07.05
19:30
Javor Matis
Kolubara
2
0
|
07.05.2023 19:30 | Javor Matis | 2 : 0 | Kolubara | |||||
07.05
15:30
Mladost GAT
Spartak ŽK
1
1
|
07.05.2023 15:30 | Mladost GAT | 1 : 1 | Spartak ŽK |
07.05
17:00
Metalac
GFK Sloboda
1
1
|
07.05.2023 17:00 | Metalac | 1 : 1 | GFK Sloboda |
07.05
16:30
1. Maj Ruma
Borac (Š)
2
2
|
07.05.2023 16:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 2 | Borac (Š) |
07.05
16:30
Zvezdara
Ušće Novi Beograd
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Zvezdara | 4 : 0 | Ušće Novi Beograd | |||||
07.05
10:00
Borac
Prva iskra
0
5
|
07.05.2023 10:00 | Borac | 0 : 5 | Prva iskra |
07.05
16:30
Rađevac
Polet (Lj)
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Rađevac | 0 : 0 | Polet (Lj) | |||||
07.05
16:30
OFK Mihajlovac
Budućnost (A)
1
0
|
07.05.2023 16:30 | OFK Mihajlovac | 1 : 0 | Budućnost (A) | |||||
07.05
16:30
Sloga (BB)
Borac 1926
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Sloga (BB) | 1 : 2 | Borac 1926 | |||||
07.05
16:30
Smederevo 1924
FAP
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | FAP |
07.05
11:00
SFS Borac
OFK Topličanin
2
1
|
07.05.2023 11:00 | SFS Borac | 2 : 1 | OFK Topličanin | |||||
07.05
16:30
OFK Brzi Brod
GFK Jagodina
3
2
|
07.05.2023 16:30 | OFK Brzi Brod | 3 : 2 | GFK Jagodina | |||||
07.05
16:30
Timočanin
Vlasina
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Timočanin | 1 : 1 | Vlasina | |||||
07.05
13:00
Car Konstantin
Dunav
1
3
|
07.05.2023 13:00 | Car Konstantin | 1 : 3 | Dunav |
07.05
16:30
Vojvodina
Sloga
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Vojvodina | 3 : 2 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Mladost (BP)
Bratstvo 2019
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Mladost (BP) | 2 : 2 | Bratstvo 2019 | |||||
07.05
16:30
Preporod
Mladost (T)
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Preporod | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
07.05
16:30
Radnički 1905
Hercegovac
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Radnički 1905 | 2 : 0 | Hercegovac |
07.05
16:30
Donji Srem 2015
Slavija
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Donji Srem 2015 | 1 : 2 | Slavija | |||||
07.05
10:00
Index
GFK Sloven
0
5
|
07.05.2023 10:00 | Index | 0 : 5 | GFK Sloven | |||||
07.05
16:30
Dunav
Jedinstvo
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Jedinstvo |
07.05
16:30
Omladinac FAM
ŽAK
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Omladinac FAM | 1 : 0 | ŽAK | |||||
07.05
16:30
Borac
Jedinstvo (BK)
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Borac | 1 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
07.05
16:30
Crvena Zvezda
Kozara
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Kozara |
07.05
16:30
Crvena zvezda
Šušnjar
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Šušnjar | |||||
07.05
16:30
Sremčica
OFK Mladenovac
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Sremčica | 2 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
07.05
16:30
Kosmaj
Boleč
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Kosmaj | 1 : 2 | Boleč |
07.05
16:30
Svetlost
SFK Morava
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Svetlost | 0 : 0 | SFK Morava | |||||
07.05
16:30
Radan
OFK Alakince
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Radan | 0 : 0 | OFK Alakince | |||||
07.05
16:30
Sloga
Lugina
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Lugina | |||||
07.05
16:30
Mladost 1959
Plantaža
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Mladost 1959 | 3 : 2 | Plantaža |
07.05
16:30
Jedinstvo
Mladost (B)
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
07.05
16:30
Orljane
Mladost (M)
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Orljane | 4 : 0 | Mladost (M) | |||||
07.05
16:30
Naša krila 1936
OFK Niš
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Naša krila 1936 | 1 : 0 | OFK Niš | |||||
07.05
16:30
OFK Napredak 1929
Pukovac
3
5
|
07.05.2023 16:30 | OFK Napredak 1929 | 3 : 5 | Pukovac | |||||
07.05
16:30
Bukovik
Svrljig
3
5
|
07.05.2023 16:30 | Bukovik | 3 : 5 | Svrljig | |||||
07.05
16:30
Palilulac
Morava
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Palilulac | 1 : 1 | Morava | |||||
07.05
16:30
Rudar
Delijski Vis
3
3
|
07.05.2023 16:30 | Rudar | 3 : 3 | Delijski Vis |
07.05
16:30
OFK Lugomir
Trstenik PPT
1
8
|
07.05.2023 16:30 | OFK Lugomir | 1 : 8 | Trstenik PPT | |||||
07.05
16:30
Kušiljevo
Majdevo-Kupci
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Kušiljevo | 3 : 2 | Majdevo-Kupci | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (M)
Rembas
1
4
|
07.05.2023 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Rembas | |||||
07.05
16:30
Župa
Vinogradar
4
2
|
07.05.2023 16:30 | Župa | 4 : 2 | Vinogradar |
07.05
16:30
OFK Slatina
Balkanski
0
4
|
07.05.2023 16:30 | OFK Slatina | 0 : 4 | Balkanski | |||||
07.05
16:30
Hajduk Veljko
OFK Zlot
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | OFK Zlot | |||||
07.05
16:30
Rajko Mitić
Jedinstvo
4
1
|
07.05.2023 16:30 | Rajko Mitić | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Bor 1919
Tanasko Rajić
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Bor 1919 | 2 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
07.05
16:30
Radnički 1946
Rtanj
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Radnički 1946 | 2 : 1 | Rtanj |
07.05
16:30
Trepča
Jošanica
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Trepča | 1 : 1 | Jošanica | |||||
07.05
16:30
OFK Ras
Polet (R)
5
3
|
07.05.2023 16:30 | OFK Ras | 5 : 3 | Polet (R) | |||||
07.05
16:30
Srbija
Bane 1931
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Srbija | 1 : 1 | Bane 1931 | |||||
07.05
16:30
Budućnost (R)
Gruža
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Budućnost (R) | 0 : 3 | Gruža | |||||
07.05
16:30
Korićani
Napredak (G)
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Korićani | 0 : 1 | Napredak (G) |
07.05
16:30
Polet (T)
Kej
3
4
|
07.05.2023 16:30 | Polet (T) | 3 : 4 | Kej | |||||
07.05
16:30
Lazarica
Savinac 1933
1
4
|
07.05.2023 16:30 | Lazarica | 1 : 4 | Savinac 1933 | |||||
07.05
16:30
Sloboda (Č)
Jedinstvo Putevi
3
4
|
07.05.2023 16:30 | Sloboda (Č) | 3 : 4 | Jedinstvo Putevi | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (K)
Polimlje
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Jedinstvo (K) | 2 : 0 | Polimlje | |||||
07.05
16:30
Spartak 1976
Jasen
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Spartak 1976 | 1 : 0 | Jasen | |||||
07.05
16:30
Omladinac (Z)
Crnokosa
5
0
|
07.05.2023 16:30 | Omladinac (Z) | 5 : 0 | Crnokosa |
07.05
16:30
Rudar
Đerdap
1
8
|
07.05.2023 16:30 | Rudar | 1 : 8 | Đerdap | |||||
07.05
16:30
Borac 1932
Sloboda
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Borac 1932 | 2 : 1 | Sloboda |
07.05
16:30
Zadrugar
Borac
0
4
|
07.05.2023 16:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Borac | |||||
07.05
16:30
Vrelo Sport
Jedinstvo Vladimirci 1924
9
1
|
07.05.2023 16:30 | Vrelo Sport | 9 : 1 | Jedinstvo Vladimirci 1924 | |||||
07.05
16:30
OFK Osečina
Cer
1
2
|
07.05.2023 16:30 | OFK Osečina | 1 : 2 | Cer | |||||
07.05
16:30
Mladost
Železničar
3
4
|
07.05.2023 16:30 | Mladost | 3 : 4 | Železničar |
07.05
17:00
Budućnost (A)
Sloga (BNS)
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Budućnost (A) | 2 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
07.05
17:00
Spartak 1911
Dolovo
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Spartak 1911 | 2 : 1 | Dolovo | |||||
07.05
17:00
Partizan (G)
Glogonj
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Partizan (G) | 2 : 1 | Glogonj | |||||
07.05
17:00
Crvena zvezda
Unirea
7
1
|
07.05.2023 17:00 | Crvena zvezda | 7 : 1 | Unirea | |||||
07.05
17:00
Dolina
Vulturul
6
0
|
07.05.2023 17:00 | Dolina | 6 : 0 | Vulturul |
07.05
17:00
Sloga
Jadran
1
7
|
07.05.2023 17:00 | Sloga | 1 : 7 | Jadran | |||||
07.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Budućnost
1
0
|
07.05.2023 17:00 | Udarnik Višnjevac | 1 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
17:00
AFK
Proleter
4
4
|
07.05.2023 17:00 | AFK | 4 : 4 | Proleter | |||||
07.05
17:00
Napredak
Jedinstvo
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.05
17:00
Sutjeska
Tavankut
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Tavankut | |||||
07.05
17:00
Srbobran
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
0
1
|
07.05.2023 17:00 | Srbobran | 0 : 1 | Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo |
07.05
16:30
Borac 46
Budućnost (P)
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Borac 46 | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
07.05
16:30
Naša Zvezda
Rusin
1
4
|
07.05.2023 16:30 | Naša Zvezda | 1 : 4 | Rusin | |||||
07.05
16:30
Lipar
Soko
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Lipar | 2 : 0 | Soko | |||||
07.05
16:30
Hajduk
Kordun
6
0
|
07.05.2023 16:30 | Hajduk | 6 : 0 | Kordun |
07.05
16:30
Banat
Radnički 1911
5
3
|
07.05.2023 16:30 | Banat | 5 : 3 | Radnički 1911 | |||||
07.05
16:30
ŽFK Banat
Mladost
2
0
|
07.05.2023 16:30 | ŽFK Banat | 2 : 0 | Mladost | |||||
07.05
16:30
Crvena zvezda
Vojvodina
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Vojvodina | |||||
07.05
16:30
OFK Stajićevo
Napredak
3
0
|
07.05.2023 16:30 | OFK Stajićevo | 3 : 0 | Napredak | |||||
07.05
16:30
MSK
Polet
0
2
|
07.05.2023 16:30 | MSK | 0 : 2 | Polet | |||||
07.05
16:30
2. Oktobar
Budućnost
0
0
|
07.05.2023 16:30 | 2. Oktobar | 0 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
ASK
Rusanda
0
6
|
07.05.2023 16:30 | ASK | 0 : 6 | Rusanda |
07.05
16:30
Šumar
Sremac (D)
2
3
|
07.05.2023 16:30 | Šumar | 2 : 3 | Sremac (D) | |||||
07.05
16:30
Budućnost
Borac 1925
12
0
|
07.05.2023 16:30 | Budućnost | 12 : 0 | Borac 1925 | |||||
07.05
16:30
Sremac (V)
Hajduk (B)
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Sremac (V) | 1 : 2 | Hajduk (B) | |||||
07.05
16:30
Srem
Radnički
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Srem | 2 : 0 | Radnički | |||||
07.05
16:30
Hajduk (V)
Sloga
3
3
|
07.05.2023 16:30 | Hajduk (V) | 3 : 3 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Graničar (K)
Fruškogorac
3
