XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 590 utakmica za dan
Subota, 10 Septembar 2022


Fudbal

TSC
Bačka Topola
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
10.09.2022 19:00
TSC
3 : 1
Kolubara
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
10.09.2022 19:00
Napredak
1 : 0
Radnički 1923
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Trayal
Kruševac
10.09.2022 16:30
RFK Grafičar
2 : 0
Trayal
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
10.09.2022 14:00
Radnički (NB)
1 : 0
Zlatibor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Rad
Beograd
10.09.2022 16:30
Radnički (SM)
2 : 0
Rad
Omladinac
Novi Banovci
4 : 3
Tisa
Adorjan
10.09.2022 16:00
Omladinac
4 : 3
Tisa
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 0
Kabel
Novi Sad
10.09.2022 16:00
Jedinstvo
2 : 0
Kabel
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
10.09.2022 16:00
OFK Bačka
3 : 1
Borac (Š)
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
10.09.2022 16:00
Dinamo 1945
1 : 0
Hajduk 1912
Naftagas
Elemir
2 : 1
Bečej 1918
Bečej
10.09.2022 16:00
Naftagas
2 : 1
Bečej 1918
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
10.09.2022 16:00
Tekstilac
4 : 0
Radnički (Zr)
Radnički 1912
Sombor
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
10.09.2022 16:00
Radnički 1912
2 : 1
1. Maj Ruma
Teleoptik
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
10.09.2022 11:00
Teleoptik
0 : 0
BSK Borča
Prva iskra
Barič
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
10.09.2022 11:00
Prva iskra
1 : 0
Jedinstvo
FAP
Priboj
1 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
10.09.2022 16:00
FAP
1 : 2
Polet (Lj)
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 4
Borac 1926
Čačak
10.09.2022 16:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 4
Borac 1926
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
10.09.2022 16:00
Sloga (K)
1 : 1
Mačva 1929
Tutin
Tutin
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
10.09.2022 16:00
Tutin
1 : 0
Mladi radnik 1926
Real
Podunavci
0 : 1
Budućnost (A)
Arilje
10.09.2022 16:00
Real
0 : 1
Budućnost (A)
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Rađevac
Krupanj
10.09.2022 16:00
Smederevo 1924
2 : 0
Rađevac
Sloga (P)
Požega
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
10.09.2022 16:00
Sloga (P)
0 : 0
Takovo
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
10.09.2022 16:00
Jedinstvo (P)
2 : 1
Radnički (S)
Dunav
Prahovo
0 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
10.09.2022 16:00
Dunav
0 : 3
GFK Jagodina
Pčinja
Trgovište
0 : 4
Budućnost (P)
Popovac
10.09.2022 16:00
Pčinja
0 : 4
Budućnost (P)
Timočanin
Knjaževac
3 : 2
Timok 1919
Zaječar
10.09.2022 16:00
Timočanin
3 : 2
Timok 1919
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
10.09.2022 16:00
Krila Krajine
3 : 2
Bačka 1901
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 4
Mladost (BP)
Bački Petrovac
10.09.2022 16:00
OFK Mladost APA
3 : 4
Mladost (BP)
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Slavija
Novi Sad
10.09.2022 16:00
GFK Sloven
1 : 0
Slavija
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
10.09.2022 16:00
Sloboda
0 : 0
Radnički (NP)
Mladost (BJ)
Bački Jarak
0 : 2
Veternik
Veternik
10.09.2022 16:00
Mladost (BJ)
0 : 2
Veternik
Železničar
Inđija
1 : 3
Sloga (E)
Erdevik
10.09.2022 16:00
Železničar
1 : 3
Sloga (E)
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 1
Radnički (Š)
Šid
10.09.2022 16:00
Šajkaš 1908
3 : 1
Radnički (Š)
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 0
ŽAK
Kikinda
10.09.2022 16:00
Kozara
3 : 0
ŽAK
Begej
Žitište
1 : 3
Polet
Idvor
10.09.2022 16:00
Begej
1 : 3
Polet
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
10.09.2022 16:00
Proleter
0 : 2
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 0
Borac
Starčevo
10.09.2022 16:00
OFK Kikinda
3 : 0
Borac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 2
Radnički
Kovin
10.09.2022 16:00
Jedinstvo (V)
3 : 2
Radnički
Barajevo
Barajevo
2 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
10.09.2022 16:00
Barajevo
2 : 0
OFK Mladenovac
Leštane
Leštane
2 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
10.09.2022 11:00
Leštane
2 : 1
Crvena zvezda
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Sremčica
Sremčica
10.09.2022 16:00
Lokomotiva
0 : 0
Sremčica
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Mladost 1959
Vinarce
10.09.2022 16:00
SFK Morava
2 : 0
Mladost 1959
OFK Kosanica
Kuršumlija
1 : 6
Žitorađa
Žitorađa
10.09.2022 16:00
OFK Kosanica
1 : 6
Žitorađa
Svrljig
Svrljig
3 : 3
Delijski Vis
Niš
10.09.2022 16:00
Svrljig
3 : 3
Delijski Vis
Blagotin
Poljna
0 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
10.09.2022 16:00
Blagotin
0 : 0
OFK Lugomir
Sloga (D)
Despotovac
0 : 4
Orlovi
Jasenovo
10.09.2022 16:00
Sloga (D)
0 : 4
Orlovi
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
10.09.2022 16:00
Trstenik PPT
0 : 0
Jedinstvo 1936
Mladi borac
Sedlare
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
