XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 436 utakmica za dan
Nedelja, 12 Mart 2023


Fudbal

Radnički (N)
Niš
2 : 3
Voždovac
Beograd
12.03.2023 14:00
Radnički (N)
2 : 3
Voždovac
Radnik
Surdulica
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
12.03.2023 14:00
Radnik
0 : 0
Javor Matis
Mladost (L)
Lučani
0 : 3
Partizan
Beograd
12.03.2023 18:15
Mladost (L)
0 : 3
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
12.03.2023 16:00
Crvena zvezda
5 : 1
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
12.03.2023 14:00
Jedinstvo (Ub)
2 : 0
OFK Vršac
Trayal
Kruševac
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
12.03.2023 16:00
Trayal
2 : 1
RFK Grafičar
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
12.03.2023 14:00
RFK Novi Sad 1921
0 : 0
GFK Sloboda
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
12.03.2023 14:00
Zlatibor
1 : 1
Radnički (NB)
Železničar
Pančevo
1 : 0
Inđija Toyo Tires
Inđija
12.03.2023 14:00
Železničar
1 : 0
Inđija Toyo Tires
IMT
Beograd
2 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
12.03.2023 14:00
IMT
2 : 1
Metalac
Loznica
Loznica
0 : 0
Mačva
Šabac
12.03.2023 14:00
Loznica
0 : 0
Mačva
Stanišić
Stanišić
0 : 3
Borac (Š)
Šajkaš
12.03.2023 14:30
Stanišić
0 : 3
Borac (Š)
Tisa
Adorjan
2 : 1
Kabel
Novi Sad
12.03.2023 14:30
Tisa
2 : 1
Kabel
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
12.03.2023 14:30
Zvezdara
3 : 1
Jedinstvo
Borac
Lazarevac
0 : 4
Studentski grad
Novi Beograd
12.03.2023 10:00
Borac
0 : 4
Studentski grad
Polet (Lj)
Ljubić
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
12.03.2023 14:30
Polet (Lj)
2 : 1
Mačva 1929
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
12.03.2023 14:30
Rađevac
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
12.03.2023 14:30
OFK Mihajlovac
0 : 1
Sloga (K)
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
12.03.2023 15:00
Timočanin
3 : 0
OFK Brzi Brod
Car Konstantin
Niš
0 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
12.03.2023 11:00
Car Konstantin
0 : 4
GFK Dubočica
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
12.03.2023 15:00
Vlasina
3 : 1
OFK Topličanin
Preporod
Novi Žednik
2 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
12.03.2023 14:30
Preporod
2 : 3
Mladost (BP)
Radnički 1905
Bajmok
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
12.03.2023 14:30
Radnički 1905
1 : 2
Bačka 1901
Hercegovac
Gajdobra
0 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
12.03.2023 14:30
Hercegovac
0 : 2
Vojvodina
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Bajša
Bajša
12.03.2023 14:30
Mladost (T)
2 : 1
Bajša
Obilić
Zmajevo
1 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
12.03.2023 14:30
Obilić
1 : 2
Bratstvo 2019
Index
Novi Sad
0 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
12.03.2023 10:00
Index
0 : 2
Šajkaš 1908
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
12.03.2023 14:30
Dunav
1 : 0
Sloga (E)
Jedinstvo
Rumenka
3 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
12.03.2023 14:30
Jedinstvo
3 : 1
Donji Srem 2015
Crvena Zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
12.03.2023 14:30
Crvena Zvezda
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 0
Omladinac FAM
Botoš
12.03.2023 14:30
Vojvodina 1928
1 : 0
Omladinac FAM
Mladost
Omoljica
2 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
12.03.2023 14:30
Mladost
2 : 3
Jedinstvo (BK)
Komgrap
Beograd
1 : 0
Zuce 2019
Zuce
12.03.2023 14:30
Komgrap
1 : 0
Zuce 2019
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
PKB
Padinska skela
12.03.2023 14:30
Crvena zvezda
0 : 1
PKB
Sremčica
Sremčica
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
12.03.2023 14:30
Sremčica
1 : 1
OFK Žarkovo
Kosmaj
Ralja
0 : 2
Barajevo
Barajevo
12.03.2023 14:30
Kosmaj
0 : 2
Barajevo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 2
Mladost 1959
Vinarce
12.03.2023 15:00
Svetlost
0 : 2
Mladost 1959
Ternoci
Trnovac
3 : 1
Gracko
Staro Gracko
12.03.2023 15:00
Ternoci
3 : 1
Gracko
Jablanica
Medveđa
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
12.03.2023 15:00
Jablanica
0 : 0
SFK Morava
Žitorađa
Žitorađa
1 : 0
OFK Alakince
Alakince
12.03.2023 15:00
Žitorađa
1 : 0
OFK Alakince
Plantaža
Donje Stopanje
4 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
12.03.2023 15:00
Plantaža
4 : 4
Jedinstvo
Jedinstvo
Gornji Matejevac
0 : 1
Bukovik
Razanj
12.03.2023 15:00
Jedinstvo
0 : 1
Bukovik
Palilulac
Niš
1 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
12.03.2023 15:00
Palilulac
1 : 0
Naša krila 1936
Rudar
Jelašnica
0 : 0
Orljane
Orljane
12.03.2023 15:00
Rudar
0 : 0
Orljane
Delijski Vis
Niš
0 : 2
Mladost (B)
Batušinac
12.03.2023 15:00
Delijski Vis
0 : 2
Mladost (B)
Morava
Žitkovac
0 : 0
Mladost (M)
Medoševac
12.03.2023 15:00
Morava
0 : 0
Mladost (M)
Malošište
Malošište
1 : 1
OFK Niš
Niš
12.03.2023 15:00
Malošište
1 : 1
OFK Niš
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
12.03.2023 15:00
OFK Lugomir
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Orlovi
