XS
SM
MD
LG

Prona─Ĺeno ukupno 683 utakmica za dan
Subota, 8 Oktobar 2022


Fudbal

Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 17:00
Kolubara
0 : 0
Mladost GAT
Mladost (L)
Lu─Źani
3 : 1
Napredak
Kruševac
08.10.2022 15:00
Mladost (L)
3 : 1
Napredak
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
TSC
Ba─Źka Topola
08.10.2022 19:00
Vojvodina
1 : 2
TSC
IMT
Beograd
4 : 2
OFK Vršac
Vršac
08.10.2022 15:00
IMT
4 : 2
OFK Vršac
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
4 : 1
Rad
Beograd
08.10.2022 15:00
┼Żelezni─Źar
4 : 1
Rad
Zlatibor
─îajetina
2 : 3
Loznica
Loznica
08.10.2022 15:00
Zlatibor
2 : 3
Loznica
Trayal
Kruševac
0 : 0
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
08.10.2022 17:00
Trayal
0 : 0
Radni─Źki (SM)
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
08.10.2022 15:00
Jedinstvo (Ub)
3 : 1
Metalac
RFK Grafi─Źar
Beograd
1 : 1
In─Ĺija Toyo Tires
In─Ĺija
08.10.2022 15:00
RFK Grafi─Źar
1 : 1
In─Ĺija Toyo Tires
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 1
Podunavac
Belegiš
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Podunavac
OFK Ba─Źka
Ba─Źka Palanka
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
08.10.2022 15:00
OFK Ba─Źka
0 : 0
Omladinac
Naftagas
Elemir
3 : 2
Tisa
Adorjan
08.10.2022 15:00
Naftagas
3 : 2
Tisa
Tekstilac
Od┼żaci
1 : 1
Kabel
Novi Sad
08.10.2022 15:00
Tekstilac
1 : 1
Kabel
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
08.10.2022 15:00
1. Maj Ruma
2 : 1
Hajduk 1912
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Borac
Lazarevac
08.10.2022 11:00
Teleoptik
3 : 1
Borac
Prva iskra
Bari─Ź
1 : 1
BASK TEK
Beograd
08.10.2022 11:00
Prva iskra
1 : 1
BASK TEK
Radni─Źki (O)
Obrenovac
2 : 3
Studentski grad
Novi Beograd
08.10.2022 15:00
Radni─Źki (O)
2 : 3
Studentski grad
Zemun
Zemun
0 : 1
Jedinstvo
Sur─Źin
08.10.2022 15:00
Zemun
0 : 1
Jedinstvo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Polet (Lj)
Ljubi─ç
08.10.2022 15:00
Sloga (K)
2 : 2
Polet (Lj)
Tutin
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
08.10.2022 15:00
Tutin
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Real
Podunavci
2 : 0
FAP
Priboj
08.10.2022 15:00
Real
2 : 0
FAP
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Borac 1926
─îa─Źak
08.10.2022 15:00
Smederevo 1924
0 : 0
Borac 1926
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 2
Ma─Źva 1929
Bogati─ç
08.10.2022 15:00
Sloga (BB)
0 : 2
Ma─Źva 1929
Sloga (P)
Po┼żega
2 : 0
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
08.10.2022 15:00
Sloga (P)
2 : 0
Mladi radnik 1926
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Budu─çnost (A)
Arilje
08.10.2022 15:00
Takovo
4 : 0
Budu─çnost (A)
Dunav
Prahovo
1 : 6
Radni─Źki (P)
Pirot
08.10.2022 15:00
Dunav
1 : 6
Radni─Źki (P)
P─Źinja
Trgovište
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
08.10.2022 15:00
P─Źinja
2 : 0
Vlasina
Timo─Źanin
Knja┼żevac
2 : 2
Radni─Źki (S)
Svilajnac
08.10.2022 15:00
Timo─Źanin
2 : 2
Radni─Źki (S)
Meševo
Meševo
2 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
08.10.2022 15:00
Meševo
2 : 1
GFK Jagodina
GFK Dubo─Źica
Leskovac
5 : 0
Timok 1919
Zaje─Źar
08.10.2022 15:00
GFK Dubo─Źica
5 : 0
Timok 1919
Krila Krajine
Ba─Źka Palanka
1 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
08.10.2022 15:00
Krila Krajine
1 : 3
OFK Vrbas
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
08.10.2022 15:00
OFK Mladost APA
1 : 2
Bratstvo 2019
Ba─Źka 1901
Subotica
7 : 0
Vojvodina
Ba─Źko Gradi┼íte
08.10.2022 15:00
Ba─Źka 1901
7 : 0
Vojvodina
Mladost (BJ)
Ba─Źki Jarak
2 : 3
GFK Sloven
Ruma
08.10.2022 15:00
Mladost (BJ)
2 : 3
GFK Sloven
Šajkaš 1908
Kovilj
1 : 3
Sloga (T)
Temerin
08.10.2022 15:00
Šajkaš 1908
1 : 3
Sloga (T)
Radni─Źki (┼á)
Šid
0 : 1
Veternik
Veternik
08.10.2022 15:00
Radni─Źki (┼á)
0 : 1
Veternik
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Donji Srem 2015
Pe─çinci
08.10.2022 15:00
Sloga (E)
2 : 1
Donji Srem 2015
Begej
┼Żiti┼íte
4 : 0
Mladost
Omoljica
08.10.2022 15:00
Begej
4 : 0
Mladost
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Kozara
Banatsko Veliko Selo
08.10.2022 15:00
Proleter
0 : 3
Kozara
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 1
Sloboda
Novi Kozarci
08.10.2022 15:00
OFK Kikinda
1 : 1
Sloboda
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
2 : 0
Polet
Idvor
08.10.2022 15:00
Jedinstvo (V)
2 : 0
Polet
Radni─Źki
Kovin
4 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Kara─Ĺor─Ĺevo
08.10.2022 15:00
Radni─Źki
4 : 0
Jedinstvo (BK)
GSP Polet Dor─çol
Beograd
1 : 2
PKB
Padinska skela
08.10.2022 11:00
GSP Polet Dor─çol
1 : 2
PKB
Barajevo
Barajevo
2 : 2
Hajduk
Beograd
08.10.2022 15:00
Barajevo
2 : 2
Hajduk
Leštane
Leštane
0 : 3
Zuce 2019
Zuce
08.10.2022 11:00
Leštane
0 : 3
Zuce 2019
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Bole─Ź
Bole─Ź
08.10.2022 15:00
Lokomotiva
2 : 0
Bole─Ź
