17.09
16:00
Loznica
OFK VrŔac
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Loznica | 0 : 1 | OFK VrŔac | |||||
17.09
16:00
Trayal
GFK Sloboda
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Trayal | 2 : 1 | GFK Sloboda | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo (Ub)
RFK GrafiÄar
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 2 | RFK GrafiÄar |
17.09
16:00
BeÄej 1918
Tekstilac
3
2
|
17.09.2022 16:00 | BeÄej 1918 | 3 : 2 | Tekstilac | |||||
17.09
16:00
Hajduk 1912
Naftagas
3
2
|
17.09.2022 16:00 | Hajduk 1912 | 3 : 2 | Naftagas | |||||
17.09
16:00
StaniÅ”iÄ
Omladinac
0
0
|
17.09.2022 16:00 | StaniÅ”iÄ | 0 : 0 | Omladinac |
17.09
16:00
BuduÄnost
RadniÄki (O)
1
0
|
17.09.2022 16:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
17.09
16:00
BSK BorÄa
UÅ”Äe Novi Beograd
2
1
|
17.09.2022 16:00 | BSK BorÄa | 2 : 1 | UÅ”Äe Novi Beograd | |||||
17.09
10:00
SinÄeliÄ
Borac
0
1
|
17.09.2022 10:00 | SinÄeliÄ | 0 : 1 | Borac |
17.09
16:00
BuduÄnost (A)
Smederevo 1924
0
3
|
17.09.2022 16:00 | BuduÄnost (A) | 0 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
17.09
16:00
Mladi radnik 1926
Real
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Mladi radnik 1926 | 3 : 0 | Real | |||||
17.09
16:00
MaÄva 1929
Tutin
1
2
|
17.09.2022 16:00 | MaÄva 1929 | 1 : 2 | Tutin | |||||
17.09
16:00
Borac 1926
Sloga (K)
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Borac 1926 | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
17.09
16:00
FAP
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
17.09.2022 16:00 | FAP | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
17.09
16:00
GFK DuboÄica
OFK Brzi Brod
8
0
|
17.09.2022 16:00 | GFK DuboÄica | 8 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
17.09
16:00
Timok 1919
MeŔevo
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Timok 1919 | 1 : 2 | MeŔevo | |||||
17.09
16:00
OFK TopliÄanin
PÄinja
3
2
|
17.09.2022 16:00 | OFK TopliÄanin | 3 : 2 | PÄinja | |||||
17.09
16:00
GFK Jagodina
Car Konstantin
4
1
|
17.09.2022 16:00 | GFK Jagodina | 4 : 1 | Car Konstantin | |||||
17.09
16:00
RadniÄki (S)
Dunav
3
1
|
17.09.2022 16:00 | RadniÄki (S) | 3 : 1 | Dunav |
17.09
16:00
Sloga
Mladost (BP)
5
2
|
17.09.2022 16:00 | Sloga | 5 : 2 | Mladost (BP) | |||||
17.09
16:00
BaÄka 1901
OFK Mladost APA
2
0
|
17.09.2022 16:00 | BaÄka 1901 | 2 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
17.09
16:00
BajŔa
RadniÄki 1918
4
0
|
17.09.2022 16:00 | BajÅ”a | 4 : 0 | RadniÄki 1918 | |||||
17.09
16:00
Bratstvo 2019
Preporod
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Bratstvo 2019 | 3 : 0 | Preporod | |||||
17.09
16:00
OFK Vrbas
RadniÄki 1905
6
2
|
17.09.2022 16:00 | OFK Vrbas | 6 : 2 | RadniÄki 1905 | |||||
17.09
16:00
Senta
Hercegovac
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Senta | 2 : 1 | Hercegovac |
17.09
16:00
Sloga (E)
Å ajkaÅ” 1908
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Sloga (E) | 3 : 0 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
17.09
16:00
Veternik
Index
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Veternik | 1 : 1 | Index | |||||
17.09
16:00
Sloga (T)
Mladost (BJ)
5
1
|
17.09.2022 16:00 | Sloga (T) | 5 : 1 | Mladost (BJ) | |||||
17.09
16:00
RadniÄki (NP)
Jedinstvo
1
0
|
17.09.2022 16:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:00
GFK Sloven
Sloboda
5
2
|
17.09.2022 16:00 | GFK Sloven | 5 : 2 | Sloboda |
17.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Crvena Zvezda
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
17.09
16:00
Sloboda
Begej
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Begej | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo SteviÄ
Vojvodina 1928
0
4
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo SteviÄ | 0 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
17.09
16:00
Kozara
Mladost
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Kozara | 2 : 0 | Mladost |
17.09
16:00
ŠuŔnjar
Napredak
3
2
|
17.09.2022 16:00 | ŠuŔnjar | 3 : 2 | Napredak | |||||
17.09
16:00
Crvena zvezda
Lokomotiva
0
0
|
17.09.2022 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
17.09
16:00
OFK Mladenovac
LeŔtane
3
3
|
17.09.2022 16:00 | OFK Mladenovac | 3 : 3 | LeŔtane | |||||
17.09
16:00
Zuce 2019
OFK Žarkovo
2
3
|
17.09.2022 16:00 | Zuce 2019 | 2 : 3 | OFK Žarkovo |
17.09
16:00
Nebeski Andjeli
Plantaža
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 1 | Plantaža | |||||
17.09
16:00
Pusta Reka
Jedinstvo
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Pusta Reka | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:00
Gracko
SFK Morava
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Gracko | 2 : 0 | SFK Morava |
17.09
16:00
OFK SinÄeliÄ
OFK NiÅ”
3
0
|
17.09.2022 16:00 | OFK SinÄeliÄ | 3 : 0 | OFK NiÅ” |
17.09
14:00
Jedinstvo 1936
Mladi borac
3
2
|
17.09.2022 14:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
17.09
16:00
Blagotin
Sloga (D)
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Blagotin | 3 : 1 | Sloga (D) |
17.09
16:00
OFK Knjaz
Lužnica
1
1
|
17.09.2022 16:00 | OFK Knjaz | 1 : 1 | Lužnica | |||||
17.09
16:00
Brodoremont
Rtanj
2
4
|
17.09.2022 16:00 | Brodoremont | 2 : 4 | Rtanj | |||||
17.09
16:00
Ozren
Tanasko RajiÄ
3
5
|
17.09.2022 16:00 | Ozren | 3 : 5 | Tanasko RajiÄ |
17.09
16:00
Napredak (G)
Mokra Gora
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Napredak (G) | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
17.09
16:00
Å umadija 1903
KaraÄorÄe
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Å umadija 1903 | 1 : 2 | KaraÄorÄe |
17.09
16:00
Crnokosa
Polimlje
0
0
|
17.09.2022 16:00 | Crnokosa | 0 : 0 | Polimlje | |||||
17.09
16:00
Spartak 1976
Zlatar
0
3
|
17.09.2022 16:00 | Spartak 1976 | 0 : 3 | Zlatar | |||||
17.09
16:00
Sevojno
Lazarica
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Sevojno | 1 : 1 | Lazarica |
17.09
16:00
Sloga 33
VGSK
1
3
|
17.09.2022 16:00 | Sloga 33 | 1 : 3 | VGSK | |||||
17.09
16:00
Å umadija (A)
Sloboda
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Å umadija (A) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
17.09
16:00
KaraÄorÄe
RSK
5
2
|
17.09.2022 16:00 | KaraÄorÄe | 5 : 2 | RSK |
17.09
16:00
Ribnica
Jedinstvo Vladimirci 1924
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Ribnica | 0 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
17.09
16:00
RadniÄki (V)
Zadrugar
0
0
|
17.09.2022 16:00 | RadniÄki (V) | 0 : 0 | Zadrugar |
17.09
16:00
Glogonj
Partizan (U)
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Glogonj | 3 : 0 | Partizan (U) | |||||
17.09
16:00
BAK
HajduÄica
3
1
|
17.09.2022 16:00 | BAK | 3 : 1 | HajduÄica |
17.09
16:00
Jadran
ÄurÄin
2
3
|
17.09.2022 16:00 | Jadran | 2 : 3 | ÄurÄin | |||||
17.09
16:00
Udarnik ViŔnjevac
AFK
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Udarnik ViŔnjevac | 2 : 1 | AFK | |||||
17.09
