XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
650 utakmica za dan Nedelja, 11 Septembar 2022


Fudbal

11.09
19:00
─îukari─Źki
Vojvodina
2
0
11.09.2022 19:00
─îukari─Źki
2 : 0
Vojvodina
11.09
19:30
Partizan
Mladost (L)
6
0
11.09.2022 19:30
Partizan
6 : 0
Mladost (L)
11.09
17:00
Novi Pazar
Crvena zvezda
1
2
11.09.2022 17:00
Novi Pazar
1 : 2
Crvena zvezda
11.09
17:00
Mladost GAT
Spartak ┼ŻK
1
0
11.09.2022 17:00
Mladost GAT
1 : 0
Spartak ┼ŻK
11.09
16:30
OFK Vršac
Jedinstvo (Ub)
0
1
11.09.2022 16:30
OFK Vršac
0 : 1
Jedinstvo (Ub)
11.09
19:00
GFK Sloboda
RFK Novi Sad 1921
3
1
11.09.2022 19:00
GFK Sloboda
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
11.09
18:00
Metalac
IMT
1
2
11.09.2022 18:00
Metalac
1 : 2
IMT
11.09
18:00
Ma─Źva
Loznica
1
3
11.09.2022 18:00
Ma─Źva
1 : 3
Loznica
11.09
16:00
Stanišić
Podunavac
0
1
11.09.2022 16:00
Stanišić
0 : 1
Podunavac
11.09
10:00
Borac
BASK TEK
1
4
11.09.2022 10:00
Borac
1 : 4
BASK TEK
11.09
16:00
Zvezdara
OFK Beograd
1
1
11.09.2022 16:00
Zvezdara
1 : 1
OFK Beograd
11.09
10:00
Torlak
Radni─Źki (O)
3
0
11.09.2022 10:00
Torlak
3 : 0
Radni─Źki (O)
11.09
16:00
Sloga (BB)
OFK Mihajlovac
4
0
11.09.2022 16:00
Sloga (BB)
4 : 0
OFK Mihajlovac
11.09
16:00
Vlasina
Radni─Źki (P)
0
2
11.09.2022 16:00
Vlasina
0 : 2
Radni─Źki (P)
11.09
11:00
Car Konstantin
OFK Topli─Źanin
0
2
11.09.2022 11:00
Car Konstantin
0 : 2
OFK Topli─Źanin
11.09
16:00
OFK Brzi Brod
SFS Borac
0
3
11.09.2022 16:00
OFK Brzi Brod
0 : 3
SFS Borac
11.09
16:00
Obili─ç
Sloga
0
3
11.09.2022 16:00
Obili─ç
0 : 3
Sloga
11.09
16:00
Mladost (T)
Senta
4
3
11.09.2022 16:00
Mladost (T)
4 : 3
Senta
11.09
16:00
Hercegovac
OFK Vrbas
1
0
11.09.2022 16:00
Hercegovac
1 : 0
OFK Vrbas
11.09
16:00
Radni─Źki 1905
Bratstvo 2019
0
1
11.09.2022 16:00
Radni─Źki 1905
0 : 1
Bratstvo 2019
11.09
16:00
Preporod
Bajša
2
2
11.09.2022 16:00
Preporod
2 : 2
Bajša
11.09
16:00
Radni─Źki 1918
Vojvodina
3
2
11.09.2022 16:00
Radni─Źki 1918
3 : 2
Vojvodina
11.09
16:00
Jedinstvo
Hajduk
0
1
11.09.2022 16:00
Jedinstvo
0 : 1
Hajduk
11.09
16:00
Dunav
Sloga (T)
1
0
11.09.2022 16:00
Dunav
1 : 0
Sloga (T)
11.09
10:00
Index
Donji Srem 2015
3
1
11.09.2022 10:00
Index
3 : 1
Donji Srem 2015
11.09
16:00
Mladost
Jedinstvo Stevi─ç
1
0
11.09.2022 16:00
Mladost
1 : 0
Jedinstvo Stevi─ç
11.09
16:00
Vojvodina 1928
Sloboda
0
0
11.09.2022 16:00
Vojvodina 1928
0 : 0
Sloboda
11.09
16:00
Crvena Zvezda
Omladinac FAM
2
1
11.09.2022 16:00
Crvena Zvezda
2 : 1
Omladinac FAM
11.09
11:00
Hajduk
Šušnjar
0
1
11.09.2022 11:00
Hajduk
0 : 1
Šušnjar
11.09
16:00
PKB
Zuce 2019
2
0
11.09.2022 16:00
PKB
2 : 0
Zuce 2019
11.09
10:00
OFK ┼Żarkovo
Bole─Ź
3
1
11.09.2022 10:00
OFK ┼Żarkovo
3 : 1
Bole─Ź
11.09
16:00
Kosmaj
Napredak
0
3
11.09.2022 16:00
Kosmaj
0 : 3
Napredak
11.09
16:00
Sloga
Svetlost
2
0
11.09.2022 16:00
Sloga
2 : 0
Svetlost
11.09
16:00
Radan
Gracko
2
1
11.09.2022 16:00
Radan
2 : 1
Gracko
11.09
16:00
Lugina
Pusta Reka
3
1
11.09.2022 16:00
Lugina
3 : 1
Pusta Reka
11.09
16:00
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
3
1
11.09.2022 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Nebeski Andjeli
11.09
16:00
Planta┼ża
Jablanica
1
0
11.09.2022 16:00
Planta┼ża
1 : 0
Jablanica
11.09
16:00
Naša krila 1936
Jedinstvo
1
1
11.09.2022 16:00
Naša krila 1936
1 : 1
Jedinstvo
11.09
16:00
Orljane
OFK Napredak 1929
1
1
11.09.2022 16:00
Orljane
1 : 1
OFK Napredak 1929
11.09
16:00
Mladost (B)
Bukovik
5
0
11.09.2022 16:00
Mladost (B)
5 : 0
Bukovik
11.09
16:00
Mladost (M)
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
0
11.09.2022 16:00
Mladost (M)
0 : 0
OFK Sin─Ĺeli─ç
11.09
