XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 761 utakmica za dan
Subota, 15 Oktobar 2022


Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
0 : 2
Radnički (N)
Niš
15.10.2022 17:00
Javor Matis
0 : 2
Radnički (N)
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnik
Surdulica
15.10.2022 19:00
Napredak
1 : 0
Radnik
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022 15:00
Spartak ŽK
2 : 1
Kolubara
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
15.10.2022 17:00
Metalac
1 : 3
RFK Grafičar
Rad
Beograd
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
15.10.2022 15:00
Rad
2 : 1
Zlatibor
IMT
Beograd
0 : 0
Železničar
Pančevo
15.10.2022 15:00
IMT
0 : 0
Železničar
Hajduk 1912
Kula
3 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
15.10.2022 15:00
Hajduk 1912
3 : 1
Radnički (Zr)
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
15.10.2022 15:00
Omladinac
2 : 0
Dinamo 1945
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
15.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
OFK Bačka
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Jedinstvo
Surčin
15.10.2022 15:00
Budućnost
2 : 0
Jedinstvo
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
15.10.2022 10:00
Studentski grad
1 : 2
Zemun
BSK Borča
Borča
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
15.10.2022 15:00
BSK Borča
2 : 2
Radnički (O)
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Prva iskra
Barič
15.10.2022 10:00
Sinđelić
1 : 1
Prva iskra
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
Sloga (P)
Požega
15.10.2022 14:00
Mačva 1929
2 : 1
Sloga (P)
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
15.10.2022 14:00
Borac 1926
3 : 0
Sloga (BB)
FAP
Priboj
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
15.10.2022 14:00
FAP
1 : 1
Smederevo 1924
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Real
Podunavci
15.10.2022 14:00
Budućnost Krušik 2014
0 : 0
Real
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Tutin
Tutin
15.10.2022 14:00
Sloga (K)
0 : 2
Tutin
Radnički (P)
Pirot
1 : 0
Timok 1919
Zaječar
15.10.2022 14:30
Radnički (P)
1 : 0
Timok 1919
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 2
SFS Borac
Paraćin
15.10.2022 14:30
OFK Topličanin
0 : 2
SFS Borac
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
15.10.2022 14:30
GFK Jagodina
1 : 0
OFK Brzi Brod
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 3
Meševo
Meševo
15.10.2022 14:30
Radnički (S)
3 : 3
Meševo
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 2
Pčinja
Trgovište
15.10.2022 14:30
Jedinstvo (P)
1 : 2
Pčinja
Dunav
Prahovo
4 : 0
Car Konstantin
Niš
15.10.2022 14:30
Dunav
4 : 0
Car Konstantin
Sloga
Čonoplja
2 : 3
Vojvodina
Bačko Gradište
15.10.2022 15:00
Sloga
2 : 3
Vojvodina
Bajša
Bajša
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
15.10.2022 15:00
Bajša
1 : 1
Bačka 1901
Bratstvo 2019
Prigrevica
3 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
15.10.2022 15:00
Bratstvo 2019
3 : 0
Mladost (BP)
OFK Vrbas
Vrbas
5 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
15.10.2022 15:00
OFK Vrbas
5 : 0
OFK Mladost APA
Senta
Senta
0 : 4
Krila Krajine
Bačka Palanka
15.10.2022 15:00
Senta
0 : 4
Krila Krajine
Veternik
Veternik
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
15.10.2022 15:00
Veternik
2 : 1
Sloga (E)
Sloga (T)
Temerin
6 : 3
Radnički (Š)
Šid
15.10.2022 15:00
Sloga (T)
6 : 3
Radnički (Š)
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Železničar
Inđija
15.10.2022 15:00
Radnički (NP)
0 : 3
Železničar
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Index
Novi Sad
15.10.2022 15:00
GFK Sloven
1 : 0
Index
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
15.10.2022 15:00
Sloboda
1 : 1
Mladost (BJ)
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
Borac
Starčevo
15.10.2022 15:00
Jedinstvo (BK)
4 : 0
Borac
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
15.10.2022 15:00
Sloboda
3 : 0
Jedinstvo (V)
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 4
OFK Kikinda
Kikinda
15.10.2022 15:00
Jedinstvo Stević
2 : 4
OFK Kikinda
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 1
Crvena Zvezda
Rusko Selo
15.10.2022 15:00
Kozara
0 : 1
Crvena Zvezda
Šušnjar
Šušnjar
1 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
15.10.2022 15:00
Šušnjar
1 : 2
Crvena zvezda
OFK Mladenovac
Mladenovac
5 : 2
Sremčica
Sremčica
15.10.2022 15:00
OFK Mladenovac
5 : 2
Sremčica
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Jablanica
Medveđa
15.10.2022 14:30
Pusta Reka
2 : 0
Jablanica
Gracko
Staro Gracko
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
15.10.2022 14:30
Gracko
1 : 0
Plantaža
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
15.10.2022 14:30
SFK Morava
2 : 0
OFK Alakince
OFK Sinđelić
Niš
6 : 1
Morava
Žitkovac
15.10.2022 14:30
OFK Sinđelić
6 : 1
Morava
Jedinstvo 1936
Kruševac
0 : 2