1
|
07.05.2023 16:30 | Graničar (K) | 3 : 1 | Fruškogorac |
07.05
17:30
ŽSK
Crvena zvezda
0
3
|
07.05.2023 17:30 | ŽSK | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
07.05
17:30
Bačka 1923
Tatra
2
1
|
07.05.2023 17:30 | Bačka 1923 | 2 : 1 | Tatra | |||||
07.05
17:30
Jugović
Fruškogorski partizan
0
3
|
07.05.2023 17:30 | Jugović | 0 : 3 | Fruškogorski partizan | |||||
07.05
17:30
Petrovaradin
TSK
1
7
|
07.05.2023 17:30 | Petrovaradin | 1 : 7 | TSK | |||||
07.05
17:30
Dinamo
Fruškogorac
0
0
|
07.05.2023 17:30 | Dinamo | 0 : 0 | Fruškogorac |
07.05
16:30
BSK 1925
KFK Ravna gora
2
0
|
07.05.2023 16:30 | BSK 1925 | 2 : 0 | KFK Ravna gora | |||||
07.05
16:30
Poštar Zvezdara
Beograd Karaburma
1
4
|
07.05.2023 16:30 | Poštar Zvezdara | 1 : 4 | Beograd Karaburma | |||||
07.05
16:30
Posavac Tišma
Busije
0
2
|
07.05.2023 16:30 | Posavac Tišma | 0 : 2 | Busije | |||||
07.05
16:30
Balkan Mirijevo
Umka
3
3
|
07.05.2023 16:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 3 | Umka | |||||
07.05
13:00
Heroj Polet
Dunav
1
1
|
07.05.2023 13:00 | Heroj Polet | 1 : 1 | Dunav |
07.05
16:30
Omladinac
Šumadija
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Šumadija | |||||
07.05
16:30
Strelac
Budućnost
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Strelac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Rojkovac
OFK Zabrežje
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Rojkovac | 2 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
07.05
16:30
Vranić
Radnički
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Vranić | 2 : 2 | Radnički | |||||
07.05
16:30
OFK Budućnost
Krtinska
6
0
|
07.05.2023 16:30 | OFK Budućnost | 6 : 0 | Krtinska | |||||
07.05
16:30
Lisović 1977
Turbina
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Lisović 1977 | 2 : 0 | Turbina |
07.05
16:30
Vrčin
Vis
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Vrčin | 3 : 0 | Vis | |||||
07.05
16:30
Kovačevac 1956
Vinča
0
4
|
07.05.2023 16:30 | Kovačevac 1956 | 0 : 4 | Vinča | |||||
07.05
16:30
Dunavac
Gročanski fudbalski klub
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Dunavac | 4 : 0 | Gročanski fudbalski klub | |||||
07.05
16:30
Šumadija 1962
Zaklopača
3
1
|
07.05.2023 16:30 | Šumadija 1962 | 3 : 1 | Zaklopača | |||||
07.05
16:30
Velika Krsna
Pudarci
4
3
|
07.05.2023 16:30 | Velika Krsna | 4 : 3 | Pudarci | |||||
07.05
16:30
Hajduk
Kaluđerica 1969
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Hajduk | 0 : 3 | Kaluđerica 1969 |
07.05
17:00
Sloga (L)
Dedina
0
2
|
07.05.2023 17:00 | Sloga (L) | 0 : 2 | Dedina | |||||
07.05
17:00
Gornji Stepoš
13. April
6
1
|
07.05.2023 17:00 | Gornji Stepoš | 6 : 1 | 13. April | |||||
07.05
17:00
Čitluk
Sloga (D)
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Čitluk | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
07.05
17:00
Mačkovac
Jastrebac
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Mačkovac | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
07.05
17:00
Sloga (Ć)
Bošnjane
4
1
|
07.05.2023 17:00 | Sloga (Ć) | 4 : 1 | Bošnjane | |||||
07.05
17:00
Parunovac
Rubin
0
2
|
07.05.2023 17:00 | Parunovac | 0 : 2 | Rubin | |||||
07.05
17:00
Trudbenik
FUD
4
2
|
07.05.2023 17:00 | Trudbenik | 4 : 2 | FUD |
07.05
16:00
Dimitrije Tucović
Rajac
5
1
|
07.05.2023 16:00 | Dimitrije Tucović | 5 : 1 | Rajac | |||||
07.05
16:00
Trlić
Banjani
3
0
|
07.05.2023 16:00 | Trlić | 3 : 0 | Banjani | |||||
07.05
16:00
OFK Senjak
Čučuge
4
2
|
07.05.2023 16:00 | OFK Senjak | 4 : 2 | Čučuge | |||||
07.05
16:00
Radnik
OFK Brđanac
0
0
|
07.05.2023 16:00 | Radnik | 0 : 0 | OFK Brđanac | |||||
07.05
11:00
Žabari
Toplica
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Žabari | 1 : 2 | Toplica | |||||
07.05
16:00
Iskra
Proleter
2
1
|
07.05.2023 16:00 | Iskra | 2 : 1 | Proleter |
07.05
16:30
Banja
Šumadinac (N)
1
5
|
07.05.2023 16:30 | Banja | 1 : 5 | Šumadinac (N) | |||||
07.05
16:30
Plaskovac
Grizli ML
6
0
|
07.05.2023 16:30 | Plaskovac | 6 : 0 | Grizli ML | |||||
07.05
16:30
Mladi rudar
Šumadinac (S)
3
3
|
07.05.2023 16:30 | Mladi rudar | 3 : 3 | Šumadinac (S) | |||||
07.05
16:30
BSK (Bo)
Šumadija
6
4
|
07.05.2023 16:30 | BSK (Bo) | 6 : 4 | Šumadija | |||||
07.05
16:30
Marjan
Prvi srpski ustanak
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Marjan | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
07.05
16:30
BSK (Be)
Lokomotiva
0
4
|
07.05.2023 16:30 | BSK (Be) | 0 : 4 | Lokomotiva | |||||
07.05
16:30
ŽSK
Vinča
1
1
|
07.05.2023 16:30 | ŽSK | 1 : 1 | Vinča |
07.05
17:00
Toplica
Baličevac
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Toplica | 3 : 1 | Baličevac | |||||
07.05
17:00
Moravac (Č)
Naisus 1977
3
2
|
07.05.2023 17:00 | Moravac (Č) | 3 : 2 | Naisus 1977 | |||||
07.05
17:00
Pobeda
Polet
1
1
|
07.05.2023 17:00 | Pobeda | 1 : 1 | Polet | |||||
07.05
17:00
Borac
Sloga 1980
4
5
|
07.05.2023 17:00 | Borac | 4 : 5 | Sloga 1980 | |||||
07.05
17:00
Rad
Sloga (K)
6
2
|
07.05.2023 17:00 | Rad | 6 : 2 | Sloga (K) |
07.05
11:00
Lemind 1953
BSK
2
0
|
07.05.2023 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 0 | BSK | |||||
07.05
11:00
Donja Lomnica
Vučje
2
2
|
07.05.2023 11:00 | Donja Lomnica | 2 : 2 | Vučje | |||||
07.05
16:30
Zloćudovo
Čekmin
3
1
|
07.05.2023 16:30 | Zloćudovo | 3 : 1 | Čekmin | |||||
07.05
16:30
Mladost
Milanovo
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Milanovo | |||||
07.05
16:30
Sloga
Železničar
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Železničar | |||||
07.05
16:30
OFK Morava
Polet
1
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Morava | 1 : 1 | Polet | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (G)
Moravac Orion
7
0
|
07.05.2023 16:30 | Jedinstvo (G) | 7 : 0 | Moravac Orion |
07.05
11:00
Ključ
Sloga (K)
4
3
|
07.05.2023 11:00 | Ključ | 4 : 3 | Sloga (K) | |||||
07.05
17:00
Brestovac
Polet
6
0
|
07.05.2023 17:00 | Brestovac | 6 : 0 | Polet | |||||
07.05
17:00
Urovica
Branik
0
1
|
07.05.2023 17:00 | Urovica | 0 : 1 | Branik | |||||
07.05
17:00
Radnički (K)
Miloševo
5
3
|
07.05.2023 17:00 | Radnički (K) | 5 : 3 | Miloševo | |||||
07.05
17:00
Nemetali
Mala Vrbica
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Nemetali | 2 : 2 | Mala Vrbica |
07.05
16:30
Borac (K)
Krilaš
4
5
|
07.05.2023 16:30 | Borac (K) | 4 : 5 | Krilaš | |||||
07.05
16:30
Šapine
Sirakovo
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Šapine | 1 : 2 | Sirakovo | |||||
07.05
16:30
Rudar (Kr)
Rudar 2001
1
4
|
07.05.2023 16:30 | Rudar (Kr) | 1 : 4 | Rudar 2001 | |||||
07.05
16:30
Vihor
Obilić
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Vihor | 0 : 3 | Obilić | |||||
07.05
16:30
BSK 1931
Železničar
2
3
|
07.05.2023 16:30 | BSK 1931 | 2 : 3 | Železničar | |||||
07.05
16:30
Napredak (S)
Sloga 1945
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Napredak (S) | 1 : 1 | Sloga 1945 |
07.05
17:00
Budućnost
Ibar
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Ibar | |||||
07.05
17:00
OFK Progorelica
Omladinac
1
0
|
07.05.2023 17:00 | OFK Progorelica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
07.05
11:00
Proleter
Rudar
2
0
|
07.05.2023 11:00 | Proleter | 2 : 0 | Rudar | |||||
07.05
17:00
Tavnik
Borac (V)
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Tavnik | 2 : 2 | Borac (V) | |||||
07.05
17:00
Ribnica
Mladost
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Ribnica | 2 : 1 | Mladost | |||||
07.05
11:00
Miločajac
Koštampolje
3
1
|
07.05.2023 11:00 | Miločajac | 3 : 1 | Koštampolje |
07.05
17:00
Moravac 2015
Osaonica
2
4
|
07.05.2023 17:00 | Moravac 2015 | 2 : 4 | Osaonica | |||||
07.05
17:00
Napredak
Kolare
3
2
|
07.05.2023 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Kolare | |||||
07.05
17:00
Sloga
Borac 1950
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Borac 1950 | |||||
07.05
17:00
Donja Mutnica
GFK Tabane
0
2
|
07.05.2023 17:00 | Donja Mutnica | 0 : 2 | GFK Tabane | |||||
07.05
17:00
Budućnost (M)
Rudar (SR)
3
2
|
07.05.2023 17:00 | Budućnost (M) | 3 : 2 | Rudar (SR) | |||||
07.05
17:00
Dragocvet
Budućnost (Đ)
4
2
|
07.05.2023 17:00 | Dragocvet | 4 : 2 | Budućnost (Đ) | |||||
07.05
17:00
Juhor
Mladost (J)
0
2
|
07.05.2023 17:00 | Juhor | 0 : 2 | Mladost (J) | |||||
07.05
17:00
Mladost (T)
Rudar (St)
4
0
|
07.05.2023 17:00 | Mladost (T) | 4 : 0 | Rudar (St) |
07.05
16:30
Novoselac
Mladost
0
2
|
07.05.2023 16:30 | Novoselac | 0 : 2 | Mladost | |||||
07.05
16:30
Sloboda
Radnički 1936
6
1
|
07.05.2023 16:30 | Sloboda | 6 : 1 | Radnički 1936 | |||||
07.05
16:30
Čegar 1946
Stevan Nešticki
0
5
|
07.05.2023 16:30 | Čegar 1946 | 0 : 5 | Stevan Nešticki | |||||
07.05
11:00
Proleter
Planinac 1933
2
1
|
07.05.2023 11:00 | Proleter | 2 : 1 | Planinac 1933 | |||||
07.05
16:30
Aluminijum
Vulkan 1963
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Aluminijum | 0 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Sloga
8
1
|
07.05.2023 16:30 | Omladinac | 8 : 1 | Sloga | |||||
07.05
16:30
Morava
Radnički 2020
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Morava | 0 : 0 | Radnički 2020 |
07.05
11:00
Vidojevica
Gučevo 1929
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Gučevo 1929 | |||||
07.05
11:00
Majur
Drina (B)
4
0
|
07.05.2023 11:00 | Majur | 4 : 0 | Drina (B) | |||||
07.05
17:00
Antimon
Hajduk Stanko
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Antimon | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
07.05
17:00
Sloga
Drina (Lj)
1
1
|
07.05.2023 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Drina (Lj) | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Podrinje
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Jedinstvo (Š) | 2 : 1 | Podrinje |
07.05
16:30
Pobeda
Vladimir Durković
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Pobeda | 2 : 1 | Vladimir Durković | |||||
07.05
16:30
Mladost
Zadrugar
6
1
|
07.05.2023 16:30 | Mladost | 6 : 1 | Zadrugar | |||||
07.05
16:30
Spartak
Sloboda
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Spartak | 1 : 2 | Sloboda |
07.05
16:30
Kolonija
Sloboda (G)
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Kolonija | 2 : 1 | Sloboda (G) | |||||
07.05
16:30
Slavija
Sloga 1934
1
3
|