16:00
OFK Niš
Palilulac
0
3
11.09.2022 16:00
OFK Niš
0 : 3
Palilulac
11.09
16:00
Pukovac
Rudar
4
0
11.09.2022 16:00
Pukovac
4 : 0
Rudar
11.09
16:00
Malošište
Morava
5
4
11.09.2022 16:00
Malošište
5 : 4
Morava
11.09
16:00
Leva─Ź
Jedinstvo (M)
3
2
11.09.2022 16:00
Leva─Ź
3 : 2
Jedinstvo (M)
11.09
16:00
Majdevo-Kupci
Rembas
1
2
11.09.2022 16:00
Majdevo-Kupci
1 : 2
Rembas
11.09
16:00
Hajduk Veljko
OFK Knjaz
1
1
11.09.2022 16:00
Hajduk Veljko
1 : 1
OFK Knjaz
11.09
16:00
OFK Slatina
Rajko Miti─ç
0
3
11.09.2022 16:00
OFK Slatina
0 : 3
Rajko Miti─ç
11.09
11:00
Jedinstvo
Ozren
7
0
11.09.2022 11:00
Jedinstvo
7 : 0
Ozren
11.09
16:00
Tanasko Raji─ç
Brodoremont
3
0
11.09.2022 16:00
Tanasko Raji─ç
3 : 0
Brodoremont
11.09
16:00
Trep─Źa
Šumadija 1903
4
2
11.09.2022 16:00
Trep─Źa
4 : 2
Šumadija 1903
11.09
16:00
Polet (R)
Kori─çani
0
0
11.09.2022 16:00
Polet (R)
0 : 0
Kori─çani
11.09
16:00
Bane 1931
Napredak (G)
2
0
11.09.2022 16:00
Bane 1931
2 : 0
Napredak (G)
11.09
16:00
Mokra Gora
Gru┼ża
2
1
11.09.2022 16:00
Mokra Gora
2 : 1
Gru┼ża
11.09
16:00
Kej
Sevojno
1
4
11.09.2022 16:00
Kej
1 : 4
Sevojno
11.09
16:00
Lazarica
Sloboda (─î)
1
3
11.09.2022 16:00
Lazarica
1 : 3
Sloboda (─î)
11.09
16:00
Polet (T)
Jedinstvo (K)
2
2
11.09.2022 16:00
Polet (T)
2 : 2
Jedinstvo (K)
11.09
16:00
Savinac 1933
Spartak 1976
4
0
11.09.2022 16:00
Savinac 1933
4 : 0
Spartak 1976
11.09
16:00
Zlatar
Omladinac (Z)
0
3
11.09.2022 16:00
Zlatar
0 : 3
Omladinac (Z)
11.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Crnokosa
5
0
11.09.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
5 : 0
Crnokosa
11.09
16:00
Polimlje
Jasen
3
2
11.09.2022 16:00
Polimlje
3 : 2
Jasen
11.09
16:00
Sloga 1924
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
11.09.2022 16:00
Sloga 1924
3 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
11.09
16:00
RSK
OFK Aran─Ĺelovac 1979
1
0
11.09.2022 16:00
RSK
1 : 0
OFK Aran─Ĺelovac 1979
11.09
16:00
Borac
OFK Ose─Źina
0
0
11.09.2022 16:00
Borac
0 : 0
OFK Ose─Źina
11.09
16:00
Vrelo Sport
Radni─Źki (V)
1
0
11.09.2022 16:00
Vrelo Sport
1 : 0
Radni─Źki (V)
11.09
16:00
OFK Divci
┼Żelezni─Źar
2
0
11.09.2022 16:00
OFK Divci
2 : 0
┼Żelezni─Źar
11.09
16:00
Radni─Źki (K)
Ka─Źer
0
1
11.09.2022 16:00
Radni─Źki (K)
0 : 1
Ka─Źer
11.09
16:00
Hajdu─Źica
Potporanj
5
1
11.09.2022 16:00
Hajdu─Źica
5 : 1
Potporanj
11.09
16:00
Vulturul
Unirea
3
1
11.09.2022 16:00
Vulturul
3 : 1
Unirea
11.09
16:00
Dolina
Glogonj
2
2
11.09.2022 16:00
Dolina
2 : 2
Glogonj
11.09
16:00
Crvena zvezda
Partizan (G)
2
0
11.09.2022 16:00
Crvena zvezda
2 : 0
Partizan (G)
11.09
16:00
Iskra
Jadran
2
2
11.09.2022 16:00
Iskra
2 : 2
Jadran
11.09
16:00
Tavankut
Jedinstvo
0
1
11.09.2022 16:00
Tavankut
0 : 1
Jedinstvo
11.09
16:00
Sutjeska
Budu─çnost
5
1
11.09.2022 16:00
Sutjeska
5 : 1
Budu─çnost
11.09
16:00
AFK
─Éur─Ĺin
2
0
11.09.2022 16:00
AFK
2 : 0
─Éur─Ĺin
11.09
16:00
Budu─çnost (M)
Budu─çnost (G)
3
1
11.09.2022 16:00
Budu─çnost (M)
3 : 1
Budu─çnost (G)
11.09
16:00
Hajduk
Polet
1
0
11.09.2022 16:00
Hajduk
1 : 0
Polet
11.09
16:00
Lipar
Borac (BG)
2
1
11.09.2022 16:00
Lipar
2 : 1
Borac (BG)
11.09
16:00
Naša Zvezda
Borac 46
4
0
11.09.2022 16:00
Naša Zvezda
4 : 0
Borac 46
11.09
16:00
Rusanda
Napredak
2
0
11.09.2022 16:00
Rusanda
2 : 0
Napredak
11.09
16:00
ASK
Vojvodina
0
2
11.09.2022 16:00
ASK
0 : 2
Vojvodina
11.09
16:00
2. Oktobar
Mladost
4
2
11.09.2022 16:00
2. Oktobar
4 : 2
Mladost
11.09
16:00
MSK
┼ŻFK Banat
2
0
11.09.2022 16:00
MSK
2 : 0
┼ŻFK Banat
11.09
16:00
Sloga
Sremac (D)
2
4
11.09.2022 16:00
Sloga
2 : 4
Sremac (D)
11.09
16:00
Fruškogorac
Radni─Źki
1
0
11.09.2022 16:00