16:00
Sloga
Napredak
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Napredak | |||||
17.09
16:00
Proleter
Srbobran
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Srbobran |
17.09
16:00
Borac (BG)
NaŔa Zvezda
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Borac (BG) | 3 : 1 | NaŔa Zvezda | |||||
17.09
16:00
Crvenka
Lipar
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Crvenka | 1 : 1 | Lipar | |||||
17.09
16:00
Polet
TvrÄava
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Polet | 2 : 0 | TvrÄava | |||||
17.09
16:00
Soko
ŽAK
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Soko | 2 : 1 | ŽAK |
17.09
15:30
Delija
BuduÄnost
1
1
|
17.09.2022 15:30 | Delija | 1 : 1 | BuduÄnost |
17.09
16:00
Podrinje
Sremac (V)
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Sremac (V) | |||||
17.09
16:00
Hajduk (B)
Partizan
3
2
|
17.09.2022 16:00 | Hajduk (B) | 3 : 2 | Partizan |
17.09
16:30
Cement
FruŔkogorac
1
1
|
17.09.2022 16:30 | Cement | 1 : 1 | FruŔkogorac | |||||
17.09
16:30
Omladinac
TSK
1
6
|
17.09.2022 16:30 | Omladinac | 1 : 6 | TSK | |||||
17.09
16:30
OFK Futog
FruŔkogorski partizan
2
2
|
17.09.2022 16:30 | OFK Futog | 2 : 2 | FruŔkogorski partizan |
17.09
18:15
Å eÄeranac Ada
Balkan Mirijevo
0
1
|
17.09.2022 18:15 | Å eÄeranac Ada | 0 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
17.09
16:00
Borac
Dunav
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Borac | 2 : 0 | Dunav |
17.09
16:00
BSK 1926
BuduÄnost
5
0
|
17.09.2022 16:00 | BSK 1926 | 5 : 0 | BuduÄnost |
17.09
16:00
TemniÄ 1924
Dedina
9
1
|
17.09.2022 16:00 | TemniÄ 1924 | 9 : 1 | Dedina |
17.09
20:00
Trnava
Grizli ML
0
0
|
17.09.2022 20:00 | Trnava | 0 : 0 | Grizli ML |
17.09
16:00
TaskoviÄi
Polet
0
2
|
17.09.2022 16:00 | TaskoviÄi | 0 : 2 | Polet | |||||
17.09
16:00
Pobeda
BaliÄevac
4
1
|
17.09.2022 16:00 | Pobeda | 4 : 1 | BaliÄevac |
17.09
16:00
Mladost 1948
PetliÄ SD 2006
1
0
|
17.09.2022 16:00 | Mladost 1948 | 1 : 0 | PetliÄ SD 2006 | |||||
17.09
16:00
OFK Napredak
Mladi borac
8
0
|
17.09.2022 16:00 | OFK Napredak | 8 : 0 | Mladi borac |
17.09
16:00
Rudna Glava
Sloga (K)
2
2
|
17.09.2022 16:00 | Rudna Glava | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
17.09
16:00
PoreÄ
Polet
3
3
|
17.09.2022 16:00 | PoreÄ | 3 : 3 | Polet | |||||
17.09
16:00
Krivelj
Polom
4
1
|
17.09.2022 16:00 | Krivelj | 4 : 1 | Polom |
17.09
16:00
Zvižd
Å apine
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Zvižd | 2 : 0 | Šapine |
17.09
15:30
Mladost (D)
Kolare
5
1
|
17.09.2022 15:30 | Mladost (D) | 5 : 1 | Kolare |
17.09
15:30
Rudar
Drina (B)
11
0
|
17.09.2022 15:30 | Rudar | 11 : 0 | Drina (B) | |||||
17.09
15:30
Jevremovac
Lipolist
1
3
|
17.09.2022 15:30 | Jevremovac | 1 : 3 | Lipolist |
17.09
16:00
Sloboda
ŽeljuŔa
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | ŽeljuŔa | |||||
17.09
16:00
Senjak
Vladimir DurkoviÄ
3
4
|
17.09.2022 16:00 | Senjak | 3 : 4 | Vladimir DurkoviÄ |
17.09
16:00
Bratstvo 1975
Kolonija
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 1 | Kolonija | |||||
17.09
16:00
Sloga 1934
KoŔutnjak
3
3
|
17.09.2022 16:00 | Sloga 1934 | 3 : 3 | KoŔutnjak | |||||
17.09
16:00
Stanovo 1941
Å umadija 1934
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Stanovo 1941 | 1 : 2 | Å umadija 1934 |
17.09
Sloga
OsniÄ
1
0
|
17.09.2022 | Sloga | 1 : 0 | OsniÄ | |||||
17.09
Rudar VrÅ”ka Äuka
Kosovo
1
0
|
17.09.2022 | Rudar VrÅ”ka Äuka | 1 : 0 | Kosovo | |||||
17.09
Rudar
TrebiÄ
0
5
|
17.09.2022 | Rudar | 0 : 5 | TrebiÄ | |||||
17.09
Å ljivar
FSU Kraljevica
|
17.09.2022 | Å ljivar | : | FSU Kraljevica | |||||
17.09
Midžor
GraniÄar
2
0
|
17.09.2022 | Midžor | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
17.09
Hajduk
OFK 019
1
6
|
17.09.2022 | Hajduk | 1 : 6 | OFK 019 | |||||
17.09
Omladinac
Malinik
1
2
|
17.09.2022 | Omladinac | 1 : 2 | Malinik |
17.09
16:00
Jedinstvo
Sloga
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Sloga |
17.09
16:30
Slatina
Morava
3
0
|
17.09.2022 16:30 | Slatina | 3 : 0 | Morava | |||||
17.09
16:30
Sloga
ÄaÄak 94
4
2
|
17.09.2022 16:30 | Sloga | 4 : 2 | ÄaÄak 94 | |||||
17.09
16:30
Parmenac
GoruŔica
3
2
|
17.09.2022 16:30 | Parmenac | 3 : 2 | GoruŔica |
17.09
16:00
Jezero 2017
Garevina
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Jezero 2017 | 3 : 0 | Garevina | |||||
17.09
16:00
OFK Kopaonik 1931
Velika Drenova
2
1
|
17.09.2022 16:00 | OFK Kopaonik 1931 | 2 : 1 | Velika Drenova |
17.09
16:00
Naftagas
OFK Klek
5
2
|
17.09.2022 16:00 | Naftagas | 5 : 2 | OFK Klek | |||||
17.09
16:00
Partizan
Potisje
2
2
|
17.09.2022 16:00 | Partizan | 2 : 2 | Potisje | |||||
17.09
16:00
Mladost (L)
BileÄanin
0
5
|
17.09.2022 16:00 | Mladost (L) | 0 : 5 | BileÄanin | |||||
17.09
16:00
OFK Gradnulica
Borac
3
1
|
17.09.2022 16:00 | OFK Gradnulica | 3 : 1 | Borac | |||||
17.09
16:00
TamiÅ”
Mladost (BB)
3
1
|
17.09.2022 16:00 | TamiÅ” | 3 : 1 | Mladost (BB) | |||||
17.09
16:00
Zadrugar
Lehel
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Lehel |
17.09
16:00
Sloga
Banat (I)
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Banat (I) |
17.09
16:30
Sofeks
Slanobarac
10
0
|
17.09.2022 16:30 | Sofeks | 10 : 0 | Slanobarac |
17.09
16:00
Jastrebac 2022
Kraljevo
2
6
|
17.09.2022 16:00 | Jastrebac 2022 | 2 : 6 | Kraljevo |
17.09
15:30
Omladinac
Beljanica
1
1
|
17.09.2022 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Beljanica | |||||
17.09
15:30
Pomoravlje
Mladost
3
1
|
17.09.2022 15:30 | Pomoravlje | 3 : 1 | Mladost |
17.09
15:30
Å umadinac
GFK StreliŔte
0
0
|
17.09.2022 15:30 | Šumadinac | 0 : 0 | GFK StreliŔte | |||||
17.09
15:30
Vinogradar
Mladost (G)
1
0
|
17.09.2022 15:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Mladost (G) |
17.09
16:30
BogutovaÄka Banja
PopoviÄi Vrnjci
2
0
|
17.09.2022 16:30 | BogutovaÄka Banja | 2 : 0 | PopoviÄi Vrnjci | |||||
17.09
16:30
Morava (M)
Kraljevo Hajduk
4
1
|
17.09.2022 16:30 | Morava (M) | 4 : 1 | Kraljevo Hajduk |
17.09
16:00
MagliÄ
Slavija (B)
4
2
|
17.09.2022 16:00 | MagliÄ | 4 : 2 | Slavija (B) |
17.09
TE GuÄevo
Mladost
0
3
|
17.09.2022 | TE GuÄevo | 0 : 3 | Mladost |
17.09
16:00
MakreŔane
Gaglovo
1
2
|
17.09.2022 16:00 | MakreŔane | 1 : 2 | Gaglovo |
17.09
16:00
Bežanija
Borac
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Bežanija | 3 : 1 | Borac | |||||
17.09
13:00
Miljakovac
BUSK
3
0
|
17.09.2022 13:00 | Miljakovac | 3 : 0 | BUSK |
17.09
14:00
Kelti
Mladi proleter
2
0
|
17.09.2022 14:00 | Kelti | 2 : 0 | Mladi proleter | |||||
17.09
16:00
Zmaj Novi grad
Rakovica
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Zmaj Novi grad | 3 : 1 | Rakovica |
17.09
16:00
Jedinstvo
OFK Morava 2022
2
3
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | OFK Morava 2022 |
17.09
16:00
Jedinstvo
Proleter
4
0
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Proleter | |||||
17.09
16:00
Omladinac
Vojvodina