07.05.2023 16:30 | Slavija | 1 : 3 | Sloga 1934 | |||||
07.05
16:30
Pobeda 1926
Stanovo 1941
1
3
|
07.05.2023 16:30 | Pobeda 1926 | 1 : 3 | Stanovo 1941 | |||||
07.05
16:30
Divostin
Kutlovo
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Divostin | 0 : 0 | Kutlovo | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Šumadija 1934
1
6
|
07.05.2023 16:30 | Jedinstvo | 1 : 6 | Šumadija 1934 |
07.05
OFK 019
Osnić
2
0
|
07.05.2023 | OFK 019 | 2 : 0 | Osnić | |||||
07.05
Malinik
Graničar
4
1
|
07.05.2023 | Malinik | 4 : 1 | Graničar | |||||
07.05
Omladinac
FSU Kraljevica
1
4
|
07.05.2023 | Omladinac | 1 : 4 | FSU Kraljevica | |||||
07.05
Hajduk
Trebič
0
2
|
07.05.2023 | Hajduk | 0 : 2 | Trebič | |||||
07.05
Šljivar
Sloga
|
07.05.2023 | Šljivar | : | Sloga | |||||
07.05
Rudar
Rudar Vrška Čuka
0
1
|
07.05.2023 | Rudar | 0 : 1 | Rudar Vrška Čuka |
07.05
11:00
Perućac
Jedinstvo
3
3
|
07.05.2023 11:00 | Perućac | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.05
11:00
Čajetina
Bakionica
7
1
|
07.05.2023 11:00 | Čajetina | 7 : 1 | Bakionica | |||||
07.05
16:30
Polet
Sečica
8
3
|
07.05.2023 16:30 | Polet | 8 : 3 | Sečica | |||||
07.05
11:00
Omladinac
Prvi partizan
2
1
|
07.05.2023 11:00 | Omladinac | 2 : 1 | Prvi partizan | |||||
07.05
14:00
Avijatičar Vranjani
Višesava
3
5
|
07.05.2023 14:00 | Avijatičar Vranjani | 3 : 5 | Višesava | |||||
07.05
11:00
Rampa
Kotroman
0
1
|
07.05.2023 11:00 | Rampa | 0 : 1 | Kotroman | |||||
07.05
14:00
Gorobilje
Ježevica
0
3
|
07.05.2023 14:00 | Gorobilje | 0 : 3 | Ježevica |
07.05
16:30
Orlovac 1932
Zadrugar
0
2
|
07.05.2023 16:30 | Orlovac 1932 | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
07.05
16:30
Prijevor
Jedinstvo
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Prijevor | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Donja Vrbava
Rudar
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Donja Vrbava | 3 : 2 | Rudar | |||||
07.05
16:30
Velereč 94
Ozrem PMH
0
4
|
07.05.2023 16:30 | Velereč 94 | 0 : 4 | Ozrem PMH |
07.05
16:30
Prilike
Ovčar
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Prilike | 2 : 2 | Ovčar | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Čačak 94
7
0
|
07.05.2023 16:30 | Jedinstvo | 7 : 0 | Čačak 94 | |||||
07.05
16:30
Morava
Dragačevo
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Morava | 3 : 0 | Dragačevo |
07.05
BSK Bujanovac
FSU Južna pruga
4
0
|
07.05.2023 | BSK Bujanovac | 4 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
07.05
Pavlovac
Torpedo 1973
0
2
|
07.05.2023 | Pavlovac | 0 : 2 | Torpedo 1973 | |||||
07.05
Mineralac
SU Dinamo Jug
1
1
|
07.05.2023 | Mineralac | 1 : 1 | SU Dinamo Jug | |||||
07.05
Dinamo (V)
Vihor
|
07.05.2023 | Dinamo (V) | : | Vihor | |||||
07.05
Mladost (B)
OFK AS
|
07.05.2023 | Mladost (B) | : | OFK AS | |||||
07.05
Levosoje
Radnički 2021
2
1
|
07.05.2023 | Levosoje | 2 : 1 | Radnički 2021 | |||||
07.05
Čelik
Mladost (S)
0
3
|
07.05.2023 | Čelik | 0 : 3 | Mladost (S) |
07.05
16:30
Borac
Dobrič
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Borac | 0 : 1 | Dobrič | |||||
07.05
16:30
Partizanski put
Jastrebac
0
8
|
07.05.2023 16:30 | Partizanski put | 0 : 8 | Jastrebac | |||||
07.05
16:30
Nikodije Stojanović Tatko
Kosovac
0
5
|
07.05.2023 16:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 0 : 5 | Kosovac | |||||
07.05
16:30
Polet
Omladinac
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Polet | 0 : 3 | Omladinac |
07.05
16:00
Sitnica
Gračanica
3
4
|
07.05.2023 16:00 | Sitnica | 3 : 4 | Gračanica | |||||
07.05
14:00
Brezovica
Polet 1980
5
0
|
07.05.2023 14:00 | Brezovica | 5 : 0 | Polet 1980 |
07.05
Kusce
Morava
|
07.05.2023 | Kusce | : | Morava | |||||
07.05
Ropotovo
Kriva Reka
|
07.05.2023 | Ropotovo | : | Kriva Reka | |||||
07.05
Sloga
Glama
|
07.05.2023 | Sloga | : | Glama | |||||
07.05
Oskar
Mineralac
|
07.05.2023 | Oskar | : | Mineralac | |||||
07.05
Rudar
Moravac
|
07.05.2023 | Rudar | : | Moravac |
07.05
16:30
BSK
Radnički (S)
4
2
|
07.05.2023 16:30 | BSK | 4 : 2 | Radnički (S) | |||||
07.05
16:30
Kula
Dinamo 1923
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Kula | 2 : 2 | Dinamo 1923 | |||||
07.05
16:30
Polet (R)
Zadrugar
4
1
|
07.05.2023 16:30 | Polet (R) | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
07.05
16:30
Telečka
Terekveš
2
6
|
07.05.2023 16:30 | Telečka | 2 : 6 | Terekveš | |||||
07.05
16:30
Aleksa Šantić
Polet (S)
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Aleksa Šantić | 0 : 0 | Polet (S) | |||||
07.05
16:30
Omladinac (B)
Mladost
1
6
|
07.05.2023 16:30 | Omladinac (B) | 1 : 6 | Mladost | |||||
07.05
16:30
Omladinac (D)
OFK Odžaci
2
3
|
07.05.2023 16:30 | Omladinac (D) | 2 : 3 | OFK Odžaci |
07.05
17:00
Beli Orlovi
Mladost (T)
1
0
|
07.05.2023 17:00 | Beli Orlovi | 1 : 0 | Mladost (T) | |||||
07.05
17:00
Omladinac
Garevina
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Garevina | |||||
07.05
17:00
Velika Drenova
Mladost (DK)
1
0
|
07.05.2023 17:00 | Velika Drenova | 1 : 0 | Mladost (DK) | |||||
07.05
17:00
OFK Kopaonik 1931
Vinogradar
1
0
|
07.05.2023 17:00 | OFK Kopaonik 1931 | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
07.05
17:00
Borac
Stari Trstenik
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Borac | 2 : 1 | Stari Trstenik | |||||
07.05
17:00
Ribnik
Poljoprivrednik
1
5
|
07.05.2023 17:00 | Ribnik | 1 : 5 | Poljoprivrednik | |||||
07.05
15:00
Donji Kopaonik
Mladost 1977
1
2
|
07.05.2023 15:00 | Donji Kopaonik | 1 : 2 | Mladost 1977 |
07.05
17:00
Stari Tamiš
Mladost
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Stari Tamiš | 1 : 2 | Mladost | |||||
07.05
17:00
Omladinac (D)
BSK Bavanište
3
4
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac (D) | 3 : 4 | BSK Bavanište | |||||
07.05
17:00
Omladinac (O)
Mundial
1
5
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac (O) | 1 : 5 | Mundial | |||||
07.05
17:00
Radnički
Proleter
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Radnički | 3 : 0 | Proleter | |||||
07.05
17:00
Budućnost
Jugoslavija
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | Jugoslavija |
07.05
16:00
Tvrdojevac
Šarbane
2
1
|
07.05.2023 16:00 | Tvrdojevac | 2 : 1 | Šarbane | |||||
07.05
16:00
Pambukovica
Pepeljevac
2
3
|
07.05.2023 16:00 | Pambukovica | 2 : 3 | Pepeljevac | |||||
07.05
16:00
OFK Stublenica
Polet (T)
1
2
|
07.05.2023 16:00 | OFK Stublenica | 1 : 2 | Polet (T) | |||||
07.05
11:00
Omladinac (K)
Jedinstvo (M)
0
3
|
07.05.2023 11:00 | Omladinac (K) | 0 : 3 | Jedinstvo (M) | |||||
07.05
16:00
Polet (DL)
Joševa
2
1
|
07.05.2023 16:00 | Polet (DL) | 2 : 1 | Joševa | |||||
07.05
16:00
Sovljak
OFK Paljuvi
0
0
|
07.05.2023 16:00 | Sovljak | 0 : 0 | OFK Paljuvi |
07.05
16:30
Naftagas
Mladost (BB)
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Naftagas | 2 : 0 | Mladost (BB) | |||||
07.05
16:30
Lehel
Borac
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Lehel | 4 : 0 | Borac | |||||
07.05
16:30
Zadrugar
Bilećanin
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Bilećanin | |||||
07.05
16:30
Tamiš
Potisje
4
2
|
07.05.2023 16:30 | Tamiš | 4 : 2 | Potisje | |||||
07.05
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
5
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Gradnulica | 5 : 1 | OFK Klek |
07.05
11:00
Jadar 2013
ZSK
4
2
|
07.05.2023 11:00 | Jadar 2013 | 4 : 2 | ZSK | |||||
07.05
16:00
Milenko Pavlović
Napredak
2
1
|
07.05.2023 16:00 | Milenko Pavlović | 2 : 1 | Napredak | |||||
07.05
11:00
Stari drugari
Polet
0
4
|
07.05.2023 11:00 | Stari drugari | 0 : 4 | Polet | |||||
07.05
11:00
Ribnikar
Junior Novo Naselje
0
6
|
07.05.2023 11:00 | Ribnikar | 0 : 6 | Junior Novo Naselje | |||||
07.05
11:00
Kolubara 2
Tešnjar
3
2
|
07.05.2023 11:00 | Kolubara 2 | 3 : 2 | Tešnjar | |||||
07.05
11:00
Rakac Stave
Mali korak
3
2
|
07.05.2023 11:00 | Rakac Stave | 3 : 2 | Mali korak | |||||
07.05
11:00
Kotešica
Popadić
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Kotešica | 1 : 1 | Popadić |
07.05
17:00
Vladimirovac
Banat (I)
0
4
|
07.05.2023 17:00 | Vladimirovac | 0 : 4 | Banat (I) | |||||
07.05
17:00
Ševac
Vinogradar
7
0
|
07.05.2023 17:00 | Ševac | 7 : 0 | Vinogradar | |||||
07.05
17:00
Polet
Partizan
5
0
|
07.05.2023 17:00 | Polet | 5 : 0 | Partizan | |||||
07.05
17:00
Banat (D)
Banatul
0
4
|
07.05.2023 17:00 | Banat (D) | 0 : 4 | Banatul | |||||
07.05
17:00
Ratar
Borac (VS)
3
4
|
07.05.2023 17:00 | Ratar | 3 : 4 | Borac (VS) | |||||
07.05
17:00
Dunav
Sloga
5
0
|
07.05.2023 17:00 | Dunav | 5 : 0 | Sloga | |||||
07.05
19:30
Karaš (K)
Omladinac
2
0
|
07.05.2023 19:30 | Karaš (K) | 2 : 0 | Omladinac |
07.05
16:30
Ljukovo
Napredak
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Ljukovo | 1 : 1 | Napredak | |||||
07.05
16:30
ČSK Čortanovci
Polet (N)
2
0
|
07.05.2023 16:30 | ČSK Čortanovci | 2 : 0 | Polet (N) | |||||
07.05
16:30
Mladost
Graničar
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Graničar | |||||
07.05
16:30
Fruškogorac
Krušedol
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Fruškogorac | 1 : 0 | Krušedol | |||||
07.05
16:30
Hajduk 1932
Car Uroš
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Hajduk 1932 | 4 : 0 | Car Uroš | |||||
07.05
16:30
Rudar
Sremac
5
1
|
07.05.2023 16:30 | Rudar | 5 : 1 | Sremac | |||||
07.05
16:30
Kameni
Polet (NK)
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Kameni | 2 : 1 | Polet (NK) |
07.05
17:30
Miletić
Hajduk (G)
3
1
|
07.05.2023 17:30 | Miletić | 3 : 1 | Hajduk (G) | |||||
07.05
17:30
Obilić
Borac (R)
1
2
|
07.05.2023 17:30 | Obilić | 1 : 2 | Borac (R) | |||||
07.05
17:30
Hajduk (Č)
Susek
0
3
|
07.05.2023 17:30 | Hajduk (Č) | 0 : 3 | Susek | |||||
07.05
17:30
Sloga
Železničar NS
0
3
|
07.05.2023 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Železničar NS | |||||
07.05
17:30
Čenej
Titel
2
2
|
07.05.2023 17:30 | Čenej | 2 : 2 | Titel | |||||
07.05
17:30
Vinogradar
Borac (NS)
3
1
|
07.05.2023 17:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Borac (NS) |
07.05
17:00
Ratar
Rutevac
4
5
|
07.05.2023 17:00 | Ratar | 4 : 5 | Rutevac | |||||
07.05
11:00
Kraljevo
Jedinstvo
3
3
|
07.05.2023 11:00 | Kraljevo | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.05
11:00
Jastrebac 2022
Rudar 2016