Fruškogorac
1 : 0
Radni─Źki
11.09
16:00
Napredak Meridian
Hajduk (B)
1
0
11.09.2022 16:00
Napredak Meridian
1 : 0
Hajduk (B)
11.09
16:00
Grani─Źar (K)
Jadran
1
1
11.09.2022 16:00
Grani─Źar (K)
1 : 1
Jadran
11.09
16:00
Srem
Podrinje
2
1
11.09.2022 16:00
Srem
2 : 1
Podrinje
11.09
16:00
Sremac (V)
Budu─çnost
1
1
11.09.2022 16:00
Sremac (V)
1 : 1
Budu─çnost
11.09
16:30
Jugovi─ç
┼ŻSK
3
1
11.09.2022 16:30
Jugovi─ç
3 : 1
┼ŻSK
11.09
16:30
Ba─Źka 1923
Petrovaradin
6
1
11.09.2022 16:30
Ba─Źka 1923
6 : 1
Petrovaradin
11.09
16:30
Tatra
OFK Futog
1
0
11.09.2022 16:30
Tatra
1 : 0
OFK Futog
11.09
16:30
TSK
Cement
1
1
11.09.2022 16:30
TSK
1 : 1
Cement
11.09
16:30
Fruškogorac
Jedinstvo
6
1
11.09.2022 16:30
Fruškogorac
6 : 1
Jedinstvo
11.09
16:30
OFK Sirig
Ba─Źka (B)
1
1
11.09.2022 16:30
OFK Sirig
1 : 1
Ba─Źka (B)
11.09
16:00
Siti Sport Klub
Busije
3
0
11.09.2022 16:00
Siti Sport Klub
3 : 0
Busije
11.09
16:00
Dunav
BSK 1925
5
1
11.09.2022 16:00
Dunav
5 : 1
BSK 1925
11.09
10:00
Heroj Polet
Šećeranac Ada
4
2
11.09.2022 10:00
Heroj Polet
4 : 2
Šećeranac Ada
11.09
16:00
Bratstvo
KFK Ravna gora
2
1
11.09.2022 16:00
Bratstvo
2 : 1
KFK Ravna gora
11.09
16:00
Beograd Karaburma
Posavac Tišma
1
3
11.09.2022 16:00
Beograd Karaburma
1 : 3
Posavac Tišma
11.09
16:00
Umka
Poštar Zvezdara
4
0
11.09.2022 16:00
Umka
4 : 0
Poštar Zvezdara
11.09
16:00
Strelac
Vrani─ç
4
1
11.09.2022 16:00
Strelac
4 : 1
Vrani─ç
11.09
16:00
Omladinac
BSK 1926
0
1
11.09.2022 16:00
Omladinac
0 : 1
BSK 1926
11.09
16:00
Budu─çnost
OFK Budu─çnost
0
5
11.09.2022 16:00
Budu─çnost
0 : 5
OFK Budu─çnost
11.09
16:00
OFK Zabre┼żje
Lisovi─ç 1977
2
1
11.09.2022 16:00
OFK Zabre┼żje
2 : 1
Lisovi─ç 1977
11.09
10:00
Radni─Źki
Turbina
2
2
11.09.2022 10:00
Radni─Źki
2 : 2
Turbina
11.09
16:00
Rušanj
Krtinska
1
0
11.09.2022 16:00
Rušanj
1 : 0
Krtinska
11.09
11:00
Vin─Źa
Gro─Źanski fudbalski klub
6
1
11.09.2022 11:00
Vin─Źa
6 : 1
Gro─Źanski fudbalski klub
11.09
11:00
Vis
Rabrovac
2
2
11.09.2022 11:00
Vis
2 : 2
Rabrovac
11.09
16:00
Velika Krsna
Kova─Źevac 1956
2
0
11.09.2022 16:00
Velika Krsna
2 : 0
Kova─Źevac 1956
11.09
16:00
Vr─Źin
Hajduk
1
1
11.09.2022 16:00
Vr─Źin
1 : 1
Hajduk
11.09
16:00
Pudarci
Šumadija 1962
1
1
11.09.2022 16:00
Pudarci
1 : 1
Šumadija 1962
11.09
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Zaklopa─Źa
5
1
11.09.2022 11:00
Kalu─Ĺerica 1969
5 : 1
Zaklopa─Źa
11.09
16:00
─îitluk
Sloga (L)
0
0
11.09.2022 16:00
─îitluk
0 : 0
Sloga (L)
11.09
16:00
Gornji Stepoš
Ma─Źkovac
2
1
11.09.2022 16:00
Gornji Stepoš
2 : 1
Ma─Źkovac
11.09
16:00
Gradina
Temni─ç 1924
0
2
11.09.2022 16:00
Gradina
0 : 2
Temni─ç 1924
11.09
16:00
13. April
Trudbenik
1
3
11.09.2022 16:00
13. April
1 : 3
Trudbenik
11.09
16:00
Sloga (D)
FUD
1
0
11.09.2022 16:00
Sloga (D)
1 : 0
FUD
11.09
20:00
Jastrebac
Rubin
3
2
11.09.2022 20:00
Jastrebac
3 : 2
Rubin
11.09
16:00
Polet 57
Bošnjane
2
0
11.09.2022 16:00
Polet 57
2 : 0
Bošnjane
11.09
11:00
Proleter
Toplica
0
5
11.09.2022 11:00
Proleter
0 : 5
Toplica
11.09
16:00
Iskra
OFK Br─Ĺanac
0
3
11.09.2022 16:00
Iskra
0 : 3
OFK Br─Ĺanac
11.09
11:00
┼Żabari
─îu─Źuge
4
4
11.09.2022 11:00
┼Żabari
4 : 4
─îu─Źuge
11.09
16:00
Mladost
Dimitrije Tucovi─ç
3
3
11.09.2022 16:00
Mladost
3 : 3
Dimitrije Tucovi─ç
11.09
16:00
OFK Senjak
Trli─ç
1
1
11.09.2022 16:00
OFK Senjak
1 : 1
Trli─ç
11.09
16:30
Mladi rudar
Banja
4
2
11.09.2022 16:30
Mladi rudar
4 : 2
Banja
11.09
16:30
Plaskovac
BSK (Bo)
3
2
11.09.2022 16:30
Plaskovac
3 : 2
BSK (Bo)
11.09
16:30
Šumadinac (N)
Trnava
3
1
11.09.2022 16:30
Šumadinac (N)
3 : 1
Trnava
11.09
16:30
Grizli ML
Marjan
1
1
11.09.2022 16:30
Grizli ML
