27.11
14:00
FUD
Trudbenik
4
1
|
27.11.2022 14:00 | FUD | 4 : 1 | Trudbenik |
27.11
13:00
Urovica
Sloga (K)
2
3
|
27.11.2022 13:00 | Urovica | 2 : 3 | Sloga (K) | |||||
27.11
13:00
Brestovac
Radnički (K)
7
0
|
27.11.2022 13:00 | Brestovac | 7 : 0 | Radnički (K) | |||||
27.11
13:00
Polom
Nemetali
2
0
|
27.11.2022 13:00 | Polom | 2 : 0 | Nemetali | |||||
27.11
11:00
Ključ
Mala Vrbica
0
3
|
27.11.2022 11:00 | Ključ | 0 : 3 | Mala Vrbica | |||||
27.11
13:00
Blizna
Rudna Glava
1
3
|
27.11.2022 13:00 | Blizna | 1 : 3 | Rudna Glava | |||||
27.11
13:00
Polet
Branik
1
6
|
27.11.2022 13:00 | Polet | 1 : 6 | Branik |
27.11
11:00
Prvi partizan
Perućac
3
2
|
27.11.2022 11:00 | Prvi partizan | 3 : 2 | Perućac | |||||
27.11
11:00
Tara
Sečica
3
1
|
27.11.2022 11:00 | Tara | 3 : 1 | Sečica | |||||
27.11
12:30
Višesava
Bakionica
5
1
|
27.11.2022 12:30 | Višesava | 5 : 1 | Bakionica | |||||
27.11
12:30
Kotroman
Jedinstvo
2
1
|
27.11.2022 12:30 | Kotroman | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.11
12:30
Ježevica
Čajetina
2
1
|
27.11.2022 12:30 | Ježevica | 2 : 1 | Čajetina | |||||
27.11
12:30
Gorobilje
Polet
1
1
|
27.11.2022 12:30 | Gorobilje | 1 : 1 | Polet | |||||
27.11
12:30
Rampa
Omladinac
1
2
|
27.11.2022 12:30 | Rampa | 1 : 2 | Omladinac | |||||
27.11
12:30
Avijatičar Vranjani
Sloga
5
1
|
27.11.2022 12:30 | Avijatičar Vranjani | 5 : 1 | Sloga |
27.11
13:00
FSU Južna pruga
SU Dinamo Jug
1
2
|
27.11.2022 13:00 | FSU Južna pruga | 1 : 2 | SU Dinamo Jug | |||||
27.11
13:00
Vihor
Torpedo 1973
2
0
|
27.11.2022 13:00 | Vihor | 2 : 0 | Torpedo 1973 | |||||
27.11
13:00
OFK AS
BSK Bujanovac
1
7
|
27.11.2022 13:00 | OFK AS | 1 : 7 | BSK Bujanovac | |||||
27.11
13:00
Radnički 2021
Pavlovac
4
2
|
27.11.2022 13:00 | Radnički 2021 | 4 : 2 | Pavlovac | |||||
27.11
13:00
Čelik
Dinamo (V)
3
2
|
27.11.2022 13:00 | Čelik | 3 : 2 | Dinamo (V) | |||||
27.11
13:00
Levosoje
Mladost (B)
3
2
|
27.11.2022 13:00 | Levosoje | 3 : 2 | Mladost (B) |
27.11
13:00
Borac
Kosovac
0
3
|
27.11.2022 13:00 | Borac | 0 : 3 | Kosovac |
27.11
13:00
Mladost (DK)
Velika Drenova
2
5
|
27.11.2022 13:00 | Mladost (DK) | 2 : 5 | Velika Drenova |
27.11
13:00
Ratar
OFK Sloga
2
1
|
27.11.2022 13:00 | Ratar | 2 : 1 | OFK Sloga | |||||
27.11
13:00
Jastrebac 2022
Crvena zvezda
1
1
|
27.11.2022 13:00 | Jastrebac 2022 | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
27.11
13:00
Kraljevo
Borac
4
3
|
27.11.2022 13:00 | Kraljevo | 4 : 3 | Borac | |||||
27.11
13:00
Mladost 1955
Polet
3
5
|
27.11.2022 13:00 | Mladost 1955 | 3 : 5 | Polet | |||||
27.11
13:00
Rutevac
Vukašinovac
1
1
|
27.11.2022 13:00 | Rutevac | 1 : 1 | Vukašinovac | |||||
27.11
13:00
Jedinstvo
Rudar 2016
0
1
|
27.11.2022 13:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Rudar 2016 |
