XS
SM
MD
LG
Prethodni dan
Sledeći dan
183 utakmica za dan Subota, 10 Jun 2023


Fudbal

10.06
17:30
Podunavac
Naftagas
0
2
10.06.2023 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Dinamo 1945
Tekstilac
1
2
10.06.2023 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Jedinstvo
1. Maj Ruma
1
1
10.06.2023 17:30 1 : 1
10.06
17:30
StaniÅ”ić
Bečej 1918
4
2
10.06.2023 17:30 4 : 2
10.06
17:30
Tisa
Hajduk 1912
4
1
10.06.2023 17:30 4 : 1
10.06
17:30
Kabel
Borac (Å )
1
2
10.06.2023 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Polet (Lj)
Smederevo 1924
1
3
10.06.2023 17:30 1 : 3
10.06
17:30
Real
Sloga (BB)
2
2
10.06.2023 17:30 2 : 2
10.06
17:30
Tutin
Sloga (P)
2
1
10.06.2023 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Sloga (K)
Takovo
3
2
10.06.2023 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Budućnost KruÅ”ik 2014
OFK Mihajlovac
2
1
10.06.2023 17:30 2 : 1
10.06
17:30
FAP
Rađevac
1
1
10.06.2023 17:30
FAP
1 : 1
10.06
17:30
Borac 1926
Budućnost (A)
3
0
10.06.2023 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Mačva 1929
Mladi radnik 1926
3
0
10.06.2023 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Slavija
Index
3
1
10.06.2023 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Mladost (BJ)
Železničar
0
2
10.06.2023 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Dunav
Å ajkaÅ” 1908
3
2
10.06.2023 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Jedinstvo
Radnički (Š)
3
0
10.06.2023 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Sloboda
Sloga (E)
9
1
10.06.2023 17:30 9 : 1
10.06
17:30
GFK Sloven
Donji Srem 2015
3
1
10.06.2023 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Radnički (NP)
Veternik
3
0
10.06.2023 17:30 3 : 0
10.06
17:30
Hajduk
Sloga (T)
3
2
10.06.2023 17:30 3 : 2
10.06
17:30
ŽAK
Crvena Zvezda
1
4
10.06.2023 17:30 1 : 4
10.06
17:30
Proleter
OFK Kikinda
2
1
10.06.2023 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Begej
Jedinstvo (V)
3
2
10.06.2023 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Vojvodina 1928
Radnički
0
0
10.06.2023 17:30 0 : 0
10.06
17:30
Mladost
Borac
3
1
10.06.2023 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Kozara
Omladinac FAM
1
0
10.06.2023 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Sloboda
Polet
8
2
10.06.2023 17:30 8 : 2
10.06
15:30
Spartak 1976
Sloboda (Č)
1
2
10.06.2023 15:30 1 : 2
10.06
17:30
Jadran
NjegoÅ”
2
1
10.06.2023 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Sutjeska
Napredak
1
0
10.06.2023 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Srbobran
AFK
4
2
10.06.2023 17:30 4 : 2
AFK
10.06
17:30
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Đurđin
7
0
10.06.2023 17:30 7 : 0
10.06
17:30
Tavankut
Udarnik ViŔnjevac
0
5
10.06.2023 17:30 0 : 5
10.06
17:30
Iskra
Sloga
5
0
10.06.2023 17:30 5 : 0
10.06
17:30
Jedinstvo
Budućnost
3
3
10.06.2023 17:30 3 : 3
10.06
18:00
ŽSK
TSK
0
2
10.06.2023 18:00 0 : 2