1 : 1
Marjan
11.09
16:30
Šumadinac (S)
BSK (Be)
5
0
11.09.2022 16:30
Šumadinac (S)
5 : 0
BSK (Be)
11.09
16:30
Šumadija
┼ŻSK
7
0
11.09.2022 16:30
Šumadija
7 : 0
┼ŻSK
11.09
16:30
Sloga
Vin─Źa
1
2
11.09.2022 16:30
Sloga
1 : 2
Vin─Źa
11.09
16:30
Prvi srpski ustanak
Lokomotiva
0
1
11.09.2022 16:30
Prvi srpski ustanak
0 : 1
Lokomotiva
11.09
16:00
Moravac (─î)
Toplica
1
3
11.09.2022 16:00
Moravac (─î)
1 : 3
Toplica
11.09
16:00
Bali─Źevac
Borac
2
4
11.09.2022 16:00
Bali─Źevac
2 : 4
Borac
11.09
16:00
Zemljoradnik
Moravac (ZT)
3
3
11.09.2022 16:00
Zemljoradnik
3 : 3
Moravac (ZT)
11.09
16:00
Naisus 1977
Taskovi─çi
0
2
11.09.2022 16:00
Naisus 1977
0 : 2
Taskovi─çi
11.09
16:00
Polet
Rad
2
2
11.09.2022 16:00
Polet
2 : 2
Rad
11.09
16:00
Radni─Źki 1924
Jastrebac
3
3
11.09.2022 16:00
Radni─Źki 1924
3 : 3
Jastrebac
11.09
16:00
BSK
Zlo─çudovo
3
2
11.09.2022 16:00
BSK
3 : 2
Zlo─çudovo
11.09
11:00
Donja Lomnica
Mladost
7
3
11.09.2022 11:00
Donja Lomnica
7 : 3
Mladost
11.09
11:00
Lemind 1953
Budu─çnost
3
3
11.09.2022 11:00
Lemind 1953
3 : 3
Budu─çnost
11.09
16:00
Vu─Źje
Sloga
3
2
11.09.2022 16:00
Vu─Źje
3 : 2
Sloga
11.09
16:00
─îekmin
OFK Morava
1
0
11.09.2022 16:00
─îekmin
1 : 0
OFK Morava
11.09
16:00
Milanovo
Jedinstvo (G)
0
3
11.09.2022 16:00
Milanovo
0 : 3
Jedinstvo (G)
11.09
16:00
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
11
0
11.09.2022 16:00
Jedinstvo (B)
11 : 0
Moravac Orion
11.09
16:00
┼Żelezni─Źar
Polet
2
1
11.09.2022 16:00
┼Żelezni─Źar
2 : 1
Polet
11.09
16:00
Sloga
Mladost (NS)
4
0
11.09.2022 16:00
Sloga
4 : 0
Mladost (NS)
11.09
16:00
Pobeda
OFK Napredak
1
2
11.09.2022 16:00
Pobeda
1 : 2
OFK Napredak
11.09
16:00
Mladi borac
Proleter 1947
0
4
11.09.2022 16:00
Mladi borac
0 : 4
Proleter 1947
11.09
16:00
SASK
┼Żelezni─Źar Kusadak
3
0
11.09.2022 16:00
SASK
3 : 0
┼Żelezni─Źar Kusadak
11.09
16:00
Podunavac
Mladost 1948
2
4
11.09.2022 16:00
Podunavac
2 : 4
Mladost 1948
11.09
16:00
Petli─ç SD 2006
Polet
3
5
11.09.2022 16:00
Petli─ç SD 2006
3 : 5
Polet
11.09
16:00
Crvena zvezda
Mladi radnik 1940
1
3
11.09.2022 16:00
Crvena zvezda
1 : 3
Mladi radnik 1940
11.09
16:00
Polom
Brestovac
3
1
11.09.2022 16:00
Polom
3 : 1
Brestovac
11.09
16:00
Blizna
Radni─Źki (K)
5
2
11.09.2022 16:00
Blizna
5 : 2
Radni─Źki (K)
11.09
16:00
Polet
Nemetali
4
3
11.09.2022 16:00
Polet
4 : 3
Nemetali
11.09
16:00
Branik
Mala Vrbica
1
1
11.09.2022 16:00
Branik
1 : 1
Mala Vrbica
11.09
16:30
Krilaš
Rudar (Kr)
5
2
11.09.2022 16:30
Krilaš
5 : 2
Rudar (Kr)
11.09
16:30
Batovac
Zvi┼żd
1
3
11.09.2022 16:30
Batovac
1 : 3
Zvi┼żd
11.09
16:30
Šapine
Vihor
4
0
11.09.2022 16:30
Šapine
4 : 0
Vihor
11.09
16:30
Borac (K)
BSK 1931
0
3
11.09.2022 16:30
Borac (K)
0 : 3
BSK 1931
11.09
16:30
Sirakovo
Napredak (S)
0
1
11.09.2022 16:30
Sirakovo
0 : 1
Napredak (S)
11.09
16:30
Budu─çnost (V)
Obili─ç
3
6
11.09.2022 16:30
Budu─çnost (V)
3 : 6
Obili─ç
11.09
11:00
Proleter
Budu─çnost
2
0
11.09.2022 11:00
Proleter
2 : 0
Budu─çnost
11.09
16:30
OFK Progorelica
Tavnik
1
2
11.09.2022 16:30
OFK Progorelica
1 : 2
Tavnik
11.09
16:30
Ibar
Radnik
2
1
11.09.2022 16:30
Ibar
2 : 1
Radnik
11.09
16:30
Omladinac
Ribnica
2
0
11.09.2022 16:30
Omladinac
2 : 0
Ribnica
11.09
16:30
Borac (V)
Koštampolje
6
1
11.09.2022 16:30
Borac (V)
6 : 1
Koštampolje
11.09
16:30
Jedinstvo 2017
Mladost
3
0
11.09.2022 16:30
Jedinstvo 2017
3 : 0
Mladost
11.09
16:00
Osaonica
Sloga
0
6
11.09.2022 16:00
Osaonica
0 : 6
Sloga
11.09
16:00
Napredak
Donja Mutnica
0
3
11.09.2022 16:00
Napredak
0 : 3
Donja Mutnica
11.09
16:00
Moravac 2015
Mladost (D)
3
1
11.09.2022 16:00
Moravac 2015
3 : 1
Mladost (D)
11.09
16:00
Kolare