Majdevo-Kupci
Majdevo
15.10.2022 14:30
Jedinstvo 1936
0 : 2
Majdevo-Kupci
Blagotin
Poljna
3 : 0
Juhor
Obrež
15.10.2022 14:30
Blagotin
3 : 0
Juhor
Sloga (D)
Despotovac
0 : 2
Levač
Rekovac
15.10.2022 14:30
Sloga (D)
0 : 2
Levač
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Mladi borac
Sedlare
15.10.2022 14:30
Trstenik PPT
2 : 1
Mladi borac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 2
Ozren
Sokobanja
15.10.2022 14:30
OFK Knjaz
3 : 2
Ozren
BSK
Bogovina
0 : 6
Brodoremont
Kladovo
15.10.2022 14:30
BSK
0 : 6
Brodoremont
Đerdap
Kladovo
0 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
15.10.2022 14:30
Đerdap
0 : 1
Balkanski
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Gruža
Gruža
15.10.2022 14:00
Šumadija 1903
0 : 0
Gruža
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 1
Polet (R)
Ratina
15.10.2022 18:00
Goč
3 : 1
Polet (R)
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
15.10.2022 14:00
Trepča
1 : 1
Karađorđe
Spartak 1976
Trnava
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
15.10.2022 14:00
Spartak 1976
1 : 4
Crnokosa
Sevojno
Sevojno
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
15.10.2022 14:00
Sevojno
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
15.10.2022 14:00
Šumadija (A)
1 : 0
VGSK
Karađorđe
Topola
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
15.10.2022 14:00
Karađorđe
0 : 2
Sloga 33
Omladinac
Šetonje
2 : 1
Đerdap
Golubac
15.10.2022 14:00
Omladinac
2 : 1
Đerdap
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 1
Železničar
Lajkovac
15.10.2022 14:00
Strmovo 1968
2 : 1
Železničar
Ribnica
Mionica
1 : 2
Kačer
Belanovica
15.10.2022 14:00
Ribnica
1 : 2
Kačer
Radnički (V)
Valjevo
0 : 2
Radnički (K)
Klupci
15.10.2022 14:00
Radnički (V)
0 : 2
Radnički (K)
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
15.10.2022 14:00
Zadrugar
1 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Glogonj
Glogonj
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
15.10.2022 15:00
Glogonj
2 : 1
Partizan (G)
BAK
Bela Crkva
3 : 4
Sloga (P)
Plandište
15.10.2022 15:00
BAK
3 : 4
Sloga (P)
Jadran
Feketić
3 : 1
Sloga
Ostojićevo
15.10.2022 15:00
Jadran
3 : 1
Sloga
Tornjoš
Tornjoš
0 : 3
Đurđin
Đurđin
15.10.2022 15:00
Tornjoš
0 : 3
Đurđin
Proleter
Ravno Selo
3 : 2
AFK
Ada
15.10.2022 15:00
Proleter
3 : 2
AFK
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Karađorđevo
1 : 1
Srbobran
Srbobran
15.10.2022 15:00
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
1 : 1
Srbobran
Polet
Karavukovo
2 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
15.10.2022 15:00
Polet
2 : 0
Borac (BG)
Kordun
Kljajićevo
0 : 2
Hajduk
Stapar
15.10.2022 15:00
Kordun
0 : 2
Hajduk
ŽAK
Sombor
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
15.10.2022 15:00
ŽAK
1 : 3
ČSK Pivara
Delija
Mokrin
5 : 2
Krajina
Krajišnik
15.10.2022 14:30
Delija
5 : 2
Krajina
Budućnost
Srpska Crnja
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
15.10.2022 14:30
Budućnost
2 : 0
2. Oktobar
Hajduk (B)
Beška
7 : 1
Sremac (V)
Vojka
15.10.2022 15:00
Hajduk (B)
7 : 1
Sremac (V)
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
15.10.2022 15:30
Omladinac
0 : 1
Jedinstvo
OFK Futog
Futog
3 : 3
Bačka (B)
Begeč
15.10.2022 15:30
OFK Futog
3 : 3
Bačka (B)
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 1
Tatra
Kisač
15.10.2022 15:30
Crvena zvezda
2 : 1
Tatra
Borac
Ostružnica
4 : 0
KFK Ravna gora
Zemun
15.10.2022 15:00
Borac
4 : 0
KFK Ravna gora
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 0
Dunav
Veliko Selo
15.10.2022 15:00
Balkan Mirijevo
2 : 0
Dunav
Šećeranac Ada
Beograd
8 : 0
Bratstvo
Krnjača
15.10.2022 18:15
Šećeranac Ada
8 : 0
Bratstvo
BSK 1926
Baćevac
3 : 1
Krtinska
Krtinska
15.10.2022 15:00
BSK 1926
3 : 1
Krtinska
Temnić 1924
Varvarin
5 : 3
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
15.10.2022 15:00
Temnić 1924
5 : 3
Jastrebac
Spartak 1924
Ljig
2 : 3
Trlić
Trlić
15.10.2022 14:30
Spartak 1924
2 : 3
Trlić
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 0
OFK Senjak
Valjevo
15.10.2022 14:30
OFK Brđanac
0 : 0
OFK Senjak
Rubribreza
Rubribreza
0 : 1
Radnik
Ub
15.10.2022 14:30
Rubribreza
0 : 1
Radnik
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
15.10.2022 20:00
Trnava
2 : 0
Prvi srpski ustanak
Šumadinac (N)
Natalinci
1 : 0
Grizli ML
Saranovo
15.10.2022 15:00
Šumadinac (N)
1 : 0
Grizli ML
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Rad
Merošina
15.10.2022 14:00
Toplica
1 : 1
Rad
Taskovići
Taskovići
3 : 0
Sloga (K)
Korman
15.10.2022 14:00
Taskovići
3 : 0
Sloga (K)
OFK Napredak
Markovac
5 : 0
Petlić SD 2006
Smederevo
15.10.2022 14:00
OFK Napredak
5 : 0
Petlić SD 2006
Poreč
Donji milanovac
0 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
15.10.2022 15:00
Poreč
0 : 2
Mala Vrbica
Krivelj
Krivelj
5 : 3
Polet
Jabukovac
15.10.2022 15:00
Krivelj
5 : 3
Polet
Polom
Leskovo
