XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Slede─çi dan
712 utakmica za dan Nedelja, 21 Maj 2023


Fudbal

21.05
19:00
Vojvodina
Partizan
2
2
21.05.2023 19:00 2 : 2
21.05
21:00
Novi Pazar
TSC
1
4
21.05.2023 21:00 1 : 4
TSC
21.05
21:00
Vo┼żdovac
─îukari─Źki
1
1
21.05.2023 21:00 1 : 1
21.05
17:00
Zvezdara
Brodarac
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
10:00
Borac
Torlak
0
3
21.05.2023 10:00 0 : 3
21.05
17:00
Ra─Ĺevac
Mladi radnik 1926
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
OFK Mihajlovac
Ma─Źva 1929
0
2
21.05.2023 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Budu─çnost (P)
Radni─Źki (P)
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
SFS Borac
Radni─Źki (S)
1
2
21.05.2023 17:00 1 : 2
21.05
17:00
OFK Brzi Brod
Vlasina
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Timo─Źanin
Dunav
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Vojvodina
Bratstvo 2019
2
4
21.05.2023 17:00 2 : 4
21.05
17:00
Mladost (BP)
Senta
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Preporod
Radni─Źki 1905
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Donji Srem 2015
Sloga (T)
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
10:00
Index
Jedinstvo
0
2
21.05.2023 10:00 0 : 2
21.05
17:00
Jedinstvo (BK)
┼ŻAK
4
0
21.05.2023 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Omladinac FAM
Polet
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Borac
Sloboda
4
0
21.05.2023 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Crvena Zvezda
Vojvodina 1928
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
10:00
OFK ┼Żarkovo
Lokomotiva
0
1
21.05.2023 10:00 0 : 1
21.05
17:00
PKB
Kosmaj
4
0
21.05.2023 17:00
PKB
4 : 0
21.05
11:00
Hajduk
Napredak
1
3
21.05.2023 11:00 1 : 3
21.05
17:00
Zuce 2019
Srem─Źica
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Bole─Ź
Crvena zvezda
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Komgrap
OFK Mladenovac
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Jablanica
Mladost 1959
2
2
21.05.2023 17:00 2 : 2
21.05
13:00
┼Żitora─Ĺa
Gracko
4
2
21.05.2023 13:00 4 : 2
21.05
17:00
OFK Kosanica
Sloga
4
4
21.05.2023 17:00 4 : 4
21.05
17:00
Planta┼ża
Radan
1
3
21.05.2023 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Jedinstvo
SFK Morava
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Lugina
OFK Alakince
2
4
21.05.2023 17:00 2 : 4
21.05
17:00
Delijski Vis
Bukovik
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Morava
OFK Napredak 1929
5
0
21.05.2023 17:00 5 : 0
21.05
17:00
Malošište
Naša krila 1936
1
3
21.05.2023 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Pukovac
Mladost (B)
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
OFK Niš
Mladost (M)
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Jedinstvo (M)
OFK Lugomir
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
┼Żupa
Kušiljevo
4
1
21.05.2023 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Vinogradar
Jedinstvo 1936
2
4
21.05.2023 17:00 2 : 4
21.05
17:00
Rembas
Orlovi
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Majdevo-Kupci
Blagotin
5
3
21.05.2023 17:00 5 : 3
21.05
17:00
Leva─Ź
Mladi borac
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Lu┼żnica
Rajko Miti─ç
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
11:00
Tanasko Raji─ç
OFK Slatina
3
0
21.05.2023 11:00 3 : 0
21.05
17:00
OFK Ras
Mokra Gora
2
2
21.05.2023 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Budu─çnost (R)
