16.04
16:30
Tisa
OFK Bačka
4
1
|
16.04.2023 16:30 | Tisa | 4 : 1 | OFK Bačka |
16.04
16:30
Hajduk
Mladost (BJ)
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Hajduk | 2 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
16.04
16:30
Donji Srem 2015
Šajkaš 1908
2
1
|
16.04.2023 16:30 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Šajkaš 1908 |
16.04
16:30
ŽAK
Mladost
1
1
|
16.04.2023 16:30 | ŽAK | 1 : 1 | Mladost | |||||
16.04
16:30
Omladinac FAM
Jedinstvo (V)
1
2
|
16.04.2023 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
16.04
16:30
Borac
Radnički
0
0
|
16.04.2023 16:30 | Borac | 0 : 0 | Radnički |
16.04
16:00
OFK Alakince
Mladost 1959
5
1
|
16.04.2023 16:00 | OFK Alakince | 5 : 1 | Mladost 1959 | |||||
16.04
16:00
Radan
Sloga
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Radan | 1 : 1 | Sloga |
16.04
16:30
Sloga (BNS)
Hajdučica
3
0
|
16.04.2023 16:30 | Sloga (BNS) | 3 : 0 | Hajdučica | |||||
16.04
16:30
Dolovo
Karaš (J)
1
1
|
16.04.2023 16:30 | Dolovo | 1 : 1 | Karaš (J) | |||||
16.04
16:30
Spartak 1911
Partizan (G)
7
0
|
16.04.2023 16:30 | Spartak 1911 | 7 : 0 | Partizan (G) |
16.04
16:30
Budućnost (G)
Kordun
6
1
|
16.04.2023 16:30 | Budućnost (G) | 6 : 1 | Kordun | |||||
16.04
16:30
Budućnost (M)
ŽAK
4
1
|
16.04.2023 16:30 | Budućnost (M) | 4 : 1 | ŽAK | |||||
16.04
16:30
Budućnost (P)
Tvrđava
4
2
|
16.04.2023 16:30 | Budućnost (P) | 4 : 2 | Tvrđava |
16.04
16:30
Napredak
2. Oktobar
3
1
|
16.04.2023 16:30 | Napredak | 3 : 1 | 2. Oktobar | |||||
16.04
16:30
Mladost
MSK
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Mladost | 2 : 0 | MSK |
16.04
16:00
Sremac (D)
Fruškogorac
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Sremac (D) | 4 : 1 | Fruškogorac |
16.04
16:00
Toplica
Proleter
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Toplica | 4 : 1 | Proleter | |||||
16.04
16:00
Banjani
Radnik
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Banjani | 1 : 1 | Radnik | |||||
16.04
16:00
Trlić
OFK Senjak
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Trlić | 3 : 0 | OFK Senjak |
16.04
16:00
Lokomotiva
Banja
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Banja | |||||
16.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Vinča
2
0
|
16.04.2023 16:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 0 | Vinča | |||||
16.04
16:00
Sloga
ŽSK
3
1
|
16.04.2023 16:00 | Sloga | 3 : 1 | ŽSK | |||||
16.04
16:00
Šumadija
BSK (Be)
6
2
|
16.04.2023 16:00 | Šumadija | 6 : 2 | BSK (Be) | |||||
16.04
16:00
Šumadinac (S)
Marjan
17
0
|
16.04.2023 16:00 | Šumadinac (S) | 17 : 0 | Marjan | |||||
16.04
16:00
Grizli ML
Trnava
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Grizli ML | 1 : 0 | Trnava | |||||
16.04
16:00
Plaskovac
Mladi rudar
4
0
|
16.04.2023 16:00 | Plaskovac | 4 : 0 | Mladi rudar |
16.04
16:00
Jedinstvo (B)
Jedinstvo (G)
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo (B) | 4 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
16.04
16:00
Čekmin
Sloga
0
2
|
16.04.2023 16:00 | Čekmin | 0 : 2 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Vučje
Budućnost
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Vučje | 1 : 0 | Budućnost | |||||
16.04
11:00
Lemind 1953
Mladost
3
1
|
16.04.2023 11:00 | Lemind 1953 | 3 : 1 | Mladost | |||||
16.04
11:00
Donja Lomnica
Zloćudovo
1
5
|
16.04.2023 11:00 | Donja Lomnica | 1 : 5 | Zloćudovo |
16.04
16:00
Mladi radnik 1940
Mladost (NS)
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Mladi radnik 1940 | 2 : 1 | Mladost (NS) | |||||
16.04
16:00
Petlić SD 2006
Mladost 1948
1
3
|
16.04.2023 16:00 | Petlić SD 2006 | 1 : 3 | Mladost 1948 | |||||
16.04
16:00
Podunavac
Radnik
1
2
|
16.04.2023 16:00 | Podunavac | 1 : 2 | Radnik | |||||
16.04
16:00
SASK
Proleter 1947
1
2
|
16.04.2023 16:00 | SASK | 1 : 2 | Proleter 1947 | |||||
16.04
16:00
Mladi borac
OFK Napredak
0
10
|
16.04.2023 16:00 | Mladi borac | 0 : 10 | OFK Napredak | |||||
16.04
16:00
Pobeda
Sloga
3
1
|
16.04.2023 16:00 | Pobeda | 3 : 1 | Sloga |
16.04
16:00
Krilaš
Železničar
3
2
|
16.04.2023 16:00 | Krilaš | 3 : 2 | Železničar | |||||
16.04
16:00
Obilić
Sloga 1945
