XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
776 utakmica za dan Nedelja, 14 Maj 2023


Fudbal

14.05
19:30
Partizan
Radni─Źki 1923
2
1
14.05.2023 19:30 2 : 1
14.05
17:30
Kolubara
Napredak
2
2
14.05.2023 17:30 2 : 2
14.05
17:00
Podunavac
OFK Ba─Źka
2
2
14.05.2023 17:00 2 : 2
14.05
17:00
Stanišić
Tekstilac
1
5
14.05.2023 17:00 1 : 5
14.05
10:00
Kabel
1. Maj Ruma
2
2
14.05.2023 10:00 2 : 2
14.05
17:00
Borac (Š)
Radni─Źki (Zr)
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
16:30
Jedinstvo
BSK Bor─Źa
0
0
14.05.2023 16:30 0 : 0
14.05
11:00
Radni─Źki (O)
BASK TEK
4
0
14.05.2023 11:00 4 : 0
14.05
16:30
Polet (Lj)
Tutin
1
0
14.05.2023 16:30 1 : 0
14.05
16:30
Radni─Źki (P)
Car Konstantin
6
0
14.05.2023 16:30 6 : 0
14.05
16:30
Vlasina
Meševo
2
0
14.05.2023 16:30 2 : 0
14.05
16:30
Budu─çnost (P)
Timok 1919
6
1
14.05.2023 16:30 6 : 1
14.05
17:00
Hercegovac
Preporod
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Mladost (T)
Radni─Źki 1918
0
1
14.05.2023 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Obili─ç
Krila Krajine
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
10:00
Slavija
Dunav
2
1
14.05.2023 10:00 2 : 1
14.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (BJ)
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Hajduk
Radni─Źki (┼á)
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
17:00
┼ŻAK
Begej
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Vojvodina 1928
Proleter
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Mladost
Crvena Zvezda
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Polet
Borac
3
4
14.05.2023 17:00 3 : 4
14.05
10:00
OFK ┼Żarkovo
Barajevo
5
0
14.05.2023 10:00 5 : 0
14.05
16:30
PKB
Leštane
1
2
14.05.2023 16:30
PKB
1 : 2
14.05
11:00
Hajduk
Lokomotiva
1
1
14.05.2023 11:00 1 : 1
14.05
16:30
Zuce 2019
Kosmaj
2
1
14.05.2023 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Bole─Ź
Napredak
3
2
14.05.2023 16:30 3 : 2
14.05
17:00
Jablanica
Pusta Reka
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Planta┼ża
Gracko
4
2
14.05.2023 17:00 4 : 2
14.05
17:00
Jedinstvo
Sloga
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Lugina
Radan
1
3
14.05.2023 17:00 1 : 3
14.05
17:00
OFK Alakince
SFK Morava
2
5
14.05.2023 17:00 2 : 5
14.05
17:00
Delijski Vis
Palilulac
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
17:00
Morava
OFK Sin─Ĺeli─ç
1
2
14.05.2023 17:00 1 : 2
14.05
17:00
Malošište
Bukovik
4
1
14.05.2023 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Pukovac
Naša krila 1936
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
OFK Niš
Orljane
0
2
14.05.2023 17:00 0 : 2
14.05
17:00
Mladost (M)
Mladost (B)
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
17:00
┼Żupa
OFK Lugomir
7
0
14.05.2023 17:00 7 : 0
14.05
17:00
Vinogradar
Jedinstvo (M)
2
2
14.05.2023 17:00 2 : 2
14.05
17:00
Rembas
Kušiljevo
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
17:00
Majdevo-Kupci
