XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 840 utakmica za dan
Nedelja, 16 Oktobar 2022


Fudbal

Partizan
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
16.10.2022 18:30
Partizan
3 : 2
Čukarički
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
16.10.2022 14:00
Radnički 1923
0 : 1
Crvena zvezda
Inđija Toyo Tires
Inđija
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
16.10.2022 15:00
Inđija Toyo Tires
0 : 0
GFK Sloboda
Mačva
Šabac
3 : 1
Trayal
Kruševac
16.10.2022 16:00
Mačva
3 : 1
Trayal
Loznica
Loznica
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
16.10.2022 15:00
Loznica
1 : 4
RFK Novi Sad 1921
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Bečej 1918
Bečej
16.10.2022 15:00
Podunavac
1 : 0
Bečej 1918
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
16.10.2022 15:00
Borac (Š)
1 : 1
1. Maj Ruma
Kabel
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
16.10.2022 10:00
Kabel
2 : 0
Radnički 1912
Tisa
Adorjan
3 : 2
Tekstilac
Odžaci
16.10.2022 15:00
Tisa
3 : 2
Tekstilac
Stanišić
Stanišić
1 : 2
Naftagas
Elemir
16.10.2022 15:00
Stanišić
1 : 2
Naftagas
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
16.10.2022 15:00
OFK Beograd
1 : 1
Torlak
BASK TEK
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
16.10.2022 10:00
BASK TEK
3 : 1
Brodarac
Borac
Lazarevac
0 : 2
Ušće Novi Beograd
Novi Beograd
16.10.2022 10:00
Borac
0 : 2
Ušće Novi Beograd
Zvezdara
Beograd
2 : 1
Teleoptik
Zemun
16.10.2022 15:00
Zvezdara
2 : 1
Teleoptik
Polet (Lj)
Ljubić
1 : 1
Rađevac
Krupanj
16.10.2022 14:00
Polet (Lj)
1 : 1
Rađevac
Budućnost (A)
Arilje
0 : 0
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
16.10.2022 14:00
Budućnost (A)
0 : 0
OFK Mihajlovac
Budućnost (P)
Popovac
0 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
16.10.2022 14:30
Budućnost (P)
0 : 3
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
2 : 0
Timočanin
Knjaževac
16.10.2022 14:30
Vlasina
2 : 0
Timočanin
Obilić
Zmajevo
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
16.10.2022 15:00
Obilić
2 : 0
Radnički 1918
Mladost (T)
Turija
4 : 0
Preporod
Novi Žednik
16.10.2022 15:00
Mladost (T)
4 : 0
Preporod
Hercegovac
Gajdobra
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
16.10.2022 15:00
Hercegovac
4 : 0
Radnički 1905
Slavija
Novi Sad
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
16.10.2022 10:00
Slavija
0 : 0
Donji Srem 2015
Hajduk
Divoš
4 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
16.10.2022 15:00
Hajduk
4 : 0
Šajkaš 1908
Jedinstvo
Rumenka
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
16.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 0
Dunav
ŽAK
Kikinda
4 : 1
Omladinac FAM
Botoš
16.10.2022 15:00
ŽAK
4 : 1
Omladinac FAM
Polet
Idvor
1 : 2
Radnički
Kovin
16.10.2022 15:00
Polet
1 : 2
Radnički
Mladost
Omoljica
2 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
16.10.2022 15:00
Mladost
2 : 3
Proleter
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Begej
Žitište
16.10.2022 15:00
Vojvodina 1928
1 : 1
Begej
Komgrap
Beograd
2 : 1
Napredak
Medoševac
16.10.2022 15:00
Komgrap
2 : 1
Napredak
Boleč
Boleč
4 : 1
Kosmaj
Ralja
16.10.2022 15:00
Boleč
4 : 1
Kosmaj
Zuce 2019
Zuce
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
16.10.2022 15:00
Zuce 2019
3 : 0
Lokomotiva
Hajduk
Beograd
3 : 1
Leštane
Leštane
16.10.2022 11:00
Hajduk
3 : 1
Leštane
PKB
Padinska skela
1 : 0
Barajevo
Barajevo
16.10.2022 15:00
PKB
1 : 0
Barajevo
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
16.10.2022 10:00
OFK Žarkovo
0 : 0
GSP Polet Dorćol
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
16.10.2022 14:30
Svetlost
3 : 0
Nebeski Andjeli
Ternoci
Trnovac
1 : 4
Žitorađa
Žitorađa
16.10.2022 14:30
Ternoci
1 : 4
Žitorađa
Mladost 1959
Vinarce
5 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
16.10.2022 14:30
Mladost 1959
5 : 0
OFK Kosanica
Sloga
Leskovac
6 : 3
Jedinstvo
Gornje Stopanje
16.10.2022 14:30
Sloga
6 : 3
Jedinstvo
Radan
Lebane
4 : 0
Lugina
Preševo
16.10.2022 14:30
Radan
4 : 0
Lugina
Jedinstvo
Gornji Matejevac
2 : 2
Rudar
Jelašnica
16.10.2022 14:30
Jedinstvo
2 : 2
Rudar
Palilulac
Niš
3 : 2
Delijski Vis
Niš
16.10.2022 14:30
Palilulac
3 : 2
Delijski Vis
Bukovik
Razanj
7 : 0
Malošište
Malošište
16.10.2022 14:30
Bukovik
7 : 0
Malošište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 1
Svrljig
Svrljig
16.10.2022 14:30
OFK Napredak 1929
1 : 1
Svrljig
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 1
Pukovac
Pukovac
16.10.2022 14:30
Naša krila 1936
3 : 1
Pukovac
Orljane
Orljane
1 : 3
OFK Niš
Niš
16.10.2022 14:30
Orljane
1 : 3
OFK Niš
Mladost (B)
Batušinac
3 : 2
Mladost (M)
Medoševac
16.10.2022 14:30
Mladost (B)
3 : 2
Mladost (M)
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 5
Župa
Aleksandrovac
16.10.2022 14:30
OFK Lugomir
0 : 5
Župa
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 4
Vinogradar
Zleginje
16.10.2022 14:30
Jedinstvo (M)
0 : 4
Vinogradar
Kušiljevo
Kušiljevo
0 : 4
Rembas
Resavica
16.10.2022 14:30
Kušiljevo
0 : 4
Rembas
Orlovi
Jasenovo
0 : 3
Morava 1918
Ćuprija
16.10.2022 14:30
Orlovi
0 : 3
Morava 1918
Radnički 1946
Lubnica
1 : 2
Lužnica
Babušnica
16.10.2022 14:30
Radnički 1946
1 : 2
Lužnica
Bor 1919
Bor
3 : 1