1 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
15.10.2022 15:00
Polom
1 : 1
Šarbanovac
Rudar 2001
Kostolac
1 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
15.10.2022 14:30
Rudar 2001
1 : 0
Rudar (Kr)
Borac 1950
Bošnjane
1 : 3
Moravac 2015
Krušar
15.10.2022 14:00
Borac 1950
1 : 3
Moravac 2015
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
15.10.2022 14:00
Rudar (SR)
2 : 1
Donja Mutnica
Omladinac
Gornji Komren
2 : 5
Radnički 2020
Knez Selo
15.10.2022 14:30
Omladinac
2 : 5
Radnički 2020
Aluminijum
Niš
3 : 0
Sloga
Donja Trnava
15.10.2022 14:30
Aluminijum
3 : 0
Sloga
Rudar
Brasina
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
15.10.2022 15:00
Rudar
2 : 1
Podrinje
Jevremovac
Jevremovac
8 : 1
Drina (B)
Badovinci
15.10.2022 15:00
Jevremovac
8 : 1
Drina (B)
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Karađorđe
Mišar
15.10.2022 15:00
Lipolist
2 : 1
Karađorđe
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 1
Mladi borac
Dublje
15.10.2022 15:00
Gučevo 1929
1 : 1
Mladi borac
Senjak
Pirot
3 : 1
Spartak
Pirot
15.10.2022 15:00
Senjak
3 : 1
Spartak
Zvezda
Blato
2 : 3
Zadrugar
Krupac
15.10.2022 15:00
Zvezda
2 : 3
Zadrugar
Vladimir Durković
Berilovac
3 : 0
Dragoš
Pirot
15.10.2022 15:00
Vladimir Durković
3 : 0
Dragoš
Sloga 1934
Desimirovac
3 : 0
Slavija
Kragujevac
15.10.2022 15:00
Sloga 1934
3 : 0
Slavija
Stanovo 1941
Stanovo
0 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
15.10.2022 15:00
Stanovo 1941
0 : 0
Pobeda 1926
Rudar
Podvis
6 : 0
Osnić
Osnić
15.10.2022
Rudar
6 : 0
Osnić
Šljivar
Šljivar
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
15.10.2022
Šljivar
0 : 3
Rudar Vrška Čuka
Midžor
Kalna
3 : 0
Sloga
Minićevo
15.10.2022
Midžor
3 : 0
Sloga
Hajduk
Rujevica
5 : 2
Kosovo
Zvezdan
15.10.2022
Hajduk
5 : 2
Kosovo
Omladinac
Grezna
1 : 3
Trebič
Sokobanja
15.10.2022
Omladinac
1 : 3
Trebič
Malinik
Podgorac
1 : 2
FSU Kraljevica
Zaječar
15.10.2022 00:00
Malinik
1 : 2
FSU Kraljevica
OFK 019
Zaječar
2 : 2
Graničar
Veliki Izvor
15.10.2022 00:00
OFK 019
2 : 2
Graničar
Slatina
Slatina
2 : 1
Dragačevo
Guča
15.10.2022 15:00
Slatina
2 : 1
Dragačevo
Sloga
Kaona
4 : 0
Prilike
Prilike
15.10.2022 15:00
Sloga
4 : 0
Prilike
Parmenac
Parmenac
0 : 4
Jedinstvo
Puhovo
15.10.2022 15:00
Parmenac
0 : 4
Jedinstvo
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 0
OFK AS
Bujanovac
15.10.2022 14:30
Mladost (S)
2 : 0
OFK AS
Radnički (S)
Sombor
0 : 6
Dinamo 1923
Bački Breg
15.10.2022 15:00
Radnički (S)
0 : 6
Dinamo 1923
Jezero 2017
Zlatari
3 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
15.10.2022 15:00
Jezero 2017
3 : 1
Poljoprivrednik
OFK Kopaonik 1931
Brus
6 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
15.10.2022 15:00
OFK Kopaonik 1931
6 : 0
Mladost (DK)
Karaš (K)
Kuštilj
4 : 1
Banat (I)
Ilandža
15.10.2022 15:00
Karaš (K)
4 : 1
Banat (I)
Dunav
Banatska Palanka
0 : 2
Omladinac
Zagajica
15.10.2022 15:00
Dunav
0 : 2
Omladinac
Ratar
Kruščica
1 : 3
Sloga
Margita
15.10.2022 15:00
Ratar
1 : 3
Sloga
Banat (D)
Dupljaja
1 : 3
Borac (VS)
Veliko Središte
15.10.2022 15:00
Banat (D)
1 : 3
Borac (VS)
Polet
Izbište
0 : 2
Banatul
Lokve
15.10.2022 15:00
Polet
0 : 2
Banatul
Ševac
Kusić
5 : 1
Partizan
Kajtasovo
15.10.2022 15:00
Ševac
5 : 1
Partizan
Vladimirovac
Vladimirovac
4 : 1
Vinogradar
Gudurica
15.10.2022 15:00
Vladimirovac
4 : 1
Vinogradar
Sofeks
Futog
1 : 4
Susek
Susek
15.10.2022 15:30
Sofeks
1 : 4
Susek
Slanobarac
Budisava
1 : 7
Hajduk (G)
Gardinovci
15.10.2022 15:30
Slanobarac
1 : 7
Hajduk (G)
Mladost 1955
Moravac
6 : 0
Rutevac
Rutevac
15.10.2022 14:00
Mladost 1955
6 : 0
Rutevac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 0
Beljanica
Strmosten
15.10.2022 14:00
Šumadija
2 : 0
Beljanica
OFK Batinac
Batinac
3 : 2
Omladinac
Šaludovac
15.10.2022 14:00
OFK Batinac
3 : 2
Omladinac
Mladost
Bukovče
1 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
15.10.2022 14:00
Mladost
1 : 1
15. Avgust 1950
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
4 : 2
Šumadinac
Dragovo
15.10.2022 14:00
Jedinstvo
4 : 2
Šumadinac
Zenit
Oparić
0 : 4
GFK Strelište
Jagodina
15.10.2022 14:00
Zenit
0 : 4
GFK Strelište
Morava (M)
Mrsać
2 : 0
Mataruge
Mataruge
15.10.2022 15:00
Morava (M)
2 : 0
Mataruge
Mlada krila
Metikoši
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
15.10.2022 15:00
Mlada krila
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 0
Napredak
Vašica
15.10.2022 15:00
Erdevik 2017
2 : 0
Napredak
Jedinstvo
Ruma
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
15.10.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 2
OFK Zeka Buljubaša
Graničar
Adaševci
2 : 1
BSK
Bešenovo
15.10.2022 15:00
Graničar
2 : 1
BSK
LSK
Laćarak
5 : 1
Zmaj
Noćaj
15.10.2022 15:00
LSK
5 : 1
Zmaj
Borac (R)
Radenković
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
15.10.2022 15:00
Borac (R)
0 : 1
OFK Bikić
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
