XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
722 utakmica za dan Nedelja, 30 April 2023


Fudbal

30.04
17:00
Crvena zvezda
─îukari─Źki
4
0
30.04.2023 17:00 4 : 0
30.04
19:00
Napredak
Radnik
0
1
30.04.2023 19:00 0 : 1
30.04
17:00
Radni─Źki (N)
Mladost (L)
1
2
30.04.2023 17:00 1 : 2
30.04
16:00
IMT
RFK Grafi─Źar
0
0
30.04.2023 16:00
IMT
0 : 0
30.04
16:00
Jedinstvo (Ub)
In─Ĺija Toyo Tires
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
30.04
18:00
GFK Sloboda
Trayal
1
0
30.04.2023 18:00 1 : 0
30.04
16:00
Metalac
Zlatibor
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
30.04
16:00
OFK Vršac
Rad
0
0
30.04.2023 16:00 0 : 0
Rad
30.04
18:00
Ma─Źva
Loznica
2
1
30.04.2023 18:00 2 : 1
30.04
16:30
Podunavac
Jedinstvo
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Stanišić
Dinamo 1945
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Tisa
Naftagas
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
10:00
Kabel
Tekstilac
1
3
30.04.2023 10:00 1 : 3
30.04
16:30
Jedinstvo
Budu─çnost
0
0
30.04.2023 16:30 0 : 0
30.04
11:00
Radni─Źki (O)
BSK Bor─Źa
0
0
30.04.2023 11:00 0 : 0
30.04
12:00
Brodarac
BASK TEK
1
1
30.04.2023 12:00 1 : 1
30.04
10:00
Ušće Novi Beograd
Borac
4
0
30.04.2023 10:00 4 : 0
30.04
11:00
Polet (Lj)
Sloga (K)
2
1
30.04.2023 11:00 2 : 1
30.04
16:00
Budu─çnost (A)
Takovo
0
1
30.04.2023 16:00 0 : 1
30.04
16:00
Ra─Ĺevac
OFK Mihajlovac
1
4
30.04.2023 16:00 1 : 4
30.04
16:30
Radni─Źki (P)
Dunav
0
0
30.04.2023 16:30 0 : 0
30.04
16:30
Vlasina
P─Źinja
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Budu─çnost (P)
SFS Borac
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Mladost (T)
Radni─Źki 1905
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Obili─ç
Preporod
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Vojvodina
Ba─Źka 1901
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
10:00
Slavija
Jedinstvo
2
0
30.04.2023 10:00 2 : 0
30.04
16:30
Hajduk
┼Żelezni─Źar
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Donji Srem 2015
Sloga (E)
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
┼ŻAK
Vojvodina 1928
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Mladost
Begej
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Polet
Jedinstvo (V)
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Omladinac FAM
Borac
0
4
30.04.2023 16:30 0 : 4
30.04
16:30
Srem─Źica
Šušnjar
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
Lokomotiva
Komgrap
4
3
30.04.2023 16:30 4 : 3
30.04
16:30
Jablanica
Svetlost
2
4
30.04.2023 16:30 2 : 4
30.04
16:30
┼Żitora─Ĺa
Nebeski Andjeli
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Jedinstvo
Mladost 1959
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Lugina
Gracko
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
OFK Alakince
Sloga
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Delijski Vis
Jedinstvo
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Morava
Rudar
6
0
30.04.2023 16:30 6 : 0
30.04
16:30
Malošište
Palilulac
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Pukovac
Bukovik
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
OFK Niš
OFK Napredak 1929
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Mladost (M)
Naša krila 1936
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Mladost (B)
Orljane
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Vinogradar
OFK Lugomir
5
1