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Obilić | 2 : 1 | Sloga 1945 | |||||
16.04
16:00
Budućnost (V)
Napredak (S)
3
1
|
16.04.2023 16:00 | Budućnost (V) | 3 : 1 | Napredak (S) | |||||
16.04
16:00
Sirakovo
Zvižd
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Sirakovo | 2 : 1 | Zvižd | |||||
16.04
16:00
Šapine
Batovac
6
2
|
16.04.2023 16:00 | Šapine | 6 : 2 | Batovac |
16.04
16:30
Jedinstvo 2017
Koštampolje
0
1
|
16.04.2023 16:30 | Jedinstvo 2017 | 0 : 1 | Koštampolje | |||||
16.04
16:30
Borac (V)
Miločajac
0
1
|
16.04.2023 16:30 | Borac (V) | 0 : 1 | Miločajac | |||||
16.04
16:30
Omladinac
Radnik
1
0
|
16.04.2023 16:30 | Omladinac | 1 : 0 | Radnik | |||||
16.04
16:30
Ibar
Tavnik
5
2
|
16.04.2023 16:30 | Ibar | 5 : 2 | Tavnik |
16.04
16:30
Mladost (T)
Partizan
3
2
|
16.04.2023 16:30 | Mladost (T) | 3 : 2 | Partizan | |||||
16.04
16:30
Rudar (St)
Rudar (SR)
4
2
|
16.04.2023 16:30 | Rudar (St) | 4 : 2 | Rudar (SR) | |||||
16.04
16:30
Mladost (J)
Budućnost (Đ)
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Mladost (J) | 2 : 0 | Budućnost (Đ) |
16.04
16:00
Mladost
Sloga
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Radnički 1936
Aluminijum
0
1
|
16.04.2023 16:00 | Radnički 1936 | 0 : 1 | Aluminijum | |||||
16.04
16:00
Novoselac
Proleter
0
0
|
16.04.2023 16:00 | Novoselac | 0 : 0 | Proleter |
16.04
16:00
Jedinstvo (MZ)
Vidojevica
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 0 | Vidojevica | |||||
16.04
16:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Š)
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Hajduk Stanko | 4 : 1 | Jedinstvo (Š) | |||||
16.04
16:00
Drina (B)
Rudar
1
5
|
16.04.2023 16:00 | Drina (B) | 1 : 5 | Rudar | |||||
16.04
16:00
Karađorđe
Sloga
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Mladi borac
Antimon
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Mladi borac | 1 : 0 | Antimon |
16.04
16:00
Maršić
Kolonija
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Maršić | 4 : 1 | Kolonija | |||||
16.04
16:00
Kutlovo
Šumadija 1934
0
0
|
16.04.2023 16:00 | Kutlovo | 0 : 0 | Šumadija 1934 | |||||
16.04
16:00
Zastava 1973
Košutnjak
7
1
|
16.04.2023 16:00 | Zastava 1973 | 7 : 1 | Košutnjak |
16.04
11:00
Tara
Gorobilje
2
1
|
16.04.2023 11:00 | Tara | 2 : 1 | Gorobilje |
16.04
16:00
Zadrugar
Donja Vrbava
5
1
|
16.04.2023 16:00 | Zadrugar | 5 : 1 | Donja Vrbava | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
Velereč 94
1
3
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Velereč 94 | |||||
16.04
16:00
Rudar
Mladost
0
0
|
16.04.2023 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Mladost |
16.04
16:00
Dragačevo
Slatina
0
5
|
16.04.2023 16:00 | Dragačevo | 0 : 5 | Slatina | |||||
16.04
16:00
Prilike
Sloga
5
0
|
16.04.2023 16:00 | Prilike | 5 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
Parmenac
4
0
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Parmenac |
16.04
FSU Južna pruga
Radnički 2021
1
3
|
16.04.2023 | FSU Južna pruga | 1 : 3 | Radnički 2021 | |||||
16.04
OFK AS
Mladost (S)
2
2
|
16.04.2023 | OFK AS | 2 : 2 | Mladost (S) | |||||
16.04
Vihor
Čelik
2
1
|
16.04.2023 | Vihor | 2 : 1 | Čelik | |||||
16.04
SU Dinamo Jug
Levosoje
|
16.04.2023 | SU Dinamo Jug | : | Levosoje | |||||
16.04
Torpedo 1973
Mladost (B)
4
1
|
16.04.2023 | Torpedo 1973 | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
16.04
BSK Bujanovac
Dinamo (V)
|
16.04.2023 | BSK Bujanovac | : | Dinamo (V) | |||||
16.04
Pavlovac
Mineralac
0
3
|
16.04.2023 | Pavlovac | 0 : 3 | Mineralac |
16.04
16:30
Mladost
BSK
1
0
|
16.04.2023 16:30 | Mladost | 1 : 0 | BSK | |||||
16.04
16:30
Terekveš
Omladinac (D)
0
0
|
16.04.2023 16:30 | Terekveš | 0 : 0 | Omladinac (D) | |||||
16.04
16:30
Dinamo 1923
Aleksa Šantić
3
0
|
16.04.2023 16:30 | Dinamo 1923 | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
16.04
16:30
Radnički (S)
Telečka
5
0
|
16.04.2023 16:30 | Radnički (S) | 5 : 0 | Telečka | |||||
16.04
16:30
Kula
Polet (R)
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Kula | 2 : 0 | Polet (R) |
16.04
16:30
Radnički
Stari Tamiš
8
0
|
16.04.2023 16:30 | Radnički | 8 : 0 | Stari Tamiš | |||||
16.04
16:30
Proleter
Mladost
3
0
|