Jasenovo
12.03.2023 15:00
Kušiljevo
2 : 0
Orlovi
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 3
Blagotin
Poljna
12.03.2023 15:00
Jedinstvo (M)
2 : 3
Blagotin
Župa
Aleksandrovac
2 : 1
Sloga (D)
Despotovac
12.03.2023 15:00
Župa
2 : 1
Sloga (D)
Vinogradar
Zleginje
1 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
12.03.2023 15:00
Vinogradar
1 : 3
Trstenik PPT
Rembas
Resavica
4 : 2
Mladi borac
Sedlare
12.03.2023 15:00
Rembas
4 : 2
Mladi borac
Majdevo-Kupci
Majdevo
0 : 1
Levač
Rekovac
12.03.2023 15:00
Majdevo-Kupci
0 : 1
Levač
Radnički 1946
Lubnica
2 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
12.03.2023 15:00
Radnički 1946
2 : 2
Rajko Mitić
Lužnica
Babušnica
0 : 4
Balkanski
Dimitrovgrad
12.03.2023 15:00
Lužnica
0 : 4
Balkanski
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Jedinstvo
Pirot
12.03.2023 11:00
Tanasko Rajić
0 : 1
Jedinstvo
Dolina
Padina
1 : 1
Spartak 1911
Debeljača
12.03.2023 14:30
Dolina
1 : 1
Spartak 1911
Vulturul
Grebenac
0 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
12.03.2023 14:30
Vulturul
0 : 2
Budućnost (A)
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Dolovo
Dolovo
12.03.2023 14:30
Hajdučica
3 : 1
Dolovo
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Unirea
Uzdin
12.03.2023 14:30
Potporanj
1 : 0
Unirea
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 4
Đurđin
Đurđin
12.03.2023 14:30
Sutjeska
1 : 4
Đurđin
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Budućnost
Savino Selo
12.03.2023 14:30
Tavankut
2 : 2
Budućnost
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 2
Proleter
Ravno Selo
12.03.2023 14:30
Jedinstvo
2 : 2
Proleter
Lipar
Lipar
2 : 3
Budućnost (G)
Gložan
12.03.2023 14:30
Lipar
2 : 3
Budućnost (G)
Hajduk
Stapar
2 : 1
Borac 46
Obrovac
12.03.2023 14:30
Hajduk
2 : 1
Borac 46
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Budućnost (P)
Parage
12.03.2023 14:30
Budućnost (M)
3 : 0
Budućnost (P)
MSK
Mihajlovo
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
12.03.2023 14:30
MSK
3 : 0
Radnički 1911
2. Oktobar
Kumane
2 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
12.03.2023 14:30
2. Oktobar
2 : 1
Crvena zvezda
ASK
Aradac
0 : 5
ŽFK Banat
Zrenjanin
12.03.2023 14:30
ASK
0 : 5
ŽFK Banat
Rusanda
Melenci
4 : 1
Banat
Čenta
12.03.2023 14:30
Rusanda
4 : 1
Banat
Polet
Nakovo
5 : 2
Napredak
Čestereg
12.03.2023 14:30
Polet
5 : 2
Napredak
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Sremac (D)
Deč
12.03.2023 14:30
Srem
2 : 1
Sremac (D)
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 0
Sremac (V)
Vojka
12.03.2023 14:30
Hajduk (V)
1 : 0
Sremac (V)
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
12.03.2023 14:30
Graničar (K)
1 : 0
Budućnost
Napredak Meridian
Popinci
2 : 4
Šumar
Ogar
12.03.2023 14:30
Napredak Meridian
2 : 4
Šumar
Fruškogorac
Manđeloš
3 : 1
Jadran
Golubinci
12.03.2023 14:30
Fruškogorac
3 : 1
Jadran
Sloga
Voganj
4 : 0
Borac 1925
Martinci
12.03.2023 14:30
Sloga
4 : 0
Borac 1925
Radnički
Irig
1 : 4
Hajduk (B)
Beška
12.03.2023 14:30
Radnički
1 : 4
Hajduk (B)
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Dinamo
Budisava
12.03.2023 15:30
ŽSK
2 : 0
Dinamo
Jedinstvo
Gospođinci
4 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
12.03.2023 15:30
Jedinstvo
4 : 1
Crvena zvezda
Bačka (B)
Begeč
2 : 0
Tatra
Kisač
12.03.2023 15:30
Bačka (B)
2 : 0
Tatra
OFK Sirig
Sirig
1 : 3
Fruškogorski partizan
Bukovac
12.03.2023 15:30
OFK Sirig
1 : 3
Fruškogorski partizan
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 1
TSK
Temerin
12.03.2023 15:30
Fruškogorac
1 : 1
TSK
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
BSK 1925
Batajnica
12.03.2023 14:30
Poštar Zvezdara
2 : 1
BSK 1925
Umka
Umka
2 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
12.03.2023 14:00
Umka
2 : 0
Siti Sport Klub
Dunav
Veliko Selo
9 : 1
KFK Ravna gora
Zemun
12.03.2023 14:30
Dunav
9 : 1
KFK Ravna gora
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
12.03.2023 14:30
Heroj Polet
1 : 1
Posavac Tišma
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 2
Borac
Ostružnica
12.03.2023 16:00
Šećeranac Ada
4 : 2
Borac
Šumadija
Šopić
2 : 1
Radnički
Rudovci
12.03.2023 14:30
Šumadija
2 : 1
Radnički
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 4
Rušanj
Rušanj
12.03.2023 14:30
OFK Zabrežje
0 : 4
Rušanj
Budućnost
Zvečka
4 : 3
Krtinska
Krtinska
12.03.2023 14:30
Budućnost
4 : 3
Krtinska
Omladinac
Veliko Polje
0 : 7
Turbina
Vreoci
12.03.2023 14:30
Omladinac
0 : 7
Turbina
Strelac
Mislođin
3 : 0
Lisović 1977
Lisović
12.03.2023 14:30
Strelac
3 : 0
Lisović 1977
Rojkovac
Obrenovac
2 : 5
OFK Budućnost
Dudovica
12.03.2023 14:30
Rojkovac
2 : 5
OFK Budućnost
Vranić
Vranić
2 : 1
BSK 1926
Baćevac
12.03.2023 14:30
Vranić
2 : 1
BSK 1926
Vis
Parcani
1 : 3
Vinča
Vinča
12.03.2023 11:00
Vis
1 : 3
Vinča
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Zaklopača
Zaklopača
12.03.2023 14:30
Pudarci
1 : 1
Zaklopača
Vrčin
Vrčin
5 : 2
Gročanski fudbalski klub
Grocka
12.03.2023 14:30
Vrčin
5 : 2
Gročanski fudbalski klub