10.09.2022 16:00
Mladi borac
2 : 2
Kušiljevo
Morava 1918
Ćuprija
5 : 2
Vinogradar
Zleginje
10.09.2022 16:00
Morava 1918
5 : 2
Vinogradar
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Bor 1919
Bor
10.09.2022 16:00
Đerdap
1 : 0
Bor 1919
Balkanski
Dimitrovgrad
2 : 2
Radnički 1946
Lubnica
10.09.2022 16:00
Balkanski
2 : 2
Radnički 1946
OFK Zlot
Zlot
4 : 0
BSK
Bogovina
10.09.2022 16:00
OFK Zlot
4 : 0
BSK
Rtanj
Boljevac
2 : 0
Lužnica
Babušnica
10.09.2022 16:00
Rtanj
2 : 0
Lužnica
Jošanica
Novi Pazar
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
10.09.2022 16:00
Jošanica
2 : 0
OFK Ras
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Srbija
Ilićevo
10.09.2022 18:30
Goč
3 : 0
Srbija
Karađorđe
Ribnica
6 : 3
Budućnost (R)
Resnik
10.09.2022 16:00
Karađorđe
6 : 3
Budućnost (R)
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Rudar
Stamnica
10.09.2022 16:00
VGSK
1 : 0
Rudar
Omladinac
Šetonje
1 : 3
Borac 1932
Ralja
10.09.2022 16:00
Omladinac
1 : 3
Borac 1932
Đerdap
Golubac
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
10.09.2022 16:00
Đerdap
1 : 2
Šumadija (A)
Sloboda
Lipe
2 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
10.09.2022 16:00
Sloboda
2 : 1
Pomoravlje 1946
Morava (VP)
Velika Plana
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10.09.2022 16:00
Morava (VP)
2 : 3
Sloga 33
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Ribnica
Mionica
10.09.2022 16:00
Zadrugar
2 : 0
Ribnica
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
3 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
10.09.2022 16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
3 : 0
Strmovo 1968
Cer
Petkovica
0 : 2
Mladost
Prnjavor
10.09.2022 16:00
Cer
0 : 2
Mladost
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
10.09.2022 16:00
BAK
4 : 0
Sloga (BNS)
Partizan (U)
Uljma
2 : 2
Dolovo
Dolovo
10.09.2022 16:00
Partizan (U)
2 : 2
Dolovo
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
10.09.2022 16:00
Sloga (P)
1 : 0
Budućnost (A)
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 3
Spartak 1911
Debeljača
10.09.2022 16:00
Karaš (J)
2 : 3
Spartak 1911
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
0 : 0
Proleter
Ravno Selo
10.09.2022 16:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
0 : 0
Proleter
Srbobran
Srbobran
6 : 0
Tornjoš
Tornjoš
10.09.2022 16:00
Srbobran
6 : 0
Tornjoš
Njegoš
Lovćenac
1 : 2
Sloga
Ostojićevo
10.09.2022 16:00
Njegoš
1 : 2
Sloga
Napredak
Nadalj
2 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
10.09.2022 16:00
Napredak
2 : 3
Udarnik Višnjevac
Kordun
Kljajićevo
3 : 0
Soko
Nova Gajdobra
10.09.2022 16:00
Kordun
3 : 0
Soko
ŽAK
Sombor
0 : 2
Rusin
Ruski Krstur
10.09.2022 16:00
ŽAK
0 : 2
Rusin
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 1
Budućnost (P)
Parage
10.09.2022 16:00
ČSK Pivara
2 : 1
Budućnost (P)
Tvrđava
Bač
1 : 3
Crvenka
Crvenka
10.09.2022 16:00
Tvrđava
1 : 3
Crvenka
Delija
Mokrin
0 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
10.09.2022 16:00
Delija
0 : 3
Radnički 1911
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 2
Polet
Nakovo
10.09.2022 16:00
Budućnost
2 : 2
Polet
Krajina
Krajišnik
1 : 5
Banat
Čenta
10.09.2022 16:00
Krajina
1 : 5
Banat
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
10.09.2022 16:00
OFK Stajićevo
2 : 1
Crvena zvezda
Partizan
Vitojevci
8 : 0
Borac 1925
Martinci
10.09.2022 16:00
Partizan
8 : 0
Borac 1925
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 3
Šumar
Ogar
10.09.2022 16:00
Hajduk (V)
0 : 3
Šumar
Crvena zvezda
Novi Sad
5 : 2
Dinamo
Budisava
10.09.2022 16:30
Crvena zvezda
5 : 2
Dinamo
Fruškogorski partizan
Bukovac
6 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
10.09.2022 16:30
Fruškogorski partizan
6 : 1
Omladinac
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 0
Borac
Ostružnica
10.09.2022 16:00
Balkan Mirijevo
1 : 0
Borac
Šumadija
Šopić
3 : 1
Rojkovac
Obrenovac
10.09.2022 16:00
Šumadija
3 : 1
Rojkovac
Dedina
Dedina
2 : 5
Sloga (Ć)
Ćićevac
10.09.2022 16:00
Dedina
2 : 5
Sloga (Ć)
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Rajac
Kadina Luka
10.09.2022 16:00
Rubribreza
3 : 1
Rajac
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
10.09.2022 16:00
OFK Jabučje
3 : 0
Spartak 1924
Radnik
Ub
1 : 0
Banjani
Banjani
10.09.2022 16:00
Radnik
1 : 0
Banjani
Sloga 1980
Jovanovac
4 : 0
Sloga (K)
Korman
10.09.2022 16:00
Sloga 1980
4 : 0
Sloga (K)
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
10.09.2022 16:00
Jasenica 2017
1 : 0
Radnik
Sloga (K)
Kobišnica
7 : 0
Krivelj
Krivelj
10.09.2022 16:00
Sloga (K)
7 : 0
Krivelj
Ključ
Podvrška
1 : 4
Urovica
Urovica
10.09.2022 11:00
Ključ
1 : 4
Urovica
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 1
Poreč
Donji milanovac
10.09.2022 16:00
Šarbanovac
3 : 1
Poreč
Miloševo
Miloševo
4 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
10.09.2022 11:00
Miloševo
4 : 1
Rudna Glava
Rudar 2001
Kostolac
3 : 2
Železničar
Požarevac
10.09.2022 16:30
Rudar 2001