Rtanj
Boljevac
16.10.2022 14:30
Bor 1919
3 : 1
Rtanj
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
16.10.2022 14:30
Rajko Mitić
3 : 1
Tanasko Rajić
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 0
Jedinstvo
Pirot
16.10.2022 14:30
Hajduk Veljko
2 : 0
Jedinstvo
OFK Slatina
Bor
1 : 0
OFK Zlot
Zlot
16.10.2022 14:30
OFK Slatina
1 : 0
OFK Zlot
Korićani
Korićani
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
16.10.2022 14:00
Korićani
2 : 0
Jošanica
Budućnost (R)
Resnik
5 : 1
Napredak (G)
Gračac
16.10.2022 14:00
Budućnost (R)
5 : 1
Napredak (G)
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
16.10.2022 14:00
Srbija
1 : 1
Mokra Gora
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Bane 1931
Raška
16.10.2022 14:00
OFK Ras
1 : 2
Bane 1931
Omladinac (Z)
Zablaće
1 : 0
Kej
Čačak
16.10.2022 14:00
Omladinac (Z)
1 : 0
Kej
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Jasen
Brodarevo
16.10.2022 14:00
Jedinstvo (K)
2 : 0
Jasen
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
Polimlje
Prijepolje
16.10.2022 14:00
Sloboda (Č)
2 : 1
Polimlje
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
16.10.2022 14:00
Lazarica
1 : 2
Zlatar
Polet (T)
Trbušani
3 : 0
Savinac 1933
Visibaba
16.10.2022 14:00
Polet (T)
3 : 0
Savinac 1933
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
16.10.2022 14:00
OFK Aranđelovac 1979
1 : 1
Pomoravlje 1946
Borac 1932
Ralja
1 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
16.10.2022 14:00
Borac 1932
1 : 1
Morava (VP)
Rudar
Stamnica
3 : 2
Sloboda
Lipe
16.10.2022 14:00
Rudar
3 : 2
Sloboda
Sloga 1924
Batočina
5 : 1
RSK
Rabrovo
16.10.2022 14:00
Sloga 1924
5 : 1
RSK
Mladost
Prnjavor
2 : 0
Borac
Lešnica
16.10.2022 14:00
Mladost
2 : 0
Borac
OFK Osečina
Osečina
4 : 1
OFK Divci
Divci
16.10.2022 14:00
OFK Osečina
4 : 1
OFK Divci
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 0
Cer
Petkovica
16.10.2022 14:00
Vrelo Sport
2 : 0
Cer
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
16.10.2022 15:00
Sloga (BNS)
2 : 1
Budućnost (A)
Dolovo
Dolovo
2 : 1
Spartak 1911
Debeljača
16.10.2022 15:00
Dolovo
2 : 1
Spartak 1911
Unirea
Uzdin
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
16.10.2022 15:00
Unirea
3 : 2
Crvena zvezda
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
16.10.2022 15:00
Potporanj
1 : 1
Karaš (J)
Hajdučica
Hajdučica
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
16.10.2022 15:00
Hajdučica
1 : 0
Partizan (U)
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Dolina
Padina
16.10.2022 15:00
Vulturul
4 : 0
Dolina
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
16.10.2022 15:00
Budućnost
1 : 1
Udarnik Višnjevac
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 0
Napredak
Nadalj
16.10.2022 15:00
Jedinstvo
2 : 0
Napredak
Iskra
Kucura
2 : 4
Njegoš
Lovćenac
16.10.2022 15:00
Iskra
2 : 4
Njegoš
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
16.10.2022 15:00
Tavankut
1 : 0
Sutjeska
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Crvenka
Crvenka
16.10.2022 15:00
Budućnost (G)
2 : 1
Crvenka
Budućnost (P)
Parage
4 : 0
Borac 46
Obrovac
16.10.2022 15:00
Budućnost (P)
4 : 0
Borac 46
Rusin
Ruski Krstur
3 : 2
Naša Zvezda
Silbaš
16.10.2022 15:00
Rusin
3 : 2
Naša Zvezda
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 1
Tvrđava
Bač
16.10.2022 15:00
Budućnost (M)
3 : 1
Tvrđava
Radnički 1911
Jaša Tomić
1 : 1
Banat
Čenta
16.10.2022 14:30
Radnički 1911
1 : 1
Banat
Mladost
Banatski Despotovac
1 : 3
ŽFK Banat
Zrenjanin
16.10.2022 14:30
Mladost
1 : 3
ŽFK Banat
Vojvodina
Novo Miloševo
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
16.10.2022 14:30
Vojvodina
2 : 1
Crvena zvezda
Napredak
Čestereg
3 : 6
OFK Stajićevo
Stajićevo
16.10.2022 14:30
Napredak
3 : 6
OFK Stajićevo
Polet
Nakovo
2 : 0
MSK
Mihajlovo
16.10.2022 14:30
Polet
2 : 0
MSK
Rusanda
Melenci
5 : 0
ASK
Aradac
16.10.2022 14:30
Rusanda
5 : 0
ASK
Sremac (D)
Deč
4 : 3
Šumar
Ogar
16.10.2022 15:00
Sremac (D)
4 : 3
Šumar
Jadran
Golubinci
2 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
16.10.2022 15:00
Jadran
2 : 4
Podrinje
Borac 1925
Martinci
1 : 8
Budućnost
Salaš Noćajski
16.10.2022 15:00
Borac 1925
1 : 8
Budućnost
Radnički
Irig
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
16.10.2022 15:00
Radnički
0 : 3
Srem
Sloga
Voganj
3 : 2
Hajduk (V)
Višnjićevo
16.10.2022 15:00
Sloga
3 : 2
Hajduk (V)
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
16.10.2022 15:00
Fruškogorac
2 : 0
Graničar (K)
Napredak Meridian
Popinci
4 : 0
Partizan
Vitojevci
16.10.2022 15:00
Napredak Meridian
4 : 0
Partizan
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Cement
Beočin
16.10.2022 15:30
ŽSK
1 : 2
Cement
Dinamo
Budisava
0 : 3
OFK Sirig
Sirig
16.10.2022 15:30
Dinamo
0 : 3
OFK Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
16.10.2022 15:30
Petrovaradin
1 : 3
Fruškogorac
Jugović
Kać
0 : 1
TSK
Temerin
16.10.2022 15:30
Jugović
0 : 1
TSK
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
16.10.2022 15:30
Bačka 1923
1 : 2
Fruškogorski partizan
Heroj Polet
Jajinci
1 : 3
Beograd Karaburma
Beograd
16.10.2022 10:00
Heroj Polet
1 : 3
Beograd Karaburma
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Umka
Umka
16.10.2022 15:00
Posavac Tišma