27.11
13:00
Konjuh
Modrica
4
1
|
27.11.2022 13:00 | Konjuh | 4 : 1 | Modrica |
27.11
13:00
Temac
Ponor SU
3
2
|
27.11.2022 13:00 | Temac | 3 : 2 | Ponor SU | |||||
27.11
13:00
Gnjilan
Rongo Siti
13
1
|
27.11.2022 13:00 | Gnjilan | 13 : 1 | Rongo Siti | |||||
27.11
13:00
Sloga
Mladost
6
0
|
27.11.2022 13:00 | Sloga | 6 : 0 | Mladost |
27.11
13:00
Jadar (S)
Sloga
3
1
|
27.11.2022 13:00 | Jadar (S) | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.11
13:00
Mladost (DD)
Krajišnici
3
0
|
27.11.2022 13:00 | Mladost (DD) | 3 : 0 | Krajišnici | |||||
27.11
13:00
Sinđelić
Borac
0
1
|
27.11.2022 13:00 | Sinđelić | 0 : 1 | Borac | |||||
27.11
13:00
Granit
Jadar 07
4
3
|
27.11.2022 13:00 | Granit | 4 : 3 | Jadar 07 | |||||
27.11
13:00
Gradilište (L)
Mladost (L)
3
1
|
27.11.2022 13:00 | Gradilište (L) | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
27.11
13:00
Paskovac
14. oktobar
9
1
|
27.11.2022 13:00 | Paskovac | 9 : 1 | 14. oktobar | |||||
27.11
13:00
Vuk
Respekt
2
2
|
27.11.2022 13:00 | Vuk | 2 : 2 | Respekt | |||||
27.11
13:00
Stolice
Mladost (B)
4
2
|
27.11.2022 13:00 | Stolice | 4 : 2 | Mladost (B) |
27.11
12:00
Sutjeska
OFK Petrovac
2
0
|
27.11.2022 12:00 | Sutjeska | 2 : 0 | OFK Petrovac | |||||
27.11
12:00
Budućnost
Jezero
2
1
|
27.11.2022 12:00 | Budućnost | 2 : 1 | Jezero |
27.11
13:00
Bokelj
Igalo
3
0
|
27.11.2022 13:00 | Bokelj | 3 : 0 | Igalo | |||||
27.11
13:00
OFK Mladost DG
Grbalj
1
2
|
27.11.2022 13:00 | OFK Mladost DG | 1 : 2 | Grbalj | |||||
27.11
13:00
Otrant Olympic
Zeta
2
1
|
27.11.2022 13:00 | Otrant Olympic | 2 : 1 | Zeta | |||||
27.11
13:00
Kom
Podgorica
4
3
|
27.11.2022 13:00 | Kom | 4 : 3 | Podgorica |
27.11
00:00
Sloga (R)
Hajduk
1
3
|
27.11.2022 00:00 | Sloga (R) | 1 : 3 | Hajduk | |||||
27.11
00:00
Lovćen
Akademija
3
0
|
27.11.2022 00:00 | Lovćen | 3 : 0 | Akademija | |||||
27.11
00:00
Budva
Orjen
6
1
|
27.11.2022 00:00 | Budva | 6 : 1 | Orjen | |||||
27.11
00:00
Sloga (SB)
Cetinje
4
0
|
27.11.2022 00:00 | Sloga (SB) | 4 : 0 | Cetinje |
27.11
11:00
Japan
Kostarika
0
1
|
27.11.2022 11:00 | Japan | 0 : 1 | Kostarika | |||||
27.11
20:00
Španija
Nemačka
1
1
|
27.11.2022 20:00 | Španija | 1 : 1 | Nemačka |
27.11
14:00
Belgija
Maroko
0
2
|
27.11.2022 14:00 | Belgija | 0 : 2 | Maroko | |||||
27.11
17:00
Hrvatska
Kanada
4
1
|
27.11.2022 17:00 | Hrvatska | 4 : 1 | Kanada |
27.11
14:00
Sloga
TSC
4
1
|
27.11.2022 14:00 | Sloga | 4 : 1 | TSC |
27.11
13:00
Napredak Junior 2018
Zemun
4
0
|
27.11.2022 13:00 | Napredak Junior 2018 | 4 : 0 | Zemun | |||||
27.11
12:00
Moskva
Požarevac
12
2
|
27.11.2022 12:00 | Moskva | 12 : 2 | Požarevac |
27.11
17:00
Zora
Breznica
0
7
|
27.11.2022 17:00 | Zora | 0 : 7 | Breznica |
27.11
10:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički 1912
1
1
|
27.11.2022 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | Radnički 1912 | |||||
27.11
11:00
Vojvodina
Dinamo 1945
9
1
|
27.11.2022 11:00 | Vojvodina | 9 : 1 | Dinamo 1945 |
27.11
11:00
Dunav
Mladenovac
2
1
|
27.11.2022 11:00 | Dunav | 2 : 1 | Mladenovac |
27.11
11:00
Radnički
Stanišić
0
3
|
27.11.2022 11:00 | Radnički | 0 : 3 | Stanišić |
27.11
11:00
Napredak
BASK TEK
2
5
|
27.11.2022 11:00 | Napredak | 2 : 5 | BASK TEK |
27.11
13:00
Crvena zvezda
RFK Grafičar
2
2
|
27.11.2022 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 2 | RFK Grafičar | |||||
27.11
15:30
Mladost (L)
Vojvodina
3
1
|
27.11.2022 15:30 | Mladost (L) | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
27.11
13:00
OFK Vršac
Radnički 1923
1
3
|
27.11.2022 13:00 | OFK Vršac | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
27.11
13:00
Brodarac
Partizan
3
4
|
27.11.2022 13:00 | Brodarac | 3 : 4 | Partizan |
27.11
12:00
RFK Novi Sad 1921
Radnički 1912
5
1
|
27.11.2022 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 5 : 1 | Radnički 1912 |
27.11
13:00
Mladost (L)
Vojvodina
3
3
|
27.11.2022 13:00 | Mladost (L) | 3 : 3 | Vojvodina | |||||
27.11
11:00
Sloga (K)
TSC
2
0
|
27.11.2022 11:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | TSC |
27.11
12:00
Kiker
Novi Pazar
0
3
|
27.11.2022 12:00 | Kiker | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
27.11
10:00
AS Novi Pazar
Apolon 2018
2
3
|
27.11.2022 10:00 | AS Novi Pazar | 2 : 3 | Apolon 2018 | |||||
27.11
14:00
Sport Klub 99
Kosmet
1
1
|
27.11.2022 14:00 | Sport Klub 99 | 1 : 1 | Kosmet |
27.11
13:00
Modoš
Spartak
1
8
|
27.11.2022 13:00 | Modoš | 1 : 8 | Spartak | |||||
27.11
11:00
Lehel 2019
Vojvodina
0
4
|
27.11.2022 11:00 | Lehel 2019 | 0 : 4 | Vojvodina |
27.11
10:00
Tempo
Šumadinac
3
0
|
27.11.2022 10:00 | Tempo | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
27.11
17:00
OFK Beograd
Budućnost
6
0
|
27.11.2022 17:00 | OFK Beograd | 6 : 0 | Budućnost |
27.11
10:00
Tika-taka
Fenix
0
2
|
27.11.2022 10:00 | Tika-taka | 0 : 2 | Fenix |
27.11
10:00
Lazarica
GFK Sloboda
0
11
|
27.11.2022 10:00 | Lazarica | 0 : 11 | GFK Sloboda |
27.11
21:00
MZT Skopje Aerodrom
Mega MIS
94
82
|
27.11.2022 21:00 | MZT Skopje Aerodrom | 94 : 82 | Mega MIS | |||||
27.11
19:00
FMP Soccerbet
Igokea m:tel
89
77
|
27.11.2022 19:00 | FMP Soccerbet | 89 : 77 | Igokea m:tel |
27.11
18:00
Široki
Zlatibor Gold Gondola
85
83
|
27.11.2022 18:00 | Široki | 85 : 83 | Zlatibor Gold Gondola | |||||
27.11
15:00
Vrijednosnice Osijek
Sutjeska
63
73
|
27.11.2022 15:00 | Vrijednosnice Osijek | 63 : 73 | Sutjeska | |||||
27.11
12:00
Gorica
Pelister Bitola
91
100
|
27.11.2022 12:00 | Gorica | 91 : 100 | Pelister Bitola |