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Vojvodina |
17.09
16:00
HorgoÅ” 1911
Å ampion
2
0
|
17.09.2022 16:00 | HorgoÅ” 1911 | 2 : 0 | Å ampion | |||||
17.09
16:00
Potisje
Jadran
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Potisje | 3 : 0 | Jadran |
17.09
16:30
Mladost (P)
KruŔevica 1980
1
0
|
17.09.2022 16:30 | Mladost (P) | 1 : 0 | KruŔevica 1980 |
17.09
16:00
Mladost
Padež
8
4
|
17.09.2022 16:00 | Mladost | 8 : 4 | Padež | |||||
17.09
16:00
Rongo Siti
Lokomotiva
3
4
|
17.09.2022 16:00 | Rongo Siti | 3 : 4 | Lokomotiva | |||||
17.09
16:00
Borac
Napredak
3
2
|
17.09.2022 16:00 | Borac | 3 : 2 | Napredak |
17.09
16:00
Lepaja 2018
Jastrebac
2
5
|
17.09.2022 16:00 | Lepaja 2018 | 2 : 5 | Jastrebac |
17.09
15:30
Belo Polje
Rekreativo
4
2
|
17.09.2022 15:30 | Belo Polje | 4 : 2 | Rekreativo |
17.09
15:30
Pobednik
Jedinstvo
5
1
|
17.09.2022 15:30 | Pobednik | 5 : 1 | Jedinstvo |
17.09
16:30
Vinogradar
Kelebijska Ŕuma
3
1
|
17.09.2022 16:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Kelebijska Ŕuma |
17.09
16:30
Bjelica
Vrelo
1
4
|
17.09.2022 16:30 | Bjelica | 1 : 4 | Vrelo |
17.09
16:30
Tigrovi Mija Gold
GauÄosi
3
1
|
17.09.2022 16:30 | Tigrovi Mija Gold | 3 : 1 | GauÄosi |
17.09
16:00
Slavija
Jedinstvo
0
3
|
17.09.2022 16:00 | Slavija | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:00
Sloboda
EÄÅ”eg
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | EÄÅ”eg | |||||
17.09
16:00
Mladost
Proleter
1
5
|
17.09.2022 16:00 | Mladost | 1 : 5 | Proleter | |||||
17.09
16:00
BaÄka
Tomislavci
1
3
|
17.09.2022 16:00 | BaÄka | 1 : 3 | Tomislavci |
17.09
16:00
Sport
Dinamo
4
4
|
17.09.2022 16:00 | Sport | 4 : 4 | Dinamo |
17.09
16:00
Mladost
Bresno Polje
5
0
|
17.09.2022 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Bresno Polje |
17.09
16:00
Borac
Stolice
4
1
|
17.09.2022 16:00 | Borac | 4 : 1 | Stolice |
17.09
16:00
Zvizdar
Gunjevac
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Zvizdar | 2 : 1 | Gunjevac |
17.09
15:30
Belica
Bratstvo
1
7
|
17.09.2022 15:30 | Belica | 1 : 7 | Bratstvo | |||||
17.09
15:30
DomaÄin
Lipar
5
0
|
17.09.2022 15:30 | DomaÄin | 5 : 0 | Lipar |
17.09
15:30
Metaloplastika 2006
Sloga
2
0
|
17.09.2022 15:30 | Metaloplastika 2006 | 2 : 0 | Sloga |
17.09
16:30
Junkovac
Proleter 1936
3
0
|
17.09.2022 16:30 | Junkovac | 3 : 0 | Proleter 1936 |
17.09
16:00
Å FU Derbi 2016
Pomoravlje
4
1
|
17.09.2022 16:00 | Å FU Derbi 2016 | 4 : 1 | Pomoravlje | |||||
17.09
16:00
Mladost (DL)
Marjan MB
4
0
|
17.09.2022 16:00 | Mladost (DL) | 4 : 0 | Marjan MB |
17.09
16:00
Zeppelin 026
OFK Slavija
5
1
|
17.09.2022 16:00 | Zeppelin 026 | 5 : 1 | OFK Slavija |
17.09
16:00
Zemljoradnik
ŽelezniÄar
0
0
|
17.09.2022 16:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
17.09
16:00
Radnik
Sloboda
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Radnik | 3 : 1 | Sloboda |
17.09
16:00
Borac 1935
Borba
0
5
|
17.09.2022 16:00 | Borac 1935 | 0 : 5 | Borba |
17.09
16:30
Omladinac
Kotlenik
0
4
|
17.09.2022 16:30 | Omladinac | 0 : 4 | Kotlenik | |||||
17.09
16:30
Grivac
Beli Orlovi
1
3
|
17.09.2022 16:30 | Grivac | 1 : 3 | Beli Orlovi |
17.09
16:00
Crvena zvezda
Mladost
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Mladost | |||||
17.09
16:00
Vojvodina
Dobrica
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Dobrica | |||||
17.09
16:00
NaŔa Krajina
Rapid
3
6
|
17.09.2022 16:00 | NaŔa Krajina | 3 : 6 | Rapid | |||||
17.09
16:00
Solunac
JanoŔik
1
3
|
17.09.2022 16:00 | Solunac | 1 : 3 | JanoŔik |
17.09
16:00
Dunav
Margum
4
3
|
17.09.2022 16:00 | Dunav | 4 : 3 | Margum |
17.09
16:30
Feniks
Mladost 1936
3
5
|
17.09.2022 16:30 | Feniks | 3 : 5 | Mladost 1936 |
17.09
16:00
RadniÄki
Petar Dobrnjac
4
1
|
17.09.2022 16:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
17.09
16:00
DragoÅ”
Jedinstvo
1
4
|
17.09.2022 16:00 | DragoÅ” | 1 : 4 | Jedinstvo |
17.09
16:00
Soko
Vukan
6
1
|
17.09.2022 16:00 | Soko | 6 : 1 | Vukan | |||||
17.09
16:00
Burovac
Melnica
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Burovac | 1 : 1 | Melnica |
17.09
16:00
Mladost (Ä)
Bistrica
4
0
|
17.09.2022 16:00 | Mladost (Ä) | 4 : 0 | Bistrica | |||||
17.09
16:00
OFK Polet
Mladost (C)
0
1
|
17.09.2022 16:00 | OFK Polet | 0 : 1 | Mladost (C) | |||||
17.09
16:00
OFK Borac
Å umadinac
0
0
|
17.09.2022 16:00 | OFK Borac | 0 : 0 | Å umadinac |
17.09
16:00
Mladi radnik
Petka
1
2
|
17.09.2022 16:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Petka | |||||
17.09
16:00
Sloboda
Strmovo
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Strmovo | |||||
17.09
16:00
OFK Burovo
BSK
3
1
|
17.09.2022 16:00 | OFK Burovo | 3 : 1 | BSK |
17.09
15:00
Homoljac
BuduÄnost
9
0
|
17.09.2022 15:00 | Homoljac | 9 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.09
15:00
Vrelo 1971
SFU Osanica
1
1
|
17.09.2022 15:00 | Vrelo 1971 | 1 : 1 | SFU Osanica |
17.09
16:00
Napredak (T)
Stig (C)
0
6
|
17.09.2022 16:00 | Napredak (T) | 0 : 6 | Stig (C) | |||||
17.09
11:00
Stig (MC)
Radnik
4
1
|
17.09.2022 11:00 | Stig (MC) | 4 : 1 | Radnik | |||||
17.09
16:00
Crni Vitez
Napredak (VC)
5
0
|
17.09.2022 16:00 | Crni Vitez | 5 : 0 | Napredak (VC) |
17.09
16:00
Tuzla City
Borac
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Tuzla City | 0 : 1 | Borac |
17.09
16:00
Slavija
ŽeljezniÄar
1
0
|
17.09.2022 16:00 | Slavija | 1 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
17.09
16:00
Rudar Prijedor
Drina
3
1
|
17.09.2022 16:00 | Rudar Prijedor | 3 : 1 | Drina | |||||
17.09
16:00
Zvijezda 09
Radnik
3
0
|
17.09.2022 16:00 | Zvijezda 09 | 3 : 0 | Radnik | |||||
17.09
16:00
Podrinje
Famos
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Podrinje | 0 : 1 | Famos | |||||
17.09
16:00
Sloboda (NG)
Sutjeska
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
17.09
16:00
ModriÄa
Tekstilac
0
3
|
17.09.2022 16:00 | ModriÄa | 0 : 3 | Tekstilac | |||||
17.09
16:00
Kozara
Krupa
2
2
|
17.09.2022 16:00 | Kozara | 2 : 2 | Krupa |
17.09
00:00
Goražde
Radnik
3
0
|
17.09.2022 00:00 | Goražde | 3 : 0 | Radnik | |||||
17.09
00:00
Simm-Bau
Mladost
0
1
|
17.09.2022 00:00 | Simm-Bau | 0 : 1 | Mladost | |||||
17.09
00:00
BuduÄnost
RadniÄki
3
3
|
17.09.2022 00:00 | BuduÄnost | 3 : 3 | RadniÄki | |||||
17.09
00:00
GOÅ K
Jedinstvo
3
0
|
17.09.2022 00:00 | GOÅ K | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.09
00:00
Tomislav
StupÄanica
1
3
|
17.09.2022 00:00 | Tomislav | 1 : 3 | StupÄanica | |||||
17.09
00:00
ToŔk
Travnik
1
0
|
17.09.2022 00:00 | ToŔk | 1 : 0 | Travnik | |||||
17.09
00:00
Rudar
Zvijezda
1
0
|
17.09.2022 00:00 | Rudar | 1 : 0 | Zvijezda | |||||
17.09
00:00
Bratstvo
Gradina
2
2
|
17.09.2022 00:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Gradina |
17.09
17:00
Iskra
OFK Petrovac
1
2
|
17.09.2022 17:00 | Iskra | 1 : 2 | OFK Petrovac | |||||
17.09
19:00
BuduÄnost
Mornar
2
0
|
17.09.2022 19:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Mornar | |||||