1 : 2
Umka
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
16.10.2022 15:00
Poštar Zvezdara
0 : 1
Siti Sport Klub
BSK 1925
Batajnica
3 : 0
Busije
Zemun
16.10.2022 15:00
BSK 1925
3 : 0
Busije
Lisović 1977
Lisović
0 : 2
Šumadija
Šopić
16.10.2022 15:00
Lisović 1977
0 : 2
Šumadija
OFK Budućnost
Dudovica
1 : 1
Turbina
Vreoci
16.10.2022 15:00
OFK Budućnost
1 : 1
Turbina
Vranić
Vranić
0 : 1
Rušanj
Rušanj
16.10.2022 15:00
Vranić
0 : 1
Rušanj
Rojkovac
Obrenovac
1 : 0
Radnički
Rudovci
16.10.2022 15:00
Rojkovac
1 : 0
Radnički
Strelac
Mislođin
4 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
16.10.2022 15:00
Strelac
4 : 1
OFK Zabrežje
Omladinac
Veliko Polje
1 : 2
Budućnost
Zvečka
16.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 2
Budućnost
Dunavac
Grocka
3 : 0
Vis
Parcani
16.10.2022 15:00
Dunavac
3 : 0
Vis
Šumadija 1962
Jagnjilo
5 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
16.10.2022 11:00
Šumadija 1962
5 : 0
Gročanski fudbalski klub
Hajduk
Kamendo
0 : 3
Zaklopača
Zaklopača
16.10.2022 15:00
Hajduk
0 : 3
Zaklopača
Kovačevac 1956
Kovačevac
1 : 2
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
16.10.2022 15:00
Kovačevac 1956
1 : 2
Kaluđerica 1969
Rabrovac
Rabrovac
0 : 3
Vinča
Vinča
16.10.2022 15:00
Rabrovac
0 : 3
Vinča
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Pudarci
Pudarci
16.10.2022 15:00
Vrčin
3 : 0
Pudarci
Sloga (L)
Lozna
4 : 1
FUD
Brus
16.10.2022 15:30
Sloga (L)
4 : 1
FUD
Trudbenik
Stalać
4 : 1
Rubin
Donji Stupanj
16.10.2022 15:30
Trudbenik
4 : 1
Rubin
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
16.10.2022 15:00
Parunovac
3 : 0
Bošnjane
Sloga (Ć)
Ćićevac
5 : 1
Polet 57
Milutovac
16.10.2022 15:00
Sloga (Ć)
5 : 1
Polet 57
Mačkovac
Mačkovac
4 : 2
Sloga (D)
Dašnica
16.10.2022 15:30
Mačkovac
4 : 2
Sloga (D)
Čitluk
Čitluk
4 : 2
13. April
Lomnica
16.10.2022 15:00
Čitluk
4 : 2
13. April
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 0
Sebečevac
Sebečevac
16.10.2022 15:00
Gornji Stepoš
2 : 0
Sebečevac
Gradina
Pejovac
7 : 2
Dedina
Dedina
16.10.2022 15:00
Gradina
7 : 2
Dedina
Rajac
Kadina Luka
4 : 0
Banjani
Banjani
16.10.2022 14:30
Rajac
4 : 0
Banjani
Čučuge
Čučuge
7 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
16.10.2022 14:30
Čučuge
7 : 1
Dimitrije Tucović
Toplica
Donja Toplica
0 : 2
Mladost
Dračić
16.10.2022 14:30
Toplica
0 : 2
Mladost
Proleter
Bajevac
2 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
16.10.2022 11:00
Proleter
2 : 4
Žabari
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
16.10.2022 14:30
Iskra
4 : 1
OFK Jabučje
Banja
Banja
6 : 0
ŽSK
Žirovnica
16.10.2022 15:00
Banja
6 : 0
ŽSK
BSK (Be)
Belosavci
4 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
16.10.2022 15:00
BSK (Be)
4 : 1
Vinča
Marjan
Knić
5 : 0
Lokomotiva
Lapovo
16.10.2022 15:00
Marjan
5 : 0
Lokomotiva
BSK (Bo)
Borač
3 : 2
Sloga
Milatovac
16.10.2022 15:00
BSK (Bo)
3 : 2
Sloga
Mladi rudar
Bukovik
2 : 1
Šumadija
Toponica
16.10.2022 15:00
Mladi rudar
2 : 1
Šumadija
Plaskovac
Plaskovac
0 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
16.10.2022 15:00
Plaskovac
0 : 1
Šumadinac (S)
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 4
Jastrebac
Tešica
16.10.2022 14:00
Moravac (ZT)
4 : 4
Jastrebac
Borac
Azbresnica
5 : 1
Radnički 1924
Kočane
16.10.2022 14:00
Borac
5 : 1
Radnički 1924
Pobeda
Rusna
1 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
16.10.2022 14:00
Pobeda
1 : 1
Sloga 1980
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Polet
Radevac
16.10.2022 14:00
Moravac (Č)
3 : 2
Polet
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
16.10.2022 14:00
Baličevac
1 : 0
Zemljoradnik
BSK
Belanovce
3 : 2
Vučje
Vučje
16.10.2022 14:30
BSK
3 : 2
Vučje
Čekmin
Čekmin
3 : 2
Lemind 1953
Leskovac
16.10.2022 14:30
Čekmin
3 : 2
Lemind 1953
Milanovo
Milanovo
0 : 8
Donja Lomnica
Donja Lomnica
16.10.2022 14:30
Milanovo
0 : 8
Donja Lomnica
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
16.10.2022 14:30
Jedinstvo (B)
2 : 1
Zloćudovo
Železničar
Brestovac
1 : 2
Mladost
Batulovce
16.10.2022 14:30
Železničar
1 : 2
Mladost
Polet
Stajkovce
2 : 1
Budućnost
Orašje
16.10.2022 14:30
Polet
2 : 1
Budućnost
Moravac Orion
Mrštane
0 : 1
Sloga
Lipovica
16.10.2022 14:30
Moravac Orion
0 : 1
Sloga
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 0
OFK Morava
Leskovac
16.10.2022 14:30
Jedinstvo (G)
0 : 0
OFK Morava
Mladost (NS)
Novo Selo
4 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
16.10.2022 14:00
Mladost (NS)
4 : 2
Mladost 1948
Radnik
Smederevska Palanka
5 : 0
Polet
Trnovče
16.10.2022 14:00
Radnik
5 : 0
Polet
Železničar Kusadak
Kusadak
2 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
16.10.2022 14:00
Železničar Kusadak
2 : 0
Mladi radnik 1940
Proleter 1947
Vranovo
4 : 0
Crvena zvezda
Suvodol
16.10.2022 14:00
Proleter 1947
4 : 0
Crvena zvezda
Sloga
Lugavčina
3 : 2
Podunavac
Udovice
16.10.2022 14:00
Sloga
3 : 2
Podunavac
Pobeda
Golobok
2 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
16.10.2022 14:00
Pobeda
2 : 2
Jasenica 2017
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 1
SASK
Saraorci
16.10.2022 14:00
Mladi borac
0 : 1
SASK
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 5
Sloga (K)
Kobišnica