Jedinstvo 1936
1
3
14.05.2023 17:00 1 : 3
14.05
17:00
Lu┼żnica
Radni─Źki 1946
5
0
14.05.2023 17:00 5 : 0
14.05
14:00
Jedinstvo
Hajduk Veljko
1
5
14.05.2023 14:00 1 : 5
14.05
16:30
Jošanica
Kori─çani
9
0
14.05.2023 16:30 9 : 0
14.05
16:30
Napredak (G)
Budu─çnost (R)
7
2
14.05.2023 16:30 7 : 2
14.05
16:30
Polet (R)
Go─Ź
0
1
14.05.2023 16:30 0 : 1
14.05
16:30
Kej
Omladinac (Z)
0
6
14.05.2023 16:30
Kej
0 : 6
14.05
16:30
Jasen
Jedinstvo (K)
0
1
14.05.2023 16:30 0 : 1
14.05
16:30
Polimlje
Sloboda (─î)
5
1
14.05.2023 16:30 5 : 1
14.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sevojno
3
1
14.05.2023 11:00 3 : 1
14.05
16:30
Zlatar
Lazarica
2
0
14.05.2023 16:30 2 : 0
14.05
16:30
Savinac 1933
Polet (T)
1
7
14.05.2023 16:30 1 : 7
14.05
16:30
Pomoravlje 1946
OFK Aran─Ĺelovac 1979
5
1
14.05.2023 16:30 5 : 1
14.05
16:30
Borac
Mladost
4
1
14.05.2023 16:30 4 : 1
14.05
11:00
Ka─Źer
Ribnica
1
4
14.05.2023 11:00 1 : 4
14.05
16:30
Radni─Źki (K)
Radni─Źki (V)
0
2
14.05.2023 16:30 0 : 2
14.05
16:30
OFK Divci
OFK Ose─Źina
3
0
14.05.2023 16:30 3 : 0
14.05
17:00
Sloga (BNS)
Dolina
0
3
14.05.2023 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Vulturul
Partizan (U)
2
3
14.05.2023 17:00 2 : 3
14.05
17:00
Hajdu─Źica
Sloga (P)
4
4
14.05.2023 17:00 4 : 4
14.05
17:00
Potporanj
Crvena zvezda
2
2
14.05.2023 17:00 2 : 2
14.05
17:00
Unirea
Partizan (G)
4
4
14.05.2023 17:00 4 : 4
14.05
17:00
Dolovo
Budu─çnost (A)
5
1
14.05.2023 17:00 5 : 1
14.05
17:00
Tavankut
Njegoš
3
3
14.05.2023 17:00 3 : 3
14.05
17:00
Iskra
Napredak
1
2
14.05.2023 17:00 1 : 2
14.05
17:00
Jedinstvo
AFK
0
1
14.05.2023 17:00 0 : 1
AFK
14.05
17:00
Budu─çnost
Sloga
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Budu─çnost (G)
─îSK Pivara
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Budu─çnost (M)
Lipar
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Rusin
Borac 46
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Budu─çnost (P)
Borac (BG)
2
4
14.05.2023 17:00 2 : 4
14.05
17:00
Radni─Źki 1911
ASK
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
ASK
14.05
17:00
Rusanda
2. Oktobar
8
2
14.05.2023 17:00 8 : 2
14.05
17:00
Polet
OFK Staji─çevo
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Napredak
Crvena zvezda
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
17:00
Vojvodina
┼ŻFK Banat
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Mladost
Banat
4
1
14.05.2023 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Sremac (D)
Partizan
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Napredak Meridian
Grani─Źar (K)
3
4
14.05.2023 17:00 3 : 4
14.05
17:00
Fruškogorac
Hajduk (V)
1
2
14.05.2023 17:00 1 : 2
14.05
17:00
Sloga
Srem
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
17:00
Radni─Źki
Sremac (V)
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Borac 1925
Podrinje
0
1
14.05.2023 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Jadran
Šumar
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:30
