04.12
13:00
Mladost (B)
FSU Južna pruga
3
0
|
04.12.2022 13:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
04.12
13:00
Dinamo (V)
Levosoje
2
2
|
04.12.2022 13:00 | Dinamo (V) | 2 : 2 | Levosoje | |||||
04.12
13:00
Mineralac
Čelik
4
1
|
04.12.2022 13:00 | Mineralac | 4 : 1 | Čelik | |||||
04.12
13:00
Pavlovac
Mladost (S)
2
0
|
04.12.2022 13:00 | Pavlovac | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
04.12
13:00
BSK Bujanovac
Radnički 2021
3
0
|
04.12.2022 13:00 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Radnički 2021 | |||||
04.12
13:00
Torpedo 1973
OFK AS
4
1
|
04.12.2022 13:00 | Torpedo 1973 | 4 : 1 | OFK AS | |||||
04.12
13:00
SU Dinamo Jug
Vihor
2
0
|
04.12.2022 13:00 | SU Dinamo Jug | 2 : 0 | Vihor |
04.12
13:00
Rudar 2016
Ratar
2
1
|
04.12.2022 13:00 | Rudar 2016 | 2 : 1 | Ratar | |||||
04.12
13:00
Vukašinovac
Škriljac
1
7
|
04.12.2022 13:00 | Vukašinovac | 1 : 7 | Škriljac | |||||
04.12
13:00
Polet
Rutevac
6
1
|
04.12.2022 13:00 | Polet | 6 : 1 | Rutevac | |||||
04.12
13:00
Borac
Mladost 1955
7
0
|
04.12.2022 13:00 | Borac | 7 : 0 | Mladost 1955 | |||||
04.12
13:00
Crvena zvezda
Kraljevo
5
0
|
04.12.2022 13:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Kraljevo | |||||
04.12
13:00
OFK Sloga
Jastrebac 2022
3
0
|
04.12.2022 13:00 | OFK Sloga | 3 : 0 | Jastrebac 2022 |
04.12
Mladost (B)
Jadar (S)
1
2
|
04.12.2022 | Mladost (B) | 1 : 2 | Jadar (S) | |||||
04.12
14. oktobar
Vuk
0
1
|
04.12.2022 | 14. oktobar | 0 : 1 | Vuk | |||||
04.12
Mladost (L)
Paskovac
0
4
|
04.12.2022 | Mladost (L) | 0 : 4 | Paskovac | |||||
04.12
Granit
Borac
1
3
|
04.12.2022 | Granit | 1 : 3 | Borac | |||||
04.12
11:00
Krajišnici
Sinđelić
0
1
|
04.12.2022 11:00 | Krajišnici | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
04.12
Sloga
Mladost (DD)
3
3
|
04.12.2022 | Sloga | 3 : 3 | Mladost (DD) |
04.12
13:00
Berane
Grbalj
1
0
|
04.12.2022 13:00 | Berane | 1 : 0 | Grbalj |
04.12
20:00
Engleska
Senegal
3
0
|
04.12.2022 20:00 | Engleska | 3 : 0 | Senegal | 1:0 | ||||
04.12
16:00
Francuska
Poljska
3
1
|
04.12.2022 16:00 | Francuska | 3 : 1 | Poljska | 1:0 |
04.12
14:00
Crvena zvezda
Mašinac
6
0
|
04.12.2022 14:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | Mašinac | |||||
04.12
13:00
Spartak DOO
Sloga
1
0
|
04.12.2022 13:00 | Spartak DOO | 1 : 0 | Sloga | |||||
04.12
11:00
TSC
Spartak
0
9
|
04.12.2022 11:00 | TSC | 0 : 9 | Spartak | |||||
04.12
13:00
Vojvodina
ŽFU Zvezda B 2018
6
0
|
04.12.2022 13:00 | Vojvodina | 6 : 0 | ŽFU Zvezda B 2018 |
04.12
11:00
Železničar
RFK Novi Sad 1921
0
4
|
04.12.2022 11:00 | Železničar | 0 : 4 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
04.12
10:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
1
1
|
04.12.2022 10:00 | Radnički 1912 | 1 : 1 | Spartak ŽK |
04.12
12:00
