XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
467 utakmica za dan Subota, 15 April 2023


Fudbal

15.04
16:00
OFK Vršac
┼Żelezni─Źar
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
IMT
Zlatibor
1
0
15.04.2023 16:00
IMT
1 : 0
15.04
16:00
Rad
RFK Novi Sad 1921
0
0
15.04.2023 16:00
Rad
0 : 0
15.04
16:00
Loznica
Trayal
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Ma─Źva
Jedinstvo (Ub)
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Radni─Źki (SM)
RFK Grafi─Źar
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Metalac
GFK Sloboda
4
3
15.04.2023 16:00 4 : 3
15.04
16:00
In─Ĺija Toyo Tires
Radni─Źki (NB)
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:30
Podunavac
Omladinac
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Stanišić
Jedinstvo
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Kabel
Dinamo 1945
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Borac (Š)
Naftagas
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
Hajduk 1912
Tekstilac
0
4
15.04.2023 16:30 0 : 4
15.04
16:30
Radni─Źki (Zr)
1. Maj Ruma
1
3
15.04.2023 16:30 1 : 3
15.04
16:00
Budu─çnost
Borac
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
10:00
Sin─Ĺeli─ç
Zvezdara
1
0
15.04.2023 10:00 1 : 0
15.04
16:00
OFK Beograd
Ušće Novi Beograd
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
BSK Bor─Źa
Prva iskra
0
1
15.04.2023 16:00 0 : 1
15.04
16:00
Jedinstvo
Torlak
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Zemun
Radni─Źki (O)
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
12:30
Takovo
Polet (Lj)
2
3
15.04.2023 12:30 2 : 3
15.04
16:00
Sloga (P)
OFK Mihajlovac
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Sloga (BB)
Ra─Ĺevac
0
1
15.04.2023 16:00 0 : 1
15.04
16:00
Smederevo 1924
Budu─çnost (A)
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Real
Mladi radnik 1926
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Tutin
Ma─Źva 1929
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Sloga (K)
Borac 1926
1
4
15.04.2023 16:00 1 : 4
15.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
FAP
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
FAP
15.04
16:00
Radni─Źki (P)
Jedinstvo (P)
4
0
15.04.2023 16:00 4 : 0
15.04
16:00
Vlasina
Dunav
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Radni─Źki (S)
Car Konstantin
7
0
15.04.2023 16:00 7 : 0
15.04
16:00
GFK Jagodina
P─Źinja
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
OFK Topli─Źanin
Timo─Źanin
2
2
15.04.2023 16:00 2 : 2
15.04
16:00
Budu─çnost (P)
Meševo
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Timok 1919
OFK Brzi Brod
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
GFK Dubo─Źica
SFS Borac
5
2
15.04.2023 16:00 5 : 2
15.04
16:30
Sloga
Mladost (T)
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Obili─ç
Hercegovac
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Senta
Radni─Źki 1905
4
2
15.04.2023 16:30 4 : 2
15.04
16:30
OFK Vrbas
Preporod
7
1
15.04.2023 16:30 7 : 1
15.04
16:30
Bratstvo 2019
Radni─Źki 1918
4
0
15.04.2023 16:30 4 : 0
15.04
16:30
Bajša
Krila Krajine
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Vojvodina
OFK Mladost APA
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Ba─Źka 1901
Mladost (BP)
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Slavija
Sloboda
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
GFK Sloven
Jedinstvo
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Dunav
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Sloga (T)
Index
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Veternik
┼Żelezni─Źar
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:30
Sloga (E)
Radni─Źki (┼á)
4
1
15.04.2023 16:30 4 : 1
15.04
16:30
Kozara
Vojvodina 1928
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Begej
2
4
15.04.2023 16:30 2 : 4
15.04
16:30
Sloboda
Proleter
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Polet
Crvena Zvezda
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Jedinstvo (BK)
OFK Kikinda
0
3
15.04.2023 16:30 0 : 3