16.04.2023 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.04
16:30
Mundial
BSK Bavanište
0
0
|
16.04.2023 16:30 | Mundial | 0 : 0 | BSK Bavanište |
16.04
16:00
Šarbane
Joševa
0
1
|
16.04.2023 16:00 | Šarbane | 0 : 1 | Joševa | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo (M)
OFK Paljuvi
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 2 | OFK Paljuvi | |||||
16.04
16:00
Ratkovac
Sovljak
1
5
|
16.04.2023 16:00 | Ratkovac | 1 : 5 | Sovljak | |||||
16.04
16:00
Polet (T)
Polet (DL)
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Polet (T) | 2 : 1 | Polet (DL) | |||||
16.04
16:00
Tulari
Omladinac (K)
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Tulari | 2 : 2 | Omladinac (K) | |||||
16.04
16:00
Pepeljevac
Crvena Jabuka
5
3
|
16.04.2023 16:00 | Pepeljevac | 5 : 3 | Crvena Jabuka | |||||
16.04
16:00
Tvrdojevac
OFK Stublenica
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Tvrdojevac | 2 : 2 | OFK Stublenica |
16.04
16:00
OFK Klek
Naftagas
1
2
|
16.04.2023 16:00 | OFK Klek | 1 : 2 | Naftagas | |||||
16.04
16:00
Potisje
Partizan
8
0
|
16.04.2023 16:00 | Potisje | 8 : 0 | Partizan | |||||
16.04
16:00
Bilećanin
Mladost (L)
6
0
|
16.04.2023 16:00 | Bilećanin | 6 : 0 | Mladost (L) | |||||
16.04
16:30
Borac
OFK Gradnulica
2
2
|
16.04.2023 16:30 | Borac | 2 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
16.04
16:00
Mladost (BB)
Tamiš
0
4
|
16.04.2023 16:00 | Mladost (BB) | 0 : 4 | Tamiš | |||||
16.04
16:00
Lehel
Zadrugar
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Lehel | 1 : 1 | Zadrugar |
16.04
16:30
Banat (I)
Sloga
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Banat (I) | 2 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:30
Borac (VS)
Omladinac
4
1
|
16.04.2023 16:30 | Borac (VS) | 4 : 1 | Omladinac | |||||
16.04
16:30
Banatul
Karaš (K)
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Banatul | 2 : 0 | Karaš (K) | |||||
16.04
16:30
Vinogradar
Ratar
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Ratar | |||||
16.04
16:30
Vladimirovac
Banat (D)
0
5
|
16.04.2023 16:30 | Vladimirovac | 0 : 5 | Banat (D) | |||||
16.04
16:30
Ševac
Polet
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Ševac | 2 : 0 | Polet |
16.04
16:30
Sremac
Ljukovo
1
6
|
16.04.2023 16:30 | Sremac | 1 : 6 | Ljukovo | |||||
16.04
16:30
Krušedol
Kameni
1
0
|
16.04.2023 16:30 | Krušedol | 1 : 0 | Kameni | |||||
16.04
16:30
Napredak
Fruškogorac
0
2
|
16.04.2023 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Fruškogorac |
16.04
16:00
Vukašinovac
Ratar
3
2
|
16.04.2023 16:00 | Vukašinovac | 3 : 2 | Ratar | |||||
16.04
16:00
Rudar 2016
Borac
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Rudar 2016 | 4 : 1 | Borac | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
0
4
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
16.04
16:00
Škriljac
OFK Sloga
3
3
|
16.04.2023 16:00 | Škriljac | 3 : 3 | OFK Sloga | |||||
16.04
16:00
Rutevac
Jastrebac 2022
0
3
|
16.04.2023 16:00 | Rutevac | 0 : 3 | Jastrebac 2022 | |||||
16.04
11:00
Mladost 1955
Kraljevo
2
0
|
16.04.2023 11:00 | Mladost 1955 | 2 : 0 | Kraljevo |
16.04
16:30
Rudar
Kolonija
4
2
|
16.04.2023 16:30 | Rudar | 4 : 2 | Kolonija | |||||
16.04
16:30
Resavski Despoti
Šumadija
1
3
|
16.04.2023 16:30 | Resavski Despoti | 1 : 3 | Šumadija | |||||
16.04
16:30
Sinđelić
Napredak
7
0
|
16.04.2023 16:30 | Sinđelić | 7 : 0 | Napredak | |||||
16.04
16:30
15. Avgust 1950
OFK Batinac
3
1
|
16.04.2023 16:30 | 15. Avgust 1950 | 3 : 1 | OFK Batinac |
16.04
16:30
Šantarovac
Partizan
1
1
|
16.04.2023 16:30 | Šantarovac | 1 : 1 | Partizan | |||||
16.04
16:30
Mladost (G)
Vinogradar
0
4
|
16.04.2023 16:30 | Mladost (G) | 0 : 4 | Vinogradar |
16.04
16:30
Mataruge
Omladinac
0
0
|
16.04.2023 16:30 | Mataruge | 0 : 0 | Omladinac | |||||
16.04
16:30
Jovo Kursula
Apolon 2018
2
1
|
16.04.2023 16:30 | Jovo Kursula | 2 : 1 | Apolon 2018 | |||||
16.04
19:00
Popovići Vrnjci
Bogutovačka Banja
1
0
|
16.04.2023 19:00 | Popovići Vrnjci | 1 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
16.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Morava (M)
0
6
|
16.04.2023 16:30 | Kraljevo Hajduk | 0 : 6 | Morava (M) | |||||
16.04
