XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 706 utakmica za dan
Nedelja, 2 Oktobar 2022


Fudbal

Partizan
Beograd
02.10.2022
19:00
Vojvodina
Novi Sad
02.10.2022 19:00
Partizan
:
Vojvodina
Mladost GAT
Novi Sad
02.10.2022
17:00
Crvena zvezda
Beograd
02.10.2022 17:00
Mladost GAT
:
Crvena zvezda
Spartak ŽK
Subotica
02.10.2022
15:00
Radnički 1923
Kragujevac
02.10.2022 15:00
Spartak ŽK
:
Radnički 1923
OFK Vršac
Vršac
02.10.2022
GFK Sloboda
Užice
02.10.2022
OFK Vršac
:
GFK Sloboda
Radnički (NB)
Novi Beograd
02.10.2022
RFK Grafičar
Beograd
02.10.2022
Radnički (NB)
:
RFK Grafičar
Inđija Toyo Tires
Inđija
02.10.2022
Jedinstvo (Ub)
Ub
02.10.2022
Inđija Toyo Tires
:
Jedinstvo (Ub)
Metalac
Gornji Milanovac
02.10.2022
Trayal
Kruševac
02.10.2022
Metalac
:
Trayal
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
02.10.2022
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
02.10.2022
Radnički (SM)
:
RFK Novi Sad 1921
Mačva
Šabac
02.10.2022
Zlatibor
Čajetina
02.10.2022
Mačva
:
Zlatibor
Loznica
Loznica
02.10.2022
Železničar
Pančevo
02.10.2022
Loznica
:
Železničar
Rad
Beograd
02.10.2022
IMT
Beograd
02.10.2022
Rad
:
IMT
Podunavac
Belegiš
02.10.2022
15:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
02.10.2022 15:30
Podunavac
:
Radnički (Zr)
Borac (Š)
Šajkaš
02.10.2022
15:30
Tekstilac
Odžaci
02.10.2022 15:30
Borac (Š)
:
Tekstilac
Kabel
Novi Sad
02.10.2022
10:00
Naftagas
Elemir
02.10.2022 10:00
Kabel
:
Naftagas
Tisa
Adorjan
02.10.2022
15:30
Dinamo 1945
Pančevo
02.10.2022 15:30
Tisa
:
Dinamo 1945
Stanišić
Stanišić
02.10.2022
15:30
OFK Bačka
Bačka Palanka
02.10.2022 15:30
Stanišić
:
OFK Bačka
Jedinstvo
Surčin
02.10.2022
15:30
Radnički (O)
Obrenovac
02.10.2022 15:30
Jedinstvo
:
Radnički (O)
Borac
Lazarevac
02.10.2022
10:00
Zvezdara
Beograd
02.10.2022 10:00
Borac
:
Zvezdara
Polet (Lj)
Ljubić
02.10.2022
11:00
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
02.10.2022 11:00
Polet (Lj)
:
OFK Mihajlovac
Rađevac
Krupanj
02.10.2022
15:00
Takovo
Gornji Milanovac
02.10.2022 15:00
Rađevac
:
Takovo
Radnički (P)
Pirot
02.10.2022
15:00
GFK Dubočica
Leskovac
02.10.2022 15:00
Radnički (P)
:
GFK Dubočica
Budućnost (P)
Popovac
02.10.2022
15:00
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
02.10.2022 15:00
Budućnost (P)
:
OFK Brzi Brod
Vlasina
Vlasotince
02.10.2022
15:00
Car Konstantin
Niš
02.10.2022 15:00
Vlasina
:
Car Konstantin
Sloga
Čonoplja
02.10.2022
15:30
Bačka 1901
Subotica
02.10.2022 15:30
Sloga
:
Bačka 1901
Vojvodina
Bačko Gradište
02.10.2022
15:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
02.10.2022 15:30
Vojvodina
:
Mladost (BP)
Obilić
Zmajevo
02.10.2022
15:30
Radnički 1905
Bajmok
02.10.2022 15:30
Obilić
:
Radnički 1905
Mladost (T)
Turija
02.10.2022
15:30
Hercegovac
Gajdobra
02.10.2022 15:30
Mladost (T)
:
Hercegovac
ŽAK
Kikinda
02.10.2022
15:30
Borac
Starčevo
02.10.2022 15:30
ŽAK
:
Borac
Omladinac FAM
Botoš
02.10.2022
15:30
Radnički
Kovin
02.10.2022 15:30
Omladinac FAM
:
Radnički
Polet
Idvor
02.10.2022
15:30
OFK Kikinda
Kikinda
02.10.2022 15:30
Polet
:
OFK Kikinda
Mladost
Omoljica
02.10.2022
15:30
Vojvodina 1928
Perlez
02.10.2022 15:30
Mladost
:
Vojvodina 1928
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
02.10.2022
15:30
Napredak
Medoševac
02.10.2022 15:30
Crvena zvezda
:
Napredak
Komgrap
Beograd
02.10.2022
15:30
Lokomotiva
Beograd
02.10.2022 15:30
Komgrap
:
Lokomotiva
Boleč
Boleč
02.10.2022
15:30
Leštane
Leštane
02.10.2022 15:30
Boleč
:
Leštane
Zuce 2019
Zuce
02.10.2022
15:30
Barajevo
Barajevo
02.10.2022 15:30
Zuce 2019
:
Barajevo
Hajduk
Beograd
02.10.2022
11:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
02.10.2022 11:00
Hajduk
:
GSP Polet Dorćol
PKB
Padinska skela
02.10.2022
15:30
OFK Žarkovo
Beograd
02.10.2022 15:30
PKB
:
OFK Žarkovo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
02.10.2022
15:00
Jablanica
Medveđa
02.10.2022 15:00
Svetlost
:
Jablanica
Ternoci
Trnovac
02.10.2022
15:00
Plantaža
Donje Stopanje
02.10.2022 15:00
Ternoci
:
Plantaža
Mladost 1959
Vinarce
02.10.2022
15:00
Jedinstvo
Gornje Stopanje
02.10.2022 15:00
Mladost 1959
:
Jedinstvo
Sloga
Leskovac
02.10.2022
15:00
OFK Alakince
Alakince
02.10.2022 15:00
Sloga
:
OFK Alakince
Radan
Lebane
02.10.2022
15:00
SFK Morava
Vladičin Han
02.10.2022 15:00
Radan
:
SFK Morava
Jedinstvo
Gornji Matejevac
02.10.2022
15:00
Delijski Vis
Niš
02.10.2022 15:00
Jedinstvo
:
Delijski Vis
Rudar
Jelašnica
02.10.2022
15:00
Morava
Žitkovac
02.10.2022 15:00
Rudar
:
Morava
Palilulac
Niš
02.10.2022
15:00
Malošište
Malošište
02.10.2022 15:00
Palilulac
:
Malošište
Bukovik
Razanj
02.10.2022
15:00
Pukovac
Pukovac
02.10.2022 15:00
Bukovik
:
Pukovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
02.10.2022
15:00
OFK Niš
Niš
02.10.2022 15:00
OFK Napredak 1929
:
OFK Niš
Naša krila 1936
Belotinac
02.10.2022
15:00
Mladost (M)
Medoševac
02.10.2022 15:00
Naša krila 1936
:
Mladost (M)
Orljane
Orljane
02.10.2022
15:00
Mladost (B)
Batušinac
02.10.2022 15:00
Orljane
:
Mladost (B)
OFK Lugomir
Rakitovo
02.10.2022
15:00
Vinogradar
Zleginje
02.10.2022 15:00
OFK Lugomir
:
Vinogradar
Župa
Aleksandrovac
02.10.2022
15:00
Rembas
Resavica
02.10.2022 15:00
Župa
:
Rembas
Jedinstvo (M)
Mijatovac
02.10.2022
15:00
Majdevo-Kupci
Majdevo
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (M)
:
Majdevo-Kupci
Kušiljevo
Kušiljevo
02.10.2022
15:00
Morava 1918
Ćuprija
02.10.2022 15:00
Kušiljevo
:
Morava 1918
Orlovi
Jasenovo
02.10.2022
15:00
Levač