Kovačevac 1956
Kovačevac
7 : 1
Hajduk
Kamendo
12.03.2023 14:30
Kovačevac 1956
7 : 1
Hajduk
Rabrovac
Rabrovac
2 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
12.03.2023 14:30
Rabrovac
2 : 0
Šumadija 1962
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 1
Dunavac
Grocka
12.03.2023 14:30
Velika Krsna
3 : 1
Dunavac
Sloga (L)
Lozna
0 : 0
Temnić 1924
Varvarin
12.03.2023 15:00
Sloga (L)
0 : 0
Temnić 1924
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
12.03.2023 15:00
Sloga (Ć)
2 : 1
Mačkovac
Parunovac
Parunovac
3 : 2
Čitluk
Čitluk
12.03.2023 15:00
Parunovac
3 : 2
Čitluk
Trudbenik
Stalać
0 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
12.03.2023 15:00
Trudbenik
0 : 0
Gornji Stepoš
FUD
Brus
4 : 1
Gradina
Pejovac
12.03.2023 15:00
FUD
4 : 1
Gradina
Rubin
Donji Stupanj
5 : 1
Dedina
Dedina
12.03.2023 15:00
Rubin
5 : 1
Dedina
Polet 57
Milutovac
5 : 0
13. April
Lomnica
12.03.2023 15:00
Polet 57
5 : 0
13. April
Banja
Banja
3 : 0
Trnava
Donja Trnava
12.03.2023 15:00
Banja
3 : 0
Trnava
Marjan
Knić
3 : 2
BSK (Bo)
Borač
12.03.2023 15:00
Marjan
3 : 2
BSK (Bo)
BSK (Be)
Belosavci
4 : 3
Mladi rudar
Bukovik
12.03.2023 15:00
BSK (Be)
4 : 3
Mladi rudar
ŽSK
Žirovnica
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
12.03.2023 15:00
ŽSK
2 : 1
Plaskovac
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
12.03.2023 15:00
Vinča
1 : 2
Šumadinac (N)
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Grizli ML
Saranovo
12.03.2023 15:00
Lokomotiva
1 : 1
Grizli ML
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 2
Šumadinac (S)
Stojnik
12.03.2023 15:00
Prvi srpski ustanak
1 : 2
Šumadinac (S)
Sloga
Milatovac
3 : 0
Šumadija
Toponica
12.03.2023 15:00
Sloga
3 : 0
Šumadija
Toplica
Šarlinac
2 : 2
Borac
Azbresnica
12.03.2023 15:00
Toplica
2 : 2
Borac
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 3
Pobeda
Rusna
12.03.2023 15:00
Moravac (ZT)
2 : 3
Pobeda
Taskovići
Taskovići
1 : 2
Moravac (Č)
Čečina
12.03.2023 15:00
Taskovići
1 : 2
Moravac (Č)
Sloga (K)
Korman
1 : 3
Baličevac
Baličevac
12.03.2023 15:00
Sloga (K)
1 : 3
Baličevac
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 2
Polet
Radevac
12.03.2023 15:00
Sloga 1980
2 : 2
Polet
Mladost (NS)
Novo Selo
1 : 0
Proleter 1947
Vranovo
12.03.2023 14:30
Mladost (NS)
1 : 0
Proleter 1947
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 1
OFK Napredak
Markovac
12.03.2023 14:30
Železničar Kusadak
0 : 1
OFK Napredak
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Sloga
Lugavčina
12.03.2023 14:30
Radnik
2 : 0
Sloga
Polet
Trnovče
6 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
12.03.2023 14:30
Polet
6 : 1
Mladi borac
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 0
SASK
Saraorci
12.03.2023 14:30
Mladi radnik 1940
0 : 0
SASK
Petlić SD 2006
Smederevo
1 : 1
Podunavac
Udovice
12.03.2023 14:30
Petlić SD 2006
1 : 1
Podunavac
Krilaš
Ćovdin
0 : 5
Rudar 2001
Kostolac
12.03.2023 14:30
Krilaš
0 : 5
Rudar 2001
Sirakovo
Sirakovo
1 : 1
Obilić
Živica
12.03.2023 14:30
Sirakovo
1 : 1
Obilić
Borac (K)
Klenovnik
0 : 2
Železničar
Požarevac
12.03.2023 14:30
Borac (K)
0 : 2
Železničar
Šapine
Šapine
0 : 0
Sloga 1945
Veliko Selo
12.03.2023 14:30
Šapine
0 : 0
Sloga 1945
Batovac
Batovac
2 : 4
Napredak (S)
Simićevo
12.03.2023 14:30
Batovac
2 : 4
Napredak (S)
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
BSK 1931
Brežane
12.03.2023 14:30
Rudar (Kr)
2 : 1
BSK 1931
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Partizan
Majur
12.03.2023 15:00
Osaonica
2 : 1
Partizan
GFK Tabane
Jagodina
2 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
12.03.2023 15:00
GFK Tabane
2 : 0
Rudar (SR)
Kolare
Kolare
1 : 1
Mladost (J)
Jovac
12.03.2023 15:00
Kolare
1 : 1
Mladost (J)
Moravac 2015
Krušar
1 : 0
Rudar (St)
Stenjevac
12.03.2023 15:00
Moravac 2015
1 : 0
Rudar (St)
Napredak
Drenovac
3 : 0
Mladost (T)
Tečić
12.03.2023 15:00
Napredak
3 : 0
Mladost (T)
Sloga
Voljavče
0 : 1
Juhor
Glavinci
12.03.2023 15:00
Sloga
0 : 1
Juhor
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 2
Dragocvet
Dragocvet
12.03.2023 15:00
Donja Mutnica
1 : 2
Dragocvet
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Antimon
Zajača
12.03.2023 11:00
Vidojevica
3 : 1
Antimon
Sloga
Lipnički Šor
5 : 2
Majur
Majur
12.03.2023 14:30
Sloga
5 : 2
Majur
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Lipolist
Lipolist
12.03.2023 14:30
Jedinstvo (Š)
1 : 2
Lipolist
Podrinje
Lozničko Polje
0 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
12.03.2023 14:30
Podrinje
0 : 0
Gučevo 1929
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Mladi borac
Dublje
12.03.2023 14:30
Jedinstvo (MZ)
1 : 1
Mladi borac
Drina (Lj)
Ljubovija
2 : 0
Karađorđe
Mišar
12.03.2023 14:30
Drina (Lj)
2 : 0
Karađorđe
Hajduk Stanko
Crna Bara
11 : 0
Drina (B)
Badovinci
12.03.2023 14:30
Hajduk Stanko
11 : 0
Drina (B)
Kolonija
Kragujevac
0 : 0
Divostin
Kragujevac
12.03.2023 14:30
Kolonija
0 : 0
Divostin
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
12.03.2023 14:30
Jedinstvo
0 : 1
Bratstvo 1975
