XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
452 utakmica za dan Subota, 29 April 2023


Fudbal

29.04
19:00
Vojvodina
Vo┼żdovac
2
0
29.04.2023 19:00 2 : 0
29.04
17:00
Novi Pazar
Radni─Źki 1923
0
1
29.04.2023 17:00 0 : 1
29.04
16:30
Omladinac
OFK Ba─Źka
0
0
29.04.2023 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Hajduk 1912
1. Maj Ruma
0
0
29.04.2023 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Be─Źej 1918
Radni─Źki (Zr)
6
0
29.04.2023 16:30 6 : 0
29.04
16:30
Zemun
Studentski grad
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
16:00
Torlak
OFK Beograd
0
5
29.04.2023 16:00 0 : 5
29.04
11:00
Prva iskra
Sin─Ĺeli─ç
3
1
29.04.2023 11:00 3 : 1
29.04
11:00
Teleoptik
Zvezdara
3
0
29.04.2023 11:00 3 : 0
29.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Tutin
2
1
29.04.2023 16:00 2 : 1
29.04
16:00
FAP
Real
3
0
29.04.2023 16:00
FAP
3 : 0
29.04
16:00
Borac 1926
Smederevo 1924
2
1
29.04.2023 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Ma─Źva 1929
Sloga (BB)
2
1
29.04.2023 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Mladi radnik 1926
Sloga (P)
2
0
29.04.2023 16:00 2 : 0
29.04
16:30
Jedinstvo (P)
Car Konstantin
4
2
29.04.2023 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Radni─Źki (S)
Timo─Źanin
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
16:30
GFK Jagodina
Meševo
0
0
29.04.2023 16:30 0 : 0
29.04
16:30
OFK Topli─Źanin
OFK Brzi Brod
3
1
29.04.2023 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Timok 1919
GFK Dubo─Źica
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Sloga
Hercegovac
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Senta
Radni─Źki 1918
3
1
29.04.2023 16:30 3 : 1
29.04
16:30
OFK Vrbas
Krila Krajine
1
0
29.04.2023 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Bratstvo 2019
OFK Mladost APA
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Bajša
Mladost (BP)
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Sloboda
Dunav
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
16:30
GFK Sloven
Mladost (BJ)
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Radni─Źki (NP)
Index
1
0
29.04.2023 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Sloga (T)
Šajkaš 1908
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Veternik
Radni─Źki (┼á)
1
1
29.04.2023 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Kozara
Proleter
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Jedinstvo Stevi─ç
Crvena Zvezda
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Sloboda
OFK Kikinda
0
1
29.04.2023 16:30 0 : 1
29.04
16:30
Jedinstvo (BK)
Radni─Źki
3
2
29.04.2023 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Napredak
Crvena zvezda
3
3
29.04.2023 16:30 3 : 3
29.04
16:30
Kosmaj
OFK Mladenovac
0
4
29.04.2023 16:30 0 : 4