Budu─çnost (M)
2
3
11.09.2022 16:00
Kolare
2 : 3
Budu─çnost (M)
11.09
16:00
GFK Tabane
Juhor
1
1
11.09.2022 16:00
GFK Tabane
1 : 1
Juhor
11.09
16:00
Partizan
Mladost (T)
1
3
11.09.2022 16:00
Partizan
1 : 3
Mladost (T)
11.09
16:00
Budu─çnost (─É)
Mladost (J)
1
0
11.09.2022 16:00
Budu─çnost (─É)
1 : 0
Mladost (J)
11.09
16:00
Mladost
─îegar 1946
6
0
11.09.2022 16:00
Mladost
6 : 0
─îegar 1946
11.09
16:00
Sloboda
Proleter
2
2
11.09.2022 16:00
Sloboda
2 : 2
Proleter
11.09
16:00
Novoselac
Aluminijum
2
1
11.09.2022 16:00
Novoselac
2 : 1
Aluminijum
11.09
16:00
Radni─Źki 1936
Omladinac
3
3
11.09.2022 16:00
Radni─Źki 1936
3 : 3
Omladinac
11.09
16:00
Stevan Nešticki
Morava
3
0
11.09.2022 16:00
Stevan Nešticki
3 : 0
Morava
11.09
16:00
Planinac 1933
Radni─Źki 2020
0
2
11.09.2022 16:00
Planinac 1933
0 : 2
Radni─Źki 2020
11.09
16:00
Vulkan 1963
Sloga
0
1
11.09.2022 16:00
Vulkan 1963
0 : 1
Sloga
11.09
16:00
Mladi borac
Sloga
2
0
11.09.2022 16:00
Mladi borac
2 : 0
Sloga
11.09
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Rudar
1
1
11.09.2022 16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
1 : 1
Rudar
11.09
16:00
Drina (B)
Jedinstvo (Š)
2
14
11.09.2022 16:00
Drina (B)
2 : 14
Jedinstvo (Š)
11.09
16:00
Hajduk Stanko
Podrinje
1
0
11.09.2022 16:00
Hajduk Stanko
1 : 0
Podrinje
11.09
16:00
Drina (Lj)
Jedinstvo (MZ)
2
0
11.09.2022 16:00
Drina (Lj)
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
11.09
16:00
┼Żelju┼ía
Pobeda
1
1
11.09.2022 16:00
┼Żelju┼ía
1 : 1
Pobeda
11.09
17:00
Maršić
Stanovo 1941
3
1
11.09.2022 17:00
Maršić
3 : 1
Stanovo 1941
11.09
17:00
Šumadija 1934
Zastava 1973
1
1
11.09.2022 17:00
Šumadija 1934
1 : 1
Zastava 1973
11.09
17:00
Jedinstvo
Sloga 1934
1
1
11.09.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 1
Sloga 1934
11.09
17:00
Divostin
Slavija
3
2
11.09.2022 17:00
Divostin
3 : 2
Slavija
11.09
17:00
Pobeda 1926
Bratstvo 1975
1
1
11.09.2022 17:00
Pobeda 1926
1 : 1
Bratstvo 1975
11.09
16:00
Peru─çac
Višesava
0
4
11.09.2022 16:00
Peru─çac
0 : 4
Višesava
11.09
16:00
Kotroman
Tara
2
1
11.09.2022 16:00
Kotroman
2 : 1
Tara
11.09
16:00
Je┼żevica
Prvi partizan
3
0
11.09.2022 16:00
Je┼żevica
3 : 0
Prvi partizan
11.09
16:00
Gorobilje
Se─Źica
4
3
11.09.2022 16:00
Gorobilje
4 : 3
Se─Źica
11.09
16:00
Rampa
Bakionica
3
3
11.09.2022 16:00
Rampa
3 : 3
Bakionica
11.09
16:00
Avijati─Źar Vranjani
Jedinstvo
3
0
11.09.2022 16:00
Avijati─Źar Vranjani
3 : 0
Jedinstvo
11.09
16:00
Sloga
─îajetina
1
2
11.09.2022 16:00
Sloga
1 : 2
─îajetina
11.09
11:00
Omladinac
Polet
0
2
11.09.2022 11:00
Omladinac
0 : 2
Polet
11.09
16:30
Orlovac 1932
Velere─Ź 94
3
0
11.09.2022 16:30
Orlovac 1932
3 : 0
Velere─Ź 94
11.09
16:30
Mladost
Donja Vrbava
0
0
11.09.2022 16:30
Mladost
0 : 0
Donja Vrbava
11.09
16:30
Prijevor
Zadrugar
1
2
11.09.2022 16:30
Prijevor
1 : 2
Zadrugar
11.09
16:30
Rudar
Jedinstvo
3
0
11.09.2022 16:30
Rudar
3 : 0
Jedinstvo
11.09
16:30
Draga─Źevo
Parmenac
5
0
11.09.2022 16:30
Draga─Źevo
5 : 0
Parmenac
11.09
16:30
Gorušica
Sloga
5
4
11.09.2022 16:30
Gorušica
5 : 4
Sloga
11.09
16:30
─îa─Źak 94
Slatina
1
7
11.09.2022 16:30
─îa─Źak 94
1 : 7
Slatina
11.09
16:30
Morava
Prilike
3
2
11.09.2022 16:30
Morava
3 : 2
Prilike
11.09
16:00
Polet (R)
BSK
0
2
11.09.2022 16:00
Polet (R)
0 : 2
BSK
11.09
16:00
Kula
Tele─Źka
4
0
11.09.2022 16:00
Kula
4 : 0
Tele─Źka
11.09
16:00
Dinamo 1923
Omladinac (B)
5
2
11.09.2022 16:00
Dinamo 1923
5 : 2
Omladinac (B)
11.09
16:00
Zadrugar
Omladinac (D)
0
0
11.09.2022 16:00
Zadrugar
0 : 0
Omladinac (D)
11.09
16:00
Terekveš
OFK Od┼żaci
2
1
11.09.2022 16:00
Terekveš
2 : 1
OFK Od┼żaci
11.09
16:00
Polet (S)