16.10.2022 15:00
Nemetali
3 : 5
Sloga (K)
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 6
Rudna Glava
Rudna Glava
16.10.2022 15:00
Radnički (K)
0 : 6
Rudna Glava
Urovica
Urovica
0 : 2
Miloševo
Miloševo
16.10.2022 15:00
Urovica
0 : 2
Miloševo
Brestovac
Borski Brestovac
0 : 1
Branik
Štubik
16.10.2022 15:00
Brestovac
0 : 1
Branik
Ključ
Podvrška
2 : 1
Blizna
Blizna
16.10.2022 11:00
Ključ
2 : 1
Blizna
Krilaš
Ćovdin
0 : 0
Borac (K)
Klenovnik
16.10.2022 14:30
Krilaš
0 : 0
Borac (K)
Sirakovo
Sirakovo
0 : 3
Šapine
Šapine
16.10.2022 14:30
Sirakovo
0 : 3
Šapine
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 4
Zvižd
Kučevo
16.10.2022 14:30
Budućnost (V)
1 : 4
Zvižd
Obilić
Živica
4 : 1
Vihor
Маljurevac
16.10.2022 14:30
Obilić
4 : 1
Vihor
Železničar
Požarevac
3 : 3
BSK 1931
Brežane
16.10.2022 14:30
Železničar
3 : 3
BSK 1931
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 3
Napredak (S)
Simićevo
16.10.2022 14:30
Sloga 1945
1 : 3
Napredak (S)
Budućnost
Konarevo
4 : 2
Miločajac
Miločaj
16.10.2022 15:00
Budućnost
4 : 2
Miločajac
Ribnica
Jovac
4 : 2
Koštampolje
Delimeđe
16.10.2022 15:00
Ribnica
4 : 2
Koštampolje
Radnik
Ušće
3 : 1
Mladost
Vrdila
16.10.2022 15:00
Radnik
3 : 1
Mladost
Tavnik
Tavnik
3 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
16.10.2022 15:00
Tavnik
3 : 1
Jedinstvo 2017
Proleter
Pečenog
1 : 5
Borac (V)
Vraneši
16.10.2022 11:00
Proleter
1 : 5
Borac (V)
OFK Progorelica
Progorelica
3 : 0
Rudar
Baljevac
16.10.2022 15:00
OFK Progorelica
3 : 0
Rudar
Ibar
Mataruška Banja
1 : 1
Omladinac
Novo Selo
16.10.2022 15:00
Ibar
1 : 1
Omladinac
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Kolare
Kolare
16.10.2022 14:00
Osaonica
2 : 0
Kolare
GFK Tabane
Jagodina
0 : 1
Napredak
Drenovac
16.10.2022 14:00
GFK Tabane
0 : 1
Napredak
Partizan
Majur
0 : 0
Sloga
Voljavče
16.10.2022 14:00
Partizan
0 : 0
Sloga
Budućnost (Đ)
Đurinac
2 : 1
Mladost (D)
Dublje
16.10.2022 14:00
Budućnost (Đ)
2 : 1
Mladost (D)
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Budućnost (M)
Miliva
16.10.2022 14:00
Mladost (J)
2 : 1
Budućnost (M)
Rudar (St)
Stenjevac
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
16.10.2022 14:00
Rudar (St)
2 : 0
Dragocvet
Mladost (T)
Tečić
0 : 3
Juhor
Glavinci
16.10.2022 14:00
Mladost (T)
0 : 3
Juhor
Morava
Krušce
1 : 4
Mladost
Lalinac
16.10.2022 14:30
Morava
1 : 4
Mladost
Proleter
Donja Vrežina
6 : 0
Vulkan 1963
Brenica
16.10.2022 11:00
Proleter
6 : 0
Vulkan 1963
Čegar 1946
Donji Matejevac
3 : 4
Planinac 1933
Prva Kutina
16.10.2022 14:30
Čegar 1946
3 : 4
Planinac 1933
Sloboda
Gornja Vrežina
0 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
16.10.2022 14:30
Sloboda
0 : 2
Stevan Nešticki
Novoselac
Novo Selo
5 : 0
Radnički 1936
Trupale
16.10.2022 14:30
Novoselac
5 : 0
Radnički 1936
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Štitar
16.10.2022 11:00
Vidojevica
3 : 0
Jedinstvo (Š)
Sloga
Lipnički Šor
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
16.10.2022 15:00
Sloga
2 : 1
Jedinstvo (MZ)
Antimon
Zajača
2 : 1
Drina (Lj)
Ljubovija
16.10.2022 15:00
Antimon
2 : 1
Drina (Lj)
Majur
Majur
1 : 6
Hajduk Stanko
Crna Bara
16.10.2022 15:00
Majur
1 : 6
Hajduk Stanko
Mladost
Poljska Ržana
1 : 3
Željuša
Željuša
16.10.2022 15:00
Mladost
1 : 3
Željuša
Pobeda
Držina
5 : 0
Sloboda
Rasnica
16.10.2022 15:00
Pobeda
5 : 0
Sloboda
Sloboda (G)
Grbice
1 : 5
Kolonija
Kragujevac
16.10.2022 15:00
Sloboda (G)
1 : 5
Kolonija
Zastava 1973
Kragujevac
4 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
16.10.2022 15:00
Zastava 1973
4 : 0
Bratstvo 1975
Kutlovo
Kutlovo
3 : 3
Divostin
Kragujevac
16.10.2022 15:00
Kutlovo
3 : 3
Divostin
Maršić
Maršić
0 : 3
Košutnjak
Kragujevac
16.10.2022 15:00
Maršić
0 : 3
Košutnjak
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
16.10.2022 15:00
Šumadija 1934
2 : 1
Jedinstvo
Jedinstvo
Kalenić
0 : 1
Perućac
Perućac
16.10.2022 14:00
Jedinstvo
0 : 1
Perućac
Bakionica
Bakionica
1 : 1
Čajetina
Čajetina
16.10.2022 14:00
Bakionica
1 : 1
Čajetina
Sečica
Seča reka
0 : 1
Polet
Rasna
16.10.2022 14:00
Sečica
0 : 1
Polet
Prvi partizan
Užice
1 : 0
Omladinac
Zdravčići
16.10.2022 11:00
Prvi partizan
1 : 0
Omladinac
Tara
Kremna
3 : 4
Sloga
Sjenica
16.10.2022 14:00
Tara
3 : 4
Sloga
Višesava
Bajina Bašta
9 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
16.10.2022 14:00
Višesava
9 : 1
Avijatičar Vranjani
Kotroman
Mokra Gora
1 : 3
Rampa
Požega
16.10.2022 14:00
Kotroman
1 : 3
Rampa
Ježevica
Velika Ježevica
1 : 0
Gorobilje
Gorobilje
16.10.2022 14:00
Ježevica
1 : 0
Gorobilje
Ozrem PMH
Ozrem
3 : 3
Orlovac 1932
Mrčajevci
16.10.2022 15:00
Ozrem PMH
3 : 3
Orlovac 1932
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
16.10.2022 15:00
Donja Vrbava
1 : 1
Zadrugar
Velereč 94
Velereč
2 : 1
Jedinstvo
Gornja Gorevnica
16.10.2022 15:00
Velereč 94
2 : 1
Jedinstvo
Mladost
Preljina
0 : 0
Rudar
Bresnica
16.10.2022 15:00
Mladost
0 : 0
Rudar
Napredak
Svračkovci
0 : 0
Prijevor
Prijevor
16.10.2022 15:00
Napredak
0 : 0
Prijevor
Gorušica
Viča
1 : 4
Ovčar
Markovica
16.10.2022 15:00
Gorušica
1 : 4
Ovčar
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Morava
Katrga
16.10.2022 15:00
Čačak 94
0 : 4
Morava
BSK
Bački Brestovac
0 : 0
Omladinac (D)
Deronje