29.04
11:00
Leštane
Bole─Ź
0
1
29.04.2023 11:00 0 : 1
29.04
16:30
Barajevo
Zuce 2019
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
11:00
GSP Polet Dor─çol
Hajduk
2
1
29.04.2023 11:00 2 : 1
29.04
16:30
OFK ┼Żarkovo
PKB
3
3
29.04.2023 16:30 3 : 3
PKB
29.04
11:00
OFK Kosanica
Pusta Reka
3
2
29.04.2023 11:00 3 : 2
29.04
16:30
SFK Morava
Radan
0
0
29.04.2023 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Svrljig
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
3
29.04.2023 16:30 1 : 3
29.04
16:30
Mladi borac
Blagotin
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Trstenik PPT
Sloga (D)
3
1
29.04.2023 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Brodoremont
OFK Knjaz
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Tanasko Raji─ç
Radni─Źki 1946
4
0
29.04.2023 16:30 4 : 0
29.04
16:30
OFK Zlot
Rajko Miti─ç
3
2
29.04.2023 16:30 3 : 2
29.04
16:30
Balkanski
Hajduk Veljko
7
1
29.04.2023 16:30 7 : 1
29.04
14:30
─Éerdap
OFK Slatina
5
1
29.04.2023 14:30 5 : 1
29.04
16:00
Gru┼ża
Kori─çani
2
1
29.04.2023 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Mokra Gora
Budu─çnost (R)
3
0
29.04.2023 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Kara─Ĺor─Ĺe
OFK Ras
4
0
29.04.2023 16:00 4 : 0
29.04
16:00
VGSK
Pomoravlje 1946
1
3
29.04.2023 16:00 1 : 3
29.04
16:00
Sloga 33
Šumadija (A)
1
1
29.04.2023 16:00 1 : 1
29.04
16:00
Morava (VP)
OFK Aran─Ĺelovac 1979
3
0
29.04.2023 16:00 3 : 0
29.04
16:00
Sloboda
Kara─Ĺor─Ĺe
3
1
29.04.2023 16:00 3 : 1
29.04
16:00
─Éerdap
Borac 1932
1
0
29.04.2023 16:00 1 : 0
29.04
16:00
Sloga 1924
Omladinac
4
2
29.04.2023 16:00 4 : 2
29.04
16:00
Cer
Radni─Źki (V)
1
2
29.04.2023 16:00
Cer
1 : 2
29.04
16:00
Jedinstvo Vladimirci 1924
OFK Ose─Źina
1
0
29.04.2023 16:00 1 : 0
29.04
16:30
BAK
Partizan (U)
8
4
29.04.2023 16:30
BAK
8 : 4
29.04
16:30
Potporanj
Sloga (P)
3
1
29.04.2023 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Glogonj
Crvena zvezda
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Jadran
Solunac N&─É Jerkovi─ç Kara─Ĺor─Ĺevo
1
4
29.04.2023 16:30 1 : 4
29.04
16:30
Proleter
Napredak
4
1
29.04.2023 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Sloga
Udarnik Višnjevac
2
5
29.04.2023 16:30 2 : 5
29.04
16:30
Kordun
─îSK Pivara
1
0
29.04.2023 16:30 1 : 0
29.04
16:30
Budu─çnost (M)
Hajduk
3
4
29.04.2023 16:30 3 : 4
29.04
16:30
Soko
Tvr─Ĺava
4
1
29.04.2023 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Polet
Borac 46
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Crvenka
Borac (BG)
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Budu─çnost
ASK
9
0
29.04.2023 16:30 9 : 0
ASK
29.04
16:30
Delija
2. Oktobar
4
3
29.04.2023 16:30 4 : 3
29.04
16:30
Hajduk (B)
Srem
5
3
29.04.2023 16:30 5 : 3
29.04
16:30
Šumar
Podrinje