16:30
Zvezda
Magnohrom
3
1
|
16.04.2023 16:30 | Zvezda | 3 : 1 | Magnohrom |
16.04
16:00
Obilić 1993
Napredak
2
0
|
16.04.2023 16:00 | Obilić 1993 | 2 : 0 | Napredak | |||||
16.04
16:00
LSK
Borac (VR)
4
0
|
16.04.2023 16:00 | LSK | 4 : 0 | Borac (VR) | |||||
16.04
16:00
Graničar
Fruška Gora
5
1
|
16.04.2023 16:00 | Graničar | 5 : 1 | Fruška Gora | |||||
16.04
16:00
Jedinstvo
OFK Bikić
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | OFK Bikić | |||||
16.04
16:00
Erdevik 2017
Zmaj
5
3
|
16.04.2023 16:00 | Erdevik 2017 | 5 : 3 | Zmaj | |||||
16.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
BSK
5
0
|
16.04.2023 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 5 : 0 | BSK |
16.04
11:00
Trgovački
Borac (V)
0
1
|
16.04.2023 11:00 | Trgovački | 0 : 1 | Borac (V) | |||||
16.04
16:00
Zadrugar 1947
Zabrđe 1936
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Zadrugar 1947 | 1 : 0 | Zabrđe 1936 | |||||
16.04
16:00
Mladost (K)
Jasenovac
3
2
|
16.04.2023 16:00 | Mladost (K) | 3 : 2 | Jasenovac | |||||
16.04
16:00
BSK 1924
Bata Bulić
0
0
|
16.04.2023 16:00 | BSK 1924 | 0 : 0 | Bata Bulić | |||||
16.04
16:00
Rade Milošević
Polet (SD)
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Rade Milošević | 1 : 1 | Polet (SD) | |||||
16.04
16:00
Pobeda 1953
Mlava (ML)
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Pobeda 1953 | 2 : 2 | Mlava (ML) |
16.04
16:00
Beli Orao
Napredak (B)
3
1
|
16.04.2023 16:00 | Beli Orao | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
16.04
16:00
Napredak (P)
Polet (V)
0
3
|
16.04.2023 16:00 | Napredak (P) | 0 : 3 | Polet (V) | |||||
16.04
16:00
Napredak 1934
Barič
1
2
|
16.04.2023 16:00 | Napredak 1934 | 1 : 2 | Barič | |||||
16.04
16:00
Vojvoda Milenko
Sloga (L)
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
16.04
16:00
Mladi Borac
Žitkovica 2017
2
0
|
16.04.2023 16:00 | Mladi Borac | 2 : 0 | Žitkovica 2017 | |||||
16.04
16:00
OFK Braničevo
Mlava (B)
2
1
|
16.04.2023 16:00 | OFK Braničevo | 2 : 1 | Mlava (B) |
16.04
16:30
Bački Hajduk
Slavija (B)
3
1
|
16.04.2023 16:30 | Bački Hajduk | 3 : 1 | Slavija (B) | |||||
16.04
16:30
Slavija (P)
Mladost
3
0
|
16.04.2023 16:30 | Slavija (P) | 3 : 0 | Mladost | |||||
16.04
16:30
Labudnjača
Vojvodina
1
1
|
16.04.2023 16:30 | Labudnjača | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
16.04
16:30
OFK Stari Grad
Kulpin
1
3
|
16.04.2023 16:30 | OFK Stari Grad | 1 : 3 | Kulpin | |||||
16.04
16:30
Neštin
Bačka
3
2
|
16.04.2023 16:30 | Neštin | 3 : 2 | Bačka |
16.04
16:00
Budućnost (PD)
Omladinac
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Budućnost (PD) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
16.04
16:00
Sloboda
Zadrugar
6
0
|
16.04.2023 16:00 | Sloboda | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
16.04
16:00
Budućnost (Z)
Petlovača
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Budućnost (Z) | 2 : 1 | Petlovača | |||||
16.04
16:00
Duško
Sloga
4
0
|
16.04.2023 16:00 | Duško | 4 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Bair
Mladost (MM)
3
1
|
16.04.2023 16:00 | Bair | 3 : 1 | Mladost (MM) | |||||
16.04
16:00
Torpedo
Stojan Lazarac
0
3
|
16.04.2023 16:00 | Torpedo | 0 : 3 | Stojan Lazarac |
16.04
16:00
Radnički
Gradac
0
6
|
16.04.2023 16:00 | Radnički | 0 : 6 | Gradac | |||||
16.04
16:00
Real
Bratstvo
1
2
|
16.04.2023 16:00 | Real | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
16.04
16:00
OFK Brza
Šumadija
1
4
|
16.04.2023 16:00 | OFK Brza | 1 : 4 | Šumadija | |||||
16.04
16:00
Sloboda
Moravac (P)
0
1
|
16.04.2023 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Moravac (P) | |||||
16.04
16:00
Veliko Trnjane
Bobište
1
3
|
16.04.2023 16:00 | Veliko Trnjane | 1 : 3 | Bobište |
16.04
16:00
Trešnjevka
Radnički (K)
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Trešnjevka | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
16.04
16:00
Sloga (K)
Mrovska
3
2
|
16.04.2023 16:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | Mrovska | |||||
16.04
16:00
Šipurske Livade
Mišar
0
3
|
16.04.2023 16:00 | Šipurske Livade | 0 : 3 | Mišar | |||||
16.04
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Pričinović