Rekovac
02.10.2022 15:00
Orlovi
:
Levač
BSK
Bogovina
02.10.2022
15:00
Rtanj
Boljevac
02.10.2022 15:00
BSK
:
Rtanj
Radnički 1946
Lubnica
02.10.2022
15:00
Tanasko Rajić
Pirot
02.10.2022 15:00
Radnički 1946
:
Tanasko Rajić
Bor 1919
Bor
02.10.2022
15:00
Jedinstvo
Pirot
02.10.2022 15:00
Bor 1919
:
Jedinstvo
Rajko Mitić
Bela Palanka
02.10.2022
15:00
OFK Zlot
Zlot
02.10.2022 15:00
Rajko Mitić
:
OFK Zlot
Hajduk Veljko
Negotin
02.10.2022
15:00
Balkanski
Dimitrovgrad
02.10.2022 15:00
Hajduk Veljko
:
Balkanski
OFK Slatina
Bor
02.10.2022
15:00
Đerdap
Kladovo
02.10.2022 15:00
OFK Slatina
:
Đerdap
Korićani
Korićani
02.10.2022
15:00
Gruža
Gruža
02.10.2022 15:00
Korićani
:
Gruža
Budućnost (R)
Resnik
02.10.2022
15:00
Mokra Gora
Zubin Potok
02.10.2022 15:00
Budućnost (R)
:
Mokra Gora
Srbija
Ilićevo
02.10.2022
15:00
Polet (R)
Ratina
02.10.2022 15:00
Srbija
:
Polet (R)
OFK Ras
Novi Pazar
02.10.2022
15:00
Karađorđe
Ribnica
02.10.2022 15:00
OFK Ras
:
Karađorđe
Omladinac (Z)
Zablaće
02.10.2022
15:00
Jasen
Brodarevo
02.10.2022 15:00
Omladinac (Z)
:
Jasen
Jedinstvo (K)
Konjevići
02.10.2022
15:00
Jedinstvo Putevi
Užice
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (K)
:
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Č)
Čačak
02.10.2022
15:00
Zlatar
Nova Varoš
02.10.2022 15:00
Sloboda (Č)
:
Zlatar
Lazarica
Prilipac
02.10.2022
15:00
Polet (T)
Trbušani
02.10.2022 15:00
Lazarica
:
Polet (T)
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
02.10.2022
15:00
VGSK
Veliko Gradište
02.10.2022 15:00
Pomoravlje 1946
:
VGSK
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
02.10.2022
15:00
Morava (VP)
Velika Plana
02.10.2022 15:00
OFK Aranđelovac 1979
:
Morava (VP)
Borac 1932
Ralja
02.10.2022
15:00
Đerdap
Golubac
02.10.2022 15:00
Borac 1932
:
Đerdap
Rudar
Stamnica
02.10.2022
15:00
RSK
Rabrovo
02.10.2022 15:00
Rudar
:
RSK
Železničar
Lajkovac
02.10.2022
15:00
Borac
Lešnica
02.10.2022 15:00
Železničar
:
Borac
Mladost
Prnjavor
02.10.2022
15:00
Kačer
Belanovica
02.10.2022 15:00
Mladost
:
Kačer
OFK Osečina
Osečina
02.10.2022
15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
02.10.2022 15:00
OFK Osečina
:
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vrelo Sport
Vrelo
02.10.2022
15:00
Zadrugar
Lajkovac
02.10.2022 15:00
Vrelo Sport
:
Zadrugar
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
02.10.2022
15:30
Spartak 1911
Debeljača
02.10.2022 15:30
Sloga (BNS)
:
Spartak 1911
Budućnost (A)
Alibunar
02.10.2022
15:30
Partizan (G)
Gaj
02.10.2022 15:30
Budućnost (A)
:
Partizan (G)
Dolovo
Dolovo
02.10.2022
15:30
Crvena zvezda
Pavliš
02.10.2022 15:30
Dolovo
:
Crvena zvezda
Unirea
Uzdin
02.10.2022
15:30
Sloga (P)
Plandište
02.10.2022 15:30
Unirea
:
Sloga (P)
Potporanj
Potporanj
02.10.2022
15:30
Partizan (U)
Uljma
02.10.2022 15:30
Potporanj
:
Partizan (U)
Hajdučica
Hajdučica
02.10.2022
15:30
Vulturul
Grebenac
02.10.2022 15:30
Hajdučica
:
Vulturul
Budućnost
Savino Selo
02.10.2022
15:30
AFK
Ada
02.10.2022 15:30
Budućnost
:
AFK
Jedinstvo
Srpski Krstur
02.10.2022
15:30
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
02.10.2022 15:30
Jedinstvo
:
Sutjeska
Iskra
Kucura
02.10.2022
15:30
Srbobran
Srbobran
02.10.2022 15:30
Iskra
:
Srbobran
Tavankut
Tavankut
02.10.2022
15:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
02.10.2022 15:30
Tavankut
:
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Budućnost (G)
Gložan
02.10.2022
15:30
Borac (BG)
Bački Gračac
02.10.2022 15:30
Budućnost (G)
:
Borac (BG)
Budućnost (P)
Parage
02.10.2022
15:30
Lipar
Lipar
02.10.2022 15:30
Budućnost (P)
:
Lipar
Rusin
Ruski Krstur
02.10.2022
15:30
Tvrđava
Bač
02.10.2022 15:30
Rusin
:
Tvrđava
Budućnost (M)
Mladenovo
02.10.2022
15:30
ČSK Pivara
Čelarevo
02.10.2022 15:30
Budućnost (M)
:
ČSK Pivara
Radnički 1911
Jaša Tomić
02.10.2022
15:00
ŽFK Banat
Zrenjanin
02.10.2022 15:00
Radnički 1911
:
ŽFK Banat
Banat
Čenta
02.10.2022
15:00
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
02.10.2022 15:00
Banat
:
Crvena zvezda
Mladost
Banatski Despotovac
02.10.2022
15:00
OFK Stajićevo
Stajićevo
02.10.2022 15:00
Mladost
:
OFK Stajićevo
Vojvodina
Novo Miloševo
02.10.2022
15:00
MSK
Mihajlovo
02.10.2022 15:00
Vojvodina
:
MSK
Napredak
Čestereg
02.10.2022
15:00
Krajina
Krajišnik
02.10.2022 15:00
Napredak
:
Krajina
Polet
Nakovo
02.10.2022
15:00
2. Oktobar
Kumane
02.10.2022 15:00
Polet
:
2. Oktobar
Sremac (D)
Deč
02.10.2022
15:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
02.10.2022 15:30
Sremac (D)
:
Podrinje
Šumar
Ogar
02.10.2022
15:30
Budućnost
Salaš Noćajski
02.10.2022 15:30
Šumar
:
Budućnost
Jadran
Golubinci
02.10.2022
15:30
Sremac (V)
Vojka
02.10.2022 15:30
Jadran
:
Sremac (V)
Borac 1925
Martinci
02.10.2022
15:30
Srem
Sremski Mihaljevci
02.10.2022 15:30
Borac 1925
:
Srem
Radnički
Irig
02.10.2022
15:30
Graničar (K)
Kuzmin
02.10.2022 15:30
Radnički
:
Graničar (K)
Sloga
Voganj
02.10.2022
15:30
Partizan
Vitojevci
02.10.2022 15:30
Sloga
:
Partizan
Fruškogorac
Manđeloš
02.10.2022
15:30
Napredak Meridian
Popinci
02.10.2022 15:30
Fruškogorac
:
Napredak Meridian
Heroj Polet
Jajinci
02.10.2022
10:00
Balkan Mirijevo
Beograd
02.10.2022 10:00
Heroj Polet
:
Balkan Mirijevo
Poštar Zvezdara
Beograd
02.10.2022
15:30
Dunav
Veliko Selo
02.10.2022 15:30
Poštar Zvezdara
:
Dunav
Busije
Zemun
02.10.2022
15:30
Umka
Umka
02.10.2022 15:30
Busije
:
Umka
Posavac Tišma
Boljevci
02.10.2022
15:30
KFK Ravna gora
Zemun
02.10.2022 15:30
Posavac Tišma
:
KFK Ravna gora