Kori─çani
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Savinac 1933
Kej
1
3
21.05.2023 17:00 1 : 3
Kej
21.05
17:00
Polet (T)
Zlatar
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Lazarica
Jedinstvo Putevi
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Sloboda (─î)
Jasen
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Jedinstvo (K)
Crnokosa
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Spartak 1976
Omladinac (Z)
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Rudar
Morava (VP)
0
4
21.05.2023 17:00 0 : 4
21.05
17:00
OFK Aran─Ĺelovac 1979
Šumadija (A)
1
4
21.05.2023 17:00 1 : 4
21.05
17:00
Zadrugar
Cer
0
4
21.05.2023 17:00 0 : 4
Cer
21.05
17:00
Vrelo Sport
OFK Divci
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
OFK Ose─Źina
Radni─Źki (K)
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Dolovo
Sloga (BNS)
1
2
21.05.2023 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Budu─çnost (A)
Glogonj
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Spartak 1911
Unirea
0
1
21.05.2023 17:00 0 : 1
21.05
17:00
Partizan (G)
Potporanj
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
15:00
Crvena zvezda
BAK
0
3
21.05.2023 15:00 0 : 3
BAK
21.05
17:00
Budu─çnost
Jadran
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
─Éur─Ĺin
Jedinstvo
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Sutjeska
Srbobran
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Borac 46
Soko
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Naša Zvezda
Budu─çnost (M)
4
1
21.05.2023 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Lipar
Kordun
3
4
21.05.2023 17:00 3 : 4
21.05
17:00
Hajduk
─îSK Pivara
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Mladost
Radni─Źki 1911
1
2
21.05.2023 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Banat
Vojvodina
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
┼ŻFK Banat
Napredak
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Crvena zvezda
Polet
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
OFK Staji─çevo
Delija
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
MSK
Budu─çnost
4
0
21.05.2023 17:00
MSK
4 : 0
21.05
17:00
2. Oktobar
ASK
7
0
21.05.2023 17:00 7 : 0
ASK
21.05
17:00
Jadran
Sremac (D)
6
0
21.05.2023 17:00 6 : 0
21.05
17:00
Šumar
Borac 1925
4
0
21.05.2023 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Budu─çnost
Radni─Źki
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Sremac (V)
Sloga
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Srem
Fruškogorac
0
0
21.05.2023 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Hajduk (V)
Napredak Meridian
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Grani─Źar (K)
Partizan
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:30
┼ŻSK
Tatra
2
2
21.05.2023 17:30 2 : 2
21.05
17:30
Ba─Źka 1923
TSK
1
2
21.05.2023 17:30 1 : 2
TSK
21.05
17:30
Jugovi─ç
Fruškogorac
0
0
21.05.2023 17:30 0 : 0
21.05
17:30
Petrovaradin
OFK Sirig
1
1
21.05.2023 17:30 1 : 1
21.05
17:30
Dinamo
Ba─Źka (B)
1
1
21.05.2023 17:30 1 : 1
21.05
17:00
BSK 1925
Posavac Tišma
3
4
21.05.2023 17:00 3 : 4
21.05
17:00
Dunav
Umka
1
3
21.05.2023 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Poštar Zvezdara
Bratstvo
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Budu─çnost
Šumadija
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Omladinac
OFK Zabre┼żje
2
8
21.05.2023 17:00 2 : 8
21.05
17:00
Strelac
Radni─Źki