30.04.2023 16:30 5 : 1
30.04
16:30
Rembas
┼Żupa
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Majdevo-Kupci
Jedinstvo (M)
3
4
30.04.2023 16:30 3 : 4
30.04
16:30
Morava 1918
Kušiljevo
6
3
30.04.2023 16:30 6 : 3
30.04
16:30
Leva─Ź
Orlovi
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Lu┼żnica
Ozren
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Jedinstvo
Bor 1919
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
16:00
Jošanica
Napredak (G)
5
1
30.04.2023 16:00 5 : 1
30.04
16:00
Bane 1931
Šumadija 1903
0
0
30.04.2023 16:00 0 : 0
30.04
16:00
Polet (R)
Srbija
0
1
30.04.2023 16:00 0 : 1
30.04
16:00
Trep─Źa
Go─Ź
2
0
30.04.2023 16:00 2 : 0
30.04
16:00
Kej
Crnokosa
0
6
30.04.2023 16:00
Kej
0 : 6
30.04
16:00
Jasen
Omladinac (Z)
1
3
30.04.2023 16:00 1 : 3
30.04
16:00
Polimlje
Spartak 1976
1
0
30.04.2023 16:00 1 : 0
30.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Jedinstvo (K)
1
0
30.04.2023 11:00 1 : 0
30.04
16:00
Zlatar
Sloboda (─î)
3
2
30.04.2023 16:00 3 : 2
30.04
16:00
Savinac 1933
Sevojno
2
1
30.04.2023 16:00 2 : 1
30.04
16:00
Polet (T)
Lazarica
3
2
30.04.2023 16:00 3 : 2
30.04
16:00
RSK
Rudar
3
0
30.04.2023 16:00
RSK
3 : 0
30.04
16:00
Borac
┼Żelezni─Źar
3
1
30.04.2023 16:00 3 : 1
30.04
11:00
Ka─Źer
Mladost
1
1
30.04.2023 11:00 1 : 1
30.04
16:00
OFK Divci
Ribnica
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
30.04
16:00
Zadrugar
Vrelo Sport
0
4
30.04.2023 16:00 0 : 4
30.04
16:30
Sloga (BNS)
Vulturul
4
3
30.04.2023 16:30 4 : 3
30.04
16:30
Hajdu─Źica
Dolina
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Unirea
Karaš (J)
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Dolovo
Partizan (G)
3
3
30.04.2023 16:30 3 : 3
30.04
16:30
Budu─çnost (A)
Spartak 1911
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Tavankut
Srbobran
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Iskra
Sutjeska
1
5
30.04.2023 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Jedinstvo
Njegoš
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Budu─çnost
─Éur─Ĺin
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Budu─çnost (G)
┼ŻAK
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Rusin
Lipar
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Budu─çnost (P)
Naša Zvezda
2
3
30.04.2023 16:30 2 : 3
30.04
16:30
Radni─Źki 1911
Rusanda
2
4
30.04.2023 16:30 2 : 4
30.04
16:30
Polet
Krajina
10
0
30.04.2023 16:30 10 : 0
30.04
16:30
Napredak
MSK
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
MSK
30.04
16:30
Vojvodina
OFK Staji─çevo
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Mladost
Crvena zvezda
0
4
30.04.2023 16:30 0 : 4
30.04
16:30
Banat
┼ŻFK Banat
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Sremac (D)
Napredak Meridian
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Fruškogorac
Partizan
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Sloga
Grani─Źar (K)
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Radni─Źki
Hajduk (V)
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Borac 1925
Sremac (V)
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Jadran
Budu─çnost
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
17:30
OFK Sirig
Omladinac
1
3
30.04.2023 17:30 1 : 3
30.04
17:30
Fruškogorac
OFK Futog
5
1
30.04.2023 17:30 5 : 1
30.04
17:30
TSK
Dinamo
6
1
30.04.2023 17:30
TSK
6 : 1
30.04
17:30
Tatra
Jugovi─ç
2
1
30.04.2023 17:30 2 : 1
30.04
17:30