Maršić
Maršić
5 : 1
Sloboda (G)
Grbice
12.03.2023 14:30
Maršić
5 : 1
Sloboda (G)
Kutlovo
Kutlovo
4 : 1
Sloga 1934
Desimirovac
12.03.2023 14:30
Kutlovo
4 : 1
Sloga 1934
Stanovo 1941
Stanovo
0 : 2
Zastava 1973
Kragujevac
12.03.2023 14:30
Stanovo 1941
0 : 2
Zastava 1973
Osnić
Osnić
1 : 3
Trebič
Sokobanja
12.03.2023
Osnić
1 : 3
Trebič
FSU Kraljevica
Zaječar
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
12.03.2023
FSU Kraljevica
3 : 0
Kosovo
Graničar
Veliki Izvor
1 : 0
Sloga
Minićevo
12.03.2023
Graničar
1 : 0
Sloga
OFK 019
Zaječar
1 : 4
Rudar Vrška Čuka
Grljan
12.03.2023
OFK 019
1 : 4
Rudar Vrška Čuka
Malinik
Podgorac
3 : 0
Rudar
Podvis
12.03.2023
Malinik
3 : 0
Rudar
Omladinac
Grezna
12.03.2023
Šljivar
Šljivar
12.03.2023
Omladinac
:
Šljivar
Hajduk
Rujevica
0 : 1
Midžor
Kalna
12.03.2023
Hajduk
0 : 1
Midžor
Perućac
Perućac
3 : 1
Sloga
Sjenica
12.03.2023 14:00
Perućac
3 : 1
Sloga
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 1
Omladinac
Zdravčići
12.03.2023 14:00
Avijatičar Vranjani
1 : 1
Omladinac
Rampa
Požega
1 : 2
Polet
Rasna
12.03.2023 11:00
Rampa
1 : 2
Polet
Gorobilje
Gorobilje
1 : 2
Čajetina
Čajetina
12.03.2023 14:00
Gorobilje
1 : 2
Čajetina
Ježevica
Velika Ježevica
0 : 0
Jedinstvo
Kalenić
12.03.2023 14:00
Ježevica
0 : 0
Jedinstvo
Kotroman
Mokra Gora
1 : 3
Bakionica
Bakionica
12.03.2023 14:00
Kotroman
1 : 3
Bakionica
Višesava
Bajina Bašta
5 : 0
Sečica
Seča reka
12.03.2023 14:00
Višesava
5 : 0
Sečica
Tara
Kremna
2 : 0
Prvi partizan
Užice
12.03.2023 11:00
Tara
2 : 0
Prvi partizan
BSK
Bački Brestovac
1 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
12.03.2023 14:30
BSK
1 : 1
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
5 : 0
Telečka
Telečka
12.03.2023 14:30
Omladinac (B)
5 : 0
Telečka
Omladinac (D)
Deronje
7 : 0
Polet (R)
Rastina
12.03.2023 14:30
Omladinac (D)
7 : 0
Polet (R)
Mladost
Kruščić
0 : 3
Radnički (S)
Sombor
12.03.2023 14:30
Mladost
0 : 3
Radnički (S)
Polet (S)
Sivac
0 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
12.03.2023 14:30
Polet (S)
0 : 1
Dinamo 1923
Terekveš
Svilojevo
3 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
12.03.2023 14:30
Terekveš
3 : 1
Zadrugar
Beli Orlovi
Tobolac
15 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
12.03.2023 12:00
Beli Orlovi
15 : 1
Ribnik
Donji Kopaonik
Razbojna
2 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
12.03.2023 15:00
Donji Kopaonik
2 : 3
Velika Drenova
Mladost 1977
Garevina
1 : 1
Omladinac
Ugljarevo
12.03.2023 15:00
Mladost 1977
1 : 1
Omladinac
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Mladost (T)
Toljevac
12.03.2023 15:00
Kamenorezac 76
4 : 1
Mladost (T)
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Vinogradar
Riljac
12.03.2023 12:00
Stari Trstenik
2 : 2
Vinogradar
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
12.03.2023 14:30
Ljukovo
1 : 1
Hajduk 1932
Rudar
Vrdnik
0 : 0
Fruškogorac
Krčedin
12.03.2023 14:30
Rudar
0 : 0
Fruškogorac
Kameni
Ašanja
3 : 1
Mladost
Buđanovci
12.03.2023 14:30
Kameni
3 : 1
Mladost
Polet (NK)
Novi Karlovci
2 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
12.03.2023 14:30
Polet (NK)
2 : 1
ČSK Čortanovci
Sremac
Dobrinci
0 : 2
Napredak
Žarkovac
12.03.2023 14:30
Sremac
0 : 2
Napredak
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Polet (N)
Nikinci
12.03.2023 14:30
Car Uroš
2 : 1
Polet (N)
Krušedol
Krušedol
5 : 0
Graničar
Obrež
12.03.2023 14:30
Krušedol
5 : 0
Graničar
Sloga
Lok
0 : 10
Sofeks
Futog
12.03.2023 15:30
Sloga
0 : 10
Sofeks
Čenej
Čenej
2 : 1
Obilić
Vilovo
12.03.2023 15:30
Čenej
2 : 1
Obilić
Vinogradar
Ledinci
4 : 0
Miletić
Mošorin
12.03.2023 15:30
Vinogradar
4 : 0
Miletić
Titel
Titel
1 : 3
Hajduk (G)
Gardinovci
12.03.2023 15:30
Titel
1 : 3
Hajduk (G)
Železničar NS
Novi Sad
0 : 1
Borac (R)
Rakovac
12.03.2023 15:30
Železničar NS
0 : 1
Borac (R)
Susek
Susek
6 : 1
Proleter 1951
Novi Sad
12.03.2023 15:30
Susek
6 : 1
Proleter 1951
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
3 : 1
Vinogradar
Crkvenac
12.03.2023 15:00
Jedinstvo
3 : 1
Vinogradar
Sloboda
Šuljkovac
6 : 2
Mladost (G)
Gložane
12.03.2023 15:00
Sloboda
6 : 2
Mladost (G)
Šumadinac
Dragovo
2 : 2
Vinorača
Vinorača
12.03.2023 15:00
Šumadinac
2 : 2
Vinorača
Ursule
Ursule
2 : 1
Morava (R)
Ribare
12.03.2023 15:00
Ursule
2 : 1
Morava (R)
Napredak
Vašica
0 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
12.03.2023 14:30
Napredak
0 : 4
OFK Bikić
Fruška Gora
Ruma
6 : 1
Zmaj
Noćaj
12.03.2023 10:00
Fruška Gora
6 : 1
Zmaj
Borac (VR)
Veliki Radinci
8 : 1
BSK
Bešenovo
12.03.2023 14:30
Borac (VR)
8 : 1
BSK
Srem
Sremska Rača
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
12.03.2023 14:30
Srem
1 : 1
OFK Zeka Buljubaša
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
12.03.2023 14:30
Obilić 1993
2 : 1
Erdevik 2017
Borac (R)
Radenković
2 : 0
Jedinstvo
Ruma
12.03.2023 14:30
Borac (R)
2 : 0
Jedinstvo
LSK
Laćarak
1 : 1
Graničar
Adaševci
12.03.2023 14:30
LSK
1 : 1
Graničar
Mladost
Mali Bač
0 : 3
Kulpin
Kulpin
12.03.2023 15:00
Mladost
0 : 3
Kulpin
Borac