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
17:30
Jedinstvo
┼ŻSK
1
2
29.04.2023 17:30 1 : 2
29.04
17:30
Ba─Źka (B)
Cement
3
2
29.04.2023 17:30 3 : 2
29.04
17:30
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
4
3
29.04.2023 17:30 4 : 3
29.04
16:30
Balkan Mirijevo
Heroj Polet
1
1
29.04.2023 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Beograd Karaburma
Šećeranac Ada
0
0
29.04.2023 16:30 0 : 0
29.04
18:15
KFK Ravna gora
Posavac Tišma
0
2
29.04.2023 18:15 0 : 2
29.04
17:00
Gornji Stepoš
Dedina
5
2
29.04.2023 17:00 5 : 2
29.04
17:00
Ma─Źkovac
13. April
4
1
29.04.2023 17:00 4 : 1
29.04
17:00
Temni─ç 1924
Sloga (D)
5
0
29.04.2023 17:00 5 : 0
29.04
17:00
Sloga (─ć)
Jastrebac
2
1
29.04.2023 17:00 2 : 1
29.04
17:00
Parunovac
Polet 57
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Trudbenik
Bošnjane
4
2
29.04.2023 17:00 4 : 2
29.04
17:00
FUD
Rubin
0
1
29.04.2023 17:00
FUD
0 : 1
29.04
16:00
OFK Br─Ĺanac
┼Żabari
0
3
29.04.2023 16:00 0 : 3
29.04
16:30
Šumadinac (N)
Plaskovac
3
1
29.04.2023 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Radni─Źki 1924
Taskovi─çi
1
1
29.04.2023 16:30 1 : 1
29.04
16:30
─îekmin
Mladost
7
0
29.04.2023 16:30 7 : 0
29.04
16:00
Crvena zvezda
Radnik
3
1
29.04.2023 16:00 3 : 1
29.04
16:00
Jasenica 2017
OFK Napredak
0
4
29.04.2023 16:00 0 : 4
29.04
16:30
Sloga (K)
Mala Vrbica
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
16:30
Rudna Glava
Nemetali
2
2
29.04.2023 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Šarbanovac
Brestovac
3
3
29.04.2023 16:30 3 : 3
29.04
16:30
Rudar 2001
Zvi┼żd
0
1
29.04.2023 16:30 0 : 1
29.04
16:30
Mladost
Milo─Źajac
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Rudar
Tavnik
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
17:00
Rudar (SR)
Dragocvet
5
2
29.04.2023 17:00 5 : 2
29.04
17:00
Borac 1950
Donja Mutnica
2
2
29.04.2023 17:00 2 : 2
29.04
16:30
Sloga
Morava
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Stevan Nešticki
Proleter
0
4
29.04.2023 16:30 0 : 4
29.04
16:30
Gu─Źevo 1929
Lipolist
1
4
29.04.2023 16:30 1 : 4
29.04
16:30
Vladimir Durkovi─ç
Senjak
2
6
29.04.2023 16:30 2 : 6
29.04
16:30
Zvezda
Pobeda
0
1
29.04.2023 16:30 0 : 1
29.04
16:30
Šumadija 1934
Kolonija
4
0
29.04.2023 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Sloga 1934
Bratstvo 1975
4
2
29.04.2023 16:30 4 : 2
29.04
16:00
Tara
Avijati─Źar Vranjani
4
0
29.04.2023 16:00 4 : 0
29.04
14:00
Prvi partizan
Sloga
1
1
29.04.2023 14:00 1 : 1
29.04
16:00
Parmenac
Sloga
0
5
29.04.2023 16:00 0 : 5
29.04
16:30
Draga─Źevo
Jedinstvo
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
16:00
Ov─Źar
Slatina
5
0
29.04.2023 16:00 5 : 0
29.04
Moravac
Oskar
3
0
29.04.2023 3 : 0
29.04
Kriva Reka
Kusce
0
1
29.04.2023 0 : 1
29.04
16:30
OFK Od┼żaci
BSK
0
5
29.04.2023 16:30 0 : 5
BSK
