11.04
18:00
Voždovac
TSC
1
3
|
11.04.2023 18:00 | Voždovac | 1 : 3 | TSC | |||||
11.04
16:00
Vojvodina
Novi Pazar
2
0
|
11.04.2023 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Novi Pazar |
11.04
16:00
Šumadija (A)
Đerdap
1
0
|
11.04.2023 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Đerdap |
11.04
21:00
Benfica
Internazionale
0
2
|
11.04.2023 21:00 | Benfica | 0 : 2 | Internazionale | |||||
11.04
21:00
Manchester City
Bayern
3
0
|
11.04.2023 21:00 | Manchester City | 3 : 0 | Bayern |
11.04
13:00
Loznica
Jedinstvo
0
1
|
11.04.2023 13:00 | Loznica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
11.04
12:00
Zlatibor
Borac 1926
0
3
|
11.04.2023 12:00 | Zlatibor | 0 : 3 | Borac 1926 |
11.04
19:00
Podrinje
Voja Gačić
5
1
|
11.04.2023 19:00 | Podrinje | 5 : 1 | Voja Gačić |
11.04
11:00
Železničar
Radnički 1912
1
0
|
11.04.2023 11:00 | Železničar | 1 : 0 | Radnički 1912 | |||||
11.04
13:00
Vojvodina
Kabel
3
2
|
11.04.2023 13:00 | Vojvodina | 3 : 2 | Kabel |
11.04
16:00
Bubamara 91
Karađorđe
0
2
|
11.04.2023 16:00 | Bubamara 91 | 0 : 2 | Karađorđe |
11.04
13:00
OFK Senjak
Radnički (V)
2
1
|
11.04.2023 13:00 | OFK Senjak | 2 : 1 | Radnički (V) |
11.04
14:00
Sloven
Proleter 2006
7
0
|
11.04.2023 14:00 | Sloven | 7 : 0 | Proleter 2006 |
11.04
14:00
Sloga
Rampa
3
0
|
11.04.2023 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Rampa |
11.04
10:00
OFK Bačka
CFK
1
1
|
11.04.2023 10:00 | OFK Bačka | 1 : 1 | CFK |
11.04
12:30
GFK Sloboda
Sunrise Šabac
3
1
|
11.04.2023 12:30 | GFK Sloboda | 3 : 1 | Sunrise Šabac | |||||
11.04
15:30
Loznica
RSK
1
2
|
11.04.2023 15:30 | Loznica | 1 : 2 | RSK | |||||
11.04
13:00
Apolon 2018
Šumadija (A)
7
2
|
11.04.2023 13:00 | Apolon 2018 | 7 : 2 | Šumadija (A) |
11.04
12:00
FAP
Jedinstvo Putevi
0
6
|
11.04.2023 12:00 | FAP | 0 : 6 | Jedinstvo Putevi | |||||
11.04
12:00
Javor Matis
Metalac
0
2
|
11.04.2023 12:00 | Javor Matis | 0 : 2 | Metalac |
11.04
10:00
SFS Borac
Budućnost
0
9
|
11.04.2023 10:00 | SFS Borac | 0 : 9 | Budućnost |
11.04
16:00
Borac (L)
Milutinac
0
7
|
11.04.2023 16:00 | Borac (L) | 0 : 7 | Milutinac |
11.04
12:00
OFK Paraćin
Budućnost
1
1
|
11.04.2023 12:00 | OFK Paraćin | 1 : 1 | Budućnost |
11.04
16:00
Sunrise Šabac
Mladost
8
1
|
11.04.2023 16:00 | Sunrise Šabac | 8 : 1 | Mladost |
11.04
11:00
Sloga (BB)
Zlatibor
14
0
|
11.04.2023 11:00 | Sloga (BB) | 14 : 0 | Zlatibor | |||||
11.04
15:30
GFK Sloboda
Polimlje
4
1
|
11.04.2023 15:30 | GFK Sloboda | 4 : 1 | Polimlje |
11.04
16:00
Tisa
Bajša
6
1
|
11.04.2023 16:00 | Tisa | 6 : 1 | Bajša |
11.04
17:00
Torlak
Sinđelić
1
1
|
11.04.2023 17:00 | Torlak | 1 : 1 | Sinđelić |
11.04
17:30
Pin 2022
Rušanj
2
0
|
11.04.2023 17:30 | Pin 2022 | 2 : 0 | Rušanj |
11.04
18:00
Prometey
Hamburg Towers
87
79
|
11.04.2023 18:00 | Prometey | 87 : 79 | Hamburg Towers | 1:0 |
11.04
19:00
Mornar Barsko zlato
Cedevita Olimpija
78
75
|
11.04.2023 19:00 | Mornar Barsko zlato | 78 : 75 | Cedevita Olimpija |
11.04
19:30
Konstantin
Crvena zvezda MTS
65
86
|
11.04.2023 19:30 | Konstantin | 65 : 86 | Crvena zvezda MTS | |||||
11.04
17:00
Mega MIS
Partizan
70
75
|
11.04.2023 17:00 | Mega MIS | 70 : 75 | Partizan |
11.04
20:00
Vojvodina 3
Kikinda
0
3
|
11.04.2023 20:00 | Vojvodina 3 | 0 : 3 | Kikinda |
11.04
18:15
Jedinstvo (SP)
Crvena zvezda
3
1
|
11.04.2023 18:15 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Crvena zvezda | 2:1 |
11.04
19:00
Leskovac 98 - 2
Vranje
0
3
|
11.04.2023 19:00 | Leskovac 98 - 2 | 0 : 3 | Vranje | |||||
11.04
16:30
Student
Jagodina
3
0
|
11.04.2023 16:30 | Student | 3 : 0 | Jagodina |
11.04
21:00
TENT 2
Šumadija
3
1
|
11.04.2023 21:00 | TENT 2 | 3 : 1 | Šumadija |
11.04
17:00
NS Volej Team
Odbojka 013
3
1
|
11.04.2023 17:00 | NS Volej Team | 3 : 1 | Odbojka 013 |
11.04
18:30
Bavanište
Krajišnik
3
0
|
11.04.2023 18:30 | Bavanište | 3 : 0 | Krajišnik | |||||
11.04
14:00
Bagljaš 023
GŽOK Kikinda 0230 - 2
3
0
|
11.04.2023 14:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | GŽOK Kikinda 0230 - 2 |
11.04
16:00
FOK
Ruma
0
3
|
11.04.2023 16:00 | FOK | 0 : 3 | Ruma |