17.09
19:00
DeÄiÄ
Jezero
1
1
|
17.09.2022 19:00 | DeÄiÄ | 1 : 1 | Jezero | |||||
17.09
16:00
Rudar
Jedinstvo
0
3
|
17.09.2022 16:00 | Rudar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
17.09
16:00
Sutjeska
Arsenal
2
1
|
17.09.2022 16:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Arsenal |
17.09
16:30
Bokelj
Zeta
2
1
|
17.09.2022 16:30 | Bokelj | 2 : 1 | Zeta | |||||
17.09
19:00
Podgorica
Grbalj
2
1
|
17.09.2022 19:00 | Podgorica | 2 : 1 | Grbalj |
17.09
00:00
Polet Stars
Äelik
3
1
|
17.09.2022 00:00 | Polet Stars | 3 : 1 | Äelik | |||||
17.09
00:00
Ribnica
Zora
1
3
|
17.09.2022 00:00 | Ribnica | 1 : 3 | Zora | |||||
17.09
00:00
Drezga
Adria
10
1
|
17.09.2022 00:00 | Drezga | 10 : 1 | Adria | |||||
17.09
00:00
Ilarion
Crvena stijena
0
3
|
17.09.2022 00:00 | Ilarion | 0 : 3 | Crvena stijena | |||||
17.09
00:00
Olympico
Internacional
0
10
|
17.09.2022 00:00 | Olympico | 0 : 10 | Internacional | |||||
17.09
00:00
Zabjelo
OFK Titograd
1
2
|
17.09.2022 00:00 | Zabjelo | 1 : 2 | OFK Titograd |
17.09
13:30
Wolverhampton
Manchester City
0
3
|
17.09.2022 13:30 | Wolverhampton | 0 : 3 | Manchester City | |||||
17.09
16:00
Newcastle United
AFC Bournemouth
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Newcastle United | 1 : 1 | AFC Bournemouth | |||||
17.09
18:30
Tottenham Hotspur
Leicester City
6
2
|
17.09.2022 18:30 | Tottenham Hotspur | 6 : 2 | Leicester City |
17.09
15:30
Bayer 04 Leverkusen
Werder Bremen
1
1
|
17.09.2022 15:30 | Bayer 04 Leverkusen | 1 : 1 | Werder Bremen | |||||
17.09
15:30
Borussia Dortmund
FC Schalke 04
1
0
|
17.09.2022 15:30 | Borussia Dortmund | 1 : 0 | FC Schalke 04 | |||||
17.09
15:30
FC Augsburg
Bayern MĆ¼nchen
1
0
|
17.09.2022 15:30 | FC Augsburg | 1 : 0 | Bayern MĆ¼nchen | |||||
17.09
15:30
VfB Stuttgart
Eintracht Frankfurt
1
3
|
17.09.2022 15:30 | VfB Stuttgart | 1 : 3 | Eintracht Frankfurt | |||||
17.09
18:30
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
3
0
|
17.09.2022 18:30 | Borussia M'gladbach | 3 : 0 | RB Leipzig |
17.09
21:00
Lille OSC
Toulouse
2
1
|
17.09.2022 21:00 | Lille OSC | 2 : 1 | Toulouse | |||||
17.09
17:00
Montpellier
RC Strasbourg
2
1
|
17.09.2022 17:00 | Montpellier | 2 : 1 | RC Strasbourg |
17.09
15:00
Bologna
Empoli
0
1
|
17.09.2022 15:00 | Bologna | 0 : 1 | Empoli | |||||
17.09
18:00
Spezia
Sampdoria
2
1
|
17.09.2022 18:00 | Spezia | 2 : 1 | Sampdoria | |||||
17.09
20:45
Torino
Sassuolo
0
1
|
17.09.2022 20:45 | Torino | 0 : 1 | Sassuolo |
17.09
21:00
Athletic Club
Rayo Vallecano
3
2
|
17.09.2022 21:00 | Athletic Club | 3 : 2 | Rayo Vallecano | |||||
17.09
16:15
Barcelona
Elche CF
3
0
|
17.09.2022 16:15 | Barcelona | 3 : 0 | Elche CF | |||||
17.09
14:00
RCD Mallorca
UD AlmerĆa
1
0
|
17.09.2022 14:00 | RCD Mallorca | 1 : 0 | UD AlmerĆa | |||||
17.09
18:30
Valencia
Celta Vigo
3
0
|
17.09.2022 18:30 | Valencia | 3 : 0 | Celta Vigo |
17.09
15:00
Rad
RadniÄki 1923
0
4
|
17.09.2022 15:00 | Rad | 0 : 4 | RadniÄki 1923 | |||||
17.09
16:00
Napredak Junior 2018
RadniÄki 2012
5
1
|
17.09.2022 16:00 | Napredak Junior 2018 | 5 : 1 | RadniÄki 2012 |
17.09
16:00
Jagodina
LevaÄ
0
0
|
17.09.2022 16:00 | Jagodina | 0 : 0 | LevaÄ |
17.09
00:00
Fortuna
Lokomotiva
5
0
|
17.09.2022 00:00 | Fortuna | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
17.09
00:00
Iskra
SFK 2000
0
3
|
17.09.2022 00:00 | Iskra | 0 : 3 | SFK 2000 | |||||
17.09
00:00
Libero
Borac
2
1
|
17.09.2022 00:00 | Libero | 2 : 1 | Borac | |||||
17.09
00:00
Emina
Radnik Bumerang
2
1
|
17.09.2022 00:00 | Emina | 2 : 1 | Radnik Bumerang |
17.09
10:00
RadniÄki (SM)
InÄija
1
0
|
17.09.2022 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | InÄija | |||||
17.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
ŽelezniÄar
3
1
|
17.09.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
17.09
10:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
5
0
|
17.09.2022 10:00 | Spartak ŽK | 5 : 0 | RadniÄki 1912 |
17.09
14:00
IMT 2
011
7
0
|
17.09.2022 14:00 | IMT 2 | 7 : 0 | 011 | |||||
17.09
16:00
Brodarac 2
Lokomotiva
5
2
|
17.09.2022 16:00 | Brodarac 2 | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
17.09
09:00
DIF
BSK BorÄa
4
0
|
17.09.2022 09:00 | DIF | 4 : 0 | BSK BorÄa |
17.09
BuduÄnost
RadniÄki (N)
1
2
|
17.09.2022 | BuduÄnost | 1 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
17.09
Real
Dinamo Jug SU
8
0
|
17.09.2022 | Real | 8 : 0 | Dinamo Jug SU | |||||
17.09
RadniÄki (P)
Vlasina
3
0
|
17.09.2022 | RadniÄki (P) | 3 : 0 | Vlasina |
17.09
11:00
Jedinstvo (P)
Župa
2
1
|
17.09.2022 11:00 | Jedinstvo (P) | 2 : 1 | Župa | |||||
17.09
11:00
Bor 1919
Trayal
0
6
|
17.09.2022 11:00 | Bor 1919 | 0 : 6 | Trayal |
17.09
11:00
Å umadija 1934
OFK AranÄelovac 1979
5
0
|
17.09.2022 11:00 | Å umadija 1934 | 5 : 0 | OFK AranÄelovac 1979 |
17.09
12:00
ŽelezniÄar
Voja GaÄiÄ
2
2
|
17.09.2022 12:00 | ŽelezniÄar | 2 : 2 | Voja GaÄiÄ |
17.09
10:00
Petrika
Naftagas
4
0
|
17.09.2022 10:00 | Petrika | 4 : 0 | Naftagas | |||||
17.09
11:00
ÄSK Pivara
Tisa NjerÅ”
0
2
|
17.09.2022 11:00 | ÄSK Pivara | 0 : 2 | Tisa NjerÅ” | |||||
17.09
12:30
Mladost GAT
Derby 2015
3
1
|
17.09.2022 12:30 | Mladost GAT | 3 : 1 | Derby 2015 | |||||
17.09
10:00
Hajduk 1912
OFK Kikinda
3
4
|
17.09.2022 10:00 | Hajduk 1912 | 3 : 4 | OFK Kikinda | |||||
17.09
13:00
Vinogradar
Proleter 1951
1
5
|
17.09.2022 13:00 | Vinogradar | 1 : 5 | Proleter 1951 |
17.09
00:00
Železnik 1930
OLE
0
4
|
17.09.2022 00:00 | Železnik 1930 | 0 : 4 | OLE | |||||
17.09
00:00
BuduÄnost
Beograd Karaburma
1
1
|
17.09.2022 00:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Beograd Karaburma | |||||
17.09
00:00
Zvezdara
Prva Iskra
3
2
|
17.09.2022 00:00 | Zvezdara | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
17.09
00:00
Siti Sport Klub
OFK Žarkovo
4
3
|
17.09.2022 00:00 | Siti Sport Klub | 4 : 3 | OFK Žarkovo | |||||
17.09
00:00
Teleoptik
Dunav
22
0
|
17.09.2022 00:00 | Teleoptik | 22 : 0 | Dunav |
17.09
Mladost
Omladinac 1927
3
1
|
17.09.2022 | Mladost | 3 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
17.09
Jedinstvo SteviÄ
RadniÄki
4
2
|
17.09.2022 | Jedinstvo SteviÄ | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
17.09
Borac
Proleter
9
2
|
17.09.2022 | Borac | 9 : 2 | Proleter |
17.09
00:00
Å evac
BuduÄnost
7
1
|
17.09.2022 00:00 | Å evac | 7 : 1 | BuduÄnost | |||||
17.09
00:00
RadniÄki
Vulturul
13
0
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki | 13 : 0 | Vulturul | |||||
17.09
00:00
Partizan
Sloga
2
6
|
17.09.2022 00:00 | Partizan | 2 : 6 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Jedinstvo
BAK
2
0
|
17.09.2022 16:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | BAK |
17.09
Crvena zvezda (NS)
OFK BeÄej 1918
4
1
|
17.09.2022 | Crvena zvezda (NS) | 4 : 1 | OFK BeÄej 1918 | |||||
17.09
BaÄka
FruŔkogorac
5
0
|
17.09.2022 | BaÄka | 5 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
17.09