Jedinstvo
Omladinac
1
3
14.05.2023 17:30 1 : 3
14.05
17:30
Ba─Źka (B)
OFK Futog
0
0
14.05.2023 17:30 0 : 0
14.05
17:30
OFK Sirig
Dinamo
1
0
14.05.2023 17:30 1 : 0
14.05
17:30
Fruškogorac
Petrovaradin
1
0
14.05.2023 17:30 1 : 0
14.05
17:30
TSK
Jugovi─ç
3
0
14.05.2023 17:30
TSK
3 : 0
14.05
17:30
Fruškogorski partizan
Ba─Źka 1923
6
1
14.05.2023 17:30 6 : 1
14.05
17:30
Tatra
Crvena zvezda
0
4
14.05.2023 17:30 0 : 4
14.05
16:30
Bratstvo
Šećeranac Ada
2
4
14.05.2023 16:30 2 : 4
14.05
16:30
Dunav
Balkan Mirijevo
2
2
14.05.2023 16:30 2 : 2
14.05
11:00
Siti Sport Klub
Poštar Zvezdara
0
0
14.05.2023 11:00 0 : 0
14.05
18:30
KFK Ravna gora
Borac
1
5
14.05.2023 18:30 1 : 5
14.05
13:30
Busije
BSK 1925
2
1
14.05.2023 13:30 2 : 1
14.05
16:30
Šumadija
Lisovi─ç 1977
4
1
14.05.2023 16:30 4 : 1
14.05
16:30
Turbina
OFK Budu─çnost
1
3
14.05.2023 16:30 1 : 3
14.05
16:30
Krtinska
BSK 1926
1
2
14.05.2023 16:30 1 : 2
14.05
16:30
Rušanj
Vrani─ç
2
3
14.05.2023 16:30 2 : 3
14.05
10:00
Radni─Źki
Rojkovac
1
0
14.05.2023 10:00 1 : 0
14.05
16:30
OFK Zabre┼żje
Strelac
1
2
14.05.2023 16:30 1 : 2
14.05
16:30
Budu─çnost
Omladinac
4
0
14.05.2023 16:30 4 : 0
14.05
16:30
Vis
Dunavac
1
3
14.05.2023 16:30
Vis
1 : 3
14.05
11:00
Kalu─Ĺerica 1969
Kova─Źevac 1956
8
0
14.05.2023 11:00 8 : 0
14.05
16:30
Pudarci
Vr─Źin
0
2
14.05.2023 16:30 0 : 2
14.05
11:00
Vin─Źa
Rabrovac
7
0
14.05.2023 11:00 7 : 0
14.05
16:30
Zaklopa─Źa
Hajduk
3
1
14.05.2023 16:30 3 : 1
14.05
11:00
Gro─Źanski fudbalski klub
Šumadija 1962
2
9
14.05.2023 11:00 2 : 9
14.05
17:00
Trudbenik
Sloga (L)
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
FUD
Parunovac
4
0
14.05.2023 17:00
FUD
4 : 0
14.05
17:00
Rubin
Sloga (─ć)
4
4
14.05.2023 17:00 4 : 4
14.05
17:00
Polet 57
Ma─Źkovac
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Jastrebac
─îitluk
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Sloga (D)
Gornji Stepoš
2
3
14.05.2023 17:00 2 : 3
14.05
17:00
13. April
Gradina
3
5
14.05.2023 17:00 3 : 5
14.05
16:30
Rajac
Iskra
4
1
14.05.2023 16:30 4 : 1
14.05
11:00
Proleter
OFK Jabu─Źje
0
2
14.05.2023 11:00 0 : 2
14.05
16:30
Toplica
Radnik
1
0
14.05.2023 16:30 1 : 0
14.05
16:30
─îu─Źuge
Trli─ç
1
5
14.05.2023 16:30 1 : 5
14.05
16:30
Banjani
Dimitrije Tucovi─ç
3
3
14.05.2023 16:30 3 : 3
14.05
17:00
┼ŻSK
Banja
7
0
14.05.2023 17:00 7 : 0
14.05
17:00
Vin─Źa
BSK (Be)
4
1
14.05.2023 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Lokomotiva
Marjan
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
17:00
Sloga
BSK (Bo)
1
3
14.05.2023 17:00 1 : 3
14.05
17:00
Šumadija
Mladi rudar
7
0
14.05.2023 17:00 7 : 0
14.05
17:00
Šumadinac (S)
Plaskovac
4
3
14.05.2023 17:00 4 : 3
14.05
17:00
Sloga (K)
Taskovi─çi
4
2
14.05.2023 17:00 4 : 2
14.05
17:00
Jastrebac
Moravac (ZT)
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Radni─Źki 1924
Borac
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Sloga 1980
Pobeda