1
4
|
07.05.2023 11:00 | Jastrebac 2022 | 1 : 4 | Rudar 2016 | |||||
07.05
11:00
Crvena zvezda
Vukašinovac
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Vukašinovac | |||||
07.05
11:00
Borac
Polet
0
2
|
07.05.2023 11:00 | Borac | 0 : 2 | Polet |
07.05
17:00
Istok 63
15. Avgust 1950
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Istok 63 | 2 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
07.05
17:00
Radnički
Sinđelić
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Radnički | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
07.05
17:00
Pomoravlje
Resavski Despoti
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Pomoravlje | 3 : 0 | Resavski Despoti | |||||
07.05
17:00
OFK Batinac
Rudar
2
2
|
07.05.2023 17:00 | OFK Batinac | 2 : 2 | Rudar | |||||
07.05
17:00
Napredak
Omladinac
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Omladinac | |||||
07.05
17:00
Šumadija
Kolonija
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Šumadija | 1 : 2 | Kolonija |
07.05
17:00
Mladost (G)
Sinđelić
0
3
|
07.05.2023 17:00 | Mladost (G) | 0 : 3 | Sinđelić | |||||
07.05
17:00
Vinogradar
Šantarovac
1
0
|
07.05.2023 17:00 | Vinogradar | 1 : 0 | Šantarovac | |||||
07.05
17:00
Mladost (K)
Morava (R)
1
6
|
07.05.2023 17:00 | Mladost (K) | 1 : 6 | Morava (R) | |||||
07.05
17:00
Sloboda
Šumadinac
5
0
|
07.05.2023 17:00 | Sloboda | 5 : 0 | Šumadinac |
07.05
17:00
Omladinac
Mineral 2015
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Mineral 2015 | |||||
07.05
17:00
Gruža
Kraljevo Hajduk
5
2
|
07.05.2023 17:00 | Gruža | 5 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
07.05
17:00
Lazac
Jedinstvo (G)
1
0
|
07.05.2023 17:00 | Lazac | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
07.05
17:00
Magnohrom
Popovići Vrnjci
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Magnohrom | 1 : 2 | Popovići Vrnjci | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo (D)
Mataruge
2
0
|
07.05.2023 17:00 | Jedinstvo (D) | 2 : 0 | Mataruge |
07.05
16:30
Napredak
Erdevik 2017
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Erdevik 2017 | |||||
07.05
16:30
OFK Zeka Buljubaša
Jedinstvo
2
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
BSK
Graničar
1
9
|
07.05.2023 16:30 | BSK | 1 : 9 | Graničar | |||||
07.05
16:30
Zmaj
LSK
1
5
|
07.05.2023 16:30 | Zmaj | 1 : 5 | LSK | |||||
07.05
16:30
OFK Bikić
Borac (R)
1
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Bikić | 1 : 1 | Borac (R) | |||||
07.05
10:00
Fruška Gora
Obilić 1993
1
2
|
07.05.2023 10:00 | Fruška Gora | 1 : 2 | Obilić 1993 | |||||
07.05
16:30
Borac (VR)
Srem
0
2
|
07.05.2023 16:30 | Borac (VR) | 0 : 2 | Srem |
07.05
11:00
Rade Milošević
Jedinstvo (S)
3
1
|
07.05.2023 11:00 | Rade Milošević | 3 : 1 | Jedinstvo (S) | |||||
07.05
16:30
Pobeda 1953
BSK 1924
3
1
|
07.05.2023 16:30 | Pobeda 1953 | 3 : 1 | BSK 1924 | |||||
07.05
16:30
Mlava (ML)
Mladost (K)
2
3
|
07.05.2023 16:30 | Mlava (ML) | 2 : 3 | Mladost (K) | |||||
07.05
16:30
Polet (SD)
Zadrugar 1947
0
0
|
07.05.2023 16:30 | Polet (SD) | 0 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
07.05
16:30
Bata Bulić
Trgovački
4
6
|
07.05.2023 16:30 | Bata Bulić | 4 : 6 | Trgovački | |||||
07.05
16:30
Zabrđe 1936
Borac (V)
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Zabrđe 1936 | 1 : 0 | Borac (V) |
07.05
16:30
Mladi Borac
Beli Orao
4
1
|
07.05.2023 16:30 | Mladi Borac | 4 : 1 | Beli Orao | |||||
07.05
16:30
OFK Braničevo
Kumane
3
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Braničevo | 3 : 1 | Kumane | |||||
07.05
16:30
Mlava (B)
Vojvoda Milenko
4
3
|
07.05.2023 16:30 | Mlava (B) | 4 : 3 | Vojvoda Milenko | |||||
07.05
16:30
Dizel
Napredak (P)
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Dizel | 3 : 2 | Napredak (P) | |||||
07.05
16:30
Sloga (L)
Napredak (B)
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Napredak (B) | |||||
07.05
16:30
Barič
Polet (V)
2
4
|
07.05.2023 16:30 | Barič | 2 : 4 | Polet (V) |
07.05
17:00
Neštin
Labudnjača
4
1
|
07.05.2023 17:00 | Neštin | 4 : 1 | Labudnjača | |||||
07.05
17:00
Bačka
Slavija (P)
1
5
|
07.05.2023 17:00 | Bačka | 1 : 5 | Slavija (P) | |||||
07.05
17:00
Kulpin
Maglić
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Kulpin | 2 : 1 | Maglić | |||||
07.05
17:00
Vojvodina
Bački Hajduk
4
4
|
07.05.2023 17:00 | Vojvodina | 4 : 4 | Bački Hajduk | |||||
07.05
17:00
Mladost
Krivanj
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Krivanj | |||||
07.05
17:00
Borac
Slavija (B)
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Borac | 2 : 1 | Slavija (B) |
07.05
17:00
Omladinac
Bair
0
2
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | Bair | |||||
07.05
17:00
Torpedo
Duško
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Torpedo | 2 : 2 | Duško | |||||
07.05
17:00
Stojan Lazarac
Milicionar
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Stojan Lazarac | 3 : 0 | Milicionar | |||||
07.05
17:00
Mladost (MM)
Budućnost (Z)
1
3
|
07.05.2023 17:00 | Mladost (MM) | 1 : 3 | Budućnost (Z) | |||||
07.05
17:00
Sloga
Sloboda
5
4
|
07.05.2023 17:00 | Sloga | 5 : 4 | Sloboda | |||||
07.05
17:00
Napredak
Budućnost (PD)
6
0
|
07.05.2023 17:00 | Napredak | 6 : 0 | Budućnost (PD) | |||||
07.05
17:00
Petlovača
Zadrugar
4
2
|
07.05.2023 17:00 | Petlovača | 4 : 2 | Zadrugar |
07.05
16:30
Moravac (G)
Veliko Trnjane
7
2
|
07.05.2023 16:30 | Moravac (G) | 7 : 2 | Veliko Trnjane | |||||
07.05
16:30
Mladi borac
Sloboda
4
1
|
07.05.2023 16:30 | Mladi borac | 4 : 1 | Sloboda | |||||
07.05
16:30
Bobište
Progres
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Bobište | 1 : 0 | Progres | |||||
07.05
16:30
Moravac (P)
Real
6
0
|
07.05.2023 16:30 | Moravac (P) | 6 : 0 | Real | |||||
07.05
16:30
Šumadija
Gradac
4
1
|
07.05.2023 16:30 | Šumadija | 4 : 1 | Gradac | |||||
07.05
16:30
Umac
Bratstvo
6
1
|
07.05.2023 16:30 | Umac | 6 : 1 | Bratstvo |
07.05
17:00
Bobovik
Vojvoda Stepa Stepanović
0
4
|
07.05.2023 17:00 | Bobovik | 0 : 4 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
07.05
17:00
Vlašić
Šipurske Livade
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Vlašić | 1 : 2 | Šipurske Livade | |||||
07.05
17:00
Dobrava Žabar 2020
Mladost (PP)
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Dobrava Žabar 2020 | 3 : 1 | Mladost (PP) | |||||
07.05
17:00
Pričinović
Sloga (K)
2
0
|
07.05.2023 17:00 | Pričinović | 2 : 0 | Sloga (K) | |||||
07.05
17:00
Mišar
Trešnjevka
0
0
|
07.05.2023 17:00 | Mišar | 0 : 0 | Trešnjevka | |||||
07.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Mrovska
4
3
|
07.05.2023 17:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 4 : 3 | Mrovska |
07.05
17:00
Jedinstvo
Hajduk
7
0
|
07.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
7. Juli
Milan Orlić
1
6
|
07.05.2023 17:00 | 7. Juli | 1 : 6 | Milan Orlić | |||||
07.05
17:00
Velika Reka
Jelav
5
0
|
07.05.2023 17:00 | Velika Reka | 5 : 0 | Jelav | |||||
07.05
17:00
Jadar 1961
Cer
2
0
|
07.05.2023 17:00 | Jadar 1961 | 2 : 0 | Cer | |||||
07.05
17:00
Prva Iskra
Studenac
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Studenac | |||||
07.05
17:00
Sloga
TE Gučevo
4
1
|
07.05.2023 17:00 | Sloga | 4 : 1 | TE Gučevo |
07.05
11:00
Bukovica
Naupare
0
4
|
07.05.2023 11:00 | Bukovica | 0 : 4 | Naupare | |||||
07.05
11:00
Kapidžija
Borac
1
3
|
07.05.2023 11:00 | Kapidžija | 1 : 3 | Borac | |||||
07.05
11:00
Kaonik
Konjuh
4
3
|
07.05.2023 11:00 | Kaonik | 4 : 3 | Konjuh | |||||
07.05
11:00
Žabare
Mudrakovac
4
2
|
07.05.2023 11:00 | Žabare | 4 : 2 | Mudrakovac | |||||
07.05
11:00
Polet
Padež
6
2
|
07.05.2023 11:00 | Polet | 6 : 2 | Padež | |||||
07.05
17:00
Makrešane
BSK
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Makrešane | 1 : 2 | BSK |
07.05
10:00
Dedinje
Miljakovac
2
3
|
07.05.2023 10:00 | Dedinje | 2 : 3 | Miljakovac | |||||
07.05
16:30
Srem
Velika Moštanica
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Srem | 3 : 2 | Velika Moštanica | |||||
07.05
16:30
Šumadinac
Rekreativo 011
7
0
|
07.05.2023 16:30 | Šumadinac | 7 : 0 | Rekreativo 011 | |||||
07.05
16:30
Borac
Novi Beograd
2
1
|
07.05.2023 16:30 | Borac | 2 : 1 | Novi Beograd | |||||
07.05
16:30
BUSK
13. maj
7
2
|
07.05.2023 16:30 | BUSK | 7 : 2 | 13. maj |
07.05
16:30
OFK Crvenka
Kelti
2
4
|
07.05.2023 16:30 | OFK Crvenka | 2 : 4 | Kelti | |||||
07.05
16:30
Resnik
Avala 1939
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Resnik | 0 : 1 | Avala 1939 | |||||
07.05
11:00
Mladi proleter
Rakovica
0
10
|
07.05.2023 11:00 | Mladi proleter | 0 : 10 | Rakovica | |||||
07.05
16:30
Palilulac
OFK Lug 2020
3
3
|
07.05.2023 16:30 | Palilulac | 3 : 3 | OFK Lug 2020 |
07.05
16:30
Bukovac
Beli Orlovi
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Bukovac | 4 : 0 | Beli Orlovi | |||||
07.05
16:30
Bačinac
Glavaš
4
1
|
07.05.2023 16:30 | Bačinac | 4 : 1 | Glavaš | |||||
07.05
16:30
Udarnik
Cerovac 2013
2
4
|
07.05.2023 16:30 | Udarnik | 2 : 4 | Cerovac 2013 |
07.05
16:30
Mladost (P)
Azbest 1927
5
2
|
07.05.2023 16:30 | Mladost (P) | 5 : 2 | Azbest 1927 | |||||
07.05
16:30
Šumadinac KG
Hajduk Jovanovac
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Šumadinac KG | 0 : 1 | Hajduk Jovanovac | |||||
07.05
16:30
Ćava
Vodojaža
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Ćava | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
07.05
16:30
Borac (D)
21. oktobar
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Borac (D) | 1 : 0 | 21. oktobar | |||||
07.05
16:30
OFK Žeželj
Jadran
4
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Jadran |
07.05
16:30
Veliki Borak
OFK Borac
3
4
|
07.05.2023 16:30 | Veliki Borak | 3 : 4 | OFK Borac | |||||
07.05
10:00
Pinosava
OFK Boždarevac
0
3
|
07.05.2023 10:00 | Pinosava | 0 : 3 | OFK Boždarevac | |||||
07.05
16:30
Beljina
Minel
6
1
|
07.05.2023 16:30 | Beljina | 6 : 1 | Minel |
07.05
16:30
Spartak
Jasenovik 2018
1
5
|
07.05.2023 16:30 | Spartak | 1 : 5 | Jasenovik 2018 | |||||
07.05
16:30
Moravac 1948
Mezgraja
0
5
|
07.05.2023 16:30 | Moravac 1948 | 0 : 5 | Mezgraja | |||||
07.05
16:30
Vrtište
Jedinstvo
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Vrtište | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Supovac