Napredak
Medoševac
0 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
08.10.2022 15:00
Napredak
0 : 0
OFK Mladenovac
SFK Morava
Vladi─Źin Han
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod ┼Żitora─Ĺe
08.10.2022 15:00
SFK Morava
0 : 0
Svetlost
Svrljig
Svrljig
1 : 4
Bukovik
Razanj
08.10.2022 15:00
Svrljig
1 : 4
Bukovik
Trstenik PPT
Trstenik
9 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
08.10.2022 15:00
Trstenik PPT
9 : 0
OFK Lugomir
Mladi borac
Sedlare
5 : 1
Sloga (D)
Despotovac
08.10.2022 15:00
Mladi borac
5 : 1
Sloga (D)
Morava 1918
─ćuprija
3 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
08.10.2022 15:00
Morava 1918
3 : 0
Jedinstvo 1936
─Éerdap
Kladovo
2 : 0
OFK Knjaz
Trgovi┼íte (Knja┼żevac)
08.10.2022 15:00
─Éerdap
2 : 0
OFK Knjaz
OFK Zlot
Zlot
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
08.10.2022 15:00
OFK Zlot
1 : 0
Hajduk Veljko
Rtanj
Boljevac
3 : 2
Radni─Źki 1946
Lubnica
08.10.2022 15:00
Rtanj
3 : 2
Radni─Źki 1946
Brodoremont
Kladovo
10 : 0
Ozren
Sokobanja
08.10.2022 15:00
Brodoremont
10 : 0
Ozren
Kara─Ĺor─Ĺe
Ribnica
3 : 1
Go─Ź
Vrnja─Źka Banja
08.10.2022 15:00
Kara─Ĺor─Ĺe
3 : 1
Go─Ź
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
08.10.2022 15:00
Mokra Gora
2 : 2
Šumadija 1903
Gru┼ża
Gru┼ża
0 : 3
Budu─çnost (R)
Resnik
08.10.2022 15:00
Gru┼ża
0 : 3
Budu─çnost (R)
Napredak (G)
Gra─Źac
3 : 0
Kori─çani
Kori─çani
08.10.2022 15:00
Napredak (G)
3 : 0
Kori─çani
Crnokosa
Kosjeri─ç
0 : 2
Omladinac (Z)
Zabla─çe
08.10.2022 15:00
Crnokosa
0 : 2
Omladinac (Z)
VGSK
Veliko Gradište
5 : 2
Sloga 1924
Bato─Źina
08.10.2022 15:00
VGSK
5 : 2
Sloga 1924
─Éerdap
Golubac
5 : 2
Rudar
Stamnica
08.10.2022 15:00
─Éerdap
5 : 2
Rudar
Sloboda
Lipe
0 : 0
Borac 1932
Ralja
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 0
Borac 1932
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
Topola
08.10.2022 15:00
Morava (VP)
3 : 1
Kara─Ĺor─Ĺe
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 0
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Aran─Ĺelovac
08.10.2022 15:00
Sloga 33
3 : 0
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
0 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
08.10.2022 15:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
0 : 2
Vrelo Sport
Cer
Petkovica
1 : 3
OFK Ose─Źina
Ose─Źina
08.10.2022 15:00
Cer
1 : 3
OFK Ose─Źina
Partizan (U)
Uljma
0 : 1
BAK
Bela Crkva
08.10.2022 15:00
Partizan (U)
0 : 1
BAK
Sloga (P)
Plandište
1 : 0
Potporanj
Potporanj
08.10.2022 15:00
Sloga (P)
1 : 0
Potporanj
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Unirea
Uzdin
08.10.2022 15:00
Karaš (J)
3 : 1
Unirea
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
Kara─Ĺor─Ĺevo
6 : 1
Jadran
Feketi─ç
08.10.2022 15:00
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
6 : 1
Jadran
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Tavankut
Tavankut
08.10.2022 15:00
Srbobran
2 : 0
Tavankut
Njegoš
Lov─çenac
3 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
08.10.2022 15:00
Njegoš
3 : 2
Jedinstvo
Napredak
Nadalj
1 : 4
Proleter
Ravno Selo
08.10.2022 15:00
Napredak
1 : 4
Proleter
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
6 : 1
Sloga
Ostoji─çevo
08.10.2022 15:00
Udarnik Višnjevac
6 : 1
Sloga
┼ŻAK
Sombor
2 : 2
Budu─çnost (G)
Glo┼żan
08.10.2022 15:00
┼ŻAK
2 : 2
Budu─çnost (G)
─îSK Pivara
─îelarevo
5 : 0
Kordun
Kljaji─çevo
08.10.2022 15:00
─îSK Pivara
5 : 0
Kordun
Tvr─Ĺava
Ba─Ź
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
08.10.2022 15:00
Tvr─Ĺava
1 : 0
Soko
Borac (BG)
Ba─Źki Gra─Źac
1 : 4
Crvenka
Crvenka
08.10.2022 15:00
Borac (BG)
1 : 4
Crvenka
Krajina
Krajišnik
3 : 6
Polet
Nakovo
08.10.2022 15:00
Krajina
3 : 6
Polet
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Fruškogorac
Man─Ĺelo┼í
08.10.2022 15:00
Partizan
3 : 1
Fruškogorac
Hajduk (V)
Višnjićevo
2 : 1
Radni─Źki
Irig
08.10.2022 15:00
Hajduk (V)
2 : 1
Radni─Źki
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
1 : 2
Šumar
Ogar
08.10.2022 15:00
Podrinje
1 : 2
Šumar
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 2
┼ŻSK
┼Żabalj
08.10.2022 15:30
Crvena zvezda
1 : 2
┼ŻSK
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Jugovi─ç
Ka─ç
08.10.2022 15:30
Fruškogorski partizan
3 : 0
Jugovi─ç
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
08.10.2022 15:00
Siti Sport Klub
3 : 1
Šećeranac Ada
Šumadija
Šopić
6 : 0
Omladinac
Veliko Polje
08.10.2022 15:00
Šumadija
6 : 0
Omladinac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Sloga (─ć)
─ći─çevac
08.10.2022 18:00
Jastrebac
3 : 2
Sloga (─ć)
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Parunovac
Parunovac
08.10.2022 15:00
Polet 57
5 : 1
Parunovac
OFK Jabu─Źje
Jabu─Źje
5 : 2
Proleter
Bajevac
08.10.2022 14:30
OFK Jabu─Źje
5 : 2
Proleter
Radnik
Ub
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
08.10.2022 14:30
Radnik
2 : 0
Toplica
Naisus 1977
Ro┼żina