RFK Grafičar
Voždovac
0
2
|
04.12.2022 12:00 | RFK Grafičar | 0 : 2 | Voždovac | |||||
04.12
13:00
Napredak
Radnički 1923
1
2
|
04.12.2022 13:00 | Napredak | 1 : 2 | Radnički 1923 |
04.12
11:00
Inđija
Mladost (L)
5
1
|
04.12.2022 11:00 | Inđija | 5 : 1 | Mladost (L) | |||||
04.12
13:00
Železničar
RFK Novi Sad 1921
2
0
|
04.12.2022 13:00 | Železničar | 2 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
04.12
12:00
Radnički 1912
Spartak ŽK
2
1
|
04.12.2022 12:00 | Radnički 1912 | 2 : 1 | Spartak ŽK |
04.12
10:00
Brodarac
Rad
2
0
|
04.12.2022 10:00 | Brodarac | 2 : 0 | Rad |
04.12
12:30
Zemun
OFK Beograd
5
0
|
04.12.2022 12:30 | Zemun | 5 : 0 | OFK Beograd |
04.12
21:00
Igokea m:tel
MZT Skopje Aerodrom
96
90
|
04.12.2022 21:00 | Igokea m:tel | 96 : 90 | MZT Skopje Aerodrom | |||||
04.12
19:00
Partizan Mozzart Bet
Budućnost VOLI
106
77
|
04.12.2022 19:00 | Partizan Mozzart Bet | 106 : 77 | Budućnost VOLI | |||||
04.12
17:00
SC Derby
Crvena zvezda Meridianbet
76
92
|
04.12.2022 17:00 | SC Derby | 76 : 92 | Crvena zvezda Meridianbet |
04.12
18:30
Tamiš
Dynamic BalkanBet
78
73
|
04.12.2022 18:30 | Tamiš | 78 : 73 | Dynamic BalkanBet |
04.12
16:00
Radnički SPD
Joker
67
66
|
04.12.2022 16:00 | Radnički SPD | 67 : 66 | Joker |
04.12
13:00
Žitko Basket
Radnički 1950
79
82
|
04.12.2022 13:00 | Žitko Basket | 79 : 82 | Radnički 1950 |
04.12
18:30
Radnički
Sloven
63
78
|
04.12.2022 18:30 | Radnički | 63 : 78 | Sloven |
04.12
20:00
I Came To Play
Hajduk
80
79
|
04.12.2022 20:00 | I Came To Play | 80 : 79 | Hajduk |
04.12
16:20
Žarkovo
Beovuk 72
68
77
|
04.12.2022 16:20 | Žarkovo | 68 : 77 | Beovuk 72 | |||||
04.12
21:15
Zemun
Real
74
96
|
04.12.2022 21:15 | Zemun | 74 : 96 | Real |
04.12
18:30
RIVERS BM
Mladenovac
81
76
|
04.12.2022 18:30 | RIVERS BM | 81 : 76 | Mladenovac |
04.12
16:00
Sloga Elite
Student
75
77
|
04.12.2022 16:00 | Sloga Elite | 75 : 77 | Student |
04.12
20:00
Sloboda
Proleter
73
60
|
04.12.2022 20:00 | Sloboda | 73 : 60 | Proleter | |||||
04.12
15:30
Marina
Futog
51
97
|
04.12.2022 15:30 | Marina | 51 : 97 | Futog |
04.12
20:00
Crvenka
Apatin
74
108
|
04.12.2022 20:00 | Crvenka | 74 : 108 | Apatin |
04.12
21:15
Abba
Astra
55
76
|
04.12.2022 21:15 | Abba | 55 : 76 | Astra | |||||
04.12
13:30
Gorica
Borča
85
69
|
04.12.2022 13:30 | Gorica | 85 : 69 | Borča | |||||
04.12
13:45
Šuter
Barajevo Bambi
38
79
|
04.12.2022 13:45 | Šuter | 38 : 79 | Barajevo Bambi |
04.12
13:00
Bane
Novi Pazar 1969
63
93
|
04.12.2022 13:00 | Bane | 63 : 93 | Novi Pazar 1969 |
04.12
19:20
Kruševac
Sloga (D)
99
76
|
04.12.2022 19:20 | Kruševac | 99 : 76 | Sloga (D) |
04.12
18:00
Borac
Hisar
97
60
|
04.12.2022 18:00 | Borac | 97 : 60 | Hisar |
04.12
19:00
Girl Borac basket
Radnički
95
82
|
04.12.2022 19:00 | Girl Borac basket | 95 : 82 | Radnički |