29.04
17:00
Beli Orlovi
Omladinac
0
1
29.04.2023 17:00 0 : 1
29.04
17:00
Velika Drenova
Mladost (T)
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Borac
Mladost (DK)
5
2
29.04.2023 17:00 5 : 2
29.04
17:00
Ribnik
Vinogradar
0
6
29.04.2023 17:00 0 : 6
29.04
17:00
Jezero 2017
Stari Trstenik
2
0
29.04.2023 17:00 2 : 0
29.04
17:00
Mladost 1977
Kamenorezac 76
6
2
29.04.2023 17:00 6 : 2
29.04
16:00
Junior Novo Naselje
Kolubara 2
3
0
29.04.2023 16:00 3 : 0
29.04
16:30
Sloga
Karaš (K)
1
2
29.04.2023 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Banatul
Ratar
4
1
29.04.2023 16:30 4 : 1
29.04
17:30
Proleter 1951
Hajduk (─î)
1
1
29.04.2023 17:30 1 : 1
29.04
16:30
Rudar 2016
OFK Sloga
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Rutevac
Mladost 1955
2
3
29.04.2023 16:30 2 : 3
29.04
17:00
Resavski Despoti
OFK Batinac
0
3
29.04.2023 17:00 0 : 3
29.04
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Pomoravlje
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Mladost
Istok 63
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
17:00
GFK Strelište
Jedinstvo
3
0
29.04.2023 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Ursule
Partizan
3
3
29.04.2023 17:00 3 : 3
29.04
17:00
Magli─ç
Vojvodina
3
1
29.04.2023 17:00 3 : 1
29.04
17:00
OFK Stari Grad
Neštin
4
1
29.04.2023 17:00 4 : 1
29.04
16:30
Jedinstvo
Moravac (G)
3
1
29.04.2023 16:30 3 : 1
29.04
16:30
Mladost (PP)
Pri─Źinovi─ç
0
1
29.04.2023 16:30 0 : 1
29.04
16:30
TE Gu─Źevo
Jedinstvo
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
17:00
Borac
Polet
8
0
29.04.2023 17:00 8 : 0
29.04
14:30
Miljakovac
Srem
3
0
29.04.2023 14:30 3 : 0
29.04
16:30
Be┼żanija
Dedinje
6
0
29.04.2023 16:30 6 : 0
29.04
10:30
Rakovica
Palilulac
3
0
29.04.2023 10:30 3 : 0
29.04
16:30
Zmaj Novi grad
Mladi proleter
9
0
29.04.2023 16:30 9 : 0
29.04
16:00
Selevac 1919
Bukovac
1
2
29.04.2023 16:00 1 : 2
29.04
16:30
Vodoja┼ża
Borac (D)
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Hajduk Jovanovac
─ćava
4
0
29.04.2023 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Jedinstvo
Supovac
0
5
29.04.2023 16:30 0 : 5
29.04
17:00
Jedinstvo
1. Oktobar
9
0
29.04.2023 17:00 9 : 0
29.04
16:30
Obili─ç
Potisje
0
2
29.04.2023 16:30 0 : 2
29.04
16:30
Mladost (P)
Mladost (R)
0
4
29.04.2023 16:30 0 : 4
29.04
16:30
Budu─çnost
Ponor SU
2
4
29.04.2023 16:30 2 : 4
29.04
16:30
Napredak
Gnjilan
0
4
29.04.2023 16:30 0 : 4
29.04
16:30
Arbanasce
SU Gradište
12
0
29.04.2023 16:30 12 : 0
29.04
17:00
Posavina
Sloga
7
0
29.04.2023 17:00 7 : 0
29.04
16:30
Vinogradar
OFK Mala Bosna 2015
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Tigrovi Mija Gold
Vujan
1
1
29.04.2023 16:30 1 : 1
29.04
16:30
Grkinja
FU Gad┼żin Han
4
2
29.04.2023 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Donji Barbeš