Crvena zvezda
Ba─Źka 1923
4
3
30.04.2023 17:30 4 : 3
30.04
16:30
Dunav
Poštar Zvezdara
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Umka
Busije
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
11:00
Siti Sport Klub
Borac
0
2
30.04.2023 11:00 0 : 2
30.04
16:30
Bratstvo
BSK 1925
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Šumadija
Turbina
5
0
30.04.2023 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Krtinska
Lisovi─ç 1977
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Rušanj
OFK Budu─çnost
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
10:00
Radni─Źki
BSK 1926
2
2
30.04.2023 10:00 2 : 2
30.04
16:30
OFK Zabre┼żje
Vrani─ç
2
4
30.04.2023 16:30 2 : 4
30.04
16:30
Budu─çnost
Rojkovac
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Omladinac
Strelac
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
11:00
Vin─Źa
Hajduk
7
1
30.04.2023 11:00 7 : 1
30.04
16:30
Vr─Źin
Velika Krsna
9
2
30.04.2023 16:30 9 : 2
30.04
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Šumadija 1962
6
1
30.04.2023 11:00 6 : 1
30.04
16:30
Vis
Gro─Źanski fudbalski klub
6
0
30.04.2023 16:30
Vis
6 : 0
30.04
16:30
Zaklopa─Źa
Dunavac
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Pudarci
Rabrovac
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:00
Rajac
Proleter
2
2
30.04.2023 16:00 2 : 2
30.04
16:00
Toplica
OFK Jabu─Źje
4
1
30.04.2023 16:00 4 : 1
30.04
16:00
─îu─Źuge
Mladost
0
1
30.04.2023 16:00 0 : 1
30.04
16:00
Banjani
OFK Senjak
5
0
30.04.2023 16:00 5 : 0
30.04
16:00
Dimitrije Tucovi─ç
Trli─ç
1
3
30.04.2023 16:00 1 : 3
30.04
16:30
Vin─Źa
Banja
10
1
30.04.2023 16:30 10 : 1
30.04
16:30
Lokomotiva
┼ŻSK
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
16:30
Prvi srpski ustanak
BSK (Be)
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Sloga
Marjan
1
1
30.04.2023 16:30 1 : 1
30.04
16:30
Šumadija
Trnava
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Šumadinac (S)
BSK (Bo)
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
16:30
Grizli ML
Mladi rudar
3
3
30.04.2023 16:30 3 : 3
30.04
16:30
Sloga (K)
Toplica
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
16:30
Jastrebac
Rad
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
Rad
30.04
16:30
Sloga 1980
Moravac (ZT)
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Polet
Borac
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Naisus 1977
Pobeda
6
0
30.04.2023 16:30 6 : 0
30.04
16:30
Zemljoradnik
Moravac (─î)
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
16:30
BSK
Moravac Orion
3
0
30.04.2023 16:30
BSK
3 : 0
30.04
16:30
Polet
Jedinstvo (G)
0
4
30.04.2023 16:30 0 : 4
30.04
16:30
┼Żelezni─Źar
OFK Morava
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Jedinstvo (B)
Sloga
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
Milanovo
Budu─çnost
1
4
30.04.2023 16:30 1 : 4
30.04
16:30
Vu─Źje
Zlo─çudovo
6
1
30.04.2023 16:30 6 : 1
30.04
11:00
Lemind 1953
Donja Lomnica
1
4
30.04.2023 11:00 1 : 4
30.04
16:00
Polet
Mladost (NS)
1
0
30.04.2023 16:00 1 : 0
30.04
16:00
Mladi radnik 1940
Mladost 1948
2
0
30.04.2023 16:00 2 : 0
30.04
16:00
Petli─ç SD 2006
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
3
30.04.2023 16:00 0 : 3
30.04
16:00
Podunavac
Proleter 1947
2
0
30.04.2023 16:00 2 : 0
30.04
16:00
SASK
Sloga
3
0
30.04.2023 16:00 3 : 0
30.04
16:00
Mladi borac
Pobeda
0
3
30.04.2023 16:00 0 : 3
30.04
11:00