TSK
10.06
18:00
FruŔkogorski partizan
FruŔkogorac
4
2
10.06.2023 18:00 4 : 2
10.06
18:00
Tatra
OFK Sirig
3
5
10.06.2023 18:00 3 : 5
10.06
18:00
Crvena zvezda
Bačka (B)
3
0
10.06.2023 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Bačka 1923
Jedinstvo
3
0
10.06.2023 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Jugović
Cement
0
3
10.06.2023 18:00 0 : 3
10.06
18:00
Dinamo
OFK Futog
0
4
10.06.2023 18:00 0 : 4
10.06
17:00
OFK Brđanac
Banjani
0
2
10.06.2023 17:00 0 : 2
10.06
17:30
Naisus 1977
Sloga 1980
4
5
10.06.2023 17:30 4 : 5
10.06
17:30
OFK Napredak
Polet
6
0
10.06.2023 17:30 6 : 0
10.06
17:30
Polet
Sloga (K)
3
2
10.06.2023 17:30 3 : 2
10.06
17:30
Å arbanovac
Branik
0
1
10.06.2023 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Blizna
MiloŔevo
3
1
10.06.2023 17:30 3 : 1
10.06
17:30
Ključ
Rudna Glava
5
4
10.06.2023 17:30 5 : 4
10.06
17:30
Krivelj
Nemetali
2
1
10.06.2023 17:30 2 : 1
10.06
17:30
Brestovac
Poreč
3
3
10.06.2023 17:30 3 : 3
10.06
17:30
Urovica
Radnički (K)
8
0
10.06.2023 17:30 8 : 0
10.06
17:30
Radnički 2020
Sloboda
2
1
10.06.2023 17:30 2 : 1
10.06
17:30
ŽeljuŔa
Senjak
2
8
10.06.2023 17:30 2 : 8
10.06
17:30
Mladost
Pobeda
2
5
10.06.2023 17:30 2 : 5
10.06
17:30
Spartak
Zvezda
3
5
10.06.2023 17:30 3 : 5
10.06
17:30
Sloboda
Vladimir Durković
0
4
10.06.2023 17:30 0 : 4
10.06
17:30
Rudar
Omladinac
2
0
10.06.2023 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Trebič
FSU Kraljevica
0
0
10.06.2023 17:30 0 : 0
10.06
17:30
Zadrugar
Rudar
0
1
10.06.2023 17:30 0 : 1
10.06
17:30
Mladost
Ozrem PMH
0
0
10.06.2023 17:30 0 : 0
10.06
17:30
Orlovac 1932
Velereč 94
1
1
10.06.2023 17:30 1 : 1
10.06
17:30
Prijevor
Donja Vrbava
2
0
10.06.2023 17:30 2 : 0
10.06
17:30
Parmenac
Čačak 94
4
5
10.06.2023 17:30 4 : 5
10.06
16:00
Ovčar
Dragačevo
5
1
10.06.2023 16:00 5 : 1
10.06
Mladost (S)
Pavlovac
10.06.2023 :
10.06
18:00
Beljanica
OFK Batinac
0
0
10.06.2023 18:00 0 : 0
10.06
18:00
Napredak
Pomoravlje
4
0
10.06.2023 18:00 4 : 0
10.06
18:00
Å umadija
Radnički
0
5
10.06.2023 18:00 0 : 5
10.06
18:00
Kolonija
Istok 63
3
0
10.06.2023 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Omladinac
Mladost
4
3
10.06.2023 18:00 4 : 3
10.06
18:00
Rudar
15. Avgust 1950
0
3
10.06.2023 18:00 0 : 3
10.06
18:00
Resavski Despoti
Sinđelić
0
0
10.06.2023 18:00 0 : 0
10.06
18:00
Å antarovac
Ursule
3
2
10.06.2023 18:00 3 : 2
10.06
18:00
Sinđelić
GFK StreliŔte
3
0
10.06.2023 18:00 3 : 0
10.06
18:00
Mladost (G)
Å umadinac
3
1
10.06.2023 18:00 3 : 1
10.06
18:00
Vinogradar
Sloboda
8
1
10.06.2023 18:00 8 : 1
10.06
18:00
Mladost (K)
Jedinstvo
2
1
10.06.2023 18:00 2 : 1
10.06
18:00
Morava (M)
Omladinac
1
2
10.06.2023 18:00 1 : 2
10.06
18:00
Jedinstvo (D)
Magnohrom
0
2
10.06.2023 18:00 0 : 2
10.06
18:00
Bogutovačka Banja
Lazac
2
3
10.06.2023 18:00 2 : 3
10.06
18:00
Apolon 2018
Gruža
4
0
10.06.2023 18:00 4 : 0
10.06
18:00
Mataruge
Mlada krila
1
3