Vizić
1 : 4
Bačka
Despotovo
12.03.2023 15:00
Borac
1 : 4
Bačka
Slavija (B)
Bođani
3 : 2
Neštin
Neštin
12.03.2023 15:00
Slavija (B)
3 : 2
Neštin
Krivanj
Selenča
3 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
12.03.2023 15:00
Krivanj
3 : 1
OFK Stari Grad
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 1
Labudnjača
Vajska
12.03.2023 15:00
Bački Hajduk
5 : 1
Labudnjača
Omladinac
Slepčević
2 : 0
Sloga
Bogosavac
12.03.2023 14:30
Omladinac
2 : 0
Sloga
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 0
Mladost (MM)
Mačvanski Metković
12.03.2023 14:30
Napredak
3 : 0
Mladost (MM)
Petlovača
Petlovača
1 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
12.03.2023 14:30
Petlovača
1 : 1
Stojan Lazarac
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 1
Torpedo
Tabanović
12.03.2023 14:30
Zadrugar
4 : 1
Torpedo
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 0
Bair
Bogatić
12.03.2023 14:30
Budućnost (PD)
4 : 0
Bair
Sloboda
Salaš Crnobarski
0 : 2
Duško
Klenje
12.03.2023 14:30
Sloboda
0 : 2
Duško
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 0
Milicionar
Bogatić
12.03.2023 14:30
Budućnost (Z)
1 : 0
Milicionar
Radnički (K)
Koceljeva
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
12.03.2023 14:30
Radnički (K)
1 : 0
Pričinović
Mišar
Mišar
3 : 2
Dobrava Žabar 2020
Žabar
12.03.2023 14:30
Mišar
3 : 2
Dobrava Žabar 2020
Mrovska
Mrovska
0 : 2
Bobovik
Bobovik
12.03.2023 14:30
Mrovska
0 : 2
Bobovik
Sloga (K)
Krnić
0 : 4
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
12.03.2023 14:30
Sloga (K)
0 : 4
Vojvoda Stepa Stepanović
Jedinstvo
Zavlaka
3 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
12.03.2023 14:30
Jedinstvo
3 : 0
Jadar 1961
Prva Iskra
Runjani
4 : 1
Velika Reka
Velika Reka
12.03.2023 14:30
Prva Iskra
4 : 1
Velika Reka
Sloga
Straža
2 : 2
Luk
Voćnjak
12.03.2023 14:30
Sloga
2 : 2
Luk
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 2
Hajduk
Ribarica
12.03.2023 14:30
Studenac
2 : 2
Hajduk
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
12.03.2023 14:30
Cer
0 : 3
Milan Orlić
Jelav
Jelav
2 : 1
Mladost
Donja Borina
12.03.2023 14:30
Jelav
2 : 1
Mladost
Modrica
Modrica
3 : 1
Naupare
Naupare
12.03.2023 11:00
Modrica
3 : 1
Naupare
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 2
Makrešane
Makrešane
12.03.2023 11:00
Mudrakovac
1 : 2
Makrešane
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Kaonik
Kaonik
12.03.2023 11:00
Kapidžija
2 : 2
Kaonik
Polet
Šavrane
4 : 1
Žabare
Žabare
12.03.2023 15:00
Polet
4 : 1
Žabare
BSK
Bela Voda
3 : 0
Bukovica
Bukovica
12.03.2023 15:00
BSK
3 : 0
Bukovica
BUSK
Beograd
3 : 2
Šumadinac
Bečmen
12.03.2023 14:30
BUSK
3 : 2
Šumadinac
Sinđelić 2012
Ugrinovci
5 : 0
Dedinje
Beograd
12.03.2023 14:30
Sinđelić 2012
5 : 0
Dedinje
13. maj
Zemun
0 : 3
Bežanija
Beograd
12.03.2023 11:00
13. maj
0 : 3
Bežanija
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Miljakovac
Beograd
12.03.2023 14:30
Novi Beograd
0 : 1
Miljakovac
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
12.03.2023 10:00
Rekreativo 011
2 : 2
Velika Moštanica
Mladi proleter
Beograd
0 : 4
Bravo
Kotež
12.03.2023 11:00
Mladi proleter
0 : 4
Bravo
Palilulac
Beograd
6 : 2
Resnik
Resnik
12.03.2023 14:30
Palilulac
6 : 2
Resnik
OFK Lug 2020
Lug
3 : 3
OFK Crvenka
Borča
12.03.2023 10:00
OFK Lug 2020
3 : 3
OFK Crvenka
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
Avala 1939
Beli Potok
12.03.2023 14:30
PKB Kovilovo
2 : 0
Avala 1939
Jadar (S)
Stupnica
0 : 2
Mladost (DD)
Donji Dobrić
12.03.2023 11:00
Jadar (S)
0 : 2
Mladost (DD)
Sloga
Korenita
2 : 3
Sinđelić
Lipnica
12.03.2023 11:00
Sloga
2 : 3
Sinđelić
Krajišnici
Krajišnici
1 : 2
Granit
Radalj
12.03.2023 11:00
Krajišnici
1 : 2
Granit
Borac
Kozjak
8 : 0
Gradilište (L)
Loznica
12.03.2023 11:00
Borac
8 : 0
Gradilište (L)
Jadar 07
Loznica
0 : 3
Paskovac
Paskovac
12.03.2023 11:00
Jadar 07
0 : 3
Paskovac
Mladost (L)
Loznica
0 : 3
Vuk
Tršić
12.03.2023 11:00
Mladost (L)
0 : 3
Vuk
14. oktobar
Draginac
1 : 1
Stolice
Krupanj
12.03.2023 11:00
14. oktobar
1 : 1
Stolice
Sloga Meridian
Doboj
0 : 1
Željezničar
Sarajevo
12.03.2023 15:00
Sloga Meridian
0 : 1
Željezničar
Posušje
Posušje
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
12.03.2023 13:00
Posušje
0 : 1
Široki Brijeg
Sarajevo
Sarajevo
0 : 1
Velež
Mostar
12.03.2023 15:00
Sarajevo
0 : 1
Velež
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
2 : 2
Kozara
Gradiška
12.03.2023 14:00
Sloboda (MG)
2 : 2
Kozara
Radnički
Lukavac
0 : 2
Goražde
Goražde
12.03.2023 15:00
Radnički
0 : 2
Goražde
Jedinstvo
Bihać
1 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
12.03.2023 15:00
Jedinstvo
1 : 2
Mladost
Stupčanica
Olovo
1 : 0
Radnik
Hadžići
12.03.2023 15:00
Stupčanica
1 : 0
Radnik
Travnik
Travnik
0 : 1
Simm-Bau
Kosova
12.03.2023 15:00
Travnik
0 : 1
Simm-Bau
Mornar
Bar
0 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
12.03.2023 14:00
Mornar
0 : 1
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
4 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
