XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
685 utakmica za dan Nedelja, 9 April 2023


Fudbal

09.04
11:00
Radni─Źki (O)
Budu─çnost
3
0
09.04.2023 11:00 3 : 0
09.04
16:00
Zvezdara
BASK TEK
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
10:00
Borac
Sin─Ĺeli─ç
1
2
09.04.2023 10:00 1 : 2
09.04
11:00
Polet (Lj)
FAP
0
3
09.04.2023 11:00 0 : 3
FAP
09.04
15:30
Ra─Ĺevac
Smederevo 1924
1
2
09.04.2023 15:30 1 : 2
09.04
15:30
OFK Mihajlovac
Sloga (BB)
1
0
09.04.2023 15:30 1 : 0
09.04
11:00
SFS Borac
Radni─Źki (P)
1
0
09.04.2023 11:00 1 : 0
09.04
16:00
OFK Brzi Brod
GFK Dubo─Źica
0
3
09.04.2023 16:00 0 : 3
09.04
16:00
Timo─Źanin
Budu─çnost (P)
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
11:00
Car Konstantin
GFK Jagodina
0
2
09.04.2023 11:00 0 : 2
09.04
16:00
Mladost (BP)
Sloga
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Preporod
Bratstvo 2019
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
16:00
Radni─Źki 1905
OFK Vrbas
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
Hercegovac
Senta
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Mladost (T)
Obili─ç
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
10:00
Index
Veternik
2
0
09.04.2023 10:00 2 : 0
09.04
16:00
Dunav
Hajduk
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Jedinstvo
Radni─Źki (NP)
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
13:00
Jedinstvo (V)
Borac
1
2
09.04.2023 13:00 1 : 2
09.04
16:00
Crvena Zvezda
Jedinstvo (BK)
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
16:00
Vojvodina 1928
Jedinstvo Stevi─ç
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Mladost
Kozara
0
1
09.04.2023 16:00 0 : 1
09.04
16:00
Zuce 2019
PKB
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
PKB
09.04
16:00
Bole─Ź
OFK ┼Żarkovo
1
4
09.04.2023 16:00 1 : 4
09.04
16:00
Komgrap
GSP Polet Dor─çol
2
3
09.04.2023 16:00 2 : 3
09.04
16:00
Crvena zvezda
Leštane
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Srem─Źica
Lokomotiva
0
1
09.04.2023 16:00 0 : 1
09.04
16:00
Svetlost
Sloga
0
5
09.04.2023 16:00 0 : 5
09.04
16:00
Mladost 1959
SFK Morava
2
3
09.04.2023 16:00 2 : 3
09.04
16:00
Jablanica
Planta┼ża
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
┼Żitora─Ĺa
OFK Kosanica
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
16:00
Jedinstvo
Naša krila 1936
0
4
09.04.2023 16:00 0 : 4
09.04
16:00
OFK Napredak 1929
Orljane
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
Bukovik
Mladost (B)
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Palilulac
OFK Niš
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
16:00
Rudar
Pukovac
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Delijski Vis
Svrljig
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Morava
Malošište
8
1
09.04.2023 16:00 8 : 1
09.04
16:00
OFK Lugomir
Blagotin
2
3
09.04.2023 16:00 2 : 3
09.04
16:00
Orlovi
Sloga (D)