15.04
16:00
┼Żitora─Ĺa
Svetlost
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
OFK Kosanica
Jablanica
1
3
15.04.2023 16:00 1 : 3
15.04
16:00
Planta┼ża
Nebeski Andjeli
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Jedinstvo
Pusta Reka
1
4
15.04.2023 16:00 1 : 4
15.04
16:00
SFK Morava
Gracko
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Morava
Jedinstvo
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Malošište
Delijski Vis
1
5
15.04.2023 16:00 1 : 5
15.04
16:00
Svrljig
Rudar
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Pukovac
Palilulac
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
OFK Niš
OFK Sin─Ĺeli─ç
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
Mladost (M)
Bukovik
1
3
15.04.2023 16:00 1 : 3
15.04
16:00
Mladost (B)
OFK Napredak 1929
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Orljane
Naša krila 1936
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Rembas
OFK Lugomir
8
0
15.04.2023 16:00 8 : 0
15.04
16:00
Majdevo-Kupci
Vinogradar
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Morava 1918
┼Żupa
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Leva─Ź
Kušiljevo
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Mladi borac
Jedinstvo 1936
2
3
15.04.2023 16:00 2 : 3
15.04
16:00
Trstenik PPT
Orlovi
0
1
15.04.2023 16:00 0 : 1
15.04
16:00
Sloga (D)
Blagotin
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Lu┼żnica
OFK Knjaz
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Rtanj
Brodoremont
6
1
15.04.2023 16:00 6 : 1
15.04
11:00
Tanasko Raji─ç
Ozren
6
1
15.04.2023 11:00 6 : 1
15.04
16:00
OFK Zlot
Radni─Źki 1946
0
1
15.04.2023 16:00 0 : 1
15.04
16:00
Balkanski
Bor 1919
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
─Éerdap
Rajko Miti─ç
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
OFK Slatina
Hajduk Veljko
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Jošanica
Gru┼ża
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Mokra Gora
Napredak (G)
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Bane 1931
Kori─çani
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Polet (R)
Budu─çnost (R)
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Šumadija 1903
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
13:30
Trep─Źa
Srbija
2
0
15.04.2023 13:30 2 : 0
15.04
16:00
Go─Ź
OFK Ras
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Kej
Jasen
3
0
15.04.2023 16:00
Kej
3 : 0
15.04
16:00
Polimlje
Crnokosa
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Omladinac (Z)
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Zlatar
Spartak 1976
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
Savinac 1933
Jedinstvo (K)
1
5
15.04.2023 16:00 1 : 5
15.04
16:00
Polet (T)
Sloboda (─î)
2
3
15.04.2023 16:00 2 : 3
15.04
16:00
Lazarica
Sevojno
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
VGSK
Sloga 33
1
4
15.04.2023 16:00 1 : 4
15.04
16:00
Morava (VP)
Pomoravlje 1946
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Sloboda
Šumadija (A)
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
─Éerdap
OFK Aran─Ĺelovac 1979
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
RSK
Kara─Ĺor─Ĺe
4
0
15.04.2023 16:00
RSK
4 : 0
15.04
16:00
Sloga 1924
Borac 1932
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Omladinac
Rudar
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Borac
Ka─Źer
4
0
15.04.2023 16:00 4 : 0
15.04
16:00
OFK Divci
Mladost
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
Ribnica
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
Zadrugar
Radni─Źki (V)
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
Vrelo Sport
OFK Ose─Źina
4
0
15.04.2023 16:00 4 : 0
15.04
16:30
BAK
Vulturul
4
0
15.04.2023 16:30
BAK
4 : 0
15.04
16:30
Potporanj
Dolina
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Unirea
Partizan (U)
8
3
15.04.2023 16:30 8 : 3
15.04
16:30
Glogonj
Sloga (P)
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
Budu─çnost (A)
Crvena zvezda
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Jadran