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Rojkovac
Rušanj
1
5
21.05.2023 17:00 1 : 5
21.05
17:00
Vrani─ç
Krtinska
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
OFK Budu─çnost
Lisovi─ç 1977
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Šumadija 1962
Dunavac
5
2
21.05.2023 17:00 5 : 2
21.05
13:00
Pudarci
Vis
3
0
21.05.2023 13:00 3 : 0
Vis
21.05
17:00
Rabrovac
Kalu─Ĺerica 1969
0
6
21.05.2023 17:00 0 : 6
21.05
17:00
Velika Krsna
Vin─Źa
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Hajduk
Gro─Źanski fudbalski klub
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Dedina
13. April
7
2
21.05.2023 17:00 7 : 2
21.05
17:00
Gornji Stepoš
Jastrebac
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
─îitluk
Polet 57
1
3
21.05.2023 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Ma─Źkovac
Bošnjane
8
1
21.05.2023 17:00 8 : 1
21.05
17:00
Sloga (─ć)
FUD
4
2
21.05.2023 17:00 4 : 2
FUD
21.05
17:00
Parunovac
Trudbenik
4
2
21.05.2023 17:00 4 : 2
21.05
16:30
Banjani
Rajac
7
3
21.05.2023 16:30 7 : 3
21.05
16:30
Dimitrije Tucovi─ç
─îu─Źuge
2
0
21.05.2023 16:30 2 : 0
21.05
16:30
OFK Senjak
OFK Br─Ĺanac
1
0
21.05.2023 16:30 1 : 0
21.05
16:30
Mladost
Toplica
1
0
21.05.2023 16:30 1 : 0
21.05
11:00
┼Żabari
Proleter
4
6
21.05.2023 11:00 4 : 6
21.05
17:00
Banja
Grizli ML
0
3
21.05.2023 17:00 0 : 3
21.05
17:00
Plaskovac
Šumadija
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Mladi rudar
Sloga
6
2
21.05.2023 17:00 6 : 2
21.05
17:00
BSK (Bo)
Prvi srpski ustanak
1
2
21.05.2023 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Marjan
Vin─Źa
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
BSK (Be)
┼ŻSK
6
4
21.05.2023 17:00 6 : 4
21.05
12:00
Toplica
Zemljoradnik
0
3
21.05.2023 12:00 0 : 3
21.05
17:30
Bali─Źevac
Naisus 1977
1
3
21.05.2023 17:30 1 : 3
21.05
17:30
Moravac (─î)
Sloga 1980
0
1
21.05.2023 17:30 0 : 1
21.05
17:30
Pobeda
Radni─Źki 1924
0
4
21.05.2023 17:30 0 : 4
21.05
17:30
Borac
Jastrebac
6
1
21.05.2023 17:30 6 : 1
21.05
17:30
Taskovi─çi
Rad
6
0
21.05.2023 17:30 6 : 0
Rad
21.05
17:00
BSK
OFK Morava
5
1
21.05.2023 17:00
BSK
5 : 1
21.05
17:00
Jedinstvo (G)
Sloga
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Moravac Orion
Budu─çnost
1
9
21.05.2023 17:00 1 : 9
21.05
17:00
Polet
Mladost
7
1
21.05.2023 17:00 7 : 1
21.05
17:00
┼Żelezni─Źar
Zlo─çudovo
4
1
21.05.2023 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Jedinstvo (B)
Donja Lomnica
8
0
21.05.2023 17:00 8 : 0
21.05
17:00
Milanovo
Lemind 1953
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
─îekmin
Vu─Źje
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Polet
Radnik
2
2
21.05.2023 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Mladi radnik 1940
┼Żelezni─Źar Kusadak
0
1
21.05.2023 17:00 0 : 1
21.05
17:00
Petli─ç SD 2006
OFK Napredak
0
10
21.05.2023 17:00 0 : 10
21.05
17:00
Podunavac
Sloga
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
SASK
Mladi borac
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Blizna
Sloga (K)
3
5
21.05.2023 17:00 3 : 5
21.05
11:00
Klju─Ź
Šarbanovac
3
0
21.05.2023 11:00 3 : 0
21.05
17:00
Brestovac
Miloševo
3
3
21.05.2023 17:00 3 : 3
21.05
17:00
Urovica
Rudna Glava
1
3
21.05.2023 17:00 1 : 3
21.05
17:00
Radni─Źki (K)
Mala Vrbica
4
2
21.05.2023 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Sirakovo
Krilaš
6
4
21.05.2023 17:00 6 : 4
21.05
17:00
Šapine
Rudar 2001
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Batovac
Budu─çnost (V)
5
0
