Omladinac
Zagajica
3 : 1
Partizan
Kajtasovo
04.09.2022 16:30
Omladinac
3 : 1
Partizan
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Vinogradar
Gudurica
04.09.2022 16:30
Karaš (K)
2 : 1
Vinogradar
Dunav
Banatska Palanka
0 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
04.09.2022 16:30
Dunav
0 : 4
Vladimirovac
Ratar
Kruščica
1 : 1
Ševac
Kusić
04.09.2022 16:30
Ratar
1 : 1
Ševac
Banat (D)
Dupljaja
1 : 4
Polet
Izbište
04.09.2022 16:30
Banat (D)
1 : 4
Polet
Fruškogorac
Krčedin
2 : 2
Ljukovo
Ljukovo
04.09.2022 16:30
Fruškogorac
2 : 2
Ljukovo
Mladost
Buđanovci
0 : 3
Hajduk 1932
Šimanovci
04.09.2022 16:30
Mladost
0 : 3
Hajduk 1932
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Rudar
Vrdnik
04.09.2022 16:30
ČSK Čortanovci
3 : 1
Rudar
Napredak
Žarkovac
2 : 3
Kameni
Ašanja
04.09.2022 16:30
Napredak
2 : 3
Kameni
Polet (N)
Nikinci
0 : 3
Polet (NK)
Novi Karlovci
04.09.2022 16:30
Polet (N)
0 : 3
Polet (NK)
Graničar
Obrež
9 : 0
Sremac
Dobrinci
04.09.2022 16:30
Graničar
9 : 0
Sremac
Krušedol
Krušedol
2 : 1
Car Uroš
Jazak
04.09.2022 16:30
Krušedol
2 : 1
Car Uroš
Titel
Titel
0 : 9
Susek
Susek
04.09.2022 17:00
Titel
0 : 9
Susek
Borac (NS)
Novi Sad
1 : 4
Proleter 1951
Novi Sad
04.09.2022 17:00
Borac (NS)
1 : 4
Proleter 1951
Vinogradar
Ledinci
2 : 0
Borac (R)
Rakovac
04.09.2022 17:00
Vinogradar
2 : 0
Borac (R)
Čenej
Čenej
0 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
04.09.2022 17:00
Čenej
0 : 0
Hajduk (G)
Sloga
Lok
1 : 4
Slanobarac
Budisava
04.09.2022 17:00
Sloga
1 : 4
Slanobarac
Hajduk (Č)
Čurug
3 : 2
Miletić
Mošorin
04.09.2022 17:00
Hajduk (Č)
3 : 2
Miletić
Omladinac
Šaludovac
2 : 0
Resavski Despoti
Vitance
04.09.2022 16:30
Omladinac
2 : 0
Resavski Despoti
Kolonija
Jagodina
1 : 0
Sinđelić
Vojnik
04.09.2022 16:30
Kolonija
1 : 0
Sinđelić
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
04.09.2022 16:30
Šumadija
2 : 2
15. Avgust 1950
OFK Batinac
Batinac
2 : 3
Istok 63
Plana
04.09.2022 16:30
OFK Batinac
2 : 3
Istok 63
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 1
Radnički
Tekija
04.09.2022 16:30
Pomoravlje
2 : 1
Radnički
Morava (KS)
Kočino Selo
3 : 3
Ursule
Ursule
04.09.2022 16:30
Morava (KS)
3 : 3
Ursule
Sloboda
Šuljkovac
4 : 1
Šantarovac
Šantarovac
04.09.2022 16:30
Sloboda
4 : 1
Šantarovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
4 : 1
Sinđelić
Grabovac
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
4 : 1
Sinđelić
Partizan
Glogovac
2 : 2
Vinorača
Vinorača
04.09.2022 16:30
Partizan
2 : 2
Vinorača
Zenit
Oparić
0 : 3
Mladost (G)
Gložane
04.09.2022 16:30
Zenit
0 : 3
Mladost (G)
Mladost (K)
Končarevo
0 : 1
Vinogradar
Crkvenac
04.09.2022 16:30
Mladost (K)
0 : 1
Vinogradar
Lazac
Lazac
1 : 3
Omladinac
Drakčići
04.09.2022 17:00
Lazac
1 : 3
Omladinac
Gruža
Vitanovac
0 : 1
Magnohrom
Kraljevo
04.09.2022 17:00
Gruža
0 : 1
Magnohrom
Mineral 2015
Rudno
1 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
04.09.2022 11:00
Mineral 2015
1 : 0
Jedinstvo (D)
Zvezda
Čukojevac
7 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
04.09.2022 17:00
Zvezda
7 : 3
Bogutovačka Banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 1
Apolon 2018
Kovači
04.09.2022 17:00
Kraljevo Hajduk
1 : 1
Apolon 2018
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Mataruge
Mataruge