15.10.2022 15:00
Obilić 1993
2 : 0
Fruška Gora
Srem
Sremska Rača
6 : 1
Borac (VR)
Veliki Radinci
15.10.2022 15:00
Srem
6 : 1
Borac (VR)
Maglić
Bački Maglić
2 : 1
Kulpin
Kulpin
15.10.2022 15:00
Maglić
2 : 1
Kulpin
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 2
Jedinstvo
Šišava
15.10.2022
Sloboda
1 : 2
Jedinstvo
OFK Brza
Brza
5 : 5
Moravac (G)
Guberevac
15.10.2022
OFK Brza
5 : 5
Moravac (G)
Real
Donja Jajina
9 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
15.10.2022 00:00
Real
9 : 1
Kumarevo 65
Gradac
Konopnica
2 : 0
Bobište
Bobište
15.10.2022 00:00
Gradac
2 : 0
Bobište
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
15.10.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 1
TE Gučevo
Luk
Voćnjak
0 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
15.10.2022 15:00
Luk
0 : 0
Milan Orlić
Makrešane
Makrešane
3 : 0
Bukovica
Bukovica
15.10.2022 14:30
Makrešane
3 : 0
Bukovica
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 0
Borac
Bivolje
15.10.2022 14:30
Pepeljevac 1947
1 : 0
Borac
BSK
Bela Voda
1 : 2
Modrica
Modrica
15.10.2022 14:30
BSK
1 : 2
Modrica
Miljakovac
Beograd
2 : 0
Dedinje
Beograd
15.10.2022 13:00
Miljakovac
2 : 0
Dedinje
Kelti
Novi Beograd
4 : 1
OFK Crvenka
Borča
15.10.2022 16:00
Kelti
4 : 1
OFK Crvenka
Zmaj Novi grad
Zemun
5 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
15.10.2022 15:00
Zmaj Novi grad
5 : 1
Lepušnica
Rakovica
Beograd
8 : 0
Mladi proleter
Beograd
15.10.2022 10:30
Rakovica
8 : 0
Mladi proleter
Jedinstvo
Gornja Toponica
3 : 4
Vrtište
Vrtište
15.10.2022 14:30
Jedinstvo
3 : 4
Vrtište
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 0
Roham
Nova Crnja
15.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 0
Roham
Horgoš 1911
Horgoš
10 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
15.10.2022 14:30
Horgoš 1911
10 : 1
Slavija
Potisje
Kanjiža
7 : 1
Graničar
Đala
15.10.2022 14:30
Potisje
7 : 1
Graničar
Mladost (P)
Pretoke
1 : 0
Sloga
Zabojnica
15.10.2022 15:00
Mladost (P)
1 : 0
Sloga
Mladi radnik
Dragušica
2 : 3
Partizan
Bumbarevo Brdo
15.10.2022 15:00
Mladi radnik
2 : 3
Partizan
Borac
Kloka
1 : 0
Kalipolje
Žabare
15.10.2022 15:00
Borac
1 : 0
Kalipolje
Rongo Siti
Pirot
7 : 3
Mladost
Mali Suvodol
15.10.2022 15:00
Rongo Siti
7 : 3
Mladost
Borac
Barje Čiflik
3 : 0
Padež
Petrovac
15.10.2022 15:00
Borac
3 : 0
Padež
Dobrič 1974
Brest
7 : 3
SU Gradište
Gradište
15.10.2022 10:00
Dobrič 1974
7 : 3
SU Gradište
Omladinac
Arbanasce
1 : 6
Lepaja 2018
Lepaja
15.10.2022 10:00
Omladinac
1 : 6
Lepaja 2018
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
1 : 3
Arbanasce
Arbanasce
15.10.2022 10:00
Jugovići 1976
1 : 3
Arbanasce
SU Balajnac
Balajnac
0 : 3
Jastrebac
Krajkovac
15.10.2022 10:00
SU Balajnac
0 : 3
Jastrebac
Belo Polje
Belo Polje
0 : 1
Duboko
Mala Moštanica
15.10.2022 15:00
Belo Polje
0 : 1
Duboko
Pobednik
Piroman
2 : 1
Posavina
Stubline
15.10.2022 15:00
Pobednik
2 : 1
Posavina
Jedinstvo
Dren
3 : 0
OFK Urovci
Urovci
15.10.2022 15:00
Jedinstvo
3 : 0
OFK Urovci
Vinogradar
Hajdukovo
4 : 0
Palić
Palić
15.10.2022 15:00
Vinogradar
4 : 0
Palić
Kelebijska šuma
Kelebija
5 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
15.10.2022 15:00
Kelebijska šuma
5 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Remont
Čačak
2 : 2
Lugovi
Čačak
15.10.2022 15:00
Remont
2 : 2
Lugovi
Budućnost
Stančići
2 : 3
Mršinci
Mršinci
15.10.2022 15:00
Budućnost
2 : 3
Mršinci
Malba
Žaočani
2 : 0
Tigrovi Mija Gold
Preljina
15.10.2022 15:00
Malba
2 : 0
Tigrovi Mija Gold
Planinac
Vujetinci
3 : 0
Vujan
Prislonica
15.10.2022 15:00
Planinac
3 : 0
Vujan
Morava
Mojsinje
0 : 6
Gaučosi
Čačak
15.10.2022 15:00
Morava
0 : 6
Gaučosi
Tomislavci
Tomislavci
2 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
15.10.2022
Tomislavci
2 : 3
Jedinstvo
Donji Barbeš
Donji Barbeš
0 : 14
FU Gadžin Han
Gadžin Han
15.10.2022 14:00
Donji Barbeš
0 : 14
FU Gadžin Han
BSK 1934
Bukovče
2 : 0
OFK Sikole
Sikole
15.10.2022 15:00
BSK 1934
2 : 0
OFK Sikole
Gradac
Pločnik
15.10.2022
15:00
Parcane
Parcane
15.10.2022 15:00
Gradac
:
Parcane
Borac
Kozjak
7 : 0
Mladost (L)
Loznica
15.10.2022 15:00
Borac
7 : 0
Mladost (L)
Sloga 1949
Matijevac
3 : 1
Dobrava
Vukošić
15.10.2022 15:00
Sloga 1949
3 : 1
Dobrava
Rudar
Radljevo
4 : 0
Tamnava
Sovljak
15.10.2022 15:00
Rudar
4 : 0
Tamnava
Napredak
Staro Lanište
1 : 7
Omladinac
Bunar
15.10.2022 14:00
Napredak
1 : 7
Omladinac
SFK Glogovac
Glogovac
2 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
15.10.2022 14:00
SFK Glogovac
2 : 2
Dražmirovac
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
0 : 1
Proleter
Šabac
15.10.2022 15:00
Roma - Odžino selo
0 : 1
Proleter
Mladost (Sv)
Svileuva
5 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
15.10.2022 15:00
Mladost (Sv)
5 : 1
Zablaće
Šumadinac
Šume
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
15.10.2022 15:00
Šumadinac
3 : 0