Marina Kutina
2
7
29.04.2023 16:30 2 : 7
29.04
17:00
Sokograd
Mladost
0
1
29.04.2023 17:00 0 : 1
29.04
17:00
Rtanj
Slemen
1
3
29.04.2023 17:00 1 : 3
29.04
16:30
PIK
Jedinstvo Lemeš
3
3
29.04.2023 16:30
PIK
3 : 3
29.04
16:30
OFK Orašje 1960
Mladost
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
Jadar 07
Jadar (S)
1
0
29.04.2023 1 : 0
29.04
Respekt
Sloga
4
1
29.04.2023 4 : 1
29.04
Paskovac
Gradilište (L)
16
0
29.04.2023 16 : 0
29.04
16:00
Zvizdar
Budu─çnost 1995
0
0
29.04.2023 16:00 0 : 0
29.04
17:00
Mladi radnik
SFK Glogovac
4
2
29.04.2023 17:00 4 : 2
29.04
17:00
Morava
Bratstvo
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
16:30
Roma - Od┼żino selo
Partizan
9
2
29.04.2023 16:30 9 : 2
29.04
16:30
Metaloplastika 2006
Varna
4
0
29.04.2023 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Mladost (Sv)
Galeb
5
2
29.04.2023 16:30 5 : 2
29.04
16:30
Atletiko
Gornje Sinkovce
2
1
29.04.2023 16:30 2 : 1
29.04
16:30
Mladost (DL)
Rudar 1973
4
2
29.04.2023 16:30 4 : 2
29.04
17:00
Partizan
Mladi radnik 1925
3
1
29.04.2023 17:00 3 : 1
29.04
16:00
Zeppelin 026
Drugovac
5
0
29.04.2023 16:00 5 : 0
29.04
17:00
Zemljoradnik
Jedinstvo
2
0
29.04.2023 17:00 2 : 0
29.04
16:30
OFK Bagremar
Seljak
0
4
29.04.2023 16:30 0 : 4
29.04
16:30
Srem
Planinac
4
1
29.04.2023 16:30 4 : 1
29.04
00:00
Omladinac
Beli Orlovi
3
5
29.04.2023 00:00 3 : 5
29.04
16:30
Solunac
Mladost
4
1
29.04.2023 16:30 4 : 1
29.04
16:30
Naša Krajina
Vojvodina
4
5
29.04.2023 16:30 4 : 5
29.04
16:30
Dunavac
Morava 1932
0
4
29.04.2023 16:30 0 : 4
29.04
17:00
Lipovica
Resavac
3
1
29.04.2023 17:00 3 : 1
29.04
16:00
Mladost (L)
Mali Borak
1
4
29.04.2023 16:00 1 : 4
29.04
16:30
Vukan
Rudar 1947
3
0
29.04.2023 16:30 3 : 0
29.04
16:30
Melnica
Borac
4
3
29.04.2023 16:30 4 : 3
29.04
16:30
Burovac
Udarnik 2015
2
2
29.04.2023 16:30 2 : 2
29.04
16:30
Soko
Omladinac
4
0
29.04.2023 16:30 4 : 0
29.04
17:00
Mladost (─î)
Šumadinac
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
17:00
OFK Borac
Bistrica
2
0
29.04.2023 17:00 2 : 0
29.04
17:00
BSK
Sloga
1
0
29.04.2023 17:00
BSK
1 : 0
29.04
17:00
OFK Burovo
Petka
1
1
29.04.2023 17:00 1 : 1
29.04
17:00
Sloboda
Mladost
2
3
29.04.2023 17:00 2 : 3
29.04
16:30
Vrelo 1971
Budu─çnost
0
3
29.04.2023 16:30 0 : 3
29.04
16:30
SFU Osanica
Homoljac
4
6
29.04.2023 16:30 4 : 6
29.04
16:30
Stig (C)
Napredak (T)
4
2
29.04.2023 16:30 4 : 2
29.04
16:30
Napredak (VC)
Crni Vitez
0
7
29.04.2023 16:30 0 : 7
29.04
16:30
Udarnik
Proleter
4
3
29.04.2023 16:30 4 : 3
29.04
20:30
Sarajevo
Široki Brijeg
2
1
29.04.2023 20:30 2 : 1
29.04
16:30
Slavija
Laktaši
0
0
29.04.2023 16:30 0 : 0
29.04
16:30
Krupa
Tekstilac
4
0
29.04.2023 16:30 4 : 0
29.04
16:30
Kozara
Sutjeska
2
0
29.04.2023 16:30 2 : 0
29.04
19:30
Modri─Źa
Radnik
2
1
29.04.2023 19:30 2 : 1