Mladost
7
0
11.09.2022 16:00
Polet (S)
7 : 0
Mladost
11.09
16:00
Velika Drenova
Borac
1
1
11.09.2022 16:00
Velika Drenova
1 : 1
Borac
11.09
16:00
Mladost (T)
Jezero 2017
2
5
11.09.2022 16:00
Mladost (T)
2 : 5
Jezero 2017
11.09
16:00
Mladost (DK)
Donji Kopaonik
4
0
11.09.2022 16:00
Mladost (DK)
4 : 0
Donji Kopaonik
11.09
16:00
Vinogradar
Mladost 1977
2
3
11.09.2022 16:00
Vinogradar
2 : 3
Mladost 1977
11.09
16:00
Radni─Źki
Omladinac (D)
4
0
11.09.2022 16:00
Radni─Źki
4 : 0
Omladinac (D)
11.09
16:00
Mundial
Stari Tamiš
5
1
11.09.2022 16:00
Mundial
5 : 1
Stari Tamiš
11.09
16:00
Proleter
Budu─çnost
6
2
11.09.2022 16:00
Proleter
6 : 2
Budu─çnost
11.09
16:00
BSK Bavanište
Omladinac (O)
4
2
11.09.2022 16:00
BSK Bavanište
4 : 2
Omladinac (O)
11.09
16:00
Mladost
Jugoslavija
0
4
11.09.2022 16:00
Mladost
0 : 4
Jugoslavija
11.09
16:00
Joševa
Šarbane
0
2
11.09.2022 16:00
Joševa
0 : 2
Šarbane
11.09
16:00
OFK Paljuvi
Jedinstvo (M)
3
0
11.09.2022 16:00
OFK Paljuvi
3 : 0
Jedinstvo (M)
11.09
16:00
Sovljak
Ratkovac
5
1
11.09.2022 16:00
Sovljak
5 : 1
Ratkovac
11.09
16:00
Polet (DL)
Polet (T)
4
3
11.09.2022 16:00
Polet (DL)
4 : 3
Polet (T)
11.09
11:00
Omladinac (K)
Tulari
2
1
11.09.2022 11:00
Omladinac (K)
2 : 1
Tulari
11.09
16:00
OFK Stublenica
Tvrdojevac
3
0
11.09.2022 16:00
OFK Stublenica
3 : 0
Tvrdojevac
11.09
11:00
ZSK
Stari drugari
1
3
11.09.2022 11:00
ZSK
1 : 3
Stari drugari
11.09
11:00
Milenko Pavlovi─ç
Ribnikar
2
0
11.09.2022 11:00
Milenko Pavlovi─ç
2 : 0
Ribnikar
11.09
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
2
8
11.09.2022 11:00
Jadar 2013
2 : 8
Kolubara 2
11.09
11:00
Napredak
Rakac Stave
3
0
11.09.2022 11:00
Napredak
3 : 0
Rakac Stave
11.09
11:00
Polet
Kotešica
1
2
11.09.2022 11:00
Polet
1 : 2
Kotešica
11.09
11:00
Tešnjar
Mali korak
2
0
11.09.2022 11:00
Tešnjar
2 : 0
Mali korak
11.09
16:00
Banat (I)
Polet
3
1
11.09.2022 16:00
Banat (I)
3 : 1
Polet
11.09
16:00
Ševac
Banat (D)
8
0
11.09.2022 16:00
Ševac
8 : 0
Banat (D)
11.09
16:00
Vladimirovac
Ratar
0
1
11.09.2022 16:00
Vladimirovac
0 : 1
Ratar
11.09
16:00
Vinogradar
Dunav
1
4
11.09.2022 16:00
Vinogradar
1 : 4
Dunav
11.09
16:00
Partizan
Karaš (K)
0
3
11.09.2022 16:00
Partizan
0 : 3
Karaš (K)
11.09
16:00
Banatul
Omladinac
5
0
11.09.2022 16:00
Banatul
5 : 0
Omladinac
11.09
16:00
Borac (VS)
Sloga
1
0
11.09.2022 16:00
Borac (VS)
1 : 0
Sloga
11.09
16:00
Ljukovo
Car Uroš
4
3
11.09.2022 16:00
Ljukovo
4 : 3
Car Uroš
11.09
16:00
Sremac
Krušedol
0
6
11.09.2022 16:00
Sremac
0 : 6
Krušedol
11.09
16:00
Polet (NK)
Grani─Źar
10
0
11.09.2022 16:00
Polet (NK)
10 : 0
Grani─Źar
11.09
16:00
Kameni
Polet (N)
1
0
11.09.2022 16:00
Kameni
1 : 0
Polet (N)
11.09
16:00
Rudar
Napredak
4
0
11.09.2022 16:00
Rudar
4 : 0
Napredak
11.09
16:00
Hajduk 1932
─îSK ─îortanovci
1
0
11.09.2022 16:00
Hajduk 1932
1 : 0
─îSK ─îortanovci
11.09
16:00
Fruškogorac
Mladost
2
1
11.09.2022 16:00
Fruškogorac
2 : 1
Mladost
11.09
16:30
Mileti─ç
Sofeks
1
1
11.09.2022 16:30
Mileti─ç
1 : 1
Sofeks
11.09
16:30
Hajduk (G)
Sloga
4
2
11.09.2022 16:30
Hajduk (G)
4 : 2
Sloga
11.09
16:30
Borac (R)
─îenej
2
2
11.09.2022 16:30
Borac (R)
2 : 2
─îenej
11.09
16:30
Susek
Borac (NS)
3
0
11.09.2022 16:30
Susek
3 : 0
Borac (NS)
11.09
16:30
┼Żelezni─Źar NS
Titel
2
2
11.09.2022 16:30
┼Żelezni─Źar NS
2 : 2
Titel
11.09
16:00
Jastrebac 2022
Ratar
1
0
11.09.2022 16:00
Jastrebac 2022
1 : 0
Ratar
11.09
11:00
Kraljevo
OFK Sloga
2
0
11.09.2022 11:00
Kraljevo
2 : 0
OFK Sloga
11.09
11:00
Mladost 1955
Crvena zvezda
1
1
11.09.2022 11:00
Mladost 1955
1 : 1
Crvena zvezda
11.09
11:00
Škriljac
Polet
3
1
11.09.2022 11:00
Škriljac
3 : 1
Polet