5 : 2
Moravac (─î)
─îe─Źina
08.10.2022 15:00
Naisus 1977
5 : 2
Moravac (─î)
Jastrebac
Tešica
7 : 0
Taskovi─çi
Taskovi─çi
08.10.2022 15:00
Jastrebac
7 : 0
Taskovi─çi
Budu─çnost
Orašje
5 : 0
┼Żelezni─Źar
Brestovac
08.10.2022 15:00
Budu─çnost
5 : 0
┼Żelezni─Źar
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 2
Sloga
Lugav─Źina
08.10.2022 15:00
Jasenica 2017
2 : 2
Sloga
Sloga (K)
Kobišnica
3 : 1
Klju─Ź
Podvrška
08.10.2022 15:00
Sloga (K)
3 : 1
Klju─Ź
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 2
Krivelj
Krivelj
08.10.2022 15:00
Šarbanovac
3 : 2
Krivelj
Rudna Glava
Rudna Glava
6 : 1
Pore─Ź
Donji milanovac
08.10.2022 15:00
Rudna Glava
6 : 1
Pore─Ź
Zvi┼żd
Ku─Źevo
0 : 1
Rudar 2001
Kostolac
08.10.2022 15:00
Zvi┼żd
0 : 1
Rudar 2001
Rudar
Baljevac
4 : 0
Proleter
Pe─Źenog
08.10.2022 15:30
Rudar
4 : 0
Proleter
Mladost
Vrdila
5 : 1
Ribnica
Jovac
08.10.2022 15:30
Mladost
5 : 1
Ribnica
Mladost (D)
Dublje
3 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
08.10.2022 14:00
Mladost (D)
3 : 1
Rudar (SR)
Radni─Źki 2020
Knez Selo
7 : 0
Morava
Krušce
08.10.2022 15:00
Radni─Źki 2020
7 : 0
Morava
Gu─Źevo 1929
Banja Kovilja─Źa
4 : 1
Vidojevica
Lešnica
08.10.2022 15:00
Gu─Źevo 1929
4 : 1
Vidojevica
Zadrugar
Krupac
1 : 2
Pobeda
Dr┼żina
08.10.2022 15:00
Zadrugar
1 : 2
Pobeda
Sloboda
Rasnica
0 : 1
Senjak
Pirot
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 1
Senjak
Kolonija
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1934
Dra─Źa
08.10.2022 15:30
Kolonija
3 : 1
Šumadija 1934
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
08.10.2022 15:30
Košutnjak
2 : 1
Kutlovo
Bratstvo 1975
Erde─Ź
3 : 0
Sloga 1934
Desimirovac
08.10.2022 15:30
Bratstvo 1975
3 : 0
Sloga 1934
Osni─ç
Osni─ç
1 : 4
OFK 019
Zaje─Źar
08.10.2022
Osni─ç
1 : 4
OFK 019
Grani─Źar
Veliki Izvor
1 : 0
Malinik
Podgorac
08.10.2022
Grani─Źar
1 : 0
Malinik
FSU Kraljevica
Zaje─Źar
2 : 1
Omladinac
Grezna
08.10.2022
FSU Kraljevica
2 : 1
Omladinac
Trebi─Ź
Sokobanja
3 : 0
Hajduk
Rujevica
08.10.2022
Trebi─Ź
3 : 0
Hajduk
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
Mid┼żor
Kalna
08.10.2022
Kosovo
0 : 2
Mid┼żor
Sloga
Mini─çevo
08.10.2022
Šljivar
Šljivar
08.10.2022
Sloga
:
Šljivar
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Rudar
Podvis
08.10.2022
Rudar Vrška Čuka
3 : 0
Rudar
Ov─Źar
Markovica
5 : 0
Parmenac
Parmenac
08.10.2022 15:30
Ov─Źar
5 : 0
Parmenac
OFK AS
Bujanovac
0 : 5
Radni─Źki 2021
Vranje
08.10.2022 14:30
OFK AS
0 : 5
Radni─Źki 2021
Radni─Źki (S)
Sombor
1 : 3
BSK
Ba─Źki Brestovac
08.10.2022 15:00
Radni─Źki (S)
1 : 3
BSK
Garevina
Garevina
1 : 1
OFK Kopaonik 1931
Brus
08.10.2022 15:00
Garevina
1 : 1
OFK Kopaonik 1931
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 3
Borac
Gornji Katun
08.10.2022 15:00
Mladost (DK)
1 : 3
Borac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Jezero 2017
Zlatari
08.10.2022 15:00
Stari Trstenik
0 : 1
Jezero 2017
Crvena Jabuka
Ub
5 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
08.10.2022 14:30
Crvena Jabuka
5 : 2
Jedinstvo (M)
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 0
Ribnikar
Pecka
08.10.2022 14:30
Junior Novo Naselje
3 : 0
Ribnikar
Banat (I)
Iland┼ża
4 : 2
Vladimirovac
Vladimirovac
08.10.2022 15:00
Banat (I)
4 : 2
Vladimirovac
Vinogradar
Gudurica
0 : 7
Ševac
Kusi─ç
08.10.2022 15:00
Vinogradar
0 : 7
Ševac
Partizan
Kajtasovo
2 : 4
Polet
Izbište
08.10.2022 15:00
Partizan
2 : 4
Polet
Banatul
Lokve
1 : 0
Banat (D)
Dupljaja
08.10.2022 15:00
Banatul
1 : 0
Banat (D)
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 2
Ratar
Kru┼í─Źica
08.10.2022 15:00
Borac (VS)
1 : 2
Ratar
Sloga
Margita
1 : 3
Dunav
Banatska Palanka
08.10.2022 15:00
Sloga
1 : 3
Dunav
Omladinac
Zagajica
1 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
08.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 2
Karaš (K)
Proleter 1951
Novi Sad
3 : 1
Sofeks
Futog
08.10.2022 15:30
Proleter 1951
3 : 1
Sofeks
Mladost 1955
Moravac
6 : 4
Ratar
Gornja Pe┼í─Źanica
08.10.2022 15:00
Mladost 1955
6 : 4
Ratar
Beljanica
Strmosten
1 : 3
Mladost
Bukov─Źe
08.10.2022 14:00
Beljanica
1 : 3
Mladost
Sin─Ĺeli─ç
Grabovac
3 : 3
Mladost (G)
Glo┼żane
08.10.2022 14:00
Sin─Ĺeli─ç
3 : 3
Mladost (G)
GFK Strelište
Jagodina
3 : 1
Partizan
Glogovac
08.10.2022 14:00
GFK Strelište
3 : 1
Partizan
Šumadinac
Dragovo
1 : 4
Sloboda
Šuljkovac
08.10.2022 14:00
Šumadinac
1 : 4
Sloboda
Napredak
Vašica
1 : 1
Srem
Sremska Ra─Źa
08.10.2022 15:00
Napredak
1 : 1
Srem
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 2
Obili─ç 1993
Kukujevci
08.10.2022 15:00
Borac (VR)
0 : 2
Obili─ç 1993
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Borac (R)
Radenkovi─ç
08.10.2022 10:00
Fruška Gora
3 : 1
Borac (R)
OFK Biki─ç
Biki─ç Do
0 : 0
LSK
La─çarak
08.10.2022 15:00
OFK Biki─ç
0 : 0
LSK
Zmaj
No─çaj
0 : 3
Grani─Źar
Adaševci
08.10.2022 15:00
Zmaj
0 : 3
Grani─Źar
BSK
Bešenovo
1 : 3
Jedinstvo