29.04
16:30
Sloboda (NG)
Ljubi─ç
1
2
29.04.2023 16:30 1 : 2
29.04
16:30
Podrinje
Drina
0
1
29.04.2023 16:30 0 : 1
29.04
16:30
Zvijezda 09
┼Żeljezni─Źar
5
0
29.04.2023 16:30 5 : 0
29.04
17:00
Gora┼żde
Zvijezda
3
2
29.04.2023 17:00 3 : 2
29.04
17:00
Gradina
Travnik
1
0
29.04.2023 17:00 1 : 0
29.04
17:00
Bratstvo
Stup─Źanica
0
2
29.04.2023 17:00 0 : 2
29.04
17:00
Rudar
Jedinstvo
2
1
29.04.2023 17:00 2 : 1
29.04
17:00
Tomislav
Mladost
3
0
29.04.2023 17:00 3 : 0
29.04
17:00
Budu─çnost
Simm-Bau
3
3
29.04.2023 17:00 3 : 3
29.04
18:00
OFK Petrovac
Jezero
1
0
29.04.2023 18:00 1 : 0
29.04
16:00
Jedinstvo
Mornar
3
1
29.04.2023 16:00 3 : 1
29.04
16:00
Arsenal
Iskra
2
3
29.04.2023 16:00 2 : 3
29.04
20:00
Sutjeska
Budu─çnost
2
2
29.04.2023 20:00 2 : 2
29.04
16:00
Rudar
De─Źi─ç
0
0
29.04.2023 16:00 0 : 0
29.04
16:00
Brentford
Nottingham Forest
2
1
29.04.2023 16:00 2 : 1
29.04
16:00
Brighton & Hove Albion
Wolverhampton
6
0
29.04.2023 16:00 6 : 0
29.04
13:30
Crystal Palace
West Ham United
4
3
29.04.2023 13:30 4 : 3
29.04
15:30
1. FC K├Âln
SC Freiburg
0
1
29.04.2023 15:30 0 : 1
29.04
15:30
1. FC Union Berlin
Bayer 04 Leverkusen
0
0
29.04.2023 15:30 0 : 0
29.04
15:30
Eintracht Frankfurt
FC Augsburg
1
1
29.04.2023 15:30 1 : 1
29.04
18:30
FC Schalke 04
Werder Bremen
2
1
29.04.2023 18:30 2 : 1
29.04
15:30
RB Leipzig
1899 Hoffenheim
1
0
29.04.2023 15:30 1 : 0
29.04
15:30
VfB Stuttgart
Borussia M'gladbach
2
1
29.04.2023 15:30 2 : 1
29.04
17:00
Lille OSC
AC Ajaccio
3
0
29.04.2023 17:00 3 : 0
29.04
18:00
Roma
Milan
1
1
29.04.2023 18:00 1 : 1
29.04
20:45
Torino
Atalanta
1
2
29.04.2023 20:45 1 : 2
29.04
21:00
Barcelona
Real Betis Balompi├ę
4
0
29.04.2023 21:00 4 : 0
29.04
16:15
Elche CF
Rayo Vallecano
4
0
29.04.2023 16:15 4 : 0
29.04
18:30
Real Madrid
UD Almer├şa
4
2
29.04.2023 18:30 4 : 2
29.04
17:00
TSC
Spartak
0
4
29.04.2023 17:00
TSC
0 : 4
29.04
11:00
Rad
Kolubara
0
3
29.04.2023 11:00
Rad
0 : 3
29.04
14:00
Moskva
Radni─Źki 1923
0
6
29.04.2023 14:00 0 : 6
29.04
17:00
Jedinstvo Putevi
Nika 2020
0
12
29.04.2023 17:00 0 : 12
29.04
11:00
Cvetex
Breznica
0
19
29.04.2023 11:00 0 : 19
29.04
14:30
Budu─çnost
Mladost 2015
4
0
29.04.2023 14:30 4 : 0
29.04
10:00
Petar Pua─Źa
Spartak ┼ŻK
2
1
29.04.2023 10:00 2 : 1
29.04
10:00
In─Ĺija
GFK Sloven
10
1
29.04.2023 10:00 10 : 1
29.04
13:00
Radni─Źki 1923
Loznica
0
3
29.04.2023 13:00 0 : 3
29.04
13:00
Novi Pazar
Metalac
5
3
29.04.2023 13:00 5 : 3
29.04
13:30
Jedinstvo
Ma─Źva
0
4
29.04.2023 13:30 0 : 4
29.04
11:15
Sin─Ĺeli─ç
BASK TEK
3
0
29.04.2023 11:15 3 : 0
29.04
10:00
DIF
Kolubara
0
0
29.04.2023 10:00
DIF
0 : 0
29.04
10:00
Brodarac 2
011
2
2
29.04.2023 10:00 2 : 2
011
29.04
14:00
Radni─Źki
Ada
4
1
29.04.2023 14:00 4 : 1
Ada
29.04
11:00
Trayal
Real
1
0
29.04.2023 11:00 1 : 0
29.04
12:00
SU Dinamo Jug