04.12
18:30
SPD Radnički
Vrbas Medela
61
87
|
04.12.2022 18:30 | SPD Radnički | 61 : 87 | Vrbas Medela | |||||
04.12
20:00
Spartak
Novosadska ŽKA
70
82
|
04.12.2022 20:00 | Spartak | 70 : 82 | Novosadska ŽKA |
04.12
18:30
Student
Topolčanka
84
80
|
04.12.2022 18:30 | Student | 84 : 80 | Topolčanka | |||||
04.12
15:30
Paraćin
Rudar 1903
62
82
|
04.12.2022 15:30 | Paraćin | 62 : 82 | Rudar 1903 | |||||
04.12
17:00
Mileševka
Ras
53
65
|
04.12.2022 17:00 | Mileševka | 53 : 65 | Ras | |||||
04.12
15:00
Ljubovija
Stara Pazova
116
82
|
04.12.2022 15:00 | Ljubovija | 116 : 82 | Stara Pazova | |||||
04.12
14:30
Radnički (B)
Srbobran
73
75
|
04.12.2022 14:30 | Radnički (B) | 73 : 75 | Srbobran |
04.12
17:00
Žitko Basket
Sloboda
95
81
|
04.12.2022 17:00 | Žitko Basket | 95 : 81 | Sloboda | |||||
04.12
15:30
Joker
Partizan
76
65
|
04.12.2022 15:30 | Joker | 76 : 65 | Partizan | |||||
04.12
14:30
Konstantin
Borac Mozzart
90
102
|
04.12.2022 14:30 | Konstantin | 90 : 102 | Borac Mozzart |
04.12
14:00
Mega MIS
Beko
89
69
|
04.12.2022 14:00 | Mega MIS | 89 : 69 | Beko |
04.12
14:30
Sloga
Crvena zvezda MTS
46
118
|
04.12.2022 14:30 | Sloga | 46 : 118 | Crvena zvezda MTS | |||||
04.12
16:20
Radivoj Korać
Ras
72
51
|
04.12.2022 16:20 | Radivoj Korać | 72 : 51 | Ras |
04.12
17:00
Topličanin 97
VGSK
1
3
|
04.12.2022 17:00 | Topličanin 97 | 1 : 3 | VGSK |
04.12
20:00
Topličanin
Niš 2
3
0
|
04.12.2022 20:00 | Topličanin | 3 : 0 | Niš 2 | |||||
04.12
16:30
Desetka
Pirot
1
3
|
04.12.2022 16:30 | Desetka | 1 : 3 | Pirot | |||||
04.12
13:00
Toplički Vitezovi
Radan
3
1
|
04.12.2022 13:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 1 | Radan | |||||
04.12
15:00
Jablanica
Vranje
0
3
|
04.12.2022 15:00 | Jablanica | 0 : 3 | Vranje |
04.12
18:00
Futog
Partizan
0
3
|
04.12.2022 18:00 | Futog | 0 : 3 | Partizan | |||||
04.12
17:00
Proleter
Sloven
3
0
|
04.12.2022 17:00 | Proleter | 3 : 0 | Sloven | |||||
04.12
18:30
Banat
Kikinda
3
2
|
04.12.2022 18:30 | Banat | 3 : 2 | Kikinda |
04.12
19:00
Rudar (B)
Kosovska Mitrovica
0
3
|
04.12.2022 19:00 | Rudar (B) | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
04.12
12:00
Takovo 2
Ribnica 2
1
3
|
04.12.2022 12:00 | Takovo 2 | 1 : 3 | Ribnica 2 | |||||
04.12
16:00
Partizan (L)
Gračac
0
3
|
04.12.2022 16:00 | Partizan (L) | 0 : 3 | Gračac |
04.12
00:00
Mladi radnik 2
VA 014
0
3
|
04.12.2022 00:00 | Mladi radnik 2 | 0 : 3 | VA 014 | |||||
04.12
Rudar
Loznica
3
1
|
04.12.2022 | Rudar | 3 : 1 | Loznica |
04.12
18:00
Omladinac
Novi Sad
3
0
|
04.12.2022 18:00 | Omladinac | 3 : 0 | Novi Sad |
04.12
16:00
Lazarevac
Radnički Blaster
0
3
|
04.12.2022 16:00 | Lazarevac | 0 : 3 | Radnički Blaster |
04.12
14:30
Desetka
Sloga 2016
3
0
|
04.12.2022 14:30 | Desetka | 3 : 0 | Sloga 2016 | |||||
04.12
15:00
Kuršumlija
Stampedo