BSK 1925
Batajnica
02.10.2022
15:30
Bratstvo
Krnjača
02.10.2022 15:30
BSK 1925
:
Bratstvo
Turbina
Vreoci
02.10.2022
15:30
Šumadija
Šopić
02.10.2022 15:30
Turbina
:
Šumadija
Lisović 1977
Lisović
02.10.2022
15:30
Krtinska
Krtinska
02.10.2022 15:30
Lisović 1977
:
Krtinska
OFK Budućnost
Dudovica
02.10.2022
15:30
Rušanj
Rušanj
02.10.2022 15:30
OFK Budućnost
:
Rušanj
Vranić
Vranić
02.10.2022
15:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
02.10.2022 15:30
Vranić
:
OFK Zabrežje
Rojkovac
Obrenovac
02.10.2022
15:30
Budućnost
Zvečka
02.10.2022 15:30
Rojkovac
:
Budućnost
Strelac
Mislođin
02.10.2022
15:30
Omladinac
Veliko Polje
02.10.2022 15:30
Strelac
:
Omladinac
Gročanski fudbalski klub
Grocka
02.10.2022
11:00
Vis
Parcani
02.10.2022 11:00
Gročanski fudbalski klub
:
Vis
Velika Krsna
Velika Krsna
02.10.2022
15:30
Vrčin
Vrčin
02.10.2022 15:30
Velika Krsna
:
Vrčin
Dunavac
Grocka
02.10.2022
15:30
Zaklopača
Zaklopača
02.10.2022 15:30
Dunavac
:
Zaklopača
Šumadija 1962
Jagnjilo
02.10.2022
15:30
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
02.10.2022 15:30
Šumadija 1962
:
Kaluđerica 1969
Hajduk
Kamendo
02.10.2022
15:30
Vinča
Vinča
02.10.2022 15:30
Hajduk
:
Vinča
Rabrovac
Rabrovac
02.10.2022
15:30
Pudarci
Pudarci
02.10.2022 15:30
Rabrovac
:
Pudarci
Sloga (L)
Lozna
02.10.2022
15:00
Rubin
Donji Stupanj
02.10.2022 15:00
Sloga (L)
:
Rubin
FUD
Brus
02.10.2022
15:00
Bošnjane
Bošnjane
02.10.2022 15:00
FUD
:
Bošnjane
Trudbenik
Stalać
02.10.2022
15:00
Polet 57
Milutovac
02.10.2022 15:00
Trudbenik
:
Polet 57
Parunovac
Parunovac
02.10.2022
15:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
02.10.2022 15:00
Parunovac
:
Jastrebac
Sloga (Ć)
Ćićevac
02.10.2022
15:00
Sloga (D)
Dašnica
02.10.2022 15:00
Sloga (Ć)
:
Sloga (D)
Mačkovac
Mačkovac
02.10.2022
15:00
Sebečevac
Sebečevac
02.10.2022 15:00
Mačkovac
:
Sebečevac
Čitluk
Čitluk
02.10.2022
15:00
Dedina
Dedina
02.10.2022 15:00
Čitluk
:
Dedina
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
02.10.2022
15:00
Gradina
Pejovac
02.10.2022 15:00
Gornji Stepoš
:
Gradina
Rajac
Kadina Luka
02.10.2022
15:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
02.10.2022 15:00
Rajac
:
Dimitrije Tucović
Banjani
Banjani
02.10.2022
15:00
Trlić
Trlić
02.10.2022 15:00
Banjani
:
Trlić
Čučuge
Čučuge
02.10.2022
15:00
OFK Senjak
Valjevo
02.10.2022 15:00
Čučuge
:
OFK Senjak
Toplica
Donja Toplica
02.10.2022
15:00
Žabari
Žabari (Valjevo)
02.10.2022 15:00
Toplica
:
Žabari
Proleter
Bajevac
02.10.2022
11:00
Iskra
Donja Bukovica
02.10.2022 11:00
Proleter
:
Iskra
Banja
Banja
02.10.2022
16:00
Vinča
Vinča (Topola)
02.10.2022 16:00
Banja
:
Vinča
ŽSK
Žirovnica
02.10.2022
16:00
Lokomotiva
Lapovo
02.10.2022 16:00
ŽSK
:
Lokomotiva
BSK (Be)
Belosavci
02.10.2022
16:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
02.10.2022 16:00
BSK (Be)
:
Prvi srpski ustanak
Marjan
Knić
02.10.2022
16:00
Sloga
Milatovac
02.10.2022 16:00
Marjan
:
Sloga
BSK (Bo)
Borač
02.10.2022
16:00
Šumadinac (S)
Stojnik
02.10.2022 16:00
BSK (Bo)
:
Šumadinac (S)
Mladi rudar
Bukovik
02.10.2022
16:00
Grizli ML
Saranovo
02.10.2022 16:00
Mladi rudar
:
Grizli ML
Plaskovac
Plaskovac
02.10.2022
16:00
Šumadinac (N)
Natalinci
02.10.2022 16:00
Plaskovac
:
Šumadinac (N)
Toplica
Šarlinac
02.10.2022
15:00
Sloga (K)
Korman
02.10.2022 15:00
Toplica
:
Sloga (K)
Rad
Merošina
02.10.2022
15:00
Jastrebac
Tešica
02.10.2022 15:00
Rad
:
Jastrebac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
02.10.2022
15:00
Sloga 1980
Jovanovac
02.10.2022 15:00
Moravac (ZT)
:
Sloga 1980
Borac
Azbresnica
02.10.2022
15:00
Polet
Radevac
02.10.2022 15:00
Borac
:
Polet
Pobeda
Rusna
02.10.2022
15:00
Naisus 1977
Rožina
02.10.2022 15:00
Pobeda
:
Naisus 1977
BSK
Belanovce
02.10.2022
15:00
Lemind 1953
Leskovac
02.10.2022 15:00
BSK
:
Lemind 1953
Vučje
Vučje
02.10.2022
15:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
02.10.2022 15:00
Vučje
:
Donja Lomnica
Čekmin
Čekmin
02.10.2022
15:00
Zloćudovo
Zloćudovo
02.10.2022 15:00
Čekmin
:
Zloćudovo
Milanovo
Milanovo
02.10.2022
15:00
Mladost
Batulovce
02.10.2022 15:00
Milanovo
:
Mladost
Jedinstvo (B)
Bošnjace
02.10.2022
15:00
Budućnost
Orašje
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (B)
:
Budućnost
Železničar
Brestovac
02.10.2022
15:00
Sloga
Lipovica
02.10.2022 15:00
Železničar
:
Sloga
Polet
Stajkovce
02.10.2022
15:00
OFK Morava
Leskovac
02.10.2022 15:00
Polet
:
OFK Morava
Moravac Orion
Mrštane
02.10.2022
15:00
Jedinstvo (G)
Grdelica
02.10.2022 15:00
Moravac Orion
:
Jedinstvo (G)
Mladost (NS)
Novo Selo
02.10.2022
15:00
Polet
Trnovče
02.10.2022 15:00
Mladost (NS)
:
Polet
Radnik
Smederevska Palanka
02.10.2022
15:00
Crvena zvezda
Suvodol
02.10.2022 15:00
Radnik
:
Crvena zvezda
Železničar Kusadak
Kusadak
02.10.2022
15:00
Petlić SD 2006
Smederevo
02.10.2022 15:00
Železničar Kusadak
:
Petlić SD 2006
Proleter 1947
Vranovo
02.10.2022
15:00
Podunavac
Udovice
02.10.2022 15:00
Proleter 1947
:
Podunavac
Sloga
Lugavčina
02.10.2022
15:00
SASK
Saraorci
02.10.2022 15:00
Sloga
:
SASK
Pobeda
Golobok
02.10.2022
15:00
Mladi borac
Veliko Orašje
02.10.2022 15:00
Pobeda
:
Mladi borac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
02.10.2022
11:00
Sloga (K)
Kobišnica
02.10.2022 11:00
Mala Vrbica
:
Sloga (K)
Nemetali
Donja Bela Reka
02.10.2022
Rudna Glava
Rudna Glava
02.10.2022
Nemetali
:
Rudna Glava
Radnički (K)
Klokočevac
02.10.2022
Branik
Štubik
02.10.2022
Radnički (K)
:
Branik
Urovica
Urovica
02.10.2022