Borac
|
17.09.2022 | Borac | : | ||||||
17.09
RFK Novi Sad 1921
Armija SK
|
17.09.2022 | RFK Novi Sad 1921 | : | Armija SK |
17.09
10:00
Barajevo
Napredak
4
1
|
17.09.2022 10:00 | Barajevo | 4 : 1 | Napredak |
17.09
13:00
Rad
RFK GrafiÄar
3
1
|
17.09.2022 13:00 | Rad | 3 : 1 | RFK GrafiÄar | |||||
17.09
13:00
RadniÄki (NB)
TSC
3
1
|
17.09.2022 13:00 | RadniÄki (NB) | 3 : 1 | TSC | |||||
17.09
11:00
Vojvodina
Voždovac
2
1
|
17.09.2022 11:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Voždovac | |||||
17.09
12:30
Napredak
Novi Pazar
2
1
|
17.09.2022 12:30 | Napredak | 2 : 1 | Novi Pazar |
17.09
00:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
17.09.2022 00:00 | Rad | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
17.09
00:00
IMT
Zemun
5
1
|
17.09.2022 00:00 | IMT | 5 : 1 | Zemun | |||||
17.09
00:00
Voždovac
SinÄeliÄ
6
2
|
17.09.2022 00:00 | Voždovac | 6 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
17.09
00:00
ADA
011
6
1
|
17.09.2022 00:00 | ADA | 6 : 1 | 011 | |||||
17.09
00:00
Rakovica
OLE
3
4
|
17.09.2022 00:00 | Rakovica | 3 : 4 | OLE | |||||
17.09
00:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
0
1
|
17.09.2022 00:00 | RFK GrafiÄar | 0 : 1 | Brodarac | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (NB)
Lokomotiva
2
0
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 0 | Lokomotiva |
17.09
00:00
Rad 2
SinÄeliÄ 2
6
2
|
17.09.2022 00:00 | Rad 2 | 6 : 2 | SinÄeliÄ 2 | |||||
17.09
00:00
GSP Polet
Crvena zvezda
2
1
|
17.09.2022 00:00 | GSP Polet | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
17.09
00:00
Zmaj Novi Grad
BSK BorÄa
2
3
|
17.09.2022 00:00 | Zmaj Novi Grad | 2 : 3 | BSK BorÄa |
17.09
10:00
Mladost (L)
InÄija
2
1
|
17.09.2022 10:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | InÄija | |||||
17.09
16:30
RFK Novi Sad 1921
ŽelezniÄar
2
2
|
17.09.2022 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
17.09
12:00
Spartak ŽK
RadniÄki 1912
1
1
|
17.09.2022 12:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | RadniÄki 1912 |
17.09
11:00
Savacijum
Å umadija 1903
2
0
|
17.09.2022 11:00 | Savacijum | 2 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
17.09
11:00
RadniÄki 1923
Mladi radnik 1926
4
3
|
17.09.2022 11:00 | RadniÄki 1923 | 4 : 3 | Mladi radnik 1926 |
17.09
10:00
VGSK
Smederevo 1924
5
0
|
17.09.2022 10:00 | VGSK | 5 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
17.09
10:00
Morava
OPK Rudar 1933
3
0
|
17.09.2022 10:00 | Morava | 3 : 0 | OPK Rudar 1933 |
17.09
10:30
Rudar
KaraÄorÄe
4
0
|
17.09.2022 10:30 | Rudar | 4 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
17.09
11:00
Tutin
Bane 1931
1
4
|
17.09.2022 11:00 | Tutin | 1 : 4 | Bane 1931 | |||||
17.09
13:00
Jedinstvo 2017
Novi Pazar
2
3
|
17.09.2022 13:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 3 | Novi Pazar |
17.09
13:00
RaÄevac
KaÄer
25
0
|
17.09.2022 13:00 | RaÄevac | 25 : 0 | KaÄer | |||||
17.09
11:00
Vrelo Sport
Respekt
0
3
|
17.09.2022 11:00 | Vrelo Sport | 0 : 3 | Respekt | |||||
17.09
10:00
ŽelezniÄar
MaÄva
0
2
|
17.09.2022 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | MaÄva |
17.09
Real NiÅ”
Timok 1919
3
0
|
17.09.2022 | Real NiÅ” | 3 : 0 | Timok 1919 | |||||
17.09
TimoÄanin
RadniÄki (P)
2
2
|
17.09.2022 | TimoÄanin | 2 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
17.09
Trayal
GFK DuboÄica
4
4
|
17.09.2022 | Trayal | 4 : 4 | GFK DuboÄica | |||||
17.09
Filip FilipoviÄ
MeŔevo
4
0
|
17.09.2022 | Filip FilipoviÄ | 4 : 0 | MeÅ”evo | |||||
17.09
BuduÄnost
RadniÄki (N)
2
7
|
17.09.2022 | BuduÄnost | 2 : 7 | RadniÄki (N) |
17.09
12:00
Tisa NjerÅ”
Petrika
0
1
|
17.09.2022 12:00 | Tisa NjerÅ” | 0 : 1 | Petrika | |||||
17.09
00:00
AFK
StaniÅ”iÄ
2
5
|
17.09.2022 00:00 | AFK | 2 : 5 | StaniÅ”iÄ | |||||
17.09
Mladost GAT
TSC
0
2
|
17.09.2022 | Mladost GAT | 0 : 2 | TSC | |||||
17.09
10:00
Derby 2015
Arena Su
2
0
|
17.09.2022 10:00 | Derby 2015 | 2 : 0 | Arena Su | |||||
17.09
00:00
OFK Vrbas
OFK Kikinda
3
1
|
17.09.2022 00:00 | OFK Vrbas | 3 : 1 | OFK Kikinda |
17.09
Sloven
ŽelezniÄar
6
1
|
17.09.2022 | Sloven | 6 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
17.09
Partizan
RadniÄki (NP)
1
2
|
17.09.2022 | Partizan | 1 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
17.09
Jedinstvo (SP)
Dinamo 1945
2
2
|
17.09.2022 | Jedinstvo (SP) | 2 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
17.09
00:00
Voja GaÄiÄ
Podunavac
4
0
|
17.09.2022 00:00 | Voja GaÄiÄ | 4 : 0 | Podunavac | |||||
17.09
Omladinac (NB)
OFK StajiÄevo
3
3
|
17.09.2022 | Omladinac (NB) | 3 : 3 | OFK StajiÄevo | |||||
17.09
Proleter 2006
1. Maj
9
1
|
17.09.2022 | Proleter 2006 | 9 : 1 | 1. Maj |
17.09
10:00
Sloboda (Ä)
Spartak 1976
3
2
|
17.09.2022 10:00 | Sloboda (Ä) | 3 : 2 | Spartak 1976 |
17.09
11:45
Kolubara
RadniÄki (NB)
2
3
|
17.09.2022 11:45 | Kolubara | 2 : 3 | RadniÄki (NB) | |||||
17.09
00:00
Voždovac
Zemun
1
1
|
17.09.2022 00:00 | Voždovac | 1 : 1 | Zemun | |||||
17.09
12:30
SinÄeliÄ
Prva Iskra
4
0
|
17.09.2022 12:30 | SinÄeliÄ | 4 : 0 | Prva Iskra |
17.09
10:00
Beograd
Zvezdara
7
0
|
17.09.2022 10:00 | Beograd | 7 : 0 | Zvezdara | |||||
17.09
13:00
Dunavac
Omladinac
5
0
|
17.09.2022 13:00 | Dunavac | 5 : 0 | Omladinac | |||||
17.09
16:00
Bežanija
OFK Balkan
12
1
|
17.09.2022 16:00 | Bežanija | 12 : 1 | OFK Balkan | |||||
17.09
10:00
OFK Crvenka
DIF
3
4
|
17.09.2022 10:00 | OFK Crvenka | 3 : 4 | DIF |
17.09
10:00
Milutinac
BuduÄnost
11
0
|
17.09.2022 10:00 | Milutinac | 11 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.09
14:00
Borac
SremÄica
1
0
|
17.09.2022 14:00 | Borac | 1 : 0 | SremÄica | |||||
17.09
15:00
Hajduk
OFK BuduÄnost
0
10
|
17.09.2022 15:00 | Hajduk | 0 : 10 | OFK BuduÄnost |
17.09
Mladost
Sloga
6
9
|
17.09.2022 | Mladost | 6 : 9 | Sloga | |||||
17.09
Kolarac
Sloboda
8
2
|
17.09.2022 | Kolarac | 8 : 2 | Sloboda | |||||
17.09
Udarnik
Mladi Borac
6
2
|
17.09.2022 | Udarnik | 6 : 2 | Mladi Borac |
17.09
11:00
Rad
RFK GrafiÄar
1
1
|
17.09.2022 11:00 | Rad | 1 : 1 | RFK GrafiÄar | |||||
17.09
13:00
Kiker
TSC
2
0
|
17.09.2022 13:00 | Kiker | 2 : 0 | TSC | |||||
17.09
13:00
Vojvodina
OLE
2
2
|
17.09.2022 13:00 | Vojvodina | 2 : 2 | OLE | |||||
17.09
15:00
Crvena zvezda
ÄukariÄki
0
3
|
17.09.2022 15:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | ÄukariÄki | |||||
17.09
13:00
Teleoptik
Sloga (K)
3
2
|
17.09.2022 13:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Sloga (K) | |||||
17.09
10:00
Napredak
Spartak ŽK
0
3
|
17.09.2022 10:00 | Napredak | 0 : 3 | Spartak ŽK |
17.09
16:00
Tempo
Potporanj
1
4
|
17.09.2022 16:00 | Tempo | 1 : 4 | Potporanj | |||||
17.09
11:30
Crvena zvezda
HajduÄica
5
1
|
17.09.2022 11:30 | Crvena zvezda | 5 : 1 | HajduÄica | |||||
17.09
16:00
Polet
BuduÄnost
3
3
|
17.09.2022 16:00 | Polet | 3 : 3 | BuduÄnost |
17.09
Veternik
OFK BeÄej 1918
|
17.09.2022 | Veternik | : | OFK BeÄej 1918 | |||||
17.09
Sloga