1
3
|
04.12.2022 15:00 | Kuršumlija | 1 : 3 | Stampedo |
04.12
Ribnica
Radnički
1
3
|
04.12.2022 | Ribnica | 1 : 3 | Radnički | |||||
04.12
Sterija
Mladi radnik
3
0
|
04.12.2022 | Sterija | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
04.12
TENT 2
Smeč 5
1
3
|
04.12.2022 | TENT 2 | 1 : 3 | Smeč 5 | |||||
04.12
Dunav
Crnjanski
0
3
|
04.12.2022 | Dunav | 0 : 3 | Crnjanski | |||||
04.12
Mali Zvornik
Crno Bele 011
0
3
|
04.12.2022 | Mali Zvornik | 0 : 3 | Crno Bele 011 |
04.12
16:00
Kikinda 0230
Odbojka 013
1
3
|
04.12.2022 16:00 | Kikinda 0230 | 1 : 3 | Odbojka 013 | |||||
04.12
19:30
Mladost 1979
NS Volej Team
0
3
|
04.12.2022 19:30 | Mladost 1979 | 0 : 3 | NS Volej Team |
04.12
16:00
Banat
Hercegovina
3
0
|
04.12.2022 16:00 | Banat | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
04.12
20:00
Bagljaš 023
Žitište
3
2
|
04.12.2022 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 2 | Žitište | |||||
04.12
15:00
Klek Srbijašume 2
Krajišnik
3
0
|
04.12.2022 15:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Krajišnik |
04.12
13:45
Panonija 2
Grbić
3
0
|
04.12.2022 13:45 | Panonija 2 | 3 : 0 | Grbić | |||||
04.12
19:30
Blok aut
Star
3
1
|
04.12.2022 19:30 | Blok aut | 3 : 1 | Star |
04.12
17:45
TSK Volley 2018
Štrand Volej 2
0
3
|
04.12.2022 17:45 | TSK Volley 2018 | 0 : 3 | Štrand Volej 2 |
04.12
18:00
Crvenka
Apatin
32
26
|
04.12.2022 18:00 | Crvenka | 32 : 26 | Apatin | |||||
04.12
19:00
Kolubara
Sinđelić
33
32
|
04.12.2022 19:00 | Kolubara | 33 : 32 | Sinđelić |
04.12
18:00
Mladi radnik
Železničar 1949
33
34
|
04.12.2022 18:00 | Mladi radnik | 33 : 34 | Železničar 1949 | |||||
04.12
19:00
Vlasotince
Loznica
28
22
|
04.12.2022 19:00 | Vlasotince | 28 : 22 | Loznica |
04.12
19:00
Jedinstvo
Banatski Karlovac
37
34
|
04.12.2022 19:00 | Jedinstvo | 37 : 34 | Banatski Karlovac |
04.12
16:00
Studentski grad
Mladenovac
42
29
|
04.12.2022 16:00 | Studentski grad | 42 : 29 | Mladenovac | |||||
04.12
13:00
Lazarevac
Radnički
30
47
|
04.12.2022 13:00 | Lazarevac | 30 : 47 | Radnički |
04.12
18:00
Zaječar 1949
ORK Bor
34
31
|
04.12.2022 18:00 | Zaječar 1949 | 34 : 31 | ORK Bor | |||||
04.12
18:00
Jedinstvo 1974
Dubočica 54 - 2
36
29
|
04.12.2022 18:00 | Jedinstvo 1974 | 36 : 29 | Dubočica 54 - 2 |
04.12
16:30
Ruma
RA Dinamo
22
29
|
04.12.2022 16:30 | Ruma | 22 : 29 | RA Dinamo | |||||
04.12
19:00
Dolovo
PIK Prigrevica
25
23
|
04.12.2022 19:00 | Dolovo | 25 : 23 | PIK Prigrevica | |||||
04.12
20:00
Sombor
Budućnost
33
26
|
04.12.2022 20:00 | Sombor | 33 : 26 | Budućnost |
04.12
18:00
Arilje
Gučevo
26
30
|
04.12.2022 18:00 | Arilje | 26 : 30 | Gučevo | |||||
04.12
18:00
Užice
Prijepolje
27
34
|
04.12.2022 18:00 | Užice | 27 : 34 | Prijepolje |
04.12
17:00
Trepča
Kruševac
34
22
|
04.12.2022 17:00 | Trepča | 34 : 22 | Kruševac | |||||