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
16:00
Kušiljevo
Mladi borac
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Jedinstvo (M)
Leva─Ź
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Vinogradar
Morava 1918
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Rembas
Majdevo-Kupci
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Rajko Miti─ç
OFK Slatina
4
0
09.04.2023 16:00 4 : 0
09.04
16:00
Bor 1919
─Éerdap
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
16:00
Radni─Źki 1946
Balkanski
0
4
09.04.2023 16:00 0 : 4
09.04
16:00
Lu┼żnica
Rtanj
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
15:30
OFK Ras
Jošanica
0
4
09.04.2023 15:30 0 : 4
09.04
15:30
Srbija
Go─Ź
1
0
09.04.2023 15:30 1 : 0
09.04
15:30
Budu─çnost (R)
Kara─Ĺor─Ĺe
5
2
09.04.2023 15:30 5 : 2
09.04
15:30
Kori─çani
Polet (R)
1
5
09.04.2023 15:30 1 : 5
09.04
15:30
Napredak (G)
Bane 1931
2
1
09.04.2023 15:30 2 : 1
09.04
15:30
Sloboda (─î)
Lazarica
2
0
09.04.2023 15:30 2 : 0
09.04
15:30
Jedinstvo (K)
Polet (T)
0
1
09.04.2023 15:30 0 : 1
09.04
15:30
Spartak 1976
Savinac 1933
4
1
09.04.2023 15:30 4 : 1
09.04
15:30
Omladinac (Z)
Zlatar
4
1
09.04.2023 15:30 4 : 1
09.04
15:30
Jasen
Polimlje
1
2
09.04.2023 15:30 1 : 2
09.04
15:30
Rudar
VGSK
1
1
09.04.2023 15:30 1 : 1
09.04
15:30
Borac 1932
Omladinac
0
3
09.04.2023 15:30 0 : 3
09.04
15:30
OFK Aran─Ĺelovac 1979
RSK
0
3
09.04.2023 15:30 0 : 3
RSK
09.04
15:30
Pomoravlje 1946
Sloboda
2
0
09.04.2023 15:30 2 : 0
09.04
15:30
OFK Ose─Źina
Borac
0
3
09.04.2023 15:30 0 : 3
09.04
15:30
Mladost
Cer
2
2
09.04.2023 15:30 2 : 2
Cer
09.04
15:30
┼Żelezni─Źar
OFK Divci
0
0
09.04.2023 15:30 0 : 0
09.04
11:00
Ka─Źer
Radni─Źki (K)
2
1
09.04.2023 11:00 2 : 1
09.04
16:00
Partizan (G)
Sloga (BNS)
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Crvena zvezda
Spartak 1911
3
3
09.04.2023 16:00 3 : 3
09.04
16:00
Dolina
Unirea
5
0
09.04.2023 16:00 5 : 0
09.04
16:00
Vulturul
Potporanj
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Hajdu─Źica
BAK
1
4
09.04.2023 16:00 1 : 4
BAK
09.04
16:00
─Éur─Ĺin
Jadran
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Tavankut
Iskra
1
3
09.04.2023 16:00 1 : 3
09.04
16:00
Borac 46
Budu─çnost (G)
0
6
09.04.2023 16:00 0 : 6
09.04
16:00
Naša Zvezda
Borac (BG)
5
1
09.04.2023 16:00 5 : 1
09.04
16:00
Lipar
Crvenka
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
16:00
Hajduk
Budu─çnost (P)
3
0
09.04.2023 16:00 3 : 0
09.04
16:00
Crvena zvezda
Radni─Źki 1911
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
OFK Staji─çevo
┼ŻFK Banat
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
16:00
MSK
Banat
3
0
09.04.2023 16:00
MSK
3 : 0
09.04
16:00
2. Oktobar
Vojvodina
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
ASK
Napredak
0
6
09.04.2023 16:00
ASK
0 : 6
09.04
16:00
Rusanda
Polet
4
1
09.04.2023 16:00 4 : 1
09.04
16:00
Budu─çnost
Sremac (D)
3
0