16.10.2022 15:00
BSK
0 : 0
Omladinac (D)
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
16.10.2022 15:00
Omladinac (B)
4 : 3
OFK Odžaci
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
6 : 0
Mladost
Kruščić
16.10.2022 15:00
Aleksa Šantić
6 : 0
Mladost
Telečka
Telečka
1 : 5
Polet (S)
Sivac
16.10.2022 15:00
Telečka
1 : 5
Polet (S)
Polet (R)
Rastina
2 : 2
Terekveš
Svilojevo
16.10.2022 15:00
Polet (R)
2 : 2
Terekveš
Kula
Kula
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
16.10.2022 15:00
Kula
2 : 0
Zadrugar
Beli Orlovi
Tobolac
1 : 2
Mladost 1977
Garevina
16.10.2022 13:00
Beli Orlovi
1 : 2
Mladost 1977
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
16.10.2022 15:00
Donji Kopaonik
3 : 2
Kamenorezac 76
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
16.10.2022 13:00
Ribnik
0 : 4
Stari Trstenik
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Vinogradar
Riljac
16.10.2022 15:00
Borac
2 : 1
Vinogradar
Velika Drenova
Velika Drenova
1 : 1
Garevina
Garevina
16.10.2022 13:00
Velika Drenova
1 : 1
Garevina
Omladinac
Ugljarevo
2 : 1
Mladost (T)
Toljevac
16.10.2022 13:00
Omladinac
2 : 1
Mladost (T)
Budućnost
Banatski Brestovac
5 : 1
Radnički
Baranda
16.10.2022 15:00
Budućnost
5 : 1
Radnički
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 2
Omladinac (O)
Opovo
16.10.2022 15:00
Stari Tamiš
3 : 2
Omladinac (O)
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 0
Jugoslavija
Jabuka
16.10.2022 15:00
Omladinac (D)
0 : 0
Jugoslavija
Mundial
Pančevo
2 : 0
Mladost
Vojlovica
16.10.2022 15:00
Mundial
2 : 0
Mladost
Proleter
Mramorak
2 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
16.10.2022 15:00
Proleter
2 : 1
BSK Bavanište
Šarbane
Šarbane
0 : 4
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
16.10.2022 14:30
Šarbane
0 : 4
Pepeljevac
Tulari
Tulari
5 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
16.10.2022 14:30
Tulari
5 : 0
Tvrdojevac
Polet (T)
Takovo
4 : 3
Pambukovica
Pambukovica
16.10.2022 14:30
Polet (T)
4 : 3
Pambukovica
Ratkovac
Ratkovac
2 : 1
Nepričava
Nepričava
16.10.2022 14:30
Ratkovac
2 : 1
Nepričava
Jedinstvo (M)
Milorci
3 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
16.10.2022 14:30
Jedinstvo (M)
3 : 1
OFK Stublenica
Joševa
Joševa
2 : 2
Crvena Jabuka
Ub
16.10.2022 14:30
Joševa
2 : 2
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
16.10.2022 14:30
OFK Paljuvi
2 : 0
Omladinac (K)
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
16.10.2022 14:30
Sovljak
4 : 1
Polet (DL)
Naftagas
Boka
2 : 2
Mladost (L)
Lukićevo
16.10.2022 15:00
Naftagas
2 : 2
Mladost (L)
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 1
Partizan
Tomaševac
16.10.2022 15:00
OFK Gradnulica
3 : 1
Partizan
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
OFK Klek
Klek
16.10.2022 15:00
Tamiš
1 : 2
OFK Klek
Zadrugar
Lazarevo
3 : 4
Potisje
Knićanin
16.10.2022 15:00
Zadrugar
3 : 4
Potisje
Lehel
Mužlja
1 : 1
Bilećanin
Sečanj
16.10.2022 15:00
Lehel
1 : 1
Bilećanin
Mladost (BB)
Belo Blato
1 : 1
Borac
Zrenjanin
16.10.2022 15:00
Mladost (BB)
1 : 1
Borac
Kotešica
Kotešica
2 : 2
ZSK
Valjevo
16.10.2022 11:00
Kotešica
2 : 2
ZSK
Rakac Stave
Stave
1 : 2
Popadić
Popadić
16.10.2022 11:00
Rakac Stave
1 : 2
Popadić
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Mali korak
Oglađenovac
16.10.2022 11:00
Kolubara 2
4 : 0
Mali korak
Ribnikar
Pecka
0 : 3
Tešnjar
Valjevo
16.10.2022 11:00
Ribnikar
0 : 3
Tešnjar
Stari drugari
Ljig
3 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
16.10.2022 11:00
Stari drugari
3 : 1
Junior Novo Naselje
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
1 : 3
Polet
Popučke
16.10.2022 11:00
Milenko Pavlović
1 : 3
Polet
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Napredak
Jajčić
16.10.2022 11:00
Jadar 2013
0 : 2
Napredak
Napredak
Žarkovac
2 : 0
Ljukovo
Ljukovo
16.10.2022 15:00
Napredak
2 : 0
Ljukovo
Polet (N)
Nikinci
1 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
16.10.2022 15:00
Polet (N)
1 : 1
ČSK Čortanovci
Graničar
Obrež
2 : 5
Mladost
Buđanovci
16.10.2022 15:00
Graničar
2 : 5
Mladost
Krušedol
Krušedol
2 : 1
Fruškogorac
Krčedin
16.10.2022 15:00
Krušedol
2 : 1
Fruškogorac
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
16.10.2022 15:00
Car Uroš
2 : 1
Hajduk 1932
Sremac
Dobrinci
0 : 9
Rudar
Vrdnik
16.10.2022 15:00
Sremac
0 : 9
Rudar
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 0
Kameni
Ašanja
16.10.2022 15:00
Polet (NK)
2 : 0
Kameni
Čenej
Čenej
1 : 3
Borac (NS)
Novi Sad
16.10.2022 15:30
Čenej
1 : 3
Borac (NS)
Sloga
Lok
2 : 3
Titel
Titel
16.10.2022 15:30
Sloga
2 : 3
Titel
Hajduk (Č)
Čurug
4 : 1
Železničar NS
Novi Sad
16.10.2022 15:30
Hajduk (Č)
4 : 1
Železničar NS
Obilić
Vilovo
1 : 3
Proleter 1951
Novi Sad
16.10.2022 15:30
Obilić
1 : 3
Proleter 1951
Miletić
Mošorin
2 : 0
Borac (R)
Rakovac
16.10.2022 15:30
Miletić
2 : 0
Borac (R)
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 2
Polet
Vitoševac
16.10.2022 14:00
Ratar
1 : 2
Polet
Borac
Trnjane
3 : 2
Vukašinovac
Vukašinovac
16.10.2022 10:30
Borac
3 : 2
Vukašinovac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
16.10.2022 10:30
OFK Sloga
2 : 2
Rudar 2016
Jastrebac 2022
Donje Suhotno
1 : 1
Jedinstvo
Bobovište
16.10.2022 10:30
Jastrebac 2022