Polet
Jabukovac
02.10.2022
Urovica
:
Polet
Brestovac
Borski Brestovac
02.10.2022
Šarbanovac
Šarbanovac
02.10.2022
Brestovac
:
Šarbanovac
Krivelj
Krivelj
02.10.2022
Blizna
Blizna
02.10.2022
Krivelj
:
Blizna
Polom
Leskovo
02.10.2022
Ključ
Podvrška
02.10.2022
Polom
:
Ključ
Krilaš
Ćovdin
02.10.2022
15:30
Šapine
Šapine
02.10.2022 15:30
Krilaš
:
Šapine
Borac (K)
Klenovnik
02.10.2022
15:30
Batovac
Batovac
02.10.2022 15:30
Borac (K)
:
Batovac
Sirakovo
Sirakovo
02.10.2022
15:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
02.10.2022 15:30
Sirakovo
:
Rudar (Kr)
Borac (Ž)
Žabari
02.10.2022
15:30
Zvižd
Kučevo
02.10.2022 15:30
Borac (Ž)
:
Zvižd
Budućnost (V)
Vezičevo
02.10.2022
15:30
BSK 1931
Brežane
02.10.2022 15:30
Budućnost (V)
:
BSK 1931
Obilić
Živica
02.10.2022
15:30
Napredak (S)
Simićevo
02.10.2022 15:30
Obilić
:
Napredak (S)
Železničar
Požarevac
02.10.2022
15:30
Sloga 1945
Veliko Selo
02.10.2022 15:30
Železničar
:
Sloga 1945
Budućnost
Konarevo
02.10.2022
15:30
Koštampolje
Delimeđe
02.10.2022 15:30
Budućnost
:
Koštampolje
Miločajac
Miločaj
02.10.2022
11:00
Mladost
Vrdila
02.10.2022 11:00
Miločajac
:
Mladost
Ribnica
Jovac
02.10.2022
15:30
Jedinstvo 2017
Tutin
02.10.2022 15:30
Ribnica
:
Jedinstvo 2017
Radnik
Ušće
02.10.2022
15:30
Borac (V)
Vraneši
02.10.2022 15:30
Radnik
:
Borac (V)
Tavnik
Tavnik
02.10.2022
15:30
Rudar
Baljevac
02.10.2022 15:30
Tavnik
:
Rudar
Proleter
Pečenog
02.10.2022
11:00
Omladinac
Novo Selo
02.10.2022 11:00
Proleter
:
Omladinac
OFK Progorelica
Progorelica
02.10.2022
15:30
Ibar
Mataruška Banja
02.10.2022 15:30
OFK Progorelica
:
Ibar
Osaonica
Bagrdan
02.10.2022
14:30
Moravac 2015
Krušar
02.10.2022 14:30
Osaonica
:
Moravac 2015
Kolare
Kolare
02.10.2022
14:30
Napredak
Drenovac
02.10.2022 14:30
Kolare
:
Napredak
GFK Tabane
Jagodina
02.10.2022
14:30
Donja Mutnica
Donja Mutnica
02.10.2022 14:30
GFK Tabane
:
Donja Mutnica
Partizan
Majur
02.10.2022
14:30
Mladost (D)
Dublje
02.10.2022 14:30
Partizan
:
Mladost (D)
Budućnost (Đ)
Đurinac
02.10.2022
14:30
Dragocvet
Dragocvet
02.10.2022 14:30
Budućnost (Đ)
:
Dragocvet
Mladost (J)
Jovac
02.10.2022
14:30
Juhor
Glavinci
02.10.2022 14:30
Mladost (J)
:
Juhor
Rudar (St)
Stenjevac
02.10.2022
14:30
Mladost (T)
Tečić
02.10.2022 14:30
Rudar (St)
:
Mladost (T)
Morava
Krušce
02.10.2022
15:00
Sloga
Donja Trnava
02.10.2022 15:00
Morava
:
Sloga
Omladinac
Gornji Komren
02.10.2022
15:00
Vulkan 1963
Brenica
02.10.2022 15:00
Omladinac
:
Vulkan 1963
Proleter
Donja Vrežina
02.10.2022
11:00
Stevan Nešticki
Leskovik
02.10.2022 11:00
Proleter
:
Stevan Nešticki
Čegar 1946
Donji Matejevac
02.10.2022
15:00
Radnički 1936
Trupale
02.10.2022 15:00
Čegar 1946
:
Radnički 1936
Sloboda
Gornja Vrežina
02.10.2022
15:00
Novoselac
Novo Selo
02.10.2022 15:00
Sloboda
:
Novoselac
Jedinstvo (Š)
Štitar
02.10.2022
15:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (Š)
:
Jedinstvo (MZ)
Rudar
Brasina
02.10.2022
15:00
Drina (Lj)
Ljubovija
02.10.2022 15:00
Rudar
:
Drina (Lj)
Sloga
Lipnički Šor
02.10.2022
15:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
02.10.2022 15:00
Sloga
:
Hajduk Stanko
Antimon
Zajača
02.10.2022
15:00
Drina (B)
Badovinci
02.10.2022 15:00
Antimon
:
Drina (B)
Majur
Majur
02.10.2022
15:00
Karađorđe
Mišar
02.10.2022 15:00
Majur
:
Karađorđe
Spartak
Pirot
02.10.2022
15:30
Željuša
Željuša
02.10.2022 15:30
Spartak
:
Željuša
Mladost
Poljska Ržana
02.10.2022
15:30
Sloboda
Rasnica
02.10.2022 15:30
Mladost
:
Sloboda
Pobeda
Držina
02.10.2022
15:30
Dragoš
Pirot
02.10.2022 15:30
Pobeda
:
Dragoš
Slavija
Kragujevac
02.10.2022
15:30
Kolonija
Kragujevac
02.10.2022 15:30
Slavija
:
Kolonija
Sloboda (G)
Grbice
02.10.2022
15:30
Bratstvo 1975
Erdeč
02.10.2022 15:30
Sloboda (G)
:
Bratstvo 1975
Zastava 1973
Kragujevac
02.10.2022
15:30
Divostin
Kragujevac
02.10.2022 15:30
Zastava 1973
:
Divostin
Kutlovo
Kutlovo
02.10.2022
15:30
Jedinstvo
Petrovac
02.10.2022 15:30
Kutlovo
:
Jedinstvo
Maršić
Maršić
02.10.2022
15:30
Šumadija 1934
Drača
02.10.2022 15:30
Maršić
:
Šumadija 1934
Rudar
Podvis
02.10.2022
15:00
Sloga
Minićevo
02.10.2022 15:00
Rudar
:
Sloga
Šljivar
Šljivar
02.10.2022
15:00
Kosovo
Zvezdan
02.10.2022 15:00
Šljivar
:
Kosovo
Hajduk
Rujevica
02.10.2022
15:00
FSU Kraljevica
Zaječar
02.10.2022 15:00
Hajduk
:
FSU Kraljevica
Omladinac
Grezna
02.10.2022
15:00
Graničar
Veliki Izvor
02.10.2022 15:00
Omladinac
:
Graničar
Malinik
Podgorac
02.10.2022
15:00
OFK 019
Zaječar
02.10.2022 15:00
Malinik
:
OFK 019
Čajetina
Čajetina
02.10.2022
15:00
Perućac
Perućac
02.10.2022 15:00
Čajetina
:
Perućac
Jedinstvo
Kalenić
02.10.2022
15:00
Polet
Rasna
02.10.2022 15:00
Jedinstvo
:
Polet
Bakionica
Bakionica
02.10.2022
15:00
Omladinac
Zdravčići
02.10.2022 15:00
Bakionica
:
Omladinac
Sečica
Seča reka
02.10.2022
15:00
Sloga
Sjenica
02.10.2022 15:00
Sečica
:
Sloga
Prvi partizan
Užice
02.10.2022
11:00
Avijatičar Vranjani
Vranjani
02.10.2022 11:00
Prvi partizan
:
Avijatičar Vranjani
Tara
Kremna
02.10.2022
15:00
Rampa
Požega
02.10.2022 15:00
Tara
:
Rampa
Višesava
Bajina Bašta
02.10.2022
15:00
Gorobilje
Gorobilje
02.10.2022 15:00
Višesava
:
Gorobilje
Kotroman
Mokra Gora
02.10.2022
15:00
Ježevica
Velika Ježevica
02.10.2022 15:00
Kotroman
:
Ježevica
Zadrugar
Donja Trepča
02.10.2022
15:30
Orlovac 1932
Mrčajevci
02.10.2022 15:30
Zadrugar
:
Orlovac 1932
Ozrem PMH
Ozrem
02.10.2022
15:30
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
02.10.2022 15:30
Ozrem PMH
:
Jedinstvo
Donja Vrbava
Donja Vrbava
02.10.2022