Miloševo
Pore─Ź
2
2
30.04.2023 11:00 2 : 2
30.04
16:30
Branik
Radni─Źki (K)
5
0
30.04.2023 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Polet
Urovica
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Blizna
Krivelj
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
11:00
Klju─Ź
Polom
5
0
30.04.2023 11:00 5 : 0
30.04
16:30
Krilaš
Sloga 1945
0
7
30.04.2023 16:30 0 : 7
30.04
16:30
┼Żelezni─Źar
Napredak (S)
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Obili─ç
BSK 1931
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Budu─çnost (V)
Vihor
7
1
30.04.2023 16:30 7 : 1
30.04
16:30
Sirakovo
Batovac
5
1
30.04.2023 16:30 5 : 1
30.04
16:30
Borac (K)
Šapine
1
5
30.04.2023 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Koštampolje
Budu─çnost
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Jedinstvo 2017
Ribnica
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Borac (V)
Radnik
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
Omladinac
Proleter
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Ibar
OFK Progorelica
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
17:00
Osaonica
Rudar (St)
1
0
30.04.2023 17:00 1 : 0
30.04
17:00
Mladost (J)
Mladost (T)
5
0
30.04.2023 17:00 5 : 0
30.04
17:00
Budu─çnost (─É)
Juhor
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Partizan
Budu─çnost (M)
4
2
30.04.2023 17:00 4 : 2
30.04
17:00
GFK Tabane
Mladost (D)
0
2
30.04.2023 17:00 0 : 2
30.04
17:00
Kolare
Sloga
2
1
30.04.2023 17:00 2 : 1
30.04
17:00
Moravac 2015
Napredak
0
1
30.04.2023 17:00 0 : 1
30.04
16:30
Mladost
Radni─Źki 2020
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Vulkan 1963
Omladinac
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Planinac 1933
Aluminijum
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
Radni─Źki 1936
─îegar 1946
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Novoselac
Sloboda
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Podrinje
Vidojevica
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Drina (Lj)
Rudar
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Hajduk Stanko
Sloga
5
1
30.04.2023 16:30 5 : 1
30.04
16:30
Drina (B)
Antimon
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
11:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Majur
2
1
30.04.2023 11:00 2 : 1
30.04
16:30
Mladi borac
Jevremovac
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
┼Żelju┼ía
Sloboda
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
16:30
Maršić
Jedinstvo
0
0
30.04.2023 16:30 0 : 0
30.04
16:30
Kutlovo
Košutnjak
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Stanovo 1941
Divostin
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Zastava 1973
Pobeda 1926
9
0
30.04.2023 16:30 9 : 0
30.04
16:30
Sloboda (G)
Slavija
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
Osni─ç
Rudar Vrška Čuka
2
1
30.04.2023 2 : 1
30.04
Sloga
Rudar
1
0
30.04.2023 1 : 0
30.04
Kosovo
Šljivar
30.04.2023 :
30.04
Trebi─Ź
Mid┼żor
2
0
30.04.2023 2 : 0
30.04
FSU Kraljevica
Hajduk
2
0
30.04.2023 2 : 0
30.04
Grani─Źar
Omladinac
1
1
30.04.2023 1 : 1
30.04
OFK 019
Malinik
5
0
30.04.2023 5 : 0
30.04
16:00
Je┼żevica
Peru─çac
3
0
30.04.2023 16:00 3 : 0
30.04
16:00
Kotroman
Gorobilje
2
1
30.04.2023 16:00 2 : 1
30.04
16:00
Višesava
Rampa
2
1
30.04.2023 16:00 2 : 1
30.04
16:00
Se─Źica
Omladinac
2
11
30.04.2023 16:00 2 : 11
30.04
16:00
Bakionica
Polet