09.04.2023 16:00 3 : 0
09.04
16:00
Sremac (V)
Podrinje
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Srem
Šumar
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Hajduk (V)
Jadran
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Grani─Źar (K)
Borac 1925
6
0
09.04.2023 16:00 6 : 0
09.04
16:00
Napredak Meridian
Radni─Źki
4
0
09.04.2023 16:00 4 : 0
09.04
16:00
Fruškogorac
Sloga
4
1
09.04.2023 16:00 4 : 1
09.04
17:00
┼ŻSK
Jugovi─ç
3
1
09.04.2023 17:00 3 : 1
09.04
17:00
Petrovaradin
Ba─Źka 1923
1
2
09.04.2023 17:00 1 : 2
09.04
17:00
Dinamo
Crvena zvezda
1
2
09.04.2023 17:00 1 : 2
09.04
17:00
Jedinstvo
Fruškogorac
2
1
09.04.2023 17:00 2 : 1
09.04
17:00
Ba─Źka (B)
OFK Sirig
2
1
09.04.2023 17:00 2 : 1
09.04
16:00
Heroj Polet
Poštar Zvezdara
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Umka
KFK Ravna gora
3
0
09.04.2023 16:00 3 : 0
09.04
16:00
Dunav
Borac
0
1
09.04.2023 16:00 0 : 1
09.04
16:00
Siti Sport Klub
Posavac Tišma
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
16:00
Bratstvo
Busije
1
4
09.04.2023 16:00 1 : 4
09.04
16:00
Rušanj
Turbina
5
1
09.04.2023 16:00 5 : 1
09.04
10:00
Radni─Źki
Lisovi─ç 1977
2
1
09.04.2023 10:00 2 : 1
09.04
16:00
OFK Zabre┼żje
OFK Budu─çnost
0
3
09.04.2023 16:00 0 : 3
09.04
16:00
Budu─çnost
BSK 1926
0
3
09.04.2023 16:00 0 : 3
09.04
16:00
Omladinac
Vrani─ç
1
7
09.04.2023 16:00 1 : 7
09.04
16:00
Strelac
Rojkovac
2
3
09.04.2023 16:00 2 : 3
09.04
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Gro─Źanski fudbalski klub
13
0
09.04.2023 11:00 13 : 0
09.04
16:00
Vr─Źin
Kova─Źevac 1956
4
0
09.04.2023 16:00 4 : 0
09.04
16:00
Velika Krsna
Rabrovac
5
1
09.04.2023 16:00 5 : 1
09.04
16:00
Pudarci
Hajduk
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
16:00
Vis
Zaklopa─Źa
1
2
09.04.2023 16:00
Vis
1 : 2
09.04
16:30
Sloga (L)
─îitluk
3
1
09.04.2023 16:30 3 : 1
09.04
16:30
Ma─Źkovac
Gornji Stepoš
5
2
09.04.2023 16:30 5 : 2
09.04
16:30
Sloga (─ć)
Dedina
7
0
09.04.2023 16:30 7 : 0
09.04
16:30
Trudbenik
13. April
3
1
09.04.2023 16:30 3 : 1
09.04
16:30
FUD
Sloga (D)
3
2
09.04.2023 16:30
FUD
3 : 2
09.04
16:30
Rubin
Jastrebac
2
3
09.04.2023 16:30 2 : 3
09.04
16:30
Bošnjane
Polet 57
2
0
09.04.2023 16:30 2 : 0
09.04
15:30
OFK Senjak
Rajac
1
1
09.04.2023 15:30 1 : 1
09.04
15:30
Mladost
Trli─ç
2
0
09.04.2023 15:30 2 : 0
09.04
11:00
┼Żabari
Banjani
6
0
09.04.2023 11:00 6 : 0
09.04
11:00
Proleter
OFK Br─Ĺanac
2
0
09.04.2023 11:00 2 : 0
09.04
16:00
Toplica
Moravac (─î)
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Borac
Bali─Źevac
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Moravac (ZT)
Zemljoradnik
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
Taskovi─çi
Naisus 1977
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
Rad
Polet
0
0
09.04.2023 16:00
Rad
0 : 0
09.04
16:00
Jastrebac
Radni─Źki 1924
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Zlo─çudovo