Ruma
08.10.2022 15:00
BSK
1 : 3
Jedinstvo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
08.10.2022 15:00
OFK Zeka Buljubaša
4 : 2
Erdevik 2017
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Trgova─Źki
Petrovac na Mlavi
08.10.2022 15:00
Jasenovac
1 : 0
Trgova─Źki
┼Żitkovica 2017
┼Żitkovica
3 : 1
Vojvoda Milenko
Kli─Źevac
08.10.2022 15:00
┼Żitkovica 2017
3 : 1
Vojvoda Milenko
Vojvodina
Tovariševo
2 : 0
Magli─ç
Ba─Źki Magli─ç
08.10.2022 15:00
Vojvodina
2 : 0
Magli─ç
Milicionar
Bogati─ç
2 : 1
Sloga
Bogosavac
08.10.2022 15:00
Milicionar
2 : 1
Sloga
Jedinstvo
Šišava
5 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
08.10.2022
Jedinstvo
5 : 0
Veliko Trnjane
Mladost (PP)
Pocerski Pri─Źinovi─ç
1 : 0
Mišar
Mišar
08.10.2022 15:00
Mladost (PP)
1 : 0
Mišar
BSK
Bela Voda
5 : 0
Makrešane
Makrešane
08.10.2022 15:00
BSK
5 : 0
Makrešane
┼Żeleznik 1930
┼Żeleznik
3 : 0
13. maj
Zemun
08.10.2022 15:00
┼Żeleznik 1930
3 : 0
13. maj
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
3 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
08.10.2022 15:30
Hajduk Jovanovac
3 : 0
Šumadinac KG
Vodoja┼ża
Grošnica
4 : 1
─ćava
Veliko polje
08.10.2022 15:30
Vodoja┼ża
4 : 1
─ćava
OFK Bo┼żdarevac
Bo┼żdarevac
0 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
08.10.2022 15:00
OFK Bo┼żdarevac
0 : 3
Veliki Borak
Real Niš
Niš
3 : 4
OFK Budu─çnost 2020
Niš
08.10.2022 15:00
Real Niš
3 : 4
OFK Budu─çnost 2020
Jedinstvo
Novi Be─Źej
6 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
6 : 0
Omladinac
Obili─ç
Novi Kne┼żevac
5 : 1
Jadran
Sanad
08.10.2022 15:00
Obili─ç
5 : 1
Jadran
Mladost (R)
Rašković
2 : 1
Mladi radnik
Dragušica
08.10.2022 15:30
Mladost (R)
2 : 1
Mladi radnik
Budu─çnost
Veliki Jovanovac
1 : 3
Borac
Barje ─îiflik
08.10.2022 15:00
Budu─çnost
1 : 3
Borac
SU Balajnac
Balajnac
1 : 3
Dobri─Ź 1974
Brest
08.10.2022 10:00
SU Balajnac
1 : 3
Dobri─Ź 1974
Arbanasce
Arbanasce
4 : 1
Omladinac
Arbanasce
08.10.2022 15:00
Arbanasce
4 : 1
Omladinac
Lepaja 2018
Lepaja
12 : 1
SU Gradište
Gradište
08.10.2022 13:00
Lepaja 2018
12 : 1
SU Gradište
Zvezda
Konatice
5 : 0
Rekreativo
Zabre┼żje
08.10.2022 15:00
Zvezda
5 : 0
Rekreativo
Lunjevica
Lunjevica
3 : 1
Majdan
Majdan
08.10.2022 15:30
Lunjevica
3 : 1
Majdan
Landol
Landol
1 : 1
Badljevica
Badljevica
08.10.2022 15:00
Landol
1 : 1
Badljevica
Tigrovi Mija Gold
Preljina
1 : 2
Lugovi
─îa─Źak
08.10.2022 15:30
Tigrovi Mija Gold
1 : 2
Lugovi
E─Ĺ┼íeg
Mali I─Ĺo┼í
2 : 5
Tomislavci
Tomislavci
08.10.2022
E─Ĺ┼íeg
2 : 5
Tomislavci
Jedinstvo
Ba─Źko Petrovo Selo
4 : 1
Ba─Źka
Pa─Źir
08.10.2022
Jedinstvo
4 : 1
Ba─Źka
Pobeda
Pobeda
0 : 5
Mladost
Radi─Źevi─ç
08.10.2022
Pobeda
0 : 5
Mladost
Slavija
Novo Orahovo
0 : 4
Sloboda
Stara Moravica
08.10.2022
Slavija
0 : 4
Sloboda
Donji Barbeš
Donji Barbeš
0 : 9
Grkinja
Grkinja
08.10.2022 15:00
Donji Barbeš
0 : 9
Grkinja
FU Gad┼żin Han
Gad┼żin Han
5 : 0
10. februar
Šajinovac
08.10.2022 15:00
FU Gad┼żin Han
5 : 0
10. februar
Sport
Bezdan
0 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Mileti─ç
08.10.2022 15:00
Sport
0 : 1
Jedinstvo Lemeš
Mlaka
Kaleni─ç
2 : 4
Sloga
Vrhovine
08.10.2022 14:30
Mlaka
2 : 4
Sloga
Dra┼żmirovac
Dra┼żmirovac
3 : 0
Lipar
Donji Ra─Źnik
08.10.2022 14:00
Dra┼żmirovac
3 : 0
Lipar
OFK Dragoševac
Dragoševac
4 : 2
Doma─çin
Kova─Źevac (Jagodina)
08.10.2022 14:00
OFK Dragoševac
4 : 2
Doma─çin
Varna
Varna
1 : 1
Metaloplastika 2006
Šabac
08.10.2022 15:00
Varna
1 : 1
Metaloplastika 2006
Proleter 1936
Svetli─ç
1 : 6
Šumadinac
Šume
08.10.2022 19:00
Proleter 1936
1 : 6
Šumadinac
ŠFU Derbi 2016
Vlase
3 : 2
Jašunja
Jašunja
08.10.2022 15:00
ŠFU Derbi 2016
3 : 2
Jašunja
Stara Čaršija
Kraljevo
0 : 3
Biljanovac
Biljanovac
08.10.2022 11:00
Stara Čaršija
0 : 3
Biljanovac
Mladi radnik 1925
Grdica
3 : 2
Studen Vitez
Studenica
08.10.2022 15:30
Mladi radnik 1925
3 : 2
Studen Vitez
Vrnja─Źka Banja
Vrnja─Źka Banja
0 : 0
Mladost 1925
Oplani─çi
08.10.2022 15:30
Vrnja─Źka Banja
0 : 0
Mladost 1925
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 2
Šumadija
Šumarice
08.10.2022 15:30
Milakovac 2018
3 : 2
Šumadija
Jedinstvo
Ratare
2 : 2
Zemljoradnik
Stri┼ża
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 2
Zemljoradnik
Budu─çnost
Lebina
4 : 3
Razvitak
Mirilovac
08.10.2022 15:00
Budu─çnost
4 : 3
Razvitak
Borac 1935
Maršić
4 : 2
Arsenal 1930
Kragujevac
08.10.2022 15:30
Borac 1935
4 : 2
Arsenal 1930
Grivac
Grivac
0 : 3
Be─Źevica
Be─Źevica
08.10.2022 16:00
Grivac
0 : 3
Be─Źevica
Rapid
Nikolinci
2 : 2
Crvena zvezda
Novi Kozjak
08.10.2022 15:00
Rapid
2 : 2
Crvena zvezda
Dobrica
Dobrica
2 : 4
Janošik
Janošik
08.10.2022 15:00
Dobrica
2 : 4
Janošik
Mladost
Velika Greda
1 : 9
Solunac
Banatski Sokolac
08.10.2022 15:00
Mladost
1 : 9
Solunac
Vojvodina
Seleuš
3 : 0
Naša Krajina
Kupinik
08.10.2022 15:00
Vojvodina
3 : 0
Naša Krajina
Vojvodina
Crvena Crkva
0 : 1
Banat
Vršac
08.10.2022 15:00
Vojvodina