OFK Budućnost 2020
1
8
|
07.05.2023 16:30 | Supovac | 1 : 8 | OFK Budućnost 2020 | |||||
07.05
16:30
OFK Morava 2022
Mladost
3
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Morava 2022 | 3 : 1 | Mladost |
07.05
16:30
Vojvodina
Roham
0
1
|
07.05.2023 16:30 | Vojvodina | 0 : 1 | Roham | |||||
07.05
16:30
Terekveš
Proleter
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Terekveš | 0 : 3 | Proleter | |||||
07.05
16:30
Borac
Napredak
0
2
|
07.05.2023 16:30 | Borac | 0 : 2 | Napredak | |||||
07.05
16:30
SU Podgrmeč
Jedinstvo
0
4
|
07.05.2023 16:30 | SU Podgrmeč | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
1. Oktobar
Omladinac
0
0
|
07.05.2023 16:30 | 1. Oktobar | 0 : 0 | Omladinac |
07.05
17:00
Tisa
Šampion
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Tisa | 1 : 2 | Šampion | |||||
07.05
17:00
Jadran
Obilić
4
1
|
07.05.2023 17:00 | Jadran | 4 : 1 | Obilić | |||||
07.05
17:00
Bačka
Slavija
6
0
|
07.05.2023 17:00 | Bačka | 6 : 0 | Slavija | |||||
07.05
17:00
Tromeđa
Čoka
1
14
|
07.05.2023 17:00 | Tromeđa | 1 : 14 | Čoka |
07.05
00:00
Jedinstvo
Omladinac
1
4
|
07.05.2023 00:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Omladinac |
07.05
11:00
Kalipolje
Tulež
1
0
|
07.05.2023 11:00 | Kalipolje | 1 : 0 | Tulež | |||||
07.05
16:30
Jasenica
Borac
2
0
|
07.05.2023 16:30 | Jasenica | 2 : 0 | Borac | |||||
07.05
11:00
Kopljari
Gorski Car
2
1
|
07.05.2023 11:00 | Kopljari | 2 : 1 | Gorski Car | |||||
07.05
16:30
Partizan 1945
Trešnjevica
5
1
|
07.05.2023 16:30 | Partizan 1945 | 5 : 1 | Trešnjevica | |||||
07.05
16:30
Gornja Trnava 1938
B 2000
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 0 | B 2000 | |||||
07.05
16:30
Venčani
Mladost
0
4
|
07.05.2023 16:30 | Venčani | 0 : 4 | Mladost |
07.05
16:30
Gnjilan
Sloga
3
1
|
07.05.2023 16:30 | Gnjilan | 3 : 1 | Sloga | |||||
07.05
11:00
Temac
Lokomotiva
5
1
|
07.05.2023 11:00 | Temac | 5 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.05
11:00
Borac
Budućnost
6
0
|
07.05.2023 11:00 | Borac | 6 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Ponor SU
Padež
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Ponor SU | 4 : 0 | Padež | |||||
07.05
16:30
Veliki Suvodol
Mladost
1
6
|
07.05.2023 16:30 | Veliki Suvodol | 1 : 6 | Mladost |
07.05
10:00
Dobrič 1974
SU Balajnac
5
2
|
07.05.2023 10:00 | Dobrič 1974 | 5 : 2 | SU Balajnac | |||||
07.05
10:00
Omladinac
Arbanasce
2
4
|
07.05.2023 10:00 | Omladinac | 2 : 4 | Arbanasce | |||||
07.05
13:00
SU Gradište
Lepaja 2018
0
3
|
07.05.2023 13:00 | SU Gradište | 0 : 3 | Lepaja 2018 |
07.05
17:00
Mladost (G)
OFK Slatina
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Mladost (G) | 3 : 0 | OFK Slatina | |||||
07.05
17:00
Mali Požarevac
Stojnik
4
0
|
07.05.2023 17:00 | Mali Požarevac | 4 : 0 | Stojnik | |||||
07.05
17:00
OFK Rogača
Mladost (MI)
1
1
|
07.05.2023 17:00 | OFK Rogača | 1 : 1 | Mladost (MI) | |||||
07.05
17:00
Popović
Nemenikuće
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Popović | 2 : 1 | Nemenikuće |
07.05
17:00
Belo Polje
Munja
0
4
|
07.05.2023 17:00 | Belo Polje | 0 : 4 | Munja | |||||
07.05
17:00
Torpedo
Zvezda
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Torpedo | 3 : 0 | Zvezda | |||||
07.05
17:00
Duboko
Rvati
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Duboko | 2 : 1 | Rvati |
07.05
11:00
Borac
Posavina
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Borac | 1 : 1 | Posavina | |||||
07.05
11:00
Sloga
Skela
1
7
|
07.05.2023 11:00 | Sloga | 1 : 7 | Skela |
07.05
16:30
Hajduk 1950
Elektrovojvodina
2
7
|
07.05.2023 16:30 | Hajduk 1950 | 2 : 7 | Elektrovojvodina | |||||
07.05
16:30
Bikovo
Lokomotiva
1
3
|
07.05.2023 16:30 | Bikovo | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
07.05
16:30
Žednik
SFU Graničar 024
7
2
|
07.05.2023 16:30 | Žednik | 7 : 2 | SFU Graničar 024 | |||||
07.05
16:30
Palić
Vinogradar
1
5
|
07.05.2023 16:30 | Palić | 1 : 5 | Vinogradar | |||||
07.05
16:30
OFK Mala Bosna 2015
Kelebijska šuma
2
7
|
07.05.2023 16:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 2 : 7 | Kelebijska šuma | |||||
07.05
16:30
Solid
Čantavir
4
3
|
07.05.2023 16:30 | Solid | 4 : 3 | Čantavir |
07.05
17:00
Radnički
Vrelo
6
1
|
07.05.2023 17:00 | Radnički | 6 : 1 | Vrelo | |||||
07.05
17:00
Jelica
Brezova
5
3
|
07.05.2023 17:00 | Jelica | 5 : 3 | Brezova | |||||
07.05
11:00
Devići
Bratstvo
3
0
|
07.05.2023 11:00 | Devići | 3 : 0 | Bratstvo |
07.05
15:30
Budućnost
Morava
7
1
|
07.05.2023 15:30 | Budućnost | 7 : 1 | Morava | |||||
07.05
16:30
Tigrovi Mija Gold
Remont
0
4
|
07.05.2023 16:30 | Tigrovi Mija Gold | 0 : 4 | Remont | |||||
07.05
11:00
Mršinci
Planinac
2
0
|
07.05.2023 11:00 | Mršinci | 2 : 0 | Planinac | |||||
07.05
16:30
Gaučosi
Malba
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Gaučosi | 1 : 0 | Malba | |||||
07.05
16:30
Vujan
Lugovi
1
3
|
07.05.2023 16:30 | Vujan | 1 : 3 | Lugovi |
07.05
17:00
Tomislavci
Eđšeg
6
0
|
07.05.2023 17:00 | Tomislavci | 6 : 0 | Eđšeg | |||||
07.05
17:00
Bačka
Jedinstvo
1
3
|
07.05.2023 17:00 | Bačka | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.05
17:00
Mladost
Pobeda
10
0
|
07.05.2023 17:00 | Mladost | 10 : 0 | Pobeda |
07.05
17:00
Napredak
Pobeda
0
3
|
07.05.2023 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Pobeda | |||||
07.05
15:00
Dobrinjac
Plavi Tok
1
5
|
07.05.2023 15:00 | Dobrinjac | 1 : 5 | Plavi Tok | |||||
07.05
11:00
Knjaz
Duškovci
4
0
|
07.05.2023 11:00 | Knjaz | 4 : 0 | Duškovci | |||||
07.05
17:00
Glumač
Trešnjica
3
2
|
07.05.2023 17:00 | Glumač | 3 : 2 | Trešnjica |
07.05
16:30
Mekiš
Donji Barbeš
10
2
|
07.05.2023 16:30 | Mekiš | 10 : 2 | Donji Barbeš | |||||
07.05
11:00
Marina Kutina
FU Gadžin Han
3
0
|
07.05.2023 11:00 | Marina Kutina | 3 : 0 | FU Gadžin Han |
07.05
17:00
OFK Sikole
BSK 1934
1
1
|
07.05.2023 17:00 | OFK Sikole | 1 : 1 | BSK 1934 | |||||
07.05
17:00
SFU Rudar 1934
Mladost
6
1
|
07.05.2023 17:00 | SFU Rudar 1934 | 6 : 1 | Mladost | |||||
07.05
17:00
OFK Tamnič
Vrelo
5
0
|
07.05.2023 17:00 | OFK Tamnič | 5 : 0 | Vrelo |
07.05
17:00
Slemen
Palilulac
5
1
|
07.05.2023 17:00 | Slemen | 5 : 1 | Palilulac |
07.05
16:30
Graničar
PIK
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Graničar | 4 : 0 | PIK | |||||
07.05
16:30
Dinamo
Jedinstvo
3
1
|
07.05.2023 16:30 | Dinamo | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Sport
Jedinstvo Lemeš
0
3
|
07.05.2023 16:30 | Sport | 0 : 3 | Jedinstvo Lemeš |
07.05
17:00
Gradac
Omladinac
0
3
|
07.05.2023 17:00 | Gradac | 0 : 3 | Omladinac |
07.05
16:30
Proleter
Jedinstvo 2014
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
07.05
16:30
Radnički
KSK Konak 1926
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Radnički | 2 : 2 | KSK Konak 1926 | |||||
07.05
16:30
Proleter 2006
Sloga
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Proleter 2006 | 4 : 0 | Sloga |
07.05
11:00
Jadar (S)
Paskovac
0
4
|
07.05.2023 11:00 | Jadar (S) | 0 : 4 | Paskovac | |||||
07.05
11:00
Gradilište (L)
Vuk
1
4
|
07.05.2023 11:00 | Gradilište (L) | 1 : 4 | Vuk | |||||
07.05
11:00
Granit
Stolice
2
4
|
07.05.2023 11:00 | Granit | 2 : 4 | Stolice | |||||
07.05
11:00
Sinđelić
Mladost (B)
3
2
|
07.05.2023 11:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Mladost (B) | |||||
07.05
11:00
Mladost (DD)
Respekt
1
0
|
07.05.2023 11:00 | Mladost (DD) | 1 : 0 | Respekt | |||||
07.05
11:00
Sloga
14. oktobar
0
3
|
07.05.2023 11:00 | Sloga | 0 : 3 | 14. oktobar | |||||
07.05
11:00
Krajišnici
Mladost (L)
2
0
|
07.05.2023 11:00 | Krajišnici | 2 : 0 | Mladost (L) |
07.05
11:00
Verko
Belpos
5
1
|
07.05.2023 11:00 | Verko | 5 : 1 | Belpos | |||||
07.05
17:00
Polet
Jedinstvo 2014
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Polet | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
07.05
17:00
Petrovac 74
Dobrava
7
0
|
07.05.2023 17:00 | Petrovac 74 | 7 : 0 | Dobrava |
07.05
11:00
Budućnost 1995
Vrelo
1
3
|
07.05.2023 11:00 | Budućnost 1995 | 1 : 3 | Vrelo | |||||
07.05
11:00
OFK Takovo
Dokmir
1
2
|
07.05.2023 11:00 | OFK Takovo | 1 : 2 | Dokmir | |||||
07.05
11:00
Vukona
Brezovica
0
3
|
07.05.2023 11:00 | Vukona | 0 : 3 | Brezovica | |||||
07.05
11:00
Gunjevac
Strelac 001
6
0
|
07.05.2023 11:00 | Gunjevac | 6 : 0 | Strelac 001 |
07.05
11:00
Kolubara
Sloga
1
5
|
07.05.2023 11:00 | Kolubara | 1 : 5 | Sloga | |||||
07.05
11:00
Kalenić
Trnjaci 2021
0
3
|
07.05.2023 11:00 | Kalenić | 0 : 3 | Trnjaci 2021 | |||||
07.05
11:00
Tamnava
Rudar
0
2
|
07.05.2023 11:00 | Tamnava | 0 : 2 | Rudar |
07.05
17:00
Belica
Mladi radnik
1
8
|
07.05.2023 17:00 | Belica | 1 : 8 | Mladi radnik | |||||
07.05
17:00
Omladinac
Napredak
9
1
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac | 9 : 1 | Napredak | |||||
07.05
17:00
OFK Borac
Morava
2
6
|
07.05.2023 17:00 | OFK Borac | 2 : 6 | Morava | |||||
07.05
17:00
Dražmirovac
SFK Glogovac
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Dražmirovac | 2 : 1 | SFK Glogovac |
07.05
17:00
Kolonija
Pobeda
12
0
|
07.05.2023 17:00 | Kolonija | 12 : 0 | Pobeda | |||||
07.05
17:00
Tempo
Borac (S)
7
2
|
07.05.2023 17:00 | Tempo | 7 : 2 | Borac (S) | |||||
07.05
17:00
Vojvodina
Voja Gačić
1
1
|
07.05.2023 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Voja Gačić | |||||
07.05
17:00
Borac (P)
Jedinstvo
2
6
|
07.05.2023 17:00 | Borac (P) | 2 : 6 | Jedinstvo |
07.05
11:00
Jelen
Metaloplastika 2006
1
5
|
07.05.2023 11:00 | Jelen | 1 : 5 | Metaloplastika 2006 | |||||
07.05
11:00
Varna
Culjković
2
4
|
07.05.2023 11:00 | Varna | 2 : 4 | Culjković | |||||
07.05
11:00
Proleter
Roma - Odžino selo
1
3
|
07.05.2023 11:00 | Proleter | 1 : 3 | Roma - Odžino selo | |||||
07.05
11:00
Partizan
Sloga
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Partizan | 1 : 2 | Sloga |
07.05
11:00
Zablaće
Rankovac
2
1
|
07.05.2023 11:00 | Zablaće | 2 : 1 | Rankovac | |||||
07.05
11:00
Galeb
Borac BTG
3
2
|
07.05.2023 11:00 | Galeb | 3 : 2 | Borac BTG | |||||
07.05
11:00
Jedinstvo
Mladost (Sv)
2
6
|
07.05.2023 11:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Mladost (Sv) | |||||
07.05
11:00
Rudar
Korman
2
3
|
07.05.2023 11:00 | Rudar | 2 : 3 | Korman | |||||
07.05
11:00
Bojić
Mladost (Sl)
4
0
|
07.05.2023 11:00 | Bojić | 4 : 0 | Mladost (Sl) |