Tavankut
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Iskra
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Jedinstvo
Srbobran
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Proleter
Sutjeska
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:30
Budu─çnost
Napredak
5
2
15.04.2023 16:30 5 : 2
15.04
16:30
Sloga
AFK
0
10
15.04.2023 16:30 0 : 10
AFK
15.04
16:30
Udarnik Višnjevac
─Éur─Ĺin
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Soko
─îSK Pivara
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Rusin
Hajduk
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Polet
Lipar
4
3
15.04.2023 16:30 4 : 3
15.04
16:30
Crvenka
Naša Zvezda
4
0
15.04.2023 16:30 4 : 0
15.04
16:30
Borac (BG)
Borac 46
3
3
15.04.2023 16:30 3 : 3
15.04
16:30
Radni─Źki 1911
Budu─çnost
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Delija
Rusanda
1
2
15.04.2023 16:30 1 : 2
15.04
16:30
Polet
ASK
11
0
15.04.2023 16:30 11 : 0
ASK
15.04
16:30
Vojvodina
Krajina
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
Banat
OFK Staji─çevo
0
3
15.04.2023 16:30 0 : 3
15.04
16:30
┼ŻFK Banat
Crvena zvezda
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Sloga
Napredak Meridian
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:30
Radni─Źki
Partizan
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Hajduk (B)
Grani─Źar (K)
6
3
15.04.2023 16:30 6 : 3
15.04
16:30
Borac 1925
Hajduk (V)
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Jadran
Srem
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
15.04
16:30
Šumar
Sremac (V)
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Podrinje
Budu─çnost
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
17:00
Ba─Źka (B)
┼ŻSK
6
1
15.04.2023 17:00 6 : 1
15.04
17:00
OFK Sirig
Jedinstvo
2
1
15.04.2023 17:00 2 : 1
15.04
17:00
Fruškogorac
Cement
1
0
15.04.2023 17:00 1 : 0
15.04
17:00
TSK
Omladinac
1
1
15.04.2023 17:00
TSK
1 : 1
15.04
17:00
Fruškogorski partizan
OFK Futog
4
2
15.04.2023 17:00 4 : 2
15.04
17:00
Tatra
Dinamo
1
2
15.04.2023 17:00 1 : 2
15.04
17:00
Crvena zvezda
Petrovaradin
5
1
15.04.2023 17:00 5 : 1
15.04
17:00
Ba─Źka 1923
Jugovi─ç
1
0
15.04.2023 17:00 1 : 0
15.04
16:00
Šumadija
Krtinska
6
0
15.04.2023 16:00 6 : 0
15.04
16:30
Bošnjane
Sloga (L)
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Polet 57
Rubin
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Sloga (D)
Trudbenik
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:30
13. April
Parunovac
7
3
15.04.2023 16:30 7 : 3
15.04
16:30
Dedina
Temni─ç 1924
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Gradina
Ma─Źkovac
1
6
15.04.2023 16:30 1 : 6
15.04
16:30
Gornji Stepoš
─îitluk
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:00
OFK Br─Ĺanac
Iskra
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
─îu─Źuge
┼Żabari
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Dimitrije Tucovi─ç
Mladost
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Šumadinac (N)
BSK (Bo)
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:30
Jastrebac
Toplica
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Radni─Źki 1924
Sloga (K)
6
0
15.04.2023 16:30 6 : 0
15.04
16:30
Sloga 1980
Rad
3
1
15.04.2023 16:30 3 : 1
Rad
15.04
16:30
Polet
Taskovi─çi
4
0
15.04.2023 16:30 4 : 0
15.04
16:30
Naisus 1977
Moravac (ZT)
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Zemljoradnik
Borac
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Bali─Źevac
Pobeda
6
0
15.04.2023 16:30 6 : 0
15.04
16:00
BSK
Polet
4
7
15.04.2023 16:00
BSK
4 : 7
15.04
16:00
┼Żelezni─Źar
Moravac Orion
5
0
15.04.2023 16:00 5 : 0
15.04
16:00
Milanovo
OFK Morava
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Crvena zvezda
Polet
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Jasenica 2017
┼Żelezni─Źar Kusadak
4
3
15.04.2023 16:00 4 : 3
15.04
16:30
Sloga (K)
Rudna Glava
5
0
15.04.2023 16:30 5 : 0
15.04
16:30
Miloševo
Mala Vrbica
3
2
15.04.2023 16:30 3 : 2
15.04
16:30
Branik
Nemetali
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Polet