BSK
7
3
09.04.2023 16:00 7 : 3
BSK
09.04
16:00
Mladost
Donja Lomnica
0
6
09.04.2023 16:00 0 : 6
09.04
16:00
Sloga
Vu─Źje
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
OFK Morava
─îekmin
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
16:00
Jedinstvo (G)
Milanovo
9
0
09.04.2023 16:00 9 : 0
09.04
16:00
Moravac Orion
Jedinstvo (B)
1
5
09.04.2023 16:00 1 : 5
09.04
16:00
Polet
┼Żelezni─Źar
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
15:30
Mladost (NS)
Sloga
3
1
09.04.2023 15:30 3 : 1
09.04
15:30
Proleter 1947
Mladi borac
7
2
09.04.2023 15:30 7 : 2
09.04
15:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
SASK
6
0
09.04.2023 15:30 6 : 0
09.04
15:30
Radnik
Jasenica 2017
1
0
09.04.2023 15:30 1 : 0
09.04
15:30
Polet
Petli─ç SD 2006
3
0
09.04.2023 15:30 3 : 0
09.04
15:30
Mladi radnik 1940
Crvena zvezda
2
0
09.04.2023 15:30 2 : 0
09.04
16:00
Brestovac
Polom
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Urovica
Klju─Ź
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Radni─Źki (K)
Blizna
0
3
09.04.2023 16:00 0 : 3
09.04
16:00
Nemetali
Polet
3
0
09.04.2023 16:00 3 : 0
09.04
11:00
Mala Vrbica
Branik
1
2
09.04.2023 11:00 1 : 2
09.04
15:30
Krilaš
Obili─ç
1
2
09.04.2023 15:30 1 : 2
09.04
15:30
Sirakovo
BSK 1931
1
1
09.04.2023 15:30 1 : 1
09.04
15:30
Borac (K)
Vihor
0
2
09.04.2023 15:30 0 : 2
09.04
15:30
Šapine
Zvi┼żd
1
1
09.04.2023 15:30 1 : 1
09.04
15:30
Batovac
Rudar (Kr)
5
1
09.04.2023 15:30 5 : 1
09.04
16:00
Budu─çnost
Proleter
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Tavnik
OFK Progorelica
2
4
09.04.2023 16:00 2 : 4
09.04
16:00
Radnik
Ibar
3
2
09.04.2023 16:00 3 : 2
09.04
16:00
Ribnica
Omladinac
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
11:00
Milo─Źajac
Rudar
0
1
09.04.2023 11:00 0 : 1
09.04
16:00
Koštampolje
Borac (V)
4
1
09.04.2023 16:00 4 : 1
09.04
16:30
Osaonica
Budu─çnost (─É)
1
0
09.04.2023 16:30 1 : 0
09.04
16:30
Partizan
Rudar (St)
1
1
09.04.2023 16:30 1 : 1
09.04
16:30
GFK Tabane
Mladost (T)
2
1
09.04.2023 16:30 2 : 1
09.04
16:30
Kolare
Dragocvet
3
1
09.04.2023 16:30 3 : 1
09.04
16:30
Moravac 2015
Budu─çnost (M)
1
0
09.04.2023 16:30 1 : 0
09.04
16:30
Napredak
Mladost (D)
2
3
09.04.2023 16:30 2 : 3
09.04
16:30
Sloga
Donja Mutnica
1
1
09.04.2023 16:30 1 : 1
09.04
16:00
─îegar 1946
Mladost
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
11:00
Proleter
Sloboda
4
0
09.04.2023 11:00 4 : 0
09.04
16:00
Aluminijum
Novoselac
4
2
09.04.2023 16:00 4 : 2
09.04
16:00
Omladinac
Radni─Źki 1936
5
0
09.04.2023 16:00 5 : 0
09.04
16:00
Morava
Stevan Nešticki
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
11:00
Vidojevica
Jevremovac
1
0
09.04.2023 11:00 1 : 0
09.04
11:00
Majur
Lipolist
1
8
09.04.2023 11:00 1 : 8
09.04
16:00
Antimon
Gu─Źevo 1929
4
0
09.04.2023 16:00 4 : 0
09.04
16:00
Sloga
Mladi borac
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Drina (B)