15:30
Rudar
Bresnica
02.10.2022 15:30
Donja Vrbava
:
Rudar
Velereč 94
Velereč
02.10.2022
15:30
Prijevor
Prijevor
02.10.2022 15:30
Velereč 94
:
Prijevor
Mladost
Preljina
02.10.2022
15:30
Napredak
Svračkovci
02.10.2022 15:30
Mladost
:
Napredak
Prilike
Prilike
02.10.2022
15:30
Dragačevo
Guča
02.10.2022 15:30
Prilike
:
Dragačevo
Gorušica
Viča
02.10.2022
15:30
Čačak 94
Čačak
02.10.2022 15:30
Gorušica
:
Čačak 94
Akademija 10
Prokuplje
02.10.2022
16:00
Polet
Samarinovac
02.10.2022 16:00
Akademija 10
:
Polet
Jastrebac
Blace
02.10.2022
16:00
Jug Bogdan
Đakus
02.10.2022 16:00
Jastrebac
:
Jug Bogdan
Dobrič
Pejkovac
02.10.2022
16:00
Borac
Držanovac
02.10.2022 16:00
Dobrič
:
Borac
Kosovac
Prokuplje
02.10.2022
16:00
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
02.10.2022 16:00
Kosovac
:
Spartak
BSK
Bački Brestovac
02.10.2022
15:30
OFK Odžaci
Odžaci
02.10.2022 15:30
BSK
:
OFK Odžaci
Omladinac (D)
Deronje
02.10.2022
15:30
Mladost
Kruščić
02.10.2022 15:30
Omladinac (D)
:
Mladost
Omladinac (B)
Bukovac
02.10.2022
15:30
Polet (S)
Sivac
02.10.2022 15:30
Omladinac (B)
:
Polet (S)
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
02.10.2022
15:30
Terekveš
Svilojevo
02.10.2022 15:30
Aleksa Šantić
:
Terekveš
Telečka
Telečka
02.10.2022
15:30
Zadrugar
Srpski Miletić
02.10.2022 15:30
Telečka
:
Zadrugar
Polet (R)
Rastina
02.10.2022
15:30
Dinamo 1923
Bački Breg
02.10.2022 15:30
Polet (R)
:
Dinamo 1923
Kula
Kula
02.10.2022
15:30
Radnički (S)
Sombor
02.10.2022 15:30
Kula
:
Radnički (S)
Beli Orlovi
Tobolac
02.10.2022
15:30
Kamenorezac 76
Dublje
02.10.2022 15:30
Beli Orlovi
:
Kamenorezac 76
Donji Kopaonik
Razbojna
02.10.2022
15:30
Poljoprivrednik
Počekovina
02.10.2022 15:30
Donji Kopaonik
:
Poljoprivrednik
Ribnik
Gornji Ribnik
02.10.2022
15:30
Mladost (DK)
Donji Katun
02.10.2022 15:30
Ribnik
:
Mladost (DK)
Borac
Gornji Katun
02.10.2022
15:30
Garevina
Garevina
02.10.2022 15:30
Borac
:
Garevina
OFK Kopaonik 1931
Brus
02.10.2022
15:30
Mladost (T)
Toljevac
02.10.2022 15:30
OFK Kopaonik 1931
:
Mladost (T)
Velika Drenova
Velika Drenova
02.10.2022
15:30
Omladinac
Ugljarevo
02.10.2022 15:30
Velika Drenova
:
Omladinac
Omladinac (O)
Opovo
02.10.2022
15:30
Radnički
Baranda
02.10.2022 15:30
Omladinac (O)
:
Radnički
Budućnost
Banatski Brestovac
02.10.2022
15:30
Jugoslavija
Jabuka
02.10.2022 15:30
Budućnost
:
Jugoslavija
Stari Tamiš
Stari Tamiš
02.10.2022
15:30
Mladost
Vojlovica
02.10.2022 15:30
Stari Tamiš
:
Mladost
Omladinac (D)
Deliblato
02.10.2022
15:30
BSK Bavanište
Bavanište
02.10.2022 15:30
Omladinac (D)
:
BSK Bavanište
Mundial
Pančevo
02.10.2022
15:30
Proleter
Mramorak
02.10.2022 15:30
Mundial
:
Proleter
Šarbane
Šarbane
02.10.2022
15:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
02.10.2022 15:00
Šarbane
:
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
02.10.2022
15:00
Pambukovica
Pambukovica
02.10.2022 15:00
Pepeljevac
:
Pambukovica
Tulari
Tulari
02.10.2022
15:00
Nepričava
Nepričava
02.10.2022 15:00
Tulari
:
Nepričava
Polet (T)
Takovo
02.10.2022
15:00
OFK Stublenica
Stublenica
02.10.2022 15:00
Polet (T)
:
OFK Stublenica
Ratkovac
Ratkovac
02.10.2022
15:00
Crvena Jabuka
Ub
02.10.2022 15:00
Ratkovac
:
Crvena Jabuka
Jedinstvo (M)
Milorci
02.10.2022
15:00
Omladinac (K)
Kalinovac
02.10.2022 15:00
Jedinstvo (M)
:
Omladinac (K)
Joševa
Joševa
02.10.2022
15:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
02.10.2022 15:00
Joševa
:
Polet (DL)
OFK Paljuvi
Paljuvi
02.10.2022
15:00
Sovljak
Sovljak
02.10.2022 15:00
OFK Paljuvi
:
Sovljak
Naftagas
Boka
02.10.2022
15:30
Partizan
Tomaševac
02.10.2022 15:30
Naftagas
:
Partizan
Mladost (L)
Lukićevo
02.10.2022
15:30
OFK Klek
Klek
02.10.2022 15:30
Mladost (L)
:
OFK Klek
OFK Gradnulica
Zrenjanin
02.10.2022
15:30
Potisje
Knićanin
02.10.2022 15:30
OFK Gradnulica
:
Potisje
Tamiš
Farkaždin
02.10.2022
15:30
Bilećanin
Sečanj
02.10.2022 15:30
Tamiš
:
Bilećanin
Zadrugar
Lazarevo
02.10.2022
15:30
Borac
Zrenjanin
02.10.2022 15:30
Zadrugar
:
Borac
Lehel
Mužlja
02.10.2022
15:30
Mladost (BB)
Belo Blato
02.10.2022 15:30
Lehel
:
Mladost (BB)
Popadić
Popadić
02.10.2022
11:00
ZSK
Valjevo
02.10.2022 11:00
Popadić
:
ZSK
Kotešica
Kotešica
02.10.2022
11:00
Mali korak
Oglađenovac
02.10.2022 11:00
Kotešica
:
Mali korak
Rakac Stave
Stave
02.10.2022
11:00
Tešnjar
Valjevo
02.10.2022 11:00
Rakac Stave
:
Tešnjar
Kolubara 2
Valjevo
02.10.2022
11:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
02.10.2022 11:00
Kolubara 2
:
Junior Novo Naselje
Ribnikar
Pecka
02.10.2022
11:00
Polet
Popučke
02.10.2022 11:00
Ribnikar
:
Polet
Stari drugari
Ljig
02.10.2022
11:00
Napredak
Jajčić
02.10.2022 11:00
Stari drugari
:
Napredak
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
02.10.2022
11:00
Jadar 2013
Valjevo
02.10.2022 11:00
Milenko Pavlović
:
Jadar 2013
Omladinac
Zagajica
02.10.2022
15:30
Banat (I)
Ilandža
02.10.2022 15:30
Omladinac
:
Banat (I)
Karaš (K)
Kuštilj
02.10.2022
15:30
Sloga
Margita
02.10.2022 15:30
Karaš (K)
:
Sloga
Dunav
Banatska Palanka
02.10.2022
15:30
Borac (VS)
Veliko Središte
02.10.2022 15:30
Dunav
:
Borac (VS)
Ratar
Kruščica
02.10.2022
15:30
Banatul
Lokve
02.10.2022 15:30
Ratar
:
Banatul
Banat (D)
Dupljaja
02.10.2022
15:30
Partizan
Kajtasovo
02.10.2022 15:30
Banat (D)
:
Partizan
Polet
Izbište
02.10.2022
15:30
Vinogradar
Gudurica
02.10.2022 15:30
Polet
:
Vinogradar
Ševac
Kusić
02.10.2022
15:30
Vladimirovac
Vladimirovac
02.10.2022 15:30
Ševac
:
Vladimirovac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