04.09.2022 11:00
Jedinstvo (G)
1 : 0
Mataruge
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
04.09.2022 17:00
Popovići Vrnjci
3 : 1
Jovo Kursula
Zmaj
Noćaj
1 : 1
Napredak
Vašica
04.09.2022 16:30
Zmaj
1 : 1
Napredak
BSK
Bešenovo
2 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
04.09.2022 16:30
BSK
2 : 0
OFK Bikić
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 1
Fruška Gora
Ruma
04.09.2022 16:30
OFK Zeka Buljubaša
4 : 1
Fruška Gora
Erdevik 2017
Erdevik
6 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
04.09.2022 16:30
Erdevik 2017
6 : 0
Borac (VR)
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Srem
Sremska Rača
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
1 : 0
Srem
Graničar
Adaševci
5 : 0
Obilić 1993
Kukujevci
04.09.2022 16:30
Graničar
5 : 0
Obilić 1993
LSK
Laćarak
7 : 0
Borac (R)
Radenković
04.09.2022 16:30
LSK
7 : 0
Borac (R)
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
04.09.2022 16:30
Jedinstvo (S)
4 : 1
Polet (SD)
Mlava (ML)
Malo Laole
4 : 1
Bata Bulić
Bistrica
04.09.2022 16:30
Mlava (ML)
4 : 1
Bata Bulić
Rade Milošević
Dubočka
7 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
04.09.2022 16:30
Rade Milošević
7 : 1
Zabrđe 1936
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Borac (V)
Vukovac
04.09.2022 16:30
BSK 1924
2 : 0
Borac (V)
Mladost (K)
Krupaja
1 : 1
Integral
Batuša
04.09.2022 16:30
Mladost (K)
1 : 1
Integral
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 2
Trgovački
Petrovac na Mlavi
04.09.2022 16:30
Zadrugar 1947
2 : 2
Trgovački
Beli Orao
Bradarac
0 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
04.09.2022 16:30
Beli Orao
0 : 0
Žitkovica 2017
Mlava (B)
Bratinac
2 : 0
Dizel
Bare
04.09.2022 16:30
Mlava (B)
2 : 0
Dizel
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 6
Sloga (L)
Lučica
04.09.2022 16:30
OFK Braničevo
1 : 6
Sloga (L)
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Barič
Barič
04.09.2022 16:30
Mladi Borac
3 : 1
Barič
Kumane
Kumane
6 : 4
Polet (V)
Voluja
04.09.2022 16:30
Kumane
6 : 4
Polet (V)
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
04.09.2022 16:30
Vojvoda Milenko
2 : 0
Napredak (B)
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 1
Napredak (P)
Poljana
04.09.2022 16:30
Napredak 1934
5 : 1
Napredak (P)
Bačka
Despotovo
2 : 3
Vojvodina
Tovariševo
04.09.2022 16:30
Bačka
2 : 3
Vojvodina
Neštin
Neštin
1 : 2
Mladost
Mali Bač
04.09.2022 16:30
Neštin
1 : 2
Mladost
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 0
Borac
Vizić
04.09.2022 16:30
OFK Stari Grad
1 : 0
Borac
Labudnjača
Vajska
5 : 0
Slavija (B)
Bođani
04.09.2022 16:30
Labudnjača
5 : 0
Slavija (B)
Slavija (P)
Pivnice
5 : 1
Krivanj
Selenča
04.09.2022 16:30
Slavija (P)
5 : 1
Krivanj
Omladinac
Slepčević
1 : 4
Budućnost (Z)
Zminjak
04.09.2022 16:00
Omladinac
1 : 4
Budućnost (Z)
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 0
Milicionar
Bogatić
04.09.2022 16:00
Sloboda
5 : 0
Milicionar
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 2
Duško
Klenje
04.09.2022 16:00
Budućnost (PD)
1 : 2
Duško
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 1
Bair
Bogatić
04.09.2022 16:00
Zadrugar
4 : 1
Bair
Petlovača
Petlovača
4 : 3
Torpedo
Tabanović
04.09.2022 16:00
Petlovača
4 : 3
Torpedo
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