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Zemljoradnik
Bali─Źevac
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Vu─Źje
BSK
4
2
14.05.2023 17:00 4 : 2
BSK
14.05
11:00
Lemind 1953
─îekmin
2
2
14.05.2023 11:00 2 : 2
14.05
11:00
Donja Lomnica
Milanovo
8
0
14.05.2023 11:00 8 : 0
14.05
17:00
Zlo─çudovo
Jedinstvo (B)
0
2
14.05.2023 17:00 0 : 2
14.05
17:00
Mladost
┼Żelezni─Źar
0
2
14.05.2023 17:00 0 : 2
14.05
17:00
Sloga
Moravac Orion
7
0
14.05.2023 17:00 7 : 0
14.05
17:00
OFK Morava
Jedinstvo (G)
0
5
14.05.2023 17:00 0 : 5
14.05
16:30
Mladost (NS)
Mladi borac
4
1
14.05.2023 16:30 4 : 1
14.05
16:30
Pobeda
SASK
3
0
14.05.2023 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Sloga
Jasenica 2017
1
2
14.05.2023 16:30 1 : 2
14.05
16:30
Proleter 1947
Petli─ç SD 2006
1
1
14.05.2023 16:30 1 : 1
14.05
16:30
┼Żelezni─Źar Kusadak
Crvena zvezda
5
2
14.05.2023 16:30 5 : 2
14.05
16:30
Radnik
Mladi radnik 1940
3
2
14.05.2023 16:30 3 : 2
14.05
11:00
Mala Vrbica
Pore─Ź
4
1
14.05.2023 11:00 4 : 1
14.05
11:00
Miloševo
Urovica
3
5
14.05.2023 11:00 3 : 5
14.05
17:00
Branik
Brestovac
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
Polet
Krivelj
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Blizna
Klju─Ź
4
2
14.05.2023 17:00 4 : 2
14.05
17:00
Krilaš
Napredak (S)
3
4
14.05.2023 17:00 3 : 4
14.05
17:00
Sloga 1945
BSK 1931
8
2
14.05.2023 17:00 8 : 2
14.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Vihor
8
1
14.05.2023 17:00 8 : 1
14.05
17:00
Obili─ç
Zvi┼żd
0
1
14.05.2023 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Budu─çnost (V)
Rudar (Kr)
4
1
14.05.2023 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Sirakovo
Borac (K)
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
11:00
Milo─Źajac
Budu─çnost
0
4
14.05.2023 11:00 0 : 4
14.05
17:00
Koštampolje
Ribnica
7
0
14.05.2023 17:00 7 : 0
14.05
17:00
Jedinstvo 2017
Tavnik
9
0
14.05.2023 17:00 9 : 0
14.05
17:00
Borac (V)
Proleter
0
3
14.05.2023 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Omladinac
Ibar
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:30
Kolare
Osaonica
1
1
14.05.2023 17:30 1 : 1
14.05
17:30
Moravac 2015
Borac 1950
2
0
14.05.2023 17:30 2 : 0
14.05
17:30
Sloga
Partizan
1
0
14.05.2023 17:30 1 : 0
14.05
17:30
Mladost (D)
Budu─çnost (─É)
3
1
14.05.2023 17:30 3 : 1
14.05
17:30
Budu─çnost (M)
Mladost (J)
0
2
14.05.2023 17:30 0 : 2
14.05
17:30
Dragocvet
Rudar (St)
8
3
14.05.2023 17:30 8 : 3
14.05
17:30
Juhor
Mladost (T)
1
0
14.05.2023 17:30 1 : 0
14.05
16:30
Mladost
Morava
2
3
14.05.2023 16:30 2 : 3
14.05
16:30
Radni─Źki 2020
Omladinac
3
1
14.05.2023 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Vulkan 1963
Proleter
4
3
14.05.2023 16:30 4 : 3
14.05
16:30
Planinac 1933
─îegar 1946
3
0
14.05.2023 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Stevan Nešticki
Sloboda
2
0
14.05.2023 16:30 2 : 0
14.05
16:30
Radni─Źki 1936
Novoselac
2
5
14.05.2023 16:30 2 : 5