Hajduk Veljko
3
0
29.04.2023 12:00 3 : 0
29.04
13:00
Radnik
Bor 1919
6
0
29.04.2023 13:00 6 : 0
29.04
16:30
Vlasina
Morava 1918
5
3
29.04.2023 16:30 5 : 3
29.04
13:00
Polet (Lj)
Sloga (BB)
5
1
29.04.2023 13:00 5 : 1
29.04
11:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Sloga 1924
2
3
29.04.2023 11:00 2 : 3
29.04
16:30
Jedinstvo (SP)
Podrinje
3
2
29.04.2023 16:30 3 : 2
29.04
16:00
Bresta─Ź
Omladinac (NB)
3
0
29.04.2023 16:00 3 : 0
29.04
12:30
ODR
Podunavac
11
0
29.04.2023 12:30
ODR
11 : 0
29.04
10:00
Tisa Njerš
Hajduk 1912
10
2
29.04.2023 10:00 10 : 2
29.04
10:00
Derby 2015
Vinogradar
5
1
29.04.2023 10:00 5 : 1
29.04
11:00
Dunav
OFK ┼Żarkovo
0
5
29.04.2023 11:00 0 : 5
29.04
11:00
Siti Sport Klub
Beograd Karaburma
1
0
29.04.2023 11:00 1 : 0
29.04
15:00
Zvezdara
Budu─çnost
2
2
29.04.2023 15:00 2 : 2
29.04
13:30
Sin─Ĺeli─ç
BASK TEK
2
2
29.04.2023 13:30 2 : 2
29.04
16:00
Omladinac
Napredak
3
0
29.04.2023 16:00 3 : 0
29.04
14:00
IMT
RFK Grafi─Źar
3
2
29.04.2023 14:00
IMT
3 : 2
29.04
13:00
Napredak
─îukari─Źki
2
2
29.04.2023 13:00 2 : 2
29.04
17:00
OFK Vršac
Vo┼żdovac
1
3
29.04.2023 17:00 1 : 3
29.04
13:00
Mladost (L)
Partizan
4
2
29.04.2023 13:00 4 : 2
29.04
17:00
Crvena zvezda
TSC
5
3
29.04.2023 17:00 5 : 3
TSC
29.04
11:00
Vojvodina
Rad
3
0
29.04.2023 11:00 3 : 0
Rad
29.04
11:00
OFK Vršac
Radni─Źki (Z)
3
1
29.04.2023 11:00 3 : 1
29.04
10:00
Petrika
Kabel
1
1
29.04.2023 10:00 1 : 1
29.04
10:00
ODR
Vojvodina
2
4
29.04.2023 10:00
ODR
2 : 4
29.04
11:00
Apolon 4
GFK Sloboda
1
0
29.04.2023 11:00 1 : 0
29.04
14:00
Jedinstvo Putevi
Mladi radnik 1926
0
2
29.04.2023 14:00 0 : 2
29.04
11:00
Sloga (P)
Šumadija 1903
7
0
29.04.2023 11:00 7 : 0
29.04
11:00
Novi Pazar
Metalac
4
1
29.04.2023 11:00 4 : 1
29.04
12:30
Savacijum
Budu─çnost
1
3
29.04.2023 12:30 1 : 3
29.04
11:00
Jedinstvo
Ma─Źva
1
0
29.04.2023 11:00 1 : 0
29.04
10:00
OPK Rudar 1933
Jasenica 2017
3
1
29.04.2023 10:00 3 : 1
29.04
11:00
Morava
AF Duljaj
0
2
29.04.2023 11:00 0 : 2
29.04
10:00
Ma─Źva
Respekt
2
1
29.04.2023 10:00 2 : 1
29.04
10:00
┼Żelezni─Źar
Sunrise Šabac
1
4
29.04.2023 10:00 1 : 4
29.04
10:00
Radni─Źki (V)
Ka─Źer
28
0
29.04.2023 10:00 28 : 0
29.04
16:00
Vrelo Sport
Loznica
1
3
29.04.2023 16:00 1 : 3
29.04
11:00
Ma─Źva 1929
Ra─Ĺevac
3
5
29.04.2023 11:00 3 : 5
29.04
10:00
Real Niš
Radni─Źki (N)
1
1
29.04.2023 10:00 1 : 1
29.04
OFK Radni─Źki
Meševo
0
3
29.04.2023 0 : 3
29.04
00:00
Kopernikus ┼Żele┼żni─Źar
GFK Dubo─Źica
3
1
29.04.2023 00:00 3 : 1
29.04
Budu─çnost
Lider MGM
1
0
29.04.2023 1 : 0
29.04
Filip Filipovi─ç
Mineralac
1
2
29.04.2023 1 : 2
29.04
Trayal
Radni─Źki (P)
6
1
29.04.2023 6 : 1
29.04
Radnik
Timo─Źanin
0
1
29.04.2023 0 : 1
29.04
11:00
AFK
Tisa Njerš
2
5
29.04.2023 11:00
AFK
2 : 5
29.04
10:00
Arena Su
OFK Kikinda
2
0
29.04.2023 10:00 2 : 0