3 : 2
Železničar
Rudar
Baljevac
5 : 1
Miločajac
Miločaj
10.09.2022 16:30
Rudar
5 : 1
Miločajac
Borac 1950
Bošnjane
4 : 2
Dragocvet
Dragocvet
10.09.2022 16:00
Borac 1950
4 : 2
Dragocvet
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
10.09.2022 16:00
Rudar (SR)
2 : 0
Rudar (St)
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Vidojevica
Lešnica
10.09.2022 16:00
Jevremovac
2 : 0
Vidojevica
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Majur
Majur
10.09.2022 16:00
Lipolist
3 : 0
Majur
Gučevo 1929
Banja Koviljača
3 : 3
Antimon
Zajača
10.09.2022 16:00
Gučevo 1929
3 : 3
Antimon
Zvezda
Blato
2 : 3
Senjak
Pirot
10.09.2022 16:00
Zvezda
2 : 3
Senjak
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 0
Mladost
Poljska Ržana
10.09.2022 16:00
Vladimir Durković
4 : 0
Mladost
Zadrugar
Krupac
2 : 0
Sloboda
Rasnica
10.09.2022 16:00
Zadrugar
2 : 0
Sloboda
Kolonija
Kragujevac
1 : 4
Kutlovo
Kutlovo
10.09.2022 17:00
Kolonija
1 : 4
Kutlovo
Košutnjak
Kragujevac
5 : 0
Sloboda (G)
Grbice
10.09.2022 17:00
Košutnjak
5 : 0
Sloboda (G)
Osnić
Osnić
2 : 1
Omladinac
Grezna
10.09.2022
Osnić
2 : 1
Omladinac
Malinik
Podgorac
1 : 0
Hajduk
Rujevica
10.09.2022
Malinik
1 : 0
Hajduk
OFK 019
Zaječar
3 : 2
Midžor
Kalna
10.09.2022
OFK 019
3 : 2
Midžor
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Šljivar
Šljivar
10.09.2022
Graničar
3 : 0
Šljivar
FSU Kraljevica
Zaječar
8 : 0
Rudar
Podvis
10.09.2022
FSU Kraljevica
8 : 0
Rudar
Trebič
Sokobanja
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Grljan
10.09.2022
Trebič
3 : 0
Rudar Vrška Čuka
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Sloga
Minićevo
10.09.2022
Kosovo
1 : 1
Sloga
Ovčar
Markovica
3 : 0
Jedinstvo
Puhovo
10.09.2022 16:30
Ovčar
3 : 0
Jedinstvo
Radnički (S)
Sombor
1 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
10.09.2022 16:00
Radnički (S)
1 : 2
Aleksa Šantić
Omladinac
Ugljarevo
3 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
10.09.2022 16:00
Omladinac
3 : 0
Ribnik
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
10.09.2022 16:00
Stari Trstenik
1 : 2
Kamenorezac 76
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Župski biseri
Lacisled
10.09.2022 16:00
Poljoprivrednik
4 : 0
Župski biseri
Crvena Jabuka
Ub
2 : 2
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
10.09.2022 16:00
Crvena Jabuka
2 : 2
Pepeljevac
Zadrugar
Lazarevo
2 : 4
Naftagas
Boka
10.09.2022 16:00
Zadrugar
2 : 4
Naftagas
Lehel
Mužlja
2 : 4
Tamiš
Farkaždin
10.09.2022 16:00
Lehel
2 : 4
Tamiš
Mladost (BB)
Belo Blato
3 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
10.09.2022 16:00
Mladost (BB)
3 : 0
OFK Gradnulica
Borac
Zrenjanin
4 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
10.09.2022 16:00
Borac
4 : 3
Mladost (L)
Bilećanin
Sečanj
4 : 0
Partizan
Tomaševac
10.09.2022 16:00
Bilećanin
4 : 0
Partizan
Potisje
Knićanin
1 : 7
OFK Klek
Klek
10.09.2022 16:00
Potisje
1 : 7
OFK Klek
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Popadić
Popadić
10.09.2022 16:00
Junior Novo Naselje
2 : 1
Popadić
Slanobarac
Budisava
0 : 11
Hajduk (Č)
Čurug
10.09.2022 16:30
Slanobarac
0 : 11
Hajduk (Č)
Proleter 1951
Novi Sad
5 : 0
Vinogradar
Ledinci
10.09.2022 16:30
Proleter 1951
5 : 0
Vinogradar
Rutevac
Rutevac
0 : 6
Borac
Trnjane
10.09.2022 16:00
Rutevac
0 : 6
Borac
Beljanica
Strmosten
2 : 0
Radnički
Tekija
10.09.2022 16:00
Beljanica
2 : 0
Radnički
Mladost
Bukovče
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
10.09.2022 16:00
Mladost
0 : 1
OFK Batinac
Sinđelić
Grabovac
1 : 1
Partizan
Glogovac
10.09.2022 16:00
Sinđelić
1 : 1
Partizan
Ursule
Ursule
3 : 2
Šumadinac
Dragovo
10.09.2022 16:00
Ursule
3 : 2
Šumadinac
GFK Strelište
Jagodina
4 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
10.09.2022 16:00
GFK Strelište
4 : 0
Morava (KS)
Bogutovačka Banja
Bogutovac
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
10.09.2022 16:30
Bogutovačka Banja
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Morava (M)
Mrsać
3 : 2
Mineral 2015
Rudno
10.09.2022 16:30
Morava (M)
3 : 2
Mineral 2015
Napredak
Vašica
0 : 0
Borac (R)
Radenković
10.09.2022 16:00
Napredak
0 : 0
Borac (R)
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 1
LSK
Laćarak
10.09.2022 16:00
Obilić 1993
0 : 1
LSK
Srem
Sremska Rača
1 : 0
Graničar
Adaševci
10.09.2022 16:00
Srem
1 : 0
Graničar
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 6
Jedinstvo
Ruma
10.09.2022 16:00
Borac (VR)
2 : 6
Jedinstvo
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
10.09.2022 10:00
Fruška Gora
1 : 3
Erdevik 2017
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
10.09.2022 16:00
OFK Bikić
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Zmaj
Noćaj
2 : 4
BSK
Bešenovo
10.09.2022 16:00
Zmaj
2 : 4
BSK
Jasenovac
Krepoljin
5 : 1
Rade Milošević
Dubočka
10.09.2022 16:30
Jasenovac
5 : 1
Rade Milošević
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
10.09.2022 16:30
Žitkovica 2017
1 : 2
Mlava (B)
Vojvodina
Tovariševo
4 : 0
Neštin
Neštin
10.09.2022 16:30
Vojvodina