12.03.2023 18:00
Budućnost
4 : 0
Jedinstvo
Dečić
Tuzi
0 : 0
Arsenal
Tivat
12.03.2023 18:00
Dečić
0 : 0
Arsenal
Rudar
Pljevlja
1 : 4
Sutjeska
Nikšić
12.03.2023 15:00
Rudar
1 : 4
Sutjeska
Fulham
0 : 3
Arsenal
London
12.03.2023 15:00
Fulham
0 : 3
Arsenal
Manchester United
Manchester
0 : 0
Southampton
Southampton, Hampshire
12.03.2023 15:00
Manchester United
0 : 0
Southampton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 1
Wolverhampton
Wolverhampton
12.03.2023 17:30
Newcastle United
2 : 1
Wolverhampton
West Ham United
London
1 : 1
Aston Villa
Birmingham
12.03.2023 15:00
West Ham United
1 : 1
Aston Villa
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 1
1899 Hoffenheim
12.03.2023 15:30
SC Freiburg
2 : 1
1899 Hoffenheim
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
1. FC Union Berlin
Berlin
12.03.2023 19:30
VfL Wolfsburg
1 : 1
1. FC Union Berlin
Werder Bremen
Bremen
2 : 3
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
12.03.2023 17:30
Werder Bremen
2 : 3
Bayer 04 Leverkusen
AC Ajaccio
0 : 1
Montpellier
Montpellier
12.03.2023 17:00
AC Ajaccio
0 : 1
Montpellier
AJ Auxerre
0 : 0
Stade Rennais
12.03.2023 17:00
AJ Auxerre
0 : 0
Stade Rennais
Angers
Angers
0 : 2
Toulouse
Toulouse
12.03.2023 15:00
Angers
0 : 2
Toulouse
AS Monaco
0 : 1
Stade de Reims
12.03.2023 17:05
AS Monaco
0 : 1
Stade de Reims
Clermont Foot 63
0 : 4
RC Lens
12.03.2023 17:00
Clermont Foot 63
0 : 4
RC Lens
FC Nantes
2 : 2
OGC Nice
12.03.2023 17:00
FC Nantes
2 : 2
OGC Nice
Lille OSC
3 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
12.03.2023 17:00
Lille OSC
3 : 3
Olympique Lyonnais
Lorient
Lorient
2 : 0
Troyes
Troyes
12.03.2023 15:00
Lorient
2 : 0
Troyes
Olympique de Marseille
2 : 2
RC Strasbourg
12.03.2023 17:00
Olympique de Marseille
2 : 2
RC Strasbourg
Stade Brestois 29
1 : 2
Paris Saint-Germain
12.03.2023 17:00
Stade Brestois 29
1 : 2
Paris Saint-Germain
Cremonese
Cremona
0 : 2
Fiorentina
Firenze
12.03.2023 15:00
Cremonese
0 : 2
Fiorentina
Hellas Verona
Verona
1 : 1
Monza
Monza
12.03.2023 15:00
Hellas Verona
1 : 1
Monza
Juventus
Torino
4 : 2
Sampdoria
Genova
12.03.2023 20:45
Juventus
4 : 2
Sampdoria
Lecce
Lecce
0 : 2
Torino
Torino
12.03.2023 12:30
Lecce
0 : 2
Torino
Roma
Roma
3 : 4
Sassuolo
Sassuolo
12.03.2023 18:00
Roma
3 : 4
Sassuolo
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Barcelona
Barcelona
12.03.2023 21:00
Athletic Club
0 : 1
Barcelona
Cádiz CF
Cadiz
2 : 2
Getafe
Getafe (Madrid)
12.03.2023 20:00
Cádiz CF
2 : 2
Getafe
Elche CF
Elche
1 : 1
Real Valladolid
Valladolid
12.03.2023 20:00
Elche CF
1 : 1
Real Valladolid
Girona FC
Girona
12.03.2023
20:00
Atlético Madrid
Madrid
12.03.2023 20:00
Girona FC
:
Atlético Madrid
RCD Mallorca
Palma
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
12.03.2023 20:00
RCD Mallorca
1 : 1
Real Sociedad
Sevilla
Sevilla
2 : 1
UD Almería
Almeria
12.03.2023 20:00
Sevilla
2 : 1
UD Almería
Villarreal
Villarreal
1 : 1
Real Betis Balompié
Seville
12.03.2023 20:00
Villarreal
1 : 1
Real Betis Balompié
Sloga
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2023 12:00
Sloga
0 : 3
Crvena zvezda
Rad
Beograd
0 : 1
Požarevac
Požarevac
12.03.2023 15:00
Rad
0 : 1
Požarevac
Moskva
Novi Sad
1 : 5
Zemun
Zemun
12.03.2023 13:00
Moskva
1 : 5
Zemun
Napredak Junior 2018
Kruševac
2 : 3
Kolubara
Lazarevac
12.03.2023 15:00
Napredak Junior 2018
2 : 3
Kolubara
Radnički 1923
Kragujevac
8 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
12.03.2023 15:15
Radnički 1923
8 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Spartak ŽK
Subotica
6 : 0
Železničar
Pančevo
12.03.2023 11:00
Spartak ŽK
6 : 0
Železničar
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Inđija
Inđija
12.03.2023 12:00
Kabel
0 : 1
Inđija
GFK Sloven
Ruma
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2023 12:00
GFK Sloven
0 : 4
Vojvodina
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 2
Sloga (P)
Požega
12.03.2023 14:00
Novi Pazar
4 : 2
Sloga (P)
Zemun
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
12.03.2023 13:00
Zemun
1 : 1
Lokomotiva
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Knez 2022
Niš
12.03.2023
Radnički (P)
3 : 0
Knez 2022
Budućnost
Popovac
9 : 1
Radnik
Surdulica
12.03.2023
Budućnost
9 : 1
Radnik
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
12.03.2023 13:00
Radnički 1923
1 : 1
Brodarac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
Čukarički
Beograd
12.03.2023 13:00
Radnički (NB)
0 : 0
Čukarički
Rad
Beograd
1 : 1
Voždovac
Beograd
12.03.2023 10:00
Rad
1 : 1
Voždovac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 2
Železničar
Pančevo
12.03.2023 13:00
Spartak ŽK
2 : 2
Železničar
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Inđija
Inđija
12.03.2023 10:00
Kabel
3 : 0
Inđija
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 3
Petrika
Novi Sad
12.03.2023 10:00
Mladost (L)
1 : 3
Petrika
OFK Vršac
Vršac
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2023 12:00
OFK Vršac
2 : 3
Vojvodina
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Sloga (P)