0 : 1
Banat
Pobeda
Parta
1 : 4
Hajduk
Šušara
08.10.2022 15:00
Pobeda
1 : 4
Hajduk
Borac
Vra─Źev Gaj
1 : 3
Vitorul
Stra┼ża
08.10.2022 15:00
Borac
1 : 3
Vitorul
Kupinovac
Kupinovac
2 : 1
Lipovica
Lipovica
08.10.2022 14:00
Kupinovac
2 : 1
Lipovica
Mladost (L)
Latkovi─ç
0 : 2
Babaji─ç
Babaji─ç
08.10.2022 14:30
Mladost (L)
0 : 2
Babaji─ç
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 3
BSK
Bošnjak
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
4 : 3
BSK
Radni─Źki
Kne┼żica
5 : 1
Sloga 1952
Veliki Popovac
08.10.2022 15:00
Radni─Źki
5 : 1
Sloga 1952
Dragoš
Oreškovica
3 : 0
Manastirica
Manastirica
08.10.2022 15:00
Dragoš
3 : 0
Manastirica
Rudar 1947
Stamnica
1 : 0
Vukan
┼Żdrelo
08.10.2022 15:00
Rudar 1947
1 : 0
Vukan
Borac
Veliko Laole
6 : 0
Melnica
Melnica
08.10.2022 15:00
Borac
6 : 0
Melnica
Udarnik 2015
─ćovdin
6 : 0
Burovac
Burovac
08.10.2022 11:00
Udarnik 2015
6 : 0
Burovac
Omladinac
Busur
2 : 3
Soko
Krvije
08.10.2022 11:00
Omladinac
2 : 3
Soko
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
Mladost (─î)
─îibutkovica
08.10.2022 15:30
Šumadinac
3 : 1
Mladost (─î)
Bistrica
Bistrica
0 : 6
OFK Borac
Arapovac
08.10.2022 15:30
Bistrica
0 : 6
OFK Borac
OFK Radni─Źki
Dren
4 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
08.10.2022 15:30
OFK Radni─Źki
4 : 0
OFK Polet
Sloga
Lukavica
7 : 0
BSK
Brajkovac
08.10.2022 15:30
Sloga
7 : 0
BSK
Petka
Petka
1 : 2
OFK Burovo
Burovo
08.10.2022 15:30
Petka
1 : 2
OFK Burovo
Mladost
Baroševac
0 : 1
Sloboda
Stubica
08.10.2022 15:30
Mladost
0 : 1
Sloboda
Budu─çnost
Milatovac (┼Żagubica)
0 : 6
Homoljac
┼Żagubica
08.10.2022 15:00
Budu─çnost
0 : 6
Homoljac
SFU Osanica
Osanica
2 : 1
Vrelo 1971
Milanovac
08.10.2022 15:00
SFU Osanica
2 : 1
Vrelo 1971
Stig (C)
Crljenac
6 : 0
Radnik
Salakovac
08.10.2022 15:00
Stig (C)
6 : 0
Radnik
Napredak (T)
Toponica
1 : 1
Napredak (VC)
Veliko Crni─çe
08.10.2022 15:00
Napredak (T)
1 : 1
Napredak (VC)
Proleter
─îetere┼że
0 : 3
Udarnik
Sibnica
08.10.2022 15:00
Proleter
0 : 3
Udarnik
Leotar
Trebinje
4 : 1
Sloga Meridian
Doboj
08.10.2022 15:00
Leotar
4 : 1
Sloga Meridian
┼Żeljezni─Źar
Sarajevo
0 : 1
Zrinjski
Mostar
08.10.2022 17:00
┼Żeljezni─Źar
0 : 1
Zrinjski
Sloboda
Tuzla
0 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
08.10.2022 15:00
Sloboda
0 : 3
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Borac
Banja Luka
08.10.2022 17:00
Sarajevo
1 : 0
Borac
Slavija
Isto─Źno Sarajevo
5 : 0
Sloboda (MG)
Mrkonji─ç Grad
08.10.2022 15:00
Slavija
5 : 0
Sloboda (MG)
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 2
Rudar Prijedor
Prijedor
08.10.2022 15:00
Zvijezda 09
2 : 2
Rudar Prijedor
Podrinje
Janja
2 : 0
┼Żeljezni─Źar
Banja Luka
08.10.2022 15:00
Podrinje
2 : 0
┼Żeljezni─Źar
Sloboda (NG)
Novi Grad
3 : 0
Drina
Zvornik
08.10.2022 15:00
Sloboda (NG)
3 : 0
Drina
Modri─Źa
Modri─Źa
3 : 0
Ljubi─ç
Prnjavor
08.10.2022 15:00
Modri─Źa
3 : 0
Ljubi─ç
Kozara
Gradiška
1 : 0
Famos
Vojkovi─çi
08.10.2022 15:00
Kozara
1 : 0
Famos
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 1
Sutjeska
Fo─Źa
08.10.2022 15:00
Krupa
5 : 1
Sutjeska
Laktaši
Laktaši
2 : 1
Tekstilac
Derventa
08.10.2022 15:00
Laktaši
2 : 1
Tekstilac
Zvijezda
Grada─Źac
2 : 1
Gora┼żde
Gora┼żde
08.10.2022 15:00
Zvijezda
2 : 1
Gora┼żde
Travnik
Travnik
1 : 0
Gradina
Srebrenik
08.10.2022 15:00
Travnik
1 : 0
Gradina
Jedinstvo
Biha─ç
3 : 1
Rudar
Kakanj
08.10.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 1
Rudar
Radni─Źki
Lukavac
3 : 1
Tošk
Tešanj
08.10.2022 15:00
Radni─Źki
3 : 1
Tošk
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 1
Tomislav
Tomislavgrad
08.10.2022 15:00
Mladost
0 : 1
Tomislav
Radnik
Had┼żi─çi
0 : 2
GOŠK
Gabela
08.10.2022 15:00
Radnik
0 : 2
GOŠK
Simm-Bau
Kosova
2 : 0
Budu─çnost
Banovi─çi
08.10.2022 15:00
Simm-Bau
2 : 0
Budu─çnost
Crvena stijena
Podgorica
2 : 0
OFK Titograd
Podgorica
08.10.2022 00:00
Crvena stijena
2 : 0
OFK Titograd
Adria
Podgorica
0 : 3
Zabjelo
Podgorica
08.10.2022 00:00
Adria
0 : 3
Zabjelo
Zora
Spu┼ż
11 : 0
Olympico
Zeta
08.10.2022 00:00
Zora
11 : 0
Olympico
─îelik
Nikšić
3 : 1
Ilarion
Golubovci
08.10.2022 00:00
─îelik
3 : 1
Ilarion
Karioke
Podgorica
3 : 2
Drezga
Piperi
08.10.2022 00:00
Karioke
3 : 2
Drezga
Polet Stars
Nikšić
1 : 2
Ribnica
Podgorica
08.10.2022 00:00
Polet Stars
1 : 2
Ribnica
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
2 : 1
Leicester City
Leicester
08.10.2022 16:00
AFC Bournemouth
2 : 1
Leicester City
Chelsea
London
3 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
08.10.2022 16:00
Chelsea
3 : 0
Wolverhampton
Manchester City
Manchester
4 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
08.10.2022 16:00
Manchester City
4 : 0
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
5 : 1
Brentford
08.10.2022 16:00
Newcastle United
5 : 1
Brentford
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
0 : 1
Tottenham Hotspur
London
08.10.2022 18:30