27.11
17:00
Spartak Office Shoes
Vojvodina
84
74
|
27.11.2022 17:00 | Spartak Office Shoes | 84 : 74 | Vojvodina | |||||
27.11
18:00
Sloboda
Tamiš
73
83
|
27.11.2022 18:00 | Sloboda | 73 : 83 | Tamiš | |||||
27.11
16:00
OKK Beograd
Zdravlje Leskovac
82
68
|
27.11.2022 16:00 | OKK Beograd | 82 : 68 | Zdravlje Leskovac |
27.11
18:00
Klik
Radnički SPD
89
82
|
27.11.2022 18:00 | Klik | 89 : 82 | Radnički SPD |
27.11
17:00
Beko
Borac
68
86
|
27.11.2022 17:00 | Beko | 68 : 86 | Borac |
27.11
16:30
Železničar
I Came To Play
71
67
|
27.11.2022 16:30 | Železničar | 71 : 67 | I Came To Play |
27.11
14:30
VEBA basket
Real
89
100
|
27.11.2022 14:30 | VEBA basket | 89 : 100 | Real | |||||
27.11
21:30
Zemun
Torlak
88
91
|
27.11.2022 21:30 | Zemun | 88 : 91 | Torlak |
27.11
17:30
Mladenovac
Eko Sport
86
82
|
27.11.2022 17:30 | Mladenovac | 86 : 82 | Eko Sport | |||||
27.11
18:30
RIVERS BM
Borac 2015
74
57
|
27.11.2022 18:30 | RIVERS BM | 74 : 57 | Borac 2015 |
27.11
17:30
Sloga Elite
Loznica
65
86
|
27.11.2022 17:30 | Sloga Elite | 65 : 86 | Loznica |
27.11
16:30
OKK Junior
Jablanica
62
71
|
27.11.2022 16:30 | OKK Junior | 62 : 71 | Jablanica |
27.11
17:00
Budućnost
Mladost
80
61
|
27.11.2022 17:00 | Budućnost | 80 : 61 | Mladost |
27.11
20:00
Petrovgrad
Crvenka
117
67
|
27.11.2022 20:00 | Petrovgrad | 117 : 67 | Crvenka | |||||
27.11
17:00
Sivac
Velika Kikinda
80
87
|
27.11.2022 17:00 | Sivac | 80 : 87 | Velika Kikinda | |||||
27.11
18:00
Karađorđevo
Apatin
78
85
|
27.11.2022 18:00 | Karađorđevo | 78 : 85 | Apatin |
27.11
16:00
Vojka
Jadran
78
86
|
27.11.2022 16:00 | Vojka | 78 : 86 | Jadran | |||||
27.11
20:00
Partizan
Breg 013
72
84
|
27.11.2022 20:00 | Partizan | 72 : 84 | Breg 013 |
27.11
19:40
Barajevo Bambi
Gro-Basket
93
61
|
27.11.2022 19:40 | Barajevo Bambi | 93 : 61 | Gro-Basket | |||||
27.11
18:20
Cerak
Gorica
57
85
|
27.11.2022 18:20 | Cerak | 57 : 85 | Gorica | |||||
27.11
19:30
Borča
Abba
98
77
|
27.11.2022 19:30 | Borča | 98 : 77 | Abba |
27.11
19:00
Novi Pazar 1969
Prva Petoletka
81
73
|
27.11.2022 19:00 | Novi Pazar 1969 | 81 : 73 | Prva Petoletka |
27.11
18:00
Sloga (D)
Sloga (B)
70
92
|
27.11.2022 18:00 | Sloga (D) | 70 : 92 | Sloga (B) | |||||
27.11
17:00
Sloga (PM)
Kruševac
71
86
|
27.11.2022 17:00 | Sloga (PM) | 71 : 86 | Kruševac |
27.11
17:00
Železničar
Babajić
83
101
|
27.11.2022 17:00 | Železničar | 83 : 101 | Babajić | |||||
27.11
14:30
Krupanj
Student 014
75
78
|
27.11.2022 14:30 | Krupanj | 75 : 78 | Student 014 |
27.11
20:00
Play off
Morava
63
71
|
27.11.2022 20:00 | Play off | 63 : 71 | Morava | |||||
27.11
19:00
Mladost 2014
Sloga
90
63
|
27.11.2022 19:00 | Mladost 2014 | 90 : 63 | Sloga |
27.11
13:00
Hisar
Svrljig
50
92
|