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 1 | Pričinović | |||||
16.04
16:00
Bobovik
Vlašić
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Bobovik | 3 : 0 | Vlašić |
16.04
16:00
Studenac
Jedinstvo
3
1
|
16.04.2023 16:00 | Studenac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
16.04
16:00
Cer
TE Gučevo
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Cer | 1 : 1 | TE Gučevo | |||||
16.04
16:00
Jelav
Sloga
1
2
|
16.04.2023 16:00 | Jelav | 1 : 2 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Mladost
Prva Iskra
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
16.04
16:00
Milan Orlić
Jadar 1961
4
0
|
16.04.2023 16:00 | Milan Orlić | 4 : 0 | Jadar 1961 | |||||
16.04
16:00
Hajduk
Velika Reka
5
3
|
16.04.2023 16:00 | Hajduk | 5 : 3 | Velika Reka |
16.04
11:00
Modrica
Žabare
5
0
|
16.04.2023 11:00 | Modrica | 5 : 0 | Žabare | |||||
16.04
11:00
Mudrakovac
Bukovica
0
0
|
16.04.2023 11:00 | Mudrakovac | 0 : 0 | Bukovica | |||||
16.04
11:00
Padež
Rasina
3
0
|
16.04.2023 11:00 | Padež | 3 : 0 | Rasina | |||||
16.04
16:30
BSK
Polet
6
0
|
16.04.2023 16:30 | BSK | 6 : 0 | Polet |
16.04
16:00
Budućnost 1948
Novi Mladi borac
4
0
|
16.04.2023 16:00 | Budućnost 1948 | 4 : 0 | Novi Mladi borac | |||||
16.04
16:00
Glavaš
Cerovac 2013
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Glavaš | 1 : 1 | Cerovac 2013 | |||||
16.04
16:00
Beli Orlovi
Udarnik
2
3
|
16.04.2023 16:00 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Udarnik | |||||
16.04
16:00
Bukovac
Bačinac
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Bukovac | 1 : 1 | Bačinac |
16.04
16:00
Azbest 1927
Borac (D)
4
2
|
16.04.2023 16:00 | Azbest 1927 | 4 : 2 | Borac (D) | |||||
16.04
11:00
Kragujevac
Ćava
1
2
|
16.04.2023 11:00 | Kragujevac | 1 : 2 | Ćava | |||||
16.04
16:00
Mladost (P)
Šumadinac KG
5
2
|
16.04.2023 16:00 | Mladost (P) | 5 : 2 | Šumadinac KG |
16.04
16:00
Standard 2021
Mladost
1
4
|
16.04.2023 16:00 | Standard 2021 | 1 : 4 | Mladost | |||||
16.04
11:00
OFK Budućnost 2020
OFK Morava 2022
0
3
|
16.04.2023 11:00 | OFK Budućnost 2020 | 0 : 3 | OFK Morava 2022 |
16.04
16:30
Roham
Jedinstvo
1
2
|
16.04.2023 16:30 | Roham | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
16.04
16:30
Napredak
Omladinac
5
0
|
16.04.2023 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Omladinac | |||||
16.04
16:30
Proleter
1. Oktobar
2
1
|
16.04.2023 16:30 | Proleter | 2 : 1 | 1. Oktobar | |||||
16.04
16:30
Vojvodina
SU Podgrmeč
0
3
|
16.04.2023 16:30 | Vojvodina | 0 : 3 | SU Podgrmeč | |||||
16.04
16:30
Terekveš
Borac
3
3
|
16.04.2023 16:30 | Terekveš | 3 : 3 | Borac |
16.04
16:30
Slavija
Tisa
1
1
|
16.04.2023 16:30 | Slavija | 1 : 1 | Tisa | |||||
16.04
16:30
Graničar
Čoka
1
6
|
16.04.2023 16:30 | Graničar | 1 : 6 | Čoka | |||||
16.04
16:30
Hajduk
Tromeđa
6
0
|
16.04.2023 16:30 | Hajduk | 6 : 0 | Tromeđa | |||||
16.04
16:30
Šampion
Horgoš 1911
0
1
|
16.04.2023 16:30 | Šampion | 0 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
16.04
16:30
Jadran
Potisje
1
0
|
16.04.2023 16:30 | Jadran | 1 : 0 | Potisje |
16.04
11:00
B 2000
Kalipolje
6
2
|
16.04.2023 11:00 | B 2000 | 6 : 2 | Kalipolje | |||||
16.04
16:00
Trešnjevica
Mladost
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Trešnjevica | 1 : 0 | Mladost | |||||
16.04
11:00
Gorski Car
Venčani
2
1
|
16.04.2023 11:00 | Gorski Car | 2 : 1 | Venčani | |||||
16.04
16:00
Borac
Gornja Trnava 1938
4
0
|
16.04.2023 16:00 | Borac | 4 : 0 | Gornja Trnava 1938 | |||||
16.04
16:00
Tulež
Partizan 1945
0
2
|
16.04.2023 16:00 | Tulež | 0 : 2 | Partizan 1945 | |||||
16.04
16:00
Jasenica
Kopljari
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Jasenica | 2 : 2 | Kopljari |
16.04
16:30
Munja
Rvati
7
1
|
16.04.2023 16:30 | Munja | 7 : 1 | Rvati | |||||
16.04
16:30
Belo Polje
Torpedo
1
4
|
16.04.2023 16:30 | Belo Polje | 1 : 4 | Torpedo |
16.04
11:00
Polet
Sloga
6
2
|
16.04.2023 11:00 | Polet | 6 : 2 | Sloga |
16.04
16:00
Godomin
Ravni Gaj
1
0
|
16.04.2023 16:00 | Godomin | 1 : 0 | Ravni Gaj | |||||
16.04
16:00
Vožd 2020
Budućnost
1
2
|
16.04.2023 16:00 | Vožd 2020 | 1 : 2 | Budućnost | |||||
16.04
16:00
Osipaonica
Lunjevac
2
0
|