0
6
30.04.2023 16:00 0 : 6
30.04
11:00
Jedinstvo
─îajetina
0
4
30.04.2023 11:00 0 : 4
30.04
16:00
Ozrem PMH
Donja Vrbava
3
2
30.04.2023 16:00 3 : 2
30.04
16:00
Rudar
Prijevor
2
0
30.04.2023 16:00 2 : 0
30.04
16:00
Jedinstvo
Orlovac 1932
1
2
30.04.2023 16:00 1 : 2
30.04
16:00
Zadrugar
Mladost
2
0
30.04.2023 16:00 2 : 0
30.04
16:00
Gorušica
Morava
3
0
30.04.2023 16:00 3 : 0
30.04
16:00
─îa─Źak 94
Prilike
0
4
30.04.2023 16:00 0 : 4
30.04
FSU Ju┼żna pruga
Mladost (S)
3
2
30.04.2023 3 : 2
30.04
Radni─Źki 2021
─îelik
2
4
30.04.2023 2 : 4
30.04
OFK AS
Levosoje
3
2
30.04.2023 3 : 2
30.04
Vihor
Mladost (B)
3
0
30.04.2023 3 : 0
30.04
SU Dinamo Jug
Dinamo (V)
30.04.2023 :
30.04
Torpedo 1973
Mineralac
0
1
30.04.2023 0 : 1
30.04
BSK Bujanovac
Pavlovac
2
1
30.04.2023 2 : 1
30.04
16:30
Dobri─Ź
Omladinac
4
0
30.04.2023 16:30 4 : 0
30.04
16:30
Kosovac
Polet
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Borac
Jug Bogdan
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Ibar
Rudar
5
2
30.04.2023 16:30 5 : 2
30.04
Morava
Rudar
3
2
30.04.2023 3 : 2
30.04
Mineralac
Sloga
30.04.2023 :
30.04
Glama
Ropotovo
1
1
30.04.2023 1 : 1
30.04
16:30
Mladost
Omladinac (D)
5
0
30.04.2023 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Polet (S)
Omladinac (B)
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Terekveš
Aleksa Šantić
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Zadrugar
Tele─Źka
10
2
30.04.2023 16:30 10 : 2
30.04
16:30
Dinamo 1923
Polet (R)
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Radni─Źki (S)
Kula
0
1
30.04.2023 16:30 0 : 1
30.04
17:00
OFK Kopaonik 1931
Garevina
7
0
30.04.2023 17:00 7 : 0
30.04
16:30
Budu─çnost
Stari Tamiš
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Jugoslavija
Radni─Źki
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Proleter
Omladinac (O)
9
0
30.04.2023 16:30 9 : 0
30.04
16:30
Mundial
Omladinac (D)
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
BSK Bavanište
Mladost
7
2
30.04.2023 16:30 7 : 2
30.04
16:00
Šarbane
OFK Paljuvi
3
1
30.04.2023 16:00 3 : 1
30.04
16:00
Joševa
Sovljak
1
3
30.04.2023 16:00 1 : 3
30.04
16:00
Jedinstvo (M)
Polet (DL)
4
0
30.04.2023 16:00 4 : 0
30.04
16:00
Ratkovac
Omladinac (K)
1
3
30.04.2023 16:00 1 : 3
30.04
16:00
Polet (T)
Crvena Jabuka
4
3
30.04.2023 16:00 4 : 3
30.04
16:00
Tulari
OFK Stublenica
1
1
30.04.2023 16:00 1 : 1
30.04
16:00
Tvrdojevac
Pambukovica
3
0
30.04.2023 16:00 3 : 0
30.04
16:30
Partizan
Naftagas
0
4
30.04.2023 16:30 0 : 4
30.04
16:30
OFK Klek
Mladost (L)
6
2
30.04.2023 16:30 6 : 2
30.04
16:30
Potisje
OFK Gradnulica
4
5
30.04.2023 16:30 4 : 5
30.04
16:30
Bile─çanin
Tamiš
2
0
30.04.2023 16:30 2 : 0
30.04
16:30
Borac
Zadrugar
2
6
30.04.2023 16:30 2 : 6
30.04
16:30
Mladost (BB)
Lehel
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
11:00
ZSK
Popadi─ç
3
2
30.04.2023 11:00
ZSK
3 : 2
30.04
11:00
Mali korak
Kotešica
2
1
30.04.2023 11:00 2 : 1
30.04
11:00
Tešnjar
Rakac Stave
2
0
30.04.2023 11:00 2 : 0
30.04
11:00
Polet
Ribnikar
6
0
30.04.2023 11:00 6 : 0
30.04
11:00
Napredak
Stari drugari
3
2
30.04.2023 11:00 3 : 2
30.04
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlovi─ç
2
1
30.04.2023 11:00 2 : 1
30.04
16:30
Banat (I)
Omladinac
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Borac (VS)
Dunav
1
3
30.04.2023 16:30 1 : 3
30.04
16:30
Partizan
Banat (D)
2
3
30.04.2023 16:30 2 : 3
30.04
16:30