1 : 1
Jedinstvo
Kraljevo
Selo Kraljevo
2 : 1
Škriljac
Bradarac
16.10.2022 10:30
Kraljevo
2 : 1
Škriljac
Napredak
Stubica
2 : 3
Kolonija
Jagodina
16.10.2022 14:00
Napredak
2 : 3
Kolonija
Pomoravlje
Ostrikovac
0 : 2
Rudar
Plazane
16.10.2022 14:00
Pomoravlje
0 : 2
Rudar
Radnički
Tekija
3 : 1
Resavski Despoti
Vitance
16.10.2022 14:00
Radnički
3 : 1
Resavski Despoti
Istok 63
Plana
2 : 1
Sinđelić
Vojnik
16.10.2022 14:00
Istok 63
2 : 1
Sinđelić
Trnava
Trnava
2 : 3
Sloboda
Šuljkovac
16.10.2022 14:00
Trnava
2 : 3
Sloboda
Mladost (K)
Končarevo
2 : 1
Ursule
Ursule
16.10.2022 14:00
Mladost (K)
2 : 1
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
9 : 0
Morava (R)
Ribare
16.10.2022 14:00
Vinogradar
9 : 0
Morava (R)
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Šantarovac
Šantarovac
16.10.2022 14:00
Mladost (G)
2 : 0
Šantarovac
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Sinđelić
Grabovac
16.10.2022 14:00
Vinorača
2 : 0
Sinđelić
Omladinac
Drakčići
0 : 2
Bogutovačka Banja
Bogutovac
16.10.2022 15:00
Omladinac
0 : 2
Bogutovačka Banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 1
Apolon 2018
Kovači
16.10.2022 15:00
Jedinstvo (D)
2 : 1
Apolon 2018
Magnohrom
Kraljevo
1 : 1
Jovo Kursula
Cvetke
16.10.2022 15:00
Magnohrom
1 : 1
Jovo Kursula
Lazac
Lazac
1 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
16.10.2022 15:00
Lazac
1 : 0
Popovići Vrnjci
Gruža
Vitanovac
5 : 4
Jedinstvo (G)
Godačica
16.10.2022 15:00
Gruža
5 : 4
Jedinstvo (G)
Mineral 2015
Rudno
1 : 3
Zvezda
Čukojevac
16.10.2022 11:00
Mineral 2015
1 : 3
Zvezda
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 1
Rade Milošević
Dubočka
16.10.2022 14:30
Jedinstvo (S)
3 : 1
Rade Milošević
BSK 1924
Boževac
1 : 1
Pobeda 1953
Osanica
16.10.2022 14:30
BSK 1924
1 : 1
Pobeda 1953
Mladost (K)
Krupaja
0 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
16.10.2022 14:30
Mladost (K)
0 : 1
Mlava (ML)
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
16.10.2022 14:30
Zadrugar 1947
4 : 1
Polet (SD)
Trgovački
Petrovac na Mlavi
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
16.10.2022 11:00
Trgovački
5 : 0
Bata Bulić
Integral
Batuša
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
16.10.2022 14:30
Integral
1 : 0
Jasenovac
Borac (V)
Vukovac
1 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
16.10.2022 14:30
Borac (V)
1 : 2
Zabrđe 1936
Beli Orao
Bradarac
4 : 0
Mladi Borac
Majilovac
16.10.2022 14:30
Beli Orao
4 : 0
Mladi Borac
Kumane
Kumane
0 : 1
OFK Braničevo
Braničevo
16.10.2022 14:30
Kumane
0 : 1
OFK Braničevo
Vojvoda Milenko
Kličevac
4 : 3
Mlava (B)
Bratinac
16.10.2022 14:30
Vojvoda Milenko
4 : 3
Mlava (B)
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
16.10.2022 14:30
Napredak 1934
2 : 1
Žitkovica 2017
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Dizel
Bare
16.10.2022 14:30
Napredak (P)
2 : 1
Dizel
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
16.10.2022 14:30
Napredak (B)
1 : 2
Sloga (L)
Polet (V)
Voluja
3 : 1
Barič
Barič
16.10.2022 14:30
Polet (V)
3 : 1
Barič
Labudnjača
Vajska
0 : 1
Neštin
Neštin
16.10.2022 15:00
Labudnjača
0 : 1
Neštin
Slavija (P)
Pivnice
3 : 3
Bačka
Despotovo
16.10.2022 15:00
Slavija (P)
3 : 3
Bačka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 3
Vojvodina
Tovariševo
16.10.2022 15:00
Bački Hajduk
2 : 3
Vojvodina
Krivanj
Selenča
6 : 1
Mladost
Mali Bač
16.10.2022 15:00
Krivanj
6 : 1
Mladost
Slavija (B)
Bođani
5 : 1
Borac
Vizić
16.10.2022 15:00
Slavija (B)
5 : 1
Borac
Omladinac
Slepčević
4 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
16.10.2022 14:00
Omladinac
4 : 1
Zadrugar
Petlovača
Petlovača
2 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
16.10.2022 14:00
Petlovača
2 : 1
Budućnost (PD)
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
16.10.2022 14:00
Napredak
3 : 0
Sloboda
Sloga
Bogosavac
3 : 2
Budućnost (Z)
Zminjak
16.10.2022 14:00
Sloga
3 : 2
Budućnost (Z)
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
5 : 1
Milicionar
Bogatić
16.10.2022 14:00
Mladost (MM)
5 : 1
Milicionar
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 2
Duško
Klenje
16.10.2022 14:00
Stojan Lazarac
1 : 2
Duško
Torpedo
Tabanović
2 : 2
Bair
Bogatić
16.10.2022 14:00
Torpedo
2 : 2
Bair
Radnički
Pertate
0 : 4
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
16.10.2022 00:00
Radnički
0 : 4
Veliko Trnjane
Progres
Ladovica
6 : 0
Mladi borac
Živkovo
16.10.2022 00:00
Progres
6 : 0
Mladi borac
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Moravac (P)
Pečenjevce
16.10.2022
Bratstvo
1 : 0
Moravac (P)
Umac
Miroševce
4 : 0
Šumadija
Razgojna
16.10.2022
Umac
4 : 0
Šumadija
Radnički (K)
Koceljeva
2 : 1
Mrovska
Mrovska
16.10.2022 15:00
Radnički (K)
2 : 1
Mrovska
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 1
Trešnjevka
Trbušac
16.10.2022 15:00
OFK Letnjikovac 1983
2 : 1
Trešnjevka
Mišar
Mišar
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
16.10.2022 15:00
Mišar
3 : 1
Sloga (K)
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
16.10.2022 15:00
Pričinović
1 : 1
Mladost (PP)
Dobrava Žabar 2020
Žabar
5 : 5
Šipurske Livade
Šabac
16.10.2022 15:00
Dobrava Žabar 2020
5 : 5
Šipurske Livade
Vlašić
Donje Crniljevo
16.10.2022