04.09.2022 16:00
Napredak
0 : 2
Stojan Lazarac
Sloga
Bogosavac
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
04.09.2022 16:00
Sloga
2 : 1
Mladost (MM)
Gradac
Konopnica
0 : 4
Progres
Ladovica
04.09.2022 16:30
Gradac
0 : 4
Progres
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 0
OFK Brza
Brza
04.09.2022 16:30
Bratstvo
0 : 0
OFK Brza
Umac
Miroševce
0 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
04.09.2022 16:30
Umac
0 : 2
Sloboda
Šumadija
Razgojna
4 : 2
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
04.09.2022 16:30
Šumadija
4 : 2
Veliko Trnjane
Moravac (P)
Pečenjevce
2 : 0
Jedinstvo
Šišava
04.09.2022 16:30
Moravac (P)
2 : 0
Jedinstvo
Bobište
Bobište
2 : 1
Moravac (G)
Guberevac
04.09.2022 16:30
Bobište
2 : 1
Moravac (G)
Kumarevo 65
Kumarevo
3 : 2
Mladi borac
Živkovo
04.09.2022 16:30
Kumarevo 65
3 : 2
Mladi borac
Radnički (K)
Koceljeva
4 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
04.09.2022 16:00
Radnički (K)
4 : 1
Mladost (PP)
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
Šipurske Livade
Šabac
04.09.2022 16:00
Sloga (K)
3 : 1
Šipurske Livade
Trešnjevka
Trbušac
3 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
04.09.2022 16:00
Trešnjevka
3 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Dumača
Pocerski Metković
04.09.2022 16:00
Mrovska
2 : 1
Dumača
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 3
Bobovik
Bobovik
04.09.2022 16:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 3
Bobovik
Mišar
Mišar
0 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
04.09.2022 16:00
Mišar
0 : 0
Vlašić
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
04.09.2022 16:00
Pričinović
3 : 0
Dobrava Žabar 2020
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 3
Mladost
Donja Borina
04.09.2022 16:00
Cer
1 : 3
Mladost
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
04.09.2022 16:00
Studenac
2 : 0
Milan Orlić
Sloga
Straža
2 : 5
7. Juli
Bela Crkva
04.09.2022 16:00
Sloga
2 : 5
7. Juli
Prva Iskra
Runjani
1 : 1
Luk
Voćnjak
04.09.2022 16:00
Prva Iskra
1 : 1
Luk
Jadar 1961
Gornji Dobrić
1 : 0
Velika Reka
Velika Reka
04.09.2022 16:00
Jadar 1961
1 : 0
Velika Reka
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
04.09.2022 16:30
Gaglovo
1 : 1
Mudrakovac
Polet
Šavrane
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
04.09.2022 11:00
Polet
2 : 1
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
1 : 2
Borac
Bivolje
04.09.2022 11:00
Bukovica
1 : 2
Borac
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Modrica
Modrica
04.09.2022 16:30
Rasina
2 : 0
Modrica
Kaonik
Kaonik
1 : 3
BSK
Bela Voda
04.09.2022 16:30
Kaonik
1 : 3
BSK
Žabare
Žabare
1 : 1
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
04.09.2022 16:30
Žabare
1 : 1
Pepeljevac 1947
Naupare
Naupare
2 : 0
Padež
Padež
04.09.2022 16:30
Naupare
2 : 0
Padež
Srem
Jakovo
1 : 2
Borac
Progar
04.09.2022 16:30
Srem
1 : 2
Borac
Dedinje
Beograd
1 : 3
BUSK
Beograd
04.09.2022 10:00
Dedinje
1 : 3
BUSK
Miljakovac
Beograd
4 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
04.09.2022 16:00
Miljakovac
4 : 3
Sinđelić 2012
Velika Moštanica
Velika Moštanica
3 : 1
13. maj
Zemun
04.09.2022 16:30
Velika Moštanica
3 : 1
13. maj
Rekreativo 011
Beograd
4 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