21.05.2023 17:00 5 : 0
21.05
17:00
Rudar (Kr)
Obili─ç
1
5
21.05.2023 17:00 1 : 5
21.05
17:00
Vihor
Sloga 1945
1
6
21.05.2023 17:00 1 : 6
21.05
17:00
BSK 1931
Napredak (S)
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:30
Budu─çnost
Omladinac
4
0
21.05.2023 17:30 4 : 0
21.05
17:30
Ibar
Rudar
2
0
21.05.2023 17:30 2 : 0
21.05
17:30
OFK Progorelica
Borac (V)
1
2
21.05.2023 17:30 1 : 2
21.05
11:00
Proleter
Jedinstvo 2017
0
2
21.05.2023 11:00 0 : 2
21.05
17:30
Tavnik
Mladost
2
2
21.05.2023 17:30 2 : 2
21.05
17:30
Radnik
Koštampolje
2
2
21.05.2023 17:30 2 : 2
21.05
17:30
Ribnica
Milo─Źajac
0
1
21.05.2023 17:30 0 : 1
21.05
17:30
Osaonica
Juhor
1
2
21.05.2023 17:30 1 : 2
21.05
17:30
Mladost (T)
Dragocvet
4
2
21.05.2023 17:30 4 : 2
21.05
17:30
Rudar (St)
Budu─çnost (M)
7
4
21.05.2023 17:30 7 : 4
21.05
17:30
Mladost (J)
Mladost (D)
3
1
21.05.2023 17:30 3 : 1
21.05
17:30
Budu─çnost (─É)
Donja Mutnica
4
3
21.05.2023 17:30 4 : 3
21.05
17:30
Partizan
Napredak
3
0
21.05.2023 17:30 3 : 0
21.05
17:30
GFK Tabane
Moravac 2015
1
1
21.05.2023 17:30 1 : 1
21.05
17:00
Radni─Źki 1936
Mladost
2
5
21.05.2023 17:00 2 : 5
21.05
17:00
Novoselac
Stevan Nešticki
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Sloboda
Planinac 1933
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
─îegar 1946
Vulkan 1963
0
3
21.05.2023 17:00 0 : 3
21.05
11:00
Proleter
Sloga
7
0
21.05.2023 11:00 7 : 0
21.05
17:00
Aluminijum
Radni─Źki 2020
1
7
21.05.2023 17:00 1 : 7
21.05
17:00
Omladinac
Morava
2
4
21.05.2023 17:00 2 : 4
21.05
11:00
Vidojevica
Mladi borac
4
1
21.05.2023 11:00 4 : 1
21.05
11:00
Majur
Drina (Lj)
0
5
21.05.2023 11:00 0 : 5
21.05
17:00
Antimon
Jedinstvo (MZ)
7
0
21.05.2023 17:00 7 : 0
21.05
17:00
Sloga
Podrinje
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Pobeda
Zadrugar
1
1
21.05.2023 17:00 1 : 1
21.05
17:00
Kolonija
Sloga 1934
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Sloboda (G)
Zastava 1973
2
5
21.05.2023 17:00 2 : 5
21.05
17:00
Slavija
Stanovo 1941
2
5
21.05.2023 17:00 2 : 5
21.05
17:00
Pobeda 1926
Maršić
1
5
21.05.2023 17:00 1 : 5
21.05
17:00
Divostin
Šumadija 1934
1
4
21.05.2023 17:00 1 : 4
21.05
Grani─Źar
Osni─ç
1
1
21.05.2023 1 : 1
21.05
OFK 019
FSU Kraljevica
3
3
21.05.2023 3 : 3
21.05
Malinik
Trebi─Ź
0
1
21.05.2023 0 : 1
21.05
Omladinac
Kosovo
3
0
21.05.2023 3 : 0
21.05
Hajduk
Sloga
2
0
21.05.2023 2 : 0
21.05
Šljivar
Rudar
21.05.2023 :
21.05
17:00
Peru─çac
Bakionica
1
6
21.05.2023 17:00 1 : 6
21.05
17:00
─îajetina
Prvi partizan
4
0
21.05.2023 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Polet
Tara
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
13:45
Omladinac
Višesava
1
3
21.05.2023 13:45 1 : 3
21.05
17:00
Sloga
Kotroman
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Avijati─Źar Vranjani
Je┼żevica
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Rampa
Gorobilje
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Prijevor
Mladost
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Donja Vrbava
Zadrugar
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Velere─Ź 94
Jedinstvo
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Ozrem PMH
Rudar
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Prilike
Parmenac
10
1
21.05.2023 17:00 10 : 1
21.05
17:00
Jedinstvo
Slatina
2
2
21.05.2023 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Morava
Ov─Źar
2
5
21.05.2023 17:00 2 : 5
21.05
17:00
Gorušica
Draga─Źevo