Požega
12.03.2023 12:00
Novi Pazar
0 : 0
Sloga (P)
Budućnost
Valjevo
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
12.03.2023 11:00
Budućnost
0 : 1
Mladi radnik 1926
Timočanin
Knjaževac
0 : 1
Radnički (N)
Niš
12.03.2023
Timočanin
0 : 1
Radnički (N)
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Meševo
Meševo
12.03.2023
Timok 1919
2 : 1
Meševo
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Brodarac
Beograd
12.03.2023 13:00
GFK Jagodina
1 : 0
Brodarac
Rad
Beograd
1 : 2
OLE
Borča
12.03.2023 12:30
Rad
1 : 2
OLE
ŽAK
Sombor
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
12.03.2023 10:00
ŽAK
2 : 1
Sloga
Čukarički
Beograd
3 : 0
OLE
Borča
12.03.2023 10:00
Čukarički
3 : 0
OLE
Zemun
Zemun
0 : 1
Teleoptik
Zemun
12.03.2023 10:00
Zemun
0 : 1
Teleoptik
GFK Sloven
Ruma
0 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
12.03.2023 10:00
GFK Sloven
0 : 1
Radnički (Z)
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Petrika
Novi Sad
12.03.2023 10:00
Jedinstvo (SP)
0 : 3
Petrika
1. maj
Ruma
2 : 1
Voja Gačić
Pančevo
12.03.2023 11:00
1. maj
2 : 1
Voja Gačić
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
12.03.2023 11:00
Petar Puača
1 : 1
Radnički 1912
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 2
Kabel
Novi Sad
12.03.2023 11:00
OFK Bačka
0 : 2
Kabel
Arena Su
Subotica
0 : 3
Derby 2015
Novi Sad
12.03.2023 10:00
Arena Su
0 : 3
Derby 2015
Vojvodina
Novi Sad
10 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
12.03.2023 13:00
Vojvodina
10 : 0
Krila Krajine
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
12.03.2023 11:00
OFK Kikinda
2 : 1
Spartak ŽK
GFK Sloboda
Užice
2 : 3
Borac 1926
Čačak
12.03.2023 11:00
GFK Sloboda
2 : 3
Borac 1926
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Kosmet
Leposavić
12.03.2023 12:00
Kiker
1 : 0
Kosmet
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Bane 1931
Raška
12.03.2023 10:00
Novi Pazar
3 : 2
Bane 1931
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
12.03.2023
10:00
Apolon 2018
Kraljevo
12.03.2023 10:00
Rudar (KM)
:
Apolon 2018
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 7
Pazar Juniors
Novi Pazar
12.03.2023 13:00
Sloga (K)
0 : 7
Pazar Juniors
Radnički 1923
Kragujevac
12.03.2023
10:00
Šumadija 1903
Kragujevac
12.03.2023 10:00
Radnički 1923
:
Šumadija 1903
GFK Sloboda
Užice
12.03.2023
10:00
Polimlje
Prijepolje
12.03.2023 10:00
GFK Sloboda
:
Polimlje
Gaučosi
Čačak
12.03.2023
10:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
12.03.2023 10:00
Gaučosi
:
Sloga (BB)
Borac 1926
Čačak
12.03.2023
10:00
Javor Matis
Ivanjica
12.03.2023 10:00
Borac 1926
:
Javor Matis
Zlatibor
Čajetina
12.03.2023
10:00
Mladost (L)
Lučani
12.03.2023 10:00
Zlatibor
:
Mladost (L)
Omladinac 2014
Ljig
2 : 2
Mačva
Šabac
12.03.2023 10:00
Omladinac 2014
2 : 2
Mačva
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Duel Juniors
Kruševac
12.03.2023 10:00
Radnički (N)
1 : 3
Duel Juniors
Budućnost
Popovac
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
12.03.2023 12:00
Budućnost
2 : 0
Timok 1919
Napredak
Kruševac
0 : 4
Real
Niš
12.03.2023 11:00
Napredak
0 : 4
Real
Lider MGM
Leskovac
2 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
12.03.2023 11:00
Lider MGM
2 : 0
Trayal Knez Lazar
OFK Radnički
Niš
1 : 3
Radnički (P)
Pirot
12.03.2023 11:00
OFK Radnički
1 : 3
Radnički (P)
SU Prestiz-Joca Ristic
Vranje
5 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
12.03.2023 10:00
SU Prestiz-Joca Ristic
5 : 1
GFK Dubočica

Košarka

Borac
Zemun
98 : 88
Star
Novi Sad
12.03.2023 16:30
Borac
98 : 88
Star
Proleter
Ravno Selo
52 : 73
Mladost
Temerin
12.03.2023 19:30
Proleter
52 : 73
Mladost
Marina
Bačka Palanka
59 : 66
Beočin
Beočin
12.03.2023 15:00
Marina
59 : 66
Beočin
Sivac
Sivac
62 : 81
Torpedo
Odžaci
12.03.2023 15:00
Sivac
62 : 81
Torpedo
Petrovgrad
Zrenjanin
122 : 86
Sport's World
Novi Sad
12.03.2023 20:00
Petrovgrad
122 : 86
Sport's World
Ru koš
Ruma
72 : 58
Partizan
Šid
12.03.2023 20:00
Ru koš
72 : 58
Partizan
Cerak
Beograd
82 : 61
Abba
Barič
12.03.2023 18:20
Cerak
82 : 61
Abba
Barajevo Bambi
Barajevo
71 : 80
Zvezdara
Beograd
12.03.2023 19:30
Barajevo Bambi
71 : 80
Zvezdara
OKK Sokobanja
Sokobanja
65 : 94
Pusta Reka
Bojnik
12.03.2023 19:00
OKK Sokobanja
65 : 94
Pusta Reka
Borac
Leskovac
104 : 63
Kuršumlija
Kuršumlija
12.03.2023 18:30
Borac
104 : 63
Kuršumlija
Svrljig
Svrljig
82 : 78
Hisar
Leskovac
12.03.2023 14:00
Svrljig
82 : 78
Hisar
Play off
Leskovac
66 : 71
Actavis Academy
Leskovac
12.03.2023 16:00
Play off
66 : 71
Actavis Academy
Mega MIS
Beograd
93 : 86
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
12.03.2023 12:00
Mega MIS
93 : 86
MZT Skopje Aerodrom
Mornar Barsko zlato
Bar
104 : 99
Borac Mozzart
Čačak
12.03.2023 19:30
Mornar Barsko zlato
104 : 99
Borac Mozzart
Zadar
Zadar
81 : 59
Cedevita Olimpija
Ljubljana
12.03.2023 17:30
Zadar
81 : 59
Cedevita Olimpija
Vrijednosnice Osijek
Osijek
77 : 80
Spars Ilidža
Sarajevo
12.03.2023 12:00
Vrijednosnice Osijek
77 : 80
Spars Ilidža
Sutjeska
Nikšić
77 : 70
Sloga