07.05
20:00
Proleter 1936
ZT Gorovič
1
4
|
07.05.2023 20:00 | Proleter 1936 | 1 : 4 | ZT Gorovič | |||||
07.05
11:00
Radoje Domanović
Budućnost MI
5
0
|
07.05.2023 11:00 | Radoje Domanović | 5 : 0 | Budućnost MI | |||||
07.05
11:00
Jarmenovci
Budućnost (B)
2
1
|
07.05.2023 11:00 | Jarmenovci | 2 : 1 | Budućnost (B) | |||||
07.05
11:00
Šumadinac
Krćevac 04
4
2
|
07.05.2023 11:00 | Šumadinac | 4 : 2 | Krćevac 04 |
07.05
11:00
Mladost (DB)
Jašunja
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Mladost (DB) | 1 : 2 | Jašunja | |||||
07.05
11:00
Rudar 1973
Napredak
7
0
|
07.05.2023 11:00 | Rudar 1973 | 7 : 0 | Napredak | |||||
07.05
11:00
Pomoravlje
Badince
8
2
|
07.05.2023 11:00 | Pomoravlje | 8 : 2 | Badince | |||||
07.05
11:00
Todorovce
Morava
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Todorovce | 1 : 1 | Morava | |||||
07.05
11:00
Marjan MB
Atletiko
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Marjan MB | 1 : 2 | Atletiko | |||||
07.05
11:00
Gornje Sinkovce
Turekovac
1
4
|
07.05.2023 11:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 4 | Turekovac |
07.05
17:00
Sloga (M)
Dunav
0
2
|
07.05.2023 17:00 | Sloga (M) | 0 : 2 | Dunav | |||||
07.05
17:00
Planinac
27. Oktobar
4
0
|
07.05.2023 17:00 | Planinac | 4 : 0 | 27. Oktobar | |||||
07.05
17:00
Sloga (K)
Borac
0
4
|
07.05.2023 17:00 | Sloga (K) | 0 : 4 | Borac |
07.05
16:30
Borac
Donji Petrovci
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Borac | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
07.05
16:30
Fruškogorac
Jedinstvo (K)
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Fruškogorac | 3 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
07.05
16:30
Hrtkovci
Graničar
7
0
|
07.05.2023 16:30 | Hrtkovci | 7 : 0 | Graničar |
07.05
11:00
Polet
Dvorane
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Polet | 1 : 1 | Dvorane | |||||
07.05
11:00
Kruševica
Doljane Meševo
2
1
|
07.05.2023 11:00 | Kruševica | 2 : 1 | Doljane Meševo | |||||
07.05
11:00
Grkljane
Mladost VPD
6
0
|
07.05.2023 11:00 | Grkljane | 6 : 0 | Mladost VPD |
07.05
11:00
Stara Čaršija
Granit
2
0
|
07.05.2023 11:00 | Stara Čaršija | 2 : 0 | Granit | |||||
07.05
11:00
Budućnost
Partizan
0
4
|
07.05.2023 11:00 | Budućnost | 0 : 4 | Partizan | |||||
07.05
11:00
Biljanovac
Studen Vitez
7
0
|
07.05.2023 11:00 | Biljanovac | 7 : 0 | Studen Vitez |
07.05
17:00
Sloga Obrva
Šumadija
1
2
|
07.05.2023 17:00 | Sloga Obrva | 1 : 2 | Šumadija | |||||
07.05
17:00
Vrnjačka Banja
Zgodačica
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Vrnjačka Banja | 3 : 0 | Zgodačica | |||||
07.05
17:00
Stubal
Mladost 1925
3
1
|
07.05.2023 17:00 | Stubal | 3 : 1 | Mladost 1925 |
07.05
11:00
Moravac
Potočac
4
1
|
07.05.2023 11:00 | Moravac | 4 : 1 | Potočac | |||||
07.05
17:00
Mladost (GM)
Sloboda
2
2
|
07.05.2023 17:00 | Mladost (GM) | 2 : 2 | Sloboda | |||||
07.05
17:00
BSK
Železničar
1
1
|
07.05.2023 17:00 | BSK | 1 : 1 | Železničar | |||||
07.05
17:00
ISK Izvor
Razvitak
0
3
|
07.05.2023 17:00 | ISK Izvor | 0 : 3 | Razvitak | |||||
07.05
17:00
Budućnost
Zemljoradnik
4
1
|
07.05.2023 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | Zemljoradnik | |||||
07.05
17:00
Jedinstvo
Radnik
2
3
|
07.05.2023 17:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Radnik |
07.05
17:00
Sinđelić
Graničar
1
1
|
07.05.2023 17:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Graničar | |||||
07.05
17:00
OFK Bingula
Borac
1
4
|
07.05.2023 17:00 | OFK Bingula | 1 : 4 | Borac | |||||
07.05
17:00
Omladinac
Jednota
2
4
|
07.05.2023 17:00 | Omladinac | 2 : 4 | Jednota |
07.05
16:30
Šumadija
Apolon 4
1
3
|
07.05.2023 16:30 | Šumadija | 1 : 3 | Apolon 4 | |||||
07.05
12:00
Borba
Kremenac
5
2
|
07.05.2023 12:00 | Borba | 5 : 2 | Kremenac | |||||
07.05
16:30
Dobrača
OFK Bagremar
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Dobrača | 1 : 2 | OFK Bagremar | |||||
07.05
16:30
Seljak
Bukorovac
5
1
|
07.05.2023 16:30 | Seljak | 5 : 1 | Bukorovac |
07.05
16:30
Planinac
Sloga (Č)
5
1
|
07.05.2023 16:30 | Planinac | 5 : 1 | Sloga (Č) | |||||
07.05
16:30
Sloboda
OFK Bosut
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | OFK Bosut | |||||
07.05
16:30
OFK Sparta
Sremac
2
1
|
07.05.2023 16:30 | OFK Sparta | 2 : 1 | Sremac | |||||
07.05
16:30
Mitros
Srem
1
6
|
07.05.2023 16:30 | Mitros | 1 : 6 | Srem |
07.05
16:00
Zadrugar
Mladost
1
5
|
07.05.2023 16:00 | Zadrugar | 1 : 5 | Mladost | |||||
07.05
16:00
Lukavac
Braća Nedić 1804
3
0
|
07.05.2023 16:00 | Lukavac | 3 : 0 | Braća Nedić 1804 | |||||
07.05
16:00
OFK Povlen
Beloševac
1
1
|
07.05.2023 16:00 | OFK Povlen | 1 : 1 | Beloševac | |||||
07.05
16:00
Dračić 2018
Bujačić
|
07.05.2023 16:00 | Dračić 2018 | : | Bujačić |
07.05
16:30
Borac 2016
Sloga TOP
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Borac 2016 | 1 : 2 | Sloga TOP | |||||
07.05
16:30
Ram
Baštovan 2015
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Ram | 3 : 2 | Baštovan 2015 | |||||
07.05
16:30
Polet
Radnički
1
1
|
07.05.2023 16:30 | Polet | 1 : 1 | Radnički | |||||
07.05
16:30
Usije
Pek
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Usije | 3 : 0 | Pek |
07.05
11:00
OFK Napredak 1933
Radnik
3
2
|
07.05.2023 11:00 | OFK Napredak 1933 | 3 : 2 | Radnik | |||||
07.05
11:00
Gorki
Omladinac
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Gorki | 1 : 2 | Omladinac | |||||
07.05
11:00
Mladost
Napredak
7
1
|
07.05.2023 11:00 | Mladost | 7 : 1 | Napredak |
07.05
17:00
Vojvodina
Solunac
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Solunac | |||||
07.05
17:00
Dobrica
Rapid
3
2
|
07.05.2023 17:00 | Dobrica | 3 : 2 | Rapid |
07.05
17:00
Borac
Hajduk
3
5
|
07.05.2023 17:00 | Borac | 3 : 5 | Hajduk | |||||
07.05
17:00
Pobeda
Vojvodina
3
3
|
07.05.2023 17:00 | Pobeda | 3 : 3 | Vojvodina | |||||
07.05
17:00
Banat
Vitorul
4
3
|
07.05.2023 17:00 | Banat | 4 : 3 | Vitorul |
07.05
16:30
Moravac 1933
Sloga 1932
5
2
|
07.05.2023 16:30 | Moravac 1933 | 5 : 2 | Sloga 1932 | |||||
07.05
16:30
Margum
Mip Majdan
1
2
|
07.05.2023 16:30 | Margum | 1 : 2 | Mip Majdan | |||||
07.05
16:30
Sopot
Dunavac
2
2
|
07.05.2023 16:30 | Sopot | 2 : 2 | Dunavac | |||||
07.05
16:30
Morava 1932
Dunav
7
1
|
07.05.2023 16:30 | Morava 1932 | 7 : 1 | Dunav |
07.05
16:30
Sloga Vitez
Sloga (D)
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Sloga Vitez | 4 : 0 | Sloga (D) | |||||
07.05
16:30
Proleter
Metalac
3
6
|
07.05.2023 16:30 | Proleter | 3 : 6 | Metalac | |||||
07.05
16:30
Zemljoradnik 1932
Pobeda
4
0
|
07.05.2023 16:30 | Zemljoradnik 1932 | 4 : 0 | Pobeda |
07.05
17:00
Resava
Resavac
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Resava | 3 : 0 | Resavac |
07.05
16:30
Napredak
Grizli doo
3
2
|
07.05.2023 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Grizli doo | |||||
07.05
Mladost 1936
Crvena zvezda
2
3
|
07.05.2023 | Mladost 1936 | 2 : 3 | Crvena zvezda |
07.05
11:00
Proleter
Kolubara Gaj
0
3
|
07.05.2023 11:00 | Proleter | 0 : 3 | Kolubara Gaj | |||||
07.05
11:00
Babajić
Mladost (L)
5
0
|
07.05.2023 11:00 | Babajić | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
07.05
11:00
Mali Borak
Mladost (V)
1
0
|
07.05.2023 11:00 | Mali Borak | 1 : 0 | Mladost (V) |
07.05
11:00
Šamot
Ranilović 1970
4
2
|
07.05.2023 11:00 | Šamot | 4 : 2 | Ranilović 1970 | |||||
07.05
11:00
Misača
Brezovac
0
5
|
07.05.2023 11:00 | Misača | 0 : 5 | Brezovac |
07.05
11:00
Omladinac
Burovac
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Burovac | |||||
07.05
11:00
Udarnik 2015
Melnica
4
1
|
07.05.2023 11:00 | Udarnik 2015 | 4 : 1 | Melnica |
07.05
17:30
OFK Polet
Mladost (Č)
0
2
|
07.05.2023 17:30 | OFK Polet | 0 : 2 | Mladost (Č) | |||||
07.05
17:00
OFK Radnički
OFK Borac
2
2
|
07.05.2023 17:00 | OFK Radnički | 2 : 2 | OFK Borac | |||||
07.05
17:00
Bistrica
TEK Sloga
3
2
|
07.05.2023 17:00 | Bistrica | 3 : 2 | TEK Sloga | |||||
07.05
17:30
Mladost (C)
Šumadinac
1
2
|
07.05.2023 17:30 | Mladost (C) | 1 : 2 | Šumadinac |
07.05
17:30
Mladi radnik
Sloboda
1
5
|
07.05.2023 17:30 | Mladi radnik | 1 : 5 | Sloboda | |||||
07.05
17:30
Mladost
OFK Burovo
2
1
|
07.05.2023 17:30 | Mladost | 2 : 1 | OFK Burovo | |||||
07.05
17:30
Sloga
Strmovo
3
1
|
07.05.2023 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Strmovo |
07.05
11:00
Stig (MC)
Napredak (T)
3
0
|
07.05.2023 11:00 | Stig (MC) | 3 : 0 | Napredak (T) |
07.05
16:30
Udarnik
Jedinstvo
3
4
|
07.05.2023 16:30 | Udarnik | 3 : 4 | Jedinstvo | |||||
07.05
16:30
Proleter
Mladost
3
3
|
07.05.2023 16:30 | Proleter | 3 : 3 | Mladost | |||||
07.05
16:30
Polet 1930
Budućnost
3
0
|
07.05.2023 16:30 | Polet 1930 | 3 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
BSK
Sloga
5
1
|
07.05.2023 16:30 | BSK | 5 : 1 | Sloga |
07.05
17:00
Hajduk
Omladinski
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Omladinski |
07.05
15:30
Igman
Leotar
2
0
|
07.05.2023 15:30 | Igman | 2 : 0 | Leotar | |||||
07.05
19:30
Borac
Sarajevo
1
0
|
07.05.2023 19:30 | Borac | 1 : 0 | Sarajevo | |||||
07.05
19:30
Željezničar
Velež
2
1
|
07.05.2023 19:30 | Željezničar | 2 : 1 | Velež |
07.05
16:30
Sloboda (MG)
Slavija
1
0
|
07.05.2023 16:30 | Sloboda (MG) | 1 : 0 | Slavija | |||||
07.05
19:00
Sutjeska
Krupa
0
2
|
07.05.2023 19:00 | Sutjeska | 0 : 2 | Krupa |
07.05
17:00
Stupčanica
Gradina
2
1
|
07.05.2023 17:00 | Stupčanica | 2 : 1 | Gradina |
07.05
16:00
Rudar
OFK Petrovac
4
2
|
07.05.2023 16:00 | Rudar | 4 : 2 | OFK Petrovac | |||||
07.05
20:00
Dečić
Sutjeska
0
3
|
07.05.2023 20:00 | Dečić | 0 : 3 | Sutjeska | |||||
07.05
18:00
Budućnost
Arsenal
1
0
|
07.05.2023 18:00 | Budućnost | 1 : 0 | Arsenal | |||||
07.05
18:00
Iskra
Jedinstvo
1
1
|
07.05.2023 18:00 | Iskra | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
19:30
Mornar
Jezero
1
0
|
07.05.2023 19:30 | Mornar | 1 : 0 | Jezero |
07.05
17:30
Newcastle United
Arsenal
0
2
|
07.05.2023 17:30 | Newcastle United | 0 : 2 | Arsenal | |||||
07.05
20:00
West Ham United
Manchester United
1
0
|
07.05.2023 20:00 | West Ham United | 1 : 0 | Manchester United |
07.05
17:30
Borussia Dortmund
VfL Wolfsburg
6
0
|
07.05.2023 17:30 | Borussia Dortmund | 6 : 0 | VfL Wolfsburg |
07.05
15:00
AC Ajaccio
Toulouse
0
0
|