Brighton & Hove Albion
0 : 1
Tottenham Hotspur
1. FSV Mainz 05
Mainz
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
08.10.2022 15:30
1. FSV Mainz 05
1 : 1
RB Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
08.10.2022 15:30
Bayer 04 Leverkusen
4 : 0
FC Schalke 04
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 2
Bayern M├╝nchen
M├╝nchen
08.10.2022 18:30
Borussia Dortmund
2 : 2
Bayern M├╝nchen
FC Augsburg
Augsburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
08.10.2022 15:30
FC Augsburg
1 : 1
VfL Wolfsburg
VfL Bochum
3 : 0
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
08.10.2022 15:30
VfL Bochum
3 : 0
Eintracht Frankfurt
Olympique de Marseille
1 : 2
AC Ajaccio
08.10.2022 17:00
Olympique de Marseille
1 : 2
AC Ajaccio
Stade de Reims
0 : 0
Paris Saint-Germain
08.10.2022 21:00
Stade de Reims
0 : 0
Paris Saint-Germain
Bologna
Bologna
1 : 1
Sampdoria
Genova
08.10.2022 20:45
Bologna
1 : 1
Sampdoria
Milan
Milano
2 : 0
Juventus
Torino
08.10.2022 18:00
Milan
2 : 0
Juventus
Sassuolo
Sassuolo
1 : 2
Inter
Milan
08.10.2022 15:00
Sassuolo
1 : 2
Inter
Atl├ętico Madrid
Madrid
2 : 1
Girona FC
Girona
08.10.2022 16:15
Atl├ętico Madrid
2 : 1
Girona FC
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 1
Real Madrid
Madrid
08.10.2022 21:00
Getafe
0 : 1
Real Madrid
Sevilla
Sevilla
1 : 1
Athletic Club
Bilbao
08.10.2022 18:30
Sevilla
1 : 1
Athletic Club
UD Almer├şa
Almeria
3 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
08.10.2022 14:00
UD Almer├şa
3 : 1
Rayo Vallecano
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 3
Loznica
Loznica
08.10.2022 15:00
Kraljica Marija
2 : 3
Loznica
Nika 2020
Smederevo
4 : 0
Jedinstvo Putevi
U┼żice
08.10.2022 14:00
Nika 2020
4 : 0
Jedinstvo Putevi
Lokomotiva
Br─Źko-distrikt BiH
3 : 1
Borac
Banja Luka
08.10.2022 00:00
Lokomotiva
3 : 1
Borac
Radnik Bumerang
Bijeljina
0 : 5
SFK 2000
Sarajevo
08.10.2022 00:00
Radnik Bumerang
0 : 5
SFK 2000
Emina
Mostar
3 : 0
Fortuna
┼Żivinice
08.10.2022 00:00
Emina
3 : 0
Fortuna
Libero
Gora┼żde
1 : 3
Iskra
Bugojno
08.10.2022 00:00
Libero
1 : 3
Iskra
GFK Sloboda
U┼żice
2 : 2
Radni─Źki (V)
Valjevo
08.10.2022 13:30
GFK Sloboda
2 : 2
Radni─Źki (V)
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
4 : 3
Studentski Grad
Beograd
08.10.2022 13:30
BSK Bor─Źa
4 : 3
Studentski Grad
BASK TEK
Beograd
0 : 2
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
08.10.2022 16:00
BASK TEK
0 : 2
Sin─Ĺeli─ç
Kolubara
Lazarevac
2 : 1
DIF
Beograd
08.10.2022 09:30
Kolubara
2 : 1
DIF
011
Beograd
2 : 1
Brodarac 2
Beograd
08.10.2022 16:00
011
2 : 1
Brodarac 2
Radni─Źki (P)
Pirot
11 : 2
Radnik
Surdulica
08.10.2022 00:00
Radni─Źki (P)
11 : 2
Radnik
Vlasina
Vlasotince
1 : 4
Radni─Źki (N)
Niš
08.10.2022 00:00
Vlasina
1 : 4
Radni─Źki (N)
Knez 2022
Niš
4 : 0
Dinamo Jug SU
Vranje
08.10.2022 00:00
Knez 2022
4 : 0
Dinamo Jug SU
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Sloga 1924
Bato─Źina
08.10.2022 10:00
Šumadija (T)
1 : 0
Sloga 1924
Borac 1932
Ralja
0 : 4
Šumadija (A)
Aran─Ĺelovac
08.10.2022 11:00
Borac 1932
0 : 4
Šumadija (A)
Voja Ga─Źi─ç
Pan─Źevo
16 : 0
Podunavac
Belegiš
08.10.2022 13:00
Voja Ga─Źi─ç
16 : 0
Podunavac
Radni─Źki (ZR)
Zrenjanin
4 : 2
Omladinac (NB)
Novi Banovci
08.10.2022 13:00
Radni─Źki (ZR)
4 : 2
Omladinac (NB)
Radni─Źki (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Podrinje
Ma─Źvanska Mitrovica
08.10.2022 09:00
Radni─Źki (NP)
0 : 1
Podrinje
Tisa Njerš
Adorjan
5 : 0
Vinogradar
Hajdukovo
08.10.2022 10:00
Tisa Njerš
5 : 0
Vinogradar
BSK 1925
Beograd
0 : 1
┼Żeleznik 1930
┼Żeleznik
08.10.2022 00:00
BSK 1925
0 : 1
┼Żeleznik 1930
OFK ┼Żarkovo
Beograd
8 : 0
Dunav
Veliko Selo
08.10.2022
OFK ┼Żarkovo
8 : 0
Dunav
Rakovica
Beograd
0 : 5
Teleoptik
Zemun
08.10.2022
Rakovica
0 : 5
Teleoptik
Prva Iskra
Bari─Ź
2 : 4
Mladenovac
Mladenovac
08.10.2022
Prva Iskra
2 : 4
Mladenovac
Beograd Karaburma
Beograd
3 : 2
Siti Sport Klub
Palilula
08.10.2022
Beograd Karaburma
3 : 2
Siti Sport Klub
Budu─çnost
Dobanovci
1 : 2
Zvezdara
Beograd
08.10.2022
Budu─çnost
1 : 2
Zvezdara
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
┼ŻAK
Sombor
08.10.2022 12:00
Rusin
4 : 1
┼ŻAK
Stanišić
Stanišić
5 : 2
Mladost (BP)
Ba─Źki Petrovac
08.10.2022 16:00
Stanišić
5 : 2
Mladost (BP)
Omladinac 1927
Opovo
6 : 1
Proleter
Mramorak
08.10.2022
Omladinac 1927
6 : 1
Proleter
Dolovo
Dolovo
1 : 6
Borac
Star─Źevo
08.10.2022
Dolovo
1 : 6
Borac
Mladost
Omoljica
3 : 3
Jedinstvo Stevi─ç
Ka─Źarevo
08.10.2022
Mladost
3 : 3
Jedinstvo Stevi─ç
Sloga
Plandište
5 : 0
Ševac
Kusi─ç
08.10.2022 00:00
Sloga
5 : 0
Ševac
Budu─çnost
Alibunar
0 : 3
Jedinstvo
Vlajkovac
08.10.2022 11:00
Budu─çnost
0 : 3
Jedinstvo
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
0 : 2
RFK Grafi─Źar
Beograd
08.10.2022 10:00
Radni─Źki (NB)
0 : 2
RFK Grafi─Źar
Radni─Źki 1923
Kragujevac
1 : 1
Rad
Beograd
08.10.2022 13:00
Radni─Źki 1923
1 : 1