6
0
09.04.2023 16:00 6 : 0
09.04
16:00
Podrinje
Hajduk Stanko
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Drina (Lj)
0
1
09.04.2023 16:00 0 : 1
09.04
16:00
┼Żelju┼ía
Zadrugar
6
2
09.04.2023 16:00 6 : 2
09.04
16:00
Pobeda
Senjak
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
Kolonija
Bratstvo 1975
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
16:00
Pobeda 1926
Slavija
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Divostin
Sloboda (G)
0
1
09.04.2023 16:00 0 : 1
09.04
16:00
Jedinstvo
Zastava 1973
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Maršić
Kutlovo
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
Osni─ç
Sloga
3
1
09.04.2023 3 : 1
09.04
Kosovo
Rudar Vrška Čuka
3
1
09.04.2023 3 : 1
09.04
Trebi─Ź
Rudar
4
0
09.04.2023 4 : 0
09.04
FSU Kraljevica
Šljivar
09.04.2023 :
09.04
Grani─Źar
Mid┼żor
2
2
09.04.2023 2 : 2
09.04
OFK 019
Hajduk
1
1
09.04.2023 1 : 1
09.04
Malinik
Omladinac
3
0
09.04.2023 3 : 0
09.04
15:30
Peru─çac
Polet
1
3
09.04.2023 15:30 1 : 3
09.04
12:00
Omladinac
─îajetina
0
4
09.04.2023 12:00 0 : 4
09.04
15:30
Sloga
Jedinstvo
3
0
09.04.2023 15:30 3 : 0
09.04
15:30
Avijati─Źar Vranjani
Bakionica
5
3
09.04.2023 15:30 5 : 3
09.04
11:00
Rampa
Se─Źica
7
0
09.04.2023 11:00 7 : 0
09.04
15:30
Gorobilje
Prvi partizan
3
1
09.04.2023 15:30 3 : 1
09.04
15:30
Je┼żevica
Tara
1
0
09.04.2023 15:30 1 : 0
09.04
15:30
Kotroman
Višesava
2
5
09.04.2023 15:30 2 : 5
09.04
Mineralac
FSU Ju┼żna pruga
4
0
09.04.2023 4 : 0
09.04
Dinamo (V)
Pavlovac
0
2
09.04.2023 0 : 2
09.04
Mladost (B)
BSK Bujanovac
09.04.2023 :
09.04
Levosoje
Torpedo 1973
3
6
09.04.2023 3 : 6
09.04
16:00
─îelik
SU Dinamo Jug
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
Radni─Źki 2021
OFK AS
3
4
09.04.2023 3 : 4
09.04
16:00
Dobri─Ź
Kosovac
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Jastrebac
Omladinac
7
1
09.04.2023 16:00 7 : 1
09.04
16:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Borac
4
4
09.04.2023 16:00 4 : 4
09.04
16:00
Jug Bogdan
Partizanski put
3
0
09.04.2023 16:00 3 : 0
09.04
13:30
Moravac
Ropotovo
09.04.2023 13:30
09.04
16:00
Mineralac
Kusce
09.04.2023 16:00 :
09.04
16:00
Glama
Kriva Reka
09.04.2023 16:00 :
09.04
16:00
BSK
Polet (R)
3
0
09.04.2023 16:00
BSK
3 : 0
09.04
16:00
Tele─Źka
Kula
0
5
09.04.2023 16:00 0 : 5
09.04
16:00
Aleksa Šantić
Radni─Źki (S)
1
4
09.04.2023 16:00 1 : 4
09.04
16:00
Omladinac (B)
Dinamo 1923
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
16:00
Omladinac (D)
Zadrugar
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Mladost
Polet (S)
1
3
09.04.2023 16:00 1 : 3
09.04
14:00
Beli Orlovi
OFK Kopaonik 1931
0
1
09.04.2023 14:00 0 : 1
09.04
16:30
Borac
Velika Drenova
0
2
09.04.2023 16:30 0 : 2
09.04
16:30
Ribnik
Omladinac
1
5
09.04.2023 16:30 1 : 5
09.04
15:00
Donji Kopaonik
Mladost (DK)
5
3
09.04.2023 15:00 5 : 3
09.04