14.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Vidojevica
1
2
14.05.2023 17:00 1 : 2
14.05
17:00
Podrinje
Rudar
2
2
14.05.2023 17:00 2 : 2
14.05
17:00
Jedinstvo (MZ)
Sloga
1
2
14.05.2023 17:00 1 : 2
14.05
17:00
Drina (Lj)
Antimon
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Hajduk Stanko
Majur
5
0
14.05.2023 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Drina (B)
Jevremovac
1
7
14.05.2023 17:00 1 : 7
14.05
17:00
Kara─Ĺor─Ĺe
Lipolist
2
4
14.05.2023 17:00 2 : 4
14.05
17:00
Mladi borac
Gu─Źevo 1929
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
┼Żelju┼ía
Spartak
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Vladimir Durkovi─ç
Zvezda
4
3
14.05.2023 17:00 4 : 3
14.05
11:00
Jedinstvo
Kolonija
1
2
14.05.2023 11:00 1 : 2
14.05
17:00
Maršić
Divostin
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Kutlovo
Pobeda 1926
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Stanovo 1941
Bratstvo 1975
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Zastava 1973
Slavija
10
0
14.05.2023 17:00 10 : 0
14.05
17:00
Sloga 1934
Sloboda (G)
0
3
14.05.2023 17:00 0 : 3
14.05
Osni─ç
Rudar
6
0
14.05.2023 6 : 0
14.05
Rudar Vrška Čuka
Šljivar
14.05.2023 :
14.05
Sloga
Mid┼żor
1
7
14.05.2023 1 : 7
14.05
Kosovo
Hajduk
1
1
14.05.2023 1 : 1
14.05
Trebi─Ź
Omladinac
4
0
14.05.2023 4 : 0
14.05
00:00
FSU Kraljevica
Malinik
3
0
14.05.2023 00:00 3 : 0
14.05
Grani─Źar
OFK 019
6
1
14.05.2023 6 : 1
14.05
16:30
Gorobilje
Peru─çac
6
1
14.05.2023 16:30 6 : 1
14.05
16:30
Je┼żevica
Rampa
4
0
14.05.2023 16:30 4 : 0
14.05
16:30
Kotroman
Avijati─Źar Vranjani
4
0
14.05.2023 16:30 4 : 0
14.05
16:30
Višesava
Sloga
5
1
14.05.2023 16:30 5 : 1
14.05
11:00
Tara
Omladinac
3
0
14.05.2023 11:00 3 : 0
14.05
11:00
Prvi partizan
Polet
3
0
14.05.2023 11:00 3 : 0
14.05
16:30
Se─Źica
─îajetina
2
3
14.05.2023 16:30 2 : 3
14.05
16:30
Bakionica
Jedinstvo
0
3
14.05.2023 16:30 0 : 3
14.05
16:30
Rudar
Velere─Ź 94
3
0
14.05.2023 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Jedinstvo
Donja Vrbava
3
1
14.05.2023 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Mladost
Orlovac 1932
2
0
14.05.2023 16:30 2 : 0
14.05
16:30
Draga─Źevo
Sloga
2
5
14.05.2023 16:30 2 : 5
14.05
16:30
─îa─Źak 94
Morava
3
2
14.05.2023 16:30 3 : 2
14.05
FSU Ju┼żna pruga
─îelik
14.05.2023 :
14.05
Radni─Źki 2021
Mladost (B)
4
4
14.05.2023 4 : 4
14.05
OFK AS
Dinamo (V)
14.05.2023 :
14.05
Vihor
Mineralac
2
5
14.05.2023 2 : 5
14.05
SU Dinamo Jug
Pavlovac
4
0
14.05.2023 4 : 0
14.05
Torpedo 1973
BSK Bujanovac
2
3
14.05.2023 2 : 3
14.05
16:30
Dobri─Ź
Polet
3
0
14.05.2023 16:30 3 : 0
14.05
16:30
Omladinac
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
0
2
14.05.2023 16:30 0 : 2
14.05
16:30
Kosovac
Partizanski put
3
1
14.05.2023 16:30 3 : 1
14.05
16:30
Jastrebac
Jug Bogdan
4
1
14.05.2023 16:30 4 : 1
14.05
Morava
Moravac
14.05.2023 :
14.05
Mineralac
Rudar
14.05.2023 :
14.05
Glama
Oskar
14.05.2023 :
14.05
Kriva Reka