Jarmenovci
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 2
ŠFU Derbi 2016
Vlase
15.10.2022 14:30
Mladost (DL)
3 : 2
ŠFU Derbi 2016
Atletiko
Donja Jajina
3 : 0
Marjan MB
Mala Biljanica
15.10.2022 14:30
Atletiko
3 : 0
Marjan MB
Popovac
Popovac
1 : 2
Heroj
Busilovac
15.10.2022 14:30
Popovac
1 : 2
Heroj
Radnik
Davidovac
8 : 2
Jedinstvo
Ratare
15.10.2022 14:30
Radnik
8 : 2
Jedinstvo
Omladinac
Vučkovica
15.10.2022
16:00
Grivac
Grivac
15.10.2022 16:00
Omladinac
:
Grivac
Crvena zvezda
Novi Kozjak
5 : 0
Naša Krajina
Kupinik
15.10.2022 15:00
Crvena zvezda
5 : 0
Naša Krajina
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 0
Vojvodina
Seleuš
15.10.2022 15:00
Solunac
0 : 0
Vojvodina
Janošik
Janošik
3 : 0
Mladost
Velika Greda
15.10.2022 15:00
Janošik
3 : 0
Mladost
Rapid
Nikolinci
6 : 1
Dobrica
Dobrica
15.10.2022 15:00
Rapid
6 : 1
Dobrica
Dunav
Ostrovo
3 : 3
Sloga 1932
Ćirikovac
15.10.2022 14:30
Dunav
3 : 3
Sloga 1932
Lipovica
Lipovica
1 : 0
Napredak
Zlatovo
15.10.2022 14:00
Lipovica
1 : 0
Napredak
Proleter
Latković
1 : 5
Mali Borak
Mali Borak
15.10.2022 14:30
Proleter
1 : 5
Mali Borak
Brezovac
Brezovac
5 : 2
Ranilović 1970
Ranilović
15.10.2022 15:00
Brezovac
5 : 2
Ranilović 1970
Manastirica
Manastirica
3 : 7
Petar Dobrnjac
Dobrnje
15.10.2022 11:00
Manastirica
3 : 7
Petar Dobrnjac
Sloga 1952
Veliki Popovac
3 : 1
Dragoš
Oreškovica
15.10.2022 11:00
Sloga 1952
3 : 1
Dragoš
BSK
Bošnjak
0 : 4
Radnički
Knežica
15.10.2022 11:00
BSK
0 : 4
Radnički
Radnik
Pankovo
0 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
15.10.2022 14:30
Radnik
0 : 4
Jedinstvo
Soko
Krvije
5 : 1
Rudar 1947
Stamnica
15.10.2022 14:30
Soko
5 : 1
Rudar 1947
Burovac
Burovac
0 : 3
Omladinac
Busur
15.10.2022 14:30
Burovac
0 : 3
Omladinac
Melnica
Melnica
1 : 2
Udarnik 2015
Ćovdin
15.10.2022 14:30
Melnica
1 : 2
Udarnik 2015
Vukan
Ždrelo
2 : 3
Borac
Veliko Laole
15.10.2022 14:30
Vukan
2 : 3
Borac
Mladost (Č)
Čibutkovica
5 : 2
OFK Polet
Mirosaljci
15.10.2022 15:00
Mladost (Č)
5 : 2
OFK Polet
OFK Borac
Arapovac
2 : 3
OFK Radnički
Dren
15.10.2022 15:00
OFK Borac
2 : 3
OFK Radnički
TEK Sloga
Veliki Crljeni
7 : 2
Bistrica
Bistrica
15.10.2022 15:00
TEK Sloga
7 : 2
Bistrica
Šumadinac
Kruševica
1 : 3
Mladost (C)
Cvetovac
15.10.2022 15:00
Šumadinac
1 : 3
Mladost (C)
Sloboda
Stubica
7 : 3
Mladi radnik
Junkovac
15.10.2022 15:00
Sloboda
7 : 3
Mladi radnik
OFK Burovo
Burovo
2 : 1
Mladost
Baroševac
15.10.2022 15:00
OFK Burovo
2 : 1
Mladost
BSK
Brajkovac
0 : 7
Petka
Petka
15.10.2022 15:00
BSK
0 : 7
Petka
Strmovo
Strmovo
0 : 4
Sloga
Lukavica
15.10.2022 15:00
Strmovo
0 : 4
Sloga
SFU Osanica
Osanica
4 : 0
Budućnost
Milatovac (Žagubica)
15.10.2022 14:30
SFU Osanica
4 : 0
Budućnost
Vrelo 1971
Milanovac
0 : 6
Homoljac
Žagubica
15.10.2022 14:30
Vrelo 1971
0 : 6
Homoljac
Crni Vitez
Kalište
3 : 1
Stig (C)
Crljenac
15.10.2022 14:30
Crni Vitez
3 : 1
Stig (C)
Napredak (VC)
Veliko Crniće
0 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
15.10.2022 14:30
Napredak (VC)
0 : 0
Stig (MC)
Sloga
Viteževo
0 : 5
BSK
Brzohode
15.10.2022 14:30
Sloga
0 : 5
BSK
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 3
Igman
Konjic
15.10.2022 14:30
Tuzla City
2 : 3
Igman
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar
Sarajevo
15.10.2022 19:00
Široki Brijeg
1 : 0
Željezničar
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
15.10.2022 14:30
Tekstilac
1 : 1
Slavija
Sutjeska
Foča
3 : 1
Laktaši
Laktaši
15.10.2022 16:30
Sutjeska
3 : 1
Laktaši
Famos
Vojkovići
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
15.10.2022 14:30
Famos
0 : 1
Krupa
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Omarska
Omarska
15.10.2022 14:30
Ljubić
2 : 0
Omarska
Drina
Zvornik
2 : 1
Modriča
Modriča
15.10.2022 14:30
Drina
2 : 1
Modriča
Željezničar
Banja Luka
0 : 6
Sloboda (NG)
Novi Grad
15.10.2022 14:30
Željezničar
0 : 6
Sloboda (NG)
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Podrinje
Janja
15.10.2022 14:30
Rudar Prijedor
2 : 0
Podrinje
Goražde
Goražde
2 : 0
Budućnost
Banovići
15.10.2022 15:00
Goražde
2 : 0
Budućnost
GOŠK
Gabela
2 : 1
Simm-Bau
Kosova
15.10.2022 15:00
GOŠK
2 : 1
Simm-Bau
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 0
Radnik
Hadžići
15.10.2022 15:00
Tomislav
2 : 0
Radnik
Rudar
Kakanj
4 : 0
Radnički
Lukavac
15.10.2022 15:00
Rudar
4 : 0
Radnički
Bratstvo
Gračanica
4 : 2
Jedinstvo
Bihać
15.10.2022 15:00
Bratstvo
4 : 2
Jedinstvo
Zvijezda
Gradačac
2 : 0
Travnik
Travnik
15.10.2022 15:00
Zvijezda
2 : 0
Travnik
OFK Petrovac
Petrovac
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
15.10.2022 17:00
OFK Petrovac
1 : 1
Jedinstvo
Arsenal
Tivat
1 : 1
Jezero
Plav
15.10.2022 15:00
Arsenal
1 : 1
Jezero
Rudar
Pljevlja
3 : 1
Iskra
Danilovgrad
15.10.2022 14:00
Rudar
3 : 1
Iskra
Dečić
Tuzi
0 : 0
Budućnost
Podgorica
15.10.2022 19:00
Dečić
0 : 0
Budućnost
Grbalj
Radanovići
1 : 1
OFK Nikšić
Nikšić
15.10.2022 00:00