Pore─Ź
0
3
15.04.2023 16:30 0 : 3
15.04
16:30
Šarbanovac
Radni─Źki (K)
4
2
15.04.2023 16:30 4 : 2
15.04
16:30
Blizna
Urovica
4
2
15.04.2023 16:30 4 : 2
15.04
16:30
Klju─Ź
Brestovac
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Polom
Krivelj
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:00
Rudar 2001
BSK 1931
2
2
15.04.2023 16:00 2 : 2
15.04
16:00
Borac (K)
Rudar (Kr)
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:30
Mladost
Budu─çnost
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Rudar
Ribnica
4
0
15.04.2023 16:30 4 : 0
15.04
16:30
OFK Progorelica
Proleter
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:30
Sloga
Osaonica
2
5
15.04.2023 16:30 2 : 5
15.04
16:30
Donja Mutnica
Napredak
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Mladost (D)
Moravac 2015
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:30
Budu─çnost (M)
Kolare
3
4
15.04.2023 16:30 3 : 4
15.04
16:30
Dragocvet
Borac 1950
4
1
15.04.2023 16:30 4 : 1
15.04
16:30
Juhor
GFK Tabane
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:00
Vulkan 1963
Radni─Źki 2020
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Stevan Nešticki
Omladinac
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Sloboda
─îegar 1946
2
0
15.04.2023 16:00 2 : 0
15.04
16:00
Drina (Lj)
Podrinje
1
0
15.04.2023 16:00 1 : 0
15.04
16:00
Gu─Źevo 1929
Majur
5
0
15.04.2023 16:00 5 : 0
15.04
16:00
Lipolist
Jevremovac
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Stanovo 1941
Jedinstvo
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Sloga 1934
Divostin
1
8
15.04.2023 16:00 1 : 8
15.04
16:00
Sloboda (G)
Pobeda 1926
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Slavija
Bratstvo 1975
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Bakionica
Sloga
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Jedinstvo
Omladinac
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
─îajetina
Polet
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:00
Orlovac 1932
Ozrem PMH
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
Ov─Źar
Gorušica
5
2
15.04.2023 16:00 5 : 2
15.04
16:00
Morava
─îa─Źak 94
6
0
15.04.2023 16:00 6 : 0
15.04
16:30
Polet (S)
OFK Od┼żaci
4
0
15.04.2023 16:30 4 : 0
15.04
16:30
Zadrugar
Omladinac (B)
1
4
15.04.2023 16:30 1 : 4
15.04
16:30
Budu─çnost
Omladinac (O)
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Jugoslavija
Omladinac (D)
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Partizan
Dunav
0
4
15.04.2023 16:30 0 : 4
15.04
16:30
Car Uroš
Polet (NK)
0
3
15.04.2023 16:30 0 : 3
15.04
16:30
Grani─Źar
Rudar
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Polet (N)
Hajduk 1932
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
─îSK ─îortanovci
Mladost
4
3
15.04.2023 16:30 4 : 3
15.04
16:30
Beljanica
Omladinac
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:30
Mladost
Pomoravlje
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Istok 63
Radni─Źki
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
13:00
GFK Strelište
Šumadinac
5
1
15.04.2023 13:00 5 : 1
15.04
16:30
Ursule
Sloboda
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Morava (R)
Jedinstvo
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:30
Vinora─Źa
Mladost (K)
1
0
15.04.2023 16:30 1 : 0
15.04
16:30
Jedinstvo (G)
Jedinstvo (D)
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
11:00
Mineral 2015
Lazac
0
1
15.04.2023 11:00 0 : 1
15.04
16:30
Mlada krila
Gru┼ża
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:00
Borac (R)
Srem
0
0
15.04.2023 16:00 0 : 0
15.04
16:00
Kumane
Dizel
2
1
15.04.2023 16:00 2 : 1
15.04
16:30
Magli─ç
Borac
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
16:00
Milicionar
Napredak
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Moravac (G)
Mladi borac
5
2
15.04.2023 16:00 5 : 2
15.04
16:00
Mladost (PP)
OFK Letnjikovac 1983
5
0
15.04.2023 16:00 5 : 0
15.04
16:00
7. Juli
Luk
6
5
15.04.2023 16:00 6 : 5
Luk
15.04
16:30
Pepeljevac 1947
Kapid┼żija