Sloga
14.05.2023 :
14.05
Kusce
Ropotovo
14.05.2023 :
14.05
17:00
Omladinac (D)
BSK
2
4
14.05.2023 17:00 2 : 4
BSK
14.05
17:00
Mladost
Aleksa Šantić
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Polet (S)
Tele─Źka
14
0
14.05.2023 17:00 14 : 0
14.05
17:00
Terekveš
Polet (R)
0
1
14.05.2023 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Zadrugar
Kula
2
6
14.05.2023 17:00 2 : 6
14.05
17:00
Dinamo 1923
Radni─Źki (S)
3
3
14.05.2023 17:00 3 : 3
14.05
17:00
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
4
3
14.05.2023 17:00 4 : 3
14.05
17:00
Stari Trstenik
OFK Kopaonik 1931
0
3
14.05.2023 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Vinogradar
Velika Drenova
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Mladost (DK)
Omladinac
5
2
14.05.2023 17:00 5 : 2
14.05
17:00
Garevina
Mladost (T)
0
3
14.05.2023 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Jugoslavija
Stari Tamiš
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
17:00
Proleter
Budu─çnost
1
3
14.05.2023 17:00 1 : 3
14.05
17:00
Mundial
Radni─Źki
2
2
14.05.2023 17:00 2 : 2
14.05
17:00
BSK Bavanište
Omladinac (O)
4
0
14.05.2023 17:00 4 : 0
14.05
17:00
Mladost
Omladinac (D)
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
16:30
Šarbane
Sovljak
1
0
14.05.2023 16:30 1 : 0
14.05
16:30
OFK Paljuvi
Polet (DL)
1
1
14.05.2023 16:30 1 : 1
14.05
16:30
Joševa
Omladinac (K)
2
1
14.05.2023 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Jedinstvo (M)
Crvena Jabuka
2
1
14.05.2023 16:30 2 : 1
14.05
16:30
Ratkovac
OFK Stublenica
1
4
14.05.2023 16:30 1 : 4
14.05
16:30
Tulari
Pambukovica
0
0
14.05.2023 16:30 0 : 0
14.05
16:30
Pepeljevac
Tvrdojevac
4
1
14.05.2023 16:30 4 : 1
14.05
17:00
Partizan
OFK Gradnulica
0
7
14.05.2023 17:00 0 : 7
14.05
17:00
OFK Klek
Tamiš
2
5
14.05.2023 17:00 2 : 5
14.05
17:00
Potisje
Zadrugar
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Bile─çanin
Lehel
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Borac
Mladost (BB)
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
11:00
ZSK
Kotešica
4
1
14.05.2023 11:00
ZSK
4 : 1
14.05
11:00
Popadi─ç
Rakac Stave
2
1
14.05.2023 11:00 2 : 1
14.05
11:00
Mali korak
Kolubara 2
3
5
14.05.2023 11:00 3 : 5
14.05
11:00
Tešnjar
Ribnikar
6
0
14.05.2023 11:00 6 : 0
14.05
11:00
Polet
Milenko Pavlovi─ç
4
1
14.05.2023 11:00 4 : 1
14.05
11:00
Napredak
Jadar 2013
4
2
14.05.2023 11:00 4 : 2
14.05
17:00
Banat (I)
Karaš (K)
1
2
14.05.2023 17:00 1 : 2
14.05
17:00
Omladinac
Dunav
4
1
14.05.2023 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Borac (VS)
Banat (D)
3
4
14.05.2023 17:00 3 : 4
14.05
17:00
Banatul
Polet
5
0
14.05.2023 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Partizan
Ševac
0
6
14.05.2023 17:00 0 : 6
14.05
17:00
Vinogradar
Vladimirovac
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Kameni
Ljukovo
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Polet (NK)
Rudar
3
0
14.05.2023 17:00 3 : 0