Grbalj
1 : 1
OFK Nikšić
Drezga
Piperi
0 : 0
Polet Stars
Nikšić
15.10.2022 00:00
Drezga
0 : 0
Polet Stars
Ilarion
Golubovci
3 : 0
Karioke
Podgorica
15.10.2022 00:00
Ilarion
3 : 0
Karioke
Olympico
Zeta
0 : 4
Čelik
Nikšić
15.10.2022 00:00
Olympico
0 : 4
Čelik
Zabjelo
Podgorica
2 : 3
Zora
Spuž
15.10.2022 00:00
Zabjelo
2 : 3
Zora
OFK Titograd
Podgorica
6 : 0
Adria
Podgorica
15.10.2022 00:00
OFK Titograd
6 : 0
Adria
Internacional
Podgorica
0 : 0
Crvena stijena
Podgorica
15.10.2022 00:00
Internacional
0 : 0
Crvena stijena
Leicester City
Leicester
0 : 0
Crystal Palace
London
15.10.2022 13:30
Leicester City
0 : 0
Crystal Palace
Fulham
2 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
15.10.2022 16:00
Fulham
2 : 2
AFC Bournemouth
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 0
Nottingham Forest
15.10.2022 16:00
Wolverhampton
1 : 0
Nottingham Forest
Tottenham Hotspur
London
2 : 0
Everton
Liverpool
15.10.2022 18:30
Tottenham Hotspur
2 : 0
Everton
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
5 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
15.10.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
5 : 1
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
Leipzig
3 : 2
Hertha BSC
Berlin
15.10.2022 18:30
RB Leipzig
3 : 2
Hertha BSC
VfB Stuttgart
Stuttgart
4 : 1
VfL Bochum
15.10.2022 15:30
VfB Stuttgart
4 : 1
VfL Bochum
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
2 : 2
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
15.10.2022 15:30
VfL Wolfsburg
2 : 2
Borussia M'gladbach
Werder Bremen
Bremen
0 : 2
1. FSV Mainz 05
Mainz
15.10.2022 15:30
Werder Bremen
0 : 2
1. FSV Mainz 05
Lorient
Lorient
0 : 0
Stade de Reims
15.10.2022 17:00
Lorient
0 : 0
Stade de Reims
RC Lens
1 : 0
Montpellier
Montpellier
15.10.2022 21:00
RC Lens
1 : 0
Montpellier
Atalanta
Ciserano
2 : 1
Sassuolo
Sassuolo
15.10.2022 20:45
Atalanta
2 : 1
Sassuolo
Empoli
Empoli
1 : 0
Monza
Monza
15.10.2022 15:00
Empoli
1 : 0
Monza
Torino
Torino
0 : 1
Juventus
Torino
15.10.2022 18:00
Torino
0 : 1
Juventus
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
15.10.2022 21:00
Athletic Club
0 : 1
Atlético Madrid
Girona FC
Girona
1 : 1
Cádiz CF
Cadiz
15.10.2022 14:00
Girona FC
1 : 1
Cádiz CF
RCD Mallorca
Palma
0 : 1
Sevilla
Sevilla
15.10.2022 18:30
RCD Mallorca
0 : 1
Sevilla
Valencia
Valencia
2 : 2
Elche CF
Elche
15.10.2022 16:15
Valencia
2 : 2
Elche CF
Napredak Junior 2018
Kruševac
3 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
15.10.2022 14:30
Napredak Junior 2018
3 : 5
Radnički 1923
Radnički 2014
Pirot
8 : 0
Levač
Rekovac
15.10.2022
Radnički 2014
8 : 0
Levač
Majdanpek
Majdanpek
6 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
15.10.2022
Majdanpek
6 : 0
Knjaževac 2015
Kolibri
Kuršumlija
4 : 1
Vučice
Vučje
15.10.2022
Kolibri
4 : 1
Vučice
Kraljica Marija
Novo Selo
5 : 2
Nika 2020
Smederevo
15.10.2022 15:30
Kraljica Marija
5 : 2
Nika 2020
Proleter
Zrenjanin
4 : 1
Ruma
Ruma
15.10.2022 11:00
Proleter
4 : 1
Ruma
Mladost 2015
Podgorica
1 : 1
Breznica
Pljevlja
15.10.2022 00:00
Mladost 2015
1 : 1
Breznica
Ekonomist
Nikšić
1 : 4
Budućnost
Podgorica
15.10.2022 00:00
Ekonomist
1 : 4
Budućnost
Zora
Spuž
4 : 1
Cvetex
Berane
15.10.2022 00:00
Zora
4 : 1
Cvetex
Libero
Goražde
15.10.2022
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
15.10.2022
Libero
:
Lokomotiva
Iskra
Bugojno
0 : 2
Emina
Mostar
15.10.2022 00:00
Iskra
0 : 2
Emina
Fortuna
Živinice
15.10.2022
Radnik Bumerang
Bijeljina
15.10.2022
Fortuna
:
Radnik Bumerang
SFK 2000
Sarajevo
13 : 0
Borac
Banja Luka
15.10.2022 00:00
SFK 2000
13 : 0
Borac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 4
Vojvodina
Novi Sad
15.10.2022 10:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 4
Vojvodina
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Inđija
Inđija
15.10.2022 10:00
Radnički 1912
1 : 1
Inđija
Železničar
Pančevo
8 : 0
Petar Puača
Novi Sad
15.10.2022 11:00
Železničar
8 : 0
Petar Puača
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
15.10.2022 14:00
Radnički 1923
3 : 1
Metalac
GFK Sloboda
Užice
5 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
15.10.2022 11:30
GFK Sloboda
5 : 1
Sunrise Šabac
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
15.10.2022 12:00
Polet (Lj)
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Sloga 1924
Batočina
9 : 2
Sušica
Kragujevac
15.10.2022 10:00
Sloga 1924
9 : 2
Sušica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 2
Šumadija (T)
Toponica
15.10.2022 11:00
OFK Aranđelovac 1979
2 : 2
Šumadija (T)
Radnički
Obrenovac
0 : 5
Zemun
Zemun
15.10.2022 11:00
Radnički
0 : 5
Zemun
Sinđelić
Beograd
5 : 2
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022 13:00
Sinđelić
5 : 2
Kolubara
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Knez 2022
Niš
15.10.2022 10:00
Radnički (N)
3 : 0
Knez 2022
Budućnost
Popovac
1 : 1
Real
Niš
15.10.2022 13:00