4 : 0
Neštin
Milicionar
Bogatić
4 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
10.09.2022 16:00
Milicionar
4 : 2
Budućnost (PD)
Radnički
Pertate
7 : 4
Mladi borac
Živkovo
10.09.2022 16:00
Radnički
7 : 4
Mladi borac
Jedinstvo
Šišava
5 : 0
Bobište
Bobište
10.09.2022 16:00
Jedinstvo
5 : 0
Bobište
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
7 : 2
Sloga (K)
Krnić
10.09.2022 16:00
Mladost (PP)
7 : 2
Sloga (K)
Luk
Voćnjak
5 : 5
Jadar 1961
Gornji Dobrić
10.09.2022 16:00
Luk
5 : 5
Jadar 1961
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
0 : 2
Polet
Šavrane
10.09.2022 16:00
Pepeljevac 1947
0 : 2
Polet
BSK
Bela Voda
6 : 2
Žabare
Žabare
10.09.2022 16:00
BSK
6 : 2
Žabare
Železnik 1930
Železnik
3 : 0
Miljakovac
Beograd
10.09.2022 16:00
Železnik 1930
3 : 0
Miljakovac
Rakovica
Beograd
0 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
10.09.2022 10:30
Rakovica
0 : 1
PKB Kovilovo
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
8 : 0
Jadran
Kragujevac
10.09.2022 17:00
Hajduk Jovanovac
8 : 0
Jadran
Real Niš
Niš
5 : 3
Moravac 1948
Gornje Međurovo
10.09.2022 16:00
Real Niš
5 : 3
Moravac 1948
Potisje
Kanjiža
2 : 0
Tisa
Padej
10.09.2022 16:00
Potisje
2 : 0
Tisa
Obilić
Novi Kneževac
6 : 0
Tromeđa
Majdan
10.09.2022 16:00
Obilić
6 : 0
Tromeđa
Milicionar
Bogatić
4 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
10.09.2022 16:00
Milicionar
4 : 2
Budućnost (PD)
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
8 : 2
Sloga (K)
Krnić
10.09.2022 16:00
Mladost (PP)
8 : 2
Sloga (K)
Napredak
Izvor
1 : 0
Ponor SU
Ponor
10.09.2022 16:00
Napredak
1 : 0
Ponor SU
Budućnost
Veliki Jovanovac
2 : 3
Mladost
Mali Suvodol
10.09.2022 16:00
Budućnost
2 : 3
Mladost
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
7 : 0
SU Gradište
Gradište
10.09.2022 16:00
Jugovići 1976
7 : 0
SU Gradište
Proleter
Jasenak
3 : 7
Belo Polje
Belo Polje
10.09.2022 16:30
Proleter
3 : 7
Belo Polje
Munja
Barič
0 : 1
Duboko
Mala Moštanica
10.09.2022 16:30
Munja
0 : 1
Duboko
Zvezda
Konatice
5 : 0
Rvati
Obrenovac
10.09.2022 16:30
Zvezda
5 : 0
Rvati
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
10.09.2022 16:30
Vinogradar
2 : 3
Elektrovojvodina
Kelebijska šuma
Kelebija
1 : 0
SFU Graničar 024
Kelebija
10.09.2022 16:30
Kelebijska šuma
1 : 0
SFU Graničar 024
Sport
Bezdan
1 : 3
PIK
Sombor
10.09.2022 16:00
Sport
1 : 3
PIK
OFK Orašje 1960
Orašje
3 : 0
Omladinac
Vitkovo
10.09.2022 11:00
OFK Orašje 1960
3 : 0
Omladinac
Paskovac
Paskovac
0 : 1
Krajišnici
Loznica
10.09.2022 16:00
Paskovac
0 : 1
Krajišnici
Respekt
Loznica
3 : 3
14. oktobar
Draginac
10.09.2022 16:00
Respekt
3 : 3
14. oktobar
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 5
Torpedo
Lojanice
10.09.2022 16:00
Mladost 2013
3 : 5
Torpedo
Rudar
Radljevo
4 : 1
Murgaš
Murgaš
10.09.2022 16:00
Rudar
4 : 1
Murgaš
Grabovica
Gornja Bukovica
1 : 8
Azbukovica
Crnča
10.09.2022 11:30
Grabovica
1 : 8
Azbukovica
SFK Glogovac
Glogovac
1 : 1
Napredak
Staro Lanište
10.09.2022 16:00
SFK Glogovac
1 : 1
Napredak
Bratstvo
Međureč
7 : 1
PSS-192
Jagodina
10.09.2022 16:00
Bratstvo
7 : 1
PSS-192
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
1 : 2
Metaloplastika 2006
Šabac
10.09.2022 16:00
Roma - Odžino selo
1 : 2
Metaloplastika 2006
Varna
Varna
3 : 0
Letnjikovac
Letnjikovac
10.09.2022 16:00
Varna
3 : 0
Letnjikovac
Mladost (Sv)
Svileuva
1 : 0
Rankovac
Nakučani
10.09.2022 16:00
Mladost (Sv)
1 : 0
Rankovac
Proleter 1936
Svetlić
3 : 2
Budućnost (B)
Blaznava
10.09.2022 20:00
Proleter 1936
3 : 2
Budućnost (B)
Šumadinac
Šume
7 : 1
Mladost
Rajkovac
10.09.2022 16:30
Šumadinac
7 : 1
Mladost
Atletiko
Donja Jajina
7 : 5
Badince
Badince
10.09.2022 16:00
Atletiko
7 : 5
Badince
Marjan MB
Mala Biljanica
6 : 2
Jašunja
Jašunja
10.09.2022 16:00
Marjan MB
6 : 2
Jašunja
Pomoravlje
Manojlovce
2 : 1
Rudar 1973
Rudare
10.09.2022 16:00
Pomoravlje
2 : 1
Rudar 1973
Mladi radnik 1925
Grdica
7 : 0
Budućnost
Samaila
10.09.2022 16:30
Mladi radnik 1925
7 : 0
Budućnost
Vrnjačka Banja
Vrnjačka Banja
0 : 1
Morava
Sirča
10.09.2022 16:30
Vrnjačka Banja
0 : 1
Morava
Radnik
Davidovac
5 : 6
Moravac
Gornje Vidovo
10.09.2022 16:00
Radnik
5 : 6
Moravac
Sloga Meridian
Doboj
0 : 3
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
10.09.2022 19:00
Sloga Meridian
0 : 3
Tuzla City
Borac
Banja Luka
0 : 0
Velež
Mostar
10.09.2022 16:00
Borac
0 : 0
Velež
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
10.09.2022 16:00
Sloboda
1 : 1
Željezničar
Kozara
Gradiška
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
10.09.2022 16:00
Kozara
0 : 3
Slavija
Krupa
Krupa na Vrbasu
6 : 0
Omarska
Omarska
10.09.2022 16:00
Krupa
6 : 0
Omarska
Laktaši
Laktaši
7 : 0
Modriča
Modriča
10.09.2022 16:00
Laktaši
7 : 0
Modriča
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
10.09.2022 16:00
Tekstilac
1 : 1
Sloboda (NG)
Sutjeska
Foča
3 : 0
Podrinje
Janja
10.09.2022 19:00
Sutjeska
3 : 0
Podrinje
Famos
Vojkovići
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
10.09.2022 16:00
Famos
1 : 0
Zvijezda 09