Vinogradar
Polet
2
1
30.04.2023 16:30 2 : 1
30.04
16:30
Vladimirovac
Ševac
0
3
30.04.2023 16:30 0 : 3
30.04
16:30
Polet (NK)
Ljukovo
5
0
30.04.2023 16:30 5 : 0
30.04
16:30
Sremac
Kameni
3
10
30.04.2023 16:30 3 : 10
30.04
16:30
Car Uroš
Rudar
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
Krušedol
Hajduk 1932
6
1
30.04.2023 16:30 6 : 1
30.04
16:30
Grani─Źar
Fruškogorac
4
3
30.04.2023 16:30 4 : 3
30.04
16:30
Polet (N)
Mladost
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
16:30
Napredak
─îSK ─îortanovci
3
0
30.04.2023 16:30 3 : 0
30.04
17:30
Titel
Vinogradar
0
7
30.04.2023 17:30 0 : 7
30.04
17:30
┼Żelezni─Źar NS
─îenej
3
1
30.04.2023 17:30 3 : 1
30.04
17:30
Susek
Sloga
3
0
30.04.2023 17:30 3 : 0
30.04
17:30
Borac (R)
Sofeks
2
3
30.04.2023 17:30 2 : 3
30.04
17:30
Hajduk (G)
Obili─ç
1
1
30.04.2023 17:30 1 : 1
30.04
17:30
Slanobarac
Mileti─ç
4
0
30.04.2023 17:30 4 : 0
30.04
16:30
Polet
Ratar
5
1
30.04.2023 16:30 5 : 1
30.04
11:00
Vukašinovac
Borac
1
3
30.04.2023 11:00 1 : 3
30.04
11:00
Jedinstvo
Jastrebac 2022
6
2
30.04.2023 11:00 6 : 2
30.04
11:00
Škriljac
Kraljevo
7
2
30.04.2023 11:00 7 : 2
30.04
17:00
Beljanica
Kolonija
3
2
30.04.2023 17:00 3 : 2
30.04
17:00
Omladinac
Šumadija
1
3
30.04.2023 17:00 1 : 3
30.04
17:00
Rudar
Napredak
3
0
30.04.2023 17:00 3 : 0
30.04
16:30
15. Avgust 1950
Radni─Źki
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
17:00
Šantarovac
Mladost (K)
3
1
30.04.2023 17:00 3 : 1
30.04
17:00
Sin─Ĺeli─ç
Vinogradar
4
2
30.04.2023 17:00 4 : 2
30.04
17:00
Vinora─Źa
Mladost (G)
5
2
30.04.2023 17:00 5 : 2
30.04
16:30
Apolon 2018
Omladinac
5
1
30.04.2023 16:30 5 : 1
30.04
16:30
Mataruge
Bogutova─Źka Banja
6
0
30.04.2023 16:30 6 : 0
30.04
16:30
Jovo Kursula
Jedinstvo (D)
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
20:00
Popovi─çi Vrnjci
Morava (M)
0
0
30.04.2023 20:00 0 : 0
30.04
16:30
Jedinstvo (G)
Magnohrom
1
2
30.04.2023 16:30 1 : 2
30.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Lazac
2
3
30.04.2023 16:30 2 : 3
30.04
16:30
Zvezda
Gru┼ża
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
11:00
Mineral 2015
Mlada krila
5
1
30.04.2023 11:00 5 : 1
30.04
16:30
Srem
Napredak
0
2
30.04.2023 16:30 0 : 2
30.04
16:30
Obili─ç 1993
Borac (VR)
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1
30.04
16:30
Borac (R)
Fruška Gora
3
1
30.04.2023 16:30 3 : 1
30.04
16:30
LSK
OFK Biki─ç
3
0
30.04.2023 16:30
LSK
3 : 0
30.04
16:30
Grani─Źar
Zmaj
11
1
30.04.2023 16:30 11 : 1
30.04
16:30
Jedinstvo
BSK
8
1
30.04.2023 16:30 8 : 1
BSK
30.04
16:30
Erdevik 2017
OFK Zeka Buljubaša
2
3
30.04.2023 16:30 2 : 3
30.04
16:30
Jedinstvo (S)
Borac (V)
1
0
30.04.2023 16:30 1 : 0
30.04
16:30
Integral
Zabr─Ĺe 1936
6
1
30.04.2023 16:30 6 : 1
30.04
11:00
Trgova─Źki
Jasenovac
5
0
30.04.2023 11:00 5 : 0
30.04
16:30
Zadrugar 1947
Bata Buli─ç
6
1
30.04.2023 16:30 6 : 1
30.04
16:30
Mladost (K)
Polet (SD)
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
BSK 1924
Mlava (ML)
2
2
30.04.2023 16:30 2 : 2
30.04
16:30
Rade Milošević
Pobeda 1953
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Beli Orao
Polet (V)
3
2
30.04.2023 16:30 3 : 2
30.04
16:30
Napredak (B)
Bari─Ź
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
Napredak (P)
Sloga (L)
1
5
30.04.2023 16:30 1 : 5
30.04
16:30
Napredak 1934
Dizel
4
2
30.04.2023 16:30 4 : 2
30.04
16:30
Vojvoda Milenko
┼Żitkovica 2017
4
1
30.04.2023 16:30 4 : 1