10.06.2023 18:00 1 : 3
10.06
18:00
Jovo Kursula
Mineral 2015
2
1
10.06.2023 18:00 2 : 1
10.06
20:00
Popovići Vrnjci
Zvezda
1
2
10.06.2023 20:00 1 : 2
10.06
18:00
Jedinstvo (G)
Kraljevo Hajduk
4
1
10.06.2023 18:00 4 : 1
10.06
19:15
Borac
Mudrakovac
3
1
10.06.2023 19:15 3 : 1
10.06
17:30
Pepeljevac 1947
Naupare
1
0
10.06.2023 17:30 1 : 0
10.06
17:30
Partizan 1945
Kalipolje
0
2
10.06.2023 17:30 0 : 2
10.06
17:30
Gornja Trnava 1938
Kopljari
1
2
10.06.2023 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Venčani
Jasenica
7
1
10.06.2023 17:30 7 : 1
10.06
17:30
Mladost
Tulež
4
5
10.06.2023 17:30 4 : 5
10.06
17:30
B 2000
Borac
6
1
10.06.2023 17:30 6 : 1
10.06
17:30
TreŔnjevica
Gorski Car
1
2
10.06.2023 17:30 1 : 2
10.06
17:30
Rongo Siti
Borac
3
6
10.06.2023 17:30 3 : 6
10.06
17:30
Budućnost
Lokomotiva
3
1
10.06.2023 17:30 3 : 1
10.06
17:30
MrŔinci
Vujan
1
5
10.06.2023 17:30 1 : 5
10.06
Borac
Sinđelić
0
3
10.06.2023 0 : 3
10.06
Jadar 07
Granit
3
0
10.06.2023 3 : 0
10.06
18:00
OFK DragoŔevac
OFK Borac
11
1
10.06.2023 18:00 11 : 1
10.06
17:30
Atletiko
JaŔunja
4
2
10.06.2023 17:30 4 : 2
10.06
21:30
Manchester City
Internazionale
1
0
10.06.2023 21:30 1 : 0
10.06
11:00
Radnički 1912
Petar Puača
3
3
10.06.2023 11:00 3 : 3
10.06
11:00
Železničar
Vojvodina
1
1
10.06.2023 11:00 1 : 1
10.06
17:00
Radnički (V)
Å umadija 1903
2
1
10.06.2023 17:00 2 : 1
10.06
15:30
Javor Matis
Loznica
5
2
10.06.2023 15:30 5 : 2
10.06
17:30
Radnički
Studentski Grad
6
0
10.06.2023 17:30 6 : 0
10.06
11:30
Kolubara
BASK TEK
2
3
10.06.2023 11:30 2 : 3
10.06
Real
Timočanin
6
0
10.06.2023 6 : 0
10.06
Radnički (N)
GFK Jagodina
4
1
10.06.2023 4 : 1
10.06
Radnički (P)
Trayal
7
5
10.06.2023 7 : 5
10.06
GFK Dubočica
Radnički (S)
8
1
10.06.2023 8 : 1
10.06
Budućnost (P)
MeŔevo
0
2
10.06.2023 0 : 2
10.06
00:00
Bor 1919
SU Dinamo Jug
2
0
10.06.2023 00:00 2 : 0
10.06
Župa
Radnik
3
3
10.06.2023 3 : 3
10.06
Morava 1918
Knez 2022
2
1
10.06.2023 2 : 1
10.06
Jedinstvo (P)
Vlasina
4
0
10.06.2023 4 : 0
10.06
10:00
Zvezdara
Teleoptik
1
3
10.06.2023 10:00 1 : 3
10.06
12:00
Budućnost
Dunav
4
4
10.06.2023 12:00 4 : 4
10.06
10:00
Beograd Karaburma
OFK Žarkovo
0
5
10.06.2023 10:00 0 : 5
10.06
10:00
Napredak
Omladinac
5
2
10.06.2023 10:00 5 : 2
10.06
10:00
Zmaj Novi Grad
Rad 2
3
0
10.06.2023 10:00 3 : 0
10.06
11:00
Inđija
OFK VrŔac
4
1
10.06.2023 11:00 4 : 1
10.06
10:00
RFK Novi Sad 1921
Kabel
1
0
10.06.2023 10:00 1 : 0
10.06
12:30
Javor Matis
Apolon 2018
1
1
10.06.2023 12:30 1 : 1
10.06
16:30
Sloga (P)
Savacijum
9
1
10.06.2023 16:30 9 : 1
10.06
11:00
GFK Dubočica
Mineralac
3
2
10.06.2023 11:00 3 : 2
10.06
11:00
Filip Filipović
Trayal
4
2
10.06.2023 11:00 4 : 2
10.06
15:30
Ada
BSK Borča
1
4
10.06.2023 15:30
Ada
1 : 4
10.06
10:00
Radnički (NB)
Prva Iskra
7
0
10.06.2023 10:00 7 : 0
10.06
11:00
OFK Mladenovac
Žarkovo 2000
4
4
10.06.2023 11:00 4 : 4
10.06
13:00
Zvezdara
DIF
2
4
10.06.2023 13:00 2 : 4
DIF
10.06