11.09
11:00
Jedinstvo
Vukašinovac
0
3
11.09.2022 11:00
Jedinstvo
0 : 3
Vukašinovac
11.09
16:00
Istok 63
Pomoravlje
2
1
11.09.2022 16:00
Istok 63
2 : 1
Pomoravlje
11.09
16:00
15. Avgust 1950
Napredak
1
0
11.09.2022 16:00
15. Avgust 1950
1 : 0
Napredak
11.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç
Šumadija
3
0
11.09.2022 16:00
Sin─Ĺeli─ç
3 : 0
Šumadija
11.09
16:00
Resavski Despoti
Kolonija
1
3
11.09.2022 16:00
Resavski Despoti
1 : 3
Kolonija
11.09
16:00
Rudar
Omladinac
2
0
11.09.2022 16:00
Rudar
2 : 0
Omladinac
11.09
16:00
Mladost (G)
Mladost (K)
3
0
11.09.2022 16:00
Mladost (G)
3 : 0
Mladost (K)
11.09
16:00
Šantarovac
Jedinstvo
2
1
11.09.2022 16:00
Šantarovac
2 : 1
Jedinstvo
11.09
16:00
Morava (R)
Sloboda
2
3
11.09.2022 16:00
Morava (R)
2 : 3
Sloboda
11.09
16:30
Omladinac
Jovo Kursula
0
2
11.09.2022 16:30
Omladinac
0 : 2
Jovo Kursula
11.09
16:30
Mataruge
Popovi─çi Vrnjci
1
1
11.09.2022 16:30
Mataruge
1 : 1
Popovi─çi Vrnjci
11.09
16:30
Apolon 2018
Jedinstvo (G)
3
0
11.09.2022 16:30
Apolon 2018
3 : 0
Jedinstvo (G)
11.09
16:30
Jedinstvo (D)
Zvezda
4
3
11.09.2022 16:30
Jedinstvo (D)
4 : 3
Zvezda
11.09
16:30
Magnohrom
Mlada krila
3
0
11.09.2022 16:30
Magnohrom
3 : 0
Mlada krila
11.09
16:30
Lazac
Gru┼ża
1
2
11.09.2022 16:30
Lazac
1 : 2
Gru┼ża
11.09
11:00
Trgova─Źki
Jedinstvo (S)
3
1
11.09.2022 11:00
Trgova─Źki
3 : 1
Jedinstvo (S)
11.09
16:30
Integral
Zadrugar 1947
2
1
11.09.2022 16:30
Integral
2 : 1
Zadrugar 1947
11.09
16:30
Borac (V)
Mladost (K)
2
1
11.09.2022 16:30
Borac (V)
2 : 1
Mladost (K)
11.09
16:30
Zabr─Ĺe 1936
BSK 1924
0
0
11.09.2022 16:30
Zabr─Ĺe 1936
0 : 0
BSK 1924
11.09
16:30
Bata Buli─ç
Pobeda 1953
1
3
11.09.2022 16:30
Bata Buli─ç
1 : 3
Pobeda 1953
11.09
16:30
Polet (SD)
Mlava (ML)
1
1
11.09.2022 16:30
Polet (SD)
1 : 1
Mlava (ML)
11.09
16:30
Napredak (P)
Beli Orao
1
2
11.09.2022 16:30
Napredak (P)
1 : 2
Beli Orao
11.09
16:30
Napredak (B)
Napredak 1934
3
1
11.09.2022 16:30
Napredak (B)
3 : 1
Napredak 1934
11.09
16:30
Polet (V)
Vojvoda Milenko
2
1
11.09.2022 16:30
Polet (V)
2 : 1
Vojvoda Milenko
11.09
16:30
Bari─Ź
Kumane
1
5
11.09.2022 16:30
Bari─Ź
1 : 5
Kumane
11.09
16:30
Sloga (L)
Mladi Borac
1
1
11.09.2022 16:30
Sloga (L)
1 : 1
Mladi Borac
11.09
16:30
Dizel
OFK Brani─Źevo
3
0
11.09.2022 16:30
Dizel
3 : 0
OFK Brani─Źevo
11.09
16:30
Krivanj
Magli─ç
2
1
11.09.2022 16:30
Krivanj
2 : 1
Magli─ç
11.09
16:30
Slavija (B)
Slavija (P)
1
4
11.09.2022 16:30
Slavija (B)
1 : 4
Slavija (P)
11.09
16:30
Borac
Labudnja─Źa
2
0
11.09.2022 16:30
Borac
2 : 0
Labudnja─Źa
11.09
16:30
Mladost
OFK Stari Grad
3
2
11.09.2022 16:30
Mladost
3 : 2
OFK Stari Grad
11.09
16:30
Kulpin
Ba─Źka
4
1
11.09.2022 16:30
Kulpin
4 : 1
Ba─Źka
11.09
16:00
Mladost (MM)
Omladinac
0
1
11.09.2022 16:00
Mladost (MM)
0 : 1
Omladinac
11.09
16:00
Stojan Lazarac
Sloga
6
0
11.09.2022 16:00
Stojan Lazarac
6 : 0
Sloga
11.09
16:00
Torpedo
Napredak
3
2
11.09.2022 16:00
Torpedo
3 : 2
Napredak
11.09
16:00
Bair
Petlova─Źa
2
1
11.09.2022 16:00
Bair
2 : 1
Petlova─Źa
11.09
16:00
Duško
Zadrugar
5
2
11.09.2022 16:00
Duško
5 : 2
Zadrugar
11.09
16:00
Budu─çnost (Z)
Sloboda
1
2
11.09.2022 16:00
Budu─çnost (Z)
1 : 2
Sloboda
11.09
16:00
Veliko Trnjane
Moravac (P)
1
1
11.09.2022 16:00
Veliko Trnjane
1 : 1
Moravac (P)
11.09
16:00
Sloboda
Šumadija
2
2
11.09.2022 16:00
Sloboda
2 : 2
Šumadija
11.09
OFK Brza
Umac
3
3
11.09.2022
OFK Brza
3 : 3
Umac
11.09
16:00
Progres
Bratstvo
6
0
11.09.2022 16:00
Progres
6 : 0
Bratstvo
11.09
16:00
Real
Gradac
2
3
11.09.2022 16:00
Real
2 : 3
Gradac
11.09
16:00
Dobrava ┼Żabar 2020
Radni─Źki (K)
2
3
11.09.2022 16:00
Dobrava ┼Żabar 2020