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Borac
Kaonik
6
0
15.04.2023 16:30 6 : 0
15.04
16:00
Selevac 1919
Proleter
0
1
15.04.2023 16:00 0 : 1
15.04
16:00
Vodoja┼ża
Jadran
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Hajduk Jovanovac
OFK ┼Że┼żelj
6
1
15.04.2023 16:00 6 : 1
15.04
16:00
Jedinstvo
Sloga 1948
0
8
15.04.2023 16:00 0 : 8
15.04
16:00
Spartak
Supovac
1
4
15.04.2023 16:00 1 : 4
15.04
16:00
Moravac 1948
Vrtište
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:30
Obili─ç
Ba─Źka
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:00
Mladost (P)
Mladi radnik
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Borac
Mladost (R)
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:30
Rekreativo
Duboko
0
7
15.04.2023 16:30 0 : 7
15.04
16:30
OFK Urovci
Skela
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Jedinstvo
Pobednik
1
2
15.04.2023 16:30 1 : 2
15.04
16:00
Landol
Stari Hrast 2018
5
1
15.04.2023 16:00 5 : 1
15.04
16:30
Vinogradar
─îantavir
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:00
Brezova
Vo─çar
0
7
15.04.2023 16:00 0 : 7
15.04
16:00
Vrelo
Bjelica
0
2
15.04.2023 16:00 0 : 2
15.04
16:00
Gradina
Devi─çi
0
3
15.04.2023 16:00 0 : 3
15.04
16:00
Radni─Źki
Jelica
5
1
15.04.2023 16:00 5 : 1
15.04
12:00
Lugovi
Budu─çnost
3
0
15.04.2023 12:00 3 : 0
15.04
16:30
Tigrovi Mija Gold
Mršinci
2
1
15.04.2023 16:30 2 : 1
15.04
15:30
Vujan
Gau─Źosi
2
1
15.04.2023 15:30 2 : 1
15.04
Tomislavci
Ba─Źka
5
0
15.04.2023 5 : 0
15.04
Plavi Tok
Pobeda
1
2
15.04.2023 1 : 2
15.04
Napredak
Knjaz
0
2
15.04.2023 0 : 2
15.04
16:00
Grkinja
Donji Barbeš
4
1
15.04.2023 16:00 4 : 1
15.04
16:30
Mladost
Rtanj
3
2
15.04.2023 16:30 3 : 2
15.04
16:30
PIK
Jedinstvo
2
1
15.04.2023 16:30
PIK
2 : 1
15.04
16:30
14. oktobar
Jadar 07
4
1
15.04.2023 16:30 4 : 1
15.04
16:30
Respekt
Borac
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Stolice
Sloga
1
1
15.04.2023 16:30 1 : 1
15.04
16:30
Paskovac
Sin─Ĺeli─ç
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:00
Zvizdar
Vukona
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:30
Doma─çin
SFK Glogovac
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:30
Morava
Dra┼żmirovac
2
2
15.04.2023 16:30 2 : 2
15.04
16:30
Napredak
OFK Dragoševac
1
7
15.04.2023 16:30 1 : 7
15.04
16:30
Belica
OFK Borac
2
0
15.04.2023 16:30 2 : 0
15.04
16:30
Pobeda
Borac (P)
1
5
15.04.2023 16:30 1 : 5
15.04
16:30
Kolonija
Tempo
1
5
15.04.2023 16:30 1 : 5
15.04
16:00
Metaloplastika 2006
Partizan
4
0
15.04.2023 16:00 4 : 0
15.04
13:30
Savacium
Proleter
1
1
15.04.2023 13:30 1 : 1
15.04
16:00
Atletiko
Mladost (DB)
3
2
15.04.2023 16:00 3 : 2
15.04
16:00
Mladost (DL)
Todorovce
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00
ŠFU Derbi 2016
Rudar 1973
7
1
15.04.2023 16:00 7 : 1
15.04
16:30
Donji Petrovci
Grani─Źar
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
17:00
Partizan
Studen Vitez
7
0
15.04.2023 17:00 7 : 0
15.04
17:00
Budu─çnost
Mladi radnik 1925
1
2
15.04.2023 17:00 1 : 2
15.04
17:00
Šumadija
Mladost 1925
2
0
15.04.2023 17:00 2 : 0
15.04
17:00
Morava
Vrnja─Źka Banja
4
0
15.04.2023 17:00 4 : 0
15.04
17:00
Milakovac 2018
Sloga Obrva
2
1
15.04.2023 17:00 2 : 1
15.04
16:30
Sin─Ĺeli─ç
OFK Bingula
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
16:00
Kremenac
Bukorovac
1
2
15.04.2023 16:00 1 : 2
15.04
16:00
Arsenal 1930
Borba
1
1
15.04.2023 16:00 1 : 1
15.04
16:00
Borac 1935
Šumadija
2
4
15.04.2023 16:00 2 : 4
15.04
16:30
Sloga (─î)
OFK Sparta
0
2
15.04.2023 16:30 0 : 2
15.04
16:30
Trgova─Źki
Sloboda
3
0
15.04.2023 16:30 3 : 0
15.04
00:00
Kotlenik
Beli Orlovi
0
0
15.04.2023 00:00 0 : 0
15.04
16:30
Solunac
Rapid
1
3
15.04.2023 16:30 1 : 3
15.04
16:30
Naša Krajina
Dobrica
0
1
15.04.2023 16:30 0 : 1
15.04
16:30
Pobeda
Vitorul
1
3
15.04.2023 16:30 1 : 3
15.04
16:00
Mip Majdan
Dunav
3
1
15.04.2023 16:00 3 : 1
15.04
16:00
Sloga (D)
Stig
4
1
15.04.2023 16:00 4 : 1
15.04
16:30
Lipovica
Kupinovac
0
0
15.04.2023 16:30 0 : 0
15.04
16:00
Melnica
Rudar 1947
3
0
15.04.2023 16:00 3 : 0
15.04
16:00