07.05.2023 15:00 | AC Ajaccio | 0 : 0 | Toulouse | |||||
07.05
15:00
AJ Auxerre
Clermont Foot 63
1
1
|
07.05.2023 15:00 | AJ Auxerre | 1 : 1 | Clermont Foot 63 | |||||
07.05
13:00
Angers
AS Monaco
1
2
|
07.05.2023 13:00 | Angers | 1 : 2 | AS Monaco | |||||
07.05
15:00
FC Nantes
RC Strasbourg
0
2
|
07.05.2023 15:00 | FC Nantes | 0 : 2 | RC Strasbourg | |||||
07.05
15:00
Lorient
Stade Brestois 29
2
1
|
07.05.2023 15:00 | Lorient | 2 : 1 | Stade Brestois 29 | |||||
07.05
17:05
Olympique Lyonnais
Montpellier
5
4
|
07.05.2023 17:05 | Olympique Lyonnais | 5 : 4 | Montpellier | |||||
07.05
20:45
Troyes
Paris Saint-Germain
1
3
|
07.05.2023 20:45 | Troyes | 1 : 3 | Paris Saint-Germain |
07.05
12:30
Atalanta
Juventus
0
2
|
07.05.2023 12:30 | Atalanta | 0 : 2 | Juventus | |||||
07.05
20:45
Lecce
Hellas Verona
0
1
|
07.05.2023 20:45 | Lecce | 0 : 1 | Hellas Verona | |||||
07.05
18:00
Napoli
Fiorentina
1
0
|
07.05.2023 18:00 | Napoli | 1 : 0 | Fiorentina | |||||
07.05
15:00
Torino
Monza
1
1
|
07.05.2023 15:00 | Torino | 1 : 1 | Monza |
07.05
16:00
Sloga
TSC
4
1
|
07.05.2023 16:00 | Sloga | 4 : 1 | TSC | |||||
07.05
20:00
Crvena zvezda
Spartak
1
0
|
07.05.2023 20:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Spartak |
07.05
15:00
ŽFU Zvezda B 2018
Spartak DOO
3
5
|
07.05.2023 15:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 3 : 5 | Spartak DOO | |||||
07.05
16:00
Mašinac
Vojvodina
0
2
|
07.05.2023 16:00 | Mašinac | 0 : 2 | Vojvodina |
07.05
17:00
Napredak Junior 2018
Rad
5
0
|
07.05.2023 17:00 | Napredak Junior 2018 | 5 : 0 | Rad | |||||
07.05
13:00
Radnički 2012
Kolubara
0
9
|
07.05.2023 13:00 | Radnički 2012 | 0 : 9 | Kolubara |
07.05
15:00
Loznica
Kraljica Marija
5
3
|
07.05.2023 15:00 | Loznica | 5 : 3 | Kraljica Marija |
07.05
16:00
Ruma
Heroj
1
0
|
07.05.2023 16:00 | Ruma | 1 : 0 | Heroj | |||||
07.05
12:00
Proleter
Miljakovac
2
1
|
07.05.2023 12:00 | Proleter | 2 : 1 | Miljakovac |
07.05
11:00
Cvetex
Ekonomist
0
7
|
07.05.2023 11:00 | Cvetex | 0 : 7 | Ekonomist |
07.05
15:00
GFK Sloven
Radnički 1912
1
5
|
07.05.2023 15:00 | GFK Sloven | 1 : 5 | Radnički 1912 |
07.05
11:00
Jedinstvo
Radnički (V)
5
0
|
07.05.2023 11:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Radnički (V) | |||||
07.05
13:30
Budućnost Krušik 2014
Novi Pazar
3
1
|
07.05.2023 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
07.05
14:00
Loznica
Sloga (P)
1
1
|
07.05.2023 14:00 | Loznica | 1 : 1 | Sloga (P) | |||||
07.05
13:00
Šumadija 1903
Borac 1926
1
0
|
07.05.2023 13:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Borac 1926 |
07.05
11:30
Zemun
Radnički
4
0
|
07.05.2023 11:30 | Zemun | 4 : 0 | Radnički | |||||
07.05
10:00
Lokomotiva
BSK Borča
3
1
|
07.05.2023 10:00 | Lokomotiva | 3 : 1 | BSK Borča |
07.05
11:00
GFK Dubočica
Meševo
5
0
|
07.05.2023 11:00 | GFK Dubočica | 5 : 0 | Meševo | |||||
07.05
11:00
Budućnost (P)
Timočanin
1
1
|
07.05.2023 11:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Timočanin | |||||
07.05
11:00
Radnički (P)
Radnički (S)
7
1
|
07.05.2023 11:00 | Radnički (P) | 7 : 1 | Radnički (S) | |||||
07.05
16:00
Real
GFK Jagodina
1
0
|
07.05.2023 16:00 | Real | 1 : 0 | GFK Jagodina |
07.05
13:00
Jedinstvo (P)
Radnik
9
1
|
07.05.2023 13:00 | Jedinstvo (P) | 9 : 1 | Radnik |
07.05
12:00
Mačva 1929
Takovo
0
9
|
07.05.2023 12:00 | Mačva 1929 | 0 : 9 | Takovo |
07.05
11:00
OFK Aranđelovac 1979
Mladi radnik 1926
0
4
|
07.05.2023 11:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 0 : 4 | Mladi radnik 1926 | |||||
07.05
10:30
Sloga 1924
Šumadija (T)
1
3
|
07.05.2023 10:30 | Sloga 1924 | 1 : 3 | Šumadija (T) |
07.05
10:00
Cement
ODR
1
4
|
07.05.2023 10:00 | Cement | 1 : 4 | ODR | |||||
07.05
12:00
Podunavac
Voja Gačić
0
2
|
07.05.2023 12:00 | Podunavac | 0 : 2 | Voja Gačić | |||||
07.05
10:00
Omladinac (NB)
Radnički (ZR)
3
6
|
07.05.2023 10:00 | Omladinac (NB) | 3 : 6 | Radnički (ZR) | |||||
07.05
12:00
Železničar
Jedinstvo (SP)
5
1
|
07.05.2023 12:00 | Železničar | 5 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
07.05
20:00
Podrinje
Radnički (NP)
5
0
|
07.05.2023 20:00 | Podrinje | 5 : 0 | Radnički (NP) |
07.05
17:00
Petrika
Proleter 1951
9
0
|
07.05.2023 17:00 | Petrika | 9 : 0 | Proleter 1951 | |||||
07.05
10:00
Sporto 023
OFK Kikinda
3
1
|
07.05.2023 10:00 | Sporto 023 | 3 : 1 | OFK Kikinda | |||||
07.05
10:00
Bačka 1901
Derby 2015
4
0
|
07.05.2023 10:00 | Bačka 1901 | 4 : 0 | Derby 2015 | |||||
07.05
10:00
Vinogradar
Tisa Njerš
0
3
|
07.05.2023 10:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Tisa Njerš | |||||
07.05
10:00
Hajduk 1912
Naftagas
1
1
|
07.05.2023 10:00 | Hajduk 1912 | 1 : 1 | Naftagas |
07.05
13:00
Zvezdara
Železnik 1930
1
1
|
07.05.2023 13:00 | Zvezdara | 1 : 1 | Železnik 1930 | |||||
07.05
11:00
OLE
Siti Sport Klub
5
1
|
07.05.2023 11:00 | OLE | 5 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
07.05
10:00
Beograd Karaburma
Mladenovac
4
2
|
07.05.2023 10:00 | Beograd Karaburma | 4 : 2 | Mladenovac | |||||
07.05
10:00
OFK Žarkovo
BSK 1925
5
2
|
07.05.2023 10:00 | OFK Žarkovo | 5 : 2 | BSK 1925 |
07.05
15:00
Radnički
Jedinstvo
1
1
|
07.05.2023 15:00 | Radnički | 1 : 1 | Jedinstvo |
07.05
13:00
RFK Grafičar
Radnički 1923
4
1
|
07.05.2023 13:00 | RFK Grafičar | 4 : 1 | Radnički 1923 | |||||
07.05
13:00
Radnički (NB)
Vojvodina
0
2
|
07.05.2023 13:00 | Radnički (NB) | 0 : 2 | Vojvodina |
07.05
09:00
Rad 2
Sinđelić 2
2
2
|
07.05.2023 09:00 | Rad 2 | 2 : 2 | Sinđelić 2 | |||||
07.05
12:00
Zmaj Novi Grad
BSK Borča
1
0
|
07.05.2023 12:00 | Zmaj Novi Grad | 1 : 0 | BSK Borča |
07.05
11:00
Budućnost
Novi Pazar
0
2
|
07.05.2023 11:00 | Budućnost | 0 : 2 | Novi Pazar | |||||
07.05
11:00
Šumadija 1903
Borac 1926
1
0
|
07.05.2023 11:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Borac 1926 | |||||
07.05
13:00
Mladi radnik 1926
GFK Sloboda
2
2
|
07.05.2023 13:00 | Mladi radnik 1926 | 2 : 2 | GFK Sloboda |
07.05
11:00
Šumadija 1934
Morava
1
0
|
07.05.2023 11:00 | Šumadija 1934 | 1 : 0 | Morava |
07.05
15:00
Jedinstvo 2017
Karađorđe
6
1
|
07.05.2023 15:00 | Jedinstvo 2017 | 6 : 1 | Karađorđe | |||||
07.05
13:00
Tutin
Bubamara 91
4
7
|
07.05.2023 13:00 | Tutin | 4 : 7 | Bubamara 91 |
07.05
11:00
Rađevac
Vrelo Sport
4
1
|
07.05.2023 11:00 | Rađevac | 4 : 1 | Vrelo Sport | |||||
07.05
16:30
Loznica
Radnički (V)
0
2
|
07.05.2023 16:30 | Loznica | 0 : 2 | Radnički (V) | |||||
07.05
11:00
Kačer
Železničar
0
13
|
07.05.2023 11:00 | Kačer | 0 : 13 | Železničar | |||||
07.05
11:00
Sunrise Šabac
Mačva
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Sunrise Šabac | 1 : 2 | Mačva |
07.05
10:00
OFK Vrbas
TSC
2
3
|
07.05.2023 10:00 | OFK Vrbas | 2 : 3 | TSC | |||||
07.05
12:00
Hajduk 1912
Petrika
1
4
|
07.05.2023 12:00 | Hajduk 1912 | 1 : 4 | Petrika |
07.05
20:00
1. Maj
Podunavac
1
1
|
07.05.2023 20:00 | 1. Maj | 1 : 1 | Podunavac | |||||
07.05
12:00
Omladinac (NB)
Radnički (NP)
1
2
|
07.05.2023 12:00 | Omladinac (NB) | 1 : 2 | Radnički (NP) | |||||
07.05
12:00
Jedinstvo (SP)
Partizan
3
1
|
07.05.2023 12:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Partizan |
07.05
14:00
OFK Bačka
Petar Puača
0
1
|
07.05.2023 14:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Petar Puača | |||||
07.05
12:00
Radnički (SM)
Podrinje
4
1
|
07.05.2023 12:00 | Radnički (SM) | 4 : 1 | Podrinje |
07.05
13:00
Takovo
FAP
1
0
|
07.05.2023 13:00 | Takovo | 1 : 0 | FAP | |||||
07.05
10:00
Sloboda (Č)
Zlatibor
3
0
|
07.05.2023 10:00 | Sloboda (Č) | 3 : 0 | Zlatibor |
07.05
09:30
Radnički (NB)
Rakovica
5
0
|
07.05.2023 09:30 | Radnički (NB) | 5 : 0 | Rakovica | |||||
07.05
17:00
OFK Beograd
Prva Iskra
4
1
|
07.05.2023 17:00 | OFK Beograd | 4 : 1 | Prva Iskra |
07.05
13:00
Hajduk
OFK Budućnost
2
1
|
07.05.2023 13:00 | Hajduk | 2 : 1 | OFK Budućnost |
07.05
15:00
Brodarac
Sloga (K)
2
0
|
07.05.2023 15:00 | Brodarac | 2 : 0 | Sloga (K) |
07.05
10:00
Sloga
Radnički 1905
8
2
|
07.05.2023 10:00 | Sloga | 8 : 2 | Radnički 1905 | |||||
07.05
10:00
ŽAK
Tekstilac
1
0
|
07.05.2023 10:00 | ŽAK | 1 : 0 | Tekstilac |
07.05
11:30
Brodarac
RFK Grafičar
4
1
|
07.05.2023 11:30 | Brodarac | 4 : 1 | RFK Grafičar | |||||
07.05
13:00
Voždovac
OFK Beograd
1
3
|
07.05.2023 13:00 | Voždovac | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
07.05
14:30
Zemun
Crvena zvezda
0
7
|
07.05.2023 14:30 | Zemun | 0 : 7 | Crvena zvezda | |||||
07.05
17:00
Teleoptik
Sinđelić
7
1
|
07.05.2023 17:00 | Teleoptik | 7 : 1 | Sinđelić | |||||
07.05
11:00
Partizan
OLE
9
1
|
07.05.2023 11:00 | Partizan | 9 : 1 | OLE | |||||
07.05
14:30
IMT
Rad
3
6
|
07.05.2023 14:30 | IMT | 3 : 6 | Rad |
07.05
14:30
Kolubara
Lokomotiva
2
1
|
07.05.2023 14:30 | Kolubara | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.05
13:30
BSK Borča
OFK Beograd
3
1
|
07.05.2023 13:30 | BSK Borča | 3 : 1 | OFK Beograd |
07.05
10:00
Obrenovac 1905
OFK Beograd
4
2
|
07.05.2023 10:00 | Obrenovac 1905 | 4 : 2 | OFK Beograd |
07.05
10:00
Sporto 023
Petrika
4
5
|
07.05.2023 10:00 | Sporto 023 | 4 : 5 | Petrika | |||||
07.05
10:00
Radnički (Z)
Voja Gačić
8
2
|
07.05.2023 10:00 | Radnički (Z) | 8 : 2 | Voja Gačić | |||||
07.05
09:30
Radnički (SM)
1. maj
6
0
|
07.05.2023 09:30 | Radnički (SM) | 6 : 0 | 1. maj | |||||
07.05
10:00
Inđija
Radnički (Š)
1
2
|
07.05.2023 10:00 | Inđija | 1 : 2 | Radnički (Š) | |||||
07.05
10:00
GFK Sloven
Železničar
7
1
|
07.05.2023 10:00 | GFK Sloven | 7 : 1 | Železničar |
07.05
10:00
Krila Krajine
Radnički 1912
4
1
|
07.05.2023 10:00 | Krila Krajine | 4 : 1 | Radnički 1912 | |||||
07.05
10:00
Derby 2015
Spartak ŽK
0
3
|
07.05.2023 10:00 | Derby 2015 | 0 : 3 | Spartak ŽK | |||||
07.05
10:00
Kabel
OFK Kikinda
1
0
|
07.05.2023 10:00 | Kabel | 1 : 0 | OFK Kikinda | |||||
07.05
12:30
Petar Puača
Hajduk 1912
13
0
|
07.05.2023 12:30 | Petar Puača | 13 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
07.05
10:00
OFK Bačka
Vojvodina
0
10
|
07.05.2023 10:00 | OFK Bačka | 0 : 10 | Vojvodina | |||||
07.05
10:00
Arena Su
TSC
0
6
|
07.05.2023 10:00 | Arena Su | 0 : 6 | TSC |
07.05
13:00
Borac 1926
Loznica
4
1
|
07.05.2023 13:00 | Borac 1926 | 4 : 1 | Loznica | |||||
07.05
10:00
Radnički 1923
Šumadija (A)
9
0
|
07.05.2023 10:00 | Radnički 1923 | 9 : 0 | Šumadija (A) |
07.05
13:30
Rudar (KM)