2 : 3
Radni─Źki (K)
11.09
16:00
Vlašić
Pri─Źinovi─ç
4
0
11.09.2022 16:00
Vlašić
4 : 0
Pri─Źinovi─ç
11.09
16:00
Bobovik
Mišar
1
0
11.09.2022 16:00
Bobovik
1 : 0
Mišar
11.09
16:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
Mrovska
7
3
11.09.2022 16:00
Vojvoda Stepa Stepanovi─ç
7 : 3
Mrovska
11.09
16:00
Šipurske Livade
Trešnjevka
1
3
11.09.2022 16:00
Šipurske Livade
1 : 3
Trešnjevka
11.09
16:00
Velika Reka
Jedinstvo
1
0
11.09.2022 16:00
Velika Reka
1 : 0
Jedinstvo
11.09
16:00
7. Juli
Prva Iskra
3
0
11.09.2022 16:00
7. Juli
3 : 0
Prva Iskra
11.09
16:00
Hajduk
Sloga
2
0
11.09.2022 16:00
Hajduk
2 : 0
Sloga
11.09
16:00
Milan Orli─ç
TE Gu─Źevo
2
0
11.09.2022 16:00
Milan Orli─ç
2 : 0
TE Gu─Źevo
11.09
16:00
Mladost
Studenac
4
1
11.09.2022 16:00
Mladost
4 : 1
Studenac
11.09
16:00
Jelav
Cer
4
0
11.09.2022 16:00
Jelav
4 : 0
Cer
11.09
11:00
Modrica
Kaonik
2
3
11.09.2022 11:00
Modrica
2 : 3
Kaonik
11.09
11:00
Konjuh
Gaglovo
2
3
11.09.2022 11:00
Konjuh
2 : 3
Gaglovo
11.09
16:00
Kapid┼żija
Makrešane
1
3
11.09.2022 16:00
Kapid┼żija
1 : 3
Makrešane
11.09
16:00
Borac
Rasina
5
0
11.09.2022 16:00
Borac
5 : 0
Rasina
11.09
16:00
Pade┼ż
Bukovica
4
1
11.09.2022 16:00
Pade┼ż
4 : 1
Bukovica
11.09
16:00
Mudrakovac
Naupare
1
3
11.09.2022 16:00
Mudrakovac
1 : 3
Naupare
11.09
11:00
13. maj
Rekreativo 011
0
1
11.09.2022 11:00
13. maj
0 : 1
Rekreativo 011
11.09
16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
Velika Moštanica
1
2
11.09.2022 16:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
1 : 2
Velika Moštanica
11.09
16:00
BUSK
Be┼żanija
4
3
11.09.2022 16:00
BUSK
4 : 3
Be┼żanija
11.09
16:00
Borac
Dedinje
2
2
11.09.2022 16:00
Borac
2 : 2
Dedinje
11.09
12:00
Šumadinac
Srem
4
2
11.09.2022 12:00
Šumadinac
4 : 2
Srem
11.09
11:00
OFK Lug 2020
Avala 1939
0
2
11.09.2022 11:00
OFK Lug 2020
0 : 2
Avala 1939
11.09
16:00
Palilulac
Kelti
2
0
11.09.2022 16:00
Palilulac
2 : 0
Kelti
11.09
11:00
Mladi proleter
Sveti Stefan
2
2
11.09.2022 11:00
Mladi proleter
2 : 2
Sveti Stefan
11.09
16:00
Glavaš
Budu─çnost 1948
2
1
11.09.2022 16:00
Glavaš
2 : 1
Budu─çnost 1948
11.09
16:00
Novi Mladi borac
Beli Orlovi
2
2
11.09.2022 16:00
Novi Mladi borac
2 : 2
Beli Orlovi
11.09
16:00
Cerovac 2013
Selevac 1919
6
0
11.09.2022 16:00
Cerovac 2013
6 : 0
Selevac 1919
11.09
16:00
Udarnik
Bukovac
1
5
11.09.2022 16:00
Udarnik
1 : 5
Bukovac
11.09
16:00
Proleter
Ba─Źinac
4
3
11.09.2022 16:00
Proleter
4 : 3
Ba─Źinac
11.09
17:00
Mladost (P)
─ćava
2
0
11.09.2022 17:00
Mladost (P)
2 : 0
─ćava
11.09
11:00
Kragujevac
Borac (D)
1
2
11.09.2022 11:00
Kragujevac
1 : 2
Borac (D)
11.09
17:00
Azbest 1927
OFK ┼Że┼żelj
1
1
11.09.2022 17:00
Azbest 1927
1 : 1
OFK ┼Że┼żelj
11.09
17:00
Vodoja┼ża
21. oktobar
1
0
11.09.2022 17:00
Vodoja┼ża
1 : 0
21. oktobar
11.09
16:00
Minel
OFK Bo┼żdarevac
4
1
11.09.2022 16:00
Minel
4 : 1
OFK Bo┼żdarevac
11.09
11:00
OFK Borac
Pinosava
2
1
11.09.2022 11:00
OFK Borac
2 : 1
Pinosava
11.09
16:00
Standard 2021
Jasenovik 2018
4
2
11.09.2022 16:00
Standard 2021
4 : 2
Jasenovik 2018
11.09
16:00
Mladost
Jedinstvo
2
1
11.09.2022 16:00
Mladost
2 : 1
Jedinstvo
11.09
16:00
OFK Morava 2022
Mezgraja
3
0
11.09.2022 16:00
OFK Morava 2022
3 : 0
Mezgraja
11.09
16:00
Sloga 1948
Spartak
1
0
11.09.2022 16:00
Sloga 1948
1 : 0
Spartak
11.09
16:00
Supovac
Vrtište
2
1
11.09.2022 16:00
Supovac
2 : 1
Vrtište
11.09
16:00
Roham
SU Podgrme─Ź
2
2
11.09.2022 16:00
Roham
2 : 2
SU Podgrme─Ź
11.09
16:00
Vojvodina
Jedinstvo
0
5
11.09.2022 16:00
Vojvodina
0 : 5
Jedinstvo
11.09
16:00
Proleter
Napredak
0
5
11.09.2022 16:00
Proleter
0 : 5
Napredak
11.09
16:00
Borac
1. Oktobar
1
3