27.11.2022 13:00 | Hisar | 50 : 92 | Svrljig |
27.11
15:00
Probasket 2020
Imperium basket
61
68
|
27.11.2022 15:00 | Probasket 2020 | 61 : 68 | Imperium basket | |||||
27.11
14:00
Bagdala
Gimnazijalac
60
55
|
27.11.2022 14:00 | Bagdala | 60 : 55 | Gimnazijalac |
27.11
11:20
Radnički
Girl Borac basket
65
89
|
27.11.2022 11:20 | Radnički | 65 : 89 | Girl Borac basket |
27.11
12:00
ČA basket
Železničar
59
58
|
27.11.2022 12:00 | ČA basket | 59 : 58 | Železničar |
27.11
16:00
Pazar
Trepča
37
49
|
27.11.2022 16:00 | Pazar | 37 : 49 | Trepča |
27.11
16:30
Novosadska ŽKA
Art Basket
59
64
|
27.11.2022 16:30 | Novosadska ŽKA | 59 : 64 | Art Basket |
27.11
16:30
Karaburma
Radnički (B)
76
79
|
27.11.2022 16:30 | Karaburma | 76 : 79 | Radnički (B) | |||||
27.11
17:00
Stara Pazova
Mileševka
67
92
|
27.11.2022 17:00 | Stara Pazova | 67 : 92 | Mileševka | |||||
27.11
14:00
Ras
Paraćin
78
49
|
27.11.2022 14:00 | Ras | 78 : 49 | Paraćin | |||||
27.11
19:00
Rudar 1903
Topolčanka
74
75
|
27.11.2022 19:00 | Rudar 1903 | 74 : 75 | Topolčanka |
27.11
14:30
Konstantin
Žitko Basket
92
100
|
27.11.2022 14:30 | Konstantin | 92 : 100 | Žitko Basket | |||||
27.11
16:30
Borac Mozzart
Joker
98
67
|
27.11.2022 16:30 | Borac Mozzart | 98 : 67 | Joker | |||||
27.11
16:00
Partizan
Vojvodina
81
63
|
27.11.2022 16:00 | Partizan | 81 : 63 | Vojvodina |
27.11
12:00
Novosadska ŽKA
Radivoj Korać
59
80
|
27.11.2022 12:00 | Novosadska ŽKA | 59 : 80 | Radivoj Korać | |||||
27.11
13:00
SPD Radnički
Vizura
63
90
|
27.11.2022 13:00 | SPD Radnički | 63 : 90 | Vizura |
27.11
17:00
Jablanica
Topličanin
0
3
|
27.11.2022 17:00 | Jablanica | 0 : 3 | Topličanin | |||||
27.11
17:00
Vranje
Knjaževac
3
0
|
27.11.2022 17:00 | Vranje | 3 : 0 | Knjaževac | |||||
27.11
16:00
Jagodina
Toplički Vitezovi
3
0
|
27.11.2022 16:00 | Jagodina | 3 : 0 | Toplički Vitezovi | |||||
27.11
15:00
Radan
Desetka
1
3
|
27.11.2022 15:00 | Radan | 1 : 3 | Desetka |
27.11
17:30
Dunav Volley
Bavanište
3
0
|
27.11.2022 17:30 | Dunav Volley | 3 : 0 | Bavanište | |||||
27.11
17:00
Kulpin
Banat
2
3
|
27.11.2022 17:00 | Kulpin | 2 : 3 | Banat |
27.11
15:00
Kosovska Mitrovica
Bagdala
3
0
|
27.11.2022 15:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Bagdala |
27.11
Loznica
Radnički 2
3
0
|
27.11.2022 | Loznica | 3 : 0 | Radnički 2 | |||||
27.11
Sloga 2015
Mladi radnik 2
2
3
|
27.11.2022 | Sloga 2015 | 2 : 3 | Mladi radnik 2 |
27.11
17:00
Maglić 1953
Hajduk
2
3
|
27.11.2022 17:00 | Maglić 1953 | 2 : 3 | Hajduk | |||||
27.11
17:00
Bačka Palanka
Mladost
3
1
|
27.11.2022 17:00 | Bačka Palanka | 3 : 1 | Mladost |
27.11
20:00
Mladost
Borac 2
1
3
|
27.11.2022 20:00 | Mladost | 1 : 3 | Borac 2 | |||||
27.11
18:00
Srem Iton
Vest
3
0
|