02.10.2022
15:30
Ljukovo
Ljukovo
02.10.2022 15:30
ČSK Čortanovci
:
Ljukovo
Napredak
Žarkovac
02.10.2022
15:30
Mladost
Buđanovci
02.10.2022 15:30
Napredak
:
Mladost
Polet (N)
Nikinci
02.10.2022
15:30
Fruškogorac
Krčedin
02.10.2022 15:30
Polet (N)
:
Fruškogorac
Graničar
Obrež
02.10.2022
15:30
Hajduk 1932
Šimanovci
02.10.2022 15:30
Graničar
:
Hajduk 1932
Krušedol
Krušedol
02.10.2022
15:30
Rudar
Vrdnik
02.10.2022 15:30
Krušedol
:
Rudar
Car Uroš
Jazak
02.10.2022
15:30
Kameni
Ašanja
02.10.2022 15:30
Car Uroš
:
Kameni
Sremac
Dobrinci
02.10.2022
15:30
Polet (NK)
Novi Karlovci
02.10.2022 15:30
Sremac
:
Polet (NK)
Borac
Trnjane
02.10.2022
11:00
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
02.10.2022 11:00
Borac
:
Rudar 2016
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
02.10.2022
11:00
Jedinstvo
Bobovište
02.10.2022 11:00
Crvena zvezda
:
Jedinstvo
OFK Sloga
Dobrujevac
02.10.2022
11:00
Škriljac
Bradarac
02.10.2022 11:00
OFK Sloga
:
Škriljac
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
02.10.2022
15:00
Rutevac
Rutevac
02.10.2022 15:00
Jastrebac 2022
:
Rutevac
Kraljevo
Selo Kraljevo
02.10.2022
11:00
Mladost 1955
Moravac
02.10.2022 11:00
Kraljevo
:
Mladost 1955
Šumadija
Trešnjevica
02.10.2022
14:30
Omladinac
Šaludovac
02.10.2022 14:30
Šumadija
:
Omladinac
Napredak
Stubica
02.10.2022
14:30
Rudar
Plazane
02.10.2022 14:30
Napredak
:
Rudar
OFK Batinac
Batinac
02.10.2022
14:30
Resavski Despoti
Vitance
02.10.2022 14:30
OFK Batinac
:
Resavski Despoti
Pomoravlje
Ostrikovac
02.10.2022
14:30
Sinđelić
Vojnik
02.10.2022 14:30
Pomoravlje
:
Sinđelić
Radnički
Tekija
02.10.2022
14:30
15. Avgust 1950
Lomnica
02.10.2022 14:30
Radnički
:
15. Avgust 1950
Sloboda
Šuljkovac
02.10.2022
14:30
Morava (KS)
Kočino Selo
02.10.2022 14:30
Sloboda
:
Morava (KS)
Zenit
Oparić
02.10.2022
14:30
Morava (R)
Ribare
02.10.2022 14:30
Zenit
:
Morava (R)
Mladost (K)
Končarevo
02.10.2022
14:30
Šantarovac
Šantarovac
02.10.2022 14:30
Mladost (K)
:
Šantarovac
Vinogradar
Crkvenac
02.10.2022
14:30
Sinđelić
Grabovac
02.10.2022 14:30
Vinogradar
:
Sinđelić
Mladost (G)
Gložane
02.10.2022
14:30
Vinorača
Vinorača
02.10.2022 14:30
Mladost (G)
:
Vinorača
Omladinac
Drakčići
02.10.2022
15:30
Apolon 2018
Kovači
02.10.2022 15:30
Omladinac
:
Apolon 2018
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
02.10.2022
15:30
Jovo Kursula
Cvetke
02.10.2022 15:30
Jedinstvo (D)
:
Jovo Kursula
Magnohrom
Kraljevo
02.10.2022
15:30
Jedinstvo (G)
Godačica
02.10.2022 15:30
Magnohrom
:
Jedinstvo (G)
Lazac
Lazac
02.10.2022
15:30
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
02.10.2022 15:30
Lazac
:
Kraljevo Hajduk
Gruža
Vitanovac
02.10.2022
15:30
Zvezda
Čukojevac
02.10.2022 15:30
Gruža
:
Zvezda
Jedinstvo (S)
Smoljinac
02.10.2022
15:30
Pobeda 1953
Osanica
02.10.2022 15:30
Jedinstvo (S)
:
Pobeda 1953
Rade Milošević
Dubočka
02.10.2022
15:30
Mlava (ML)
Malo Laole
02.10.2022 15:30
Rade Milošević
:
Mlava (ML)
BSK 1924
Boževac
02.10.2022
15:30
Polet (SD)
Suvi Do
02.10.2022 15:30
BSK 1924
:
Polet (SD)
Mladost (K)
Krupaja
02.10.2022
15:30
Bata Bulić
Bistrica
02.10.2022 15:30
Mladost (K)
:
Bata Bulić
Zadrugar 1947
Tabanovac
02.10.2022
15:30
Jasenovac
Krepoljin
02.10.2022 15:30
Zadrugar 1947
:
Jasenovac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
02.10.2022
11:00
Zabrđe 1936
Zabrđe
02.10.2022 11:00
Trgovački
:
Zabrđe 1936
Integral
Batuša
02.10.2022
15:30
Borac (V)
Vukovac
02.10.2022 15:30
Integral
:
Borac (V)
Beli Orao
Bradarac
02.10.2022
15:30
OFK Braničevo
Braničevo
02.10.2022 15:30
Beli Orao
:
OFK Braničevo
Mladi Borac
Majilovac
02.10.2022
15:30
Mlava (B)
Bratinac
02.10.2022 15:30
Mladi Borac
:
Mlava (B)
Kumane
Kumane
02.10.2022
15:30
Žitkovica 2017
Žitkovica
02.10.2022 15:30
Kumane
:
Žitkovica 2017
Vojvoda Milenko
Kličevac
02.10.2022
15:30
Dizel
Bare
02.10.2022 15:30
Vojvoda Milenko
:
Dizel
Napredak 1934
Nabrđe
02.10.2022
15:30
Sloga (L)
Lučica
02.10.2022 15:30
Napredak 1934
:
Sloga (L)
Napredak (P)
Poljana
02.10.2022
15:30
Barič
Barič
02.10.2022 15:30
Napredak (P)
:
Barič
Napredak (B)
Bubušinac
02.10.2022
15:30
Polet (V)
Voluja
02.10.2022 15:30
Napredak (B)
:
Polet (V)
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
02.10.2022
15:30
Bačka
Despotovo
02.10.2022 15:30
OFK Stari Grad
:
Bačka
Labudnjača
Vajska
02.10.2022
15:30
Kulpin
Kulpin
02.10.2022 15:30
Labudnjača
:
Kulpin
Slavija (P)
Pivnice
02.10.2022
15:30
Vojvodina
Tovariševo
02.10.2022 15:30
Slavija (P)
:
Vojvodina
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
02.10.2022
15:30
Borac
Vizić
02.10.2022 15:30
Bački Hajduk
:
Borac
Krivanj
Selenča
02.10.2022
15:30
Slavija (B)
Bođani
02.10.2022 15:30
Krivanj
:
Slavija (B)
Omladinac
Slepčević
02.10.2022
15:00
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
02.10.2022 15:00
Omladinac
:
Budućnost (PD)
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
02.10.2022
15:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
02.10.2022 15:00
Zadrugar
:
Sloboda
Petlovača
Petlovača
02.10.2022
15:00
Budućnost (Z)
Zminjak
02.10.2022 15:00
Petlovača
:
Budućnost (Z)
Napredak
Mačvanski Belotić
02.10.2022
15:00
Milicionar
Bogatić
02.10.2022 15:00
Napredak
:
Milicionar
Sloga
Bogosavac
02.10.2022
15:00
Duško
Klenje
02.10.2022 15:00
Sloga
:
Duško
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
02.10.2022
15:00
Bair
Bogatić
02.10.2022 15:00
Mladost (MM)
:
Bair
Stojan Lazarac
Sovljak
02.10.2022
15:00