16.04.2023 16:00 | Osipaonica | 2 : 0 | Lunjevac | |||||
16.04
16:00
Jezava
Badljevica
0
0
|
16.04.2023 16:00 | Jezava | 0 : 0 | Badljevica |
16.04
16:30
Elektrovojvodina
Kelebijska šuma
4
3
|
16.04.2023 16:30 | Elektrovojvodina | 4 : 3 | Kelebijska šuma | |||||
16.04
16:30
Hajduk 1950
Palić
3
1
|
16.04.2023 16:30 | Hajduk 1950 | 3 : 1 | Palić | |||||
16.04
16:30
Bikovo
Žednik
1
2
|
16.04.2023 16:30 | Bikovo | 1 : 2 | Žednik |
16.04
12:00
Remont
Planinac
2
2
|
16.04.2023 12:00 | Remont | 2 : 2 | Planinac | |||||
16.04
16:30
Malba
Morava
2
1
|
16.04.2023 16:30 | Malba | 2 : 1 | Morava |
16.04
16:30
Jedinstvo
Slavija
4
1
|
16.04.2023 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Slavija | |||||
16.04
16:30
Eđšeg
Sloboda
1
2
|
16.04.2023 16:30 | Eđšeg | 1 : 2 | Sloboda | |||||
16.04
16:30
Proleter
Mladost
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Mladost |
16.04
16:00
Glumač
Trešnjica
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Glumač | 4 : 1 | Trešnjica | |||||
16.04
Dobrinjac
Duškovci
1
4
|
16.04.2023 | Dobrinjac | 1 : 4 | Duškovci |
16.04
16:00
10. februar
FU Gadžin Han
3
0
|
16.04.2023 16:00 | 10. februar | 3 : 0 | FU Gadžin Han |
16.04
16:30
Jedinstvo Lemeš
Graničar
1
2
|
16.04.2023 16:30 | Jedinstvo Lemeš | 1 : 2 | Graničar | |||||
16.04
16:30
Sport
Dinamo
1
1
|
16.04.2023 16:30 | Sport | 1 : 1 | Dinamo |
16.04
16:30
Jedinstvo 2014
Sloga
3
1
|
16.04.2023 16:30 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | Sloga | |||||
16.04
16:30
Zlatica
Proleter 2006
1
3
|
16.04.2023 16:30 | Zlatica | 1 : 3 | Proleter 2006 | |||||
16.04
16:30
Proleter
Radnički
2
3
|
16.04.2023 16:30 | Proleter | 2 : 3 | Radnički |
16.04
11:00
Mladost (L)
Jadar (S)
0
3
|
16.04.2023 11:00 | Mladost (L) | 0 : 3 | Jadar (S) | |||||
16.04
11:00
Mladost (B)
Krajišnici
2
2
|
16.04.2023 11:00 | Mladost (B) | 2 : 2 | Krajišnici | |||||
16.04
11:00
Vuk
Mladost (DD)
0
0
|
16.04.2023 11:00 | Vuk | 0 : 0 | Mladost (DD) | |||||
16.04
11:00
Gradilište (L)
Granit
2
3
|
16.04.2023 11:00 | Gradilište (L) | 2 : 3 | Granit |
16.04
11:00
Hajduk
Belpos
3
4
|
16.04.2023 11:00 | Hajduk | 3 : 4 | Belpos | |||||
16.04
11:00
Torpedo
Sloga 1949
1
1
|
16.04.2023 11:00 | Torpedo | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
16.04
16:30
Polet
Dobrava
10
0
|
16.04.2023 16:30 | Polet | 10 : 0 | Dobrava | |||||
16.04
16:30
Jedinstvo 2014
Petrovac 74
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Jedinstvo 2014 | 2 : 0 | Petrovac 74 |
16.04
11:00
Dokmir
Strelac 001
5
0
|
16.04.2023 11:00 | Dokmir | 5 : 0 | Strelac 001 | |||||
16.04
11:00
Vrelo
Gunjevac
3
1
|
16.04.2023 11:00 | Vrelo | 3 : 1 | Gunjevac | |||||
16.04
11:00
Budućnost 1995
OFK Takovo
2
1
|
16.04.2023 11:00 | Budućnost 1995 | 2 : 1 | OFK Takovo |
16.04
11:00
Brgule
Rudar
0
1
|
16.04.2023 11:00 | Brgule | 0 : 1 | Rudar | |||||
16.04
11:00
Sloga
Tamnava
3
2
|
16.04.2023 11:00 | Sloga | 3 : 2 | Tamnava | |||||
16.04
11:00
Murgaš
Kalenić
2
1
|
16.04.2023 11:00 | Murgaš | 2 : 1 | Kalenić | |||||
16.04
11:00
Kolubara
Mlaka
1
0
|
16.04.2023 11:00 | Kolubara | 1 : 0 | Mlaka |
16.04
16:30
Mladi radnik
Lipar
8
1
|
16.04.2023 16:30 | Mladi radnik | 8 : 1 | Lipar |
16.04
16:30
Borac (S)
Jedinstvo
3
0
|
16.04.2023 16:30 | Borac (S) | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
16.04
16:30
Slavia
Vojvodina
1
0
|
16.04.2023 16:30 | Slavia | 1 : 0 | Vojvodina |
16.04
11:00
Culjković
Sloga
0
1
|
16.04.2023 11:00 | Culjković | 0 : 1 | Sloga | |||||
16.04
11:00
Jelen
Varna
4
2
|
16.04.2023 11:00 | Jelen | 4 : 2 | Varna |
16.04
11:00
Rankovac
Rudar
3
1
|
16.04.2023 11:00 | Rankovac | 3 : 1 | Rudar | |||||
16.04
11:00
Jedinstvo
Mladost (Sl)
8
0
|
16.04.2023 11:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Mladost (Sl) | |||||
16.04
11:00
Galeb
Bojić
1
2
|
16.04.2023 11:00 | Galeb | 1 : 2 | Bojić | |||||
16.04
11:00
Korman
Zablaće
3
2
|
16.04.2023 11:00 | Korman | 3 : 2 | Zablaće | |||||
16.04
11:00
Borac BTG
Mladost (Sv)
2
2
|
16.04.2023 11:00 | Borac BTG | 2 : 2 | Mladost (Sv) |
16.04
11:00
Budućnost (B)
Proleter 1936
4
1
|
16.04.2023 11:00 | Budućnost (B) | 4 : 1 | Proleter 1936 | |||||
16.04
11:00
Budućnost MI
Krćevac 04
3
0