27.11.2022 18:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Vest |
27.11
18:00
Ub
Železničar
1
3
|
27.11.2022 18:00 | Ub | 1 : 3 | Železničar |
27.11
16:00
Lazarevac
Valjevo
0
3
|
27.11.2022 16:00 | Lazarevac | 0 : 3 | Valjevo |
27.11
14:30
Student
Vranje
3
0
|
27.11.2022 14:30 | Student | 3 : 0 | Vranje | |||||
27.11
15:00
Panda
Majdanpek FBC
3
0
|
27.11.2022 15:00 | Panda | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
27.11
13:00
Jagodina
Kuršumlija
3
0
|
27.11.2022 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Kuršumlija | |||||
27.11
20:30
Stampedo
Desetka
3
2
|
27.11.2022 20:30 | Stampedo | 3 : 2 | Desetka | |||||
27.11
12:00
Sloga 2016
Leskovac 98 - 2
3
1
|
27.11.2022 12:00 | Sloga 2016 | 3 : 1 | Leskovac 98 - 2 |
27.11
15:00
Tehničar
Borac
0
3
|
27.11.2022 15:00 | Tehničar | 0 : 3 | Borac | |||||
27.11
15:00
Mokra Gora
Drina
0
3
|
27.11.2022 15:00 | Mokra Gora | 0 : 3 | Drina |
27.11
00:00
Mali Zvornik
Spartak
3
1
|
27.11.2022 00:00 | Mali Zvornik | 3 : 1 | Spartak | |||||
27.11
Mladi radnik
Ribnica
1
3
|
27.11.2022 | Mladi radnik | 1 : 3 | Ribnica |
27.11
12:30
Novi Sad 2
Kikinda 0230
3
1
|
27.11.2022 12:30 | Novi Sad 2 | 3 : 1 | Kikinda 0230 |
27.11
15:00
Klek Srbijašume 2
Bavanište
3
0
|
27.11.2022 15:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Bavanište |
27.11
15:30
Goks IN
Hajduk
0
3
|
27.11.2022 15:30 | Goks IN | 0 : 3 | Hajduk | |||||
27.11
15:00
Elbraco Technoland CVS
Subotica
3
0
|
27.11.2022 15:00 | Elbraco Technoland CVS | 3 : 0 | Subotica |
27.11
16:00
NS Volej Team 2
Mladost
3
1
|
27.11.2022 16:00 | NS Volej Team 2 | 3 : 1 | Mladost | |||||
27.11
15:00
Lavovi 07
Panonija 2
3
0
|
27.11.2022 15:00 | Lavovi 07 | 3 : 0 | Panonija 2 |
27.11
14:00
FOK
Beočin
3
2
|
27.11.2022 14:00 | FOK | 3 : 2 | Beočin | |||||
27.11
15:00
Jedinstvo 2
Dunav Volej
2
3
|
27.11.2022 15:00 | Jedinstvo 2 | 2 : 3 | Dunav Volej |
27.11
17:00
Ozren
Zaječar
1
3
|
27.11.2022 17:00 | Ozren | 1 : 3 | Zaječar | |||||
27.11
18:00
Hajduk Veljko
Timok
0
3
|
27.11.2022 18:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Timok |
27.11
19:00
Apatin
Lavovi
33
31
|
27.11.2022 19:00 | Apatin | 33 : 31 | Lavovi |
27.11
16:30
Metalac
Goč Merkur
25
27
|
27.11.2022 16:30 | Metalac | 25 : 27 | Goč Merkur | |||||
27.11
19:30
Loznica
Mladi radnik
37
23
|
27.11.2022 19:30 | Loznica | 37 : 23 | Mladi radnik |
27.11
15:00
Vojvoda Stepa
Hercegovina
36
24
|
27.11.2022 15:00 | Vojvoda Stepa | 36 : 24 | Hercegovina | |||||
27.11
18:00
Radnički 1958
Potisje Pleteks
21
32
|
27.11.2022 18:00 | Radnički 1958 | 21 : 32 | Potisje Pleteks |
27.11
19:30
Partizan 2
Rekreativo
26
36
|
27.11.2022 19:30 | Partizan 2 | 26 : 36 | Rekreativo | |||||
27.11
19:30
Novi Beograd
Crvena zvezda 2
23
22
|