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
Torpedo 1973
FSU Ju┼żna pruga
9
0
21.05.2023 9 : 0
21.05
BSK Bujanovac
SU Dinamo Jug
1
1
21.05.2023 1 : 1
21.05
Pavlovac
Vihor
1
0
21.05.2023 1 : 0
21.05
Mineralac
OFK AS
5
2
21.05.2023 5 : 2
21.05
Dinamo (V)
Radni─Źki 2021
21.05.2023 :
21.05
Mladost (B)
Mladost (S)
4
0
21.05.2023 4 : 0
21.05
Levosoje
─îelik
1
0
21.05.2023 1 : 0
21.05
17:00
Borac
Jastrebac
0
7
21.05.2023 17:00 0 : 7
21.05
17:00
Jug Bogdan
Kosovac
4
2
21.05.2023 17:00 4 : 2
21.05
17:00
Partizanski put
Omladinac
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Nikodije Stojanovi─ç Tatko
Polet
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
Ropotovo
Morava
21.05.2023 :
21.05
Sloga
Kusce
21.05.2023 :
21.05
Oskar
Kriva Reka
21.05.2023 :
21.05
Rudar
Glama
21.05.2023 :
21.05
Moravac
Mineralac
21.05.2023 :
21.05
17:00
BSK
Dinamo 1923
7
1
21.05.2023 17:00
BSK
7 : 1
21.05
17:00
Radni─Źki (S)
Zadrugar
4
0
21.05.2023 17:00 4 : 0
21.05
17:00
Kula
Terekveš
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Polet (R)
Polet (S)
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Tele─Źka
Mladost
0
7
21.05.2023 17:00 0 : 7
21.05
17:00
Aleksa Šantić
OFK Od┼żaci
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Beli Orlovi
Garevina
5
2
21.05.2023 17:00 5 : 2
21.05
17:00
Mladost (T)
Mladost (DK)
1
4
21.05.2023 17:00 1 : 4
21.05
17:00
Omladinac
Vinogradar
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Velika Drenova
Stari Trstenik
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Ribnik
Kamenorezac 76
1
7
21.05.2023 17:00 1 : 7
21.05
17:00
Stari Tamiš
Omladinac (D)
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Omladinac (O)
Mladost
0
2
21.05.2023 17:00 0 : 2
21.05
17:00
Budu─çnost
Mundial
5
0
21.05.2023 17:00 5 : 0
21.05
17:00
Jugoslavija
Proleter
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
16:30
Tvrdojevac
Tulari
2
1
21.05.2023 16:30 2 : 1
21.05
16:30
Pambukovica
Polet (T)
3
1
21.05.2023 16:30 3 : 1
21.05
16:30
OFK Stublenica
Jedinstvo (M)
1
1
21.05.2023 16:30 1 : 1
21.05
11:00
Omladinac (K)
OFK Paljuvi
0
2
21.05.2023 11:00 0 : 2
21.05
16:30
Polet (DL)
Sovljak
4
1
21.05.2023 16:30 4 : 1
21.05
17:00
Naftagas
Borac
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Mladost (BB)
Bile─çanin
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Lehel
Potisje
3
4
21.05.2023 17:00 3 : 4
21.05
17:00
Zadrugar
OFK Klek
7
3
21.05.2023 17:00 7 : 3
21.05
17:00
Tamiš
Partizan
8
0
21.05.2023 17:00 8 : 0
21.05
17:00
OFK Gradnulica
Mladost (L)
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
11:00
Napredak
ZSK
3
0
21.05.2023 11:00 3 : 0
ZSK
21.05
11:00
Jadar 2013
Polet
1
0
21.05.2023 11:00 1 : 0
21.05
11:00
Stari drugari
Tešnjar
3
1
21.05.2023 11:00 3 : 1
21.05
11:00
Ribnikar
Mali korak
1
0
21.05.2023 11:00 1 : 0
21.05
11:00
Kolubara 2
Popadi─ç
0
2
21.05.2023 11:00 0 : 2
21.05
11:00
Rakac Stave
Kotešica
2
4
21.05.2023 11:00 2 : 4
21.05
17:00
Vinogradar
Banat (I)
5
1
21.05.2023 17:00 5 : 1
21.05
17:00
Vladimirovac
Partizan
7
0
21.05.2023 17:00 7 : 0
21.05
17:00
Ševac
Banatul
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
Polet
Borac (VS)
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
15:00
Banat (D)
Sloga
4
3
21.05.2023 15:00 4 : 3
21.05
15:00
Ratar
Omladinac
3
3
21.05.2023 15:00 3 : 3
21.05
17:00
Dunav
Karaš (K)
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Ljukovo
Polet (N)
3
1
21.05.2023 17:00 3 : 1
21.05
17:00
Napredak
Grani─Źar