04.09.2022 10:00
Rekreativo 011
4 : 2
Novi Beograd
Resnik
Resnik
2 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
04.09.2022 16:30
Resnik
2 : 1
Lepušnica
OFK Crvenka
Borča
5 : 0
Mladi proleter
Beograd
04.09.2022 16:30
OFK Crvenka
5 : 0
Mladi proleter
Sveti Stefan
Slanci
1 : 0
Palilulac
Beograd
04.09.2022 16:30
Sveti Stefan
1 : 0
Palilulac
Avala 1939
Beli Potok
3 : 1
Rakovica
Beograd
04.09.2022 16:30
Avala 1939
3 : 1
Rakovica
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Zmaj Novi grad
Zemun
04.09.2022 16:30
PKB Kovilovo
0 : 2
Zmaj Novi grad
21. oktobar
Kragujevac
3 : 6
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
04.09.2022 17:00
21. oktobar
3 : 6
Hajduk Jovanovac
Jadran
Kragujevac
7 : 2
Azbest 1927
Stragari
04.09.2022 17:00
Jadran
7 : 2
Azbest 1927
OFK Žeželj
Donja Sabanta
0 : 6
Kragujevac
Kragujevac
04.09.2022 17:00
OFK Žeželj
0 : 6
Kragujevac
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Mladost (P)
Pajazitovo
04.09.2022 17:00
Borac (D)
0 : 3
Mladost (P)
Ćava
Grošnica
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
04.09.2022 17:00
Ćava
3 : 0
Šumadinac KG
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 3
Supovac
Supovac
04.09.2022 16:30
Jasenovik 2018
2 : 3
Supovac
Vrtište
Vrtište
2 : 4
Real Niš
Niš
04.09.2022 16:30
Vrtište
2 : 4
Real Niš
Moravac 1948
Gornje Međurovo
1 : 5
Sloga 1948
Malča
04.09.2022 16:30
Moravac 1948
1 : 5
Sloga 1948
Spartak
Sićevo
2 : 2
Mramor
Mramor
04.09.2022 16:30
Spartak
2 : 2
Mramor
Mezgraja
Mezgraja
0 : 1
Mladost
Donji Komren
04.09.2022 16:30
Mezgraja
0 : 1
Mladost
OFK Budućnost 2020
Niš
5 : 4
Standard 2021
Čamurlija
04.09.2022 11:00
OFK Budućnost 2020
5 : 4
Standard 2021
Proleter
Međa
2 : 5
Roham
Nova Crnja
04.09.2022 16:30
Proleter
2 : 5
Roham
Napredak
Banatska Topola
4 : 2
Vojvodina
Bašaid
04.09.2022 16:30
Napredak
4 : 2
Vojvodina
1. Oktobar
Srpski Itebej
5 : 0
SU Podgrmeč
Žitište
04.09.2022 16:30
1. Oktobar
5 : 0
SU Podgrmeč
Tisa
Padej
7 : 2
Graničar
Đala
04.09.2022 16:30
Tisa
7 : 2
Graničar
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 3
Hajduk
Podlokanj
04.09.2022 16:30
Slavija
1 : 3
Hajduk
Čoka
Čoka
1 : 0
Obilić
Novi Kneževac
04.09.2022 16:30
Čoka
1 : 0
Obilić
Tromeđa
Majdan
0 : 4
Šampion
Orom
04.09.2022 16:30
Tromeđa
0 : 4
Šampion
Bačka
Mol
4 : 0
Jadran
Sanad
04.09.2022 16:30
Bačka
4 : 0
Jadran
Omladinac 2013
Slepčević
1 : 4
Budućnost 1929
Zminjak
04.09.2022 16:00
Omladinac 2013
1 : 4
Budućnost 1929
Sloboda
Salaš Crnobarski
5 : 0
Milicionar
Bogatić
04.09.2022 16:00
Sloboda
5 : 0
Milicionar
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 2
Duško
Klenje
04.09.2022 16:00
Budućnost (PD)
1 : 2
Duško
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 1
Bair
Bogatić
04.09.2022 16:00
Zadrugar
4 : 1
Bair
Petlovača
Petlovača
4 : 3
Torpedo 1924
Tabanović
04.09.2022 16:00
Petlovača
4 : 3
Torpedo 1924
OFK Napredak MB
Mačvanski Belotić
0 : 2
Stojan Lazarac
Sovljak
04.09.2022 16:00
OFK Napredak MB
0 : 2
Stojan Lazarac
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 1
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
04.09.2022 16:00
Sloga (B)
2 : 1
Mladost (MM)
Radnički (Ko)
Koceljeva
4 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
04.09.2022 16:00
Radnički (Ko)
4 : 1