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
10.09.2022 19:00
Radnik
3 : 1
Sloboda (MG)
Ljubić
Prnjavor
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
10.09.2022 16:00
Ljubić
0 : 0
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
4 : 1
Željezničar
Banja Luka
10.09.2022 16:00
Drina
4 : 1
Željezničar
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
10.09.2022 19:00
OFK Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Fulham
10.09.2022
13:30
Chelsea
London
10.09.2022 13:30
Fulham
:
Chelsea
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
10.09.2022
16:00
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
10.09.2022 16:00
AFC Bournemouth
:
Brighton & Hove Albion
Leicester City
Leicester
10.09.2022
16:00
Aston Villa
Birmingham
10.09.2022 16:00
Leicester City
:
Aston Villa
Liverpool
Liverpool
10.09.2022
16:00
Wolverhampton
Wolverhampton
10.09.2022 16:00
Liverpool
:
Wolverhampton
Southampton
Southampton, Hampshire
10.09.2022
16:00
Brentford
10.09.2022 16:00
Southampton
:
Brentford
Manchester City
Manchester
10.09.2022
18:30
Tottenham Hotspur
London
10.09.2022 18:30
Manchester City
:
Tottenham Hotspur
1899 Hoffenheim
4 : 1
1. FSV Mainz 05
Mainz
10.09.2022 15:30
1899 Hoffenheim
4 : 1
1. FSV Mainz 05
Bayern München
München
2 : 2
VfB Stuttgart
Stuttgart
10.09.2022 15:30
Bayern München
2 : 2
VfB Stuttgart
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
0 : 1
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
10.09.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
0 : 1
VfL Wolfsburg
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
10.09.2022 15:30
Hertha BSC
2 : 2
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
10.09.2022 15:30
RB Leipzig
3 : 0
Borussia Dortmund
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
3 : 1
VfL Bochum
10.09.2022 18:30
FC Schalke 04
3 : 1
VfL Bochum
Olympique de Marseille
2 : 1
Lille OSC
10.09.2022 21:00
Olympique de Marseille
2 : 1
Lille OSC
Paris Saint-Germain
1 : 0
Stade Brestois 29
10.09.2022 17:00
Paris Saint-Germain
1 : 0
Stade Brestois 29
Inter
Milan
1 : 0
Torino
Torino
10.09.2022 18:00
Inter
1 : 0
Torino
Napoli
Napoli
1 : 0
Spezia
La Spezia
10.09.2022 15:00
Napoli
1 : 0
Spezia
Sampdoria
Genova
1 : 2
Milan
Milano
10.09.2022 20:45
Sampdoria
1 : 2
Milan
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 1
Valencia
Valencia
10.09.2022 14:00
Rayo Vallecano
2 : 1
Valencia
Espanyol
Barcelona
2 : 3
Sevilla
Sevilla
10.09.2022 16:15
Espanyol
2 : 3
Sevilla
Cádiz CF
Cadiz
0 : 4
Barcelona
Barcelona
10.09.2022 18:30
Cádiz CF
0 : 4
Barcelona
Atlético Madrid
Madrid
4 : 1
Celta Vigo
10.09.2022 21:00
Atlético Madrid
4 : 1
Celta Vigo
Tomislavci
Tomislavci
4 : 0
Mladost
Radičević
10.09.2022 16:30
Tomislavci
4 : 0
Mladost
Proleter
Njegoševo
0 : 0
Sloboda
Stara Moravica
10.09.2022 16:30
Proleter
0 : 0
Sloboda
Eđšeg
Mali Iđoš
4 : 3
Slavija
Novo Orahovo
10.09.2022 16:30
Eđšeg
4 : 3
Slavija
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
4 : 0
Pobeda
Pobeda
10.09.2022 16:30
Jedinstvo
4 : 0
Pobeda
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 3
Crvena zvezda
Novi Kozjak
10.09.2022 16:00
Solunac
1 : 3
Crvena zvezda
Janošik
Janošik
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
10.09.2022 16:00
Janošik
3 : 0
Naša Krajina
Rapid
Nikolinci
1 : 1
Vojvodina
Seleuš
10.09.2022 16:00
Rapid
1 : 1
Vojvodina
Dobrica
Dobrica
7 : 1
Mladost
Velika Greda
10.09.2022 16:00
Dobrica
7 : 1
Mladost
Bratstvo
Gračanica
0 : 1
Goražde
Goražde
10.09.2022 00:00
Bratstvo
0 : 1
Goražde
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Rudar
Kakanj
10.09.2022 00:00
Gradina
1 : 0
Rudar
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
Tošk
Tešanj
10.09.2022 00:00
Zvijezda
1 : 1
Tošk
Travnik
Travnik
3 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
10.09.2022 00:00
Travnik
3 : 0
Tomislav
Stupčanica
Olovo
1 : 0
GOŠK
Gabela
10.09.2022 00:00
Stupčanica
1 : 0
GOŠK
Jedinstvo
Bihać
0 : 1
Budućnost
Banovići
10.09.2022 00:00
Jedinstvo
0 : 1
Budućnost
Radnički
Lukavac
0 : 1
Simm-Bau
Kosova
10.09.2022 00:00
Radnički
0 : 1
Simm-Bau
Mladost
Doboj-Kakanj
2 : 0
Radnik
Hadžići
10.09.2022 00:00
Mladost
2 : 0
Radnik
OFK Mladost DG
Podgorica
0 : 0
Bokelj
Kotor
10.09.2022 00:00
OFK Mladost DG
0 : 0
Bokelj
Berane
Berane
1 : 1
Otrant Olympic
Ulcinj
10.09.2022 00:00
Berane
1 : 1
Otrant Olympic
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Kom
Podgorica
10.09.2022 00:00
Igalo
1 : 1
Kom
OFK Nikšić
Nikšić
2 : 2
Podgorica
Podgorica
10.09.2022 00:00
OFK Nikšić
2 : 2
Podgorica
Grbalj
Radanovići
0 : 1
Zeta
Golubovci
10.09.2022 00:00
Grbalj
0 : 1
Zeta
OFK Titograd
Podgorica
12 : 0
Olympico
Zeta
10.09.2022 00:00
OFK Titograd
12 : 0
Olympico
Internacional
Podgorica
3 : 0
Ilarion
Golubovci
10.09.2022 00:00
Internacional
3 : 0
Ilarion
Crvena stijena
Podgorica
2 : 1
Drezga
Piperi
10.09.2022 00:00
Crvena stijena
2 : 1
Drezga
Adria
Podgorica
1 : 5
Ribnica
Podgorica
10.09.2022 00:00
Adria
1 : 5
Ribnica
Zora
Spuž
1 : 4
Polet Stars
Nikšić