16:30
Mladost 1977
Vinogradar
5
1
09.04.2023 16:30 5 : 1
09.04
16:00
Radni─Źki
Budu─çnost
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
16:00
Omladinac (O)
Stari Tamiš
7
4
09.04.2023 16:00 7 : 4
09.04
16:00
Jugoslavija
Omladinac (D)
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Mladost
Mundial
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
BSK Bavanište
Proleter
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
15:30
OFK Stublenica
Pambukovica
2
3
09.04.2023 15:30 2 : 3
09.04
11:00
Omladinac (K)
Pepeljevac
1
4
09.04.2023 11:00 1 : 4
09.04
15:30
Polet (DL)
Tulari
3
2
09.04.2023 15:30 3 : 2
09.04
15:30
Sovljak
Polet (T)
2
1
09.04.2023 15:30 2 : 1
09.04
15:30
OFK Paljuvi
Ratkovac
2
0
09.04.2023 15:30 2 : 0
09.04
15:30
Joševa
Jedinstvo (M)
4
1
09.04.2023 15:30 4 : 1
09.04
16:00
Naftagas
Zadrugar
5
1
09.04.2023 16:00 5 : 1
09.04
16:00
Tamiš
Lehel
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
16:00
OFK Gradnulica
Mladost (BB)
4
2
09.04.2023 16:00 4 : 2
09.04
16:00
Partizan
Bile─çanin
1
3
09.04.2023 16:00 1 : 3
09.04
16:00
OFK Klek
Potisje
0
1
09.04.2023 16:00 0 : 1
09.04
11:00
Stari drugari
ZSK
3
2
09.04.2023 11:00 3 : 2
ZSK
09.04
11:00
Ribnikar
Milenko Pavlovi─ç
0
4
09.04.2023 11:00 0 : 4
09.04
11:00
Kolubara 2
Jadar 2013
7
2
09.04.2023 11:00 7 : 2
09.04
15:30
Rakac Stave
Napredak
1
2
09.04.2023 15:30 1 : 2
09.04
11:00
Kotešica
Polet
0
4
09.04.2023 11:00 0 : 4
09.04
11:00
Popadi─ç
Junior Novo Naselje
0
3
09.04.2023 11:00 0 : 3
09.04
11:00
Mali korak
Tešnjar
2
5
09.04.2023 11:00 2 : 5
09.04
16:00
Polet
Banat (I)
6
1
09.04.2023 16:00 6 : 1
09.04
16:00
Banat (D)
Ševac
3
4
09.04.2023 16:00 3 : 4
09.04
16:00
Ratar
Vladimirovac
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Dunav
Vinogradar
9
0
09.04.2023 16:00 9 : 0
09.04
18:30
Karaš (K)
Partizan
5
0
09.04.2023 18:30 5 : 0
09.04
16:00
Omladinac
Banatul
0
4
09.04.2023 16:00 0 : 4
09.04
16:00
Ljukovo
Mladost
5
3
09.04.2023 16:00 5 : 3
09.04
16:00
Fruškogorac
─îSK ─îortanovci
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
16:00
Hajduk 1932
Napredak
1
1
09.04.2023 16:00 1 : 1
09.04
16:00
Rudar
Polet (N)
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Kameni
Grani─Źar
4
1
09.04.2023 16:00 4 : 1
09.04
16:00
Polet (NK)
Krušedol
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
16:00
Sremac
Car Uroš
0
5
09.04.2023 16:00 0 : 5
09.04
17:00
Hajduk (─î)
Slanobarac
7
0
09.04.2023 17:00 7 : 0
09.04
17:00
Sloga
Hajduk (G)
1
2
09.04.2023 17:00 1 : 2
09.04
17:00
─îenej
Borac (R)
1
2
09.04.2023 17:00 1 : 2
09.04
17:00
Vinogradar
Proleter 1951
0
1
09.04.2023 17:00 0 : 1
09.04
17:00
Titel
┼Żelezni─Źar NS
0
0
09.04.2023 17:00 0 : 0
09.04
16:00
OFK Sloga
Rutevac
6
2
09.04.2023 16:00 6 : 2
09.04
11:00
Crvena zvezda
Škriljac
2
0
09.04.2023 11:00 2 : 0
09.04
11:00
Polet
Rudar 2016
4
2
09.04.2023 11:00 4 : 2
09.04
16:30
Radni─Źki