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
─îSK ─îortanovci
Krušedol
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Mladost
Car Uroš
0
0
21.05.2023 17:00 0 : 0
21.05
17:00
Fruškogorac
Sremac
3
0
21.05.2023 17:00 3 : 0
21.05
17:00
Hajduk 1932
Polet (NK)
2
2
21.05.2023 17:00 2 : 2
21.05
17:00
Rudar
Kameni
3
4
21.05.2023 17:00 3 : 4
21.05
17:30
Slanobarac
Borac (R)
0
3
21.05.2023 17:30 0 : 3
21.05
17:30
Mileti─ç
Proleter 1951
1
4
21.05.2023 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Obili─ç
Susek
0
5
21.05.2023 17:30 0 : 5
21.05
17:30
Hajduk (─î)
Titel
1
0
21.05.2023 17:30 1 : 0
21.05
17:30
Sloga
Borac (NS)
1
5
21.05.2023 17:30 1 : 5
21.05
17:30
─îenej
Vinogradar
2
3
21.05.2023 17:30 2 : 3
21.05
11:00
Rutevac
Jedinstvo
2
6
21.05.2023 11:00 2 : 6
21.05
17:30
Jastrebac 2022
Vukašinovac
1
2
21.05.2023 17:30 1 : 2
21.05
11:00
OFK Sloga
Polet
3
5
21.05.2023 11:00 3 : 5
21.05
11:00
Crvena zvezda
Borac
5
1
21.05.2023 11:00 5 : 1
21.05
17:30
15. Avgust 1950
Beljanica
1
3
21.05.2023 17:30 1 : 3
21.05
17:30
Istok 63
Resavski Despoti
2
0
21.05.2023 17:30 2 : 0
21.05
17:30
Radni─Źki
Rudar
2
1
21.05.2023 17:30 2 : 1
21.05
17:30
OFK Batinac
Kolonija
2
4
21.05.2023 17:30 2 : 4
21.05
17:30
Napredak
Šumadija
0
1
21.05.2023 17:30 0 : 1
21.05
17:30
Ursule
Mladost (G)
3
1
21.05.2023 17:30 3 : 1
21.05
17:30
Morava (R)
Vinora─Źa
3
1
21.05.2023 17:30 3 : 1
21.05
17:30
Omladinac
Zvezda
2
2
21.05.2023 17:30 2 : 2
21.05
11:00
Mineral 2015
Kraljevo Hajduk
3
1
21.05.2023 11:00 3 : 1
21.05
17:30
Gru┼ża
Popovi─çi Vrnjci
3
1
21.05.2023 17:30 3 : 1
21.05
17:30
Lazac
Jovo Kursula
4
2
21.05.2023 17:30 4 : 2
21.05
17:30
Magnohrom
Mataruge
1
4
21.05.2023 17:30 1 : 4
21.05
17:30
Jedinstvo (D)
Bogutova─Źka Banja
4
1
21.05.2023 17:30 4 : 1
21.05
17:00
Napredak
Jedinstvo
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Erdevik 2017
Grani─Źar
1
4
21.05.2023 17:00 1 : 4
21.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
LSK
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
LSK
21.05
17:00
BSK
Borac (R)
0
5
21.05.2023 17:00
BSK
0 : 5
21.05
17:00
Zmaj
Obili─ç 1993
1
6
21.05.2023 17:00 1 : 6
21.05
17:00
OFK Biki─ç
Srem
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
10:00
Fruška Gora
Borac (VR)
6
0
21.05.2023 10:00 6 : 0
21.05
17:00
BSK 1924
Jedinstvo (S)
2
0
21.05.2023 17:00 2 : 0
21.05
17:00
Rade Milošević
Mladost (K)
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Pobeda 1953
Zadrugar 1947
2
1
21.05.2023 17:00 2 : 1
21.05
17:00
Mlava (ML)
Trgova─Źki
1
2
21.05.2023 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Polet (SD)
Integral
0
1
21.05.2023 17:00 0 : 1
21.05
17:00
Bata Buli─ç
Borac (V)
3
4
21.05.2023 17:00 3 : 4
21.05
17:00
Kumane
Beli Orao
1
2
21.05.2023 17:00 1 : 2
21.05
17:00
Mladi Borac
Vojvoda Milenko
1
0
21.05.2023 17:00 1 : 0
21.05
17:00
OFK Brani─Źevo
Napredak 1934
2
3
21.05.2023 17:00 2 : 3
21.05
17:00
Mlava (B)
Napredak (P)
4
1
21.05.2023 17:00 4 : 1
21.05
17:00
Dizel
Polet (V)
3
2
21.05.2023 17:00 3 : 2
21.05
17:00
Sloga (L)
Bari─Ź
4
2
21.05.2023 17:00 4 : 2
21.05
17:30
OFK Stari Grad
Slavija (P)
3
2
21.05.2023 17:30 3 : 2
21.05
17:30
Neštin
Magli─ç
2
3
21.05.2023 17:30 2 : 3
21.05
17:30
Ba─Źka
Ba─Źki Hajduk
3
6
21.05.2023 17:30 3 : 6
21.05
17:30
Kulpin
Krivanj
4
2
21.05.2023 17:30 4 : 2
21.05
17:30
Mladost
Borac
4
0
21.05.2023 17:30 4 : 0
21.05
17:00
Omladinac
Duško
6
5
21.05.2023 17:00 6 : 5
21.05
17:00
Bair
Milicionar
3
3
21.05.2023 17:00 3 : 3