10.09.2022 00:00
Zora
1 : 4
Polet Stars
Čelik
Nikšić
3 : 0
Karioke
Podgorica
10.09.2022 00:00
Čelik
3 : 0
Karioke
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Mladost (Č)
Čibutkovica
10.09.2022 16:30
TEK Sloga
2 : 0
Mladost (Č)
Mladi borac
Županjac
1 : 1
OFK Borac
Arapovac
10.09.2022 16:30
Mladi borac
1 : 1
OFK Borac
Šumadinac
Kruševica
2 : 2
OFK Polet
Mirosaljci
10.09.2022 16:30
Šumadinac
2 : 2
OFK Polet
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 2
OFK Radnički
Dren
10.09.2022 16:30
Mladost (C)
0 : 2
OFK Radnički
BSK
Brajkovac
0 : 4
Sloboda
Stubica
10.09.2022 16:30
BSK
0 : 4
Sloboda
Strmovo
Strmovo
4 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
10.09.2022 16:30
Strmovo
4 : 2
20. Oktobar
Sloga
Lukavica
0 : 3
Mladi radnik
Junkovac
10.09.2022 16:30
Sloga
0 : 3
Mladi radnik
Petka
Petka
4 : 1
Mladost
Baroševac
10.09.2022 16:30
Petka
4 : 1
Mladost
Levač
Rekovac
5 : 1
Majdanpek
Majdanpek
10.09.2022 14:00
Levač
5 : 1
Majdanpek
Vučice
Vučje
4 : 5
Jagodina
Jagodina
10.09.2022 16:00
Vučice
4 : 5
Jagodina
Karađorđe
Topola
3 : 0
Loznica
Loznica
10.09.2022 17:00
Karađorđe
3 : 0
Loznica
Nika 2020
Smederevo
2 : 5
Mačva
Šabac
10.09.2022 12:00
Nika 2020
2 : 5
Mačva
Mladost 2015
Podgorica
0 : 4
Budućnost
Podgorica
10.09.2022 00:00
Mladost 2015
0 : 4
Budućnost
Breznica
Pljevlja
18 : 0
Cvetex
Berane
10.09.2022 00:00
Breznica
18 : 0
Cvetex
Zora
Spuž
0 : 4
Ekonomist
Nikšić
10.09.2022 00:00
Zora
0 : 4
Ekonomist
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 8
Emina
Mostar
10.09.2022
Lokomotiva
0 : 8
Emina
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 2
Libero
Goražde
10.09.2022
Radnik Bumerang
2 : 2
Libero
Borac
Banja Luka
0 : 3
Iskra
Bugojno
10.09.2022
Borac
0 : 3
Iskra
SFK 2000
Sarajevo
7 : 0
Fortuna
Živinice
10.09.2022
SFK 2000
7 : 0
Fortuna
Železničar
Pančevo
3 : 3
Kabel
Novi Sad
10.09.2022 10:00
Železničar
3 : 3
Kabel
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Sloga (P)
Požega
10.09.2022 11:00
Zlatibor
3 : 1
Sloga (P)
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
10.09.2022 16:00
Sunrise Šabac
1 : 1
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
10.09.2022 13:30
Javor Matis
1 : 3
Sloga (K)
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 3
Jedinstvo
Ub
10.09.2022 13:30
Šumadija 1903
2 : 3
Jedinstvo
Loznica
Loznica
0 : 0
Mačva
Šabac
10.09.2022 11:00
Loznica
0 : 0
Mačva
Metalac
Gornji Milanovac
5 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
10.09.2022 11:00
Metalac
5 : 0
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
10.09.2022 10:30
Jedinstvo Putevi
3 : 0
Karađorđe
Sloga 1924
Batočina
4 : 0
Šumadija 1934
Stanovo
10.09.2022 10:00
Sloga 1924
4 : 0
Šumadija 1934
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
10.09.2022 11:00
OFK Aranđelovac 1979
0 : 0
Šumadija (A)
Šumadija (T)
Toponica
8 : 0
Borac 1932
Ralja
10.09.2022 10:00
Šumadija (T)
8 : 0
Borac 1932
Radnički
Sombor
10.09.2022
Stanišić
Stanišić
10.09.2022
Radnički
:
Stanišić
Sinđelić
Beograd
4 : 1
Studentski Grad
Beograd
10.09.2022 09:00
Sinđelić
4 : 1
Studentski Grad
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
DIF
Beograd
10.09.2022 13:00
OFK Beograd
5 : 1
DIF
BSK Borča
Borča
1 : 1
Brodarac 2
Beograd
10.09.2022 16:30
BSK Borča
1 : 1
Brodarac 2
BASK TEK
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
10.09.2022 16:00
BASK TEK
1 : 1
Bežanija
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
IMT 2
Beograd
10.09.2022 09:30
Kolubara
4 : 2
IMT 2
OFK Topličanin
Prokuplje
7 : 2
Dinamo Jug SU
Vranje
10.09.2022
OFK Topličanin
7 : 2
Dinamo Jug SU
Budućnost
Popovac
5 : 0
Knez 2022
Niš
10.09.2022
Budućnost
5 : 0
Knez 2022
Voja Gačić
Pančevo
6 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
10.09.2022 13:00
Voja Gačić
6 : 3
Podrinje
Brestač
Brestač
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
10.09.2022 16:00
Brestač
1 : 2
Radnički (NP)
Sporto 023
Zrenjanin
9 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
10.09.2022 10:00
Sporto 023
9 : 1
Vinogradar
Tisa Njerš
Adorjan
4 : 1
Naftagas
Elemir
10.09.2022 10:30
Tisa Njerš
4 : 1
Naftagas
Trayal
Kruševac
8 : 0
Župa
Aleksandrovac
10.09.2022
Trayal
8 : 0
Župa
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
10.09.2022
Jedinstvo (P)
2 : 4
GFK Jagodina
Bor 1919
Bor
5 : 2
Morava 1918
Ćuprija
10.09.2022
Bor 1919
5 : 2
Morava 1918
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 2
Meševo
Meševo
10.09.2022 11:00
Radnički (S)
4 : 2
Meševo
Timočanin
Knjaževac
5 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
10.09.2022 11:00
Timočanin
5 : 0
Hajduk Veljko
Borac
Starčevo
10.09.2022
Železničar
Pančevo
10.09.2022
Borac
:
Železničar
Proleter
Mramorak
1 : 7
Jedinstvo Stević
Kačarevo
10.09.2022 11:00
Proleter
1 : 7
Jedinstvo Stević
Radnički
Baranda
10.09.2022
Mladost
Omoljica
10.09.2022
Radnički
:
Mladost
Omladinac 1927
Opovo
10.09.2022
Dolovo
Dolovo
10.09.2022
Omladinac 1927
:
Dolovo
Jedinstvo
Vlajkovac
10.09.2022
Ševac
Kusić
10.09.2022
Jedinstvo
:
Ševac
BAK
Bela Crkva