27.11.2022 19:30 | Novi Beograd | 23 : 22 | Crvena zvezda 2 | |||||
27.11
17:00
Radnički
Sportski Centar Voždovac 2012
35
31
|
27.11.2022 17:00 | Radnički | 35 : 31 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
27.11
20:00
Mladenovac
RSU Akademija Lečić
35
36
|
27.11.2022 20:00 | Mladenovac | 35 : 36 | RSU Akademija Lečić |
27.11
14:00
Sloga (K)
Lokomotiva
30
34
|
27.11.2022 14:00 | Sloga (K) | 30 : 34 | Lokomotiva | |||||
27.11
19:00
Šamot 65 2
Paraćin
33
32
|
27.11.2022 19:00 | Šamot 65 2 | 33 : 32 | Paraćin | |||||
27.11
20:00
Karađorđe
Župa 54
33
34
|
27.11.2022 20:00 | Karađorđe | 33 : 34 | Župa 54 | |||||
27.11
19:00
Jagodina
Mladost
28
25
|
27.11.2022 19:00 | Jagodina | 28 : 25 | Mladost |
27.11
18:00
Dubočica 54 - 2
Zaječar 1949
27
29
|
27.11.2022 18:00 | Dubočica 54 - 2 | 27 : 29 | Zaječar 1949 | |||||
27.11
14:00
Mladost
Sloga (PM)
29
36
|
27.11.2022 14:00 | Mladost | 29 : 36 | Sloga (PM) | |||||
27.11
18:30
Niška Banja
Aleksinac
28
37
|
27.11.2022 18:30 | Niška Banja | 28 : 37 | Aleksinac |
27.11
15:00
Budućnost
Radnički
30
26
|
27.11.2022 15:00 | Budućnost | 30 : 26 | Radnički | |||||
27.11
20:00
Crepaja
Zrenjanin
42
31
|
27.11.2022 20:00 | Crepaja | 42 : 31 | Zrenjanin | |||||
27.11
17:00
Putinci
Dolovo
30
30
|
27.11.2022 17:00 | Putinci | 30 : 30 | Dolovo |
27.11
16:00
Vukovi 22
Pirot
46
21
|
27.11.2022 16:00 | Vukovi 22 | 46 : 21 | Pirot |
27.11
14:00
Gučevo
Užice
35
34
|
27.11.2022 14:00 | Gučevo | 35 : 34 | Užice | |||||
27.11
15:00
Beli anđeo
Arilje
25
28
|
27.11.2022 15:00 | Beli anđeo | 25 : 28 | Arilje |
27.11
17:00
Omladinac
Trepča
27
26
|
27.11.2022 17:00 | Omladinac | 27 : 26 | Trepča | |||||
27.11
19:00
Teki
Bane
30
42
|
27.11.2022 19:00 | Teki | 30 : 42 | Bane |
27.11
19:30
Železničar
SPD Radnički
34
33
|
27.11.2022 19:30 | Železničar | 34 : 33 | SPD Radnički |
27.11
13:30
Bekament BB - 2
SPD Radnički - 2
37
27
|
27.11.2022 13:30 | Bekament BB - 2 | 37 : 27 | SPD Radnički - 2 | |||||
27.11
17:00
ORK Loznica
Radnički (S)
33
22
|
27.11.2022 17:00 | ORK Loznica | 33 : 22 | Radnički (S) | |||||
27.11
19:00
Metalac AD
Košutnjak
30
32
|
27.11.2022 19:00 | Metalac AD | 30 : 32 | Košutnjak |
27.11
16:30
Ruma
Laki
31
20
|
27.11.2022 16:30 | Ruma | 31 : 20 | Laki | |||||
27.11
18:00
Proleter
Mladost
27
25
|
27.11.2022 18:00 | Proleter | 27 : 25 | Mladost |
27.11
19:30
Mokrin
Jadran
27
28
|
27.11.2022 19:30 | Mokrin | 27 : 28 | Jadran | |||||
27.11
16:00
Petrovaradin
Beočin 1959
26
33
|
27.11.2022 16:00 | Petrovaradin | 26 : 33 | Beočin 1959 |
27.11
21:00
Vračar
Banja Luka
18
8
|
27.11.2022 21:00 | Vračar | 18 : 8 | Banja Luka | |||||
27.11
20:45
Palilula
Borac
17
8
|
27.11.2022 20:45 | Palilula | 17 : 8 | Borac | |||||
27.11
17:45
Dorćol
Rasina
21
8
|