Rad
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
TSC
Ba─Źka Topola
08.10.2022 11:00
Vojvodina
2 : 3
TSC
Napredak
Kruševac
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
08.10.2022 13:00
Napredak
0 : 2
Brodarac
Brodarac
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
08.10.2022 00:00
Brodarac
2 : 1
Rad
OLE
Bor─Źa
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
08.10.2022 00:00
OLE
2 : 0
Lokomotiva
011
Beograd
0 : 4
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
08.10.2022 00:00
011
0 : 4
Radni─Źki (NB)
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
2 : 0
RFK Grafi─Źar
Beograd
08.10.2022 00:00
Sin─Ĺeli─ç
2 : 0
RFK Grafi─Źar
Zemun
Zemun
6 : 0
Rakovica
Beograd
08.10.2022 00:00
Zemun
6 : 0
Rakovica
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
ADA
Beograd
08.10.2022 00:00
OFK Beograd
3 : 2
ADA
IMT
Beograd
3 : 1
Vo┼żdovac
Beograd
08.10.2022 00:00
IMT
3 : 1
Vo┼żdovac
Sin─Ĺeli─ç 2
Beograd
3 : 3
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
08.10.2022 00:00
Sin─Ĺeli─ç 2
3 : 3
BSK Bor─Źa
Bole─Ź
Bole─Ź
0 : 2
Zmaj Novi Grad
Zemun
08.10.2022 00:00
Bole─Ź
0 : 2
Zmaj Novi Grad
Rad 2
Beograd
4 : 0
GSP Polet
Dorcol
08.10.2022 00:00
Rad 2
4 : 0
GSP Polet
ODR
Petrovaradin
1 : 0
┼Żelezni─Źar
Pan─Źevo
08.10.2022 15:00
ODR
1 : 0
┼Żelezni─Źar
Petrika
Novi Sad
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
08.10.2022 10:00
Petrika
2 : 0
RFK Novi Sad 1921
OFK Vršac
Vršac
2 : 5
Mladost (L)
Luki─çevo
08.10.2022 12:00
OFK Vršac
2 : 5
Mladost (L)
GFK Sloboda
U┼żice
0 : 1
Apolon 4
Kragujevac
08.10.2022 11:00
GFK Sloboda
0 : 1
Apolon 4
Mladi radnik 1926
Po┼żarevac
0 : 1
Jedinstvo Putevi
U┼żice
08.10.2022 13:00
Mladi radnik 1926
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga 1924
Bato─Źina
0 : 10
Smederevo 1924
Smederevo
08.10.2022 10:00
Sloga 1924
0 : 10
Smederevo 1924
AF Duljaj
Topola
1 : 1
Morava
Velika Plana
08.10.2022 14:30
AF Duljaj
1 : 1
Morava
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aran─Ĺelovac
08.10.2022 10:00
Sušica
2 : 0
Šumadija (A)
Respekt
Loznica
1 : 5
Ma─Źva
Šabac
08.10.2022 10:00
Respekt
1 : 5
Ma─Źva
Radni─Źki (N)
Niš
1 : 1
Real Niš
Niš
08.10.2022
Radni─Źki (N)
1 : 1
Real Niš
Meševo
Meševo
1 : 0
OFK Radni─Źki
Niš
08.10.2022
Meševo
1 : 0
OFK Radni─Źki
GFK Dubo─Źica
Leskovac
3 : 1
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Niš
08.10.2022
GFK Dubo─Źica
3 : 1
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
Lider MGM
Leskovac
0 : 0
Budu─çnost
Popovac
08.10.2022
Lider MGM
0 : 0
Budu─çnost
Mineralac
Vranje
2 : 0
Filip Filipovi─ç
Niš
08.10.2022
Mineralac
2 : 0
Filip Filipovi─ç
Radni─Źki (P)
Pirot
3 : 2
Trayal
Kruševac
08.10.2022
Radni─Źki (P)
3 : 2
Trayal
Timo─Źanin
Knja┼żevac
1 : 0
Radnik
Surdulica
08.10.2022
Timo─Źanin
1 : 0
Radnik
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Derby 2015
Novi Sad
08.10.2022 10:00
Stanišić
3 : 0
Derby 2015
AFK
Ada
0 : 6
Mladost GAT
Novi Sad
08.10.2022 10:00
AFK
0 : 6
Mladost GAT
OFK Staji─çevo
Staji─çevo
1 : 7
Sloven
Ruma
08.10.2022 11:00
OFK Staji─çevo
1 : 7
Sloven
Podunavac
Belegiš
0 : 6
1. Maj
Ruma
08.10.2022 12:00
Podunavac
0 : 6
1. Maj
Dinamo 1945
Pan─Źevo
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
08.10.2022 10:00
Dinamo 1945
3 : 0
Proleter 2006
Spartak 1976
Trnava
13 : 0
Budu─çnost
Arilje
08.10.2022 10:00
Spartak 1976
13 : 0
Budu─çnost
Sloboda (─î)
─îa─Źak
5 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
08.10.2022 10:00
Sloboda (─î)
5 : 0
Sloga (BB)
Prva Iskra
Bari─Ź
3 : 5
Kolubara
Lazarevac
08.10.2022 00:00
Prva Iskra
3 : 5
Kolubara
OFK Beograd
Beograd
7 : 1
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
08.10.2022 00:00
OFK Beograd
7 : 1
BSK Bor─Źa
Zemun
Zemun
1 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
08.10.2022 00:00
Zemun
1 : 0
Sin─Ĺeli─ç
IMT
Beograd
2 : 0
Rakovica
Rakovica
08.10.2022 00:00
IMT
2 : 0
Rakovica
Ada
Beograd
0 : 1
Vo┼żdovac
Beograd
08.10.2022 00:00
Ada
0 : 1
Vo┼żdovac
DIF
Beograd
3 : 4
Beograd
Beograd
08.10.2022 00:00
DIF
3 : 4
Beograd
Radni─Źki (O)
Obrenovac
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
08.10.2022 00:00
Radni─Źki (O)
2 : 2
Lokomotiva
OFK Balkan
Beograd
1 : 1
┼Żarkovo 2000
Beograd
08.10.2022 00:00
OFK Balkan
1 : 1
┼Żarkovo 2000
┼Żeleznik 1930
┼Żeleznik
3 : 4
OFK Crvenka
Bor─Źa
08.10.2022 00:00
┼Żeleznik 1930
3 : 4
OFK Crvenka
Zvezdara
Beograd
1 : 10
Be┼żanija
Beograd
08.10.2022 00:00
Zvezdara
1 : 10
Be┼żanija
Dunavac
Grocka
0 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
08.10.2022 00:00
Dunavac
0 : 1
OFK Mladenovac
Budu─çnost
Dobanovci
0 : 3
OFK Budu─çnost
Dudovica
08.10.2022 00:00
Budu─çnost
0 : 3
OFK Budu─çnost
Torlak
Beograd
3 : 0
Hajduk
Beograd
08.10.2022 00:00
Torlak
3 : 0
Hajduk
Milutinac
Zemun
2 : 2
Borac
Lazarevac
08.10.2022 00:00
Milutinac
2 : 2
Borac
Mladost
Novo Selo
2 : 4
Kolarac
Kolari
08.10.2022
Mladost
2 : 4