Kraljevo
12.03.2023 18:00
Sutjeska
77 : 70
Sloga
Zlatibor Gold Gondola
Čajetina
97 : 106
Krka
Novo Mesto
12.03.2023 15:00
Zlatibor Gold Gondola
97 : 106
Krka
Partizan 1953
Beograd
74 : 72
Vojvodina 021
Novi Sad
12.03.2023 19:00
Partizan 1953
74 : 72
Vojvodina 021
Student
Niš
87 : 64
Karaburma
Beograd
12.03.2023 16:30
Student
87 : 64
Karaburma
Ljubovija
Ljubovija
57 : 69
Ras
Beograd
12.03.2023 19:00
Ljubovija
57 : 69
Ras
Mileševka
Prijepolje
20 : 0
Rudar 1903
Bor
12.03.2023 19:00
Mileševka
20 : 0
Rudar 1903
Žitko Basket
Beograd
73 : 100
Borac Mozzart
Čačak
12.03.2023 14:00
Žitko Basket
73 : 100
Borac Mozzart
Konstantin
Niš
77 : 100
Partizan
Beograd
12.03.2023 16:30
Konstantin
77 : 100
Partizan
Spartak Office Shoes
Subotica
78 : 90
Crvena zvezda MTS
Beograd
12.03.2023 16:00
Spartak Office Shoes
78 : 90
Crvena zvezda MTS
Radnički 1950
Kragujevac
89 : 82
Sloboda
Užice
12.03.2023 16:00
Radnički 1950
89 : 82
Sloboda
Mega MIS
Beograd
93 : 65
Vojvodina
Novi Sad
12.03.2023 16:00
Mega MIS
93 : 65
Vojvodina
Paraćin
Paraćin
50 : 82
Sloga
Požega
12.03.2023 19:30
Paraćin
50 : 82
Sloga
SPD Radnički
Kragujevac
49 : 58
Radivoj Korać
Beograd
12.03.2023 13:45
SPD Radnički
49 : 58
Radivoj Korać

Odbojka

Topličanin 97
Prokuplje
0 : 3
Borac (S)
Starčevo
12.03.2023 18:00
Topličanin 97
0 : 3
Borac (S)
Borac (P)
Paraćin
0 : 3
VGSK
Veliko Gradište
12.03.2023 16:00
Borac (P)
0 : 3
VGSK
Radan
Lebane
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
12.03.2023 17:00
Radan
0 : 3
Topličanin
Jagodina
Jagodina
3 : 0
Pirot
Pirot
12.03.2023 17:00
Jagodina
3 : 0
Pirot
Vranje
Vranje
1 : 3
Niš 2
Niš
12.03.2023 19:00
Vranje
1 : 3
Niš 2
Jablanica
Medveđa
3 : 1
Desetka
Niš
12.03.2023 17:00
Jablanica
3 : 1
Desetka
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
12.03.2023 18:00
Knjaževac
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kikinda
Kikinda
3 : 1
Partizan
Bač
12.03.2023 16:00
Kikinda
3 : 1
Partizan
Gračac
Gračac
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
12.03.2023 16:00
Gračac
2 : 3
Kosovska Mitrovica
Partizan (L)
Lipljan
2 : 3
Takovo 2
Gornji Milanovac
12.03.2023 16:00
Partizan (L)
2 : 3
Takovo 2
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
12.03.2023 19:00
Klek Srbijašume 2
1 : 3
Novi Sad 2
Mladost
Nova Pazova
0 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
12.03.2023 17:00
Mladost
0 : 3
Srem Iton
Novi Sad
Novi Sad
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
12.03.2023 16:00
Novi Sad
1 : 3
Omladinac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 2
Beograd
Beograd
12.03.2023 17:00
Takovo Zvezda Helios
3 : 2
Beograd
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Sloga 2016
Batočina
12.03.2023 14:00
Jagodina
3 : 1
Sloga 2016
Panda
Vranje
3 : 0
Leskovac 98 - 2
Leskovac
12.03.2023 17:00
Panda
3 : 0
Leskovac 98 - 2
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
ŽOK Napredak 037
Kruševac
12.03.2023 14:00
Mokra Gora
2 : 3
ŽOK Napredak 037
Tehničar
Kraljevo
3 : 2
Drina
Bajina Bašta
12.03.2023 15:00
Tehničar
3 : 2
Drina
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Trendtex
Prijepolje
12.03.2023 14:00
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Trendtex
Vršac
Vršac
0 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
12.03.2023 15:30
Vršac
0 : 3
Štrand Volej
Mladost 1979
Inđija
3 : 0
Srem 2
Sremska Mitrovica
12.03.2023 19:15
Mladost 1979
3 : 0
Srem 2
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Banat
Vršac
12.03.2023 16:00
Klek Srbijašume 2
0 : 3
Banat
Bagljaš 023
Zrenjanin
2 : 3
Proleter
Zrenjanin
12.03.2023 20:00
Bagljaš 023
2 : 3
Proleter
Goks IN
Odžaci
0 : 3
Spartak 2
Subotica
12.03.2023 16:00
Goks IN
0 : 3
Spartak 2
Lavovi 07
Novi Sad
3 : 1
SK Volej
Novi Sad
12.03.2023 11:00
Lavovi 07
3 : 1
SK Volej
NS Volej Team 2
Novi Sad
3 : 0
Grbić
Bački Jarak
12.03.2023 16:00
NS Volej Team 2
3 : 0
Grbić
Star
Novi Sad
0 : 3
Merkur
Bačka Palanka
12.03.2023 13:45
Star
0 : 3
Merkur
Blok aut
Temerin
3 : 2
Panonija 2
Bačka Palanka
12.03.2023 16:00
Blok aut
3 : 2
Panonija 2
TSK Volley 2018
Temerin
3 : 0
Beočin
Beočin
12.03.2023 13:00
TSK Volley 2018
3 : 0
Beočin

Rukomet

Lavovi
Beograd
12.03.2023
20:30
Sinđelić
Beograd
12.03.2023 20:30
Lavovi
:
Sinđelić
Studentski grad
Beograd
36 : 33
RSU Akademija Lečić
Beograd
12.03.2023 14:00
Studentski grad
36 : 33
RSU Akademija Lečić
Metalac (V)
Valjevo
29 : 25
SPD Radnički 2
Kragujevac
12.03.2023 17:00
Metalac (V)
29 : 25
SPD Radnički 2
Jagodina
Jagodina
29 : 34
Paraćin
Paraćin
12.03.2023 19:00
Jagodina
29 : 34
Paraćin
Zlatar
Nova Varoš
36 : 26
Šamot 65 2
Aranđelovac
12.03.2023 18:00
Zlatar
36 : 26
Šamot 65 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
34 : 31
Jastrebac
Blace
12.03.2023 20:00
Sloga (PM)
34 : 31
Jastrebac
Mladost
Vranje
28 : 33
Zaječar 1949
Zaječar
12.03.2023 14:00
Mladost
28 : 33
Zaječar 1949
Rtanj
Boljevac
30 : 26
Jedinstvo 1974
Krnjevo
12.03.2023 17:30
Rtanj
30 : 26
Jedinstvo 1974
Halas Jožef
Ada
34 : 42
Crvena zvezda
Beograd
12.03.2023 18:00
Halas Jožef
34 : 42
Crvena zvezda