Sport Klub 99
0
4
|
07.05.2023 13:30 | Rudar (KM) | 0 : 4 | Sport Klub 99 | |||||
07.05
10:00
Radnički 1923
Kosmet
|
07.05.2023 10:00 | Radnički 1923 | : | Kosmet | |||||
07.05
17:00
Pazar Juniors
Bane 1931
3
0
|
07.05.2023 17:00 | Pazar Juniors | 3 : 0 | Bane 1931 | |||||
07.05
10:00
Sušica
Apolon 2018
|
07.05.2023 10:00 | Sušica | : | Apolon 2018 |
07.05
10:00
Borac 1926
GFK Sloboda
|
07.05.2023 10:00 | Borac 1926 | : | GFK Sloboda | |||||
07.05
10:00
Spartak 1976
Sloga (BB)
1
1
|
07.05.2023 10:00 | Spartak 1976 | 1 : 1 | Sloga (BB) |
07.05
10:00
OPK Rudar 1933
RSK
|
07.05.2023 10:00 | OPK Rudar 1933 | : | RSK | |||||
07.05
10:00
Plana
Železničar
3
0
|
07.05.2023 10:00 | Plana | 3 : 0 | Železničar | |||||
07.05
11:00
Sloga 33
AF Duljaj
4
1
|
07.05.2023 11:00 | Sloga 33 | 4 : 1 | AF Duljaj | |||||
07.05
10:00
Šumadija (A)
Jasenica 2017
|
07.05.2023 10:00 | Šumadija (A) | : | Jasenica 2017 |
07.05
10:00
Omladinac 2014
Ribnica
2
1
|
07.05.2023 10:00 | Omladinac 2014 | 2 : 1 | Ribnica | |||||
07.05
11:00
SFU Fenix
Radnički (K)
3
1
|
07.05.2023 11:00 | SFU Fenix | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
07.05
10:00
Radnički (V)
POFK Savacium
2
0
|
07.05.2023 10:00 | Radnički (V) | 2 : 0 | POFK Savacium |
07.05
12:30
IMT
RFK Grafičar
0
3
|
07.05.2023 12:30 | IMT | 0 : 3 | RFK Grafičar | |||||
07.05
11:00
Voždovac
Radnički (NB)
1
2
|
07.05.2023 11:00 | Voždovac | 1 : 2 | Radnički (NB) | |||||
07.05
15:00
011
Rad
0
1
|
07.05.2023 15:00 | 011 | 0 : 1 | Rad |
07.05
10:00
Napredak
GFK Jagodina
4
3
|
07.05.2023 10:00 | Napredak | 4 : 3 | GFK Jagodina | |||||
07.05
14:00
SFS Borac
Timok 1919
5
3
|
07.05.2023 14:00 | SFS Borac | 5 : 3 | Timok 1919 |
07.05
11:00
Udarnik
Sloga
5
0
|
07.05.2023 11:00 | Udarnik | 5 : 0 | Sloga |
07.05
00:00
Ratar
Inviktus 2020
1
3
|
07.05.2023 00:00 | Ratar | 1 : 3 | Inviktus 2020 |
07.05
13:00
Fenix
Cer
2
4
|
07.05.2023 13:00 | Fenix | 2 : 4 | Cer |
07.05
12:00
Lokomotiva
Rakovica
2
1
|
07.05.2023 12:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Rakovica | |||||
07.05
10:00
Radnički (O)
Bežanija
3
1
|
07.05.2023 10:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | Bežanija | |||||
07.05
11:30
BSK
Sinđelić
0
4
|
07.05.2023 11:30 | BSK | 0 : 4 | Sinđelić |
07.05
10:00
DIF
Novi Beograd
7
0
|
07.05.2023 10:00 | DIF | 7 : 0 | Novi Beograd | |||||
07.05
12:00
Leštane
Barajevo
4
1
|
07.05.2023 12:00 | Leštane | 4 : 1 | Barajevo |
07.05
16:00
Trudbenik
OFK Crvenka
0
9
|
07.05.2023 16:00 | Trudbenik | 0 : 9 | OFK Crvenka | |||||
07.05
14:30
Boleč
PKB
2
1
|
07.05.2023 14:30 | Boleč | 2 : 1 | PKB | |||||
07.05
12:00
OFK Mladenovac
Zvezdara
1
4
|
07.05.2023 12:00 | OFK Mladenovac | 1 : 4 | Zvezdara |
07.05
11:00
OFK Bratstvo
Jedinstvo
7
1
|
07.05.2023 11:00 | OFK Bratstvo | 7 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
11:00
OFK Morava 2012
Finale 2013
1
1
|
07.05.2023 11:00 | OFK Morava 2012 | 1 : 1 | Finale 2013 |
07.05
10:00
Bajša
Spartak 09
3
1
|
07.05.2023 10:00 | Bajša | 3 : 1 | Spartak 09 |
07.05
11:00
Zlatar
ŽFK Jedinstvo Putevi
6
4
|
07.05.2023 11:00 | Zlatar | 6 : 4 | ŽFK Jedinstvo Putevi | |||||
07.05
10:00
Savinac 1933
Budućnost
0
2
|
07.05.2023 10:00 | Savinac 1933 | 0 : 2 | Budućnost |
07.05
12:00
Nika 2020
Jedinstvo
4
0
|
07.05.2023 12:00 | Nika 2020 | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.05
13:30
Mačva
Kraljica Marija
9
0
|
07.05.2023 13:30 | Mačva | 9 : 0 | Kraljica Marija | |||||
07.05
14:00
Požega
Požarevac
6
0
|
07.05.2023 14:00 | Požega | 6 : 0 | Požarevac |
07.05
13:00
Lehel 2019
Vojvodina
0
3
|
07.05.2023 13:00 | Lehel 2019 | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
07.05
16:00
Prave Dame
Moskva
2
3
|
07.05.2023 16:00 | Prave Dame | 2 : 3 | Moskva |
07.05
10:00
Proleter
TSC
1
9
|
07.05.2023 10:00 | Proleter | 1 : 9 | TSC | |||||
07.05
11:00
Banat
Spartak
0
0
|
07.05.2023 11:00 | Banat | 0 : 0 | Spartak |
07.05
12:00
Napredak
GFK Jagodina
1
0
|
07.05.2023 12:00 | Napredak | 1 : 0 | GFK Jagodina | |||||
07.05
12:00
Kopernikus Železničar
Radnički (N)
0
13
|
07.05.2023 12:00 | Kopernikus Železničar | 0 : 13 | Radnički (N) | |||||
07.05
16:00
OFK Paraćin
Timok 1919
9
1
|
07.05.2023 16:00 | OFK Paraćin | 9 : 1 | Timok 1919 |
07.05
09:30
Tempo
Bežanija
0
13
|
07.05.2023 09:30 | Tempo | 0 : 13 | Bežanija | |||||
07.05
10:00
Budućnost
OFK Beograd
0
5
|
07.05.2023 10:00 | Budućnost | 0 : 5 | OFK Beograd |
07.05
09:00
Pobednik
Omladinac
7
1
|
07.05.2023 09:00 | Pobednik | 7 : 1 | Omladinac | |||||
07.05
10:00
Budućnost
Rvati
1
2
|
07.05.2023 10:00 | Budućnost | 1 : 2 | Rvati |
07.05
10:00
Mladost
Tika-taka
4
0
|
07.05.2023 10:00 | Mladost | 4 : 0 | Tika-taka | |||||
07.05
09:30
Mačva
Savacium
9
0
|
07.05.2023 09:30 | Mačva | 9 : 0 | Savacium |
07.05
10:00
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
11
0
|
07.05.2023 10:00 | Sloga (BB) | 11 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
07.05
10:00
Polimlje
Lazarica
3
0
|
07.05.2023 10:00 | Polimlje | 3 : 0 | Lazarica |
07.05
10:00
Banja
OFK Crvenka
3
6
|
07.05.2023 10:00 | Banja | 3 : 6 | OFK Crvenka | |||||
07.05
10:00
Dunavac
BSK Borča
1
5
|
07.05.2023 10:00 | Dunavac | 1 : 5 | BSK Borča | |||||
07.05
10:00
DIV
Palilulac
3
1
|
07.05.2023 10:00 | DIV | 3 : 1 | Palilulac |
07.05
18:00
Kolubara
Lokomotiva
5
1
|
07.05.2023 18:00 | Kolubara | 5 : 1 | Lokomotiva |
07.05
13:00
Beograd 1929
Dinamo 1945
3
7
|
07.05.2023 13:00 | Beograd 1929 | 3 : 7 | Dinamo 1945 | |||||
07.05
10:00
Leštane
Obilić 1924
0
5
|
07.05.2023 10:00 | Leštane | 0 : 5 | Obilić 1924 | |||||
07.05
11:00
Torlak
Kampione
0
6
|
07.05.2023 11:00 | Torlak | 0 : 6 | Kampione |
07.05
10:00
Radnički 1905
SU Team Akademija
0
6
|
07.05.2023 10:00 | Radnički 1905 | 0 : 6 | SU Team Akademija |
07.05
11:00
Sopot
Omladinac (Š)
3
0
|
07.05.2023 11:00 | Sopot | 3 : 0 | Omladinac (Š) |
07.05
18:00
Mega MIS
Budućnost VOLI
80
82
|
07.05.2023 18:00 | Mega MIS | 80 : 82 | Budućnost VOLI | 0:2 |
07.05
19:00
Hercegovac
Sinđelić
38
27
|
07.05.2023 19:00 | Hercegovac | 38 : 27 | Sinđelić | |||||
07.05
18:00
Crvenka
Ub
28
23
|
07.05.2023 18:00 | Crvenka | 28 : 23 | Ub |
07.05
19:00
Bela Palanka
Priboj
29
26
|
07.05.2023 19:00 | Bela Palanka | 29 : 26 | Priboj | |||||
07.05
19:00
Vlasotince
Mokra Gora
20
22
|
07.05.2023 19:00 | Vlasotince | 20 : 22 | Mokra Gora | |||||
07.05
18:00
Mladi radnik
Loznica
23
42
|
07.05.2023 18:00 | Mladi radnik | 23 : 42 | Loznica | |||||
07.05
18:00
Hajduk Veljko
Vranje 1957
34
36
|
07.05.2023 18:00 | Hajduk Veljko | 34 : 36 | Vranje 1957 |
07.05
19:00
Vojvoda Stepa
Nova Pazova 1957
27
22
|
07.05.2023 19:00 | Vojvoda Stepa | 27 : 22 | Nova Pazova 1957 | |||||
07.05
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovina
28
25
|
07.05.2023 19:00 | Banatski Karlovac | 28 : 25 | Hercegovina | |||||
07.05
19:30
Lavovi BP
Metalac
32
23
|
07.05.2023 19:30 | Lavovi BP | 32 : 23 | Metalac |
07.05
20:30
BASK Soko
RSU Akademija Lečić
27
40
|
07.05.2023 20:30 | BASK Soko | 27 : 40 | RSU Akademija Lečić | |||||
07.05
18:00
Radnički
Studentski grad
26
22
|
07.05.2023 18:00 | Radnički | 26 : 22 | Studentski grad | |||||
07.05
20:30
Rakovica
Sportski Centar Voždovac 2012
33
24
|
07.05.2023 20:30 | Rakovica | 33 : 24 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
07.05
14:00
Sloga (K)
Metalac (V)
25
26
|
07.05.2023 14:00 | Sloga (K) | 25 : 26 | Metalac (V) | |||||
07.05
19:00
Jagodina
Mačva
25
29
|
07.05.2023 19:00 | Jagodina | 25 : 29 | Mačva | |||||
07.05
20:30
Zlatar
Župa 54
41
26
|
07.05.2023 20:30 | Zlatar | 41 : 26 | Župa 54 | |||||
07.05
13:30
Šamot 65 2
SPD Radnički 2
37
30
|
07.05.2023 13:30 | Šamot 65 2 | 37 : 30 | SPD Radnički 2 | |||||
07.05
19:30
Lokomotiva
Paraćin
28
21
|
07.05.2023 19:30 | Lokomotiva | 28 : 21 | Paraćin |
07.05
19:00
Jedinstvo 1974
Zaječar 1949
27
41
|
07.05.2023 19:00 | Jedinstvo 1974 | 27 : 41 | Zaječar 1949 |
07.05
20:00
Senta
Budućnost
29
27
|
07.05.2023 20:00 | Senta | 29 : 27 | Budućnost | |||||
07.05
19:00
Radnički
Putinci
32
28
|
07.05.2023 19:00 | Radnički | 32 : 28 | Putinci | |||||
07.05
14:00
Zrenjanin
PIK Prigrevica
30
33
|
07.05.2023 14:00 | Zrenjanin | 30 : 33 | PIK Prigrevica | |||||
07.05
20:00
Ruma
ŽSK 1955
23
32
|
07.05.2023 20:00 | Ruma | 23 : 32 | ŽSK 1955 | |||||
07.05
20:00
Dalmatinac
Crvena zvezda
32
26
|
07.05.2023 20:00 | Dalmatinac | 32 : 26 | Crvena zvezda |
07.05
18:30
Majdanpek
BSK Heba
26
29
|
07.05.2023 18:30 | Majdanpek | 26 : 29 | BSK Heba |
07.05
17:30
Jedinstvo
Radnički
33
33
|
07.05.2023 17:30 | Jedinstvo | 33 : 33 | Radnički | |||||
07.05
16:00
Naftagas
Mladost
28
32
|
07.05.2023 16:00 | Naftagas | 28 : 32 | Mladost |
07.05
18:00
Obilić
Sivac 69/2
17
30
|
07.05.2023 18:00 | Obilić | 17 : 30 | Sivac 69/2 |
07.05
19:00
Dinamo
Partizan
32
26
|
07.05.2023 19:00 | Dinamo | 32 : 26 | Partizan | |||||
07.05
19:00
SPD Radnički
Vojvodina
19
31
|
07.05.2023 19:00 | SPD Radnički | 19 : 31 | Vojvodina |
07.05
18:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
25
32
|
07.05.2023 18:00 | Mladi radnik | 25 : 32 | Crvena zvezda |
07.05
15:30
Bekament BB - 2
Metalac AD
44
26
|
07.05.2023 15:30 | Bekament BB - 2 | 44 : 26 | Metalac AD | |||||
07.05
18:00
Metalac (K)
Loznica grad
24
28
|
07.05.2023 18:00 | Metalac (K) | 24 : 28 | Loznica grad | |||||
07.05
16:00
SPD Radnički - 2
Pazar 2003
43
30
|
07.05.2023 16:00 | SPD Radnički - 2 | 43 : 30 | Pazar 2003 |
07.05
19:00
Aleksinac
Vlasotince
25
18
|
07.05.2023 19:00 | Aleksinac | 25 : 18 | Vlasotince |
07.05
18:00
Proleter
Spartak
25
39
|
07.05.2023 18:00 | Proleter | 25 : 39 | Spartak |
07.05
17:00
Jadran
Mokrin
25
25
|
07.05.2023 17:00 | Jadran | 25 : 25 | Mokrin | |||||
07.05
15:00
Odžaci
Apatin
26
27
|
07.05.2023 15:00 | Odžaci | 26 : 27 | Apatin |
07.05
19:00
SAS
Ivanjica
4
1
|
07.05.2023 19:00 | SAS | 4 : 1 | Ivanjica |
07.05
21:00
Ozren
Rosulja
5
1
|
07.05.2023 21:00 | Ozren | 5 : 1 | Rosulja |
07.05
13:00
Partizan 1953
Locomotive
104
6
|
07.05.2023 13:00 | Partizan 1953 | 104 : 6 | Locomotive | |||||
07.05
00:00
Radnički (N)
AEK
60
6
|
07.05.2023 00:00 | Radnički (N) | 60 : 6 | AEK |
07.05
14:00
Mammoths Kikinda
Bucharest Rebels
16
58
|
07.05.2023 14:00 | Mammoths Kikinda | 16 : 58 | Bucharest Rebels |