16:00
Hajduk
Milutinac
0
5
10.06.2023 16:00 0 : 5
10.06
17:00
Sremčica
Budućnost
1
2
10.06.2023 17:00 1 : 2
10.06
17:30
Kolarac
Udarnik
0
2
10.06.2023 17:30 0 : 2
10.06
11:00
Mladost
Mladi Borac
3
0
10.06.2023 11:00 3 : 0
10.06
17:00
Sloga
Zlatar
4
2
10.06.2023 17:00 4 : 2
10.06
13:00
Jasen
Rampa
4
1
10.06.2023 13:00 4 : 1
10.06
10:30
Voždovac
OLE
4
0
10.06.2023 10:30 4 : 0
OLE
10.06
11:00
Zemun
IMT
0
0
10.06.2023 11:00 0 : 0
IMT
10.06
Sinđelić
Čukarički
3
0
10.06.2023 3 : 0
10.06
10:00
Lokomotiva
Sinđelić
2
1
10.06.2023 10:00 2 : 1
10.06
16:30
Obrenovac 1905
Kolubara
6
4
10.06.2023 16:30 6 : 4
10.06
16:00
Crvena zvezda
Apolon 2018
3
1
10.06.2023 16:00 3 : 1
10.06
11:00
Apolon 4
Å umadija 1903
11
1
10.06.2023 11:00 11 : 1
10.06
11:00
Bane 1931
Rudar (KM)
4
5
10.06.2023 11:00 4 : 5
10.06
10:00
Bubamara 91
Novi Pazar
0
0
10.06.2023 10:00 0 : 0
10.06
10:00
Javor Matis
FAP
7
1
10.06.2023 10:00 7 : 1
FAP
10.06
12:00
Polimlje
Gaučosi
0
2
10.06.2023 12:00 0 : 2
10.06
10:00
RSK
Å umadija (A)
10.06.2023 10:00
RSK
10.06
10:00
Petlić SD 2006
OPK Rudar 1933
6
1
10.06.2023 10:00 6 : 1
10.06
10:00
Jasenica 2017
Mladi radnik 1926
7
0
10.06.2023 10:00 7 : 0
10.06
11:00
AF Duljaj
Železničar
11
0
10.06.2023 11:00 11 : 0
10.06
10:00
Jedinstvo
Sunrise Å abac
10.06.2023 10:00
10.06
10:00
Drina
Ribnica
2
3
10.06.2023 10:00 2 : 3
10.06
10:00
Loznica
POFK Savacium
10.06.2023 10:00
10.06
10:00
Respekt
Radnički (V)
2
0
10.06.2023 10:00 2 : 0
10.06
10:00
Mačva
SFU Fenix
0
1
10.06.2023 10:00 0 : 1
10.06
10:00
OFK Senjak
Omladinac 2014
7
0
10.06.2023 10:00 7 : 0
10.06
16:15
OFK Beograd
Brodarac
1
1
10.06.2023 16:15 1 : 1
10.06
10:00
OFK Budućnost 2020
Mineralac
2
2
10.06.2023 10:00 2 : 2
10.06
17:30
Osipaonica
Mladost 1948
8
1
10.06.2023 17:30 8 : 1
10.06
17:30
Železničar Kusadak
Godomin
4
1
10.06.2023 17:30 4 : 1
10.06
10:00
Savacium
Sunrise Å abac
2
6
10.06.2023 10:00 2 : 6
10.06
17:00
Balkan
PFK Žarkovo 2000
1
1
10.06.2023 17:00 1 : 1
10.06
13:00
BSK
Zemun
0
3
10.06.2023 13:00
BSK
0 : 3
10.06
10:00
Sinđelić
Radnički (O)
5
1
10.06.2023 10:00 5 : 1
10.06
10:00
BSK 1925
Lokomotiva
2
4
10.06.2023 10:00 2 : 4
10.06
17:00
Prva Iskra
DIF
2
1
10.06.2023 17:00 2 : 1
DIF
10.06
LeŔtane
Borac (O)
3
0
10.06.2023 3 : 0
10.06
17:00
Dunavac
Zvezdara
2
8
10.06.2023 17:00 2 : 8
10.06
13:00
Beograd 1929
Boleč
3
4
10.06.2023 13:00 3 : 4
10.06
10:00
GFK Sloboda
Budućnost
9
0
10.06.2023 10:00 9 : 0
10.06
12:30
Rad
Sloga
0
2
10.06.2023 12:30
Rad
0 : 2
10.06
10:00
Tempo
Sinđelić 2012
0
0
10.06.2023 10:00 0 : 0
10.06
09:00
Savacium
Sunrise Å abac
0
1
10.06.2023 09:00 0 : 1
10.06
11:00
Jedinstvo Putevi
Lazarica
11
0
10.06.2023 11:00 11 : 0
10.06
10:00
Polimlje
Crnokosa
3
0
10.06.2023 10:00 3 : 0
10.06
10:00
Vranić
DIF
1
4
10.06.2023 10:00 1 : 4
DIF
10.06
11:00
Rabona 2020
Milano Stars
3
0
10.06.2023 11:00 3 : 0

Ragbi 13

10.06
00:00
Arsenal
Partizan 1953
10
50
10.06.2023 00:00 10 : 50