27.11.2022 17:45 | Dorćol | 21 : 8 | Rasina | |||||
27.11
17:00
TENT
Taurunum
19
9
|
27.11.2022 17:00 | TENT | 19 : 9 | Taurunum |
27.11
10:00
Primorac
Partizan
4
6
|
27.11.2022 10:00 | Primorac | 4 : 6 | Partizan | |||||
27.11
10:00
Novi Beograd
Mornar BS
17
3
|
27.11.2022 10:00 | Novi Beograd | 17 : 3 | Mornar BS | |||||
27.11
11:30
SPD Radnički
Jadran HN
12
8
|
27.11.2022 11:30 | SPD Radnički | 12 : 8 | Jadran HN | |||||
27.11
11:30
HAVK Mladost
Jadran ST
8
12
|
27.11.2022 11:30 | HAVK Mladost | 8 : 12 | Jadran ST | |||||
27.11
13:00
BVK Crvena zvezda
Jug AO
10
13
|
27.11.2022 13:00 | BVK Crvena zvezda | 10 : 13 | Jug AO | |||||
27.11
13:00
Solaris
Šabac
7
13
|
27.11.2022 13:00 | Solaris | 7 : 13 | Šabac |
27.11
10:45
Senta
Taš 2000
14
8
|
27.11.2022 10:45 | Senta | 14 : 8 | Taš 2000 |
27.11
20:00
Novi Sad
Palež
3
5
|
27.11.2022 20:00 | Novi Sad | 3 : 5 | Palež | |||||
27.11
18:00
Ekonomac
Ivanjica
6
3
|
27.11.2022 18:00 | Ekonomac | 6 : 3 | Ivanjica |
27.11
20:30
Winter sport
Leskovac
6
0
|
27.11.2022 20:30 | Winter sport | 6 : 0 | Leskovac | |||||
27.11
17:30
SU Banjica 011
Gvozdeni puk
8
5
|
27.11.2022 17:30 | SU Banjica 011 | 8 : 5 | Gvozdeni puk | |||||
27.11
19:00
Jastrebac
Smederevo
7
4
|
27.11.2022 19:00 | Jastrebac | 7 : 4 | Smederevo | |||||
27.11
19:30
Ekonomist
Partenon
1
5
|
27.11.2022 19:30 | Ekonomist | 1 : 5 | Partenon |
27.11
19:00
Pirot
Bele crkve
2
8
|
27.11.2022 19:00 | Pirot | 2 : 8 | Bele crkve |
27.11
20:15
Crvena zvezda
Solunac
2
3
|
27.11.2022 20:15 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Solunac |
27.11
18:00
Brđanka
Zvezda
8
5
|
27.11.2022 18:00 | Brđanka | 8 : 5 | Zvezda |
27.11
19:00
Babušnica 2011
Midžor 192
6
4
|
27.11.2022 19:00 | Babušnica 2011 | 6 : 4 | Midžor 192 |
27.11
18:00
Mostar SG
Konjic
7
3
|
27.11.2022 18:00 | Mostar SG | 7 : 3 | Konjic |
27.11
Rad Mozzart
Partizan
25
0
|
27.11.2022 | Rad Mozzart | 25 : 0 | Partizan |
27.11
18:30
KAC
Sij Acroni Jesenice
3
5
|
27.11.2022 18:30 | KAC | 3 : 5 | Sij Acroni Jesenice | |||||
27.11
11:00
Maribor
HDD Bled
7
3
|
27.11.2022 11:00 | Maribor | 7 : 3 | HDD Bled | |||||
27.11
12:00
LedX Celje
Triglav Kranj
3
4
|
27.11.2022 12:00 | LedX Celje | 3 : 4 | Triglav Kranj | |||||
27.11
14:30
Select Team BG
SŽ Olimpija
3
7
|
27.11.2022 14:30 | Select Team BG | 3 : 7 | SŽ Olimpija | |||||
27.11
16:00
HKMK Bled
Slavija Junior
2
1
|
27.11.2022 16:00 | HKMK Bled | 2 : 1 | Slavija Junior |
27.11
19:00
LedX Celje
Maribor
5
2
|
27.11.2022 19:00 | LedX Celje | 5 : 2 | Maribor | |||||
27.11
17:00
Select Team BG
SŽ Olimpija
0
1
|
27.11.2022 17:00 | Select Team BG | 0 : 1 | SŽ Olimpija | |||||
27.11
16:15
Team Croatia Select
Slavija Junior
4
2
|
27.11.2022 16:15 | Team Croatia Select | 4 : 2 | Slavija Junior |