|
16.04.2023 11:00 | Budućnost MI | 3 : 0 | Krćevac 04 | |||||
16.04
11:00
ZT Gorovič
Radoje Domanović
7
1
|
16.04.2023 11:00 | ZT Gorovič | 7 : 1 | Radoje Domanović | |||||
16.04
10:00
Junkovac
Maskar
3
1
|
16.04.2023 10:00 | Junkovac | 3 : 1 | Maskar |
16.04
11:00
Morava
Turekovac
4
0
|
16.04.2023 11:00 | Morava | 4 : 0 | Turekovac | |||||
16.04
11:00
Badince
Gornje Sinkovce
0
3
|
16.04.2023 11:00 | Badince | 0 : 3 | Gornje Sinkovce | |||||
16.04
11:00
Napredak
Marjan MB
2
6
|
16.04.2023 11:00 | Napredak | 2 : 6 | Marjan MB | |||||
16.04
11:00
Jašunja
Pomoravlje
1
0
|
16.04.2023 11:00 | Jašunja | 1 : 0 | Pomoravlje |
16.04
16:30
Jedinstvo (P)
Hrtkovci
0
2
|
16.04.2023 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Hrtkovci | |||||
16.04
16:30
Borac
Fruškogorac
1
1
|
16.04.2023 16:30 | Borac | 1 : 1 | Fruškogorac |
16.04
17:00
Granit
Biljanovac
3
2
|
16.04.2023 17:00 | Granit | 3 : 2 | Biljanovac |
16.04
17:00
Mladost 1981
Stubal
2
3
|
16.04.2023 17:00 | Mladost 1981 | 2 : 3 | Stubal |
16.04
15:30
Zeppelin 026
Vrbovac
0
1
|
16.04.2023 15:30 | Zeppelin 026 | 0 : 1 | Vrbovac | |||||
16.04
15:30
Šumadinac
Drugovac
2
1
|
16.04.2023 15:30 | Šumadinac | 2 : 1 | Drugovac | |||||
16.04
15:30
Omladinac Seone
Kolarac
1
5
|
16.04.2023 15:30 | Omladinac Seone | 1 : 5 | Kolarac | |||||
16.04
15:30
Vučak
OFK Slavija
6
1
|
16.04.2023 15:30 | Vučak | 6 : 1 | OFK Slavija |
16.04
16:30
Lovac
Vitez
0
1
|
16.04.2023 16:30 | Lovac | 0 : 1 | Vitez | |||||
16.04
16:30
Mladost 1935
Sloven
0
3
|
16.04.2023 16:30 | Mladost 1935 | 0 : 3 | Sloven |
16.04
16:30
Borac
Jednota
2
5
|
16.04.2023 16:30 | Borac | 2 : 5 | Jednota | |||||
16.04
16:30
Graničar
Omladinac
2
0
|
16.04.2023 16:30 | Graničar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
16.04
16:30
Sremac
Bratstvo
4
1
|
16.04.2023 16:30 | Sremac | 4 : 1 | Bratstvo |
16.04
16:00
Apolon 4
Seljak
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Apolon 4 | 2 : 2 | Seljak | |||||
16.04
16:00
Napredak Mainić
Dobrača
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Napredak Mainić | 3 : 0 | Dobrača |
16.04
16:30
Sremac
Srem
2
5
|
16.04.2023 16:30 | Sremac | 2 : 5 | Srem | |||||
16.04
16:30
OFK Bosut
Mitros
4
2
|
16.04.2023 16:30 | OFK Bosut | 4 : 2 | Mitros | |||||
16.04
16:30
Sloga (Z)
Napredak 2021
0
1
|
16.04.2023 16:30 | Sloga (Z) | 0 : 1 | Napredak 2021 |
16.04
10:00
Bečevica
Grivac
4
0
|
16.04.2023 10:00 | Bečevica | 4 : 0 | Grivac |
16.04
16:00
Žika Marković Uča
Radnički
5
0
|
16.04.2023 16:00 | Žika Marković Uča | 5 : 0 | Radnički | |||||
16.04
16:00
Baštovan 2015
Pek
7
1
|
16.04.2023 16:00 | Baštovan 2015 | 7 : 1 | Pek | |||||
16.04
16:00
Sloga TOP
Usije
2
1
|
16.04.2023 16:00 | Sloga TOP | 2 : 1 | Usije | |||||
16.04
16:00
Borac 2016
Ram
4
2
|
16.04.2023 16:00 | Borac 2016 | 4 : 2 | Ram |
16.04
11:00
Mladost
Radnik
2
2
|
16.04.2023 11:00 | Mladost | 2 : 2 | Radnik | |||||
16.04
11:00
Omladinac
Gorki
2
0
|
16.04.2023 11:00 | Omladinac | 2 : 0 | Gorki | |||||
16.04
11:00
Napredak
OFK Napredak 1933
4
4
|
16.04.2023 11:00 | Napredak | 4 : 4 | OFK Napredak 1933 |
16.04
16:30
Crvena zvezda
Janošik
3
3
|
16.04.2023 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 3 | Janošik | |||||
16.04
16:30
Vojvodina
Mladost
5
1
|
16.04.2023 16:30 | Vojvodina | 5 : 1 | Mladost |
16.04
16:30
Borac
Banat
0
6
|
16.04.2023 16:30 | Borac | 0 : 6 | Banat | |||||
16.04
16:30
Vojvodina
Hajduk
7
1
|
16.04.2023 16:30 | Vojvodina | 7 : 1 | Hajduk |
16.04
16:00
Sloga 1932
Dunavac
4
1
|
16.04.2023 16:00 | Sloga 1932 | 4 : 1 | Dunavac | |||||
16.04
16:00
Moravac 1933
Morava 1932
3
4
|
16.04.2023 16:00 | Moravac 1933 | 3 : 4 | Morava 1932 | |||||
16.04
16:00
Margum
Sopot
10
1
|
16.04.2023 16:00 | Margum | 10 : 1 | Sopot |
16.04
16:00
Metalac
Pobeda
1
1
|
16.04.2023 16:00 | Metalac | 1 : 1 | Pobeda | |||||
16.04
16:00
Sloga Vitez
Zemljoradnik 1932
0
2
|
16.04.2023 16:00 | Sloga Vitez | 0 : 2 | Zemljoradnik 1932 |
16.04
16:30
Resavac
Napredak
0
3
|
16.04.2023 16:30 | Resavac | 0 : 3 | Napredak |
16.04
11:00
Ranilović 1970
Vrbica
3
1
|
16.04.2023 11:00 | Ranilović 1970 | 3 : 1 | Vrbica | |||||
16.04
11:00
Šamot
Brezovac
0
0
|