Torpedo
Tabanović
02.10.2022 15:00
Stojan Lazarac
:
Torpedo
Radnički
Pertate
02.10.2022
Jedinstvo
Šišava
02.10.2022
Radnički
:
Jedinstvo
Progres
Ladovica
02.10.2022
Bobište
Bobište
02.10.2022
Progres
:
Bobište
Bratstvo
Bratmilovce
02.10.2022
Umac
Miroševce
02.10.2022
Bratstvo
:
Umac
Radnički (K)
Koceljeva
02.10.2022
15:00
Trešnjevka
Trbušac
02.10.2022 15:00
Radnički (K)
:
Trešnjevka
Mrovska
Mrovska
02.10.2022
15:00
Sloga (K)
Krnić
02.10.2022 15:00
Mrovska
:
Sloga (K)
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
02.10.2022
15:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
02.10.2022 15:00
OFK Letnjikovac 1983
:
Mladost (PP)
Mišar
Mišar
02.10.2022
15:00
Šipurske Livade
Šabac
02.10.2022 15:00
Mišar
:
Šipurske Livade
Pričinović
Pocerski Pričinović
02.10.2022
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
02.10.2022 15:00
Pričinović
:
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava Žabar 2020
Žabar
02.10.2022
15:00
Dumača
Pocerski Metković
02.10.2022 15:00
Dobrava Žabar 2020
:
Dumača
Vlašić
Donje Crniljevo
02.10.2022
15:00
Bobovik
Bobovik
02.10.2022 15:00
Vlašić
:
Bobovik
Bukovica
Bukovica
02.10.2022
11:00
Gaglovo
Gaglovo
02.10.2022 11:00
Bukovica
:
Gaglovo
Polet
Šavrane
02.10.2022
11:00
Borac
Bivolje
02.10.2022 11:00
Polet
:
Borac
Kaonik
Kaonik
02.10.2022
15:00
Mudrakovac
Mudrakovac
02.10.2022 15:00
Kaonik
:
Mudrakovac
Žabare
Žabare
02.10.2022
15:00
Padež
Padež
02.10.2022 15:00
Žabare
:
Padež
Rasina
Vitanovac
02.10.2022
15:00
Konjuh
Konjuh
02.10.2022 15:00
Rasina
:
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
02.10.2022
15:00
Modrica
Modrica
02.10.2022 15:00
Kapidžija
:
Modrica
Velika Moštanica
Velika Moštanica
02.10.2022
15:30
Borac
Progar
02.10.2022 15:30
Velika Moštanica
:
Borac
Rekreativo 011
Beograd
02.10.2022
12:00
BUSK
Beograd
02.10.2022 12:00
Rekreativo 011
:
BUSK
Novi Beograd
Novi Beograd
02.10.2022
15:30
Železnik 1930
Železnik
02.10.2022 15:30
Novi Beograd
:
Železnik 1930
13. maj
Zemun
02.10.2022
11:00
Sinđelić 2012
Ugrinovci
02.10.2022 11:00
13. maj
:
Sinđelić 2012
Sveti Stefan
Slanci
02.10.2022
15:30
Resnik
Resnik
02.10.2022 15:30
Sveti Stefan
:
Resnik
Avala 1939
Beli Potok
02.10.2022
15:30
Lepušnica
Glogonjski rit
02.10.2022 15:30
Avala 1939
:
Lepušnica
PKB Kovilovo
Kovilovo
02.10.2022
15:30
Mladi proleter
Beograd
02.10.2022 15:30
PKB Kovilovo
:
Mladi proleter
Budućnost 1948
Ratari
02.10.2022
15:00
Bukovac
Mramorac
02.10.2022 15:00
Budućnost 1948
:
Bukovac
Selevac 1919
Selevac
02.10.2022
15:00
Bačinac
Bačinac
02.10.2022 15:00
Selevac 1919
:
Bačinac
Beli Orlovi
Pridvorice
02.10.2022
15:00
Proleter
Mala Plana
02.10.2022 15:00
Beli Orlovi
:
Proleter
Glavaš
Glibovac
02.10.2022
15:00
Udarnik
Baničina
02.10.2022 15:00
Glavaš
:
Udarnik
Novi Mladi borac
Vodice
02.10.2022
15:00
Cerovac 2013
Cerovac
02.10.2022 15:00
Novi Mladi borac
:
Cerovac 2013
OFK Žeželj
Donja Sabanta
02.10.2022
15:30
21. oktobar
Kragujevac
02.10.2022 15:30
OFK Žeželj
:
21. oktobar
Borac (D)
Drenovac
02.10.2022
15:30
Vodojaža
Grošnica
02.10.2022 15:30
Borac (D)
:
Vodojaža
Ćava
Grošnica
02.10.2022
15:30
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
02.10.2022 15:30
Ćava
:
Hajduk Jovanovac
Šumadinac KG
Kragujevac
02.10.2022
15:30
Azbest 1927
Stragari
02.10.2022 15:30
Šumadinac KG
:
Azbest 1927
Mladost (P)
Pajazitovo
02.10.2022
15:30
Kragujevac
Kragujevac
02.10.2022 15:30
Mladost (P)
:
Kragujevac
Jasenovik 2018
Jasenovik
02.10.2022
15:00
Moravac 1948
Gornje Međurovo
02.10.2022 15:00
Jasenovik 2018
:
Moravac 1948
Spartak
Sićevo
02.10.2022
15:00
Vrtište
Vrtište
02.10.2022 15:00
Spartak
:
Vrtište
Mezgraja
Mezgraja
02.10.2022
15:00
Supovac
Supovac
02.10.2022 15:00
Mezgraja
:
Supovac
OFK Budućnost 2020
Niš
02.10.2022
11:00
Sloga 1948
Malča
02.10.2022 11:00
OFK Budućnost 2020
:
Sloga 1948
Standard 2021
Čamurlija
02.10.2022
15:00
Mramor
Mramor
02.10.2022 15:00
Standard 2021
:
Mramor
1. Oktobar
Srpski Itebej
02.10.2022
15:30
Proleter
Međa
02.10.2022 15:30
1. Oktobar
:
Proleter
SU Podgrmeč
Žitište
02.10.2022
15:30
Vojvodina
Bašaid
02.10.2022 15:30
SU Podgrmeč
:
Vojvodina
Borac
Aleksandrovo
02.10.2022
15:30
Terekveš
Hetin
02.10.2022 15:30
Borac
:
Terekveš
Tisa
Padej
02.10.2022
15:00
Čoka
Čoka
02.10.2022 15:00
Tisa
:
Čoka
Tromeđa
Majdan
02.10.2022
15:00
Slavija
Banatsko Aranđelovo
02.10.2022 15:00
Tromeđa
:
Slavija
Bačka
Mol
02.10.2022
15:00
Graničar
Đala
02.10.2022 15:00
Bačka
:
Graničar
Jadran
Sanad
02.10.2022
15:00
Šampion
Orom
02.10.2022 15:00
Jadran
:
Šampion
Omladinac 2013
Slepčević
02.10.2022
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
02.10.2022
Omladinac 2013
:
Budućnost (PD)
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
02.10.2022
Sloboda
Salaš Crnobarski
02.10.2022
Zadrugar
:
Sloboda
Petlovača
Petlovača
02.10.2022
Budućnost 1929
Zminjak
02.10.2022
Petlovača
:
Budućnost 1929
OFK Napredak MB
Mačvanski Belotić
02.10.2022
Milicionar
Bogatić
02.10.2022
OFK Napredak MB
:
Milicionar
Sloga (B)
Bogosavac
02.10.2022
Duško
Klenje
02.10.2022
Sloga (B)
:
Duško
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
02.10.2022
Bair
Bogatić
02.10.2022
Mladost (MM)
:
Bair
Stojan Lazarac
Sovljak
02.10.2022
Torpedo 1924
Tabanović
02.10.2022
Stojan Lazarac
:
Torpedo 1924
Radnički (Ko)
Koceljeva
02.10.2022
Trešnjevka
Trbusac
02.10.2022
Radnički (Ko)
:
Trešnjevka
Mrovska
Mrovska
02.10.2022
Sloga (K)
Krnić
02.10.2022
Mrovska
:
Sloga (K)
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