Sutjeska
2
0
|
17.09.2022 | Sloga | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
17.09
TSK
ŽSK
5
2
|
17.09.2022 | TSK | 5 : 2 | ŽSK | |||||
17.09
BaÄka 1923
Borac
3
0
|
17.09.2022 | BaÄka 1923 | 3 : 0 | Borac |
17.09
11:00
LSK
Sremac
5
2
|
17.09.2022 11:00 | LSK | 5 : 2 | Sremac | |||||
17.09
11:00
Hajduk
Napredak
|
17.09.2022 11:00 | Hajduk | : | Napredak | |||||
17.09
11:00
Dunav
GraniÄar
2
1
|
17.09.2022 11:00 | Dunav | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
17.09
11:00
Jadran
Sloboda
|
17.09.2022 11:00 | Jadran | : | Sloboda | |||||
17.09
11:00
Ljukovo
Srem
0
0
|
17.09.2022 11:00 | Ljukovo | 0 : 0 | Srem | |||||
17.09
11:00
Jedinstvo
ÄSK
5
4
|
17.09.2022 11:00 | Jedinstvo | 5 : 4 | ÄSK | |||||
17.09
11:00
BuduÄnost
Fruskogorac
5
3
|
17.09.2022 11:00 | BuduÄnost | 5 : 3 | Fruskogorac |
17.09
11:00
TSC
Heroj
9
0
|
17.09.2022 11:00 | TSC | 9 : 0 | Heroj |
17.09
00:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
0
1
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 1 | Voždovac | |||||
17.09
00:00
Brodarac
ADA
3
2
|
17.09.2022 00:00 | Brodarac | 3 : 2 | ADA | |||||
17.09
00:00
ÄukariÄki
Zemun
8
0
|
17.09.2022 00:00 | ÄukariÄki | 8 : 0 | Zemun | |||||
17.09
00:00
RFK GrafiÄar
Teleoptik
2
2
|
17.09.2022 00:00 | RFK GrafiÄar | 2 : 2 | Teleoptik | |||||
17.09
00:00
OFK Beograd
Partizan
0
6
|
17.09.2022 00:00 | OFK Beograd | 0 : 6 | Partizan | |||||
17.09
00:00
011
IMT
3
0
|
17.09.2022 00:00 | 011 | 3 : 0 | IMT | |||||
17.09
00:00
Crvena zvezda
Rad
1
0
|
17.09.2022 00:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Rad | |||||
17.09
00:00
SinÄeliÄ
OLE
1
0
|
17.09.2022 00:00 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | OLE |
17.09
00:00
Rad
VrÄin
7
0
|
17.09.2022 00:00 | Rad | 7 : 0 | VrÄin | |||||
17.09
00:00
Kolubara
Lokomotiva
2
1
|
17.09.2022 00:00 | Kolubara | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
17.09
00:00
BSK BorÄa
OFK Beograd
1
1
|
17.09.2022 00:00 | BSK BorÄa | 1 : 1 | OFK Beograd |
17.09
00:00
SinÄeliÄ 2012
Kolubara
4
0
|
17.09.2022 00:00 | SinÄeliÄ 2012 | 4 : 0 | Kolubara | |||||
17.09
00:00
PFK Žarkovo 2000
Borac
1
1
|
17.09.2022 00:00 | PFK Žarkovo 2000 | 1 : 1 | Borac | |||||
17.09
00:00
Obrenovac 1905
OFK Beograd
4
3
|
17.09.2022 00:00 | Obrenovac 1905 | 4 : 3 | OFK Beograd |
17.09
10:00
InÄija
Proleter 2006
4
1
|
17.09.2022 10:00 | InÄija | 4 : 1 | Proleter 2006 | |||||
17.09
12:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Z)
2
3
|
17.09.2022 12:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 3 | RadniÄki (Z) |
17.09
12:00
Hajduk 1912
RadniÄki 1912
0
4
|
17.09.2022 12:00 | Hajduk 1912 | 0 : 4 | RadniÄki 1912 | |||||
17.09
10:30
TSC
Spartak ŽK
6
1
|
17.09.2022 10:30 | TSC | 6 : 1 | Spartak ŽK | |||||
17.09
10:00
Arena Su
CFK
1
2
|
17.09.2022 10:00 | Arena Su | 1 : 2 | CFK | |||||
17.09
10:00
Petar PuaÄa
RFK Novi Sad 1921
1
2
|
17.09.2022 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
17.09
13:00
Rudar (KM)
Sloga (K)
3
0
|
17.09.2022 13:00 | Rudar (KM) | 3 : 0 | Sloga (K) | |||||
17.09
11:00
Sport Klub 99
Å umadija 1903
9
1
|
17.09.2022 11:00 | Sport Klub 99 | 9 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
17.09
16:00
Kosmet
Apolon 2018
1
1
|
17.09.2022 16:00 | Kosmet | 1 : 1 | Apolon 2018 | |||||
17.09
11:00
Bubamara 91
Bane 1931
9
0
|
17.09.2022 11:00 | Bubamara 91 | 9 : 0 | Bane 1931 |
17.09
13:00
GauÄosi
Zlatibor
6
0
|
17.09.2022 13:00 | GauÄosi | 6 : 0 | Zlatibor | |||||
17.09
10:00
Sloga (P)
Spartak 1976
3
0
|
17.09.2022 10:00 | Sloga (P) | 3 : 0 | Spartak 1976 | |||||
17.09
12:00
Metalac
Javor Matis
3
2
|
17.09.2022 12:00 | Metalac | 3 : 2 | Javor Matis | |||||
17.09
10:00
Polimlje
Sloga (BB)
2
0
|
17.09.2022 10:00 | Polimlje | 2 : 0 | Sloga (BB) |
17.09
11:00
Smederevo 1924
Jasenica 2017
0
2
|
17.09.2022 11:00 | Smederevo 1924 | 0 : 2 | Jasenica 2017 |
17.09
10:00
Jedinstvo
OFK Senjak
0
3
|
17.09.2022 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | OFK Senjak | |||||
17.09
10:00
RaÄevac
SFU Fenix
1
2
|
17.09.2022 10:00 | RaÄevac | 1 : 2 | SFU Fenix | |||||
17.09
11:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
RadniÄki (V)
1
3
|
17.09.2022 11:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 1 : 3 | RadniÄki (V) | |||||
17.09
10:00
Sunrise Å abac
POFK Savacium
1
0
|
17.09.2022 10:00 | Sunrise Å abac | 1 : 0 | POFK Savacium |
17.09
09:30
Kolubara
IMT
2
1
|
17.09.2022 09:30 | Kolubara | 2 : 1 | IMT | |||||
17.09
11:00
ÄukariÄki
Teleoptik
1
1
|
17.09.2022 11:00 | ÄukariÄki | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
17.09
11:00
Crvena zvezda
Voždovac
6
0
|
17.09.2022 11:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Voždovac | |||||
17.09
19:00
OFK Beograd
011
2
0
|
17.09.2022 19:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | 011 | |||||
17.09
19:00
RFK GrafiÄar
Brodarac
4
0
|
17.09.2022 19:00 | RFK GrafiÄar | 4 : 0 | Brodarac | |||||
17.09
09:00
RadniÄki (NB)
Rad
2
0
|
17.09.2022 09:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 0 | Rad |
17.09
GFK Jagodina
Kopernikus ŽelezniÄar
4
1
|
17.09.2022 | GFK Jagodina | 4 : 1 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
17.09
Car Konstantin
OFK Å ampion 2014
6
0
|
17.09.2022 | Car Konstantin | 6 : 0 | OFK Å ampion 2014 | |||||
17.09
Duel Juniors
Trayal Knez Lazar
2
1
|
17.09.2022 | Duel Juniors | 2 : 1 | Trayal Knez Lazar |
17.09
OFK RadniÄki
Sloga
0
5
|
17.09.2022 | OFK RadniÄki | 0 : 5 | Sloga | |||||
17.09
10:00
OFK TopliÄanin
SFK Morava
0
6
|
17.09.2022 10:00 | OFK TopliÄanin | 0 : 6 | SFK Morava | |||||
17.09
SU Prestiž - Joca RistiÄ
OFK BuduÄnost 2020
2
1
|
17.09.2022 | SU Prestiž - Joca RistiÄ | 2 : 1 | OFK BuduÄnost 2020 | |||||
17.09
BSK
Pusta Reka
2
9
|
17.09.2022 | BSK | 2 : 9 | Pusta Reka | |||||
17.09
Filip FilipoviÄ
OFK Kosanica
1
0
|
17.09.2022 | Filip FilipoviÄ | 1 : 0 | OFK Kosanica | |||||
17.09
Mladost
Mineralac
0
3
|
17.09.2022 | Mladost | 0 : 3 | Mineralac | |||||
17.09
Vlasina
Trnovac
2
3
|
17.09.2022 | Vlasina | 2 : 3 | Trnovac | |||||
17.09
Real NiÅ” 2
GFK DuboÄica
7
0
|
17.09.2022 | Real NiÅ” 2 | 7 : 0 | GFK DuboÄica | |||||
17.09
OFK SinÄeliÄ
Radnik
2
7
|
17.09.2022 | OFK SinÄeliÄ | 2 : 7 | Radnik |
17.09
12:00
PetliÄ SD 2006
Mihajlovac 1934
6
1
|
17.09.2022 12:00 | PetliÄ SD 2006 | 6 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
17.09
11:00
Mladost 1948
Sloga
4
6
|
17.09.2022 11:00 | Mladost 1948 | 4 : 6 | Sloga | |||||
17.09
16:00
Godomin
BuduÄnost
1
3
|
17.09.2022 16:00 | Godomin | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
17.09
16:00
ŽelezniÄar Kusadak
Osipaonica
6
0
|
17.09.2022 16:00 | ŽelezniÄar Kusadak | 6 : 0 | Osipaonica | |||||
17.09
16:00
Udarnik
Proleter
12
0
|
17.09.2022 16:00 | Udarnik | 12 : 0 | Proleter |
17.09
00:00
Unirea
Glogonj
1
6
|
17.09.2022 00:00 | Unirea | 1 : 6 | Glogonj | |||||
17.09
00:00
Borac
Bubamara 2010
4
5
|