Mladost (PP)
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
Šipurske livade
Šabac
04.09.2022 16:00
Sloga (K)
3 : 1
Šipurske livade
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
04.09.2022 16:00
Trešnjevka
3 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Mrovska
Mrovska
2 : 1
Dumača
Pocerski Metković
04.09.2022 16:00
Mrovska
2 : 1
Dumača
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 3
Bobovik
Bobovik
04.09.2022 16:00
OFK Letnjikovac 1983
3 : 3
Bobovik
SFU Mišar
Mišar
0 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
04.09.2022 16:00
SFU Mišar
0 : 0
Vlašić
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
04.09.2022 16:00
Pričinović
3 : 0
Dobrava Žabar 2020
Kopljari
Kopljari
4 : 0
Kalipolje
Žabare
04.09.2022 17:00
Kopljari
4 : 0
Kalipolje
Jasenica
Božurnja
1 : 0
Partizan 1945
Darosava
04.09.2022 17:00
Jasenica
1 : 0
Partizan 1945
Tulež
Tulež
2 : 2
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
04.09.2022 17:00
Tulež
2 : 2
Gornja Trnava 1938
Borac
Kloka
1 : 4
Venčani
Venčani
04.09.2022 17:00
Borac
1 : 4
Venčani
Gorski Car
Garaši
0 : 6
Mladost
Jelenac
04.09.2022 11:00
Gorski Car
0 : 6
Mladost
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
4 : 2
B 2000
Aranđelovac
04.09.2022 17:00
Trešnjevica
4 : 2
B 2000
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
04.09.2022 16:30
Veliki Suvodol
0 : 3
Sloga
Ponor SU
Ponor
0 : 5
Gnjilan
Gnjilan
04.09.2022 16:30
Ponor SU
0 : 5
Gnjilan
Borac
Barje Čiflik
2 : 3
Temac
Temska
04.09.2022 16:30
Borac
2 : 3
Temac
Rvati
Obrenovac
0 : 2
Munja
Barič
04.09.2022 11:00
Rvati
0 : 2
Munja
Duboko
Mala Moštanica
2 : 3
Rekreativo
Zabrežje
04.09.2022 11:00
Duboko
2 : 3
Rekreativo
Torpedo
Draževac
2 : 1
Belo Polje
Belo Polje
04.09.2022 11:00
Torpedo
2 : 1
Belo Polje
Posavina
Stubline
4 : 3
Polet
Grabovac
04.09.2022 16:30
Posavina
4 : 3
Polet
Sloga
Ratari
2 : 7
Jedinstvo
Dren
04.09.2022 16:30
Sloga
2 : 7
Jedinstvo
Borac
Ušće
1 : 2
Pobednik
Piroman
04.09.2022 16:30
Borac
1 : 2
Pobednik
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Godomin
Smederevo
04.09.2022 16:30
Osipaonica
2 : 1
Godomin
Vožd 2020
Vodanj
0 : 1
Železničar 1930
Smederevo
04.09.2022 16:30
Vožd 2020
0 : 1
Železničar 1930
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 1
Landol
Landol
04.09.2022 16:30
Ravni Gaj
3 : 1
Landol
Budućnost
Mala Krsna
0 : 0
Jezava
Smederevo
04.09.2022 16:30
Budućnost
0 : 0
Jezava
Lunjevac
Lunjevac
1 : 0
Badljevica
Badljevica
04.09.2022 16:30
Lunjevac
1 : 0
Badljevica
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
04.09.2022 16:30
Skobalj
2 : 2
Stari Hrast 2018
Elektrovojvodina
Subotica
5 : 0
Palić
Palić
04.09.2022 17:00
Elektrovojvodina
5 : 0
Palić
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
04.09.2022 17:00
Žednik
2 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Bikovo
Bikovo
0 : 0
Solid
Subotica
04.09.2022 17:00
Bikovo
0 : 0
Solid
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
2 : 4
Čantavir
Čantavir
04.09.2022 17:00
Hajduk 1950
2 : 4
Čantavir
Lokomotiva
Subotica
0 : 3
Kelebijska šuma
Kelebija
04.09.2022 17:00
Lokomotiva
0 : 3
Kelebijska šuma
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
04.09.2022 17:00
SFU Graničar 024
0 : 5
Vinogradar
PIK
Sombor
0 : 2
Graničar
Riđica
04.09.2022 16:30
PIK