10.09.2022
Partizan
Gaj
10.09.2022
BAK
:
Partizan
Vulturul
Grebenac
10.09.2022
Budućnost
Alibunar
10.09.2022
Vulturul
:
Budućnost
OFK Bečej 1918
Bečej
3 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
10.09.2022
OFK Bečej 1918
3 : 3
RFK Novi Sad 1921
Armija SK
Novi Sad
5 : 1
Borac
Šajkaš
10.09.2022
Armija SK
5 : 1
Borac
Mladost
Bački Jarak
10.09.2022
Bačka
Đurđevo
10.09.2022
Mladost
:
Bačka
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 2
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
10.09.2022
Fruškogorac
3 : 2
Crvena zvezda (NS)
Teleoptik
Zemun
6 : 1
Železnik 1930
Železnik
10.09.2022 15:30
Teleoptik
6 : 1
Železnik 1930
Dunav
Veliko Selo
10.09.2022
Mladenovac
Mladenovac
10.09.2022
Dunav
:
Mladenovac
BSK 1925
Beograd
5 : 0
Siti Sport Klub
Palilula
10.09.2022 09:00
BSK 1925
5 : 0
Siti Sport Klub
Rakovica
Beograd
3 : 2
Zvezdara
Beograd
10.09.2022 12:30
Rakovica
3 : 2
Zvezdara
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 5
OLE
Borča
10.09.2022 11:00
Beograd Karaburma
1 : 5
OLE
Napredak
Medoševac
10.09.2022
Zmaj
Novi grad
10.09.2022
Napredak
:
Zmaj
Čukarički
Beograd
3 : 0
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2022 11:00
Čukarički
3 : 0
Vojvodina
Voždovac
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
10.09.2022 14:00
Voždovac
2 : 1
Radnički 1923
Partizan
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.09.2022 17:00
Partizan
2 : 1
Radnički (NB)
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
10.09.2022 00:00
Radnički (NB)
1 : 1
Rad
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
10.09.2022 00:00
Lokomotiva
0 : 1
RFK Grafičar
Brodarac
Beograd
5 : 1
Rakovica
Beograd
10.09.2022 00:00
Brodarac
5 : 1
Rakovica
OLE
Borča
1 : 3
ADA
Beograd
10.09.2022 00:00
OLE
1 : 3
ADA
011
Beograd
0 : 10
Voždovac
Beograd
10.09.2022 00:00
011
0 : 10
Voždovac
Sinđelić
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
10.09.2022 00:00
Sinđelić
2 : 2
IMT
Zemun
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
10.09.2022 00:00
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
GSP Polet
Dorcol
10.09.2022 00:00
BSK Borča
3 : 0
GSP Polet
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
8 : 4
Rad 2
Beograd
10.09.2022 00:00
Crvena zvezda
8 : 4
Rad 2
Sinđelić 2
Beograd
12 : 0
Boleč
Boleč
10.09.2022 00:00
Sinđelić 2
12 : 0
Boleč
ODR
Petrovaradin
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
10.09.2022 11:00
ODR
1 : 1
Spartak ŽK
Železničar
Pančevo
0 : 3
Kabel
Novi Sad
10.09.2022 12:00
Železničar
0 : 3
Kabel
Radnički (Z)
Zrenjanin
1 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
10.09.2022 13:00
Radnički (Z)
1 : 4
Mladost (L)
Inđija
Inđija
1 : 1
OFK Vršac
Vršac
10.09.2022 10:00
Inđija
1 : 1
OFK Vršac
Petrika
Novi Sad
2 : 6
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2022 10:00
Petrika
2 : 6
Vojvodina
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 2
Sloga (P)
Požega
10.09.2022 14:30
Jedinstvo Putevi
2 : 2
Sloga (P)
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Savacijum
Šabac
10.09.2022 11:00
Javor Matis
1 : 1
Savacijum
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 2
Jedinstvo
Ub
10.09.2022 11:00
Šumadija 1903
0 : 2
Jedinstvo
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 3
Budućnost
Valjevo
10.09.2022 13:30
Metalac
3 : 3
Budućnost
Sloga 1924
Batočina
1 : 5
Morava
Velika Plana
10.09.2022 12:15
Sloga 1924
1 : 5
Morava
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
10.09.2022 10:00
Smederevo 1924
3 : 1
Sloga 33
AF Duljaj
Topola
2 : 2
Sušica
Kragujevac
10.09.2022 16:00
AF Duljaj
2 : 2
Sušica
Mačva
Šabac
1 : 4
Radnički (V)
Valjevo
10.09.2022 10:00
Mačva
1 : 4
Radnički (V)
OFK Senjak
Valjevo
4 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
10.09.2022 14:00
OFK Senjak
4 : 1
Vrelo Sport
Radnički (N)
Niš
8 : 1
Filip Filipović
Niš
10.09.2022
Radnički (N)
8 : 1
Filip Filipović
Meševo
Meševo
1 : 1
Trayal
Kruševac
10.09.2022
Meševo
1 : 1
Trayal
Lider MGM
Leskovac
5 : 2
Radnik
Surdulica
10.09.2022
Lider MGM
5 : 2
Radnik
OFK Vrbas
Vrbas
3 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
10.09.2022
OFK Vrbas
3 : 1
Tisa Njerš
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Derby 2015
Novi Sad
10.09.2022
OFK Kikinda
0 : 1
Derby 2015
Arena Su
Subotica
5 : 0
Hajduk 1912
Kula
10.09.2022 10:00
Arena Su
5 : 0
Hajduk 1912
TSC
Bačka Topola
11 : 1
AFK
Ada
10.09.2022
TSC
11 : 1
AFK
Stanišić
Stanišić
1 : 1
Petrika
Novi Sad
10.09.2022
Stanišić
1 : 1
Petrika
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Sloven
Ruma
10.09.2022 00:00
Proleter 2006
1 : 2
Sloven
1. Maj
Ruma
2 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
10.09.2022 00:00
1. Maj
2 : 3
Omladinac (NB)
OFK Stajićevo
Stajićevo
6 : 0
Voja Gačić
Pančevo
10.09.2022 00:00
OFK Stajićevo
6 : 0
Voja Gačić
Podunavac
Belegiš
1 : 12
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
10.09.2022 00:00
Podunavac
1 : 12
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Partizan
Uljma
10.09.2022
Dinamo 1945