02.10.2022
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
02.10.2022
OFK Letnjikovac 1983
:
Mladost (PP)
SFU Mišar
Mišar
02.10.2022
Šipurske livade
Šabac
02.10.2022
SFU Mišar
:
Šipurske livade
Pričinović
Pocerski Pričinović
02.10.2022
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
02.10.2022
Pričinović
:
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava Žabar 2020
Žabar
02.10.2022
Dumača
Pocerski Metković
02.10.2022
Dobrava Žabar 2020
:
Dumača
Vlašić
Donje Crniljevo
02.10.2022
Bobovik
Bobovik
02.10.2022
Vlašić
:
Bobovik
Tulež
Tulež
02.10.2022
16:00
Kalipolje
Žabare
02.10.2022 16:00
Tulež
:
Kalipolje
Borac
Kloka
02.10.2022
16:00
Jasenica
Božurnja
02.10.2022 16:00
Borac
:
Jasenica
Gorski Car
Garaši
02.10.2022
11:00
Kopljari
Kopljari
02.10.2022 11:00
Gorski Car
:
Kopljari
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
02.10.2022
16:00
Partizan 1945
Darosava
02.10.2022 16:00
Trešnjevica
:
Partizan 1945
B 2000
Aranđelovac
02.10.2022
11:00
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
02.10.2022 11:00
B 2000
:
Gornja Trnava 1938
Mladost
Jelenac
02.10.2022
16:00
Venčani
Venčani
02.10.2022 16:00
Mladost
:
Venčani
Ponor SU
Ponor
02.10.2022
15:30
Budućnost
Veliki Jovanovac
02.10.2022 15:30
Ponor SU
:
Budućnost
Temac
Temska
02.10.2022
15:30
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
02.10.2022 15:30
Temac
:
Sloga
Popović
Popovići
02.10.2022
15:30
Mladost
Guberevac
02.10.2022 15:30
Popović
:
Mladost
Slatina
Slatina
02.10.2022
Sibnica
Sibnica
02.10.2022
Slatina
:
Sibnica
Nemenikuće
Nemenikuće
02.10.2022
Mali Požarevac
Mali Požarevac
02.10.2022
Nemenikuće
:
Mali Požarevac
Vojvoda
Dučina
02.10.2022
15:30
OFK Rogača
Rogača
02.10.2022 15:30
Vojvoda
:
OFK Rogača
Stojnik
Stojnik
02.10.2022
15:30
Mladost
Mala Ivanča
02.10.2022 15:30
Stojnik
:
Mladost
Šilopaj
Šilopaj
02.10.2022
15:30
Lunjevica
Lunjevica
02.10.2022 15:30
Šilopaj
:
Lunjevica
Majdan
Majdan
02.10.2022
15:30
Brezak
Pranjani
02.10.2022 15:30
Majdan
:
Brezak
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
02.10.2022
15:30
Semedraž
Semedraž
02.10.2022 15:30
Backovac Junajted
:
Semedraž
Takovski Ustanak
Takovo
02.10.2022
15:30
Šumadija
Brđani
02.10.2022 15:30
Takovski Ustanak
:
Šumadija
Ozremica
Beršići
02.10.2022
15:30
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
02.10.2022 15:30
Ozremica
:
Jablanica
Ravni Gaj
Malo Orašje
02.10.2022
Godomin
Smederevo
02.10.2022
Ravni Gaj
:
Godomin
Budućnost
Mala Krsna
02.10.2022
Vožd 2020
Vodanj
02.10.2022
Budućnost
:
Vožd 2020
Lunjevac
Lunjevac
02.10.2022
Osipaonica
Osipaonica
02.10.2022
Lunjevac
:
Osipaonica
Skobalj
Skobalj
02.10.2022
Železničar 1930
Smederevo
02.10.2022
Skobalj
:
Železničar 1930
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
02.10.2022
Landol
Landol
02.10.2022
Stari Hrast 2018
:
Landol
Badljevica
Badljevica
02.10.2022
Jezava
Smederevo
02.10.2022
Badljevica
:
Jezava
Elektrovojvodina
Subotica
02.10.2022
16:00
Bikovo
Bikovo
02.10.2022 16:00
Elektrovojvodina
:
Bikovo
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
02.10.2022
16:00
Žednik
Stari Žednik
02.10.2022 16:00
Hajduk 1950
:
Žednik
Lokomotiva
Subotica
02.10.2022
16:00
Palić
Palić
02.10.2022 16:00
Lokomotiva
:
Palić
SFU Graničar 024
Kelebija
02.10.2022
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
02.10.2022 16:00
SFU Graničar 024
:
OFK Mala Bosna 2015
Udarnik
Lozovik
02.10.2022
15:00
Omladinac
Rakinac
02.10.2022 15:00
Udarnik
:
Omladinac
Obilić
Staro Selo
02.10.2022
15:00
Sloga
Miloševac
02.10.2022 15:00
Obilić
:
Sloga
Jedinstvo
Krnjevo
02.10.2022
15:00
Karadjordje
Radovanje
02.10.2022 15:00
Jedinstvo
:
Karadjordje
PIK
Sombor
02.10.2022
15:30
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
02.10.2022 15:30
PIK
:
Jedinstvo Lemeš
Jedinstvo
Ribarevo
02.10.2022
15:30
Sport
Bezdan
02.10.2022 15:30
Jedinstvo
:
Sport
Graničar
Riđica
02.10.2022
15:30
Dinamo
Sonta
02.10.2022 15:30
Graničar
:
Dinamo
Omladinac
Vitkovo
02.10.2022
11:00
Parcane
Parcane
02.10.2022 11:00
Omladinac
:
Parcane
Šampion 2013
Bošnjane
02.10.2022
11:00
Stara Čaršija
Osaonica
02.10.2022 11:00
Šampion 2013
:
Stara Čaršija
Omladinac
Pojate
02.10.2022
12:00
Bresno Polje
Bresno Polje
02.10.2022 12:00
Omladinac
:
Bresno Polje
Jedinstvo 2014
Ečka
02.10.2022
15:30
Proleter
Neuzina
02.10.2022 15:30
Jedinstvo 2014
:
Proleter
KSK Konak 1926
Konak
02.10.2022
15:30
Radnički
Sutjeska
02.10.2022 15:30
KSK Konak 1926
:
Radnički
Sloga
Jarkovac
02.10.2022
15:30
Proleter 2006
Zrenjanin
02.10.2022 15:30
Sloga
:
Proleter 2006
Jadar (S)
Stupnica
02.10.2022
Mladost (L)
Loznica
02.10.2022
Jadar (S)
:
Mladost (L)
Jadar 07
Loznica
02.10.2022
14. oktobar
Draginac
02.10.2022
Jadar 07
:
14. oktobar
Borac
Kozjak
02.10.2022
Respekt
Loznica
02.10.2022
Borac
:
Respekt
Krajišnici
Loznica
02.10.2022
Mladost (B)
Brezjak
02.10.2022
Krajišnici
:
Mladost (B)
Sloga
Korenita
02.10.2022
Stolice
Krupanj
02.10.2022
Sloga
:
Stolice
Mladost (DD)
Donji Dobrić
02.10.2022
Vuk
Tršić
02.10.2022
Mladost (DD)
:
Vuk
Sinđelić
Lipnica
02.10.2022
Paskovac
Paskovac
02.10.2022
Sinđelić
:
Paskovac
Granit
Radalj
02.10.2022
Gradilište
Loznica
02.10.2022
Granit
:
Gradilište
Belpos
Belotić
02.10.2022
11:00
Mladost 2013
Jazovnik
02.10.2022 11:00
Belpos
:
Mladost 2013
Verko
Suvo Selo
02.10.2022
11:00
Dobrava
Vukošić
02.10.2022 11:00
Verko
:
Dobrava
Petrovac 74
Kujavica
02.10.2022
11:00
Skupljen 2013
Skupljen
02.10.2022 11:00
Petrovac 74
:
Skupljen 2013