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
16.10.2022 15:00
Vlašić
:
Vojvoda Stepa Stepanović
Sloga
Straža
2 : 3
Studenac
Gornja Koviljača
16.10.2022 15:00
Sloga
2 : 3
Studenac
Prva Iskra
Runjani
7 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
16.10.2022 15:00
Prva Iskra
7 : 1
Cer
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 2
Jelav
Jelav
16.10.2022 15:00
Jadar 1961
3 : 2
Jelav
Velika Reka
Velika Reka
2 : 2
Mladost
Donja Borina
16.10.2022 15:00
Velika Reka
2 : 2
Mladost
7. Juli
Bela Crkva
1 : 4
Hajduk
Ribarica
16.10.2022 15:00
7. Juli
1 : 4
Hajduk
Polet
Šavrane
0 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
16.10.2022 11:00
Polet
0 : 1
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
0 : 3
Naupare
Naupare
16.10.2022 14:30
Rasina
0 : 3
Naupare
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Padež
Padež
16.10.2022 14:30
Kapidžija
2 : 2
Padež
Kaonik
Kaonik
1 : 1
Gaglovo
Gaglovo
16.10.2022 14:30
Kaonik
1 : 1
Gaglovo
Žabare
Žabare
3 : 2
Konjuh
Konjuh
16.10.2022 14:30
Žabare
3 : 2
Konjuh
Velika Moštanica
Velika Moštanica
8 : 0
Srem
Jakovo
16.10.2022 15:00
Velika Moštanica
8 : 0
Srem
Rekreativo 011
Beograd
4 : 1
Šumadinac
Bečmen
16.10.2022 14:15
Rekreativo 011
4 : 1
Šumadinac
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 0
Borac
Progar
16.10.2022 15:00
Novi Beograd
0 : 0
Borac
13. maj
Zemun
1 : 3
BUSK
Beograd
16.10.2022 11:00
13. maj
1 : 3
BUSK
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 1
Železnik 1930
Železnik
16.10.2022 15:00
Sinđelić 2012
2 : 1
Železnik 1930
Avala 1939
Beli Potok
6 : 0
Resnik
Resnik
16.10.2022 15:00
Avala 1939
6 : 0
Resnik
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 0
Bravo
Kotež
16.10.2022 15:00
PKB Kovilovo
0 : 0
Bravo
OFK Lug 2020
Lug
1 : 3
Palilulac
Beograd
16.10.2022 11:00
OFK Lug 2020
1 : 3
Palilulac
Budućnost 1948
Ratari
4 : 0
Selevac 1919
Selevac
16.10.2022 14:00
Budućnost 1948
4 : 0
Selevac 1919
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 4
Bukovac
Mramorac
16.10.2022 14:00
Beli Orlovi
1 : 4
Bukovac
Glavaš
Glibovac
0 : 2
Bačinac
Bačinac
16.10.2022 14:00
Glavaš
0 : 2
Bačinac
Novi Mladi borac
Vodice
2 : 4
Proleter
Mala Plana
16.10.2022 14:00
Novi Mladi borac
2 : 4
Proleter
Cerovac 2013
Cerovac
4 : 1
Udarnik
Baničina
16.10.2022 14:00
Cerovac 2013
4 : 1
Udarnik
Borac (D)
Drenovac
1 : 2
Jadran
Kragujevac
16.10.2022 15:00
Borac (D)
1 : 2
Jadran
Ćava
Grošnica
5 : 2
21. oktobar
Kragujevac
16.10.2022 15:00
Ćava
5 : 2
21. oktobar
Šumadinac KG
Kragujevac
2 : 3
Vodojaža
Grošnica
16.10.2022 15:00
Šumadinac KG
2 : 3
Vodojaža
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 4
Hajduk Jovanovac
Jovanovac
16.10.2022 15:00
Mladost (P)
0 : 4
Hajduk Jovanovac
Kragujevac
Kragujevac
0 : 2
Azbest 1927
Stragari
16.10.2022 11:00
Kragujevac
0 : 2
Azbest 1927
OFK Borac
Arnajevo
5 : 2
Minel
Ripanj
16.10.2022 15:00
OFK Borac
5 : 2
Minel
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 7
Spartak
Sićevo
16.10.2022 14:30
Jasenovik 2018
2 : 7
Spartak
Mezgraja
Mezgraja
8 : 1
Moravac 1948
Gornje Međurovo
16.10.2022 14:30
Mezgraja
8 : 1
Moravac 1948
OFK Budućnost 2020
Niš
2 : 0
Supovac
Supovac
16.10.2022 11:00
OFK Budućnost 2020
2 : 0
Supovac
Standard 2021
Čamurlija
3 : 3
Real Niš
Niš
16.10.2022 14:30
Standard 2021
3 : 3
Real Niš
Mladost
Donji Komren
2 : 3
OFK Morava 2022
Mramor
16.10.2022 14:30
Mladost
2 : 3
OFK Morava 2022
1. Oktobar
Srpski Itebej
1 : 4
Jedinstvo
Novi Bečej
16.10.2022 15:00
1. Oktobar
1 : 4
Jedinstvo
SU Podgrmeč
Žitište
2 : 7
Napredak
Banatska Topola
16.10.2022 15:00
SU Podgrmeč
2 : 7
Napredak
Borac
Aleksandrovo
9 : 0
Proleter
Međa
16.10.2022 15:00
Borac
9 : 0
Proleter
Terekveš
Hetin
2 : 0
Vojvodina
Bašaid
16.10.2022 15:00
Terekveš
2 : 0
Vojvodina
Tisa
Padej
6 : 1
Tromeđa
Majdan
16.10.2022 14:30
Tisa
6 : 1
Tromeđa
Bačka
Mol
4 : 1
Čoka
Čoka
16.10.2022 14:30
Bačka
4 : 1
Čoka
Jadran
Sanad
0 : 5
Hajduk
Podlokanj
16.10.2022 14:30
Jadran
0 : 5
Hajduk
Šampion
Orom
0 : 4
Obilić
Novi Kneževac
16.10.2022 14:30
Šampion
0 : 4
Obilić
Omladinac
Donja Rača
1 : 3
Bare
Bare
16.10.2022 15:00
Omladinac
1 : 3
Bare
Karađorđe
Vučić
4 : 0
Jedinstvo
Oplanić
16.10.2022 11:00
Karađorđe
4 : 0
Jedinstvo
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 2
Mladost (R)
Rašković
16.10.2022 15:00
Kruševica 1980
1 : 2
Mladost (R)
Gorski Car
Garaši
3 : 0
Tulež
Tulež
16.10.2022 11:00
Gorski Car
3 : 0
Tulež
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 1
Jasenica
Božurnja
16.10.2022 15:00
Trešnjevica
2 : 1
Jasenica
B 2000
Aranđelovac
1 : 0
Kopljari
Kopljari
16.10.2022 11:00
B 2000
1 : 0
Kopljari
Mladost
Jelenac
1 : 1
Partizan 1945
Darosava
16.10.2022 15:00
Mladost
1 : 1
Partizan 1945
Venčani
Venčani
5 : 6
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
16.10.2022 15:00
Venčani
5 : 6
Gornja Trnava 1938
Ponor SU
Ponor
5 : 1
Nišavac
Staničenje
16.10.2022 15:00
Ponor SU
5 : 1
Nišavac
Temac
Temska
4 : 1
Budućnost
Veliki Jovanovac
16.10.2022 11:00
Temac
4 : 1
Budućnost
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
16.10.2022 15:00
Gnjilan
2 : 0
Lokomotiva
Napredak
Izvor
2 : 2
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
16.10.2022 11:00
Napredak
2 : 2
Sloga
Slatina
Slatina
5 : 1
Mladost G.