3 : 0
Partizan
Radnički (NP)
Nova Pazova
5 : 0
Železničar
Inđija
10.09.2022 00:00
Radnički (NP)
5 : 0
Železničar
OFK Jugović
Kać
1 : 2
ODR
Petrovaradin
10.09.2022 14:30
OFK Jugović
1 : 2
ODR
Spartak 1976
Trnava
3 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
10.09.2022 10:00
Spartak 1976
3 : 2
Sloga (BB)
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
10.09.2022 16:00
Takovo
1 : 3
Sloboda (Č)
011
Beograd
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
10.09.2022 00:00
011
0 : 3
Kolubara
BSK Borča
Borča
1 : 0
Sinđelić
Beograd
10.09.2022 00:00
BSK Borča
1 : 0
Sinđelić
Prva Iskra
Barič
1 : 0
Rakovica
Rakovica
10.09.2022 00:00
Prva Iskra
1 : 0
Rakovica
OFK Beograd
Beograd
10.09.2022
00:00
Internacional
Beograd
10.09.2022 00:00
OFK Beograd
:
Internacional
Zemun
Zemun
2 : 1
Ada
Beograd
10.09.2022 00:00
Zemun
2 : 1
Ada
IMT
Beograd
1 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.09.2022 00:00
IMT
1 : 4
Radnički (NB)
Žarkovo 2000
Beograd
0 : 1
Beograd
Beograd
10.09.2022 00:00
Žarkovo 2000
0 : 1
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 0
OFK Crvenka
Borča
10.09.2022 00:00
Lokomotiva
4 : 0
OFK Crvenka
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Bežanija
Beograd
10.09.2022 00:00
Radnički (O)
1 : 2
Bežanija
OFK Balkan
Beograd
1 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
10.09.2022 00:00
OFK Balkan
1 : 0
OFK Mladenovac
Železnik 1930
Železnik
1 : 3
Dunavac
Grocka
10.09.2022 00:00
Železnik 1930
1 : 3
Dunavac
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Zvezdara
Beograd
10.09.2022 00:00
Omladinac
2 : 0
Zvezdara
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 6
Borac
Lazarevac
10.09.2022 00:00
OFK Budućnost
2 : 6
Borac
Sremčica
Beograd
1 : 9
Milutinac
Zemun
10.09.2022 00:00
Sremčica
1 : 9
Milutinac
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Torlak
Beograd
10.09.2022 00:00
Budućnost
1 : 1
Torlak
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Teleoptik
Zemun
10.09.2022 13:00
Spartak ŽK
2 : 1
Teleoptik
Čukarički
Beograd
5 : 1
Vojvodina
Novi Sad
10.09.2022 13:30
Čukarički
5 : 1
Vojvodina
Budućnost
Banatski Brestovac
1 : 1
Pobeda
Samoš
10.09.2022 10:00
Budućnost
1 : 1
Pobeda
Jugoslavija
Jabuka
10.09.2022
Crvena zvezda
Pavliš
10.09.2022
Jugoslavija
:
Crvena zvezda
Hajdučica
Hajdučica
10.09.2022
Potporanj
Potporanj
10.09.2022
Hajdučica
:
Potporanj
Sloga
Ostojićevo
3 : 3
Tekstilac
Odžaci
10.09.2022 10:00
Sloga
3 : 3
Tekstilac
Borac
Šajkaš
1 : 11
TSK
Temerin
10.09.2022 00:00
Borac
1 : 11
TSK
ŽSK
Žabalj
3 : 0
Sloga
Temerin
10.09.2022 00:00
ŽSK
3 : 0
Sloga
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
10.09.2022
Veternik
Veternik
10.09.2022
Sutjeska
:
Veternik
OFK Bečej 1918
Bečej
10.09.2022
Armija SK
Novi Sad
10.09.2022
OFK Bečej 1918
:
Armija SK
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Index
Novi sad
10.09.2022 00:00
RFK Novi Sad 1921
3 : 0
Index
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 2
ŽGFK Borac
Čačak
10.09.2022 00:00
Lavice Dubočica
0 : 2
ŽGFK Borac
Jagodina
Jagodina
1 : 4
Mašinac
Niš
10.09.2022 16:00
Jagodina
1 : 4
Mašinac
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 1
Radnički 2012
Niš
10.09.2022 00:00
Radnički 1923
6 : 1
Radnički 2012
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.09.2022 00:00
Sinđelić
1 : 0
Radnički (NB)
OLE
Borča
8 : 0
Crvena zvezda
Beograd
10.09.2022 00:00
OLE
8 : 0
Crvena zvezda
Rad
Beograd
1 : 2
011
Beograd
10.09.2022 00:00
Rad
1 : 2
011
IMT
Novi Beograd
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
10.09.2022 00:00
IMT
1 : 4
OFK Beograd
Partizan
Beograd
2 : 2
RFK Grafičar
Beograd
10.09.2022 00:00
Partizan
2 : 2
RFK Grafičar
Teleoptik
Zemun
1 : 1
Čukarički
Beograd
10.09.2022 00:00
Teleoptik
1 : 1
Čukarički
Zemun
Zemun
1 : 2
Brodarac
Beograd
10.09.2022 00:00
Zemun
1 : 2
Brodarac
ADA
Beograd
1 : 8
Voždovac
Beograd
10.09.2022 00:00
ADA
1 : 8
Voždovac
Vrčin
Vrčin
2 : 4
BSK Borča
Borča
10.09.2022 00:00
Vrčin
2 : 4
BSK Borča
OFK Beograd - B
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
10.09.2022 00:00
OFK Beograd - B
3 : 2
Kolubara
Lokomotiva
Beograd
4 : 3
Rakovica
Beograd
10.09.2022 00:00
Lokomotiva
4 : 3
Rakovica
Sinđelić - B
Beograd
0 : 11
Rad - B
Beograd
10.09.2022 00:00
Sinđelić - B
0 : 11
Rad - B
Kolubara - B
Lazarevac
0 : 4
Rad - C
Beograd
10.09.2022 00:00
Kolubara - B
0 : 4
Rad - C
Srem
Jakovo
1 : 8
Obrenovac 1905
Obrenovac
10.09.2022 00:00
Srem
1 : 8
Obrenovac 1905
OFK Beograd - C
Beograd
3 : 1
PFK Žarkovo 2000
Beograd
10.09.2022 00:00
OFK Beograd - C
3 : 1
PFK Žarkovo 2000
Borac
Ostružnica
11 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
10.09.2022 00:00
Borac
11 : 0
Sinđelić 2012
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
10.09.2022 11:00
OFK Vršac
3 : 2
Radnički (SM)
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 6
GFK Sloven
Ruma
10.09.2022 10:00
Proleter 2006
0 : 6
GFK Sloven
Petrika
Novi Sad
8 : 1
Železničar
Pančevo
10.09.2022 12:00
Petrika
8 : 1
Železničar
Radnički 1912
Sombor