Budućnost
1 : 1
Real
Petrika
Novi Sad
2 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
15.10.2022 10:00
Petrika
2 : 1
Mladost GAT
Sporto 023
Zrenjanin
4 : 1
Derby 2015
Novi Sad
15.10.2022 10:00
Sporto 023
4 : 1
Derby 2015
Župa
Aleksandrovac
2 : 2
Morava 1918
Ćuprija
15.10.2022
Župa
2 : 2
Morava 1918
GFK Jagodina
Jagodina
4 : 1
Meševo
Meševo
15.10.2022
GFK Jagodina
4 : 1
Meševo
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 5
Timočanin
Knjaževac
15.10.2022 11:00
Jedinstvo (P)
1 : 5
Timočanin
Bor 1919
Bor
0 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
15.10.2022
Bor 1919
0 : 0
Radnički (S)
Železničar
Pančevo
15.10.2022
Jedinstvo Stević
Kačarevo
15.10.2022
Železničar
:
Jedinstvo Stević
Borac
Starčevo
15.10.2022
Mladost
Omoljica
15.10.2022
Borac
:
Mladost
Proleter
Mramorak
15.10.2022
Dolovo
Dolovo
15.10.2022
Proleter
:
Dolovo
Radnički
Baranda
0 : 7
Omladinac 1927
Opovo
15.10.2022
Radnički
0 : 7
Omladinac 1927
Ševac
Kusić
1 : 2
Partizan
Gaj
15.10.2022 00:00
Ševac
1 : 2
Partizan
Jedinstvo
Vlajkovac
5 : 1
Radnički
Kovin
15.10.2022 15:00
Jedinstvo
5 : 1
Radnički
BAK
Bela Crkva
15.10.2022
Budućnost
Alibunar
15.10.2022
BAK
:
Budućnost
Sloga
Plandište
8 : 0
Vulturul
Grebenac
15.10.2022 00:00
Sloga
8 : 0
Vulturul
OFK Bečej 1918
Bečej
15.10.2022
Bački Jarak
15.10.2022
OFK Bečej 1918
:
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Armija SK
Novi Sad
15.10.2022
Fruškogorac
1 : 3
Armija SK
Crvena zvezda (NS)
Novi Sad
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
15.10.2022
Crvena zvezda (NS)
3 : 1
RFK Novi Sad 1921
Bačka
Đurđevo
3 : 0
Borac
Šajkaš
15.10.2022
Bačka
3 : 0
Borac
Železnik 1930
Železnik
1 : 4
Zvezdara
Beograd
15.10.2022
Železnik 1930
1 : 4
Zvezdara
Siti Sport Klub
Palilula
0 : 5
OLE
Borča
15.10.2022
Siti Sport Klub
0 : 5
OLE
Mladenovac
Mladenovac
2 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
15.10.2022
Mladenovac
2 : 0
Beograd Karaburma
Teleoptik
Zemun
4 : 0
Prva Iskra
Barič
15.10.2022
Teleoptik
4 : 0
Prva Iskra
Dunav
Veliko Selo
1 : 2
Rakovica
Beograd
15.10.2022
Dunav
1 : 2
Rakovica
BSK 1925
Beograd
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
15.10.2022 00:00
BSK 1925
2 : 1
OFK Žarkovo
Sinđelić
Beograd
15.10.2022
Borac
Lazarevac
15.10.2022
Sinđelić
:
Borac
Barajevo
Barajevo
15.10.2022
Omladinac
Veliko Polje
15.10.2022
Barajevo
:
Omladinac
Zmaj
Novi grad
15.10.2022
Napredak
Medoševac
15.10.2022
Zmaj
:
Napredak
RFK Grafičar
Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
15.10.2022 13:00
RFK Grafičar
0 : 0
IMT
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
15.10.2022 13:00
Brodarac
3 : 0
Novi Pazar
Čukarički
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
15.10.2022 11:00
Čukarički
2 : 1
Napredak
Voždovac
Beograd
7 : 0
OFK Vršac
Vršac
15.10.2022 11:00
Voždovac
7 : 0
OFK Vršac
Partizan
Beograd
3 : 0
Mladost (L)
Lučani
15.10.2022 12:30
Partizan
3 : 0
Mladost (L)
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
15.10.2022 11:00
TSC
1 : 2
Crvena zvezda
Rad
Beograd
15.10.2022
Voždovac
Beograd
15.10.2022
Rad
:
Voždovac
ADA
Beograd
15.10.2022
IMT
Beograd
15.10.2022
ADA
:
IMT
Rakovica
Beograd
15.10.2022
OFK Beograd
Beograd
15.10.2022
Rakovica
:
OFK Beograd
RFK Grafičar
Beograd
15.10.2022
Zemun
Zemun
15.10.2022
RFK Grafičar
:
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
15.10.2022
Sinđelić
Beograd
15.10.2022
Radnički (NB)
:
Sinđelić
Lokomotiva
Beograd
15.10.2022
011
Beograd
15.10.2022
Lokomotiva
:
011
Brodarac
Beograd
15.10.2022
OLE
Borča
15.10.2022
Brodarac
:
OLE
Zmaj Novi Grad
Zemun
15.10.2022
Rad 2
Beograd
15.10.2022
Zmaj Novi Grad
:
Rad 2
BSK Borča
Borča
15.10.2022
Boleč
Boleč
15.10.2022
BSK Borča
:
Boleč
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
15.10.2022
Sinđelić 2
Beograd
15.10.2022
Crvena zvezda
:
Sinđelić 2
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 0
ODR
Petrovaradin
15.10.2022 12:00
Mladost (L)
3 : 0
ODR
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 4
Vojvodina
Novi Sad
15.10.2022 12:00
RFK Novi Sad 1921
2 : 4
Vojvodina
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
Inđija
Inđija
15.10.2022 12:00
Radnički 1912
3 : 0
Inđija
Savacijum
Šabac
2 : 3
Mačva
Šabac
15.10.2022 11:00
Savacijum
2 : 3
Mačva
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
15.10.2022 11:30
Radnički 1923
5 : 2
Metalac
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
15.10.2022 11:00
Jedinstvo Putevi
1 : 2
Javor Matis
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
15.10.2022 14:30
GFK Sloboda
0 : 1
Mladi radnik 1926
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 4
Sušica
Kragujevac
15.10.2022 11:00
Sloga 33
0 : 4
Sušica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
15.10.2022 10:00
VGSK
1 : 0
Radnički 1923
Morava
Velika Plana
3 : 1
Šumadija 1934
Drača
15.10.2022 10:00
Morava
3 : 1
Šumadija 1934