14.05
17:00
Sremac
Hajduk 1932
0
3
14.05.2023 17:00 0 : 3
14.05
17:00
Car Uroš
Fruškogorac
5
2
14.05.2023 17:00 5 : 2
14.05
17:00
Krušedol
Mladost
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Grani─Źar
─îSK ─îortanovci
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
Polet (N)
Napredak
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
17:30
Titel
Sloga
2
1
14.05.2023 17:30 2 : 1
14.05
17:30
┼Żelezni─Źar NS
Hajduk (─î)
0
1
14.05.2023 17:30 0 : 1
14.05
17:30
Susek
Sofeks
1
2
14.05.2023 17:30 1 : 2
14.05
17:30
Borac (R)
Mileti─ç
3
2
14.05.2023 17:30 3 : 2
14.05
17:30
Hajduk (G)
Slanobarac
4
0
14.05.2023 17:30 4 : 0
14.05
11:00
Borac
Ratar
4
3
14.05.2023 11:00 4 : 3
14.05
11:00
Vukašinovac
OFK Sloga
3
0
14.05.2023 11:00 3 : 0
14.05
11:00
Rudar 2016
Kraljevo
9
1
14.05.2023 11:00 9 : 1
14.05
17:00
Škriljac
Rutevac
9
1
14.05.2023 17:00 9 : 1
14.05
17:00
Kolonija
Napredak
5
0
14.05.2023 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Omladinac
OFK Batinac
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Resavski Despoti
Radni─Źki
4
3
14.05.2023 17:00 4 : 3
14.05
17:00
15. Avgust 1950
Mladost
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Ursule
Mladost (K)
1
3
14.05.2023 17:00 1 : 3
14.05
17:00
Morava (R)
Vinogradar
2
0
14.05.2023 17:00 2 : 0
14.05
17:00
Šantarovac
Mladost (G)
5
1
14.05.2023 17:00 5 : 1
14.05
17:00
Apolon 2018
Jedinstvo (D)
4
1
14.05.2023 17:00 4 : 1
14.05
17:00
Mataruge
Morava (M)
1
1
14.05.2023 17:00 1 : 1
14.05
17:00
Jovo Kursula
Magnohrom
1
3
14.05.2023 17:00 1 : 3
14.05
20:00
Popovi─çi Vrnjci
Lazac
1
2
14.05.2023 20:00 1 : 2
14.05
17:00
Jedinstvo (G)
Gru┼ża
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Kraljevo Hajduk
Mlada krila
2
5
14.05.2023 17:00 2 : 5
14.05
17:00
Zvezda
Mineral 2015
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Borac (VR)
Napredak
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
17:00
Srem
Fruška Gora
0
0
14.05.2023 17:00 0 : 0
14.05
17:00
Obili─ç 1993
OFK Biki─ç
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Borac (R)
Zmaj
1
0
14.05.2023 17:00 1 : 0
14.05
17:00
LSK
BSK
4
0
14.05.2023 17:00
LSK
4 : 0
BSK
14.05
17:00
Grani─Źar
OFK Zeka Buljubaša
0
0
14.05.2023 17:00 0 : 0
14.05
17:00
Jedinstvo
Erdevik 2017
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Jedinstvo (S)
Zabr─Ĺe 1936
5
0
14.05.2023 17:00 5 : 0
14.05
17:00
Borac (V)
Jasenovac
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
11:00
Integral
Bata Buli─ç
5
0
14.05.2023 11:00 5 : 0
14.05
11:00
Trgova─Źki
Polet (SD)
5
1
14.05.2023 11:00 5 : 1
14.05
17:00
Zadrugar 1947
Mlava (ML)
2
1
14.05.2023 17:00 2 : 1
14.05
17:00
Mladost (K)
Pobeda 1953
3
2
14.05.2023 17:00 3 : 2
14.05
17:00
BSK 1924
Rade Milošević
0
1
14.05.2023 17:00 0 : 1
14.05
17:00
Beli Orao
Bari─Ź
3
1
14.05.2023 17:00 3 : 1
14.05
17:00
Polet (V)
Sloga (L)
2
3
14.05.2023 17:00 2 : 3
14.05
17:00
Napredak (B)
Dizel
5
0
14.05.2023 17:00 5 : 0