17.09.2022 00:00 | Borac | 4 : 5 | Bubamara 2010 | |||||
17.09
00:00
Sloga
Dolina
11
1
|
17.09.2022 00:00 | Sloga | 11 : 1 | Dolina |
17.09
Stari TamiÅ”
Mundial
2
5
|
17.09.2022 | Stari TamiÅ” | 2 : 5 | Mundial |
17.09
00:00
KaraÅ”
Banatul
7
1
|
17.09.2022 00:00 | KaraÅ” | 7 : 1 | Banatul | |||||
17.09
17:30
Ratar
Polet
2
4
|
17.09.2022 17:30 | Ratar | 2 : 4 | Polet | |||||
17.09
00:00
OFK VrŔac
Potporanj
1
0
|
17.09.2022 00:00 | OFK VrŔac | 1 : 0 | Potporanj | |||||
17.09
Inviktus 2020
Partizan
6
1
|
17.09.2022 | Inviktus 2020 | 6 : 1 | Partizan |
17.09
OFK PlandiŔte
RadniÄki
0
0
|
17.09.2022 | OFK PlandiÅ”te | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
17.09
Proleter
Dinamo 1945
0
7
|
17.09.2022 | Proleter | 0 : 7 | Dinamo 1945 | |||||
17.09
Borac
OFK VrŔac
0
3
|
17.09.2022 | Borac | 0 : 3 | OFK VrŔac |
17.09
09:00
Pobednik
Skela
3
0
|
17.09.2022 09:00 | Pobednik | 3 : 0 | Skela |
17.09
00:00
Rakovica
Zemun
1
2
|
17.09.2022 00:00 | Rakovica | 1 : 2 | Zemun | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (O)
PFK Žarkovo 2000
2
0
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (O) | 2 : 0 | PFK Žarkovo 2000 | |||||
17.09
00:00
Lokomotiva
Karioke
1
0
|
17.09.2022 00:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Karioke | |||||
17.09
00:00
Bežanija
Balkan
0
2
|
17.09.2022 00:00 | Bežanija | 0 : 2 | Balkan | |||||
17.09
00:00
Torlak
BSK
0
5
|
17.09.2022 00:00 | Torlak | 0 : 5 | BSK | |||||
17.09
00:00
Ada
SinÄeliÄ
0
12
|
17.09.2022 00:00 | Ada | 0 : 12 | SinÄeliÄ | |||||
17.09
00:00
ObiliÄ 1924
BSK 1925
7
0
|
17.09.2022 00:00 | ObiliÄ 1924 | 7 : 0 | BSK 1925 |
17.09
10:00
Milutinac
Borac (L)
3
0
|
17.09.2022 10:00 | Milutinac | 3 : 0 | Borac (L) | |||||
17.09
00:00
LeŔtane
Novi Beograd
2
1
|
17.09.2022 00:00 | LeŔtane | 2 : 1 | Novi Beograd | |||||
17.09
00:00
Borac (O)
DIF
3
4
|
17.09.2022 00:00 | Borac (O) | 3 : 4 | DIF |
17.09
00:00
PKB
OFK Crvenka
5
2
|
17.09.2022 00:00 | PKB | 5 : 2 | OFK Crvenka | |||||
17.09
00:00
Zvezdara
Kosmaj
6
1
|
17.09.2022 00:00 | Zvezdara | 6 : 1 | Kosmaj | |||||
17.09
00:00
OFK Mladenovac
Banja
5
1
|
17.09.2022 00:00 | OFK Mladenovac | 5 : 1 | Banja | |||||
17.09
00:00
Beograd 1929
Trudbenik
2
4
|
17.09.2022 00:00 | Beograd 1929 | 2 : 4 | Trudbenik |
17.09
00:00
OFK 019
Finale 2013
6
4
|
17.09.2022 00:00 | OFK 019 | 6 : 4 | Finale 2013 | |||||
17.09
00:00
Junior
Morava 1918
7
3
|
17.09.2022 00:00 | Junior | 7 : 3 | Morava 1918 | |||||
17.09
00:00
OFK Morava 2012
Jedinstvo
8
1
|
17.09.2022 00:00 | OFK Morava 2012 | 8 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.09
00:00
RadniÄki
Hajduk Veljko
0
6
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki | 0 : 6 | Hajduk Veljko | |||||
17.09
00:00
OFK Knez Lazar
OFK Bratstvo
8
2
|
17.09.2022 00:00 | OFK Knez Lazar | 8 : 2 | OFK Bratstvo |
17.09
RadniÄki 1905
Spartak 10
2
3
|
17.09.2022 | RadniÄki 1905 | 2 : 3 | Spartak 10 | |||||
17.09
Spartak 09
Arena Su
5
0
|
17.09.2022 | Spartak 09 | 5 : 0 | Arena Su |
17.09
10:00
OFK DIF
Sport Klub 99
0
12
|
17.09.2022 10:00 | OFK DIF | 0 : 12 | Sport Klub 99 | |||||
17.09
10:00
OFK National AG
Novi Pazar
5
9
|
17.09.2022 10:00 | OFK National AG | 5 : 9 | Novi Pazar | |||||
17.09
10:00
Jedinstvo 2017
Bane 1931
2
0
|
17.09.2022 10:00 | Jedinstvo 2017 | 2 : 0 | Bane 1931 | |||||
17.09
10:00
Tutin
JoŔanica
7
1
|
17.09.2022 10:00 | Tutin | 7 : 1 | JoŔanica | |||||
17.09
10:00
SU FA Al Ahli
Pazar Juniors
1
2
|
17.09.2022 10:00 | SU FA Al Ahli | 1 : 2 | Pazar Juniors |
17.09
Sloga
AFK
1
15
|
17.09.2022 | Sloga | 1 : 15 | AFK | |||||
17.09
Äantavir
Vinogradar
9
2
|
17.09.2022 | Äantavir | 9 : 2 | Vinogradar | |||||
17.09
Senta
Jedinstvo
3
0
|
17.09.2022 | Senta | 3 : 0 | Jedinstvo |
17.09
00:00
Kampione
Trudbenik
3
0
|
17.09.2022 00:00 | Kampione | 3 : 0 | Trudbenik | |||||
17.09
00:00
ÄukariÄki
SinÄeliÄ
2
0
|
17.09.2022 00:00 | ÄukariÄki | 2 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
17.09
00:00
PFK Žarkovo 2000
OLE
7
0
|
17.09.2022 00:00 | PFK Žarkovo 2000 | 7 : 0 | OLE | |||||
17.09
00:00
Brodarac
Crvena zvezda
0
4
|
17.09.2022 00:00 | Brodarac | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
17.09
00:00
OFK Beograd
Teleoptik
1
2
|
17.09.2022 00:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Teleoptik |
17.09
00:00
T6 NIKA
Partizan
0
10
|
17.09.2022 00:00 | T6 NIKA | 0 : 10 | Partizan | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (O)
Olimpik
0
0
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (O) | 0 : 0 | Olimpik | |||||
17.09
00:00
Voždovac
Zemun
2
2
|
17.09.2022 00:00 | Voždovac | 2 : 2 | Zemun | |||||
17.09
00:00
Kolubara
011
3
1
|
17.09.2022 00:00 | Kolubara | 3 : 1 | 011 | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (NB)
Rad
2
5
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 5 | Rad | |||||
17.09
00:00
Dinamo 1945
RFK GrafiÄar
2
3
|
17.09.2022 00:00 | Dinamo 1945 | 2 : 3 | RFK GrafiÄar |
17.09
10:00
SremÄica
Kolubara
2
2
|
17.09.2022 10:00 | SremÄica | 2 : 2 | Kolubara | |||||
17.09
12:00
Zuce 2019
PetliÄ
0
4
|
17.09.2022 12:00 | Zuce 2019 | 0 : 4 | PetliÄ | |||||
17.09
18:00
Borac
ŠuŔnjar
1
2
|
17.09.2022 18:00 | Borac | 1 : 2 | ŠuŔnjar | |||||
17.09
10:00
Velika MoŔtanica
Lazarevac
6
0
|
17.09.2022 10:00 | Velika MoŔtanica | 6 : 0 | Lazarevac |
17.09
00:00
Milutinac
OFK Beograd
3
2
|
17.09.2022 00:00 | Milutinac | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
17.09
00:00
BSK 1925
Milano Stars
1
4
|
17.09.2022 00:00 | BSK 1925 | 1 : 4 | Milano Stars | |||||
17.09
00:00
Jedinstvo
Zemun
2
3
|
17.09.2022 00:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Zemun | |||||
17.09
00:00
Lanosa
Hajduk
8
1
|
17.09.2022 00:00 | Lanosa | 8 : 1 | Hajduk | |||||
17.09
00:00
OFK Prima Fortuna
BuduÄnost
2
4
|
17.09.2022 00:00 | OFK Prima Fortuna | 2 : 4 | BuduÄnost |
17.09
00:00
DIF
Sopot
2
1
|
17.09.2022 00:00 | DIF | 2 : 1 | Sopot | |||||
17.09
00:00
Palilulac
Obrenovac 1905
0
5
|
17.09.2022 00:00 | Palilulac | 0 : 5 | Obrenovac 1905 | |||||
17.09
Rad - B
ÄukariÄki - B
|
17.09.2022 | Rad - B | : | ÄukariÄki - B | |||||
17.09
00:00
Rakovica
Partizan - B
1
4
|
17.09.2022 00:00 | Rakovica | 1 : 4 | Partizan - B | |||||
17.09
00:00
OFK Crvenka
IMT
2
1
|
17.09.2022 00:00 | OFK Crvenka | 2 : 1 | IMT | |||||
17.09
00:00
BSK BorÄa
ObiliÄ 1924
4
1
|
17.09.2022 00:00 | BSK BorÄa | 4 : 1 | ObiliÄ 1924 |
17.09
13:00
Požega
ŽGFK Borac
0
2
|
17.09.2022 13:00 | Požega | 0 : 2 | ŽGFK Borac | |||||
17.09
14:00
MaÄva
Pazar
4
6
|
17.09.2022 14:00 | MaÄva | 4 : 6 | Pazar | |||||
17.09
12:30
Nika 2020
Plana
5
2
|
17.09.2022 12:30 | Nika 2020 | 5 : 2 | Plana | |||||
17.09
12:00
KaraÄorÄe
Loznica
0
7
|
17.09.2022 12:00 | KaraÄorÄe | 0 : 7 | Loznica |
17.09
12:30
Voja GaÄiÄ
Polet
9
0
|
17.09.2022 12:30 | Voja GaÄiÄ | 9 : 0 | Polet | |||||
17.09
16:00
Spartak
Proleter
0
1
|
17.09.2022 16:00 | Spartak | 0 : 1 | Proleter | |||||
17.09
14:00
Spartak d.o.o.