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 4
AF Duljaj
Topola
15.10.2022 10:00
OPK Rudar 1933
1 : 4
AF Duljaj
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
15.10.2022 11:00
Smederevo 1924
5 : 0
Jasenica 2017
Tutin
Tutin
0 : 2
Rudar
Kosovska Mitrovica
15.10.2022 14:30
Tutin
0 : 2
Rudar
Jedinstvo 2017
Tutin
6 : 0
Bubamara 91
Kraljevo
15.10.2022 11:00
Jedinstvo 2017
6 : 0
Bubamara 91
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Karađorđe
Ribnica
15.10.2022 10:00
Novi Pazar
2 : 0
Karađorđe
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 2
Rađevac
Krupanj
15.10.2022 11:00
Vrelo Sport
1 : 2
Rađevac
Železničar
Lajkovac
18 : 0
Kačer
Belanovica
15.10.2022 10:00
Železničar
18 : 0
Kačer
Dinamo
Vranje
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
15.10.2022
Dinamo
2 : 1
Timočanin
Trayal
Kruševac
5 : 0
Timok 1919
Zaječar
15.10.2022
Trayal
5 : 0
Timok 1919
Filip Filipović
Niš
3 : 1
Radnički (P)
Pirot
15.10.2022
Filip Filipović
3 : 1
Radnički (P)
Budućnost
Popovac
1 : 1
Mineralac
Vranje
15.10.2022
Budućnost
1 : 1
Mineralac
Radnički (N)
Niš
0 : 0
Meševo
Meševo
15.10.2022
Radnički (N)
0 : 0
Meševo
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
15.10.2022 10:00
Tisa Njerš
0 : 1
Mladost GAT
Derby 2015
Novi Sad
11 : 0
Petrika
Novi Sad
15.10.2022 16:00
Derby 2015
11 : 0
Petrika
Sloven
Ruma
5 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
15.10.2022 09:30
Sloven
5 : 3
Jedinstvo (SP)
Voja Gačić
Pančevo
0 : 2
Partizan
Uljma
15.10.2022 16:00
Voja Gačić
0 : 2
Partizan
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 5
Radnički (NP)
Nova Pazova
15.10.2022 10:00
Proleter 2006
1 : 5
Radnički (NP)
1. Maj
Ruma
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
15.10.2022 10:00
1. Maj
1 : 3
Dinamo 1945
OFK Stajićevo
Stajićevo
2 : 2
Podunavac
Belegiš
15.10.2022 12:00
OFK Stajićevo
2 : 2
Podunavac
ODR
Petrovaradin
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
15.10.2022 12:30
ODR
0 : 3
Krila Krajine
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Armija SK
Novi Sad
15.10.2022 13:00
OFK Bačka
0 : 2
Armija SK
OFK Jugović
Kać
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
15.10.2022 16:00
OFK Jugović
0 : 3
Petar Puača
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 2
Zlatibor
Čajetina
15.10.2022 10:00
Sloga (BB)
4 : 2
Zlatibor
Polimlje
Prijepolje
0 : 6
Sloboda (Č)
Čačak
15.10.2022 10:00
Polimlje
0 : 6
Sloboda (Č)
Kolubara
Lazarevac
15.10.2022
Voždovac
Beograd
15.10.2022
Kolubara
:
Voždovac
Internacional
Beograd
15.10.2022
Ada
Beograd
15.10.2022
Internacional
:
Ada
Rakovica
Rakovica
15.10.2022
Radnički (NB)
Novi Beograd
15.10.2022
Rakovica
:
Radnički (NB)
Sinđelić
Beograd
15.10.2022
IMT
Beograd
15.10.2022
Sinđelić
:
IMT
011
Beograd
15.10.2022
Zemun
Zemun
15.10.2022
011
:
Zemun
Prva Iskra
Barič
15.10.2022
OFK Beograd
Beograd
15.10.2022
Prva Iskra
:
OFK Beograd
Beograd
Beograd
15.10.2022
OFK Mladenovac
Mladenovac
15.10.2022
Beograd
:
OFK Mladenovac
Bežanija
Beograd
15.10.2022
Dunavac
Grocka
15.10.2022
Bežanija
:
Dunavac
OFK Crvenka
Borča
15.10.2022
Omladinac
Veliko Polje
15.10.2022
OFK Crvenka
:
Omladinac
Žarkovo 2000
Beograd
15.10.2022
Železnik 1930
Železnik
15.10.2022
Žarkovo 2000
:
Železnik 1930
Lokomotiva
Beograd
15.10.2022
OFK Balkan
Beograd
15.10.2022
Lokomotiva
:
OFK Balkan
DIF
Beograd
15.10.2022
Radnički (O)
Obrenovac
15.10.2022
DIF
:
Radnički (O)
Hajduk
Beograd
15.10.2022
Milutinac
Zemun
15.10.2022
Hajduk
:
Milutinac
OFK Budućnost
Dudovica
15.10.2022
Torlak
Beograd
15.10.2022
OFK Budućnost
:
Torlak
Sremčica
Beograd
15.10.2022
Budućnost
Dobanovci
15.10.2022
Sremčica
:
Budućnost
Udarnik
Lozovik
13 : 0
Polet
Trnovče
15.10.2022
Udarnik
13 : 0
Polet
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 2
Mladost
Novo Selo
15.10.2022
OFK Mihajlovac
4 : 2
Mladost
Mladi Borac
Veliko Orašje
3 : 8
Sloga
Miloševac
15.10.2022
Mladi Borac
3 : 8
Sloga
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
15.10.2022 15:00
RFK Grafičar
1 : 0
Sloga (K)
Brodarac
Beograd
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
15.10.2022 15:30
Brodarac
2 : 2
Spartak ŽK
Čukarički
Beograd
5 : 1
Napredak
Kruševac
15.10.2022 13:15
Čukarički
5 : 1
Napredak
Partizan
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
15.10.2022 15:00
Partizan
2 : 0
Mladost (L)
TSC
Bačka Topola
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
15.10.2022 13:00
TSC
2 : 4
Crvena zvezda
Kiker
Kraljevo
3 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
15.10.2022 13:00
Kiker
3 : 1
GFK Jagodina
Tempo
Sefkerin
15.10.2022
Pobeda
Samoš
15.10.2022
Tempo
:
Pobeda
Polet
Idvor
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
15.10.2022 15:00
Polet
2 : 1
Crvena zvezda
Budućnost
Banatski Brestovac
0 : 6
Potporanj
Potporanj
15.10.2022 15:00
Budućnost
0 : 6
Potporanj
ŽAK
Sombor
6 : 2
Obilić
Zmajevo
15.10.2022 10:00
ŽAK
6 : 2
Obilić
Preporod
Novi Žednik