16.04.2023 11:00 | Šamot | 0 : 0 | Brezovac |
16.04
11:00
BSK
Petar Dobrnjac
0
5
|
16.04.2023 11:00 | BSK | 0 : 5 | Petar Dobrnjac | |||||
16.04
11:00
Manastirica
Jedinstvo
0
4
|
16.04.2023 11:00 | Manastirica | 0 : 4 | Jedinstvo |
16.04
16:00
OFK Radnički
Bistrica
4
0
|
16.04.2023 16:00 | OFK Radnički | 4 : 0 | Bistrica |
16.04
16:00
OFK Burovo
Strmovo
7
0
|
16.04.2023 16:00 | OFK Burovo | 7 : 0 | Strmovo |
16.04
11:00
Stig (MC)
Crni Vitez
0
1
|
16.04.2023 11:00 | Stig (MC) | 0 : 1 | Crni Vitez |
16.04
16:00
Mladost
Sloga
3
0
|
16.04.2023 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloga | |||||
16.04
16:00
Udarnik
BSK
2
3
|
16.04.2023 16:00 | Udarnik | 2 : 3 | BSK | |||||
16.04
16:00
Proleter
Polet 1930
0
2
|
16.04.2023 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Polet 1930 |
16.04
16:30
Tošk
Stupčanica
2
1
|
16.04.2023 16:30 | Tošk | 2 : 1 | Stupčanica | |||||
16.04
16:30
GOŠK
Radnički
1
1
|
16.04.2023 16:30 | GOŠK | 1 : 1 | Radnički |
16.04
16:00
Bokelj
Kom
2
2
|
16.04.2023 16:00 | Bokelj | 2 : 2 | Kom | |||||
16.04
16:00
Podgorica
Otrant Olympic
0
3
|
16.04.2023 16:00 | Podgorica | 0 : 3 | Otrant Olympic | |||||
16.04
16:00
Zeta
OFK Mladost DG
0
1
|
16.04.2023 16:00 | Zeta | 0 : 1 | OFK Mladost DG | |||||
16.04
16:00
Grbalj
Berane
2
3
|
16.04.2023 16:00 | Grbalj | 2 : 3 | Berane |
16.04
17:30
Nottingham Forest
Manchester United
0
2
|
16.04.2023 17:30 | Nottingham Forest | 0 : 2 | Manchester United | |||||
16.04
15:00
West Ham United
Arsenal
2
2
|
16.04.2023 15:00 | West Ham United | 2 : 2 | Arsenal |
16.04
17:30
1. FC Union Berlin
VfL Bochum
1
1
|
16.04.2023 17:30 | 1. FC Union Berlin | 1 : 1 | VfL Bochum | |||||
16.04
19:30
VfL Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
0
0
|
16.04.2023 19:30 | VfL Wolfsburg | 0 : 0 | Bayer 04 Leverkusen | |||||
16.04
15:30
Werder Bremen
SC Freiburg
1
2
|
16.04.2023 15:30 | Werder Bremen | 1 : 2 | SC Freiburg |
16.04
15:00
AJ Auxerre
FC Nantes
2
1
|
16.04.2023 15:00 | AJ Auxerre | 2 : 1 | FC Nantes | |||||
16.04
17:05
AS Monaco
Lorient
3
1
|
16.04.2023 17:05 | AS Monaco | 3 : 1 | Lorient | |||||
16.04
15:00
Clermont Foot 63
Angers
2
1
|
16.04.2023 15:00 | Clermont Foot 63 | 2 : 1 | Angers | |||||
16.04
13:00
Lille OSC
Montpellier
2
1
|
16.04.2023 13:00 | Lille OSC | 2 : 1 | Montpellier | |||||
16.04
20:45
Olympique de Marseille
Troyes
3
1
|
16.04.2023 20:45 | Olympique de Marseille | 3 : 1 | Troyes | |||||
16.04
15:00
RC Strasbourg
AC Ajaccio
3
1
|
16.04.2023 15:00 | RC Strasbourg | 3 : 1 | AC Ajaccio | |||||
16.04
15:00
Stade Brestois 29
OGC Nice
1
0
|
16.04.2023 15:00 | Stade Brestois 29 | 1 : 0 | OGC Nice |
16.04
12:30
Lecce
Sampdoria
1
1
|
16.04.2023 12:30 | Lecce | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
16.04
20:45
Roma
Udinese
3
0
|
16.04.2023 20:45 | Roma | 3 : 0 | Udinese | |||||
16.04
18:00
Sassuolo
Juventus
1
0
|
16.04.2023 18:00 | Sassuolo | 1 : 0 | Juventus | |||||
16.04
15:00
Torino
Salernitana
1
1
|
16.04.2023 15:00 | Torino | 1 : 1 | Salernitana |
16.04
21:00
Athletic Club
Real Sociedad
2
0
|
16.04.2023 21:00 | Athletic Club | 2 : 0 | Real Sociedad | |||||
16.04
18:30
Atlético Madrid
UD Almería
2
1
|
16.04.2023 18:30 | Atlético Madrid | 2 : 1 | UD Almería | |||||
16.04
16:15
Getafe
Barcelona
0
0
|
16.04.2023 16:15 | Getafe | 0 : 0 | Barcelona | |||||
16.04
14:00
Girona FC
Elche CF
2
0
|
16.04.2023 14:00 | Girona FC | 2 : 0 | Elche CF | |||||
16.04
21:00
Valencia
Sevilla
0
2
|
16.04.2023 21:00 | Valencia | 0 : 2 | Sevilla |
16.04
19:30
Zora
Cvetex
5
2
|
16.04.2023 19:30 | Zora | 5 : 2 | Cvetex |
16.04
10:00
Sloga 33
AF Duljaj
3
2
|
16.04.2023 10:00 | Sloga 33 | 3 : 2 | AF Duljaj |
16.04
10:00
Bubamara 91
Apolon 2018
|
16.04.2023 10:00 | Bubamara 91 | : | Apolon 2018 | |||||
16.04
10:00
Sport Klub 99
Radnički 1923
|
16.04.2023 10:00 | Sport Klub 99 | : | Radnički 1923 |
16.04
10:00
GFK Sloboda
Zlatibor
|
16.04.2023 10:00 | GFK Sloboda | : | Zlatibor | |||||
16.04
10:00
Borac 1926
FAP
|
16.04.2023 10:00 | Borac 1926 | : | FAP |
16.04
20:30
Helios Suns
Krka
82
83
|
16.04.2023 20:30 | Helios Suns | 82 : 83 | Krka |
16.04
19:00
Radnički
Odžaci
35
23
|
16.04.2023 19:00 | Radnički | 35 : 23 | Odžaci |