Guberevac
16.10.2022 15:00
Slatina
5 : 1
Mladost G.
Nemenikuće
Nemenikuće
0 : 0
Popović
Popovići
16.10.2022 15:00
Nemenikuće
0 : 0
Popović
Vojvoda
Dučina
6 : 0
Sibnica
Sibnica
16.10.2022 15:00
Vojvoda
6 : 0
Sibnica
Stojnik
Stojnik
0 : 8
Mali Požarevac
Mali Požarevac
16.10.2022
Stojnik
0 : 8
Mali Požarevac
Mladost M.I.
Mala Ivanča
4 : 1
OFK Rogača
Rogača
16.10.2022
Mladost M.I.
4 : 1
OFK Rogača
Torpedo
Draževac
1 : 0
Proleter
Jasenak
16.10.2022 11:00
Torpedo
1 : 0
Proleter
Rekreativo
Zabrežje
3 : 5
Rvati
Obrenovac
16.10.2022 11:00
Rekreativo
3 : 5
Rvati
Munja
Barič
2 : 3
Zvezda
Konatice
16.10.2022 15:00
Munja
2 : 3
Zvezda
Borac
Ušće
2 : 2
Skela
Skela
16.10.2022 15:00
Borac
2 : 2
Skela
Šilopaj
Šilopaj
1 : 5
Semedraž
Semedraž
16.10.2022 14:00
Šilopaj
1 : 5
Semedraž
Majdan
Majdan
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
16.10.2022 15:00
Majdan
2 : 1
Omladinac
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
4 : 2
Lunjevica
Lunjevica
16.10.2022 15:00
Backovac Junajted
4 : 2
Lunjevica
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 3
Brezak
Pranjani
16.10.2022 15:00
Takovski Ustanak
1 : 3
Brezak
Ozremica
Beršići
1 : 0
Semedraž
Semedraž
16.10.2022 15:00
Ozremica
1 : 0
Semedraž
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
4 : 1
Šumadija
Brđani
16.10.2022 15:00
Jablanica
4 : 1
Šumadija
Budućnost
Mala Krsna
1 : 0
Godomin
Smederevo
16.10.2022
Budućnost
1 : 0
Godomin
Lunjevac
Lunjevac
6 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
16.10.2022 00:00
Lunjevac
6 : 2
Ravni Gaj
Skobalj
Skobalj
1 : 4
Vožd 2020
Vodanj
16.10.2022 00:00
Skobalj
1 : 4
Vožd 2020
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 6
Osipaonica
Osipaonica
16.10.2022 00:00
Stari Hrast 2018
2 : 6
Osipaonica
Badljevica
Badljevica
2 : 2
Železničar 1930
Smederevo
16.10.2022
Badljevica
2 : 2
Železničar 1930
Jezava
Smederevo
0 : 1
Landol
Landol
16.10.2022 00:00
Jezava
0 : 1
Landol
Elektrovojvodina
Subotica
7 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
16.10.2022 15:00
Elektrovojvodina
7 : 0
Hajduk 1950
Lokomotiva
Subotica
5 : 1
Bikovo
Bikovo
16.10.2022 15:00
Lokomotiva
5 : 1
Bikovo
SFU Graničar 024
Kelebija
2 : 1
Žednik
Stari Žednik
16.10.2022 15:00
SFU Graničar 024
2 : 1
Žednik
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Solid
Subotica
16.10.2022 15:00
Čantavir
3 : 2
Solid
Obilić
Staro Selo
4 : 8
Bresje Superior
Velika Plana
16.10.2022 14:00
Obilić
4 : 8
Bresje Superior
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 4
Omladinac
Rakinac
16.10.2022 14:00
Jedinstvo
1 : 4
Omladinac
Karadjordje
Radovanje
2 : 4
Sloga
Miloševac
16.10.2022 14:00
Karadjordje
2 : 4
Sloga
PIK
Sombor
3 : 2
Sport
Bezdan
16.10.2022 15:00
PIK
3 : 2
Sport
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
4 : 1
Dinamo
Sonta
16.10.2022 15:00
Jedinstvo Lemeš
4 : 1
Dinamo
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 4
Graničar
Riđica
16.10.2022 15:00
Jedinstvo
0 : 4
Graničar
Šampion 2013
Bošnjane
1 : 1
Omladinac
Vitkovo
16.10.2022 11:00
Šampion 2013
1 : 1
Omladinac
KSK Konak 1926
Konak
5 : 2
Zlatica
Zlatica
16.10.2022 15:00
KSK Konak 1926
5 : 2
Zlatica
Sloga
Jarkovac
4 : 1
Proleter
Neuzina
16.10.2022 15:00
Sloga
4 : 1
Proleter
Proleter 2006
Zrenjanin
10 : 1
Radnički
Sutjeska
16.10.2022 15:00
Proleter 2006
10 : 1
Radnički
Jadar (S)
Stupnica
8 : 3
Jadar 07
Loznica
16.10.2022
Jadar (S)
8 : 3
Jadar 07
Krajišnici
Krajišnici
0 : 2
14. oktobar
Draginac
16.10.2022
Krajišnici
0 : 2
14. oktobar
Sloga
Korenita
0 : 2
Respekt
Loznica
16.10.2022
Sloga
0 : 2
Respekt
Mladost (DD)
Donji Dobrić
4 : 0
Mladost (B)
Brezjak
16.10.2022
Mladost (DD)
4 : 0
Mladost (B)
Sinđelić
Lipnica
4 : 2
Stolice
Krupanj
16.10.2022 11:00
Sinđelić
4 : 2
Stolice
Granit
Radalj
2 : 8
Vuk
Tršić
16.10.2022
Granit
2 : 8
Vuk
Gradilište (L)
Loznica
1 : 10
Paskovac
Paskovac
16.10.2022
Gradilište (L)
1 : 10
Paskovac
Petrovac 74
Kujavica
3 : 1
Belpos
Belotić
16.10.2022 11:00
Petrovac 74
3 : 1
Belpos
Torpedo
Lojanice
5 : 1
Skupljen 2013
Skupljen
16.10.2022 11:00
Torpedo
5 : 1
Skupljen 2013
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 2
Polet
Jalovik
16.10.2022 15:00
Jedinstvo 2014
2 : 2
Polet
Provo 2015
Provo
4 : 1
Hajduk
Debrc
16.10.2022 15:00
Provo 2015
4 : 1
Hajduk
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Budućnost 1995
Slatina
16.10.2022 10:30
Vrelo
1 : 0
Budućnost 1995
Dokmir
Dokmir
1 : 0
OFK Takovo
Takovo
16.10.2022 10:30
Dokmir
1 : 0
OFK Takovo
Brezovica
Brezovica
5 : 1
Vukona
Vukona
16.10.2022 10:30
Brezovica
5 : 1
Vukona
Strelac 001
Kožuar
0 : 3
Gunjevac
Gunjevac
16.10.2022 10:30