04.12
17:00
Metalac 2
Teki
43
23
|
04.12.2022 17:00 | Metalac 2 | 43 : 23 | Teki | |||||
04.12
19:00
Bane
Omladinac
31
28
|
04.12.2022 19:00 | Bane | 31 : 28 | Omladinac |
04.12
18:00
Bor Zijin Copper
Naisa
29
24
|
04.12.2022 18:00 | Bor Zijin Copper | 29 : 24 | Naisa |
04.12
17:00
Košutnjak
Bekament BB - 2
18
40
|
04.12.2022 17:00 | Košutnjak | 18 : 40 | Bekament BB - 2 | |||||
04.12
13:00
SPD Radnički - 2
Metalac (K)
22
26
|
04.12.2022 13:00 | SPD Radnički - 2 | 22 : 26 | Metalac (K) |
04.12
20:00
RU Voždovački
Radnički (O)
20
26
|
04.12.2022 20:00 | RU Voždovački | 20 : 26 | Radnički (O) | |||||
04.12
18:00
ORK Beograd
Junior
28
28
|
04.12.2022 18:00 | ORK Beograd | 28 : 28 | Junior |
04.12
10:30
Singidunum
TENT
9
18
|
04.12.2022 10:30 | Singidunum | 9 : 18 | TENT | |||||
04.12
17:00
BVU Vračar
Vračar
9
11
|
04.12.2022 17:00 | BVU Vračar | 9 : 11 | Vračar |
04.12
18:00
Palež
Loznica Grad 2018
3
7
|
04.12.2022 18:00 | Palež | 3 : 7 | Loznica Grad 2018 |
04.12
18:00
Bele crkve
Radnik
5
4
|
04.12.2022 18:00 | Bele crkve | 5 : 4 | Radnik | |||||
04.12
18:00
Pirgos
Ozren
8
3
|
04.12.2022 18:00 | Pirgos | 8 : 3 | Ozren |
04.12
21:30
Hram
Klub 33
2
0
|
04.12.2022 21:30 | Hram | 2 : 0 | Klub 33 |
04.12
18:00
Zvezda
Bor
11
8
|
04.12.2022 18:00 | Zvezda | 11 : 8 | Bor | |||||
04.12
14:30
Temnić
Brđanka
1
6
|
04.12.2022 14:30 | Temnić | 1 : 6 | Brđanka |
04.12
Crna strela
Žute ose
1
6
|
04.12.2022 | Crna strela | 1 : 6 | Žute ose | |||||
04.12
Polet
Zlatni karaš
3
1
|
04.12.2022 | Polet | 3 : 1 | Zlatni karaš | |||||
04.12
Radnik
Doktori
1
1
|
04.12.2022 | Radnik | 1 : 1 | Doktori | |||||
04.12
OFK Rtanj
Malinik
4
0
|
04.12.2022 | OFK Rtanj | 4 : 0 | Malinik |
04.12
20:00
Sarajevo
Salines
8
4
|
04.12.2022 20:00 | Sarajevo | 8 : 4 | Salines | |||||
04.12
19:30
Brotnjo
Sloga
6
7
|
04.12.2022 19:30 | Brotnjo | 6 : 7 | Sloga | |||||
04.12
18:00
MNK Hercegovina
Mostar SG
3
6
|
04.12.2022 18:00 | MNK Hercegovina | 3 : 6 | Mostar SG |
04.12
00:00
Zemun
Morava Gepardi
18
0
|
04.12.2022 00:00 | Zemun | 18 : 0 | Morava Gepardi |
04.12
11:45
HDD Bled
HKMK Bled
3
14
|
04.12.2022 11:45 | HDD Bled | 3 : 14 | HKMK Bled | |||||
04.12
11:00
Maribor
Select Team BG
5
2
|
04.12.2022 11:00 | Maribor | 5 : 2 | Select Team BG | |||||
04.12
17:15
Sij Acroni Jesenice
LedX Celje
7
3
|
04.12.2022 17:15 | Sij Acroni Jesenice | 7 : 3 | LedX Celje | |||||
04.12
17:30
Slavija Junior
Triglav Kranj
5
4
|
04.12.2022 17:30 | Slavija Junior | E 5 : 4 | Triglav Kranj |
04.12
20:00
SŽ Olimpija
Slavija Junior
5
0
|
04.12.2022 20:00 | SŽ Olimpija | 5 : 0 | Slavija Junior | |||||
04.12
13:30
Maribor
Select Team BG
3
6
|
04.12.2022 13:30 | Maribor | 3 : 6 | Select Team BG | |||||
04.12
12:00
LedX Celje
Triglav
1
6
|
04.12.2022 12:00 | LedX Celje | 1 : 6 | Triglav |