Kolarac
Sloga
Miloševac
0 : 4
Udarnik
Lozovik
08.10.2022
Sloga
0 : 4
Udarnik
Polet
Trnov─Źe
1 : 5
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
08.10.2022
Polet
1 : 5
OFK Mihajlovac
Sloboda
Lipe
9 : 1
Mladi Borac
Veliko Orašje
08.10.2022
Sloboda
9 : 1
Mladi Borac
Kiker
Kraljevo
0 : 4
RFK Grafi─Źar
Beograd
08.10.2022 13:00
Kiker
0 : 4
RFK Grafi─Źar
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
TSC
Ba─Źka Topola
08.10.2022 13:00
Vojvodina
1 : 0
TSC
Teleoptik
Zemun
1 : 3
─îukari─Źki
Beograd
08.10.2022 13:30
Teleoptik
1 : 3
─îukari─Źki
Napredak
Kruševac
2 : 4
Brodarac
Beograd
08.10.2022 15:30
Napredak
2 : 4
Brodarac
Hajdu─Źica
Hajdu─Źica
2 : 1
Budu─çnost
Banatski Brestovac
08.10.2022 14:00
Hajdu─Źica
2 : 1
Budu─çnost
Potporanj
Potporanj
4 : 2
Polet
Idvor
08.10.2022
Potporanj
4 : 2
Polet
Obili─ç
Zmajevo
0 : 3
Radni─Źki 1905
Bajmok
08.10.2022 10:00
Obili─ç
0 : 3
Radni─Źki 1905
Sutjeska
Ba─Źko Dobro Polje
08.10.2022
Borac
Šajkaš
08.10.2022
Sutjeska
:
Borac
OFK Be─Źej 1918
Be─Źej
9 : 1
Ba─Źka 1923
─Éur─Ĺevo
08.10.2022
OFK Be─Źej 1918
9 : 1
Ba─Źka 1923
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
08.10.2022
TSK
Temerin
08.10.2022
RFK Novi Sad 1921
:
TSK
Index
Novi sad
1 : 1
Sloga
Temerin
08.10.2022
Index
1 : 1
Sloga
Duboko
Mala Mostanica
2 : 1
Rvati
Rvati
08.10.2022 11:00
Duboko
2 : 1
Rvati
Rampa
Po┼żega
1 : 4
Jasen
Brodarevo
08.10.2022 15:45
Rampa
1 : 4
Jasen
─îSK
─îortanovci
2 : 1
LSK
La─çarak
08.10.2022 11:00
─îSK
2 : 1
LSK
Srem
Sremski Mihaljevci
5 : 2
Fruskogorac
Man─Ĺelos
08.10.2022 11:00
Srem
5 : 2
Fruskogorac
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
Budu─çnost
Salaš Noćajski
08.10.2022 11:00
Sloboda
3 : 1
Budu─çnost
Grani─Źar
Kuzmin
2 : 5
Jedinstvo
Ruma
08.10.2022 11:00
Grani─Źar
2 : 5
Jedinstvo
Napredak
Popinci
5 : 1
Ljukovo
LJukovo
08.10.2022 11:00
Napredak
5 : 1
Ljukovo
Sremac
Vojka
08.10.2022
11:00
Jadran
Golubinci
08.10.2022 11:00
Sremac
:
Jadran
Hajduk
Beška
08.10.2022
11:00
Dunav
Stari Banovci
08.10.2022 11:00
Hajduk
:
Dunav
Radni─Źki 1923
Kragujevac
3 : 1
┼ŻGFK Borac
─îa─Źak
08.10.2022 16:00
Radni─Źki 1923
3 : 1
┼ŻGFK Borac
Loznica
Loznica
8 : 0
TSC
Kanji┼ża
08.10.2022 00:00
Loznica
8 : 0
TSC
┼ŻFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 3
Spartak DOO
Subotica
08.10.2022
┼ŻFU Zvezda B 2018
0 : 3
Spartak DOO
Vojvodina
Novi Sad
11 : 0
Heroj
Jajinci
08.10.2022
Vojvodina
11 : 0
Heroj
Rad
Beograd
2 : 0
Radni─Źki (NB)
Novi Beograd
08.10.2022 10:00
Rad
2 : 0
Radni─Źki (NB)
IMT
Novi Beograd
3 : 3
OLE
Bor─Źa
08.10.2022 13:30
IMT
3 : 3
OLE
Partizan
Beograd
8 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
08.10.2022 12:30
Partizan
8 : 0
Sin─Ĺeli─ç
Teleoptik
Zemun
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
08.10.2022 15:00
Teleoptik
0 : 1
Crvena zvezda
Zemun
Zemun
0 : 3
011
Beograd
08.10.2022 09:30
Zemun
0 : 3
011
ADA
Beograd
1 : 2
OFK Beograd
Beograd
08.10.2022 18:15
ADA
1 : 2
OFK Beograd
Vo┼żdovac
Beograd
5 : 0
RFK Grafi─Źar
Beograd
08.10.2022 09:00
Vo┼żdovac
5 : 0
RFK Grafi─Źar
Brodarac
Beograd
0 : 2
─îukari─Źki
Beograd
08.10.2022 10:00
Brodarac
0 : 2
─îukari─Źki
Vr─Źin
Vr─Źin
1 : 3
Lokomotiva
Beograd
08.10.2022 11:00
Vr─Źin
1 : 3
Lokomotiva
Sin─Ĺeli─ç
Beograd
2 : 13
OFK Beograd
Beograd
08.10.2022 13:30
Sin─Ĺeli─ç
2 : 13
OFK Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
BSK Bor─Źa
Bor─Źa
08.10.2022 11:00
Rad
2 : 0
BSK Bor─Źa
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
08.10.2022 15:00
Kolubara
0 : 2
OFK Beograd
Sin─Ĺeli─ç 2012
Ugrinovci
1 : 3
Rad
Beograd
08.10.2022 10:00
Sin─Ĺeli─ç 2012
1 : 3
Rad
PFK ┼Żarkovo 2000
Beograd
2 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
08.10.2022 10:30
PFK ┼Żarkovo 2000
2 : 2
Obrenovac 1905
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Sporto 023
Zrenjanin
08.10.2022 10:00
OFK Vršac
1 : 1
Sporto 023
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
Radni─Źki (Z)
Zrenjanin
08.10.2022 10:00
Proleter 2006
1 : 2
Radni─Źki (Z)
Petrika
Novi Sad
4 : 2
Radni─Źki (SM)
Sremska Mitrovica
08.10.2022 12:00
Petrika
4 : 2
Radni─Źki (SM)
Voja Ga─Źi─ç
Pan─Źevo
4 : 2
ODR
Petrovaradin
08.10.2022 10:00
Voja Ga─Źi─ç
4 : 2
ODR
CFK
Vrbas
2 : 1
Kabel
Novi Sad
08.10.2022 10:00
CFK
2 : 1
Kabel
Spartak ┼ŻK
Subotica
7 : 0
Petar Pua─Źa
Novi Sad
08.10.2022 11:00
Spartak ┼ŻK
7 : 0
Petar Pua─Źa
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
TSC
Ba─Źka Topola
08.10.2022 15:00
Vojvodina
1 : 0
TSC
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
08.10.2022 11:00
Apolon 2018
2 : 2
Apolon 4
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Bane 1931
Raška
08.10.2022 13:00
Sušica
3 : 2
Bane 1931
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 3
Bubamara 91
Kraljevo
08.10.2022 12:00
Pazar Juniors
0 : 3
Bubamara 91
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 6
Kosmet
Leposavi─ç
08.10.2022 12:00
Šumadija 1903
0 : 6
Kosmet