Beljanica
0
1
09.04.2023 16:30 0 : 1
09.04
16:30
Pomoravlje
Istok 63
3
1
09.04.2023 16:30 3 : 1
09.04
16:30
OFK Batinac
Mladost
2
0
09.04.2023 16:30 2 : 0
09.04
16:30
Šumadija
Sin─Ĺeli─ç
2
2
09.04.2023 16:30 2 : 2
09.04
16:30
Omladinac
Rudar
0
4
09.04.2023 16:30 0 : 4
09.04
16:30
Mladost (K)
Mladost (G)
2
0
09.04.2023 16:30 2 : 0
09.04
16:30
Jedinstvo
Šantarovac
2
5
09.04.2023 16:30 2 : 5
09.04
16:30
Sloboda
Morava (R)
6
4
09.04.2023 16:30 6 : 4
09.04
16:30
Šumadinac
Ursule
4
3
09.04.2023 16:30 4 : 3
09.04
16:00
Jovo Kursula
Omladinac
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Popovi─çi Vrnjci
Mataruge
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
16:00
Jedinstvo (G)
Apolon 2018
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Kraljevo Hajduk
Bogutova─Źka Banja
0
2
09.04.2023 16:00 0 : 2
09.04
16:00
Zvezda
Jedinstvo (D)
2
0
09.04.2023 16:00 2 : 0
09.04
15:00
Mineral 2015
Morava (M)
1
1
09.04.2023 15:00 1 : 1
09.04
16:00
Gru┼ża
Lazac
3
1
09.04.2023 16:00 3 : 1
09.04
16:00
Napredak
BSK
6
0
09.04.2023 16:00 6 : 0
BSK
09.04
16:00
Zmaj
OFK Zeka Buljubaša
0
3
09.04.2023 16:00 0 : 3
09.04
16:00
OFK Biki─ç
Erdevik 2017
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
10:00
Fruška Gora
Jedinstvo
0
3
09.04.2023 10:00 0 : 3
09.04
16:00
Borac (VR)
Grani─Źar
2
1
09.04.2023 16:00 2 : 1
09.04
16:00
Srem
LSK
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
LSK
09.04
16:00
Obili─ç 1993
Borac (R)
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
15:30
Mlava (ML)
Jedinstvo (S)
2
1
09.04.2023 15:30 2 : 1
09.04
15:30
Polet (SD)
Pobeda 1953
2
1
09.04.2023 15:30 2 : 1
09.04
15:30
Bata Buli─ç
Rade Milošević
3
1
09.04.2023 15:30 3 : 1
09.04
15:30
Zabr─Ĺe 1936
Mladost (K)
1
4
09.04.2023 15:30 1 : 4
09.04
15:30
Borac (V)
Zadrugar 1947
5
1
09.04.2023 15:30 5 : 1
09.04
15:30
Integral
Trgova─Źki
0
0
09.04.2023 15:30 0 : 0
09.04
15:30
Mlava (B)
Beli Orao
3
2
09.04.2023 15:30 3 : 2
09.04
15:30
Dizel
Mladi Borac
4
2
09.04.2023 15:30 4 : 2
09.04
15:30
Sloga (L)
Kumane
0
3
09.04.2023 15:30 0 : 3
09.04
15:30
Bari─Ź
Vojvoda Milenko
2
4
09.04.2023 15:30 2 : 4
09.04
15:30
Polet (V)
Napredak 1934
1
2
09.04.2023 15:30 1 : 2
09.04
15:30
Napredak (B)
Napredak (P)
3
0
09.04.2023 15:30 3 : 0
09.04
16:30
Kulpin
Neštin
4
0
09.04.2023 16:30 4 : 0
09.04
16:30
Mladost
Labudnja─Źa
1
1
09.04.2023 16:30 1 : 1
09.04
16:30
Borac
Slavija (P)
0
5
09.04.2023 16:30 0 : 5
09.04
16:30
Slavija (B)
Magli─ç
2
5
09.04.2023 16:30 2 : 5
09.04
16:30
Krivanj
Ba─Źki Hajduk
1
2
09.04.2023 16:30 1 : 2
09.04
16:00
Omladinac
Stojan Lazarac
3
0
09.04.2023 16:00 3 : 0
09.04
16:00
Mladost (MM)
Torpedo
1
0
09.04.2023 16:00 1 : 0
09.04
16:00
Sloga
Bair
2
2
09.04.2023 16:00 2 : 2
09.04
16:00
Napredak
Duško
1
2
09.04.2023 16:00 1 : 2
09.04
16:00
Petlova─Źa
Milicionar
0
0
09.04.2023 16:00 0 : 0
09.04
16:00
Zadrugar
Budu─çnost (Z)
3
1
09.04.2023 16:00