ModoÅ”
21
0
|
17.09.2022 14:00 | Spartak d.o.o. | 21 : 0 | ModoÅ” |
17.09
12:30
GFK Jagodina
Kopernikus ŽelezniÄar
6
1
|
17.09.2022 12:30 | GFK Jagodina | 6 : 1 | Kopernikus ŽelezniÄar | |||||
17.09
Car Konstantin
OFK Å ampion 2014
3
1
|
17.09.2022 | Car Konstantin | 3 : 1 | OFK Å ampion 2014 |
17.09
11:00
Å umadinac
Milutinac
1
3
|
17.09.2022 11:00 | Å umadinac | 1 : 3 | Milutinac | |||||
17.09
09:00
Zemun
Tempo
3
1
|
17.09.2022 09:00 | Zemun | 3 : 1 | Tempo |
17.09
13:00
RadniÄki (O)
Omladinac
3
0
|
17.09.2022 13:00 | RadniÄki (O) | 3 : 0 | Omladinac |
17.09
13:00
Sloga (P)
Zlatibor
19
0
|
17.09.2022 13:00 | Sloga (P) | 19 : 0 | Zlatibor |
17.09
00:00
SinÄeliÄ
Kolubara
3
1
|
17.09.2022 00:00 | SinÄeliÄ | 3 : 1 | Kolubara | |||||
17.09
00:00
011
GardoÅ”
0
2
|
17.09.2022 00:00 | 011 | 0 : 2 | GardoÅ” | |||||
17.09
00:00
OLE
Crvena zvezda
0
12
|
17.09.2022 00:00 | OLE | 0 : 12 | Crvena zvezda | |||||
17.09
00:00
Trudbenik
Brodarac
2
0
|
17.09.2022 00:00 | Trudbenik | 2 : 0 | Brodarac | |||||
17.09
00:00
ÄukariÄki
Olimpik
6
1
|
17.09.2022 00:00 | ÄukariÄki | 6 : 1 | Olimpik |
17.09
00:00
OFK Balkan Mirijevo
RadniÄki (NB)
3
1
|
17.09.2022 00:00 | OFK Balkan Mirijevo | 3 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
17.09
00:00
Jedinstvo
Partizan
0
1
|
17.09.2022 00:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Partizan | |||||
17.09
00:00
BSK 1925
RFK GrafiÄar
0
4
|
17.09.2022 00:00 | BSK 1925 | 0 : 4 | RFK GrafiÄar | |||||
17.09
00:00
ÄankoviÄ
Zemun
0
3
|
17.09.2022 00:00 | ÄankoviÄ | 0 : 3 | Zemun | |||||
17.09
00:00
Kampione
DuŔanovac
1
0
|
17.09.2022 00:00 | Kampione | 1 : 0 | DuŔanovac |
17.09
00:00
BSK BorÄa
OFK Crvenka
5
1
|
17.09.2022 00:00 | BSK BorÄa | 5 : 1 | OFK Crvenka | |||||
17.09
00:00
Palilulac
Beograd 1929
3
1
|
17.09.2022 00:00 | Palilulac | 3 : 1 | Beograd 1929 | |||||
17.09
00:00
Dunavac
Banja
4
2
|
17.09.2022 00:00 | Dunavac | 4 : 2 | Banja | |||||
17.09
00:00
KovaÄevac 1956
RFK GrafiÄar
2
9
|
17.09.2022 00:00 | KovaÄevac 1956 | 2 : 9 | RFK GrafiÄar |
17.09
00:00
Lokomotiva
Akademija fudbala Lazarevac
0
0
|
17.09.2022 00:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Akademija fudbala Lazarevac | |||||
17.09
00:00
Olimpik
Velika MoŔtanica
|
17.09.2022 00:00 | Olimpik | : | Velika MoŔtanica | |||||
17.09
00:00
DIF
VraniÄ
2
2
|
17.09.2022 00:00 | DIF | 2 : 2 | VraniÄ |
17.09
00:00
ObiliÄ 1924
Žarkovo 2000 - B
1
3
|
17.09.2022 00:00 | ObiliÄ 1924 | 1 : 3 | Žarkovo 2000 - B | |||||
17.09
00:00
Kampione
Dinamo 1945
0
3
|
17.09.2022 00:00 | Kampione | 0 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
17.09
00:00
Torlak
Milano Stars
0
7
|
17.09.2022 00:00 | Torlak | 0 : 7 | Milano Stars | |||||
17.09
00:00
Beograd 1929
Rabona 2020
3
7
|
17.09.2022 00:00 | Beograd 1929 | 3 : 7 | Rabona 2020 |
17.09
00:00
Voždovac
OFK Beograd
5
3
|
17.09.2022 00:00 | Voždovac | 5 : 3 | OFK Beograd | |||||
17.09
00:00
Železnik 1930
Teleoptik
0
3
|
17.09.2022 00:00 | Železnik 1930 | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
17.09
00:00
Žarkovo 2000
Rad
1
4
|
17.09.2022 00:00 | Žarkovo 2000 | 1 : 4 | Rad | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (O)
GSP Polet
1
2
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (O) | 1 : 2 | GSP Polet | |||||
17.09
00:00
Obrenovac 1905
T6 NIKA
4
1
|
17.09.2022 00:00 | Obrenovac 1905 | 4 : 1 | T6 NIKA |
17.09
00:00
OFK 019
Finale 2013
6
0
|
17.09.2022 00:00 | OFK 019 | 6 : 0 | Finale 2013 | |||||
17.09
00:00
OFK Morava 2012
OFK ParaÄin II
1
4
|
17.09.2022 00:00 | OFK Morava 2012 | 1 : 4 | OFK ParaÄin II | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (S)
Hajduk Veljko
0
5
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (S) | 0 : 5 | Hajduk Veljko | |||||
17.09
00:00
OFK Knez Lazar
OFK Bratstvo
3
0
|
17.09.2022 00:00 | OFK Knez Lazar | 3 : 0 | OFK Bratstvo |
17.09
00:00
OFK RadniÄki
Sloga
0
1
|
17.09.2022 00:00 | OFK RadniÄki | 0 : 1 | Sloga | |||||
17.09
00:00
OFK TopliÄanin
VuÄje
6
0
|
17.09.2022 00:00 | OFK TopliÄanin | 6 : 0 | VuÄje | |||||
17.09
00:00
Filip FilipoviÄ
OFK Kosanica
7
0
|
17.09.2022 00:00 | Filip FilipoviÄ | 7 : 0 | OFK Kosanica | |||||
17.09
00:00
Mladost
Mineralac
1
6
|
17.09.2022 00:00 | Mladost | 1 : 6 | Mineralac | |||||
17.09
00:00
Vlasina
Trnovac
1
3
|
17.09.2022 00:00 | Vlasina | 1 : 3 | Trnovac | |||||
17.09
00:00
Real NiÅ” 2
GFK DuboÄica
0
5
|
17.09.2022 00:00 | Real NiÅ” 2 | 0 : 5 | GFK DuboÄica | |||||
17.09
00:00
Nacional
Radnik
3
1
|
17.09.2022 00:00 | Nacional | 3 : 1 | Radnik |
17.09
16:00
OFK National
Sport Club 99
2
3
|
17.09.2022 16:00 | OFK National | 2 : 3 | Sport Club 99 | |||||
17.09
00:00
SU Fa Al Ahli
OFK Vlada DimitrijeviÄ
0
3
|
17.09.2022 00:00 | SU Fa Al Ahli | 0 : 3 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
17.09
00:00
Pazar Juniors
AF AS Novi Pazar
5
0
|
17.09.2022 00:00 | Pazar Juniors | 5 : 0 | AF AS Novi Pazar | |||||
17.09
00:00
Novi Pazar
Bane 1931
1
1
|
17.09.2022 00:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Bane 1931 | |||||
17.09
00:00
Kosmet
Jedinstvo 2017
8
0
|
17.09.2022 00:00 | Kosmet | 8 : 0 | Jedinstvo 2017 |
17.09
10:00
Novi Pazar
OFK Ras
3
0
|
17.09.2022 10:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | OFK Ras | |||||
17.09
11:30
Rudar (KM)
SU Fa Al Ahli
5
0
|
17.09.2022 11:30 | Rudar (KM) | 5 : 0 | SU Fa Al Ahli |
17.09
11:00
ŽelezniÄar
SFU Gornjak
3
0
|
17.09.2022 11:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | SFU Gornjak | |||||
17.09
11:00
Omladinac (Å )
RSK
0
5
|
17.09.2022 11:00 | Omladinac (Å ) | 0 : 5 | RSK | |||||
17.09
11:00
Sopot
Sloga 33
0
2
|
17.09.2022 11:00 | Sopot | 0 : 2 | Sloga 33 | |||||
17.09
11:00
Rudar (S)
Mladi radnik 1926
3
3
|
17.09.2022 11:00 | Rudar (S) | 3 : 3 | Mladi radnik 1926 |
17.09
19:00
Rudar
Metaloplastika
30
38
|
17.09.2022 19:00 | Rudar | 30 : 38 | Metaloplastika | |||||
17.09
19:00
Å amot 65
JugoviÄ
22
22
|
17.09.2022 19:00 | Å amot 65 | 22 : 22 | JugoviÄ | |||||
17.09
19:00
DuboÄica 54
ObiliÄ
32
33
|
17.09.2022 19:00 | DuboÄica 54 | 32 : 33 | ObiliÄ | |||||
17.09
19:00
TopliÄanin
Kikinda
28
26
|
17.09.2022 19:00 | TopliÄanin | 28 : 26 | Kikinda | |||||
17.09
18:00
Vojvodina
Proleter
34
20
|
17.09.2022 18:00 | Vojvodina | 34 : 20 | Proleter |
17.09
19:00
Apatin
Hercegovac
24
28
|
17.09.2022 19:00 | Apatin | 24 : 28 | Hercegovac | |||||
17.09
17:30
InÄija
Crvenka
40
40
|
17.09.2022 17:30 | InÄija | 40 : 40 | Crvenka | |||||
17.09
19:00
Smederevo
Lavovi
34
31
|
17.09.2022 19:00 | Smederevo | 34 : 31 | Lavovi |
17.09
18:30
ŽelezniÄar 1949
Vlasotince
24
28
|
17.09.2022 18:30 | ŽelezniÄar 1949 | 24 : 28 | Vlasotince | |||||
17.09
18:00
Vranje 1957
Mladi radnik
26
24
|
17.09.2022 18:00 | Vranje 1957 | 26 : 24 | Mladi radnik |
17.09
20:30
Lavovi BP
Slavija
38
33
|
17.09.2022 20:30 | Lavovi BP | 38 : 33 | Slavija | |||||
17.09
18:00
Banatski Karlovac
Mladost TSK
40
39
|
17.09.2022 18:00 | Banatski Karlovac | 40 : 39 | Mladost TSK | |||||
17.09
19:00
Jabuka
Metalac
28
26
|
17.09.2022 19:00 | Jabuka | 28 : 26 | Metalac |
17.09
19:30
Novi Beograd
Partizan 2
33
16
|
17.09.2022 19:30 | Novi Beograd | 33 : 16 | Partizan 2 | |||||
17.09
17:00
Mladenovac
Sportski Centar Voždovac 2012
29
34
|
17.09.2022 17:00 | Mladenovac | 29 : 34 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
17.09
19:30
RSU Akademija LeÄiÄ
Studentski grad
23
30
|
17.09.2022 19:30 | RSU Akademija LeÄiÄ | 23 : 30 | Studentski grad |
17.09
19:30
Medicinar
Kikinda
29
28
|
17.09.2022 19:30 | Medicinar | 29 : 28 | Kikinda | |||||
17.09
20:00
ŽelezniÄar
Mladost (NP)
25
28
|
17.09.2022 20:00 | ŽelezniÄar | 25 : 28 | Mladost (NP) |
17.09
20:00
Srem
Mladi radnik
26
25
|
17.09.2022 20:00 | Srem | 26 : 25 | Mladi radnik | |||||
17.09
19:30
Napredak 12
Beograd
26
24
|
17.09.2022 19:30 | Napredak 12 | 26 : 24 | Beograd | |||||
17.09
20:00
Temerin
RadniÄki BG
23
26
|
17.09.2022 20:00 | Temerin | 23 : 26 | RadniÄki BG | |||||
17.09
19:00
Sloga
TopliÄanin
30
32
|
17.09.2022 19:00 | Sloga | 30 : 32 | TopliÄanin |
17.09
00:00
Zemun
DorÄol Tigrovi
16
26
|
17.09.2022 00:00 | Zemun | 16 : 26 | DorÄol Tigrovi | |||||
17.09
00:00
RadniÄki (N)
Partizan 1953
6
56
|
17.09.2022 00:00 | RadniÄki (N) | 6 : 56 | Partizan 1953 | |||||
17.09
13:30
Crvena zvezda
RadniÄki (NB)
18
0
|
17.09.2022 13:30 | Crvena zvezda | 18 : 0 | RadniÄki (NB) |